PDA

View Full Version : Romario mõtted Eesti spordist

Leheküljed : 1 2 [3]

QRkood
13.11.17, 16:23
Siin teemas teavad teid kindlasti paljud ning olete nö ennast tõestanud. Kuidas plaanite oma teenust müüa või reklaamida inimesele kes teie tegemistest nii palju ei tea? On teil välja tuua mingi konkreetne statistika või midagi muud?

-RoMaRiO-
13.11.17, 16:35
Siin teemas teavad teid kindlasti paljud ning olete nö ennast tõestanud. Kuidas plaanite oma teenust müüa või reklaamida inimesele kes teie tegemistest nii palju ei tea? On teil välja tuua mingi konkreetne statistika või midagi muud?

Eks reputatsiooni küsimus on algul kõige tähtsam jah. Seetõttu hoidsime 3 nädalat FB grupi lahti ka tasuta, aga muidu mingid andmebaasid on ikka olemas jah.

http://www.betrush.com/tipster,1584.html

https://jaripahamies.blogabet.com/

telekavaataja
13.11.17, 17:00
Ma ei tea, kuidas teil see ettevõtmine läheb, aga nii palju, kui selles maailmas õppinud olen, siis oma ideed tuleb ellu viia. Mõttetu on niisama passida ja heietada. Mis seal salata- siit teemast sai kulda, tohutult palju kulda. Kui minu blogi rõhus mingisugusele ülepaisatud teatraalsusele, isis siit sai konkreetseid vihjeid, mis tõid mõni hetk ka konkreetset tulu.

Ma soovin teile edu!

Teisest küljest on muidugi kahju, kuna vähemasti pre-match arutelu jääb siin alafoorumis veidi väiksemaks, aga ilmselt vähemasti mingit järelkaja või emotsioone või siis oma projekti tulemusi meiega jagate.

Muid asju saan su käest reedel küsida.

ltrubetsky2
14.11.17, 10:31
Väga positiivne uudis!

Kuidas hakate võitlema nendega kes kamba peale maksavad kuumaksu ja lisaks sellele jagavad veel tippe, sest see rikub koefitsiendi väärtust.

-RoMaRiO-
14.11.17, 11:59
Väga positiivne uudis!

Kuidas hakate võitlema nendega kes kamba peale maksavad kuumaksu ja lisaks sellele jagavad veel tippe, sest see rikub koefitsiendi väärtust.

See on selline teema, millel ei tahaks väga peatudagi. Mingil määral käib see selle maailmaga kokku ja ega väga häid lahendusi ei olegi, et konto ühiskasutamist piirata, aga minu arvates on see au ja eetika küsimus. Usun sellesse, et kellegi petmine ei tee kedagi pikemas perspektiivis õnnelikumaks. Panuste edasi jagamist laiemale ringkonnale on veidi kergem avastada. Juhul kui selliseid ilminguid avastame, siis ilmselgelt sellised kliendid ei ole teretulnud ning nende teenus peatatakse.

-RoMaRiO-
14.11.17, 12:01
ja aitäh muidugi ka kõikidele, kes edu soovivad ja üldse positiivselt meelestatud on ning muidugi üldse kõikidele, kes siin teemas sõna võtnud on.

ChelseaFC
15.11.17, 22:50
Tänud ka minu poolt! Eriti soccernetlastele, kes meiega liitunud on. Tagasiside on siiani olnud ka väga positiivne. Esimese päeva puhuks ka ilusti 3st 3 ning üldse on see projekt mitmete manipulatsioonikõlakate kiuste alanud väga viisakalt. ROI peaks isegi hetkeseisuga olema kuskile 40% kanti. Kes veel liitunud pole, siis nagu Romario lubas, teeme eestlastele esimese kuu oma hinnaga! (25 euri) Raha kandmiseks vaata eelpool mainitud facebooki gruppi või võta meiega privas ühendust :)

LaRaBla
15.11.17, 23:56
Kas kasutate peamiselt 1 bookiet või peaks kõigil grupi liikmetel pm kõikides bookiedes kasutajad olemas olema enne liitumist?

ChelseaFC
16.11.17, 00:01
Kas kasutate peamiselt 1 bookiet või peaks kõigil grupi liikmetel pm kõikides bookiedes kasutajad olemas olema enne liitumist?

Kasutame peamiselt Pinnacle ja SBObeti koefe, kuna sealsetes kontorites üldjuhul võitvaid panustajaid terade vahele ei võeta. Samas on siiani kõiki mänge kajastanud ka nii Betsafe, Coolbet, Olybet ja muud Eestis kättesaadavad kontorid :)

ChelseaFC
24.11.17, 12:04
Eestis saadaolevates kontorites pakub Coolbet hetkel Iisraeli -8 AH liini 1.92ga, mis tundub ikka üsna ilus. Selles suhtes, et vaadates Eesti koondise puudujate nimekirja ja koondislaste taset ja võrrelda seda vastasega, siis ei tohiks siin küsimust olla. Mäng toimub ka pealtnäha parajas katlas ehk siis on siin väga raske näha midagi muud kui Iisraeli üsna mugavat võitu.

-RoMaRiO-
24.11.17, 13:43
Tänane on väga huvitav mäng jah, kus turule täielikult vastu minna, eks mõne tunni pärast oleme targemad, kas sai täiesti võssa pandud või oli tegemist geniaalse panusega.

Natuke üldisemalt ka, siis teenus on täitsa hästi käima läinud ning jälgijaid on juba 20 ligi.

Numbrid on hetkel sellised

Overall:
Stakes: 219
Profit: 75.7
ROI: 34.5%
November:
Stakes: 151
Profit: 71.99
ROI: 47.7%

ja kui keegi soovib veel läbi Soccerneti liituda, siis kuni novembri lõpuni on esimene kuu erihinnaga 25 eurot.

Svenniid
24.11.17, 15:06
Aitan ka natukene promoda. Mina liitusin, saab huvitavaid ideid juurde liigadest, mida ma ise ei jälgi absoluutselt. Kindlasti jätkan teiega.

Kutt1423
24.11.17, 16:36
Sama siin, endal väga aega sporti jälgida pole piisavalt et panustada. Liitusin nendega 10päeva tagasi ja VÄGA kenasti olen kasumis :)

-RoMaRiO-
24.11.17, 17:29
Tänks kutid. :)

Algus oli Iisraelilt üpris rabe, aga kvaliteediga võeti ikka oma ning lõppkokkuvõttes kindel 20 punktiline pakk Eestile. Pole ammu ühegi betiga nii rahul olnud kui tänasega.

Navas
24.11.17, 18:11
Pole ammu ühegi betiga nii rahul olnud kui tänasega.

Nii rahul, et Eesti kaotas! :) Tõeline patrioot!

-RoMaRiO-
24.11.17, 18:56
Nii rahul, et Eesti kaotas! :) Tõeline patrioot!

noh, kuidas seda nüüd viisakalt öelda. esiteks kui tegeleda sellise valdkonnaga tõsisemalt, siis ei saa olla isiklikke eelistusi või lihtsalt kaotad väärtust. ja kui isegi on isiklikud eelistused, siis vahepeal tuleb nende vastu panustada, nagu ka näiteks panustamisel võistkondade peale, kelle puhul arvad, et nad pigem ei võida, aga koefitsient on siiski kõrgem kui nende tegelikud võimalused.

eestlasena ja suure spordisõbrana ei ole ma muidugi õnnelik, et Eesti kaotas, küll olen ma õnnelik, et panus, mis läks konkreetselt turu vastu, oli edukas ja sai kindlaks jäädud oma arvamusele ning analüüsile. need on kaks väga erinevat tegurit, üks on emotsionaalne pool, teine materialistlik. emotsionaalsele poolele keskendudes on aga väge keeruline panustamises olla edukas ning igapäevakulusid selle eest ei kata.

küll on minu jaoks üks võistkond, kelle vastu ei panusta ma kunagi, isegi juhul kui ma näen selles väärtust. see on Nõmme Kalju, kus materiaalne pool ei hüvita emotsionaalset kaotust. eks igaüks peab need asjad enda jaoks läbi mõtlema, sest mingid eelistused on meil kõikidel, nagu ka kohtunikel, aga ka nemad peavad jääma nii objektiivseks kui võimalik. ehk siis, mis summa eest oled valmis oma pooldatava kaotusega leppima.

monn
25.11.17, 15:39
Huvitav teema jõudsin siia ka sõbra toetusel. Olen ise võin öelda suht profesionaalne väärtuspanustaja
Kuigi ma olen tipsteri teenuse suhtes üldjuhul väga negatiivne
a)Koefid mida nad näitavad pole reaalsed(võetud mingi urka toad kus max 1 eur panus) või siis oluliselt nihkunud
b)closing lines ei taha beatida sharpe tubasi pinnacle/sbobet. Üldjuhul nad peaksid beatima
c) scammitakse lihtsalt graafikutega

Küll aga ma näen potensiaali madalamates liigades. Ja just info poole pealt on see kus tuleb edge leida, mitte mudelite pealt. Betradaril on endal ka mudelid under/over peale ja kui sinna lisada kopsakas juice, siis sellel suht pointless.. Pigem kui tõsised tegijad siis isegi rohkem küsida, aga väiksem seltskond.

BTW siin keegi rääkis et teeb panuseid bet365(suurima valikuga sportbetting). Paraku eestlasi sinna ei lasta. Kas keegi kuidagi on teinud konto?

-RoMaRiO-
27.11.17, 13:36
Huvitav teema jõudsin siia ka sõbra toetusel. Olen ise võin öelda suht profesionaalne väärtuspanustaja
Kuigi ma olen tipsteri teenuse suhtes üldjuhul väga negatiivne
a)Koefid mida nad näitavad pole reaalsed(võetud mingi urka toad kus max 1 eur panus) või siis oluliselt nihkunud
b)closing lines ei taha beatida sharpe tubasi pinnacle/sbobet. Üldjuhul nad peaksid beatima
c) scammitakse lihtsalt graafikutega

Küll aga ma näen potensiaali madalamates liigades. Ja just info poole pealt on see kus tuleb edge leida, mitte mudelite pealt. Betradaril on endal ka mudelid under/over peale ja kui sinna lisada kopsakas juice, siis sellel suht pointless.. Pigem kui tõsised tegijad siis isegi rohkem küsida, aga väiksem seltskond.

