320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muudatused SBT-s hooaeg 17/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muudatused SBT-s hooaeg 17/18

    Avan uue teema, mis käsitleb muudatusi järgmisel hooajal (jah, plaan on ilusti jätkata). Enne, kui ma tutvustan üht olulist muudatust, mainin, et see teema on igasuguste muudatuste ettepanekuteks. Mitte ükski idee ei ole halb ja on arutamist väärt. Pakkuge julgelt või kiitke mingeid lahendusi.

    Aga nüüd enda pakutud konseptsiooni juurde.

    Järgmisel hooajal saavad rahaliselt tasustatud ainult 2 parimat. 1. koht saab 55% ning 2. koht saab 35% pangast. Nagu tähele olete pannud, siis 10% jääb jagamata. Aga see ei lähe minule, see läheb auhinnafondi hooaja võitjale.

    Kuidas selgitatakse välja hooaja võitja?

    1. Alates järgmisest hooajast saavad punkte TOP10 Eurovisiooni süsteemis (1. koht -12; 2. koht- 10, 3. koht- 8 jne.).

    2. Toimub 6 etappi, saadud punktid liidetakse.

    3. TOP7 pääsevad play-offi.

    4. Lisaks igale SBT-le korraldatakse ka samasugune ennustusvõistlus nagu SBT14 oli. Iga võistlus 50 küsimust. 6 turniiri parim (või parim nendest, kes SBT TOP7 ei pääsenud) saab kaheksandana play-offi.

    5. Play-offis on paigas ainult see, mis paarid tekivad- 1. vs. 8 (ennustusvõistluse võitja); 2 vs. 7 jne.

    6. Play-offi täpsemad reeglid on veel selgitamisel. Aga point on selles, et siin on võitlus 1 1-le ja kestab oluliselt lühemat perioodi kui põhi SBT (pakun, et 2-3 päeva). Siis tulevad poolfinaalid ja lõpuks superfinaal. Superfinaali võitja saab siis 6 etapi kogutud 10%.

    LISA! Hetkel on käimas läbirääkimised ja see ei pruugi juhtuda, aga järgmine hooaeg on tõenäolised ka LIVE-bet etapid, mille punktid samuti liidetakse üldtabeliga. Need kestavad ühe õhtu (vb ühe mängu) ning appi tulevad võimalikud koostööpartnerid. Seda etappi ei haldaks enam mina.

    Ehk siis poleks üldse paha, kui keegi avaldaks ideid seoses play-off süsteemiga.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    LIVE-bet - oojaa. See oleks päris hea lüke.
    Ning autasustaks kkagi top-3 kohta. Selle 10% paned kõrvale ja ülejäänud läheks kolme parima vahel jagamisele. Kolmas koht saaks näiteks osavõtumaksu tagasi vms.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      #3
      Live bet on hea mõte, aga kuna seal on sekundite mäng, siis teostus foorumi vahendusel vist pigem keeruline. Või kuidas see täpselt välja hakkaks nägema?

      Kaks kohta auhinnal olen nõus, aga kui ainult 10% igalt etapilt läheb üldvõitjale, siis jääb sõltuvalt igast pangast hooaja üldvõitjale "vaid" umbes 60% ühe turniiri pangast. Teeks ettepaneku iga etapi esikohale 55%, teisele kohale 30% ja üldvõitjale 15%. Seega saaks üldvõitja ka päris magusa ja kontekstile vastava auhinnaga koju minna.

      Kommentaar


        #4
        Lisan vaid nii palju, et ka need protsendid saab veel mudida. Selleks olekski võimalikult palju tagasisidet vaja. Võistluskava kinnitan SBT16 lõpus või vahetult pärast seda.

        Mis puudutab LIVE-etappidesse (neid tuleks maksimaalselt 2), siis nagu mainisin see pole veel kindel ja ilmselgelt see toimuks juba foorumist väljaspool. Need oleksid esialgu natuke test-versioonis, oleksid tasuta ning kõrvalises keskkonnas. Hetkel täpsemalt ei saa öelda. Ja kindlasti jääb SBT-s domineerima pre-match panused, Live-bet veidi teistsugusem etapp (noh nagu vormelis on Monaco või see pimedal ajal sõit- vähe vürtsikamad).

        Mille üle ma kõige rohkem pead murran on play-off. Esialgne mõte on üks match kestaks 3 päeva. Panuste hulk ei oleks piiratud, kuid viimase panuse õiguse saaks see, kes põhihooajal oli kõrgemal positsioonil.

        Oletame, et juba sel hooajal oleks see süsteem käibel ja nüüd peaksidki veerandfinaalid algama. Paarid oleksid järgmised (hetkel arvestasin 8. kohaga- reaalselt saaks selle parim Ennustusvõistluse ennustaja):

        1. Sonderfern vs. Svenniid
        2. ltrubetsky2 vs. telekavaataja
        3. mazz vs. giga204
        4. Redman vs. -RoMaRiO-

        Poolfinaalides oleksid vastakuti paarid 1. vs. 2. ning 3. vs. 4..
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #5
          Mulle isiklikult meeldiks kui auhinnalise koha ühe SBT raames saaksid kolm parimat. Kui 20+ fieldist nö võidab alla 10% mängijatest, siis läheks veel suuremaks gamblimiseks ning põhimõtteliselt võidab see, kes viimasel päeval suurima kombo hitib. Samuti hoiaks see ilmselt ka rohkem mängijaid mängus tulevastel turniiridel ehk nagu bookie jaoks on kasulikum kui mängija teeb 100x 1€ panuse kui 1x 100€ panuse.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Mulle isiklikult meeldiks kui auhinnalise koha ühe SBT raames saaksid kolm parimat. Kui 20+ fieldist nö võidab alla 10% mängijatest, siis läheks veel suuremaks gamblimiseks ning põhimõtteliselt võidab see, kes viimasel päeval suurima kombo hitib. Samuti hoiaks see ilmselt ka rohkem mängijaid mängus tulevastel turniiridel ehk nagu bookie jaoks on kasulikum kui mängija teeb 100x 1€ panuse kui 1x 100€ panuse.
            Olen nõus selles vallas, et võimalikult suur auhinnasaajate hulk võimaldaks ehk mõistlikumaid lõppe.

