320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

    Originally posted by FCOperBK


    Kuna see aasta on kvalifikatsiooni ringid (ka järgmine ring) regiooni kaupa, siis peaksid potentsiaalsed vastased olema:
    Bröndby, Staebek, Dunfermline, Beveren, Odd Grenland, Bodo Glimt, Aalborg, Elfsborg, Hammarby, Osters
    Siin on mängitavaid küll, tuleb loosile loota. 3 kvalifikatsiooniring oleks juba maagiline - Lazio, Newcastle United FC, Middlesbrough Feyenoord jne... ootamas.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

      Originally posted by budulojus


      levadia võidab täna,ma olen selles kindel 3-1
      Super budulojus,gamebookersis oleks 3-1 eest raha tagasi saanud 34 kordselt!
      "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

        Mulle tunduvad ainsad võidetavad klubid Dunfermline ja osters. Aga no mine sa tea - meeste enesekinddlus kindlalt kasvas korralikult selle mänguga - hea mänguga võidetakse igat Norra klubi selles nimistus.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

          Originally posted by Aramis


          Mulle tunduvad ainsad võidetavad klubid Dunfermline ja osters. Aga no mine sa tea - meeste enesekinddlus kindlalt kasvas korralikult selle mänguga - hea mänguga võidetakse igat Norra klubi selles nimistus.
          Ma ei ta, kas Dunfermline oleks väga hea vastane. Dunfermline oli Aberdeeni kõrval ainuke meeskond Shoti liigas, kes suutis Celticut võita. Võit tuli küll hooaja lõpus, kus keldid võisid juba üle jala lasta.
          Samas ma ei saa aru, kas Sportnet eksib pakkudes UEFA sarjas vastasteks Ida-Euroopa suurklubisid.
          Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

            Kuigi viimastel aastatel olen Flora pooldaja rohkem olnud ei ole ma ebaviisakas ja õnnitlen levadialasi tubli mängu eest.Loodan,et teise eelringi mängu saab ka juba Etvs näha.Arvan,et lihtsaim vastane oleks Osters

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

              krt ise olen ka oma ennustusega rahul,poleks tegelt uskunud aga levadiale õnnitlused ikkagi,tublid poisid
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

                Levadia oli väga tubli...loodan järgmisest ringist kah edasipääsu....peale seda paexid juba päris head wastsed meil siin olemas olema....Eesti jalgpall wajab EURO võite see toob inimesed jalgpalli vaatama...

                Järgmisex Levadia UEFA cup mängux mul juba kax piletit olemas
                Loodan suuremat publikut ja suurt toetust...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

                  Ilmselt on järgmises ringis mõnevõrra suuremat toetajaskonda oodata küll. Iga ringiga lähevad ju ka vastased huvitavamaks Kui nad teisest ringist ka edasi lähevad siis võib juba korralikku publiku hulka oodata.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

                    Njah tuleb au Levadiale anda muidugi tuleb Tarmo Rüütlit tänada,et ta on suutnud oma meeskonna mängima panna isiklikult arvan et Täri võiks juhendada kA EESTI koondist:P
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

                      mullegi tundub rüütli päris sympaatse treenerina. Juba flora ajast. ex n2is mis saab kui levadia ka j2rgmisesse ringi j6uab.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

                        On ta seda varemgi teinud ja mitte halvasti. Tõsi, Raio Piiroja parempoolikuna kergitas kulmud kuklasse.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

                          Originally posted by FCOperBK


                          Kuna see aasta on kvalifikatsiooni ringid (ka järgmine ring) regiooni kaupa, siis peaksid potentsiaalsed vastased olema:
                          Bröndby, Staebek, Dunfermline, Beveren, Odd Grenland, Bodo Glimt, Aalborg, Elfsborg, Hammarby, Osters


                          kustkohast see viimane sats sai nende hulka, UEFA Intertoto Cup winner???????
                          kyhr

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

                            Iirlased võtsid Tallinna Levadiale kaotust valuliselt. Dublin Bohemiansi treener Stephen Kenny vallandati. Kenny töötas klubi peatreenerina alates 2001.aasta detsembrist.
                            Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

                              Originally posted by nwa


                              Originally posted by FCOperBK


                              Kuna see aasta on kvalifikatsiooni ringid (ka järgmine ring) regiooni kaupa, siis peaksid potentsiaalsed vastased olema:
                              Bröndby, Staebek, Dunfermline, Beveren, Odd Grenland, Bodo Glimt, Aalborg, Elfsborg, Hammarby, Osters


                              kustkohast see viimane sats sai nende hulka, UEFA Intertoto Cup winner???????
                              Tõenäoliselt Fair Play tabeli alusel. Kunagi sai vist ka Tulevik selle kaudu eurosarju mängima.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Levadia Tallinn\'

                                jap, sel aastal vist vedas fairplay loosiga Rootsil ja Ukrainal
                                minge Kingissepa praami peale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X