PDA

View Full Version : Üleskutse Tartus elavatele Žinglise liiga vaatajatele

malagar
02.08.02, 15:01
Ei teadnud päris kuhu seda teemat üles riputada aga on selline probleem .
Kevadel hakkas tele2 kaabel tv näitama valikkanalina sellist toredat asja nagu
NTV + Futbol - Põhimõtteliselt ainus võimalus Satelliiti mitte omavatele tartlastele Inglise Liigat ja ka teisi Euroopa liigasid vaadata ( sest siinsed pubid pole kahjuks selles asjas aktiivsust üles näidanud) .
Nüüd on aga Tele 2 selle kanali asendanud mingi mõttetu DSF iga ( mõttetu saksa spordikanal ,mis ei näita isegi mitte Bundesligat ) ja ajavad jora , et Ntv +Futbol on valikkanal ja neil on õigus seda vahetada . Seega teeks ettepaneku ,et need jalkafännid , kes vähegi viitsivad ( tõenäoliselt need ,kes ise ka nimetetud firma kliendid on ) näeks veidi vaeva ja helistaks Antud asjas Tele 2 ( number on 12012 )
Ja sooviks NTV+Futboli tagasi . Samuti võiks teha vastavaid ettpanekuid tele 2 leheküljel . Ma arvan et ,piisava surve korral paneksid nad jalgpalli programmi tagasi , igastahes asi on üritamist väärt ,sest hooaeg on varsti algamas .

vandersell
02.08.02, 15:05
Ma kujutan ette, et ka mujal elavad vutifännid võiksid helistada. Mina näiteks võiks küll. Mida rohkem, seda uhkem.

Maarek
02.08.02, 15:58
Originally posted by vandersell

Ma kujutan ette, et ka mujal elavad vutifännid võiksid helistada. Mina näiteks võiks küll. Mida rohkem, seda uhkem.

Otse loomulikult. Lähen kohe Tele2 koduleheküljele ja sõiman neid natuke;)

malagar
02.08.02, 16:31
Jah Vandersellil on kindlasti õigus - mida rohkem seda uhkem , seega kõik kes viitsivad helistage tele 2 te või jätke nende lehele teade

Peku
02.08.02, 19:01
tehtud

Robinho
02.08.02, 19:51
Olen ise ka Tele2 klient Tartus ja pean ütlema, et olen järjekordselt Tele2-es pettunud. Varem oli mingi dekoodri jama, ok, kannatasin ära. Kuid see on juba sigadus. NTV futbol oli ainuke kanal, kust võis iga hetk midagi huvitavad vaadata. Mispärast nad üldse selle ära võtsid? DSF-ist tuleb poole päevani aeroobikat ja siis veel teleturgu ja vahel on golf ka. Väga tore spordikanal.:deemon:
Kohe helistan neile ka ja sõiman näo täis. Meil on juba saadetud.

Ja muideks pole Tartus ka muud firmat, kellelt paketti tellida. Starman pidi ka üsna jama olema.:viha:

eston maravilha
02.08.02, 20:40
aga starmanil on vähemalt ntv futbol

Robinho
02.08.02, 23:13
Originally posted by eston#21

aga starmanil on vähemalt ntv futbol

Jah aga samas ei ole eriti tore, kui sa arveid Starmanilt kätte ei saa ning pärast viivist maksad. Aga kui Tele2 tõesti nii jätkab ja NTV futboli tagasi ei pane, siis peab tõesti Starmani peale mõtlema, kuna neil on hind ka soodsam ja kanaleid rohkem.

Robinho
12.08.02, 00:58
Hiljemalt 1. septembriks on tagasi:)

malagar
12.08.02, 02:31
Jah seda öeldi mulle ka - võimalik ,et ka Liiga alguseks , kuid poldud kindlad .Seal mingi tegelane ütles ,et boss vist unustas Inglise Liiga ära - a mina ei saa ikka aru miks sellist jura nagu DSF oli üldse vaja programmi panna .

