PDA

View Full Version : EURO2016 alagrupp F

mcnamara
30.05.16, 15:06
Portugal, Island, Austria, Ungari

FoxHunter789
31.05.16, 13:55
Ennustan edasi Portugali ja Austriat. Lahedam oleks Portugal ja Island või Austria ja Island.

telekavaataja
31.05.16, 13:58
Tuletan meelde, et edasi võib ka 3 võistkonda saada. 1 võit seekord sisuliselt garanteerib edasipääsu.

FoxHunter789
31.05.16, 14:09
Seda parem

chac
03.06.16, 01:00
gabor kiraly paneb oma firmapüksid jalga ja ungari läheb edasi :D

El President
03.06.16, 01:02
portugal jääb viimaseks :cool:

pakun, et Austria, Island ja Ungari saavad edasi.

Kenny's Heroes
03.06.16, 13:06
portugal jääb viimaseks :cool:

pakun, et Austria, Island ja Ungari saavad edasi.

yes, please!

Kebab
14.06.16, 17:31
Kas keegi teab kelle vastu Austria-Ungari täna mängib?

orbitaaljaam
14.06.16, 17:36
Osmanite

telekavaataja
14.06.16, 22:08
Ungari mängis oma taseme välja. Keda Austria seal oma valikgrupis võitiski? "Megahäid" Rootsit ja Venemaad? Tegelikult see on Austria jaoks eriti feil, et lasid selle 2-0 ka lüüa endale. Lõpus võib see maksma minna.

gizmoduck
14.06.16, 23:47
"isegi eesti pidas kauem vastu"

ROOTSI KUNN
15.06.16, 00:25
See mida teeb Island on tõesti imetlusväärne .
Peaks nad ometigi vaśtu.
Isegi kui kaotavad on nad minu silmis kangelased . Vaadake fänne , kui üksmeelne seltskond. Meil on jubedalt igas vallas sellelt väikeriigilt õppida.

ericbana
15.06.16, 00:26
Jälle üks päev õhtus, mille lõpuks võib öelda, et Pepe on jätkuvalt munn.

telekavaataja
15.06.16, 00:51
Austria jaoks kahtlemata sitt päev.

dontastik
15.06.16, 01:01
742822526859022336

Gallacher
15.06.16, 01:29
Tra, tunne oli selline nagu oleks Eesti mänginud. Müts maha Islandi ees.
Tiisler ütles, et iga kümnes islandlane olevat Prantsusmaal EMi jälgimas. Huvitav, kes kohapeal tööd teeb?

Saver
15.06.16, 01:31
Mingi itaalia junn hõiskas peale nende mängu, et neil on maailma parim kaitse. Häbene va makaron!
Müts maha Islandi meeskonna ees. Super!

telekavaataja
15.06.16, 09:23
Islandi jaoks ei ole siiski veel midagi tehtud. Ungariga mäng on vägagi otsustav.

Samas üüberhea, et nüüd Austria ja Portugali jaoks on aeg asju tõsisemalt võtta. Siiski kahtlen, et Austria on selleks üldse võimeline.

Jormma
15.06.16, 09:38
"isegi eesti pidas kauem vastu"

aga eesti ei löönud vastu...

Rocheteau
15.06.16, 11:18
Viik on kahtlemata võimas tulemus väikese Islandi jaoks aga mängupilt jäi minu meelest soovida. Arvestades, kui muljelt avaldavalt mängiti valiksarjas. Nimelt keskväli tundus siis palju rohkem kontrolli all olevat ja rünnakud ei tulnud ainult kontradest. Võibolla oli ka tegemist treeneri poolt valitud taktikaga. Igatahes oma võimalustest võeti suht maksimum ning positiivne tulemus saadi kätte.

vaikiv mees
15.06.16, 11:56
Austria jaoks kahtlemata sitt päev.

nii on, pärast avavooru kaotust on neil mängida Portugaliga, kes pärast eilset katastroofi ei tohi ka enam punkte loovutada
ja viimase õlekõrrena Island, keda samuti pole lihtne üle mängida

Nurmekas
15.06.16, 17:56
Islandi rünnak ikka oli väga korralik, selle koha pealt nad küll üllatasid.
Jah, mängu ülesehitust polnud, aga kui seal ees peapall võideti, siis äärtelt ja eest alati keegi päris teravalt lõikas.

Nii et Eestiga võrdlus ei päde, Eesti rünnak ikka on impotentsuse tipp hetkel.

