320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus Bundesliga hooaeg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus Bundesliga hooaeg

    Tere jõudu!
    Kuna nädalavahetusel on algamas uus hooaeg, siis mõtlesime kolme peale välja väikese küsimustiku, millele soovitan väga vastata kõigil, kellele Saksa (klubi)jalgpall üldse mingit huvi pakub. Oleme vastuste eest juba ette tänulikud ja proovime võimaluste piires neid ka arvesse võtta kui siin oma nn asja teeme.


    Küsimused ise on järgmised:

    * Mis sind huvitab ja mida loed eelvaadetes? Kas...
    ...tabeliseisu ja viimaste mängude väljatoomine?
    ...samade osapoolte eelnevad mängud eelnevatel hooaegadel?
    ...võimalikud koosseisude muudatused (ennekõike vigastustest, eemalejäämistest tulenevalt) kogu meeskonna lõikes või ainult tähtmängijate osas?
    ...pigem kokkuvõttev lühikommentaar?
    ...või on midagi veel olulist, mis jäi mainimata?

    * Mida sind huvitab ja mida loed kokkuvõtetes? Kas...
    ...tulemusi ja tabeliseisu?
    ...detailsemat statistikat (koosseisud, kaardid, väravalööjad)?
    ...mängude täpsemat kirjeldamist? Kui jah, siis kas ainult võtmemeeskondade osavõtul või kõik 9 kohtumist?

    * Kas foorumi Saksa sektsiooni info on mänginud mingit rolli sinu teadmiste ja huvi osas Saksa klubijalgpalli vastu? Kas kasutad või oled hakanud kasutama ka teisi infokanaleid?

    Ja siis veel ka veidi humoorikam küsimus:
    * Kas te meile millalgi ühe õlle ka teete kui teid veidi infoga varustame või peaksime hoopis meie teile ühe õlle tegema, et üllitisi loete?

    Lisan veel siia alla ka selle, et kõik huvilised on kindlasti oodatud osa võtma ka uue hooaja ennustusest, sellekohase info panen ka ennustuste teema alla üles koos reeglite ja mõningate väikeste muudatustega võrreldes mullusega - põhiline muudatus, kui seda nii võib nimetada, on võimalus ennustada vajadusel mitme mängupäeva jagu, teoorias kasvõi lõpuni välja. Muidu säilib endine 1x2 süsteem, punkte saab konservatiivselt - üks punkt õigesti ennustatud tulemuse eest; igaüks on kohustatud oma punkte kindlasti üle kontrollima ja vigade korral asja kokkuvõtjale - minule - sellest teada andma .
    ¡No Pasarán!

    #2
    Replying to Topic \'Uus Bundesliga hooaeg\'

    Eelvaadetes loen

    ...tabeliseisu ja viimaste mängude väljatoomist
    ...võimalikud koosseisude muudatused (ennekõike vigastustest, eemalejäämistest tulenevalt) ainult tähtmängijate osas
    ...ülevaatlikke kommentaare


    Kokkuvõtetes loen

    ...tulemusi ja tabeliseisu
    ...detailsemat statistikat (koosseisud, kaardid, väravalööjad)
    ...mängude täpsemat kirjeldamist võtmemeeskondade osavõtul

    Selle töö eest, mis teie ära teete, võiks kohe kaks õlut teha

    Keep up the good work!
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Uus Bundesliga hooaeg\'

      Olen alati öelnud, et Saksa sektsioon on siin foorumis ülakaalukalt kõige huvitavama lugemismaterjaliga koht.

      Juba eelmisel hooajal nautisin kõiki kirjutisi ning sellelt aastalt loodaks ehk natuke rohkem sellisttaustamaterjalide väljatoomist, sest iga vallandamise või ka (üllatus)tulemuse taga on mingid jõud.

      Muidu aga. selle lubaduse käin küll välja, et kui suudate oma taset hoida või isegi tõsta, siis hooaja viimaseks mängudepäevaks on teil olemas kutse minu juurde (või kuhugi mujale), kus ootab teid ka kast joodavat.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Uus Bundesliga hooaeg

        * Mis sind huvitab ja mida loed eelvaadetes?
        ...võimalikud koosseisude muudatused (ennekõike vigastustest, eemalejäämistest tulenevalt) kogu meeskonna lõikes
        ...kokkuvõttev lühikommentaar?

        * Mida sind huvitab ja mida loed kokkuvõtetes?
        ...mängude täpsemat kirjeldamist? kõik 9 kohtumist

        Tabeliseisudega on sellised lood, et need kipuvad laias laastus niisamagi peas olema, mäluaukude korral pole ka kuigi raske neid kuskilt leida. Aga teiselt poolt, ega küll küllale liiga ei tee, kui viitsite laske käia.

        * Kas foorumi Saksa sektsiooni info on mänginud mingit rolli sinu teadmiste ja huvi osas Saksa klubijalgpalli vastu? Kas kasutad või oled hakanud kasutama ka teisi infokanaleid?

        Seda ei saa minu puhul teie süüks küll panna, sest Saksa liiga on alati kõige lemmikum olnud (õigemini alates sellest, kui 90-ndate alguses SAT1 nägema hakkasin). Aga mõningaid teadmisi olen ikka juurde saanud.

        * Kas te meile millalgi ühe õlle ka teete kui teid veidi infoga varustame või peaksime hoopis meie teile ühe õlle tegema, et üllitisi loete?

        Õllega on nii, et ikka sulle-mulle ja mulle-sulle.
        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Uus Bundesliga hooaeg\'

          Siinses foorumis olen lugenud nii eelvaateid kui kokkuvõtteid ja väga rahul sellega mis olnud. Kui kajastatakse liikumisi ja vigastusi, siis ikka kõiki, mitte ainult tähtmängijaid. (Igat varumeest võib olla pole ka vaja ). Põhimõtteliselt jälgin Bundesligasse (nii 1. kui 2.) puutuvat ka mujalt.

          Kui kunagi saame kokku, siis võib alati õlut teha

          Kommentaar

          Working...
          X