PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

eestimees
02.10.07, 23:48
Nojah mage lugu ausalt küll - kas siis niimoodi peab asju ajama ? Arstliku komisjoni ees nutta , et põlv on katki ja siis samal päeval mängida kogu kohtumine ML-is kaasa ? TV3 video siin - http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=17065950

ei ole mage lugu, mida kaotab eesti sõjavägi kui kink sinna ei lähe?? kui sai end ära nihverdada siis tubli poiss

urmar
03.10.07, 02:50
Kuidagi imelik, aga tundub, et Kink nihverdab end niimoodi spordiroodust jalaväkke?

ugla
03.10.07, 09:07
ei ole mage lugu, mida kaotab eesti sõjavägi kui kink sinna ei lähe?? kui sai end ära nihverdada siis tubli poiss

Sulle on valetamine nähtavasti elunormiks kui sa teda selle eest kiidad. Minu meelest heidab see aga halba varju nii talle endale , klubile kui ka Eesti jalgpallile üldse. Ja see ON mage lugu. See kas tippsportlased peaksid armeeteenistuse läbima on hoopis teine asi. Ning aina põnevamaks läheb - Rüütli ei teadnud asjast midagi http://sloleht.ee/index.aspx?id=248433

Martin
03.10.07, 09:22
Tegelikult on asi lihtne. Täna sai ära, homme siirdub välismaale ja ongi korras. Pole vaja seal sõjaväes passida. Kõik muu tundub praegu udujutuna.

eestimees
03.10.07, 10:19
Sulle on valetamine nähtavasti elunormiks kui sa teda selle eest kiidad. Minu meelest heidab see aga halba varju nii talle endale , klubile kui ka Eesti jalgpallile üldse. Ja see ON mage lugu. See kas tippsportlased peaksid armeeteenistuse läbima on hoopis teine asi. Ning aina põnevamaks läheb - Rüütli ei teadnud asjast midagi http://sloleht.ee/index.aspx?id=248433

mind ajab närvi see et üldse selliseid sportlasi sõjaväkke võetakse, seega kiidan heaks et nad saavad ära ükskõik kuidas, sest ma tean kuidas kahel väga suure tulevikuga sportlasel sõjavägi rikkus ära kogu karjääri

Raimo
03.10.07, 10:22
Ma leiaksin spordirühmas suure plussi - sinna kuuludes tekib sportlasel isegi paremad võimalused sportliku taseme tõusuks. Spordirühma kuuludes on võimalik treeningutel osaleda täpselt samamoodi nagu tsiviilis, kuid õhtuti pole võimalik dringitama minna :o
Iseenesest ei kaota armee tõesti midagi, kui Kink sinna ei lähe ja mul pole ka kade meel, kui Kink erinevalt paljudest teistest meestest säästab 8 kuud.
Kuid sellist juttu ajada, et kaitsevägi rikub tervist ja mingeid muude vabanduste taha pugemine on odav. Öelgu otse, mida ajateenistusest arvab ja asi vask.

Erko
03.10.07, 10:23
Sellest teemast on nagu ennegi juttu olnud, aga kuidas üldse mujal riikides sellise asjaga on. No kas Inglismaal ja muudes jalgpalliriikides võetakse ka noori talente sõjaväkke?

eestimees
03.10.07, 10:29
Sellest teemast on nagu ennegi juttu olnud, aga kuidas üldse mujal riikides sellise asjaga on. No kas Inglismaal ja muudes jalgpalliriikides võetakse ka noori talente sõjaväkke?

inglismaal pole sõjaväe teenistus kohustuslik

venemaal ei võeta näiteks

käbi
03.10.07, 12:11
Kuhu tõmmatakse piir?? Kas järgmine Kristjan Kasearu peab ka sõjaväkke minema või on Eestil lauljaid vaja??? See et praegu sportlased isegi vähem ja väga vabalt sõjaväes käivad on väga hea.

PraS
14.10.07, 22:01
http://soccernet.ee/news.php?id=17310

eika
19.10.07, 01:04
Intervjuu kõigi Venemaa jalgpalli võtmeisikutega sina peal oleva Valeri Ovtšinnikoviga. (http://www.ekspress.ee/viewdoc/07FF835E42FEEBADC2257376004CF731)

Edit: Ja ma koguaeg arvasin, et Mõtsniku teema on eestimehe illusioon. Hakka või isegi arvama, et väga kõva mängumees oli.

urmar
19.10.07, 01:24
Intervjuu kõigi Venemaa jalgpalli võtmeisikutega sina peal oleva Valeri Ovtšinnikoviga. (http://www.ekspress.ee/viewdoc/07FF835E42FEEBADC2257376004CF731)

Edit: Ja ma koguaeg arvasin, et Mõtsniku teema on eestimehe illusioon. Hakka või isegi arvama, et väga kõva mängumees oli.

Jah, see on üks vähestest eestimehe illusioonidest, millel on tõepõhi all. :D

zaz
19.10.07, 10:04
http://sloleht.ee/index.aspx?id=250665

billy t
19.10.07, 17:08
mul väike mure homse mängu pärast.
saag ja dmitrijev on ära jooksutatud.
kink on ära vigastatud. sai teda kolmapäeval platsile nõutud olukorda päästma, aga see, et pallivõlur vigastatud oli, tuli alles hiljem üldiselt teatavaks. kuidas siis üldse selline olukord sai tekkida, et viggo ta mängu pani? ei julge mehed enam vigastusega ka koondise eest mängimata jätta - pärast saab meedias sellise peapesu?
pluss veel korralik vilesaun kolmapäeval.
huvitav, kas taits on vähemalt terveks saanud?
samal ajal on kalevlased kõrvalt seda kõike pealt vaadates pihke kokku hõõrunud ja peenikest naeru pidanud.
loodan, et tuleb huvitav mäng, aga ebahuvitav lõpptulemus, st levadia võit:)
ise olen igatahes platsis iga ilmaga ja iga hinnaga, st ka ilma tasuta piletite ja teleülekanneteta:)

billy t
20.10.07, 19:06
njah, mure oli ilmselgelt asjata.
kuigi levadia mängis põhimõtteliselt (väikese liialdusega) ilma vastaseta, mängisid nad väga ilusat mängu. puhkus oli koondises mitteosalenutele hästi mõjunud ja võeti asja kohe isuga. rõõm näha, et andrejev on hoo sisse saanud. aga miks levadia häälekad toetajad turvamehe käest õiendada said ja enne mängu lõppu välja eskorditi??? kurat, milleks neid pealtvaatajaid sinna väljakuäärde siis veel oodatakse, kui mitte omadele kaasa elama?!?

urmar
20.10.07, 21:18
kuigi levadia mängis põhimõtteliselt (väikese liialdusega) ilma vastaseta, mängisid nad väga ilusat mängu. puhkus oli koondises mitteosalenutele hästi mõjunud ja võeti asja kohe isuga. rõõm näha, et andrejev on hoo sisse saanud. aga miks levadia häälekad toetajad turvamehe käest õiendada said ja enne mängu lõppu välja eskorditi??? kurat, milleks neid pealtvaatajaid sinna väljakuäärde siis veel oodatakse, kui mitte omadele kaasa elama?!?

tegu oli Levadia kodumänguga, ju siis oli see kooskõlastatud.

viki77
23.10.07, 16:07

Kadrioru staadionil on see ikka täiesti haige värk. Kui oled natukenegi napsutanud ja teed häält siis lendad kohe välja kah. Täielik nõuka aja värk seal. Istu vagusi ja plaksuta kui tahad.

elx
23.10.07, 16:10
Kadrioru staadionil on see ikka täiesti haige värk. Kui oled natukenegi napsutanud ja teed häält siis lendad kohe välja kah. Täielik nõuka aja värk seal. Istu vagusi ja plaksuta kui tahad.

täiesti normaalne ju - nimetada purjus inimese räuskamist fännamiseks.. no andke andeks

Rein
23.10.07, 16:28

ma poel seda küll täheldanud. Pigem ei tehta selliste vennikestega midagi. Olen tähele pannud, et igal mängul on mõni purjus vennike kes räuskab ja kisab venekeelseid roppuseid (ise ta kindlasti nii ei arva). Pole näinud, et nad välja oleks visatud.

Amadeus
25.10.07, 11:09
kas Nikita ei teinudki Kalevi vastu hattrick'i või on EJL jälle midagi sassi ajand oma ametlikes protokollides.

urmar
25.10.07, 11:45
kas Nikita ei teinudki Kalevi vastu hattrick'i või on EJL jälle midagi sassi ajand oma ametlikes protokollides.

eks tuleb siis Zelinskile 1 koll juurde panna ja Andrejevilt ära võtta, kui faktid seda näitavad.

billy t
28.10.07, 10:50
eile viljandis jälle levadialt hea mäng. oleks üks poolaeg veel olnud, oleksid võib-olla kõik mehed (va tuleviku omad) jala valgeks saanud:) lemsalult taas värav - lahe! ja sanja rügas keskel taas tööd teha nii et lust vaadata - see poiss jõuab veel kaugele. takil parimad teravad tsenderdused väravale. ainult et taki, miks sa palle järjekindlalt viljandi järve saatsid? - see oli sinust üpris kiuslik:) maksilt ka väga hea mäng. aga cepauskas võiks vähem ründesse sekkuda - sellest head nahka ei tule.
tingimused olid muidugi nagu nad olid. hea, et levadial oli vähemalt buss ootevalmis, kuhu vaheajaks sooja minna - tuleviku omadel ei olnud sedagi. ja põit pidid levadia poisid kah sealsamas bussi varjus võsa alla tühjendama - tuleviku omadel jällegi ei olnud sedagi varianti.
huvitav, miks purid ei mänginud? ega laen ju enne hooaja lõppu ära lõpe? või oli neil keelatud oma koduklubi vastu mängida? vigastust ju mõlemal korraga ometigi ei ole?

tanielo
28.10.07, 12:06
ma poel seda küll täheldanud. Pigem ei tehta selliste vennikestega midagi. Olen tähele pannud, et igal mängul on mõni purjus vennike kes räuskab ja kisab venekeelseid roppuseid (ise ta kindlasti nii ei arva). Pole näinud, et nad välja oleks visatud.

