320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Holland

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti-Holland

    Ei tahaks küll tunnistada, aga Tibu oli parim. Mitte mängu üldpildis, aga individuaalselt küll. Mees tegi kõik endast oleneva, kahju vaid, et pikkusest jäi puudu ja kehakaalu üle. Kuid ega ikka paari päevaga kasvus juurde ei võta ning tikkkontsadega ei mängi ja paari päevaga ei võta ka paari kilo maha, et suudaks kõrgemala hüpata. teised panid alla oma taseme. Isegi piiroja, kes teisel poolajal pani küll normilt, kuid ikkagi...Ja miks Terja ei mänginud.....kaitse oli auke täis nagu Sveitsi juust. Operi ning Indyni pall peaaegu ei jõudnudki....Veelkord- Mida taktika? Minna Hollandi vastu kolme ründajaga... Enne panna kaitsele rõhku ja siis nõelata...Tean, et olen loll, aga minu jaoks oli eile Eesti jalgpalli matused...Nutsin. Jah, julgen tunnistda, nutsin peale esimest poolaega. teiseks poolajaks kuivatasin pisarad ära ja edasi vaatasin tuima pilguga ekraani. Ja peale mängu läksin magama. Ärkasin siis täna hommikul üles ja sain aru....ME NEILE VEEL PANEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    #2
    jah esimene poolaeg oli "the worst nightmare"(seda ei hakkaksi kommenteerima...), kuid teisel poolajal hakkasin vaikselt juba vastuväravat lootma, kuid siiski olid kõik alla oma taseme ja tundus, et Hollandil õnnestub kõik. ainukesed +punktid olid Anniste, Reim ja teisel poolajal ka Piiroja, kuid üle keskjoone palli eriti ei saanud. Loodame, et agentidele jäi Piirojast hea mulje ja varsti on jälle ehk üks eestlane välismaal.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      Unustame PALUN selle mängu ära. Ja loodame, et Eesti võidab Portugali, sest Portugal nagunii edasi ja neil pole suurt võitu vaja.

      Kommentaar


        #4
        5:0 kaotuse järel ei saa parimat valida. Kõik olid kehvad. Ka Tibu oli kehv. See, et ta paksuke on ja lühike ei ole vabandus pallini mitte ulatumisel. Kui ei suuda hüpata, tuleb kaalust alla võtta. Kahjuks sellise mängu põhjal ei taha Piirojat ükski tippklubi.
        Kuigi olgem ausad, me mängisime Hollandis HOLLANDI vastu! Saime tappa, tegelikult ei ole selles midagi imestada. Holland mängis ikka väga ilusat mängu, ma tegelikult lausa nautisin...kahju, et vastas olid oma mehed
        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

        http://www.jkpiraaja.ee/

        Kommentaar


          #5
          njah....parim oli minu arvates ca tibu....aga jah....nuux

          Kommentaar


            #6
            Parimat on tõesti ülimalt raske valida, sest kõik kuidagi krampis ja ei leidnud oma mängu. Halvim oli aga Viikmäe. Koha peal vaadates tundus , et Hollandil õnnestus esimesel poolajal küll kõik. Eestil aga oli täitsa must päev. Ma ei arva, et taseme vahe tegelikult ikka päris 5:0 on.

            Kommentaar


              #7
              seapea

              raud. taseme vahe on küll 5:0. Sellise vastase vastu sellisel väljakul ja tingimustes on taseme vahe tegelikult veel suuremgi. Tulid välja sellised asjad, mis võib-olla nõrgemate vastu välja ei tule. Näiteks selline asi, et ei osata sööta. Kui meest silmatakse siis peaasi, et saaks palli enda juurest minema, kas see ka oma mängijani jõuab pole eriti kindel. Ei oskagi öelda miks see nii on aga ollandlased lihtsalt oskavad paremini sööta. Muidugi ei saa ju ka loota eesti survet, kui ollandlastel lastakse vabalt sööta aga ollandlased ise on eestlastel juba nende endi poolel kambaga peal.

              Parim mees eesti poolel oli... ma ei tea, kas seal üldse mingit paremat oli... Oper püüdis paar korda mängu enda peale võtta ja tuli ka kaitsesse tagasi tihti. Ma arvan, et Operist oli rohkem kasu kui kahju, mida ei saaks öelda mõne mehe, nagu see kuradi viikmäe kohta...
              Tibu kergenduseks, ei hakka teda kummitama üks sisselastud värav, kuna neid oli lausa 5 :P Ega need vast jah tema vigadest tulnud aga nagu iga mäng, ma arvan, et Poom olex mõne ikka ära võtnud.

              Raud, kohe näha, et sa esimese nädala koolist puudusid, kirjutasid \"kohapeal\" lahku.. Pääsesid lühikirjandist, vedas sul. Kõrvaliseks asjaks ütlen rauale, et kui nõkku tuled võta pall ka kaasa.
              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

              Kommentaar


                #8
                See , et Portugalil suurt võitu pole vaja ei tähenda midagi , sest siis hakkavad nad niisama igalt poolt väravaid tegema ja natuke iluväravaid ka
                Pärtel Tomberg

                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                http://www.isepankur.ee
                info@isepankur.ee

                Kommentaar

                Working...
                X