PDA

View Full Version : Fabio Cannavaro

INCE
09.08.02, 14:37
Minu arvates koos Nesta ja Panucciga itaalia kolme parima kaitsja hulka kuuluv mees, kellel ehk nüüd võimalus ka mõni säravam tiitel võita. :lahe:
kahju muidugi et ta AS Romat ei valinud , aga Inter on ka väga tugev klubi ja usun et Cuper´i targal lootsimisel algaval hooajal ka serie A kinni pannakse.
Kui nüüd veel ronaldust ka lahti saaks , oleks see sats ka juba enam vähem vaadatav:)

resorte
09.08.02, 19:30
Cannavaro ja Nesta on ikka maailma parimad kaitsjad :) :õnnelik: :kaval:

Oll
09.08.02, 20:41
Originally posted by Totti

Cannavaro ja Nesta on ikka maailma parimad kaitsjad :) :õnnelik: :kaval:

Just MAAILMAPARIMAD ja veel ka Pannuci ja loomulikult vanameister Maldini.

Mõm17
10.08.02, 00:49
Cannavaro ja Nesta on ikka maailma parimad kaitsjad

Nõustun täielikult selle väitega, seda nad on:õnnelik:

Silver
10.08.02, 03:30
Originally posted by INCE

aga Inter on ka väga tugev klubi ja usun et Cuper´i targal lootsimisel algaval hooajal ka serie A kinni pannakse.
Kui nüüd veel ronaldust ka lahti saaks , oleks see sats ka juba enam vähem vaadatav:)

eks näis kes serie A see aasta kinni paneb....

Epic
11.08.02, 03:25
Maldini Cannavaro Nesta Panucci

Kas on maailmas paremat kaitse liini ???:oih:

Silver
11.08.02, 15:15
hmm eks kui mängud algavad siis näeme.... kes kellele ära teeb pole vaja siin niisama ütelda, et nemad on paremad ! tulemused räägivad enda eest varsti....

Maarek
12.08.02, 14:25
Originally posted by CMR

hmm eks kui mängud algavad siis näeme.... kes kellele ära teeb pole vaja siin niisama ütelda, et nemad on paremad ! tulemused räägivad enda eest varsti....

Tulemused rääkisid enda eest ka eelmisel aastal:D
Või kas siinsed Cannavaro austajad ei teagi, et eelmisel aastal edenes Parma eesotsas oma tähtkaitsjaga väga vaevaliselt ja peapõhjuseks olevatki olnud vägagi kehv kaitsetöö ;) ;). Väravatevahe 43-47 räägib enda eest :doh: :doh:

Laziol eesotsas Nestaga läks pisut paremini ning imeti \"ainult\" 37 kolli:oih: :oih: .

Ühesõnaga, pole mõtet mingit pullisitta ajada maailma parimast kaitseliinist.:doh:

INCE
12.08.02, 16:02
Ja kes siis sinu arvates on maailma parim itaallastest kaitseliin? Kui ma õieti aru sain siis Nesta ja Cannavaro kahepeale olid sunnitud oma väravavahtide selja tagant välja õngitsema suisa vastavalt 37 ja 47 palli?

Maarek
12.08.02, 18:32

Ja kes siis sinu arvates on maailma parim itaallastest kaitseliin?

Miks peaks maailma parim kaitseliin itaallastest koosnema? Minu postituse mõte seisneski selles, et praeguse seisuga pole maailma parimas kaitseliinis ühtegi itaallast, nii kurb kui see ka pole.
Äsjane MM peegeldas väga hästi Itaalia kurikuulsa kaitse hetkeseisu. Võtame kasvõi MM-i statistika: 4 mänguga imeti 5 kolli, mis teeb 1,25 kolli mängu kohta. Võrdluseks näiteks Jaapan ja Iirimaa lasid endale sama arvu mängudega vaid 3 kolli lüüa.
Kaitsjate individuaalse esituse endi tabelist leiame Maldini 21.kohalt ja Cannavaro kuskilt 75.koha kandist. Pole ka teab mis kõva saavutus või.
MM-i \"unistustemeeskonnast\" ei hakka juttu tegemagi, sest seal on maailma parimas kaitseliinis hoopis teised mehed.

Kui ma õieti aru sain siis Nesta ja Cannavaro kahepeale olid sunnitud oma väravavahtide selja tagant välja õngitsema suisa vastavalt 37 ja 47 palli?

Ei, nemad lihtsalt oma suurepärase alavormiga aitasid sellele tulemusele tublisti kaasa.
Ma arvan, et said ka ise väga hästi aru, mida ma silmas pidasin.:doh: :doh:

sicmic
12.08.02, 20:19
Originally posted by Maarek

Ja kes siis sinu arvates on maailma parim itaallastest kaitseliin?

Miks peaks maailma parim kaitseliin itaallastest koosnema?

Äkki seepärast, et teemaks on siinkohal Itaalia jalgpall ja itaallased? :D

Oll
14.08.02, 05:56
Oot nüüd ei saa mina enam aru, Maarek,kas Itaalia kaitse pole selle pärast maailma parim, et nad lasid just sellel võistlusel mõned pallid sisse.Sa vaata parem, kui palju kvalifikatsioonturniiril neid sisse lasti.
Sinu teooria järgi võiks arvata, et Eesti koondise kõige kehvem kaitsija on Piiroja kuna ta lõi mängus Hollandi vastu omavärava!?!Või treener Arno on kõigi aegade s**** Flora treener kuna ta sai mängus Hapoeli vastu juba 5.minutil punase kaardi.Või siis Buffon on kõvasti kehvem väravavaht kui seda on Jaapani või Iirimaa omad ainuüksi selle tõttu, et ta lasi MM 2002 rohkem palle sisse kui nemad.Või Erki Nool on teivashüppes totaalne kehvik kuna ta ühel võistlusel sai nulli.Ja Prantsusmaa koondis on üks maailma nõrgemaid kuna MMil ei löödud ühtegi väravat!?!
Tegelikult oli on ja jääb Itaalia kaitse maailma top kolme sisse olenematta kas MM läks hästi või mitte.Tegijatel juhtub ja see MM polnud kaitsijad kohe kindlasti ainukesed \"patuoinad\".

