PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

Martin
02.03.08, 02:56
Mäng mänguks, kuid ma tahaks teada, kuidas Lemsalu otse punasest pääses vastasmängija ründamise eest.

urmar
02.03.08, 03:33
Mäng mänguks, kuid ma tahaks teada, kuidas Lemsalu otse punasest pääses vastasmängija ründamise eest.

Kuna see oli Superkarikas, siis need kaardid ei ole see eriti olulised, aga liigamängus oleks pidanud jah punase saama. Jälle olen Martiniga ühel meelel. :)

Alvar550
02.03.08, 19:26
http://etvsport.ee/index.php?0568683

Rein
02.03.08, 19:31
Ohhhhooooo,

kas tuuakse jälle mingi Itaalia kloun?

fcfloraforever
02.03.08, 19:38
levadia valitsemisaja lõpu jätk...

Silver
02.03.08, 19:41
levadia valitsemisaja lõpu jätk...

Mis mõttega sa loobid selliseid lolle loosungeid? Annab see sulle mingisugust mõnu? Mul on selline tunne, et sa kunagi ei mõtle enne postitamist. Ära lahmi tühja.

Mis puutub Levadia treeneripinki, siis kes võiks haarata ohjad? Mina ei oska küll kedagi hetkel veel pakkuda. Suhteliselt üllatav uudis.

eestimees
02.03.08, 19:41
http://etvsport.ee/index.php?0568683

"Samuti näitas superkarikafinaalis saadud kaotus, et Tallinna FC Levadia meeskond vajab muudatusi."

Sellest loeb välja, et Rüütli ei saa enam hakkama.

Ülikõva oleks kui Bondarenko saaks peatreeneriks:) Hepner on tõenäoline varjant.

biist
02.03.08, 19:55
Minu arust võiks Levadia kusagilt kaugemalt endale treenerit otsida, kui rahakott lubab muidugi. Kes muidu siin kohalikul karjamaal oleks suuteline Levadiat juhendama ? Ses mõttes suuteline, et suudaks ML ära võita kuna vähemaga vast levada ei lepi ?

aanvaller
02.03.08, 19:58
Kurat mul võttis südamest täitsa.

eika
02.03.08, 20:01
Nädal enne liigamängude algust välistreeneri palkamine võrduks enesetapuga. Pigem peaks palkama kedagi, kes on süsteemi sees ja tunneb mängijaid.

Sir. Nuutu
02.03.08, 20:03
Vot sulle pommuudist. Tuleb väga põnev hooaeg. Levadial uus juhendaja, Trans näitas võimu, Flora pole veel ennast paljastanud ning Kalju oma suurte juttudega.
Läheb lahti!

urmar
02.03.08, 20:07
Tunda on Levadia uue presidendi kindlat kätt.

Rein
02.03.08, 20:08
Loodetavasti ei palgata Bondarenkot või mõnda muud venelast, sest muidu on oht, et Levadia "venestatakse" jälle. Praegu on päris tore vaadata, et nii palju eestlasi mängib ja platsil räägitakse enamasti ikka eesti keeles.

eestimees
02.03.08, 20:08
küllap see otsus langetati Pohlaku ja Levada läbirääkimisel

fcfloraforever
02.03.08, 20:09
Välistreenerit küll ei tule...Levada ju alles rääkis klubi majanduslikest raskustest.
Aga jah hooaeg tuleb põnev:)

-Raul-
Kuningas on surnud, elagu uus kuningas, Prins!

biist
Noh igatpidi imelik samm kui see tehti nüüd ja kohe ilma ette planeerimata - Korralik asendaja puudub ja ainult üks nö valesamm. Väga imelik ikka. Oleks võinud siis varem juba lepingu lõpetada.

urmar
02.03.08, 20:10
kuulge, Bondarenko on praegu juhuslikult ametis ja hetkel võidukas. Miks peaks tema kippuma tagasi sinna, kus teda omal ajal ei hinnatud.

-RoMaRiO-
02.03.08, 20:12
Prinsist peaks saama jah uus peatreener. Sest uus treener on klubisisene ning Hepneril pole vist vastavaid pabereid.

urmar
02.03.08, 20:13
küllap see otsus langetati Pohlaku ja Levada läbirääkimisel

Otsustaja peaks nüüd Tšurilkin ju olema? Või kuidas? Küllap eestimees muidugi teab täpsemalt.

linkimpark98
02.03.08, 20:13
Minu arust võiks Levadia kusagilt kaugemalt endale treenerit otsida, kui rahakott lubab muidugi. Kes muidu siin kohalikul karjamaal oleks suuteline Levadiat juhendama ? Ses mõttes suuteline, et suudaks ML ära võita kuna vähemaga vast levada ei lepi ?

Äkki siis Jose Mourinho palgata? Ta peaks olema suuteline. Ga tiba tõsisemalt poolelt vaadates peaks selleks hooajaks vähemalt küll praeguse seisuga eestist treeneri valima sest et kui sa valid nädal ennem liiga algust muulamaalase siis ta peab esmalt süsteemiga ära harjuma keele ära õppima ning ka veel mängijatega tuttavaks saama nii et hetkel oleks targem eestlane palgata!

eestimees
02.03.08, 20:14
ma ise tahaks tõelist põhjust kuulda. Kas asi on Eesti koondises?

See, mis meedias on, et Levadia vajab muudatusi on ikka väga totter, sellist jama on raske komenteerida

Thugie
02.03.08, 20:15
Tõesti väga suur üllatus. :O
Ja veel nii natuke enne ML-i uue hooaja algust ka siis. Olen ka päris kindel, et troonile siis Prins. Küsimus vaid kas uus peatreener tuleb vaid hooajaks ja siis otsitakse uus, või on pikemad plaanid.?

aanvaller
02.03.08, 20:26
"Uut juhendajat pole seni nimetatud, kuid esialgu asendab Rüütlit meeskonna teine treener Igor Prins."
Äkki ütleb see lause midagi?
Arvan et tuleb välismaa satsike. Kuskilt lähedalt.
"Tallinna Levadia laupäevane superkarikafinaali 1:4 kaotus Narva Transile viis valitseva Eesti meistri ja 2003. aastast klubi klubi peatreenerina juhendanud Tarmo Rüütli teed lahku."
Samas toob see lause välja et läksid riidu vms?
http://etvsport.ee/jalgpall.php?0568684

Thugie
02.03.08, 20:29
No ma kl kahtlen, et sellisel ajal enam välistreenerit tuuakse.

billy t
02.03.08, 20:31
mis toimub?
piisab mul ainult korraks ära käia ...
nüüd ootaks küll juba asjaosalistelt asjalikke asjassepuutuvaid selgitusi
tahaks, et hooaja alguseks midagi järel ka oleks sellest klubist, keda nii kõvasti toetada on saanud

ALEKOK
02.03.08, 20:31
Jamh, üsnagi šokeeriv uudis..

billy t
02.03.08, 20:33
[QUOTE=aanvaller;857245"Tallinna Levadia laupäevane superkarikafinaali 1:4 kaotus Narva Transile viis valitseva Eesti meistri ja 2003. aastast klubi klubi peatreenerina juhendanud Tarmo Rüütli teed lahku."[/QUOTE]

no see nüüd küll mingi põhjus ei ole

PraS
02.03.08, 20:34
Ratnikov äkki?

aanvaller
02.03.08, 20:36
no see nüüd küll mingi põhjus ei ole

jah, my bad.
antud lingist võib lugeda ja järeldada et see oli ikkagi enamasti rüütli soov. Selles mehes leidub potensiaali.
eesti-hispaania 2-0, tasa tasa.

urmar
02.03.08, 20:49
Ratnikov võiks jah variant olla, aga ta on kogu aeg liikunud vihma käest räästa alla. :D Ühest klubist, mis on kokkuhoiupoliitikasse siirdunud, teise samasugusesse. Samas, kui kokkuhoiupoliitikast lähtuda, siis kõrgepalgalise treeneri vabastamine ja oma struktuurist asendaja võtmine annab päris arvestatava kokkuhoiu.

Rein
02.03.08, 20:49
Eks isand Levadale ei meeldinud kaotus Transile ja ju nad raksu läksid selle peale.
Kuigi minu arvates on see väga lühinägelik otsus Levada poolt.

billy t
02.03.08, 20:54
Eks isand Levadale ei meeldinud kaotus Transile ja ju nad raksu läksid selle peale.
Kuigi minu arvates on see väga lühinägelik otsus Levada poolt.

lühinägelik on arvata, et see oli põhjuseks

billy t
02.03.08, 20:59
eluisu veel on, aga söögiisu võttis küll ära

Rein
02.03.08, 21:01
lühinägelik on arvata, et see oli põhjuseks

Mis siis sinu arvates on põhjus?
Reedel esitled Rüütlit hooaja avamisel kui peatreenerit ja pühapäeval on lood teisiti. Ainuke võimalus on eilne mäng.

billy t
02.03.08, 21:10
Mis siis sinu arvates on põhjus?
Reedel esitled Rüütlit hooaja avamisel kui peatreenerit ja pühapäeval on lood teisiti. Ainuke võimalus on eilne mäng.

ma ei tea, mis on see põhjus
aga rüütli ei ole kindlasti treener, keda ühe suht mõttetu mängu kaotuse pärast lahti lasta - tema aktsiad on praegu laes

eestimees
02.03.08, 21:27
http://etvsport.ee/index.php?0568684
asi selge

tuleb nõustuda, et eesti liigas tõesti Rüütlil ei pruugi enam sära silmades olla ja koondis on on suurem motivatsiooni allikas

urmar
02.03.08, 21:33
"35-aastase kaitsja sõnul leitakse uus juhendaja ilmselt Levadia seest, kelleks saab olla Prins, Urmas Hepner või Aleksandr Puštov. Samas näitab klubi säärane ettepanek Lemsalu sõnul, et meeskond on ambitsioonikas ja nõuab tulemusi."

tsitaat sealt, aga veidi arusaamatu sõnastusega?

Silver
02.03.08, 21:52
Kired keesid üle nagu kuulda. Muud ei midagi.

HABE
02.03.08, 22:16
"35-aastase kaitsja sõnul leitakse uus juhendaja ilmselt Levadia seest, kelleks saab olla Prins, Urmas Hepner või Aleksandr Puštov. Samas näitab klubi säärane ettepanek Lemsalu sõnul, et meeskond on ambitsioonikas ja nõuab tulemusi."

tsitaat sealt, aga veidi arusaamatu sõnastusega?

Mõni endistest jalgpalluritest ei ole võimalik vä? Ise loodan Prinsi ikka.

ROOTSI KUNN
02.03.08, 23:07
Rüütli lahkumine oli kohe nii suur pauk ,et lükkas kõik teised tänased AK spordiuudised teisele kohale.
Mingi suht mõttetu Superkarka kaotuse järel peksta minema Eesti parim treener . See näitab ,et klubis kääris juba ammu ja bojaaril hakkab vist tõesti jalkpallist kõrini saama. Igatahes saab järglasel ,olema väga raske.
Levadias on ikkagi väga kõvad natuurid mõtlen mängijaid ja nende ohjamisega sai Rüütli hakkama. No klubi sees ma küll kedagi sellise autoriteediga treenerit ei tea.
. Võibolla ongi parem ,et nüüd Rüütli saab rahulikult koondisetööle keskenduda.
Levadia mängule jätab Rüütli lahkumine kindlasti negatiivse jälje ja see toob põnevust vaid juurde.

sosku
02.03.08, 23:39
Ohhhhooooo,

kas tuuakse jälle mingi Itaalia kloun?

