PDA

View Full Version : EURO2016 alagrupp A

mcnamara
30.05.16, 15:03
Prantsusmaa, Rumeenia, Albaania, Šveits.

Rocheteau
31.05.16, 18:08
kõigi eelduste kohaselt läheb siit edasi France ja Sveits

ElNino9
31.05.16, 19:09
kõigi eelduste kohaselt läheb siit edasi France ja Sveits

Eelduseid järgides võiks turniir üpriski igavaks ja etteaimatavaks kujuneda aga kindlasti on need 2, ka samas järjekorras, suurfavoriidid.

Stok
08.06.16, 15:06
Frantslastel on võitu vaja. Väga pikk lugu 1998 MM kloorist kuni novembrirünnakuteni: http://www.bbc.co.uk/news/resources/idt-be776de1-2c1e-4dac-a67b-86571d02d67d

dontastik
10.06.16, 18:46
741200837205233664

mcnamara
11.06.16, 12:59
Rumeenia oli veetlevalt tundmatu sats, teadsin vist õigupoolest varasemast vaid väravavahti ja kunagi Inglismaal mänginud Chirichest ja Rati. Aga mängisid väga tublilt, Iordanescul oli väärt taktika välja mõeldud. Kindlasti saavad alagrupist edasi.

Mask
11.06.16, 13:07
Tänases grupi teises mängus lähevad vastamisi siis vennad
https://pbs.twimg.com/media/Ckluy6GWgAAdJy0.jpg

Esimese otsaga ei meenugi midagi taolist, et vennad platsil kokku saavad, aga eri koondiste eest. Midagi sarnast võiks juhtuda ka näiteks Pogba vendadega, kellest siis Paul prantslasi esindab ja Florentin Guinead.

JanK
11.06.16, 13:10
EMil jah mitte, MMil said Boatengid kokku, kui Ghana mängis Saksamaaga.

Mask
11.06.16, 13:13
EMil jah mitte, MMil said Boatengid kokku, kui Ghana mängis Saksamaaga.

Õige jah. Eks neid on kindlasti veel, aga ei löö koheselt ette.

rainis007
11.06.16, 16:35
Õige jah. Eks neid on kindlasti veel, aga ei löö koheselt ette.

Mulle nagu meenuks kusagilt, et EMide ajaloos esimese sellise juhtumiga.

rainis007
11.06.16, 18:57
Šveitsi koondis on ikka täiega oma mängijate nägu. Naljanumber kõikide Shaqiride, Djourude, Behramide ja muude loomadega.
Ei jätnud absoluutselt muljet täna ja lõpus väga lootsin, et Albaania mõnel hetkel ära karistab...

mjaasa
11.06.16, 18:59
Šveitsi koondis on ikka täiega oma mängijate nägu. Naljanumber kõikide Shaqiride, Djourude, Behramide ja muude loomadega.
Ei jätnud absoluutselt muljet täna ja lõpus väga lootsin, et Albaania mõnel hetkel ära karistab...

+1

Kuigi eelenvatel aastatel on Šveits sümpaatne olnud, siis nüüd olin juba Albaania poolt. Kahju, et see Kashi üks-ühele ära ei realiseerinud.

Angelo Nerazzurro
11.06.16, 19:28
Prantsalased elas kaasa avamängu Brewery pubis, hüümi laulmine nagu alati väga inspireeriv. (http://bonjeuro.tumblr.com/post/145730957507/congrats-to-france-for-the-opening-win-these?is_related_post=1)

bubbles
15.06.16, 19:56
Tore vaadata kohe kuidas šveitsi omad poisid kõik hümni kaasa laulavad :D

Rocheteau
15.06.16, 21:59
Juba teist mängu jutti on Seferovic olnud täiesti null platsil. Kui alustab ka FRA vastu siis on Petkovic pime.

ElNino9
15.06.16, 22:15
Juba teist mängu jutti on Seferovic olnud täiesti null platsil. Kui alustab ka FRA vastu siis on Petkovic pime.

just.kehva Bundesliga hooaeg oli kohutav ka. kahe mänguga mingi 5 super võimalust luhanud

Staadium
15.06.16, 23:53
Prantsusmaa ikka täis pask ju. Ideetu seltskond, kus vaid Payet miskit üritab. Albaanial pigem rohkem loovust mängus ja ründes on üliohtlikud. Kõige nõrgem grupp vist eurol. Mõlemad kes iganes siit grupist pääsevad kukuvad kohe järgmises ringis välja!

count
15.06.16, 23:58
Prantsusmaad on lihtsalt nii sitt juba teist mängu järjest vaadata,et isegi torusiiliga silme pestes ei saaks silmanägemist tagasi. Ei ole neist kunagi midagi arvanud ja eks nad üks kari kloune ole, aga oma koduturniiril võiks ju vähekenegi üritada?!? Turniiri kõige nõrgem meeskond on teinud nende vastu rohkem pealelööke,mis on olnud ka reaalselt.ohtlikud. Samal ajal kuked taovad pihku. #eiolesõnu

GoldenEagle
16.06.16, 00:42
Mitu kuradi võimalust Payet ülejäänud puujalgadele looma peab, et kasvõi üks ära löödaks? :fpalm:

gizmoduck
16.06.16, 00:59
Guuuuud

telekavaataja
16.06.16, 01:04
Siin mõnitati Wilmotsit? Mida oleks Prantsusmaa Itaalia vastu teinud? Kõvasti on vaja juurde panna.

