PDA

View Full Version : Väravakütid

Wuppi
25.08.01, 22:37
No mis te arvate, kas keegi jõuab Maksim Gruznov'ile järele. Hetkel on ta löönud 23 väravat.

Jeeg
25.08.01, 23:31
Krõm

eston maravilha
26.08.01, 00:55
ei jõua talle (gruznovile) keegi järele taob veel vähemalt 10 kolli.

muideks kas keegi teab kui palju on rekord ühel hooajal löödud väravate arvestuse teise eesti vabariigi ajal.

kui see on alla 30 siis teeb maksim uue rekordi

Martin
26.08.01, 03:10
On suhteliselt ebaloogiline, et keegi Gruznovi kinni suudaks püüda. Ainuke võimalus oleks mehe vigastus, kuid seda võivad soovida talle vaid ta suurimad vaenlased.

Kuid põhjuseks, miks ta võidab, on lihtne fakt> Gruznov on Transi põhimõtteliselt ainuke rünnakute lõpetaja ning pendlad lööb ka ainult tema. Seega ei ole tegelikult kedagi, kes võiks teda natukenegi ohustada.

Kui siis ainult Krõlov.

Rekordi asja uurin - kui keegi teab, võiks küll teada anda.

chilli_bo
26.08.01, 12:17
gruznov on jah väravalöömises teistest natuke klassi võrra eespool. isegi eelmiste aastate staarid nagu krõm ja krõlov on jälle aasta võrra vanemaks jäänd ja vist ei jaksa.

aga siiski loodab et krõlov hakkab nüüd tasapisi oma võimalused ära lööma sest muidu tvmk vist tiitlit ei võida...

erx
26.08.01, 15:24
no selle lööb nüüd gruznov kindlalt üle...;)
Arvan, et Gruznovi hind olex 5 milli

sicmic
26.08.01, 18:50
Orginally posted by erx

no selle lööb nüüd gruznov kindlalt üle...;)
Arvan, et Gruznovi hind olex 5 milli

viis milli mida? itaalia liiri?:P

erx
26.08.01, 19:27
nuuh zelinskist on ta ikka naca parem...:doh: :kop:

vibu
26.08.01, 19:32
Mees paneb stabiilselt ja mõnusalt. Viie milli üle võiks ju vaielda, aga fakt on see, et meest veel lähiajal välismaaale ei müüda, sest me niigi teame, kes on hoobade juures. Kui müüakse, siis Venemaale. Kus võib samas samuti ilma teha. Ja kes on meil siis viimase 5-6 aasta väravakõttidest väljamaale müüdud? Loodan, et mehel läheb siiski eduliselt.

Wuppi
26.08.01, 19:35
Kas ikka on? Zelinski lõi Eesti meistriliigas see hooaeg 13 väravat + 6 Taani liigas.;) Kui ta oleks siin olnud, siis oleks võibolla veel rohkemgi löönud.:doh:

Martin
26.08.01, 19:38
Orginally posted by vibu Viie milli üle võiks ju vaielda, aga fakt on see, et meest veel lähiajal välismaaale ei müüda, sest me niigi teame, kes on hoobade juures.
Äkki seletaksid seda veits lähemalt? Pakuks endale vägagi huvi, kes siis Narva Transis neid hoobi liigutab.

Gruznovi probleem on eelkõige tema suhtumine ning käitumine, kuid tundub, et lõpuks ometi soovib mees isa ka piiritaha saada. Eks seda vanust tuleb ka juba juurde ning mis teha - Eestis nii suurt palka ei saa, et hiljem mugavalt ära elada.

eston maravilha
26.08.01, 19:56
niipalju võin öelda et trans sai 6 millise pakkumise grusnovi eest mingilt vene klubilt kuid ei olnud sellega nõus sest maks on nende edu pant

vibu
26.08.01, 20:48
Sinu iroonia siinkohal on täiesti põhjendamatu, kuna Sa tead ise samuti väga hästi, kes on Transis hoobade juures. Kuid mitte nendest hoobadest ma ei rääkinud. Ma ei hakka arutlema selle üle, et "Pohlak ei võta meest koondisse", sest iga normaalne inimene saab täiesti ilusasti aru põhjustest, miks liiga suurim väravakütt ei mängi koondises. Loomulikult on üpriski umbkeelset kodanikku kaubelda välispiiri taga, samas võiks ju mees, kellel on võrdlemisi palju suhtluskanaleid üles seatud, selle eest ka seista. Loomulikult ei hakka nagu teise klubi mammonat täiendama, kuid ikkagi. Sorry Martin, et olen nii sinisilmne, aga ma siiski usun veel jalgpalli ilusse, aukoodeksile ja millesse iganes. Ära solvu Martin, aga Sa oled taas nagu iga teinegi Flora fänn, rõhud taas sellele, et teistes meeskondades peale Flora on meestel suhtumise ja käitumisega probleeme. Tore, et Sinu lemmikmeeskonnas on kõik korras. Kuid kas ikke on?