Huvitav kokkusattumus. See Panceri vallandati 5 aastat tagasi samuti 1:4 kaotuse järel. Tookord saadi Tuleviku (!) käest nahutada, aga siis olid ka teised asjaolud.

Silver
02.03.08, 23:41
Millega härra Panceri üldse tegeleb? Kus ja keda ta juhendab, teab keegi rääkida? :)

aanvaller
03.03.08, 16:02
Ametist lahkunud Tarmo Rüütli asemel sai Eesti jalgpallimeistri Tallinna FC Levadia uueks juhendajaks senine abitreener Igor Prins. Tema esimese abitreenerina asub ametisse Marko Kristal.

Levadia senine juhendaja Rüütli viibis täna hommikul viimast korda Levadia treeningul ning keskendub edaspidi vaid Eesti koondise peatreeneri kohustuste täitmisele.

Kuno
03.03.08, 18:28
Ametist lahkunud Tarmo Rüütli asemel sai Eesti jalgpallimeistri Tallinna FC Levadia uueks juhendajaks senine abitreener Igor Prins. Tema esimese abitreenerina asub ametisse Marko Kristal.

Levadia senine juhendaja Rüütli viibis täna hommikul viimast korda Levadia treeningul ning keskendub edaspidi vaid Eesti koondise peatreeneri kohustuste täitmisele.

No vähemalt mõistlik valik!

HABE
03.03.08, 18:38
Kaks aastat järjest FC Levadia Eesti meistriks tüürinud Tarmo Rüütli lõpetas vastastikusel kokkuleppel klubiga töölepingu.

Kokkuleppe lahti sõnastamine: Alguses Rüütli andis teada, et soovib olla ainult Eesti koondise peatreener ja lahkuda Levadiast. Lepiti kokku, et üks hooaeg mõlemal kohal ja siis ainult Eesti koondise peatreener. Kuniks laupäevani, millal Levadia kaotas suurelt Transile. Klubi soov kärpida eelarvet veelgi, peeti targemas loobuda ühe hinnatuima treeneri teenetest juba nüüd, kus klubi ei suuda näidata tulemusi. Mõlemad osapooled saavutasid oma soovi. Rüütli saab rahus koondist juhendada ja Levadia rahakotti veelgi koomale tõmmata. Puust ja punaseks.

eestimees
03.03.08, 21:32
Kaks aastat järjest FC Levadia Eesti meistriks tüürinud Tarmo Rüütli lõpetas vastastikusel kokkuleppel klubiga töölepingu.

Kokkuleppe lahti sõnastamine: Alguses Rüütli andis teada, et soovib olla ainult Eesti koondise peatreener ja lahkuda Levadiast. Lepiti kokku, et üks hooaeg mõlemal kohal ja siis ainult Eesti koondise peatreener. Kuniks laupäevani, millal Levadia kaotas suurelt Transile. Klubi soov kärpida eelarvet veelgi, peeti targemas loobuda ühe hinnatuima treeneri teenetest juba nüüd, kus klubi ei suuda näidata tulemusi. Mõlemad osapooled saavutasid oma soovi. Rüütli saab rahus koondist juhendada ja Levadia rahakotti veelgi koomale tõmmata. Puust ja punaseks.

ilusamini ei saandki öelda

urmar
03.03.08, 23:28
Liigub kõlakas, et homses mängus teevad Levadia eest kaasa duubli mehed. Treeneriteks Hepner ja Puštov.

aanvaller
04.03.08, 00:57
Nii ongi. Huvitav miks. Pidavad Rüütli viimane soov olema.

Sats1
06.03.08, 15:56
Suur intervjuu J.Tchurilkiniga "Karjera" ajakirjas:
http://rus.delfi.ee/press/kariera/article.php?id=18366167

käbi
07.03.08, 18:40
kus homme mäng toimub:S???

vutitibi
07.03.08, 21:19
Viljandi kunstmuruväljakul. Järve ääres.

kalev94
10.03.08, 20:32
kas keegi oskab õelda,kas levadia lasi ehitada ka muru väljaku maarjamäela ja kas see hooaeg hakatakse seal mängima või vajab muru veel kasvamist.

Chaqueta
11.03.08, 00:20
kas keegi oskab õelda,kas levadia lasi ehitada ka muru väljaku maarjamäela ja kas see hooaeg hakatakse seal mängima või vajab muru veel kasvamist.

Muruväljak on seal küll, aga ma usun, et ainult treenimiseks...

billy t
11.03.08, 21:58
tuleb meil siis üritada homme eesti klubide au kaista

billy t
11.03.08, 22:02
kahju muidugi, kui Sanja lepingujamade pärast homme kaasa teha ei saa
ma väga loodan, et Soccernet näeb siin seekord tonti, aga mine tea ...

...Jumal...
12.03.08, 19:23
Peale suurt kaotust jalgapalli superkarikafinaalis Narvale käseb Viktor Levada vaibale kutsuda meeskonna peatreeneri Tarmo Rüütli.

Viktor: Pärast sellist avamängu kusagil Hispaanias, tead, mis toimuma hakkab?
Tarmo: Oletan.
Viktor: Nii teemegi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.soccernet.ee/news.php?id=18853

17
12.03.08, 23:38
Esimesed kaks kotti Tibule esiposti, kolmandas ei julgenud olukorda lõpuni mõngida, no jopvõimat.

rallikas
13.03.08, 12:42
Levadia viskas ka Dmitrijevi meeskonnast välja (http://sport.postimees.ee/130308/esileht/sport/317338.php)

jethro
13.03.08, 20:21
Levada on vist ukrainlane aga eesti jonn on külge jäänud :D

smörgåsbord
14.03.08, 02:49
http://sport.postimees.ee/140308/esileht/sport/jalgpall/eesti/317541.php

«Pigem käituvad mängijad omakasupüüdlikult. Nad soovivad lepingu lõpuni ühes klubis veeta ning siis vaba agendi staatuses uut töökohta otsida,» märkis Tšurilkin.

tõepoolest ennekuulmatu!

biist
14.03.08, 02:55
kuradi tšurka...Levadia maine langes minu silmis küll madalamale kui muru ja ma usun, et ma pole ainuke. Loodan, et Levadia hooaeg läheb võimalikult sitalt

viki77
14.03.08, 09:06
kuradi tšurka...Levadia maine langes minu silmis küll madalamale kui muru ja ma usun, et ma pole ainuke. Loodan, et Levadia hooaeg läheb võimalikult sitalt
Sa pole ainuke!

ROOTSI KUNN
14.03.08, 09:41
Hommiku TV-d vaatasite? Aivar Pohlak andis just Prrit Kuusele intervjuu Dmitrevi teemal. Minu meelest väga õigesti lahkas seda keissi.
Aga ,mis puutub Levadiasse siis jah ,kahjuks tekitab selline käitumine klubi vastu pahameelt.

ALEKOK
14.03.08, 09:43

mis selles artiklis nüüd midagi uut oli, et peale selle lugemist peaks maine langema?

Tundmatu
14.03.08, 10:14
Kahjuks, ei olnud võimalust Terevisiooni kaeda. Ehk keegi kes nägi saab Aivari jutust kokkuvõtte teha.

billy t
14.03.08, 10:59
Kahjuks, ei olnud võimalust Terevisiooni kaeda. Ehk keegi kes nägi saab Aivari jutust kokkuvõtte teha.

Rahulikult ja neutraalselt rääkis asjast. Kõrvu jäi selline mõte, et tema koos Tarmo Rüütliga kavatsevad selle vähese aja jooksul, kui Skandinaavias üleminekud veel võimalikud on, teha endast kõik, et Sanka leiaks endale uue klubi ja ei läheks koondise jaoks kaotsi.

vaikiv mees
14.03.08, 11:57
http://sport.postimees.ee/140308/esileht/sport/jalgpall/eesti/317541.php

«Pigem käituvad mängijad omakasupüüdlikult. Nad soovivad lepingu lõpuni ühes klubis veeta ning siis vaba agendi staatuses uut töökohta otsida,» märkis Tšurilkin.

tõepoolest ennekuulmatu!

ennekuulmatu või mitte,
aga selliste pallurite kohta öeldakse tavaliselt veelgi halvemini

Let's just remind ourselves how he treated us. He spent months telling us how much he loved Tottenham but refused to sign a new contract.

(ja mitte ainult kuhu ta edasi läks, vaid ka kuidas)

Sen
14.03.08, 12:24

http://www.etv24.ee/

Tundmatu
14.03.08, 12:29
http://www.etv24.ee/

Tänud kohe vaatan ilusti üle.

billy t
14.03.08, 12:33
mul ei ole mingeid konkreetseid fakte või asjaolusid teada, mille alusel kedagi antud juhul hukka mõistma hakata või protestikisa tõsta.
küll aga klubi poolehoidjana olen väga kurb.
võib-olla mõned siin mäletavad (vähemalt need, kes tol korral mu peale pahaseks said:)), et mitte ammu arvasin, et parima koosseisuga koondise oleks täielikult saanud kombineerida Levadia mängijatest - noh, praeguseks ei ole sellest ideaalkoosseisust klubisse eriti palju alles jäänud.
Sanja on (Taki kõrval) üks mul kõige lemmikumaid mängijaid Eestis üleüldse ja oleksin väga tahtnud teda kasvõi sellel hooajalgi veel Levadias mängimas näha või siis vähemalt meeldivate emotsioonidega tema karjääriredelil edenemisele kaasa elada.
kindlasti ei saa olla kerge tema positsioonil mängijale teda väärivat head uut klubi välismaalt leida, nentis seda ju ka Rüütli oma Vikerraadio intervjuus, vaatamata asjaolule, et peab Sanjat samuti väga heaks (Euroopa tasemel üle keskmise näitajatega) mängijaks.
sinisilmselt loodan ikka, et hundid söönuks saavad ja lambad seejuures terveks jäävad, aga teatav positiivsete emotsioonide kriis on hetkel küll võimust võtnud. et mis järgmiseks, kallid Viktor ja Juri?

Silver
14.03.08, 16:37
Mind täitsa huvitab, milline on Dmitrijevi hind?

JanK
14.03.08, 16:37
Et Kaljusse osta? :D

Silver
14.03.08, 16:44
Ei, mitte seda.

2mSööt3mMööda
14.03.08, 16:54
Kui ma väga rikas oleks, siis ma ostaks ta endale ja laseks tal niisama olla. Vähemalt siis ta ei ole niisama Levadias nagu praegu :P

Saagi eest maksti 100k euri? Ma oletan, et tema hind on sellest ikka tüki maad krõbedam.

Rein
14.03.08, 16:54
Mind täitsa huvitab, milline on Dmitrijevi hind?

Piisavalt suur, et Kaljule üle jõu käia.

billy t
14.03.08, 19:10
Kui ma väga rikas oleks, siis ma ostaks ta endale ja laseks tal niisama olla. Vähemalt siis ta ei ole niisama Levadias nagu praegu :P

ja mina laenutaksin teda mõnikord sinu käest ... et ta päris niisama kah ei oleks:D

priity
14.03.08, 19:33
Muideks, Poolas peaks ka veel üleminekud lahti olema. See ei tohiks olla eriti raske Poola meistri- ja esiliiga klubide faksid üles leida, lisaks on neil klubidel endil tõenäoliselt olemas video Poola-Eesti hiljutisest mägnust...

urmar
14.03.08, 20:13
Samas, sellise ekstreemse ülemineku korral langeb mängija võimalik hind kindlasti drastiliselt. Arusaamatu, miks ei tegutsenud Levadia tasa ja targu, et suvisel üleminekuajal Dmitrijev maha müüa ja mingit skandaali poleks olnudki. Keegi ehk ikka oleks teda soovinud, kuigi Levadiast millegipärast osta eriti ei soovita.

käbi
14.03.08, 21:09
Nad ei suuda hinda kunagi paika panna.

