320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ameerika \"jalgpalli\"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ameerika \"jalgpalli\"

    Kellel kenal suveilma ajal midagi asjaliku teha pole ja hiljem sügisel veel enam vaba aega tekib ning loomulikult ka asja vastu mingitki huvi on, võib end registreerida Yahoo ameerika jalgpalli Eesti liigasse. Kuna see toimub drafti süsteemis, siis joppamise korral võib igaüks liiga ära võita. Erilisi selle ala spetse ei tohiks ka meie hulgas olla, nii et täiesti võrdsete võimaluste valdkond. Liiga andmed siinkohal:
    Kivipalli Unioon
    ID: 165086
    Password: jyrto

    Link ka: http://football.fantasysports.yahoo.com/f1

    #2
    Replying to Topic \'Ameerika

    Nonii...hakkame aga mõõtu võtma.:P
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Ameerika

      Kui jagaks seda asja,siis oleks küll lahe....Aga mängida võib ju ikke!!

      Teie Van der SaviSaar

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Ameerika

        Mina tean niipalju, et korralik quarterback elik siis mängujuht peab vist olema... A kaitse ja ründeformatsioonidest ei jaga küll mõmmigi.
        Mul on liiv ja sul on savi.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Ameerika

          Nonii! Ameerika jalgpalli 1. nädal on läbi. Mulle endale üllatusena olen mõlemas autodraftiga liigas 2. kohal. Algaja õnn, mis muu!
          Muljed: hooaja eel täieliku võhikuna tegin mõned muudatused eelmise hooaja tulemuste põhjal ja peab ütlema, et meeskond, mida pidasin nõrgemaks, saavutas 81p (overall 117) ja eelmise hooaja põhjal paremaid mehi sisaldav 77p (overall 107). Seetõttu pean ütlema, et selle mängu puhul on tegu loteriiga, kusjuures veel pliks-plaks numbritega. Selleks, et midagi ise muuta, tuleks minnamängijate nimekirjaga Kuuse-taadi juurde ja lasta tal mehed välja valida - liigavõit garanteeritud

          Kommentaar

          Working...
          X