320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    ja väravad...
    Brescia 0-1 Juventus, Nedved
    Brescia 0-2 Juventus, Trezeguet
    Brescia 0-3 Juventus, Ibrahimovic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Algselt postitas Tanel


      Algselt postitas eika


      Algselt postitas Tanel


      Algselt postitas eika
      Tuligi siis tubli võit ja ka SerieA liidrikoht
      Loodetavasti jääme tippu hooaja lõpuni
      Õnnitlen võidu puhul kalleid sebrasi ja nende fänne. Aga tipu ei jää tee elu sees hooaja lõpuni.
      Kes siis võidab, Inter? ...naljakoht
      Okei, selle peale võib oma tuhandenda posti raisata. Muidugi Inter. Vaatame, kes hooaja lõpus naeravad.
      Tähendab Tann, ära valesti nüüd aru saa, aga minu jaoks oleks küll Interi Serie A võit suht suur üllatus, Champions League`ist rääkimata...Milan on minu jaoks favoriit nr 1 ning Juve peaks olema nende suurim ohustaja...kuid loomulikult tuleb tõdeda, et tibusid loetakse kevadel esimese mängu põhjal ütlen mina vaid seda, et võit ei anna suurt midagi muud kui head enesetunnet järgmisteks mängudeks! Selge see, et kaotus oleks masendavalt mõjunud, usun, et pärast sellist ilusat võitu on ikka meestel parem enesetunne ning väheke suurem kindlus Ajaxile vastu sammuda...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'



        [.Milan on minu jaoks favoriit nr 1 ning Juve peaks olema nende suurim ohustaja...

        väga murettekitav on näha Juve fännides näha sellist suhtumist..... unustame selle eelmise hooaja ebaõnnestumise ära ja ikkagi on selge et igahooaja algul on Juve favoriit number 1 ja nüüd igast Milani, Interi ja Roma fännidele siis see oli irooniaga öeldud (eriti käib DEVILI KOHTA ).... ma ei viici jälle pärast kolm lehte lugeda kuda ikkagi Milan või Inter on tugevam
        fc pohmell

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Algselt postitas duff_K




          [.Milan on minu jaoks favoriit nr 1 ning Juve peaks olema nende suurim ohustaja...

          väga murettekitav on näha Juve fännides näha sellist suhtumist..... unustame selle eelmise hooaja ebaõnnestumise ära ja ikkagi on selge et igahooaja algul on Juve favoriit number 1 ja nüüd igast Milani, Interi ja Roma fännidele siis see oli irooniaga öeldud (eriti käib DEVILI KOHTA ).... ma ei viici jälle pärast kolm lehte lugeda kuda ikkagi Milan või Inter on tugevam
          Selles suhtes on sul muidugi õigus :P Eks mul oli hommikul väike pahur tuju ning võtsin asju negatiivsetes toonides. Õhtul aga mõned promillid sees ning taas näen asju positiivsemas valguses :P

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Elementaarne, et kõigile meile gloryhunteritele on oma klubi favoriit nr 1...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              srry devil mina ennast gloryhunteriks ei pea :P
              fc pohmell

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                samas kes meist peaks
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  olen piisavalt kaua Juve fänn olnud et seda staatust mitte kanda
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Check this out

                    Nedved


                    No ei ole mitte lihtne värav see!!! Magnifico!!!

                    Ilus vaadata kohe... From Del Piero To Camoranesi to Nedved

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      juventus jätkab seria A-s siis järjekordselt edu.suudeti võita siis kodus atalantat trezeguet`i kahest tabamusest 2-0 seda siis 14-l ja 58-l minutil.Töörabajal nedvedil õnnestus saada ka 79-l minutil kollane kaart, triibuliste ainus selles mängus
                      juventuse koosseis nägi välja selline:
                      Buffon; Zebina, Thuram, Cannavaro, Zambrotta; Olivera, Blasi, Emerson, Nedved; Del Piero, Trezeguet
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Algselt postitas kaala

                        juventuse koosseis nägi välja selline:
                        Buffon; Zebina, Thuram, Cannavaro, Zambrotta; Olivera, Blasi, Emerson, Nedved; Del Piero, Trezeguet
                        Ma ei tea, kus küll sinu andmed pärinevad ,kuid minu andmetel alustas Blasi asemel Tacchinardi ja del Pierole anti üldse puhkepäev ja tema asemel nähti algkoosseisus Ibrahimovici....