Maarek
14.08.02, 14:23
Originally posted by Oll
Oot nüüd ei saa mina enam aru, Maarek,kas Itaalia kaitse pole selle pärast maailma parim, et nad lasid just sellel võistlusel mõned pallid sisse.Sa vaata parem, kui palju kvalifikatsioonturniiril neid sisse lasti.
Sinu teooria järgi võiks arvata, et Eesti koondise kõige kehvem kaitsija on Piiroja kuna ta lõi mängus Hollandi vastu omavärava!?!Või treener Arno on kõigi aegade s**** Flora treener kuna ta sai mängus Hapoeli vastu juba 5.minutil punase kaardi.Või siis Buffon on kõvasti kehvem väravavaht kui seda on Jaapani või Iirimaa omad ainuüksi selle tõttu, et ta lasi MM 2002 rohkem palle sisse kui nemad.Või Erki Nool on teivashüppes totaalne kehvik kuna ta ühel võistlusel sai nulli.Ja Prantsusmaa koondis on üks maailma nõrgemaid kuna MMil ei löödud ühtegi väravat!?!
Tegelikult oli on ja jääb Itaalia kaitse maailma top kolme sisse olenematta kas MM läks hästi või mitte.Tegijatel juhtub ja see MM polnud kaitsijad kohe kindlasti ainukesed \"patuoinad\".
Tundub tõesti, et sa ei saa aru. Võtame siis asja natuke teistpidi. Igal aastal valitakse maailma parimat mängijat, aga see, et näiteks Pele läbi aegade parim on, ei tähenda ju seda, et ta igal aastal selle auhinna endale saab. Itaalial oli näiteks 2000. aasta EM-l konkurentsitult parim kaitse, aga see ei tähenda ju seda, et nendel ka järgnevatel aastatel maailma parim kaitse saab olema, või kuidas. Ühesõnaga, jutt käib tänapäevast ehk siis aastast 2002 ja minu nägemust mööda ei kuulu sel aastal Itaalia kaitse isegi maailma TOP 5 hulka, seega on ka liialdus nimetada Cannavarot ja Nestat maailma parimateks kaitsjateks. Sa väidad, et MM ei tähenda midagi, aga milleks siis EM ja MM-i korraldatakse. Eks ikka selleks, et selgitada välja maailma parim. Ei saa võrrelda kvalifikatsiooni ja põhiturniiri, kuna tasemevahe on ju üüratu ja adekvaatsema pildi olukorrast annab ju ikka turniir, kus on koos kõik parimad ja Itaalia näitas väga selgelt, et praegusel hetkel ei ole neil maailma parim kaitse.

Praeguse seisuga on maailma parim kaitse Saksamaal, kuigi seda suures osas tänu ühele mehele. Ei saa väita, et ma selle üle rõõmus oleksin, aga selline on lihtsalt reaalsus ja tahame või mitte, me peame seda tunnistama.

BTW, ei saanud pihta sinu näidetele Piiroja, Arno ja teiste kohta kuna ei ole ju väitnud et Itaalia kaitse kehvim on. Saudi-Araabial on kehvem:D :D

INCE
14.08.02, 18:25
Mille järgi siiski otsustada , kas mees on maailmaparim või mitte?Kas on mingisugused kriteeriumid millele ta peab vastama, või piisab lihtsalt heas (üli) meeskonnas olemises , kus ründajad löövad alati ühe värava rohkem kui kaitsjad sisse lasevad? Tundub , et kõik on siiski subjektiivne ja iga tegelast tuleks hinnata individuaalsete soorituste alusel.Ei tahaks sugugi uskuda, et kõik Lazio 37 sisselastud väravat võib Nesta arvele kanda , samuti nagu ka cannavaro vilets mäng Parma eest kus ta parimate meeste äraostmise järel vaat et ainuke normaalne mängija oli!
Ja PS. mina pole väitnud , et Cannavaro puhul on tegemist maailmaparimakaitsjaga , esikümnesse kuuluvaga aga kindlasti ja see on MINU ARVAMUS:)

Rebu
15.08.02, 03:32
Originally posted by CMR

Ma arvan et ei ole!!:D

Oll
15.08.02, 06:55

Mille järgi siiski otsustada , kas mees on maailmaparim või mitte?Kas on mingisugused kriteeriumid millele ta peab vastama, või piisab lihtsalt heas (üli) meeskonnas olemises , kus ründajad löövad alati ühe värava rohkem kui kaitsjad sisse lasevad? Tundub , et kõik on siiski subjektiivne ja iga tegelast tuleks hinnata individuaalsete soorituste alusel.Ei tahaks sugugi uskuda, et kõik Lazio 37 sisselastud väravat võib Nesta arvele kanda , samuti nagu ka cannavaro vilets mäng Parma eest kus ta parimate meeste äraostmise järel vaat et ainuke normaalne mängija oli!
Ja PS. mina pole väitnud , et Cannavaro puhul on tegemist maailmaparimakaitsjaga , esikümnesse kuuluvaga aga kindlasti ja see on MINU ARVAMUS:)

Toetan seda arvamust 100%.

