320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Originally posted by Davids


    Mis puutub Parma Juve teema alla ole hea ja lase lesta Roberto
    Meid ei huvita ausalt 6eldes mis sinu jaoks on superb ja mis mitte MINU jaoks on SUPERB kui sa t6mbaks siit nahhui




    ERITI ÜLBE! Ole hea tee siis Parma teema...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Tee ise! Tead, miks ma kahtlen, miks sa ei julge teha, sest sa ei suudaks seda aktiivsena vähegi hoida. Varsti on sul mingi uus logo ja lemmikklubi nagu gloorihunteritel ikka. Mees võta mõistus pähe.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Originally posted by Henryfan

        Ja see kes on 18 on ilmselt siin foorumis ja on ilmselt keegi Newcastle avatariga äkki oleks hea ja kui sul on foorumi kasutaja siis avaltaksid selle kuna see kes ütles \"Kezman pole hollandi koondises 15 mängus ühetegi väravat löönud\" tema parasjagu magas (12 aastane) ja tema 18 aastane vend rääkis meiega.
        Ma olen sõnatu.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Originally posted by eika


          Originally posted by treze


          Nimelt on soomlasest noort kaitsetala seostatud Itaalia Serie A-s pallivate suurklubidega.
          kas väyrynen pole mitte (ründav)poolkaitse??

          Mika Väyrynen on (ründav) poolkaitse ja reeglina paremal äärel, ja ka ründes mängmine ei ole tema jaoks probleem, siiski nii hetkel klubis kui ka koondises on ta reeglina keskel.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Aitäh dreyd, et mu veakese parandasid
            Mis puutub RC ja üldse kogu probleemi, siis vabandan. Käitusin üleolevalt, kuid see vend on ka paras õli. Olgem ausad. Nii palju segast ja mõttetust on siia postitanud. Olen talle korduvalt postitanud, et kui ei tea ja teemasse ei kirjuta pole ju mõtet. Ala, kui Parma mängis Juventusega kirjutas see naljamees, et jah tuleb kõva mäng.. Parma paneb Milanile ära. + veel muu jama. Seega proovin veidikene vaiksemalt võtta, kuid kui ta endiselt oma jura edasi ajab, siis ma lihtsalt ei saa vaikida.

            Aitab küll sellel teemal. Reostust on piisavalt kogunenud.

            Natukene Juventuse juurde kah. Nimelt on jutud Alberto Gilardino tulekust Delle Alpile aina hoogu kogumas. Läheneva kiire suvega on mitmeid mängijaid seostatud ning päris tõsiselt Juventusega. Kindlasti tuleb osturohke suvi. Muudatusi on tulevaks hooajaks küllaga oodata.

            Samuti on Didier Drogba üks kuumemaid sihtmärke.

            Pealegi on nüüd Alex taas tagasi. Lecce vastu jookseb mees kindlasti platsile. Väga positiivne. Loodame, et tuleb ka paar väravat enne hooaja lõppu temalt siis. Üleminekutest veel niipalju, et Vaart ning Ibrahimovic võivad suvel koos bianconeridesse suunduda. Kui selline üleminek tõeks saaks oleksin päris sillas..

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Originally posted by Roberto Carlos


              Originally posted by Davids


              Mis puutub Parma Juve teema alla ole hea ja lase lesta Roberto
              Meid ei huvita ausalt 6eldes mis sinu jaoks on superb ja mis mitte MINU jaoks on SUPERB kui sa t6mbaks siit nahhui




              ERITI ÜLBE! Ole hea tee siis Parma teema...
              Ise ei oska we? Miks seda teemat vaja ega sa yksi sinna vict kirjutama ei hakka we?!?!
              742617000027
              (sic)
              (515)
              MAGGOT

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Spekulatsioon? võimalik. Võimalik,et ka mitte.

                Parma treenerit Cesare Prandellit on seostatud siis kolimisega Torinosse selle hooaja lõppedes... Umberto Agnelli tahtvat koheselt alustada kõnelusi Parmalasega,et too kiirelt juventusesse tuua...
                Seostatud on Juventusega ka Didier Deschampsi, aga see ole vist niisama pakutu. Austus Cesare Prandelli vastu olevat Agnellil, kuna Prandelli on suutnud Parmat koos hoida ja edukalt mängima saada arvestades igasuguseid tagasilööke,mis klubil on tulnud üle elada...

                Ise ei oska väga kostagi,kas see oleks õige vahetus, kuid mingeid muutusi on Juvel vaja,see on kindel. Samas ei ole ma Parma käekäiku Prandelli all väga jälginud ning ei tea,mis mehega tegu on...
                Kuid kõlakaid aina liigub...raske on midagi uskuda

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  juventus võiks as roma kinni püüda,neli punkti on romal rohkem,kuid neil on 1 mäng rohkem peetud.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Originally posted by saar


                    juventus võiks as roma kinni püüda,neli punkti on romal rohkem,kuid neil on 1 mäng rohkem peetud.
                    kellel on 1 mäng rohkem peetud?
                    Selle tabeli järgi on kõigil Serie A klubidel 30 mängu peetud.
                    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Kui keegi peaks tahtma Juve lahedaid wallpapereid


                      http://www.juvefc.com/Wallpapers.htm
                      742617000027
                      (sic)
                      (515)
                      MAGGOT

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        esimene poolaeg on läbi ja me oleme lecce vastu 1-3 taga.
                        lihtsalt õudne,muide brescia-perugia mängus on täna hoos veteranid-seis on 1-1 ning väravad on löönud r.baggio ja ravanelli.:P

                        edit:kogu mäng siis 3-4.
                        olgem ausad,madalseis,mis algas juba detsembris kestab veel siiamaani,stabiilsust ei ole ja hoogu,mis meil hooaja alguses oli,ei paista kusagilt.tundub,et tuleb leppida kolmanda kohaga ja osaleda CL eelvoorus,kus me viimati,kui mälu ei peta,põrusime väikeklubi helsingborg\'i vastu.
                        kuna suured muutused võistkonnas paistavad päris kindlad,siis uue koosseisuga võiksime vabalt ka sedakorda hooaja algul komistada.
                        üks hea uudis ka-meie kapten Del Piero lõi oma come-back mängus kohe kolli.loodame et ta ikka pääseb em-ile.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Juventus 3 - 4 Lecce
                          Trezeguet 3\'
                          Maresca 56\'
                          Del Piero 79\'/
                          Franceschini 24\'
                          Konan 29\'
                          Konan 43\'
                          Chevanton 53\'

                          mul pole lihtsalt sõnu...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Originally posted by eika


                            Juventus 3 - 4 Lecce
                            Trezeguet 3\'
                            Maresca 56\'
                            Del Piero 79\'/
                            Franceschini 24\'
                            Konan 29\'
                            Konan 43\'

                            Chevanton 53\'

                            mul pole lihtsalt sõnu...
                            Barbar tegi oma töö
                            :P
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              juventus sai lecce käest 3-4 ära.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Originally posted by saar


                                juventus sai lecce käest 3-4 ära.
                                sa vist ei loe kohe üldse teiste postitusi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X