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          eika andmed peaksid tõesti paika pidama, aga nüüd siis mõlemat kollid kah teile nautimiseks Ei midagi erilist, aga tüüpiline Trezeguet!

                          Trezeguet 1-0

                          Trezeguet 2-0

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            peaks ära mainima sellise ajalukku läinud sündmuse.nimelt mõni aeg tagasi, mil juventus mängis ajaxiga, tähistas meie vanameister alessandro del piero oma 400-t mängu juventuse eest alex del piero on siis 14 mees, kes bianconeride eest on vähemalt 400 mängu pidanud, meie legendaarne kaitsja Gaetano Scirea juhib 552-e mänguga
                            edit: aa, eika, minu andmed pärivad soccerstandist
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Njaah, vägagi edukalt on hooaeg alanud. Taaskord võit ning seda võõrsil Sampdoria vastu 3:0. Suhteliselt muljetavaldav, kuid usun, et selge pildi saame siiski, kui oleme ära mänginud mõne teise tippmeeskonnaga. So far so good

                              Del Piero 1-0(pen.)

                              Zlatan 2-0

                              Trezeguet 3-0

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                26000 pealtvaataja ees Delle Alpi staadionil tuli siis esimest korda sel hooajal pall oma seljatagant välja võtta Buffonil, hooaega võidu ja kahe viigiga alustanud Palermo vastu seega 1-1 viik, viigistajaks Zlatan... Ei saa nagu kuidagi rahule jääda!

                                Algkoosseis: Buffon, Cannavaro, Thuram, Zebina, Blasi, Camoranesi, Emerson, Nedved, Zambrotta, Del Piero, Ibrahimovic

                                Vahetusest:
                                Trezeguet for Del Piero (46)
                                Appiah for Blasi (74)
                                Olivera for Camoranesi (80)

                                Väga ebaõnnestunud mäng Blasilt, tema väljavahetamine venis liigagi pikaks. Probleemidest veel seda, et Treze oli hädas õlaga, mitu korda lebas mees murul hoides õlga kinni, loodetavasti pole asi väga hull.

                                Mängijatele antud hindekesed kah mõningad siia:

                                Buffon - 5
                                not a great deal to do, did ok when required

                                Zambrotta - 5.5
                                Did ok, not as penetrating as usual, didn\'t create a great deal, but no errors and tried hard throughout

                                Zebina - 5
                                A couple of good challenges but I think he got a bit carried away today with his recent \"good\" form and tried to do things he\'s not capable of, like play football. just get the ball and give it to somebody who can

                                Thuram - 5
                                Schoolboy mistake in the first half bailed out by buffon. A few poor passes as well, but generally defended well enough

                                Cannavaro - 6
                                Pretty good imo, did nothing wrong really, slipped a couple of times but nothing major

                                Blasi - 4.5
                                Awful game from Blasi, did nothing but foul and offered nothing at all constructive to the team

                                Emerson - 5.5
                                Did well in patches but drifted out of the game for long periods. Nowhere near his brilliant best and completely outplayed by a 34 year old ex-Juventino in Corini

                                Camoranesi - 4
                                Diabolical.

                                Nedved - 6
                                Tried to make things happen but got a bit frustrated, committed a horrible foul and never really got going in the second half. Should have scored with a header and still remains our most likely threat

                                DelPiero - 5
                                One ok run and weak shot, other than that a distinctly average display as Simon Cowell would put it

                                Zlatan - 5.5
                                Infuriating player. has all the ability in the world but is so intent on doing something brilliant every time he touches the ball that he looks like a complete fool. Capello needs to kick the shit out of him big time or he\'ll be a flop. good awareness for the goal though

                                Trez - 5
                                Didn\'t really do anything but made a couple of wrong decisions and should have done better with a good chance


                                Nüüd vaja, et Lazio suudaks hästi mängida Milani vastu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X