320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tjunin Ja Gussev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tjunin Ja Gussev

    Muideks kui te veel juba ei tea siis härrad Gussev ja Tjunin treenivad koos FF Trelleborgiga. Rootsi tiim on see.

    #2
    Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

    Originally posted by carey


    Muideks kui te veel juba ei tea siis härrad Gussev ja Tjunin treenivad koos FF Trelleborgiga. Rootsi tiim on see.

    Ehk keegi viitsib ära tõlkida kui matsu jagab:http://www.tff.m.se/news.php?nid=95

    Tjunin üritas ka mullu koos Vaagn Arutunjaniga pääseda Taani 1. div klubisse Sonderjylland.

    Positiivne oleks kui mehed sinna palgale ka saaks. Klubil paistab minevat samas üsna kehvasti. Mulle Rootsi meistriliigast välja kukknud tiim on praegu ka 1. divisjonis üsna tabeli lõpus: http://www.tff.m.se/display.php?pid=14

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

      hehe mu Rootsi sõber Martin kirjutas selle rootsikeelse jutu sinna (minu abiga)

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'




        [Ehk keegi viitsib ära tõlkida kui matsu jagab:
        Mõlemad mehed saavad rootslastelt tublist kiita.Gussevit kirjeldatakse, kui füüsiliselt tugevat ja head õhuvõitlejat. Tjunini puhul kiidetakse kiirus ja tehnikat. Mõlemad mehe olevat treeningmängus Örgryte vastu hea mulje jätnud.Kiidetakse ka mõlema mehe inglise keele oskust. Positiivne, eriti Tarassenkovi eelmise aasta Hollandi katsetuste taustal.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

          Noh selle jutu järgi mis trelleborgi lehel üleval on, tunduvad mehed küll viimase peal mängijad olevat :P . Väga hästi on neid reklaamitud. Eesti suured talendid jne.
          Gussevi kohta kirjutatakse, et vend on hea füüsisega Eesti U21 koondise põhimees ja üks meie talendikamaid noori . Mnjah.
          Tjunini kohta enam-vähem sama jutt. Võib poolkaitses mängida kõiki kohti, tugev rünnakul ja kaitses. Hästi panevad siis....

          Edit: sry, et mihkli posti parafraseerin, ei näinud seda lihtsalt.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

            Eks ma natuke üle pingutasin

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

              kui keegi viitsib otsida siis peaks rootsi esiliigas ka meie Rajala Lembit mängima!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                minu viga! see on hoopis mingi Jimmy Rajala.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                  Originally posted by ikka innu


                  minu viga! see on hoopis mingi Jimmy Rajala.
                  Täpsustan:
                  Kunagine koondise ja FCF esisnaiper L. Rajala mängib juba aastaid ühte Soome mudaliigasse kuuluvas Ahvenamaa klubis IFK Mariehamn. Kuna seal saarestikus räägitakse nagu rohkem rootsi keelt, siis võib seda ju ka vabalt Rootsi klubiks nimetada.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                    Täpsustan:
                    Kunagine koondise ja FCF esisnaiper L. Rajala mängib juba aastaid ühte Soome mudaliigasse kuuluvas Ahvenamaa klubis IFK Mariehamn. Kuna seal saarestikus räägitakse nagu rohkem rootsi keelt, siis võib seda ju ka vabalt Rootsi klubiks nimetada.

                    Kusjuures võib-olla enam ei mängi:

                    Truppen består av 23 spelare. Borta från fjolårets säsong är Kenneth Danielsson och Dejan Kerleta, medan både Tom Sjöblom och Lembit Rajala under vintern varit tvungna att sluta på grund av skador. Nya spelare i truppen är ex-IFK:aren Jani Lyyski, Patrik Lindholm (båda från Brommapojkarna), Johan Westerdahl (Kalmar AIK) och Linus Gestranius (Hammarlands IK) samt några egna juniorer som åtminstone under vintern både tränat och spelat med a-laget.

                    Igal juhul nimekirjas teda enam pole... http://ifkmariehamn.eget.net/fotboll/

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                      Nojah, eelmises postituses on öeldud, et Lembit Rajala oli läinud talvel sunnitud vigastuste tõttu oma karjääri (või vähemasti selles klubis mängimise) lõpetama...
                      et siis rootsi keele mitteoskajaile
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                        Allo

                        Mina igaljuhul usun Gussevisse. Narva eest on ta Gruznoviga väga hea partnerluse loonud ja Kingi kindlalt varusse söönud. Kui paar aastat tagasi oli poiss lihtsalt hea tehnika ja korraliku löögiga, siis tänaseks on ta õige palju jõudu ja kiirust ka juurde saanud. Aga ma arvan, et minigsse rootsi I divisoni kehvikusse minek Eesti meistriliigast ei pruugi talle küll parim samm olla. Ta veel noor, las mängib meistriliigas veel paar aastat, omandab kogemusi ja äkki pürgib kusagile kõrgemale.

                        Tervitades
                        Eestlane Finsbury Parkis

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                          Nii, rääkisin Trelleborgi mehega ja ta ütles et Gussev võetakse vist ära aga Tjunin erilist muljet neile ei avaldand.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                            Originally posted by Jyrka


                            Nii, rääkisin Trelleborgi mehega ja ta ütles et Gussev võetakse vist ära aga Tjunin erilist muljet neile ei avaldand.
                            Päris hästi siis!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Tjunin Ja Gussev\'

                              Mõlemad võeti laenuks kuni 2004 a. novembrini

                              Kommentaar

                              Working...
                              X