Martin
26.08.01, 21:20
Sinu iroonia siinkohal on täiesti põhjendamatu, kuna Sa tead ise samuti väga hästi, kes on Transis hoobade juures.
Seega pidasid sina ka silmas Nikolai Burdakovit ja Anatoli Belovi? Tore.

Kuid mitte nendest hoobadest ma ei rääkinud. Ma ei hakka arutlema selle üle, et \"Pohlak ei võta meest koondisse\", sest iga normaalne inimene saab täiesti ilusasti aru põhjustest, miks liiga suurim väravakütt ei mängi koondises.
Jah, iga normaalne inimese saab aru, et ilma Eesti passita pallurit ei saa Eesti koondisse võtta või on sinu arvamus selline, et koondises peaksidki pallima hallipassimehed? Njah, ei hakka pikemalt seletamagi. Iga normaalne inimene saab ju aru.

Sorry Martin, et olen nii sinisilmne, aga ma siiski usun veel jalgpalli ilusse, aukoodeksile ja millesse iganes. Ära solvu Martin, aga Sa oled taas nagu iga teinegi Flora fänn, rõhud taas sellele, et teistes meeskondades peale Flora on meestel suhtumise ja käitumisega probleeme.
Mul pole tegelikult ûhtegi sellist erilist lemmiklubi v.a. Leeds United, on sûmpaatsed klubid, milleks Eestis on FC Flora ning ka TVMK ja järjest enam hakkab meeldima ka FC Kotkas ning nende suhtumine ja ûlesehitus.

Mis puutub millegi peale rõhumisse, siis, et seda teha, pead sa ka midagi teadma. Nähtavasti sa ei tea, kuidas on Gruznovi varem mûûdud ning kuidas tema on siis käitunud. Seega, ei ole sinul ka mõtet hakata lahmina ning koheselt ûldistusi tegema hakata - vähemalt peaks siis vaatma, kelle kohta sa neid teed.

Sinisilmne? Nojah, ei hakka kommenteerimagi.

[/quote]Tore, et Sinu lemmikmeeskonnas on kõik korras. Kuid kas ikke on? [/quote]
Leeds on seni normaalselt esinenud, kuigi probleeme on vigastustega ning viimases kohtumises ei tulnud ka just soovitud tulemus. Muidu aga kenasti.

eston maravilha
26.08.01, 21:25
muidugi peaks pallima hallipassi mehed kui nad on paremad kui sinipassi mehed . mul pohhui sest fair playst või mis iganes peaasi et eesti läti ja leedu käest kotti ei saaks

Pätu
26.08.01, 21:46
Gruznov lääb arvatavasti 32 värava ja kui \"tubli\" levadia kaitsja ta jalgu ei murra siis ta j:kop: ääbki suurimaks värava kütiks

erx
26.08.01, 21:57
see kriitika mis vibu ütles polnud arvatavasti paha pärast, et sulle "ära teha". Ja see Gruznovi teema on ennast juba ammendanud...
Gruznov on lihtsalt yx hallipassimees ja mängib ülihästi, aga kuna teda koondisesse ei saa võtta siis on ta Eesti jalgpallile kasulik, kuna tema müügiga tuuakse raha Eesti jalgpalli ka väljaspoole Florat (midagi, et mul Flora vastu olex, vastupidi Flora on mu Eesti parim/lemmik klubi)... :kop: :kop: :kop:

Pätu
26.08.01, 22:01
pole midagi Pohlak võiks natuke asja ajada ja ta (gruznov) sinipassimeheks teha küll ta seda suudaks

eston maravilha
26.08.01, 22:03
küll ta suudab

kuid ta ei taha. kuid eks ta ükskord siiski peab seda tegema

vibu
26.08.01, 23:13
Seda, et mees hallipassimees on, tean juba ammu. Kuid ka selle peale võin kihla vedada, et kui Pohlak peaks mehe endale ostma, on mees peagi sinise passiga, eesti koondises, ning varsti ka piiri taga. kas Trans meest ära laseb on juba omaette küsimus....

Martin
27.08.01, 08:48
To vibu:
Nii, et nagu täpselt samamoodi nagu praeguseks on sinise passiga Tarassenkov ja Kulik ja Pruss?