Aggie
08.06.04, 19:03
Fabio Cannavaro on üle kõige. Ta on alati üks mu lemmikutest olnud.:õnnelik:

budu
08.06.04, 23:37
on jah yks sealt kandi normaalsematest:õnnelik:

Devil
09.06.04, 01:39
netu polegi sel teemal rääkind? :O

rooney88
21.10.04, 19:31
:D parim kaitse cafu nesta stam maldini ac milaani:D

Bianconera
19.12.04, 01:28
Ta on muidu normaalne, aga vahepeal teeb lolle vigu :sega9:

Devil
19.12.04, 09:55
näha jah, et juve kaitse ei pea:doh:

Silver
19.12.04, 13:11
Algselt postitas Bianconera

Vot nüüd ma ei saa enam aru. Su jutus puudub loogika. Tänu Moggi suurepärastele ostudele ning Capello meisterlikule taktikale on just Juventuse kaitse selline nagu ta on. Cannavaro ost on olnud üks parimaid asju, mis Juventusega viimastel aastatel juhtunud on. Mees on kindel, kiire ning mis eksimustest sa räägid, sellest ma aru ei saa. Ajuvaba jutt.

Tanel
19.12.04, 16:31
Algselt postitas treze

Vot nüüd ma ei saa enam aru. Su jutus puudub loogika. Tänu Moggi suurepärastele ostudele ning Capello meisterlikule taktikale on just Juventuse kaitse selline nagu ta on. Cannavaro ost on olnud üks parimaid asju, mis Juventusega viimastel aastatel juhtunud on. Mees on kindel, kiire ning mis eksimustest sa räägid, sellest ma aru ei saa. Ajuvaba jutt. Vot, Canna kohta ma võin igasuguseid pahasi asja rääkida ja ma käe teengi seda.

Ma mäletan, et ta on ütles millalgi, et ta tahab Interis jätkata, aga esimesel võimalusel tõmbas leevet. Suure surve all see mees hakkama ei saa. Seda ta tõestas Interis ideaalselt. Üldiselt, pakkukuks mina tema teguri Juventuse kaitseliinis kõige väiksemaks, sest Legrottaglie asendamisega oleks Materazzi ka hakkama saanud ideaalselt. Zebina on teie suve parim uus tegelane, pärast Capellot. Muidugi oli pärast hea mõlisema hakkata klubi kallal, kus ise hakkama ei saanud. Aga kuidas on Javier Zanetti saanud? Või siis Bobo?

Muide, meil sajab lund. :veryhappy

Silver
19.12.04, 16:38
Ah, ära seleta, sa oled lihtsalt kade, et ta minema tõmbas. Bad luck! ;)

Tanel
19.12.04, 16:45
Algselt postitas treze

Ah, ära seleta, sa oled lihtsalt kade, et ta minema tõmbas. Bad luck! ;) Ei ole, temast ei olnud meile üldse palju rohkem kasu, kui Materazzist. Ta ei saanud hakkama. Ta on sellepärast nii hea, et tema kõrval on temast paremad kaitsjad.

Cordoba-Mihajlovic keskkaitsepaar on üle kõige. :arm6:

Silver
19.12.04, 17:14
Naljavend..:D

mazz
19.12.04, 19:21
Cannavaro mitte ei tõmmanud esimesel võimalusel Interist leebet, vaid parseldati sealt lihtsalt minema, mängijaga esmalt nõu pidamatagi. Kusjuures mees ise ka kommenteeris, et see tehing tegi ta natuke pahaseks, kuna tal ei lastud oma tegelikku väärtust tõestada ning temasse ei usutud. Juves lubas ta kõigile näidata, milleks tegelikult võimeline on ja nii on ka läinud.

Zebina me parim uus tegelane? :naer3:
Peamiseks põhjuseks, miks me kaitse erineb eelmisest aastast nagu öö ja päev, on pigem ikka väga hästi kokkumängiv keskkaitsepaar ja suurepärane kaitsev poolkaitse, kui üks nooruke äärekaitsja.

Materazzi - :naer4:

Tanel
19.12.04, 19:37
Algselt postitas mazz

Cannavaro mitte ei tõmmanud esimesel võimalusel Interist leebet, vaid parseldati sealt lihtsalt minema, mängijaga esmalt nõu pidamatagi. Kusjuures mees ise ka kommenteeris, et see tehing tegi ta natuke pahaseks, kuna tal ei lastud oma tegelikku väärtust tõestada ning temasse ei usutud. Juves lubas ta kõigile näidata, milleks tegelikult võimeline on ja nii on ka läinud.

Tal oli 2 aastat aega ennast tõestada. Ta ei teinud siis midagi silmapaistvat. Ütle üks normaalne põhjus, miks me oleks pidanud temasse uskuma? Selle maha parseldamise kohta võiks seda öelda, et kui ta tahtis meiega jätkata ei oleks ta Juventuse lepingule alla kirjutanud. Ja kui oli põhjus miks ta maha müüdi (või vahetati), siis oli see seetõttu, et ta sõi nii palju palka, aga ei mänginud kaugeltki oma palgale vastavalt.

mazz
19.12.04, 20:05
Algselt postitas Tanel
Tal oli 2 aastat aega ennast tõestada. Ta ei teinud siis midagi silmapaistvat. Ütle üks normaalne põhjus, miks me oleks pidanud temasse uskuma? Selle maha parseldamise kohta võiks seda öelda, et kui ta tahtis meiega jätkata ei oleks ta Juventuse lepingule alla kirjutanud. Ja kui oli põhjus miks ta maha müüdi (või vahetati), siis oli see seetõttu, et ta sõi nii palju palka, aga ei mänginud kaugeltki oma palgale vastavalt.

