PDA

View Full Version : Torino Juventus

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62

duff_K
24.08.02, 15:17
Uurisin seda värki veits siin ja vaatasin et küll on olemas teemad Del Piero ja davids kohta kuid puhtalt Juventuse teemat pole.
Siia pange kõik mida vähegi Juvest arvate, tulemusi, transferre kui ka asja kohast kriitikat:myts7:

duff_K
24.08.02, 20:55
Juve järgmine mäng on pühapäeval Superkarikas. Vastaseks on Ac Parma. Mängitakse Liibüas. Esimene liigamäng on 15 september Atalantaga.

Trezeguet saa terveks kiiresti:naer3:

bianconeri
25.08.02, 06:12
Servus, sõber kaasvõitleja ! Hea , et selle topicu esile tõid.Pole endal viitsimust olnud siin seda topicut arendada:hacker: ( itaalaste foorumites on huvitavam ).
Asjast ka - tunneb mul tagumik, et see aasta on jälle Juve aasta!
Esiteks - Itaaliast 27s ja Euroopast see kolmas ja ihaltatuim karikas!
Ja Trezyt näeme jälle kuu-pooleteist pärast oma eluvormis-ma loodan !!!

Sempre forza juve!!!!!
i campioni d\'italia

Artur
25.08.02, 23:19
Tere ka minu poolt.

Paraku pean teile natuke vastu seisma ja tõdema, et minu arvates on Juventus siiski liialt nõrk, et sel hooajal Scudetto pärast võidelda. Loomulikult on neil see võimalus olemas, kuid vähemalt mina loen põhifavoriitideks Milani, Romat ja Interit.

Juventuse üks põhiprobleeme nende ründeliinis. Olgem ausad: klassiga tippmehi on neil kõigest 3 ehk siis Del Piero, Salas ja Trezeguet. Zalayeta, kes veel neljanda ründaja Juve mängijate nimekirjas paikneb, miski eriline vend küll pole, et ta võiks Serie A-s lammutama hakata. Nicola Amoruso, Lippi nn. lemmiklaps, müüdi maha Perugiasse. Ja kus nüüd Trezeguet vigastatud, mis viimaste andmete kohaselt siiski nii tõsine pole, Salas samuti vigastustele aldis ning viimane aasta praktiliselt kordagi mänginud ja Del Piero, kes pole puhas goal-scorer, (pigem siis second-striker) siis niimoodi vaadates võib sebradel selgelt ründejõust puudu tulla.

Vahepeal ju oli väidetavalt kokku lepitud ka selline tehing, kus Veronas päris hea hooaja mänginud Adrian Mutu siirduks Bianconerisse, kuid see jäi teatavasti ära.

Juventus sel suvel suuri oste ei teinud. Mõned uued mehed, päris hea klassiga, kusjuures, aga klubi rivistuses on. Perugiast tuleb näiteks Davide Baiocco, kes mängib põhiliselt kaitsvat poolkaitsjat. Lisaks veel Serie B-s pallivast Napolist kaitsja Dario Baccin, kes on suhteliselt mitmekülgne mees, mis tähendab, et teda saab kasutada nii parem- kui ka vasakkaitses. Bolognast on tulemas veel Salvatore Fresi, aga vaevalt, et ükski neist kolmest mehest algkoosseisu mahub. Põhisse võiks äärmisel juhul pääseda vaid Veronast hangitud äärepoolik Mauro Camoranesi.

Kusjuures, päris huvitav mees pidavat olema noor 18-aastane Marco Brighi, kes on eelmisel hooajal Bologna\'s pallinud Matteo Brighi noorem vend. Mitmete asjatundjate arvates on tegu aga isegi oma vennast talendikama jalgpalluriga.

Kui nüüd spekuleerida sellel teemal, milline võiks Juventuse põhikoosseis järgmisel hooajal välja näha, siis mina arvan nii:

------------------Buffon------------------
Tudor --- Montero --- Thuram - Pessotto
Zambrotta -- Brighi --- Davids -- Nedved
----------- Del Piero ---- Trezeguet -----

Samas ei ole välistatud ka see võimalus, et Nedved võtaks koha kahe ründaja taga, Zambrotta siirduks vasakule ja paremal hakkaks mängima siis uus poiss Camoranesi. Brighi võib loomulikult vajaduse korral vahetuda ka kogenud Antonio Contega, samuti võidakse Tudorit kasutada poolkaitses keskpoolikuna, kuna kaitseliinis Juventusel siiski mehi on.

Juventuse selle hooaja mängijavangerdused klubile ausalt öeldes midagi juurde küll ei andnud. Ühtegi päris tippmeest ikkagi ei toodud.

Epic
26.08.02, 01:27
ma arvan et see hooaeg peaks küll itaalia meeskondadele euroopas edukas olema
sest see mõõn on juba liiga kaua kestnud :õlu:

sicmic
26.08.02, 01:41
Originally posted by EricCantona

ma arvan et see hooaeg peaks küll itaalia meeskondadele euroopas edukas olema
sest see mõõn on juba liiga kaua kestnud :õlu:

ee...kas ääretult suur finantskriis ja kohaliku liiga alguse edasilükkamine põhjustavad sinu arvamuse??:oih: karta on, et probleemid itaalia klubide ümber kanduvad üle ka euroliigadesse...konkurendid on euroliigade alates juba mõne nädala mänginud, harjutanud ja vormi kogunud...samas ei ole miski võimatu ja üllatusi sünnib siin ilmas tihti;)

see oli aga juba kergelt off-topic...carry on discussing Juventus! :)

resorte
26.08.02, 02:12
Ma arvan kah, et Juve see aasta Serie A\'d ei võida. Serie A võidab hoopis Roma;)

Epic
26.08.02, 02:36
aga ma arvan et vähemalt üks itaalia meeskond jõuab meistrite liigas poolfinaali :õnnelik:

Silver
26.08.02, 04:23
Torino Juventuse hooaeg 2002
Minu arvamus:

Nagu kôigile teada lükati serie A algust edasi 15 septembrini. Pôhjus oli selles, et nôrgemad serie A klubid ei suutnud saada lepingut algava hooaja TV ülekanneteks.

Paljud inimesed arvavad, et Juve ei ole see aasat tiitli pretendentide seas ja arvavad, et kolm selle aasta soosikut on hoopis Inter,AC Milan ja Roma ning natukene nôrgemad shansid on Juventusel ja Laziol. Loogiline seletus on see, miks juventust ei peeta tiitlipärast vôtlevate meeskondade hulka on see, et juve ei ole teinud selleks hooajaks suuremaid oste.

Isiklikult arvan, et see hooaeg tuleb just Juve aasta, sest eelmine hooaeg näitas täpselt, et alati ei kaota meeskond vôitlemis vaimu kui müüdakse môni suurematest staaridest. Minu meelest oli see super tehing mins tehti eelmise hooaja alguses, kui müüdi Zinedine Zidane maha suure summa eest Real Madridi ning selle raha eest osteti 3 väga heast klassist mängjat nagu Buffon, Nedved ja Thuram. Ühesônaga tôi Lippi tuge nii kaitsesse, keskele kui ka super väravavahi puuri tôrjuma.

Miks ei ostetud tippklassi mängjaid juurde? Minu arvamus on selline, Juventus on tugevam kui eales varem. Hetke meeskonda polnud lihtsalt vaja liigset summat kulutada, kui on kuulda, et paljud serie A klubide finants seisukoht on eba selge ning ollakse vôlgades.

Tereze vigastus. See oli nii juvele kui ka juve fännidele suur hoop kui kuuldi, et Terzeguet on vigastatud, aga siiski vigastus ei ole nii tôsine, et Treze vajaks operatsiooni nagu alguses väideti. Lihtsalt tuleb puhata ning seria A alguse tribüünilt jälgida.Sellegi poolest on vara veel Trezegueti maha kanda. See tähendab seda, et ründe tuumik oleks algavaks hooajaks selline, et Del Piero ja Salas on pôhis ja Zalayeta on 3 ründaja. Natukene riskantne küll, aga jah loodame et vigastusi ei teki ning ka Zalayeta saab heasse vormi. Siiski pole ta ju suurem staar aga vähemalt loodame, et mees näitab, et ka tema oskab hästi mängida ja ilusaid väravaid lüüa.

Selle hooajal loodan ma , et Del Pierol on ka hea vorm ning mees suudab näidata, et vara on teda veel maha kanda. Kes siis ei mäletaks hooaega 97-98.

Juventuse 3 esimest mängu algaval hooajal:
1 voor. Piacenza-Juventus
2 voor. Juventus-Atalanta
3 voor. Empoli-Juventus
Forza Juventus
jääme siis ootama 15 septembrit kui toimub avalöök! :)

Jaan
26.08.02, 06:31
Vaata ja pane t2hele - Trezeguet. Kordan igaks juhuks veel - Trezeguet.

Oll
26.08.02, 13:36
Mind paneb imestama miks Zamarano on võrdlemisi kesiseks jäänud.Mõned aastad tagasi oli rahvuskoondiste hulgas üks kardetumaid ründetandemeid just Salas-Zamorano.:sega10:

Udupasun
26.08.02, 14:17
Ee...võibolla on põhjuseks see, et ta juba vana on ja kodumaale karjääri lõpetama läks? Ja koondisest loobus...

duff_K
26.08.02, 15:26
Yee!! Esimene karikas on käes.
Superkarika finaal:

Juventus:AC Parma
2:1
(1:0)
Del piero 39\',74\'-Di Vaio 64\'

:r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m7:

resorte
26.08.02, 15:37
Paistab, et Del Piero hakkab oma õigesse vormi minema. Aga siiski aplaus Juvele ja Del Piero\'le :r66m7: :r66m7: :r66m7:

Silver
26.08.02, 16:46
Üli kôva! Olen täiega rahul. Kes siin räägib, et juve ei ole tugev ja et ei ole ta minig tiitli pretendent! kui vaja siis ikka on ka... Del Piero lôi 2 ilusat väravat ning suutis tôestada, et vorm on mehel hea ning see lisas ka kindlustunnet meeskonda :)

Ühesônaga FORZA JUVE FORZA DEL PIERO!!!!!!!!!!!!!:lahe: :lahe: :lahe: :lahe: :lahe:
Ja see mida sa siin Artur rääkisid et Zalayeta ei ole minig mängja on vale!!! Mees tegi jälle kord super subi ning vahetusest tulnud andis kohe ilusa söödu Del Pierole mis lôpseisuks 2:1 Juvele tôi! Ka ZALAYETA oskab ilusat jalgpalli mängida. :D

Artur
26.08.02, 17:05
Seda ma pole väitnudki, et Juventus ei võiks tiitlile pretendeerida. Üldiselt mina teie nn. superründajast hästi ei arva. Eriti tuleb meelde see aastatagune mäng AC Milaniga, kus teie päästeingliks osutus too sama Zalayeta, kes end karistusalas pikali viskas ning Del Piero seejärel penalti realiseeris.

Silver
27.08.02, 02:33
ôige ka ju!! Ega jah pole midagi ôelda! Kôva rebimine tuleb selles olen ma kindel.. kuid oma lemmikut klubi soosimast ma ei lôpeta. 15 sept vôiks lihtsalt kuidagi kiiremini kätte jôuda... igas môttes ju siis mu sünna ja ka serie A algus! :lahe:

bianconeri
27.08.02, 05:57
CMR -kallis kaasvõitleja!
Juve esimene mäng on 31. augustil ja vastu meile tuleb Piacenza.
Hoidku alt-ALEX ON HOOS!!!!

Del Piero - Il Capitano!!!
:r66m7: :r66m7: :r66m7:

Silver
27.08.02, 17:13
Originally posted by bianconeri

CMR -kallis kaasvõitleja!
Juve esimene mäng on 31. augustil ja vastu meile tuleb Piacenza.
Hoidku alt-ALEX ON HOOS!!!!

Del Piero - Il Capitano!!!
:r66m7: :r66m7: :r66m7:
Minu teada algab serie A ikka 15 septembril... algse varjandi kohalselt pidi algama jah 31 august, aga probleemiks tekkis see et serie A teise otsa jäävate klubidel polnud enamusel tele lepingut, mille tôttu ka asi edasi lükati... ;)

bianconeri
27.08.02, 21:07
CMR

Õigus jah.;) Mu mõtted olid ikka esialgse mängu ja aja juures.Ma ei pannud jommis peaga sellele eile pihta.:D

Silver
28.08.02, 02:48
njah juhtub ka tegijatel :) pea asi, et ikka algavad ei jôua ju ära oodata.... :)

duff_K
29.08.02, 00:52
Ma vaatan et siin on kõvasti vaieldud ründajate teemal. Paneks siis ka oma seisukoha kirja.

Mina arvan et praegusel hetkel on tegelt Juvel puudu üks sellise keskmise tasemega ründaja puudu. Kui kõik vennad suudaksid terve hooaja ilma vigastusteta mööda saata poleks probleemi, aga see ei ole usutav ning niikuinii on juba praegult Trezeguet väljas.
Seda näitas ka eelmine hooaeg, kus tänu suuresosas vigastustele langeti Cl välja. Praegult oleks Juvele väga valus seis kui saaks üks kõik, kes 3 ründajast vigastada sest siis ei oleks enam kudagi võimalik mängu käigus rünnakut tugevdada.
Aga ma lodan et Lippi on piisavalt andekas manager et suudab osta või kuskilt youth systeemist leida ka veel ühe normaalse klassiga ründaja.

KUID SEE ON KÕIGEST MINU ARVAMUS!!!:jump3:

VIVA JUVE!!!!!!!!:naer2: :naer2: :naer2:

Silver
29.08.02, 04:15
ei jah....

Hoitku jumal, et rohkem vigastusi ei tuleks... vaadates mujale euroopasse, siis pea igal klubil on keegi oudis. Aga uue ründaja muretsemisest pole kuskil juttu olnud. Arvan siis et ega mingit suuremat ostu plaanis pole. Lippi plaan on vist sellel juhul noori mängitada, sest ka neile tuleks mänguaega anda. Sellegi poolest oleks see vähe usutav, sest iga mäng ja iga punkt on kaalul, kui just meenutades eelmise hooaja lôppu!

:doh:

Silver
30.08.02, 02:11
Juventus sattus siis ühte gruppi Rotterdami Feyenoord, Kiievi Dinamo ja Newcastle
Esimene mäng tuleb Hollandis Feyenoordiga. Juve pôhi mehed on vôitlusvaimu täis ning nende vastastel läheb raskeks :) Minu arvamus on see, et juvel vedas sai heasse gruppi... Enamus vastastest on ühetugevused ning gruppi liitriks peetakse JUVENTUST

Ootan Juve ja Newcasteli mängu hullult tahaks näha kuidas inglise klubi puur täis löödakse. Hoitke alt NUFC fännid...

Jaan
30.08.02, 02:41
Originally posted by CMR

Juventus sattus siis ühte gruppi Rotterdami Feyenoord, Kiievi Dinamo ja Newcastle
Esimene mäng tuleb Hollandis Feyenoordiga. Juve pôhi mehed on vôitlusvaimu täis ning nende vastastel läheb raskeks :) Minu arvamus on see, et juvel vedas sai heasse gruppi... Enamus vastastest on ühetugevused ning gruppi liitriks peetakse JUVENTUST

Ootan Juve ja Newcasteli mängu hullult tahaks näha kuidas inglise klubi puur täis löödakse. Hoitke alt NUFC fännid...