BTW siin keegi rääkis et teeb panuseid bet365(suurima valikuga sportbetting). Paraku eestlasi sinna ei lasta. Kas keegi kuidagi on teinud konto?

Nädalavahetusel jäi see postitus kahe silma vahele, aga see arvamus veidi iseloomustabki selle maailma pahupoolt ehk scami ongi palju ja seeläbi on laiema usalduse tekitamine keeruline.

aga ma vastan meie ettevõtmise kohta

a)Ei kasuta a.la marathoni ja 1xbeti, vaid pinnacle/sbobet/bet365 koefe. Nihkumise kohapealt, siis tänapäeval on palju erinevaid trackereid, mis näitavad ajas koefitsiendi muutumist ehk väga keeruline on sellega manipuleerida, aga kui tegemist on hea tipsteriga, kellel on suur jälgijaskond, siis kui kiirelt ei tegutse, siis jääb parimast väärtusest ilma küll jah.

b) Selle kohta statistikat ei ole hetkel käepärast, aga ma olen üpris kindel, et beatime väga viisakalt ka closing linesi. Ma saan sellest mõttest ilmselt aru, aga ma ei ole kindel selles, et see väga oluline on. Eriti kui tegemist on tõesti suure jälgijaskonnaga.

c) Igasugune pettus on ilmselt teotatav, aga peamine väärtus, millest me lähtume, on usaldusväärsus ja ma julgen väita, et ükski klient ei ole selles vallas olnud rahulolematu. Kõik panused sellisel kujul, nagu nad on tehtud, on andmebaasis olemas ning kajastavad tegelikke tulemusi.

Nasfal
27.11.17, 14:44
Kuna Romario ja ChelseaFC kasutavad 365Bet koefe ja mina olin foorumis see kes ütles, et kasutab 365beti, siis loodan, et Romario ei pahanda kui lühidalt seletan, kuidas tavaline eestlane saab 365beti kasutada mille koefe te ise jagate.

Pmst teed mõnes Euroopa riigis endale debit credit cardi ehk credit cardi versioon, millel saad kulutada ainult enda peale pandud raha mitte panga. Barclaysi pank inglismaal näiteks suhteliselt lihtsalt tehtav. See on olemas, siis saad 365 beti konto ära teha kasutades proxyt vms, mis annab sulle teise ip. Regamisel elukiha aadressiks märgite jumala suvalise lubatud riigi aadressi, sest see ei huvita kedagi. Pmst kui käid Euroopas saad 30 minutiga kuskil pangas arve avada ja ongi olemas. Proxy kasutamine on ülilihtne.

ChelseaFC
27.11.17, 16:44
Kuna suurem osa liikmetest on välismaalt, siis sellel eesmärgil võtame ka koefitsendid nendest kontoritest. Samas kõikide nende koefitsentidega on siiani suutnud nii Olybet kui Coolbet väga edukalt konkureerida ning pakuvad tihti isegi paremaid liine.

Navas
27.11.17, 16:51
Kuna Romario ja ChelseaFC kasutavad 365Bet koefe ja mina olin foorumis see kes ütles, et kasutab 365beti, siis loodan, et Romario ei pahanda kui lühidalt seletan, kuidas tavaline eestlane saab 365beti kasutada mille koefe te ise jagate.

Veits vales kohas, aga miks üldse eestlastel on keelatud panustada 365betis?

telekavaataja
27.11.17, 17:18
Veits vales kohas, aga miks üldse eestlastel on keelatud panustada 365betis? Sest järgmine aasta on Eestis tegutsevatel bookiedel üks tõsine konkurent juures.

monn
27.11.17, 20:46
bet365 tuleb eesti turule? Viheks voin öelda, et kastan pinnace ja sbobeti. Kõik eesti kontode limiidid sisuliselt 0. Seega respect olybetile ja coolbetile, kes on lasknud suht ok panuseid teha, mitte pole nagu betsafe , kes kohe peale 3-ndat betti automaatselt limiteerinud
Olen mõelnud bet365 konto avada-samas mida panna riigiks?Suva andmeid ei saa ju panna. Suva adrega võib probleem tekkida. Id kaardil ju ikka eesti kodanik, mitte saksa kodanik
Ehk võidakse id-d aadressi tõestust küsida. Lihtsalt cashoudiga võib probleem tekkida...Samamoodi UK bookied

telekavaataja
27.11.17, 20:48
Seega respect olybetile ja coolbetile, kes on lasknud suht ok panuseid teha, mitte pole nagu betsafe , kes kohe peale 3-ndat betti automaatselt limiteerinud
Luba selle väite peale naerda.

monn
27.11.17, 20:49
Mida siin naerda, ehk seletaksid?

telekavaataja
27.11.17, 20:54
Mida siin naerda, ehk seletaksid? Tõsta Olybeti ja Coolbeti kontorid kasutajate blokeerimise näitaja osas Betsafe'st ette on pehmelt öeldes vale. Aga mulle pakub see pigem nalja.

Ja muide. Pinnacle ja Sbobet tõesti ei piira kasutajaid nii palju (üldse). Küll on igal kontoril omad plussid ja miinused. Need kontorid pakuvad ainult eveni liine, mis jälle vähendab valikut ja neil on oluliselt lihtsam koefitsiente jälgida. Sa pead tõeliselt tark ja hea mängija olema, et nendes kontorites kasumiga väljuda.

-RoMaRiO-
03.12.17, 23:41
Veidi SBT-st kõrvale põigates, siis esimene tõsisem kuu on ka meil läbi saanud ning detsembergi on jõudnud juba kenasti alata. Praegune statistika on selline: https://imgur.com/a/bmC4g

Soovitame kasutada süsteemi, mille kohaselt 1 ühik on 30 eurot, kuid eks see oleneb kõik bankrollist ning näiteks ka 10 eurot per ühik oleks senimaani tagasi toonud 650 eurot. Selles valguses ei ole 40 eurot kuus ilmselt kõige halvem investeering, kuigi eks tuleb olla adekvaatne, et praegu on käsil kerge hiiter ning 40% ROI hoidmine on äärmiselt keeruline, aga elu on näidanud, et see number on siiski kenasti üle 20%. Panuseid avalikult ei taha jagada, kes tunneb huvi, siis FB grupiga liitudes on kõik info kättesaadav.

Kõik vajaminev info, kas siin teemas, PM-s või läbi FB. Olge mõnusad!

Redman
11.12.17, 00:44
Kes tahab investeerida ja raha pikemalt kinni hoida, siis Triobet pakub 1,75-ga, et Ragnar Klavan valitakse 2017. a. Eesti parimaks jalgpalluriks. Enam safemat asja väga ette ei kujutagi. Ilmselt väga palju panna ei lasta, aga sümboolse panuse sai igatahes teha.

Investeerisin. Võitsin.

cabron
13.12.17, 19:14
Väga huvitavad teemad, ei osanud siia vaadatagi, arvasin et ainult Eesti liinidest räägitakse, mis mulle huvi ei paku. Ning, jaripahamies blogabet on kinno, kuna vaioleitisite reegleid

-RoMaRiO-
13.12.17, 19:39
Väga huvitavad teemad, ei osanud siia vaadatagi, arvasin et ainult Eesti liinidest räägitakse, mis mulle huvi ei paku. Ning, jaripahamies blogabet on kinno, kuna vaioleitisite reegleid

Blogabet pandi hetkel kinni jah seoses panuste reklaamimisega väljaspool nende keskkonda. Eks muidugi oleks võinud eeldada, et nad sellist tegevust ei tolereeri, aga ei välista, et millalgi alustab sealses keskkonnas paralleelselt teenuse pakkumisega.

Kui detsember algas kenasti, siis edasine jõulukuu on ikka päris kole run olnud. Mõned päris head kohad on variatsioon ära söönud ning eks mõnes kohas on ise ka viga sisse tehtud, aga loodetavasti tulevad jõulud ka siinse regiooni spordis siiski. :)

cabron
13.12.17, 19:42
Aga myyge blogabeti kaudu? Usaldusväärsem ju ka kui Exceli tabel

telekavaataja
28.12.17, 23:37
Kutid, teiega on megapõnev tööd teha. Ilma irooniata.

-RoMaRiO-
28.12.17, 23:56
Kutid, teiega on megapõnev tööd teha. Ilma irooniata.

Homme tuleb tõsine võitlus Betsafe vs Coolbet. Edu! :)

telekavaataja
28.12.17, 23:59
Homme tuleb tõsine võitlus Betsafe vs Coolbet. Edu! :) Ah mis see Coolbet...

Või noh, eks nad panevad ka igale mängule ja nii, aga veits erinevad kaalukategooriad. Ma ei pea nii palju stressama erinevatel põhjustel. Neile on küll iga eksimus kuldaväärt.

Lambimees
05.01.18, 19:17
Kalju vs Leva oli ka ilmselt Teie blogis olemas?

-RoMaRiO-
06.01.18, 02:41
Kalju vs Leva oli ka ilmselt Teie blogis olemas?

