PDA

View Full Version : Tjunin Ja Gussev

carey
02.08.02, 18:34
Muideks kui te veel juba ei tea siis härrad Gussev ja Tjunin treenivad koos FF Trelleborgiga. Rootsi tiim on see. ;)

Jaak
02.08.02, 18:45
Originally posted by carey

Muideks kui te veel juba ei tea siis härrad Gussev ja Tjunin treenivad koos FF Trelleborgiga. Rootsi tiim on see. ;)

Ehk keegi viitsib ära tõlkida kui matsu jagab:http://www.tff.m.se/news.php?nid=95

Tjunin üritas ka mullu koos Vaagn Arutunjaniga pääseda Taani 1. div klubisse Sonderjylland.

Positiivne oleks kui mehed sinna palgale ka saaks. Klubil paistab minevat samas üsna kehvasti. Mulle Rootsi meistriliigast välja kukknud tiim on praegu ka 1. divisjonis üsna tabeli lõpus: http://www.tff.m.se/display.php?pid=14

carey
02.08.02, 18:55
hehe mu Rootsi sõber Martin kirjutas selle rootsikeelse jutu sinna (minu abiga) :D

mihkel
02.08.02, 19:06
[Ehk keegi viitsib ära tõlkida kui matsu jagab:

Mõlemad mehed saavad rootslastelt tublist kiita.Gussevit kirjeldatakse, kui füüsiliselt tugevat ja head õhuvõitlejat. Tjunini puhul kiidetakse kiirus ja tehnikat. Mõlemad mehe olevat treeningmängus Örgryte vastu hea mulje jätnud.Kiidetakse ka mõlema mehe inglise keele oskust.;) Positiivne, eriti Tarassenkovi eelmise aasta Hollandi katsetuste taustal.

jyriöö
02.08.02, 19:12
Noh selle jutu järgi mis trelleborgi lehel üleval on, tunduvad mehed küll viimase peal mängijad olevat :P . Väga hästi on neid reklaamitud. Eesti suured talendid jne.
Gussevi kohta kirjutatakse, et vend on hea füüsisega Eesti U21 koondise põhimees ja üks meie talendikamaid noori :doh: . Mnjah.
Tjunini kohta enam-vähem sama jutt. Võib poolkaitses mängida kõiki kohti, tugev rünnakul ja kaitses. Hästi panevad siis.... ;)

Edit: sry, et mihkli posti parafraseerin, ei näinud seda lihtsalt.

carey
02.08.02, 19:14
Eks ma natuke üle pingutasin :oih:

ikka innu
03.08.02, 00:30
kui keegi viitsib otsida siis peaks rootsi esiliigas ka meie Rajala Lembit mängima!

ikka innu
03.08.02, 00:36
minu viga! see on hoopis mingi Jimmy Rajala.

sosku
05.08.02, 13:13
Originally posted by ikka innu

minu viga! see on hoopis mingi Jimmy Rajala.

Täpsustan:
Kunagine koondise ja FCF esisnaiper L. Rajala mängib juba aastaid ühte Soome mudaliigasse kuuluvas Ahvenamaa klubis IFK Mariehamn. Kuna seal saarestikus räägitakse nagu rohkem rootsi keelt, siis võib seda ju ka vabalt Rootsi klubiks nimetada.

Jaak
05.08.02, 13:38
Täpsustan:
Kunagine koondise ja FCF esisnaiper L. Rajala mängib juba aastaid ühte Soome mudaliigasse kuuluvas Ahvenamaa klubis IFK Mariehamn. Kuna seal saarestikus räägitakse nagu rohkem rootsi keelt, siis võib seda ju ka vabalt Rootsi klubiks nimetada.

Kusjuures võib-olla enam ei mängi:

Truppen består av 23 spelare. Borta från fjolårets säsong är Kenneth Danielsson och Dejan Kerleta, medan både Tom Sjöblom och Lembit Rajala under vintern varit tvungna att sluta på grund av skador. Nya spelare i truppen är ex-IFK:aren Jani Lyyski, Patrik Lindholm (båda från Brommapojkarna), Johan Westerdahl (Kalmar AIK) och Linus Gestranius (Hammarlands IK) samt några egna juniorer som åtminstone under vintern både tränat och spelat med a-laget.