\"Akki peetakse Juventust grupi pindiks, barreliks v6i hoopis milliliitriks? Tegelikult v6ib Juve osutuda kergelt grupi littriks, nagu paaril viimasel aastal kombeks. Kui Juve kokkupuuted Briti jalgpalliga kipuvad ununema, tuletan meelde kaotust ManU-le 99. aastal ning eelmise hooaja m2nge Celticuga, kellele v66rsil kaotati ning kodus v6ideti t2nu Amoruso imetabasele n2itekunstile ja kohtuniku juhmusele teise v2rava all, kus Juve kaitsjad olid pysti h2das Mr. Suttoniga. Kui nyyd Wee Craig ja Wor Al platsile tulevad ning Solano, Dyer ja Robert Juve kaitsjate ymber ringi hakkavad jooksma... Yhtlasi tuletan meelde, et Feyenoord on praegune UEFA-karika valdaja ning seega ei maksa veel t2kku t2is minna.

Robinho
30.08.02, 11:41
Aga kuhu Juventusest Kovacevic poiss kadus?

Artur
30.08.02, 14:23
Originally posted by ass
Aga kuhu Juventusest Kovacevic poiss kadus?

Lazio\'sse.

Silver
30.08.02, 22:01
No jah, ega ma uhkeldada eriti ei tahtnud vaid lihtsalt öelda, et grupp on üllatus vôimelisi meeskkondi täis... Kôigil on oma shansid ja lootused. Mis puutub feyenoordi super karikat, siis jah meeskkond on tugev, aga mitte nii tugev nagu eelmine aasta. Osad mängjad on lahkunud teistesse klubidesse näiteks Tommason Milani, kui ma ei eksi, siis just see mees tegi vôiduvärava Borussia vastu eelmine hooaeg. Kiievi kohta ei oska ma aga midagi öelda, ei ole eriti kursis....

NUFC on hea klubi ning juhtuda vôib palju.... aga jah siis vist ollakse CL esimest korda peale pikka vaheaega.Viimaste aastate areng on olnud hea ja ma loodan, et ei piirduta ainult esimese ringi kogemustega Champions Leagues!

Nii, et kôik on vôimalik! ;)

Silver
31.08.02, 03:10
Aina paremaks läheb!! Juve ründe probleemid on lahendatud! Di Vaio on nüüd siis Juve ridades!!! http://www.soccerage.com/en/13/g8919.html lugege! Ma arvan, et see summa tasus ära :) FORZA JUVE FORZA DI VAIO :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

duff_K
31.08.02, 04:13
Peaks lisama et Kovacevic on juba jõudnud Real Sociedadi.:kaval:

Silver
31.08.02, 14:18
Originally posted by fcp

Peaks lisama et Kovacevic on juba jõudnud Real Sociedadi.:kaval:
No jah see vend vahetab neid klubisid ka nii, mis jube. A muidu tahtsin seda öelda, et trezeguet on kauem väljas, kui loodatust. Ühesônaga 5 kuud :( no jah. Loodame, et Di Vaio suudab venda asendada!

Silver
06.09.02, 02:25
oh jah nädal ja paar päeva peale ja siis see serie A alustab!!!. counting dayz :) ei j6ua ära oodata....

Silver
07.09.02, 16:28
Tacchinardi (truu must/valge)räägib:
Tacchinardi on 27 aastane ja on olnud juves 9 aastat.Ol alles noor nolk, kui mees juve ridadesse sai, aga nüüd on mees juba kogenenud juve keskvälja mängja... kogemusi on vennal ka piisavalt.Eelmine hooaeg Tacchinardile hea ei olnud, esimene pool hooajast sai mees palju mängida, aga jah vigastused vigastused ja vigastused need viisid venna pingile puhkama.

Tacchinardi räägib: Olla juve ridades teeb mind ônnelikuks. Sellel aasta on juve tugevaim kui kunagi varem. Loodan, et see aasta teeme suure hüppe edasi Champions Leagues. Kui eelmine aasta pidi juve mängjaid müüma, siis andis see mulle palju jôudu juurde, sest vahepeal oli ka juttu minu müümisest, aga treeneritel oli musse usku ja see andis palju enesekindlust mulle juurde.

Kui see hooaeg teeb Tacchinardi hea hooaja, siis poleks ka paha meest koondisesse kutsuda. ta ei ole just eriline staar, aga teab mida teeb ning teeb oma tööd korralikult :9

NR 3?? Miks selline number? Selle numbri valis mees just selle pärast, et NBA-s mänib selle numbri all Allen Iverson....

Silver
08.09.02, 15:22
No nii Del Piero vorm on super!! 07.09.2002 mängis Itaalia - Azerite vastu 2004 aasta Euro qualif. ringi.

Peale närveldavat algust, suunas azeri mängja palli oma väravasse. Trappel oli kergendunud tunne. Teine poolaeg algas suure survega, mille taga järjel sai Itaalia karistuslöögi ning Alessandro Del Piero selle ülanurka suunas!! :)) Forza Del Piero!!

Algus hea 2:0 siiski

vandersell
08.09.02, 20:41
Originally posted by treze
NR 32?? Miks selline number? Selle numbri valis mees just selle pärast, et NBA-s mängib selle numbri all Allen Iverson....

hmmm... niipalju kui mina mäletan, on Iverson kogu aeg mänginud nr. 3 särgiga...

Artur
08.09.02, 20:44
Originally posted by vandersell

NR 32?? Miks selline number? Selle numbri valis mees just selle pärast, et NBA-s mängib selle numbri all Allen Iverson....

hmmm... niipalju kui mina mäletan, on Iverson kogu aeg mänginud nr. 3 särgiga...

Tegelikult on lugu nii, et ka Tacchinardi mängib nr 3 all :)

Silver
16.09.02, 01:13
pole sônu 3:0 Atalantaga
Väravad 2 DEL PIERO ; 1 FRESI

Lühidalt Alex oli hoos. Hea vorm on saavutatud ja lodoame, et nii ka jäeb! :)

Artur
17.09.02, 04:49

pole sônu 3:0 Atalantaga
Väravad 2 DEL PIERO ; 1 FRESI

Lühidalt Alex oli hoos. Hea vorm on saavutatud ja lodoame, et nii ka jäeb! :)

Jah, tõepoolest oli ta Atalanta-mängus vägagi hea. Lisaks suutis ta näidata ka talle viimastel aastatel särtsakust, mis tal juba kaduma hakkas. Kes teab, võib-olla muutus mehe soengumuutus kuidagi värskendavalt :)?

Tema ründepartner Di Vaio oli aga minu arvates täiesti alla igasugust arvestust. Ei loonud ta võimalusi ega suutnud ka ise midagi ohtlikku tekitada. Samas Juventuse ilusale kohtumisele vaatmata usun, et kui Atalanta oleks mänginud oma tavapärast head mängu, poleks võit sugugi nii kergelt võetud.

Silver
19.09.02, 00:01
Champions League: Siit me tuleme!
Juve mängib täna Rotherdamis kohaliku Feyenoordiga :) pöidlad pihku!!!!

Jaan
19.09.02, 08:09
Rotherham asub Inglismaal. Seal ei ole Feyenoordi. Rotterdam asub Hollandis. Seal on Feyenoord. Kus asub Rotherdam ja kas seal on Feyenoord, seda ma ei tea. Lihtne, kas pole?

juvefanaatik
19.09.02, 20:00
Krt kahju, et Juve ei suutnud Feyenoordi vastu edu hoida ja oma võimalusi ära lüüa. A positiivne on muidugi see, et kommiraha eest on saadud suhteliselt korralikud mängijad ja esimest korda üle mitme aasta tekib Juves siis tõsine mängijate konkurents algkooseisu kohale.:sega8:

Silver
19.09.02, 23:57
Tnx jaan ei ole just eriline feyenoordi pooldaja. :D Proovin vigasid vältida...

Silver
23.09.02, 00:05
ela ela ela :) Juve lükkas taas 2:0 ära ning sai teise ligia vôidu järjest.Seekord suuri üllatusi ei olnud, Del Piero 2 väravat räägivad enda eest! Tubli Juve pange samas vaimus edasi...

stardust
23.09.02, 22:43
Homme - kohtumine Kiievi Dinamoga. Kaotus veel katastroofi ei tähendaks, aga helgema tuleviku nimel tuleks siiski vennasvabariigi klubile koht kätte näidata.
:ham2:

Silver
24.09.02, 01:17
Sama siin, mäng on raske nagu enamik CL mängudest, kedagi ei saa alahinnata ning tuleb täie rauaga panna. Hetkel vaadates Juve poolt on vorm hea, eriti hoos on Del Piero 5 väravast mis on liigas löödud on Del Piero löönud 4. Aga vastastel läheb raskeks! Kui NUFC jätkab kaotusega sellel nädalal, siis on raske juba tagasi tulla! Ega Juve olukord ka halb pole 1:1. Punkt on käes ning oodata on veel lisa ;)

Jaan
24.09.02, 06:34
Originally posted by stardust

Homme - kohtumine Kiievi Dinamoga. Kaotus veel katastroofi ei tähendaks, aga helgema tuleviku nimel tuleks siiski vennasvabariigi klubile koht kätte näidata.
:ham2:

Kellele vend, kellele mitte...

daK
25.09.02, 18:27
eilne mäng andis aimu andis kyll hea enesetunde.
oleks kui vanad ajad tagasi - edu neile ja arsenal juve finaalis !
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Silver
25.09.02, 23:19
Originally posted by dakrazy

eilne mäng andis aimu andis kyll hea enesetunde.
oleks kui vanad ajad tagasi - edu neile ja arsenal juve finaalis !
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
Ehh ja jah, mul oli sama tunne, kui nägin, et Dinamost pole mingit vastast 5:0 rääkis enda eest!
Eriti meeldiv oli see, et Juventuse suur ost sellel aastal lasi ka 2 väravat, jutt käib siis Di Vaiost. Del Piero oli ka tasemel ning piirdus ühe väravaga. Samuti said värava ka kirja Nedved ja Davids ! :)

resorte
27.09.02, 00:43
kuna Roma\'l ei lähe CL\'is eriti hästi, siis hoian pöialt Juvele ning loodetavasti näitab Juve, kes on peremees CL\'is ja võtavad tiitli Real Madrid\'i eest ära.:P :D :õnnelik: ;)

jazzjansa
27.09.02, 17:34
Kena soov sul see,aga ma pean sind kurvastame,set Juve ei võida ML.Finaalis mängivad Arsenal ja Real.Kuna mäng toimub Manchesteris siis ma ei soovitaks Realil kohtumist võita(kaitsta oma fänne).
:jump2: :jump2:

Silver
27.09.02, 23:27
Originally posted by jazzjansa

Kena soov sul see,aga ma pean sind kurvastame,set Juve ei võida ML.Finaalis mängivad Arsenal ja Real.Kuna mäng toimub Manchesteris siis ma ei soovitaks Realil kohtumist võita(kaitsta oma fänne).
:jump2: :jump2: Tohoh kus nüüd ütles, ise saad ka aru kui segast sa peksad... vara veel loota ja prognoosida, kes kuhu j6uab ning mis ütleja sina oled, et ütled juve ei j6ua finaali!!! sa eelmist aastat mäletad kui leverkusen tegi puhta töö!! Keegi poleks lootnud et nad nii kaugele j6uavad edu sulle ja su prognoosidele:viha:

jazzjansa
28.09.02, 00:54
EGA VIST EI SAANUD JAH ARU.PEKSIN VIST SOGAST.VARA VEEL SPEKULEERIDA KES PÄÄSEB KEVADEL FINAALI.

duff_K
29.09.02, 04:17
Kuna ma pole pika aega saanud arvutiga klõbistada:hacker: siis paneks ka oma poolse kommentaari üle pika aja.
See CL finaali jutt on praegult suhtkoht mõtetu. Jumal teab kes sinna jõuda võib. Viimases mängus Juve Parma vastu ikka vedas veits aga alati öeldakse et tuleb lõpuni mängida ja nii läks.

DEL PIERO on kunn:kisakõri: :kisakõri: :kisakõri:

Silver
30.09.02, 01:28
Originally posted by fcp

DEL PIERO on kunn:kisakõri: :kisakõri: :kisakõri:
Olen 200% nôus mees on ikka hullem kunn!!!!

duff_K
30.09.02, 22:30
Lisaks veel et Tudor on ka veits segane vend, kui mu mälu ei peta siis eelmine aasta ta tuli vict 2 järjestikuses mängus täielikus alavormis väljakule ja koksas kohe peaga kolli need olid vict Interi ja Leverkuseni vastu see aasta läheb vict sama nali edasi kahtlane värk on aga noh peaasi et kolle lööb. :naer2: :naer2: :naer2:

Juvel vict järgmine mäng Cl vict newcastlega kui ma ei eksi. Givenil lüüakse võrk katki ma loodan. :r66m16: :r66m16: :r66m16:

Silver
30.09.02, 23:20
Originally posted by fcp
Juvel vict järgmine mäng Cl vict newcastlega kui ma ei eksi. Givenil lüüakse võrk katki ma loodan. :r66m16: :r66m16: :r66m16:
Loodame, Newcastlei treener ka väitis, et euro kogemus väike ning kui selle mängu ka suhu saab siis on vist 0 seis neil endiselt ja tundub, et ega 2 ringi see meeskond ei kipu! :doh:

Jaan
01.10.02, 04:04
Plärtsuge aga edasi. Tahaks näha, kes on teil kaitses need mehed, kes Wor Ali teisel korrusel ja Lua esimesel pidama saavad. Nobby kogub ka vormi ja Robert on alati nõus üllatama.

Silver
01.10.02, 15:10
kus nüüd ütlesid :P vaata new liiga seisu, siis ma ei näe erit, et mingit pidamist vaja on... aga ex me näe

Jaan
02.10.02, 07:55
No igatahes mingit pakki ju ei tulnud. Kuni Del Piero väravani hakkasid aga Juve mehed hoopis järjest väiksemate intervallidega kukkuma...

vandersell
02.10.02, 14:05
Originally posted by Jaan

No igatahes mingit pakki ju ei tulnud. Kuni Del Piero väravani hakkasid aga Juve mehed hoopis järjest väiksemate intervallidega kukkuma...
Jaan, sa oled ikka masendav- viimase hetkeni peab ennast ikka välja vabandama. Kärss oli kärnas ja maa oli külmas...

Kaarel
02.10.02, 16:10
Kes mängu nägi, see võiks refi tegevust veidi hinnata. Igatahes fakt on see, et kohtunik vabandas pärast mängu Robsoni ees, et ta Shearer viigiväravat ei lugenud...

jyriöö
02.10.02, 17:03
Dyer oli passiivses suluseisus, Shearer aga on-side. Kõik määrustepärane. Kohtunik luges Dyeri aga aktiivseks mängijaks ja annulleeris värava. Selge apsakas. Juve oli mängupildi järgi kindlalt üle, nad väärisid võitu.

duff_K
02.10.02, 18:50
No mis siin ikka öelda. Ise mängu ei näinud aga nii palju kui kullnud olen oli Juve veits üle aga:

DEL PIERO on ikka kunn:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

resorte
02.10.02, 20:29
Originally posted by fcp

DEL PIERO on ikka kunn:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Just nii Del Piero on ikka täielik kunn.

Noo kunnimast kunnim ma ütlen.:P ;) :õnnelik: :õnnelik:

Silver
02.10.02, 23:11
Oli väga hea mäng.Arvan, et Newcastle mängis väga hästi ning Sheareri suluka asi oli jah vale!Väravat oleks pidanud lugema.Nii, et Juvel siis kolmest mängust seitse punni ning juhib oma alagruppi :) Panin siin tähele ka seda, et AC Milani Inzaghi ja Del Piero on ikka väga heas hoos.Nii,et itaalia rünnakus läheb rabelemiseks.

Rääkides seisust 2:0 siis juve oli üle, newcastlil olid omad vôimalused kuidu puuri vaht oli juvel tasemel nagu alati.Di Vaio kokkupôrge tundus küll päris valus olevat.Trezeguetil oli halb päev, vôimalusi oli palju aga väravat ei tulnud.MIs puutub kukkumistesse, siis ma arvan, et sa liialdad! NUFC vennad ikka sôitsid parajalt sisse ka paaris olukorras.....