2 aastat, millest suure osa moodustasid vigastused ja nendest taastumised. Kusjuures iseenesest ei mänginudki ta eriti kehvasti tollal, pigem oli probleem kogu kaitses. Rahvuskoondises samal ajal tegi ta jätkuvalt korralikke esitusi.

Ütle üks normaalne põhjus, miks me oleks pidanud temasse uskuma?
Sest teda peeti üheks maailma parimaks kaitsjaks äkki?

Selle maha parseldamise kohta võiks seda öelda, et kui ta tahtis meiega jätkata ei oleks ta Juventuse lepingule alla kirjutanud.
Et kui klubi tahab tast lahti saada ning ei usu temasse, siis peab üks maailma parimaid kaitsjaid hakkama mingit patriootlikkust üles näitama ja vastumeelses klubis end tõestama?

Ja kui oli põhjus miks ta maha müüdi (või vahetati), siis oli see seetõttu, et ta sõi nii palju palka, aga ei mänginud kaugeltki oma palgale vastavalt.
Põhjuseks toodi tõesti liiga suur palk, aga vist küll igaüks peale Interi tegelaste sai aru Cannavaro tegelikust väärtusest mängijana. Vigastatud küll, kuid samas ei viidanud miski sellele, et ta ka sel aastal vigastada pidanuks saama. Täiesti terve ja üheks maailma parimaks kaitsjaks peetud mängija eest oleks kasvõi FC Flora saanud parema tehingu välja kaubelda kui mingi Juventuse reservpuurivahiga swap-deal.

Tanel
19.12.04, 20:23
Algselt postitas mazz

2 aastat, millest suure osa moodustasid vigastused ja nendest taastumised. Kusjuures iseenesest ei mänginudki ta eriti kehvasti tollal, pigem oli probleem kogu kaitses. Rahvuskoondises samal ajal tegi ta jätkuvalt korralikke esitusi.
Cordoba, J. Zanetti, Materazzi ja Coco on siis tõesti nii kehvad? Eelmise aasta Juventuse kaitseliinist oli see küll kõvasti parem. Meie kaitseliin sai tänavu ainult back-upi, sest tugevamaks see nüüd ei muutnud. Kuidas ta oleks siis tänavu ennast tõestanud? Ta poleks ju saanud tänavu ka hästi esineda, kui ta oleks jäänud, sest kogu kaitseliinis on probleem. Ma veel mäletan, et Cannavaro ütles midagi, et sellise surve all on väga raske mängida või midagi nii.

Sest teda peeti üheks maailma parimaks kaitsjaks äkki?
2 aastaga muutub palju.

Et kui klubi tahab tast lahti saada ning ei usu temasse, siis peab üks maailma parimaid kaitsjaid hakkama mingit patriootlikkust üles näitama ja vastumeelses klubis end tõestama?

Aga Bobo ütles ju Juventusest ära. Temast taheti ka ju lahti saada. Kuidas Cannavaro samamoodi teha ei saanud?

Põhjuseks toodi tõesti liiga suur palk, aga vist küll igaüks peale Interi tegelaste sai aru Cannavaro tegelikust väärtusest mängijana. Vigastatud küll, kuid samas ei viidanud miski sellele, et ta ka sel aastal vigastada pidanuks saama. Täiesti terve ja üheks maailma parimaks kaitsjaks peetud mängija eest oleks kasvõi FC Flora saanud parema tehingu välja kaubelda kui mingi Juventuse reservpuurivahiga swap-deal.
Aga kui ta oli terve, miks ta ei tõestanud oma väärtust. Ja kust me pidime teadma, et ta jälle ei korja iga teine kuu üht vigastust ja peame mitte millegi eest talle palka maksma. Jah, diil on jah sitt, aga see ei tähenda, et Carini on sitt. Ütle mulle üks väravavaht, kes ei jääks praegu Juventuses teiseks puurilukkuks? Mancini ei mõista Carini väärtust, kuid minu jaoks on ta hetkel Interi parim väravavaht.

mazz
19.12.04, 21:01
Algselt postitas Tanel
Cordoba, J. Zanetti, Materazzi ja Coco on siis tõesti nii kehvad? Eelmise aasta Juventuse kaitseliinist oli see küll kõvasti parem. Meie kaitseliin sai tänavu ainult back-upi, sest tugevamaks see nüüd ei muutnud. Kuidas ta oleks siis tänavu ennast tõestanud? Ta poleks ju saanud tänavu ka hästi esineda, kui ta oleks jäänud, sest kogu kaitseliinis on probleem. Ma veel mäletan, et Cannavaro ütles midagi, et sellise surve all on väga raske mängida või midagi nii.
Serie-A mõistes nad tõesti midagi erilist ei ole ning pealegi on Interi taktikagi selline, et suur hulk väravaid lüüakse neile nii või naa. Ei saa nõustuda väitega, et nad eelmine hooaeg Juve kaitsest kõvasti paremad oleksid olnud. Juvel oli küll äärmiselt kehv aasta: kaitseliin oli vananemas ja vigastused laastasid kogu meeskonda, kuid ometi pidas kaitse sama hästi kui Interil.
Cannavaro oleks tahtnud end ehk tõestada, püsides vigastusteta ja tehes tervikliku hooaja.

2 aastaga muutub palju.
Muutub tõesti, aga Canna mängud Itaalia koondise eest näitasid selgelt, et tase pole kuhugi kadunud. Esitused Juve eest on seda ainult kinnitanud, et tema halvad mängud Interis ei jäänud kehva taseme taha.