JanK
14.03.08, 21:10
Pannakse oksjonile ja mõni naisorjapidaja ostab ta ära.

budu
16.03.08, 00:51
et mis järgmiseks, kallid Viktor ja Juri?

nu ega tuleb lihtsalt vaadata kui muidugi kuskil see info üleval on,kellel leping läbi on saamas siis saab temast järgmine ohver.kink ei taht niisama olla ja pikendas lepingut.krt mehed paneme rahad kokku ja ostame Sanja levadialt välja ja anname kellegile tasuta ära.vähemalt saab sanja kuskil mängida ja koondisel ka rohkem kasu

lennu
16.03.08, 00:58
budulojus, teosta oma idee ja sa saad jalgpallihaigla aasta geeniuste hall of fame'is aukoha. iseenesest on huvitav, kuidas mängijad üldse Levadias mängida julgevad, kui "valesti" käitumine sääraselt karistatud saab.

budu
16.03.08, 01:00
budulojus, teosta oma idee ja sa saad jalgpallihaigla aasta geeniuste hall of fame'is aukoha. iseenesest on huvitav, kuidas mängijad üldse Levadias mängida julgevad, kui "valesti" käitumine sääraselt karistatud saab.

mehed mina oma osa annaks aga krt ma arvan et ukrainlane tahab ikka rohkem kui mul p... peal karvu.

willane
16.03.08, 20:37
Pebre sai ka jala valgeks. Vägev! edu

aanvaller
21.03.08, 00:05
Lenc, kuidas homsega jääb siis?
Küpsist saab?

Maekas
21.03.08, 00:12
Lenc, kuidas homsega jääb siis?
Küpsist saab?

Mis homme on?

aanvaller
21.03.08, 00:17
Mis homme on?
Vabandust, olin ajaga tund aega ees.
Aga laupäeva õhtuks sooviks küll Lencilt küpsist, tänan :)

billy t
22.03.08, 20:53
peremees on jälle omal (tabeli esimesel) kohal:D
kalev seekord siis rohkem ei suutnud üllatada kui koleda lumetuisuga, mis ju kah tegelikult mingi üllatus ei olnud.
hea töö, levadia poisid!

hacker12
22.03.08, 21:50
arvestades levadia noorenenud koosseisu, siis arvan, et iga võit teeb neid ainult levadialikumaks

ROOTSI KUNN
30.03.08, 11:29
Levadia on muutumas järjest rohkem TVMK-likumaks,fännideta ja ka tegelt identiteedita klubiks. Fänne pole tal õieti olnudki peale seda kui nad Maardust linna kolisid ja omale Tallinna nime hankisiid Eilne mäng Tammeka vastu tõestas seda veelkord. Eesti meister ja publikut 50 inimest ,kellest pooled Tartust ning ,kes karjusid ( ei saa õelda ,et kedagi üle) üksi omade poolt.
Aga noh oleme ausad ,ükski eestlane ei hakka ka sihukest sõna nagu Ljevadija....;) karjuma. Veel mõned aastad tagasi ,kui nad NUFC - i vastu mängisid siis oli neil hea võimalus omale fänniaremee tekitada ja seda hoida aga ,kui klubis puudub ikkagi täielikult huvi ja nägemus selle vastu siis säh.. võtke nüüd omale Fanera-2 aunimetus vastu.

PraS
30.03.08, 14:47
Levadia on muutumas järjest rohkem TVMK-likumaks,fännideta ja ka tegelt identiteedita klubiks. Fänne pole tal õieti olnudki peale seda kui nad Maardust linna kolisid ja omale Tallinna nime hankisiid Eilne mäng Tammeka vastu tõestas seda veelkord. Eesti meister ja publikut 50 inimest ,kellest pooled Tartust ning ,kes karjusid ( ei saa õelda ,et kedagi üle) üksi omade poolt.
Aga noh oleme ausad ,ükski eestlane ei hakka ka sihukest sõna nagu Ljevadija....;) karjuma. Veel mõned aastad tagasi ,kui nad NUFC - i vastu mängisid siis oli neil hea võimalus omale fänniaremee tekitada ja seda hoida aga ,kui klubis puudub ikkagi täielikult huvi ja nägemus selle vastu siis säh.. võtke nüüd omale Fanera-2 aunimetus vastu.

Tartu fänne oli neli-viis ning paar poolehoidjat ja inimesi oli küll rohkem kui 50. Pakuksin, et mingi 120 kuni 150.

billy t
30.03.08, 14:48

kes oled Sina, et Sa siin niimoodi paugud?!?!
kes on volitanud Sind klubisid laiali saatma?
milles on Levadia mängijad süüdi, et neil fännide koondatud toetus puudub?
et tuleme aga korduvalt meistriteks ja näitame parimat mängu üldse, aga näe ei karju meie fännid piisavalt väljaku ääres, järelikult oleme jamad ja tuleks laiali saata??? ilus loogika! paistab, et nii mõnelegi on see hiljuti Nõmme soodest tõusnud roosa udu liiast pähe hakanud.
mida annab Vaprus oma kõige vaimukamate ja valjuhäälseimate fännidega ning seejuures täiesti masendava mänguga Eesti jalgpallile puhtalt sportlikust/saavutuslikust poolest juurde? - mitu nende mängijat on välisklubidesse õnnestunud sokutada või mitu koondistki esindamas?
ja mille poolest on teie, Flora, fännid nii erilised? hea, kui teil endilgi enamustele mängudele need ühed ja samad mõned näod on kohale tulnud oma vanunud lauseid karjuma. või teeb teid äkki eriliseks see, et teie kodustaadion on ühtlasi Eesti esindusstaadion ja et teie juht ja vaimne liider on Eesti jalgpalli tsaar ja et iganenud arusaamade mõjul kiputakse tavainimese (mõtlen siin igapäevase jalgpalliga mitte nii kursis olevaid inimesi) poolt koondist ja Florat ühte patta panema - no selliste eeldustega ja piisava olemasolu ajaga oleksite juba ei tea kuhu pidanud jõudma oma arenguga.
ka Levadia toetajad on täiesti olemas, lihtsalt ei ole neid ühtseks fännipundiks koondatud. mismoodi ühendada eesti ja vene inimesed? senini ei ole sellist misjonäri ilmselt leidunud, kes sellega hakkama saaks. aga ma ei kaotaks veel lootust. andke aega!

eilsest mängust kah.
oli tunda, et keskväljal on puudus Kostja V.-ist ja Sanja D.-st. viimast oli lausa valus tribüünil niisama istumas näha. seetõttu on praegu ka mäng erinev sellest, millega Levadia puhul harjunud ollakse. rünnakud on enamasti äärtelt, mitte keskelt ja palju rohkem on pikka palli kui mulle meeldiks. samas Malov on end järjest rohkem väga heast küljest näidanud ja saab kindlasti uuel positsioonil hästi hakkama. ja Sass P-d oleks ka võinud eile mängitada, oleks vast kiirust ja teravust juurde andnud.
arvestades seda, mida kõike on uue hooaja alguses läbi elatud, palun ainult kannatlikku meelt ja rohkem toetust. kui pinged vaibuvad, küll siis läheb ka mäng jälle nagu õlitatult.

ah jaa, ja Tartu fännid, palun jätke järgmisel korral pasunad koju - ega te ju mingid kossupeded ole:D. need on kõrvale eriti vastikud, ei olegi ühegi teise kubi fännidega sellist pasunafenomeni täheldanud.

ja palun mitte õiendama hakata pika sõnavõtu üle, kuna siin teemas niikuinii suhtelistelt harva postitatakse:)

PraS
30.03.08, 14:55
Sass P-d oleks ka võinud eile mängitada, oleks vast kiirust ja teravust juurde andnud.

noored puhkasid, kuna tulid alles neljapäeval mängult hollandiga.

CD7
30.03.08, 15:01
ja palun mitte õiendama hakata pika sõnavõtu üle, kuna siin teemas niikuinii suhtelistelt harva postitatakse:)

ei tea küll miks :D

aga kaljul ka paar jalkapasunat täitsa olemas

billy t
30.03.08, 15:12
ei tea küll miks :D

ära saa valesti aru, ega ma selle üle ei kurda. piisab täiesti, kui siin "meistri- ja esiliiga" teemas üks roosa rubriik olemas on, kuhu mida iganes postitada ja mida rohkem, seda parem.

ALEKOK
30.03.08, 15:26
Arusaadav, et Levadia poolehoidja tunneb ennast puudutatuna, aga Rootsi Kunnilt üsnagi õige jutt. Billylt muidugi seekord rumal jutt, aga emotsioonid tegid tõenäoliselt oma töö.

-RoMaRiO-
30.03.08, 15:44
Billy, ei viitsi su posti tsiteerima hakata, seega lihtsalt üks küsimus sulle.

Mulle on jäänud mulje, et sa oled Levadia pooldaja. Milles probleem, võta ette, hakka pihta fännigrupi loomisega. Saad kindlasti rohkem emotsioone kui niisama passida tribüünil. Ja minu jaoks üks põhjus, miks kutid ei taha enam Levadias mängida on see, et pole ju kellegile mängida. Klubil ei ole ei fänne ega ka eriti pealtvaatajaid.

Seega, kui sulle läheb Levadia areng korda, tee asi ära. Algus võib olla tsipake raske, kuid pärast naudid seda täiel rinnal. Edu!

PraS
30.03.08, 18:13
Ja minu jaoks üks põhjus, miks kutid ei taha enam Levadias mängida on see, et pole ju kellegile mängida. Klubil ei ole ei fänne ega ka eriti pealtvaatajaid.

Kes sul siis Levadias mängida ei taha?

Vahkito
30.03.08, 18:31
kes oled Sina, et Sa siin niimoodi paugud?!?!
kes on volitanud Sind klubisid laiali saatma?
milles on Levadia mängijad süüdi, et neil fännide koondatud toetus puudub?
et tuleme aga korduvalt meistriteks ja näitame parimat mängu üldse, aga näe ei karju meie fännid piisavalt väljaku ääres, järelikult oleme jamad ja tuleks laiali saata??? ilus loogika! paistab, et nii mõnelegi on see hiljuti Nõmme soodest tõusnud roosa udu liiast pähe hakanud.
mida annab Vaprus oma kõige vaimukamate ja valjuhäälseimate fännidega ning seejuures täiesti masendava mänguga Eesti jalgpallile puhtalt sportlikust/saavutuslikust poolest juurde? - mitu nende mängijat on välisklubidesse õnnestunud sokutada või mitu koondistki esindamas?
ja mille poolest on teie, Flora, fännid nii erilised? hea, kui teil endilgi enamustele mängudele need ühed ja samad mõned näod on kohale tulnud oma vanunud lauseid karjuma. või teeb teid äkki eriliseks see, et teie kodustaadion on ühtlasi Eesti esindusstaadion ja et teie juht ja vaimne liider on Eesti jalgpalli tsaar ja et iganenud arusaamade mõjul kiputakse tavainimese (mõtlen siin igapäevase jalgpalliga mitte nii kursis olevaid inimesi) poolt koondist ja Florat ühte patta panema - no selliste eeldustega ja piisava olemasolu ajaga oleksite juba ei tea kuhu pidanud jõudma oma arenguga.
ka Levadia toetajad on täiesti olemas, lihtsalt ei ole neid ühtseks fännipundiks koondatud. mismoodi ühendada eesti ja vene inimesed? senini ei ole sellist misjonäri ilmselt leidunud, kes sellega hakkama saaks. aga ma ei kaotaks veel lootust. andke aega!

eilsest mängust kah.
oli tunda, et keskväljal on puudus Kostja V.-ist ja Sanja D.-st. viimast oli lausa valus tribüünil niisama istumas näha. seetõttu on praegu ka mäng erinev sellest, millega Levadia puhul harjunud ollakse. rünnakud on enamasti äärtelt, mitte keskelt ja palju rohkem on pikka palli kui mulle meeldiks. samas Malov on end järjest rohkem väga heast küljest näidanud ja saab kindlasti uuel positsioonil hästi hakkama. ja Sass P-d oleks ka võinud eile mängitada, oleks vast kiirust ja teravust juurde andnud.
arvestades seda, mida kõike on uue hooaja alguses läbi elatud, palun ainult kannatlikku meelt ja rohkem toetust. kui pinged vaibuvad, küll siis läheb ka mäng jälle nagu õlitatult.

ah jaa, ja Tartu fännid, palun jätke järgmisel korral pasunad koju - ega te ju mingid kossupeded ole:D. need on kõrvale eriti vastikud, ei olegi ühegi teise kubi fännidega sellist pasunafenomeni täheldanud.