Ühte sellist kaasaelajat on isegi neljanda liiga mängul jnähtud. Mängib EBS-is, Viki ütleb nime ;)

billy t
29.10.07, 15:01
Takiga sl õhtulehes täna päris pikk intervjuu. väga sümpaatne jutt ja hea, et viitsisid ka sinu kohta lendu lastud nõmedusi klaarida. hoian sulle igatahes pöialt, et saaksid lähiajal suuremaid väljakutseid, samas "väikese inimesena" oleks mul muidugi natuke kahju ka - levadia poleks sinuta enam päris see:)

eestimees
29.10.07, 15:40
Takiga sl õhtulehes täna päris pikk intervjuu. väga sümpaatne jutt ja hea, et viitsisid ka sinu kohta lendu lastud nõmedusi klaarida. hoian sulle igatahes pöialt, et saaksid lähiajal suuremaid väljakutseid, samas "väikese inimesena" oleks mul muidugi natuke kahju ka - levadia poleks sinuta enam päris see:)

mind huvitab see kes Arnole pada ajas Kingi kohta! urmar sina vä?:D

normaalne jutt normaalne inimene, EDU!!!!!

billy t
29.10.07, 15:54

ma millegipärast kahtlustan ka urmarit - ta on musta nimekirja veel mustemas lisas niiditõmbaja ja informaatorina kirjas:D

urmar
29.10.07, 21:17

normaalne jutt normaalne inimene, EDU!!!!!

Ikka mina, ka Vassiljevi, Purje ja Kotenko asjus andsin ma konsultatsioone. :)

Erko
29.10.07, 21:29
Levadia II jättis küll eile endast väga kahvatu mulje. Suudeti palli hoida, lükati söötu, aga ei tahtmine väravat lüüa oli väga väike. Muidugi eks Tuleviku duubel seisis ka hästi kaitses. Siiski peab ütlema, et lisaks sellele on paljudel just vene rahvusest mängijatel probleeme närvide ja fair playga.

Art1
29.10.07, 21:54
Olgu lisatud,et viieteistkümnest mängijast oli eestlasi ainult üks.Koondislane Kaimar Saag.Kindel põhikoosseisu mees ja seda nii Inglismaa kui ka Tulevik2 vastu.

siim089
29.10.07, 22:00
Olgu lisatud,et viieteistkümnest mängijast oli eestlasi ainult üks.Koondislane Kaimar Saag.Kindel põhikoosseisu mees ja seda nii Inglismaa kui ka Tulevik2 vastu.
Selles mängus oli jah Kaimar ainus eestlane, kuid Hepner sõimas ka teda palju.

Erko
29.10.07, 22:07
Sellest ma nagu ei saanudki aru, on ju aru saada, kui ta pidi eelmine päev mängima, siis teist päeva järjest enam nii lihtne ennast liigutada ei ole. Olgugi, et meistriliiga mängus tuli ta mängu vahetusest, aga väsimus annab tunda ikkagi.

Amadeus
31.10.07, 10:51
eks tuleb siis Zelinskile 1 koll juurde panna ja Andrejevilt ära võtta, kui faktid seda näitavad.

ja taaskord on minu kommentaari peale ära muudetud ja nikitale ikkagi kolm pandud. ime siis et ma enda statistikat rohkem usaldan kui teie oma...

urmar
31.10.07, 17:49
ja taaskord on minu kommentaari peale ära muudetud ja nikitale ikkagi kolm pandud. ime siis et ma enda statistikat rohkem usaldan kui teie oma...

Sa võid küll usaldada, aga kontrollima pead ikkagi, muid võid eksida. Kusjuures sinu kommentaari peale ei muudetud midagi. :)

urmar
31.10.07, 18:34
Satsile üks ülesanne: tänases MK Estonias ilmus pikk lugu Kotenko ja Vassiljevi käekäigust, äkki otsid ülesse kuskilt internetiversiooni ka.

BNB
31.10.07, 22:26
FC Levadia võtab aastal 2007 kõik :

Meistriliiga :ham4:

Esiliiga :ham4:

Naised :ham4:

Ja Marko Kristali !! :r66m7:

IndrekL
31.10.07, 22:35
Sa võid küll usaldada, aga kontrollima pead ikkagi, muid võid eksida. Kusjuures sinu kommentaari peale ei muudetud midagi. :)
Jajah, Timo unisena vaatas eksole.

Amadeus
01.11.07, 10:54

Mis siin usaldada järjekordselt on seal näiteks pandud Kure vastu väravalööjaks Rand kui pealtnägijad ja ka esialgne protokoll ütlevad et värava lõi Galkin.
Ja kui minu kommentaari peale midagi muutu , siis kuidas seletada et mõni viga on olnud seal pea nädal aega ja siis peale minu kommentaari veel samal päeval ära muudetud...

urmar
01.11.07, 20:15
Mis siin usaldada järjekordselt on seal näiteks pandud Kure vastu väravalööjaks Rand kui pealtnägijad ja ka esialgne protokoll ütlevad et värava lõi Galkin.
Ja kui minu kommentaari peale midagi muutu , siis kuidas seletada et mõni viga on olnud seal pea nädal aega ja siis peale minu kommentaari veel samal päeval ära muudetud...

Tegelikult õige ongi Rand, kusjuures mina ei pane neid protokolle üles, jäta see meelde, mina kirjutan ja täpsustan neid struktuuri lehel olevad protokolle. Kui sa nuud muidugi täpselt aru saad.
Täpsustan, need on minu tehtud: http://jalgpall.struktuur.ee/2485
ja need ei ole: http://www.jalgpall.ee/tulemused/ml.html

Kusjuures pärnakad ütlevad, et õige on Rand. Ka Vapruse kodukas annab valesti Galkini.

urmar
01.11.07, 20:17
Aga ütle mõni fakt, mis on peale sinu sekkumist muudetud?

aanvaller
03.11.07, 16:16
Fc Levadia - Aasta 2007 Meister ,, Palju Õnne!

eestimees
03.11.07, 16:41
tra ma ei saa aru miks dovydenas mängitakse, ma pole ainus, on teisigi levadia mehi sellel arvamusel, õnneks teda pole uuest aastast

käbi
03.11.07, 18:10
tra ma ei saa aru miks dovydenas mängitakse, ma pole ainus, on teisigi levadia mehi sellel arvamusel, õnneks teda pole uuest aastast
Mis Dovydenasega juhtunud on siis? Eelmine aasta oli ju täitsa tiptop poiss ja kuhu ta läheb yldse?

eestimees
03.11.07, 19:10
Mis Dovydenasega juhtunud on siis? Eelmine aasta oli ju täitsa tiptop poiss ja kuhu ta läheb yldse?

nalja teed? mõttetu vend eelmisest hooajast juba
jumalast pohh peaasi et läheks ja purid ning rõškevits saaks mänguaega

Lauri J
03.11.07, 22:18
Palju õnne :)

JanK
03.11.07, 23:38
Jahh, jälle Levadia...

Flora võtab järgmine aasta tiitli ära...

Kent
03.11.07, 23:59
Jahh, jälle Levadia...

Flora võtab järgmine aasta tiitli ära...

Kle Jann mine magama muidu võtab isa sinult arvuti ära ;)

JanK
04.11.07, 01:32
Hehh, õnneks nii ei juhtu hetkel...:D

billy t
04.11.07, 13:37
elu on ikka mõnikord õiglane ka:) - Levadia on meistritiitli auga välja teeninud. on olnud ilus ja põnev hooaeg - aitäh mängijatele ja treeneritele!
nüüdseks peaks juba ilmselge olema, et koondis tulnuks praktiliselt puhtalt Levadia mängijatest (va mõni erand) ja peatreenerist komplekteerida:)
kahju muidugi, et ei saanud koos võitjatega Tartus rõõmustada. pidi see trofee üleandmine jälle ka nurgataga (no offence, tartlased) toimuma:(
aga suure võidu kõrval on olnud ka kaotusi - Arturo, Vassiljev ja Ats, Intsu ja Mareki jutud lõpetamise kohta, Taki kindel soov piiritaha mängima suunduda ... aga no mis sest praegu ikka - praegu rõõmustame koos meistritega!!!

ALEKOK
04.11.07, 13:53
nüüdseks peaks juba ilmselge olema, et koondis tulnuks praktiliselt puhtalt Levadia mängijatest (va mõni erand) ja peatreenerist komplekteerida:)

Arvadki kohe nii v?
Räägi keda sa "mõne erandi" all mõtled?

smörgåsbord
04.11.07, 14:15
Arvadki kohe nii v?ma arvan ka!

ja arvestades seda, kui hästi Arsenalil praegu läheb, peaks Inglismaa koondis minu arust samuti ainult Wengeri poistest koosnema!

noh, Walcott võib-olla välja arvatud, ta pole veel küps.