Newcastle fännid, loodan et ka teie mône punkti venitate järgmistest voorudest ;)

Kaarel
02.10.02, 23:17
Muide Marcello Lippi ütles järgmist:

Newcastle United\'s dire position in the Champions League is \"a joke\" - reckons Marcello Lippi.

The Juventus coach was impressed by Sir Bobby Robson\'s side, even though they are yet to score a goal in the tournament.

He told the club\'s official website, juventus.it: \"We had a great rival. I like the squad, they keep the ball well and have good and fast players.

\"It was not easy to beat them.\"

\"Newcastle\'s position in the table is a joke. I saw their match against
Feyenoord and they deserved so much more,\" said Lippi.

\"In the return matches they will do better. I hope not against us, though.\"

Järgmine mäng siis kodusel St.James\'s Parkil, vastane jälle Juventus. Kusjuures viimati Newcastle seal Juve\'t võitis. 1998. aastal peeti klubide vahel hooajaeelne sõprusmäng. Newcastle võitis 2-1, väravate autoriteks olid, kui mu mälu ei peta, Stuart Pearce ja Dietmar Hamann.

Silver
02.10.02, 23:38
ehh no eks siis kaarel St.James\'s Parkil näeme! Läheb madinaks!:P

duff_K
03.10.02, 01:58
Jaa see Newcastle seis on küll sitt aga juhtub. Loodetavasti võtavad nad ikka mõne võidu ka teine voor aga mitte järgmine mäng ma loodan.
Järgmine mäng Juvel kodus Comoga. Loodetavasti lükkab Alex ka veel mõne kolli, aga sealt peaks ka võit tulema.

:kisakõri: JUVE!!!JUVE!!!JUVE!!!JUVE!!

Loodetavasti Di Vaio magab ka oma pohmaka välja:ham11:

Jaan
03.10.02, 03:40
Pean mitte n6ustuma selle Sheareri suluseisu asjaga. Kui tsenderdus tuli oli Dyer kindlalt sees, nagu juba mainiti. Seejuures j2lgis-kontrollis Dyer palli trajektoori ning seega näitas kehaga igati, et osaleb mängus. Sellised asjad v6etakse reeglina ära ikka, aga v6ib-olla on uefa kursusel midagi teisiti räägitud.

HILJEM LISATUD: Uefa viimaste direktiivide järgi see siiski ei ole sulg.

Silver
04.10.02, 01:22

HILJEM LISATUD: Uefa viimaste direktiivide järgi see siiski ei ole sulg.No oli nagu oli.Mäng oli ära ja enam asja muuta ei sa.NUFC on vôimalus 2:0 kaotus kodus heastada :P

Epic
05.10.02, 12:41
Noh kes ütles et Itaalia meeskonnad euroopas ilma ei TEE ;)

Silver
05.10.02, 13:52
Originally posted by EricCantona

Noh kes ütles et Itaalia meeskonnad euroopas ilma ei TEE ;) Keegi pole seda eitanud. Igal ühel on häid ja halbe päevi, see aasta tuleb loodetavasti Itaalia meeskondade säramis aeg :)

resorte
05.10.02, 14:07

see aasta tuleb loodetavasti Itaalia meeskondade säramis aeg :)

Ei ütleks küll, kui Chievo juba UEFA Cup\'ist välja pudenes.

duff_K
05.10.02, 14:18
Aga ütleme et Chievo pole ka Euroopas Itaalia jalgpalli üks suurlootusi ka et midagi võita. Selle eest on väga tugev Milan kes loputas nii Deportivot kui Bayernit võõrsil.

Silver
05.10.02, 18:14
Originally posted by Totti

Ei ütleks küll, kui Chievo juba UEFA Cup\'ist välja pudenes. Muidu ma pidasin silmas Juventust,AC Milani, Interit ja AS Romat.AC pane hetkel super hästi ja ega Juventus alla ei jää. Juvel on puur esimese 3 mänguga 0 seisus. Keegi pole veel sisse saanud.

duff_K
05.10.02, 19:30

Originally posted by Totti

Ei ütleks küll, kui Chievo juba UEFA Cup\'ist välja pudenes. Muidu ma pidasin silmas Juventust,AC Milani, Interit ja AS Romat.AC pane hetkel super hästi ja ega Juventus alla ei jää. Juvel on puur esimese 3 mänguga 0 seisus. Keegi pole veel sisse saanud.

Peaks mainima et Feyenoord suutis ühe palli ikka Buffoni võrku topida:kurb4: :kurb4: :kurb4:

Silver
05.10.02, 20:42
no noh see meelest juba ununenud :P lyhike mäli!

Silver
06.10.02, 23:25
jah 1:1 Comoga kodus. vedas juvel, sest Zalayeta viigistas 88 minutil.:doh:

duff_K
07.10.02, 00:16
Mõnusad tillid ikka küll ei saa nüüd como jagu

Jaan
07.10.02, 01:43
Nedvedit polnud platsil...

apunkto
07.10.02, 02:32
Njah, mu lootused seoses Juventusega olidki juba vist liiga pilvedesse tõusnud, hakkab jälle see vana jama pihta. Kahjuks ma kardan, et ega Juve meistrite liiga hooaegki väga pikaks vist ei kujune, nad kohe peavad kusagil mõttetult komistama:( Pole vist mõtet vaielda asjaolu üle, et Milan tundub olevat palju reaalsem CL tiitli ohustaja kui Juve, täna Milanile 6:0 võit Torino üle ning hat-trick superhoos olevalt Inzaghilt (Tänu talle hoian vargsi nüüd ka Milanile pöialt ning pettumus, et mees Juvest lahkus hakkab mööduma..)

Silver
07.10.02, 23:25
eks aeg näitab. Siiski mängisid ju viiki. See ei ole ju mingi katastroof! Küll paremini hakkab minema...

duff_K
16.10.02, 02:31
Nii vaikus enne tormi:ham3: :ham3:

Hetkel polegi nagu siia muud klõbistada:hacker:

Silver
16.10.02, 23:33
yeppo mingi n6medalt suur paus jah. See on see koondiste mängude värk aga seda peaks mainima, et Itaalia päästeingliks osutus taas del Piero :) 1:1 Jugodega veic vana uudis aga siiski :doh:

Jaan
17.10.02, 07:11
No Del Piero sai ka ueilslaste vastu koti ja taas kahtlaselt määratud trahvilöögist. Mängu kangelaseks osutus aga hoopis v6idukolli löönud \"Wee\" Craig Bellamy.

Silver
17.10.02, 23:33
KOBIN! lihtsalt vedas...mehel oli lihtsalt hea päev!

duff_K
17.10.02, 23:41
Ja Del Piero sai jälle kolli kirja väga kihvt. Aga Nedved sai Tšehhi eest mängida cubsile veits viga loodame et ei ole midagi tõsist.

Jaan
18.10.02, 00:13

BEllamy\'l vedas v6i? Vedas, et l6i ka teise värava, mida kohtunik kahtlastel ja selgitamatutel p6hjustel ei lugenud?

Kaarel
18.10.02, 00:27
Walesi jalgpalli tõusvad tähed Simon Davies ja Craig Bellamy olid taas võtmerollis. Davies lõi esimese värava ning Bellamy teise. Samuti oli Bellamy esimese värava puhul sööduandja. Ka Trapaottoni tunnistas järgmist: \"Everyone talked about Ryan Giggs but Craig Bellamy proved to be a constant thorn and John Hartson was also very important to Wales.\"

Well done Craig!:silm4:

http://www.thesun.co.uk/picture/0,,2002480498,00.jpg

Silver
18.10.02, 01:12

BEllamy\'l vedas v6i? Vedas, et l6i ka teise värava, mida kohtunik kahtlastel ja selgitamatutel p6hjustel ei lugenud?Ma arvan, et sa said minust veic valesti aru. Itaalastel oli masendav ôhtu tuleb tunnistada, et seekord jäi itaalia alla, aga jah walesil lihtsalt vedas!!!! et itaalia nii halvasti mängis.:( Oli hea päev walesile! ;)

Jaan
18.10.02, 02:13
No minu arvates ajad sa p6hjuse ja tagajärje sassi. Itaalia mängis kehvalt, kuna Wales mängis targalt ja nagu vanemad spordigurud ütlevad - taktikaliselt küpselt.

Silver
18.10.02, 23:24

No minu arvates ajad sa p6hjuse ja tagajärje sassi. Itaalia mängis kehvalt, kuna Wales mängis targalt ja nagu vanemad spordigurud ütlevad - taktikaliselt küpselt.Ehhe kuule ma arvan, et sina ajad sassi! Wales ei ole samast môôdupuust mis Itaalia! Lihtsalt üks vôit ei tee meeskonda veel heaks. Ok on häid ja kogenuid mängijaid aga sinu jutu järgi saan aru, et tegemist on nii kôva meeskonnaga, et ei suuda ära kiita. Vôisid kogenud olla, aga no ausalt vedas! Kuule môtle kaine môistusega kui su kogenud mängijad head on siis peaks walesi rating ka kôrgem olema! :kaval: ei tasu ülehinnata. Ma saan täiesti aru miks sa Walesi pooldad, sest juba logost arusaadav, et Newcastle fänn.Eks tulevik näitab kui kogenud vennad sul seal on.

Ma ei môtle asja halvapärast, aga üks vôit ei tee maailmameistriks! Kogemused alati ei aita.....

Jaan
19.10.02, 08:17
Vaata, ma saan täiesti aru, et sa pole veel ilmavalgust väga palju näinud ning seega ei adu päris täpselt, mis on vahet m6istetel \"hea mäng\" ja \"hea v6istkond\". Aga eks sa 6pid, ma loodan. Lisaks soovitan lugeda läbi postitused, mida sa kommenteerid. Kui hästi aru ei saa, loe teine kord veel, äkki siis läheb 6nneks. Loe kolmaski kord. Kuidagi totakas on kui mina räägin aiast ja siis sina paned k6va häälega vahele, et see aiaauk ikka pole üldse selline.

Silver
19.10.02, 13:31

Vaata, ma saan täiesti aru, et sa pole veel ilmavalgust väga palju näinud ning seega ei adu päris täpselt, mis on vahet m6istetel \"hea mäng\" ja \"hea v6istkond\". Aga eks sa 6pid, ma loodan. Lisaks soovitan lugeda läbi postitused, mida sa kommenteerid. Kui hästi aru ei saa, loe teine kord veel, äkki siis läheb 6nneks. Loe kolmaski kord. Kuidagi totakas on kui mina räägin aiast ja siis sina paned k6va häälega vahele, et see aiaauk ikka pole üldse selline. Njah härra jagpalli guru!!!! Mine loe oma postitused ka läbi :viha: et tuled siin nii pohuilt vinguma... Edu sulle kui sa nii kôva vend oled! Enesehinnang on sul ikka väga kôrgel. See, et kui sul midagi tarka postitada pole siis ma ei tea mine veeda kuskil mujal oma aega! Oleks väga meeldiv

Aga jah ei ole môtet siin üksteiste kallal vinguda oli nagu oli, muuta seda ei sa! Nii, et igal ühel on oma arvamus :)

Silver
19.10.02, 13:35
Muul teemal ka siis:

Inter Milan vôtab täna kodus vastu Juventuse läheb derbyks. Pöidlad pihku! Vôit oleks supper! ;)

Jaan
19.10.02, 15:08

Njah härra jagpalli guru!!!! Mine loe oma postitused ka läbi :viha: et tuled siin nii pohuilt vinguma... Edu sulle kui sa nii kôva vend oled! Enesehinnang on sul ikka väga kôrgel. See, et kui sul midagi tarka postitada pole siis ma ei tea mine veeda kuskil mujal oma aega! Oleks väga meeldiv

Aga jah ei ole môtet siin üksteiste kallal vinguda oli nagu oli, muuta seda ei sa! Nii, et igal ühel on oma arvamus :)

Noh, solvusid juba, v6i? Minu argumentide kohta sul nagu ei olnudki midagi öelda jälle.

Silver
19.10.02, 16:00

Njah härra jagpalli guru!!!! Mine loe oma postitused ka läbi :viha: et tuled siin nii pohuilt vinguma... Edu sulle kui sa nii kôva vend oled! Enesehinnang on sul ikka väga kôrgel. See, et kui sul midagi tarka postitada pole siis ma ei tea mine veeda kuskil mujal oma aega! Oleks väga meeldiv

Noh, solvusid juba, v6i? Minu argumentide kohta sul nagu ei olnudki midagi öelda jälle. Kuule ei solvunud, aga oleks sulle lihtsalt üks soovitus ära vaata üle oma ego! :D

duff_K
20.10.02, 02:19
Kui tohib teie vestlust segada siis täna on Juve Interiga väga oluline mäng vanad rivaalid kohtuvad.

Silver
20.10.02, 04:15
Njha mängu ma ei näinud, aga live komentaare küll. Mäng oli väga pônev( vähemalt komentaarid olid) :) 1:1 on siis see tulemus, kuid jah 88\' min tômbas coco juve mängija maha ning Del Piero realiseeris pennu, viimasel lisa minutil sai aga viik jalule seatud vieri oli siis see mees, kes 95\' min kolli k6mmutas :( Vähemalt punkt tuli

Jaan
20.10.02, 08:51

Kuule ei solvunud, aga oleks sulle lihtsalt üks soovitus ära vaata üle oma ego! :D

Minu ego egoks, aga minu argumentide kohta sa ei taha enam midagi öelda, seega ma sellel teema rohkem ei viitsi s6na v6tta.

Artur
20.10.02, 16:56
Üldiselt olen ma tähele pannud, et kui mõni admin või moderaator seda alajaotust üleval ei hoia, siis asjalikku diskussiooni on siit raske leida. Ja soovitus treze\'le: Jaaniga ei tasu vaielda, ta on sinust targem ;)

Silver
20.10.02, 17:53
Originally posted by Artur

Üldiselt olen ma tähele pannud, et kui mõni admin või moderaator seda alajaotust üleval ei hoia, siis asjalikku diskussiooni on siit raske leida. Ja soovitus treze\'le: Jaaniga ei tasu vaielda, ta on sinust targem ;) Ehh ta vôib targem olla, aga ta jalgpalli pôhimôtted on minuarust veic valed. Kui veelkord seda walesi teemat puudutada, siis neil vedas! daa hullem kobin :D parem vôtame selle teema ülesse siis, kui wales on m6ne mängu ära mänginud.... Ja teinekord vôix ka üle oma ego vaadata ja mitte ainult nufci mängijaid toedata. NUFC-JUVE läheneb, peale seda tahaks näha mida sa asjast arvad, saatuse tôttu on mängust kôrvaldatud su suur iidol Craig.

duff_K
20.10.02, 20:03
Mina kuulsin, et ka Toldo osales väravas mille Inter lõi vastab see tõele äkki keegi teadjam vend oskab rääkida.

daK
20.10.02, 20:49
inter värav kyll karm :(
seal oli oma 3-4 interi venda buffoni ees, toldo hyppas kõige kõrgemale, kuid tõmmati siis jõumeetoditega tagasi, tekkis yldine sagin ja toldo-vieri kahe peale suutsid ära kobistada - kardan, et kolli jäämata tulekul oleks ikkagi määratud penalti.

siiski tase:P

Jaan
22.10.02, 07:09

Ehh ta vôib targem olla, aga ta jalgpalli pôhimôtted on minuarust veic valed. Kui veelkord seda walesi teemat puudutada, siis neil vedas! daa hullem kobin :D parem vôtame selle teema ülesse siis, kui wales on m6ne mängu ära mänginud.... Ja teinekord vôix ka üle oma ego vaadata ja mitte ainult nufci mängijaid toedata. NUFC-JUVE läheneb, peale seda tahaks näha mida sa asjast arvad, saatuse tôttu on mängust kôrvaldatud su suur iidol Craig.