ChiefK
15.06.16, 20:52
Arnason added: 'He's a fantastic footballer but he's not a gracious human being and the thing is we almost nicked the win so him saying we weren't going for the win contradicts that.
'We got a draw and could have nicked it. Obviously we're not going to create as much chances as a fantastic team like Portugal but his comments are the reason why [Lionel] Messi is always going to be one step ahead of him.'

ericbana
15.06.16, 21:18
Kuldsed sõnad.

Rocheteau
15.06.16, 21:56
see, et Ronaldost rääkides Messi sisse tuuakse on feil ju:fpalm:

bubbles
15.06.16, 22:50
http://www.thesportbible.com/football/news-watch-cristiano-ronaldo-snubs-shirt-swap-with-iceland-captain-20160615

Lahe vana ikka. Kloun, raisk.

El President
15.06.16, 23:31
Ronaltsilt saab ainult trussareid

Katk
16.06.16, 01:01
http://www.thesportbible.com/football/news-watch-cristiano-ronaldo-snubs-shirt-swap-with-iceland-captain-20160615

Minu arust ütles suht selgelt "inside", et sees vahetavad.

$$$
16.06.16, 04:08
see, et Ronaldost rääkides Messi sisse tuuakse on feil ju:fpalm:

Minu arust just korralik troll.

Jasper
16.06.16, 05:16

niii naeruväärselt pole vist isegi Eesti koondisesse eksinud jorsid käinud särki kerjamas. kapten :naer5:

Rocheteau
16.06.16, 11:47
Minu arust just korralik troll.

et Ronaldot ärritada?

Iceman
18.06.16, 21:56
Siuke si** lööja ongi Sigurdsson? Ja ma varsti saan tema särgi....panen põlema selle.

Lagerbäcki kaotatud mäng....seis ei olnud nii kindel, et oleks võinud veel vanameistrile mänguaega anda....

ericbana
18.06.16, 22:05
Siuke si** lööja ongi Sigurdsson? Ja ma varsti saan tema särgi....panen põlema selle.

Lagerbäcki kaotatud mäng....seis ei olnud nii kindel, et oleks võinud veel vanameistrile mänguaega anda....

Oleks müür hüpanud, olnuks Sigurdsson geenius. Bad luck.

Staadium
18.06.16, 23:48
Päris huvitavaks läheks see grupp, kui Portugal mängib viiki, või sootuks kaotab :D

elx
19.06.16, 00:00
Päris huvitavaks läheks see grupp, kui Portugal mängib viiki, või sootuks kaotab :D
Küll nad lõpuks ära löövad.

vaikiv mees
19.06.16, 00:37
Uskumatu. Viik jätaks Austria veel teoorias ellu.
Nelja punkti peal olevat Ungarit enam ei püüaks, aga Islandit klobides saaks ise ka 4p kokku
(muidugi saaks siis loota ainult sellele, et POR ei suuda viimases voorus ka viigist enamat, et nad 5p kokku ei saaks)

Staadium
19.06.16, 00:50
Viimane voor tuleb selles grupis ülipõnev. Kõik 4 on veel suures mängus :)

Iceman
19.06.16, 00:52
Haige mäng. Hate this shit. Pole reaalne....fck all

midfielder
19.06.16, 00:53
Portugal on kindlasti selle turniiri senise faasi suurim flopp. Nö kõigist suurtest oma gruppides on pea kõik juba edasi pääsenud (FRA, ESP, ITA) või 99% edasi saanud (ENG, GER) aga Portugalil pole mitte miskit veel kindlat. Kusjuures Ungari selle grupi seni ilmselt parima mulje jätnud. Väga keeruline saab Seleccaol olema ja ei imestaks üldse, et juba teist suurturniiri järjest (MM 2014) võib nende teekond alagruppidega vaid piirduda.

telekavaataja
19.06.16, 00:55
Uskumatu. Viik jätaks Austria veel teoorias ellu.
Nelja punkti peal olevat Ungarit enam ei püüaks, aga Islandit klobides saaks ise ka 4p kokku
(muidugi saaks siis loota ainult sellele, et POR ei suuda viimases voorus ka viigist enamat, et nad 5p kokku ei saaks)

Neli punkti kohe kindlasti garanteeriks edasipääsu.