.. ärge pange tähele, üldse ei mõnita kedagi.

billy t
04.11.07, 14:31
Arvadki kohe nii v?
Räägi keda sa "mõne erandi" all mõtled?

noh erandiks muidugi need mõned, kellel Eesti kodakondsust ei ole:). ja nendest mõnest võiks Andrejevil olla.

magnisco
04.11.07, 14:45
Ja Jääger, Klavan, Piiroja, Stepanov, Lindpere, Oper, Poom tuleks ka asendada Levadia mängijatega? ULME!

norsk
04.11.07, 16:44
Treeneri koha pealt olen küll nõus.
Rüütli koondisesse!

eestimees
04.11.07, 16:48
elu on ikka mõnikord õiglane ka:) - Levadia on meistritiitli auga välja teeninud. on olnud ilus ja põnev hooaeg - aitäh mängijatele ja treeneritele!
kahju muidugi, et ei saanud koos võitjatega Tartus rõõmustada. pidi see trofee üleandmine jälle ka nurgataga (no offence, tartlased) toimuma:(
aga suure võidu kõrval on olnud ka kaotusi - Arturo, Vassiljev ja Ats, Intsu ja Mareki jutud lõpetamise kohta, Taki kindel soov piiritaha mängima suunduda ... aga no mis sest praegu ikka - praegu rõõmustame koos meistritega!!!

tra jälle mingi süvaanalüütik välja tuld

billy t
04.11.07, 16:59
Ja Jääger, Klavan, Piiroja, Stepanov, Lindpere, Oper, Poom tuleks ka asendada Levadia mängijatega? ULME!

ulme või mitte, aga nii ma pärast kahte viimast meistriliiga hooaega arvan. üks suur võtmeküsimus edu saavutamiseks on ju kokkumäng (kokkumäng siis selles mõttes, et sama koosluse pikemaaegne koos mängimine).
ärge pange nüüd pahaks, aga pärast neid viimaseid koondise mänge tulevad sellised mõtted pähe:)

eestimees
04.11.07, 17:47
ulme või mitte, aga nii ma pärast kahte viimast meistriliiga hooaega arvan. üks suur võtmeküsimus edu saavutamiseks on ju kokkumäng (kokkumäng siis selles mõttes, et sama koosluse pikemaaegne koos mängimine).
ärge pange nüüd pahaks, aga pärast neid viimaseid koondise mänge tulevad sellised mõtted pähe:)

meil oli kunagi flora koondis ja sellest sitast ei tuld sittagi välja

billy t
04.11.07, 19:14
meil oli kunagi flora koondis ja sellest sitast ei tuld sittagi välja

jaa, flora ... neid vabandab ju see, et nad on Pohlaku sõnade kohaselt nii hõivatud Eesti jalgpalli tuleviku arendamisega

ALEKOK
04.11.07, 20:00
jaa, flora ... neid vabandab ju see, et nad on Pohlaku sõnade kohaselt nii hõivatud Eesti jalgpalli tuleviku arendamisega

Lõpuks on korralik Levadia fänn ka foorumisse jõudnud!

billy t
04.11.07, 20:25
Lõpuks on korralik Levadia fänn ka foorumisse jõudnud!

Aitäh sõbralikult vastuvõtmast!

magnisco
04.11.07, 21:06
Sa Levadia avatari ei taha panna endale?

billy t
04.11.07, 21:13
Sa Levadia avatari ei taha panna endale?

mnjah, ma ei ole nendest avataridest nii sisse võetud ... aga kas peaksin panema?

magnisco
04.11.07, 21:18
Ei pea kui sulle ei meeldi:)

eestimees
04.11.07, 21:31
mnjah, ma ei ole nendest avataridest nii sisse võetud ... aga kas peaksin panema?

jah, sa peaks aga homme saab kooli vaheaeg läbi:)

billy t
04.11.07, 21:32
Ei pea kui sulle ei meeldi:)

ma mõtlen veel selle asja peale;)

Vova
05.11.07, 15:12
tõesti väga hea hooaeg Levadialt, kuid järgmine aasta võiks rohkem panustada Balti Liigale ka :)
Millegi pärast kaldun arvama , et Zelinski ja Lemsalu tõmbavad ka järgmisel hooajal omale rohelised särgid selga ja kindlustavad meistritiitli taas Levadiale ;)

Kaspy
05.11.07, 16:39
http://www.epl.ee/sport/406586

Huvitav kas Floras ei maksta mängijatele teatud preemiaid?
Igaljuhul tubli töö Levadia meeskonnalt see hooaeg !

eestimees
05.11.07, 17:19
http://www.epl.ee/sport/406586

Huvitav kas Floras ei maksta mängijatele teatud preemiaid?
Igaljuhul tubli töö Levadia meeskonnalt see hooaeg !

Kotenko asemel tuleb Lepmets, Chepausakse asemel Tšurilkin ja Morozov, kes mängisid see aasta muljeltavaldavalt. Dovydenas, kes see kurat veel on? Rõškevits, Teniste, Jaroslav Dmitrijev, Purid, Komarov - ei ole hullu midagi. Purje asemel võiks ju Dubõkini võtta ja Vladisslav Ivanovi liitumine pole ka ju välistatud Levadiaga. Ivanov võib küll Vassiljevit asendada. Ootan suure huviga Rõškevitsi panust uuel hooajal. Samuti jääb vabaks Teever ja Anniste ju:) ning miks mitte ka konsa või zenjov liituks Levadiaga?

JanK
05.11.07, 20:01
kuule eestimees, sa oled nii hea jutusoonega. Oled ajakirjanik=?

Sir. Nuutu
05.11.07, 20:24
Kuule Jan, sa vana levadia fänn, miks sina ei kirjuta sedasi siis?

Kaspy
05.11.07, 20:26
Kotenko asemel tuleb Lepmets, Chepausakse asemel Tšurilkin ja Morozov, kes mängisid see aasta muljeltavaldavalt. Dovydenas, kes see kurat veel on? Rõškevits, Teniste, Jaroslav Dmitrijev, Purid, Komarov - ei ole hullu midagi. Purje asemel võiks ju Dubõkini võtta ja Vladisslav Ivanovi liitumine pole ka ju välistatud Levadiaga. Ivanov võib küll Vassiljevit asendada. Ootan suure huviga Rõškevitsi panust uuel hooajal. Samuti jääb vabaks Teever ja Anniste ju:) ning miks mitte ka konsa või zenjov liituks Levadiaga?

Muidu täitsa nõustuks aga Ivanov on hoopis teist sorti mängija kui Vassiljev ja tema küll kohatäiteks ei sobiks,pigeks võiks Anniste Levadiasse üle tulla ja 1 noor ründaja kuluks ka sinna täitsa ära veel jah

-mirko-
05.11.07, 22:22
Komarov vist kuulduste järgi TÜs õppimas, seega pigem ehk Tartu klubisse siirdumas.

JanK
05.11.07, 22:30
Kuule Jan, sa vana levadia fänn, miks sina ei kirjuta sedasi siis?

Ise sa oled Levadia fänn.
Lissalt, mulle meeldis ta jutuskeem.

eestimees
05.11.07, 23:22
Komarov vist kuulduste järgi TÜs õppimas, seega pigem ehk Tartu klubisse siirdumas.

Komarov tahab arstiks saada:) inteligentne noor jalgpallur, üks mees jälle kaudunud Eesti jalgpalli jaoks, kuradi andekas ja lootust andev jalgpallur on/oli nüüd vist

Sir. Nuutu
06.11.07, 00:25
Ise sa oled Levadia fänn.
Lissalt, mulle meeldis ta jutuskeem.

Mitte LISSALT, vaid "Lihtsalt".

JanK
06.11.07, 08:46
Noo on see mingi grammatikafoorum?
Ma tean väga hästi, kuidas seda kirjutatakse.

magnisco
10.11.07, 16:25
Kas Morozov mängis hästi täna?

billy t
10.11.07, 21:37
Kas Morozov mängis hästi täna?

jep, päris normaalselt. aga tänane mäng ei ole vast kõige parem näitaja - ega tal pärnakate vastu eriti võimalust pingutada ei olnud:)

ja nagu naksti meistri käega pärnakatele kotid taha:D!

gamer
10.11.07, 22:42
Meistri käe ja kuradi Tohvri abiga. makske vähem penaltite eest, ei viitsi neid enam kokku lugema hakata, palju teile neid antud on imeolukordadest.

kriitikameel
11.11.07, 12:17
Komarov tahab arstiks saada:) inteligentne noor jalgpallur, üks mees jälle kaudunud Eesti jalgpalli jaoks, kuradi andekas ja lootust andev jalgpallur on/oli nüüd vist

1. ta ei ole andekas
2. ta ei ole kadunud

Olympi
12.11.07, 21:15
Mis Ats Purjest on saanud? Päris kaua aega pole tast midagi lugenud/kuulnud

17
12.11.07, 21:19
ma ei tea, aga Kurele võib igaüks lüüa ju

budu
12.11.07, 21:29

eks ta nüüd peaks välismaale siirduma kuna ei pikendanud levadiaga lepingut

smörgåsbord
24.11.07, 15:31
Kreeka liigas mängib meeskond nimega Levadiakos,
kes asub linnas nimega Levadia,
ja kelle logo on selline:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/39/Levadiakos_badge.jpg

Jaak
25.11.07, 16:32

ei tea muidugi mida Ats ise oma tulevikust mõtleb, aga minu panus on see,et järgmisel aastal mängib ta Nõmme Kaljus

billy t
25.11.07, 17:27
ei tea muidugi mida Ats ise oma tulevikust mõtleb, aga minu panus on see,et järgmisel aastal mängib ta Nõmme Kaljus

mul tuli Atsi suhtes sama mõte. noh, peaasi, et poiss mängida saaks.
aga tegelikult on praegu hoopis huvitavam küsimus, kes on see Eesti passi omanik, kes Krakowi Wislasse testima läheb ... Kotenko? Vassiljev? Kink?

saun
25.11.07, 19:45
Kreeka liigas mängib meeskond nimega Levadiakos,
kes asub linnas nimega Levadia,
ja kelle logo on selline:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/39/Levadiakos_badge.jpg

Ukrainas ka mingi linn Levadia. Aga see Levadia logo, selle sama logo "cresti" on väga paljud meeskonnad kasutanud.

urmar
25.11.07, 23:55
mul tuli Atsi suhtes sama mõte. noh, peaasi, et poiss mängida saaks.
aga tegelikult on praegu hoopis huvitavam küsimus, kes on see Eesti passi omanik, kes Krakowi Wislasse testima läheb ... Kotenko? Vassiljev? Kink?

