PDA

View Full Version : Eesti koondise särk nr.5

maailmakunn
06.08.02, 02:53
Tervitused,
Lugu järgmine, et poolmuidu on ära anda Eesti koondise särk. Särgi suurus on XL ning number on 5. Särk on kasutatud ning seda Eesti koondise mängijate poolt (U.Rooba või E.Saviauk). Viimane mäng, kus selles särgis ringi joosti toimus A.LeCog Arenal 27. märtsil ning siis oli ta Saviaugu seljas. Mäng ise toimus Eesti - Venemaa vahel ja lõppes teadagi kuidas.
Hind on siis selline, et alghind on 500.- ja Teie, kes olete sellest huvitatud, hakkate tegema enampakkumisi ning hinda võiks tõsta 10. krooni kaupa. Putka paneks kinni 14 augustil 23:59 ehk nädal enne Eesti - Moldova mängu ja see vend, kes kõige enam sel hetkel pakkus ka selle pakutava hinna eest selle särgi enda valdusse saab.
Loodan, et mingit bluffimist ei tule ja see, kel seda särki vaja on ka selle endale hea hinna eest saab. Parimal juhul siis 500 eest. Hind ei ole ju üldsegi palju, arvestades, et suurema aja on särgis pallinud nüüdne Kopenhageni mees.

Silver
06.08.02, 04:32
oled kindel :P sa ise tynga ei tee
:D

indrek
06.08.02, 14:22
Olen 500.- ga nõus ära ostma.
Loodan et rohkem pakkumisi ei tule. Sest vastasel juhul läheks hind liiga kalliks onju.

rauno
06.08.02, 18:53
pean indrekut kurvastama sest tõstan pakkumist 10eeq võrra:D

st.pakun 510 .- eesti raha ;)

*loodan sama mida indrekki eelmises postituses*:oih:

indrek
06.08.02, 20:32
rauno. tropp oled. lootsin suuremat solidaarsust fännide vahel. mina rohkem ei paku.

maailmakunn
07.08.02, 01:41
Kinnitan, et pakkumine on aus ja mingit krutskit sees ei ole. :õnnelik:

thierry
07.08.02, 05:44
Einoh.......kui originaal ja kõik nii nagu öeldud, siis 520 :õnnelik:

rauno
07.08.02, 09:37
indrek kindel või :doh:
ma arvan et 530.- hea hind.
see mu pakkumine:õnnelik:

aru ei saa mis tähendab tropp :P
et sul on rohkem seda särki vaja kui mul?*ei oma koondise särki*

indrek
07.08.02, 13:33
Jep rauno.
oleksin selle andnud heategevuseks. (või midagi sinna lähedale, mitte poleks ostnud seda endale - et pärast sõprade ees uhkustada).

vandersell
07.08.02, 13:44
indrek, sa oleks pidanud seda kohe esimeses postituses ütlema. aga noh, äkki teised loobuvad oma senistest pakkumistest. Loota ju võib.

rauno
07.08.02, 14:11
seda enam ei saa aru su solvumisest.loe oma esimene topic läbi;)
on seal jutt mida sa sellega särgiga teed?lihtsalt selle eest et julgesin 10.- juurde lisada olen tropp:D normaalne suhtumine.kuna mul pole sõpru kelle ees selle särgiga uhkustada sest enamus mu sõpru ei ütle jalgpall midagi ;)ja pole nagu põhjust ka sest ega mina platsil olnud 27märtsil.
a tegelt olles oma eelarve ja sissetulekud üle kontrollinud seoses horvaatiasse minekuga pean oma pakkumisest loobuma.
:(
thierry saad oma pakkumis 10.- võrra alandada.

P.S mis on heategevus või midagi sinna lähedale?midagi lähedale on mõnele tuttavale 600.- maha müümine?:D
*vandersell jõudis ette oma postitusega*

point mida öelda tahtsin ei ole mõtet nimetada teisi niikuis pähe tuleb:õnnelik:

Maarek
07.08.02, 14:51
Kuigi ei arva mitte mingil juhul, et Rauno tropp on, pean siiski nõustuma Indrekuga, kuna jätsin ise 510.- pakkumise tegemata just eelpool nimetatud põhjusel - solidaarsus.

silverman
07.08.02, 23:24
Mis krdi solidaarsus? Turumajandus on ju...
Kui ma ikka tahan seda särki endale, siis ma ka pakun, kui oksjonile pandud on.
Loomulikult, kui juttu on mingist heategevusest, siis peaks selle kohta ka infot andma, mitte niisama mullikesi ajama.

maailmakunn
14.08.02, 16:02
Nu nii, nüüd on viimane päev kätte jõudnud ning täna selgub ka särgi uus omanik. Hetkel siis 530.-hinnaga on särk minemas rauno valdusesse.

greenday
15.08.02, 03:32
Pakun 540.

winki
15.08.02, 13:01
greenday, mumeelest sa natuke hiljaks jäid oma pakkumisega

\"Putka paneks kinni 14 augustil 23:59 ehk nädal enne Eesti - Moldova mängu ja see vend, kes kõige enam sel hetkel pakkus ka selle pakutava hinna eest selle särgi enda valdusse saab.\"-maailmakunni sõnad on need

tundup, et särgi sai rauno

:õnnelik: :õnnelik:

vandersell
15.08.02, 13:19
Originally posted by winki

greenday, mumeelest sa natuke hiljaks jäid oma pakkumisega

\"Putka paneks kinni 14 augustil 23:59 ehk nädal enne Eesti - Moldova mängu ja see vend, kes kõige enam sel hetkel pakkus ka selle pakutava hinna eest selle särgi enda valdusse saab.\"-maailmakunni sõnad on need

Hmm, kui mu silmnägemine ei peta, tegi greenday postituse 14-08-02 23:32:35 Vbla on mul prille vaja...

rauno
15.08.02, 14:11
mitte et midagi vaidlustaks,huvitav see et mul näitab greenday postituse ajaks : 15-08-02 01:32:35?
a vandersell sa suveajale arvutis läksid üle? :doh:

äkitsi vahe selles*mõteleb*

silverman
15.08.02, 14:20
Rauno, mine siis:
Minu kodu -> Foorumi valikud
ja vaata kas on ikka õige kellaaeg.

rauno
15.08.02, 14:29
nüüd astun foorumiga ühte sammu:D

tänks silverman,kuigi ma vaikselt juba lootsin et ma nägin öieti greenday postituse aega,nüüd mu lootused kustusid:( ;)

Chazlor
15.08.02, 14:37
allo

natuke alatu käik, aga eks reeglid on reeglid ja äri on äri :P

maailmakunn
15.08.02, 19:43
Kae kae,
Nüüd siis pidu läbi ja nagu paistab on Greenday siin rahva üle kavaldanud.
Ühesõnaga läeb siis särk Sulle ja seda 540.- raha eest. Vaatasin, et elad Tartus, kuid ise olen oma särgiga Tallinnas.
Kas oled millalgi lähipäevil Tln teel, et siin särk üle anda või 1 variant on ka see, et maybe tulen Laupäeval Tartu, nimelt Merkuuriga on mäng ning siis saaks seal diili ära teha. Kui ma aga ise Tartu L ei pääse, saan kellegi teisega (FC Kuressaare) särgi Sulle ikkagi saata juhul, kui ise trtus oled ja mängule võimalik minna on?
Kirja siis kuidas on, võid ka mulle mailida maailmakunn@hot.ee