320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Moneymakeri blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Moneymakeri blogi

    Tere!
    Väga pikalt endast rääkima ei hakka aga olen tegelenud panustamisega kuskil 3 aastat. Panustamise juurde jõudsin tänu sõbrale, kes teenib sellega endale elatist ning tuli ka isu kätt proovida. Bankroll, millega alustan on 400eurot ning panused jäävad 10-50eur juurde.
    Kindlasti tulevad kasuks erinevad soovitused ja ettepanekud ning kui kellegil on huvi mõne panuse kohta, siis kindlasti võin selgitada.
    Ütlen veel ära, et kõik koefitsiendid võtan Unibetist.

    Teeme siis vaikselt algust

    Stromsgodset - Brann 1(-1AH) 2,05 20
    Nacional - Rio Ave 2(+0,5AH) 1,58 20

    Lõppu ka üks kombo
    Fenerbahce+Ajax , mis teeb kokku 1,74 ja kuhu lükkan 50eur

    #2
    Igati hea meel näha siin uut blogijat. Soovin sulle edu, järjepidevust ja kannatust.

    Ma tean, et ma aja jooksul saan oma küsimustele vastused, kuid:

    1. Kas sinu eelistatud ala on ikkagi jalgpall?
    2. Kas panustad lähtuvalt enda teadmistest, loed kusagil juurde või on sul omad informaatorid? Või on kogu kompoti kombo?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #3
      Peamiselt panustan jalgpallile. Eriti lemmikuks liigaks on Norra, kus eile tehti algust uue hooajaga ning loodan sealt oma põhilise kasumi teenida.
      Panustega on nii, et suuremaid liigasid(Inglismaa,Hisp,Saksa jne) panustades panen enda teadmiste järgi aga väiksemate liigade puhul otsin alati infot igaksjuhuks juurde.

      Kommentaar


        #4
        Ja veel üks küsimus, kas Moneymaker on Soccernetis blogipõhine projekt või on oodata Moneymakerit ühel hetkel ka SBT-s osa võtmas?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ja veel üks küsimus, kas Moneymaker on Soccernetis blogipõhine projekt või on oodata Moneymakerit ühel hetkel ka SBT-s osa võtmas?
          Olen SBT-l kaua juba silma peal hoidnud ja isegi mõne kasuliku tipi saanud ning plaanin kindlasti järgmisest osa võtta.

          Kommentaar


            #6
            Benfica - Tondela 1(-2AH) @ 1,65 20eur
            Cagliari - Perugia 1 @ 1,65 20eur

            Kommentaar


              #7
              Kogu lugu?

              Kommentaar

              Working...
              X