Udupasun
12.08.02, 12:20
Mäletan isegi seda ilusat aega, kui sai Tartus NTV Futboli vaadata. Nüüd Tallinnas ja tele2 kohe mitte seda ei paku. Valikuvõimalust ka ei ole, sest targad onud jagasid ammu-ammu kablafirmadele osa Tallinnat laiali. :viha:

Seega, kui Tallinnas elavatest inimeselastest on keegi samas seisus, siis võiks ju samuti proovida tele2 pisut sügada.

jyriöö
14.08.02, 15:55
Tallinnas näitas Tele2 NTV Futboli ainult MM\'i ajal, selle lõppedes võeti ka kanal maha. Minu järelepärimistele ei osanud umbkeelne teenindajatädi miskit korralikku vastata.

Juks
31.08.02, 20:24
Võib-olla hõiskan enne õhtut, kuid vähemalt minu televusserdis Annelinnas hakkas tänasest taas NTV Futboli näitama. Juhuuu!

Asja teeb naljakaks aga tõik, et hetkel näidatakse sealt korvpalli MMi :D

malagar
31.08.02, 20:39
Näitab jah õudselt tore - tont teab , miks just see kanal venelastele korvpalli vahendab , aga igastahes homme kell 18.00 on seal selline maiuspala nagu Chelsea versus Arsenal :D

greenday
01.09.02, 01:06
Originally posted by malagar

Näitab jah õudselt tore - tont teab , miks just see kanal venelastele korvpalli vahendab , aga igastahes homme kell 18.00 on seal selline maiuspala nagu Chelsea versus Arsenal :D Kas tegu on tele2 kaabli või millegi muuga?

Juks
14.09.02, 02:02
Greenday, tegu on ikka jah Tele2 kaabliga. Kusjuures soovitan sul kui ka haigust põdeval inimesel kaabel hankida, sest see toob karmilt vutti kätte. Igatahes kõrvalmõjudena ilmnevad unetud ööd, raskendatud ainepunktide saamine ning harjumus vene keeles mängu kommenteerima hakata ;)

vaikiv mees
20.10.02, 22:43
siis nii, et Starman keeras Tln-s NTV Futboli kinni. Hinnad muudkui t6usvat& klientidele ei saa asja kalliks ajada .Natuke isegi arusaadav, aga siis v6iks nad spordi eraldi paketti panna, vaatajaid ehk kindlasti oleks. Vene paketti ilma jalgpallita pole mul mingit m6tet hoida

Artur
20.10.02, 23:00
lahe küll, et ülikoolilinnas ntv+futbol\'i ära ei kaotatud, aga samas targematele-teadjamatele meestele selline küsimus, et kas see tartus edastatav tele 2-e pakett on ainult annelinnas elavatele inimestele, kuskilt olen nagu midagi sellelaadset kuulnud, ja et kas minul kui tähtverelasel oleks ka tele 2-e pakett endale hankida?

Robinho
20.10.02, 23:51
Originally posted by Artur

lahe küll, et ülikoolilinnas ntv+futbol\'i ära ei kaotatud, aga samas targematele-teadjamatele meestele selline küsimus, et kas see tartus edastatav tele 2-e pakett on ainult annelinnas elavatele inimestele, kuskilt olen nagu midagi sellelaadset kuulnud, ja et kas minul kui tähtverelasel oleks ka tele 2-e pakett endale hankida?

Helista Tele 2-te ja küsi järgi!;)

greenday
21.10.02, 06:27

lahe küll, et ülikoolilinnas ntv+futbol\'i ära ei kaotatud, aga samas targematele-teadjamatele meestele selline küsimus, et kas see tartus edastatav tele 2-e pakett on ainult annelinnas elavatele inimestele, kuskilt olen nagu midagi sellelaadset kuulnud, ja et kas minul kui tähtverelasel oleks ka tele 2-e pakett endale hankida? http://www.editorial.tele2.ee/index.phtml?t2page=kaabeltv_leviala&page=tele2_kaa beltv_tartu

Selle lehe allotsas on need aadressid, kus on võrk sees. Aga huvitav et ntv futboli sellel lehel paketis ei sisaldu?

jyriöö
21.10.02, 16:35
Originally posted by greenday

http://www.editorial.tele2.ee/index.phtml?t2page=kaabeltv_leviala&page=tele2_kaa beltv_tartu

Selle lehe allotsas on need aadressid, kus on võrk sees. Aga huvitav et ntv futboli sellel lehel paketis ei sisaldu?