Igal juhul nimekirjas teda enam pole... http://ifkmariehamn.eget.net/fotboll/

mcnamara
05.08.02, 15:05
Nojah, eelmises postituses on öeldud, et Lembit Rajala oli läinud talvel sunnitud vigastuste tõttu oma karjääri (või vähemasti selles klubis mängimise) lõpetama...
et siis rootsi keele mitteoskajaile;)

Chazlor
06.08.02, 15:56
Allo

Mina igaljuhul usun Gussevisse. :reiv: Narva eest on ta Gruznoviga väga hea partnerluse loonud ja Kingi kindlalt varusse söönud. Kui paar aastat tagasi oli poiss lihtsalt hea tehnika ja korraliku löögiga, siis tänaseks on ta õige palju jõudu ja kiirust ka juurde saanud. Aga ma arvan, et minigsse rootsi I divisoni kehvikusse minek Eesti meistriliigast ei pruugi talle küll parim samm olla. Ta veel noor, las mängib meistriliigas veel paar aastat, omandab kogemusi ja äkki pürgib kusagile kõrgemale. :kratsti:

Tervitades

Jyrka
07.08.02, 02:37
Nii, rääkisin Trelleborgi mehega ja ta ütles et Gussev võetakse vist ära aga Tjunin erilist muljet neile ei avaldand.

Jaak
07.08.02, 11:13
Originally posted by Jyrka

Nii, rääkisin Trelleborgi mehega ja ta ütles et Gussev võetakse vist ära aga Tjunin erilist muljet neile ei avaldand.

Päris hästi siis!

Jyrka
09.08.02, 20:59
Mõlemad võeti laenuks kuni 2004 a. novembrini :õnnelik:

raido
09.08.02, 22:26
Originally posted by Chazlor

Allo

Mina igaljuhul usun Gussevisse. :reiv: Narva eest on ta Gruznoviga väga hea partnerluse loonud ja Kingi kindlalt varusse söönud. Kui paar aastat tagasi oli poiss lihtsalt hea tehnika ja korraliku löögiga, siis tänaseks on ta õige palju jõudu ja kiirust ka juurde saanud. Aga ma arvan, et minigsse rootsi I divisoni kehvikusse minek Eesti meistriliigast ei pruugi talle küll parim samm olla. Ta veel noor, las mängib meistriliigas veel paar aastat, omandab kogemusi ja äkki pürgib kusagile kõrgemale. :kratsti:

Tervitades
Mida sa ajad, Gussev on Transis Gruznovi, Lipartovi, ning Kinki järel alles 4 valik rünnakul. Sel hooajal on löönud vaid 2 väravat, kui Kink on löönud 3. Eks ta selle Trellborgsi tasemel ole. Tjunin oli paar aastat tagasi väga hea tulevikulootus, aga ega temagi pole seal Transis eriti mänguaega saanud.
Igatahes edasiminek kindlasti.

Jyrka
10.08.02, 19:22
Noh soccernet, tehke uudis!

Jaak
18.08.02, 23:04
Täna tegid siis poisid lõpuks debüüdi uue klubi eest. Trellebrogs viigistas 1:1 Bragega ja värava autoriks - GUSSEV!
Alguseks päris hea. :ham4:

Jyrka
20.08.02, 01:48
Täna oli TFF reservide mäng helsingborgi vastu mille TFF 1-0 võitis ja Tjunin valiti mängu parimaks.

TFF mees küsis Tarmo Kingi kohta ja rääkis managerile temast, vaatame mis siis saab.

duff_K
20.08.02, 05:04
Go Tjunin!! Olen küll tema suur austaja kuid kui ta läks sinna et reservides kükitada siis on ikka mage vend küll tema tase peaks olema kõrgem
:jump1:

Loodan et nii Tjunin kui ka Gussev saavad regulaarselt põhis mängu

Jaak
25.08.02, 23:06
Originally posted by Jaak

Täna tegid siis poisid lõpuks debüüdi uue klubi eest. Trellebrogs viigistas 1:1 Bragega ja värava autoriks - GUSSEV!
Alguseks päris hea. :ham4:

Gussev jätkab väravate ladumist. Sylvia - Trelleborgs 0:2 mõlemad väravad meie U-21 mehe arvel! 2 mängu ja 3 väravat!

