320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muudatused SBT-s (hooajaks 16/17)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muudatused SBT-s (hooajaks 16/17)

    SBT10 hakkab lõppema ja sellega koos ka terve (esimene täispikk) hooaeg. Olen tänulik neile, kes osa võtavad ning kõigile, kes seda ettevõtmist jälgivad. Kohe kindlasti jätkame ka järgmisel hooajal. Plaanis on igatahes 6 turniiri.

    Siiamaani on ühe SBT osavõtjate arvu rekord 16. 6. turniiril osales niipalju inimesi ja see oli üks superhea kogemus. Kuidas aga teha nii, et 16 oleks stabiilne arv või kuidas seda arvu suurendada? Mul ei ole ühest vastust sellele, pole ka ilmselt vajalikku resurssi piisavalt. Küll aga otsustasin teha mõningad muudatuste ettepanekud, mis toon välja siin teemas. Nad puudutavad turniiri formaati.

    Muudatuse ettepanek nr. 1

    Turniiri viimane päev lühendatakse 2 tunni võrra. Ehk siis praegu loevad kõik panused, mis algavad vähemalt 23:59. Edaspidi on viimane aeg 22:00. See on isiklikust huvist tingitud muudatus. Turniiri viimase päeva järgsed esmaspäeva hommikud ei ole olnud lõbusad. See on ainuke muudatus, mis on kindel ja hääletusele ei lähe.

    Muudatuse ettepanek nr. 2
    Piirata viimase kahe päeva panuste hulka. Panuste hulk oleneks üldpositsioonist 3nda kvartali järel. Ütleme esikolmik 3nda kvartali järel saaks 3 panust igaüks. 4-6 koht tähendaks 2 panust ning ülejäänud 1 panus. See puudutaks 2 viimast päeva.

    Muudatuse ettepanek nr. 3
    Jällegi võttes arvesse üldtabeli 3nda kvartali lõppedes, anda võimalust liidritel anda viimane hääl. Ehk siis see, kes oli 3nda kvartali lõpus liider saab oma viimase panuse postitada kuni turniiri lõpuni. 2. ja 3. koht saavad postitada panuseid kuni kella 21.00-ni. 4.-6. koht kuni kella 20.00ni, ülejäänud kella 19.00ni.

    Muudatused 2 ja 3 tähendavad seda, et nüüd hakkab suurt rolli mängima, mis on su positsioon 3nda kvartali lõpuks. Ilmselt see nihutab seda tõmblemist turniiri lõpust 3nda kvartali lõppu. Samas lõplik tulemus hakkab olenema siiski valikutest viimase kvartali lõpus, neid valikuid on lihtsalt limiteeritud.

    Aga nagu ma alati olen rõhutanud, soovin ma nii osalejate kui ka pealtvaatajate tagasisidet, seepärast panen muudatused hääletusele ning antud teema on aruteluks avatud. Mina ise pooldan nii nr. 2 kui ka nr. 3 elluviimist.

    Kui midagi on segaseks jäänud, siis küsige julgelt üle. Ja kohe kindlasti kui kellelgi on peas mingi ettepanek, julgelt käige idee välja.
    5
    nr.2 (panuste hulk)
    0,00%
    0
    nr.3 (viimase panuse aeg)
    20,00%
    1
    mõlema poolt
    80,00%
    4
    kumbagi poolt
    0,00%
    0

    The poll is expired.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    Head muudatused.

    Kommentaar


      #3
      Olen teid pikalt jälginud ning sooviks ka osaleda, ma arvan. Pole küll väga palju ennustamisega tegelenud, kuid tahaks osa võtta. Kuna see uus hooaeg algaks, sügisel?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Olen teid pikalt jälginud ning sooviks ka osaleda, ma arvan. Pole küll väga palju ennustamisega tegelenud, kuid tahaks osa võtta. Kuna see uus hooaeg algaks, sügisel?
        Uus hooaeg algab sügisel. Praegu jään sulle täpsed kuupäevad võlgu, kuid septembris tuleb üks, oktoobris ja novembris. Samuti tuleb kolm tükki ka kevadel. Osalemistasu jääb samaks.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #5
          Muudatuste osas olen ise erapooletu, mina osalen niiehknaa, aga osalejate arvu silmas pidades oleks ehk mõistlik igasugu piiranguid minimaalsena hoida. Kui ma oleks uus huviline, siis võtaks võistluse juhend silme eest juba päris kirjuks.

          Kommentaar


            #6
            Mulle muudatused sobiksid, sest seda kiiremini mängiksid mehed ennast nulli. Samas nõustun ka mazziga, et liiga detailseks ei tasu asja teha, sest tähtsam on ikkagi fun mitte range reeglistik.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas giga204 Vaata postitust
              Mulle muudatused sobiksid, sest seda kiiremini mängiksid mehed ennast nulli. Samas nõustun ka mazziga, et liiga detailseks ei tasu asja teha, sest tähtsam on ikkagi fun mitte range reeglistik.
              Kahenädalase perioodi peale on hetkel funni ainult viimaste tundide ajal ju.