JuriM
19.06.16, 00:58
Kalmet paneb puid alla korralikult :D #Burn

chac
19.06.16, 02:10
Neli punkti kohe kindlasti garanteeriks edasipääsu.
4p pigem sinna 95% kanti tagab edasipääsu. Matemaatiliselt pole raske konstrueerida ka olukordi kui ei pääse. Tõsi siit grupi kolmandana potentsiaalsed järgmised vastased on kas c1 või d1 ehk pmst saksa või hispaania.

Nahkpea
19.06.16, 02:38
Portugal on kindlasti selle turniiri senise faasi suurim flopp.

Kahtlemata. Ja kui keegi oleks enne EM-i öelnud, et Portugal on peale mänge Islandi ja Austriaga löönud umbes-täpselt ühe värava, siis oleks see kaunis uskumatuna kõlanud. Nüüdseks aga reaalsus. :)

GoldenEagle
19.06.16, 12:10
Ja veel üks huvitav asjaolu- Ronaldo ja Zlatan pole 4 mänguga ühtegi väravat löönud.

Delfino
19.06.16, 13:28
Neilt kellelt oodati on teisigi. Müller ja Lewa ka pole ntx.

Mõnuagent 007
19.06.16, 13:34
Neilt kellelt oodati on teisigi. Müller ja Lewa ka pole ntx.

Müller pole enda meeskonna ainus tugitala. Lewa pole mänginud päris Austria ja Islandiga.

telekavaataja
19.06.16, 13:36
Müller pole enda meeskonna ainus tugitala. Lewa pole mänginud päris Austria ja Islandiga.

Põhja-Iirimaa vastu on mänginud küll.

Nahkpea
19.06.16, 16:16
Lewandowski tundub ka vastaste kaitsjate poolt erilise markeerimise all olema ja ainsa tipuründajana pole tal seal sugugi kerge. Samas on seetõttu üsna palju võimalusi saanud Milik ja natukese parema realiseerimise korral võiks ta antud hetkel olla turniiri parim väravakütt, kuid see jalg on kaunis kõver olnud.

krissucool
19.06.16, 16:31
Müller oli samas kihlveokontorite arvates suurim favoriit turniiri top skooreriks.

j6u1uv4n4
19.06.16, 17:49
Müller lööb homme 2x

ElNino9
19.06.16, 17:58
Müller lööb homme 2x
Kui ei löö, kas lubad, et ei ennusta enam kunagi siin?

Mask
19.06.16, 18:06
Jube lahja värk on kuidagi. Nr7 tegi eile sellise esituse, mille üle isegi Giroud` oma parimal päeval uhke oleks (jutumärkides muidugi), aga siin sisuliselt mitte piiksugi. Mõõdaks ikka sama mõõdupuuga, onju. ;) Ehk alagrupi viimaseks mänguks suur staar pingile, paluks.

RealFan
19.06.16, 21:41
Jube lahja värk on kuidagi. Nr7 tegi eile sellise esituse, mille üle isegi Giroud` oma parimal päeval uhke oleks (jutumärkides muidugi), aga siin sisuliselt mitte piiksugi. Mõõdaks ikka sama mõõdupuuga, onju. ;) Ehk alagrupi viimaseks mänguks suur staar pingile, paluks.

Nr7 hooajalõpp on üsna ära vajunud, see on vist kõigile ilmselge. Paistab ta üsna väsinud olevat ning need pisivigastused pole ka vormile kaasa aidanud. Aga ma kardan, et portudel kedagi paremat ka võtta pole. Ning erinevalt Giroud'st tuleb tal neid paremaid päevi pisut rohkem minu arust :P

Mask
19.06.16, 21:56
Nr7 hooajalõpp on üsna ära vajunud, see on vist kõigile ilmselge. Paistab ta üsna väsinud olevat ning need pisivigastused pole ka vormile kaasa aidanud. Aga ma kardan, et portudel kedagi paremat ka võtta pole. Ning erinevalt Giroud'st tuleb tal neid paremaid päevi pisut rohkem minu arust :P

Ronaldo platsil olemine lihtsalt kammitseb ülejäänud meeskonda ning kahes esimeses mängus on ta ikka väga kehva olnud. Eder, kes tegi hea hooaja teise poole Lille`is, algkoosseisu Nani kõrvale ja Ronalts pingile, ning saab rallit sõita küll.