Aga Bobo ütles ju Juventusest ära. Temast taheti ka ju lahti saada. Kuidas Cannavaro samamoodi teha ei saanud?
Miks ta pidanuks? Kaks hooaega oli ta ainult kriitikat saanud ja peale kõige tahtis klubi tast veel lahti ka saada - naeruväärse hinnaga seejuures. Loomulikult valis ta klubi, kus osati tast lugu pidada.

Aga kui ta oli terve, miks ta ei tõestanud oma väärtust. Ja kust me pidime teadma, et ta jälle ei korja iga teine kuu üht vigastust ja peame mitte millegi eest talle palka maksma. Jah, diil on jah sitt, aga see ei tähenda, et Carini on sitt. Ütle mulle üks väravavaht, kes ei jääks praegu Juventuses teiseks puurilukkuks? Mancini ei mõista Carini väärtust, kuid minu jaoks on ta hetkel Interi parim väravavaht.
Kus ta seda tõestama pidi? Hooajaeelsetes sõprusmängudes? Euro 2004 näiteks oli ta küll suurepärases vormis. Vigastusteoht on igal mängijal, oleksid ei maksa midagi. Carini oli Juve kolmas väravavaht. Mitte, et ma väidaksin muidugi, et ta sitt on, aga Cannavaroga võrdlust ta ka välja ei kannata.

Devil
20.12.04, 00:29
Nüüd ma annan kyll Tanelile lataka vastu pead, saa üle.

Cannavaro siiani väga-väga hea. Ära arva, et sa tead kõigest, mis interis toimub

Cordoba-Mihajlovic - parim kaitse paar? inter on lasknud endale 24 kotti lüüa serie A-s ... Milan ja juve alla 10 :doh:

zaz
20.12.04, 01:17
Algselt postitas Devil
Cordoba-Mihajlovic - parim kaitse paar? inter on lasknud endale 24 kotti lüüa serie A-s ... Milan ja juve alla 10 :doh:

selle väravatesaju laskmisel on omajagu süüd ka sellistel tegelastel nagu Materazzi ja Burdisso, nemad olid siis pigem varem väljakul enne Sinišjat. Cordoba-Mihajilovici kaitsepaar on seni ikka täiesti koralikult hakkama saanud ;)

Ja Cannavaro mängis Interi kesiselt, siis läks Juvesse ja mängib hästi, no ok, shit happens onja. Pole mõtet nüüd hakata teda taga nutma või mingei lohutavaid nõmedusi rääkima...
Igatahes on Inter saanud omale palju vingema venna Fabio asemele :lahe: loomulikult Sinišja! Kes lööb mõnusalt vingeid karituslööke, annab häid nurgalööke ja saab ka kaitses toredalt hakkama!:õnnelik:

Devil
20.12.04, 08:32
vara hõiskad

Bianconera
20.12.04, 15:26
Algselt postitas treze

Vot nüüd ma ei saa enam aru. Su jutus puudub loogika. Tänu Moggi suurepärastele ostudele ning Capello meisterlikule taktikale on just Juventuse kaitse selline nagu ta on. Cannavaro ost on olnud üks parimaid asju, mis Juventusega viimastel aastatel juhtunud on. Mees on kindel, kiire ning mis eksimustest sa räägid, sellest ma aru ei saa. Ajuvaba jutt.

Ibrahimovic oli viimase aja paremaid oste, Juventuse kaitse oli ennegi hea ja ma ei mäleta, mis Serie A mängus tema vea tõttu värav löödi

ethan
20.12.04, 15:41
Algselt postitas zaz
Igatahes on Inter saanud omale palju vingema venna Fabio asemele :lahe: loomulikult Sinišja! Kes lööb mõnusalt vingeid karituslööke, annab häid nurgalööke ja saab ka kaitses toredalt hakkama!:õnnelik:

ning muuseas sülitab vastastele näkku ja annab haake mööda lõuga...

Tanel
20.12.04, 15:47
Algselt postitas mazz

Serie-A mõistes nad tõesti midagi erilist ei ole ning pealegi on Interi taktikagi selline, et suur hulk väravaid lüüakse neile nii või naa. Ei saa nõustuda väitega, et nad eelmine hooaeg Juve kaitsest kõvasti paremad oleksid olnud. Juvel oli küll äärmiselt kehv aasta: kaitseliin oli vananemas ja vigastused laastasid kogu meeskonda, kuid ometi pidas kaitse sama hästi kui Interil.
Cannavaro oleks tahtnud end ehk tõestada, püsides vigastusteta ja tehes tervikliku hooaja.
Nii, me ostame ta hiiglasliku summa eest. Siis oleks pidanud ootama 2 aastat, et ta hästi mängima hakkab. Ja 02/03 hooajal, kui me ei pidanud 3-5-2\'te mängima, ei saanud ta kuidagi Cordobaga koos hakkama, kes on üks Serie A parimaid center-backe. Lisaks veel J. Zanetti, tollal üks maailma parimaid paremääri kindlalt ning vasakul Coco, kes oli enne pika vigastust väga hea ehk siis 02/03 hooajal just. Ja meil ei olnud väravapostide vahel Buffonit, vaid Toldo, kes ei saa kunagi oma õiget vormi tagasi.

Muutub tõesti, aga Canna mängud Itaalia koondise eest näitasid selgelt, et tase pole kuhugi kadunud. Esitused Juve eest on seda ainult kinnitanud, et tema halvad mängud Interis ei jäänud kehva taseme taha.Ülemises vastuses on see sellega seoses jutu olnud. Õigemini ainult viimases lauses pole ainsana selle räägitud. Mul on karvane tunne, et ta tuli meile ainult sellepärast, et siit saab kõige rohkem pappi.