Nii - mis need minu \"jalgpalli p6him6tted\" on, kuidas nad on valed ja millised on 6iged? Proovi siis seekord ka küsimusele vastata. Ma tean, et sulle meeldib pajatada mu egost ja muudest asjadestki, aga küsimus ei ole selle kohta, eksole. Teiseks, ma loen ennast juba kasv6i sellepärast k6vemaks tegijaks, et suudan kritiseerida ka oma lemmikuid. Lisaks suudan ka vaidlust raamides hoida. Et veelkord siis - vasta mu küsimustele, mitte ära kommenteeri mu riietus-, usu- v6i poliitilisi eelistusi.

Bellamy, muuseas, ei ole eemaldatud saatuse tahtel, vaid tal on närvid korrast ära. See-eest lastakse väljakule LuaLua.

Silver
22.10.02, 15:24
No jah, olgu bellamyga kuidas on ( väga meeldiv on kui ka lualua platsile saab), aga jah kui ma ei eksi, siis läksid meie arvamused eraldi walesi ja itaalia mängul. Mille wales võitis kuna jah itaalia mängis halvasti ning walesil tuli paaril korral ilus söödu mäng välja, mille taga järjel löödi ka 2 väravat ning võideti Itaali, ise ütlesin selle peale seda, et lihtsalt walesil vedas. Oli nende jalgpallis üks ilus päev, aga sina hakkasid siin kohe oma kogenenud meeskonnast rääkima jne. jah olgu nad kogenenud kui palju tahes, aga lihtsalt üks võit ei pane veel kõike kaalule jah ma ei saa maha salata, et wales on hea meeskond ning mängis hästi (see mäng) ei tee teda veel väga heaks meeskonnaks. Ning lihtsalt ma võisin siin üle pingutada, aga jah....

oli nagu oli... mis sellest enam rääkida, eks tulevikus näeb!:)

Kaarel
24.10.02, 04:20
Newcastle - Juventus 1:0 (Andy Griffin)

Howay the lads !:reiv:

Jaan
24.10.02, 04:52

Ehh ta vôib targem olla, aga ta jalgpalli pôhimôtted on minuarust veic valed. Kui veelkord seda walesi teemat puudutada, siis neil vedas! daa hullem kobin :D parem vôtame selle teema ülesse siis, kui wales on m6ne mängu ära mänginud.... Ja teinekord vôix ka üle oma ego vaadata ja mitte ainult nufci mängijaid toedata. NUFC-JUVE läheneb, peale seda tahaks näha mida sa asjast arvad, saatuse tôttu on mängust kôrvaldatud su suur iidol Craig.

Niisiis... Ma arvan, et oli hea mäng.

duff_K
24.10.02, 16:34
Ja Juve sai tappa :oih: nu juhtub. Üldse on Juvel juba 3 mänguline võitudeta seeria loodan et see lõppeb varsti.

Silver
27.10.02, 03:41
FT Juventus [1 - 0] Udinese

13\' Jorge Caballero (kollane)

49\' [1 - 0] Marcelo Salas

90\' Igor Tudor (kollane)
I love this game! :D Milan imes ja Juve lükkas kolm poinza tabelisse juurde! Vôit on vôit
:D

duff_K
27.10.02, 03:01
Juve võitis üli tegija Salas on ka kunn. Vähemalt nüüd lõppes Juve 3 mänguline võitudeta seeria. See ka hia et Milan sai Chievolt 3-2 kannivahele

Silver
27.10.02, 12:51
Originally posted by fcp

Juve võitis üli tegija Salas on ka kunn. Vähemalt nüüd lõppes Juve 3 mänguline võitudeta seeria. See ka hia et Milan sai Chievolt 3-2 kannivahele
Salasele oli see tähtis värav! Mees hakkab taas herr Lippis austust ülesse näitama ning see tähendab loomulikult ka rphkem mänguaega. Samas jah 1:0 vôit on ikka viimasepeal! Ootasin ise ka seda mängu juba pikemat aega, sest 3 mängu järjest polnud vôite nopitud...

duff_K
29.10.02, 16:22
Täna Juvel Champions League\'s väga oluline mäng kui võit tuleb pääsetakse kindlalt edasi viik vict jätaks asja veel lahtiseks

Silver
30.10.02, 02:53
JUVENTUS on edasi :) olen rahul! :D
4\' [1 - 0] Marco Di Vaio

21\' Shinji Ono (kollane)

24\' Tomasz Rzasa (kollane)

26\' Alessio Tacchinardi (kollane)

33\' Patrick Paauwe (kollane)

52\' Mariano Bombarda (kollane)

69\' [2 - 0] Marco Di Vaio

Kuid jah Di Vaio hea mäng... aga jah oleks pidanud rohkem lööma, vôimalusi oli rohkelt. Veel mängis hästi ka Alex ning ka super tööd teinud Buffon!

Forza Juve

Jaan
30.10.02, 04:35
Alex üritas trikke teha, aga tulutult. Ainuke moment oli tal 2. minutil kui jällegi suhteliselt kergelt kukkus (mehest on saamas uus Inzaghi) ja karistuslööki osavalt keerutas. Juventus teenis muidugi v6idu ära. Kui ikka absoluutselt saamatu oled värava ees (Bombarda nt.), siis v6ib asjad kotti panna ja parem matkale minna. Kohtuniku tegevus oli m6nes olukorras arusaamatu. Ründaja on korneri ajal väravavahist poole meetri kaugusel ja saab vea, ründaja proovib teda kinnihoidvast kaitsjast lahti rabeleda ja saab vea... See kuidas Rzasa vastasele küünarnukiga näkku jooksis oleks v6inud isegi punane olla. Mängu parimaks aga taaskord Nedved, kes hoidis vastaste keskvälja surve all ja l6i ise teravaid momente.

duff_K
30.10.02, 13:41
Jaa eks ka Juvel oli õnne kuna nagu siin eelpool mainitud Bombarda jättis 100% väravavõimaluse kasutamata ning ka Buffon mudugi tegi imetõrjeid. Nedved tegi jah väga ilusa mängu jooksis nagu segane tüüpiline Nedved. Del piero mängis jah rohkem ilu peale, aga jah peamine et võit kottis ja nüüd pilet järgmisesse alagrupifaasi olemas

Silver
02.11.02, 00:17
EHHE JUVENTUS FC täna sünna 1 November siis tähtaeg kukkus 105 aastat täis ja puha :r66m2: :r66m2:

Silver
02.11.02, 00:20
Nonii järgmine mäng juvel on pühapäeval ning seekord on asjalood niimodi, et mindakse vastu Modenale!! Kui hästi läheb peaks ilusad 3 punkti tabelisse juurde tulema. Pöidlad pihku.....

mjkk
03.11.02, 13:01
Kuule, Juventuse fännid, teate asjast rohkem, mis koosseisuga arvate Lippit Kiievisse minema ja mis seisu ootate?

duff_K
03.11.02, 21:00
Nii palju kui mina olen kuulnud siis ta pidi 2 põhiründajat koju jätma ma ei tea keda, aga rohkem pole midagi öeldud nii et ma loodan et enam vähem pandava koosseisuga ja panevad Kiievi ahju ning alagrupist lähevad edasi Newcastle ja Juve

duff_K
03.11.02, 21:03
Modena:Juventus
0:1
Del piero

Mängu ei näinud kuid 3 punkti kottis ja edasi ning ka Del Piero järjekordne koll on väga meelt sooendav

Silver
03.11.02, 23:55
Jah pea asi, et 3 punkti tuli, hetkel siis 3 koht serie A, aga probleemiks ikka see, et üleval pool meeskonnad hoiavad üleval ka vôitude lainet ning iga punkt on tähtis. Väga meelt mööda oli see, et Del Piero sai jälle kolli kirja, mis juvele 3 pointsa tôi. Polnud ju mees viimases 4 mängus kolli kirja saanud :)

mjkk
04.11.02, 10:56
Originally posted by fcp

Nii palju kui mina olen kuulnud siis ta pidi 2 põhiründajat koju jätma ma ei tea keda, aga rohkem pole midagi öeldud nii et ma loodan et enam vähem pandava koosseisuga ja panevad Kiievi ahju ning alagrupist lähevad edasi Newcastle ja Juve

Eks loodame sellele, must-valge särgi au on ju ohus....

Silver
04.11.02, 13:59
Ei ole nagu põhjust eriti tugevaima kooseisuga kiievisse sõita, sest edasipääs on kindel ning hea on mängijatel puhata lasta. Lippile esmatähtis on hoida mängijaid tähtsamateks mängudeks, mis mängivad ka mingit rolli!

mjkk
04.11.02, 15:38

Ei ole nagu põhjust eriti tugevaima kooseisuga kiievisse sõita, sest edasipääs on kindel ning hea on mängijatel puhata lasta. Lippile esmatähtis on hoida mängijaid tähtsamateks mängudeks, mis mängivad ka mingit rolli!

Täpselt, seda ma ju mõtlesingi. Kõvemate mängijatega ei lähe Lippi nagunii Kiievisse, küsisin lihtsalt teilt, Juve fännidelt, et mis arvate, kelle ta kaasa võtab ehk siis mis koosseis arvate Juventust Kiievi vastu minevat??

Silver
04.11.02, 22:12
Jah, aga see Kiievis mäng vôib siiski väga pingeline tulla, sest n barca tuubel suutis ka ilusti ära teha. Ise arvan, et antakse rohkem mänguaega Trezeguetile ja Salasele, aga jah see on spekulatsioon..... Siis oleks rünnak ju päris tasemel. Hea klassiga mängijad.

duff_K
06.11.02, 01:43
Kui ma ei eksi siis kolmapäev Juvel ülioluline mäng Milaniga kui peaks võit tulema tuleb suuremat sorti pidu.

Silver
06.11.02, 16:12
Originally posted by fcp

Kui ma ei eksi siis kolmapäev Juvel ülioluline mäng Milaniga kui peaks võit tulema tuleb suuremat sorti pidu. 20:30 Piacenza ? - ? Juventus nii, et ei tule ac mängu... valed andmed mees :D

duff_K
06.11.02, 23:00
Vabandust kuskilt kõlas läbi et Milaniga on mäng see nädal äkki siis laupäev või pühapäev.

Aquilotta
07.11.02, 11:50
Originally posted by fcp

mäng Juventus - Milan on jah laupäev või pühapäev

Vabandust kuskilt kõlas läbi et Milaniga on mäng see nädal äkki siis laupäev või pühapäev.

duff_K
07.11.02, 19:16
Piacenza:Juventus
Nedved 70\'

No Juve sai 3 ponga kirja jälle mängu ei näinud niii et midagi kommenteerida ei oska ainult et Milan kobistas võõrsil ka 1:0 võidu ära.

Silver
08.11.02, 21:06
Juventus ? - ? AC Milan 10.11.2002 Mäng mida tasub vaadata! Tuleb väga pônev mäng ning, kui Juventus vôidaks kerkiks meeskond ka tabelis ülessepoole. Aga jah mängitakse Torinos, aga see ei ole eriline näitaja! Üllatusi juhtub.... Nii, et Juve poolt kôikse rahvas

Artur
08.11.02, 23:05
Lühike eelvaade

Pühapäev on Itaalia liigajalgpallis taas üks nendest suurtest jalgaplliõhtutest, kui Delle Alpil, mis juba praegu väljamüüdud, kohtuvad kodumeeskond Torino Juventus ja AC Milan.

Mõlemad meeskonnad on alustanud hooaega hästi, eriti just Milan, kelle mängus on peale mitut-mitut hooaega taaskord märgata sära, millest San Sirol vahepeal kõvasti puudust tunti. Mängitakse ründavat jalgpalli, iga ründaja või poolkaitsja, kes parasjagu platsil on, on võimeline väravaid lööma. Ka edasipääs Meistrite Liiga järgmisesse ringi on tagatud. Rossoneri jaoks tõotab see hooaeg tulla parim üle mitme hea aasta.

Juventus, asudes hetkel Itaalia liigatabeli 3. real, on samuti oma mängumasina ohtlikult käima saanud, kuigi viimastes kohtumistes, mis on küll mõlemad 1-0 võidetud, on selgelt olnud puudu ohtlikust teravusest edurivis.

Ja seda võib-olla läbi terve hooaja. Arvatavasti tuntakse veel endiselt puudust hetkel vigastatute nimekirjas paiknevast prantslasest, eelmise hooaja Itaalia Serie A suurimast väravakütist David Trezeguet\'ist.

Kui Trezgol on puudu, siis seda paremas vormis on Del Piero. Del Piero on sellel hooajal esimest korda tõestanud, et suudab mängida samal tasemel, mis enne seda rasket põlvevigastust, peale mida pole ta oma mängu päris samale säravale tasemele viinudki. Ja loomulikult ei tasu unustada, et Del Piero on seni mängitud kohtumistes olnud eriti terav just Milani vastu.

Milanil seevastu on vastu panna Pippo Inzaghi, kelle arvatavasti Delle Alpi publik julmalt väljavilistab. Nagu Del Piero, on ka Filippo olnud sellel hooajal suurepärases väravalöömisvormis. Iseküsimus on, et kui hästi suudavad poolkaitses tegutseda Pirlo, Rui Costa ja Seedorf, et mehele olukorrad ette tekitada.

Mingil määral on eelistatud olukorras külalismeeskonnal, kuna võõrustajatel on mitmed tähtsad mängijad ka peale Trezeguet\'i vigastustega väljas. Eelkõige mõtlen ma siinkohal kaitsjaid Paolo Monterot ja horvaati Igor Tudorit. Neid asendavad ülikogenud Ciro Ferrara ja Mark Iuliano. Vasakkaitses on Lippil aga paras dilemma: kas Emiliano Moretti või Antonio Birindelli. Ei oskagi öelda, kumba võiks peatreener eelistada. Praeguseks pole veel kindel Juventuse vahest ühe kõige väärtuslikuma mängija Pavel Nedvedi osalemine.

Milanil on väikese vigastusega väljas esiväravavaht Dida, nii et nagu tavaliselt eelmisel hooajal, peaks ka pühapäeval väravasuul seisma Christian Abbiati. Rivaldo jääb arvatavasti taaskord pingipoisi roll, edurivis taaskord ründepaar Inzaghi-Shevchenko. Nende taga võtab koha sisse Rui Costa. Paberi peal on kaitsvaks poolkaitsaks märgitud sellel hooajal väikese positsioonimuutuse läbiteinud Andrea Pirlo, endine Interi staar, kuid ka tema peaks siiski oluliselt keskenduma rünnakujõu toetamisele. Äärtel Serginho ja Gattuso.

Prognoositavad algkoosseisud:

Juventus (4-3-1-2): Buffon; Thuram, Ferrara, Iuliano, Moretti; Zambrotta, Tacchinardi, Davids; Nedved; Del Piero, Di Vaio

AC Milan (4-3-1-2): Abbiati; Simic, Nesta, Maldini, Kaladze; Gattuso, Pirlo, Serginho; Rui Costa; Shevchenko, Inzaghi

Silver
09.11.02, 13:15
Jah nagu sa Artur mainisid tuleb mäng väga kôva ning need kolm punkti, mis sellest mängust vôtta on väga tähtsad.

Vaadates Milani poolt, siis 3 punkti tabelisse oleks väga super, eriti vôôrsil mängu eest. Jah peab tunnistama, et Pippo on mees omast klassist. Loomulikult on Pipo eelised need, et ta teab juve mängu läbi ja lôhki, olles ise endine Juventuse ründaja. Seedorf on viimastes mängudes ka hästi esinenud ning näha on, et mees oskab olla alati ôiges kohas.

Juventusele tähendaks kolm punkti tabelis 2 kohale tôusmist ning, kui Inter väärataks oleks punktivahe minimaalne. Siiski on juvel raskusi väravate löömisega, vôimalusi on, aga palli väravasse ei saada. Juve mängu muudab kindlamaks väravas seisva Buffoni super tôrjed ning hea vorm. Mees on viimastes mängudes ilusaid tôrjeid teinud ning see lisab teistele mängijatele rohkem kindlust ning vôitlusvaimu.