Jaan
06.09.02, 00:46
Hea vorm t6i Vitalile ka kutse noortekoondisesse. Kahju, et vigastus vahele tuli.

asdf
09.09.02, 23:25
TFF-Mjällby AIF 1-1(0-1) Värvad: 0-1 Mattias Andersson (40), 1-1 Självmål (92)

TFF koosseis: Pål Lundin - Mattias Kronvall, Thomas Magnusson, Peter Abelsson, Dennis Melander(45) - Andrei Tjunin(59), Jonas Nilsson, Jens Sloth, Kristian Haynes - Vitali Gussev(88), Mats Lilienberg.

Rohkem infot on http://www.tff.m.se/ - Rootsi keelest on võimalik midagi inglise keele ja loogilise mõtlemise kaudu aru isegi saada ;) :P

jyriöö
10.09.02, 00:28
Huvitav, sellist mängijat nagu Självmål koosseisust ei leia :P . Omavärava võiks ikka eesti keeles ja väikese tähega kirjutada :) . Mäng oli TFF\'i poolt vaadates kehv, palju praaki, pidevalt oldi surve all. Viigivärav saadi vastase kaitsja kalast, kui see väravast mööda lendava palli oma võrku tonksas. Tjuninist ja Gussevist ei sõnagi.

asdf
10.09.02, 00:41
Sorry, ei ole nii kompetentne Rootsi klubide kooseisude ja nimedega jms :P :D

Manager
11.09.02, 13:42
Gussev hea -Tjunin nõrk sellisel tasemel.

Jaak
15.09.02, 17:55
TFF - Café Opera 3-2 (2-2)
Målen: 0-1 Kaj Eskelinen (4), 1-1 Mats Lilienberg (18), 2-1 Peter Abelsson (29), 2-2 Göran Marklund (32), 3-2 Vitali Gussev (66)
Publik: 1510, Vångavallen.
TFF: Pål Lundin - Mattias Kronvall, Jörgen Eriksson(utv. 56), Peter Abelsson, Dennis Melander - Patrik Svensson(65), Jens Sloth, Jonas Nilsson - Mats Lilienberg(93), Thomas Magnusson, Kristian Haynes.
Byten: Vitali Gussev(65), Wellington Andersson(93).

Gusssevilt 4 mängu 4 väravat! Loodame, et Oktoobris U-21 mängudes on mees jälle kohal.

PraS
15.09.02, 20:21
igatahes tubli vitali.aga huvitav millal su vend siis mehetegusid tegema hakkab(praegu II liiga Pärnu JK Tervis).mina loodan ta vennast palju enamt.kutt on juba 16a. nii võimas.

Jaak
23.09.02, 12:00
Originally posted by märt

igatahes tubli vitali.aga huvitav millal su vend siis mehetegusid tegema hakkab(praegu II liiga Pärnu JK Tervis).mina loodan ta vennast palju enamt.kutt on juba 16a. nii võimas.

Vitali jätkab seeriat mäng ja värav. Sedakorda küll penaltist. Niisiis - 5 mängu ja 5 väravat.

duff_K
16.10.02, 01:50
GO!! Gussev ülivõimsalt ikka vend paneb.
Tjunin on ka tegelt väga andekas vend Narvas olnud vahepealne alavorm ja minek uude klubisse on kõvasti tema mängu juurde jälje jätnud eks ka treener nägi et poisil oskusi on aga vorm on vaja kudagi kätte saada ma usun et Tjunin suudab veel midagi seal ka korda saata mõlemil mehel peaks olema Eesti kodakondsus kui ma ei eksi.

duff_K
16.10.02, 01:52
Ah jaa kui keegi oskaks tabeliseisu ka näidata või öelda mõni inglis keelne sait kust tablitsat näha

daK
27.10.02, 03:43
kuskil sahises, et tjunin nägi täna punast kaarti

PraS
27.10.02, 03:50
no kas gussev möllutab kolle ka vä?on kellegil infi selle kohta?

Jaak
27.10.02, 13:31
Originally posted by dakrazy

kuskil sahises, et tjunin nägi täna punast kaarti

Nii ta oli. Viimases voorus küll võit, kuid Tjunin 70.min punasega koju.