ElNino9
16.06.16, 01:16
Uskumatu, kui sitt Giroud realiseerimine ikka on. Järgmine mäng vast alustab APG kah. Griezmann näitas, kuidas efektiivselt lahendada. Payet suundub sinna turniiri MVP poole. Martial sai võimaluse aga ei kasutanud seda ära. Tundus, et tahtis liiga palju avapoolajal ja tegi mitu pallikaotust, Coman oli tagasihoidlikum (avapoolajal). Esimene poolaeg oli kokkuvõttes üpris kehv ja mängu kokkuvõttes on Albaaniast ikka kahju. Ja Payet laps on ikka täiega issi nägu, ma küll ei tea kas need mõlemad milfid olid tema omad seal.

Mask
16.06.16, 01:18
Siin mõnitati Wilmotsit? Mida oleks Prantsusmaa Itaalia vastu teinud? Kõvasti on vaja juurde panna.
Kõik hästi. Hea meeskond lähebki turniiri vältel paremaks. Küll need pallid hakkavad ükskord ka võrku kukkuma, sest võimalusi ja olukordi oli korralikult.

RealFan
16.06.16, 01:28
Minu arust Prantsusmaa nii kehvasti ka ei mänginud, lihtsalt Giroud ja teised gängsterid jätsid löömata. Albaania on seni nähtu põhjal lihtsalt parem meeskond kui igasugu Iirimaad, Rootsid jne. Payet on siiamaani olnud prantslaste pika puuga parim mängija. Üldiselt ei üllata, et Giroud pidevalt puid alla saab. Vähemalt nii palju kui mina näinud olen, siis tänasele sarnaseid mänge juhtub ikka rohkem kui neid, kus mees värava(id) lööb.

$$$
16.06.16, 04:12

Griezmann ja Pogba said poolaja puhata ka , rahulikult võeti võit ära :D

oravrsk
16.06.16, 09:12
Kui aus olla siis Pogba oli küll suts kehva. Läks vist mütsiga lööma aga oma taset küll välja ei mänginud.

telekavaataja
16.06.16, 09:39
Kõik hästi. Hea meeskond lähebki turniiri vältel paremaks. Küll need pallid hakkavad ükskord ka võrku kukkuma, sest võimalusi ja olukordi oli korralikult.

Griezmann ja Pogba said poolaja puhata ka , rahulikult võeti võit ära :D

Selles suhtes on kõik õige, võit võeti ära ja ma ka usun, et Prantsusmaa läheb järjest paremaks.

Aga reaalselt on küsimus pigem Wilmotsi kriitika vs. Prantsusmaa jeje me võitsime vahes. Prantsusmaal on ründefaasis veel tugevam koosseis kui Belgial ja veel vähem näha loogilisust. Eilne mäng võideti jõuga, vastane on lihtsalt niivõrd nõrk, et vajus ära. Kui vastu tuleb Itaalia näiteks, siis on vaja midagi enamat, kui "Payet on geenius ja küll ta midagi välja võlub". Aga samas ollakse edasi ja kõik on siiamaani hästi.

Stok
16.06.16, 12:29
Frantslastel luhtus mitu võimalust vale määrdevaliku tõttu. Mis on muidugi täielik müstika, kas siis väljakut kasteti soojenduse ja mängu vahel tulvaveega või?

Rocheteau
16.06.16, 13:35
Frantslastel luhtus mitu võimalust vale määrdevaliku tõttu. Mis on muidugi täielik müstika, kas siis väljakut kasteti soojenduse ja mängu vahel tulvaveega või?

eks oma osa on ka ilmal, sest viimased paar nädalat on korralikult vihma tulnud

Wingback
16.06.16, 13:55
Giroud on ikka kehva, ei teagi kas siit paremaks läheb - pigem just selline mäng ongi tema tase. Ma kasutaks Greizmann'i palju enam põhis.
Payet on endiselt vaideldamatult Prantsusmaa parim mees platsil, tõstab oma aktsiaid kõvasti.