Küllap mõni floralane on. :)

JanK
26.11.07, 10:56
Selleks florakaseks on Alo Bärengrub.

billy t
26.11.07, 14:08
olgu siis nii, et seekord florakas bärengrub. ega ma kade ei ole:), edu talle! aga loodetavasti saavad minu poolt mainitud poisid ka ikka kusagile hea otsa peale, mitte ei hakka Nõmme Kalju ridu täiendama:) - nii võiks Levadiale veel võrdne vastane ML-sse tekkida:)

Ramm
27.11.07, 09:09
http://epl.ee/sport/409343

Selline lugu siis ex-levadia poistega...

eestimees
27.11.07, 10:13
Levadia poistel vähemalt parem agent kui Lehiste

billy t
27.11.07, 12:38
vara muidugi veel järeldusi teha või rõõmustada, aga mul igatahes läksid pöidlad pihku:)

ROOTSI KUNN
27.11.07, 17:10
Levadia poistel vähemalt parem agent kui Lehiste
Tead, selliseid iraani päritolu agente ,kes pudrumägesid lubavad on ennegi nähtud .Üks Levadia tuntud pallur sai alles hiljuti neid vilju maitsta.

billy t
27.11.07, 18:05
"kaupmehe" kohta ei oska arvata, aga "kaup" on küll aus - ise võtaks kohe ära:D

-RoMaRiO-
09.12.07, 10:19
Kui ma nüüd väga puusse ei pane, siis ka Kotenko mängis eile futsalit. Kas mees nii kindel et saab välismaale?

Sats1
09.12.07, 11:26
Kui ma nüüd väga puusse ei pane, siis ka Kotenko mängis eile futsalit. Kas mees nii kindel et saab välismaale?
Mis meeskonnaks?

-RoMaRiO-
09.12.07, 23:48
Mis meeskonnaks?

Gazmjas vmt. Muidugi 100% kindel ei ole, sest lähedalt ei näinud. Aga vaevalt keegi teine väravavaht nii Kotenko moodi on.

maniaacos
10.12.07, 16:00
oli küll Kotenko väravas

ROOTSI KUNN
11.12.07, 00:58
Tarmo Rüütli sõnul ootab Levadiat uuel hooajal suurpuhastus ehk siis põlvkondade osaline vahetus.Vennad Purid ,Teniste ja teisedki noored astuvad areenile.Eks näis kuidas nad hakkama saavad. Rüütli ütles välja ka selle ,et eelarve väheneb ja lõunalaagrisse ei minda. Tundub ,et peaaegu kõik ML-i klubid vähendavad oma eelarveid.Vähemalt toimub see tipus olevate klubide seas.Fanera kuulutas juba ammu ,et keerab kraanid kinni ,nüüd siis Levadia ,Florast rääkimata ,seal pole raha juba ammu nähtud.
Üldise majandusliku tõusu ajal on see väga paha näitaja.

Jaak
11.12.07, 11:17
Tarmo Rüütli sõnul ootab Levadiat uuel hooajal suurpuhastus ehk siis põlvkondade osaline vahetus.Vennad Purid ,Teniste ja teisedki noored astuvad areenile.Eks näis kuidas nad hakkama saavad. Rüütli ütles välja ka selle ,et eelarve väheneb ja lõunalaagrisse ei minda. Tundub ,et peaaegu kõik ML-i klubid vähendavad oma eelarveid.Vähemalt toimub see tipus olevate klubide seas.Fanera kuulutas juba ammu ,et keerab kraanid kinni ,nüüd siis Levadia ,Florast rääkimata ,seal pole raha juba ammu nähtud.

Kunn, üldise majandusliku tõusu ajal suurenesid ka eelarved. Need ajad on nüüd vähemalt mõneks aastaks möödas. Sedin ja Levada on riskantsete kinnisvaradiilidega saanud pisut alt läinud ja kulude kokkuhoiusoov on mõistetav. Miskipärast usun,et Flora eelarve ei vähene ka aastal 2008 ja nii mõnelgi taganttulijal hoopis kasvab.

elx
11.12.07, 12:24
ja kokkuvõttes ongi see jalgpallielu veidi puhastav - pole mingeid suuri monstrumeid ning ehk suudavad siis ka tulevikus väiksemad klubid suurematele veidi rohkem hammast näidata.

Vova
11.12.07, 16:46
..see et suured klubid tagasi tõmbuvad on just halb jalgpallile kulla inimesed
üldine tase muutub nõrgemaks , vaevalt et siis viitsiksid rohkem inimesi mänge vaatama tulla , levadia euro mänge käis päris palju inimesi vaatamas :P
aga jah , nüüd on lootused väga väikesed , et ükski eesti klubi jõuab sama kaugele nagu levadia sellel aastal :(
isegi balti liigas ei suutnud keegi läbi lüüa , masendav kohe

Jaak
11.12.07, 16:56
ja kokkuvõttes ongi see jalgpallielu veidi puhastav - pole mingeid suuri monstrumeid ning ehk suudavad siis ka tulevikus väiksemad klubid suurematele veidi rohkem hammast näidata.

no 1mio EUR`ist eelarvet monstrumiks nimetada on nüüd pisut liialdamine.

Olympi
11.12.07, 17:17
Eesti suhtes Monstrum on see 1 mill.

elx
11.12.07, 20:18
..see et suured klubid tagasi tõmbuvad on just halb jalgpallile kulla inimesed
üldine tase muutub nõrgemaks , vaevalt et siis viitsiksid rohkem inimesi mänge vaatama tulla , levadia euro mänge käis päris palju inimesi vaatamas :P
aga jah , nüüd on lootused väga väikesed , et ükski eesti klubi jõuab sama kaugele nagu levadia sellel aastal :(
isegi balti liigas ei suutnud keegi läbi lüüa , masendav kohe

ma räägin meistriliiga mängudest, mitte rahvusvahelistest mängudest. olen kindel, et tasavägised mängud tooksid kindlasti rohkem rahvast staadionile, kui 5-0 stiilis mängud.

Martin
11.12.07, 20:23

Ainuke paha näitaja Eesti jalgpallis on, et ükski noormängija (...-19) pole viimaste aastate jooksul sisuliselt suutnud meistriliiga tippklubides põhikoosseisu murda.

vaikiv mees
11.12.07, 20:42
no 1mio EUR`ist eelarvet monstrumiks nimetada on nüüd pisut liialdamine.

veidi otsingut,
u Rocki aastaeelarve ehk 'ulemakstud korvpallurite' tase
(Kalevil ulatub sel a-l kuhugi 20m kr kanti)

Bobik
11.12.07, 21:36
Jalkaklubidel see eelarve ju tähendab noortesüsteemi ülalpidamist ka. Pole kossuga kursis, aga seal vist on see summa suht esinduskoosseisu oma?

Ühesõnaga 1mill eurot on poisike igas mõttes, ka kossus. Raha jalgpallis peaks muidugi rohkem olema, kuid ma tahaks näha eesti liigas hooaega, kus poolel hooajal on näiteks esimesed kuus meeskonda kuue punkti sees ning kõik lahtine. Ja kui see ka inimesi väljaku äärde ei too, siis ... Taani tugevuselt neljandas liigas on sama palju pealtvaatajaid kui meie meistriliigas. Ja kui keegi rääögib, et meie tase ei kannata vaatamist meistriliigas, pasunni kohe :)

Vabandan siiralt teemast mööda kirjutamise pärast. Jõulud on andestamise aeg ...

ja andumise aeg :D

Olympi
11.12.07, 22:02
teen väikese ohvtopiku:
http://sport.postimees.ee/111207/esileht/sport/300896.php?selver-alistas-mangeldes-prilepi

VK Selver alistas Prilepi klubi Makedooniast ning üpris tõenäoliselt läheb kokku kas Soria Ciudadiga (Hispaania) või Belgradi Crvena Zvezdaga (Serbia).

Kattub vist natukene Levadia euromängudega.
:)

vutitibi
12.12.07, 15:04
Kuulge, mingi kõlakas käib, et homme (so 13.12) annavad Levadia mängijad Viru Rademaris autogramme. Teab keegi sellest midagi?

Sats1
13.12.07, 12:15
Gazmjas vmt. Muidugi 100% kindel ei ole, sest lähedalt ei näinud. Aga vaevalt keegi teine väravavaht nii Kotenko moodi on.
Kus sa nägid Gazmjas mängu? Mis turniiris?

dobermann
13.12.07, 13:42
Kus sa nägid Gazmjas mängu? Mis turniiris?

siit näeb Gazmjasi tegemisi (http://www.tnt-tv.ru/video/?text=%C3%C0%C7%CC%DF%D1+)

tiriam
13.12.07, 14:31
Gazmjas osales Futsali Talveliigas, mis toimus Kalevi spordihallis...

www.futsal.ee saab infot

billy t
21.12.07, 18:28
Zelja jääb levadiasse veel üheks aastaks:)!!! - täpselt nii nagu ma tegelt arvasingi. et kõik kolm pärnu poissi (siis lemsalu ja rüütli ka) on aastakese veel ja siis korraga käsikäes aidaa.

elx
21.12.07, 19:46
Zelja jääb levadiasse veel üheks aastaks:)!!! - täpselt nii nagu ma tegelt arvasingi. et kõik kolm pärnu poissi (siis lemsalu ja rüütli ka) on aastakese veel ja siis korraga käsikäes aidaa.

noh.. üks "pärnu poiss" Küti näol veel juures aga tema vast aasta pärast aidaa ei tee.

billy t
31.12.07, 01:16
ja pidu jälle meie õuel!!! olgu suvi või talv, olgu sees või väljas:D ... hästi tehtud poisid. tänud järjekordsete ilusate hetkede eest!