Giroud` tõin lihtsalt seetõttu välja, kuna osade mängijate puhul meeldib meedial lihtsalt nö nõiajahti pidada, olenemata, mida nad platsil korda saadavad (Giroud viimases 7-s 8väravat koondises, aga ikka saab pidevalt puid alla), mille järel osad fännid ka üles keeratakse. Özil minu arvates oli teine selline mängija, kelle puhul eelmine hooaeg ja selle hooaja algul sarnast asja sai täheldatud. Kui kritiseerida, siis ikka samade kriteeriumite alusel. Sama asi ka siin foorumis. Giroud saab pidevalt kriitikat olukordade raiskamise eest, aga mida Ronaldo esimeses kahes mängus teinud on? Kriitikat sisuliselt null tema aadressil.

ElNino9
19.06.16, 22:44
Ronaldo platsil olemine lihtsalt kammitseb ülejäänud meeskonda ning kahes esimeses mängus on ta ikka väga kehva olnud. Eder, kes tegi hea hooaja teise poole Lille`is, algkoosseisu Nani kõrvale ja Ronalts pingile, ning saab rallit sõita küll.

Giroud` tõin lihtsalt seetõttu välja, kuna osade mängijate puhul meeldib meedial lihtsalt nö nõiajahti pidada, olenemata, mida nad platsil korda saadavad (Giroud viimases 7-s 8väravat koondises, aga ikka saab pidevalt puid alla), mille järel osad fännid ka üles keeratakse. Özil minu arvates oli teine selline mängija, kelle puhul eelmine hooaeg ja selle hooaja algul sarnast asja sai täheldatud. Kui kritiseerida, siis ikka samade kriteeriumite alusel. Sama asi ka siin foorumis. Giroud saab pidevalt kriitikat olukordade raiskamise eest, aga mida Ronaldo esimeses kahes mängus teinud on? Kriitikat sisuliselt null tema aadressil.

Eder küll ei vea iialgi seda kvaliteeti välja, et põhimees olla.

Mask
19.06.16, 23:02
Eder küll ei vea iialgi seda kvaliteeti välja, et põhimees olla.

No igaüks võib nii lahmida, aga põhjenda ka siis juba, sest Lille`is tema poolt nähtud esituste põhjal mina seda küll nii surmkindlalt väita ei julgeks. Seni Lorient`is pallinud Guerrero on näiteks vaat, et üks portugaallaste silmapaistvamaid olnud. Et puhtalt see, et Eder Prantsusmaal mängub, ei tohiks ka nüüd mingi vett pidab põhjendus olla.

Teine võimalus on Ronaldo äärele lükata, kus ta ikkagi enamasti klubi eest mängib. Seal tipus on tal minu mälu järgi ka Realis probleeme olnud. Aga eks Reali fännib parandavad mind, kui eksin.

ElNino9
20.06.16, 01:42
Absoluutselt polnud Prantsuse liigaga see seotud!

RealFan
20.06.16, 04:04
No igaüks võib nii lahmida, aga põhjenda ka siis juba, sest Lille`is tema poolt nähtud esituste põhjal mina seda küll nii surmkindlalt väita ei julgeks. Seni Lorient`is pallinud Guerrero on näiteks vaat, et üks portugaallaste silmapaistvamaid olnud. Et puhtalt see, et Eder Prantsusmaal mängub, ei tohiks ka nüüd mingi vett pidab põhjendus olla.

Teine võimalus on Ronaldo äärele lükata, kus ta ikkagi enamasti klubi eest mängib. Seal tipus on tal minu mälu järgi ka Realis probleeme olnud. Aga eks Reali fännib parandavad mind, kui eksin.

On tal probleeme olnud igal pool, see vist pole saladus, et tujutseda CR7 oskab. Üsna selgelt, nagu ei panda teda pingile klubis, ei tehta seda ka koondise eest.

Kui tahab, saab ka keskel väga oivaliselt mängitud, kui ei taha või ei tule välja, siis nii lihtsalt ongi. Ederi puhul oleks minu jaoks takistuseks pigem eelmistes koondisemängudes näidatu. Nendes, mis mina vähemasti nägin, jättis äärmiselt puise mulje. Aga võib-olla on pool aastat Prantsusmaal üht-teist muutunud.

Aga, ma ise pole Portugali mänge väga aktiivselt jälginud. Peamiselt hoian pöialt just prantslastele, seda juba Zidane'i ajast :p See ehk selgitab, miks Giroud mu kriitika teenis, kuid Ronaldo mitte. Samas, prantslastel oli ründeosakonnaga päris pikk draama ning neilt oodatakse ka mõnevõrra rohkem kui näiteks Portugalilt, seega ei tohiks üllatada tähelepanu, mille osaks saab Giroud.