Tallinnas kadus mõned päevad tagasi Tele 2-st NTV futbol ära :( . Uurin veel klienditeenindusest, kas on lootust tagasi saada.
Edit: Klienditeenindus: ei ole ega lähiajal ei tule ka :kurb4:

SleepWalking
21.10.02, 16:40
Originally posted by jyrioo
Tallinnas kadus mõned päevad tagasi Tele 2-st NTV futbol ära :( . Uurin veel klienditeenindusest, kas on lootust tagasi saada.

Starmanil ka (nagu ka eespool mainitud). Ilmselt seotud NTV+ Futballilt kauareklaamitud lepingute uuendamisega ja hinnatõusuga. Mu kurja pöördumise peale sain ebaleva vastuse, et ilmselt niipea ikkagi lemmikkanalit tagasi loota pole :(

Artur
21.10.02, 22:16
kusjuures, greenday, ma tean, et ntv+futbol\'i ei ole seal nimekirjas sees, kuid kuulub siiski paketti :) vaatasin need aadressid, kus tele 2-e võimalik tellida ning pean kahetusega tõdema, et nii minul kui ka sinul see võimalus kahjuks puudub.. ja mu mälu ei petnudki mind: see kaabelpakett paistab tõesti rohkem annelinlaste värk olevat...kahjuks :(

greenday
22.10.02, 03:08

kusjuures, greenday, ma tean, et ntv+futbol\'i ei ole seal nimekirjas sees, kuid kuulub siiski paketti :) vaatasin need aadressid, kus tele 2-e võimalik tellida ning pean kahetusega tõdema, et nii minul kui ka sinul see võimalus kahjuks puudub.. ja mu mälu ei petnudki mind: see kaabelpakett paistab tõesti rohkem annelinlaste värk olevat...kahjuks :(

Tean seda oma röömuks isegi, et hetkel näitavad, käin tihti mavericki juures mänge vaatamas.

dennis10
22.10.02, 22:13
Kui ma ei eksi ,siis Tartus pole ka avalikke kohti(ma mõtlen kõrtse ja pubisid),
kus jalkat näidatakse. Manhattanis on vist Eurosport, kuid see näitab vaid CL
mänge,liigamänge pole kusagil võimalik vaadata.Olukord on üksjagu absurdne,
sest samal ajal tekib juurde kõiksugu joomakohti. Ju nad pole jalkasõbrast kliendist
huvitatud.

Juks
23.10.02, 14:32
Originally posted by dennis10

Kui ma ei eksi ,siis Tartus pole ka avalikke kohti(ma mõtlen kõrtse ja pubisid),
kus jalkat näidatakse. Manhattanis on vist Eurosport, kuid see näitab vaid CL
mänge,liigamänge pole kusagil võimalik vaadata.Olukord on üksjagu absurdne,
sest samal ajal tekib juurde kõiksugu joomakohti. Ju nad pole jalkasõbrast kliendist
huvitatud.