            Pakun alternatiivvariandi- 50% 1. koht; 30% 2. koht; 10% 3. koht; 10% play-offi.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #7
              Romario jutuga väga nõus ja viimane telekavaataja varjant tundub juba täitsa normaalne.

              Kommentaar


                #8
                Kolmanda koha auhinnaraha nüüd küll kedagi ei manitse. Kui siis ehk playoffide auhinnafondi võiks suurem % minna. Samas ma pean ütlema, et mulle see playoffidega turniir hetkel vähemalt meeldi. Seal tõenäoliselt pannakse hullu veel rohkem. Pigem jagaksin 6 etapi järel parimatele selle kogunenud auhinnafondi laiali.
                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  #9
                  Minu point on selles, et väga suur vahe oleks, kas sa jääd 4daks või 7ndaks. Praegu eriti vahet pole. Ilmselgelt ühe turniiri raames üle kolme parima auhindu ei saaks. Mingid kvartalivõitude tilulilu saab ehk ka järgmine hooaeg aga ei pruugi. Mina tahaks küll play-offi süsteemi ära katsetada. Ja mis siis, et see olekski andmine ja kohati ebaaus. Peabki õnne olema.

                  Küll aga võib play-offi finaalipääseja ka midagi saama, ei pea ainult võitja.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Redman Vaata postitust
                    Seal tõenäoliselt pannakse hullu veel rohkem
                    No seal peaks ikkagi olema top8 ehk siis terve hooaja vältel häid tulemusi näidanud panustajad. Ja seal 1 vs 1 on hullu panijal märksa raskem edu saavutada kui kogu fieldi vastu.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      No seal peaks ikkagi olema top8 ehk siis terve hooaja vältel häid tulemusi näidanud panustajad. Ja seal 1 vs 1 on hullu panijal märksa raskem edu saavutada kui kogu fieldi vastu.
                      Ilmse küll.

                      Ma olen SBT-s nii vähe osalenud, et ilmselt vanemad kalad teavad paremini, mida muuta ja mida mitte.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        #12
                        Niisiis järgmise hooaja auhinnafond ühe turniiri raames võiks olla:

                        I - 50%
                        II - 30%
                        III - 10%
                        Hooajalõpu playoffiks - 10%

                        Oletame, et keskmiselt osaleks 15 osavõtjat. See oleks siis 18 eurot iga turniiri pealt. Ütleme 100 eurot oleks siis auhinnafond võitjale. Ma ise teeks veel mingi sümboolse tasu ka finaali jõudnule (15-20%).

                        ----------------------------------

                        6 etapi pealt saaks siis TOP10 alati punkte. Juhul, kui toimuvad LIVE-etapid. Saavad ka nende TOP10 punkte. LIVE-etapid oleksid tasuta, aga samas mingit auhinda tõenäoliselt nende pealt ei saaks.

                        Kui nende osas targem olen, annan koheselt teada.

                        ---------------------------------

                        Play-off süsteem tähendaks kiiret lahendust. Veerandfinaal - 3 päeva - piiramatu hulk panuseid. Viimase panuse aeg määratud. Viimane panus paaris on sellel, kes hooaja tabelis kõrgemal positsioonil.

                        Poolfinaalid 3 päeva.

                        Finaal 3 päeva.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #13
                          Niikaua, kuni hooaja formaat on veel täpsustamisel, esitan küsimuse: kas midagi on vaja muuta turniiri reeglistikus? Kas praegune formaat on piisavalt hea, et selles midagi muuta? Samas alati võib ideid välja käia millegi parendamiseks? Vaikust antud teemas võtan kui nõusolekut ning ei hakkaks turniiriformaadi osas pead murdma.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                            mis on muidu selle 12 EUR/15 EUR reegli tagamaad? Kui kohe 15 panna, siis hirmutab ära huvilised vms?
                            Sellega on nii, et mul on endal parem, kui kõik osavõtjad end võimalikult vara registreerivad. Tegelikkuses pole see liiga hästi toiminud (kuigi paranemisefekte on endaga toonud).

                            Samas võttes arvesse seda, et alates järgmisest hooajast ei ole uutel kasutajatel nii kerge eeliseid ja auhindu saada (soovitan ikkagi oma kätt SBT16-s proovida), siis suurt vahet ei ole. Ainuke probleem on mul esimese turniiriga, kus mul on septembrisse planeeritud reis, aga küll me selle ära lahendame.

                            Teisalt, pakun puusalt arutelu teema. Kui oluline on vahe 12 ja 15 euro vahel? Kas jätame hinnataseme praegu samaks või tõstan lihtsalt järgmisel hooajal 15 peale? Lihtsalt väike arutelu koht.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #15
                              Ma arvan, et mingi initsiatiiv varaseks regamiseks võiks ikka säilida. Inimlik on jätta kõik viimasele hetkele, aga siis tuleb mängu see psühholoogiline faktor, et kui viimase päeva lõunaks on ainult käputäis osavõtjaid kinnitatud, siis kas ikka maksab jne.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X