320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saku ROCKi kampaania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saku ROCKi kampaania

    Nagu enamus teist teab, on praegu käimas selline tore kampaania, kus suurima korgilaadungi omanik saab u. 8000 pudelit Saku ROCKI. Tekkis selline küsimus, et kas on keegi, kes oleks huvitatud jõudude ühendamist, et minna täispangale ning omandada see rekkatäis vedelat leiba?? Siiamaani on mul sõpradega 250 + 130 korki
    selle 250\'ga vahekaalumisele ei kavatsegi minna, raiped võtavad ära selle (pealegi on seda nodi sitt jagada) Abi ja toetus on oodatud!

    Mis siis muud, kui head joomist!

    Rohkem infot saab www.rock.ee

    .................................................. .........................
    see on mu 666\'s postitus
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    #2
    Replying to Topic \'Saku ROCKi kampaania\'

    Minul on oma ~60 korki, millega ettevõtmist toetada
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Saku ROCKi kampaania\'

      m1ck nagu pole mõtet ajada asja .. kui sul just pole mõnes baaris käpp sees kus myyakse pudeli rocki siis alles tasub hakata sellele mõtlemisele nagu ma prefferin endale alekokki autosi parem ... ja rocki kampaaniast niipalju et teen sõbrale kingi ja kingin talle u. 200g rocki korke juurde et ta saaks vaheloosimisel nänni

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Saku ROCKi kampaania\'

        mu vennal on jõletum hulk neid korke, ma ei usu, et tal neist kahju on, ja siis teatan teile kui saab
        LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Saku ROCKi kampaania\'

          Originally posted by m1ck


          Nagu enamus teist teab, on praegu käimas selline tore kampaania, kus suurima korgilaadungi omanik saab u. 8000 pudelit Saku ROCKI. Tekkis selline küsimus, et kas on keegi, kes oleks huvitatud jõudude ühendamist, et minna täispangale ning omandada see rekkatäis vedelat leiba?? Siiamaani on mul sõpradega 250 + 130 korki
          selle 250\'ga vahekaalumisele ei kavatsegi minna, raiped võtavad ära selle (pealegi on seda nodi sitt jagada) Abi ja toetus on oodatud!
          Njaa, raskeks läheb sul, M1ck.

          Vahekaalumisel oli rekordmehel 5 kilogrammi korke ette näidata.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Saku ROCKi kampaania\'

            Asi oleks suht lootusetuks läind jah, seepärast käisime vaheloosimisel ära...3 komplekti nodi saime
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar

            Working...
            X