PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Nahkpea
03.05.08, 00:50
Ma millegipärast arvasin (lootsin), et billy_t suudab hoolimata kaotusekibedusest natukenegi objektiivsem olla, kuid see jutt...ühe klubi armastamine on küll tore, aga see armastus ei tohi ahviarmastuseks muutuda.

Äkki, sm. billy_t kommenteerib ka Levadia löödud väravat, mis sündis täiesti ebasportlikus vaimus?

Saarlane
03.05.08, 15:47
http://www.soccernet.ee/news.php?id=19637

Enjoy. :)

Saarlane
03.05.08, 17:32
Lepmets lännu ja Levadia on kümnekesi.

Jeti88
03.05.08, 19:48
Keegi mäletab millal levadia viimati nii suurelt kaotas? eestimees teab äkki?

Ramm
03.05.08, 19:59
Kohtunik oli lihtsalt kohutav,rikkus kogu mängu ära.Nii igavat jalgpalli nagu täna nägin ei mäletagi millal vaatasin.

ALEKOK
03.05.08, 20:03
Keegi mäletab millal levadia viimati nii suurelt kaotas? eestimees teab äkki?

Äkki Superkarika finaalis sel aastal? Kas ei olnud mitte 1:4?

billy t
03.05.08, 20:08
Kohtunik oli lihtsalt kohutav,rikkus kogu mängu ära.Nii igavat jalgpalli nagu täna nägin ei mäletagi millal vaatasin.

tuleb nõustuda
milleks üldse mehed platsile lasta, las õilmitsevad need kohtunikud seal üksi ja teevad mänge ära

vaikiv mees
03.05.08, 20:23
Kohtunik rikkus kogu mängu ära.Nii igavat jalgpalli nagu täna nägin ei mäletagi millal vaatasin.

et mäng oli igav v6i et mehed otsustasid mängimise asemel k6ikv6imalike foulide tegemisele keskenduda, selles pole kohtunik süüdi..

no kuidas sa ei anna punast, kui Levadia vv. teeb seda, mida 1 telemängus juba nägime ehk mängib karistusalast väljas tahtlikult käega

Jeti88
03.05.08, 20:25
Äkki Superkarika finaalis sel aastal? Kas ei olnud mitte 1:4?

pidasin meistriliigat silmas.

Ramm
03.05.08, 20:31
et mäng oli igav v6i et mehed otsustasid mängimise asemel k6ikv6imalike foulide tegemisele keskenduda, selles pole kohtunik süüdi..

no kuidas sa ei anna punast, kui Levadia vv. teeb seda, mida 1 telemängus juba nägime ehk mängib karistusalast väljas tahtlikult käega

Antud olukord oli õige aga 2 kollast mis anti Nikitale oli küll naeruväärne,eriti viimane( palli võitlus ja maandus põlvedele ning kohtunik arvas et simuleeris ).Üleüldse need kollased mis anti olid väga kaheldavad.

billy t
03.05.08, 20:35
Ma millegipärast arvasin (lootsin), et billy_t suudab hoolimata kaotusekibedusest natukenegi objektiivsem olla, kuid see jutt...ühe klubi armastamine on küll tore, aga see armastus ei tohi ahviarmastuseks muutuda.

Äkki, sm. billy_t kommenteerib ka Levadia löödud väravat, mis sündis täiesti ebasportlikus vaimus?

no ole nüüd, kas ei olnud objektiivne see, kui ma ütlesin, et levadia kehvalt mängis?
ja mis ajast teil üldse objektiivsusele rõhutakse? kui flora fännid kaklevad, on see cool - kui tappa saavad, on kaklemine pähh; kui flora fännid mängijat pedeks mõnitavad, siis on see cool - kui mängija, kes samuti ikkagi ainult inimene, vastavalt reageerib, siis on ta pähh; kui levadial ei ole fänne, siis saatke see mõtetu klubi laiali - kui tekib fännirühmitus, siis saatke need tiblad ikkagi laiali. teil on selline arusaamatu viha levadia vastu, et minule jääb see mõistetamatuks.
vaata palun sellele "ahviarmastuse" sõnale otsa ja näita seda kõigile oma triibulistele mõttekaaslastele siin foorumis ja mõtle palgi ja pinnu peale.
mina olen siin see normaalne inimene, kuna toetada klubi, kes on eestis parim ja kes suudab euroopas ka head mängu näidata, on minu silmis igati normaalne - selge ja lihtne, mingeid muid põhjuseid ei ole vaja kuskilt välja imeda.
levadia väravat kommenteerin nii - kuna kohtuniku vilet ei kõlanud ja Lemsalu poolt oli pall keskele söödetud, kus oli suurem sagin ja rapsimine, siis on enam kui võimalik, et seal lihtsalt murukamarat kallistavat Posti ei märgatud.
aga hea meelega kommenteerin ka flora värava toonud olukorda, kus Kams jooksis ise Kalimullinile otsa ja kohtunik, vana tõbras, vilistab sellest olukorrast Kalimullinile sellises kohas vea. mis see siis oli???

Nahkpea
03.05.08, 21:37
Okei, rahu, täna oli nii super päev...Flora võitis ja Levadia kaotas, et ma isegi ei viitsi vaielda :D

taku*
04.05.08, 01:56
marurahvuslased kõtt oma teemasse tagasi!!!!

818
04.05.08, 21:02
http://www.siimphoto.net/gallery/Sports/Football/Club%20Football/FC%20Levadia%20vs%20Trans%20(26.04.2008)/index.php?mode=showpic&id=29

FC tallinn ljevadia crjew?

Hah, punased poisid, te sahmite tühja!

Põnn
10.05.08, 21:49
Ints oli täna keskväljal ?

meesmuiste
10.05.08, 23:39
Ints oli täna keskväljal ?

oli jah :) vahel isegi mängis vaata et kaitsvat poolikut :D kummaline oli teda seal näha, aga noh millegi eriti suurelt ei eksinud. tipp top töö :D

Põnn
10.05.08, 23:51
Kuskil ta on öelnud, et talle meeldibki keskväljal rügada, aga ta arvab, et ta on nõrk selle töö jaoks vms.

PraS
11.05.08, 00:28
Kuskil ta on öelnud, et talle meeldibki keskväljal rügada, aga ta arvab, et ta on nõrk selle töö jaoks vms.

Flora päevil ju ta äärepoolikus alustas ning ka koondises on seal mängind. Jalkas või Lisaajas pajatas jah,et tal meeldib keskväljal mängida ja peab oma tugevuseks vastupidavust.

Cat
11.05.08, 11:16
Fotod: http://flickr.com/photos/-catherine/sets/72157604995044241/

vaikiv mees
11.05.08, 14:34
Flora päevil ju ta äärepoolikus alustas ning ka koondises on seal mängind. Jalkas või Lisaajas pajatas jah,et tal meeldib keskväljal mängida ja peab oma tugevuseks vastupidavust.

nojaa, eriti siis, kui koondis veel 451 skeemi kasutas Operiga ees (Viikmäe vist paremal ja Zelinski kuskil Aloneni ja Reimi ees, Arbeiter veel ka vahetuses),
aga kui uskuda Olev Reimi, siis 1996 vist oma oma esimesed mängud Eesti eest pidanud Zelinski oli siis koguni paremkaitses (ja T.Kallaste poolikus), et Aserbaizaani vastu polnud asetus mitte selline (http://www.jalgpallihaigla.ee/?id=185&keel=ee), vaid hoopis:

"Eesti mängis koosseisus: väravas - Poom; kaitses - Zelinski, Lemsalu, Hohlov-Simson ja Lindmaa; poolkaitses - Linnumäe, Olumets, Toomas Kallaste, Kirs (90.minutil Arbeiter); rundes - Krõm ja Kristal (72. minutil Rajala)

juulis Balti turniiril küll juba rünnakul

818
11.05.08, 20:56
http://flickr.com/photos/-catherine/2481917447/sizes/l/in/set-72157604995044241

Mitu Dima Bilani pildil on?

toonetikas
11.05.08, 22:07
ei tea kas on nii tublid "fännid", et ka väljaspool tallinna toimuvatel mängudel neid kunagi näha saab?

fcfloraforever
11.05.08, 22:24
ei tea kas on nii tublid "fännid", et ka väljaspool tallinna toimuvatel mängudel neid kunagi näha saab?

telekast eile oli neid küll harva kuulda...teisel poolajal ainult mingi 9-10 aastased karjusid koguaeg ühte ja seda sama lauset.