Mõnuagent 007
20.06.16, 04:06
Inglismaa vastu peetud sõprusmängus oli küll näha, et ega erilist plaan Bd ilma Ronaldota pole.

Mask
20.06.16, 06:37
Inglismaa vastu peetud sõprusmängus oli küll näha, et ega erilist plaan Bd ilma Ronaldota pole.

Seal mängiti ju enamus mängust vähemuses ka ju.

Mõnuagent 007
20.06.16, 06:54
Seal mängiti ju enamus mängust vähemuses ka ju.

Jah, aga ka enne seda puudus igasugune idee. Kuigi, jah, oli seal üldse kummaline koosseis, aga kui ikkagi on tiim mänginud mitu aastat ainult ühe mehe ego ja oskuste najal, siis lampi mingi Ederiga laamendama ei sõida.

eika
20.06.16, 10:01
Jah, aga ka enne seda puudus igasugune idee. Kuigi, jah, oli seal üldse kummaline koosseis, aga kui ikkagi on tiim mänginud mitu aastat ainult ühe mehe ego ja oskuste najal, siis lampi mingi Ederiga laamendama ei sõida.
EWING THEORY! Ronaldo lendab a la vigastusega välja, meeskond ei vaata enam ühe staari otsa ja hakkab mängima meeskondlikult. Andro Gomes hakkab keskväljalt mängu juhtima ja tõuseb staariks, Nani-Quaresma saavad ilma Ronaldo taagata möllata, kogenud kaitsjad võtavad reaalse juhirolli üle jne. Pole ju nii ebareaalne?

Mask
20.06.16, 10:05
EWING THEORY! Ronaldo lendab a la vigastusega välja, meeskond ei vaata enam ühe staari otsa ja hakkab mängima meeskondlikult. Andro Gomes hakkab keskväljalt mängu juhtima ja tõuseb staariks, Nani-Quaresma saavad ilma Ronaldo taagata möllata, kogenud kaitsjad võtavad reaalse juhirolli üle jne. Pole ju nii ebareaalne?

No just. Ennemgi on ju staari puudumine meeskonnale hoopiski positiivset mõju avaldanud.

eika
20.06.16, 10:16
No just. Ennemgi on ju staari puudumine meeskonnale hoopiski positiivset mõju avaldanud.
Ma muidugi pean ära tooma ka turniiri peamise Ewing Thoery esindaja ehk Itaalia. Meeskonna ainsad 2 tipptasemel poolkaitsjat kukuvad enne turniiri vigastustega välja. Ajakirjandus/fännid leiavad, et tegu on läbi aegade kõige nõrgema Itaalia koondisega. Eks näis kõrgele-kaugele Azzurri antud teooria pealt ennast veab.

cannuman
20.06.16, 10:20
Ma muidugi pean ära tooma ka turniiri peamise Ewing Thoery esindaja ehk Itaalia. Meeskonna ainsad 2 tipptasemel poolkaitsjat kukuvad enne turniiri vigastustega välja. Ajakirjandus/fännid leiavad, et tegu on läbi aegade kõige nõrgema Itaalia koondisega. Eks näis kõrgele-kaugele Azzurri antud teooria pealt ennast veab.

höhöh et siil sulle perse pesa teeks

http://prosportsblogging.com/psb/uploads/2010/10/daniele_de_rossi_inn_36860e.jpg

˛urnalist
20.06.16, 12:43

Tuleb meelde veel Falcao vigastus enne möödunud MMi ja Kolumbia imeline mängupilt pärast seda.

Jasper
20.06.16, 16:28
höhöh et siil sulle perse pesa teeks

daniele_de_rossi_inn_36860e.jpg[/img]
noh, mees ise ka ju kartis, et jääb välja. aus jutt, pole althõlma diss ega midagi.

cannuman
20.06.16, 19:07
Siin oli kahtluse all ju peatreeneri vaimne tervis, mitte mängija kvaliteet. Õnneks on mõlemaga korras nagu Rootsis.

zelee
20.06.16, 19:49
https://www.youtube.com/watch?v=vtfAtm1HJvQ

http://www.youdubber.com/index.php?video=vtfAtm1HJvQ&video_start=0&audio=X2WH8mHJnhM&audio_start=0

Jasper
20.06.16, 20:49
https://www.youtube.com/watch?v=vtfAtm1HJvQ

http://www.youdubber.com/index.php?video=vtfAtm1HJvQ&video_start=0&audio=X2WH8mHJnhM&audio_start=0

http://www.youdubber.com/index.php?video=vtfAtm1HJvQ&video_start=0&audio=Czpsue1dX2o&audio_start=0

Matt Mulholland :silm4:

ericbana
22.06.16, 20:38
Neid Ronaldo ebakvaliteetseid karistuslööke on naljakas vaadata. Nagu sitta vastu lauda seina.