Jaak
27.10.02, 13:31
Originally posted by märt

no kas gussev möllutab kolle ka vä?on kellegil infi selle kohta?

Hooaeg läbi. 10 mängus 6 kolli.

sander
28.10.02, 22:35
Rootsist on teada veel selline uudis, et Toomas Kallaste koduklubi Boden BK tõusis järgmiseks hooajaks samuti Esiliigasse. Samas klubis mängib ka hiljuti Eestis käinud Uus-Meremaa koondislane Greg Uhlmann, Eesti vastu platsile ta siiski ei saanud.
Kallaste oli sel hooajal pidevalt algkoosseisu mängija, minu teada lõi ta ka vähemalt ühe värava penaltist.

http://www.bodensbk.bd.se/fotboll/

duff_K
30.10.02, 21:53
Aa kas selle kohta uudiseid on kas Tjunin ja Gussev jäävad järgmiseks hooajaks ka sinna või pekstakse minema

Jaak
09.11.02, 13:24
Originally posted by fcp

Aa kas selle kohta uudiseid on kas Tjunin ja Gussev jäävad järgmiseks hooajaks ka sinna või pekstakse minema

Minu teada sõlmiti lepingud 2004 aasta Rootsi meistrivõistluste lõpuni. Seega veel 2 hooaega.

P.S.Mitte, et see nüüd küll sobiks teemasse \"eestlased välismaal\". Aga kolmaski Narva Transi mängija on liitumas Trelleborgsiga - armeenlane Vaagn Arutjunjan.Loe:
http://www.tff.m.se/news.php?nid=263

Jaan
10.11.02, 11:23
Kôik kolm on Tartu mehed, muuseas. Anatoli Trojanov oli nende treener, kui ma ei eksi.

Eikki
13.12.02, 16:30
Originally posted by Jaan

Kôik kolm on Tartu mehed, muuseas. Anatoli Trojanov oli nende treener, kui ma ei eksi.

Jah me kõik mängisime Trojanovi käe all ja pean ütlema, et ta on väga hea treener ja teiseks on tal väga head tutvused mille peal praegune jalgpall üldse üleval seisab. Seega ootame nüüd kuhu satuvad Trojanovi käe all mängimist alustanud Avitis Arutunjan ja Vladik Gussev sest mõlemad on väga hea arenguga. Samuti ootan, et mis tegusid hakkab tegema Andrei Usmanov. Kas sellel noorel mehel kunagi vedama kah hakkab ja ise kah mõistuse pähe võtab.

ROOTSI KUNN
13.12.02, 17:31
Tere Eikki !
Kas sõnum uue klubi loomisest vastab tõele või on udujutt. Kui saab siis paluks rohkem inffi.:) Mis nimi, kes juhivad , kui suur jne.
Millise klubi treener on Trojanoff ? See on muidugi teemaväline jutt aga võid privada ,kui viitsid.

Eikki
13.12.02, 19:00
Originally posted by ROOTSI KUNN

Tere Eikki !
Kas sõnum uue klubi loomisest vastab tõele või on udujutt. Kui saab siis paluks rohkem inffi.:) Mis nimi, kes juhivad , kui suur jne.
Millise klubi treener on Trojanoff ? See on muidugi teemaväline jutt aga võid privada ,kui viitsid.

Nii uuest kluubist saad infi
Uue klubi inf! (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1947)

Trojanov on praeguse seisuga Olümpia 2000 (endine Merkuur Juunior) treener

Hellik
07.03.03, 13:25
5.märtsil mängis Trelleborg sõprusmängu (http://www.tff.m.se/news.php?nid=330) FC Kopenhaageniga ja kaotas 1:2. Tjunin mängis kogu mängu, Rooba tuli sisse 46. ja Gussev 60. minutil.

Jaak
09.03.03, 14:36
Treeningmäng:

BK Frem - TFF 4-2 (2-0)
1-0 Mirko Selak (22), 2-0 Kim Kristensen (36), 3-0 Mirko Selak (51), 3-1 Vitali Gussev straff (56), , 4-1 Poul Hübertz (66),4-2 Andrei Tjunin .