              Kommentaar


                #8
                Oleks võistlejaid pidevalt 15 ringis, siis võiks teha nii, et iga päev langeb viimane turniirilt välja. Vot siis saaks aktiivset funni 2 nädalat.

                Kommentaar


                  #9
                  Eelnevaid turniire järgides on väga vähe kasutatud "hea kui saaks kirjutada antud valiku kohta midagi".
                  Selle punkti võiks muuta kuidagi rohkem kasutavaks, sest see muudaks antud turniirid kvaliteetsemaks ja teistele jälgijatele huvitavamaks. Ise kindlasti hakkan ka järgmine hooaeg nendel turniiridel osalema.

                  Kommentaar


                    #10
                    Nõus igal juhul

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Muudatuste osas olen ise erapooletu, mina osalen niiehknaa, aga osalejate arvu silmas pidades oleks ehk mõistlik igasugu piiranguid minimaalsena hoida. Kui ma oleks uus huviline, siis võtaks võistluse juhend silme eest juba päris kirjuks.
                      Aga hetkel on ainuke piirang ju panuste hulk kvartalis?

                      Üldiselt peavad muutused hõlmama 2 tasandit: põnevus ja õiglus. Ehk siis turniir peab olema piisavalt atraktiivne, et inimesed (ka uued inimesed) seda kas või korra prooviksid. Rääkimata püsikasutajatest, kelle jaoks võiksid kõik 6 turniiri vastavat adrenaliini ja huvi pakkuda.

                      Samas turniiri formaat võiks ikkagi mingit moodi toetada neid, kes on läbi turniiri tugevad ja stabiilsed olnud. Loomulikult ei ole 100% õiglast süsteemi, kuid ma leian, et nendel, kes on läbinud 3/4 teekonnast hästi, võiks olla lõpus suurem eelis kui praegu. Aga samas need, kes tagant tulevad, omaksid ikkagi päris suurt võimalust kõike pea peale pöörata.

                      Hetkel on see arutelu koht ja kuigi ma näen, et paljud on nõus muudatustega kaasa minema, ootan ma tagasisidet, pakkumisi, ideid. Giga204 näiteks käis ühe hüpoteetilise idee osavõtjate väljalangemisega. Ja samamoodi ootan osavõttu hääletuses, mille avasin 20 päevaks.

                      Ja sügisringi turniiride toimumise ajad on praeguseks paigas:

                      SBT11: 10. september - 25. september
                      SBT12: 15. oktoober - 30. oktoober
                      SBT13: 19. november - 4. detsember
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #12
                        Hääletus on lõppenud ning kinnitan järgmised muudatused hooajaks 16/17.

                        1. Viimase päeva deadline ei ole 23.59 vaid 22.00.

                        2. Väga oluliseks muutub järjestus pärast 3. kvartalit:
                        2a. Kolmanda kvartali järel 1-3 kohtadel lõpetanud mängijad saavad eelviimase ja viimase päeva sündmustele teha 3 panust. Ülejäänud saavad teha 2 panust.
                        2b. Kolmanda kvartali järel 1. koha saanud mängija saab oma viimase panuse postitada ükskõik mis ajal enne turniiri dead-line lõppu. Kolmanda kvartali järel 2. koha saanud mängija saab oma viimase panuse postitada hiljemalt viimasel päeval kell 21.00. Kolmanda kvartali järel 3. koha saanud mängija saab oma viimase panuse postitada hiljemalt viimasel päeval kell 20.00. Kõik ülejäänud saavad postitada oma viimast panust hiljemalt viimasel päeval kell 19.00.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #13
                          Väljalangemine oleks tervitatav, endalgi õnnestus üks turna niimoodi rahadesse jõuda, et chillisin ja peaaegu nagu ootasin teiste väljalangemist ja siis õigel hetkel õnnestus ühe panusega ennast kolmandaks tirida.
                          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                          Kommentaar


                            #14
                            Väljalangemist testime järgmisel hooajal Rahvuste Karikas. Usun, et kui järgmine hooaeg plaanipäraselt läheb, siis samasugune teema avaneb ka järgmisel kevadel. Hetkel on muudatused kinnitatud.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #15
                              Võtsin selle punkti ka välja, et kui 12 osalejat täis saab, siis mingi hulk läheb tipiks. Kogu osavõtutasu pangaks. Eesmärk ei ole teenida.

                              Küll aga see teema võiks selleks hooajaks jääda mõtete generaatorina. Kui kellelgi tuleb mingi hea mõte, kuidas võiks SBT-d uuendada vms, kirjuta siia.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar

                              Working...
                              X