Staadium
22.06.16, 21:14
Uskumatu mäng. Täielik elamus ja mäng pole veel läbigi :D

mjaasa
22.06.16, 21:15
Päris huvitav mäng vist toimumas

El President
22.06.16, 21:20
siin käib puhas eepika. mõlemas mängus endiselt kõik lahtine.

Mõnuagent 007
22.06.16, 21:31
Nahh, kui Portugal ülaossa saab ja finaali saab, siis ma hakkan jälle räntima.

chac
22.06.16, 21:43
f grupi vastased
f1 - e2 (belgia?)
f2 - inglismaa
f3 - horvaatia

kui mõlemad jäävad viiki 3:3 ja 1:1 siis peaks olema 1.ungari 2. portugal 3. island

Jasper
22.06.16, 21:51
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Staadium
22.06.16, 21:52
Kas Portugal saab nagu Play-Offi oma viikidega? Lollus kuubis :D

El President
Horvaatia - Portugal saab ka äge olema

Mõnuagent 007
Island võttis endale väravaga halvema poole. Noh, jah. Juhtub.

El President
22.06.16, 21:56
Island vaevalt et veel finaalile mõtleb. neile on ka Inglismaa hea vastane. mida rohkem blingi, seda uhkem. pealegi pakuks neile nüüd suuremat šanssi kui Horvaatia vastu oleks pakkunud.

bubbles
22.06.16, 21:57
Island võttis endale väravaga halvema poole. Noh, jah. Juhtub. Horvaatia on palju kergem vastane kui Inglismaa? Ma ei saanud aru praegu.

chac
22.06.16, 22:00
kergem-raskem, nautige mängu ilu parem... ronaldol olid jalad õhus igatahes ;) neid ˛este peale 3:2 väravat on kuskil juba netis liikvel?

alles siin üks räntis mingi 10 lehekülge kuidas 24 võistkonnaga viimases voorus mitte midagi huvitavat ei toimu :rolleyes:

Mõnuagent 007
22.06.16, 22:00
Horvaatia on palju kergem vastane kui Inglismaa? Ma ei saanud aru praegu.

Üks ühele mitte, aga sealt ülevalt võiks muinasjutt päris pikaks minna. All on raske.

Jr
22.06.16, 22:01
Kes mõtles need debiilsed reeglid välja, kas island sai inglismaa v horvaatia?. Portugal saab 3 viiki ja saab edasi, mismoodi see süsteem toimib. Maailmameistrid kõik ühe poole peal.

Island eeskujuks Eestile. Vot nii peab väikeriik mängima.

Jasper
22.06.16, 22:01
Island võttis endale väravaga halvema poole. Noh, jah. Juhtub.
http://r.fod4.com/s=w750,pd1/o=85/http://p.fod4.com/p/media/6f0e77752a/CJnjzck3QMGAbdw2mpwJ_Screen%20Shot%202016-06-20%20at%202.16.06%20PM.png

Mõnuagent 007
22.06.16, 22:02
http://r.fod4.com/s=w750,pd1/o=85/http://p.fod4.com/p/media/6f0e77752a/CJnjzck3QMGAbdw2mpwJ_Screen%20Shot%202016-06-20%20at%202.16.06%20PM.png

See oli kogu selle sarja üks lollimaid hetki.

Eff10
22.06.16, 22:03
Horvaatia on palju kergem vastane kui Inglismaa? Ma ei saanud aru praegu.

Ühel pool on Horvaata ja Belgia, teisel Saksamaa, Itaalia, Hispaania, Prantsusmaa ja Inglismaa. Ülemise tabelipoolega võinuks Island end finaali kobistada, alumisega seda ei juhtu. Üks jalgpalliime juba juhtus see aasta, teist vaevalt et juhtub.

Uskumatu tõesti, kuidas Island suutis niiviisi endale jalga tulistada.