Rocheteau
16.06.16, 14:44
Payet on endiselt vaideldamatult Prantsusmaa parim mees platsil, tõstab oma aktsiaid kõvasti.

kui ta ka pressingut ja kaitsesse tagasi töötamist rohkem teeks, siis hinnataks teda veel kõrgemalt

JuriM
16.06.16, 16:27
kui ta ka pressingut ja kaitsesse tagasi töötamist rohkem teeks, siis hinnataks teda veel kõrgemalt

Sa eeldad, et see ülesanne on talle üldse pandud? Ehk on talle selle koha pealt veidi vabadust antud, et oleks ründe osakonnas värskem.

Rocheteau
16.06.16, 18:30
Sa eeldad, et see ülesanne on talle üldse pandud? Ehk on talle selle koha pealt veidi vabadust antud, et oleks ründe osakonnas värskem.

võibolla EM'il tõesti aga üldiselt West Hami ja Marseille eest mängides oli näha, et kaitset ja pressingut ei meeldi talle teha.

Mask
16.06.16, 19:09
Kui aus olla siis Pogba oli küll suts kehva. Läks vist mütsiga lööma aga oma taset küll välja ei mänginud.

Pigem mõtles ja punnitas jälle üle nagu tal ka Juventuses hooaja algul kombeks oli.

Selles suhtes on kõik õige, võit võeti ära ja ma ka usun, et Prantsusmaa läheb järjest paremaks.

Aga reaalselt on küsimus pigem Wilmotsi kriitika vs. Prantsusmaa jeje me võitsime vahes. Prantsusmaal on ründefaasis veel tugevam koosseis kui Belgial ja veel vähem näha loogilisust. Eilne mäng võideti jõuga, vastane on lihtsalt niivõrd nõrk, et vajus ära. Kui vastu tuleb Itaalia näiteks, siis on vaja midagi enamat, kui "Payet on geenius ja küll ta midagi välja võlub". Aga samas ollakse edasi ja kõik on siiamaani hästi.

Mulle nii negatiivsetes toonides mäng meelde ei jäänud. Minu arvates oli Rumeeniaga võrreldes edasiminekut näha. Olukordi loodi (14), ainult ära ei löödud. Ja kuidas loogilisust ei olnud? Keskel parkisid albaanlased tihedalt kinni, mistõttu rünnati äärtelt, kust ka prantslaste esimene värav tuli. Oleks ilmselt tulnud varem, kui Giroud' paremini oleks realiseerinud.

Giroud' kriitika on sel korral vast õigustatud. Samas oleks see posti läinud pall paarkümmend senti õigele poolele läinud, oleks saanud taas öelda, et tegi oma töö taaskord ära. Aga muidu hoidis ikka vastaseid pinge all ja tegi musta tööd ka (ühe albaanlaste kiirrünnakul jõudis üllatavalt kiiresti kaitsele appi ja plokkis keskväljal ühe potentsiaalselt ohtliku söödu äärele). Kuigi APG alustamise üle oleks minul äärmiselt hea meel, siis loodetavasti DD nüüd Giroud'd karistuseks kuhugi pingisügavustesse ei unusta.

Mõnuagent 007
19.06.16, 23:21
Tiisleri hääldus "Stantsu" pani mul paugupealt kummitama loo "Stants, Stants, käpas tants, Stantsul on ka sapakas, muidu on ta napakas". Ansambliks oli punt Grazy, mis tegi ka lehmapiimainvesteeringu laulu.

Seal võib muidugi mingi isiklik trauma olla. Ma samamoodi täna öö ütlesin järjekindlalt Edson Puchi nimeks Edson Puhh, kuna õige hääldus tundus kuidagi kahtlane.

P.S. Aa, Stanku ja Stantsiu on kaks eri jorssi. Must panema rohkem tähele.

j6u1uv4n4
19.06.16, 23:34
wtf, eurooopas on riike(v.a albaania, rumeenia, kosovo, moldova) kes näitavad Rumeenia ja Albaania vahelist snoozefesti?

edit: nvm, femma peal tuleb ka

El President
19.06.16, 23:37
wtf, eurooopas on riike(v.a albaania, rumeenia, kosovo, moldova) kes näitavad Rumeenia ja Albaania vahelist snoozefesti?

see on ju märksa põnevam kui prantslaste ja šveitslaste kindla peale veeretamine. ma igatahes tuunisin ETV2 peale teleka. tänu uuele formaadile on nüüd ka kolmandas voorus mida vaadata, varasemalt läks siitmaalt turniir juba pisut igavamaks.

mjaasa
19.06.16, 23:38

Mulle jäi segaseks, millest sa räägid. Kas rumeenia-albaania mäng on sinu arvates igav?

j6u1uv4n4
19.06.16, 23:40
Kõik Albaania mängud on igavad olnud, kuna nad mängivad 0:0 peale. Täna vb viimastel minutitel võtavad riske....samas ma pole mängu näinud täna, on nad siis rünnanud ka?