Art1
11.05.08, 22:56
Minu arust nad karjusid:ras,tva,tri ljevadia s.....i!A,võib-olla ma kuulsin valesti.

Even
11.05.08, 22:58
telekast eile oli neid küll harva kuulda...teisel poolajal ainult mingi 9-10 aastased karjusid koguaeg ühte ja seda sama lauset.kurat küll, ära ole nii kuradi vaenulik iga asja peale. telekast said aru, et fännid oli 9-10 aastased? ma saan siit foorumist aru, et sa oled üks kuradi lollakas.

buub
11.05.08, 23:16
ma saan siit foorumist aru, et sa oled üks kuradi lollakas.

Ja jube kehva väravavaht. :(

rallikas
11.05.08, 23:50
kurat küll, ära ole nii kuradi vaenulik iga asja peale. telekast said aru, et fännid oli 9-10 aastased? ma saan siit foorumist aru, et sa oled üks kuradi lollakas.

Ma sain kohapealt aru, et mingid 9-10 aastased olid need ;)

fcfloraforever
12.05.08, 15:47
kurat küll, ära ole nii kuradi vaenulik iga asja peale. telekast said aru, et fännid oli 9-10 aastased? ma saan siit foorumist aru, et sa oled üks kuradi lollakas.

http://www.soccernet.ee/gallery.php?album=1210479870#big sellelt pildilt võib järeldada, et vb olid isegi nooremad...ja ega ma nii väga vaenulik ei ole lihtsalt lõpupoole hakkas juba vaikselt pinda käima, et koguaeg üks sama lause...muidu on väga tore, et nad toetasid oma lemmikmeeskonda.

Sats1
12.05.08, 19:18
FC Levadia fan-klubi ("Levadia Tallinn Crew") raadio-intervjuu (12.05.2008 a.):
http://www.r4.ee/runadal?ltime=11&paev=1

(intevjuu algab 33-dal minutil)

eston maravilha
12.05.08, 19:30
Ma sain kohapealt aru, et mingid 9-10 aastased olid need ;)

nagu kalju fännid siis ju

JanK
12.05.08, 21:01
Minu arust nad karjusid:ras,tva,tri ljevadia s.....i!A,võib-olla ma kuulsin valesti.

Tundus, et pigem : "Ras, Dva, Tri, Ljevadija vjperod!"

818
12.05.08, 21:46
Välja, välja me vabariigi seest,
kes söövad Meie leiba, kuid ei räägi eesti keelt!

Ütleks ma selle peale

Potsataja76
12.05.08, 22:01
Eesti on vaba riik ja siin võivad elada kes tahes, värvilised ja muu keelsed!
Kellele see ei meeldi, koligu ise välja!
Aitab vaenuõhutamisest ja ülbitsemisest! Kõik venelased pole ühtmoodi, aga rassism ning lihtne ülbus venelaste suhtes viskab ära küll!

818
12.05.08, 22:04
Sa selle multikultipläma promomise asemel valmistu pigem kaotusevaluks.

Potsataja76
12.05.08, 22:06
Sa selle multikultipläma promomise asemel valmistu pigem kaotusevaluks.

IRWWWWWWW eks me näe

mexus
12.05.08, 22:55
http://www.hot.ee/register28/17.mp3

zaz
12.05.08, 23:49
milleks see siia?

2mSööt3mMööda
13.05.08, 11:11
kas netist Levadia vs TVMK väravaid ka näha saab kusagilt?
ETV arvates polnud ju mõtet antud mängu vaatama minna ja kalev spordi jalka sektsiooni video rubriik on ka mõnuga ajast maas.

BiGFaN
13.05.08, 14:28
mexus ахахахах пиздец я ружи нимагу ахахах 5 баллов

sosku
13.05.08, 21:35
ETV arvates polnud ju mõtet antud mängu vaatama minna
Ehk on põhjus vast ikka selles, et mäng lõpeb suht samal ajal kui algab ETV spordiuudiste rubriik. Ja järgmisel päeval pole ju enam mõtet seda näidata.

NIRK
20.05.08, 19:16
FC Levadia - FK Suduva
1:0 ( 1:0)
Väravad: 4. Sander Puri

HETKESEIS. Võimalus veel on :)

mazz
20.05.08, 19:22
Kui keegi veel ei tea, siis sellest mängust on käimas ka Soccerneti LIVE-ülekanne (http://www.soccernet.ee/news.php?id=19888)

NIRK
20.05.08, 19:49
Ja ka selles mängus pole enam lootust... 90' 1:1. Värava lõi number 15 Darius Maciulevicius.

ROOTSI KUNN
20.05.08, 21:26
Esimene poolaeg ja teise algus oli mäng Levadia kontrolli all aga peale mingeid arusaamatuid vahetusi hakkas asi allamäge veerema. Mina paneks Levadia kaotuse seekord Prinsi kapsaaeda.

billy t
20.05.08, 21:26
uhhh, jälle siis üks "nendest" mängudest
esimese poolaja lõpupoole, praktiliselt iga kord kui levadia palli sai, mängiti nii ilusasti löögile, et võttis pisara silma ja mis kõige parem, iga selline rünnak lõppes ka tugeva pealelöögiga ... aga ikka posti või napilt mööda
suduva millegi erilisega silma ei paistnud, v.a pidevad suluseisud ... nagu oleks vaadanud Zelja autobiograafia "pool elu suluseisus" ekraniseeringut leedu näitlejate esituses
täiesti arusaamatuks jäi teniste väljavahetamine morozovi vastu ja kaitsjate tegevus mängu lõpupoole, nende hingele jääb ka suduva viigi/võiduvärav
koduvilet oli nats kah, õnne ilmselt siiski mitte piisavalt

17
20.05.08, 21:30
Koletu kombinatsioon see roheline särk - valged püksid, peaks mainima.

billy t
20.05.08, 21:34
Koletu kombinatsioon see roheline särk - valged püksid, peaks mainima.

olulisem ikka see, mis särgi-püksi sees:D

vutitibi
21.05.08, 08:46
täiesti arusaamatuks jäi teniste väljavahetamine morozovi vastu

Mulle tundus, et taijo lonkas pärast vahetust pingile... :(

Siimphoto
21.05.08, 09:54
Levadia vs FK Suduva pildid (http://www.siimphoto.net/gallery/Sports/Football/Club%20Football/FC%20Levadia%20vs%20Marijampole%20FK%20Suduva%20(2 0.05.2008)/)

billy t
24.05.08, 22:57
karupojad alles hiljuti kurtsid, et sillamäelased mängus kahetsusväärselt rohkem pikali kui püsti on. ja tänase mängu põhjal tuleb tõepoolest tunnistada, et neil teatav kahtlane nõrkus jalgades on ... võib-olla ishias
igav mäng oli ... mingit meeleolu ei olnud

Nahkpea
25.05.08, 00:12
karupojad alles hiljuti kurtsid, et sillamäelased mängus kahetsusväärselt rohkem pikali kui püsti on. ja tänase mängu põhjal tuleb tõepoolest tunnistada, et neil teatav kahtlane nõrkus jalgades on ... võib-olla ishias

Slaavlased ju teada-tuntud teatrikunstikorüfeed.

PraS
25.05.08, 18:12

tvmk mängus oli ka näha,et väljejalad on kenasti kukkumas. samas kiired vanad kukuvadki kiiresti?

kuidas ilma jahhi ja albertita söötu lükkasid ka?

billy t
26.05.08, 12:34

tunnistan ausalt, et ei ole pädev kommenteerima.
neid nimesid kuulen esimest korda ja sillamäe poisse nägin mängimas ka esimest korda ja kava mul ka ei olnud.
mäng oli nii paganama igav ja omad tegid nii palju prohmakaid, et sillamäelaste sööduosavust ma ära ei jõudnud fikseerida või kui oleks väga osav olnud, siis ehk oleks silma jäänud:)
igatahes esimesel poolel oli levadia mäng eriti kole - oli see siis sillamäelaste tõttu või sõltumata nendest - ei tahaks selliseid mänge rohkem näha.
loodan, et Taki kahvatus oli tingitud sellest, et ta mõtetega juba koondise eest väljas ja selle nädala mängudes annab endast ka kõik selle hea, mis temas vahel peitu jääb.
ühesõnaga, PraS, sulle vastuseks vist piisab ka kui loed ainult mu esimest lauset:D

Felipe
26.05.08, 16:06

Ega nad platsil üle kolme söödu ei teinud (Loe parem ei saanud:D), korra vist tegid, aga siis söötsid kaitsjad omavahel ja ega siiski palju rohkem neid sööte polnud.