Üldiselt on nõme kui head asjad liiga varakult ära rikutakse. Üritame lasta ka ise limiitidel kasvada ja bookiedel end avada, aga täna tapeti see mäng enne ära. Sesmõttes, et ega tegelt hea tava kokkulepped selles maailmas väga ei kehti, et kui ise ei võta, siis keegi teine teeb su eest seda kindlasti.

peters
06.01.18, 03:48
Kahju, et Levadia rikkus eeldatava ilusa mängu ära, pole mõtet homme seda vaatama minna, kuigi aega oleks.

telekavaataja
06.01.18, 12:08
Kalju - Levadia oli selline huumor, et ma räägin järgmises SBT kohtumises kui naljakas mul oli. Teatud kontorite jäärapäisus oma koefitsientide hoidmisel hämmastas.

cabron
06.01.18, 20:55
mis teema on? koefid täiega möödas? suured liikumised? kuidas ära rikutakse? oleks põnev kuulda ka kõrvalseisva panustajana, praegu suht krüptiline kõik :)

-RoMaRiO-
06.01.18, 21:37
mis teema on? koefid täiega möödas? suured liikumised? kuidas ära rikutakse? oleks põnev kuulda ka kõrvalseisva panustajana, praegu suht krüptiline kõik :)

Väga palju ei taha avalikult rääkida, aga kui asja jagad, siis sõprusmängude koefides on lootust suuri möödapanekuid leida jah. See muidugi eeldab, et oled valmis tunde külmas ka "tööd" tegema. Mainitud Kalju - Levadia oli kõige lihtlabasem, kus üks sats tuleb parimas rivistuses vs teise satsi duubel. Esialgset võitu 2,4-ga saada 10:0 mängu puhul ei ole ilmselt kõige halvem.

karl54
07.03.18, 19:25
Romario ilmselgelt enam ei saa siia postitada, aga meie võiks jätkata oma mõtetega. Marathonbet on järgmise vooru koefidega väljas.

Kalju koef Transi vastu on 1.75, minu arust ikkagi on tasemevahe selge ja kui mitte kerge, siis võidu siiski peaks Kalju võtma.

Flora - Paide, Paide +2 on 2.15 See on sellinne trikiga mäng, aga hetkel pigem on raske näha Flora purustustööd. +2,5 sellise koefiga võtaks kohe.

Viljandi - Kalev, alla 2,5 värava saab 2.15. Võiks tulla sarnane mäng Kalev-Tammeka mängule, kui nüüd Viljandi liiga agaralt võitu püüdma ei lähe.

Levadia -4 2.09 koefiga Kure vastu tundub väga hea, suurepärane koht kus ennast peale esimese mängu ebaõnnestumist välja elada.

Tammeka koef on mõistlik Pärnu vastu, aga kas neil on piisavalt ründepowerit, et võita suurelt? -1,5 veel ei ole väljas, hetkel oleks natuke üle 2 ilmselt. Aga pigem ja kui ei. Samas Tammeka võib jääda hätta juhul kui Pärnu suudaks mingi ime läbi meeskondlikult ja korralikult kaitsta.

karl54
07.03.18, 19:31
Lisaks sisi Maardu -1,5 Rakvere vastu 2 koefiga on samuti huvi pakkuv.

Drogba
08.03.18, 09:24
Eile oli Balti Liiga veerandfinaalis Pärnu võõrsil vastamisi Leedu piimameistritega. Pärnu sai 6 punktilise võidu. Enne mängu oli Pärnu võidu koef 18 (Bet 365) ja teises kontoris 34 (betfair). Muidugi Pärnul oli kodumängust saadud 30ne pakk juba all ja poolfinaali pääseja oli juba teada. Eks turniiri formaat juba ka soosib, et sellised "üllatused" on võimalikud. Loodan, et mõni foorumlane sai ka suurest võidust osa :D

Calva
08.03.18, 11:06
Sama Baseli võiduga City vastu, koef oli 13

Halb ründaja
09.03.18, 00:07
Romario ilmselgelt enam ei saa siia postitada, aga meie võiks jätkata oma mõtetega. Marathonbet on järgmise vooru koefidega väljas.

Kalju koef Transi vastu on 1.75, minu arust ikkagi on tasemevahe selge ja kui mitte kerge, siis võidu siiski peaks Kalju võtma.

Flora - Paide, Paide +2 on 2.15 See on sellinne trikiga mäng, aga hetkel pigem on raske näha Flora purustustööd. +2,5 sellise koefiga võtaks kohe.

Viljandi - Kalev, alla 2,5 värava saab 2.15. Võiks tulla sarnane mäng Kalev-Tammeka mängule, kui nüüd Viljandi liiga agaralt võitu püüdma ei lähe.

Levadia -4 2.09 koefiga Kure vastu tundub väga hea, suurepärane koht kus ennast peale esimese mängu ebaõnnestumist välja elada.

Tammeka koef on mõistlik Pärnu vastu, aga kas neil on piisavalt ründepowerit, et võita suurelt? -1,5 veel ei ole väljas, hetkel oleks natuke üle 2 ilmselt. Aga pigem ja kui ei. Samas Tammeka võib jääda hätta juhul kui Pärnu suudaks mingi ime läbi meeskondlikult ja korralikult kaitsta.

Selle võib puhtalt võtta kui vaadata, mis ilm õues on.

rallikas
09.03.18, 09:57
Selle võib puhtalt võtta kui vaadata, mis ilm õues on.

Sellised ilmad pigem soosivad väravaterohket mängu. Kehvemad mängijad on ehk altimad libisema ning ründajal lihtsam mööda põigata.

Zigmaister
13.03.18, 13:20
Mida härrad täna FC Lindpere - Narva arvavad? +1(3-way HC) ei tundu üldsegi paha, tundub? Narva on küll väga hea sellel hooajal, aga Kalevil oleks aeg ka punkt kätte saada.

telekavaataja
13.03.18, 13:26
Mida härrad täna FC Lindpere - Narva arvavad? +1(3-way HC) ei tundu üldsegi paha, tundub? Narva on küll väga hea sellel hooajal, aga Kalevil oleks aeg ka punkt kätte saada.

Under 2,5-s peitub väärtust.

mazz
30.03.18, 13:10
Flora - Kalev. Flora ei ole just ülisäravalt alustanud, aga nende tase on teada ja kahtlemata on nad ka siin soosikud. Aga Kalevi mängupilt on olnud senise hooaja kõige suurem üllatus ja kuigi nad ei ole veel pealinna suure kolmikuga mänginud, siis üllatusvõimelised ja ettearvamatud on nad kindlasti. Lisaks tuleb suur osa Flora põhitegijaid just koondiste juurest tagasi. Tõsi ta on, et Flora on julgete vastaste karistamises hea olnud, aga miskipärast usun, et Arbeiter teab, mida oodata ja kuidas sellega toime tulla.

Summa summarum, Kalevi koefid on minu hinnangul tugevalt liialdatud. Betsafe on praegu turuliider, pakkudes Kalevi võitu 21 ja X2 6,25. Flora võitu hinnatakse seega 85% tõenäosusega. Ma ei usu, et Flora võidaks selles olukorras rohkem kui 2 mängu 3-st.

peters
30.03.18, 16:58
Flora - Kalev. Flora ei ole just ülisäravalt alustanud, aga nende tase on teada ja kahtlemata on nad ka siin soosikud. Aga Kalevi mängupilt on olnud senise hooaja kõige suurem üllatus ja kuigi nad ei ole veel pealinna suure kolmikuga mänginud, siis üllatusvõimelised ja ettearvamatud on nad kindlasti. Lisaks tuleb suur osa Flora põhitegijaid just koondiste juurest tagasi. Tõsi ta on, et Flora on julgete vastaste karistamises hea olnud, aga miskipärast usun, et Arbeiter teab, mida oodata ja kuidas sellega toime tulla.

Summa summarum, Kalevi koefid on minu hinnangul tugevalt liialdatud. Betsafe on praegu turuliider, pakkudes Kalevi võitu 21 ja X2 6,25. Flora võitu hinnatakse seega 85% tõenäosusega. Ma ei usu, et Flora võidaks selles olukorras rohkem kui 2 mängu 3-st.

Kalev on jah hästi mänginud, kuid Arbeiter on seekord disklaffi all, mis võib aga Kalevi just pingetest vabaneda, sest ei ole platsiäärset kisa nii palju.

Florale Kalev siiski vastu ei saa, hoidke raha parem hoiukassas. :D.

DeploY
31.03.18, 11:33
Aga +2.5 1.8 koefiga?

DeploY
31.03.18, 11:45
Welco 0 AH või DNB tundub ka ahvatlev

mazz
31.03.18, 12:41
Ise hoiaks liinidest eemale. Paistab just selline mäng, kus Kalev kas üllatab või põrub täiega.

telekavaataja
31.03.18, 12:45

Ma pakun jälle, et Flora võidab praegu 3 mängu 4-st. Siiski 75% on vähem kui 85%.

Kuid sellega seoses meenus mulle Taliolümpia aeg, kus Läti kolleeg palus teha Coolbetis mõned panused. Koefitsiendid oli 20, 15 ja 12 vist. Need olid kelguspordile, et mingid vennad/tiimid saavad TOP3 kohad. Lõpuks keegi neist TOP3 ei saanud, väga napilt küll (arvestades koefitsienti), kuid lõpuks kõik kaotas.

Püüdsin teda lohutada sellega, et need olid megavalue betid, mille peale ta poolnaljatledes ütles, et suurt vahet ei ole, et sa valued leiad, kui lõpuks kõik kaotab...

Siinkohal ei taha öelda, et Kalev ei võiks mitte kaotada või isegi võita, aga tõenäosus on minu silmis ikkagi liiga väike.

mazz
31.03.18, 13:04
Sa mõtled siis, et liiga väike SBT kontekstis? Mnjah, vbl tõesti jääkski seda tõenäosuse materialiseerumist ootama, aga õnneks võtsin ka X2, nii et pole see variatsioon nii kohutav midagi.

Ma ei tea muidugi, kui tõsiselt su sõber seda ütlust siis võttis, aga üldiselt on see selline tüüpiline võhiklik suhtumine, mis toidabki kontoreid, edukaid panustajaid ja kasiinosid. Põhimõtteliselt sama "loogikat" kasutab hasartmängur automaadi ees. Aga suures plaanis jookseb kõik kokku ja väärtus on püha :D

telekavaataja
31.03.18, 13:12
Väärtuse osas nõus. Lihtsalt väärtusel ja väärtusel on ka vahet. Kui Flora mängib Piraaja vastu, siis Piraaja DoubleChance @10000 on ka väärtus, aga seda ei tule (väga demagoogiline ja ulme näide).