Äkki seletad, miks neil kolmel pole sinist passi taskus, kui juba niigi pallivad Flora eest ja juba pikemat aega ning Tarassenkovi puhul võiks isegi koondisse kutsumisest rääkida.

jots
27.08.01, 10:44
pole midagi Pohlak võiks natuke asja ajada ja ta (gruznov) sinipassimeheks teha küll ta seda suudaks

Olen lõplikult veendunud, et Estonile ja Eestieest andis jumal aju asemel kaasa tüki pekki.

1* Eesti koondises saavad mängida ainult Eesti kodanikud.
2* FIFA pani paika reegli, et mingi maa koondist saavad esindada ainult selle maa kodanikud - põhjustest pole mõtet rääkida.
(poleks ju normaalne kui lätit esindaksid lätlaste asemel ida-timbuktu käsipallurid)
3* Hallipassimehed saavad sinipassimeesteks ainult juhul kui nad läbivad kodakondsus eksami - mille alla kuulub ka eesti keele eksam.
4* Punkt 3 on ka põhjus, miks novikov mängib koondises, tarasenko aga vahib koondise mänge telekast.
5* Pohlak võib olla mõjuvõimas tegelane jalgpalliringkondades, samas ei ole ta kindlasti kõva tegija kodakondsus- ja migratsiooniametis.
6* Kui Pohlak saaks kodakondust sinna-tänna jagada oleks tarasenko juba ammu koondislane.

Ära solvu Martin, aga Sa oled taas nagu iga teinegi Flora fänn, rõhud taas sellele, et teistes meeskondades peale Flora on meestel suhtumise ja käitumisega probleeme. Tore, et Sinu lemmikmeeskonnas on kõik korras. Kuid kas ikke on?

PS. vibu, neeger, ära tee mingeid umkaudseid vihjeid, kui leiad et midagi pole korras siis ütle otse välja vastasel juhul ole vait ja ära mölise. krt närvidele käivad sellised vennas, kes pidevalt hämad ning kellelt ühtegi konkreetset vastust ei saa - ühesõnaga põhjenda ära, mis suhtumise probleemid flooras on, vastasel juhul kannan sind samuti ajudeta lokilammaste hulga, kelle juhiks on eston.

PSS. eston, eestieest ärge võtke minu juttu isiklikult, ei tahtnud kedagi solvata - lihtsalt ütlesin nii nagu asjad on.

martin007
27.08.01, 11:09
Miks ta peaks Gruznovi ära müüma?Siis hakkavad teised mängijad kõrgemat palka nõudma(hetkel saavad nad seal vist mingi 2000 krooni)
Linn ei toeta enam meeskonda, sest neil raha niigi.
Maksuamet tuleb kollitama jne.

Pätu
27.08.01, 12:15
kodakondsust saab anda teenete eest samuti ja Eestis elab piisavalt inimesi kellel on kodakondsus ja keeleoskus puudub:viha:

eston maravilha
27.08.01, 14:40
läheb nüüd täitsa kõrvale jalgpallist. ernesto preatonile anti eesti kodakondsus teenete eest eesti vabariigile. mis need teened olid. rahva raha riisumine või? ja kas ta eesti keelt oskab? vaevalt küll

samuti saab anda kodakondsuse tarassenkovile krõlovile gruznovile ja tont teab kellele

eston maravilha
28.08.01, 00:59
noh gruznovi poiss tagus jälle kaks kolli

nüüd kokku juba 25

kolm veel ja uus rekord on sündinud

come on max. tsentr tsentr. gol

Maarek
28.08.01, 13:10
Ja mis on Gruznovi teene Eesti Vabariigile. See, et on praegu 25 kolli löönud või ja et kavatseb veel 10 lüüa.;) ;) ;)

Ega ei saa aru küll, mis kuradi pärast sellele pätile (Preatoni) Eesti kodakondsus anti. Järgmine mees on vist Sposato ja siis Tony Massei (või oli hoopis Angotti ta õige nimi).

wal
28.08.01, 14:16
Kui ta oleks need 25 kolli Flora eest tagunud, piisaks sellest vist täiesti kodakondsuse saamiseks. Mis puutub neisse makaroniärijatesse, siis sel teemal tuleks meil ettevaatlik olla. Võibolla neil ongi SEE juba?

priity
28.08.01, 14:53
:viha:
adminid, kas saaks mõtetut möla sisaldavad postitused otse delfisse ümber suunata???

indrek
28.08.01, 19:52
Minu teada on Gruznovil sinine pass, vähemalt oli, sest vastasel juhul poleks ta saanud noortekoondise eest mängida (kehtivad ju samad reeglid mis täiskasvanute eest). Kui eksin siis vabandan, aga minuteada on see nii.
Gruznovi koondisesse mittevõtmise põhjus oli tingimisi kriminaalkaristus (minu meelest oli paragrahv huligaansus vms), minu teada peaks hetkel katseaeg juba läbi olema ja ta võiks mängida. Tingimisi karistusega ei pääse muuseas riigist välja.
Ehk keegi teadjam täiendab.