Miks ta pidanuks? Kaks hooaega oli ta ainult kriitikat saanud ja peale kõige tahtis klubi tast veel lahti ka saada - naeruväärse hinnaga seejuures. Loomulikult valis ta klubi, kus osati tast lugu pidada.Bobo pidi ka taluma kuidas teda alatihti pingile jäeti ja tema müüki sooviti. Aga ikkagi ta jäi, kuigi oli võimalus minna \"paremasse\" klubisse. Ta tahtis ka ennast uuesti tõestada, kuigi suvel oli ta tõsine pasahunnik, ja ta tegi seda. Tagantjärgi on mõnus Cannavarol lahmida, et tahtsin ennast tõestada jne.

Kus ta seda tõestama pidi? Hooajaeelsetes sõprusmängudes? Euro 2004 näiteks oli ta küll suurepärases vormis. Vigastusteoht on igal mängijal, oleksid ei maksa midagi. Carini oli Juve kolmas väravavaht. Mitte, et ma väidaksin muidugi, et ta sitt on, aga Cannavaroga võrdlust ta ka välja ei kannata. Ma mõtlen kõigi hooaegade peale. Ma ei vaidle vastu, et ta oli eurol hea, aga: \"Cannavaro oleks tahtnud end ehk tõestada, püsides vigastusteta ja tehes tervikliku hooaja.\" Kes seda küll ütles? Itaalia ja Inter on erinevad, Itaalia eest kaitses ta rahvuskoondise värve, Interis korjas ainult igapäevast leivaraha.
Sa tahad väita, et Bonnefoi ja Chimenti on Carinist paremad? Ma usun, et Juventus saatis ta sellepärast laenudele, et ta mängukogemust koguks, sest Buffoni järel teise numbrina oleks ta vaevalt paar mängu saanud, mida oli temasuguse noore talendi jaoks liiga vähe. Tal on piisav tase, et tõusta esikoosseisu kõgis võistkondades peale Milani ja Juventuse, kelle väravavahid on jah pisut liiga kõvad veel tema jaoks. Eriti viimase oma.

Algselt postitas Devil

Cordoba-Mihajlovic - parim kaitse paar? inter on lasknud endale 24 kotti lüüa serie A-s ... Milan ja juve alla 10 Cannast on juba üleval räägitud pikalt. Cordoba-Mihajlovic on viimasel ajal mänginud koos 3 mängu. Nendes on lastud lüüa ainult 1 väraav. Parim Interi keskkaitsepaar sel hooajal. Lisaks parandavad nad üksteist. Siena vastu mängis Miha asemel Matrix ja kõik oli suht perses. Ja need väravad mis meile lüüakse. Päris paljudes kohtumistes rohkem pealelööke ei tulegi vastastel, kui väravaid lüüakse.

Ise tahaks näha, mis Burdissost saab mingi kahe aasta pärast. Loodan, et temast ei saa järjekorde ära raisatud talent. :oih:

Juveman
20.12.04, 16:12
For Christ Sake!!! Aitab juba ometi, sina ja su karvane tunne....su kibestumus Cannavaro vastu on ju selgelt põhjustatud seepärast, et ta lahkus, ära tulegi ümber lükkama seda väidet, temal on kerge tagantjärgi lahmida, et tahtis end tõestada ?? Sul tundub olevat tagantjärgi tõsiseid probleeme arusaamisega, et mis läinud, see läinud. Ela oma viha omaette põske sonides maha...ja su väide, et ta mängis Itaalia koondise eest, ent Interis ootas palgatšekki ning ei suutnud/tahtnud midagi teha, mingu ka sinnakohta!!!

Paganamas küll, kui seni veel võis seda taluda, siis kaua ometi? Canna on meie selle suve parim saak, mitte Zebina...ka Zlatan on selles arvestus parim täkkepanek. Igatahes Chill mään :lahe: , osta rahustit kui tarvis ja ära aja mingit jama!

Devil
20.12.04, 16:30
Mida sa ajad Tanel?
3 mängu põhjal teed järeldusi. Mitmes mängus Juvele algul väravat ei löödud, ah-ah?
Loe vähem Interi foorumeid, kus Cannavarot maha tehakse.

Ole nüüd tubli poiss ja jäta see teema.

Tanel
20.12.04, 16:48
Poole ime miks see alafoorum siin nii välja surnud oli peale Arturi lahkumist. Ei tekinud mingeid vaidlusi ega värke, nüüd kus midagi tekkib käsitakse maha rahuneda. Kui tavaliselt tuleb mingi pikem postitustejada siin foorumis puudub selles mingi normaalne mõtte. Ma ei tea, miks ma üldse nägin vaeva selle foorumi taaselustamiseks. Eks postitage siis edasi 2 posti nädalas, pärast oma pooldatava võistkonna mängu ja Striker Maniasse.

Devil, aga palun ütle, kelle kaitse on organiseerimata ja kelle pole? Ja kes ründab niimoodi, et hea, kui taha üldse 2 meest jääb? Nii, et seda värava sisse laskmis värki on mõttetu esile tuua.

Edit: Ja muide, kes on löönud kõige rohkem väravaid?

Devil
20.12.04, 17:14
kes on liidrist 15p maas :D

Tanel
20.12.04, 17:45
Algselt postitas Devil

kes on liidrist 15p maas :DAga me oleme viigimeistrid ja ainus kaotuseta tiim euroopas.:lahe: Ja oi-oi, kellel on CLis paremuselt teine kaitseliin? Gruppifaasi põhjal siis...

edit: õigemini jagatakse teist kohta

SleepWalking
20.12.04, 18:09
Algselt postitas Tanel
... ja ainus kaotuseta tiim euroopas.:lahe:

millest sa räägid?
meistrite liigast? juventus, arsenal?
võrdlusest teiste euroopa liigadega? lyon?
või mida?