Point on selles, et me tuleme antud juhul ju mingisuguse idee ja soovitusena välja. Kui me pakuks hooaja jooksul 300 sellist (isegi 100), siis oleks sel jumet. Aga kui inimene otsustab suure summaga sellele peale minna, siis ta suure tõenäosusega kaotab ja omamata väljundit järgmistele soovitustele, on see veidi kurb.

SBT mõttes riski aga :D.

mazz
31.03.18, 13:21
Kontori vaatevinklist võib aegajalt väärtuse pakkumine mõistlik olla küll, eks sa ise tead seda poolt paremini. Win-win siis.

cabron
31.03.18, 17:53
mille peale ta poolnaljatledes ütles, et suurt vahet ei ole, et sa valued leiad, kui lõpuks kõik kaotab...

täpselt - valuet sa leiva peale ei määri :) kontorite õnneks enamus panustajaid jahibki valuet, mitte reaalset outcome

DeploY
01.04.18, 01:00
Welco 0 AH või DNB tundub ka ahvatlev

5790

Õige bet, aga kahjuks refund, lined droppisid ka korralikult mängu ajaks.

Shparkz
01.04.18, 21:13
4 suurepärast võimalust, aga mitte kuidagi ei saadud palli väravasse.

mazz
01.04.18, 21:27
Jep panusega võib rahule jääda, kuigi esimese poolaja järel ma nii kindel selles ei olnud.

täpselt - valuet sa leiva peale ei määri :) kontorite õnneks enamus panustajaid jahibki valuet, mitte reaalset outcome

Kui see sarkasm ei olnud, siis selgita palun selle väite taga olevat loogikat.

cabron
01.04.18, 23:23
Jep panusega võib rahule jääda, kuigi esimese poolaja järel ma nii kindel selles ei olnud.

Kui see sarkasm ei olnud, siis selgita palun selle väite taga olevat loogikat.

Kui terviklik mängu eelanalüüs näitab, et Kalev viiki või võitu ei saavuta, siis vahet pole ju mis koef on? Kui kontor pakub ahvatlevamat koefi, siis ega see ei tähenda et Kalev järsku paremini mängima hakkab, vaid pigem seda et panustajates huvi äratada antud panust võtma.

mazz
01.04.18, 23:27
Kui terviklik mängu eelanalüüs näitab, et Kalev viiki või võitu ei saavuta, siis vahet pole ju mis koef on? Kui kontor pakub ahvatlevamat koefi, siis ega see ei tähenda et Kalev järsku paremini mängima hakkab, vaid pigem seda et panustajates huvi äratada antud panust võtma.

Kui tegemist pole just kokkuleppemänguga, siis ei saa ükski analüüs näidata kellegi kindlat võitu. Igal sündmusel on mingi toimumise tõenäosus ja kui see tõenäosus on suurem kui kontori hinnang, siis on panustamine ju alati kasumlik. Tõenäosuse suurusest muutub vaid variatsioonide väljasõelumisele kuluv valim.

cabron
01.04.18, 23:43
Kui tegemist pole just kokkuleppemänguga, siis ei saa ükski analüüs näidata kellegi kindlat võitu. Igal sündmusel on mingi toimumise tõenäosus ja kui see tõenäosus on suurem kui kontori hinnang, siis on panustamine ju alati kasumlik. Tõenäosuse suurusest muutub vaid variatsioonide väljasõelumisele kuluv valim.

Eks igal panustajal on oma meetodid - ma analüüsin väga palju mänge ning kui kuskil hakkab roheline tuli põlema (a la kõik indikeerib, et Gent võiks Anderlechti vastu saavutada vähemalt viigi), SIIS alles vaatan, mis koefe pakutakse - tavapäraselt võtan selle liini, mis jääb vahemikku 1.70 kuni 2.20, rohkem või vähem on juba kahtlane. Kui ma eelneva sündmuse toimumise võimalikkust ei näe, siis ei sunni ka vanakurat ise mind võtma Genti, isegi kui double chance eest antaks 5.60.
Aga no mis ma ka tean, aprill on alanud absümaalselt :D

mazz
01.04.18, 23:56
Eks igal panustajal on oma meetodid - ma analüüsin väga palju mänge ning kui kuskil hakkab roheline tuli põlema (a la kõik indikeerib, et Gent võiks Anderlechti vastu saavutada vähemalt viigi), SIIS alles vaatan, mis koefe pakutakse - tavapäraselt võtan selle liini, mis jääb vahemikku 1.70 kuni 2.20, rohkem või vähem on juba kahtlane. Kui ma eelneva sündmuse toimumise võimalikkust ei näe, siis ei sunni ka vanakurat ise mind võtma Genti, isegi kui double chance eest antaks 5.60.
Aga no mis ma ka tean, aprill on alanud absümaalselt :D

Nojah, panustaja seisukohalt võib olla igati mõistlik jääda väiksemate koefide juurde, et vältida kõikumisi ja sellega kaasnevat tilti. Ja kihlveokontori jaoks võib olla just kasumlik, kui panustajad läbi suurema variatsiooni tilti satuvad. Aga matemaatiliselt/loogiliselt loeb ikka ainult väärtus ja nii peaks see olema ainutähtis ka panustajale kuniks ta suudab psühholoogilistest kõrvalmõjudest hoiduda ja mängukassat mõistlikult hallata.

telekavaataja
02.04.18, 00:50
Siin on omamoodi õigus mõlemal poolel tegelikult.

Kasumlikud on need kasutajad, kes suudavad sündmuste tõenäosust oluliselt paremini hinnata kui bookied ja seda pikemal ajajärgul. Samas kui mängija arvab, et tõenäosus on tegelikult 15% mitte 5%, jääb see ikkagi 15% ja mängimine ainult sedasorti panustega ei pruugi olla pikemas perspektiivis kasumlik.

Lambimees
02.04.18, 02:19
Siin on omamoodi õigus mõlemal poolel tegelikult.

Kasumlikud on need kasutajad, kes suudavad sündmuste tõenäosust oluliselt paremini hinnata kui bookied ja seda pikemal ajajärgul. Samas kui mängija arvab, et tõenäosus on tegelikult 15% mitte 5%, jääb see ikkagi 15% ja mängimine ainult sedasorti panustega ei pruugi olla pikemas perspektiivis kasumlik.

Just pikemas perspektiivis ongi, lühikeses perspektiivis tõesti võib kehvasti minna.

DeploY
02.04.18, 10:44
Aga +2.5 1.8 koefiga?

Ise läksin selle peale ja pärast esimest 30 minutit mõtlesin küll, et see bet on kindlalt läinud, aga vähemalt ilus teine poolaeg.

Mis puudutab valued, siis ma ei sea küll kindlat piiri kus kohas value lõppeb või mis koefist alates enam ei prooviks.. Väga harva võtan midagi alla 1.8 koefi, aga samas kui tõesti on mingi väga hea value kas in-play 0 AHl või midagi muud aga on väga palju kõrgem koef, siis ikkagi üldjuhul proovin ja ei ütleks et oleks kahjumis nende aeg-ajalt kõrgemate koefide bettidega samuti. Samas pre-game selliseid bette üldjuhul ei võtaks, pigem vaataks handicapide jms poole.

telekavaataja
02.04.18, 17:10
03.04 kl 19:00 Legion - Võru Helios
Legion/Legion HT/FT @2,3 (bet365)

187,5 ühikut

Romario kuule, kas sul on mingi sõber b365, kes SBT tarvis mingeid ulmekoefe üles paneb?

-RoMaRiO-
02.04.18, 22:21
Romario kuule, kas sul on mingi sõber b365, kes SBT tarvis mingeid ulmekoefe üles paneb?

Mu sõbrad, kes on panustamisega seotud, ei pakuks ilmselt sellist väärtust. :D

Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis sellised asjad näitavad vaid seda, et gambling ei ole finantside suurendamise mõttes surnud valdkond ja ka aastal 2018 leiab vähemalt mõne korra kuus ka väga kitsa mängude valikuga kohti, kus mõnus muie tuleb näole.

Eelnenud arutelu kohta, et value ongi otseses seoses ju outcomega. See et mingis konkreetses vastasseisus jääb valim liiga väikseks ja väärtus ei realiseeru tulemuses ei tähenda, et see kaotuse pärast oleks halb panus olnud. Mõnes teises analoogses situatsioonis püüab selle ikka kinni ja sealt tulebki profit. Lihtsalt lõppkokkuvõttes on küsimus selles, kas ka päriselt väärtus üldse eksisteeris ja selle äratundmine eristabki häid panustajaid mitte nii headest. Sesmõttes on see muidugi huvitav teema, et kuidas kaotustelaine kellelegi mõjub jne, aga ka tilt management on väga oluline tegur, et olla selles maailmas edukas.

Kui me räägime hobimängijast, kes teeb aastas ehk 10 panust ja ta peamine soov ei põhine ainult meelelahutuslikel aspektidel, siis ilmselt tema jaoks ei ole jah oluline leida keskmise või suure variatsiooniga väärtust, vaid mängida nö kindla peale favoriitidele. Olenemata sellest, kas panus oli negatiivse tootlikusega või mitte, on tal seeläbi head võimalused lõpetada plussis. Nagu ruletis martingaledes on väga suur võimalus lõpetada lühikese sektsiooni puhul plussis, sest maja eelis ei jõua lihtsalt enamus kordadel mängima hakata.

Ma ise olen teinud kümneid ja kümneid väga halbasid panuseid, mille ma olen võitnud ja ilmselt rohkemgi häid panuseid, mille ma olen kaotanud. Long run jooksevad kõik need asjad enam-vähem paika ja ei ole mõtet väga järeldusi konkreetsest üksikust juhtumist teha. On muidugi selge, et mõni inimene jookseb elus siiski üle EV ja teine alla, aga väga suurel määral ei ole meil võimalik sellesse ise sekkuda. Selline see elu lihtsalt on.