See probleem meil tõesti Tartus eksisteerib. Mõnus nostalgia tuleb peale, kui meenutan Nimeta pubi, kus praegu asub Nelja Koopa pubi. Seal näitas tihti Premiere League\'i ja CL kohtumisi, oh jaa, olid ajad. Manhattanit ei saa küll ses suhtes spordipubiks nimetada, kuna spordikanalitest on minu teada saadaval vaid Eurosport. Ja Eurosport EI NÄITA Champions League\'i mängu, harva on näidanud otseülekandena UEFA cupi kohtumisi. Liigamängudeks ideaalne kanal on ikkagi seesama NTV Futbol, kus nädalavahetusel kraami kätte saab. Kellel foorumlastest Manhattanis käpp sees, võiks teavitada neid sellisest kanalist.

yheksa
23.10.02, 15:43
Originally posted by Juks

See probleem meil tõesti Tartus eksisteerib. Mõnus nostalgia tuleb peale, kui meenutan Nimeta pubi, kus praegu asub Nelja Koopa pubi. Seal näitas tihti Premiere League\'i ja CL kohtumisi, oh jaa, olid ajad. Manhattanit ei saa küll ses suhtes spordipubiks nimetada, kuna spordikanalitest on minu teada saadaval vaid Eurosport. Ja Eurosport EI NÄITA Champions League\'i mängu, harva on näidanud otseülekandena UEFA cupi kohtumisi. Liigamängudeks ideaalne kanal on ikkagi seesama NTV Futbol, kus nädalavahetusel kraami kätte saab. Kellel foorumlastest Manhattanis käpp sees, võiks teavitada neid sellisest kanalist.

Tähendab, mitte et ma nüüd väga detailselt teaks.... aga mina käisin üle kahe (vöi oli see kolme) aasta korra Tartus onju (ausöna ma enam ei tee) ja önnetsus mul näha tolles Manhattanis liigamängu Arsenali ja Leedsi vahel.

Lihtsalt tuleb küsida! Mina küsisin ja lahked inimesed nimetatud pubis panid kanali peale, kus nägi vägagi jalgpalli. Enne näitas küll miskeid multikaid, mis kahtlemata on ka vaatamist väärt aga KÜSIGE inimesed. Julgemalt noored :-)

Votnii :myts7:

Tembu
23.10.02, 17:40
Teil pole enam mõtet Starmaniga(või mõne muu kaabel tv ettevõttega) lepingut teha kuna alates 16.10.2002 lõpetati tänu NTV politiikale NTV Futboli edastamine Baltikumis.
Küsisin teiste taevakanalite kohta,mis edastaksid jalkat kuid vastust pole saanud ja ega vast saa kah. Seega kui isegi Manhattanis näitas mängu,kaldun arvama et enam mitte...eks see NTV oli ju rahata,kuid teised channelid nõuavad eeki/vaatajakaarti.Vot nii..
Kõik Smuthi juurde!

yheksa
23.10.02, 17:45
Nii vahemärkusena olgu öeldud, et siis kui ma Manhattanis futti vaatasin oli see vägagi inglise keelne... Kui NTV Futbol näitab inglise keelse jutuga futti, siis küll jah :myts7:

...samas vöite muidugi Smuti juurde ka minna!

jjriado
23.10.02, 18:00
Viimati näidati Manhattanis Inglise liigat siis, kui Kanal 2 ülekandeid tegi. Selle ingliskeelse kommentaari kohta ei oska küll midagi öelda:kratsti: Võib-olla ainult seda, et Yheksa käis nimetas, mitte manis.

yheksa
23.10.02, 18:35
Eksole... nüüd ma veel ei tea ka kus ma käisin :sega5: ... ja millal ma käisin

Yheksa käis Tartus (loe Manhattanis) 28.09.2002 ja vaatas Leeds-Arsenal mängu (mille Arsenal 1:4 vöitis). Ning päriskindlasti oli see inglise keelne... Ning päriskindlasti ei olnud see Kanal2 vöi TV1 vöi TV3.