eston maravilha
28.08.01, 19:54
on ka nii vä. seda küll ei teadund. muide kui vana ta üldse on?

vibu
29.08.01, 11:01
PS. vibu, neeger, ära tee mingeid umkaudseid vihjeid, kui leiad et midagi pole korras siis ütle otse välja vastasel juhul ole vait ja ära mölise. krt närvidele käivad sellised vennas, kes pidevalt hämad ning kellelt ühtegi konkreetset vastust ei saa - ühesõnaga põhjenda ära, mis suhtumise probleemid flooras on, vastasel juhul kannan sind samuti ajudeta lokilammaste hulga, kelle juhiks on eston.

Sa valgekrae! Ma ei tee mingeid vihjeid. Ja oled täielik tumba, kui arvad, et rääkisin mingist konkreetsest juhtumist. ja veel suurem tumba, kui arvad, et Floras on kõik ideaalne. Mitte üheski meeskonnas pole kõik ideaalne. Aga mida tead sina sellest. Mitte mina ei lahmi, vaid sina. Mis näitab ilusasti sinu iq taset, mitte minu.

vibu
29.08.01, 11:09
1* Eesti koondises saavad mängida ainult Eesti kodanikud.

Mida ka tarvis toonitada. Olen kindel, et siin käivast rahvast teab 100% seda klauslikt.

2* FIFA pani paika reegli, et mingi maa koondist saavad esindada ainult selle maa kodanikud - põhjustest pole mõtet rääkida.
(poleks ju normaalne kui lätit esindaksid lätlaste asemel ida-timbuktu käsipallurid)

No commens. Sinu aju hallrakud hakkavad ennats kordama...

3* Hallipassimehed saavad sinipassimeesteks ainult juhul kui nad läbivad kodakondsus eksami - mille alla kuulub ka eesti keele eksam.

Keegi juba mainis, kuidas veel saab, siiski kordan, antakse ka ilma et peaks mingit eksamit sooritama, teenete eest. Ja ka sportlastele. Ka Eestis on antud. Esmamõtlemisel tuleb meelde vaid Sergei Babenko, kuid usu, neid on veel...

4* Punkt 3 on ka põhjus, miks novikov mängib koondises, tarasenko aga vahib koondise mänge telekast.

Punkt kolm on põhjuseks, miks Novikov mängib koondises, aga ei ole põhjuseks, miks peaks Tarassenko koondise mänge vaatama telekast. Usun mehesse siiski niipalju, et arvan et meeskonnakaaslasi käib ikka mängude ajal toetamas, mitte ei istu üksinda masendusest õlleklaasiga teleka taga... Ja kui istub- loll on.

5* Pohlak võib olla mõjuvõimas tegelane jalgpalliringkondades, samas ei ole ta kindlasti kõva tegija kodakondsus- ja migratsiooniametis.

Siinkohal ei hakka mina ennast enam kordama. Teadmiseks Sulle vaid niipalju, et mina näen päevas 200-300 inimest, kellel on kaks passi, ja mitte keegi neist ei oska eesti keelt....

6* Kui Pohlak saaks kodakondust sinna-tänna jagada oleks tarasenko juba ammu koondislane.

Kusjuures paneb tõesti imestama, et ta veel pole....

Ja veel. Ajame meie siin teistega ükskõik, kui imbetsilset juttu, teiste siinolijate kohta me lahmivaid järeldusi ei tee. kuid vist tuleb hakata tegema....

Pätu
29.08.01, 12:43
Sellele 7-võistlejale anti sinipass kuna ta abiellus Eesti kodanikuga aga muidu sama asja võiks meie jalgpallurid teha

MRH
29.08.01, 12:53
Gruznov on kuradi hea. Krõm ei oska enam ja Krõlovil on vist mingi mõõn?

Jarmo Ahjupera.

Pätu
29.08.01, 12:57
Kui Gruznovil tõesti sinipass on siis tuleks ta kohe kindalalt kas või mingis friendlis mängu panna. Olex eriti hea kui ta mängiks Eesti Vene mängus. Aga sele mänguga selline küs kas keegi mäletab millal see mäng õieti toimub. Ja kas Eesti enne seda kellegagi ei mängigi

nwa
28.09.01, 12:55
Arvata on ,et Transi mängijad ei saa 2000 eeku palka,naad saavad ikka rohkemFlora süsteem venitab raha maksmisega-Kuressaares ei saa pooled palka .Isegi esiliiga flora välised klubid maksavad oma meestele mingit toetust.Tean teiseliiga mansat kus suts plekki makstakse.

xrip55
27.07.10, 09:59
nii sama teen väikese BUMP-i