320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustiku EM ´02

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kergejõustiku EM ´02

    Niisiis, 6-11 augustil toimuvad Münchenis Euroopa Meistrivõistlused kergejõustikus.

    Mis rahvas arvab meite sportlaste eduvõimalustest? Isiklikult arvan, et üks medal oleks ka juba hea saavutus, kaks super ja kolm... pea võimatu. Mina arvan, et Nool ikka selle medali ära toob kui just teivashüppes nulli ei saa. Tammert... noh, peab hea tuul ikka olema, et ta medali saaks. sama lugu Kanteriga- superheide temalt ja konkurentide ebaõnne toel võiks kõrgele pürgida küll. Teiste kohta ma suurt ei oskagi kommenteerida. Kahju, et pean 10-võistluse ajal tööl olema Aga noh, õhtuti ikka saab vaadata.

    Igatahes, hoian kõikidele meie omadele pöialt

    Supplies!

    #2
    Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

    No nii, Eha Rünne saab siiski avamisele minna!! St et ei saanud kvalifikatsioonist edasi. Eka seda arvata oligi.

    PS. Sellel leheküljel oli mul mingi imelik asi- parempoolne riba millega üles-alla kerida oli kadunud. Kas teil ka ja kuidas seda tagasi saab?
    Supplies!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

      Rünnele oli see elu võimalus lõpp-võistlusele pääseda. Aga noh... paremini, kui 4 aastat tagasi (19. koht, 28 võistlejat ja nüüd 17., 18 heitjat):P

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

        Originally posted by vandersell



        PS. Sellel leheküljel oli mul mingi imelik asi- parempoolne riba millega üles-alla kerida oli kadunud. Kas teil ka ja kuidas seda tagasi saab?
        Mul ütleb üldse, et \"You are not authorized to view this page\". Väike kimbatus . Hommikupoole nagu sain ikka löögile. Keegi mõnd paremat saiti ei tea soovitada, kus tulemused kähku üles pannakse?
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

          Lauri Leis jäi napilt kolmikhüppe finaalist välja. Link.

          soome keele oskajad saavad operatiivset infi siit http://www.yle.fi/urheilu/EM2002/
          Supplies!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

            Paula tegi ikka vägeva jooksu 10000-s. Kahju, et 30 min piir ei alistunud.
            OnuUnos jagan Tiisanoja eest (Soome pealt ei saanud jooksu vaadatagi, neil oli kogu aeg telepilt kuulitõukes kinni- aga lõpuks ei saanud nad muhvigi) saadud 1p eelviimast kohta
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

              Noolel kaks ala mitte just kõige paremini läinud- 100m 10,75 ja kaugus 7,49. Vähevõitu. Nii aeglaselt pole alustanud viimases 10-s 10-võistluses.
              Koht praegu kolmas ja punkte 1849. Rekordist maas 70 vist.
              Supplies!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

                Ilm pidi külmavõitu olema, sellest johtuvalt ka suht kehvad sprindiajad. Ega lähimad konkurendid ka eriti hiilanud. Kaugust pole Nool juba pikka aega üle 7.70 hüpanud, kuid 7.49 on ikkagi vähevõitu.

                PS. Värnik oli \"tasemel\". Kaks esimest katset lendasid taevasse, kolmas oli hädine 75.66. Juba Tallinnas hakkas asi kiiva kiskuma.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

                  Just praegu üks iiri vend ketras jumala üksi 200m nagu vanem mees. Kas tal jäi eeljooksu ajal telekaamera ette või mille pärast ta nii ihuüksi lidus? Ma lülitasin ETV peale just siis kui seletuse lõpp oli, midagi aru ei saanud.
                  Mul on liiv ja sul on savi.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

                    Eestile jälle medal suurvõistluselt, Nool sai 10-v-s hõbemedali,seega on kergejõustikukoondise eesmärk täidetud.
                    name of the game- FOOTBALL

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

                      ülicool
                      LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

                        Tore EM on. Eriti meeldib mulle, et tulevane olümpiavõitja Kanter kohe esimesel suurvõistlusel esimese katsega finaali end heitis.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

                          Ingberg punnitas naiste odas Soomele kah esimese medali- pronksi - ja sellega on põhjanaabrid meist medaliarvestuses tagapool(!) Tammert& Kanter kettas on medalile vast lähemalgi; ei oska öelda, kust soomlased oma 2.medali saaks, isegi kui tahaks
                          See meeste 1500 oli ikka täielik kamm, ma ei tea, kuidas saab fotofinisit niimoodi vaadata, kui isegi palja silmaga on näha vähemalt see, et Estevez nüüd eespool küll pole, lasti hõbedamehel auringi joosta
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

                            Netsheporuk on ka päris hästi alustanud. 100m tõkkeid 14.06 ja kõrguses on hetkel ületanud 1.71. Kui ta 2001 a. tegi Kaunases 6172 punni, oli tõkete aeg 13.94 ja kõrgus 1.78. Nii et algus pole laita
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

                              Mulle meeldis Karolina Kloft
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar

                              Working...
                              X