Kus asub(s) Tartus Nimeta... pole mul halliaimugi ja ega vist väga ei huvita ka :myts7:

Martin
23.10.02, 19:48
Kusjuures, kunagi oli tõesti Manhattanil satikuppel kui ma ei eksi, kuid nüüd pole seda enam aastaid olnud, ju oligi yheksa viimast mängu seal nägemas :)

Ja minu juurde kõik ei mahu, kuigi kui tahtmist on - siis päris sõimama ka kohe ei hakka ning kuulan ikka ära ning äkki lubangi :)

Artur
23.10.02, 20:43
oh-jah, minul on jälle seoses martin smutovi ja tema telekakastiga seoses selline hea äriidee, tõsi..eks ta veidi kuri ole, aga see-eest rahalises mõttes tulus :) nimelt võiks smutt asutada pubi, noh, nagu päris pubi kohe, aga põrandaaluse, et miskiseid makse maksta tuleks :)

kuna martini televiiskorikast on suur ja lai, on sealt võimalus vaadata igasuguseid huvitavaid mänge, millest tavainimene ainult unistada võib, eksole :) .. siis siuke värk, et reklaamiks asja internetis või kuskil.. et sissepääs oleks nagu miski 10 eek-i, ütleme..ja see, kes õllet soovib..siis miski 30 eeku :) või odavam..25, ütleme ;)

ja kui arvestada, et jalgpallinädalaid inglismaal on umbes-täpselt 38 + veel miski 15 cl-i mänguvooru koos uefa cup\'iga..iga kord kohal keskmiselt 5 inimest.. sissesaamismaks... tjah, kokku teeniks miski 2000-4000 kroooni..aastaga, finantsarvutused võivad valed olla..matemaatika pole kunagi tugevaim külg olnud :)

not bad! kui smutt kunagi minu finantsplaani rakendama hakkab, siis tahaks nagu miskit autoritasu võimidagisiukest :)

head aega!

ah-jaa..olen ka erinevate nimevariantide peale mõelnud, et kas siis \"martin smutov pub\" või \"smutipubi\".. \"at smutov\'s\" maybe :)?

Undi
23.10.02, 21:47
jah

artur palus mul ka öelda, et see on väga hea mõte :D

jjriado
23.10.02, 22:46
Originally posted by yheksa

Yheksa käis Tartus (loe Manhattanis) 28.09.2002 ja vaatas Leeds-Arsenal mängu (mille Arsenal 1:4 vöitis). Ning päriskindlasti oli see inglise keelne... Ning päriskindlasti ei olnud see Kanal2 vöi TV1 vöi TV3.

Kus asub(s) Tartus Nimeta... pole mul halliaimugi ja ega vist väga ei huvita ka :myts7:

Vaata sihuke värk on, et oma ühes eelmises postituses mainisid sa muuhulgas, et sa käisid Tartus 2-3 aastat tagasi. Ja siis tõepoolest ei näidatud manis ingliskeelset vutti. Võib-olla, et nüüd näidatakse. Kui näidatakse, siis on see väga tore, kuigi jah, mina elan selles piirkonnas kus tele2 oma ntv+ futboliga nähtav on. Aga vahel on ikka mõnusam kõrtsus jalgpalli vaadata.
Nimeta pakkumine oli ka inspireeritud sellest \"2-3 aastat tagasi\" sõnakõlksust. Siis oli see (nimeta ma mõtlen, mitte sõnakõlks)veel olemas, enam ei ole.:(

Tembu
24.10.02, 15:14
Originally posted by jjriado

Originally posted by yheksa

Vaata sihuke värk on, et oma ühes eelmises postituses mainisid sa muuhulgas, et sa käisid Tartus 2-3 aastat tagasi. Ja siis tõepoolest ei näidatud manis ingliskeelset vutti. Võib-olla, et nüüd näidatakse. Kui näidatakse, siis on see väga tore, kuigi jah, mina elan selles piirkonnas kus tele2 oma ntv+ futboliga nähtav on. Aga vahel on ikka mõnusam kõrtsus jalgpalli vaadata.
Nimeta pakkumine oli ka inspireeritud sellest \"2-3 aastat tagasi\" sõnakõlksust. Siis oli see (nimeta ma mõtlen, mitte sõnakõlks)veel olemas, enam ei ole.:(

Kas raibert Tele2 edastab endiselt NTV+Futboli? Kui jah,siis olen tartlaste pääle jummala kade...Starman,nagu ma juba ennist mainisin, ei saa(mitte ei taha) seda enam näidata....