Võid täiesti kindel olla,et järgmine kord on meil pasunaid veel rohkem. Kui su õrnad kõrvakesed ei heli ei kannata,pead vist kyll koju jääma. Meie meeskonnal on sellest kasu ja naiivne olex loota,et mõtleme eriti vastasmeeskonna ja nende poolehoidjate peale. Fännide kohustusex ongi kõvasti lärmi teha,et sa teaxid.Ja Vapruse fännid teevad kõik sellex,et meeskond jääx meistriliigasse, ning usu mind,meeskond on neile kaasaelamise eest väga tänulik. Masendav,et mitu korda tiitli võitnud Levadial fänne pole. Nii hea on tribyynil teisi fänne arvustada onju. Igatahes kõike paremat ja ole ise ka mõnus.

billy t
30.03.08, 18:33
Kes sul siis Levadias mängida ei taha?

täpselt minu küsimuse võtsid ära
need arvestatavad mängijad, kes on klubist lahkunud, on seda teinud ikka vast selle mõttega, et minna välismaale ennast edasi arendama
kui põhjuseks oleks see, et Levadial ei ole piisavalt fänne, siis me näeksime ju neid samu mehi mängimas Nõmme Kaljus, klubis, kellel on siin nüüd kõige suurem fänniarmee
fännid on mitteamatöörist mängija jaoks pigem ikka boonus, kui see oleks ajendiks klubi valikul, oleks see väga ebaproffessionaalne suhtumine

billy t
30.03.08, 18:36
Võid täiesti kindel olla,et järgmine kord on meil pasunaid veel rohkem. Kui su õrnad kõrvakesed ei heli ei kannata,pead vist kyll koju jääma. Meie meeskonnal on sellest kasu ja naiivne olex loota,et mõtleme eriti vastasmeeskonna ja nende poolehoidjate peale. Fännide kohustusex ongi kõvasti lärmi teha,et sa teaxid.Ja Vapruse fännid teevad kõik sellex,et meeskond jääx meistriliigasse, ning usu mind,meeskond on neile kaasaelamise eest väga tänulik. Masendav,et mitu korda tiitli võitnud Levadial fänne pole. Nii hea on tribyynil teisi fänne arvustada onju. Igatahes kõike paremat ja ole ise ka mõnus.

no selleks ei oleks sa küll pidanud kogu mu pikka juttu tsiteerima:)

billy t
30.03.08, 18:41
Arusaadav, et Levadia poolehoidja tunneb ennast puudutatuna, aga Rootsi Kunnilt üsnagi õige jutt. Billylt muidugi seekord rumal jutt, aga emotsioonid tegid tõenäoliselt oma töö.

sa üllatad mind. ei olegi seekord tavapärane "kas niimoodi mõtledki" või "kas sa teed nalja" :)
aga ma ikkagi paluks sul oma põhjapanevat seisukohta, et mu jutt on rumal, motiveerida ja samuti motiveerida seda, et kust otsast on õige paigutada võrdusmärk TVMK ja klubi, kellel on arvestatav noortetöö ja treeningbaas ja kelle huvi on senini olnud ikka omada parimaid mängijaid ja pakkuda seega Eestis kõrgeimal tasemel mängu, vahele?

-RoMaRiO-
30.03.08, 19:04
täpselt minu küsimuse võtsid ära
need arvestatavad mängijad, kes on klubist lahkunud, on seda teinud ikka vast selle mõttega, et minna välismaale ennast edasi arendama
kui põhjuseks oleks see, et Levadial ei ole piisavalt fänne, siis me näeksime ju neid samu mehi mängimas Nõmme Kaljus, klubis, kellel on siin nüüd kõige suurem fänniarmee
fännid on mitteamatöörist mängija jaoks pigem ikka boonus, kui see oleks ajendiks klubi valikul, oleks see väga ebaproffessionaalne suhtumine

Miks peaks mängima välismaal, kui saad ka koduliigas? Sellepärast, et kodune tase on nigel ning pole kellegile mängida. Mängijate ainuke eesmärk on saada välismaale, kuigi nende klubide tase pole vbl üldse paremgi kui siinsel Levadial või Floral.

Aga nagu ma näen, siis sa pole huvitatud fänlusest. Seega nõustun Kunniga, kellel selliseid satse vaja, ainult tulemusele kah mängida ei saa. Ja põhimõtteliselt vahet pole kes see liider meil on, tase niigi nigel, isegi Balti liigas saame kõik mängud pähe. Olgu siis liider Levadia või Vaprus. Teise näol on aga tegemist klubiga. Klubiks saab nimetada võistkonda, kellel on olemas fännid.

Ja see et sa valid fännidega tiimi on ebaprofessionaalne? :D
Kellele muule sa siis mängid, kui mitte fännidele? Mina ootaks pigem kõrgliigasse näiteks Paidet, kus on lootust, et tekib fänlus. Kõrgliiga vajab intriigi ning seda ei saa ainult mänguväljakul, vaid tribüünil.

ALEKOK
30.03.08, 19:14

Eestis kohe kindlasti ei näita see ebaprofessionaalset suhtumist. Paljudel tugevatel Meistriliiga mängjatel on olnud kuhugi Vene/Norra/Rootsi esiliigasse minnes põhiajendiks, et seal on kellele mängida. Eesti Meistriliiga suurim probleem pole mitte nõrk tase, vaid publiku puudumine. Seega on igati loogiline, et Eestis on klubi valikul ajendiks ka fännide ja publiku olemusolu.

Sinu emotsionaalse postituse rumaluse põhjendamiseks ma ei hakka aega raiskama, sest ma usun, et sa saad ise ka aru mis seal rumalat oli. Kui ei, siis on lihtsalt kurb.

PraS
30.03.08, 19:43
Miks peaks mängima välismaal, kui saad ka koduliigas? Sellepärast, et kodune tase on nigel ning pole kellegile mängida. Mängijate ainuke eesmärk on saada välismaale, kuigi nende klubide tase pole vbl üldse paremgi kui siinsel Levadial või Floral.

Aga nagu ma näen, siis sa pole huvitatud fänlusest. Seega nõustun Kunniga, kellel selliseid satse vaja, ainult tulemusele kah mängida ei saa. Ja põhimõtteliselt vahet pole kes see liider meil on, tase niigi nigel, isegi Balti liigas saame kõik mängud pähe. Olgu siis liider Levadia või Vaprus. Teise näol on aga tegemist klubiga. Klubiks saab nimetada võistkonda, kellel on olemas fännid.

Ja see et sa valid fännidega tiimi on ebaprofessionaalne? :D
Kellele muule sa siis mängid, kui mitte fännidele? Mina ootaks pigem kõrgliigasse näiteks Paidet, kus on lootust, et tekib fänlus. Kõrgliiga vajab intriigi ning seda ei saa ainult mänguväljakul, vaid tribüünil.

Mario, väga loll jutt. Fännidele võid sa töö kõrvalt mängida. Tööd teed sa ka selleks, et ära elada mitte et saaksid mõned kroonid ja saaksid ülemuselt roppumoodi kiita. Pärnul ja Kaljul on küll toredad fännid, kuid proffid nad veel pole ja seepärast ka mängija valib meeskonna kus ta saab kui mängija areneda ning sobival juhusel end proovile panna vähe tugevamas liigas. Nii mõnigi mängija on enda tuleviku nimel valinud Flora või Levadia, kuid mitte Kaljut.

ALEKOK
30.03.08, 19:52
Nii mõnigi mängija on enda tuleviku nimel valinud Flora või Levadia, kuid mitte Kaljut.

Kalju on nüüd alles vähem kui kuuga fänluse ja publiku poolest väga atraktiivseks klubiks muutunud, varem poleks olnudki põhjust Kaljut valida. Ma usun, et hetkel oleks Kalju valijaid päris suur hulk, sest lisaks fänlusele ja publikule on Kaljul ka sportlikus mõttes visioon olemas.

-RoMaRiO-
30.03.08, 19:54
Mario, väga loll jutt. Fännidele võid sa töö kõrvalt mängida. Tööd teed sa ka selleks, et ära elada mitte et saaksid mõned kroonid ja saaksid ülemuselt roppumoodi kiita. Pärnul ja Kaljul on küll toredad fännid, kuid proffid nad veel pole ja seepärast ka mängija valib meeskonna kus ta saab kui mängija areneda ning sobival juhusel end proovile panna vähe tugevamas liigas. Nii mõnigi mängija on enda tuleviku nimel valinud Flora või Levadia, kuid mitte Kaljut.

See on kõigest minu arvamus, tore kui sinu oma teistsugune. No näiteks kui ma oleks laulja ning mul oleks valida, kus esineda, kas Eestis kus vaatab etteastet 1000 inimest või Lätis, kus vaatab 10000, siis oleks valik ju selge.

Mille nimel üldse püüelda jalgpalluriks, kui pole kellegile mängida?

ALEKOK
30.03.08, 20:04
See on kõigest minu arvamus, tore kui sinu oma teistsugune. No näiteks kui ma oleks laulja ning mul oleks valida, kus esineda, kas Eestis kus vaatab etteastet 1000 inimest või Lätis, kus vaatab 10000, siis oleks valik ju selge.

See oli nüüd küll väga sitt näide ausalt öeldes :D
Ei saagi aru, kumb valik siis selge on? Eesti laulja valiks kahtlemata Eesti, Läti oma Läti, mõne teise riigi omal oleks suht pohhui, aga sama honorari korral valiks tõenäoliselt Läti.

CD7
30.03.08, 20:11
Nii mõnigi mängija on enda tuleviku nimel valinud Flora või Levadia, kuid mitte Kaljut.

tõesti, to be fair pole kalju olnud valik väga kaua. Ehk vaatame aasta/paari pärast kas see lause siis on tõsi parem. praegu vara veel sellest rääkida.

