PDA

View Full Version : Kergejõustiku EM ´02

vandersell
06.08.02, 15:08
Niisiis, 6-11 augustil toimuvad Münchenis Euroopa Meistrivõistlused kergejõustikus.

Mis rahvas arvab meite sportlaste eduvõimalustest? Isiklikult arvan, et üks medal oleks ka juba hea saavutus, kaks super ja kolm... pea võimatu. Mina arvan, et Nool ikka selle medali ära toob kui just teivashüppes nulli ei saa. Tammert... noh, peab hea tuul ikka olema, et ta medali saaks. sama lugu Kanteriga- superheide temalt ja konkurentide ebaõnne toel võiks kõrgele pürgida küll. Teiste kohta ma suurt ei oskagi kommenteerida. Kahju, et pean 10-võistluse ajal tööl olema :( Aga noh, õhtuti ikka saab vaadata.

Igatahes, hoian kõikidele meie omadele pöialt :silm4:

vandersell
06.08.02, 15:48
No nii, Eha Rünne saab siiski avamisele minna!! St et ei saanud kvalifikatsioonist (http://www.european-athletics.org/eve/ech/results/liveresults/main.htm) edasi. Eka seda arvata oligi.

PS. Sellel leheküljel oli mul mingi imelik asi- parempoolne riba millega üles-alla kerida oli kadunud. Kas teil ka ja kuidas seda tagasi saab?

Siim
06.08.02, 15:53
Rünnele oli see elu võimalus lõpp-võistlusele pääseda. Aga noh... paremini, kui 4 aastat tagasi (19. koht, 28 võistlejat ja nüüd 17., 18 heitjat):P

jyriöö
06.08.02, 17:33
Originally posted by vandersell

PS. Sellel leheküljel oli mul mingi imelik asi- parempoolne riba millega üles-alla kerida oli kadunud. Kas teil ka ja kuidas seda tagasi saab?

Mul ütleb üldse, et \"You are not authorized to view this page\". Väike kimbatus :sega10: . Hommikupoole nagu sain ikka löögile. Keegi mõnd paremat saiti ei tea soovitada, kus tulemused kähku üles pannakse?

vandersell
06.08.02, 18:32
Lauri Leis jäi napilt kolmikhüppe finaalist välja. Link. (http://www.delfi.ee/news/sport/kergejoustik_2002/article.php?id=4053208)

soome keele oskajad saavad operatiivset infi siit http://www.yle.fi/urheilu/EM2002/

vaikiv mees
07.08.02, 16:41
Paula tegi ikka vägeva jooksu 10000-s. Kahju, et 30 min piir ei alistunud.
OnuUnos jagan Tiisanoja eest (Soome pealt ei saanud jooksu vaadatagi, neil oli kogu aeg telepilt kuulitõukes kinni- aga lõpuks ei saanud nad muhvigi) saadud 1p eelviimast kohta

vandersell
07.08.02, 16:54
Noolel kaks ala mitte just kõige paremini läinud- 100m 10,75 ja kaugus 7,49. Vähevõitu. Nii aeglaselt pole alustanud viimases 10-s 10-võistluses.
Koht praegu kolmas ja punkte 1849. Rekordist maas 70 vist.

jyriöö
07.08.02, 17:39
Ilm pidi külmavõitu olema, sellest johtuvalt ka suht kehvad sprindiajad. Ega lähimad konkurendid ka eriti hiilanud. Kaugust pole Nool juba pikka aega üle 7.70 hüpanud, kuid 7.49 on ikkagi vähevõitu.

PS. Värnik oli \"tasemel\". Kaks esimest katset lendasid taevasse, kolmas oli hädine 75.66. Juba Tallinnas hakkas asi kiiva kiskuma.

Udupasun
08.08.02, 20:41
Just praegu üks iiri vend ketras jumala üksi 200m nagu vanem mees. Kas tal jäi eeljooksu ajal telekaamera ette või mille pärast ta nii ihuüksi lidus? :segadus: Ma lülitasin ETV peale just siis kui seletuse lõpp oli, midagi aru ei saanud.

vaherhar
09.08.02, 03:59
Eestile jälle medal suurvõistluselt, Nool sai 10-v-s hõbemedali,seega on kergejõustikukoondise eesmärk täidetud.

Peku
09.08.02, 16:51
ülicool:)

van der Sarjas
09.08.02, 17:04
Tore EM on. Eriti meeldib mulle, et tulevane olümpiavõitja Kanter kohe esimesel suurvõistlusel esimese katsega finaali end heitis.

vaikiv mees
09.08.02, 17:13
Ingberg punnitas naiste odas Soomele kah esimese medali- pronksi - ja sellega on põhjanaabrid meist medaliarvestuses tagapool(!) Tammert& Kanter kettas on medalile vast lähemalgi; ei oska öelda, kust soomlased oma 2.medali saaks, isegi kui tahaks
See meeste 1500 oli ikka täielik kamm, ma ei tea, kuidas saab fotofinisit niimoodi vaadata, kui isegi palja silmaga on näha vähemalt see, et Estevez nüüd eespool küll pole, lasti hõbedamehel auringi joosta

jyriöö
09.08.02, 17:42
Netsheporuk on ka päris hästi alustanud. 100m tõkkeid 14.06 ja kõrguses on hetkel ületanud 1.71. Kui ta 2001 a. tegi Kaunases 6172 punni, oli tõkete aeg 13.94 ja kõrgus 1.78. Nii et algus pole laita :)

Väravavaht
11.08.02, 03:18
Mulle meeldis Karolina Kloft

Epic
11.08.02, 03:30
kui homme kõik korda läheb tuleb EESTILE kaksikvõit :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

vandersell
12.08.02, 13:09
Originally posted by vaikiv mees

ei oska öelda, kust soomlased oma 2.medali saaks, isegi kui tahaks

Sinu postituse ajal mõtlesin mina samamoodi aga näe, said raisad veel kaks medalit :P Iseenesest on mul alati hää meel kui porod medaleid saavad. Ja see Koivula... mmm.. :arm6: Holmeni maratonivõit oli muidugi superüllatus.