Mõnuagent 007
22.06.16, 22:05
Ühel pool on Horvaata ja Belgia, teisel Saksamaa, Itaalia, Hispaania, Prantsusmaa ja Inglismaa. Ülemise tabelipoolega võinuks Island end finaali kobistada, alumisega seda ei juhtu. Üks jalgpalliime juba juhtus see aasta, teist vaevalt et juhtub.

Uskumatu tõesti, kuidas Island suutis niiviisi endale jalga tulistada.

Kui joppab, siis võib seal pool olla ainult Horvaatia (ja näiteks Iirimaa või Rootsi).

ericbana
22.06.16, 22:21
Ahh, puhake jalga oma jutuga, et Island mängis oma finaali saamise võimaluse selle väravaga maha. Pärs full retardi ei tasu Leicesteri tiitlist ka minna. Tänase mängu põhjal ütleks, et Islandi maksimaalne saavutus võiks olla veerandfinaali pääsemine. Selles osas on ümmarguselt mängiv Inglismaa ilmselt parem vastane, kui sirgjoonelisem Horvaatia.

Island oli täna mängu lõpus täiesti sodi ja pooled mängijad liikusid nagu pakud all. Bödvarsson tuli 71.minutil välja ja oli nii läbi, et ei saanud vist ise ka aru, kus viibis. Ma väga ei näe, et nad paari nii intensiivset mängu enam vastu peaksid. Lükkavad Inglismaa järgmises ringis välja ja siis kaotavad väärikalt Prantsusmaale.

El President
22.06.16, 22:24
Ahh, puhake jalga oma jutuga, et Island mängis oma finaali saamise võimaluse selle väravaga maha. Pärs full retardi ei tasu Leicesteri tiitlist ka minna. Tänase mängu põhjal ütleks, et Islandi maksimaalne saavutus võiks olla veerandfinaali pääsemine. Selles osas on ümmarguselt mängiv Inglismaa ilmselt parem vastane, kui sirgjoonelisem Horvaatia.

Island oli täna mängu lõpus täiesti sodi ja pooled mängijad liikusid nagu pakud all. Bödvarsson tuli 71.minutil välja ja oli nii läbi, et ei saanud vist ise ka aru, kus viibis. Ma väga ei näe, et nad paari nii intensiivset mängu enam vastu peaksid. Lükkavad Inglismaa järgmises ringis välja ja siis kaotavad väärikalt Prantsusmaale.

täpselt minu mõte ka

Jasper
22.06.16, 22:37
See oli kogu selle sarja üks lollimaid hetki.
ok, paneme muud Islandit sealt siis

https://www.youtube.com/watch?v=w3QW8PVyyNM

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLH7-b_GgEsJRxjLEoP7B5bzeTk8laelYWvq1wNpKsE1l5xpn6TsBg5 w

täpselt minu mõte ka
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLH7-b_GgEsJRxjLEoP7B5bzeTk8laelYWvq1wNpKsE1l5xpn6TsBg5 w

ISL - http://pix.iemoji.com/images/emoji/apple/ios-9/33/0265.pnghttp://pix.iemoji.com/images/emoji/apple/ios-9/33/0265.pnghttp://pix.iemoji.com/images/emoji/apple/ios-9/33/0265.png

Gallacher
22.06.16, 22:49
Tänase mängu põhjal ütleks, et Islandi maksimaalne saavutus võiks olla veerandfinaali pääsemine. Selles osas on ümmarguselt mängiv Inglismaa ilmselt parem vastane, kui sirgjoonelisem Horvaatia.

Islandi jaoks olekski veerandfinaali saamine kui väike turniirivõit. Aga nõustun, et Horvaatia oleks halvem variant kui Inglismaa. Kasvõi võimalike penaltide tõttu.

El President
22.06.16, 23:27
islandlased ei jaga arvamust, et tänane võit on jama :cool:

https://www.facebook.com/siminn.is/videos/10154455255768984/

Stok
23.06.16, 01:24
kergem-raskem, nautige mängu ilu parem... ronaldol olid jalad õhus igatahes ;) neid žeste peale 3:2 väravat on kuskil juba netis liikvel?

Ikka on: http://i.imgur.com/KNlh809.gifv

chac
23.06.16, 01:31
Ikka on: http://i.imgur.com/KNlh809.gifv
mhmh. legendaarne.

https://www.youtube.com/watch?v=nrsrCZcvKoE