-RoMaRiO-
03.01.08, 17:34
Smirnov lahkus samuti Levadiast, ei tea kas ka välismaale siirdumas?

TeeleS
03.01.08, 18:11
Soovib ise küll vist välismaale minna..

urmar
03.01.08, 18:26
Socceri uudis väidab, et soovib siiski välismaale minna, tore seegi.

Praeguse seisuga on siis lahkujad Levadias: Kotenko, Vassiljev, Purje, Dovydenas, Cepauskas, Smirnov.
Tulijad: Kütt + S. ja E. Puri, Aristov, ka Marmor on vist tagasi.

Kas jäi mõni nimi puudu?

TeeleS
03.01.08, 18:30
Siin julgeks arvata, et pigem ei soovinud Levadia lepingut pikendada, kuna soovitakse ju meeskonda noorendada. Kummaline oleks ju, kui vanemad ei lahku, aga meeskonda noorendatakse. :)

Praeguse seisuga on siis lahkujad: Kotenko, Vassiljev, Purje, Dovydenas, Cepauskas, Smirnov.

Kas jäi mõni nimi puudu?

Levadia pressiesindaja Indrek Petersoo sõnul pakuti talle uut lepingut.

urmar
03.01.08, 18:34
Levadia pressiesindaja Indrek Petersoo sõnul pakuti talle uut lepingut.

nojah, ma jõudsin oma teate juba ringi muuta peale socceri uudise lugemist. :)

Renntech
03.01.08, 19:01
dubõkin ja ivanov ka transist vast levadiasse!

-mirko-
03.01.08, 19:28
Kui Dubõkin ja Ivanov liiguvad Levadia,siis kardan, et Transil tekib probleeme esineliku jõudmisega. Lipartov ja Gruznov ei jõua nüüd kahekesi ka seda klubi vedada. Levadia poolt oleks see tark samm, Vassiljevi koha täidaks Ivanov ning Smirre koha Dubõkin. Oleks ka nii-öelda väike noorenduskuur juba. Samas usun,et ka Purid, eriti S.Puri kes nüüd keskel mänginud, suudavad pakkuda konkurentsi ning võidelda mänguaja pärast.
Igatahes kui Ivanov ja Dubõkin liiguvad Levadia, siis eeldavasti võetakse oma 3. meistritiitel järjest.

eestimees
03.01.08, 19:41
Socceri uudis väidab, et soovib siiski välismaale minna, tore seegi.

Praeguse seisuga on siis lahkujad Levadias: Kotenko, Vassiljev, Purje, Dovydenas, Cepauskas, Smirnov.

Kas jäi mõni nimi puudu?

Purid, Aristov ja Marmor olid ka ennem Levadias ju Urmas;)

Burdakov küsib kahe transi venna eest mega hinda nagu küsiti Zenit Peterburgilt Gruznovi eest, et tehing toimub oleks üllatus

PraS
03.01.08, 20:39
Purid, Aristov ja Marmor olid ka ennem Levadias ju Urmas;)

Burdakov küsib kahe transi venna eest mega hinda nagu küsiti Zenit Peterburgilt Gruznovi eest, et tehing toimub oleks üllatus

JU Ummi mõtleb, et nad olid kadunud pea 1.5 aastat põhisatsi jaoks. Kurb kui Ivanov ja Dubõkin transist lahkuksid. Pigem loodan,et Rüütli panustab tartu kolmikule ning ka Kris naaseb oma vanas headuses.

Caos
03.01.08, 20:50
JU Ummi mõtleb, et nad olid kadunud pea 1.5 aastat põhisatsi jaoks. Kurb kui Ivanov ja Dubõkin transist lahkuksid. Pigem loodan,et Rüütli panustab tartu kolmikule ning ka Kris naaseb oma vanas headuses.

No selles tartu kolmikus ma kahtlen aga eks näis

urmar
03.01.08, 22:22
Kadunud olid nad ses mõttes, et ei mänginud Levadia eest, seda peaks ju igaüks mäletama. Nüüd aga on tagasi.
Veelkord taipamatutele :D : S. ja E. Puri, Aristov, ka Marmor ei mänginud sügisel Levadia eest, nüüd vist jälle hakkavad. Marmori kohta see jutt päris üks-ühele ei sobi.

urmar
03.01.08, 22:26
Ega see, kui Levadia kellegi välja laenab, ei pea ju tingimata tähendama, et ta mängija meeskonda ka tagasi võtab. Küllap laenati ka Koroljov välja, aga teda tagasi ei tahetud.

willane
03.01.08, 23:49
Smirnov lahkus samuti Levadiast, ei tea kas ka välismaale siirdumas?
kas keegi teab midagi Smirnovi nooremast vennast? olla väga andekas olnud, sest omal ajal noorte klassis ei tahtnud Puuma teda kuidagi TVMK-le anda/müüa.
endine treener Vjatseslav Smirnov ja Maksim ei ole isa ja poeg. ja tegelikult pole Vjatseslav Smirnov TVMK-st kuhugi läinud, noortega tegeleb. Aastalõputurniiril juhendas A-klassi

urmar
04.01.08, 00:11
kas keegi teab midagi Smirnovi nooremast vennast? olla väga andekas olnud, sest omal ajal noorte klassis ei tahtnud Puuma teda kuidagi TVMK-le anda/müüa.
endine treener Vjatseslav Smirnov ja Maksim ei ole isa ja poeg. ja tegelikult pole Vjatseslav Smirnov TVMK-st kuhugi läinud, noortega tegeleb. Aastalõputurniiril juhendas A-klassi

See noorem Smirnov mängib saalijalgpalli, otsi koosseisudest: http://jalgpall.struktuur.ee/

-mirko-
05.01.08, 01:42
http://www.epl.ee/sport/413547
Eesti meister Tallinna Levadiaga ei pikendanud lepingut Konstantin Vassiljev, Artur Kotenko ja Maksim Smirnov, kes on kõik avaldanud soovi leida endale uus tööandja välismaal.

Ats Purje siirdus hiljuti Soome klubisse Turu Inter, lahkusid ka leedulased Vitoldas Cepauskas ning Marius Dovydenas. Ilmselt lahkub ka Andrei Šadrin.

Petersoo sõnul tugevdatakse koosseisu Levadia järelkasvuga. Seega võib järgmisel hooajal suure tõenäosusega tiitlikaitsja ridades mängimas näha Sander ja Eino Purit, Taijo Tenistet, Igor Morozovit, Vladislav Tšurilkinit, Anton Aristovi, Miroslav Rõškevitšit ja Aleksei Paninit.

Päris huvitav, kaotatakse mitu olulist ründesuunitlusega mängijat. Võimaluse saavad aga noored kaitsjad tegelikult: Morozov, Tšurilkin,Aristov,Panin on kõik kaitsjad. Samas lahkub vaid üks kaitsja, kes polnud ka kindel algkooseisu mees. Reaalsuses peaks vähemalt 2 noort välja laenama, et nende areng ei peatuks, sest ma küll ei näe, kuidas nad kõik saaksid mänguaega.
Ründavatest mängijatest siis vaid tegelt Purid + Teniste, kelle puhul ei oskagi öelda mis tast saab? vasakkaitse? vasakäär? Kas nad suudavad asendada lahkujaid? eks näeb. loodame, sest Purid + Teniste areng ja enesekehtestamine sel hooajal on koondise seisukohast vaadatuna ülimalt oluline.

PraS
05.01.08, 02:27
Malov vast rändab ka oma õigele positsioonile ehk siis peaks hakkama äärepoolikut mängima.

eestimees
05.01.08, 11:25
maad on kuulatud ju nii mõnegi kohta ja kui hind on sobiv siis tuleb ka juurde

Igor Morozovit, Vladislav Tšurilkin - neist tuleb ikka võimas keskkaitse paar, peale stjopa ja piiroja polegi ennem sellist nähtud

Jaak
05.01.08, 11:57
maad on kuulatud ju nii mõnegi kohta ja kui hind on sobiv siis tuleb ka juurde

ja nimed on?

Rein
05.01.08, 12:29
Igor Morozovit, Vladislav Tšurilkin - neist tuleb ikka võimas keskkaitse paar, peale stjopa ja piiroja polegi ennem sellist nähtud

Palju toredaid inimesi :rolleyes:

eestimees
06.01.08, 00:16
Kristjan Marmor teeb see hoaeg come-back oma raskest vigastusest

Küll Maksim Smirnov liitub Levadiaga uuest hooajast, see Venemaa suund on kahtlane

Kõige kurvem uudis on see, et Eesti üks suurimaid tuleviku lootusi ja noortekoondislane Eduard Komarov lahkus Levadiast, kuna läks Tartusse arstiks õppima ning uuel hooajal peaks teda Tartu ridades nägema Meistriliigas. Kurat tast oleks tuld ikka mängija!!! Nagu Nikita Andrejevgi

kriitikameel
06.01.08, 17:06
Kui Šadrin Levadias ei jätka, siis mis on tõenäoline?
tagasi Pärnusse? välismaale? kalev? kalju? ajax? loobub üldse?

eestimees
06.01.08, 18:02
Kui Šadrin Levadias ei jätka, siis mis on tõenäoline?
tagasi Pärnusse? välismaale? kalev? kalju? ajax? loobub üldse?

ime üldse et ta see hooaeg veel levadias oli, ei täitnud poiss temale pandud lootusi

alati on soome olemas

urmar
12.01.08, 14:15
Levadia on Livonia karikal juhtima asunud, loe http://jalgpall.struktuur.ee/2901

aanvaller
12.01.08, 14:55
Levadia on Livonia karikal juhtima asunud, loe http://jalgpall.struktuur.ee/2901

Jep, Kink saanud jala valgeks ja Kütt väravas.
59.mindil viigistasid lätlased .
Põnev, lätlased läksid 81. juhtima ja 82. Kink viigistas.

mt013
13.01.08, 04:36
Jep, Kink saanud jala valgeks ja Kütt väravas.
59.mindil viigistasid lätlased .
Põnev, lätlased läksid 81. juhtima ja 82. Kink viigistas.

huvitav kuskil väravate videot ei leidu?