El President
19.06.16, 23:42
Rumeenia pole Prantsusmaa ega isegi Šveits mitte. albaanlased haistavad võimalust ja panevad päris teravalt. emotsiooni on mängus küllaga. tribüünidel on ka valdavalt albaanlased, mistõttu rumeenlastel võib päris raske olla.

mjaasa
19.06.16, 23:42
Päris mõni võimalus on olnud jah, sh peaaegu tühja lükkamine.

El President
19.06.16, 23:44
ja nüüd lõid ära :)

Stok
19.06.16, 23:50
Kui muudel tiimidel on taaskasutatud materjalist särgid, siis Šveitsil on taaskasutatud särkidest särgid. Vähemalt kolm rebenemist ühe poolajaga.
Prantslased jälle libisevad, no ei saa asi murus olla, ikka määre on vale.
Aga see-eest tõuseb neil jalg šveitslaste pää kohale.
Albaanlased on osavad 2msööt5müle kõmmutajad,
aga lõpuks saivad silma pähe, muidu pidanuks veel tõdema, et 2 mängu samal ajal on ikkagi 2 0:0-i korraga.

tmev

Mõnuagent 007
19.06.16, 23:58
Kui muudel tiimidel on taaskasutatud materjalist särgid, siis Šveitsil on taaskasutatud särkidest särgid. Vähemalt kolm rebenemist ühe poolajaga.
aga lõpuks saivad silma pähe, muidu pidanuks veel tõdema, et 2 mängu samal ajal on ikkagi 2 0:0-i korraga.

tmev

Bangladeshis hukatakse ilmselt juba tehaste kaupa inimesi juba Šveitsi sārkide pārast.

Kasepats-Pidur
20.06.16, 00:00
Lihtsalt infoks, et Puma särkidega tegu.

Mask
20.06.16, 00:01
see on ju märksa põnevam kui prantslaste ja šveitslaste kindla peale veeretamine. ma igatahes tuunisin ETV2 peale teleka. tänu uuele formaadile on nüüd ka kolmandas voorus mida vaadata, varasemalt läks siitmaalt turniir juba pisut igavamaks.

Möhh?

tmev

Neli: Mehmedi, Xhaka, Embolo ja Dzemaili särgid. Aga negatiivne reklaam on ka reklaam. ;)

El President
20.06.16, 00:03
Möhh?

sorri, aga minu jaoks ei ole selles mängus mingit põnevust. prantslased ei kaota ja šveitslased ei võida. kõik muud skoorid on üsna kama kaks. edasi saavad mõlemad.

Mask
20.06.16, 00:11
sorri, aga minu jaoks ei ole selles mängus mingit põnevust. prantslased ei kaota ja šveitslased ei võida. kõik muud skoorid on üsna kama kaks. edasi saavad mõlemad.

Mingit turvalist veeretamist küll ei olnud avapoolajal. Tempokas ja üsna võimalusterohke mäng on üldiselt olnud.

Stok
20.06.16, 00:12
Pallid on tehtud taaskasutatud šveitslaste särkidest.

ericbana
20.06.16, 00:13
Lol. Šveits - Prantsusmaa mängus läheb küll katki kõik, mis katki minna võib. Nüüd ka pall lisaks särkidele.

plastic'99
20.06.16, 00:14
Krt seda sai ju bettida trios. Koef oli mingi 25?? Mõni kohtunik ei ole senimaani vigastada saanud?

Mask
20.06.16, 00:30
Teise poolaja teine pool, tuleb tõdeda, on nüüd tõesti tuimaks läinud. Väravat oleks vaja.

mjaasa
20.06.16, 00:32
Rumeenlane ju polnud sulus?

JanK
20.06.16, 00:48
Yann Sommer on ikka väga hea.

El President
20.06.16, 01:02
albaanlastel täna pidu. eks saa näha, kas 3p (-2) viib edasi. minu arust on võimalused praegu fifty-sixty.

žurnalist
20.06.16, 01:02
Päris "vahva", kuidas lõpuks Šveits hoopis hoidma läks oma seisu. Loodan, et selle peale tulevad neile sakslased vastu ja teevad selja prügiseks.

Stok
20.06.16, 01:06
Kolme punktiga on MMidel edasi saadud küll. Siis kui võit andis 2 punkti.

chac
20.06.16, 01:17
kollaste särkidega võistkonnad on tänavu kehvad. ukraina, rootsi, nüüd rumeenia?!

Stok
23.06.16, 01:00
Kolme punktiga on MMidel edasi saadud küll. Siis kui võit andis 2 punkti.

Näed siis. Portugal ja Ulster saidki kolmega edasi.