überalles
28.04.03, 19:09
Trelleborg on alustanud edukalt Superettanit, kuid meie mehed pole veel väravaid löönud. Viimane mäng aga ei mänginud sootuks kumbki mees. Kes teab midagi täpsemalt võiks kommeteerida?

ethan
28.04.03, 20:01
Ma tean niipalju, et Trelleborgi kodukale valmistatakse multimeedia sektsiooni, kuhu hakatakse üles riputama kokkuvõtteid nende mängudest. Vähemalt sellise vastuse sain ma järelepärimisel.

Jaak
29.04.03, 08:17
Originally posted by überalles

Trelleborg on alustanud edukalt Superettanit, kuid meie mehed pole veel väravaid löönud. Viimane mäng aga ei mänginud sootuks kumbki mees. Kes teab midagi täpsemalt võiks kommeteerida?

Inf pole sul päris tõene. Viimases mängus Bodensi vastu mängis Tjunin II pa ja Gussev tuli sisse vahetusest 72. minutil.

Jyrka
29.04.03, 19:31
Asi on selles, et Gussev on võrreldes eelmise hooajaga täielikult alla käinud ja on hetkel täpselt neljas ründaja( TFF mängib 433 nii et varust tuleb sisse vahest) ja Tjunin oli alles vigastatud ning kogub ennast ja värki. Arvatavasti on järgimises mängus põhis.

Hogarth
02.05.03, 20:20
iikagi teenis ta eelmine aasta klubi edukaima väravaküti tiitli,kas see tõesti siis midagi ei näita?minuarust näitab see seda et tegemist on vägagi hea mängumehega.:P

Bobik
03.05.03, 09:10
Originally posted by doggi20

iikagi teenis ta eelmine aasta klubi edukaima väravaküti tiitli,kas see tõesti siis midagi ei näita?minuarust näitab see seda et tegemist on vägagi hea mängumehega.:P

Kui ta eelmine aasta säras Rootsis liigas ja nüüd ei tule üldse mäng välja, siis mängu peaks ikka panema, sest ta ju eelmine aasta mängis hästi?
Kui ta see aasta ikka midagi suuteline tegema pole, siis pole seda head mängumeest kuskil näha. Jah, oli ehk, aga enam mitte...aga näis mis hooaeg edasi toob...

Hogarth
03.05.03, 13:04
No ega nii see ka ikka ei käi,et eelmine aasta tagus väravaid ja nüüd ,see aasta järsku ei oska mitte midagi.talle tuleb võimalus anda,ega ma arvagi et eelmise hooaja hea mängu eest peab ta platsile saatma.

-madis-
03.05.03, 21:52
No ega nii see ka ikka ei käi,et eelmine aasta tagus väravaid ja nüüd ,see aasta järsku ei oska mitte midagi.talle tuleb võimalus anda,ega ma arvagi et eelmise hooaja hea mängu eest peab ta platsile saatma.
Heh, ega see nii ka ei ole, et kuule mees ma annan sulle täna võimaluse, annan homme, ülehomme jne. Kaua see võimaluste andmine siis kestma peab? Tuleb antud võimalused kohe ära kasutada ja mitte passima jääda, vastasel juhul keerad ise omale pasa kokku ja võid oma karjääri pinginühkijana edasi jätkata.

Hogarth
03.05.03, 22:28
Originally posted by madman666

Heh, ega see nii ka ei ole, et kuule mees ma annan sulle täna võimaluse, annan homme, ülehomme jne. Kaua see võimaluste andmine siis kestma peab? Tuleb antud võimalused kohe ära kasutada ja mitte passima jääda, vastasel juhul keerad ise omale pasa kokku ja võid oma karjääri pinginühkijana edasi jätkata.Aga kas on talle mingi võimalus antud?Ühest võimalusest vaevalt piisab kui mängija on kindluse juba kaotanud.Usaldagu teda ja ma arvan et usaldus saab tasutub.

ethan
04.05.03, 19:55
tsiteerides vana jalgpalligeeniust \"jalgpallur pole jalgpallur ilma treeninguta\". ;)

Hogarth
08.06.03, 08:20
Originally posted by ethan

tsiteerides vana jalgpalligeeniust \"jalgpallur pole jalgpallur ilma treeninguta\". ;) Aga kas keegi oskab öelda kas gussev vähemalt mingi reservmeeskonna vormis saab platsil võidelda???Muidu mehe mängukindlus(kui tal seda enam on)ja vorm kannatavad tõsiselt.