Huvitav teema on veel igast suure auhinnafondiga loteriid ja progresseeruva jackpotiga slotid. On selge, et tegemist on matemaatiliselt kahjumliku mänguga ja valdav enamus inimesi ei võida mitte kunagi. Ja ilmselt enamus saab sellest ka väga hästi aru. Ometi väga paljud inimesed mängivad regulaarselt ja loodavad oma one time`i. Ma olen aastaid naeruvääristanud selliseid inimesi, aga viimasel ajal olen tabanud end mõttelt, et miks mitte ka ise sümboolse summa eest gamblida, sest kui peakski maagilise hiti kätte saama ning jooksma haigelt üle EV, siis on tegemist elumuutva summaga, mille najal saab edaspidi teha positiivse ootusega otsuseid elus. Aga ka siin tuleb väga selgelt aru saada tõenäosustest ning mõista, et ka terve elu jooksul ei püüa me sellistes valdkondades tõenäosust kinni.

telekavaataja
02.04.18, 22:33
Minu jaoks on "väärtus" ühelt poolt väga filosoofiline teisalt väga reaalne mõiste.

"reaalne" väärtus - Sündmuse juhtumise tõenäosus on oluliselt suurem kui seda pakub bookie ja see tõenäosus on üle 33%.

"Filisoofiline" väärtus - Sündmuse juhtumise tõenäosus on oluliselt suurem kui seda pakub bookie, kuid see tõenäosus on alla 33%.

"Filosoofilised" väärtused võivad vahel mängida, aga outcomi teevad teile "reaalsed" väärtused.

See 33% on suht lamp ja minu välja meõldud, aga umbes seal see on.

Ja b365 otsus välja tulla esiliigaB ja ka teise! liigaga 1 päev enne on äärmiselt üllatav ja SBT mõttes häbiväärne (muidu aga äge).

j6u1uv4n4
02.04.18, 22:38
Romario kas sa ise ka panustasid nende algsete koefitsientide peale? Huvitav kui kiirelt b365 konto limiteeritakse kui selliseid koefitsiente kolme päeva sees nii vara ära võtta.

ChelseaFC
02.04.18, 22:57
Romario kas sa ise ka panustasid nende algsete koefitsientide peale? Huvitav kui kiirelt b365 konto limiteeritakse kui selliseid koefitsiente kolme päeva sees nii vara ära võtta.

Võin sellele ise vastata. Reedel tegin 365 konto ning võtsin 2 esiliiga A mangu ja ühe teise liiga mängu. 5seid panuseid seal pole motet panna, samas päris max limiite ka ei hakanud panema. Samas Raasiku väärtus oli nii ilus, et võtsin nii võitu, dnb ja ka dc. Igatahes laupäeva õhtul (ehk siis enne Raasiku mängu algust üldse) potsatas postkasti vana hea traders’ decision kiri ja hetkel on isegi Premier League’ile raske üle paari euro panna.

-RoMaRiO-
02.04.18, 23:13

Nagu Chelsea ütles, siis kui eesmärk on konto säilitada, siis selliseid mänge bet365-s early rünnata ei tohi. Ma ise 365 ei kasuta, aga alternatiivsete kontorite kaudu sai Raasikule arvestades liigataset täitsa sümboolselt peale. Tänast Legionit osati varasema praktika põhjal ilmselt juba karta.

Ma selle telekavaataja 33% tõenäosusega ei tahaks ka päris nõustuda. Imo ei ole mitte mingit vahet, kas eeldatav tõenäosus on 10% või 33%. Ühel juhul on lihtsalt variatsioon suurem, aga long run pole jätkuvalt vahet.

telekavaataja
03.04.18, 00:31
Ok. Ma ei vaidle üldse vastu. Ma püüan lihtsalt veidi täpsustada, aga ma ei oska edasi anda mõtet. Fakt on see, et pikas perspektiivis loeb oskus hinnata väärtust ja üldiselt on mängijad eelisseisundis, kuna analüütikute tähelepanu pigem hajutatud.

telekavaataja
03.04.18, 11:11
Igatahes laupäeva õhtul (ehk siis enne Raasiku mängu algust üldse) potsatas postkasti vana hea traders’ decision kiri ja hetkel on isegi Premier League’ile raske üle paari euro panna.

Tegelt nad oleks võinud sümboolselt 3.65€ suuruse panuse ikka lasta.

vaikiv mees
05.05.18, 17:32
http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?14229-Romario-m%F5tted-Eesti-spordist&p=1873965&viewfull=1#post1873965
Näe, täna kaotas Kalev jälle. Ja vahet ei ole, kas nende edu tõenäosus on 5% asemel 15%, kui
Flora võidab nii tänase vooru lühiajalises kui ka hooaja 4 omavahelise mängu pikaajalises perspektiivis

rahvaspordipäev
07.05.18, 12:53
Vähe kummaline jutt manu fännilt päev pärast brightonilt sisse saamist. Reali ja Bayerni peale panustamine on tore küll, panus võidab tihti, aga samas ka kõige kindlam viis pikaajalises perspektiivis kindel kaotaja olla, sest väärtust neil panustel ei ole. Kuna 90% inimestest on sellised omast arust kindla peale panustajad, kes ennustavad võitjat, vaatamata koefitsienti, on väärtus peaaegu alati underdogi peal.

krissucool
07.05.18, 15:56
http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?14229-Romario-m%F5tted-Eesti-spordist&p=1873965&viewfull=1#post1873965
Näe, täna kaotas Kalev jälle. Ja vahet ei ole, kas nende edu tõenäosus on 5% asemel 15%, kui
Flora võidab nii tänase vooru lühiajalises kui ka hooaja 4 omavahelise mängu pikaajalises perspektiivis

Kui nende edu t6en2osus on 5% asemel mida bookie pakub tegelikult 15% ja sa panustad neile 100 korda, siis sa v6idad keskmiselt 15 panust ja oled omadega kasumis. Ei ole ju nii keeruline. 1 m2ngu kokkuv6ttes sa sellise value bettiga kaotad raha, kui sa leiad 100 sellist valuebetti, siis oled sa korralikus kasumis. (tegelikult muidugi ei ole sul ilmselt 100 panust vaja selleks teha, lambin2ide)

Red Devil
12.08.18, 14:23
Kas tulevikus on plaanis veel tippe jagada, või olete lõpetanud?

-RoMaRiO-
12.08.18, 15:38
Kas tulevikus on plaanis veel tippe jagada, või olete lõpetanud?

Hetkel ei paku teenust jah, aga tulevikus ilmselt veidi teise kontseptsiooniga tuleme laivi kui algab ka kossuhooaeg.

Red Devil
27.09.18, 20:44
Hooaeg vaikselt algab, kaugel olete oma teenuse avamisega?

-RoMaRiO-
28.09.18, 15:21
Hooaeg vaikselt algab, kaugel olete oma teenuse avamisega?

Nonii. Plaan on hetkel infot telegramis jagada. Otsige üles Estonian Sport. Esimene nädal on tasuta ja ehk juba nv leiab sealt miskit. Edasi vaatame jooksvalt, kas ja kuidas huvi on ning kas see meie jaoks ka kasumlikuks osutub.

Kaaspartner ChelseaFC on vahepeal jõudumööda ka veidi statistikat teinud, kuidas vutis enamasti lives asjad toimivad. Palju on puudu, aga mingi info tegemistest ja tootlikusest saab - https://nikkilee.blogabet.com/

dinero
28.09.18, 15:56
Hei,
telegram.org platvormil? Hetkel Estonian Sport-i seal ei leia kahjuks.

-RoMaRiO-
28.09.18, 16:05
Hei,
telegram.org platvormil? Hetkel Estonian Sport-i seal ei leia kahjuks.

Jah, vabandust! estoniansport tuleb kokku kirjutada.

-RoMaRiO-
28.09.18, 16:06
ja kui kellelgi mingeid küsimusi, siis küsige julgelt!

-RoMaRiO-
28.09.18, 16:29
õpime ise ka alles telegrami kasutama :D

selle lingiga saab otse gruppi - https://t.me/joinchat/KTlOFQyesDnjNruqLBC_bQ

monn
28.09.18, 16:36
Kas keegi bet365 ka midagi teab? Et nüüd ka eestlased saavad seal mängida tegin konto ära… kellegil mingeid soovitusi ka jagada kuidas 1 päevaga kontot ära ei limiteeritaks?Sõbral limiteeriti konto päevaga

telekavaataja
28.09.18, 16:45
Kas keegi bet365 ka midagi teab? Et nüüd ka eestlased saavad seal mängida tegin konto ära… kellegil mingeid soovitusi ka jagada kuidas 1 päevaga kontot ära ei limiteeritaks?Sõbral limiteeriti konto päevaga

Ära pane siis Kohtla Järve - Legioni mängule kohe 200 peale.

monn
28.09.18, 16:59
Ära pane siis Kohtla Järve - Legioni mängule kohe 200 peale.

Kas keegi oskab öelda kuidas see limiteerimine neil käeb?Mingi treider vaatab, et panid 2 sotti kuskile Narva Transi peale võitsid ja autobann?

telekavaataja
28.09.18, 17:10
Kas keegi oskab öelda kuidas see limiteerimine neil käeb?Mingi treider vaatab, et panid 2 sotti kuskile Narva Transi peale võitsid ja autobann?

Asi pole võitmises.

Lähemalt rääkisin SIIN (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?12768-Telekavaataja-blogi&p=1855878&viewfull=1#post1855878).

-RoMaRiO-
28.09.18, 17:36

Esimene soovitus on, et esimes(t)e panus(t)ega ära mine külaliigale, mida ELB on, suurelt peale. Mängi konto sisse, tee vahepeal tippliigasid vahele, pane kombosid ja nii on lootust, et konto võib päris kenasti püsida. Ise sain 365-s mainitud mängu erinevatele turgudele ligi 1000 peale ja ei olnud mängujärgselt selliseid probleeme.

$$$
04.10.18, 21:16
Ja siis, ära tee cashoute kui vähegi kannatab. Kui sa suuri summasid kontol, siis nad vaatavad, et sa võid potensiaalselt selle raha veel maha gamblida.
365l on ametlik litsens ka ja pole väga hirmu, et raha võib kadunuks jääda.

Kutt1423
04.10.18, 23:51
Ja siis, ära tee cashoute kui vähegi kannatab. Kui sa suuri summasid kontol, siis nad vaatavad, et sa võid potensiaalselt selle raha veel maha gamblida.
365l on ametlik litsens ka ja pole väga hirmu, et raha võib kadunuks jääda.

Mõtled withdrawaleid, et ei tasu teha?

-RoMaRiO-
05.10.18, 00:37
Mõtled withdrawaleid, et ei tasu teha?

ikka jah.

monn
05.10.18, 09:11
Eesti litsentsiga ikka suht kerge, kui probleemid lähed otse maksuametisse. Vähemalt tean tuttavat, kus maksuamet pani asjad liikuma.
Väljaspool eesti litsentse asi raskem.
Cashoutimisel suuri summasi, alati satud radarile ja võidatkse lihtsalt limiteerida lambist. Eks telekavaataja teab paremini öelda, aga suht loogiline , et suurel väljamaksel visatakse account traderi poolt ülevaatamiseks...

Kutt1423
05.10.18, 11:21
ikka jah.

OK see hea info, tänud.

telekavaataja
05.10.18, 11:35
Te tähtsustate raha väljakandmise ja limiteerimise seost üle. Midagi seal on, aga mitte liiga palju.

-RoMaRiO-
09.01.20, 17:53
Kuigi ma olen juba üpris kaua mõelnud, et võiks üle pika aja siia ühe postituse teha, siis kuidagi ei ole leidnud sobivat hetke ja tahtejõudu midagi kirjutada. Proovime hetkel selle vea parandada ja vaatame otsa sellele, mis vahepeal toimunud on.

2018. aasta lõpu poole oli mul selge, et mul on "tavainimese" töögraafikust kopp ees ja midagi on elus vaja muuta. Mitte et otseselt midagi väga halvasti oleks olnud, aga mõte sellest, et elada vabakutselise gamblerina erutas piisavalt, et mitte proovida. Kuna selleks ajaks oli aastaid ka töö kõrvalt spordiennustusega aktiivselt tegeletud, siis oli selge, et selliselt elades on võimalik täitsa ära elada ja ei pea kuu lõpus piirduma ainult kiirnuudlite ja Kirde saiaga, vaid saab ka Valla vorsti saiale peale panna. Lisaks sai keskkooli ajal ju unistatud, et minust saab elukutseline pokkerimängija, aga kui mõistlikud inimesed tegelesid tol perioodil mängu õppimise ja limiitides üles liikumisega, siis ma keskendusin kõigele muule ebavajalikule ja nii need asjad ühel hetkel jõudsidki sinnamaale, et tulemused rääkisid seda keelt, et on mõistlikum keskenduda millelegi muule. Juba seetõttu tuli selline elu ikkagi ära proovida.

Aasta lõpu poole tulin ma töölt ära ja võtsin eesmärgiks, et 2019. aastal sõltuvad minu sissetulekud peaasjalikult sellest, kuidas sportlased oma sooritustega hakkama saavad. Eks selleks ajaks oli mul tegelikult ju selge, et ega midagi kerget enam 2019. aastal ees ootamas ei ole, sest kogu äri on liikunud selles suunas, et konkurents väärtuspanuste saamiseks on tugev ja kontorid annavad endast parima, et võitvatel mängijatel piirata teenuse kasutamist. Võrreldes 5+ aasta taguse ajaga on see maailm metsikult muutunud ja sellest ongi mul kõige enam kahju, et tol perioodil, kui oli võimalik näidata väga ilusaid numbreid, siis ei võtnud spordiennustust tõsiselt, vaid ainult meelelahutuslikel eesmärkidel kommiraha eest.

Aasta algul oli motivatsioon igatahes laes ja oli tavapärane, et kui magama sai 2-3 paiku mindud, siis äratus tuli hommikul kella 5-ks panna, et olla valmis koefitsientide turule tulekuks. Tavapärased olid ka 10-tunnised tööpäevad külmas jalgpallihallis, et jälgida hooajaeelseid kontrollmänge. Kui ma isegi "tööd" ei teeks, siis jälgiks omajagu ikka neid mänge, sest eelkõige peab olema ka tõsine huvi spordi vastu, aga ei saa kuidagi öelda, et see kõik väga nauditav oleks olnud. Sel perioodil lohutas mind teadmine, et kui ma esmaspäeva hommikul rahulikult magasin, siis enamus inimesi on vastumeelselt tööle läinud ja mingil põhjusel tekitas see hea tunde.

Üks peamiseid põhjuseid, miks ma otsustasin sellist elustiili proovida, oli muidugi ajaplaneerimise võimalus. Ettevõtluses on ka võimalik oma aega planeerida, aga kindlasti mitte sellises ulatuses, sest kohustused on teisel tasandil. Olles vabakutseline spordiennustaja, siis sa elatud ainult tulemuspalgast ning sellest, kas ja kui palju oled sa valmis vaeva nägema. Kuigi ma täpseid tunde ei lugenud, siis aasta alguses ma kindlasti nö töötasin enam kui 180 tundi. Aga aeg läks edasi ja kuna ma olen loomupoolest väga mugav inimene, siis mingil hetkel sai lähtutud oma kooli ajal kehtinud mõtteterast, et üritada minimaalse vaevaga saavutada maksimaalne tulemus. Nii sai ka üpris palju elu nauditud. Kui tuli tuju järgmine nädal reisile minna, siis sai see ette võetud. Kui tuli tuju kolm päeva järjest pidu panna, siis ka selleks olid ideaalsed võimalused jnejne.

Kuigi ma täpsetest tulemustest pigem ei räägi, siis täitsa kõrvale ka seda osa jätta ei saa. Ütlen vaid seda, et oli võimalik Eesti oludes viisakalt ära elada. Kõikide peamiste liigadega, mida ma panustan (Eesti jalgpalli eritasandid, Eesti-Läti korvpall) jäin ma kasumisse. Positiivse poole pealt sai välja töötatud statistikal põhinev mudel, mille kriteeriumite täitumisel suvalised jalgpallimängud jooksid eelmine aasta 8,7% tootlikusega. Kõige muret tekitavam on aga fakt, et Aasia turul pole seisud kohe üldse kiita - kasum ainult 1,5%. Peamine raha tuleb jätkuvalt eurobookiedest ja eelkõige 365-st, kus eelmise aasta kasum 22,5%. Kuigi ma varasemalt pole nii täpselt kõiki oma panuseid trackinud, siis tunde järgi ma arvan, et varasemalt pole mul miinuskuid olnudki. Eelmine aasta tuli kaks tükki.

Kuidas edasi? Ausaltöeldes hetkel ei teagi. Praeguse plaani järgi kavatsen aasta esimesed kuud veel keskenduda spordiennustusele, aga siis võiks kuskil mujal edasi vaadata, sest kuigi on võimalik jätkuvalt spordiennustusega elatist teenida, siis mu arvates see väga jätkusuutlik enam kahjuks pole. Hetkel tuleb muidugi tõdeda, et ega peale gamblingu ja spordi mind miski suurt huvita. Oli kahtlemata põnev ja tore aasta, aga lõppkokkuvõttes natuke üksluine ja aega oli ka lõpuks liiga palju üle, et erinevate rumalustega tegeleda. Peamine rumalus on mul täis peaga ruletti mängida ja see on ikka väga kulukas lõbu olnud :D. Arusaamatu, kuidas ühes valdkonnas üritad maksimaalset väärtust taga ajada ja teises annad seda vabatahtlikult ära. Meelelahutusena kindlasti okei, aga sellisel juhul tuleb osata ka kaotada, mitte nagu mina. Bettingus samas põhimõtteliselt 0 tiltamist ka halbadel perioodidel, et vähemalt selle üle olen uhke.

Saigi vist peamised mõtted hetkel kirja pandud, et kui kellelgi juhuslikult mingeid küsimusi, siis võib küsida ja võimaluse korral proovin ka vastata.

telekavaataja
09.01.20, 19:51
Aus kirjutis, mis tekitas äratundmisrõõmu

Pole küll kunagi spordiennustusega veel otseselt teeninud, aga mu virtuaalne laik läheb sulle.

Tegelikult on panustamine meelelahutus. Niikaua kuni sa suudad seda meelelahutusena võtta, oled sa võidus.

Jalgpall on ka meelelahutus, kuigi ühe jalgpalliliidu juht pidavat vastu olema.

plastic'99
10.01.20, 10:54
+1 samuti jutu eest. selle pokkeriteemaga seoses küsimus sulle... need sõbrad/tuttavad, kes sul mängu arendasid toona kui sina seda ei teinud. kes ja kui kaugel praegu? Eestis on ilmselt tuhandeid noori kutte, kes pokkerist on oma väljapääsu näinud, samas neid, kes reaalselt suutnud pokkeris teenida ning üle 10 aasta hoida (!!!) oma sissetulekuid selliselt, et selle elukutse valik tasuks pikema elukurvi vältel (!) ära, on mingi 15? 20? Selle numbrilise piiri võib muidugi nihutada, kuid ma räägin siin puhtalt enda nägemusest. Neid võiks siin vabalt ülesse ka reastada, kuid mõni neist peab siin foorumis lausa blogi, et mis ma ikka. Samas ma võin ilmselt isiklikust lähemast tutvusringkonnast 10-15 nimetada kohe, kes lifetime teeninud (seda kusjuures mõne aasta jooksul) 200-300k pluss. Iga tavainimese jaoks lifechanging, kuid kahjuks neil seda raha enam ei ole. Et see on selline kahe otsaga asi... see pokkeriteenistus. Ka täna võid sa ju minna talli ja 6-8 kuuga ilmselt töötada ennast selliselt ülesse, et teenid 2-3 eesti keskmist. Aga kas see on see otsus mida teha?

Foorum.pokkeriprodes on selle üle ka omajagu arutelusid peetud, et mis see sissetulek on, millega pokker tasuks ära. konsensus vist oli, et mingi 3x eesti keskmist. Ma tahaks arvata, et konkreetsetele inimestele, kes seda reaalselt ka teenida suudavad, on see summa palju kõrgem selle alternatiivkulu poolest. piltlikult öeldes õpi 1-2 aastat IT-d (täiesti kindel, et need, kes suudavad pokkerit biitida, suudavad ka seda kenasti) ja sul on sama sissetulek garanteeritud pmst kogu eluks, mitte ainult mingiks perioodiks. Sealjuures puudub see stress.

Mida paljusid ahvatleb on see "elustiil". Aga see elustiil on sobiv mingi eluperioodini ja vanuseni. Ma ei usu, et spordiennustuses kuidagi teistmoodi on. Ma arvan, et isegi keerulisem, sest pokkeris sul on siiski see redel palju lihtsamini hoomatavam (piltlikult öeldes ranka tabel kasvõi 15 a tagasi), spordiennustuses seda ei ole. Rääkimata siis kasvõi sellest, et tegelikult on sul tagasiside oma mängule läbi ev selgelt koguaeg olemas. spordiennustuses tundub see määramatus oluliselt suurem.

Ma arvan, et markku ja ment ei kahetse oma karjäärivalikud ka tulevikus, aga nii mõnigi, kes oma 20ndates on näpud püsti olnud ja praegu ka on, võivad seda üsnagi kiiresti kahetsema hakata.

-RoMaRiO-
10.01.20, 12:55
Kui ma rääkisin mängu arendamisest, siis ma otseselt ei pidanud küll isiklikke sõpru silmas, vaid üleüldist populatsiooni, kellega tuli konkureerida. Aga tean loomulikult inimesi, kes on selles mängus kõrgel tasemel ja on suutnud aastaid sellega endale elatist teenida. Nimedest ei hakka rääkima, sest ega see ring enam liiga suur ei ole, kes sellega hakkama saavad.

Muidu tark jutt ja ega palju kommenteerida oskagi, kui siis ehk seda, et minu isikliku arvamuse kohaselt elatakse liiga palju tulevikus ja kardetakse seda, mis võib ees oodata. Ma arvan, et sellest ei ole midagi hullu, kui professionaalne pokkerikarjäär ongi lühike etapp elust - kestis näiteks viis aastat ja kui enam ei biidita, siis liigutakse mujale sektorisse ja/või minnakse õppima. Tavatööl on see ju täiesti tavapärane, et inimesed vahetavad töövaldkonda. Ma tahaks uskuda, et enamus endiseid promängijaid on leidnud oma koha ühiskonnas ja meenutavad seda perioodi tagasivaadates, et oli väga fun. Selles on sul loomulikult õigus, et see on fun kuni mingi eluperioodini, aga noorus on ilus aeg, noorus ei tule iial tagasi. Ma mäletan ka aega, kus foorumis inimesid muretsesid, et mis ma siis teen kui ühel hetkel ei biidi enam, et saadan CV asemel pokkerigraafiku, aga kui sa 2010+ olid aastaid selles mängus edukas, siis oli sul väga palju olulisi omadusi - õppimisvõime, töötahe, enesedistsipliin jne ning selliste omadustega oled sa võimeline igal pool hakkama saama. Kas mõistlikum oleks kohe näiteks IT-d õppima minna? Kui high stakesi ei jõua, siis ilmselt tõesti, aga ega kõike selle alusel ka võtta saa. Tais ballatsemine on ka ikka miskit väärt :D

Aga kui lõpetuseks võrrelda pokkerit spordiennustusega, siis siin on sul jah tuline õigus, et spordiennustuses tagasiside peegeldub ainult tulemustes ja endal peab väga tugev tunnetus olema, et mitte result oriented olla ja ega minulgi pole vähimatki aimu, kas ma jooksen hästi või halvasti. Enamus inimesi sellega kindlasti hakkama ei saaks ja eks seetõttu neid inimesi, kes oleks võimelised ükskõik millist spordiliigat biitima, liiga palju just ei ole ka.

plastic'99
10.01.20, 13:45
eks selle arutelu juures, et "targem oleks muud olnud teha" kui pokkerit mängida (long term vaates) võib väga selge paralleeli tuua ka sportlastega. kasvõi siit samast jalgpallist - palju neid vendi on, kes seda minu toodud sissetulekute piiri suudavad karjääri jooksul ületada, eksole. Samal ajal oled aga saanud elada noorena elu, mida oled tahtnud. et mingis mõttes toetab su pointi. Eelnev ja järgnev ei ole ka üldse sinu pihta, sest sul tundub täiesti teistsugune taustsüsteem olevat.

Aga lihtsalt see pokkerinäide sult jättis korra mõtlema. Et noh, see Tai näide nüüd ka :P iga keskmine Eestist Austraaliasse läinud noor elab ka selle etapi läbi. Lihtsalt peale seda etappi on võib-olla see kukkumine natukene vähem valus kui keskmisel pokkerimängijal, kes omal ajal NL 1000 mänginud ning kes nüüd kurvist maas olles üritab veel viimase hingetõmbeni kuskil urkasaidil volüümi anda (olles sisuliselt muutunud samasugeks palgatööliseks, kelleks ta kunagi saada ei tahtnud). Et eks neid näiteid leiab igasuguseid ja eks su blogi peale vajusingi mõttesse ja kuna vanus ka tiksub vaikselt peale endal, siis hakkadki kelbast ajama. :P Et mida aeg edasi, seda teistmoodi seda ringkonda (kasvõi neid turniiriseeria üritustel liikuviad) näed. Mingil hetkel oli äge, nüüd vaatad, et ikka väga paljude pilkude ja selle välise sära taga on tegelikult päris paljunu tuhmunuid (ja tihtipeale tegelikult võlgades) hingi.

Et ühesõnaga, ma siin rohkem keskendusin võimalikele downsidedele ja enda mõtetele/kogemustele sellise karjääriväliku puhul. Ja mitte sinu kogemusest lähtuvalt, vaid eelkõige mõttearendusest ajendatult. Kuna see on siiski avalik video, siis jagan KristjanLaasi videot, kes on oma kogemusest teinud ka ülevaate ning sõnastanud selle, mis ma öelda üritasin, oluliselt paremini. Ma oma kogemuse pealt julgen küll öelda, et selliseid noori oluliselt rohkem kui neid, kes maarjamaale jõudnud. Ja tahakski väita, et need, kes on jõudnud, oleksid seda jõudnud igal elualal tegelikult.

tldr: minu arvates sellise elustiili ja -tee valik kaasneb endas ülisuuri riske, mis realiseeruvad inimeste inimeste endi eluteedes teatud viitega ning on ikkagi väga sagedased. Et see risk, mida ei teadvustata, kuid mis inimloomusest tulenevalt kaasub, on ikka räige.

https://www.youtube.com/watch?v=gijl8f_N75U

$$$
10.01.20, 16:49
Lihtne on öelda, et inimene, kes lööb pokkeris läbi lööks igalpool, aga reaalsuses on palju inimesi kelle töötahe on väga hea ainult tänu 'passionile'.

Huvituja
10.01.20, 17:18
Millist brokerit Aasias kasutasid?

United
10.01.20, 17:21
Lihtne on öelda, et inimene, kes lööb pokkeris läbi lööks igalpool, aga reaalsuses on palju inimesi kelle töötahe on väga hea ainult tänu 'passionile'.

+1, näiteks mina.

-RoMaRiO-
10.01.20, 17:28
Millist brokerit Aasias kasutasid?

Sportmarket

rahvaspordipäev
10.01.20, 18:36
Positiivse poole pealt sai välja töötatud statistikal põhinev mudel, mille kriteeriumite täitumisel suvalised jalgpallimängud jooksid eelmine aasta 8,7% tootlikusega.

Kas ärisaladusi liiga palju ära andmata oskad kuidagi seletada ka kuidas sellise mudeli välja ehitamine välja näeb? Kas ainult eestikad või ka suuremad liigad?

Sellega seoses muidugi tuleb meelde grupp Eestis resideerunud välismaalasi, kes olid välja töötanud mudeli, mis biitis premmi, laligat jne mingi veits alla 5% roiga. Kuna limiidid väga suured ja mänge palju, siis peale pritsis ka päris palju raha. Kuni ühel hetkel täielikult reaalsustaju kaotanuna otsustasid panna mingi 700k 1.08 koefiga, et Saksamaa ei võida '14 MMi.

Siiamaani hoian peast kinni sellele mõeldes, et kuidas sellise raharongi leiutanud inimesed ei taba ära, et koondisemängudele, kus mängud pigem harvad ja koosseisud pidevas muutumises, statistikapõhine lähenemine vähe väär on. Pealegi 1.08 koef, what the actual fuck.

rahvaspordipäev
10.01.20, 18:45
Ja tahakski väita, et need, kes on jõudnud, oleksid seda jõudnud igal elualal tegelikult.

Ja ometi ma tõestan vastupidist igakord kui ma väljaspool seda alafoorumit postitamas käin. On siiani ka põhiharidusega elukutselisi, kes täiesti geniaalselt vastaseid loevad, kuid alternatiivsed karjäärivalikud oleks nõudepesija või siis pere maha jätta ja kuskile Iirimaale kanu kitkuma minna. See skillset, mis pokkeris läbi lüüa aitab, on niivõrd spetsiifiline ja enamikel päristöödel täiesti kasutu ja IT-ga absoluutselt erinevaid matemaatilisi eeldusi nõudev. Lihtsalt loogilist mõtlemist ja ajapuuduses tõenäosusteooriat mõigata suutvat inimest ei ole väga eriti kuskil mujal kui traderina töödates vist.

cabron
10.01.20, 19:34
Kas ärisaladusi liiga palju ära andmata oskad kuidagi seletada ka kuidas sellise mudeli välja ehitamine välja näeb? Kas ainult eestikad või ka suuremad liigad?

Sellega seoses muidugi tuleb meelde grupp Eestis resideerunud välismaalasi, kes olid välja töötanud mudeli, mis biitis premmi, laligat jne mingi veits alla 5% roiga. Kuna limiidid väga suured ja mänge palju, siis peale pritsis ka päris palju raha. Kuni ühel hetkel täielikult reaalsustaju kaotanuna otsustasid panna mingi 700k 1.08 koefiga, et Saksamaa ei võida '14 MMi.

Siiamaani hoian peast kinni sellele mõeldes, et kuidas sellise raharongi leiutanud inimesed ei taba ära, et koondisemängudele, kus mängud pigem harvad ja koosseisud pidevas muutumises, statistikapõhine lähenemine vähe väär on. Pealegi 1.08 koef, what the actual fuck.

Linnalegend ei ole? Ja kui ka tõsijutt, siis 1.08le panustamine näitab et tegu pole tõsiste meestega...

plastic'99
10.01.20, 19:39
Ja ometi ma tõestan vastupidist igakord kui ma väljaspool seda alafoorumit postitamas käin. On siiani ka põhiharidusega elukutselisi, kes täiesti geniaalselt vastaseid loevad, kuid alternatiivsed karjäärivalikud oleks nõudepesija või siis pere maha jätta ja kuskile Iirimaale kanu kitkuma minna. See skillset, mis pokkeris läbi lüüa aitab, on niivõrd spetsiifiline ja enamikel päristöödel täiesti kasutu ja IT-ga absoluutselt erinevaid matemaatilisi eeldusi nõudev. Lihtsalt loogilist mõtlemist ja ajapuuduses tõenäosusteooriat mõigata suutvat inimest ei ole väga eriti kuskil mujal kui traderina töödates vist.

See "igal elualal" oli mul suht rõve slip, mis läks sisse ja mida pärast tahtsin muuta, kuid ei saanud ja ei viitsinud lisanduvalt kommenteerida. ilmselgelt mõtlesin "ka mõnel muul elualal". trader on hea näide küll. Ja oma jutus (vähemalt mõtetes) keskendusin tegelt rohkem neile, kes sinu tasemele jõudnud ei ole. ehk tegelt see lisavõrdlus edukate puhul pigem ebavajalik jah.

rahvaspordipäev
10.01.20, 19:39
Linnalegend ei ole? Ja kui ka tõsijutt, siis 1.08le panustamine näitab et tegu pole tõsiste meestega...

Täitsa tõsijutt, sõbra sõbrad ütleme, ise ka joonud nendega olympsis kunagi. Aga see näitabki kui teistmoodi n-ö funktsioonimatemaatika inimesed mõtlevad.

Nasfal
10.01.20, 20:02
Täitsa tõsijutt, sõbra sõbrad ütleme, ise ka joonud nendega olympsis kunagi. Aga see näitabki kui teistmoodi n-ö funktsioonimatemaatika inimesed mõtlevad.

Eks kõigil tuleb lõpuks mental breakdowne. 3-4 kuud tagasi Olympicus rahalauas üks Eestlane callis omahas ära rahalauas 100k allini ja laud oli A K 3 3 ja river oli vist 5. See kes allini lükkas tal oli käes A A K 3 ja kes callis tal A K K 3 ning kogu Hilton ahhetas. Tekkis ka küsimus, et kui sul ei ole Omahas Nuts ja preflop meeletult raiseti, siis kuidas sa suudad üldse sellise Allini ära callida second nutsiga isegi juhul kui sa ässa blockid.

$$$
10.01.20, 20:33
Eks kõigil tuleb lõpuks mental breakdowne. 3-4 kuud tagasi Olympicus rahalauas üks Eestlane callis omahas ära rahalauas 100k allini ja laud oli A K 3 3 ja river oli vist 5. See kes allini lükkas tal oli käes A A K 3 ja kes callis tal A K K 3 ning kogu Hilton ahhetas. Tekkis ka küsimus, et kui sul ei ole Omahas Nuts ja preflop meeletult raiseti, siis kuidas sa suudad üldse sellise Allini ära callida second nutsiga isegi juhul kui sa ässa blockid.

Palju see blindides oli?

Mõmmik
10.01.20, 20:39

Võrdled tõesti neid kahte asja? Siis on iga pokkerimängija mental breakdownis olnud. Mängijatevaheline dünaamika, stäkid, positsioonid mängivad nii suurt rolli seal + see fakt just, et blokid ühte ässa.

Nasfal
10.01.20, 20:48
Võrdled tõesti neid kahte asja? Siis on iga pokkerimängija mental breakdownis olnud. Mängijatevaheline dünaamika, stäkid, positsioonid mängivad nii suurt rolli seal + see fakt just, et blokid ühte ässa.

Blinde ma ei mäleta see lepitakse alati enne rahalaua alustamist kokku.

Eiei ma ei võrrelnud neid üks ühele, vaid tõin lihtsalt näite pokkerist, millest ka eelnevalt juttu oli. Lihtsalt seal AA vend ladus juba preflop korraliku 4-beti ja teine vend callis. Peale flopi lendas suur bullet, millele järgnes KK venna poolt call. Turnis samamoodi ja Riveris jõhker Allinn. AA olemasolu oli seal nii 50-50. Seda ütlesid Hiltonis ka kogenumad mängijad, et see oli väga hull call. Aga tõin lihtsalt näite ja ära palun nüüd kohe seinale risti löö :)

rahvaspordipäev
10.01.20, 20:56

Et teadmata asjast midagi, siis viga tehti palju varem kui seda calli tehes. Et selline pot üldse tekkida sai, tähendab, et ohver pidi hoogsalt (re)raisema, mida nõnda kuival laual saab teha ainult päris halva mängija vastu. Ja kui vastas ongi nii kehv mängija, siis lõpuks pot pidi olema selline, et ta pidi callides võitma vaid kolmandiku või vähema ajast (sihukesel vennal peaks seal suvaline AQ78 ka vahel olema). Kui tekkis siuke cooler siis move on. Mingi olympsiregulari vastu sellisel laual raisedes paned lihtsalt raha põlema, sest pole lihtsalt halvemat kätt, mis sind ära calliks ja edasi bluffida ka sa ei luba.

-RoMaRiO-
10.01.20, 23:17

Mitte midagi ulmelist, on olemas tarkvara(d) (nt statisticsports), kus on võimalik sättida endale selliseid mänge laivis notificationeid andma, kui mäng käitub soovitult. Huvi pakuvad peamiselt ikka külaliigad ja erinevad reservide kohtumised, lisaks sõprusmängud, kus koosseisud väljakul mängivad olulisemat rolli kui meeskonnanimed.

-RoMaRiO-
10.01.20, 23:45

Kui me käesoleva Saksamaa panuse kõrvale jätame, siis kuidas 1.08 koefiga panustamine näitab, et tegu pole tõsiste meestega? Väärtuspanustamise ainus alus on see, et sündmuse toimumise tõenäosus (panustaja hinnangul) peab olema kõrgem kui kontori pakutud koefitsienti matemaatiline tõenäosus. Kui väga ulmeline näide tuua ja saaks panustada 1.08-ga, et USA võidab korvpallis Eestit, mille tõenäosus on 99%+, siis lase ainult minna ja prindi. Eeldades muidugi, et selle raames ka BRM suudad jälgida. Suur osa tänapäevasest panustamisest on liikunud aasia liinidele, aga on jätkuvalt ka muid alternatiive.

cabron
11.01.20, 12:22
Kui me käesoleva Saksamaa panuse kõrvale jätame, siis kuidas 1.08 koefiga panustamine näitab, et tegu pole tõsiste meestega? Väärtuspanustamise ainus alus on see, et sündmuse toimumise tõenäosus (panustaja hinnangul) peab olema kõrgem kui kontori pakutud koefitsienti matemaatiline tõenäosus. Kui väga ulmeline näide tuua ja saaks panustada 1.08-ga, et USA võidab korvpallis Eestit, mille tõenäosus on 99%+, siis lase ainult minna ja prindi. Eeldades muidugi, et selle raames ka BRM suudad jälgida. Suur osa tänapäevasest panustamisest on liikunud aasia liinidele, aga on jätkuvalt ka muid alternatiive.

Pigem mõtlesin BR managementi. Mehed tegid panuse, mille kaotamine neil jalad alt lõid.

cabron
11.01.20, 15:50
Peamine raha tuleb jätkuvalt eurobookiedest ja eelkõige 365-st, kus eelmise aasta kasum 22,5%.

Kas eurobookied (ja ka B365) panustamislimiite ei piira sul?

-RoMaRiO-
11.01.20, 22:41
Kas eurobookied (ja ka B365) panustamislimiite ei piira sul?

Loomulikult piiravad, ükskõik kui oskuslikult ei proovi seda vältida. Eks selleks tuleb paraku kasutada kolmandate isikute kontosid, mida ma heaks ei kiida, aga paraku pole palju teisi alternatiive. Ja see on ka üks peamiseid põhjuseid, miks ma ei näe selles maailmas väga helget tulevikku. Võib ju väita, et see kõik on meelelahutus ja ega eesmärk ei tohigi olla oma finantsvõimekuse suurendamine, aga liigu palju olen kuulnud juhuseid oma sõpradelt, kes on meelelahutus panustamise suurepäraseid näiteid, aga ei saa halva kontoritòö tõttu konkreetses kontoris panustada.