Viigi korral saaksid môlemad punkti juurde ning ma arvan, et Milan oleks ka viigi korral rahul, sest sellega ei lastud Juve ennast tabelis mööda. Juventuse kohapealt vaadates on viik ka hea tulemus, aga kodus sellises mängus täis tribüünide ees oleks 3 punkti väga magus!

Seda mängu olen ma juba pikemat aega oodanud!
:D :D

Artur
11.11.02, 05:17
kurb :( ega ausalt öeldes eriti midagi muud öelda polegi.. tjah, selline see jalgpall kord juba on, et alati ei võida see, kes väärib.. njah, aga seekord polnud asi üldsegi selles.. kumbki, ei juventus ega milan, ei väärinud selles kohtumises võitu, mõlemad näitasid minu arust suhteliselt mitte eriti kõrgeklassilist jalgpalli.. väravad tulid vaid kaitseliini eksimustest.. õnnitlused teile, kallid juventuse fännid..

milani poolel tegi eriti kurvaks see, et seda loovust, kuigi platsil sellised ässad nagu rui costa ja pirlo, ei olnud nagu kuskilt paistmas.. palliga, mis oma valdusesse saadi, ei osatud nagu midagi ette võtta

tulles natuke teema juurde, on mul siiski mõnes mõttes hea meel, et juventus on sel hooajal hakkama saanud sellise totaalse (tjaa..minu arust vähemalt) läbikukkumise nagu marco di vaioga.. mehe eelmise aasta parma-vormist ei kippu ega kõppu.. täna küll esimene värav meeskonna eest, mis oli küll vägagi kobapeale löödud!

del piero, nagu ta seda juba sel hooajal korduvalt tõestanud on, aga endiselt tasemel.. oh-jah, ja vägagi tasemel even..vägagi.. esimest korda pärast neid pikki aastaid :P (väikese liialdusega..) on alex jõudmas lähedale sellisele vormisele, mida võis täheldada enne seda rasket-rasket põlvevigastust..

tegelikult olen ma härra marcelo lippiga ka ühes teises küsimuses eriarvamusel, nimelt käib jutt siis mauro camoranesist ja gianluca zambrottast.. zambrotta, mänginud end mõni aasta tagasi itaalia jalgpallitaevasse ja siis kustunud, on tunduvalt parema klassiga mees kui camoranesi, kelle näol millegi erilisega tegu pole, kuigi tean, et mitmed inimesed, jaa..itaalia jalgpalli spetsialistid võib-olla isegi, lahterdavad teda ühtede serie a kõige alahinnatumate mängijate sekka.. see selleks..

head aega, kell on palju :)

Silver
11.11.02, 14:23
Juventuse võit tõstis ikka moraali megalt:arm3: Terve nädal on her Devil and Co korrutanud, et Juve imeb jne. aga jah ütlesin vastu, et vaatame peale mängu!!! Ja tulemus tuli... Tulid need väravad kuidas tahes, kas kaitseliini veast, siis väravad on väravad ning kolm punkti on super eriti sellise tugeva klubi nag AC Milani käest. Tegija... pole lihtsalt muud öelda.

Mis puutub Di Vaiost, siis jah eelmine aasta polnud suht kiita, aga üleelmine oli mehele küll hea hooaeg, mängis päris hästi ning suutis ka tähtsaid väravaid lüüa... Kuigi paljud ei lotnud, et mees Juves läbi lööb, aga siiski on ju Juventuse ründesse kindla mehena Del Piero kõrvale mängukoha kindlustanud.... Tahaks näha seda aega, kui Trezeguet terveks saab ning hakkab oma kohta tagasi nõudma...

duff_K
11.11.02, 18:37
:r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m7:
Muud lihtsalt pole midagi öelda.

Artur
11.11.02, 20:32
juventus --- tegelikult on kogu bianconeri mäng ja meeskonna ülesehitud suht-puht mäda. see on ime, et sellel hooajal on suudetud nii korralikult oma punktid kokku korjata, kuigi ac milan vääriks teist kohta, et mitte öelda esimest, kindlasti sebradest rohkem.. siinkohal ei lähtu oma oma subjektiivsest seisukohast, mis mul tõele au andes ka antud teema juures olemas on :)

ja meeskonna ründeliin, tunnistagem me seda või ei, on hetkel jama, imho.. vägagi. alessandro del piero, mees, kes peaks tegelikult oma suurepärastele ründepartneritele ohtlikud olukorrad ette tekitama, on olnud ise selleks, kes väravad ära löönud.. väga tervitatav muidugi, et alex on tagasi vormis, kuid kuhu jäävad teie salased, zalayetad ja di vaiod, kes peaksid nagu rohkem palle värvasse saama?

teine asi, millest juve puhul ei saa üle ega ümber, on vasakkaitsja positsioon ehk siis sellele kohale sobiva mängija puudumine.. hr. pessotto, kes vahest päris hea, on vigastatud.. niisiis peavad selle koha pärast võitlema kaks, andke andeks, siiski mitte juventuse-klassiga meest; jutt käib mõistagi morettist ja birindellist.. eks otsustage ise, kumb teile rohkem meeldib.

juba eelmine mäng oli juventuse liigavõit vägagi õnnemäng, vägagi.. sellel hooajal sellise mänguga scudettot loota on raske.. midagi peaks hetkel itaalia jalgpallis ikka väga kõvasti korrast ära olema, kui eelpool mainitud klubi meistriks tuleks. selle hooaja mängude järgi oleks tõsiseltvõetavaid kandidaate kõigest kaks, mainima ma neid siin ei hakka, sest jalgpallisõber teab neid isegi :)

rahu ja kõike paremat :)

duff_K
11.11.02, 20:49
Jaa ei ole sul seda subjektiivsust küll kuskilt paista @Artur. Sinu arust võib olla nende mängu ülessehitus olla mäda, aga ma siiski arvan et Lippi on vähe andekam persoon kui sina ja nagu näha on siiamaani tal õigus olnud ja midagi pole suurt mäda olnud.
Kuid igal ühel on õigus arvamuseks.:kaval:

Silver
11.11.02, 22:44
\'\'alessandro del piero, mees, kes peaks tegelikult oma suurepärastele ründepartneritele ohtlikud olukorrad ette tekitama, on olnud ise selleks, kes väravad ära löönud.. väga tervitatav muidugi, et alex on tagasi vormis, kuid kuhu jäävad teie salased, zalayetad ja di vaiod, kes peaksid nagu rohkem palle värvasse saama?\'\'

Muidu minu arvamus on selline ning kui ma ei eksi, siis ründajad peavad VÄRAVAID lööma... mis selles Del Pieros erilist... ründaja ju teine! Mh sellest punktist ma ei saanud midagi aru....Muidu mis puutub Salast, Zalayetat, siis ma arvan, et Lippi teab paremini, keda mängitada ja millal mängitada... TrezGo on vigastatud ning vaatame, mis saab kui vend tagasi tuleb. Mis puutub Di Vaiosse, siis mis temal viga?? Kômmutab ju piisavalt kolle ning on heas hoos. Artur ikka ei ole rahul????

Kaotus kaotuseks, aga mees ära siis igat asja mis juvesse puutub sôimama (ok pingutasin üle,lihtsalt kritiseerima) , et see vale ning ime kui palju nad punkte on saanud! Minu meelest on super meeskond, kuid arenemis ruumi on palju!

Mis puutub punktidesse ja meeskonna üleehitusse, siis jah enda lemmik meeskond enne kôige... ok ok ma ei hakka vaidlema... tôstaks selle teema uuesti ülesse peale hooaja lôppu, siis vaatame mis seis on! ;)

Jaan
12.11.02, 02:20
Ma olen näinud mängimas Milani ja Juventust môlemat. Milan jättis parema mulje.

Patt27
12.11.02, 15:49
Minu meelest on Juve alles vrmi kogumas. Milan ei pruugi hooaja lõpuni vastu pidada. Muuseas, kas Shewtshenko lahkumisest pole midagi uut kuulda?

Patt27
12.11.02, 15:50
Minu meelest on Juve alles vrmi kogumas. Milan ei pruugi hooaja lõpuni vastu pidada. Muuseas, kas Shewtshenko lahkumisest pole midagi uut kuulda?

Devil
12.11.02, 16:25
Originally posted by Patt27

Minu meelest on Juve alles vrmi kogumas. Milan ei pruugi hooaja lõpuni vastu pidada. Muuseas, kas Shewtshenko lahkumisest pole midagi uut kuulda? juve pruugib hooajalõpuni vastu pidada ? ... lollus ... mõlemad peavad hooajalõpuni vastu ma usun eks ikka tõuse ja mõõne on ... aga milanil ei ole mõõna hetkel ... lihtsalt olime võõrsil ... juve tegi esimese 30 min mängu ära ja vsjoo ... saime pähe ... juhtub ... sheva ei ole kuhugi lahkumas, alles sai poiss terveks ... eks nii head mängijad on ikka teiste klubide huviorbiidis ...
aga yhte ma ytlen ... kodus paneme me kõik ahju !

AC MILAN FOREVER ! :õnnelik:

duff_K
12.11.02, 20:06
Mehed, mehed aga kui siis Juventus teie arvates eriti hästi hetkel ei mängi mõelge kui Juventus saab oma vormi kätte mis siis saab kui nagu kulla Devil mainis, et Milanil ei ole praegult mõõna siis huvitav mis siis oleks saabud kui Juve oleks \"vormis\" olnud hmmmm.

Silver
12.11.02, 22:16
Esiteks, ei ole mingit kahtlust, kas kumbki meeskond hooaja lôpuni vastu peab. Ma arvan isiklikult, et Lippi on parem prognoosija ning mängu paika panija, kui sina (patt27). Ütleme nii, et kaotus delle Alpil ei olnud ju siiski mingi katastroof. Mängiti ju Juventuse kodustaadionil ning kodustaadion soosib alati kodus mängivat meeskonda. See mäng ei otsustanud midagi, sest serie A on veel palju tähtsaid mänge ning nagu viimasel ajal vaadates on vaja igast mängust punkte, sest tabeli üleval osas meeskonnad ei jäta vähimatki vôimalust järele tulemiseks... Nii, et seis on väga kordan väga pônev! Hetke esimene Inter juhib 1 punktiga Juve ees ning kolmadal kohal platseerub Milan, kes on omakorda 1 punktiga Juvest maas.... Ega AS Rooma ning samuti ka Lazio kaugel pole... Ehk muutub järgmises voorus liider.... :D kaua see Inter seal nr 1 positsioonil ikka redutab... Kunagi peab ju eksima loodame,et peatselt.

Aquilotta
13.11.02, 11:47

Ega AS Rooma ning samuti ka Lazio kaugel pole...
Roma on ikka tagapool kui Lazio. Chievo kah vahepeal.:)

Silver
13.11.02, 16:17
Originally posted by Aquilotta

Ega AS Rooma ning samuti ka Lazio kaugel pole...
Roma on ikka tagapool kui Lazio. Chievo kah vahepeal.:) Ehh no muidu vahed ikka väikesed ning mõni võit ning samuti liidrite kaotuse korral oleks kohe ette poole nihutanud...

duff_K
13.11.02, 19:44
Nii kes huvitatud ja ma arvan, et eriti huvitatud on Newcastle fännid siis siin on Juve tiim mis võetakse Kiievi kaasa:
1 Gianluigi BUFFON
6 Salvatore FRESI
7 Gianluca PESSOTTO
8 Antonio CONTE
9 Marcelo SALAS
12 Antonio CHIMENTI
13 Mark IULIANO
14 Cristian ZENONI
15 Alessandro BIRINDELLI
18 Marco DI VAIO
19 Gianluca ZAMBROTTA
20 Davide BAIOCCO
23 Ruben OLIVERA
25 Marcelo ZALAYETA
26 Edgar DAVIDS
30 Ivano SORRENTINO
32 Mattia CASSANI
33 Antonio MIRANTE
37 Matteo PARO

Peaks mainima, et suhtkoht pandava koosseisuga minnakse ründes on väga tugev paar Salas ja Di Vaio kui need koos mängu lastakse ja ka Zalayeta on enam-vähem mees ikka. Poolikus lükkavad Davids ja Conte mõlemad kõvaklassi mängumehed. Nedvedist on kindlasti keskel puudus. Äärtel keerutavad Zambrotta ja Zenoni arvatavasti. Kaitsesse tuleb tagasi Pessotto pärast pikka vigastust. Samuti on kaasas ka Birindelli ja Zenoni. Arvatavasti on keskkaitse Juvel seal kõige nõrgem osa, sest väravas on arvatavasti Chimenti Buffoni asemel aga ka tema on heaklassiga väravavaht. Ja keskpoolikus võib ka kasutada veel ka Davide Baiocco kes on väga heade karistuslöökide mees ja ka Fresi võib palju juurde anda. Muidugi kui Lippi päris reserve ei kavatse kasutada.
Loodame et Juve paneb Kiievi ahju.

Silver
13.11.02, 22:16
saan Lippist täiesti aru, see mäng ei tähenda Juvele midagi... :) edasipääs on kindlustatud ning Thuram Nedved ning samuti ka Del Piero saavad ilusa puhkepäeva. Siiski arvan, et ka vahetusmehed on tasemel ning mäng tuleb väga raske kuid vôidetav!! Isiklikult arvan, et ennast tahavad selles mängus eriti treenerile silma paista Salas, kes on pingimeheks viimastel aegadel jäänud... Vigastusest paranev Zambrotta ning samuti ka vana meister Conte, keda ei tasu samuti maha kanda.

Silver
14.11.02, 02:43
Ülitegija!!!!!!!!!!!!!!!!! Juve pani tuubliga Kiievile ära... SALAS ja ZALAYETA supper.... 2:1
Tublid

Ja vot NUFC ülihästi veelkord ülihästi!!! ônnitlen NUFCi fänne väga kordan väga pônev mäng oli ning täitsa ilus. Bellamy tôi tulest välja..;) ;) :õnnelik:
Robsonile ilus vôit. Pole midagi öelda!

Raix
14.11.02, 12:27
Ülitegija!!!!!!!!!!!!!!!!! Juve pani tuubliga Kiievile ära... SALAS ja ZALAYETA supper.... 2:1
Tublid

Ja vot NUFC ülihästi veelkord ülihästi!!! ônnitlen NUFCi fänne väga kordan väga pônev mäng oli ning täitsa ilus. Bellamy tôi tulest välja..;) ;) :õnnelik:

tänud, tänud - õnnitlused jõudsid just kohale!! :) ja vastuõnnitlused ka kohe teele, sest ilma teie võiduta oleks meil olnud kööga... ;)
hea töö, Juve!! :õlu: :õlu:

INCE
14.11.02, 15:38
Originally posted by Raix

Tublid

tänud, tänud - õnnitlused jõudsid just kohale!! :) ja vastuõnnitlused ka kohe teele, sest ilma teie võiduta oleks meil olnud kööga... ;)
hea töö, Juve!! :õlu: :õlu:

Ühinen Raix´i arvamusega ja loodan et enne finaali uuesti ei kohtu;)

Silver
14.11.02, 22:10
Supper mäng oli NUFC ja Feyenoord pakkusid laheda lahingu... ikka pinge kestis viimase minutini... Ehh vot jah peaasi, et enne finaali ei kohtu :D

duff_K
15.11.02, 00:44
Noh jah ei oleks ausõna arvanud pärast esimest roundi et Newcastle edasipääseks aga näed sa pääses aga väga hea meel nende üle ja muidugi on väga hea meel, et Juvel on ikkagi nii pikk pink olemas et suudetakse reservidega Kiievile ära lükkata. Esimese alagruppi faasiga olen rahul.

duff_K
15.11.02, 17:04
Njaaa eino grupp on nagu ta on jällegi on Depor va pervert ühte sattunud ja Manu kah Baselit peab mõlemal korral võitma muidu edasi ei saa vot nii.

