320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise särk nr.5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti koondise särk nr.5

    Tervitused,
    Lugu järgmine, et poolmuidu on ära anda Eesti koondise särk. Särgi suurus on XL ning number on 5. Särk on kasutatud ning seda Eesti koondise mängijate poolt (U.Rooba või E.Saviauk). Viimane mäng, kus selles särgis ringi joosti toimus A.LeCog Arenal 27. märtsil ning siis oli ta Saviaugu seljas. Mäng ise toimus Eesti - Venemaa vahel ja lõppes teadagi kuidas.
    Hind on siis selline, et alghind on 500.- ja Teie, kes olete sellest huvitatud, hakkate tegema enampakkumisi ning hinda võiks tõsta 10. krooni kaupa. Putka paneks kinni 14 augustil 23:59 ehk nädal enne Eesti - Moldova mängu ja see vend, kes kõige enam sel hetkel pakkus ka selle pakutava hinna eest selle särgi enda valdusse saab.
    Loodan, et mingit bluffimist ei tule ja see, kel seda särki vaja on ka selle endale hea hinna eest saab. Parimal juhul siis 500 eest. Hind ei ole ju üldsegi palju, arvestades, et suurema aja on särgis pallinud nüüdne Kopenhageni mees.

    #2
    Replying to Topic \'Eesti koondise särk nr.5\'

    oled kindel :P sa ise tynga ei tee

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Eesti koondise särk nr.5\'

      Olen 500.- ga nõus ära ostma.
      Loodan et rohkem pakkumisi ei tule. Sest vastasel juhul läheks hind liiga kalliks onju.
      memer of Gaskoff fan club

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Eesti koondise särk nr.5\'

        pean indrekut kurvastama sest tõstan pakkumist 10eeq võrra

        st.pakun 510 .- eesti raha

        *loodan sama mida indrekki eelmises postituses*
        sigpic

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Eesti koondise särk nr.5\'

          rauno. tropp oled. lootsin suuremat solidaarsust fännide vahel. mina rohkem ei paku.
          memer of Gaskoff fan club

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Eesti koondise särk nr.5\'

            Kinnitan, et pakkumine on aus ja mingit krutskit sees ei ole.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Eesti koondise särk nr.5\'

              Einoh.......kui originaal ja kõik nii nagu öeldud, siis 520
              Go Gunners!!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Eesti koondise särk nr.5\'

                indrek kindel või
                ma arvan et 530.- hea hind.
                see mu pakkumine

                aru ei saa mis tähendab tropp :P
                et sul on rohkem seda särki vaja kui mul?*ei oma koondise särki*
                sigpic

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Eesti koondise särk nr.5\'

                  Jep rauno.
                  oleksin selle andnud heategevuseks. (või midagi sinna lähedale, mitte poleks ostnud seda endale - et pärast sõprade ees uhkustada).
                  memer of Gaskoff fan club

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Eesti koondise särk nr.5\'

                    indrek, sa oleks pidanud seda kohe esimeses postituses ütlema. aga noh, äkki teised loobuvad oma senistest pakkumistest. Loota ju võib.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Eesti koondise särk nr.5\'

                      seda enam ei saa aru su solvumisest.loe oma esimene topic läbi
                      on seal jutt mida sa sellega särgiga teed?lihtsalt selle eest et julgesin 10.- juurde lisada olen tropp normaalne suhtumine.kuna mul pole sõpru kelle ees selle särgiga uhkustada sest enamus mu sõpru ei ütle jalgpall midagi ja pole nagu põhjust ka sest ega mina platsil olnud 27märtsil.
                      a tegelt olles oma eelarve ja sissetulekud üle kontrollinud seoses horvaatiasse minekuga pean oma pakkumisest loobuma.

                      thierry saad oma pakkumis 10.- võrra alandada.

                      P.S mis on heategevus või midagi sinna lähedale?midagi lähedale on mõnele tuttavale 600.- maha müümine?
                      *vandersell jõudis ette oma postitusega*

                      point mida öelda tahtsin ei ole mõtet nimetada teisi niikuis pähe tuleb
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Eesti koondise särk nr.5\'

                        Kuigi ei arva mitte mingil juhul, et Rauno tropp on, pean siiski nõustuma Indrekuga, kuna jätsin ise 510.- pakkumise tegemata just eelpool nimetatud põhjusel - solidaarsus.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #13
                          Eesti koondise särk nr.5

                          Mis krdi solidaarsus? Turumajandus on ju...
                          Kui ma ikka tahan seda särki endale, siis ma ka pakun, kui oksjonile pandud on.
                          Loomulikult, kui juttu on mingist heategevusest, siis peaks selle kohta ka infot andma, mitte niisama mullikesi ajama.
                          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Eesti koondise särk nr.5\'

                            Nu nii, nüüd on viimane päev kätte jõudnud ning täna selgub ka särgi uus omanik. Hetkel siis 530.-hinnaga on särk minemas rauno valdusesse.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Eesti koondise särk nr.5\'

                              Pakun 540.
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X