Smutt,kui teed pubi ,siis olen nõus partneriks (ärilises mõttes:)) hakkama!

Robinho
29.10.02, 16:42
Kuni tänaseni nautisin veel Tele2 kliendina NTV Futboli hüvesid, kuid nüüd on jälle see nõme DSF tagasi maailma parima kanali asemel:(

greenday
30.10.02, 03:38
Originally posted by ass

Kuni tänaseni nautisin veel Tele2 kliendina NTV Futboli hüvesid, kuid nüüd on jälle see nõme DSF tagasi maailma parima kanali asemel:( Masendav, läksin täna üle saja aasta sõprade poole Meistrite Liigat vaatama ja minu suureks ebaüllatusesk NTV futbooli enam polnud. Milline ajastus!

Martin
30.10.02, 12:25
Masendav, läksin täna üle saja aasta sõprade poole Meistrite Liigat vaatama ja minu suureks ebaüllatusesk NTV futbooli enam polnud. Milline ajastus!

Pead oma sõpru paremini valima :P

aiFo
30.10.02, 13:05
ahjaaa... btw, paar s6na ka \"smutipubi\" kohta... kuiv6rd olen selle pubi eelk2ija (hetkel ajavormiks kestev olevik:)) yks aktiivsemaid kliente, siis v6tan endale 6iguse m2rkida, et isegi kui kehtestada 10-kroonine sissep22sutasu v6i 30-kroonine v2ljap22sutasu, j22b kogu yritus k6igest hoolimata ikkagi miinustessse... tjah. kirjutasin meelega h2sti segaselt, et keegi essugi aru ei saaks...

aiFo.naudib.kolmek2igulisi.pidus88ke@martin.smutov .ee:õnnelik:

Artur
30.10.02, 13:25
Originally posted by aiFo

ahjaaa... btw, paar s6na ka \"smutipubi\" kohta... kuiv6rd olen selle pubi eelk2ija (hetkel ajavormiks kestev olevik:)) yks aktiivsemaid kliente, siis v6tan endale 6iguse m2rkida, et isegi kui kehtestada 10-kroonine sissep22sutasu v6i 30-kroonine v2ljap22sutasu, j22b kogu yritus k6igest hoolimata ikkagi miinustessse... tjah. kirjutasin meelega h2sti segaselt, et keegi essugi aru ei saaks...

aiFo.naudib.kolmek2igulisi.pidus88ke@martin.smutov .ee:õnnelik:

oojaa, mina proovin nüüd enda noore mõistusega aifi juttu eesti keelde tõlkida :) ..eks näib, mis asjast välja tuleb. niisiis on aiFo smuti poo kestvas olevikus..noh, istub seal praegu arvutitaga ja kirjutab.. see on siis kestev olevik, ja miinustesse jääks üritus lihtsalt sellepärast, et smutt on hea inimene! :) noh, pakub õllet ja ema tehtud õunakooki mõnikord ja võileibu..vot sellepärast

vot mina jõudsin sellisele arusaamale ;) head aega teile.

mikk
01.11.02, 16:48
See teema ei puuduta ainult tartus elavaid inglise liiga vaatajaid. Ise elan Tallinnas, kuid olen Tartust pärit.
Käin väga tihti nädalavahetustel Tartus ja küsimus kuskohas ma siis Inglise liigat saan vaadata tõuseb ikka esile.

Artur
09.11.02, 15:09
Tähendab, NTV Futboli kadumisega muutus jalgpallivaatamisolukord Tartus ikka kaunis kehvaks, et praktiliselt mitte kuskilt enam midagi otse live\'is ei tule. Siitkohalt ka küsimus, et äkki keegi teab, et kas Tartus on sel pühapäeval, 10. novembril vaadata Juventuse ja Milani vahelist Itaalia liiga kohtumist? Päris jama oleks, kui see mäng nägemata jääks.

malagar
09.11.02, 18:42
Tont seda teab , igatahes on jalgpalli osas Tartu pubid lihtsalt masendavad:(

Martin
09.11.02, 21:39
Siitkohalt ka küsimus, et äkki keegi teab, et kas Tartus on sel pühapäeval, 10. novembril vaadata Juventuse ja Milani vahelist Itaalia liiga kohtumist? Päris jama oleks, kui see mäng nägemata jääks.