ManU
Juventus
Deportivo
Basel

Siuke grupp on

Silver
15.11.02, 22:10
Oh jah, eks pole midagi öelda.. grupp on raske ning väga rasked mängud ootavad vôôrsil... Aga no kui Dele Alpil hästi läheb siis oleks tegija.. Kardan ManU ning samas Deporit... aga Baseli kohta ei oska mdiagi öelda... Arvan, et siiski jääb Basel grupi peksupoisiks kuid pall on ümmargune ning kôik on vôimalik.!

duff_K
17.11.02, 13:13
Roma:Inter
2:2

Kui Juventus võidab siis on võimalus tõusta üle pika aja tabeli liidriks.:kaval:

mjkk
18.11.02, 00:21
Kuulge Juventuse fännid, miks pole eraldi Inter Milani teemat, nende avatariga mehi ju on ometigi foorumis...:oih: ...vabandan, et teie poole pöördun, aga kus on Interi fännid, tahaks nendega ML rääkida???

:kaval: :kaval:

Devil
18.11.02, 01:10
pole kyll juve fänn aga .... itaalia jalgpalli all on teema nimega Itaalia Serie A 2002/2003 seal võid rahulikult oma interist rääkida

päikest ;)

daK
18.11.02, 03:54
tänane del piero värav väga stiilne.

samas terve satsi mäng tegija

Silver
18.11.02, 14:12
:) Ehhe ülitegija. Juventuse supper võit Torinolt jääb meelde ma arvan pikemaks ajaks. Jah Del Piero sai kiirelt väravaga hakkama ning ega ka teised vennad alla ei jäänud. Lõpp skooriks oli siis 0:4 vaadates Torino poolt. Eriti lahe oli see, et Torino ei suutnud pennut sisse lüüa ning Davids Nedved ning ka Di Vaio said väravaga hakkama. Super lihtsalt midagi muud ei ole öelda!!!!

Hea on see, et Juve sai ka see hooaeg esimest korda serie A liidriks! :lahe:

Devil
18.11.02, 22:40
ma pean seda lihtsalt mainima me panime torino 6:0 ahju nii et ei imesta juve tulemust ;)

Silver
18.11.02, 23:41
Originally posted by Devil

ma pean seda lihtsalt mainima me panime torino 6:0 ahju nii et ei imesta juve tulemust ;) Ehh no mees sa ikka ei saa rahu, pead ikka mingi vabanduse leidma :P hästi paned devil :) aga 4:0 on ka täiesti pandav! mees nii, et vaatame, mis juhtub....

duff_K
19.11.02, 01:07
Aa kulla Devil sa seda mäletad kuida te meilt 2:1 imesite või juba meelest lännud.:kaval:

Silver
19.11.02, 15:57
Originally posted by fcp

Aa kulla Devil sa seda mäletad kuida te meilt 2:1 imesite või juba meelest lännud.:kaval: Ehh, vot see oli hea tähelepanek fcp :) Devil juba unustama vaikselt seda lahedat mängu hakkas, tuleb lihtsalt vahel meelde tuletada, kui mees ülekäte hakkab minema! Aga jah, väga lahe mäng on tulekul AC-Inter, ühesônaga, vôit kummagile poolele oleks super! ning kui Juve suudaks järgmisest voorust 3 punkti saada oleks lausa pandav!

Devil
19.11.02, 17:41
ei ole meelest läinud ... kahjuks kaotasime jah kõik teavad seda ... kuid kõik tehakse selleks et tulevikus siukseid häbiväärseid eksimusi enam ei juhtuks ;) san sirol kohtume siis vaatame kes keda ...
jutul lõpp :)

Silver
19.11.02, 22:30
Originally posted by Devil

ei ole meelest läinud ... kahjuks kaotasime jah kõik teavad seda ... kuid kõik tehakse selleks et tulevikus siukseid häbiväärseid eksimusi enam ei juhtuks ;) san sirol kohtume siis vaatame kes keda ...
jutul lõpp :)Minugi poolest, eks siis räägime jälle asjast ning ära siis järjekordselt vabandama hakka... :D

duff_K
20.11.02, 00:25
Del Piero värav oli väga tasemel kannaga ilusti nurka
:kaval:

Silver
22.11.02, 22:59
Juventus-Bologna

Juventus läheb seda mängu kindlalt vôitma, sest teades, et Milan ja Inter kohtuvad vôib juve vôidu korral esikohta kindlamalt hoidma jääda, sest kui kumbki neist eelmainitud klubidest kaotab käriseb ka vahe suuremaks.

Eriti hea uudis on Juventuse poolt see, et Trezeguet on vigastusest täielikult paranenud ning teeb trenni koos teistega. Miinuseks loeks seda, et mehe comebacki oodatakse alles järgmisel nädalal.Loodame, et eelmise hooaja väravakütt saab hoo sisse ning suudab taas väravate löömis tunde kätte saada.

Veel on mängu naasmas Mark Iuliano, kes oli eelmisest mängust kaartide tôttu eemal.Mehe tagasi tulek peaks siiski kindlustama Juve kaitseliini veelgi.Mees tunnistas, et eelmist mängu oli väga raske pingilt jälgida, sest meeskond sai ilusa vôidu Torinolt, kes ei suutnud penaltitki sisse saada...

Kuigi heale ründe tööle on juve palju väravaid löönud ei annaks ma au neile, sest siiski meeskonna raudvara Buffon, kes lihtsalt on heas vormis ning suudab meeskonda 100% toedata. Mehe tôrjed on lihtsalt nii effektsed ning head, mis paneb lausa imestama, kuidas see mees nendega ikka hakkama saab :)

Veel on tagasi oodata Gianluca Zambrottat, kes oli nii nimetatud silma vigastusest toibumas ning pole erilist stabiilsust esi 11 leidnud ning ega jah peab Lippit toetama, mehel ei ole lihtsalt head mänguvormi. Suvisel MM oli mees minuarvates väga püsiv ning mängis samuti ka küllaltki hästi. Aga jah seda meest on vara maha kanda. Vaatame, kas mees pressib ennast 11 sekka tagasi.

Rääkides ründest, siis jah pea 90% olen kindel, et Lippi oma tavapärast ründeliini ei muuda ehk siis Di Vaio ja Del Piero. Peaks mainima, et Di Vaio on ennast väga heast küljest näidanud. Ise on mees oma hooaja algusega ka väga rahul ning proovib ennast näidata nii heast küljest, kui vähegi saab. Del Piero on ka samuti heas vormis, eelmise mängu koll Torino vastu oli ikka tasemel küll :kaval:

Forza Juve muud pole lihtsalt l6ppu vaja öelda!

duff_K
23.11.02, 01:38
Miinuseks on see et Bologna on see hooaeg väga hästi mänginud ja Cruz on ikka päris nullidest olukordadest kolle löönud.

Juve

Silver
23.11.02, 02:15
Originally posted by fcp

Miinuseks on see et Bologna on see hooaeg väga hästi mänginud ja Cruz on ikka päris nullidest olukordadest kolle löönud.

Juve Jah, ega ma ei olegi öelnud,et kerge mäng tuleb... Kuid ei saa ka öelda, et juve on halvasti mänginud! :) Ühesônaga läheb rebimiseks.!

Silver
24.11.02, 03:04
FT Juventus [1 - 1] Bologna

28\' Gianluca Pagliuca (kollane)

40\' Michele Paramatti (kollane)

63\' Smit (kollane)

65\' [0 - 1] Gianluigi Buffon (kollane) Guiseppe Signori (pen.)

86\' [1 - 1] Mark Iuliano

90\' Renato Olive (kollane)

Njah ei oska kommenteerida ei näinud.
Muidu jah ônnitlen Ac fänne.... Panite Interile kellad sappa nagu näha... Tublid olete!

duff_K
24.11.02, 15:07
Pole hullu nüüd Milaniga võrdsete punktidega liidrikohta jagamas. Vähmelt esimese voorus on nüüd enamike tugevatega mängitud. Kuigi Serie A on kõik tiimid üllatus võimelised.

Devil
24.11.02, 20:55
Originally posted by fcp

Pole hullu nüüd Milaniga võrdsete punktidega liidrikohta jagamas. Vähmelt esimese voorus on nüüd enamike tugevatega mängitud. Kuigi Serie A on kõik tiimid üllatus võimelised. hehe ei ei AC Milan on liider ikka meil väravate vahe parem ;):õnnelik:

njah järgmine mäng teil kohe romaga võõrsil, siis tuleb bresciaga võõrsil siis lazioga kodus ja siis läheb kergemeaks perugiaga aga siiski võõrsil ... kergeks kyll ei lähe :) ... punkte võib vabalt kaotada ja palju ... mitte et ma teile halvimat loodaks ikka paremat ikka paremat :D

duff_K
25.11.02, 03:16
Hmm jah läks totaalselt meelest ära et Romadega mängimata mõtlesin ju, et Milanidele sai positiivselt ära antud ju kandusid ka mõted liiga edasi.

Jaa Devil sina soovid alati Juventusele paremat sellega on kõik kuris milline tulihingeline Juve fänn sa oled.

Silver
26.11.02, 22:34
Noo nii viled kätte, pinge kasvab!!!!
Täna siis algab taas Meistrite Liiga!
Deportivo-JUVENTUS

Mäng tuleb väga pingeline, vôit Juvele oleks ideaalne, kuid väga, väga raske...
Eriti kardan ma Roy Makaayd,kes on väga heas vormis ning suudab kolle lasta iga nurgaalt. Samas on ka Tristan platsil tagasi ning vorm aina paraneb.

Eks jääme ootama, kuda see närvikirev 6htu lôppeb!
Juve pool peaks liidri rolli ikka enda peale vôtma Del Piero. Loodan, et väikese apsaka nädalavahetusel liiga mängus teinud Buffon on heas vormis ning suudab kindlalt ka endast parima anda. On ju mees siiski maailma üks parimaid väravavahte! ;)
LÄHEB MÄNGUKS

duff_K
27.11.02, 00:21
Valeron väike idu pidi ka tagasi olema tema korraldab palju pahandust ma arvan kuid loodan et mitte.

Silver
27.11.02, 00:31
Originally posted by fcp

Valeron väike idu pidi ka tagasi olema tema korraldab palju pahandust ma arvan kuid loodan et mitte.Ehh see selleks, aga Basel \'\'the greatest\'\' vôiks manule kotid taha keerata.. Ehh arvan, et olukord on väga soodne Baseli poolt, sest nii öelda kunnimast kunnimad manu pool kaasa ei tee (Ferdinand, Giggs, Butt,Beckham jne.) Nii, et GO Basel 3 punkti oleks super.

Silver
27.11.02, 02:48
Jah Depor-Juve 2:2
Ma arvan, et jah meil vedas hullult, sest mängu algus saain ma suure shoki, kui Depor lôi paari minutiga 2 kolli... Jah paneb môtlema...
Aga jah suutsime välja tulla. Alessandro Brindelli ja Pavel Nedved olid siis juve poolt ôhtu staarid ;)

Kôik on veel ees ei tasu ennatlikke järeldusi teha!

duff_K
28.11.02, 22:02
2:2 viik võõrsil Deporiga on väga hea algus see näitab et Juvel on loota see aasta Cl midagi paremat. Deporiga on alati Juvel probleeme olnud ja nüüd võõrsil viik väga hea CL on hetkel kõik normis.
Nüüd aga tulemas mäng As Romaga tuleb nad ahju panna või muidu hakkab Milan eest ära minema.

Silver
29.11.02, 21:59
AS ROMA - TORINO JUVENTUS
Pühapäeva ôhtul läheb siis rebimiseks..

Mäng tuleb jälle väga pônev ning närvesööv. Roma viimase aja kaks kaotust on meeskonna väga vôidujänuliseks teinud. Arsenalilt saadi valus kaotus kodus 1:3 ning eelmine nädal näitas Parma oma koha kätte, ehk siis 0:3. Kôik pôhimängijad on terved ning suuremaid vigastusi ei tohiks olla.

Juve sai La Corunaga ka vôôrsil viigi kätte, eriti imestav oli see, et 0:2 suudeti taha jääda ning siis kaks ilusat kolli La Coruna vôrku lasta.

Kodus mängib AS nii, et jah väga raske tuleb! ;)

TrezGOAL on ka varsti tagasi :) ;) :) voh oleks nüüd aeg näidata, kuidas see värava löömine käib. Siiski parim kollskorer eelmine hooaeg! Palju on vaja järgi lüüa!

duff_K
29.11.02, 22:32
Hoolimata Trezeguet suurest mängija talendist on talt esimestest mängudest kohe väravate sadu oodata veits palju mehel ju eriti mängu praktikat pole.

Silver
29.11.02, 22:41
Originally posted by fcp

Hoolimata Trezeguet suurest mängija talendist on talt esimestest mängudest kohe väravate sadu oodata veits palju mehel ju eriti mängu praktikat pole. Jah seda kindlasti, aga hea uudis ju siiski, et vend on tagasi. Loodame, et tuleb ilus comeback :)

duff_K
01.12.02, 00:15
Roma tuleb ahju panna muud varianti pole.

Silver
02.12.02, 14:09
12\' [1 - 0] Francesco Totti

32\' Antonio Cassano (kollane)

38\' Edgar Davids (kollane)

40\' Cafu (kollane)

44\' [2 - 0] Antonio Cassano

45\' [2 - 1] Alessandro Del Piero

45\' Pavel Nedved (kollane)

54\' Luigi Sartor (kollane)

85\' [2 - 2] Pavel Nedved

88\' Vincent Candela Alessandro Birindelli (punased)

90\' Francesco Totti (punane)

Selline oli siis statistika pool

mjkk
02.12.02, 15:19

12\' [1 - 0] Francesco Totti

32\' Antonio Cassano (kollane)

38\' Edgar Davids (kollane)

40\' Cafu (kollane)

44\' [2 - 0] Antonio Cassano

45\' [2 - 1] Alessandro Del Piero

45\' Pavel Nedved (kollane)

54\' Luigi Sartor (kollane)

85\' [2 - 2] Pavel Nedved

88\' Vincent Candela Alessandro Birindelli (punased)

90\' Francesco Totti (punane)

Selline oli siis statistika pool

3 punast ja 4 väravat sellises mängus...:r66m16: :r66m16:

jyriöö
02.12.02, 17:21
Üritasin mängu 7tv pealt jälgida, vaatamiseks on seda raske nimetada ;) . Udu oli niivõrd tihe, et üldplaanis polnud mitte midagi näha. Ainult platsiäärsete kaamerate abil sai aimu, mis väljakul toimus. Väga sürr elamus ja vaene kommentaator, kes sama pildi abil toimuvat pidi edastama. Midagi ilusat polnud, viik õigustatud.

duff_K
03.12.02, 02:30
Hmm mis kella paiku nad näitasid seda minu teada ainuke udukogus mäng mida seal kanalilt paistis oli Lazio vs. mingi teine lont ei mäleta hetkel.

Silver
06.12.02, 22:20
COPPA ITALIA

70\' [0 - 1] Marcelo Salas (pen.)

90\' [0 - 2] Marcelo Zalayeta

Ehh ilus kaks null muud pole vaja. Nagu alati suudeti asi oma kasuks lahendada viimasel 20 mänguminutil :D

duff_K
06.12.02, 22:26
No problem teise koosseisuga lükkatakse ka ära väga hea kui karikas ka edasi jõutakse see annab ka võimaluse Salasel ja teistel nägudel mängu praktikat edendada väga positiivne.