PraS
30.03.08, 20:13

Tõesti praegusel ajal on ju oluline,et kõik su soengut ja välimust kiidaks ning eriti tore on ju ilusate putsadega ässata. Kindlasti on ka siis klubis rohkem lööki. Kindlasti pole tähelepanu see kõige tähsam faktor jalgpalluriks saamisel. Tähtsaim majanduslik pool ja soov tegeleda mis sulle meeldib.

billy t
30.03.08, 22:27
Eestis kohe kindlasti ei näita see ebaprofessionaalset suhtumist. Paljudel tugevatel Meistriliiga mängjatel on olnud kuhugi Vene/Norra/Rootsi esiliigasse minnes põhiajendiks, et seal on kellele mängida. Eesti Meistriliiga suurim probleem pole mitte nõrk tase, vaid publiku puudumine. Seega on igati loogiline, et Eestis on klubi valikul ajendiks ka fännide ja publiku olemusolu.

nii mõtledki või? sa teed vist nalja? su jutt on nii rumal, aga ma ei viitsi hakata põhjendama, sest ma usun, et sa saad ise ka aru mis seal rumalat on. kui ei, siis on lihtsalt kurb

aanvaller
03.04.08, 19:56
http://eesti.info/uudised/uudis.php?uudis=Levadia_t%F5usis_klubide_edetabeli s_kaks_kohta&uid=225868
levadia nüüd klubide edetabelis 72.
eelmisel aastal 74.

vibu
03.04.08, 21:08
Jutt, et jalgpallurid ei mängi vaatajatele... No andke andeks. Kas inimestel on kadunud selge mõistus ja ratsionaalne mõtlemine? Vaatajad- olgu siis tribüünil või teleka ees, on need, kes toovad otseselt ja kaudselt sponsorite kaudu klubile raha. Mille eest neile palka makstakse. Mõned isendid võivad olla Eestis, kes tambivad selle omast taskust kinni, kudi kahjuks või õnneks saab ka nende jaks ükskord otsa. Viitsimine ja tahtmine mõlemad. Kes ei suuda juba palku maksta, kes mõtleb mängijate müügile paaniliselt, et midagigi tagasi teenida. Likvideeritakse tulemust, aga mitte põhjust. Ja põhjus on see, et raha voog klubisse algab fännidest. Kalju on selles mõttes võrreldes Levadiaga hea näide- promo, fännide hulk, kajastatus meediaga on kaasa toonud arvestatava raha sissevoolu piletitelt, uutelt sponsorlepingutelt.
Mõtlemist nii Levadiale, kui ka teistele piisavalt...
Ärge mossitage.
Nautige kevadet murul. Jalgpallimurul...

aanvaller
05.04.08, 19:04
ega keegi juhuslikult tänast mängu ei striimi?
myp2p.eus igatahes ei olnud.

billy t
05.04.08, 21:32
lihtsalt armastan :love:
ilusad hetked täna "kuidas selle kohta öeldaksegi hundi ... karukoopas":D

taku*
06.04.08, 01:14
mis sul venelaste vastu on?

Sir. Nuutu
06.04.08, 01:19
Kaklema kipuvad...:)

Martin
06.04.08, 01:24
Kaklema kipuvad...:)

kes teist siis seekord pokri topiti?

Siimphoto
06.04.08, 01:44
Flora vs Levadia pildid (http://www.siimphoto.net/gallery/Sports/Football/Club%20Football/FC%20Flora%20vs%20Levadia%20(05.04.2008)/)

Sir. Nuutu
06.04.08, 01:49
kes teist siis seekord pokri topiti?

Nemad topiti. Alustajad topitakse ju ikka

ROOTSI KUNN
06.04.08, 10:40
Paar tiblavanti said korralikult lõuga ,kuna tulid nokkima .Tagajärjeks oli see ,et nad viidi mentide poolt minema ja meie Sennikesel läks käsi kusagil õlkoopast välja temaga tometasid arstid.

2mSööt3mMööda
06.04.08, 12:04
wäooo, nagu päris juba ....

billy t
06.04.08, 13:36
eestlastest metallivargad võiks tibladest metallivarastele selgeks teha et kui nad ise kaklema hakkavad ja siis lõuga saavad siis ei ole mõtet pollarit kutsuda. kui kaklema hakkavad siis ärgu ka pollarit kutsugu molli saades. türi ja paide küll kui munnid need tibladest metallivargad on. joptvõi mat.

sõjardist natsist võiks endale selgeks teha, et kui ennast talitseda suudad, siis ei tule ka mingit kaklust
ise kismat ei näinud ja ei huvita ka sellised asjad, saab ennast mängu vaadates piisavalt välja elatud
aga olles teie fänne siin foorumis ja ka mängudel piisavalt kuulanud/jälginud, ei imestaks üldse, kui algatajad olite hoopis teie - frustratsioon mängust pidi igatahes suur olema

olgem ausad, kaotas flora ikka ainult sellepärast, et ise nii sitasti mängis. palatu punane oli jah selline, et oleks võinud olla ka kollane, aga kuna kohtunik eelnevalt ja ka pärast ikka sellist "kaktusevilet" tegi (iga jumala kord kui põder end pikali otsustas visata, tuli ka vile jne), siis kokkuvõttes korvas selle punasega vähemalt midagigi

billy t
06.04.08, 13:45
sa billiboy oled ikka täielik munn. nagu sa ise kirjutasid just et kismat ei näinud ja ei tea mis toimus jne aga türa sa ikka mölised nagu teaks kõike. käi putsi! täielik delfi kommentaator oled kes ei tea asjast sittagi ja ikka tuleb mölisema et tema teab mis "tegelikult" juhtus.

... vot just midagi sellist mul seostubki keskmise flora fänniga

Sir. Nuutu
06.04.08, 14:05
kuule ära hüppa jah, kui ei tea mis toimus ja ise veel ütlesid, et midagi ei näinud.

JanK
06.04.08, 14:55
kuule ära hüppa jah, kui ei tea mis toimus ja ise veel ütlesid, et midagi ei näinud.

Said ka kellelegi pihta?

Sir. Nuutu
06.04.08, 15:16
Ei, ema ei luba kakelda.
Ma jooksin ära

taku*
06.04.08, 15:44
levadia - hea klubi ja head fännid :) jube sex:)

Mr.Maximus
06.04.08, 16:36
Raz dva tri ljevadia sossi ja Kalju kotib neid kindlalt järgmises voorus.
Flora fännid ,kui abi vaja siis järgmisel korral võite ka minuga arvestada.

PraS
06.04.08, 17:45
ljevadija ljevadija, urooood, bljääääd, nahui jne + kaklushimu.......midagi sellist seostub mul ljevadija "fännidega".
minu eelmine postitus - ajab ikka närvi küll kui mingi tegelane esitab täpselt samasugust "tõde" nagu vene telekanalid venemaal.

ballack mine kuuri ja lõhu puid. Usu mind, see rahustab.

ooker
06.04.08, 18:24
ei rahusta see midagi. pronksöö tuleb meelde kuna fännid kaklevad nagu aljosa "kaitsjad" ja billy-t kuulutab "tõde" nagu vene telekanalid. see asi mul meelest ei lähe.

Kui ikka kuidagi üle ei saa, peaksid ehk professionaalidelt abi otsima?

svennus
06.04.08, 18:38
Eesti vastased teod on meeles ja ka jäävad meelde. kui sa arvad et see sündmus läheb sul 5 aastaga meelest ära siis mõtle parem kas sul on mõtet Eestis elada kui sul südant siin pole.

Kuule mõtle ka nüüd mida sa räägid siin ja mis paralleele sa tõmbad...

Mr.Maximus
06.04.08, 19:59
Kuule mõtle ka nüüd mida sa räägid siin ja mis paralleele sa tõmbad...

Oled mingi uus foorumi voorus väe

svennus
06.04.08, 20:01
Oled mingi uus foorumi voorus väe

ah? Kes sa oled? Saame tuttavaks.

Mr.Maximus
06.04.08, 20:17
ah? Kes sa oled? Saame tuttavaks.
raha on sul

svennus
06.04.08, 20:21
raha on sul

Ära nüüd vinti üle keera.

taku*
06.04.08, 20:58
naljakad on need marurahvuslastest nahkpead

billy t
06.04.08, 22:13
naljakad on need marurahvuslastest nahkpead

taku, ära mängi oma noore eluga:D
ma vist ei julgegi enam pimedas välja minna - eluks ajaks ballocksi poolt sihikule võetud.

aga üldiselt eelkõnelejatest russofoobidele, aitab siin teemas läbustamisest. jalgpalliklubil Levadia ei ole selle kõigega mingit pistmist. minge ja patsutage üksteist õlale ja hauduge oma kurja kättemaksu flora fännide teemas.

JanK
06.04.08, 23:04
Oled ise venelane?

billy t
06.04.08, 23:13
Oled ise venelane?

olen levadia fänn ja see on ka kõik, mis antud kontekstis tähtsust omab.
või on su küsimusel mingi sügavam mõte?

JanK
06.04.08, 23:25
Kaitsed hirmsalt russe. Kus sa elad?

billy t
06.04.08, 23:41
Kaitsed hirmsalt russe. Kus sa elad?

kuule väike poiss, mine parem magama ja ära näe tonte seal, kus neid ei ole;)

yheksa
07.04.08, 09:45
ma vist ei julgegi enam pimedas välja minna - eluks ajaks ballocksi poolt sihikule võetud.

Tere tulemast klubisse, ma pidin ka vist peksa (või midagi muud analoogset) saama kui ballackiga kohtun. Juba pikemat aega käin vutimängudel maskeeringuga :)

...sest löppuselöpuks tegi Šmutov ballackist meediastaari (http://www.elu24.ee/?r=0&id=13037).

Rein
07.04.08, 09:59
Üldiselt ma ei usu seda pläma, et pahad Levadia poolehoidjad tulid norima ja algatasid kakluse. Konfliktil on alati kaks poolt ja üks pool pole kunagi 100% süüdi. Süü on alati mõlemapoolne. Ühel on seda ainult natuke rohkem kui teisel.

TUR
07.04.08, 15:58
tänane postimees:

"Levadiat toetanud mehi oli kaks ning Flora särkidega tegelasi oli kuus-seitse. Kõik olid ilmselt joobes.
...suuremad provotseerijad olid Flora särkides fännid."

gianluca
07.04.08, 16:40
Kõik olid ilmselt joobes - ääretult konkreetne jutt.

Kas keegi natuke rase näiteks ei olnud?

billy t
07.04.08, 17:24
Kõik olid ilmselt joobes - ääretult konkreetne jutt.

Kas keegi natuke rase näiteks ei olnud?

"kuus-seitse" flora fänni on ka päris hea määratlus - et siis keegi nagu ei olnud oma orientatsioonis päris kindel, kõikus kahe vahel

aga minu pärast peksku joodikud üksteist, peaasi, et ei tule pärast siia nutma ja ausaid inimesi sõimama

Sir. Nuutu
07.04.08, 17:27
Levadialane ütleb, et florakad olid õiendajad, florakad, et levadialased. Algus oli tegelikult juba poolajal, kui samad kaks tüüpi tõuklemist alustasid. See mis pärast arena kõrval oli, see oli juba jätk eelnevale.Kuid kindel see, et ainult ühe poole süü see ei saanud olla ja niisama need kaks levadialast sinna meie väljumis kohale ootama ei jäänud, sest kõik teised läksid ära(levadia fännid siis). Nad jäid sinna siiski kavatsusega

JanK
07.04.08, 18:39
Üks oli ca 55 a, teine vb 22 vms.

Sir. Nuutu
07.04.08, 20:58
Jah, sellises vanuses umbes.

taku*
07.04.08, 23:03
nii, et oligi 2? oi kui jube, tõeline kamp ju ründas vaesed floorakad.. teid oli 3,5 korda rohkem:D

Sir. Nuutu
07.04.08, 23:39
Õige taku! Me oleks pidanud laskma endeid peksta. Nagu sinagi ju, kui keegi virutab, siis ootad ju ikka, et ta veel lööks, ilma et ise midagi vastu teeksid;) Nagu sul naisega nt?