Tanel
20.12.04, 18:10
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Tanel

millest sa räägid?
või mida? Meistrite liiga, kohalik liiga ja karikas kokku kõik sel hooajal.

Bianconera
20.12.04, 19:26
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Tanel

millest sa räägid?
Coppa Italias tuli kaotus Atalantale

ethan
20.12.04, 19:36
Coppa Italias tuli kaotus Atlantale

äkki ikka Bergamole, kui linnadest räägime?

Bianconera
20.12.04, 19:43
Ei, ma mõtlen Atalantat!

Tanel
20.12.04, 19:44

Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Tanel

millest sa räägid?
Coppa Italias tuli kaotus AtalantaleJutt käib Interist kullake.

Aga, et mitte teemast mööda panna, siis sonkisin ekstra oma eelmise ja selle hooaja väravate kollektsioonist välja oma eredaima mälestuse Canna Interi aegadest (https://s21.yousendit.com/d.aspx?id=64742B3961CE56D80F79302971D1F098).

Kobe värav.

Bianconera
20.12.04, 19:46
Ma väga vabandan

ethan
20.12.04, 20:09

Ei, ma mõtlen Atalantat!

ahsoo, niiet Bergamot ei mõtlegi jah?

Bianconera
20.12.04, 20:11
Ei, ma mõtlen Atalantat

Juveman
20.12.04, 21:31
Algselt postitas Tanel
Poole ime miks see alafoorum siin nii välja surnud oli peale Arturi lahkumist. Ei tekinud mingeid vaidlusi ega värke, nüüd kus midagi tekkib käsitakse maha rahuneda. Kui tavaliselt tuleb mingi pikem postitustejada siin foorumis puudub selles mingi normaalne mõtte. Ma ei tea, miks ma üldse nägin vaeva selle foorumi taaselustamiseks. Eks postitage siis edasi 2 posti nädalas, pärast oma pooldatava võistkonna mängu ja Striker Maniasse.

Devil, aga palun ütle, kelle kaitse on organiseerimata ja kelle pole? Ja kes ründab niimoodi, et hea, kui taha üldse 2 meest jääb? Nii, et seda värava sisse laskmis värki on mõttetu esile tuua.

Edit: Ja muide, kes on löönud kõige rohkem väravaid?

Ma vaatan, et olen paljust ilma jäänud vahepeal. Üldiselt täheldan üleolevat suhtumist lausega - Ma ei tea, miks ma üldse nägin vaeva selle foorumi taaselustamiseks. Ka mina ei tea, miks sa vaevusid, aga kuna see su vaba tahe oli, siis ei maksa siin solvunut mängida. Selleks on muud kohad.
Miks tahetakse, et sa maha rahuned? Vastus lihtne, sa näed asju ainult oma künka otsast - see, mida sa loed kuskilt interi lehelt, mida kuuled interi foorumitest, mida arvad teadvat...jne jne. Maailm on palju avaram ning tõde ei pruugi olla seal, kus Sina seda just näed. Su isiklik solvumine Cannavaro lahkumisse on lihtsalt tülgastav, ma ei kannata seda enam välja, ava silmad ja ürita näha, et on olemas ka muid asju ja teisi tõdesid kui need, mida sa enda jaoks avastanud oled.
Nii, kui juba ütlemiseks läks, siis ütlen ka kõik välja, mis sees pakatand jupp aega. Said modeks? Great, mul suht pohh, oled sa mode või adminn või mittekeegi ,aga et see n.ö tiitel sulle ikkagi anti...see on vastumeelt! Kade olen ? Sugugi ei, lihtsalt, mode võiks olla keegi, kes suudab toimuvat avaramalt näha, mitte a-la MINA tean, et Cannavaro on lohh, sest keegi seal Inter.it foorumis nii ütles! No tõsiselt....ei ole normaalne...Miks ei oleks sa võinud edasi olla tavaline postitaja nagu teisedki siin? Milleks oli seda mode asja sulle vaja? Ilma ei saand hakkama ?

Ja mis teema on sellega, et te olete viigimeistrid? So fucking what!!! Juve on ka lakki saand tänavu Serie A-s ning vahe on 15 sanga...mis kuradi viigimeistrid, olete kaotuseta? So what? Mis see teile andnud on ? Tiitlist olete ilma ja see on fakt. Ja kõik see muu, et Cordoba on kõva, Zanetti üks maailma paremaid, Coco on lihtsalt kõva...ja see Cannavaro rsk :viha: :viha: :viha: Läks klubist ära ja nüüd räägib taga meid...Urggggghhhhhh, kohutav.

Edit: Ja muide, kes on löönud kõige rohkem väravaid? No anna andeks, aga kotib see kedagi ? Võidab see, kes lööb rohkem kolle ning kelle kaitse peab ning kellel õnne ka on jne jne.

Mulle aitab, tee oma itaalia lugusid edasi või ära tee, mul isiklikult suht savi, aga ära tule hüppama, et sina vedasid itaalia foorumi tippu tagasi ning me peaks sulle nüüd ja edaspidi tänulikud olema. Ehk isegi oleme ju, kuid muuda oma jutt talutavamaks! Sa suudad seda ju küll...

Tuli vaenulik postitus? Srry kui tuli, aga see postitus su poolt viskas lõplikult üle. Ole pai poiss edasi, käi koolis, chilli foorumis ja tee muud toredat!:)

PS! Ei tee ma sul mingit Striker Maniat!!!