Pole aimugi, kust küll sellist mängu näha saaks :oih: :kaval: :õnnelik:

Tembu
12.11.02, 14:17
Tekkalt oleks jummal lahe,kui riputaks siia kõikide progressiivsete pubide-klubide-jne kohtade nimed ja aadressid,kus saaks erinevaid mänge jälgida. Kunagi ei või sa teada kus linnas parajasti maabud!!!

Martin
12.11.02, 14:48
Tartu list on selles mõttes lühike: minu juures (kui mul piisavalt hea tuju on, et kedagi kutsuda või lubada) :)

Plussid:
võimalik vaadata praktiliselt kõiki põhilisi jalgpalliliigasid :P
võib süüa saada ning kohvi kah

Miinus:
oleneb täiega omaniku suvast ja plaanidest
Eesti koondise mängude jaoks (nt. Saudi-Araabia) jääb ruumi veits väheks

Vot siis nii :õnnelik:

Tembu
18.11.02, 13:25
Tallinnas siis sai enda jaoks uus koht avastatud.Nimelt, käisime Buldogi Pubis Arsenali suurepärast võitu vaatamas. Õlle on 25 ja pärast mängu hakkas ka miski bänd kitarri tinistama...kuid kurivaimud ei tahtnud soovilugu mängida,milleks oli loomulikult Atomic Kitteni hetke hittlugu...Igastahes hea et kohti juurde tuleb...ja eriti veel kodule lähemale..kuigi Nõmmelt saaks ka kelguga koju sõita...:)

greenday
25.01.03, 13:46
Juhtusin eile ühes juhuslikus kohas Tartus telekat vaatama ja mis ma nägin - NTV futbol! Minu teada seal kohas satelliiti pole. Kas keegi teab, kas see on Tele2-s tagasi? Või kuskil mujal?

Juks
29.01.03, 12:44

Juhtusin eile ühes juhuslikus kohas Tartus telekat vaatama ja mis ma nägin - NTV futbol! Minu teada seal kohas satelliiti pole. Kas keegi teab, kas see on Tele2-s tagasi? Või kuskil mujal?

Ole pai ja ütle, mis see juhuslik koht Tartus on. Siis saaksin kohe järgi uurida, milles asi. Isiklikult nägin veel eila varasema NTV Futboli kanalilt DSF-i :(

überalles
29.01.03, 17:25
FI-s külas olles ühe inimese juures sain suure üllatuse osaliseks. Tüübil oli kodus 10kond kanalit millest üks oli itaalia keelne kanal, kust parajasti käis mingisugune minujaoks tundmatute meeskondade mäng. Kindlasti ei olnud see serie-a, ei usu ka et see võis olla serie-b. Kanali nime minu sõber ei teadnud.

greenday
17.04.03, 01:03
Reality check! Kas Tartus on mõni pubi, mis näitab inglise liigat? Ja rahvuskoondiste mänge?

dennis10
25.04.03, 17:25
Manhattanis on võimalik inglise liigat näha küll, käisin Arsenali - Manku ja Newcastle - Manku mänge vaatamas. Probleem on selles, et liigat seal siiski regulaarselt näha ei saa, sest neil on saksa kanal Premiere Sport, mis inglise liigamänge näitab üsna juhuslikult.