Martin
07.04.08, 23:42
Õige taku! Me oleks pidanud laskma endeid peksta. Nagu sinagi ju, kui keegi virutab, siis ootad ju ikka, et ta veel lööks, ilma et ise midagi vastu teeksid;) Nagu sul naisega nt?

Kui sa naise pikali saad, siis taod teda veel jalaga? Suht hea plaan. Tule vaid koju, tibuke.

zaz
07.04.08, 23:44
nii, et oligi 2? oi kui jube, tõeline kamp ju ründas vaesed floorakad.. teid oli 3,5 korda rohkem:D

milles küsimus?!
ma sain aru, et algul oli miski Sen üksi ja ta löödi pikali ja siis (nagu ka venkudel kombeks tavaliselt) tulid ülejäänud vennad ja panid asja paika :D

normaalne, nagu sa soovisid noh! nüüd pead kaljukatele ka kaklemist õpetama ja siis läheb alles kismadeks! :naer5:

PraS
07.04.08, 23:47
milles küsimus?!
ma sain aru, et algul oli miski Sen üksi ja ta löödi pikali ja siis (nagu ka venkudel kombeks tavaliselt) tulid ülejäänud vennad ja panid asja paika :D

normaalne, nagu sa soovisid noh! nüüd pead kaljukatele ka kaklemist õpetama ja siis läheb alles kismadeks! :naer5:

ma soovitan nendega mitte tüli norida, kuna neil on ju ajakirjad millega teid visata.

Sir. Nuutu
07.04.08, 23:53
Ei maksa jah, pärats oleme kõik kiisukese(pantri) sabaall

Silver
07.04.08, 23:56
Ei maksa jah, pärats oleme kõik kiisukese(pantri) sabaall

Kalju omasid ei ole kas siis õnneks või kahjuks ka mitte ainult kaks. :D

Sir. Nuutu
07.04.08, 23:59
:)
10 tähemärki

taku*
08.04.08, 00:01
tra joobannõi rot...

eino jah. ma ei oska midagi öelda.

põhiline, mis pinda käib, on kuidas mõned vennad vinguvad ja uhkustavad oma tegude üle(pallakud ja need) 7 kesi 2le molli anda pole just kõge tuusem asi, mille üle uhkustada(isegi kui ei alustandu kaklust), vastupidi oleks normaalne... pohhui mis ma ikka seletan

tahate kakelge, tahate ärge kakelge, aga ära vinguge ega kekutage sellega.

taku*
08.04.08, 00:04

kui mulel keegi virutab (kui just seljatagant ei tule), siis ma arvan, et ta ei saa mulle pihta.. vähemasti nii nagu ta soovis....

ja mis see siia puutub, kui hästi või halvasti mina kaklen, mul on mõistust piisavalt et ennast mitte selliste jamadega tänaval vaevata, selle jaoks on oma koht ja omad reeglid

Sir. Nuutu
08.04.08, 00:05
Ajakirjandus kekutas sellega rohkem(ses suhtes, et andis hoogu kõvasti juurde). See liialt ülesse haibitud ja suureks mulliks puhutud, mis tegelikult ei vääri rohkem, kui nelja-viite kommentaari.. nüüd kasvanud see ca100le võhemalt.
Teeme siis lõpu sellele ühiselt;)

taku*
08.04.08, 01:02
mina ei tea, mina ei olnud mängul.

yheksa
08.04.08, 10:06

Pole absoluutselt vahet kui palju kedagi on. Normaalne käitumine on mitte lasta end häirida igast pirisejast. Keeratagu selg ja könnitagu minema.

Hellik
08.04.08, 10:13
mina ei tea, mina ei olnud mängul.

See võtab need sajad kommentaarid väga hästi kokku :)

bubbles, bubbles, bubbles

elx
08.04.08, 10:44
Pole absoluutselt vahet kui palju kedagi on. Normaalne käitumine on mitte lasta end häirida igast pirisejast. Keeratagu selg ja könnitagu minema.

see on tegelikult kahe otsaga asi - see käitumine on hea kuni midagi pole juhtunud, kuid pahatihti on see käitumine juba eestlasel veres ja selle järgi käitutakse ka siis, kui kellelegi abi vaja osutada. omaette teema on muidugi see, kui keegi ise käib muhku norimas ja saab mida otsis st. kas siis tasub "õiglust jagama" minna?

ps. ma ei rääkinud praegu sellest konkreetsest juhtumist vaid üldises plaanis, sest mind polnud seal ja ma pole veel kusagil kuulnud/lugenud teise osapoole arvamust.

jansa
08.04.08, 12:45
... ma kahjuks/õnneks seda kaklust ei näinud ehkki mängul/staadionil olin(jäime seda pürotehnilist imet vaatama) aga seda ma ütlen et omadele appi (ka siis kui nad vähemuses oleks olnud) oleksin kindlasti läinud. Nagu ma arusain siis kutsusid venkud ju ka n.ö. abiväge ja sel juhul oleks mõne hetke jooksul olnud jõudude vahekord võibolla vastupidine - oleks peale Seni veel paar meest haiglasse pekstud või hullemat - ja mis siis - kas oleks siinsetel moraalijüngritel jälle midagi "huvitavat ja eetilist" kommida a la et olite ise süüdi, paras teile jne jne. või istuge üldse kodus ja vaadake telerist jalkat siis ei toimu ka konflikte... Seda eestlaslikku peaga liivaalla pugemist ja peksasaamise korral teise näopoole ettekeeramist on meil liiga palju...meenub koheselt ka esimene EST vs RUS sõpruskohtumine kui rongkäigus statkale läksime(meenutan et meid oli siis vist 200..300 eesti toetajat) ja Vabaduse platsil mingi 5..7 tibla meile kallale tuli, suure lipu ära varastas ja paarile meie omale muhu pähe lõid...ja mida siis meie tegime..pistsime igas ilmakaares plehku..no tramaeivõi see on ju huumor. Kus on meie ühtekuuluvustunne ja õlgõla tunne? Ja igaljuhul usun selles intsidendis oma pikaajalisi kaasfänne (Kunn, Vosem) oma versiooni esitlemisel kui mingeid mõttetuid moraalilugevaid sopaajakirjanikke nii et ma ei imesta üldse et venelased ise nokkima tulid nähes ka ise paari suht nokastanud tibla seal statkal ringi kakerdamas ning tüli norimas... usun juba ka selle pärast et kui ise peaks kunagi hätta sattuma siis äkki aidatakse ka mind.

P.S. Õige on muidugi ka see et sellised ballacku taolised foorumi-ärplejad ning "kõvad mehed" oma väljaütlemistes on äärmiselt madalad - kõva lööja mees küll - juba oma natuurilt - my ass....

Kebab
08.04.08, 13:27
Kipun Jansa ja Pedroga nõus olema. On olukordi, kus tuleb omade eest seista! Asi läks veidi võibolla üle piiri aga katsu sa seda piiri pidada kui omadele kallale minnakse.

taku*
12.04.08, 12:45
ära hädalda, teema on ennast ammendanud

jansa
12.04.08, 17:03
jansa, kus ma mängisin "kõvat meest"? ma kutsusin üles levadia fänne ohjeldama oma "fänne". kuidas ma oleks pidanud teisiti kirjutama siis? paku omapoolne lahendus sellele.

kui sa mind tunneksid siis sa ei kirjutaks igast vale minu kohta nagu praegu.

..kui sul oleks olemas võime ennast kõrvalt vaadata ja oma käitumist analüüsida siis võiks sinuga isegi keskustellu astuda . Kahjuks sinul sellised isikuomadused puuduvad ja sestap ei hakka ma kunagi sinu- ja sinusuguste foorumikangelastega dialooge pidama - milleks end närvi ajada ning peaga vastu puud joosta. Ja see eelnenu ei ole teps mitte antud Levadia intsidendi vaid ka paljude eelnevate sinu postituste ja väljaütlemiste kokkuvõtteks. Aamen.

Rein
12.04.08, 20:39
Oskab keegi kommenteerida miks Prinsi ajal Kink vahetusmeheks on langenud?

billy t
12.04.08, 21:38
ebaõnn ebaõnn ebaõnn
no kuidas on võimalik nii palju kindlaid väravavõimalusi niimoodi mitte ära realiseerida?!?
mis küll toimus Leitani peas 90-ndal minutil?
närvid täitsa narmendavad
kostja, kalli jt pommlöökidest oli suur puudus - tavaliselt ei jõua neid ära lugeda, täna mitte ühtegi
kalju peab teeverist küll kõvasti kinni hoidma - kullatükk neil ja väravavaht ka täna pidevalt õiges kohas. teised kalju mängijad millegi positiivsega silma ei torganud
aga põnev oli, igatahes parem, kui mängida lasnamäe ajaxiga tulemusele 11-0

kas kohtunikega on nii, et üldiselt ongi selline veider inimtüüp, kes selle ameti valib või muutuvad nad jobudeks seda praktiseerides?

Mephisto
12.04.08, 21:40
ei põnev mäng oli igatahes...tänud Levadiale!! Kohtume järgmine kord siis Hiiul!

Ivarios
12.04.08, 21:50
meie kohalike kohtunike tase annab ikka kohe kõvasti soovida....aga peame vist leppima sellega mis meil olemas on

billy t
12.04.08, 22:05
ei põnev mäng oli igatahes...tänud Levadiale!! Kohtume järgmine kord siis Hiiul!

tänud ka teile, silm lausa puhkas vastastribüünil;)

Ivarios
13.04.08, 00:21
loodame et tulevikus tuleb veel palju taolisi ning ka paremaid mänge...nii mängu kui ka pealtvaatajate poolelt:cool:

Siimphoto
13.04.08, 00:45
Levadia vs Kalju pildid (http://www.siimphoto.net/gallery/Sports/Football/Club%20Football/FC%20Levadia%20vs%20Nomme%20Kalju%20(12.04.2008)/)

Kuno
13.04.08, 10:41
loodame et tulevikus tuleb veel palju taolisi ning ka paremaid mänge...nii mängu kui ka pealtvaatajate poolelt:cool:

Ootame Levadiat, siis Hiiule! ;)

jansa
14.04.08, 14:48
ühesõnaga pole sul mingit muud lahendust kuidas minu mõtet kirja panna ja hakkasid niisama ülbama.

..yeaah baby, yeaahh...

Kebab
15.04.08, 12:23
OT. Aga teema lõpetuseks siiski.

ballack. Ma olen ammu sulle tahtnud öelda - sa oled debiilik!
Ma olen küll su ignore listi pannud, aga ma loen tihti foorumit ilma sisse logimata ja pean ikkagi kogu aeg su paska lugema. Ma olen sellest väsinud ja usun, et ka teised on sellest väsinud. Aga mis teha - debiile leidub igal pool.

PS. See jutt ei ole siiski päris teemaväline. Mis ma tegema pean, et saaks siin jalgpallist lugeda, selle asemel pean lugema teemast teemase, kuidas üks debiil lällab ja lärmab ning kõik kasti lubab lüüa?

818
15.04.08, 14:40
sitt .

Ivarios
15.04.08, 15:39
lubadus = unistus:p

elx
15.04.08, 16:24
lubadus = unistus:p

oleneb mis mehega tegu on.

Kaspy
15.04.08, 19:55
Sulandun teemasse sisse hetkeks kui tohib.
1.poolajal on Levadia Transi vastu päris korraliku ründemängu isegi näidanud,Puri tegutseb äärel aktiivselt,Teniste on päris hea kaitses ja Nahk oma tuntud headuses+Malov aktiivne uuel positsioonil nii et hooaja käime minnes on tegemist ikka tõsise tiitlipretendiga kui ründatelt väravat tulema hakkavad,täna siis mõlemad siiani tulnud

buub
15.04.08, 20:41
Kingilt ka üle pika aja korralik mäng.

billy t
15.04.08, 23:30
soe ilm
külm õlu
väga hea mäng
sa lihtsalt pead seda armastama:)
Sass - väga tubli esitus
Taki ... :love:

Ivarios
16.04.08, 00:06
oleneb mis mehega tegu on.

tegijad ei luba......nende eest räägivad nende teod;)

Oll
16.04.08, 00:34
Kaasikult taaskord kehvapoolne partii. Kolmandale väravale eeltöö teinud Kink vedas äärel palli, kasutades selleks korvpallurite töövahendeid. Ainus, kes ei näinud, oli Kaasik. Samas kaarte jagama on mees endiselt uljas (Tervitused siinkohal Palatult). Võiks mõne aja puhata...

eestimees
16.04.08, 10:17

suht gay...

elx
16.04.08, 10:34
aga teisele väravale eelnenud andrejevi keerutused olid super! tõsiselt ilusalt tõmmati kaitsjad lohku.

ja fännidest ka, kopeerin siia juba varem teises kohas kirjutatu.

huvitav oleks ka teada kes need trummiga kohaletulnud olid, kes abitribüünil kohad sisse seadsid.. kas Levadia esimesed fännid või narvakad? Kangesti arvaks, et narvakad, kuidtavaliselt on kaugeltmaa mehed ikka juba varakult platsis, need tulid aga alles peale avavilet. paraku ei teinud nad aga peale trummipõrina mingit muud häält ka ja ei saanudki aru, keda nad toetasid. võibolla olid lihtsalt mingid tüübid kusagilt kooriproovist kohale tulnud?

oskab keegi kommenteerida?

gamer
16.04.08, 10:38
Ilmselt Narvakad, kuna neil ikka midgai toimub, kaks turisti käisid eelmine aasta ka Pärnus. levadial pole ammu midagi näha olnd.

billy t
16.04.08, 11:27
suht gay...

jumal küll eestimees ... ma olen ju eestitüdruk:D

billy t
16.04.08, 11:47
Ilmselt Narvakad, kuna neil ikka midgai toimub, kaks turisti käisid eelmine aasta ka Pärnus. levadial pole ammu midagi näha olnd.

samas tundus, et trummipõrin hoogustus just siis, kui Levadia ründas - võis ka muidugi minu elava kujutlusvõime vili olla või siis oli see hoopis mõeldud Levadia mängijaid segama:D
aga ei õnnestunud ka minul hoolimata pidevast kuulatamisest tuvastada, kelle toetajatega tegu oli

eestimees
16.04.08, 12:08
jumal küll eestimees ... ma olen ju eestitüdruk:D

kle ma vaatan su kasutajanime see on - Billy - suht mehe nimi ju

PETSINHO
16.04.08, 12:38
soe ilm
külm õlu
väga hea mäng
sa lihtsalt pead seda armastama:)
Sass - väga tubli esitus

Sa räägid siin õllest.. aga ütle palun, kus sa seda õlle seal jõid? Ega ometi mitte tribüünil, ise samal ajal mängu jälgides? Siis oleks küll natuke ju pahasti, sest Levadia teatel tohib staadionil pakutavat keelekastet tarbida vaid selleks ettenähtud alal !!!!???!!!!
No tule taevas appi ! Head jalgpallisõbrad, kas keegi teab mulle öelda, kus asub see müstiline õlle joomis ala, kus saaks oma topsi kiiresti tühjaks kaanida ja siis ruttu tagasi mängu jälgima joosta.

billy t
16.04.08, 12:45
kle ma vaatan su kasutajanime see on - Billy - suht mehe nimi ju

ja kui mina vaatan sinu kasutajanime - eestimees - siis võingi arvata (ekslikult), et oled eesti mees ... ja Joel Lindpere joob (jõi) regulaarselt ...:)

zaz
16.04.08, 14:21
Sa räägid siin õllest.. aga ütle palun, kus sa seda õlle seal jõid? Ega ometi mitte tribüünil, ise samal ajal mängu jälgides? Siis oleks küll natuke ju pahasti, sest Levadia teatel tohib staadionil pakutavat keelekastet tarbida vaid selleks ettenähtud alal !!!!???!!!!
No tule taevas appi ! Head jalgpallisõbrad, kas keegi teab mulle öelda, kus asub see müstiline õlle joomis ala, kus saaks oma topsi kiiresti tühjaks kaanida ja siis ruttu tagasi mängu jälgima joosta.

kle lõpetage vingumine :D täielik pask ju! isegi Õhtulehele halama...
ja kui teised miskit nokkimis-väärset on leidnud, siis lennatakse peale ja mölisetakse stiilis hea seegi. Las olla see.

Ja Levada teeb lihtsalt pulli, suht hull vana on:D Täiesti kindel olen, et ei mõelnud ta midagi halba.

ROOTSI KUNN
16.04.08, 15:16
Uskuge või mitte aga mina ja Oll nägime eile Kadriorus Levadia fänne trummiga. Kahjuks ei saanud aru ,milleks nad suure ja ilusa trummi staadionile vedasid ,kui seda 2-3 korda kergelt togiti. :). Ja hääled olid neil ka l koju jäänud . Ilmselt oli suurt trummi ja hääli raske korraga vedada. aga ,kes teab võibolla võtavad selle järgmisel korral kaasa Veel nägin kahte 4-5 liikmelist ,sallidega seltskonda aga tundub ,et neil on kõigil seal mingi suhtlemisprobleem .Kui nad omavahel kokku viia siis saaks üsna korraliku fänn klubi. Muide kõik olid väga kained:) koralikult riides.ja hästi toidetud nägudega.. Igatahes mängu jooksul ei karjunud keegi mitte kordagi Ljevaaaadia. Ühesõnaga rakukesed on olemas nüüd oleks vaid pionervazatajat vaja ,kes sobranie teeks ja lähebki põristamiseks lahti. Ootame huviga !

CD7
16.04.08, 15:20
Trummiga poiss läks peale mängu ehk kooriproovi vms :D :D

billy t
16.04.08, 18:22

ei hakka mina sulle oma turvalist joogikohta avaldama:)

elx
16.04.08, 22:38

mina olin tribüünil.. peatribüünil.. võibolla seal lubatakse:P muidugi seal polnud päikest:(

gamer
17.04.08, 02:03
Alkoholi kohta. Sobrasin vanades pressiteadetes natuke. Esmapilgul leidsin, et esialgu oli keelatud alkoholiga tribüünile minna. Siis Taani mängu ajal "testiti" alkoholiga tribüünile laskmist ja peale seda pidi tehtama otsus ka Meistriliiga puhul. Aga mis see otsus siis lõppude lõpuks oli?

Kas keegi suudaks vastava otsuse või pressiteate kuskilt välja kaevata?

elx
17.04.08, 10:18
Alkoholi kohta. Sobrasin vanades pressiteadetes natuke. Esmapilgul leidsin, et esialgu oli keelatud alkoholiga tribüünile minna. Siis Taani mängu ajal "testiti" alkoholiga tribüünile laskmist ja peale seda pidi tehtama otsus ka Meistriliiga puhul. Aga mis see otsus siis lõppude lõpuks oli?

Kas keegi suudaks vastava otsuse või pressiteate kuskilt välja kaevata?

No tegelikult vaadates Kadrioru staadioni külastaja meelespead:
"4. Staadionile on keelatud kaasa võtta ja tarvitada alkohoolseid jooke, narkootilisi aineid, klaas- ja plekktaaras jooke, lipuvardaid."
allikas: http://www.kadriorustaadion.ee/?id=1418

Loen siit välja, et tegelikult on ka seal müüdava alko tarvitamine keelatud:P
Nüüd jääb vaid üle mõistatada kumb on ülem - kadrioru staadioni kodukord või jalgpalliliidu poolt loodud määrused.

Muide, kuna teema sai alguse Kalju fännidest, siis huvitav on ära märkida, et umbes sama punkt on ka Nõmme Kalju staadioni kodukorras :D

gamer
17.04.08, 10:57
Muide, kuna teema sai alguse Kalju fännidest, siis huvitav on ära märkida, et umbes sama punkt on ka Nõmme Kalju staadioni kodukorras :D

No seal nad ei saanudki midagi tarbida ju, kuna see kandik muutus kuidagi kiiresti teekonnal tühjaks:D

Aga jah, müüa tohib lahjat, aga kas tribüünile minna võib on ikkagi küsimus, mis huvitaks. Urmar või keegi asjapulk ehk oskab kindla seisukoha öelda, mis võiks olla ka mõnes EJL-i avalikus publikatsioonis toodud.

Hellik
17.04.08, 11:28
Aga jah, müüa tohib lahjat, aga kas tribüünile minna võib on ikkagi küsimus, mis huvitaks. Urmar või keegi asjapulk ehk oskab kindla seisukoha öelda, mis võiks olla ka mõnes EJL-i avalikus publikatsioonis toodud.

See, kus ostetud alkoholi tarbida võib, peaks olema alkomüügilitsentsil kirjas. Ja neid ei anna teps mitte EJL välja ;)

smörgåsbord
17.04.08, 14:53
No tegelikult vaadates Kadrioru staadioni külastaja meelespead:
"4. Staadionile on keelatud kaasa võtta ja tarvitada alkohoolseid jooke, narkootilisi aineid, klaas- ja plekktaaras jooke, lipuvardaid."lipuvardaid ei tohigi tarvitada? äh.

urmar
20.04.08, 00:15
Levadial olid täna Rakveres fännid ka kohal! Ka lipp ja trumm olid kohal. :)

meesmuiste
20.04.08, 02:51

ooo midagi uut :)

fcfloraforever
20.04.08, 11:10

fännasid ka või niisama istusid vagusi?

urmar
21.04.08, 02:38
fännasid ka või niisama istusid vagusi?

Ikka karjusid, aga neil polnud vist viit krooni ja nad ei pääsenud alguses sisse. Lõpuks ikka kauplesid omale sissepääsu. Mingil hetkel kadusid hoopis ära.

mexus
21.04.08, 13:08
Mingi jama ju,pileteid oli FK Levadiast,lihtsalt stuuardid nürisid, sel ajal kui nendele näideti et see on halb ;)

jansa
21.04.08, 13:35
Mingi jama ju,pileteid oli FK Levadiast,lihtsalt stuuardid nürisid, sel ajal kui nendele näideti et see on halb ;)

.... möhh???

taku*
21.04.08, 14:46
sa ei saand aru vä?

ma teen puust ja punaseks!!!

Mingi jama ju,pileteid oli FK Levadiast,lihtsalt stuuardid nürisid, sel ajal kui nendele näideti et see on halb

suht loogiline :)

Maekas
21.04.08, 15:50
sa ei saand aru vä?

Ma ka ei saand aru, aga sa tegid mustaks ka, äkki selles oli probleem.

elx
21.04.08, 15:54
Ma ka ei saand aru, aga sa tegid mustaks ka, äkki selles oli probleem.

puust ka polnud eksole:P

saams ei tasu siin norida mdiagi, hea, et inimesed püüavad eesti keeles ennast väljendada ja küll ajapikku hakkame ka nendest lausetest aru saama.

Hellik
21.04.08, 16:12
Proovin tõlkida :D Arvatavasti olid nad saanud Levadia kaudu tasuta pileteid (Eesti meistriliigas on välisklubile ette nähtud kuni 25 tasuta piletit) ja võib-olla tekkis turvajatega mõningane arusaamatus.

jansa
21.04.08, 18:14
sa ei saand aru vä?

Mingi jama ju,pileteid oli FK Levadiast,lihtsalt stuuardid nürisid, sel ajal kui nendele näideti et see on halb

suht loogiline :)

aaaa, nüüüd ma sain aru küllll....

kprsoo
21.04.08, 19:37
Sinna võib-olla kaduski see (arvatavasti) esimene võõrkeelne Levadia poolehoidja Soccerneti foorumist. Pole mõtetki rohkem postitusi punnitada, kui need sellist vastukaja saavad.
Samas muidugi, ega sellised postitused jutule midagi juurde ka ei anna, kui terve keelekomisjon neid lahti muukima peab hakkama...

PraS
21.04.08, 20:40
Sinna võib-olla kaduski see (arvatavasti) esimene võõrkeelne Levadia poolehoidja Soccerneti foorumist. Pole mõtetki rohkem postitusi punnitada, kui need sellist vastukaja saavad.
Samas muidugi, ega sellised postitused jutule midagi juurde ka ei anna, kui terve keelekomisjon neid lahti muukima peab hakkama...

see on ju soccerneti foorum. kus sa mujal end ikka realiseerid kui mitte siin.

Kutti11
22.04.08, 01:55
ei olnud turvajatega probleemit, nagu ma tean. Tegemist on FC Levaadia uue fänn liikumisega "Levaadia Hooligans" :eek:

elx
22.04.08, 08:47
vau, huligaanid suisa

TUR
22.04.08, 09:13
muahahaha :)

Kutti11
22.04.08, 15:27
keegi teab, kas nad on edule määratud? :confused:

BiGFaN
26.04.08, 23:12
nuud levadial on oma fannid umbes 20-25 inimesed nende nimi on Fc Levadia Tallinn Crew

aanvaller
26.04.08, 23:39
nuud levadial on oma fannid umbes 20-25 inimesed nende nimi on Fc Levadia Tallinn Crew

Ballack, mis sa selle peale kostad?

hacker12
27.04.08, 09:09
Fc Levadia Tallinn Crew - hoppaa!
isegi nimi olemas
ja andekas nimi
ilmselt on seal kõik homie´d ka

Loodan, et selline grupeering suureneb ja hakkab mängudel ka (valjemini) häält tegema

fcfloraforever
27.04.08, 14:05
teisipäev saab, siis näha neid levadia fänne aga selles olen enamgi kui kindel, et Flora fännidele nendest vastast pole.
ja muidugi loodan RAHUMEELSET mängu.

mexus
27.04.08, 14:16
fLORA uber alles?
mwehehe.

BiGFaN
27.04.08, 15:17
kes teab flora fannide interneti lehekulg??andke palun:)

fcfloraforever
27.04.08, 15:39
kes teab flora fannide interneti lehekulg??andke palun:)

Flora fännidel nagu oma kodulehekülge internetis ei olegi kahjuks.

Siimphoto
27.04.08, 20:50
Levadia vs Trans mängu pildid (http://www.siimphoto.net/gallery/Sports/Football/Club%20Football/FC%20Levadia%20vs%20Trans%20(26.04.2008)/)

818
30.04.08, 21:13

rassiija rassiija

mexus
30.04.08, 21:21
818, idiot.

BiGFaN
30.04.08, 22:24
818, ja mis siis? kas sa oled matsil? teie fannid olid n44bid!16 aastaset poisid ja glamuuri tudrukud! Vthuhni flora vtuhni! Fc Flora wants to be fucked...

R10
30.04.08, 22:38
818, ja mis siis? kas sa oled matsil? teie fannid olid n44bid!16 aastaset poisid ja glamuuri tudrukud! Vthuhni flora vtuhni! Fc Flora wants to be fucked...
:D:D
Tõesti vaimukad sellid need levadia fännid.
Aga levadias ongi ainult glamuuri poisid ju:D
ja kurat see teie värav oli ikkagi paras sohk :@ ma jälgisin levada poiss- nad nägid kõik, et Post on maas, aga pidid ikka edasi mängima. türa! ma ütlen. nii ei saa.
aga lõpp hea, kõik hea. :)
ja siiski tore, et nüüd ka levadia tiimil rohkem glamuuri on.

aga, bigfan, mind huvitab, mis on teie enda kodukas ja kuidas te nii järsku kuskilt välja ilmusite? või pole ma teid lihtsalt viimased 2 hooaega tähele pannud?

Sir. Nuutu
30.04.08, 22:52
kle urood, teie fännid on lakku täis tiblad.
ole meheks,mine sõpradega poodi, ostke 10 pakki sifkasid ja pange rassija poole ajama.
rongipileti ostmiseks võtke kõik sms-laenu.

ja veel: Fc Flora fucked Levadia yesterday.

Naera või herneks:D

-RoMaRiO-
30.04.08, 22:58
Intriig fännide vahel on väga tore nähtus, kuid ärge ajage asja liiga rahvuslikuks. Mind huvitab samuti, kus need Levadia fännid välja tulnud on. Kas tõesti on tegemist kunagiste Maardu ultratega?

mexus
01.05.08, 00:05
Flora fannid olid n44bid!16 aastaset poisid ja glamuuri tudrukud!

pohhui nende peale ...nad ainult siin ülbitsevad aga stadionil saavad lutti nagu igal pool mujalgi

sossi kaktus.

Sir. Nuutu
01.05.08, 00:17
818, teie fannid olid n44bid!16 aastaset poisid ja glamuuri tudrukud!

Ma teen sulle 16.a ja ma ei imesta üldse miks kade oled... ega vene rahvusest naisterahvaid ei vaataks mina kah.

taku*
01.05.08, 00:28
oi, julm oled.... rahvus on sinu jaoks nii määrav või? enne põrutad eesti lehma, kui vene printsessi... peaasi, et eestlane oleks??? tubli poiss.

Sir. Nuutu
01.05.08, 00:36
...........................punkt

ian.
01.05.08, 21:16
nagu keegi siin ütles, siis Levadial 20-25 fänni. paraku pole keegi neid näinud. mingi 5 on nähtud maksimaalselt.
aga muidugi kui lugeda fännideks ka mustade nahktagide,dressipükste ja mustade kingadega,Tauruse plastikõlust ennast umbe joonud ning sifkade hunniku otsas istuvaid debiilikuid, siis saab mingi 15 kokku jah. aga need mehed ei tea, kelle poolt ollagi. lemmikhüüe(ja arvatavasti ka ainus hüüe) on "Pizdec!".
Ei toredad on need tiblakesed ikka.

aasta kommentaar:D :D :D :D

billy t
02.05.08, 18:46
teeks siis kah siia mõnituste vahele ühe postituse.
mängu kaotasime teisipäeval, sest poisid mängisid enda kohta kehvasti - ütleme nii, et mängisid vastase tasemel.
kohtunik Silver Kõiv, no mis temaga ikka teha ... ükskõik kui palju kaktused levadialastel küljes rippusid, viga neile ei vilistatud ja kui ühes sellises olukorras Kink astus sammu tagasi, mille tulemusena kaktus, kes tal parasjagu hoolsasti külge klammerdus, füüsika seaduste kohaselt igati loomulikult maha libises, sai Kink kaardi. huvitaval kombel oli kuulda vaheajal kaktuste fänne Kõivu samuti kõvasti kirumas. võta siis kinni.
aga pole viga, see kaotus ununeb õnneks kiiresti. jääb loota vaid, et tartlaste jalg finaalis ei värise ja et nende toetajad kõik oma pinipasunad käiku lasevad ja säästavad meid sellest häbist, mida Flora järjekordne "edukas" esinemine Euroopas kaasa tooks.
Levadia Tallinna Crew - esimene õnnestunud debüüt ja väga lahedad olite! Mitte millegi poolest stagneerunud kaktustele alla ei jäänud, pigem oli teie trumm valjum ja mängija osavam ja häälematerjali on muidugi juba looduse poolt slaavi inimesele rohkem antud:). ütleme nii, et kõigest päris aru ei saanud, aga huvitav oli ikkagi:D. edu ja ei maksa siinsetest provokaatoritest end häirida lasta!

R10
02.05.08, 18:58
teeks siis kah siia mõnituste vahele ühe postituse.
mängu kaotasime teisipäeval, sest poisid mängisid enda kohta kehvasti - ütleme nii, et mängisid vastase tasemel.
kohtunik Silver Kõiv, no mis temaga ikka teha ... ükskõik kui palju kaktused levadialastel küljes rippusid, viga neile ei vilistatud ja kui ühes sellises olukorras Kink astus sammu tagasi, mille tulemusena kaktus, kes tal parasjagu hoolsasti külge klammerdus, füüsika seaduste kohaselt igati loomulikult maha libises, sai Kink kaardi. huvitaval kombel oli kuulda vaheajal kaktuste fänne Kõivu samuti kõvasti kirumas. võta siis kinni.
aga pole viga, see kaotus ununeb õnneks kiiresti. jääb loota vaid, et tartlaste jalg finaalis ei värise ja et nende toetajad kõik oma pinipasunad käiku lasevad ja säästavad meid sellest häbist, mida Flora järjekordne "edukas" esinemine Euroopas kaasa tooks.
Levadia Tallinna Crew - esimene õnnestunud debüüt ja väga lahedad olite! Mitte millegi poolest stagneerunud kaktustele alla ei jäänud, pigem oli teie trumm valjum ja mängija osavam ja häälematerjali on muidugi juba looduse poolt slaavi inimesele rohkem antud:). ütleme nii, et kõigest päris aru ei saanud, aga huvitav oli ikkagi:D. edu ja ei maksa siinsetest provokaatoritest end häirida lasta!

billy, oled ise üks paras provokaator. aga sa tead seda isegi:)
kohtuniku vile vileks, aga levadiasugune "suursugune" meeskond võiks ikka teada, mis asi on fair play.
aga no see selleks, sest mina ei nuta taga seda mängu. Flora võitis ju ikkagi:)

zaz
02.05.08, 19:22
jääb loota vaid, et tartlaste jalg finaalis ei värise ja et nende toetajad kõik oma pinipasunad käiku lasevad ja säästavad meid sellest häbist, mida Flora järjekordne "edukas" esinemine Euroopas kaasa tooks.

Noh soovitan sul siis suvi vahele jätta, või vähemalt eesti klubide mängud eurosarjas. Nuta või naera aga Floral on koht UEFA karikasarjas osalemiseks juba pikemat aega kindel ;)
Aga jah... ma ise näeks ka parema meelega MaagTammekat UEFAs kui TVMKi ilmselt...

billy t
02.05.08, 19:36
Noh soovitan sul siis suvi vahele jätta, või vähemalt eesti klubide mängud eurosarjas. Nuta või naera aga Floral on koht UEFA karikasarjas osalemiseks juba pikemat aega kindel ;)

jah, õigus küll ... siis ei ole häbist pääsu:D

tondu5
02.05.08, 20:23
Ma ei tea kui paljud teisipäeval seda märkasid: http://www.spordipoisid.net/?p=13

hacker12
02.05.08, 20:53
lemsalu on juba nii aeglane, et ta ei jõua isegi mitte NII teha

Sir. Nuutu
03.05.08, 00:12
Ülikõva tekst:D

powerplay
03.05.08, 00:20
Isegi vanameistri-Lemsalu närvid ei pidanud vastu!