Devil
20.12.04, 21:40
Algselt postitas Juveman
Ja kõik see muu, et Cordoba on kõva, Zanetti üks maailma paremaid, Coco on lihtsalt kõva...ja see Cannavaro rsk :viha: :viha: :viha: Läks klubist ära ja nüüd räägib taga meid...Urggggghhhhhh, kohutav.
Sa unustasind öelda, et Sinishal on lihtsalt kõva(Y).

Tanel
20.12.04, 22:05
Muide, mina endale seda mode saatust ei palunud topida. Nii, et ära lahmi, kui sa ei tea. Ning Interi.itil pole foorumit. Väravate jutt on sama mõttetu, kui see küsimus: \"Mitmes mängus Juventusele alguses väravat ei löödud, ah-ah?\"

Ma arvan, et ma liigutan/lasen liigutada Strikeri ennustusvõistluste all ja siia alafoorumisse enam ei postita väga pika aega. Kuna siin mul ei tohi oma arvamust olla, aga mõnel teisel tohib.

Häid jõule tiele siia! :ham8:

Devil
20.12.04, 22:07
su arvamus on liiga subjektiivne hetkel, sellel teemal.

Juveman
20.12.04, 22:11
Algselt postitas Tanel
Nii, et ära lahmi, kui sa ei tea. Ning Interi.itil pole foorumit. Väravate jutt on sama mõttetu, kui see küsimus: \"Mitmes mängus Juventusele alguses väravat ei löödud, ah-ah?\"

Ma arvan, et ma liigutan/lasen liigutada Strikeri ennustusvõistluste all ja siia alafoorumisse enam ei postita väga pika aega. Kuna siin mul ei tohi oma arvamust olla, aga mõnel teisel tohib.

Lahmin jah, sest ei ole just raske arvata, kes sulle selle mode staatuse andis :ham9:
Postitan seepärast, et just see mul meelest läkski - see Striker Mania seal Itaalia all on ikka üks igavene tüütus, ammu oleks aeg viia see sinna, kus selle koht!!!

Ja nagu ma su solvumise põhjal näen, Sa ei saand muffigi aru, mida sulle edasi üritasin anda! Ent tarkus tuleb ajaga, ma loodan vähemalt...Häid Jõule Ka sulle!!!:r66m6:

eika
21.12.04, 16:35
Noored-noored rahu nüüd, jõuluaeg ju;)
Te mõlemad (Juveman ja Tanel) võiks vaadata asja natuke teise pilguga, ehk rahunete siis maha.

Tanel
22.12.04, 00:01
Niimoodi, küsisin kahelt täkkult esimeste klubide fännilt nõu, kas postitada edasi või mitte. Nagu ma aru sain, siis nemad arvasin, et ma peaks edasi postitama.

Nii, et palun kõigi Juventuse fännide eest vabandust, et ma nende mängija kallal kirusin!

INCE
20.12.06, 11:10
Arhiivist leidsin ühe vana teema - kuhu täiesti kohane postitada järgmine (aga võib-olla et ka viimane) uudis :)

Cannavaro nimetati FIFA poolt maailma parimaks (täiendatud)
18. detsember 2006 | 22:39 | Kommentaarid (9)

Itaalia koondise kaptenina MM-tiitlini viinud Fabio Cannavaro valiti FIFA poolt 2006. aasta maailma parimaks jalgpalluriks.

Cannavaro edestas teise koha saanud prantslasest keskväljamängijat Zinedine Zidane'i, kes on mängijakarjääri lõpetanud, ning eelmise kahe aasta parimat Ronaldinhot. Maailma parimad valisid rahvuskoondiste peatreenerid ja kaptenid.

Eesti peatreener Jelle Goes valis parimaks samuti Fabio Cannavaro, kuid teisele kohale pani Goes Gianluigi Buffoni ja kolmandaks Kaka. Arno Pijpers eelistas taas Thierry Henry'd, kellele järgnesid Ronaldinho ja Deco. Eesti koondise kaptenina andis hääled Mart Poom, kes valis esimeseks Zinedine Zidane'i, teiseks Ronaldinho ja kolmandaks Fabio Cannavaro.

Cannavaro nimetati parimaks 70 ankeedil, Zidane kogus esikohti näiteks 66 ja Ronaldinho "kõigest" 50. Kokku teenis Cannavaro 498 punkti (5 punkti esikoha, 3 teise ning 1 kolmanda koha eest ankeedil), Zidane 454 ja Ronaldinho 380.

Neljandaks jäi Henry, kes sai kokku 417 punkti (seejuures 28 esikohta), viiendaks jäeti Samuel Eto'o. Järgnesid Didier Drogba, Kaka, Gianluigi Buffon, Andrea Pirlo, Cristiano Ronaldo. Huvitaval kombel peeti punktivääriliseks kahel korral ka Adrianot, keda märkisid ära Ekvatoriaal-Guinea ja Sri Lanka kaptenid. Adriano sai sellega 27. koha ning nii palju oli kokku üldse ka märgitud mängijaid.

33-aastane Fabio Cannavaro oli Itaalia koondise kapten ning tema juhtimisel võideti MM-tiitel. Eelmisel hooajal Torino Juventuses mängides jõudis Cannavaro ka Itaalia meistritiitlini, kuid hiljem Juventuse võit Serie A-s tühistati. Seejärel liitus Cannavaro Real Madridiga, kus on tema saabumisega lõpuks kaitseliin stabiilselt pidama saadud.

Cannavaro tegi Serie A debüüdi 1993. aastal, mil jooksis Napoli eest väljakule Torino Juventuse vastu. Seejärel liitus ta 1995. aastal Parmaga, kus veetis 7 hooaega. Parma perioodi järel tegi Cannavaro ebaõnnestunud perioodi Milano Interis ning 2004. aastal liitus kaitsja Juventusega, kus jõudis lõpuks Serie A tiitlini.