Punkt
13.01.08, 13:51
FK Ventspils - Levadia mängu pildid - http://esports.lv/futbols/citi_latvijas_turniri/galerijas/romualds_vambuts/627?show_thumbs&all_comments=1&picture=1

eestimees
13.01.08, 16:09
Seoses töölepingu lõppemisega lahkus FC Levadiast poolkaitsja Andrei Šadrin.

Šadrin liitus FC Levadiaga 2005. aasta jaanuaris Pärnu JK Kalevist. 2005. aasta jalgpallihooaja esimese poole veetis ta laenulepingu alusel JK Vapruses, seejärel siirdus FC Levadiasse. FC Levadia koosseisus võitis Šadrin kahel korral Eesti meistritiitli (2006, 2007) ja ühel korral karika (2007).

Amadeus
13.01.08, 17:04
kes seal levadia duubli all Kaljuga mängisid? keegi teab, nägi, on kuulnud?

ROOTSI KUNN
14.01.08, 19:43
Noh Riias käidud ja mäng vaadatud. Olimpia hall on muidugu suurepärane koht talvisteks mängudeks. Teisel korrusel saab tribüünilt ligi 500 inimest mänge vaadata. Kohal oli enamik Läti jalgpallitegelasi eesotsas nende peatreeneri Starkovsiga ,kellega mul oli ka väike vestlus. Starkovs oli mingil määral üllatunud ,et Levadia nii südilt mängis .Samuti tunnustas ta Kingi head mängu. Lõpuks soovisime üksteisele edu ja läksime vanade tuttavatena laiali:)
Levadia üllatas kohe alguses täpse ja kiire mänguga ,milleks lätlased silmnähtavalt valmis ei olnud. Tagajärjeks oli Tarmo Kingi väga ilus värav,millele vv peaaegu ei liigutanudki. Tasapisi muidugi vastased kogusid ennast ja hakkasid kergelt suruma aga poolajani Levadia kestis ilusti. Teisel poolajal said kuuevarbalised mitmeid häid karistuslööke ja lõpuks koksati üks peaga sisse. Kornerist löödud peaväravaga läksid nad ka juhtima ja Kingi vastuvärav tõi Levadiale teenitud viigi normaalajaks.Pendlad läksid nagu ikka suure loteriiga ,kus Kütil oli kaks võimalust tõrjuda aga minu meelest mängis ta nõrgalt ja ühes olukorras lendas pall käte vahelt sisse. Seevastu lätlaste vv polnud teistel juhtudel mingit lootust aga Vassiljevi äbarik löök alla nurka ja Andrejevi pauk taeva poole orsustasid karika saatuse.
Kokkuvõttes oli huvitav mäng ,kus Levadia poolelt sai noori jälgitud Teniste ja Purid said kõik mängida aga eks väike kogemuste puudus annab veel tunda ja jõusaalis ehk vaja ka rohkem punnida ,et läti vanad peerud neid palli juurest nii lihtsalt ära ei lükkaks.
Ma kardan ,et Kink võib varsti ulkomaale kaduda ,kui sellist mänguklass edaspidigi näitab. Oli Riias kindlalt üleplatsi mees .

sell8
14.01.08, 20:55
Noh Riias käidud ja mäng vaadatud. Olimpia hall on muidugu suurepärane koht talvisteks mängudeks. Teisel korrusel saab tribüünilt ligi 500 inimest mänge vaadata. Kohal oli enamik Läti jalgpallitegelasi eesotsas nende peatreeneri Starkovsiga ,kellega mul oli ka väike vestlus. Starkovs oli mingil määral üllatunud ,et Levadia nii südilt mängis .Samuti tunnustas ta Kingi head mängu. Lõpuks soovisime üksteisele edu ja läksime vanade tuttavatena laiali:)
Levadia üllatas kohe alguses täpse ja kiire mänguga ,milleks lätlased silmnähtavalt valmis ei olnud. Tagajärjeks oli Tarmo Kingi väga ilus värav,millele vv peaaegu ei liigutanudki. Tasapisi muidugi vastased kogusid ennast ja hakkasid kergelt suruma aga poolajani Levadia kestis ilusti. Teisel poolajal said kuuevarbalised mitmeid häid karistuslööke ja lõpuks koksati üks peaga sisse. Kornerist löödud peaväravaga läksid nad ka juhtima ja Kingi vastuvärav tõi Levadiale teenitud viigi normaalajaks.Pendlad läksid nagu ikka suure loteriiga ,kus Kütil oli kaks võimalust tõrjuda aga minu meelest mängis ta nõrgalt ja ühes olukorras lendas pall käte vahelt sisse. Seevastu lätlaste vv polnud teistel juhtudel mingit lootust aga Vassiljevi äbarik löök alla nurka ja Andrejevi pauk taeva poole orsustasid karika saatuse.
Kokkuvõttes oli huvitav mäng ,kus Levadia poolelt sai noori jälgitud Teniste ja Purid said kõik mängida aga eks väike kogemuste puudus annab veel tunda ja jõusaalis ehk vaja ka rohkem punnida ,et läti vanad peerud neid palli juurest nii lihtsalt ära ei lükkaks.
Ma kardan ,et Kink võib varsti ulkomaale kaduda ,kui sellist mänguklass edaspidigi näitab. Oli Riias kindlalt üleplatsi mees .
Vassiljev, Kunn!!!!????
Tundub, et sa käisid mingit muud mängu oma 500lt trimkalt vaatamas...

ROOTSI KUNN
14.01.08, 21:39
Ah ,kurat mul lähevad need Vassiljevid ja Dmitrevid kogu aeg sassi aga mõte jääb samaks . Keda huvitab, see saab aru!

vaikiv mees
14.01.08, 21:57
Päris huvitav, kaotatakse mitu olulist ründesuunitlusega mängijat. Võimaluse saavad aga noored kaitsjad tegelikult: Morozov, Tšurilkin,Aristov,Panin on kõik kaitsjad. Samas lahkub vaid üks kaitsja, kes polnud ka kindel algkooseisu mees. Reaalsuses peaks vähemalt 2 noort välja laenama, et nende areng ei peatuks, sest ma küll ei näe, kuidas nad kõik saaksid mänguaega.
Ründavatest mängijatest siis vaid tegelt Purid + Teniste, kelle puhul ei oskagi öelda mis tast saab? vasakkaitse? vasakäär? Kas nad suudavad asendada lahkujaid? eks näeb. loodame, sest Purid + Teniste areng ja enesekehtestamine sel hooajal on koondise seisukohast vaadatuna ülimalt oluline.

kas Tenistegi algselt ikka paremkaitsja polnud?
(kui Cepauskas oli vasakul, siis Teniste (www.jalgpall.ee/tulemused/p22109.html) ikka paremal), lihtsalt ka sel positsioonil on ulerahvastatus (Shishov, tagasi on Aristov) nii kasutati teda ettenihutatult v6i hoopis teisel tiival

PraS
15.01.08, 22:27
kas Tenistegi algselt ikka paremkaitsja polnud?
(kui Cepauskas oli vasakul, siis Teniste (www.jalgpall.ee/tulemused/p22109.html) ikka paremal), lihtsalt ka sel positsioonil on ulerahvastatus (Shishov, tagasi on Aristov) nii kasutati teda ettenihutatult v6i hoopis teisel tiival

Teniste mängis vist ainult ühes mängus paremkaitses. TVMKga mängus kui keegi levadai poistest punase sai. Taijo on alati olnd parempoolik või vasakkaitse. Cepauskas mängis paremal suvel.

Jaak
19.01.08, 19:57
Tea kas sellest Peterburi turniirist kuskil mingit live ei tule?

Jaak
19.01.08, 21:10
http://www.gazeta.ru/news/sport/2008/01/19/n_1164833.shtml

aanvaller
19.01.08, 21:12
Minu suhteliselt napi vene keelega sain siis aru et Levada võitis esimese mängu 1-0 ?

magnisco
19.01.08, 21:14
Minu suhteliselt napi vene keelega sain siis aru et Levada võitis esimese mängu 1-0 ?

Jah.
Kes lõi värava?

2mSööt3mMööda
19.01.08, 21:30
Soccernetini uudislugu väitis üldse, et mäng hakkab kell 20:00 :S

Vapper Kass
19.01.08, 22:31
Levaaida võitis 1-0. http://football.kulichki.net/mid/sng.htm

Jaak
19.01.08, 22:35
Jah.
Kes lõi värava?

Andrejev 72.minutil nagu teatas ETV

aanvaller
19.01.08, 22:38
Andrejev 72.minutil nagu teatas ETV
Väga tubli. Türkmenistaani meister alistatud, whos next?

billy t
20.01.08, 00:21
ai kui hea:D
vähemalt üks klubi suudab oma ilusat joont ajada ja fänne rõõmustada.
keep on going!

Vova
20.01.08, 12:38
minu meelest oleme mänginud juba selle Tiraspoli Šerifiga , keegi ei mäleta milline seis jäi w ? või kui üldse mängisid ?
Loodame siis tänasest mängust ka 3 punkti saada , siis oleks juba päris hea :D

Jaak
20.01.08, 12:42
minu meelest oleme mänginud juba selle Tiraspoli Šerifiga , keegi ei mäleta milline seis jäi w ? või kui üldse mängisid ?
Loodame siis tänasest mängust ka 3 punkti saada , siis oleks juba päris hea :D

eelmine aasta kaotati 2:3. Flora mängis kunagi nendega CL`i eelringis ja sai 0:1+1:1 kaotuse.

Vova
20.01.08, 14:16
loodame et täna tuleb võit meile , kui zenitile kaotasid suurelt , kuigi zeniti eest mängis duubel

materazzi
20.01.08, 20:45
http://www.fc-sheriff.com andmetel siis 0:3 lutt Levadiale. Zeniiti siis vaja suureskooriliselt v6ita...

Vova
20.01.08, 21:19
täitsa jama:(

kala2
20.01.08, 21:25
zeniit sai 1-2 ashabadi käest põske

willane
20.01.08, 21:50
http://www.fc-sheriff.com andmetel siis 0:3 lutt Levadiale. Zeniiti siis vaja suureskooriliselt v6ita...
kaitsjate päev :) 2 väravat Burkina Faso päritolu kaitsjalt ning 1 Brasiillaselt

Vova
20.01.08, 22:48
väike võimalus püsib veel edasipääsemiseks
loodame , et teisipäeval on MEIE päev :)

Sats1
21.01.08, 01:16
Fotod FC Levadia-FC Ashgabad mängust:
http://www.ciscup.ru/2008_XVI/matches_08.htm

Vova
22.01.08, 14:36
kas keegi oskab rääkida midagi Riia Skonto ja FK Suduva kohta ?
üritasin nende kodulehtedelt infi saada aga Skonto koduleht ei avanenud inglise keeles ja FK Suduva lehel on inult meeskonna ajalugu ja lühitutvustus .
Kui keegi on nende kohta mingit infot , siis olge nii head ja jagage neid minuga ;)

dobermann
22.01.08, 15:24
üritasin nende kodulehtedelt infi saada aga Skonto koduleht ei avanenud inglise keeles ja FK Suduva lehel on inult meeskonna ajalugu ja lühitutvustus .
Kui keegi on nende kohta mingit infot , siis olge nii head ja jagage neid minuga ;)

seos Levadiaga? kas keegi oskab rääkida?

fitti
22.01.08, 15:42
balti liiga äkki ääääää

Vova
22.01.08, 15:52
jep , sest märtsis läheb see heitlus lahti jälle :P

Jaak
22.01.08, 16:11

Suduva palkas just TVMK`st lahkunud Tomas Rimase.Mullune leedu hõbe. Skonto võiks nüüd küll olla sats,kes meil kommentaare ei vaja. Näiteks võideti just treeningmängus Rähni koduklubi Panevezhise Ekranas.
Parajad pähklid Levadiale mõlemad.

Vova
22.01.08, 16:15
Huvitav kas Levadia suudab oma kooseisuga midagi korda saata
Nagu ma olen arusaanud siis kedagi enam juurde soetama ei hakata .
Eks tänane mäng Zenidiga näitab milleks on võimeline Levadia ;)
seega loodame parimat tänasest päevast !!

urmar
22.01.08, 21:22
Värav löödi, aga 1:2 kaotus ja välja langemine. Ei õnnestunud Levadial korrata Flora kunagisi saavutusi, kui nad vist kolmel korral veerandfinaali jõudsid.

Vova
22.01.08, 21:26
jama küll , aga kes selle värava lõi ?

billy t
22.01.08, 21:31
jah, leidsin ka just seisu üles. kahju, aga selleks korraks siis seiklused venemaa avarustes läbi - tulge tagasi kodumaa pojad:D

billy t
22.01.08, 21:46
värav siis nahki kontole

billy t
22.01.08, 22:05
link kah http://www.ciscup.ru/2008_XVI/matches_23.htm koosseisudega ja rüütli kommentaariga
parim mängija levadia poolelt tarmo kink

Sats1
23.01.08, 10:34
Fotod Zeniit-Levadia mängust:

http://photofile.ru/users/ksuvet/115020717/115708291/#mainImageLink
http://photofile.ru/users/ksuvet/115020717/115709162/#mainImageLink
http://photofile.ru/users/ksuvet/115020717/115709269/#mainImageLink

dareth
23.01.08, 12:01
link kah http://www.ciscup.ru/2008_XVI/matches_23.htm koosseisudega ja rüütli kommentaariga
parim mängija levadia poolelt tarmo kink

tibutants kuuendal pildil on küll erutav

billy t
23.01.08, 14:10
Fotod Zeniit-Levadia mängust:

http://photofile.ru/users/ksuvet/115020717/115708291/#mainImageLink
http://photofile.ru/users/ksuvet/115020717/115709162/#mainImageLink
http://photofile.ru/users/ksuvet/115020717/115709269/#mainImageLink

mängust siin küll ühtegi pilti ei olnud (võib-olla 2 enam-vähem kvalifitseeruks) - kui just mäng zenidi fännisektoris ei toimunud:). kõik pildid ühtedest ja samadest jorssidest.

billy t
23.01.08, 14:19
tibutants kuuendal pildil on küll erutav

ja see on ka seal pildil väga erutav, kuidas tibu lemsalule jalaga otse makku annab

mulle meeldib veel üheksanda pildi kurblik ühepoolne embus - aru ma ei saa, mida see nr 36 selles pallis nii väga atraktiivsemat leiab, kui selline kena poiss tahab süleleda - mõnele vist lihtsalt meeldivad ümaramad vormid rohkem:D

Sats1
24.01.08, 10:56
FC Zenit (duubel)-FC Levadia mängu vaatasid umbes 6000 pealtvaatajaid !!!

dreyd
24.01.08, 11:13
FC Zenit (duubel)-FC Levadia mängu vaatasid umbes 6000 pealtvaatajaid !!!

Venemaal elab 142 miljonit inimest ja Peterburis 4,5 miljonit potensiaalset pealtvaatajat. Ja nii vähe pealtvaatajaid ?

Sats1
24.01.08, 11:50
Venemaal elab 142 miljonit inimest ja Peterburis 4,5 miljonit potensiaalset pealtvaatajat. Ja nii vähe pealtvaatajaid ?
Arvan, et umbes 6000 pealtvaatajaid (tööpäevas) pole vähe DUUBLI (!) meeskonna mänguks.

Jaak
24.01.08, 11:56
Arvan, et umbes 6000 pealtvaatajaid (tööpäevas) pole vähe DUUBLI (!) meeskonna mänguks.

ametlikult osales turniiril ju ikka Zenit,mitte duubel.

willane
24.01.08, 14:04
ametlikult osales turniiril ju ikka Zenit,mitte duubel.
et Peterburi inimene ei oska eelmiste mängude koosseise lugeda. sisuliselt ju duubel.

Sats1
24.01.08, 14:49
et Peterburi inimene ei oska eelmiste mängude koosseise lugeda. sisuliselt ju duubel.
Jah, vanim pallur on 20 a. vana, teised on 17-19 a.
http://www.ciscup.ru/2008_XVI/team_RUS_Zenit.htm

eestimees
26.01.08, 22:55
supjer Marmor tagasi

Vova
29.01.08, 10:46
huvitav kas Levadia pink nüüd liiga lühikeseks ei jää ?
päris paljud lahkunud klubist juba ...

willane
29.01.08, 13:57
huvitav kas Levadia pink nüüd liiga lühikeseks ei jää ?
päris paljud lahkunud klubist juba ...
võtavad duublist juurde, duubel võtab enda duublist jne. nagu toitumisahel

Vova
29.01.08, 15:40
aga on sealt võtta nii häid mängijad , kellega suudaksid jälle endale meistritiitli kindlustada ???

willane
29.01.08, 22:56
aga on sealt võtta nii häid mängijad , kellega suudaksid jälle endale meistritiitli kindlustada ???

minul pole mingit probleemi Levadiale ka sel aastal meistritiitel kindlustada

billy t
29.01.08, 23:03
minul pole mingit probleemi Levadiale ka sel aastal meistritiitel kindlustada

minul samuti mitte:D
pole vaja siin mingeid pseudoprobleeme välja mõelda

Vova
30.01.08, 13:19
no siis on hästi :D

Vova
01.02.08, 14:08
0-2 juhime praegu FC Flora vastu

ma olen nagu rohkem ,kui super rahul hetkel :P

billy t
01.02.08, 15:16
No tubli töö meie poistelt!
Annaks ei tea mida, et Sanja väravat näha.
Flora hakaku parem sellise asjade käiguga vaikselt harjuma:D

Vova
01.02.08, 15:23
Nagu hüper super lahe :D
Kuu pärast juba Balti liiga mängud , loodame , et sealt tulevad samasugused võidud nagu Flora üle :D

urmar
01.02.08, 15:26
Tundub, et täna tegeleti vastase uinutamisega. :D

billy t
01.02.08, 15:44
Tundub, et täna tegeleti vastase uinutamisega. :D

ah soo, või siis nii olid hoopis lood ... ja mina, rumal, veel arvasin, et levadia lihtsalt mängis paremini:D

Harrastaja
01.02.08, 16:09
Flora tegeleb paar viimast aastat juba uinutamisega :D

Vova
01.02.08, 16:26
enda uinutamisega :D:D

Vova
05.02.08, 13:11
päris palju kontrollmänge peab Levadia see aasta .
nu loodame soomest 2 võitu !

Vova
06.02.08, 16:35
meeldiv :D lihtsalt meeldiv :D

PraS
06.02.08, 17:55
meeldiv :D lihtsalt meeldiv :D

no uinutati ju jälle.

aanvaller
06.02.08, 17:56
milleks paari päeva pärast duublite mäng, kui täna olid osaliselt samuti duublid mängimas?

urmar
06.02.08, 20:33
Tuleb välja, et jällegi uinutati, küllap reedeks mullused meistrid magavad. Flora koosseis on ka üleval, keda huvitab. :)

Vova
07.02.08, 12:44
uinuvad kaunitarid :D:D

Vova
08.02.08, 12:33
Huvitav mis tänane seis jääb ? :D

dobermann
08.02.08, 12:49

Levadia kaotab 1:2, see on juba otsustatud

eestimees
08.02.08, 13:08

küla tark pigistas kitsemune ja ütles 0-3 Florale

Vova
08.02.08, 13:16
eriti ei taha uskuda :D:D

dobermann
08.02.08, 13:37
eriti ei taha uskuda :D:D

see pole usu küsimus!
slava on juba Flora omad ära löönud... ;)

Vova
08.02.08, 14:26
need jäävadki viimasteks slava väravateks :D
sest Levadia lõi kaks kolli kohe tagasi ka :P

dobermann
08.02.08, 14:53
need jäävadki viimasteks slava väravateks :D
sest Levadia lõi kaks kolli kohe tagasi ka :P

njah, metalliäri on karm pisness!
noored "metallipätid" ei pidanud kokkuleppest kinni... ;)

Vova
08.02.08, 15:01
huvitavaid kokkuleppeid sa sõlmid meil :D:D
on äkki veel mingeid huvitavaid kokkuleppeid , mida meie ei tea :D

Vova
08.02.08, 15:02
2:2 viik , huvitav mis juhtus
ju Flora ärkas unest :P

eestimees
08.02.08, 15:28
2:2 viik , huvitav mis juhtus
ju Flora ärkas unest :P

taltsuta oma hormoone

Igastahes lähen küsin külatargalt oma raha tagasi, kuna ennustus ei läinud täide, või oli vale kits?

Vova
08.02.08, 15:35
kõik on parimas korras :D
mine pigista ise , äkki siis saad täpsemalt teada ;)

eestimees
08.02.08, 16:39
kõik on parimas korras :D
mine pigista ise , äkki siis saad täpsemalt teada ;)

ma arvan, et kits oli "mustas nimeirjas"

dareth
11.02.08, 17:05
FC Levadia pressiteenistus teatas, et tänasest on SK FC Levadia uueks presidendiks senine klubi direktor ja juhatuse liige Juri Tšurilkin. SK FC Levadia senine president Viktor Levada jätkab klubi juhatuse liikmena. Veel kuulub klubi juhatusse Andres Leht.

http://www.fclevadia.ee/dyna/site/2233est.html

Kas Levada hakkab vaikselt otsi kokku tõmbama?

saun
11.02.08, 17:19
FC Levadia pressiteenistus teatas, et tänasest on SK FC Levadia uueks presidendiks senine klubi direktor ja juhatuse liige Juri Tšurilkin. SK FC Levadia senine president Viktor Levada jätkab klubi juhatuse liikmena. Veel kuulub klubi juhatusse Andres Leht.

http://www.fclevadia.ee/dyna/site/2233est.html

Kas Levada hakkab vaikselt otsi kokku tõmbama?

Kaua siis ikka...

zaz
11.02.08, 18:58
tore pomm hooaja alguseks kohe...
hetke arenguid vaadates siis kas tõesti on Eesti Meister 2009 Kalju? :ham8:

urmar
11.02.08, 19:05
tore pomm hooaja alguseks kohe...
hetke arenguid vaadates siis kas tõesti on Eesti Meister 2009 Kalju? :ham8:

Miks siis kohe Kalju? :)

zaz
11.02.08, 19:16
paistab nagu ainus klubi hetkel, kes tõsiselt viitsib lükata raha mängu. Ei usu, et nad peale esimest hooaega kohe loobuks oma kavast, samal ajal kui ülejäänud klbuid ainult nõrgenevad...

urmar
11.02.08, 19:22
paistab nagu ainus klubi hetkel, kes tõsiselt viitsib lükata raha mängu. Ei usu, et nad peale esimest hooaega kohe loobuks oma kavast, samal ajal kui ülejäänud klbuid ainult nõrgenevad...

Ma arvan, et Kalju peaks uuesti koosseisu välja vahetama, kui tahab meistriks tulla. Üks asi on saavutada sellist suhtelist edu, nagu Kalev mullu, meistriks tuleks eeldab siiski tugevamaid mängijad. Lihtsalt selline arvamus. :)

zaz
11.02.08, 19:31
kui Levada kraanid kinni keerab, siis hakkavad ka sealt mehed liikuma (nagu tegelikult ka juba eelmise hooaja lõpust näha oli)

urmar
11.02.08, 19:33
kui Levada kraanid kinni keerab, siis hakkavad ka sealt mehed liikuma (nagu tegelikult ka juba eelmise hooaja lõpust näha oli)

Ega see nii lihtne ei ole, sest alles teatati, et näiteks Morozov pikendas lepingut 2011 aastani.

lennu
11.02.08, 19:43
Levadiast liiguvad mehed Norra esiliigasse või mujale vana maailma vägevate sekka. Aga ma miskipärast ei usu väga sellesse, et Levada kraanid kinni keerab.

magnisco
11.02.08, 20:32

Miks ta kraanid kinni peaks keerama?

ALEKOK
11.02.08, 20:42
Miks ta kraanid kinni peaks keerama?

Äkki tuleb kopp ette jalkast või äri ei suju enam nii hästi?

eestimees
11.02.08, 21:01
Levadiast liiguvad mehed Norra esiliigasse või mujale vana maailma vägevate sekka. Aga ma miskipärast ei usu väga sellesse, et Levada kraanid kinni keerab.

ei juhtu Levadiaga midagi

ALEKOK
11.02.08, 21:21
Levadia võiks tänavu siiski välismaalt kellegi tugevdama võtta, mis sellest kongolase värgist sai?

zaz
11.02.08, 21:59
Äkki tuleb kopp ette jalkast või äri ei suju enam nii hästi?

ilgelt pasasti läheb ju Levadal... põhiäri vist on okei, aga katse kinnisvaraturule siseneda on ju korralikult läbikukkunud

billy t
12.02.08, 12:09
nüüd siis teame, miks Pohlak nii kangesti Levadale hiljuti suud tahtis anda

urmar
12.02.08, 14:33
nüüd siis teame, miks Pohlak nii kangesti Levadale hiljuti suud tahtis anda

Viimati oli vist Rüütli puhul, aga mis see siia puutub? :)

billy t
12.02.08, 18:11
Viimati oli vist Rüütli puhul, aga mis see siia puutub? :)

miks ta siis ei puutu ... muidugi teeb meele rõõmsaks ja lahkeks, kui suur konkurent tagasi tõmbab ja võtab veel sinu lahja rahastamise põhimõtteid ka üle - või arvad, et see neil tollal veel jutuks ei tulnud:)

jorss
13.02.08, 14:33
inter - levadia 2:1, nahk sai punase.

urmar
13.02.08, 21:53
miks ta siis ei puutu ... muidugi teeb meele rõõmsaks ja lahkeks, kui suur konkurent tagasi tõmbab ja võtab veel sinu lahja rahastamise põhimõtteid ka üle - või arvad, et see neil tollal veel jutuks ei tulnud:)

No kui Levada südant puistas, siis teadis konkurent muidugi. Kas Levada siis isegi teadis täpselt, mida tegema hakkab?

billy t
13.02.08, 22:07
No kui Levada südant puistas, siis teadis konkurent muidugi. Kas Levada siis isegi teadis täpselt, mida tegema hakkab?

ta küll impulsiivne tegelane, aga vaevalt, et need viimastel päevadel meile teatavaks saanud otsused hetke ajendil tehtud olid. aga võib-olla on need jutud kõik lihtsalt uinutamiseks, ah:D

Vova
15.02.08, 15:27
ja tuli jälle võit Flora üle , see kord 2:1
tubli Levadia !

2mSööt3mMööda
15.02.08, 17:20
Kas on juba infot, millal Levadia ja Flora peavad viienda ja kuuenda hooajaeelse sõprusmängu? :S

vutitibi
21.02.08, 11:19
Kuulge, kus Nikita on?
28. jaanuaril öeldi, et "esialgsete plaanide kohaselt 10. veebruarini Türgis"
Mis me siis nüüd peame arvama, et jäigi sinna või? Või viidi otse Moskvasse...

eestimees
21.02.08, 11:53
Kuulge, kus Nikita on?
28. jaanuaril öeldi, et "esialgsete plaanide kohaselt 10. veebruarini Türgis"
Mis me siis nüüd peame arvama, et jäigi sinna või? Või viidi otse Moskvasse...

nikita läheb venemaale

2mSööt3mMööda
21.02.08, 12:04
Sadrin pole omale klubi leidnud?

eestimees
21.02.08, 12:24
Sadrin pole omale klubi leidnud?

hetkel mitte

2mSööt3mMööda
23.02.08, 15:51
FC Levadia vs FC Šiauliai tulemust on kellelgi pakkuda?

scrayr
23.02.08, 16:33
FC Levadia vs FC Šiauliai tulemust on kellelgi pakkuda?

FC Levadia - FC Šiauliai 0:0

Martin
28.02.08, 19:37
Jalgpallur Martin Kaalma sai isaks (http://www.elu24.ee/?id=11231)

Õnne ja jõudu, Tibu ruulib :)

JanK
29.02.08, 11:40
KalevSport

Homme
17:00

Jalgpall. Superkarikafinaal.Tallinna FC Levadia-Narva JK Trans. Otseülekanne Sportland Arenalt. Vaheajal Jalgpallistuudio