Aga rahvas, kas keegi ei tahagi oma emotsioone avaldada seoses meie teise hõbedaga? Ausalt öeldes ei lootnud enne starti medalit aga jooksu arenedes lootsin, et saaks vähemalt pronksi, peaasi, et neljandaks ei jääks. Muidugi ootasin pingsalt, et somm ära vajuks. Ma ise pole intervjuud Loskutoviga näinud aga kuulsin, et ta oli väga pettunud ja vihane nende hispaanlaste peale kellega tükk aega koos jooksis. Igatahes- mina olen mega rahul.
Mis puutub kettaheitjatesse, siis Tammert oleks võinud/pidanud oma tasemega pronksi ära tooma, Kanter oli seekord õpipoisi rollis. Aga pole hullu, küll ta hakkab tulevikus kamaluga medaleid tooma.

Väravavaht
12.08.02, 17:16
Naiste Kõrgushüppes hakkas natuke ennem lõppu tunduma, et see venelane teeb Kaisale ära, aga näed Kaisa tegi nagu oodati talle ära ja sai Euroopa Meistriks

vandersell
12.08.02, 17:39
Originally posted by Väravavaht
Naiste Kõrgushüppes hakkas natuke ennem lõppu tunduma, et see venelane teeb Kaisale ära, aga näed Kaisa tegi nagu oodati talle ära ja sai Euroopa Meistriks
No mul küll sellist tunnet ei tekkinud, hetkekski mitte. Venelanna pidi lihtsalt taktikamängu mängima. Kõik nägid ju, et 192 alistus vaevaliselt kolmandal katsel, samal ajal kui Berquist mängleva kergusega üle läks. aga kui venelanna oleks ära kobistanud, oleks küll väga kahju olnud.

Oll
12.08.02, 19:36
Originally posted by vandersell

Holmeni maratonivõit oli muidugi superüllatus.

Aga rahvas, kas keegi ei tahagi oma emotsioone avaldada seoses meie teise hõbedaga? Ausalt öeldes ei lootnud enne starti medalit aga jooksu arenedes lootsin, et saaks vähemalt pronksi, peaasi, et neljandaks ei jääks. Muidugi ootasin pingsalt, et somm ära vajuks. Igatahes- mina olen mega rahul.

Holmeni võit oli tõesti üllatus(loe:megasuur) ja mul oli sama moodi, et enne starti ei uskunud meie Pavelile kõrgemat kohta kui kuues.Umbes 25. km-mi peal hakkas usk medalisse tekkima.Oli millegi pärast selline tunne, et üks jooksikutest ei väsigi(kahjuks nii läksgi)Kui norrakas väsis ja Pavel koos kahe tondiga peagruppist lahti rabeles-tekkis hirm, et meie mees jääb neljandaks.See kestis poole staadioni ringini kusjuures olin kindel, et Pavel jääbgi neljandaks( :oih: )Aga lõpp oli meeletu.....meeletu spurt peal 42 kilomeetri jooksmist.
Olen samuti väga väga rahul.:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Rebu
15.08.02, 04:03
Minul jäi kogu EM-ist meelde ainult üks sportlane-Kaisa Berqvist!!

:õnnelik: Ta ju on täitsa kobe!!

jyriöö
17.08.02, 17:49
Originally posted by Rebu

Minul jäi kogu EM-ist meelde ainult üks sportlane-Kaisa Berqvist!!

:õnnelik: Ta ju on täitsa kobe!!

Lisaks sellele on ta ka väga meeldiv inimene :) .

Üldiselt oli koondis tasemel. Kaks medalit ja 5. koht on parim saavutus, mis Eestil kergejõustikus ette näidata. Ainuke pettumus oli Värnik, ta võiks närvid korda ajada. Teised tegid oma tulemuse ära, iseasi kas turiste nagu Rünne ja Trakmann oleks pidanud kaasa võtma. Mõlemad maratoonarid olid üle ootuste kõvad, eriti Loskutov loomulikult :D . 4x100m mehed tegid Eesti rekordi, suurvõistlustel pole see just tihti õnnestunud. Kõik noored mehed, ehk saab Ateenasse ka teatevõistkonna välja panna. Kokkuvõtteks jäi ikka tublisti rohkem positiivset meelde.

stiff
10.02.03, 17:30
jagan ka teiega oma teadmisi, mis üks tuttav saatis
nimelt on erki noolel oma kodukas kuid soovitan siiski tutvuda roman sebrle omaga paremas ääres

http://erkinool.infoweb.ee/news.php3?id=79

aga enne kui sisenete sebrle kodukale mõelge enne hoolega läbi....te mõelge enne:doh:

Raix
10.02.03, 18:05
Originally posted by stiff
aga enne kui sisenete sebrle kodukale mõelge enne hoolega läbi....te mõelge enne:doh:

/me ei mõelnud ning sisenes kohe... :hacker: peaks mainima, et üsna hariv kodukas on tal ;), pikalt kohe tutvusin materjalidega, aga tema tulemusi ikka leidnud kuidagi üles... :kratsti: :prill1: