PDA

View Full Version : Romario mõtted Eesti spordist

Leheküljed : [1] 2 3

-RoMaRiO-
06.12.16, 01:12
Hei,

Olen Mario ning täie tervise juures ma ei ole, sest enamuse oma vabast ajast kulutan spordi vaatamisele, peaasjalikult jälgin Eesti sporti, mille mängudele keskendub ka antud teema. Hasartmängudega, varasemalt pokker ning nüüd ka spordiennustus, olen tegelenud aastaid ning ainus eesmärk on olnud sellega lisaraha teenida, mis on vähemalt senimaani olnud ka tulemuslik. Viimasel aastal on võtmerolli selles mänginud Eesti sport, kus tunnen end ka kõige kodusemalt. Suurliigade mänge siia postitama ei hakka, sest minu jaoks on oluline koefitsientidest leida väärtust, mis tippsündmuste puhul on oluliselt keerulisem. Kellelegi midagi garanteerida ei saa ega ka taha, aga ehk saab keegi siit häid mõtteid ja väga teretulnud on ka oma mõtete avaldamine.

Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks

aga lähme asja juurde.

Avamänguks valin välja Balti liiga korvpallikohtumise Pärnu Sadama ja Avis Rapla vahel. Mõlemat meeskonda on iseloomustanud tänavu väga hõre koosseis, mida on seganud mitmed vigastused ehk erilist rotatsiooni me selles mängus näha ei saa ning mängu otsustavad põhimängijad. See kvaliteet on Raplal aga oluliselt kõrgem ning eriti märkimisväärne on erinevus korvi all, kus ühelt poolt täidab põhitsentri kohta nooruke Kask või siis loomupäraselt mitte tsentrid Hallik või Volkus. Rapla korvi all võimutseb aga Eesti korvpalliliiga üks parimaid mängijaid van der Mars, kes kõigi eelduste kohaselt peaks seal Pärnu vastu tegema, mida ise vaid soovib. Ka Rapla tagamängijaid pean oluliselt kvaliteetsemateks.

Valisin välja Rapla -2,5, mille sain Coolbetist kätte 1,87. Tänavu on kahel korral omavahel kohtutud ning mõlemal Raplas peetud mängul võttis Rapla kindla võidu (+18 ja +13). Võtaksin ka Rapla suurema hc, sest vähemalt paberil on raske näha, et Pärnul Rapla vastu varianti oleks.

telekavaataja
06.12.16, 11:14
Sellessamuses Coolbetis on liin nihkunud 5,5 peale juba.

Mul on küsimus. Miks on TTÜ turniiritabelis nii kõrgel positsioonil hetkel? Olles näinud nende mängu Valgaga. No pehmelt öeldes ei jäetud liiga hea võistkonna muljet.

-RoMaRiO-
06.12.16, 11:34
Sellessamuses Coolbetis on liin nihkunud 5,5 peale juba.

Mul on küsimus. Miks on TTÜ turniiritabelis nii kõrgel positsioonil hetkel? Olles näinud nende mängu Valgaga. No pehmelt öeldes ei jäetud liiga hea võistkonna muljet.

Peamiseks põhjuseks on see, et ei ole mängitud veel Cramoga, kellega mängud koduliigas lähevad arvesse kahekordselt. Teiseks võideti hooaja alguses kodus tolles mängus täielikult ebaõnnestunud Raplat, aga Cramo, Rocki ning Rapla järel ma peangi TTÜ-d tugevuselt hetkel Eesti neljandaks meeskonnaks. Nii nagu enamus Eesti korvpalliklubide puhul sõltub ka nende mäng väga palju üksikute indiviidide esitusest (eelkõige Olmre) ja kuigi neil on võrreldes näiteks Pärnu ja Rakverega pikem pink, siis põhimängijate ja pingilt sekkunute tasemevahe on märgatav. Minu jaoks on suurimaks müsteeriumiks Valga viletsad etteasted, kellel on ühena vähestest hea komplekteeritus ehk mitu Eesti tasemel korralikku mängijat igale positsioonile, aga mängitakse väga rumalat korvpalli.

Svenniid
06.12.16, 18:20
Kindlasti jälgin huviga, kui sul on viitsimist seda asja siin pikemalt ajada. Endal teadmised eesti korvpallist ja jalgpallist suht nullilähedased.

ltrubetsky2
06.12.16, 22:51
Toetus ka minu poolt, loodan , et sind jätkub kauaks.

-RoMaRiO-
06.12.16, 22:59
Esimene mäng tuli ära, aga mitte nii kergelt kui oleks eeldanud ning lõpueel läks isegi päris tuliseks. Ausaltöeldes oli mõlemalt poolt päris kohutava tasemega mäng.

aga vaatame homsesse päeva, kus Balti liigas TTÜ võõrustab Rakvere Tarvast. Sooviksin kaasa mängida TTÜ-ga, aga hetkel hinnatakse liini sõltuvalt kontorist -6,5 või -7 peale, mis väga kaasa ei kutsu. Küll jäi aga silma under 158,5 @1,9. Andres Sõbra stiil on lihtne ning varasematel aastatel poleks kaalunudki, et mängiks Rakvere mängul sellist under liini, siis tänavune Rakvere on mängijatüüpidelt veidi teistsugusem meeskond ning puuduvad individuaalselt väga meisterlikud mängijad. Kuu tagasi Eesti meistriliiga raames kui mängiti samuti Tallinnas, siis visati kahe peale 166 punkti, aga selle mängu puhul puudusid Rakvere meeskonnast Mario Paiste ja Oliver Metsalu, kes kumbki pole ründefaasis väga oskuslik mängija ning pigem on tuntust kogunud tublide võitlejatena, mis kaitsefaasis tuleb väga kasuks. TTÜ on võimeline viskama üle 80, aga Rakvere on viimastes mängudes olnud skoorimisega hädas, mistõttu arvan, et selles mängus under võib olla hea panus.

ChelseaFC
07.12.16, 04:12
Uurisin siin saalijalgpall koondist enne Balti turniiri ning vaatasin, et millegipärast pole ida-virumaa klubid mitte ühegi mängijaga esindatud. Ega sa juhuslikult ei tea, mis selle põhjus on? Kodakondsusprobleemid, sitt klapp Tallinna mängijatega või puudub meestel huvi koondise eest mängida? Hetkesatsile annaksid kasvõi nt Bader, Andrejev, Tarassenkov Narvast ja Zhukovid Sillamäelt vähemalt klassi poolest kõvasti juurde.

-RoMaRiO-
07.12.16, 09:53
Uurisin siin saalijalgpall koondist enne Balti turniiri ning vaatasin, et millegipärast pole ida-virumaa klubid mitte ühegi mängijaga esindatud. Ega sa juhuslikult ei tea, mis selle põhjus on? Kodakondsusprobleemid, sitt klapp Tallinna mängijatega või puudub meestel huvi koondise eest mängida? Hetkesatsile annaksid kasvõi nt Bader, Andrejev, Tarassenkov Narvast ja Zhukovid Sillamäelt vähemalt klassi poolest kõvasti juurde.

Sinu poolt mainitud mängijatel pole kellelgi Eesti kodakondsust. Sesmõttes on Eesti futsalikoondist saaliliiga mängijate pealt päris keeruline komplekteerida. Liigas osaleb kuus vene satsi, siis on Augur, kellel on ka juba ühe neliku jagu vene poisse ning Nõmme, kes on lihtsalt vilets.

-RoMaRiO-
07.12.16, 22:03
TTÜ - Rakvere läks korralikult üle liini. Veidi sai meeskondade kaitsesuutlikust ülehinnatud, aga päris suureks võtmekohaks oli Tarva korvialuse jõu Bakeri puudumine, mis endal õnnestus vahetult enne mängu TTÜ -6,5ga ära kindlustada. Kahjuks siia polnud aega seda kirja panna. Kuigi ka ilmselt Bakeriga mängides oleks see liin täna täis tulnud, aga Tarvas on tänavu ikka päris õnnetu. Homme Eesti satsid ei mängi ja vähemalt hetkel reedese Pärnu - Rakvere kohta mõtted puuduvad, aga vaatame milliste liinidega välja tullakse.

Aktiivsemaks ja loodetavasti põnevamaks läheb see teema jaanuari alguses kui Eesti vutiklubid alustavad ettevalmistusega traditsioonilisel halliturniiril.

telekavaataja
07.12.16, 22:05
Aktiivsemaks ja loodetavasti põnevamaks läheb see teema jaanuari alguses kui Eesti vutiklubid alustavad ettevalmistusega traditsioonilisel halliturniiril.

Lugedes jalgpalliliidu kodulehelt uudist halliturniirist mõtlesin kohe sinu blogi peale. Jääme su mõtteid ootama. Kui palju sa neid mänge oled eelnevalt vaadanud muidu?

-RoMaRiO-
07.12.16, 22:14
Lugedes jalgpalliliidu kodulehelt uudist halliturniirist mõtlesin kohe sinu blogi peale. Jääme su mõtteid ootama. Kui palju sa neid mänge oled eelnevalt vaadanud muidu?

Nende kolme aasta jooksul, mis see üritus aset leidnud on, on ikka mitukümmend mängu nähtud. Varasematel aastatel on täitsa palju kuldseid asju olnud, eks vaatame, mis tänavu toob.

ChelseaFC
08.12.16, 09:15
Ma olen siin vilksamisi saalihoki MM-i mänge vaadanud ning kerge ülevaate turniirist saanud. Eesti teatavasti sai kaheksandikfinaalis Kanadast jagu 16-4 ning mängib täna tugeva Tšehhi vastu. Neid kaht satsi omavahel muidugi võrrelda ei kannata ning tänane mäng tuleb hoopis teisest mastist, kus Eesti istub pigem kaitses. Ma pean Tšehhit nõrgemaks kui Šveitsi, kellega Eesti mängis üsna tasavägiselt ning kaotas 8-4. Samuti arvan, et Eesti enesekindlus ja esitused on paranenud peale pettumust valmistanud viiki Saksamaaga grupi teises mängus. Kanada mängu pealt tullakse siia hea emotsiooni pealt ning Unibet pakub Eesti +4.5 liini 2se koefiga, mis minu jaoks tundub päris asjalik. Tšehhi võitmiseks peavad väga paljud asjad kokku langema aga lahinguta Eesti ei lange. Kui kellelgi veel on selle kohta mõtteid, siis andke tuld! :)

ChelseaFC
08.12.16, 09:29
Lisaks veel, et Kanada mängib Lätiga lohutusringi. Läti on kodumeeskond ning turniiri alustati mõttega jõuda poolfinaalidesse. Viimased kaks mängu on aga nende saalihokile olnud korralik krahh. Norraga tehti grupi viimases mängus viik, mis jättis nad grupis viimaseks ja viis nn. raskemasse tabelipoolde. Et sellest vähe eiolnud, siis saadi ka Taanilt penaltitega tala ning jäädi üldse veerandfinaalide ukse taha. Seega ma eeldan, et täna on nad püha viha täis ning Kanadast, kelle üle paberil tegelikult pisut nõrgem Eesti sai 12 väravalise võidu, tahetakse kodupubliku ees kindlasti üle sõita. Enamus bookied pole veel liinidega välja tulnud, kuid 1xbet pakub Läti -6 AH koefiks 2.04. Ma arvan, et Läti võtab siit vähemalt 7-8 väravalise võidu ning loodetavasti tulevad ka kättesaadavad kontorid välja sarnase liiniga.

-RoMaRiO-
08.12.16, 10:13
Nõus ChelseaFC kirjutatuga. Mõlemad panused tunduvad huvitavad.

-RoMaRiO-
08.12.16, 12:39
Sain Eesti +5,5 @1,85 Optibetist. Läti liin oli kahjuks -8,5 peale läinud.

lauri432
08.12.16, 13:02
huvitav lugemine, tekkis küsimus mis summagai panustate ja kas järgite bankrolli? Kuidas kuulõikes on tulnud kasumid, kahjumid?

telekavaataja
08.12.16, 13:22
Eesti teatavasti sai kaheksandikfinaalis Kanadast jagu 16-4 ning mängib täna tugeva Tšehhi vastu. Neid kaht satsi omavahel muidugi võrrelda ei kannata ning tänane mäng tuleb hoopis teisest mastist, kus Eesti istub pigem kaitses. Ma pean Tšehhit nõrgemaks kui Šveitsi, kellega Eesti mängis üsna tasavägiselt ning kaotas 8-4. Samuti arvan, et Eesti enesekindlus ja esitused on paranenud peale pettumust valmistanud viiki Saksamaaga grupi teises mängus. Kanada mängu pealt tullakse siia hea emotsiooni pealt ning Unibet pakub Eesti +4.5 liini 2se koefiga, mis minu jaoks tundub päris asjalik. Tšehhi võitmiseks peavad väga paljud asjad kokku langema aga lahinguta Eesti ei lange. Kui kellelgi veel on selle kohta mõtteid, siis andke tuld! :)Eesti - Tšehhi täna otseülekandes kell 16.00 ETV+ pealt.

ChelseaFC
08.12.16, 13:49
Mulle pakkus bet365 -6.5 liini :)

-RoMaRiO-
08.12.16, 14:02
huvitav lugemine, tekkis küsimus mis summagai panustate ja kas järgite bankrolli? Kuidas kuulõikes on tulnud kasumid, kahjumid?

1 ühik on 10€. Panused vahemikus 1-10 ühikut. See aasta 10 kuud rohelises ning 1 kuu kerges punases (selle sees on muidugi päris mitu boonuse kasutamist).

tiiger311
08.12.16, 14:54
Mulle pakkus bet365 -6.5 liini :)

Küsimus bet365 kohta. Kas toimib korralikult? Pean silmas seda, et kui olla eesti kodanik kas pole probleeme sellest? Ise sain kasutada bet365-te ligi aasta ja novembris tuli teade nendelt, et kuna nad ei ole eestis kasutuslitsentsi omav asutus siis on nad sunnitud minu konto sulgema jne, palusid väljamakse ära teha 30 novembriks:)) Konto on küll aktiivne aja sisse makset teha enam ei saa:)

ChelseaFC
08.12.16, 17:32
Küsimus bet365 kohta. Kas toimib korralikult? Pean silmas seda, et kui olla eesti kodanik kas pole probleeme sellest? Ise sain kasutada bet365-te ligi aasta ja novembris tuli teade nendelt, et kuna nad ei ole eestis kasutuslitsentsi omav asutus siis on nad sunnitud minu konto sulgema jne, palusid väljamakse ära teha 30 novembriks:)) Konto on küll aktiivne aja sisse makset teha enam ei saa:)

Ma Eestis ei asu nii et pole mingit probleemi. Hoopis on probleemid optibeti, triobeti ja muude kodumaiste kontorite kättesaadavusega :)

cabron
08.12.16, 18:07
bet365 kinni ja kuniks nad ametlikult Eesti turule sisenevad

baller
08.12.16, 18:58
Followsin ka seda maahokit aga kahjuks ja need tondid lasid endale viimsatel sekundidtel ära lüüa.

-RoMaRiO-
08.12.16, 19:28
Followsin ka seda maahokit aga kahjuks ja need tondid lasid endale viimsatel sekundidtel ära lüüa.

Saalihoki :)

Aga päris valusal kombel läks see panus ära jah.

urmar
08.12.16, 21:15
Pealkiri on kahjuks eksitav, otsid mõtteid Eesti spordist ja saad järjekordse portsu kihlveo versioone, millest tavainimene arugi ei saa.

-RoMaRiO-
08.12.16, 21:33
Pealkiri on kahjuks eksitav, otsid mõtteid Eesti spordist ja saad järjekordse portsu kihlveo versioone, millest tavainimene arugi ei saa.

Ei mõista päris täpselt. Teema on panustamise alasektsioonis, mistõttu on elementaarne, et käesolev teema käsitleb ka mõtteid panustamisest läbi Eesti spordi.

urmar
08.12.16, 21:51
Ei mõista päris täpselt. Teema on panustamise alasektsioonis, mistõttu on elementaarne, et käesolev teema käsitleb ka mõtteid panustamisest läbi Eesti spordi.

No olgu pealegi, vaatasin lihtsalt viimaste postituste alt, et pakutakse mõtteid Eesti spordist. :)

-RoMaRiO-
09.12.16, 12:22
Rakvere Tarvas - Pärnu Sadam
1,58 - 2,38 (Triobet) Coolbet pakub betbraini põhjal veidi paremat, aga mäng ei ole hetkel avatud.

Siin mängime puhtalt koefitsienti ehk Pärnut. Kumbki meeskond ei ole hetkel üleliia heas hoos, mõlemal on kerge küsimärk korvialuse leegionäri kaasategemine, aga suures plaanis on tegemist võrdsete võistkondadega. Kui aastaid tagasi võis rääkida Rakvere koduväljakueelisest, siis tänavu on kodusaalis seis 1-7 ning seegi võit eriti masendaval tasemel Valgevene võistkonna üle Balti liigas.

-RoMaRiO-
12.12.16, 19:51
Valga - Pärnu
1,9 - 1,9 (Triobet)

Meeskonnad tulevad mängule totaalselt erineva emotsiooni pealt. Pärnu alistas otsese konkurendi Rakvere võõrsil 11 punktiga, samal ajal kui Valga hävis Raplale koguni 28 punktiga. Mäng, millel vähemalt turu liikumise kohapealt on küsimusi, kas tegemist oli ikka ausa mänguga. Kahtlemata on ka Saage lahkumine Valga jaoks olnud korralik löök, aga nimede poolest on see sats oluliselt kõvem kui tulemused näitavad. Või tähendab hetkel ei näita midagi, sest kaitset ei mängita absoluutselt ning ründefaas on individuaalsem kui mõni NBA satski, ainult selle vahega, et puudub kvaliteet. Hetkel mängime Pärnut, kuid ootame ka huviga, millise over/under liiniga välja tullakse.

cabron
12.12.16, 20:00
sest kaitset ei mängita absoluutselt ning ründefaas on individuaalsem kui mõni NBA satski, ainult selle vahega, et puudub kvaliteet

haha, me mängisime põhikoolis jalkat ja kossu samamoodi

-RoMaRiO-
13.12.16, 17:39
Kui nädalavahetusel oli Rapla - Valga koefitsientide liikumine kahtlane, siis täna ka Balti liiga Rapla - Barsy. 13,5 pealt liin liikunud 28,5-le. Kasahhid on küll viletsad, aga see liin on siiski ulmeline. Kes tahab gamblida, siis Barsy bet on hea, aga ei välista, et kokkuleppemäng.

Halb ründaja
14.12.16, 00:23
Sai selle Barsy liini+33,5 võetud pea kahese koefitsientiga. Tänud tipi eest!

telekavaataja
14.12.16, 12:06
Kasutaja Romario on ehe näide sellest, et panustades asjadele, millest oled teadlik, mida jälgid ja milles kindel oled, on õnnestumise tõenäosus oluliselt kõrgem. Jah, see blogi on siin kestnud veel vähe, et mingeid vettpidavaid järeldusi teha, aga SBT turniiridest on ju näha, milles keegi tugevam on.

Ja kui usaldada soccerneti foorumit, siis palju õnne sünnipäevaks ka. Palju rõõmu ja õnnestunuid pick'e!

-RoMaRiO-
15.12.16, 09:47
Ma tänan, telekavaataja.

Eile sai mängitud Rakvere - Valmeira over 149,5, mis tuli ülikindlalt ära. Enda arust kirjutasin sellest ka siia, aga ju vanus on juba selline. :D

Täna pakub huvi Pärnu -9,5 Barsy vastu. Pärnu on muidugi selgelt viletsam meeskond kui Rapla, kes üleeile neid 26-ga võitis, aga siiski see liin on selline, mida peab proovima. Barsy koosneb kahest ameeriklasest ja see on ka kõik. Kohalikud mängijad on ikka üpris õnnetud. Kui hooaja esimeses pooles oli Pärnul päris suuri probleeme visketabavusega, siis viimastes mängudes on need numbrid juba täitsa positiivsed, mis annab lootust ka Barsy vastu korralikult skoorimiseks.

Drogba
15.12.16, 16:43
Meelde jäi kasutaja Romario hea tabamine Triobet saaliliiga mängus Ararat - Nõmme bsc. Kas ka homme algava uue saaliliiga voorust on mingit head leidu oodata?

ChelseaFC
15.12.16, 17:13
Pärnu vs Atyrau mängust rääkides, siis mulle isiklikult tundub 150 liin natuke liiga kõrge. Atyrau nii halb kui Borifsen ei paista ning ma arvan, et neile tundub see mäng üks väheseid potentsiaalseid võiduallikaid. Pärnu hoiab Balti liigas oma skoorid üsna madalal ning Atyrau üritab niikaua mängus sees olla kui võimalik, ehk siis vaevalt siit mingi jookse ja viska mäng tuleb. Nii et ma proovin hoopis underit.

-RoMaRiO-
15.12.16, 17:35
Pärnu vs Atyrau mängust rääkides, siis mulle isiklikult tundub 150 liin natuke liiga kõrge. Atyrau nii halb kui Borifsen ei paista ning ma arvan, et neile tundub see mäng üks väheseid potentsiaalseid võiduallikaid. Pärnu hoiab Balti liigas oma skoorid üsna madalal ning Atyrau üritab niikaua mängus sees olla kui võimalik, ehk siis vaevalt siit mingi jookse ja viska mäng tuleb. Nii et ma proovin hoopis underit.

Huvitaval kombel 9,5 hc liin keskpäeval liikus 12,5 peale, aga nüüd on kukkunud üldse 8,5 peale. Under panuse kohta nii palju, et Barsy vastu Pärnu viskab ilmselt 80 lähedale ära, aga täitsa võimalik, et Barsy ise jääb alla 70.

Futsalit ei ole hetkel väljas, aga mängudele pealevaadates ei usu, et midagi väga head tuleb.

-RoMaRiO-
15.12.16, 21:52
Päris frustreeriv Pärnu mängu lõpp. 2,1 sekundit enne lõppu võtab kasahh täiesti mõttetus olukorras tehnilise ja 151p koos. :D

ChelseaFC
16.12.16, 05:33
Päris frustreeriv Pärnu mängu lõpp. 2,1 sekundit enne lõppu võtab kasahh täiesti mõttetus olukorras tehnilise ja 151p koos. :D

Uskumatu jah. Sellest mängust ka väikene õppetund mulle. Bet365 liin oli 150.5, Pinnacles aga 151.5 Kuna ma olin "laisk" ning ei viitsinud hakata oma Pinnacle kontole raha lükkama ja arvasin, et mis see 1p ikka on, siis otsustasin minna lihtsama vastupanu teed ning bet365´s see panus ära teha :D

-RoMaRiO-
18.12.16, 16:58
Kalev Cramo -6,5 vs Tartu Ülikool

Cramo on selgelt paremini komplekteeritud meeskond ning tundub, et võtavad tänavu karikavõistlusi ka tõsiselt. Tartu meeskonda on vaevanud viirused ning G.Dorbek sai eile ka vigastada ehk tema kaasategemine ei ole kindel. Kullamäe tegi eile nalja, et päevad täna Kandimaaga ise ketsid jalga panema, nii hull küll olukord ei ole, aga kõik viitab küll sellele, et Cramo peaks täna karika päris kindlalt ära võtma.

-RoMaRiO-
18.12.16, 21:55
Uskumatu deja vu hooaja alguse mänguga, kus Cramo 20 punktilise edu maha mängis ja lõpuhetkedel kaotada suutis. Täna ka 24-ga ees ja suudeti mäng pingeliseks ajada. Lihtsalt uskumatu, kuidas see sats värisema hakkab kui asjad ei suju. Kaks selle aasta kõige frustreerivamat kaotust. Tänavuse aasta sees väga palju mänge enam ees ootamas ei ole, et täitsa võimalik, et järgmine postitus tuleb juba aastal 2017.

Delfino
19.12.16, 08:33
Hea teema! Mängisin kaasa hea ja loogiline tip, arusaamatu, mis Cramol juhtus, et üldse sisse ei saanud. Tartu polnud sedavõrd hea, et nii suurt vahet tagasi mängida. Ma olen arusaanud, et Sa oled Aastalõpu turniiriga sinasõber ehk viitsid seal ka sõna sekka öelda?

-RoMaRiO-
19.12.16, 16:05
Hea teema! Mängisin kaasa hea ja loogiline tip, arusaamatu, mis Cramol juhtus, et üldse sisse ei saanud. Tartu polnud sedavõrd hea, et nii suurt vahet tagasi mängida. Ma olen arusaanud, et Sa oled Aastalõpu turniiriga sinasõber ehk viitsid seal ka sõna sekka öelda?

Kui ma ei eksi, siis peale Betssoni kontserni keegi sinna koefitsiente ei paku ja limiidid on päris madalad. Palju sõltub koosseisudest, millega välja minnakse, aga ilmselt favoriit on taas Flora. Sillamäe mängib ilmselt põhimõtteliselt tänavuse aasta duubliga ehk nende vastu teoreetiliselt võiks päeva alguses häid asju leida. Rakvere on nii puine, et vaevalt ka saalis neid edu saadab. Kalju on viimastel aastatel mänginud noortega ning ilmselt ka tänavu põhijõududega peale ei minda. Trans on hetkel täielik küsimärk. Enamus meeskondi tuleb turniirieelselt ka eeldatavalt koosseisudega välja, et sealt pealt on võimalik mõtlema hakata. Sellises formaadis turniiril ei välista üldse, et hea idee oleks esimestes voorudes underdogidele lükata. Teisel päeval hakkab mängima juba koosseisu sügavus, kui mõnel satsil on kolm korralikku viisikut, siis elu on näidanud, et mõni meeskond tuleb välja ainult kahe viisikuga ning vigastused selles formaadis on kerged tulema.

-RoMaRiO-
27.12.16, 15:53
Kes tahab investeerida ja raha pikemalt kinni hoida, siis Triobet pakub 1,75-ga, et Ragnar Klavan valitakse 2017. a. Eesti parimaks jalgpalluriks. Enam safemat asja väga ette ei kujutagi. Ilmselt väga palju panna ei lasta, aga sümboolse panuse sai igatahes teha.

See et Flora võidab Aastalõputurniiri hinnatakse koefitsient 3-ga, et ilmselt on selleski omajagu väärtust.

-RoMaRiO-
28.12.16, 14:53
Kellel bet365 ligipääs, siis täna futsal Cosmos-Rinopal on Cosmos 3,75 (Trios nt 1,9) ja see on 50-50 mäng ehk siis korralik value.

-RoMaRiO-
29.12.16, 14:04
Aastalõputurniiri I voor

Rakvere double chance @1,77 ja miks mitte ka võit 3,15 vs Pärnu.
Levadia @ 1,43 vs Sillamäe.
Trans double chance @2,6 vs Infonet

-RoMaRiO-
29.12.16, 17:05
II voor

Kalju 1,65 vs Pärnu, aga ega väga ei viitsi seda Aastalõputurniiri ka kaasa mängida. Väljamakse protsendid on, nagu eeldada võib, väga viletsad ja eks see siseturniir üpris random ole.

Delfino
29.12.16, 17:56
Samas teeb mõnusat turniiri veelgi põnevamaks!

-RoMaRiO-
30.12.16, 10:01
Aastalõputurniiri esimest päeva biitida oli ikka üpris keeruline, aga täna tundub üks päris hea kossuliin olevat.

TTÜ +17,5 vs Kalev/Cramo @ Triobet

Selge on see, et tasemevahe nende meeskondade vahel on korralik, aga Cramo pole koduliigas üleliia häid esitusi näidanud ja tundub, et ei olda alati ka kõige motiveeritumad. Võib eeldada, et ka täna on pigem mõtted juba aastavahetuse pidustustel ning väga suureskoorilist võitu me ei näe. TTÜ-l on mängupaus veninud päris pikaks ja raske öelda, mis konditsioonis hetkel ollakse, aga Cramo kolmapäeval Valga vastu jättis igatahes üpris mannetu mulje.

stefan viziru
30.12.16, 20:14
Kes tahab investeerida ja raha pikemalt kinni hoida, siis Triobet pakub 1,75-ga, et Ragnar Klavan valitakse 2017. a. Eesti parimaks jalgpalluriks. Enam safemat asja väga ette ei kujutagi. Ilmselt väga palju panna ei lasta, aga sümboolse panuse sai igatahes teha.

Kas see ikka on nii väga safe? Kui mõelda, et Vassiljev võib Jagelloniaga tulla Poola meistriks ning hetkeseisuga on põhifavoriit ka liiga parima mängija tiitlile. Samas Klavani mänguaja kohta Liverpoolis on raske midagi ennustada.

Ka koondisemängudes Kostjal kui ründaval mängijal ja keskvälja mängumootoril on tegelikult kergem silma paista.

Jeti88
31.12.16, 09:27
Aastalõputurniiri esimest päeva biitida oli ikka üpris keeruline, aga täna tundub üks päris hea kossuliin olevat.

TTÜ +17,5 vs Kalev/Cramo @ Triobet

Selge on see, et tasemevahe nende meeskondade vahel on korralik, aga Cramo pole koduliigas üleliia häid esitusi näidanud ja tundub, et ei olda alati ka kõige motiveeritumad. Võib eeldada, et ka täna on pigem mõtted juba aastavahetuse pidustustel ning väga suureskoorilist võitu me ei näe. TTÜ-l on mängupaus veninud päris pikaks ja raske öelda, mis konditsioonis hetkel ollakse, aga Cramo kolmapäeval Valga vastu jättis igatahes üpris mannetu mulje.

Avastasin eile õhtul selle teema ja hommikul kööki tulles oli esimene uudis, mida nägin "Kalev/Cramo suutis TTÜ-st jagu saada alles lõpuminutitel" - hea tip ja hea teema!

tarretis
01.01.17, 03:13
Kas see ikka on nii väga safe? Kui mõelda, et Vassiljev võib Jagelloniaga tulla Poola meistriks ning hetkeseisuga on põhifavoriit ka liiga parima mängija tiitlile. Samas Klavani mänguaja kohta Liverpoolis on raske midagi ennustada.

Ka koondisemängudes Kostjal kui ründaval mängijal ja keskvälja mängumootoril on tegelikult kergem silma paista.

Ma arvan, et sa said täna vastuse.

-RoMaRiO-
02.01.17, 02:19
Balti liiga Jurmala - Rapla @ 1,99 (Triobet)

Eesti korvpalliklubid ei ole kunagi väga suure võiduprotsendiga teistes Balti riikides hiilanud, aga Jurmala sats ei ole midagi erilist ning tänavuse aasta Raplale täiesti jõukohane vastane. Kaks Balti liiga mängu võõrsil on Raplal tänavu täielikult ebaõnnestunud, mis kerge mõttekoht on, sest Rapla on üks väheseid Eesti klubisid ükskõik mis spordialal, kes saab reaalselt nautida koduväljakueelist. Kodus novembrikuus oldi Jurmalast üle 14 punktiga ning selle põhjal oldi kindlasti ka parem meeskond. Ehk olid aastavahetuse pidustused pehmemad kui siinkirjutajal ning sõit Jurmalasse saadi ette võtta mõistlikus konditsioonis. :)

Head uut spordiaastat ka kõikidele jälgijatele!

-RoMaRiO-
02.01.17, 02:39

See safe mõiste investeerimise kohapealt on üldse sellise suhteliselt kaheldav väljend, sest pikk spordi jälgimise kogemus on mulle selgeks teinud, et spordis (või ehk isegi elus üleüldiselt) ei ole kunagi mitte midagi kindlat (kui maksud ja surm muidugi välja jätta), aga tõesti on üpris keeruline näha, millega peaks mõni teine jalgpallur hakkama saama, et aasta parima tiitel endale saada. Minu hinnangul on igatahes tõenäosus, et Klavan parimaks osutub oluliselt suurem kui 57% protsenti. Poola liiga võit ja parima mängija tiitel oleks äärmiselt kõva saavutus ja nii mõnelgi varasemal aastal oleks kindlasti ka toonud tiitli, aga Liverpool on lihtsalt nii suur klubi ja kui peaks tulema ka Euroopa koht ning mänguaeg tõesti täiesti kokku ei kuva, mida vähemalt hetkel näha ei ole, siis on ikka väga keeruline seda üle lüüa. Üks väheseid võimalikke variante olekski ilmselt see, et Klavan korjab väga pikaajalise vigastuse, mis hoiab teda enamuse 2017. aastast jalgpalliväljakutel eemal. Senini on Klavan ennast tõestanud kui mängijat, kes väga kergelt katki ei lähe (ptüi-ptüi-ptüi). Või siis tõesti Vassiljev saab Poolas autasustatud ja suudab teha suvel ülemineku nt Bundesliigasse ning on ka seal resulatiivne, aga muid konkurente Klavanil realistlikult võttes ei ole.

Koondise esitustel ma hetkel ei peatunud, aga tõele au andes on hetkel raske näha, et need tuleval aastal võiksid välja näha sellised, mis paneks igapäevased tegemised klubis kahvatuma nende kõrval.

-RoMaRiO-
04.01.17, 01:17
Balti liiga TTÜ +4,5 vs Jekabpils

TTÜ näitas Cramo vastu detsembrikuu viimastel päevadel, et ollakse täitsa heas konditsioonis ning kodus Jekabpils on mängitav vastane. Novembris võõrsil omavaheline kaotati 3-ga, kuigi tolles mängus väga võidu variante ei tekkinud, aga eks see selline jookse-viska mäng oli. Kaks viimast mängu detsembris on Jekabpils kodus suurelt kaotatud vastavalt Valmierale ja Ventspilsile. Meeskonna põhitegijateks on varasemalt Eesti liigas mänginud lätlased, kes on siin küll üle keskmise mängumehed olnud, aga mitte midagi sellist, mille vastu praegusel TTÜ-l võimalusi ei oleks. Magasin veidi selle mängu turule tulemise maha, aga usun, et ka 4,5-ne liin on korralik.

-RoMaRiO-
05.01.17, 10:26
Aasta on alanud soliidselt. Mängud, millel tuleks nädala lõpus silma peal hoida

06.01 Pärnu Linnameeskond - Tartu Tammeka
06.01 Rakvere Tarvas - TLÜ Kalev
07.01 Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond
07.01 Viljandi Tulevik - Narva Trans

Need on mängud, kus teoreetiliselt võib head väärtust leida.

Täna ei suuda aga kuidagi puutumata jätta Cramo +7 vs Riia VEF võõrsil. Koduliiga mängud on olnud sellised, millega rahvusvahelistes sarjades ei ole midagi teha, aga VTB on VTB ning see on liiga, mille pärast leegionärid siia ka tulid. VEF majandab enam-vähem samas suurusjärgus ja Cramo jaoks on üks väheseid võõrsilmänge, kus on võimalik mõelda ka võidule. Näen seda mängu 60-40 VEFile ja sellest lähtuvalt tundub +7 hea.

-RoMaRiO-
05.01.17, 19:42
Halliturniiri homsed mängud on isegi üllatavalt paigas. Tammeka puhul eeldasin, et tullakse -1 liiniga välja, aga ilmselt tuleb vastu võtta ka -1,25 või -1,5. Kuigi ka Tammeka on kaotanud kaks väga olulist mängijat (Tiirik ja Miller) ning homme veel ei tee kaasa ka Kiidron, siis kõik märgid näitavad, et Pärnu peaks vähemalt hetkel väga kogenematu ja nõrk olema. Esimestel treeningmängudel tuleb muidugi arvestada ka sellega, et enamus võistkondi annab kõikidele mänguaega ning seetõttu tuleks pilgud rohkem suunata live`le kui prematchile. Tammeka mäng ei tundu ka selline, et liin väga muutuda võiks.

Zigmaister
05.01.17, 20:20
Cramo mängul kuuluksi valgevenelane ei mängi. Arbet ka vist tsuti vigane, 100% fit ei ole. Elame näeme. Aga selles valguses on Vef ikka väga selge favoriit! GL :) Kus muidu halliturniiri panuseid juba pakutakse?

-RoMaRiO-
05.01.17, 22:25
Cramo mängul kuuluksi valgevenelane ei mängi. Arbet ka vist tsuti vigane, 100% fit ei ole. Elame näeme. Aga selles valguses on Vef ikka väga selge favoriit! GL :) Kus muidu halliturniiri panuseid juba pakutakse?

Ljutitši eemalejäämist ma nii väga ei tähtsustaks, või vähemalt enne mängu ei tundunud hirmus, sest ühtlustatud mänguaja tekitamise ja sellest tuleneva kindluse puudumisega on Cramol tänavu probleeme olnud, aga võib öelda, et mänguliselt on hetke Cramo ikka selgelt nõrgem kui viimastel aastatel. Veideman on võrreldes suvega terve klubihooaja olnud ikka täiesti kohutav enda vari. Võimalik, et kodused heitlikud esitused ei ole olnud siiski juhus ja olen ülehinnanud Cramot.

Aga halliturniir bet365-s ja sellest tulenevalt ka Olybeti jõudnud. Ilmselt jõuab veel nii mõnessegi teise kodumaisesse kontorisse.

mjaasa
05.01.17, 22:57
Aga halliturniir bet365-s ja sellest tulenevalt ka Olybeti jõudnud. Ilmselt jõuab veel nii mõnessegi teise kodumaisesse kontorisse.

Coolbeti ei jõua näiteks

-RoMaRiO-
06.01.17, 12:44
Kalju - Flora viik @ 4 on ka tegelt ilmselge väärtus.

-RoMaRiO-
06.01.17, 14:06
Korvpall Rakvere Tarvas vs TLÜ Kalev +5,5

TLÜ on terve hooaja olnud täiesti masendav, aga nüüd, kui meeskonnaga on liitunud Kristo Saage, on lootust, et mänguvanker hakkab paremuse poole liikuma. Meedia teatel satsiga liitunud ka uus kutt Balkanilt, aga registreerida teda korvpalli liidu kodulehe andmetel pole veel jõutud. Rakvere on põhimõtteliselt sama õnnetu olnud, ainult selle vahega, et nüüd on meeskonnast ka üks kahest leegionärist lahkunud. Samuti pidas meeskonna üks esimesi vahetusmehi Saaremäel sellel nädalal kolm mängu U18 koondisega. Proovin ka Kalevi võitu @2,8.

Zigmaister
06.01.17, 14:41
Korvpall Rakvere Tarvas vs TLÜ Kalev +5,5

TLÜ on terve hooaja olnud täiesti masendav, aga nüüd, kui meeskonnaga on liitunud Kristo Saage, on lootust, et mänguvanker hakkab paremuse poole liikuma. Meedia teatel satsiga liitunud ka uus kutt Balkanilt, aga registreerida teda korvpalli liidu kodulehe andmetel pole veel jõutud. Rakvere on põhimõtteliselt sama õnnetu olnud, ainult selle vahega, et nüüd on meeskonnast ka üks kahest leegionärist lahkunud. Samuti pidas meeskonna üks esimesi vahetusmehi Saaremäel sellel nädalal kolm mängu U18 koondisega. Proovin ka Kalevi võitu @2,8.

On sul Grabauskase kohta siseinffi? Kas ta on ikka satsis või mitte? Meediast oleks nagu läbi käinud, et mees on lahkunud. Aga rosteris (basket.ee) andmetel on olemas. Kui Ta on satsis, siis 2.8 TLÜ eest tundub küll vägev, kui mitte, siis keeruline. Sest ainukene C on Ilja Stankevits? Baker võtab selle poisil küll pepu valusaks ning Timo. Saks ka tegelt võtta, aga ta sobib pigem SG posile :D

Sellessuhtes, et ma ei tea, kuidas sulle see diskuteerimine su "blogis" meeldib. Aga võib-olla annan mõtteainet ning leian ka ise häid mõtteid.

Kõige selle valguses tunduks nagu Tarva -5.5 etem võtta. Just pingi poolest juba ning korvialuste jõudude.

Edit: Tundub, et Robertas ikka lahkunud. Basket.ee väidab, et ka Byrd on veel Tarvas, aga ei ole. GG Basket :)

-RoMaRiO-
06.01.17, 15:12
On sul Grabauskase kohta siseinffi? Kas ta on ikka satsis või mitte? Meediast oleks nagu läbi käinud, et mees on lahkunud. Aga rosteris (basket.ee) andmetel on olemas. Kui Ta on satsis, siis 2.8 TLÜ eest tundub küll vägev, kui mitte, siis keeruline. Sest ainukene C on Ilja Stankevits? Baker võtab selle poisil küll pepu valusaks ning Timo. Saks ka tegelt võtta, aga ta sobib pigem SG posile :D

Sellessuhtes, et ma ei tea, kuidas sulle see diskuteerimine su "blogis" meeldib. Aga võib-olla annan mõtteainet ning leian ka ise häid mõtteid.

Kõige selle valguses tunduks nagu Tarva -5.5 etem võtta. Just pingi poolest juba ning korvialuste jõudude.

Edit: Tundub, et Robertas ikka lahkunud. Basket.ee väidab, et ka Byrd on veel Tarvas, aga ei ole. GG Basket :)

Igasugune vastukaja on rohkem kui teretulnud.

Grabauskase kohta siseinfo puudub, aga jaanuari alguses Roos ütles, et ei ole võimatu, et mees taasliitub meeskonnaga. Kui serblast pole suudetud ka ära registreerida (ei oska öelda kui operatiivne basketi nimekiri on), siis korvi all Tarvas võimutseb ilmselgelt. Samas Kaido Saks tsentris oleks ebastandardne lahendus ning Bakeril endalgi kaitsefaasis tekiks omajagu raskusi.

Ainus, mis Kalevi vastu räägib, on korvialune. Tagaliinis ollakse selged kvaliteetsemad ning pinki ma Rakvere puhul ka välja ei tooks. Noored kutid ja Ehte, kelle panus seisneb põhimõtteliselt ainult puhkuse andmises, mitte kvaliteedi lisamises.

mjaasa
06.01.17, 21:45
Coolbeti ei jõua näiteks

Ei taha teile küll vahele segada, kuid coolbet siiski laseb panustada halliturniirile. Lihtsalt parandan end

Andres.
06.01.17, 22:01
Proovin ka Kalevi võitu @2,8.

Hea vihje, pull mäng. OlyBetis oli kella kahe paiku Kalevi võit 2,92.

-RoMaRiO-
06.01.17, 23:45
Korvpalli ei näinud, aga protokolli põhjal kulges mäng nii, nagu eeldasin.

aga halliturniiri Tammeka - Pärnu oli küll üks uskumatult närvesööv mäng. Sellist üleolekut lähiajaloost ei meenugi, aga koos enda suutmatusega väravaolukordi lahendada ning Vainu väga hea tööga väravasuul püsis Pärnu pikalt mängus. Poolajaga oleks pidanud seis minimaalselt 3 või 4:0 olema, aga kuni -1,5ni kõik kotis ja lõpp hea kõik hea.

homme pilgud Paide suunas, 365-s ollakse väljas juba piisavalt ahvatlevate koefitsientidega.

-RoMaRiO-
07.01.17, 13:04
Paide 3,1 pealt 1,7-le kukkunud juba.

kes eeldatavalt võrdsete mängus viike otsib, siis tänane Levadia - Infoneti viik coolbetis @4,03 on taas väga hea pakkumine.

-RoMaRiO-
07.01.17, 14:45
Cramo - Rock

Cedric Simmons over 9,5. Mõlemas senises omavahelises Tartu vastu visanud 13 punkti. Selgelt võimsam kui Tartu korvialused jõud, suudaks vaid korvi alt normaalse protsendiga visata, aga siiski ilmselt päris hea koht.

coolbetis

Zigmaister
07.01.17, 16:47
Korvpalli ei näinud, aga protokolli põhjal kulges mäng nii, nagu eeldasin.
.

Minu-poolt "Hands down!" Good pick! :)

mjaasa
07.01.17, 16:49
Levadia - Infoneti viik coolbetis @4,03 on taas väga hea pakkumine.

:õlu:

-RoMaRiO-
09.01.17, 11:55
Granatkini Memoriaal Eesti U19 vs Kreeka U19 @1,98 (OlyBet)

Puuduvad igasugused teadmised Kreeka aastakäigu tugevusest ning turniiri avamängus kaotati Tajikistanile, aga see ei saa väga halb panus olla.

e: kui keegi oskab midagi tarka Kreeka kohta öelda, siis kuulaks huviga.

QRkood
09.01.17, 13:54
No Leedu noored panid praegu Aserbaidžaani noortele ära 2-1. Pealelöögid 2 : 30.
Mängud ka turniiri kodulehelt nähtavad.

telekavaataja
09.01.17, 15:47
Granatkini Memoriaal Eesti U19 vs Kreeka U19 @1,98 (OlyBet)

Puuduvad igasugused teadmised Kreeka aastakäigu tugevusest ning turniiri avamängus kaotati Tajikistanile, aga see ei saa väga halb panus olla.

e: kui keegi oskab midagi tarka Kreeka kohta öelda, siis kuulaks huviga.Ma pakun, et under 2,5 võib ka hea panus sellele mängule olla. Aga see on rohkem selline puusalt tulistamine.

-RoMaRiO-
10.01.17, 10:35
Täna pakub huvi veel Balti liiga Rapla vs Liepaja +7.

On selge, et Rapla on hetkel väga heas hoos ning kodus olnud väga võimas, aga ka Liepaja on viimasel ajal hästi mänginud. Sellist panust Eesti klubide vastu ei saa lihtsalt Balti liigas kasutamata jätta. Detsembrikuus toimusid muudatused meeskonnas kui kaks ameeriklast lahkus ning asemele toodi uued jänkid. Pärast seda on tulemused oluliselt paranenud. Lisaks ei saa mainimata jätta, et oktoobri lõpus Liepajas võitis kodumeeskond koguni 24 punktiga ning Raplal puudujaid ei olnud. Küll sai Rapla tolles mängus hakkama uskumatu saavutusega kui kolmeseid tabati 24st 0. Sellist viskepäeva Raplal ilmselt see hooaeg enam ei tule, aga kindlasti on huvitav koht, kus Liepaja +7 mängida.

Zigmaister
10.01.17, 11:54
Tundub hää pick! Täna on kohalikus liigas Alko1000 vs. Kohukesed, mis seal arvad? Overit proovida näiteks? Saagel juba põhimõtte pärast 30+ sanga vajutada :D

-RoMaRiO-
10.01.17, 12:23
Tundub hää pick! Täna on kohalikus liigas Alko1000 vs. Kohukesed, mis seal arvad? Overit proovida näiteks? Saagel juba põhimõtte pärast 30+ sanga vajutada :D

Over 157,5 liin on hea.

-RoMaRiO-
11.01.17, 13:01
Eilse päeva kokkuvõte:

Eetiliselt mulle üldse ei meeldi nende vastu panustada, kelle edu soovid, aga Eesti noortekoondise vastu ei olnud võimalik lihtsalt eile mitte panna ja eks panustamisel ei olegi kohta emotsioonidele. Tagantjärgi targana tundub see Kreeka 1,98 veel paremgi.

Rapla on ikka kodus võimas. Eesti spordi lähiajaloost sellist koduväljakueelist ei mäleta.

Valga - TLÜ Kalevi over tuli liiga kergelt ära. Kalevi uue leegionäri 36p debüütmängus on muidugi imetlusväärne. Oli pikalt mõttes ka Kalevi +5,5 võtta, arvestades kõiki asjaolusid ei tundunud väga hea koht, aga tagantjärgi võib taas öelda, et oleks väga hea koht olnud.

Täna Balti liigas antud Rakverele ja Pärnule ette vastavalt 19,5 ja 5,5 punkti meeskondade vastu, kes eile juba Eestis mängisid. Piimameistrid Leedust olid eile TTÜ vastu küll ülivõimsad ja ilmselt sellise mänguga oleks ka Cramo kotti pannud. Kui kolmveerandki sellest täna näidatakse, siis Rakvere alistamine rohkema kui 20ga ei ole probleem, aga eks siin tuleb arvestada, et täna mängitakse ilmselt 8 mehega ja eilne mäng on veel jalgades.

Pärnu mängus ei oska midagi panna.

Zigmaister
11.01.17, 15:02
Rapla oli eile hea, küll väikeste mööndustega. Nii kui Mars välja vahetati, hakkas Liepaja järgi pushima. Mars on ikka selle meeskonna liiga suur A ja O hetkel. Kui midagi peaks juhtuma (nagu näiteks soov lahkuda), siis on neil ikka nii "kellad", kui olla saab. Dunno, kuidas tal see leping on, aga sellel mehel peaks juba praegu olema päris paljud tuuled valla. Aja küsimus, kuna lahkub. Vahva oleks muidugi, kui suudetaks teda motiveerida...Liepaja Viljar Veski oli ikka väga kusine tema vastu ja noh, imo terve mäng maa-ala võtta oli ka suht overkill ikkagist, sest lauas saadi ikka korralikku põsekat. Raplat muidugi hoidsid hullud kolmesed ka elus ja kasvatasid eduseisu.

Aga Kaju puudumise tõttu ikkagist väga kõva mäng.

Täna on jh suht nokk kinni, saba lahti seis...Ess oska ka nagu midagi proovida. Rakvere ja Piimaka vastu vb võiks mingit overit/underit proovida? Küll aga Overi liinid on küllaltki kõrged.

Pärnu - Liepaja mängust oleneb kõik, kuidas see McMullen kinni saadakse, ülejäänud neegrid olid suht möh. Griffin veel, aga see uus rasta oli küll õli. Siin tundub samas 156.5 liin päris hea. Mõtteainet on :D

-RoMaRiO-
11.01.17, 15:21
Rapla oli eile hea, küll väikeste mööndustega. Nii kui Mars välja vahetati, hakkas Liepaja järgi pushima. Mars on ikka selle meeskonna liiga suur A ja O hetkel. Kui midagi peaks juhtuma (nagu näiteks soov lahkuda), siis on neil ikka nii "kellad", kui olla saab. Dunno, kuidas tal see leping on, aga sellel mehel peaks juba praegu olema päris paljud tuuled valla. Aja küsimus, kuna lahkub. Vahva oleks muidugi, kui suudetaks teda motiveerida...

Van der Marsil peaks Eesti korvpalli üldiseid tavasid silmas pidades olema erakordne leping, mis ei luba hooaja kestel lahkuda. Seega on üpris tõenäoline, et mängib hooaja Rapla eest lõpuni, sest kaheldav, et teda välja ostma hakatakse.

Sesmõttes jalgpallis võime rõõmsad olla, et on kindlad reeglid ja aknad üleminekute puhul. Korvpalli kogu organisatoorne pool on ikka väga kaugel jalgpalli süstemaatilisusest. Põhimõtteliselt Eesti korvpalliklubide seis on selline, et ühelt poolt pead lootma, et paned leegionäridega pihta, aga kui liiga hästi tabad, siis võid kindel olla, et hooaega ta sinu klubis lõpuni ei mängi.

mjaasa
13.01.17, 12:25
Mis sa arvad, kas Infonet on täna Florast üle?

-RoMaRiO-
13.01.17, 12:25
Pikalt ei jõua hetkel kirjutada, aga hoidke Infoneti - Flora mängu underitel silma peal.

-RoMaRiO-
13.01.17, 12:29
Mis sa arvad, kas Infonet on täna Florast üle?

Sõltub paljugi sellest, kas Infonet on jõudnud juba tuua uusi leegionäre või mitte, kas Mošnikov on juba lahkunud, mida teeb Harin jne. Info kohapealt on segadust hetkel päris palju ja ega nende koosseisu kohta ilmselt enne mängu väga miskit teada pole, aga traditsiooniliselt 50-50 mäng ja sellises mängus on kõige mõistlikum mängida koefitsienti, mis on suurim.

Zigmaister
13.01.17, 17:25
Täna sügeleb käsi meeletult Alko 1000 vs TTÜ vastu U169.5 näppima. Kohati tundub ikka liialt kõrge, et mõlemad meeskonnad 85 sanga vajutaksid.

Aga päeva nael on pigem Kohukesed vs. Pärnu, mis sa ise sellest arvad? Selgeks favoriidiks on pandud Klandorfi sats, aga tundub kohati ebaõiglasena. Bubalo on ka järjest paremini sisse elamas, samuti Reinar "Jäätis" Hallik on kahuri paika mingilmääral saanud, et mingi sümboolse summaga võiks vist isegi Pärnu võitu näppida. Või siis +3.5nt...Thoughts? TLÜl on täna muidugi see uus neks ka regatud, 199cm ning 120kg. Aga vaevalt esimene mäng tegusi hakkab tegema, kui üldsse hakkab. Ja noh, kui Kirves teeb sama partii, mis eelmine mäng, siis gg :D

-RoMaRiO-
16.01.17, 16:35
Oli raske ja tegus nädalavahetus ning kahjuks või õnneks ei jõudnud siia mõtteid kirja panna. Seega vabandused nende ees, kes seda ootasid, sest kodumaal toimus sporti omajagu. Kuigi ise suutsin nädalavahetuse lõpetada miinuses. Seda peamiselt väga kehva reedese päeva tõttu, kus unustasin täielikult Pijpersi lähenemise treeningmängudesse ja alahindasin jätkuvalt Sillamäed.

Zigmaisteri mõtted korvpallist olid asjalikud ja ka tabavad, kuigi ise neid kaasa ei mänginud. Valga - TTÜ üle/alla liin oli Eesti korvpalli kohta muidugi väga kõrge, aga see, et nad isegi 140p ei saanud kokku, on ikka täielik müstika arvestades varasemaid esitusi.

Homme Kalju - Levadia tahaks ilmselt underit taas proovida, aga eks vaatab, millega välja tullakse. Koormused on hetkel suured ja selle pealt on ikka lihtsam vastase mängu tappa kui isegi midagi ehitada. Ja Balti liigas mängib Rakvere Borisfeniga. Need valgevenelased on muidugi äärmiselt viletsad, aga praeguse Rakvere vastu on ilmselt neilgi võimalused täitsa viisakad.

Zigmaister
16.01.17, 18:03
Oli raske ja tegus nädalavahetus ning kahjuks või õnneks ei jõudnud siia mõtteid kirja panna. Seega vabandused nende ees, kes seda ootasid, sest kodumaal toimus sporti omajagu. Kuigi ise suutsin nädalavahetuse lõpetada miinuses. Seda peamiselt väga kehva reedese päeva tõttu, kus unustasin täielikult Pijpersi lähenemise treeningmängudesse ja alahindasin jätkuvalt Sillamäed.

Zigmaisteri mõtted korvpallist olid asjalikud ja ka tabavad, kuigi ise neid kaasa ei mänginud. Valga - TTÜ üle/alla liin oli Eesti korvpalli kohta muidugi väga kõrge, aga see, et nad isegi 140p ei saanud kokku, on ikka täielik müstika arvestades varasemaid esitusi.

Homme Kalju - Levadia tahaks ilmselt underit taas proovida, aga eks vaatab, millega välja tullakse. Koormused on hetkel suured ja selle pealt on ikka lihtsam vastase mängu tappa kui isegi midagi ehitada. Ja Balti liigas mängib Rakvere Borisfeniga. Need valgevenelased on muidugi äärmiselt viletsad, aga praeguse Rakvere vastu on ilmselt neilgi võimalused täitsa viisakad.

Ootasin eile, et võtad Cramo mängu puhul sõna. Mulle tundus -13.5 hea leid ning seda ka mängisin. Lõpuks saadi vist -30 tappa. Tõsi, Eesti tiimide vastu on raske panustada ja mängu vaadata ei saanud, sest pisikene häbitunne oli sees. Aga raha ei haise :)

Reedel mängisin veel Rapla võitu ja kindel kaotus sealt tuli. Aga eks reaalsus jõudis lõpuks kätte. Kaldre oli oma vanas heas kuues ning ega terve meeskond, sest kolmesed vist olid mingi 4/34? Vastane pani samas nagu kulda. Kuuluksi pidi tuleval nädalal Rapla poolelt täiendusuudiseid ka tulema, eks paistab.

TLÜ-Pärnu mäng oli nii nagu arvasin, see Dzeletovic oli kohe mängu algusest kõrgendatud tähelepanu all ning mängis C kohta. Mõistagi sai Bubalo temaga kaitses hakkama, juba massivahe ja pikkusevahe on suur. Pärnu üldine kaitse oli üüpriski tubli. Bubalo on paintis ikka vahva vana ja mõnusa rahuga teeb seal.

-RoMaRiO-
16.01.17, 22:39
Marathon ja 1xbet tulnud 21-se liiniga välja, mis on küll ilmselge väärtus. Loodetavasti jääb sellest miskit järgi ka.

e: Borisfen +21 siis.

ee: Kalju - Levadia under 2,5 @2,38 (bet365) on ka meeldiv.

-RoMaRiO-
18.01.17, 17:35
A grupi halliturniiril toimivad viigid ja underid jätkuvalt. Täna ei tahaks ei underit ega viiki proovida. Ajalooliselt on Sillamäe näidanud, et sellises faasis kolm mängu järjest korralikult ei mängita. Samas on ka Flora hetkel kahtlane, samas võib eeldada, et täna on vähemalt koosseis tugevam kui FCI vastu. Sillamäe on tänavu kalliks maksma läinud, aeg tagasi teha või rohkem auku panna. :D

Balti liiga hc tuli ka ära, aga peab end kordama, et see Borisfen on ikka ebareaalselt masendav võistkond. Ei mõista, mis eesmärgil nad üldse osa võtavad ja kas tõesti keegi maksab neile ka palka nii olematute mänguoskuste eest.

Svenniid
18.01.17, 19:32
A grupi halliturniiril toimivad viigid ja underid jätkuvalt. Täna ei tahaks ei underit ega viiki proovida. Ajalooliselt on Sillamäe näidanud, et sellises faasis kolm mängu järjest korralikult ei mängita. Samas on ka Flora hetkel kahtlane, samas võib eeldada, et täna on vähemalt koosseis tugevam kui FCI vastu. Sillamäe on tänavu kalliks maksma läinud, aeg tagasi teha või rohkem auku panna. :D

Segaseks jääb, soovitad mingit panust siit paarist või mitte? :rolleyes:

-RoMaRiO-
18.01.17, 19:49
Segaseks jääb, soovitad mingit panust siit paarist või mitte? :rolleyes:

Veidrad liikumised on selle mängu puhul, et pre ei tahaks midagi enne koosseise väga võtta. Aga Sillamäe vastu tahaks ikka panna jah.

Zigmaister
18.01.17, 22:27
Ette rutates, siis reedel pakutakse Rock vs. Pärnule + 20.5 händit. Tundub hea pakkumine, Pärnu ei ole minu arvates hetkel nii vilets, et peaksid rohkem kui 20 sangaga kaotama. Viimane mäng jäi nende vahel kindlasti alla 20. Toona küll oli veel Volkus meeskonnas, kes laksas 20 punkti. Aga Volkuse kasutegur jäi imo kaitses ja üldises mängupildis lahjemaks, kui hetkel on. Rannula lihtsalt peab leidma või õigemini meestele sütitama, et Bubalole sööt painti on hea valik...Ja kui vise läheb, miks ka mitte tasavägist mängu näha.
On arvamusi? Ise siiski näen väärtust sellel.

Edit: Homme on Balti-liiga ka, aga hetkel ma panuseid nendele ei näe. Ilmselt ei tule ka midagi vahvat. Overit/Underit äkkist saab proovida.

-RoMaRiO-
18.01.17, 22:50
Ette rutates, siis reedel pakutakse Rock vs. Pärnule + 20.5 händit. Tundub hea pakkumine, Pärnu ei ole minu arvates hetkel nii vilets, et peaksid rohkem kui 20 sangaga kaotama. Viimane mäng jäi nende vahel kindlasti alla 20. Toona küll oli veel Volkus meeskonnas, kes laksas 20 punkti. Aga Volkuse kasutegur jäi imo kaitses ja üldises mängupildis lahjemaks, kui hetkel on. Rannula lihtsalt peab leidma või õigemini meestele sütitama, et Bubalole sööt painti on hea valik...Ja kui vise läheb, miks ka mitte tasavägist mängu näha.
On arvamusi? Ise siiski näen väärtust sellel.

Edit: Homme on Balti-liiga ka, aga hetkel ma panuseid nendele ei näe. Ilmselt ei tule ka midagi vahvat. Overit/Underit äkkist saab proovida.

Pärnu +20,5 on kindlasti hea ning esimesed kontorid on väljas ka Barsy +27,5 vs Rapla, mis on ka kindlasti hea.

Zigmaister
19.01.17, 18:49
TTÜ - Borifseni mängus pakub optibet liiniks 137.5. Tundub ikka megaväike, tasub ilmselt proovida. TTÜ viimased 9 mängu äkki on kõik julgelt üle olnud ning TTÜle meeldib skoorida. Vast Borifsen saab vähemalt oma 60 punkti kätte.

Paar kuud tagasi: TTÜ - Borsifen 97-60

Edit: Optibetil on mingi lollakas limiit peal...Vähemalt minul on...

-RoMaRiO-
19.01.17, 21:35
Ikka väga huvitav Balti liiga mängupäev. TTÜ ja Borisfen viskavad üle 200p ja Barsy võidab Raplat. Panustamise kohapealt ei saa kohe kuidagi kurta.

-RoMaRiO-
19.01.17, 22:05
Tammeka 1,66 vs Trans. Kui Trans just kaubarongiga Venemaalt odavat tööjõudu ei too, siis peaks see väga safe olema. Hetkel moodustub põhituumik lastest.

-RoMaRiO-
20.01.17, 10:27
Tammeka 1,66 vs Trans. Kui Trans just kaubarongiga Venemaalt odavat tööjõudu ei too, siis peaks see väga safe olema. Hetkel moodustub põhituumik lastest.

Transil täna esimesed leegionäridest testitavad satsis ning tagasi Tamberg ja Jakovlev. Samuti ka ta noorem vend. Ehk nii õnnetu seis ei ole kui Maardu vastu. Mängime jätkuvalt, aga mitte väga suurelt.

-RoMaRiO-
21.01.17, 14:52
Tammeka mängu rikkus varajane punane, aga tõele au andes, siis nagu veidi karta võis, siis mõned kogenenumad mängijad annavad Transile väga palju juurde. Pärnu pani kossus ka korralikult higistama, aga õnneks tuli ära.

Täna aga G4S +18,5 vs Tarvas tundub väga hea. Kui noored tänavu ühe võidu soovivad võtta, siis väga palju paremaid kohti ei tule kui täna ning proovime väikselt ka g4s võitu @9,7. Praegune Tarvas on kindlasti haavatav. Kahjuks saadi Bakeri dokumentidega korda, aga hc on kohe kindlasti hea koht.

Zigmaister
21.01.17, 19:36
Tammeka mängu rikkus varajane punane, aga tõele au andes, siis nagu veidi karta võis, siis mõned kogenenumad mängijad annavad Transile väga palju juurde. Pärnu pani kossus ka korralikult higistama, aga õnneks tuli ära.

Täna aga G4S +18,5 vs Tarvas tundub väga hea. Kui noored tänavu ühe võidu soovivad võtta, siis väga palju paremaid kohti ei tule kui täna ning proovime väikselt ka g4s võitu @9,7. Praegune Tarvas on kindlasti haavatav. Kahjuks saadi Bakeri dokumentidega korda, aga hc on kohe kindlasti hea koht.

Krt, Pärnu eilne koss oli ikka väga nugade peale minek. Oleks mäng olnud sekund kauem, oleks bet kaotatud olnud. Kivi vms sai ju just enne viimaseid sekundeid lay-upile, aga õnneks kell päästis :D Pärnul on suured probleemid ikkagist pingil. Ka neile oleks paar kvaliteetset meest juurde vaja. Raap on paras õli ja Kask on ka nii ebakindel ikka. Pigem oleks ühte kvaliteetset pikka veel vaja. Kitsing oleks sealt kaugelt maalt lahe, aga seda ilmselt majanduslikel põhjustel ei juhtu. Bubalo ja Hallik üksi ei vea ikka välja. Halliku teada-tuntud füüsise poolest ja Bubalo kogu ka vormi veel. Tagaliini oleks ka Käbina juurde või ette ühte korralikku neksi vaja, kes vajalikes olukordades ette võtaks ja teeks. Aga see selleks.

Kahju, et ma päeval netis ei olnud, ma oleks natukene sulle tänase Tarva - Aude vastu oponeerinud, aga kas see midagi muutnud oleks... Ma ise kartsin nii nagu just juhtus.

E: Homme on TTÜ vs Kohukesed...Sealt leiab kindalsti midagi huvitavat. Hetkel ma oma saitidel küll veel panuseid ei näe. Aga eks homme selgub :)

-RoMaRiO-
21.01.17, 20:15
Tagantjärgi keeruline G4S - Tarvas mängu kommenteerida, kas sai ise täiesti võssa mõeldud või lihtsalt "halb õnn". Pidasin seda liini niivõrd heaks, et sinna läks tänavuse aasta suurim stake. Aga mänguks ei läinudki, 1-16 algedu ja Rakvere poolt ikka päris ulmeline visketabavus. Ilmselt ei panda trennis ka sellise protsendiga kaugelt. Või vähemalt soojendusel küll mitte. :D

Noored põlesid peas ilmselt läbi, sest ju mõistsid nemadki, et see võib olla koht, kus võiduarve avada. Praegusel kujul Rakverest igatahes nõrgamat meeskonda liigas pole ja raske näha, et nende meeskondade tegelik tasemevahe võiks olla rohkem kui 20p. Ausaltöeldes näitab see tulemus seda kui mõttetu kogu see Audentese projekt on. Huvi pärast, mis mõtted enne mängu oleksid olnud? Ma ise kaalusin veel under 170,5 ja noh, seegi oleks suurelt mööda läinud.

Zigmaister
22.01.17, 14:59
Huvi pärast, mis mõtted enne mängu oleksid olnud? Ma ise kaalusin veel under 170,5 ja noh, seegi oleks suurelt mööda läinud.

Ma ise ka kartsin seda, et põlevad peas läbi. Ma jätsin ennustamata, olin paar päeva eemal üldse. Peamiselt olekski toonud selle argumendi, mille sa ka juba välja tõid. Küll aga, kui sa ütlesid selle under liini, siis see oleks ilmselt väga hea "maiusena" tundunud ja oleks ilmselt ka proovinud. Aga ilmselt ja tõenäoliselt jne ei loe miskit. tagant järele mõeldes, siis hea, et eemal olin. See under jah oleks liiga hea tundunud enne mängu :)

Selle Aude projektiga olen ka nõus. Huvitav, kaua nõnda edasi purjetatakse purjetatakse?

Tänastest mängudest on minu plaanid näiteks sellised, et Kohukesed +4,5 või siis TTÜ -4,5...Krt, raske otsus. TTÜ on näiteks sellele Djeletovitzile vms parem vastane, samuti usun, et uus neks on ka ennast paremini sisse elanud. Kas on teada Raadiku seis, sa Tallinnlasena oled kindlasti paremini kursis? Kui Raadik ei mängi, siis ma julgeks pigem kohukeste +4,5 mängida. Viimane mäng TTÜ poolt nähtud nüüd suurt optimismi ei sütitanud. Samas, kindlasti on ka 158.5(U) mõttekoht. Mõlemale meeskonnale meeldib skoorida, aga viimane Eestikate mäng Valga vastu pandi näiteks 68 sanga ainult Valga 66 vastu. Julgeks arvata suhteliselt sarnast mängu. Tolles mängus mängis ka Raadik. Paljustki sõltub Raadiku puudumisest või mitte-puudumisest. Saaks selle teada, siis oleks hulka lihtsam :D

Ning nalja pärast pisikese panuse panen Kohukeste võidule :D, huvitavam jälgida.

-RoMaRiO-
22.01.17, 15:52
Koefid liiguvad vaikselt TTÜ poole, aga siinkohal mängime ise puhtalt muutusele vastu ning mängime koefitsienti ja võtame Kalevi +6,5.

Zigmaister
22.01.17, 15:56
Koefid liiguvad vaikselt TTÜ poole, aga siinkohal mängime ise puhtalt muutusele vastu ning mängime koefitsienti ja võtame Kalevi +5,5.

isegi +6,5 juba saadaval. Seems aus :)

Mõttes mängin ka VTbd täna +18.5 kaasa Cramole. Panustada ei julge. Aga Shved vist mängib täna, seega läheb raskeks.

Zigmaister
22.01.17, 22:15
Läkski nii nagu eeldasime... Ma ise küll terviklikku mängu ei näinud, aga kindel võit vähemalt.

-RoMaRiO-
22.01.17, 23:43
Palju mängis rolli, et TTÜ puhul Järvelainen vigastas eile trennis hüppeliigest, aga hetkel on Kalev ilmselt ka parem meeskond. Serblasega on igatahes täiesti 10-sse pandud. Jänki kuuldavasti on aga minema tõmmanud ning Vahteri näol oli ka TLÜ-l täna reservi. Eilsele vastukaaluks üks mõnus mäng ning eilne miinus suuremas osas tagasi teenitud.

-RoMaRiO-
23.01.17, 14:05
Täna isutab Balti liigas Barsy +15,5 vs Liepaja. Kuigi Rapla ei ole hetkel parimas konditsioonis, siis möödunud nädalal jättis Barsy Eestis olles küll korraliku mulje. Samuti on ka Liepaja hetkel väga viletsas konditsioonis. Neli kindlat kaotust järjest (võõrsil ka Raplale ja Pärnule) ning ainus võit jaanuarikuus Läti liiga punase laterna vastu. Ilmselt ei ole ka Barsy vahepeal Baltikumist lahkunud, mis ühelt poolt tähendab, et ei ole reisiväsimus nii suur, kuid samas ei tea, kuidas pikk eemalolek on mõjutanud trenningprotsessi jms. Ei välista üldse, et võiks punkt punktis mäng tulla. Sellest lähtuvalt tundub +15,5 täitsa mõnus.

Zigmaister
23.01.17, 15:25
Täna isutab Balti liigas Barsy +15,5 vs Liepaja. Kuigi Rapla ei ole hetkel parimas konditsioonis, siis möödunud nädalal jättis Barsy Eestis olles küll korraliku mulje. Samuti on ka Liepaja hetkel väga viletsas konditsioonis. Neli kindlat kaotust järjest (võõrsil ka Raplale ja Pärnule) ning ainus võit jaanuarikuus Läti liiga punase laterna vastu. Ilmselt ei ole ka Barsy vahepeal Baltikumist lahkunud, mis ühelt poolt tähendab, et ei ole reisiväsimus nii suur, kuid samas ei tea, kuidas pikk eemalolek on mõjutanud trenningprotsessi jms. Ei välista üldse, et võiks punkt punktis mäng tulla. Sellest lähtuvalt tundub +15,5 täitsa mõnus.

Tundub tõesti hea diil. Olles näinud mõlemat meeskonda Eesti meeskondade vastu mängimas, siis ei imestaks, kui Barsy selle kotti ka paneks. Suur tõenäosus on küll, et läheb punkt-punkti mänguks. Liepaja viimase aja vorm on ikka kohutav. Viimati kaots Barsy neile 12 sangaga. Suurem panus +15.5 ning 10€ vast võib Barsy võidule ka uhada :D

-RoMaRiO-
23.01.17, 17:26
Kuna hetkel on siin teemas võimalik postitusi ka muuta, siis oleks silmale ilusam postituste lõppu ka tulemused panna, aga noh, kui pole varasemalt teinud, siis mis seal ikka. Teeme siis praegu vahekokkuvõtte, kuidas meil senimaani läinud on. Ma ei ole taotluslikult panuste suurusi lisanud. Seega ei saa ka täpset profitit ja tootlikust välja tuua, aga kuna ma infot ei "müü", siis pole see ka oluline. Enamus panused on liinidele ehk siis umbkaudu 1,9. Samas on ka mõned suuremad koefitsiendid pihta saadud.

Korvpall 24/17
Futsal 1/0
Aastalõputurniir 4/1
Halliturniir 8/4
Noortekoondised jalgpall 1/1

Üldjoontes võib täitsa rahul olla.

telekavaataja
23.01.17, 17:29
Üldjoontes oled super vihjeid andnud ju. Ma pole küll ühtegi kaasa mänginud (minu jaoks on panustamine 95% panuse otsimise rõõm), aga need, kes on mänginud, on kindlasti rahul.

-RoMaRiO-
24.01.17, 14:11
Eile Barsy tegi küll väljakul korralikult nalja. 53-21 lauad Liepajale ja sellega on kõik ka öeldud.

Täna vaatame kohaliku liiga poole, kus pakutakse Pärnu +6,5 vs Rapla. Kuu tagasi ei oleks sellise beti peale isegi mõelnud, aga Kajupanga kadumine rotatsioonist on Raplale üpris laastavalt mõjunud. Tänavu mõlemad mängud Raplale, vastavalt +13 kodus ja +6 võõrsil. Selle perioodiga võrreldes on lisaks Kajupanga puudumisele saanud Pärnu ka korvialuse vähemalt paberil tugevamaks, mis annab alust eeldada, et van der Mars täna korvi all sellise klassiga ei domineeri kui varasemates omavahelistes. Kõige selle valguses ei saa muidugi salata, et ka Pärnu mänguvanker ei liigu hetkel valatult, aga mõne punkti jagu on minu arvates hc liin nihkes.

e: ka Suarez jätab Rapla poolt mängu vahele, mis teeb panuse veel paremaks.

Zigmaister
24.01.17, 14:40
Mõte on ka veel Tlu/Kalev - Audentese SG (O160.5)...Kui Rakvere suutis 100 sanga visata, siis miks TLÜ ei suudaks? TLÜl on hetkel väga hea minek ning tuhh peal. Usun, et kõik mehed tahavad seal ennast Roosile tõestada. Seda näitaks ka viimane nende mäng TTÜ vastu, kus näiteks ennast leidis Jurtom. Siin võib muidugi see olla, et mingist hetkest hakkab Roos kasutama noori, kui kindel vahespiurt on sisse tehtud ja siis võib pusimiseks minna. Pärnu - Rapla mäng julgeks arvata, et tuleb kinnine mäng ning tahaks U152.5 proovida...

-RoMaRiO-
24.01.17, 16:09
Mõte on ka veel Tlu/Kalev - Audentese SG (O160.5)...Kui Rakvere suutis 100 sanga visata, siis miks TLÜ ei suudaks? TLÜl on hetkel väga hea minek ning tuhh peal. Usun, et kõik mehed tahavad seal ennast Roosile tõestada. Seda näitaks ka viimane nende mäng TTÜ vastu, kus näiteks ennast leidis Jurtom. Siin võib muidugi see olla, et mingist hetkest hakkab Roos kasutama noori, kui kindel vahespiurt on sisse tehtud ja siis võib pusimiseks minna. Pärnu - Rapla mäng julgeks arvata, et tuleb kinnine mäng ning tahaks U152.5 proovida...

TLÜ mängus sõltub paljugi sellest, kui palju on võimeline Audentes ise viskama. Hetkel üle 70 punkti on sealt väga raske näha. Samas Kalev on kindlasti võimeline hetkel korraldama sarnase viskekontserdi kui Tarvas. Rapla - Pärnu on pigem jah under mäng. Võib mängida, aga mõlema mängu liinid on sellised, et väga suurt väärtust ma nendes ei näe.

Zigmaister
24.01.17, 23:43

Uhh, 0,5 punktiga tuli TLÜ-Audentes ära. Teine mäng kõvasti kindlamalt. Ma ise +6,5 mingil lollil põhjusel ei julgenud mängida. Tagant-järgi oleks võinud. Ei ootanud, et Rapla nii mannetu on.

-RoMaRiO-
25.01.17, 10:15
Uhh, 0,5 punktiga tuli TLÜ-Audentes ära. Teine mäng kõvasti kindlamalt. Ma ise +6,5 mingil lollil põhjusel ei julgenud mängida. Tagant-järgi oleks võinud. Ei ootanud, et Rapla nii mannetu on.

Kohati on seda Eesti korvpalli ikka väga keeruline vaadata. Hetki, kus kahe käega peast kinni tuleb haarata, on ikka omajagu. Mängu alguseks liikus Pärnu hc +1,5-le, aga eks ta üks julm kangutamine oli. Määravaks saigi Pärnu veidi pikem pink ning Hallikule omased hullud kolmesed. 3,5ga sai väiksemalt Pärnut ka proovitud, et selle mänguga võib täitsa rahule jääda.

Sellest lähtuvalt ka üldine küsimus, kuidas mängule panustamine mõjutab mängu vaatamist või sellele kaasaelamist? Teeb põnevamaks, pakub rohkem elamust või pigem on selline tunne, et ajab närvi ja ei tahaks üldse vaadata? Midagi muud? Ilmselgelt sõltub ka sellest, kas mängukäik liigub selles suunas, kus soovid. Igatahes ootaks arvamusi.

telekavaataja
25.01.17, 10:31
Sellest lähtuvalt ka üldine küsimus, kuidas mängule panustamine mõjutab mängu vaatamist või sellele kaasaelamist? Teeb põnevamaks, pakub rohkem elamust või pigem on selline tunne, et ajab närvi ja ei tahaks üldse vaadata? Midagi muud? Ilmselgelt sõltub ka sellest, kas mängukäik liigub selles suunas, kus soovid. Igatahes ootaks arvamusi.

Ma olen suhteliselt tundlik selles küsimuses. Kõige lihtsam on panuse ajal midagi muud teha või mingile muule mängule keskenduda ja skoori vahepeal mitte vaadata. Seepärast ma pole eriti suur LIVE-panuste sõber (eriti hea, et ma veel mingis võistluses kusagil osalen), kipun nagu üle dramatiseerima.

Aga näiteks vahel teen nii, et teen mingeid 10-sendiseid panuseid a la "Bornemought - Sunderland" mängudele ja siis on põnevam jälgida ja siis märkad neid asju, mida muidu ei märkaks.

Zigmaister
25.01.17, 11:23
Esmalt - täna on BBLis BK Jekabpils - Rakvere Tarvas, siin pakutakse (-16,5) Rakvere hetkeseisu arvestades tundub see liin olevat suhteliselt madal. Arvestades asjaolu, et Jekabilsi meeskonnas on Eestis mänginud mehi ka, kes kindlasti tahavad ennast tõestada. Viimati TTÜle kaotati 6 punktiga, samas ei saa hetkel Tarvast ja TTÜd absoluutselt võrrelda.

Täna mängib ka TTÜ Ogrega, aga infopuudusel, kas Järvekas mängib või mitte, ei julge ma sellest mängust midagi arvata. Tegelikult tunduvad HC liinid suhteliselt head imo.

Mängudele panustamine ja kaasaelamine - Olen järelikult Telekavaataja vastand. Mulle just meeldib ja proovin otsida nendele mängudele panuseid, mida ma loomulikult tean ning samuti, et nad oleksid live-näol vaadatavad. See pinge, närvitsemine jms. on kohati ikka päris mõnusad...Eriti, kui tunned, et pinget hakkab elus väheks jääma, siis tuleb kindlasti nii käituda. Teisalt - kui seda liiga palju tekib, siis mõistagi... Aga, noh..Ilmselt eespoolkõneleja mõistes olen ma ka pisikene konn, et sellistes mastaapides ja panuste hulk ei anna võrdlusmomenti.

-RoMaRiO-
25.01.17, 12:51
Keerulised mängud on täna panustada imo. Rakvere Balti liigas võõrsil peaks selline kindel koht olema, aga Jekabpils on ka äärmiselt ebastabiilne sats ning neil ei ole midagi mängus ja ma pole kindel, kas ka kõige "puhtam". Ogre - TTÜ on oluline mäng grupi 4. koha peale, aga TTÜ-l on praegu päris tihe periood käsil, aga kommentaaridest on jäänud mulje, et tänase mängu nimel on ka varasemalt päris palju roteeritud. Kui Järvelainenit pole suudetud mängukorda saada, siis läheb neil väga keeruliseks. Selle kohta hetkel info puudub ka. Ei välista, et skipin tänased mängud. Pigem võiks Nevezis -1,5 vs Jurmala olla hea koht.

rahvaspordipäev
25.01.17, 13:09
Tarvas siis andis loobumiskaotuse juba ära http://bbl.net/en/news/tarvas-jekabpils-game-cancelled/

Zigmaister
25.01.17, 13:09
Keerulised mängud on täna panustada imo. Rakvere Balti liigas võõrsil peaks selline kindel koht olema, aga Jekabpils on ka äärmiselt ebastabiilne sats ning neil ei ole midagi mängus ja ma pole kindel, kas ka kõige "puhtam". Ogre - TTÜ on oluline mäng grupi 4. koha peale, aga TTÜ-l on praegu päris tihe periood käsil, aga kommentaaridest on jäänud mulje, et tänase mängu nimel on ka varasemalt päris palju roteeritud. Kui Järvelainenit pole suudetud mängukorda saada, siis läheb neil väga keeruliseks. Selle kohta hetkel info puudub ka. Ei välista, et skipin tänased mängud. Pigem võiks Nevezis -1,5 vs Jurmala olla hea koht.

https://www.facebook.com/bbl.net/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

Selle mänguga on siis selge!

Zigmaister
26.01.17, 13:03
Täna on Kalev - Parma kindlasti mõttekoht. Mul on selline karvane tunne, et Kalev jätkab ikkagist oma nukrat seisu ning siinkohal tundub +7,5 Parmale ette anda mõistlik valik. Isegi, kui Kalev võidab, siis ma ei taha uskuda, et see number on kahekohaline, pigem kipub punkt-punktile minema.
Mis arvad?
Edit: Under 160.5 oleks ka variant...
Kuna mõlemad meeskonnad näevad siin võiduvõimalust, siis tuleb paras pusimine. Arvestades Kalevi hetkekriisi ka veel. Ei teagi, kas Varrakule on see täna must win or go home mäng? Mõnes-mõttes oleks just hetkel mõistlik teha pingil vangerdusi, jõuab hakata valmistuma nii BBLiks, Eestikateks kui ka tulevaks hooajaks. Sest selgelt on näha, et motivatsioonikriis, enese mõistmine jms meeskonna vahel on selge. BBL on see hooaeg paras "komejant" kuubis ka, et nii Eestikad kui ka BBL peaks olema hetkel kindlad eesmärgid võita.
Muidugi ei tahaks, et Varrak kossumaastikult kaoks. Ta on ikka korraliku imo Kalevist välja pigistanud, aga on ammendanud ennast, vajaks ilmselt nii Kalev kui ka tema üht korralikku refreshi.

-RoMaRiO-
26.01.17, 13:52
Täna on Kalev - Parma kindlasti mõttekoht. Mul on selline karvane tunne, et Kalev jätkab ikkagist oma nukrat seisu ning siinkohal tundub +7,5 Parmale ette anda mõistlik valik. Isegi, kui Kalev võidab, siis ma ei taha uskuda, et see number on kahekohaline, pigem kipub punkt-punktile minema.
Mis arvad?
Kuna mõlemad meeskonnad näevad siin võiduvõimalust, siis tuleb paras pusimine. Arvestades Kalevi hetkekriisi ka veel. Ei teagi, kas Varrakule on see täna must win or go home mäng? Mõnes-mõttes oleks just hetkel mõistlik teha pingil vangerdusi, jõuab hakata valmistuma nii BBLiks, Eestikateks kui ka tulevaks hooajaks. Sest selgelt on näha, et motivatsioonikriis, enese mõistmine jms meeskonna vahel on selge. BBL on see hooaeg paras "komejant" kuubis ka, et nii Eestikad kui ka BBL peaks olema hetkel kindlad eesmärgid võita.
Muidugi ei tahaks, et Varrak kossumaastikult kaoks. Ta on ikka korraliku imo Kalevist välja pigistanud, aga on ammendanud ennast, vajaks ilmselt nii Kalev kui ka tema üht korralikku refreshi.

Jep. Mõlemad valikud tunduvad täitsa mõistlikud. Parma +7,5 meeldib veidi rohkem, vaikselt on nad ka oma mängu käima saanud ning Kalevi probleemid on teada. Varrakul võib kaotuse korral täna küll viimane mäng olla, aga ega väga palju reaalseid alternatiive ka ei näe. Eriti kui Müürsepp ka nüüd pikka aega eemal on, siis välismaalt mõne tundmatu suuruse toomine oleks väga riskantne ja Eesti turg on teadagi väga suurte piirantugega.

Zigmaister
27.01.17, 12:42
Mis arvad?

See oli ikka korralik Tartumaa III liiga madistamine. +7,5 tuli ära, aga peale esimest veerandaega oli seis ikka lootusetu - see, mida Veidekas tegi juhtub ilmselt tal karjääris korra. Järgmine mäng ilmselt vana hea veidekas tagasi jälle. Parma lihtsalt lasi tal neid lolle-pea-ees-korvi-poole-jooksmisi-ja-siis-hüppeid teha + visketabamus oli ka ulme.
Alates kuskil kolmanda keskpaigust hakkas lubama ning lõpus tänu Harperi "suurepärasele" alley-oopile (Keedusele??) võis siis rahulikumalt hingata juba. Aga selge on see, et see Parma on ikka korralik õli-sats. Õigesti meelestatud ning motiveeritud Kalev, kes oskab ka pikkasid kasutada, oleks see meeskond peeneks tehtud. Mõlemad pikad said siis kahepeale kokku 2 punkti :)
Pikk jutt, sitt jutt. Mina näeksin ühe valikuna Priit Vene come-backi. Kunagi andis ta ka kuskil minu mälu järgi mõista, et oleks pakkumise korral valmis selleks. Hetkel on Mürka ka veel oudis pikka aega, Varrak abitreeneriks või suuska, kui sellega nõus ei ole ning Vene ette-otsa. Vene suudab kindlasti mehi vähemalt motiveerida, sest mot. puudust on näha hetkel igast august.

Täna on TTÜ - Valga...Will see, ilmselt tuleb jälle tulistamine. Kas näeme 200 punkti piirimaid? :)

karl54
27.01.17, 13:09
Valga tundub veidi alahinnatud, kuidas neil seis on? Lätlastel veel motti jagub siin Eestis mängimiseks? +7 saab hea koefiga kätte.

See Kalevi mäng oli jaa vahva, ise sain +6,5 ja peale kolmandat veerandaega läksin eemale ja natuke enne lõppu sai jälle tulemust vaadatud, Kalev ikka oskab suuri eduseise maha mängida teisel poolajal.

Zigmaister
27.01.17, 13:18
Valga tundub veidi alahinnatud, kuidas neil seis on? Lätlastel veel motti jagub siin Eestis mängimiseks? +7 saab hea koefiga kätte.

See Kalevi mäng oli jaa vahva, ise sain +6,5 ja peale kolmandat veerandaega läksin eemale ja natuke enne lõppu sai jälle tulemust vaadatud, Kalev ikka oskab suuri eduseise maha mängida teisel poolajal.

Nüüd sain ka koefi kätte. Valgale tundub tõesti +7.5 mõttekohana. Viimane nendevaheline mäng jäi +2 Valgale. Ma ei usu, et Valga mäng mot. taha kinni jääb, sest see on printsipiaalne kohtumine, kus võita tahavad mõlemad. Paljuski oleneb see mäng, kuidas läheb Strupovicil. Ma viimast mängu Rockiga ei näinud, aga statistika järgi tegi mageda esituse.
Viimases BBLi mängus ei olnud TTÜl Vujovicit näiteks. Kui tal on mingi tõsisem vigastus, et täna ka ei ole, siis on TTÜ pikkade sektsioon ikkagi ülimalt hõre ning siin-kohal on Valgal selge eelis just Lindmetsa näol, kes Tartu vastu tegi viisaka mängu. Ja no minu silmis see Vujovic eriti parem ei ole, kui Rain "Radza" Raadik. Selge on see, et Järveläinen teeb oma ära ning ka Olmre. Oluline on see, et Valgas oleks mehi, kes suudaks neile vastu hakata.

Vaatame, mis Mario arvab :)

karl54
27.01.17, 13:34
Coolbetis on Narva koef täna 1.46 Rakvere vastu, Rakvere oma 6.40. Huvitav kas Narva on sarnase koosseisuga nagu Tammeka vastu. Kuid igal juhul tunduvad veidi ülehinnatud ja isutaks mingi pluss Rakverele kui välja tuleb, hetkel ainult raha coolbetis, ehk eks paistab kas sinna tuleb midagi mõistlikku.

Zigmaister
27.01.17, 16:39
Valga liin juba 4.5 peale kukkunud, võtsin ise 7.5 ära.

-RoMaRiO-
27.01.17, 16:45
Ma kahjuks olin eemal ja magasin Valga +7,5 maha. See mulle meeldis. Praegune +4,5 enam väga ei kutsu. Over 163,5 on täpselt selline piiripeal, et leiab poolt- kui ka vastuargumente ehk ka ei võta. 1xbet on ainsana välja tulnud Audentes +30,5 liiniga, mis Rakvere vastu kutsuks väga. Teised kahjuks ei julge välja tulla. Teadagi, kuidas eelmine kord läks, aga hetkel oleks see must bet koht.

Narval täna S.Jakovlev taas puudu ja värki, aga vastas on siiski Rakvere. Seal ehk lives proovib overit olenevalt asjade käigust. Kalju - Infonet võtame under 3,25.

Zigmaister
28.01.17, 14:59
Ma kahjuks olin eemal ja magasin Valga +7,5 maha. See mulle meeldis. Praegune +4,5 enam väga ei kutsu. Over 163,5 on täpselt selline piiripeal, et leiab poolt- kui ka vastuargumente ehk ka ei võta. 1xbet on ainsana välja tulnud Audentes +30,5 liiniga, mis Rakvere vastu kutsuks väga. Teised kahjuks ei julge välja tulla. Teadagi, kuidas eelmine kord läks, aga hetkel oleks see must bet koht.

Narval täna S.Jakovlev taas puudu ja värki, aga vastas on siiski Rakvere. Seal ehk lives proovib overit olenevalt asjade käigust. Kalju - Infonet võtame under 3,25.

Vedas sul, et panust ei jõudnud teha :) Oleks seda teadnud, et Strupovic ei mängi, ei oleks eales teinud. Kohati tekkis võimalus, aga sama kiirelt nulliti ka see kohe. TTÜl oli kohati väga hea viskepäev. Eriti Äkenbergil. Ma ei saa aru, miks mängivad Viljar Veski ning Radza korvpalli. Võtan oma sõnad ka tagasi, et Radza on asisem, kui see TTÜ pikk...Täiesti mõtlematu statement minu poolt.
Täna Rapla - Rock...On suht raske midagi leida. Rocki -12.5 oleks variant, aga vb sutsu kõrge see. Samas, arvestades hetkel Rapla seisu, kus Suarezt ka ei ole ning pink ikka nii mage, siis usun, et Rock võib ka suuremalt oma võtta. Over 151.5 oleks mõnesmõttes mõeldav, aga näpp sügeleks pigem sinna -12.5 Rocki poole.

On mõtteid?

cabron
28.01.17, 15:26
mis limiite pakutakse üldse Eesti liigadele? Ja kui 100 EUR näiteks, siis saab lugematul arvul kordi seda panust sisestada?

xrip55
28.01.17, 16:30
Vedas sul, et panust ei jõudnud teha :) Oleks seda teadnud, et Strupovic ei mängi, ei oleks eales teinud. Kohati tekkis võimalus, aga sama kiirelt nulliti ka see kohe. TTÜl oli kohati väga hea viskepäev. Eriti Äkenbergil. Ma ei saa aru, miks mängivad Viljar Veski ning Radza korvpalli. Võtan oma sõnad ka tagasi, et Radza on asisem, kui see TTÜ pikk...Täiesti mõtlematu statement minu poolt.
Täna Rapla - Rock...On suht raske midagi leida. Rocki -12.5 oleks variant, aga vb sutsu kõrge see. Samas, arvestades hetkel Rapla seisu, kus Suarezt ka ei ole ning pink ikka nii mage, siis usun, et Rock võib ka suuremalt oma võtta. Over 151.5 oleks mõnesmõttes mõeldav, aga näpp sügeleks pigem sinna -12.5 Rocki poole.

On mõtteid?

Juhul kui Suarez ei mängi, siis -12,5 mõeldav. Rock näitab alati eestis väiksematega jõudu. Overit pigem ei julgeks puutuda.

-RoMaRiO-
30.01.17, 11:09
Nädalavahetus kulges peamiselt halliturniiri live panuste taktikepi all, mida pole aega siia regulaarselt postitada, aga ei saa öelda, et ka üleliia hästi tänavuse aasta halliturniir läheks. Kui reede võib positiivse poole peale kirjutada, siis laupäev oli täiesti kohutav. Pühapäev samas taas korralikum ning kogu nädalavahetuse tulem veidi parem kui break even. Neli nädalat halliturniir kestnud ja võib tõdeda, et nii viletsat turniiri panustamise mõttes ei mäletagi. Just sesmõttes, et maasikaid võrreldes varasemate aastatega on ikka väga vähe olnud või ei ole lihtsalt seekord suutnud neid tabada.

Zigmaister
31.01.17, 12:43
Täna on TLÜ - Cramo... Mul on pisikene kahtlus, et Cramo võtab täna jalad kõhu-alt välja ning TLÜ +12.5 ei ole neile piisav selleks, et mängus püsida?
On poolt-vastuargumente?
Mingi hetk olid jutud, et TLÜ on endale uue pika juurde saanud, aga tänane Basketi roster seda ei näita. Ilmselt siis ei ole.

-RoMaRiO-
31.01.17, 13:01
Hetkel tundub +12,5 kindlasti parem kui -12,5. Praegune Cramo mäng ei toimi lihtsalt ühestki vaatevinklist ja ma ei näe hetkel, mille pealt peaks neil kardinaalne muutus tulema, aga ise mängin täna TLÜ Kalev over 69,5. Olgugi, et aastal 2017 ei ole TLÜ ühtegi väga tugevat mängu saanud, siis see liin on kõikides mängudes kergelt täis visatud (v.a Pärnu vastu 69). Nüüd kui suurimad kaitsespetsialistid Arbet ja ilmselt ka veel Martin Dorbek ei mängi, siis on eeldust arvata, et see liin ka täna täis visatakse. TLÜ-l on olemas mängijad, kes võivad kasvõi individuaalselt viskekontserdi korraldada.

-RoMaRiO-
31.01.17, 22:32
Uskumatult meeleolukas mäng. TLÜ laseb võtta 20 ründelauda. Kristo Saage kaob teiseks poolajaks teadmata põhjustel ära. 6 ja poole minutiga on vaja TLÜ-l visata 7 punkti, saavad hakkama 1-ga. Robert Roos on lihtsalt vahva "korvpallur". Ei mäletagi, mil viimati kaotatud bet oleks nii palju nalja põhjustanud.

Ljutõtš sai ka täna päris tõsiselt vigastada ehk Cramol põhimõtteliselt peale Keeduse polegi kedagi enam 3 peal kasutada.

-RoMaRiO-
01.02.17, 14:15
Pärnu vs Rakvere tunniga -6,5 pealt -15,5 peale. Magusamast osast jäin ilma.

TTÜ vs Tartu on koefid üpris paigas, aga proovime TTÜ +14,5. Valuet väga ei ole, aga väikselt mängime ikka.

Zigmaister
01.02.17, 15:00
Pärnu vs Rakvere tunniga -6,5 pealt -15,5 peale. Magusamast osast jäin ilma.

TTÜ vs Tartu on koefid üpris paigas, aga proovime TTÜ +14,5. Valuet väga ei ole, aga väikselt mängime ikka.

Pärnu ja Rakvere mängus peaks see -15.5 ka imo hea diil olema, kuradi kahju, et pidin täna netist eemal olema kuniks praeguseni, äkki oelks selle -6,5 peale trehvanud. Pärnu materjal on lihtsalt nii palju üle - siin oleneb kõik, kuidas suudetakse ennast häälestada ja et ei minnaks lõdva kummiga neid lööma. Paraku on Pärnule see kombeks saanud mitmel puhul.

EDIT: Ma ei tea, kui legaalne see info on, aga Baker vigastuse tõttu ei mängi. Seega on see veel suurema väärtusega diil :) Aga kordan, et ma ei tea, kui õige see info on...

-RoMaRiO-
01.02.17, 21:57
Tartul numbriliselt äärmiselt kindel 31p-ne võit TTÜ üle. Pärast seda kui sai selgeks, et Olmre on haigeks jäänud, sai kohe vastu bet tehtud. Tarvas - Pärnu muutus ka lives pärast ulmelise visketabavusega algust väga ahvatlevaks, nt esimesel veerandil sai kätte Tarvas under 86,5 (lõpuks 70p)

Ilmselt edaspidi hakkan ka korvpallis rohkem keskenduma live bettimisele. Meeskondade koosseisud on siin nii õhukesed, et ühe-kahe mängija kaasategemisest sõltub liiga palju. Üks väike tip ka - kui Eesti kossus on algus väga lahtine ja korviderohke, siis tasub kindlasti underile mõelda kui pakutav liin on oluliselt suurem kui mängu alguses.

-RoMaRiO-
04.02.17, 02:28
Nädalavahetusest hakkab esmalt silma Astana -7,5 vs Cramo. Ljutõts ja Arbet pikalt vigastatud, mis loob olukorra, kus väikest äärt tuleb mängida Keedusel ning ilmselt ka Harperil. Martin Dorbek alles alustas taas treeningutega. Tagamängijate ning tsentrite jätkuvalt olematu koostöö. Pikk ja ebameeldiv sõit Astanasse. Raske on näha, et sellest mängust võiks Cramo midagi positiivset kaasa võtta.

Levadia - Flora. Kuigi under 2,5 ei ole üleliia ahvatlev treeningmänge silmas pidades, siis praegusel kujul Levadia lihtsalt ei ole võimeline mängulistest olukordadest skoorima. Nelja mänguga seni kaks väravat, millest üks Artjuni kaunis karistuslöök ning Morelli (kes on juba meeskonnast lahkunud) suurepärane individuaalne sooritus. Samas kaitseliin on Levadial Eesti mõistes väga tugev. Flora näitas nädalases, et suudetakse mängida väga korralik partii ka Austria tippklubiga. Siin on küsimus selles, et ei saa välistada, et Flora homme tulenevalt mängukoormusest noortega ei mängi. Seega pre väga teha ei taha. Muidu läheks panus juba Levadia poole kaldu, aga põhikoosseisuga tunduks u2,5 aus.

Tammekal on suuri probleeme skoorimisega ja Maardu on üllatavalt hästi mänginud, aga seal tundub Tammeka 1,75 ka ahvatlev.

Laupäevast Eesti kossu pole veel kahjuks väljas, aga ehk leiab sealtki miskit põnevat, kuigi see, et Rapla jõudis uue hollandlase ära registreerida rikub ilmselt selle mängu vähemalt ära.

-RoMaRiO-
04.02.17, 14:24
Transile teeme täna Pärnu vastu korralikult. Kotenko väravas + mitmed paberil korralikud leegionärid vs Pärnu.

j6u1uv4n4
04.02.17, 14:44
Kas see tähendab, et Trans@2 on hea panus?

-RoMaRiO-
04.02.17, 14:53
Kas see tähendab, et Trans@2 on hea panus?

Jah. Flora-Levadia under jääb ära. Vaatame Levadia poole.

peters
04.02.17, 18:36
Räägitakse, et Pärnu sai oma võidu siiski kätte!

-RoMaRiO-
04.02.17, 18:37
Räägitakse, et Pärnu sai oma võidu siiski kätte!

Jep. 1:0 Pärnule. 23-st pealelöögist jäi Transil täna väheks, et skoorida. Jalgpall oma parimas võtmes.

-RoMaRiO-
05.02.17, 01:08
Täna oli vastuoluline päev. Kõige tähtsam panus Narva näol tuimalt mööda, enamus teisi asju tuli õnneks ära.

Tammeka mängu puhul läks hästi, et reedel ei tahtnud kohe ise võtta ja mängu alguseks oli Tammeka piisvalt kukkunud, et enam ei ahvatlenud. Seal sai lives väga kenasti under 4,5 kätte.

Levadia poolaja võit läks mööda ja see saamatus ründefaasis isegi Flora duubli kuttide vastu ajas nii närvi, aga teisel poolajal äärekaitsja ette ja kõik väravad temaga seoses, et FT tuli vähemalt kenasti ära.

Viljandi -1 vs Rakvere oli suhteliselt no brainer, aga mänguliselt väidetavalt nii kindel polnudki olnud kui lõppskoor 5:1 näitab.

Tallinna Kalev vs Levadia U21 @2,6 oli selline gamblimise alatooniga, aga kotis ta oli.

kossus Pärnu +14,5 vs Tartu tuli ka väga kenasti ära ja ega kaugel polnud ka Pärnu võit. Eile olin päris kuri, et TTÜ -9 rikuti Tarva vastu väga kiiresti ära, aga tagantjärgi võib taas õnnelik olla, et seda mängida ei saanud. Mängu alguseks -17,5, mängu võitis TTÜ 6-ga. Rapla kaotus TLÜ-le oli päris suur üllatus, aga koosseisude põhjal polnud kuidagi võimalik TLÜ +9,5 isegi võtta.

Homme tundub huvitav näiteks Kuressaare dnb vs Welco @1,73 ja Infonet U21 on koguni 3,40 vs Kalju U21. Selles mängus peaksid koefid vahetuses olema, kuid ei toimu ka mingit liikumist.

-RoMaRiO-
05.02.17, 22:31
Astana - Cramo. Jube klišeeks läheb ära, aga spordis on tõesti ikka kõik võimalik. Astana oleks pidanud täna large stake olema, aga miskipärast tegin medium. Vähemalt sesmõttes võib õnnelik olla. Astana oli aga niivõrd vilets täna, et ei tahtnud poolajal isegi +9,5 teha, kuigi oli ilmselge, et Cramo ei ole võimeline terve mäng sellisel tasemel mängima. Positiivse poolepealt, siis tänasega tekkis Cramol väike lootus play-off koha poole püüdlemiseks, kuigi tõele au andes oleks see maksimaalses koosseisuki keeruline, aga ikka hea meel kui kohalikel klubidel rahvusvahelistes sarjades hästi läheb.

Kalju - Infonet duublid. Koefitsiendid tekitasid ikka väga suure küsimuse ja oli võimatu mitte Infonet dnb mängida, aga vaadates ka mängukäiku, siis tundub, et hindasin ise võistkondi valesti, sest Kalju oli ka parem meeskond. Emotsionaalselt ei ole taas midagi selle vastu, et Kalju noored hästi mängisid, aga treeningmäng on muidugi selline koht, kus oleks eelistanud panuse tabamist.

Et päev katastroofiline ei oleks, siis vähemalt Kuressaare oli oodatult Welcost parem, kuigi pakkus esimesel poolajal ka omajagu närvikõdi.

-RoMaRiO-
06.02.17, 12:06
Täna algab Balti liiga play-off. Tänasel mängupäeval üks kohtumine Tartu ja Barsy, kes on silma paistnud väga heitliku mänguga. Pole küsimustki, et Tartu tänase mängu võidab. Kontrollime olukorda ja võtame Barsy +31. Ei välista, et Barsy on võimeline veel rohkem ebaõnnestuma, kuid tänavune aasta on tõestanud, et suures eduseisus laseb Kullamäe ka noortel mängida. Homme on kordusmäng, juhul kui Tartu peaks väga suurelt võitma ja edasipääsu igas mõttes kindlustama, siis saab olema huvitav näha, millise liiniga välja tullakse. Plaan on suunatud eelkõige homse mängu suunas. Seega tuleb loota piisavalt suurt võitu, kuid veidi väiksemat kui 31 punkti.

Halb ründaja
06.02.17, 23:10
Tuli üsna suur võit. Eks ole nüüd näha, mis liiniga kontorid välja tulevad (edit: mõned on juba +21,5 tulnud). Tartul väga motivatsiooni ilmselt teiseks mänguks ei ole ja noored saavad platsile seisu hoidma.

-RoMaRiO-
07.02.17, 00:18
Tuli üsna suur võit. Eks ole nüüd näha, mis liiniga kontorid välja tulevad (edit: mõned on juba +21,5 tulnud). Tartul väga motivatsiooni ilmselt teiseks mänguks ei ole ja noored saavad platsile seisu hoidma.

Esimese võitis Tartu 34-ga ehk põhimõtteliselt läks, nagu vaja, kui välja arvata see, et mõni punkt liiga palju, aga Barsy oli täna taas nii kohutav, et aina müstilisem, kuidas nad Rapla ja Pärnu kotti panid ning Baronsi vastu jaanuari lõpus ainult 5-ga kaotasid. Ja see, et liin ei tulnud absoluutselt selline, nagu ma pärast sellist mängu ootasin. Kullamäe andis mõista, et kunstlikult ta kõiki noori homme kasutama ei hakka ja põhimehed peavad "töö" ära tegema. Selles valguses tunduks Tartu -21,5 isegi ehk parem, aga ilmselt jätan üldse vahele. Negatiivse üllatusena on ka TLÜ homme Liepaja vastu kontorites favoriit.

-RoMaRiO-
07.02.17, 14:27
Täna võtsime Pärnu +25,5 vs Prineai. Prienai on tugev meeskond ja võõrsilmäng Leedus ei tõota kunagi head, aga liin tundub hetke olukorda arvesse võttes siiski veidi liiga suur. Edasipääsejas siin paaris ei ole kahtlust (erinevalt EPL-st, kes peab favoriidiks Pärnut), aga Pärnu on saanud päris kenasse mängurütmi ja usun, et Pärnu midagi kergelt siiski ära ei anna.

Ja noh, kuidagi ei suuda ka eemale hoida Barsy +27,5. Ei oska isegi enam öelda, kui hea või halb see on, aga martingaleme eilset mängu. :D

-RoMaRiO-
09.02.17, 14:09
Vaatame veidi WRC poole.

Tänak edestab Ogieri ja Evansit @3,6 (Olybet)
Tänak edestab Östbergi @1,85 (Coolbet)
Tänak TOP3 @ 2,5 (Coolbet)
Tänak võidab @ 13 (Olybet)

Mitte et ma väga suur ralli spetsialist oleks, aga tundub väärtust olevat küllaga.

-RoMaRiO-
10.02.17, 12:27
Täna pakuvad huvi halliturniiril FCF U21 @1,70 vs Kalju U21. Flora koosseis on lihtsalt ühtlasem ja kvaliteetsem.
ja korvpallis TTÜ vs Rapla @1.81. Ei saa öelda, et kumbki meeskond hetkel heas hoos oleks, aga Rapla korvi all peaks selle mängu ära võtma.

-RoMaRiO-
12.02.17, 16:07
Vaatame veidi WRC poole.

Tänak edestab Ogieri ja Evansit @3,6 (Olybet)
Tänak edestab Östbergi @1,85 (Coolbet)
Tänak TOP3 @ 2,5 (Coolbet)
Tänak võidab @ 13 (Olybet)

Mitte et ma väga suur ralli spetsialist oleks, aga tundub väärtust olevat küllaga.

Eilne Neuville`i käkerdamine andis kerge lootuse ka jackpotiks, mis jäi küll tulemata, aga tagantjärgi võib aina kindlamalt väita, et Tänak oli Rootsis ilmselgelt alahinnatud. Eriti meeldis h2h vs Östberg, mida oleks saanud väärata küll ainult Tänaku katkestamine.

-RoMaRiO-
13.02.17, 12:09
Veidi muud juttu reedesest Valga - Pärnu mängust. Pärnu oli kerge favoriit kontorites kuni tund enne mängu läks hirmsaks lammutamiseks Pärnu peale (olgugi, et põhimängujuht sai tõsise vigastuse, mis tähendab, et Pärnul tuleb hetkel hakkama saada 7 mehega). Valga koef tõusis tunniga Pinnacles 2 pealt 3,07-le (liin +2,5 pealt +9-le) ning seda ei põhjustanud asjaolu, et viimasel hetkel oleks mõned olulised mängijad Valgal puudunud. Aina põnevamaks läks lives kui Valga juhtis teise veerandaja lõpu poole 7ga ning liin oli ikka +8,5 neile. Lõpuks 10 punktiline võit Pärnule ei tekitanud üllatust. Sellistel puhkudel numbrid ei valeta.

rahvaspordipäev
13.02.17, 15:32
Poolajal 2ga juhtides oli Valga moneyline 8 ligi juba :D. Ja see on juba vähemalt teine kord see hooaeg kui Valga trikitab, detsembrialguse Rapla mängus toimus midagi sarnast.

Cule
13.02.17, 16:39
Vihjate, et Valgas pole päris puhtad poisid?

-RoMaRiO-
13.02.17, 16:46
Vihjate, et Valgas pole päris puhtad poisid?

Sellised liikumised tekitavad omajagu kahtlusi jah.

-RoMaRiO-
14.02.17, 09:53
Täna Pärnu - TTÜ. Üliõpilased saab kätte Triobetis koguni 2,33. Hetkel on raske näha, miks pärnakad peaksid tolle mängu favoriidid olema. Nagu eelmises postituses mainitud, siis peab Pärnu hakkama saama 7 mehega ning puudu on Pärnu mängujuht Norman Käbin (liiga parim söödu andja), mis omakorda vähendab ka Pärnu eelist korvi all. Ja Olmre oli Rapla vastu ikka eriti kuum.

Zigmaister
14.02.17, 11:47
Täna Pärnu - TTÜ. Üliõpilased saab kätte Triobetis koguni 2,33. Hetkel on raske näha, miks pärnakad peaksid tolle mängu favoriidid olema. Nagu eelmises postituses mainitud, siis peab Pärnu hakkama saama 7 mehega ning puudu on Pärnu mängujuht Norman Käbin (liiga parim söödu andja), mis omakorda vähendab ka Pärnu eelist korvi all. Ja Olmre oli Rapla vastu ikka eriti kuum.

Bookiede arvates on TTÜ ikka paras peksukott, optibet näiteks pakub TTÜ võidu eest isegi 2.55x...Kas siin võib miski TTÜ sisene asi olla (mingi vigastus, haigus?)

-RoMaRiO-
14.02.17, 11:51
Bookiede arvates on TTÜ ikka paras peksukott, optibet näiteks pakub TTÜ võidu eest isegi 2.55x...Kas siin võib miski TTÜ sisene asi olla (mingi vigastus, haigus?)

Lõplikult ma seda ei välista, sest Raadik pidanud ka poolvigasena tegutsema, aga pigem on asi selles, et Pärnu mängis enne Käbini vigastust väga hästi. Kodus võit Rapla üle ning napid kaotused Tartule ja Cramole.

-RoMaRiO-
14.02.17, 13:51

Nüüd liikunud turg loogilist radapidi ja nii mõneski kohas TTÜ juba favoriit.

gd77
14.02.17, 14:01
Norman Käbin (liiga parim söödu andja)

See on küll räige liialdus tema oskuste kohta. Tema kõrge söötude arv tuleb sellest, et juba enne oli neil lühike pink ja seega on ta mängitud minutite poolest Saimon Sutti järel liigas teine. Nägid eelmine mäng andis Raap teda asendades 10 söötu. Üldiselt Käbini tugevus ongi just, et ta suudab täispika mängu ära mängida. Küll kokkuvõttes alla liiga keskmisele tasemele, aga ikkagi.

Huvitaval kombel hindab mu passiivne algoritm Pärnu ja TTÜ neutraalsel väljal täpselt sama tugevaks. Ehk kodus on Pärnu väike favoriit. Vaevalt, et kontoritel midagi palju keerulisemat kasutuses on.

-RoMaRiO-
14.02.17, 14:15
See on küll räige liialdus tema oskuste kohta. Tema kõrge söötude arv tuleb sellest, et juba enne oli neil lühike pink ja seega on ta mängitud minutite poolest Saimon Sutti järel liigas teine. Nägid eelmine mäng andis Raap teda asendades 10 söötu. Üldiselt Käbini tugevus ongi just, et ta suudab täispika mängu ära mängida. Küll kokkuvõttes alla liiga keskmisele tasemele, aga ikkagi.

Huvitaval kombel hindab mu passiivne algoritm Pärnu ja TTÜ neutraalsel väljal täpselt sama tugevaks. Ehk kodus on Pärnu väike favoriit. Vaevalt, et kontoritel midagi palju keerulisemat kasutuses on.

Jah, olgem täpsed. Statistiliselt kõige enam resultatiivseid sööte andev mängija. Lühike pink on enamus võistkondadel olnud vähemalt osa hooajast ning kui me juba täpsed oleme, siis on Käbin mängitud minutite arvult Eesti liigas 10. kohal (kuhu ei kuulu arusaadavalt Cramo ja Rocki mängijad ehk võrdlus käibki tema tasemel mängijatega). Viimane mäng Valga vastu oli väga suure tõenäosusega fixed ja seal võin ka mina resultatiivseid sööte anda kui vastane kaitset ei mängi. Käbin on naturaalne mängujuht, kellel on ka väga hea läbimurre ning selles rollis on ta Eesti liigas kindlasti tasemel mängija. Kõrgemale jõudmist takistab hetkel eelkõige ebastabiilne vise. Praegusele Pärnule on tema eemale jäämine suur löök ja see on fakt.

Huvi pärast, milliseid asjaolusid su algoritm arvestab?

Drogba
14.02.17, 14:46
Kui see tõesti nii on, et Valga teeb kokkuleppe mänge, siis huvitav, miks korvpallis need sündmused Eestis nii vaevaliselt avalikkuse ette tulevad? Jah, eelmine kevad oli mingi teema Kalle Kalevi ja Cramo vahelise mänguga, et kellegile midagi pakuti. Lisaks on ka üks kohtunik tegutsemise keelu saanud.

-RoMaRiO-
14.02.17, 15:22
Kui see tõesti nii on, et Valga teeb kokkuleppe mänge, siis huvitav, miks korvpallis need sündmused Eestis nii vaevaliselt avalikkuse ette tulevad? Jah, eelmine kevad oli mingi teema Kalle Kalevi ja Cramo vahelise mänguga, et kellegile midagi pakuti. Lisaks on ka üks kohtunik tegutsemise keelu saanud.

Peamiselt seetõttu, et kokkuleppemängude tõendamine on väga keeruline protsess ja vajab ka alaliidult endalt väga suurt initsiatiivi. Võimalik, et ka neil on kahtlused, aga suurt väärtust see ilma tõendideta ei oma. 100% kindlusega ei ole võimalik väita, et oli kindlasti tegemist pettusega, aga sügavad kahtlused Valga mängude puhul tekivad ja mitte esimest korda. Korvpallirahva seisukohta antud teema puhul näitab seegi, et aktiivses korvpalligrupis olid sealsed arvamusliidrid üldse pahased, et korvpallis on käimas kampaania "Ei kokkuleppemängudele" ja välistasid täielikult võimaluse, et korvpallis võiks selline probleem aset leida.

gd77
14.02.17, 15:28
kui me juba täpsed oleme, siis on Käbin mängitud minutite arvult Eesti liigas 10. kohal

Jälle sa ei ole täpne. Ta ei ole kümnendal kohal. Teine on. 536 minutit ja 43 sekundit. Ilmselt mõtled minuteid mängu kohta. Igatahes nagu ütlesid, skoorimisoskus viib ta taseme alla. Isegi vabakaid paneb Shaqi protsendiga.

Huvi pärast, milliseid asjaolusid su algoritm arvestab?

Põhimõtteliselt käimasoleva hooaja liigamängude lõpptulemusi. Hetkel on seis selline:

1 Tartu Ülikool 16.248567
2 BC Kalev/Cramo 14.486559
3 AVIS Rapla 3.759851
4 Pärnu Sadam 1.880262
5 TTÜ KK 1.372711
6 TLÜ/Kalev -2.200454
7 BC Valga-Valka/Maks&Moorits -6.595808
8 Rakvere Tarvas/Palmse Metall -8.998118
9 G4S Noorteliiga -24.875823

Üks punkt reitingus tähendab ühte punkti korvpalliplatsil. Mitte midagi, millega bookisi vallutama minna, aga ilmselt annab meeskondade tugevustest parema ülevaate kui liigatabel.

-RoMaRiO-
14.02.17, 15:39
Jälle sa ei ole täpne. Ta ei ole kümnendal kohal. Teine on. 536 minutit ja 43 sekundit. Ilmselt mõtled minuteid mängu kohta. Igatahes nagu ütlesid, skoorimisoskus viib ta taseme alla. Isegi vabakaid paneb Shaqi protsendiga.

Jah, ei tasu üle ridade lugeda, aga ei ole väga objektiivne võrdlusmaterjal kui sama taseme satsid TTÜ ja Rapla on mänginud vastavalt 16 ja 15 mängu ning Pärnu 19 mängu.

Imo see ega liigatabel ei anna väga midagi juurde, näiteks TLÜ Kalev on hooaja algusega võrreldes täiesti teine võistkond. Samuti Rakvere on oluliselt nõrgem. Peamiseks aluseks võiksid olla ikka hetkevorm ning kuna koosseisud on õhukesed, siis millised mängijad parasjagu käepärast on.

-RoMaRiO-
14.02.17, 22:03
Pärnu vigastustelaine sai taas jätku kui Raap teise veerandaja alguses välja langes, mis tähendas, et edasi tuli hakkama saada 6 mehega. Hakkama saadi, aga TTÜ tegeles küll täna kõige muuga kui sooviga võita. Ja siinkohal ma ei vihja, et nad meelega kaotasid, vaid lihtsalt nii ebaõnnestunult pole õhukese koosseisu vastu võimalik mängida. Kohutav visketabamus, pehmed lauas, agressiivsuse puudumine kaitses. Igasugune isu on kadunud vaadata mänge, millele panustan, sest see tase siin liigas on ikka äärmiselt frustreeriv. Ja see sats pani väga korraliku mänguga reedel Rapla kotti. Raske uskuda.

-RoMaRiO-
17.02.17, 13:41
Pikalt ei hakka peatuma, aga Kalev võit @2,4 ja dnb @ 1,9 vs Infonet U21 on korralik panus. FCI duubel seoses uue reegliga on oluliselt nõrgem ning senisel turniiril kolm kaotust teistele duublitele (k.a Kalju). Kalev olnud üle nii Levadiast kui ka Kalju duublist ning ilma Kuresoota mänginud Elvast, mis väga suur väärtus ei ole, aga Kalev peaks selles mängus olema küll selge favoriit.

-RoMaRiO-
18.02.17, 11:50
Üks suurem stake ka viimasel ajal kotis.

Täna pakub huvi TLÜ Kalev +16 vs Tartu. Imo õige liin peaks 10p juures olema.

ChelseaFC
18.02.17, 13:30
Üks suurem stake ka viimasel ajal kotis.

Täna pakub huvi TLÜ Kalev +16 vs Tartu. Imo õige liin peaks 10p juures olema.

Liin on juba +18.5 peale tõusnud. Kalevil leegionäärid on ikka rivis?

-RoMaRiO-
19.02.17, 12:00
Mängu eile ei näinud korvpallis, aga tulemus on küll selline väga meh, arvestades et olulisi mängijaid puudu ka Kalevil polnud, aga nii ebastabiilne see Eesti korvpall paraku ongi. Täna peaks kõigi eelduste kohaselt Enisey Cramo VTB-s ikka ära võtma.

Eile sai keskendatud halliturniirile lives

Welco - Kalev U21 under 3,5 @1,8 - võit
Kalju U21 - Elva dnb @2,02 - tagastatud
Kuressaare - Tammeka U21 Kure -1 @1,9 - kaotatud
Vändra - Kohtla-Järve dnb @1,9 - võit

ja päeva maasikas oli Levadia U21 dc @2,23 ja dnb @3 vs Flora U21, mis 4:2 võiduga kenasti olemas.

-RoMaRiO-
20.02.17, 14:09
Infonet -0,25 Babite vastu on korralik väärtus.

-RoMaRiO-
20.02.17, 17:38
Infonet -0,25 Babite vastu on korralik väärtus.

Tekkis kerge kahtlus, et FCI võib mängida täna duubliga, mis sellise panuse ilmselgelt välistaks.

ChelseaFC
20.02.17, 20:15
Mis ideed sul Balti liigaga homme on? Ise tahaks proovida Vytautas -10.5 voi siis Under 150.5. Vytautasel küll voimalik et esimesed mehed ei mängi, kuid Pärnu on ilmselt 6 mehega, kui just Raap imekombel ei parane. Ei tea, kuidas Vytautasel motti on, aga ma ei näe Pärnut siin üle 60p viskamas.

-RoMaRiO-
20.02.17, 20:36
Mis ideed sul Balti liigaga homme on? Ise tahaks proovida Vytautas -10.5 voi siis Under 150.5. Vytautasel küll voimalik et esimesed mehed ei mängi, kuid Pärnu on ilmselt 6 mehega, kui just Raap imekombel ei parane. Ei tea, kuidas Vytautasel motti on, aga ma ei näe Pärnut siin üle 60p viskamas.

Mulle meeldib Vytautas -10,5. Tõestasid nad ka sügisel TLÜ Kalevi vastu eurosarjas, et isegi kui väga selgelt üle ollakse, siis jalga gaasipedaalilt ära ei võeta. Pärnut ei näe tõesti üle 60p viskamas, aga kuna edasipääseja on juba otsustatud, siis pigem rõhutakse leedukate poolelt rohkem ründemängule ja võib tulla selline lustlikum kohtumine. Kerge mõte on ka Rapla +13,5 võtta, millele on omajagu vastuväiteid, aga võitlema lähevad nad Valmierasse kindlasti isuga.

-RoMaRiO-
21.02.17, 12:46
Vytautasel täna 3 olulist mängijat puudu, mis teeb tolle mängu olukorra keerulisemaks.

ChelseaFC
21.02.17, 15:13
Tõsi ta on, kuid seda oli arvata ka enne mängu, et päris täissatsiga nad peale ei tule. Samas on neid ilmselt 9-10 ning ka pingimeestel peaks klassi olema, et see väga õhukese koosseisuga Pärnu ümber lükata. Suuri summasid ei taha proovida, aga mingit väärtust ma selles betis ikka veel leian.

-RoMaRiO-
21.02.17, 21:28
Tagantjärgi tarkus, aga ma ei tea, mida ma põdema lõin. Oleks pidanud Vytautasele ikka väga suurelt minema, aga parem väikselt võita kui suurelt kaotada :D See tasemevahe oli tegelikult väga hästi teada ja kiirgas välja igast elemendist.

ChelseaFC
21.02.17, 21:41
Tagantjärgi tarkus, aga ma ei tea, mida ma põdema lõin. Oleks pidanud Vytautasele ikka väga suurelt minema, aga parem väikselt võita kui suurelt kaotada :D See tasemevahe oli tegelikult väga hästi teada ja kiirgas välja igast elemendist.

Pärnu viskepäev oli ka kohutav, aga tõesti, Vytautas oli ikka mitu klassi üle. Tegid Pärnu poiste ümber ringe ning näitasid, et suudavad need pingipoisid ka väga edukalt mängida. Mul lõi mingi hetk ka kahtlus sisse, kui nägin et -11.5 liin muutus -8.5ks. Aga lõpuks oli see bet juba praktiliselt esimese veerandiga tehtud. Ka under tuli, kuigi viimase veerandi ajal hakkas see jookse-viska mäng seda pisut kahtluse alla seadma :D

Kasepats-Pidur
22.02.17, 17:53
Peamiselt seetõttu, et kokkuleppemängude tõendamine on väga keeruline protsess ja vajab ka alaliidult endalt väga suurt initsiatiivi. Võimalik, et ka neil on kahtlused, aga suurt väärtust see ilma tõendideta ei oma. 100% kindlusega ei ole võimalik väita, et oli kindlasti tegemist pettusega, aga sügavad kahtlused Valga mängude puhul tekivad ja mitte esimest korda. Korvpallirahva seisukohta antud teema puhul näitab seegi, et aktiivses korvpalligrupis olid sealsed arvamusliidrid üldse pahased, et korvpallis on käimas kampaania "Ei kokkuleppemängudele" ja välistasid täielikult võimaluse, et korvpallis võiks selline probleem aset leida.

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/eesti/lati-politsei-uurimise-all-bc-valga-valka-latlastel-on-kihlveopettuse-kahtlus?id=77322412

Läti politsei uurib.

-RoMaRiO-
23.02.17, 11:41
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/eesti/lati-politsei-uurimise-all-bc-valga-valka-latlastel-on-kihlveopettuse-kahtlus?id=77322412

Läti politsei uurib.

Eks see oli ainult ajaküsimus jah.

Täna tundub, et Levadiat veidi alahinnatakse ning +0,5 võiks HIFK-i vastu 1,9ga olla hea panus.

ChelseaFC
26.02.17, 14:38
See vaid poolenisti Eesti sport, aga mulle millegi pärast meeldib Valgat proovida täna Baronsi vastu Läti liigas. Mitte võidu peale, aga +12.5 tundub natuke kõrge liin mulle. Valga on peale seda kihlveoteemat natuke end kokku võtnud, ning meeskonnas peaks ka uus ameeriklane NBA D liigast väljakul olema. Tartu vastu näidati kohati üsna korraliku mängu ning Barons on selgelt klass madalam sats sellest. Baronsil vaja Kolmapäeval Balti liiga raames Saaremaale Kaleviga mängima sõita ning võimalik, et ei panda täie rauaga siin täna. Kõrget panust ei julge panna, kuna Valga nimi päris puhtaks veel pestud pole, kuid kui eeldada, et kõik täna aus on, siis ma arvan, et uue hingamise ja mõned uued näod saanud Valga suudab üsna kõva lahingu anda.

-RoMaRiO-
26.02.17, 17:10
See vaid poolenisti Eesti sport, aga mulle millegi pärast meeldib Valgat proovida täna Baronsi vastu Läti liigas. Mitte võidu peale, aga +12.5 tundub natuke kõrge liin mulle. Valga on peale seda kihlveoteemat natuke end kokku võtnud, ning meeskonnas peaks ka uus ameeriklane NBA D liigast väljakul olema. Tartu vastu näidati kohati üsna korraliku mängu ning Barons on selgelt klass madalam sats sellest. Baronsil vaja Kolmapäeval Balti liiga raames Saaremaale Kaleviga mängima sõita ning võimalik, et ei panda täie rauaga siin täna. Kõrget panust ei julge panna, kuna Valga nimi päris puhtaks veel pestud pole, kuid kui eeldada, et kõik täna aus on, siis ma arvan, et uue hingamise ja mõned uued näod saanud Valga suudab üsna kõva lahingu anda.

Üpris veendunud, et hetkel annab Valga endast maksimumi. Tundub täitsa mõistlik koht olevat jah.

tannn
27.02.17, 13:25
Keegi kuskil juba Eesti meistriliigale ka hooaja panuseid pakub ?

-RoMaRiO-
27.02.17, 13:56
Keegi kuskil juba Eesti meistriliigale ka hooaja panuseid pakub ?

Olybetis on olemas.

Coolbetis on Pärnu ja Tallinna Kalevi hooajaennustused. Põhimõtteliselt riskivaba investeerimist pakutakse. Pärnu alla 11,5 võidu @1,4. Kalev ei võida karikat ega pääse Euroopa liigasse @1,1 (oli enne kõrgemgi)

-RoMaRiO-
28.02.17, 12:45
Tänased valikud

Infonet U21 vs Maardu dc @1,72. Maardu on selgelt alahinnatud. Kerge küsimus on muidugi alati selles, millise koosseisu Maardu täpselt kokku saab, aga kvaliteedilt ollakse kindlasti üle.

Rakvere Tarvas - TLÜ Kalev @1,7. Kui vahepeal tundus, et Kalev hakkab oma mängu leidma, siis viimasel ajal on taas väga õnnetud oldud, aga Rakvere on kindlasti koht, millest peaks üle olema ning see väärtus on hea.

Pärnu - Rapla 1xbet tuli välja Rapla 1,89, mis on erakordselt hea. Loodetavasti tekib endal ka võimalus kuskil panna.

ChelseaFC
01.03.17, 08:55
Tänased valikud

Infonet U21 vs Maardu dc @1,72. Maardu on selgelt alahinnatud. Kerge küsimus on muidugi alati selles, millise koosseisu Maardu täpselt kokku saab, aga kvaliteedilt ollakse kindlasti üle.

Rakvere Tarvas - TLÜ Kalev @1,7. Kui vahepeal tundus, et Kalev hakkab oma mängu leidma, siis viimasel ajal on taas väga õnnetud oldud, aga Rakvere on kindlasti koht, millest peaks üle olema ning see väärtus on hea.

Pärnu - Rapla 1xbet tuli välja Rapla 1,89, mis on erakordselt hea. Loodetavasti tekib endal ka võimalus kuskil panna.

Hea töö nagu ikka. Kahjuks ma jalkat endale kättesaadavates kontorites ei leidnud, aga Kalevi koef tundus endalegi natuke uskumatu. Ma sain enda kontorist veel isegi 1.75ga ja läksin hooaja suurima panusega, mis õnneks alt ei vedanud. Nii et tänud selle eest :) Kui nägin, et Rakverelt võeti Matsalu ära ja ka Baker polnud millegi pärast rivis, siis olin tulemuses ikka üsna kindel. Pärnu-Rapla oli müstika, ning peab tänama oma kontorit, kes selleks ajaks oli Rapla koefi juba alla 1.5 kukutanud, mis veenis mind mängust eemale hoidma. Tundus, et Bubalo sai Marsi peatamisega hakkama, ning Raplal üldiselt oli uskumatult kehv viskepäev.

Täna on TTÜ vs Valga, kus ma jälle jäärapäiselt üritan oma Valga juttu ajada :D Baronsi vastu oli neil natuke kehv päev ja Barons tabas kaugviskeid pea 50%, aga pole TTÜ ka midagi erilist olnud, ning kui kaotusi Cramole oli ka oodata, siis viimane mäng Pärnu vastu on mul endiselt meeles, kui uskumatult sitt esitus väga räsitud Pärnu vastu. See ameeriklane tundub Valgal olevat päris asjane ja ma pigem näen seda mängu 60-40 TTÜle puhtalt kodusaali pealt. Nii et Valga koef Pinnacles 3.48 tundub nagu väärtus. Vb oskad paremat nõua anda? :)

-RoMaRiO-
01.03.17, 10:04
Hea töö nagu ikka. Kahjuks ma jalkat endale kättesaadavates kontorites ei leidnud, aga Kalevi koef tundus endalegi natuke uskumatu. Ma sain enda kontorist veel isegi 1.75ga ja läksin hooaja suurima panusega, mis õnneks alt ei vedanud. Nii et tänud selle eest :) Kui nägin, et Rakverelt võeti Matsalu ära ja ka Baker polnud millegi pärast rivis, siis olin tulemuses ikka üsna kindel. Pärnu-Rapla oli müstika, ning peab tänama oma kontorit, kes selleks ajaks oli Rapla koefi juba alla 1.5 kukutanud, mis veenis mind mängust eemale hoidma. Tundus, et Bubalo sai Marsi peatamisega hakkama, ning Raplal üldiselt oli uskumatult kehv viskepäev.

Täna on TTÜ vs Valga, kus ma jälle jäärapäiselt üritan oma Valga juttu ajada :D Baronsi vastu oli neil natuke kehv päev ja Barons tabas kaugviskeid pea 50%, aga pole TTÜ ka midagi erilist olnud, ning kui kaotusi Cramole oli ka oodata, siis viimane mäng Pärnu vastu on mul endiselt meeles, kui uskumatult sitt esitus väga räsitud Pärnu vastu. See ameeriklane tundub Valgal olevat päris asjane ja ma pigem näen seda mängu 60-40 TTÜle puhtalt kodusaali pealt. Nii et Valga koef Pinnacles 3.48 tundub nagu väärtus. Vb oskad paremat nõua anda? :)

Eile olid jah päris tulusad mängud. Maardu pealt tehti kenasti. Tundub, et Tarvast on ka Baker lõplikult Austraaliasse lahkunud ning Metsalu, nagu mainitud, mis tähendab, et suure tõenäosusega ei võida Rakvere enam ühtegi mängu see hooaeg. Tagantjärgi võin ise ka õnnelik olla, et Raplast ilma jäin, aga see ebastabiilsus on ikka täiesti müstiline.

Ma arvan, et see Valga bet ei ole otseselt halb, aga ise hetkeseisuga skipin selle. Eks ta üks jookse-viska mäng pigem tule, aga over liin ka mõistetavalt kõrge, et see ka ei ahvatle. Tänasest algavad ka jalgpalli meistrivõistlused Esiliiga B-s ning homme Esiliigas, kus avavoorus loodetavasti leiab miskit head. Tänane Kalju U21 - Raasiku on pigem paigas ning sealt ei ole hetkeseisuga miskit võtta.

Zigmaister
01.03.17, 10:42
Mnjaa. Rakvere - TLÜ -5 sai eile kinni püütud. Uskusin ma aga tulihingeliselt, et Rapla on ka ennast käima saanud, sest loputati ju viimane mäng TLÜ satsi päris korralikult + Pärnu on ainult pakke saanud, aga tegu oli ikka printsipiaalse vastasseisuga, kus Pärnu mängis kohati väga amatöristliku maa-ala, aga oli ka WOW olukordi ja see kompinnimine maa-ala/mees-mehe peale oli ka hea. Ja Rapla kolmesed 20/2??? ärme rohkem puutu sellesse teemasse, minu jaoks oli kurb õhtu.

Liiguvad siin mingid maaalused jutud, et Strupovic on Valgast nahad teinud, see natukene kahandab nende võiduvõimalusi.

-RoMaRiO-
01.03.17, 11:13
Täna Balti liigas tundub, et Cramo - Barons under 161,5 võiks hea koht olla. Cramo viimased 6 mängu on läinud üle selle, kuid selle sees on mängitud 3x TTÜ-ga ja 1x Rakverega, kes mõistetavalt ei suuda Cramot pidurdada ja sellest lähtuvalt ei ole Cramo ka ise kogu kohtumise kaitses maksimaalse keskendumisega ning 2 VTB mängu Enisei ja Novgorodiga, kes on teadagi "visake meile palju tahate, me üritame rohkem visata" stiilis satsid.

ChelseaFC
01.03.17, 18:59
Ja Valga mängus taas uskumatud liikumised enne mängu. Enamus kontorid on nüüdseks asja lukku pannud üldse! Mingi hetk tõusis Valga koef 3 pealt paari minutiga 5.5 peale. Hoian eemale! Eks ole paista, mis seal mängus juhtuma hakkab, kuid eks arvata võib, et asi kisub kahtlaseks.

-RoMaRiO-
01.03.17, 19:08
Ja Valga mängus taas uskumatud liikumised enne mängu. Enamus kontorid on nüüdseks asja lukku pannud üldse! Mingi hetk tõusis Valga koef 3 pealt paari minutiga 5.5 peale. Hoian eemale! Eks ole paista, mis seal mängus juhtuma hakkab, kuid eks arvata võib, et asi kisub kahtlaseks.

Tahtsin just kirjutama tulla, et kahtlased asjad taas toimuma hakkanud. Valga on muidugi bookiede jaoks praegu mustas nimekirjas ka, et iga väiksemagi kahtluse korral suletakse kohe mäng. Kui nad praegu ise midagi korraldama hakkaksid, siis oleksid ikka täiesti uskumatud debiilid, aga võib täitsa olla, et neid šantažeeritakse. Eks hakkab põnevusega jälgima.

-RoMaRiO-
01.03.17, 22:27
Valga kaotab 25-ga, Ljutõts otsustas 47 punkti panna ja Baronsi eksperdist lapstreener otsustas absoluutselt teistsugust korvpalli mängida kui eeldada võis ja Nevezis +11,5 vs Tartu oleks pidanud olema kindel bet, aga miskipärast jätsin tegemata. Vahva korvpallipäev.

Proovime homme vähemalt Esiliigat hästi alustada. go big or go home märts tuleb.

Kuressaare - Rakvere. Mõlemal meeskonnal on olulisi puudujaid ja teoorias ei tohiks erilist küsimust olema, üks võistkond tuleb kõrgliigast, teine esiliiga b-st, aga tasemevahe hetkel on pigem minimaalne. Kuressaare +0,5 @2,05 on liiga hea pakkumine, et sellest mitte osa saada.

Flora U21 vs Tallinna Kalev. Nädalavahetusel mängiti võrdses kohtumises halliturniiril 0:0. Flora peaks analoogse koosseisuga astuma ka homme väljakule. Mängime taas puhtalt koefitsienti ja võtame Kalev +0,75 @ 1,95

-RoMaRiO-
02.03.17, 01:09
ja Nevezis +11,5 vs Tartu oleks pidanud olema kindel bet, aga miskipärast jätsin tegemata.

Mõnikord on võimalik ka positiivselt üllatuda, kui lõpuks avastad, et oled selle panuse ikkagi ühes oma mitmest kontost ära teinud. Tavaliselt seostuvad sellised üllatused ikka misclickidega valele poole :D

ChelseaFC
02.03.17, 09:21
Vaatasin TTÜ vs Valga mängu algust, kui TTÜl lasti liikuda ilma mingi mureta ning kolmeste viskamisel ei suvatsetud isegi kätt üles tõsta. Akenbergil ja Järveläinenil oli muidugi üsna hea viskepäev kah. Samuti tehti väga palju amatöörlike vigu, mistõttu said vead ruttu täis. Midagi seal kindlasti haises ning loodetavasti ei maeta pead liiva alla. Jalgpalliliit oleks antud olukorras mängu ilmselt üldse ära jätnud. Isiklikus plaanis jättis see nali mu rahakoti sellest mängust eemale nii et hea seegi, kui midagi positiivset leida. Ise ootan pilgsalt, mis liiniga tullakse välja Rakvere vs Tartu mängus homme.

-RoMaRiO-
02.03.17, 12:42
Laupäevaks võtame Viljandi - Sillamäe mängus Sillamäe võidu @2,25 - mazz tõi Rahvute Karika teemas kõik juba välja, miks see panus hea on.

Flora - Levadia. Levadia dnb @1,85 - Floral valitsevad kaitseliinis suured probleemid ja kuigi Levadia puhul on küsimärgiks väga lühike ettevalmistusperiood kogu meeskonnaga, siis teoorias tundub refund siit küll miinimum.

coolbet tuli välja ka Santos @3,5 vs FCI U21, kus tuleb ka miskit välja võtta.

-RoMaRiO-
02.03.17, 12:44
Paide 2,35 Narva vastu on ka koht, mida kaaluda, aga nagu viimane nende omavaheline treeningmäng näitas, siis mänguliselt oli Trans isegi aktiivsem ja võitsid 3:1.

Zigmaister
02.03.17, 13:38
Paide 2,35 Narva vastu on ka koht, mida kaaluda, aga nagu viimane nende omavaheline treeningmäng näitas, siis mänguliselt oli Trans isegi aktiivsem ja võitsid 3:1.

Mulle isiklikult meeldiks ka Tammeka - Infoneti mängul, et mõlemad meeskonnad ei skoori(nüüd aga aita mind siin, kas see tähendab ainult 0-0 seisu, või näiteks on panus võidetud ka 0-1jne seisul? Kui see viimane, siis tundub ka mõtlemiskoht.

telekavaataja
02.03.17, 13:43
Mulle isiklikult meeldiks ka Tammeka - Infoneti mängul, et mõlemad meeskonnad ei skoori(nüüd aga aita mind siin, kas see tähendab ainult 0-0 seisu, või näiteks on panus võidetud ka 0-1jne seisul? Kui see viimane, siis tundub ka mõtlemiskoht. Mõlemad võistkonnad ei skoori puhul võidab panus ka siis kui ainult 1 neist skoorib. Ehk siis jah 1-0 tähendaks võitu.

Zigmaister
02.03.17, 14:42
Mõlemad võistkonnad ei skoori puhul võidab panus ka siis kui ainult 1 neist skoorib. Ehk siis jah 1-0 tähendaks võitu.

Ole sa tänatud! Infonetil on küllaga materjali, et skoorida. Halliturniir näitas tegelikult, mis on ka mõistetav koosseisu vaadates, et Tammekal on suuri probleeme skoorimisega. Siin võib nüüd mängu tulla muidugi see paljukiidetud/laidetud faktor: motivatsioon. Esimene mäng ikkagist Sepa staadionil ja tuhh on Tammekal alati suhteliselt kõva olnud. Kas sellest jätkub ka, et Infonetile koll lüüa või kas Infonet suudab Tammeka kaitset murda? Ma igatahes usun, et suudab.

-RoMaRiO-
02.03.17, 22:13
Mnjah. Halb start liigahooajale. Mõlema mängu under 3,5 väikselt päästis väga halvast päevast. Kui mängupildid olid sellised, nagu eeldada ja loota võis, siis tulemused räägivad teist keelt. Statistiliselt täiesti võrdsed mängud (Kalev tegelikult näitajate poolest parem isegi), aga mündid valele poole. Kalevile laoti ikka väga korralikult. Lives oleks ühel hetkel 0:0 seisult Flora isegi 4-ga kätte saanud (pre oli 1,65). Aga egas midagi, tuleb positiivsemat nädalavahetust oodata.

telekavaataja
03.03.17, 12:29
Lihtsalt selline uljas mõte. Kui reaalne oleks kasumisse jääda, kui panustada kindel summa Eesti Meistriliiga Tallinna klubide omavahelistes mängudes alati viigi peale?

-RoMaRiO-
03.03.17, 14:01
Lihtsalt selline uljas mõte. Kui reaalne oleks kasumisse jääda, kui panustada kindel summa Eesti Meistriliiga Tallinna klubide omavahelistes mängudes alati viigi peale?

Vana tõde, et kui tõesti hindad kõikide võimalike tulemuste tõenäosust täpselt 33,3%-le, siis tasub alati üle 3-se koefitsiendiga panustada viigile. Ma olen viimastel aastatel seda rakendanud (ka mõnes teises võrdses vastasseisus Eestis) ja on kindlasti olnud kasumlik. Aga ma muidugi ei tee selliseid panuseid ka "alati". Näiteks homme ma Flora - Levadia mängus seda ei tee.

ChelseaFC
03.03.17, 14:09
Rakvere vs Tartu -29.5 tundub ahvatlev. Tea mis satsiga Tartu peale läheb, kuid tasemevahe peaks olema korralik ja Tartu üldiselt mängib väikestega mänge üsna brutaalselt. Eks tuleva nädala mäng Leedus on Kullamäel pisut mõttes, aga selle Rakvere vastu, keda me TLÜ vastu nägime, ei tohiks suuri probleeme ka selle händikäpi täitmisega tulla. Mulle üldiselt ei meeldi väga suuri liine puutuda, aga sellel tundub hetkeinfo põhjal väärtust nagu olevat.

-RoMaRiO-
03.03.17, 14:18
Rakvere vs Tartu -29.5 tundub ahvatlev. Tea mis satsiga Tartu peale läheb, kuid tasemevahe peaks olema korralik ja Tartu üldiselt mängib väikestega mänge üsna brutaalselt. Eks tuleva nädala mäng Leedus on Kullamäel pisut mõttes, aga selle Rakvere vastu, keda me TLÜ vastu nägime, ei tohiks suuri probleeme ka selle händikäpi täitmisega tulla. Mulle üldiselt ei meeldi väga suuri liine puutuda, aga sellel tundub hetkeinfo põhjal väärtust nagu olevat.

Teoorias peaks Tartu praeguse Rakvere täiesti maatasa tegema, aga ma veidi pelgan, et noormängijad kannavad täna Tartul suuremat koormust kui tavapäraselt. Kolm mänguvaba päeva jääb küll Balti liiga mängu vahele, et ilmselt sellele mõeldes väga palju roteerima ei peaks, aga ees on ootamas ka pikk bussisõit ja väga tähtis kordusmäng. Põhimõtteliselt võib tegemist olla Tartu viimase olulise mänguga tänavu. Langetakse välja, siis võib hooaja ära lõpetada ja rahus kevadel hõbemedalid vastu võtta.

ChelseaFC
03.03.17, 14:56
Teoorias peaks Tartu praeguse Rakvere täiesti maatasa tegema, aga ma veidi pelgan, et noormängijad kannavad täna Tartul suuremat koormust kui tavapäraselt. Kolm mänguvaba päeva jääb küll Balti liiga mängu vahele, et ilmselt sellele mõeldes väga palju roteerima ei peaks, aga ees on ootamas ka pikk bussisõit ja väga tähtis kordusmäng. Põhimõtteliselt võib tegemist olla Tartu viimase olulise mänguga tänavu. Langetakse välja, siis võib hooaja ära lõpetada ja rahus kevadel hõbemedalid vastu võtta.

Seda küll. Samas on hea võimalus Konatega mängusituatsioonis liikumisi harjutada ning hea fiilinguga Leetu sõita. Rakvere oli TLÜ vastu tõesti õnnetu ning vaid hea tabavus ja Kalevi staatiline kaitse hoidsid neid esimene veerandaeg mängus. Tundub, et nad ise ka ei oota enam siit hooajalt midagi ja pigem tahtsid mehed viimastel ülemineku päevadel uppuvalt laevalt maha hüpata. Eks motivatsioon hakkab eriti teisel poolajal rolli mängima, aga ma ise enne koefitsentide välja tulemist arvasid asjaolusid arvesse võttes, et Tartu peaks sinna 100p kanti viskama ning ei usu, et Rakvere 60st väga kõrgemale saab. Aga eks ole näha :)

telekavaataja
03.03.17, 16:22
Ma natuke lendan laivi Coolbeti hooaja panustega.

Arvestades natuke tagatausta, siis minu arust ilmselged väärtused on:

1. Levadia TOP3 finiš @1,30 (jah veidi väike ja veidi pikemaajalisem, kuid väärtust ju on)

2. Tammeka saab parema koha kui Vaprus @1,90

3. Tulevik saab parema lõppkoha kui Vaprus @1,90.

Ja Vapruse võitude liin on langetatud 5,5 peale :D.

urmar
03.03.17, 16:42

1. Levadia TOP3 finiš @1,30 (jah veidi väike ja veidi pikemaajalisem, kuid väärtust ju on)

9 kuuline panustamine on igal juhul võit. Kui eksid, oled juba 9 kuud ilma selle rahata hakkama saanud, küllap saad edaspidigi. Aga õige panus, see on justkui lotovõit juba.

PS: kusjuures oled tubli oraakel olnud, vahepealse suure miinuse suutsid edukaks plussiks mängida! Ma juba vaatasin, et isegi spets saab panustades vastu pükse, aga tuleb välja, et ei pruugi saada. :)

-RoMaRiO-
03.03.17, 18:25

Nendes hooaja panustes on kõigis kindlasti väärtust jah.

urmari kommentaari ei oskagi kohe kuidagi kommenteerida.

-RoMaRiO-
03.03.17, 19:26
Pean siiski rikkuma enda põhimõtet, et ma ei tee panuseid Kalju ametlikele kohtumistele. See, et Pärnu ei löö väravat @1,85, tundub ikkagi liiga hea, et loobuda.

Shparkz
03.03.17, 19:53
See kõlab tõesti hästi. Väga hästi lausa..

Halb ründaja
03.03.17, 20:10
Vaatan, et Paide - Trans mängu numbrid on kuidagi liiga kaldu läinud Paide poole. Ega Trans nii kohutav nüüd ei ole ja pigem tasub vist nende topeltvõimalust võtta.

-RoMaRiO-
03.03.17, 21:00
Vaatan, et Paide - Trans mängu numbrid on kuidagi liiga kaldu läinud Paide poole. Ega Trans nii kohutav nüüd ei ole ja pigem tasub vist nende topeltvõimalust võtta.

Nüüd on juba turuolukord selline, et Narva dc on mõistlikum, aga ma ise jätan selle mängu vahele.

gd77
03.03.17, 21:13

Kui võtta viimased 2 aastat ehk aeg, mil suur nelik on eksisteerinud, siis oleks kasum 48 mängu peale 9.92 panust. 2016 6.32 ja 2015 3.6. Oddsid on oddsportal.comist võetud keskmised.

Sonderfern
04.03.17, 01:55
Kui võtta viimased 2 aastat ehk aeg, mil suur nelik on eksisteerinud, siis oleks kasum 48 mängu peale 9.92 panust. 2016 6.32 ja 2015 3.6. Oddsid on oddsportal.comist võetud keskmised.

9.92 panust, pead silmas siis ühikut? Et panustades iga kord viigile 1 ühiku, jääd kasumisse 9.92 ühikut?

gd77
04.03.17, 02:27
Sorry, ei saa su küsimusest aru.

N4pster
04.03.17, 04:20
9.92 panust, pead silmas siis ühikut? Et panustades iga kord viigile 1 ühiku, jääd kasumisse 9.92 ühikut?

Peaks nii olema jah. Igale 100 eurot pannes oleks kasum 992 eurot.

N4pster
04.03.17, 04:26
Peaks nii olema jah. Igale 100 eurot pannes oleks kasum 992 eurot.

992/4800=0.2666 Tootlus igati korralik 20.66%

N4pster
04.03.17, 04:31
992/4800=0.2666 Tootlus igati korralik 20.66%

=0.2066*

ChelseaFC
04.03.17, 05:22

Tagantjärgi tarkusena oli sul õigus. Talts ja Sokk ei saanud pealegi. Selle Konate suhtes mul palju usku pole, et ta juba teisipäeval, mil teda Tartu mõttes kõige rohkem vaja on sel hooajal, hakkaks midagi tegema. Lauas jäi juba Rakvere vastu pisut hätta ja tegi päris mitu rumalat ja lapsikut eksimust. Bet jäi üldiselt teise veerandi taha, mil Tartu tegeles kõige muu kui mõtestatud meeskonnamänguga.

-RoMaRiO-
06.03.17, 10:51
Eesti liigahooaja esimene voor. Raske ise millegi muuga kokku võtta kui sõnaga katastroofiline. Kõik suured panused mööda, kui tahta midagigi positiivset näha, siis vähemalt koefitsientide liikumisest on ka tagantjärgi näha, et tegemist oli heade panustega. Milles ma muidugi ei kahelnudki, sest väärtust oli küllaga, aga ei olnud ilmselgelt hea koht panuste suurendamiseks. Eks tuleb 2. vooru oodata, sest Coolbeti arvutused Coolpickzi vahendusel on taas väga paljulubavad.

-RoMaRiO-
11.03.17, 13:26
Suurelt tuleb Flora U21.

ChelseaFC
11.03.17, 14:27
Ma olin valvel nagu öökull ja sain bet365st Valga ML 3.05ga. Eks see 1xbeti 3.26 oligi natuke ulme. Ise enne koefide väljatulekut hindasin Valgat nii 75% võitjaks, kui nad just kino jälle tegema ei hakka :)

-RoMaRiO-
11.03.17, 20:39
Ma olin valvel nagu öökull ja sain bet365st Valga ML 3.05ga. Eks see 1xbeti 3.26 oligi natuke ulme. Ise enne koefide väljatulekut hindasin Valgat nii 75% võitjaks, kui nad just kino jälle tegema ei hakka :)

Pärast esimest veerandaega juba rahulolevalt mõtlesin, et asjad kotis, aga siis meenus, et tegemist siiski Valgaga. :D

aga jah, täna päris kena päev. Viljandi kaks väravat täiesti mängukäigu vastaselt rikkusid ainult ideaalse päeva ära, aga muidu kõik suuremad panused vutis pihta. Kui head panused ka lõpuks pihta lähevad, siis tuleb ka motivatsioon tagasi, et jääb põnevusega homset ootama.

-RoMaRiO-
13.03.17, 14:31
Coolbetis Pärnu Vaprus alla 1,5p 31.03 seisuga @1,39. Pärnul on üks märtsis üks mäng ja võõrsil Floraga.

ChelseaFC
13.03.17, 15:08
Coolbetis Pärnu Vaprus alla 1,5p 31.03 seisuga @1,39. Pärnul on üks märtsis üks mäng ja võõrsil Floraga.

Imelik, kas neil kahe silma vahele see jäänud või on tõesti nii sinisilmsed Pärnu võimaluste suhtes? :D Kui palju sul lasi panna sellele? Kogu pank sinna peale ning kui isegi on mingi kahtlus, et Flora ei saa Pärnu vastu isegi viiki kätte, siis koefide välja tulekul (kindlasti peaks see Pärnu võit sinna 10 kanti tulema, ilmselt isegi rohkem) võib ära backida ja tunnistada, et tasuta lõunad on ikka olemas :)

ChelseaFC
13.03.17, 15:12
Sorry, Pärnul 1p ikka on juba, nii et nii suurt palgapäeva ei ole loota. Samas nii 5-6 koefi saab Pärnu DC pealt ka kindlasti, mis tekitab sellegi poolest kena arbi.

-RoMaRiO-
13.03.17, 15:25
Sorry, Pärnul 1p ikka on juba, nii et nii suurt palgapäeva ei ole loota. Samas nii 5-6 koefi saab Pärnu DC pealt ka kindlasti, mis tekitab sellegi poolest kena arbi.

100 lasi läbi. Midagi müstilist sellega teenida ei ole võimalik, aga mingi 20%-ne väärtus on olemas, et saab mõne tasuta lõuna jah.

-RoMaRiO-
13.03.17, 15:27
Kes tahab season bete teha, siis ka Esiliiga omades on Infonet U21 jõhkralt ülehinnatud. Et ei võida liigat @1,44, et Flora edestab FCI-d @1,89 jne.

ChelseaFC
13.03.17, 15:32
Kes tahab season bete teha, siis ka Esiliiga omades on Infonet U21 jõhkralt ülehinnatud. Et ei võida liigat @1,44, et Flora edestab FCI-d @1,89 jne.

Need on tõesti uskumatud. Väga kahju, et endal coolbetile ligipääs puudub. Kordades parem intressikoguja kui mistahes pank :D Hirm on lihtsalt, et vb nad mingi hetk leiavad, et krt need koefid polnud ikka legit, tegime inimliku vea ja voidivad ära need betid.

telekavaataja
13.03.17, 15:40
Need on tõesti uskumatud. Väga kahju, et endal coolbetile ligipääs puudub. Kordades parem intressikoguja kui mistahes pank :D Hirm on lihtsalt, et vb nad mingi hetk leiavad, et krt need koefid polnud ikka legit, tegime inimliku vea ja voidivad ära need betid.http://i66.tinypic.com/ea4efs.png

ChelseaFC
13.03.17, 15:57
http://i66.tinypic.com/ea4efs.png

kui nii, siis pigem tundub jah, et need season betid vastu ei pea. Aga see Pärnu oma võib täitsa toimida.

-RoMaRiO-
15.03.17, 12:31
Tammeka - Trans under 3,5 @2,14 meeldib kohe väga-väga. Tammeka on mängulistest olukordadest impotentne, samas kaitsetegevus on väga korralik. Trans mängib küll lahtisemat jalgpalli kui näiteks Infonet, aga väga raske on sellest mängust nelja või enamat väravat näha.

Kasepats-Pidur
15.03.17, 17:49
Kas enne eilset Rocki Pieno mängu viigile panustamise võimalust pakuti ning kui jah, siis umbes mis koefiga?

ChelseaFC
15.03.17, 18:15
Kas enne eilset Rocki Pieno mängu viigile panustamise võimalust pakuti ning kui jah, siis umbes mis koefiga?

Parimana oddsportalis olevatest kontoritest pakkus tonybet 15.

-RoMaRiO-
15.03.17, 20:27
Tagantjärgi tarkusena oleks see ikka väga hea gamble olnud, sest see mäng oli 50-50 olukorda ette kirjutatud.

Nagu eeldada võis, siis Pärnu under 1,5 saaks hetkel 1xbeti abil 14,2% tootlikkusega välja võtta. :D

Tammeka-Trans väravate liin ka õiges suunas liikunud.

karl54
15.03.17, 23:43
Miks Kalev-Elva mängus nii palju väravaid oodatakse, pole nüüd õhtul vaadanud, aga päeval sai alla 4 värava 2.04 koefiga olybetist.

-RoMaRiO-
15.03.17, 23:55
Miks Kalev-Elva mängus nii palju väravaid oodatakse, pole nüüd õhtul vaadanud, aga päeval sai alla 4 värava 2.04 koefiga olybetist.

Ei näe ka ühtegi põhjust, miks see väravaterohke mäng peaks tulema. Kuni 2,5ni kõik underid võetud.

Shparkz
16.03.17, 12:22
Eile oli coolbetis Elva võit 8 :D

Drogba
21.03.17, 17:33
Kas täna pole mingeid mõtteid TLÜ/Kalevi ja Valga vahelisele mängule? Mõlemale võistkonnale on võit hädavajalik. Eelmistes kohtumistes pole kumbki, aga stabiilsusega hiilanud.

-RoMaRiO-
21.03.17, 17:51
Kas täna pole mingeid mõtteid TLÜ/Kalevi ja Valga vahelisele mängule? Mõlemale võistkonnale on võit hädavajalik. Eelmistes kohtumistes pole kumbki, aga stabiilsusega hiilanud.

Enne koosseise ei taha selles mängus midagi teha. Sõltub liigagi palju sellest, kas Dzeletovic mängib kaasa (ma TLÜ aadressil viimasel ajal veidi eemal olnud ja pole tema olukorraga kursis). Pigem lähen selles mängus lives midagi jooksvalt püüdma kui vähegi lubab. Esimese asjana tundub over 166,5 selline, mis võiks ära tulla.

Laupäevased-pühapäevased Eesti vuti mängud ma veidi omakasupüüdlikult jätsin siin analüüsimata, aga ikka päris kuldne oli. Või üldse kogu Eesti vuti nädal. Üritan pärast koondisepausi jätkata.

-RoMaRiO-
21.03.17, 22:50
Ilma Dzeletovicita on TLÜ ikka äärmiselt näotu sats. Äge oli vaadata kuidas Valga täie isu ja emotsiooniga mängus oli. Oskavad küll.

Delfino
22.03.17, 14:49
Cramole pakutakse handicapi 9.5. Okei Cramol oli esmaspäeval mäng ja kohe reis Leetu. Samas reis oli lennukiga, mille üle Varrak nii säras. Varrak ütles otse välja, et Baltiliiga pole suurim eesmärk, kuid reaalselt võttes just kui nagu võiks ikka olla. Korvi all julgeks öelda, et Cramo on tugevam. Leedukad tabavad kaugelt muidugi mõnuga. Cramo tundub meeskondlikult olevat hetkel hästi häälestatud ja ühtne, samas Varrak ütles, et mehed hakkavad pisut väsima. All in all see Cramo 9,5 nagu meeldib mulle vga, kuid ehk mul mõni asjaolu kahe silma vahele jäänud?

-RoMaRiO-
22.03.17, 15:17
Cramole pakutakse handicapi 9.5. Okei Cramol oli esmaspäeval mäng ja kohe reis Leetu. Samas reis oli lennukiga, mille üle Varrak nii säras. Varrak ütles otse välja, et Baltiliiga pole suurim eesmärk, kuid reaalselt võttes just kui nagu võiks ikka olla. Korvi all julgeks öelda, et Cramo on tugevam. Leedukad tabavad kaugelt muidugi mõnuga. Cramo tundub meeskondlikult olevat hetkel hästi häälestatud ja ühtne, samas Varrak ütles, et mehed hakkavad pisut väsima. All in all see Cramo 9,5 nagu meeldib mulle vga, kuid ehk mul mõni asjaolu kahe silma vahele jäänud?

Ma nii vaimustatud sellest ei ole. Isiklikult ootasin mõne punktilist handicapi, et mängida Prienaid, aga juba alguses oli kerge favoriit edasipääsu silmas pidades Prienai. Ja minu hinnangul ka põhjendatult. Tegemist on ikka väga kõva rosteriga, kus on ka Leedu mõistes täiesti tippkorvpalli mänginud mehed. Cramo on aja jooksul tõestanud end täiesti kohutava away meeskonnana ning ega polnud kaugel tänavugi Baronsile suure koduedu mahamängimine. Ma ei tea miks Prienai just esimesel poolajal nii halvasti Tallinnas peetud mängus mängis, aga kerged kahtlused on. Nagu ka Martin Dorbek ütles, siis pigem võiks oodata täna madalaskoorilisemat mängu ja sellest lähtuvalt võiks under 161,5 teises play-off mängus huvitav koht olla. Prienai on end kõva kaitsesatsina näidanud, aga jällegi, esimest mängu silmas pidades ei ole hetkel selleski väga kindel.

-RoMaRiO-
22.03.17, 15:46
Koht, mida täna vahele ei jätaks, on TTÜ -8,5 vs Tarvas. Jah, viimati Tarvas kodus isegi võitis 2 punktiga ning oldi üle ka TLÜ-st. Tarva noored on kenasti mänginud, aga mõlemaid võite iseloomustab üks - vastastel oli liidermängija puudu ja ebastabiilsete koosseisudega Eesti korvpallis on see väga oluline tegur. Erinevalt eelmisest omavahelisest peaks Olmre täna mängima.

kangura
23.03.17, 11:37
Jep... isegi sai jälgitud seda mängu. Ise läksin Tarvas +20,5 peale @1,8 ja toitis, kuigi kogu aeg oli selline 20 - 22 punktiline vahe. Lõpus õnneks paar head sopsu Tarvalt. Oli põnev! :D

-RoMaRiO-
23.03.17, 12:16
Jep... isegi sai jälgitud seda mängu. Ise läksin Tarvas +20,5 peale @1,8 ja toitis, kuigi kogu aeg oli selline 20 - 22 punktiline vahe. Lõpus õnneks paar head sopsu Tarvalt. Oli põnev! :D

Heh. TTÜ suures võidus ei tekkinud põhimõtteliselt kordagi kahtlusi, et minu jaoks oli lihtne mäng, aga noh Cramo mäng...

Otsustasin ikka under 161,5 kasuks, terve mäng 145p graafikus, aga lõpus hakkas Cramo lauapõrkega raskeid kolmeseid tabama ja sellest tulenevalt oli vaja kohe viga otsa raiuda ning nii ta minema läkski. See andis aga mõtte edaspidi lives overit kütta kui meeskonnad ebaloogiliselt halva visketabavusega alustavad.

Täna Tartu võimalustesse ka väga suurt usku ei ole, aga nüüdseks on liin juba liikunud liiga kõrgeks.

ChelseaFC
25.03.17, 09:46
Homme meeldib mulle VEF väga. Cramo on nagu ta on ja tundub, et poistel on kumm üsna tühi ning ka mentaalselt mõjus see Vytautase vastu kukkumine üsna valusalt. Tegelikult pole ka peale Veideka lahkumist korralikku mängu näidatud ja just palli kiiresti ületoomisega on suurimad probleemid. Need koduvõidud on natuke petlikud ka olnud. Vytautas kodus oli natuke fixi hõngu ja Minsk ilma kahe põhimeheta ja treeneriga, kes kõndis noateral, päris täispilti ei anna. VEF mängib playoffi eest ning tuleb Tallinnasse kindlasti ainult võidumõtetega. Varrak küll jahub, et VTB on prioriteet, aga igasugused playoffi võimalused olid peale neid kodukaotusi Nizny, Enisey ja Saratovi vastu kadunud. VEF on samast klassist, kui mitte isegi natuke kõvem sats, nii et pigem läheb Cramol ikka väga raskeks, et siin mängus olla ja VEFi koef 1.86 tundub kohe väga hea. Pole küll viimaste VEFi uudistega kursis, kuid ka vigastusi ei tohiks eriti olla. Cramo vana sõber Škele vist ei osale, samas ega ta seal satsis enam esimest viiulilt niikuinii ei mängi.

-RoMaRiO-
25.03.17, 14:08
Jep. VEF tundub väga mõnus. Täna võiks huvitav koht olla ka Valga +11,5 Rapla vastu, kes peab kodumängu Haapsalus.

rahvaspordipäev
25.03.17, 18:54
Valga vist jälle korraldab midagi...

-RoMaRiO-
26.03.17, 14:53
Valga vist jälle korraldab midagi...

Veidrad liikumised jah, aga tegelikult oli ka eelmises mängus turg selgelt TLÜ Kalevi poole kaldu kui Valga neid 25ga võitis. Tundub, et igast asendist üritatakse Valga vastu panna. Ja ega kerge valuegamble 6ga eilegi lõppkokkuvõttes väga kaugele ei jäänud.