-madis-
26.05.08, 17:48
FC Levadia jalgpallurid Nikita Andrejev ja Sander Puri viibivad alates tänasest kuni 29. maini testimisel Saksamaa Bundesliga klubi Dortmundi Borussia esindusmeeskonna juures. 29. mail naaseb Andrejev Tallinnasse, Puri lendab Saksamaalt otse Riiga ja ühineb seal Balti Turniiriks valmistuva Eesti koondisega.

IndrekL
26.05.08, 18:36
Soccerneti esilehel juba täpsemalt: http://soccernet.ee/news.php?id=19980

Shermann
26.05.08, 18:43
Mõlemale kuluks ära üks korralik välisklubi. Kohe Dortmundi ei usu aga II Bundesliga tipus on ka tase väga kõva

boobek
26.05.08, 19:40
Mõlemale kuluks ära üks korralik välisklubi. Kohe Dortmundi ei usu aga II Bundesliga tipus on ka tase väga kõva

Ei tea kuidas nad sinna II BL -sse peaksid saama? Dortmundi duubel mängib tuleval hooajal 4 -das ehk mudaliigas, mille tase eestikatest kindlasti kõvem ei ole.

17
26.05.08, 19:43
Käivad Dortmundis trialil ära, sinna ei saa, aga huvi hakkavad II BLi satsid tundma, FMis selline süsteem toidab :D

-mirko-
27.05.08, 10:50
Kusjuures ei ole see 4. liiga seal midagi nii sitt. Meie U-19 noortekoondis mängis seal ju sügisel ja nagu aru sain, seis jäi 2-1 ja teise mängu skoori ei mäleta, 2-0 vist. Samas publikut oli olnud 2000 ringis. Kuigi tase jah, pigem siuke esiliiga tipp/meistriliiga lõpp. Nii kirjeldas vähemalt üks seal mänginud kuttidest.
Aga see 2000 publik pani mõtlema: kurat ürita sa sitalt mängida kui nii paljud vaatavad, seega on alati potentsiaalne võimalus, et mängivad üle oma taseme.

Asjast aga nii palju, et väga tore, et kutid sellise kogemuse saavad. Lepingut loota on vast tõesti palju, kuid positiivne signaal neile kindlasti. Motiveerib rohkem tööd tegema ja siis juba kõik võimalik

Shermann
27.05.08, 20:08
Näed siis, Kostja Naha koll punatähtede vastu on valitud 101greatgoals.com'i hooaja üheks ilusaimaks väravaks :)

smörgåsbord
27.05.08, 20:20
Näed siis, Kostja Naha koll punatähtede vastu on valitdu 101greatgoals.com'i hooaja ilusaimaks väravaks :)mitte päris.

Please note that it is in chronological order.

xlehax
03.06.08, 01:51
Hmm nagu mina näen,Flora fännide seas on väga populaarsed rusofoobilised keelitused.Miks siis mitte teha väikset Fair Play,eh?

mexus
06.06.08, 00:29
Hmm nagu mina näen,Flora fännide seas on väga populaarsed rusofoobilised keelitused.Miks siis mitte teha väikset Fair Play,eh?

NB! Not on playstation :r66m17:

Saarlane
07.06.08, 14:10
LIVE-ülekanne (http://live.soccernet.ee/live.php?id=251)!

JanK
07.06.08, 15:33
Ja Scarface on teinud sama mis Vaprus - Tuleviku mängu supermees.

Ehk siis Jevdokimov.

eestimees
07.06.08, 17:27
Kink peale 3ndat väravat "Kalju ime lutti!":D

kapitan
07.06.08, 19:07
Kõige parem hetk oli ikka see, kui Kalju fännid hakkasid kisama: "raš, dva, trii - levadia šasi" ja sellele vastasid Levadia fännid hüüdega: "Nõmme Kalju, imeb palju". See, kuidas nad seda karjusid seda sellise vene aktsendiga oli nagu meeletult hea ja võttis muigele :) . Keep up the good work :silm4:

JanK
07.06.08, 19:10
Mis asja, Levadia fännid oskavad eesti keeles ka midagi välja mõelda?

billy t
07.06.08, 19:54
täiega omatud:D
Taki, abiellu minuga!!!:love:

JanK
07.06.08, 21:53
Taki, abiellu minuga!!!:love:

See on väga gei. :confused:

smörgåsbord
07.06.08, 22:06
See on väga gei. :confused:oi, kuidas Su suured uudishimust punnitavad silmad siis seda (http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=874471&postcount=3709) pole märganud?

JanK
07.06.08, 22:13
Aaok.
Tänks smörgasbörd.

See nimi eksitab lihtsalt.
Võib-olla on tegu transseksuaaliga? (SEDA ÜTLEKS rein.)

xlehax
07.06.08, 22:29
There are few things I'd like to mention;) First of all,there were some noobs with us,I mean people whom we'd seen for the first time so if there were some weird things they're not really our fault.Secondly,if you consider yourself "Ultras",then you sure must be aware that ultras dont only care about support,but ultras ALWAYS stand in fight,when they're asked by their opponents.If you want to have a fight(fairplay and stuff) after a game - we are always welcome,but if you don't plan any "violent behaviour"...then perhaps you should consider yourselves scarfers or whatever and never provoke us.And finally,if we hear "tibla" shoutings next time,it will be harder for guys to stay cool,you know;)
P.S.Mina ei viitsi kirjutada seda eesti keeles,sest mind häirib kui mulle räägitakse minu gramaatika vigadest

zaz
07.06.08, 22:38
P.S.Mina ei viitsi kirjutada seda eesti keeles,sest mind häirib kui mulle räägitakse minu gramaatika vigadest

need, kes grammatika pärast vinguvad on jobud ;)
Normaalsed inimesed nii ei tee (Y)
Kirjuta julgesti Eesti keeles, saad harjutada!! :)

Felipe
07.06.08, 22:41

Vahetpole kuida sa end väljendad, peaasi, et teed seda teistele arusaadavalt ;)

kprsoo
07.06.08, 22:44

In that case you should consider, that if you make as many mistakes in english, you should anyway prefer estonian, just to practise it more...

billy t
07.06.08, 23:27
Võib-olla on tegu transseksuaaliga? (SEDA ÜTLEKS rein.)

ära mitte üritagi, sa ei küündi kunagi Reinu tasemele

JanK
07.06.08, 23:47
Ausalt öeldes, ei taha ka.

rallikas
07.06.08, 23:56
muidugi.. see keskmiste sõrmede viibutamine oli päris naljaks vaatepilt... Mõni ikka oskab idiooti mängida.. :D

Alarikh
08.06.08, 00:36
In that case you should consider, that if you make as many mistakes in english, you should anyway prefer estonian, just to practise it more...

Lugupeetud härra õpetaja,

Parandus 1. "so many". "as many" ei ole loogiline, "as many as..." oleks ok
Parandus 2. "English", mitte "english"
Parandus 3. "Estonian", mitte "estonian"

:cool:

BiGFaN
08.06.08, 10:47

вы совсем дебилы или нет?:confused:

boobek
08.06.08, 11:14

Sellist jama on väga raske kommenteerida.

Alarikh
08.06.08, 12:02
Sellist jama on väga raske kommenteerida.

Tegelt ei ole üldse jama. Inglise keeles rahvus, keel jne alati kirjutatakse suure tähega. Point on, kui mees kes üritab õpetada teisi mis keeles ja kuidas nad peavad kirjutama ja ise teab vigusid nagu Kprsoo... see on jama mida on raske kommenteerida.

BiGFaN,
А ты-то что на меня взъелся? Что я не так написал?