Silver
06.12.02, 22:42
Originally posted by duff_K

No problem teise koosseisuga lükkatakse ka ära väga hea kui karikas ka edasi jõutakse see annab ka võimaluse Salasel ja teistel nägudel mängu praktikat edendada väga positiivne. Juventus näitas siis taas, et suudab Regginale ära teha ka tavaks saanud teise koosseisuga. Lippi teadis mis tegi ning seega puudus platsilt 10 pôhivenda, sest Lippi taktika on neid hoida kuna on tulemas tähtsad Serie A mängud, kus on meeskonnast vaja välja pigistada maksimum. Calabresi oleks pidanud juhtima minema tänu Nakamura ja Savoldi headele vôimalustele esimesel poolajal.

Kuni 67 minutini seisis tablool 0:0. Siis tômmati karistusalas maha Zambrotta. Salas lükkas magusa palli vastaste väravavôrku. Ning Juvele vôidu pani kotti Uruguay ründaja Zalayeta. Jep tegija, kui suudetakse ära teha ka teise kooseisuga :õnnelik:

duff_K
06.12.02, 23:08
Ühtlasi ka see nädalvahetus võimalus jällegi liidriks tõusta kuna Milan-Roma ja Lazio-Inter on mängud kus liidrid võivad punkte kaotada nii et võimalus on parandada postisiooni.

200 postitus

Silver
08.12.02, 21:18
FT Brescia [2 - 0] Juventus

60\' Francesco Matuzalem (kollane)

62\' Dario Dainelli (kollane)

65\' Marco Pisano (kollane)

78\' [1 - 0] Markus Schopp

84\' [2 - 0] Igli Tare

88\' Francesco Matuzalem (2 kollane/punane) Pavel Nedved (kollane)

Pole sônu... :(

duff_K
08.12.02, 21:38
No midagi pole teha kaotusi tuleb raske värk. Aga õnneks vahed pole suured nii et midagi pole kadunud kuigi Brescia on tugev meeskond siiski oleks pidanud neid võitma aga noh you can\'t win them all.

Artur
09.12.02, 03:39

No midagi pole teha kaotusi tuleb raske värk. Aga õnneks vahed pole suured nii et midagi pole kadunud kuigi Brescia on tugev meeskond siiski oleks pidanud neid võitma aga noh you can\'t win them all.

Äkki seletaksid, kust otsast Brescia on tugev olnud? Enne Juventuse-mängu võib öelda, et klubil oli käimas viimase kolme aasta kehvim hooaeg. Eelkõige on probleemiks olnud Brescia kaitse, mis lausa kubiseb kehvadest mitte tipptasemel mängijatest. Ei Martinez, Petruzzi, Dainelli, Seric ega Stankevicius pole näidanud midagi erilist, pigem on nad meeskonda alt vedanud. Edurivis on suhteliselt edutult tegutsenud legendaarne Roberto Baggio, kes oma eelmise ja üle-eelmise hooaja vormi kuidagi tagasi ei saa. Esiründaja Luca Toni on vigastatud, kuigi peaks varsti tagasi olema. Igli Tare, kes lõi küll täna Juventusele värava, pole mingi tipptasemel mees. Hästi on, tõsi, mänginud poolkaitse, eriti nooruke Appiah ja äärepoolkaitsja Bachini. Samas on Brescia ebaedu taga ikkagi ääretult ebaõnnestunud suvetehingud: Filippini on Parmas heas hoos, samuti Bonera, Caracciolo lööb Perugia eest väravaid, vangerdused väravavahtidega on olnud kohutavad, Guardiola lahkus AS Roma pingipoisiks.

Devil
09.12.02, 12:21
Originally posted by Artur

Äkki seletaksid, kust otsast Brescia on tugev olnud? Enne Juventuse-mängu võib öelda, et klubil oli käimas viimase kolme aasta kehvim hooaeg. Eelkõige on probleemiks olnud Brescia kaitse, mis lausa kubiseb kehvadest mitte tipptasemel mängijatest. Ei Martinez, Petruzzi, Dainelli, Seric ega Stankevicius pole näidanud midagi erilist, pigem on nad meeskonda alt vedanud. Edurivis on suhteliselt edutult tegutsenud legendaarne Roberto Baggio, kes oma eelmise ja üle-eelmise hooaja vormi kuidagi tagasi ei saa. Esiründaja Luca Toni on vigastatud, kuigi peaks varsti tagasi olema. Igli Tare, kes lõi küll täna Juventusele värava, pole mingi tipptasemel mees. Hästi on, tõsi, mänginud poolkaitse, eriti nooruke Appiah ja äärepoolkaitsja Bachini. Samas on Brescia ebaedu taga ikkagi ääretult ebaõnnestunud suvetehingud: Filippini on Parmas heas hoos, samuti Bonera, Caracciola lööb Perugia eest väravaid, vangerdused väravavahtidega on olnud kohutavad, Guardiola lahkus AS Roma pingipoisiks.

tähendab Carraciolo 5(4)Games 1 goal .... jees jubedalt lööb väravaid :P kui ma ei eksi on ta yhe punase kah saand :P ... btw ka mina arvestan bresciat tugev kuid mitte väga tugeva meeskonnana ... serie A-s on mitte tugevaid meeskondi vähe
:doh:

duff_K
09.12.02, 19:57
Polegi väitnud et Brescia oleks väga tugev meeskond kuid üpris tugev ta on. Ma ei viici siin teie Milani hulludega vaidlema hakkata selge on ju see et teil pole eriti objektiivne vaate nurk.:oih:

Devil
09.12.02, 20:07

Polegi väitnud et Brescia oleks väga tugev meeskond kuid üpris tugev ta on. Ma ei viici siin teie Milani hulludega vaidlema hakkata selge on ju see et teil pole eriti objektiivne vaate nurk.:oih: tähendab kui sa nyyd korralikult loeksid siis näeksid et minu postitus on suunatud arturi ytluse vastu mitte sinu ega teise juve fänni ytluste vastu

duff_K
09.12.02, 21:50
Ja vabandust vabandust panin küll puusse jah oled rahul? :(

Devil
09.12.02, 22:42
tähendab olen kyll jah rahul :õnnelik:
kui nyyd natuke viimaseid mänge vaadata siis serie A-s siis juve pole jube 3 mängu võitnud ja ega lazio vastu ei saa ka kerge olema ... ehk ei saa baselistki jagu :D ... tegelt mnjah divaio sit*us teie mängu pyhapäeval ära, tal oli häid võimalusi ... aga mis teha kui ta tont on :D

Silver
09.12.02, 23:51
Juventus + rünne

Jah, ei hakkaks kedagi halvustama, aga Lippil oleks aeg ka teisi ründajaid mängitada.

Di Vaio - Njah, paljud ei lootnud Juvesse siirdumisega sellest vennast midagi. Ah, et mingi keskpärane ründaja. Ise ütleks, et mees on, kuid maha ei tasu seda kindlalt kanda. Viimasel ajal on, aga paar head vôimalust ära löömata jäänud, mis on ka karmilt kätte maknud ( Brecia vastu). Kuid siiski on vend hea, tôuse ja môônasid on igal mängijal kuid jah tippvormist on mees veel kaugel. Suudaks paremat :lahe:

Del Piero - Jah, see vend on asendamatu Juventuse rivistuses. Esiteks on mees tugev moraalne tugi meeskonnale. Pôhiliselt käib mäng läbi tema ning, kui värava arvestust vaadata on mees löönud see hooaeg serie A 8 kolli ning on väravalööjate edetabelis eespool. Seda venda ei saa lihtsalt pingile panna.Ja, ega teda ei pandaks kaa, mingil juhul. Siiski on ta meeskonna kapten ning väärib oma kohta ründes kindlalt.Vorm on ka hetkel hea, siiski hoolimatta sellest, et viimased 3 mängu pole vôidumaitset tunda saadud.

Salas - Kui mees Laziost tuli môtlesin ma küll, et oh jess vot see vend tuleb laamendama. Kuid vigastuste nahka on mehe viimased hooajad läinud. Vigastusest paranenud pole vend, aga pôhi 11 hulka ennast surunud. Ei usalda see Lippi teda nii vôrd vôi on tegu sellega, et mees on harjunud 3-4 ründajana meeskonnas. Tundub, et mees suudab ka väravaid lüüa. tuleks teda rohkem kasutada.

Trezeguet - Jah vigastus on mega pikale viinud. Ootan juba rôômuga, millal see vend tagasi platsile saabub ja Delle Alpil kolle vuristama hakkab. :P OK üle ei tasu ka pingutada. Peaasi, et vigastus korralikult välja ravitud ning mees saab taas väravalöömis tunde tagasi. Siiski Nr 1 eelmise hooaja serie A kollskoorer.

Zalayeta - Paljud kandsid selle mehe hooaja alguses kohe maha. Kuid mees on rahul, et on vahetuses ning ega ta pôhi 11 ikka mingil juhul ei rihiks. Oskab ka tema väravaid lüüa, aga tippklassi ründajate hulka mees küll ei kuulu.
----------------

Salasele tuleks rohkem mänguaega anda pakuks, aga mis siis saab, kui Trezeguet tuleb... kes jääb pingile ??? vôi hakatakse 3 ründajaga mängima... nii, et Del Piero on AMC. Kuid viimastes mängudes, kui Salas ja Zalayeta on mängu saanud on ka nemad kolle lasknud. Lippil on palju vôimalusi. Kui üks ei toimi vôiks teist proovida! :lahe:

Silver
10.12.02, 00:01
JUVENTUS-BASEL

D alagrupis on tulemas tähtis mäng Baseliga, sest ManU vôtab kodus vastu Depori ning Juve peab kodus ära tegema Baselile, et saada 3 punkti.. viik poleks suur kaotus, kuid vôib kätte maksta tulevikus ja veel kuidas. Kaotusest ei taha môelda.... Sellel raskel hetkel pole seda küll vaja...:lahe:

PS: Brecia kaotus on ammu unustatud.. esimene kaotus serie A sellel hooajal.. Loodame, et jääb viimaseks :D

FORZA JUVENTUS
basel tuleb ahju panna! ja punkt.

duff_K
10.12.02, 00:50
Nojah kui nüüd Baseliga taotakse kodus viiki, siis on väga raske edasi juba pääseda aga Juventus on hetkel alagrupis kõige paremas seisus kuna suutis Depori vastu võõrsilt viigi pressida. Selle ründaja teema kohta nii palju, et Juvel headest ründajatest puudust ei tule aga peab tabama kellel kõige parem vorm.

Basel on ohtlik meeskond ründes argentiina nooruk Gimenez ja Rossi võivad palju pahandust teha kuid Basel võõrsil on siiski veidikene nõrgem kui kodus siiski mäletan et Liverpooliga nad võõrsil tegid 1:1 viigi.

duff_K
12.12.02, 21:12
Nojah Juventus näitas oma taset ja võitis 4:0 njaa tore et Trezeguet värava ära lõi annab mehele indu juurde.

apunkto
13.12.02, 16:11

Di Vaio - Njah, paljud ei lootnud Juvesse siirdumisega sellest vennast midagi.

Del Piero - Jah, see vend on asendamatu Juventuse rivistuses.

Salas - Kui mees Laziost tuli môtlesin ma küll, et oh jess vot see vend tuleb laamendama.

Trezeguet - Ootan juba rôômuga, millal see vend tagasi platsile saabub ja Delle Alpil kolle vuristama hakkab.

njaa, Juventus nii südames, et kõik mängijad on sulle vennad?:doh:

duff_K
13.12.02, 22:28
Mis teha poiss hingega asja juures.

mjkk
14.12.02, 00:09
Originally posted by apunkto

Di Vaio - Njah, paljud ei lootnud Juvesse siirdumisega sellest vennast midagi.

Del Piero - Jah, see vend on asendamatu Juventuse rivistuses.

Salas - Kui mees Laziost tuli môtlesin ma küll, et oh jess vot see vend tuleb laamendama.

Trezeguet - Ootan juba rôômuga, millal see vend tagasi platsile saabub ja Delle Alpil kolle vuristama hakkab.

njaa, Juventus nii südames, et kõik mängijad on sulle vennad?:doh:

Mis teha poiss hingega asja juures.

:naer3: :naer3: :naer4: :naer4: :naer3: :naer3:

Silver
14.12.02, 00:49
Ja mitte vähe :) Tasapisi ikka vôtta, siis paremat klubi mina ei näe.

duff_K
16.12.02, 19:32
Juventus:Lazio
1:2
Nedved-Fiore 2

Mis teha asi muutub juba väga nutuseks loodetavasti tulevad nüüüd ainult võidud sest muidu hakkavad liidrid ära libisema.

Silver
21.12.02, 14:21
Vahepeal on saadud taas üks kaotus Regginalt Delle Alpil. Mäng jäi küll 0:1 Juventuse kahjuks, kuid sellest hoolimatta ei loe see midagi, kuna Lippi meeskond suutis esimese mängu vôôrsil vôita 2:0 seega pääseti edasi veerand finaali. Lippi rääkis pressile, et mis vahet sel on, aga kaotus on kaotus ning niimodi ei saa jätkata. Oli veidi nördinud.

Esmaspäeval on siis järgmine kohtumine ning see kord vôetakse vastu kodus Perugia.
Juventuse kaotuste seeria vaadates viimaseid mänge on meeskonna ka serie A tabelis liidrist 6 punkti kaugusele jätnud. Vôit on väga oluline ja tähtis. Hea uudis on see, et David Trezeguet on vigastusest paranenud ning on valmis Perugia vastu platsile jooksma. ;)

duff_K
22.12.02, 23:31
Perugia:Juventus

Camoranesi

Viimasel minutil tuli värav joppas õnne peab ka olema :) ... õnneks Lazio ja Ac Milan mängisid viiki nii et nüüd jõudsime paari punkti võrra lähemale liidritele, aga murelikuks teeb see et Juve pole veel oma mängu masinat tööle uuesti saanud aga loodan et se juhtub varsti.

Silver
23.12.02, 00:07
Ilus värav Mauro German Camoranesi poolt teise poolaja viimastel minutitel tôi magusad kolm punkti koju... Kolm punkti ja vôit on väga tähtis, kuid paneb muretsema see, et mängu pole käima saadud. Sellel hooajal on juventus saanud väga nappe vôite just tänu viimaste minutite väravatega. Sellel korral oli pääteingel Mauro Camoranesi, kuid siiski kaua vôib veel nii edasi minna?

Mängus oli ülekaal Juventuse poolel ning Alessandro Del Piero suutis palli ka pikki latti saata. Kuid samas oli paar teravat rünnakut ka Perugia poole pealt.

PERUGIA-JUVENTUS 0-1 (0-0)
Perugia: Kalac; Sogliano, Di Loreto, Rezaei; Zè Maria, Tedesco (Baronio), Obodo, Blasi, Grosso (Fusani); Miccoli, Vryzas (15´ teisel poolajal Caracciolo). Coach Cosmi. Vahetus: Tardioli, Viali, Pagliuca, Amoruso.

Juventus: Buffon; Thuram (25´ second half Zenoni), Ferrara, Montero, Birindelli; Nedved, Conte, Davids (Camoranesi), Zambrotta; Trezeguet (Zalayeta), Del Piero. Coach Lippi. Vahetus: Chimenti, Pessotto, Di Vaio, Salas.

:)

duff_K
01.01.03, 03:39
HEAD UUT AASTAT!!!
Juventuse fännide poolt siis,
FORZA JUVE!!!!!!!!!!

:õlu: :sünna: :kaabu:

Silver
01.01.03, 04:24
Tuleb vist siiski üksteisele soovida vôi mis:õnnelik: Rohkem ei tundu neid siin foorumis vist olevat, kuid vôin ka eksida :P Igaljuhul olge sama tublid ja lahedad. Et uus aasta 10 korda tegijam oleks :õnnelik: :D

Silver
05.01.03, 16:12
Juventus on siis üks nendest klubidest, kes on pressile väitnud, et nemad uusi mängijaid ei osta Jaanuaris. Sama on väitnud ka Inter ja loomulikult ka Milan...Arvan, et siiski kaitse on natukene nôrgaks jäänud ja, kui tahetakse sellist vormi edasi näidata ja Cl kuhugi jôuda tuleks vähemalt 1 tugev ja kiire kaitsja osta.