Eikki
09.05.03, 12:30
Kui hästi läheb ja ma oma ülemuse suudan pehmeks rääkida siis hakkab võibolla üks pubi näitama Tartus nii Inglise liigat kui ka Hispaania ja Itaalia. Aga samas oleks hea ka see, kui te aitate sellele kaasa ja annate oma nägemuse et mis võiks olla ja mis kanalite pealt üldse midagi näeb.
Ootan siis vastukaja siin samas teemas.

greenday
09.05.03, 16:44
Originally posted by Eikki

Kui hästi läheb ja ma oma ülemuse suudan pehmeks rääkida siis hakkab võibolla üks pubi näitama Tartus nii Inglise liigat kui ka Hispaania ja Itaalia. Aga samas oleks hea ka see, kui te aitate sellele kaasa ja annate oma nägemuse et mis võiks olla ja mis kanalite pealt üldse midagi näeb.
Ootan siis vastukaja siin samas teemas.Oi see oleks väga malla! Siin foorumis on olnud mingid teemad, kus teadjamehed kirjutasid, mis satikanalitelt erinevaid liigasid näeb... vot siin see teema on - http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=692

dennis10
09.05.03, 19:32
Inglise liigat saab näha muidugi Sky Spordi pealt, samas osad teadjamehed on väitnud, et Sky digital paketti pole eestis üldse võimalik vaadata. Igatahes Tallinna \"Nimetas\" on minu teada just Sky Sport.

skint
10.11.03, 22:49
Võtaks siis uuesti vana teema üles, sest ise ka nüüd Tartu kodanik. Ise küll veel pole seda värki veel eriti uurinud, aga küsimus, kas on olukord muutunud? Näitab siin mõnes pubis vutti (no Inglise liigat ikka põhiliselt või siis mõningaid muid liigasid, kus eesti poisid pallivad)?? Kaabel-TV-st ei ole minu puhul kahjuks abi...:kurb8:

Jux
10.11.03, 23:47
Originally posted by efafan

Võtaks siis uuesti vana teema üles, sest ise ka nüüd Tartu kodanik. Ise küll veel pole seda värki veel eriti uurinud, aga küsimus, kas on olukord muutunud? Näitab siin mõnes pubis vutti (no Inglise liigat ikka põhiliselt või siis mõningaid muid liigasid, kus eesti poisid pallivad)?? Kaabel-TV-st ei ole minu puhul kahjuks abi...:kurb8:

Tere tulemast Tartusse! Samas ei saa sind miski positiivsega üllatada, sest olukord Tartu pubimaastikul pole just kõige vutisõbralikum. Aga mis meil siis on:

1) Manhattan - tõepoolest tegemist on spordipubiga, kus interjöör vastav, televussereid pea igas nurgas ning kesvamärjuke suht soodne. Mis aga on puudu, on kvaliteetne spordikanalite valik. Pubi omab küll ma-ei-tea-mitut kanalit, kuid ainukeseks arvestatavaks võib pidada Saksa kanalit Premiere Sport, mille pealt siis näitab Bundesliga mänge, Champions League\'i ja vist ka UEFA karikat. Ja see on ka kahjuks kõik... Lisaks on häirivaks asjaoluks pubi töötajate teadmatus kanalite suhtes, nad ei tea, kust mida spordihuvilisele võiks tulla.

2) Ristiisa pubi - asukoht norm ning noh, suht korralik koht. Pubi on investeerinud vaid ühte telekasse. Samas kahtlustan seda, et pubi omab ühte paremat kanalite valikut Tartus. Pean tunnistama, et pole kordagi küsima läinud, kuid mäletan, et vähemalt kevadel näitas seal NTV Futboli. Ja see kanal on ju igati asjalik.. Probleem antud pubis aga selles, et seal mängib telekas hääletult ning on äärmiselt kahtlane, kas vutifännidele sellises kohas vastu tullakse. Igal juhul, Efafan, mine küsi järgi ja anna sellest ka foorumis teada!

3) Kõikvõimalikud ülejäänud kohad näitavad vaid Eesti kanaleid (parandagu keegi mind, kui keegi teab mõnda eelnevatega konkureerivat kohta).

Selline siis kiire ülevaade Tartu vutipubi turust. Kui mõni Abramovich siia teemasse ära eksib, siis oleks mul nii mõnigi äriplaan välja pakkuda. ;)