2mSööt3mMööda
08.06.08, 12:29
Päris kenad väravad, soovitan etv kodukalt üle vaadata.

boobek
08.06.08, 12:32
Tegelt ei ole üldse jama. Inglise keeles rahvus, keel jne alati kirjutatakse suure tähega. Point on, kui mees kes üritab õpetada teisi mis keeles ja kuidas nad peavad kirjutama ja ise teab vigusid nagu Kprsoo... see on jama mida on raske kommenteerida.

BiGFaN,
А ты-то что на меня взъелся? Что я не так написал?

Tõsi. Eesti keeles on risti vastupidi. :cool:

kprsoo
08.06.08, 12:34
...

Oled millestki valesti aru saanud. Ei ole mina ennast õpetajaks tituleerinud. Samas kui Sina kindlasti inglise filoloogina leiba teenid, kui need parandused nii pedagoogiliselt välja tood.

Proovi minu vigadest kubisevast inglisekeelsest lausest mitte rünnakut otsida, aga ühte teist mõtet...

Alarikh
08.06.08, 12:46
Oled millestki valesti aru saanud. Ei ole mina ennast õpetajaks tituleerinud. Samas kui Sina kindlasti inglise filoloogina leiba teenid, kui need parandused nii pedagoogiliselt välja tood.

Proovi minu vigadest kubisevast inglisekeelsest lausest mitte rünnakut otsida, aga ühte teist mõtet...

:) Ega mina pole üritanud sind rünnata, sorry, äkki mu postituses oli liiga palju irooniat. Võibolla ma tõesti sain sinust aru nats valesti. No hard feelings, bro!

Keiss
08.06.08, 14:35
Mis asja, Levadia fännid oskavad eesti keeles ka midagi välja mõelda?

Ma arvan, et eks mõni Levadia eesti poiste lapsevanem ütles õiged sõnad ette?

Rein
08.06.08, 14:39
ära mitte üritagi, sa ei küündi kunagi Reinu tasemele

Ma armastan sind ka ;)
Palun abiellu minuga, billy_t:love:

Rein
08.06.08, 14:40
вы совсем дебилы или нет?:confused:

Esli zdes ktota debil, eta tõ.

mexus
08.06.08, 15:08
Ребят, завязывайте тут писать, ненужно перед ними отчитываться, мы всегда можем отстоять свою правду в реале.

magicm
08.06.08, 15:57
Punkt e e - võiks ikka eesti keele juurde jääda. Vähemalt üritada.
Kuid jah, väravad olid tõesti ilusad ja Kink klass omaette.

JanK
08.06.08, 19:23
mazzile - äkki võiksid sa isegi vene keelse foorumi teha? Rein saaks hiilata.

billy t
08.06.08, 20:58
Ma armastan sind ka ;)
Palun abiellu minuga, billy_t:love:

ok, tühja sest Takist, abiellume:D

Rein
08.06.08, 21:03
ok, tühja sest Takist, abiellume:D

Kirjuta siis mulle PM.
Lepime täpsemalt kokku;)

mazz
09.06.08, 00:30
mazzile - äkki võiksid sa isegi vene keelse foorumi teha? Rein saaks hiilata.

Ja kolmandal päeval lõi mazz venekeelse foorumi. :rolleyes:

billy t
09.06.08, 00:51
Kirjuta siis mulle PM.
Lepime täpsemalt kokku;)

meist tuleb ilus paar;)
aga et kõik oleks algusest peale aus, siis kui mul peaks tekkima võimalus Takiga, siis ma seda ka kasutan:P

JanK
09.06.08, 00:56
Ma võin sulle öelda, kus ta elab. Mul sõber elab taga samas paraadnas.

billy t
09.06.08, 01:03
Ma võin sulle öelda, kus ta elab. Mul sõber elab taga samas paraadnas.

tänan hr Uudishimulik, aga ma eelistan asjadel loomulikku radapidi kulgeda lasta:)

Rein
09.06.08, 11:41
meist tuleb ilus paar;)
aga et kõik oleks algusest peale aus, siis kui mul peaks tekkima võimalus Takiga, siis ma seda ka kasutan:P

Okei. Kasuta siis teda kui võimalus tekib.
Seni aga ootan su PM i;)

17
09.06.08, 13:40
Miks Malovil nii jube soeng on?

buub
09.06.08, 13:57
Miks Malovil nii jube soeng on?

Sest mohawk on stiilne. :D

yheksa
09.06.08, 15:07
ballack ära (v)irise - vähemalt teeb Levadia midagigi. Lapsed tasuta mängule on just see, mida jalgpalli populariseerimiseks vaja on. Juurde kuuluvad lisad nagu tippsportlased, ennetustöö ja breiktantsu show on boonuseks.

yheksa
09.06.08, 16:12
Sellisel juhul parandan ennast - sinupoolne iroonia on kohatu!

Tömmates jämeda paralleeli vöiks flora mängu välja reklaamida sellega, et kaasa vötta kogu oma ropendamisvaramu ning pimesi austus vanemate fännide vastu.
Vahet pole - ühed veidrikud köik.

PETSINHO
10.06.08, 00:59
Mul selline küsimus...kas levadia nn. fännid on ka klubiga kuidagi tihedamalt seotud (organisetoorse poole pealt)? Selline mulje jäi igatahes peale Kalju mängu, kui keegi levadia struktuurist aitas nende trummi oma autosse tassida.

Igal oinal on oma mihklipäev...

Sats1
10.06.08, 18:17
„Kink, kes napilt kaks nädalat tagasi ka koondises jala valgeks sai, sõnas, et eri kohtadel mängimine teda ei sega – koondises mängib ta KESKTORMAJA (!), klubis ääreründaja positsiooni“ (c). ajaleht "Postimees", 09.06.2008
http://sport.postimees.ee/?id=16788

Huvitav teada, kas artikli autorile pole teada mis tähendab „kesktormaja“ või ta ei näinud koondise mänge…

PETSINHO
14.06.08, 09:04
Vältimaks probleeme Levadia kodumängul, siinkohal väike meelespea käitumisreeglitest:
Kindlasti ärge üritage mängule minna lippudega, sest suure tõenäosusega pole teil need plastikust teleskoopvartega ja sisse te nendega ei saa. Samuti unustage mõte, et hakkate mängul trummi lööma, sest üliohtlike trummipulkadega teid turvakontrollist läbi ei lasta.
Kui olete õnnelikult väravatest läbi ja otsustate omale keelekastet osta, siis palun see tungivalt juua selleks ettenähtud alal, mitte sellega koos mängu jälgima minna. Kindlasti olge ka valmis turvatöötajale selgitama, et te oma plasttopsis joogi ikka staadionilt ostsite ja vajadusel peate suutma selgitada (vene keeles), et staadionil tõepoolest juua müüakse.
Kui tribüünidele jõuate, siis kindlasti istuge oma kohapeal, mitte ärge seiske, sest see võib muukeelsete turvatöötajate pahameele põhjustada. Kindlasti hoiduge oma lemmikmeeskonna häälekast toetamisest, sest see on samuti staadionil keelatud ja teile antakse kindlasti vene keelsed korraldused vaikimiseks.
Muidugi juhul, kui teie keelekasutus on laiem ja suurrahva keeles ropendamine selge ning sihvkade mugimine samuti probleeme ei valmista, siis võite julgelt kodust kaasa võetud kuke viina tribüünil libistada ja isegi sigareti süüdata, ilma et saaksite pahameele osaliseks.

Jälgige täpselt juhiseid ja saate kindlasti suurepärase mänguelamuse.

billy t
14.06.08, 09:51
oleksid pidanud laskma oma muna ikka korralikult kahelt poolt läbi praadida, sest tundub, et said sealt mingi haiguse külge.
vajad sa abi?

krissucool
14.06.08, 13:51
oleksid pidanud laskma oma muna ikka korralikult kahelt poolt läbi praadida, sest tundub, et said sealt mingi haiguse külge.
vajad sa abi?

Kas ta ütles midagi valesti?Nii palju kui mina olen Levadia kodumängudel käinud on kõik need väited täiesti õiged.

Saarlane
14.06.08, 15:55
Aasta mäng, ilma kahtluseta.

ChelseaFC
14.06.08, 15:57
Ja ka Kalju publikurekord löödud:)

-RoMaRiO-
14.06.08, 17:05
Ning tossu sai samuti nähtud :)

Alarikh
14.06.08, 17:07
Kas ta ütles midagi valesti?Nii palju kui mina olen Levadia kodumängudel käinud on kõik need väited täiesti õiged.

Wow, ManU fänn käib Eesti Meistriliiga mänge vaatamas! Kas teil Old Traffordis leidub veel Inglasi või ainult plastic glory hunters nagu sina? Või äkki sa pole üldse seal käinud?

Tänase mängu kohta, turvad lubasid FCF lastele ja "skinnidele" teha kõike mis nad tahtsid, pole vaja siin viriseda. Ja üldse, nagu ma mäletan eelmine kord A le Coqis hoopis mõned FCF debiilid suitsetasid ja jõid piritusjooke kogu aeg - mitte ühtegi sõna turvade poolt.

urmar
14.06.08, 17:23
Aasta mäng, ilma kahtluseta.

siiamaani on iga nende omavaheline mäng aastamängu vääriline olnud, nagu tänagi :)

urmar
14.06.08, 17:29
Tänasel mängul püstitas Martin Kaalma ühe omalaadse rekordi, mis ei ole ehk see päris nullimängude rekord, aga midagi siiski. Tegu on nimelt väravavahi nulliminutite rekord, umbes 947 minutit vist tuli kokku. Erliseks teeb selle rekordi see, et tegu pole järjestikuste mängudega, vaid Kaalma on oma mängudes puuri puhtana hoidnud ligi 1000 minutit kokku, kuid osa mänge on veel eelmisest aastast.

Lugege ka sealt: http://jalgpall.struktuur.ee/3735

billy t
14.06.08, 18:32
mõnus õhkkond oli täna staadionil ... nagu päris
breikarid ja mae ja laste võistlused - kõik selline natuke kodukootud, aga igatahes positiivne ja tänuväärt ettevõtmine
selles mõttes isegi hea, et vihma sadama hakkas, kuna see ajas rahva kõik kokku külg külje kõrvale peatribüünile
väikesed lapsed tegid täna mõlema meeskonna fännigruppidele ikka pika puuga ära:)

Tibu kinkis ebaüllatuslikult Florale värava ja Nahk oli halb ning kuhu kadus mu kalli Taki kaljukindlus ja mis on juhtunud Nikitaga - joosta ta küll ei jaksanud?
enamikest 10 aastat vanem Zelja on mängu kiireim ja aktiivseim - see ei ole nagu väga loogiline, aga igatahes braavo Ints:)

14.06.08, 21:35
eino jah kui ikka selline kibestumus on siis ajab ikka kõiki sõimama ma vaatan. alecoqil võib jooke tarbida tribüünil (ML mängudel), suitsetada võib vaid fännitribüünil. ei saa aru mille üle sa vingud? lapsed - kas mitte levadia pool polnud just mitte see laste armee kes oli ostetud mängule?

Mine Flora teemasse palun.

JanK
14.06.08, 22:07
Sõber ütles, et täna pidid Flora fännid Kalju fännidega kaklema.

Sõber sai teada Kalju fännilt. :confused:

taku*
14.06.08, 23:52
palju pilet maksab?

mexus
15.06.08, 16:27
http://radikal.ru/F/i054.radikal.ru/0806/7a/9cc31ac0496c.jpg

15.06.08, 17:10
Võta kokku ennast

Felipe
15.06.08, 17:17
Mis multifilmi tegelased seal ultrate lipu peal on?

taku*
15.06.08, 17:27
ultraman:D

boobek
15.06.08, 17:33
Tundub Southpark olevat.

masturr
15.06.08, 17:53
Tundub Southpark olevat.
need on boobek ja vladek:D

Sanku
16.06.08, 15:29
Tibu kinkis ebaüllatuslikult Florale värava ja Nahk oli halb ning kuhu kadus mu kalli Taki kaljukindlus ja mis on juhtunud Nikitaga - joosta ta küll ei jaksanud?
enamikest 10 aastat vanem Zelja on mängu kiireim ja aktiivseim - see ei ole nagu väga loogiline, aga igatahes braavo Ints:)

Nikil andis Dennu sünna veel tunda :D
Aga Dennis the Menace ise oli jälle õigel ajal õiges kohas :P

billy t
16.06.08, 16:45
Nikil andis Dennu sünna veel tunda :D
Aga Dennis the Menace ise oli jälle õigel ajal õiges kohas :P

Deniss Malov on tõepoolest õide puhkenud - juba eelmisel hooajal oli, väga sümpaatne.
Aga sama sümpaatne on asjaolu, et kuigi Flora juba 4 aastat tagasi pakkus Zeljale kontoritööd, lööb tema ikka veel Florale väravaid:D

Alarikh
16.06.08, 23:35
Jah, Zelja ghost haunting Pohlak :D
Oli ikka lootust et tuleb kindel võit. Flora ei näidanud eriti midagi ja kahju et poisid ei kasutanud võimalust tõsta ainuliidriks. Aga küll seda varsti juhtub, Levadia selgelt mängib parimat jalgpalli Eestis juba aastaid ja sel aastal noored kes mängivad põhis tunduvad väga ok olevat.

joosep2
22.06.08, 01:39
Isegi foorumis teil keegi ei kommenteeri midagi,selge ,et Levadial ei olegi õigeid fänne ega poolehoidjaid.Kõigil eestlastel on täiesti savi, kas üldse on olemas selline klubi nagu Levadia.

smörgåsbord
22.06.08, 01:45
Kõigil eestlastel on täiesti savi, kas üldse on olemas selline klubi nagu Levadia.räägi enda eest.

miks need ajukääbikutest 'padupatrioodid' järsku üheskoos kapist välja tulid, arumaisaa?

ALEKOK
22.06.08, 01:46
Isegi foorumis teil keegi ei kommenteeri midagi,selge ,et Levadial ei olegi õigeid fänne ega poolehoidjaid.Kõigil eestlastel on täiesti savi, kas üldse on olemas selline klubi nagu Levadia.

Offtopicus on selline teema olemas nagu "täis peaga postitamise teema".

Tofoa
22.06.08, 01:47
Ja Levadia-Flora sõnasõda on ka olemas, ära külva vaenu.

taku*
22.06.08, 14:16
käi perse imbetsill.

mine laamenda oma teemas, pole vaja igat kohta täis sittuda, eks :)

ALEKOK
22.06.08, 15:45
kes käskis tal alustada siin teemas?

Kas mitte joosep2?

billy t
22.06.08, 16:28

no mis see siis olgu, et siia tullakse ainult õiendama ja mõnitama.
miks ei ole sa T Kalevi teemasse kirjutanud, et nad kõva lahingu andsid Levadiale eile? sest seda nad tegid. Levadia võit oli muidugi kohustuslik, aga mina küll ei oodanud, et see nii kergelt ei tule. T Kalev võitles vaatamata viimatisele skandaalile, mis pidi kindlasti klubi sisekliimat ja mängu mõjutama, kenasti viimaste minutiteni ja Levadia samuti, kuigi teatud hetkel oli neil seis juba turvaline.
natuke sürr oli sealt plastmasstoolilt üle traataia mängu vaatamine.
aga nalja sai ka. eriti toredad olid kaks väikest poissi minu kõrval, kelle naljavaramusse kuulus muuhulgas ka väide, et Taki peaks mängima vasaku peapoolega, kuna see on tal tugevam:D
kohtunik Silver Kõiv ja tema vile on minu jaoks lahendamata mõistatus - vist kõige ebameeldivam kohtunik meistriliigas üldse seniste mängude põhjal. ei saa öelda, et ta oleks mängu ära teinud vms, aga täiesti selgelt vastase mängija kallal liigse jõu kasutamise olukordades vile vaikis, samas kui kergemates olukordades vilistas ja seda nii mõlemale poolele. tuleb nõustuda Tibuga, kes mingil hetkel Zelja rahustamiseks väga õigesti ja pealtvaatajate suureks rõõmuks karjus "ära sega teda (Silver Kõivu), ta ju ei oska":D
väga loodan, et Lemsalu ja Sassi vigastused ei olnud tõsised ja paranevad selle väikese puhkuse jooksul kenasti ja Sassi puhul ei takista võimalikku üleminekut.
nii joosep2, palun, siin on nüüd Levadia fänni postitus eilsest mängust, aga miks Kalevi teemas endiselt vaikus valitseb?

billy t
22.06.08, 17:02

oih, ja vaata, Flora teemas ka keegi nende eilset mängu ei ole kommenteerinud ... selge, et neil ei olegi õigeid fänne ja kõigil eestlastel on täiesti savi sellisest klubist nagu Flora:rolleyes:
ja kuna see rahvuse teema sulle nii oluline on, siis ei saanud ju sul ometigi märkamata jääda, et Levadial eile enamuse ajast 7 eestlast platsil olid

Felipe
22.06.08, 18:34
Paistab, et billy_t vaigistas joosep2-e :D

Leivo-Tigu Vimb
22.06.08, 18:34
Huvitav link 2008/2009 Meistrite liiga eelringide asetusest:
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/seedcl2008.html

Levadia polegi enam meeletult kaugel et saada viimasest tugevusgrupist eelviimasesse :)

Nahkpea
22.06.08, 22:17
oih, ja vaata, Flora teemas ka keegi nende eilset mängu ei ole kommenteerinud

Pole midagi kommenteerida seal. Kahjuks on Eesti Meistriliigas seis ikkagi selline, et on kohustuslikud võidud ja rasked mängud (vs Levadia, vs TVMK ja vs Trans). Eilne kuulus siis esimesse kategooriasse. Ega enne siinses jalgpallis midagi ei muutu kui klubid ei lähe pool-professionaalsuse teed (mis pole iseenesest muidugi nii lihtne, et tahame ja läheme). Amatöörvõistkond võib küll tubli olla, aga ei küündi kunagi profimeeskondade tasemele. Seda eriti pika hooaja perspektiivis. :)

Tofoa
23.06.08, 01:33
Huvitav link 2008/2009 Meistrite liiga eelringide asetusest:
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/seedcl2008.html

Levadia polegi enam meeletult kaugel et saada viimasest tugevusgrupist eelviimasesse :)

Levadia on võimaline kõiki eelviimase grupi võistkondi võitma.

-RoMaRiO-
23.06.08, 14:42
http://www.youtube.com/watch?v=d2OWq4EkRYY

Rain91
23.06.08, 23:42
http://www.youtube.com/watch?v=d2OWq4EkRYY

Sellist jama on raske kommentaarida...

Shermann
01.07.08, 13:16
Iirlaste Drogheda esimese eelringis...

Jeti88
01.07.08, 13:23

1983/84 UEFA Cup Round 1 vs. Tottenham Hotspur F.C. 0-14 agg.

2006/07 UEFA Cup Qual. Round 1 vs. HJK Helsinki 4-2 agg.

2006/07 UEFA Cup Qual. Round 2 vs. I.K. Start 1-1 agg. 10-11 (pen.)

2007/08 UEFA Cup Qual. Round 1 vs. A.C. Libertas 4-1 agg.

2007/08 UEFA Cup Qual. Round 2 vs. Helsingborgs 1-4 agg.

EDIT: Opaaa.......teises ringis Kiievi Dünamo

Hellik
01.07.08, 13:26

ja edu korral Kiievi Dinamo 2. eelringis.

fitti
01.07.08, 13:41
BBC sitavaresed ei tea jälle geograafiast midagi.

Drogheda United from the Republic of Ireland are also involved in the competition and have been handed a tie with Latvian side Levadia.

Bobik
01.07.08, 13:50
BBC sitavaresed ei tea jälle geograafiast midagi.

Drogheda United from the Republic of Ireland are also involved in the competition and have been handed a tie with Latvian side Levadia.

üks Balkan kõik...

marrrtin
01.07.08, 15:17
:D

Minu arust vägagi hea vastane!

ROOTSI KUNN
01.07.08, 22:50
joppas vastasega
Ma küll ei ütleks ,et see mingi eriline joppamine on,kuigi Levadial on briti klubidega suht head kogemused .

Nahkpea
02.07.08, 00:50
Ma küll ei ütleks ,et see mingi eriline joppamine on,kuigi Levadial on briti klubidega suht head kogemused .

No on ikka küll vedamine loosikohapealt. Selge ju, et San Marino meister oleks veelgi mängitavam, aga... . Pole mõtet siin üldse hakata üle mõtlema. Iirimaa klubijalgpall on täiesti võrreldav Eesti omaga, seda eriti mõlema riigi tippklubide osas. Levadia, TVMK ja Flora on täiesti võrreldavad Iiri tippklubidega, kui isegi mitte pole nõks kõvemast puust. Selge, et Levadial vedas loosiga. Paremat vastast esimeses ringis oleks raske tahta.

Mina anti-Levadialasena muidugi loodan, et Levadia "will burn in hell". :D

Ennetades nüüd reaktsioone ja "Euromängudes tuleb kõigile Eesti klubidele pöialt hoida": Levadia ei esinda seal Eestit, vaid esindab oma klubi. Mina ei maga vaenlasega ka siis kui kogu elu tsölibaadis elama peaks. :D

kaitz
02.07.08, 01:49
Vedas või mitte,edasi nad avaringist nagunii ei saa:D

Sanku
02.07.08, 08:45
Mina anti-Levadialasena muidugi loodan, et Levadia "will burn in hell". :D

Ennetades nüüd reaktsioone ja "Euromängudes tuleb kõigile Eesti klubidele pöialt hoida": Levadia ei esinda seal Eestit, vaid esindab oma klubi. Mina ei maga vaenlasega ka siis kui kogu elu tsölibaadis elama peaks. :D

Ära muretse, mõned meist saavad sust aru. Ever ma ei saaks mingite floristidega magada :p

Sanku
02.07.08, 08:48
Aga selle vedamise ja lükkamise asja näeme juba paari nädala pärast.
Ootan huviga :p

02.07.08, 14:15
Vedas või mitte,edasi nad avaringist nagunii ei saa:D

Ära lobise niipalju.Edasi nad lähevad kindlasti.

Grinch
04.07.08, 10:35
FC Levadia täiendab ridu poolkaitsja Vadim Petrenkoga (http://www.fclevadia.ee/dyna/site/2453est.html). Kahjuks pole öeldud, mis tüüpi poolikuga tegemist on ja kus ta tavaliselt keskväljal mängib.

Seepärast jääb praegu pisut arusaamatuks, miks oli vaja sisse tuua 34-aastane mängumees.

Nahkpea
04.07.08, 10:59
FC Levadia täiendab ridu poolkaitsja Vadim Petrenkoga (http://www.fclevadia.ee/dyna/site/2453est.html). Kahjuks pole öeldud, mis tüüpi poolikuga tegemist on ja kus ta tavaliselt keskväljal mängib.

Tegu peaks olema keskpoolkaitsjaga, kes on pigem kaitsva orientatsiooniga.

-RoMaRiO-
04.07.08, 13:18
Ma ei tea kus Kaunases see Petrenko mängib, kuid see aasta ta FBK Kaunast kõrgliigas küll esindanud pole.

eestimees
04.07.08, 13:48
sobiva summa eest kogemustega vend, mehi puudu ju

boobek
04.07.08, 15:16
Asendus Purile kui viimane BvB -ga liitub? Sellisel juhul ei saa ta Levadiat eurosarjas aidata, kuna muidu ei saaks BvB eest UEFA kopsikut pelada. Või olen ma midagi valesti aru saanud?

Amadeus
04.07.08, 15:42
Asendus Purile kui viimane BvB -ga liitub? Sellisel juhul ei saa ta Levadiat eurosarjas aidata, kuna muidu ei saaks BvB eest UEFA kopsikut pelada. Või olen ma midagi valesti aru saanud?

puri ei hakka niikuinii kopsikut mängima. ilmselt hakkab ta ikka reservide eest mängima mitte põhis. seega kaussi ei mängi

Felipe
04.07.08, 20:15
Kaugel Puri oma lepinguga on ? Juuli esimestel päevadel pidi sõlmima, juba 4 kuupäev

Yattara
05.07.08, 15:28
Oskab keegi ehk öelda, mis on Puri tugevused ja nõrkused? Mõtlesin, et võtan veits saksa foorumites sõna, aga kahjuks on kohaliku vuti teadmised nõrgemapoolsed.

Rein
05.07.08, 15:33
Oskab keegi ehk öelda, mis on Puri tugevused ja nõrkused? Mõtlesin, et võtan veits saksa foorumites sõna, aga kahjuks on kohaliku vuti teadmised nõrgemapoolsed.

Ära võta sõna teemadel milles oled nõrk.
Teed ennast ainult lolliks.

Yattara
05.07.08, 15:36
Ära võta sõna teemadel milles oled nõrk.
Teed ennast ainult lolliks.

No seepärast ma ju küsingi. Pealegi see on esimene kord kui ma peale satun, et kusagil välismeedias üldse mingist siinsest jalgpallurist räägitakse. Ja lõpetuseks suht raske on ennas lolliks teha, sest sakslased nagunii ei tea Purist midagi ;)

Hellik
05.07.08, 20:46
Kui Ljevadija noortel meeldib tsaariaegsete lippudega vehkida, siis soovitaks teil uroodidel siit ära kolida.

Tofoa
05.07.08, 20:46
Ütle, et Puri on uus world best playyyya .

Leivo-Tigu Vimb
05.07.08, 20:52
väike link arutelule saksa transferifoorumis
http://www.transfermarkt.de/de/forum/154/geruechtekueche/thread/365175/anzeige.html

ClubLife
06.07.08, 00:54
...
http://www.transfermarkt.de/de/forum/154/geruechtekueche/thread/365175/anzeige.html

Mitte mu*nigi ei saa aru.:(

sosku
06.07.08, 07:03
Seal käib fännide arutelu, et mis mees ta on ja kas teda oleks vaja kutsuda/palgata vms. Mõni pessimist on kategooriliselt tema tuleku vastu, kuna juba sõna "Estland" ütleb sakslase jaoks, et seal riigis on ainult puujalad.

Aga üldiselt on suurem osa temasse positiivselt meelestatud. Temas nähakse potensiaali, kuna selline suurklubi ei võtaks umbropsu suvalisi vendi omale testimisele.

Tommy
06.07.08, 11:46
Ise saksa keelt ei oska aga äkki keegi tõlgiks mis seal Operist ja Klavanist räägitakse.
Zitat von Sammers Erbe:

Zitat von DerFortune:

Zitat von Sammers Erbe:
Pah den muss ich nicht kennen. Der kommt aus Estland! Das reicht mir schon als Grund den nicht zu verpflichten!

Du hättest vermutlich auch keinen George Weah verpflichtet weil er aus Liberia kam.

Eine Verpflichtung davon abhängig zu machen von wo der Spieler herkommt, ohne sich ein Bild von seiner Leistungsstärke zu machen, ist schon abenteuerlich.

Ja vermutlich nicht, aber der Vergleich hinkt in sofern, dass Weah einer von Tausendenden Spielern ist von Fussballzwergenländern... Die anderen versagen jämmerlich. Estland spielt im europäischen Fussball nicht umsonst keine Rolle! Die Ausbildung dort kann also nicht so gut sein, deswegen Finger weg!!!

Wow du bist dann wohl der neue Chefscout vom BVB wah?
Sagen dir denn Anders Oper oder Ragnar Klaven was? Das sind spielen die schon lange in Holland spielen und aus Estland kommen. Also ich gehe mal davon aus das Dortmund ihn beobachtet hat und nicht umsonst zum Probetrainig eingeladen hat. Es ist doch egal wo ein Spieler herkommt, wenn er talent hat.

TeeleS
06.07.08, 12:00
Ise saksa keelt ei oska aga äkki keegi tõlgiks mis seal Operist ja Klavanist räägitakse.
Zitat von Sammers Erbe:

Zitat von DerFortune:

Zitat von Sammers Erbe:
Pah den muss ich nicht kennen. Der kommt aus Estland! Das reicht mir schon als Grund den nicht zu verpflichten!

Du hättest vermutlich auch keinen George Weah verpflichtet weil er aus Liberia kam.

Eine Verpflichtung davon abhängig zu machen von wo der Spieler herkommt, ohne sich ein Bild von seiner Leistungsstärke zu machen, ist schon abenteuerlich.

Ja vermutlich nicht, aber der Vergleich hinkt in sofern, dass Weah einer von Tausendenden Spielern ist von Fussballzwergenländern... Die anderen versagen jämmerlich. Estland spielt im europäischen Fussball nicht umsonst keine Rolle! Die Ausbildung dort kann also nicht so gut sein, deswegen Finger weg!!!

Wow du bist dann wohl der neue Chefscout vom BVB wah?
Sagen dir denn Anders Oper oder Ragnar Klaven was? Das sind spielen die schon lange in Holland spielen und aus Estland kommen. Also ich gehe mal davon aus das Dortmund ihn beobachtet hat und nicht umsonst zum Probetrainig eingeladen hat. Es ist doch egal wo ein Spieler herkommt, wenn er talent hat.

Üks tüüp ütleb, et Eesti ei mängi Euroopa jalgpallis mingit rolli ja nagu ettevalmistus vm ei saa seal (Eestis siis) ka nii hea olla. Ja see, kes talle vastab, küsib siis sellelt esimeselt tüübilt, et kas sa tead, kes Andres Oper ja Ragnar Klavan on. Ja ütleb siis, et need on mängijad, kes juba pikalt Hollandis mängivad ja on Eestist päris. Ja lõpuks siis, et pole vahet, kust mängija pärit on, kui tal talenti on.

Kui ma õigesti aru sain, siis peaks umbes nii olema.

Tommy
09.07.08, 10:22
Sain targemaks:) Äitäh:)

Vova
15.07.08, 10:44
Nagu ma aru sain siis peaks siit nägema homset mängu :

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=14960&part=sports

Shermann
15.07.08, 12:31
Levadia Crew läks Iirimaale?

Shermann
15.07.08, 13:37
ei läinud Iirimaale. nad lindistavad fc levadia tallinn crew vol2'te youtube'i koodnimega kuidas saada Eesti jalgpallifännide seas naerualuseks, vihatuks ja mustata jalgpallifänne.

päris tänuväärne ettevõtmine :D

Felipe
16.07.08, 10:00
Täna läheb Levadia siis iirlastega mängima, kahtlane tunne ütleb, et täna seal palju väravaid ei lööda ning seis jääb 0:0 v 1:0 (sel juhul emb kumb poolele)

budu
16.07.08, 10:06
Täna läheb Levadia siis iirlastega mängima, kahtlane tunne ütleb, et täna seal palju väravaid ei lööda ning seis jääb 0:0 v 1:0 (sel juhul emb kumb poolele)

äh ära jama.5-0 levadiale

Shermann
16.07.08, 10:08
äh ära jama.5-0 levadiale

Kui sa nii kindel oled siis sa peaks selle resultaadi peale 1000 panema ja homme ostad omale saare vahemerre, 10 Ferraarit jne.

JanK
16.07.08, 13:44
Kerge ülevaade tänasest mängust (http://www.soccernet.ee/news.php?id=20789)

Saarlane
16.07.08, 15:53
Rumal, see on eelvaade.

käbi
16.07.08, 21:09
Kas keegi sai sealt betfairist seda mängu? Mul kyll ei näita

Ramm
16.07.08, 21:19
Tundub et igaltpoolt on see mäng kaduma läinud..

Kasper
16.07.08, 21:29
Tundub, et täna vast jääb mäng nägemata jah.

Rein
16.07.08, 22:15
28` seis 0-0

budu
16.07.08, 22:19
aega veel on et 5 kolli ära lüüa

HABE
16.07.08, 22:19
1-0 Levadia juhib

Rein
16.07.08, 22:22
Hea töö poisid !!!

17
16.07.08, 22:22
Kes lõi? Mul Levadia leht ei avane igaljuhul.

fcfloraforever
16.07.08, 22:23
Kes lõi? Mul Levadia leht ei avane igaljuhul.

mul ka ei avane :mad:

budu
1-0 Levadia juhib

4 veel jäänud lüüa aga usun et mu ennustus läheb aiataha kuna sealt saadaks veel suurem võit

Rein
Livescore.com ei näita veel lööjat.

Tanel
Kink lõi kolli.

Epic
16.07.08, 22:24
Kink lõi kolli.

Coca-Colasse minek.

fcfloraforever
16.07.08, 22:26
Kink lõi kolli.

näed kusgilt mängu?

Tanel
16.07.08, 22:27
http://www.rte.ie/radio/index.html - radio 1 extra

Silver
16.07.08, 22:27
Rein no pain.

Alvar550
16.07.08, 22:31
suur aitäh selle raadio streami eest:)

kaitz
16.07.08, 22:32
nu tundub,et poolajale eduseisus ikka

Jürvi-Hool
16.07.08, 22:37
JESSS MAAlLMA PARIMAD AKTSENDID!!!!!!

jooseps
16.07.08, 22:38
hea asi see raadio link...vaheajal siis kommentaatorid räägivad esimest poolajast. Kuuldavasti on tribüünil ka mõni levadia fänn ja värava autoriks Kink.

fcfloraforever
16.07.08, 22:41
tänud minugi poolt raadiostreami eest.

budu
16.07.08, 22:46
koosseise pole vist kuskilt võtta?

tauri3000
16.07.08, 22:49
fclevadia.ee

fcfloraforever
16.07.08, 22:49
koosseise pole vist kuskilt võtta?

kui levadia lehele veel sisse sai olid koosseisud seal üleval aga ma mäletan nii palju, et Kaalma oli väravas, Kalimullin kaitses vist, Lemsalu, leedukas, Kink, S.Puri.rohkem ei mäleta.

17
16.07.08, 22:53
Kaalma, Šišov, Lemsalu, Kalimullin, Teniste, Kink, Malov, Petrenko, S. Puri, Nahk, Andreev.

Leivo-Tigu Vimb
16.07.08, 22:54
raaisk 1-1

kaitz
16.07.08, 22:54
1:1 nii,et läheb tuliseks

kalev94
16.07.08, 22:56
´miks livescore midagi ei naäita 1-1 est seal on ika 1-0

Tofoa
16.07.08, 22:57
Livescore on ajast maas

budu
16.07.08, 22:59
´miks livescore midagi ei naäita 1-1 est seal on ika 1-0

need tavaliselt näitavadki hilinemisega aga meil härrad kuulevad otse raaadiost

kalev94
16.07.08, 22:59
Livescore on ajast maas

jap nii ongi

kalev94
16.07.08, 23:02
Tra miks kaalam väravas on.Kütt võiks olla

Leivo-Tigu Vimb
16.07.08, 23:03
levadial olla paar minutit pärast kingi väravat teine hea võimalus olnud
viigivärav tuli vist peaga

er1k
16.07.08, 23:04
Puri võiks ka skoorida, sakslased saaks uut indu lepingu sõlmimisse :)

Alvar550
16.07.08, 23:11
Puri välja, Leitan sisse.

Leivo-Tigu Vimb
16.07.08, 23:13
persesse 2-1
räägivad et kaalma viga, enne käis vist ka postis (väikse algustähega)

Alvar550
Kurat 2-1 vist :(

magnisco
Kaalma pani paska?

Alvar550
16.07.08, 23:14
vist küll jah, vähemalt see meha seal eetris nii rääkis.

kalev94
16.07.08, 23:15
Kaalma pani paska?

Aga miks kütt siis väravas poile vigastaud wä oli seda väravahi paska praegu vaja

magnisco
16.07.08, 23:19
Aga miks kütt siis väravas poile vigastaud wä oli seda väravahi paska praegu vaja

Ma arvan küll, et vigastatud, sest teda pole isegi pingil.

Alvar550
16.07.08, 23:19
Kommentaator räägib, et Kaalmad peaks rohkem proovile panema väravas. Nii et tundub, et parim päev just pole.

budu
16.07.08, 23:20
minu arust pole kaalmal euromängudes kunagi parimad päevad.usun et vend ei oska ise ka kokku lugeda palju ta oma seljatagant palle on välja korjanud.tema ikka suudab

kalev94
16.07.08, 23:21
Ega tal ka eesti koondises pold kunagi hea päev

kaitz
16.07.08, 23:21
Ega jah see teinevärav jäägi viimaseks kahjuks

lenc
16.07.08, 23:22
Kommentaator räägib, et Kaalmad peaks rohkem proovile panema väravas. Nii et tundub, et parim päev just pole.

See, et väravavahti tuleb proovile panna, on igati elementaarne, ükskõik kui tugev too ka on.

urmar
16.07.08, 23:23
Mis sest Kaalmast nüüd süüdistada, alles püstitas Eesti liigas rekordi. Ega Kütt parem pole ja kus ta üldsegi on? Vahel mängib duublis, tavaliselt mitte. Äkki on õhtuses vahetuses? :doh:

budu
16.07.08, 23:25
nu kaalma võib eesti liigas särada aga rahvusvahelisel areenil põleb tüüp pea igakord läbi nagu sära küünal aga tema muidugi kaks korda kiiremini.ei saa aru neist kes teda koguaeg kaitsevad.ta nagu viikmäe kes vale spordiala valinud

urmar
16.07.08, 23:27
No Kaalmal on ikka häid mänge ka, Hollandiga, Šotimaaga meenuvad, või oli see Taaniga?

Leivo-Tigu Vimb
16.07.08, 23:27
marmor sisse
kiidavad peamiselt kinki ja andrejevit

Alvar550
16.07.08, 23:28
Kui seis jääb 2-1, siis usun, et Levadial ikkagi päris head võimalused edasi saada, väga hea, et löödi võõrsil värav.

kalev94
16.07.08, 23:32
Kui seis jääb 2-1, siis usun, et Levadial ikkagi päris head võimalused edasi saada, väga hea, et löödi võõrsil värav.

Ega see lihtne olema ei saa kui seis jääb 2-1 siis arvata on et istuvad kümne mehega kaitses ja kontrast lõõvad kaalmale mõne siise

Jürvi-Hool
16.07.08, 23:35
No Kaalmal on ikka häid mänge ka, Hollandiga, Šotimaaga meenuvad, või oli see Taaniga?

Seal 2-4 mängus oli Kaalma väravas? Mõni ime, et 4 siis löödi. :doh:

budu
16.07.08, 23:35
nad ei peagi lööma,kaalmal on imeline võime ise need vajalikud väravad sisse imeda

kaitz
16.07.08, 23:36
Kohe kohe mäng läbi 3 min lisaminutit,Zelinski veel sisse Andrejev välja.

Leivo-Tigu Vimb
16.07.08, 23:36
lõpu eel andrejev zelinski vastu...

urmar
16.07.08, 23:37
Seal 2-4 mängus oli Kaalma väravas? Mõni ime, et 4 siis löödi. :doh:

Kui sellest mängust midagi ei tea, siis ära lõõbi. ;)

Jürvi-Hool
16.07.08, 23:40
Kui sellest mängust midagi ei tea, siis ära lõõbi. ;)

Väga hästi tean, till. Lihtsalt ütlen, et kui 2-4 kaotus on väravavahi tipphetk, siis pole eriti hea, eksole.

urmar
16.07.08, 23:41
No hea küll, ärme kaldume teemast kõrvale. :)

kalev94
16.07.08, 23:42
Läbi siis 2-1 kaotus tuliki kuigi mäng hakkas suurepäraselt

budu
16.07.08, 23:44

ei kaldugi ju.kui kaalma on süüdi siis ta seda ka on.krt kujutan ette et lepmets on ka parem kui see suur andetu kaalma

Rein
Mida te sellest Kaalmast materdate?
Tulemus pole ju paha ja Tallinnas võib kõike juhtuda.

Jürvi-Hool

Ei kaldugi ju. Kaalma on pask ja tema meeskond kaotas(jälle). :)

Alvar550
16.07.08, 23:45
1-0 Tallinnas piisab.

urmar
16.07.08, 23:51
No Kütt ja Lepmets nüüd Kaalmast paremad küll pole. :)

PraS
16.07.08, 23:52
ei kaldugi ju.kui kaalma on süüdi siis ta seda ka on.krt kujutan ette et lepmets on ka parem kui see suur andetu kaalma

budu mine parem pane jopi nagisse ja ära hala sel teemal rohkem.on ka parimatel halbu päevi. Kodus tuleb lihtsalt üks ära lüüa ning Crew toetusel kaitse lukku panna;)

kalev94
16.07.08, 23:53
No Kütt ja Lepmets nüüd Kaalmast paremad küll pole. :)

Kütt igatahes on.

billy t
16.07.08, 23:55
ei ole hullu midagi
elu tulebki huvitavaks teha
eks ju, Taki - päevakangelane:love:

urmar
16.07.08, 23:55
Kütt igatahes on.

Levadias nii ei arvata. Olen sellega nõus. :)