Juventus ei osta kedagi? Nii väitis Moggi, aga seda on mees iga aasta väitnud, et jah hetkel ei osta me kedagi, aga alati on keegi ikka ära napsatud. :D

Jutud käivad Aimarist , D\'Alessandrost ning loomulikult Chivust, kes ei lahku ajaxist enne hooaja lôppu. Jah 3 väga tuntud nime. Ei tasu üle pingutada, aga no sellised on kuulujutud.... Riquelme kohta oli ka paar kuulujuttu, aga eks näis, mis saab.

Silver
05.01.03, 16:17
:P Kära on tekitanud ka Trezeguet müümine. Ma arvan, et see on ikka paras nali küll. Mees paranes vigastusest ning pole ligilähedalegi oma eelmise aasta vormile. See ei tähenda, et meest peaks müüma. Mingi 30 milli eest ei tasu üldse rääkida. Trezeguet on siiski klass eraldi ning miks mitte müüa Salas, enne kui keegi teine. Zalayeta on ka suht palju mänguaega saanud, kui pingilt on vaatanud mängu Di Vaio ja Salas. Seega pakub, et Di Vaiol on veel palju pakkuda... Keegi väitis, et ta on hea, kuid mitte nii hea.. Ee vaidlen vastu. Di Vaio mängis väga ilusat mängu Parma eest ning mitmelgi korral tôi ka meeskonna kaotuseisust välja.

duff_K
05.01.03, 19:58
..... Trezeguet on vict staari haigus peale tulnud kuigi mina arvan et ta vääriks küll palgatõusu eeldusel et ta suudab see hooaeg nüüd sama vormi näidata kui eelmine......kaitsjaid oleks jah vaja sest praegune kaitseliin on suhtkoht vana ees otsas Ferraraga.

duff_K
17.01.03, 23:16
Juventus:Reggina
5:0
Trezeguet,Conte,Del Piero (p), og.... , Di Vaio

Minuteid ei mäleta.........aga Juventus kindlalt võitis nägin Itaalia liiga kokkuvõtet vastastel oli paar võimalust aga Juve kasutas enda omad ära ja võitis kindlalt. Trezeguet lõi väga ilusa värava \"käärlöögiga\". Loodame et see nüüd tähistab Juve vormi tõusu ;)

Silver
18.01.03, 00:27
Nägin ise ka kollid ära ja pole paha. Trezeguet ikka lasi täitsa tibenz tobenz kolli :D

H.M Murdock
28.01.03, 22:53
Juve on hetkel küll üx Euroopa stabiilsemaid klubisi:mängivad peaaegu kõikudes sarjades ja ühtmoodi tugevat jalkat.Kodanik Anceloti on väga hea meeskonna kokku pannud (müts maha)!:õnnelik:

Silver
28.01.03, 23:03
Originally posted by H.M Murdock

Juve on hetkel küll üx Euroopa stabiilsemaid klubisi:mängivad peaaegu kõikudes sarjades ja ühtmoodi tugevat jalkat.Kodanik Anceloti on väga hea meeskonna kokku pannud (müts maha)!:õnnelik: jah, Juventus on hetkel heas vormis, sest Serie A\'s on taas kätte saadud vôitude seeria. Vahepealne tavalisest suurem vahe liidriga on tagasi tehtud ning hetkle oldakse 3 kohal. Punktiga kaotatakse liidrile Ac Milanile, kes suutis Udineselt vôôrsil 1:0 kaotada. Nii, et pole siin midagi. :P

Devil
29.01.03, 00:40
Originally posted by H.M Murdock

Juve on hetkel küll üx Euroopa stabiilsemaid klubisi:mängivad peaaegu kõikudes sarjades ja ühtmoodi tugevat jalkat.Kodanik Anceloti on väga hea meeskonna kokku pannud (müts maha)!:õnnelik: Tähendab ma ei saa yldse aru, mida sa mees teed ... tähendab kodanik C. Ancelotti on kyll jah väga hea meeskonna kokku pannud ja seda siis AC MILANi nimel mitte minge fakkin` juve ... M. Lippi nn. pani juve kokku
tra tõesti mees vaata, mida kirjutada ja kelle kohta :/

H.M Murdock
29.01.03, 00:47
oh fuck!!!:viha: mind küll,sry,sry,sry.a mis keegi eilset juve mängu kolle nägi we!!???del piero pani karmi ässa ja nedved näita ka skilli.davidil T oli paar head võimalust.Pane edasi juve:õnnelik: !

jyriöö
29.01.03, 15:55
Eelmisel nädalal suri Juventuse kauaaegne omanik ja Fiati kontserni suurosanik Gianni Agnelli. Väike järelhüüe (http://football.guardian.co.uk/continental/story/0,8018,883252,00.html)
R.I.P

duff_K
30.01.03, 01:44
ja ta oli Juve tulihingeline fänn ja toetas klubi kõvasti väga kurb et siukke asi juhtus...aga elu läheb edasi

H.M Murdock
11.02.03, 00:41
Nüüd siis üle suht pika aja ka Juva tegemistest:viimane liigamäng Empoli vastu lõpes Delle Alpil 1-0 kodumeeskonna võiduga,värava lõi Trezequet 7 min penaltist.üldine liiga seis on järgmine:1. Internazionale 20 14 3 3 42:20 45
2. Juventus 20 12 6 2 36:14 42
3. AC Milan 20 13 3 4 36:14 42
4. Lazio 20 10 8 2 35:19 38
5. Verona 20 10 4 6 29:19 34
6. Udinese 20 9 5 6 21:20 32
7. Parma 20 8 7 5 35:24 31
8. Bologna 20 7 7 6 24:22 28
9. Perugia 20 8 4 8 25:27 28
10. AS Roma 20 7 6 7 32:29 27
11. Empoli 20 6 5 9 24:27 23
12. Brescia 20 5 8 7 24:28 23
13. Atalanta 20 5 6 9 23:32 21
14. Modena 20 6 3 11 14:29 21
15. Reggina 20 5 4 11 18:36 19
16. Piacenza 20 3 4 13 16:34 13
17. Como 20 1 9 10 13:29 12
18. Torino 20 2 6 12 12:35 12

Nagu näete on 1-3 koht 3 punkti sees......kes sel aastal liiga siis võidab???????tundub et interil on hea minek aga kui kauaks,kuigi vieri on 18 väravaga 20 mängust serie a parim väravakütt...parimuselt 2. on juve äss del piero 12 golliga,kuid vaevleb hetkel vigastuse küüsis,aga treze on oma ülesannet senini hästi täitnud...niisiis kes ikkagi võidab serie a????????????????

duff_K
11.02.03, 19:12
.... et Vieri sai eelmises mängus väikse vigastuse ei tea kas ta mängib järgmine mäng....aga on näha et Juvel on midagi rünnakuga miskit mäda viimastest mängudest on tulnud väga napid võidud põhja kuuluvate meeskondade vastu kuigi vahepeal oli ka üks suurem võit aga järjepidevusest jääb puudu hetkel..... nädala pärast ka mäng ManU-ga mida saab ka vist TV3 vahendusel jälgima...nii et loodame parimat :D

Silver
11.02.03, 22:37
1. Internazionale 20 14 3 3 42:20 45 Interi seis on super. Vierile tuleb au anda, kes viimasel ajal on tôesti super hästi mänginud. Kuid nagu näha on suudetud ka palju väravaid lüüa, aga samas liigse edu suurendamisest môeldes on ka 20 sisse lastud. Kuid samas 3 punkti ei tähenda serie A\'s midagi. Üks eksimus ja ongi tagant tulijad järgi.

2. Juventus 20 12 6 2 36:14 42 Jah nagu näha suht napid vôidud. Meeskonna kapten Del Piero on vigastusega väljas, aga samas on Di Vaio ja Trezeguet ees viimastes mängudes vajaliku ära teinud. Kuid napilt 1:0 vôit on väga riskantne, aga vôit sellegi poolest. Eks näis, aga eelmise aasta scudetto vôitjad on ka see aasta tiitlisoosikud.

3. AC Milan 20 13 3 4 36:14 42 Viimase mängu eksimus langetas Ac kohe 2 kohta alla poole. Sellegi poolest on tegemist maailma tasemega meeskonnaga, keda ei tohi mingil juhul nôrgaks vastaseks pidada. Kindel tiitli pretendent.

4. Lazio 20 10 8 2 35:19 38 Raha mured on probleem, palju on maha müüdud, aga au tuleb anda, sest nii kôrge koht on täitsa hea. Ei tohi veel maha kanda.

Teisi ma enam ei usu, et mingit vôimalust on nende 4 hulka tôusta ja tiitli eest vôidelda, sest need neli meeskonda tihti ei eksi.
;) ;)

Epic
17.02.03, 05:00
Juventus võitis võõrsil Parmat 2:1 ja on nüüd 45. punktiga tabelijuht.
Liidriks oli võimalus tõusta ka AC Milanil aga Lazioga jäi mäng 2:2 viiki.
Milan jäi juba 30.min 2:0 kaotus seisu kuid Inzaghi ja Rivaldo suutsid 8.min jooksul lüüa värava ja nii Milanile viigi välja võluda.

Epic
17.02.03, 05:05

1. Internazionale 20 14 3 3 42:20 45 Interi seis on super. Vierile tuleb au anda, kes viimasel ajal on tôesti super hästi mänginud. Kuid nagu näha on suudetud ka palju väravaid lüüa, aga samas liigse edu suurendamisest môeldes on ka 20 sisse lastud. Kuid samas 3 punkti ei tähenda serie A\'s midagi. Üks eksimus ja ongi tagant tulijad järgi.

2. Juventus 20 12 6 2 36:14 42 Jah nagu näha suht napid vôidud. Meeskonna kapten Del Piero on vigastusega väljas, aga samas on Di Vaio ja Trezeguet ees viimastes mängudes vajaliku ära teinud. Kuid napilt 1:0 vôit on väga riskantne, aga vôit sellegi poolest. Eks näis, aga eelmise aasta scudetto vôitjad on ka see aasta tiitlisoosikud.

3. AC Milan 20 13 3 4 36:14 42 Viimase mängu eksimus langetas Ac kohe 2 kohta alla poole. Sellegi poolest on tegemist maailma tasemega meeskonnaga, keda ei tohi mingil juhul nôrgaks vastaseks pidada. Kindel tiitli pretendent.

4. Lazio 20 10 8 2 35:19 38 Raha mured on probleem, palju on maha müüdud, aga au tuleb anda, sest nii kôrge koht on täitsa hea. Ei tohi veel maha kanda.

Teisi ma enam ei usu, et mingit vôimalust on nende 4 hulka tôusta ja tiitli eest vôidelda, sest need neli meeskonda tihti ei eksi.
;) ;)
Võibolla Chievo ,kes on praegu ainult 2 punkti Laziost maas.

jyriöö
17.02.03, 17:38
Originally posted by Epic

Juventus võitis võõrsil Parmat 2:1 ja on nüüd 45. punktiga tabelijuht.

Hetkel veel tipus koos Interiga. Itaalias teatavasti meistritiitli selgitamisel väravate vahet ei arvestata.

1. Juventus 45
2. Inter Milan 45
3. AC Milan 43

duff_K
18.02.03, 17:37
japp itaaliasvõetakse kasutusele playoff süsteem kui kuskil jäävad punktid võrdseks...... see nädal ülioluline mäng MANUga Del Piero kahjuks väljas :(

Epic
18.02.03, 18:02
Õnneks väljas :D

fitti
19.02.03, 21:50
lühem nimekiri tuleks nendest, kes SEES, mitte väljas..:D :õnnelik:

siim s
19.02.03, 22:56
Thuram ka väljas. Küll see gripp on ikka üks kohutav asi. Ilmselt on nädala pärast ka kogu manu põhikoosseis gripiga väljas.

Silver
19.02.03, 23:33
oehhhh :( :( oeh

-madis-
20.02.03, 00:06
Viirus rüüstab Juventust (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/champions_league/2778951.stm), sellegi poolest keelduti rahuldamast Marcello Lippi palvet- tänane mäng edasi lükata.

fitti
20.02.03, 02:56
Originally posted by siim s

Thuram ka väljas. Küll see gripp on ikka üks kohutav asi. Ilmselt on nädala pärast ka kogu manu põhikoosseis gripiga väljas.

:ham1: :reiv: päeva parim nali...........

duff_K
20.02.03, 17:54
ei oska juvele midagi ette heita ikkagi sellise koosseisu juures päris hästi mängiti rünnak oli veits nõrk....aga eks delle alpil näeb

MART
20.02.03, 18:28
Väga hea esitus! Kahju 4 minutil see juhtuma pidi.

mcnamara
20.02.03, 19:02
Originally posted by MART
Väga hea esitus! Kahju 4 minutil see juhtuma pidi.

Päeva postitus! :D Raudselt.

Juventus muuseas jättis minule väga hea mulje eile. Eriti arvestades seda, kuivõrd kokkulapitud koosseisuga oli tegemist. Kui välja arvata uruguailane Montero, tegid kõik mehed suurepärase mängu. Kui ManUtd läheb Torinosse samasuguse lodeva suhtumisega, ei ole neil seal küll ühtegi punkti loota.

Silver
22.02.03, 13:13
Fresi ja Davids ka väljas...:( Oli seda gripilaine jätkumist vaja. Asi muutub aina kriitilisemaks... täna ôhtul tuleb Como vastu 3 punkti ära tuua, kui tahetakse esikonta liigas säilitada.

duff_K
23.02.03, 13:58
Juventus võitis Comot 3:1 väga hea et ei kaotatud punkte tabelilõppu kuuluvale meeskonnale ja loodame et gripp ka lõpuks saab ravitud

H.M Murdock
26.02.03, 19:31
No nii....juvel õnnestus nüüd siis teist korda manult kotti saada..mängiti parema koosseisuga kui manchesteris aga jah.....juvel on nüüd depporiga võrdselt 4 punkti niiet põnevaks läheb....kes mängu nägid oskavad ehk üelda kas juve mängis halvemini või manu paremini kui eelmine nädal???????

duff_K
27.02.03, 16:45
nii palju ma tean et kõik ManU väravad tulid Juve kaitsjate rämedatest vigadest........ :viha:

Devil
27.02.03, 17:23

nii palju ma tean et kõik ManU väravad tulid Juve kaitsjate rämedatest vigadest........ :viha: tasemel kaitse teil siis :õnnelik:

Silver
27.02.03, 20:37
juhtub ka paremates peredes... viimane sôna pole veel paika pandud... 2 mängu veel ja hetkel 2 koht soolas! ;)

duff_K
02.03.03, 21:42
täna siis väga tähtis mäng Interi ja Juve vahel kes võidab läheb ka tabelis liidriks....eelmina mäng San Sirol oli väga dramaatiline kui Del Piero lõi 89 minutil pendla sisse ja 94 mintsalt kobistasid toldo ja materazzi koos värava...loodame et Juventus ei lase heidutada ennast kehvast Cli vormist ja võtavad võidu :D

apunkto
02.03.03, 23:33
Niisiis jah leiab täna aset nii öelda \"kuue punkti mäng\" interi ja juventuse vahel. Lisaks tegi ilusa kingituse Milan (viik Atalantaga). Delle Alpil on seis poolajaks suurepärane: 2:0 Juventuse kasuks. Neljandal minutil lõi omavärava interi poolel Anders Guglimugi...jne ja Juve teise värava autor on suurepärases hoos Nedved. Ilmselt tugineb praegu kogu Juventuse mäng suures osas sellele mehele ning hoidku jumal selle eest, kui ta enne Deporiga mängu peaks viga saama. Ei tahaks küll enne õhtut hõigata, kuid täiesti võimalik, et pärast seda vooru on Juventuse edu lähima jälitaja ees juba 3 punkti:õnnelik: