PDA

View Full Version : Saku ROCKi kampaania

sicmic
01.08.02, 03:13
Nagu enamus teist teab, on praegu käimas selline tore kampaania, kus suurima korgilaadungi omanik saab u. 8000 pudelit Saku ROCKI. Tekkis selline küsimus, et kas on keegi, kes oleks huvitatud jõudude ühendamist, et minna täispangale ning omandada see rekkatäis vedelat leiba?? Siiamaani on mul sõpradega 250 + 130 korki
selle 250\'ga vahekaalumisele ei kavatsegi minna, raiped võtavad ära selle (pealegi on seda nodi sitt jagada) Abi ja toetus on oodatud!

Mis siis muud, kui head joomist!:õlu:

Rohkem infot saab www.rock.ee

.................................................. .........................
see on mu 666\'s postitus :reiv:

Rainman
01.08.02, 03:15
Minul on oma ~60 korki, millega ettevõtmist toetada :õlu:

Devil
01.08.02, 03:33
m1ck nagu pole mõtet ajada asja .. kui sul just pole mõnes baaris käpp sees kus myyakse pudeli rocki siis alles tasub hakata sellele mõtlemisele nagu ma prefferin endale alekokki autosi parem ... ja rocki kampaaniast niipalju et teen sõbrale kingi ja kingin talle u. 200g rocki korke juurde et ta saaks vaheloosimisel nänni :kaval:
:sünna:

Peku
01.08.02, 23:21
mu vennal on jõletum hulk neid korke, ma ei usu, et tal neist kahju on, ja siis teatan teile kui saab :kaval:

Maarek
05.08.02, 16:55
Originally posted by m1ck

Nagu enamus teist teab, on praegu käimas selline tore kampaania, kus suurima korgilaadungi omanik saab u. 8000 pudelit Saku ROCKI. Tekkis selline küsimus, et kas on keegi, kes oleks huvitatud jõudude ühendamist, et minna täispangale ning omandada see rekkatäis vedelat leiba?? Siiamaani on mul sõpradega 250 + 130 korki
selle 250\'ga vahekaalumisele ei kavatsegi minna, raiped võtavad ära selle (pealegi on seda nodi sitt jagada) Abi ja toetus on oodatud!

Njaa, raskeks läheb sul, M1ck.

Vahekaalumisel oli rekordmehel 5 kilogrammi korke ette näidata.

sicmic
05.08.02, 17:50
Asi oleks suht lootusetuks läind jah, seepärast käisime vaheloosimisel ära...3 komplekti nodi saime:lahe: