PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

Rein
17.07.08, 00:57
Lapsed, lapsed- aeg magama minna. Ärge oma rohtusid unustage võtta.

kalev94
17.07.08, 00:58
Levadias nii ei arvata. Olen sellega nõus. :)

Miks sa seda arvad ,et levadias nii ei arvata

Jürvi-Hool
17.07.08, 01:02
Lapsed, lapsed- aeg magama minna. Ärge oma rohtusid unustage võtta.

Rein on hea, sest ta hoolib lastest. Head ööd!

Saarlane
17.07.08, 01:08
Kelle asemele Marmor tuli?

PraS
17.07.08, 01:09
Miks sa seda arvad ,et levadias nii ei arvata

Äkki seepärast,et Prins mängitab Kaalmad ennem kui Kütti?

zigull182
17.07.08, 01:11
Äkki hoopis sellepärast, et Levada sõimas Kütti pärast karika finaali kaotuse pärast läbi ja Kütil pole enam kunagu Levadia põhisse asja?:)

billy t
17.07.08, 01:14
Kelle asemele Marmor tuli?

Petrenko, kellest nagu ei olnudki midagi kuulda peale mingi rämeda vea, pärast mida toimus ka vahetus

urmar
17.07.08, 01:15
Äkki hoopis sellepärast, et Levada sõimas Kütti pärast karika finaali kaotuse pärast läbi ja Kütil pole enam kunagu Levadia põhisse asja?:)

Levadial polnud sel korral isegi finaali asja, ei Kütil ega teistelgi. :)

urmar
17.07.08, 01:22
Imelik on see, et Zelinski, kes viimasel ajal pidevalt skoorib, pandi ainult lõpus platsile? Kavaldavad? :)

billy t
17.07.08, 01:27
Imelik on see, et Zelinski, kes viimasel ajal pidevalt skoorib, pandi ainult lõpus platsile? Kavaldavad? :)

mõtlesin siin sama asja. aga võib-olla oli vaja noort ja "müügikõlbulikku kraami" Euroopas näidata

Rein
17.07.08, 01:35
mõtlesin siin sama asja. aga võib-olla oli vaja noort ja "müügikõlbulikku kraami" Euroopas näidata

No Andrejev küll pole teab mis müügiartikkel. Selliseid on Inglismaal küll ja rohkemgi. Lisaks pole Andrejevil Eesti kodakondsust ja sellise müümine Euroopasse pole lihtne. Eesti passiga ehk isegi saaks teda kuhugile müüa.

Martinho
17.07.08, 03:18
No Andrejev küll pole teab mis müügiartikkel. Selliseid on Inglismaal küll ja rohkemgi. Lisaks pole Andrejevil Eesti kodakondsust ja sellise müümine Euroopasse pole lihtne. Eesti passiga ehk isegi saaks teda kuhugile müüa.

etem kui Zelinski vast ikka :D

Nahkpea
17.07.08, 10:06
Ons nüüd selge, et kas Zelinskil on see hooaeg viimane või pole ta otsustanud jätkamise kohapealt?

Sanku
17.07.08, 10:11
Drogheda kodulehelt:
"After a bright opening in which we pressed well, Levadia showed that they were no slouches going forward when our intensity slackened off a bit and Dan had to move smartly off his line on 15 minutes to clear. And then on 25 minutes - disaster Garto sold Dan short and Kink showed great pace to take the ball wide and slide it home under Dan for the lead goal and two minutes later Garto failed to clear and Dan moved out to block a certain goal.
/kaks väravat hiljem:/
Levadia did all they could to get back into it but we dealt with their attacks fairly well and Eamon took the ball well as we broke out and we were unlucky not to add to our score 10 Minutes form the end when Robbo pressed the defender in the box and the ref didn’t see the clear handball."

Tohoh! Kelle kännu ette jäi?

;) No slouches!

billy t
17.07.08, 11:09
Ons nüüd selge, et kas Zelinskil on see hooaeg viimane või pole ta otsustanud jätkamise kohapealt?

nii palju, kui see minust sõltub, ei lähe ta kusagile:)

annaks praegu ei tea mida, et Taki väravat näha

eston maravilha
17.07.08, 11:25

mis see eesti kodakondsus siia puutub? venelasi vihkad vä? inglismaale müügi takistuseks on pigem tööluba, sest suur idanaaber pole EL'is ning nende koondisse nikil asja pole. ülejäänud euroopaga peaks lihtsam olema

Shermann
17.07.08, 11:59
lubage naerda. HAHAHAAAAA!

In fairness Higgins, I have seen Levadia twice and they are a poor side. Two one is a bad result imho.

keegi Higgo Shelborune foorumist

jyriöö
17.07.08, 12:13
Kui lugeda Levadia enda pressimehe Petersoo kommentaare, siis hea, et niigi läks.

"Ei ole midagi hõisata, parem meeskond võitis. Drogheda oli igas elemendis natuke üle"

"Drogheda tegi palju pealelööke, Levadia nõelas küll mõne terava vasturünnakuga, kuid üldiselt ei suudetud keskväljal kuidagi palli hoida."

Kingi värava kohta: "Vastaste täielik prohmakas, ses olukorras polnud tegelikult mingit ohtu. Kusjuures eelneval minutitel oli Levadial raskusi üle poole väljaku saamisega."

Rein
17.07.08, 12:25
mis see eesti kodakondsus siia puutub? venelasi vihkad vä? inglismaale müügi takistuseks on pigem tööluba, sest suur idanaaber pole EL'is ning nende koondisse nikil asja pole. ülejäänud euroopaga peaks lihtsam olema

Tahad väita, et venelasel (Rossija kodakondsena) ja eestlasel (EL liikme alamana) on EL tööturul võrdsed võimalused tööluba saada?
Löö palun omal lahti :p

billy t
17.07.08, 12:39
Kui lugeda Levadia enda pressimehe Petersoo kommentaare, siis hea, et niigi läks.

"Ei ole midagi hõisata, parem meeskond võitis. Drogheda oli igas elemendis natuke üle"

"Drogheda tegi palju pealelööke, Levadia nõelas küll mõne terava vasturünnakuga, kuid üldiselt ei suudetud keskväljal kuidagi palli hoida."

Kingi värava kohta: "Vastaste täielik prohmakas, ses olukorras polnud tegelikult mingit ohtu. Kusjuures eelneval minutitel oli Levadial raskusi üle poole väljaku saamisega."

nonii, ja mina arvasin veel, et see oli raadioülekande tegijate viga, et tundus nagu iirlaste väljakupoolele ei olekski mäng eriti jõudnud.
aga see siis ju seletab, miks Zeljat sisse ei pandud.
eks järgmine kolmapäev näitab tõde.

Urmas Epner
17.07.08, 18:03
ma arvan ,et kiievi tünn on varsti eestis,sest pärnu mehed teevad mängu ära

magicm
18.07.08, 18:13
Väravatest pole video hõngugi?

ROOTSI KUNN
21.07.08, 21:04
Ülehomme siis saab loodetavasti head jalgpallli näha. Ei usu eriti ,et Levadia siit välja tuleb aga eks näis.

Hogweed
22.07.08, 21:01
kui levadia edasi saab siis, kes on võimalikud vastased järgmises ringis on ?

17
22.07.08, 21:11
Kiievi Dünamo.

Tourist
22.07.08, 22:24
Hello guys

I will be in Estonia in August for some days and would like to watch some football games at the weekend of 2nd and 3rd August.

The games I would like to see are

02.08., 5 p.m., Pärnu JK Vaprus vs. JK Tallinna Kalev
or
02.08., 5 p.m., Nömme JK Kalju vs. Narva JK Trans

and

03.08., 3 p.m, Women JK Talllinna Kalev vs. Kothla-Järve JK Alko
03.08., 5 p.m., Tallinna FC Levadia II vs. Tartu JK Maag Tammeka II

maybe

03.08., 7.30 p.m., Lasnamäe FC Ajax vs. Kivioli Tamme Auto

As the time is short between the two games Sunday afternoon I would like to ask how far the 2 stadiums where the games will be played are away from each other. Are the women playing in Kalevi Kesk?

And what would you recommend for Saturday? Nömme or Pärnu.
Are there any other games this weekend you could recommend?

Thank you very very much!!

taku*
22.07.08, 22:28
kas mingi telekanal ka mängu üle kannab? praegu nagu silma ei jääinud... eri kuradi pederastidest piidrid kui ei kanna....

Kaspy
22.07.08, 23:10
and kava.ee says:NO :(

Jeti88
23.07.08, 00:03
1. ringi mänge pole kunagi üle kantud...

PraS
23.07.08, 00:13
1. ringi mänge pole kunagi üle kantud...

TVMK mängu küll kanti mõni aasta tagasi

krissucool
23.07.08, 00:19
TVMK mängu küll kanti mõni aasta tagasi

Lisaks kanti ka Flora kodumänge minu mäletamis mööda varem üle.Vähemalt ühte mängu Moldova meistrite Sheriffi vastu mäletan väga hästi.

Rein
23.07.08, 09:18
Mis tänase mängu pilet ka maksab?
Kodulehelt seda infot ei saa, sest leht on lihtsalt maas. Häbi-häbi...

Sanku
23.07.08, 09:26
Mis tänase mängu pilet ka maksab?
Kodulehelt seda infot ei saa, sest leht on lihtsalt maas. Häbi-häbi...

Mina sain Piletilevist sajaga. Väravas küsivad vist 150.

billy t
23.07.08, 10:38
UEFA Meistrite Liiga I eelringi korduskohtumise Tallinna FC Levadia - Drogheda United pääsmed on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.

Eelmüügist ostes maksab pilet täiskasvanule 100 krooni, kuni 18-aastastasele lapsele ning pensionärile 50 krooni.

Mängupäeval Kadrioru staadioni kassast ostes maksab täiskasvanu pilet 150 krooni, sooduspilet kuni 18-aastastaste lapstele ning pensionäridele 50 krooni.

Rein
23.07.08, 11:09
Kuramus, et mul eile seda infot polnud.
150 eeku ei hakka küll välja käima selle mängu eest.

billy t
23.07.08, 11:18
eks see ole jah igaühe oma valik. kas vaadata 2 x 75.- kroonise piletiga kahte Nõmme Kalju meistriliiga mängu või sama raha eest tõenäoliselt parimat, mida siin Eestis näha võib.

ROOTSI KUNN
23.07.08, 12:14
Mis sa Rein jälle hädaladad:) Raha ei ole või? Ma laenan sulle kui sa nii väga tahad seda mängu näha:).

Piaoviaopiuviao
23.07.08, 12:21
Mis sa Rein jälle hädaladad:) Raha ei ole või? Ma laenan sulle kui sa nii väga tahad seda mängu näha:).

Reinul pole kunagi raha,niiet laena talle jah see 150 krooni.

Jasper
23.07.08, 12:27
eks see ole jah igaühe oma valik. kas vaadata 2 x 75.- kroonise piletiga kahte Nõmme Kalju meistriliiga mängu või sama raha eest tõenäoliselt parimat, mida siin Eestis näha võib.

Või prindib flaiereid ja ostab pileteid eelmüügist ja näeb kahte ja poolt kalju mängu Levadia-Drogheda asemel.

Või ütleb parim, mis Eestis näha on? Mingi Iiri no-name? Säästab 150 ja vaatab Kalju-Kristiinet tasuta.

Või möliseb niisama internetis ja ei vaatagi jalgpalli:)

Rein
23.07.08, 12:32

150 eest saab päris mitu õlut ja mul pole õlle jaoks rahast kahju.
Levadia vs. Mingi-iiri-klubi mängu eest ma küll ei pea mõistlikuks 150 krooni välja käia.

Jaak
23.07.08, 12:33
Levadia vs. Mingi-iiri-klubi mängu eest ma küll ei pea mõistlikuks 150 krooni välja käia.

no aga osta siis statoilist sajaga ja jääb õlle jaoks ka raha üle :)

jansa
23.07.08, 12:34

...sa hakkad juba samasuguseks vingujaks-hädaldajaks muutuma nagu nt. meie suur ajakirjanik Martin. Äkki teete mingi oma "klubi"?

Felipe
23.07.08, 12:42
no aga osta siis statoilist sajaga ja jääb õlle jaoks ka raha üle :)

Mängupäeval on kõikides kohtades sama hind nagu väravas. Minu teada.....

Sen
23.07.08, 13:04
Kuramus, et mul eile seda infot polnud.
150 eeku ei hakka küll välja käima selle mängu eest.

Ma annan sulle niisama pileti kui tuled iirlaste juurde ja aitad õpetada mõned laulud neile a'la ras dva tri...

billy t
23.07.08, 13:13
Ma annan sulle niisama pileti kui tuled iirlaste juurde ja aitad õpetada mõned laulud neile a'la ras dva tri...

Rein võib ju olla kooner, aga ega see teda veel napakaks ei tee:rolleyes:

ROOTSI KUNN
23.07.08, 13:15

Ja minu poolt veel 500.- ,et saaksid peale mängu taksoga koju sõita.

Rein
23.07.08, 13:16

Ma ei oska laulda, aga teile edu laulu õpetamisel. Samuti ärge unustage õpetamast seda hüüdlauset mida Kingile karikamängus karjusite kui ta penaltit lööma läks.

Nahkpea
23.07.08, 14:44
No loodame täna siis parimat. Nimelt, et iirlased Levadial selja prügiseks teeks. Esimene mäng oli üsna lootustandev.

Ise kohale ei tule, kuna nõme oleks ka iirlaste poolt karjuda. Jään neile moraalseks toeks. :D

Jaak
23.07.08, 14:45
No loodame täna siis parimat. Nimelt, et iirlased Levadial selja prügiseks teeks. Esimene mäng oli üsna lootustandev.

Ise kohale ei tule, kuna nõme oleks ka iirlaste poolt karjuda. Jään neile moraalseks toeks. :D

pole sinusugustest kunagi aru saanud

Nahkpea
23.07.08, 14:50

Mis siin aru saada on? Naljakas, kuidas Eestis tembeldatakse need inimesed kohe rahvavaenlasteks, kes oma rivaale mujal ei toeta. Selgitage, miks ma teise klubi toetajana peaks seda tegema? Ja siinkohal nimetage mõni Levadia fänn (ja ma pean silmas fänni, mitte mõnd niisama netikiibitsejat), kes toetaks Florat Djurgardeni vastu?

Levadia, kui koduse vutitandri kõige vihasema rivaali kaotus on mulle alati pidupäev.

kalev94
23.07.08, 14:57

Ma ka pole sellistest kunagi aru saanud

kalev94
23.07.08, 14:59
Mis siin aru saada on? Naljakas, kuidas Eestis tembeldatakse need inimesed kohe rahvavaenlasteks, kes oma rivaale mujal ei toeta. Selgitage, miks ma teise klubi toetajana peaks seda tegema? Ja siinkohal nimetage mõni Levadia fänn (ja ma pean silmas fänni, mitte mõnd niisama netikiibitsejat), kes toetaks Florat Djurgardeni vastu?

Levadia, kui koduse vutitandri kõige vihasema rivaali kaotus on mulle alati pidupäev.

Ma arvane et palju levadia fänne oiavad euro mängus florale põjalt ja vastupidi erinevalt sinust.Kes vahetabt ühe klubi fännamise teise vastu:Ja veel suurima rivaali. Olid ju enne levadiaia fänn

billy t
23.07.08, 14:59

õnneks ei olegi vaja kõigist inimestest aru saada:)

Even
23.07.08, 15:00
Ma arvane et palju levadia fänne oiavad euro mängus florale põjalt ja vastupidi erinevalt sinust.Kes vahetabt ühe klubi fännamise teise vastu:Ja veel suurima rivaali. Olid ju enne levadiaia fännkuule nublu õpi kirjutama siis võta sõna alles.

kalev94
23.07.08, 15:02
kuule nublu õpi kirjutama siis võta sõna alles.

Mul on lihtsalt imelik klavatuur ja mõned tähed on mingite märkide lalla pandud sellepärast tuleb vahel teine täht sinna kuhu pole vaja.

kalev94
23.07.08, 15:57
kalev94 ära valeta nii palju! Ühel puhul tuleb õige täht ja teisel puhul teine täht (ja nii palju kordi)? Kahtlane nagu pole või? Nii vale klaviatuuri üldse Eestis pole, et nii erinevad tähed tuleks.

Muidu ühinen nahkpeaga ehk siis Drogheda võiks võita. Seda suutsid teha Levadia "fännid". Teistele klubidele hoian pöialt euromängudes, kuid sellest hooajast Levadia nende hulka ei kuulu enam.

lisaks veel: kalev94 ära kirjuta mitte oma arvamusi ala "ma arvan palju levadia fänne hoiab Florale pöialt" (pole seda näinud veel Flora euromängudel küll aga vastupidist Levadia euromängudel) vaid ikka fakte.

No ma kiiretsi kirjutasin ka.

No ma mõtlesin seda et levadia fännid hoiavad kodus põilad ega nad peagi ju staadionile tulema.Kui nad tulemusi vaatavad siis ütlevad jess flora võitis vähemalt üks eesti klubi edasi.Tõsi ta on et levadial pole eriti fänne ja need venkud kelle pelae te arvatavalt solvunud olete need ei olegi fännid vaid mingid suvalised kes tulid ühte kahte mängu vaatama ja mõtlesid et võiks flora fännidega kalkelda ja said molli ka nagu kuulda oli paras neile. ma lihtsalt tahtsin õelda et euromängude ajaks võiks oma kibestumise alla suruda ja ka rivaalile põialt hoida mitte välismaa meeskonnale. Euromängudes võiks ikka ju omasid ehk eesti võistkondasid toetata.

Nahkpea
23.07.08, 16:32
Ma arvane et palju levadia fänne oiavad euro mängus florale põjalt ja vastupidi erinevalt sinust.Kes vahetabt ühe klubi fännamise teise vastu:Ja veel suurima rivaali. Olid ju enne levadiaia fänn

Kuule, poisike, tule päikese käest ära. Ilmselgelt mõjub see su ajudele. Mina ja Levadia fänn :D

Nahkpea
23.07.08, 16:38
Aeg on üle saada sellest kolhoosi-mentaliteedist, et kõik on ühine. Ei ole. Ma saan aru, et lihtsad jalgpallihuvilised või inimesed, kes jälgivad Eesti jalgpalli niisama kõrvalt, et nende jaoks on iga Eesti klubi edu tervitatav.

Miks peaks aga ühe klubi poolehoidja üleöö teistesse püksidesse pugema? Minuarust on see äärmiselt silmakirjalik käitumine. Kui Jaak ja co sellest aru ei saa, ju siis nad ongi silmakirjalikud inimesed ja nende jaoks on see loomulik.;)

Jaak
23.07.08, 17:09
Aeg on üle saada sellest kolhoosi-mentaliteedist, et kõik on ühine. Ei ole. Ma saan aru, et lihtsad jalgpallihuvilised või inimesed, kes jälgivad Eesti jalgpalli niisama kõrvalt, et nende jaoks on iga Eesti klubi edu tervitatav.

Miks peaks aga ühe klubi poolehoidja üleöö teistesse püksidesse pugema? Minuarust on see äärmiselt silmakirjalik käitumine. Kui Jaak ja co sellest aru ei saa, ju siis nad ongi silmakirjalikud inimesed ja nende jaoks on see loomulik.;)

Hm... no tore teada,et Eesti jalgpalli edule kaasa elamine ja ebaedu parastajate kritiseerimine on silmakirjalikkus.

Ja kui sa loed minu eelmist postitust, siis ütle palun kust kohast sa loed välja,et sul paluti Levadia toetajaks hakata? Kui sa aru ei saanud,mida ma öelda tahtsin eks ma siis seleta su väikesele "nahkpeale" pisut.

Mulle käib lihtsalt närvidele see,et enamik meie nn. "lojaalseid klubide fänne" ei oska oma rolli kuidagi välja kanda ilma konkurente maha tegemata neisse otseselt absoluutselt mitte puutuvates olukordades (mida Levadia euromäng on).

Ikka see eht eestlaslik "pole oluline kas mul läheb hästi või ei peaasi,et naabril halvemini läheks" on nii veres,et lausa paha hakkab...

Tunne parem muret selle üle,kas Flora oma võimaluse seekord suudab ära kasutada või ei. Või oled sa omade läbikukkumises juba ette nii kindel,et loodad kõigest väest sellele,et teistel jumala eest paremini ei läheks? Haige...

kalev94
23.07.08, 17:26
Kuule, poisike, tule päikese käest ära. Ilmselgelt mõjub see su ajudele. Mina ja Levadia fänn :D

Tule ise ära võibolla sa ei old ka.Mälu petis võibolla kunagi vist oli su avataris levadia logo aaga võibolla ei old ka.

Jürvi-Hool
23.07.08, 17:30
Imelik, et Floral, kellel on nii ilus ja heatahtlik omanik, on nii madala laubaga ja agressiivsed fännid. Soovitan teile näiteks Narva Transi.

kalev94
23.07.08, 17:31
nagu ennist kirjutasin siis kirjuta fakte mitte seda mida sa arvad olevat või olevat olnud.

Tol hetkel olin ma päris kindel et oli aga noh iga inimene võib eksida.

Darren
23.07.08, 17:32
Imelik, et Floral, kellel on nii ilus ja heatahtlik omanik, on nii madala laubaga ja agressiivsed fännid. Soovitan teile näiteks Narva Transi.

türa kui sa kahtled meie lojaalsuses Florasse siis KÄI PUTSI! Said aru, niidirull?

(disclaimer: ma ei ole Flora fänn)

Maekas
23.07.08, 17:40
türa kui sa kahtled meie lojaalsuses Florasse siis KÄI PUTSI! või miks kurat sul see jutumärkidesse oli pandud???

See väljendas rahulikkust jap.

Jasper
23.07.08, 17:49
Lihtsalt kuldne värk.

Jaak
23.07.08, 17:49
jaak sa oled mingi idealistlik tegelane kelle unistused ei saa teoks ja see ei ole kohe mitte ainult eestlaslik kuna kui sa vaataksid kasvõi natuke välismaale siis saaksid aru kuidas asjad on.....seal pole keegi oma rivaali poolt kui mingi euromäng on (seega unusta ära et ainult eestlastele omane on....kõigile omane on see).

mida sa ütleksid siis nende newcastle'i eestlastest fännide kohta?

türa kui sa kahtled meie lojaalsuses Florasse siis KÄI PUTSI! või miks kurat sul see jutumärkidesse oli pandud???

see ei ole mitte Eesti jalgpalli edule kaasa elamine vaid Eesti jalgpalliKLUBI edule kaasa elamine......kaks eri asja. Eesti jalgpall on Eesti koondis......ülejäänud on klubijalgpall. Levadia poolt ma ei ole seega miks kurat ma pean lootma, et Levadia võidaks eriti kui ma vihkan seda kuradi klubi?

oi-jumal-küll... :)

ma ei ole kordagi väitnud,et kahtlen kellegi lojaalsuses oma klubisse. Kuigi võib-olla peaks,kui sihukesed postid seda väljendama peaks.

aga lojaalusest rääkides - selle asemel,et siin foorumis istuda ja levadia kaotust paluda tee siis parem midagi OMA KLUBI HEAKS, mitte ära käi mööda nurgataguseid teisi parastamas!

Tee midagi selleks,et teid järgmisel Flora mängul rohkem oleks ja et te paistaksite välja sellistena,et seegi vähene jalgpallipublik teie fänniseltskonnaga järgmiseks mänguks liituda tahaks,mitte ei haigutaks niisama tribüünil.

Mõtle sellele,kuidas järgmisel nädalal Djurgardeni fännidele samaväärselt vastu hakata nagu mehed platsil. Aga no see on ju "idealistlik mõtlemine,mis kunagi ei teostu" e. pole mõtlemist väärt eks.

vincent
23.07.08, 18:02
türa kui sa kahtled meie lojaalsuses Florasse siis KÄI PUTSI!

Imelik, et Floral, kellel on nii ilus ja heatahtlik omanik, on nii madala laubaga ja agressiivsed fännid.

seleta lahti meie agressiivsus

:naer5: :naer5: :naer5:

thanks for making my day. ausalt

budu
23.07.08, 18:26

eurotandril võiks ikka olla eesti klubi poolt aga jah mõni inimene lihtsalt on imelik

kalev94
23.07.08, 18:27
jaak, see kui meil fänne, rõhutan uuesti siis FÄNNE, on vaid käputäis siis ühe nädalaga sa kohe kindlasti ei suuda teha sellest 20 KORDA ROHKEM FÄNNE kes ka PIDEVALT KAASA ELAKS (seda sa ei tee ka aastaga mitte). see on idealistlik. kui saad sellest aru siis saad ja kui ei saa siis ela oma unistustes edasi.

sinu kirjastiil oli selline nagu sa kahtleks meie lojaalsuses.

noniiii.....kas ma sain õieti aru, et sa ütlesid, et ma pole oma klubi jaoks mitte midagi teinud?

sinu tekst meie kohta on samasugune nagu Venemaa räägiks Eestiga kuidas me ikka üht ja teist halba asja teeme. ma soovitan sul väga palju uurida meie kohta ja alles siis rääkima hakata. saada mulle e-mail ja vaidleme edasi seal. kui sa peale e-maili vaidlust ikka edasi sama arvad siis sõima meid edasi kuidas me mitte sittagi ei tee ja ebalojaalsed oleme jnejne.

kuule minumeelest oli vaidluse algataja just sinu kaas fänn sinu fänatud
klubist oli ntal vaja siisa LEVADIA teemase tulla kelkima ma loodan et levaadia saab pähe heheheh

Nahkpea
23.07.08, 18:29
Hm... no tore teada,et Eesti jalgpalli edule kaasa elamine ja ebaedu parastajate kritiseerimine on silmakirjalikkus.

Sa said tegelikult aru küll, mida ma silmakirjalikkuse all silmas pidasin. Kui sa otseselt ühtegi klubi ei toeta, siis on sinu seisukoht mõistetav, nagu ma ka mainisin.

Ikka see eht eestlaslik "pole oluline kas mul läheb hästi või ei peaasi,et naabril halvemini läheks" on nii veres,et lausa paha hakkab...

Kohe näha, et inimene on kogu elu istunud siinse mätta otsas ja pole absoluutselt kursis mujal maailmas toimuvaga. Närvidele käivad need "eht-eestlaslikud" näited. Mingi etnomasohhist oled? Ma olen paraku üpris hästi kursis mõne riigi rivaalitsevate klubide fännidega ja usu mind, keegi ei toeta seal vastasklubi, olgu mis mänguga tegu tahes. Vastupidi, iga teise ebaedu loetakse seal enda eduks. Sina nuta aga siin edasi, et eestlane olla on nii halb ja paha.

Tunne parem muret selle üle,kas Flora oma võimaluse seekord suudab ära kasutada või ei. Või oled sa omade läbikukkumises juba ette nii kindel,et loodad kõigest väest sellele,et teistel jumala eest paremini ei läheks? Haige...

Tunnen, tunnen, ära sina pabista. Küll ma hakkan siis tundma kui aeg on käes, enne tuleb Levadia mäng.

Nahkpea
23.07.08, 18:31
klubist oli ntal vaja siisa LEVADIA teemase tulla kelkima ma loodan et levaadia saab pähe heheheh

Ahsoo, et Levadia teema on ainult positiivsete kommentaaride jaoks. Ma vabandan siis siiralt, ma ei teadnudki seda. :D

Ja kuna see vaidlus siin kisub pikaks ja ma tõesti ei taha Levadia teemat selle pikema aruteluga risustada, siis lõpetan.

kalev94
23.07.08, 18:33
Ahsoo, et Levadia teema on ainult positiivsete kommentaaride jaoks. Ma vabandan siis siiralt, ma ei teadnudki seda. :D

Ahsoo et sa opled siis päri kui ma tulen flora teemase iga mängu eel kelkima et floora pähe saab ja peale mängu parastama ja võidetud mängu lucki ütlema vä. NO okei kui saa nii arvad

kalev94
23.07.08, 18:38
kalev94 kas tuleb panna alaealistele postitamise keeld või õpid rahulikult kirjutama nii et saaks aru ka mis sõnad sa kirjutasid? mida tähendab "fänn sinu fänatud"? ausalt ei saa aru.

Issand sulle tuleb ju keeld panna kui sa ei tea mis tähendab fänn ja fännatud,Ja kuidas sa oled saand mu peaegu kõigile postitustele vastata kui sa neist aru ei saa mis sa lahmid suvalt wä.

kalev94
23.07.08, 18:41
sa tõesti näed kuidas nahkpea iga jumala mängu eel kirjutab levadia teemasse et kui hea ikka kuidas levadia kaotab? peaksin vist prillid ostma.

No jüle asi kas ta käib iga mängu ees või,üksikute. Fakt on see et ta käib ja see ei ole sugugi normaalne. kui tahab kirjutagu floora teemas et ma loodan et levadia saab täna pähe.

Jaak
23.07.08, 18:45
Kohe näha, et inimene on kogu elu istunud siinse mätta otsas ja pole absoluutselt kursis mujal maailmas toimuvaga. Närvidele käivad need "eht-eestlaslikud" näited. Mingi etnomasohhist oled? Ma olen paraku üpris hästi kursis mõne riigi rivaalitsevate klubide fännidega ja usu mind, keegi ei toeta seal vastasklubi, olgu mis mänguga tegu tahes. Vastupidi, iga teise ebaedu loetakse seal enda eduks. Sina nuta aga siin edasi, et eestlane olla on nii halb ja paha.

ah kohe nii näha on? :) no kahju küll sõbrake, aga siin sa lõikad nüüd küll näppu ja oi kui sügavalt.
Ja isegi teadmata seda kes sa oled olen ma 101% kindel,et mis puudutab vutifänlust ja kultuuri mujal euroopas, siis sellega olen mina sinuga võrreldes (enamasti läbi oma kogemuse,mitte interneti foorumite) valgusaasta jagu rohkem kokkupuutunud ja paremini kursis.

aga eks kõigil ole miskid eeskujud mille järgi oma käitumist ja arvamusi kujundatakse. Pole mõtet rohkem seda foorumi pinda nendele mõttevahetustele kulutada.

Maekas
23.07.08, 19:11
Sõna tuleneb ladina keelsest sõnast „ agressio“, mis tähendab peale tungimine. Psühholoogilises sõnastikus- motiveeritud destruktiivne käitumine, vormidele ja reeglitele mitte vastav käitumine ühiskonnas, tuues kaasa füüsilist ja moraalset kahju inimestele, kahjustades rünnatavaid ( elus ja elutu) objekte.

Eesti keelne tähendus sellel sõnal on siiski pisut laiem, kui Sinu väljatoodud moraalse ja füüsilise kahju tekitamine. ÕS abiks.

JanK
23.07.08, 19:27
Miks keegi ei laivita?

budu
23.07.08, 19:31
kas kuskil raadiost ei ole ülekannet?

wiiner
23.07.08, 19:38
Levadia kodune euromäng LIVE-ülekandes! (http://www.soccernet.ee/news.php?id=20883)

JanK
23.07.08, 19:43
Tänks, vinku!

JanK
23.07.08, 20:03
Kes see Petrenko veel on?

Epic
23.07.08, 20:05
Kes see Petrenko veel on?

http://en.wikipedia.org/wiki/Vadimas_Petrenko

Jasper
23.07.08, 20:19
mida sa ütleksid siis nende newcastle'i eestlastest fännide kohta?

Nad olid oma klubi poolt, mitte eestlaste vastu.

riho
23.07.08, 20:34
1-0 Droghedale...

budu
23.07.08, 20:37
1-0 Droghedale...

krt nüüd vaja vähemalt 2 väravat et lisaaja peale mängida.usun et poisid suudavad end kokku võtta ja ikka võidu koju jätta

kalev94
23.07.08, 20:37
Nüüd on läbi ka enam edasi ei pääseta.

budu
23.07.08, 20:39
Nüüd on läbi ka enam edasi ei pääseta.

kle mängu lõpetab ikka kohtuniku vile ja kui ei usu siis meenuta türgi mänge lõppenud EM-ilt

kalev94
23.07.08, 20:40
kle mängu lõpetab ikka kohtuniku vile ja kui ei usu siis meenuta türgi mänge lõppenud EM-ilt

Kle ma pole õelnudki et mäng läbi on edasipääsu lootused on läbi.

budu
23.07.08, 20:44
Kle ma pole õelnudki et mäng läbi on edasipääsu lootused on läbi.

ei ole ju.vaja vaid 2 kolli lüüa.siis vähemalt pennud

kalev94
23.07.08, 20:45
ei ole ju.vaja vaid 2 kolli lüüa.siis vähemalt pennud

Noh aga vähe tõenäoline, et suudavad kaks kolli lüüa.

Shermann
23.07.08, 20:53
aptüi. Ära sõnusin :(

kalev94
23.07.08, 20:57
ei no aina sitemaks läheb leedukas sai veel punase ka.

budu
23.07.08, 21:18
Kas see oli siis Igor Prinsi viimane mäng Levadia peatreenerina?????

--andres--
23.07.08, 21:21
Õige aeg oleks küll välja vahetada peatreener.

23.07.08, 21:21
Kahju, et nii läks. :(

Davai, karjuge nüüd, Flora ahvid!

Shermann
23.07.08, 21:25
Nüüd on kõik lootused ja ootused Floral

käbi
23.07.08, 21:49
Kas see oli siis Igor Prinsi viimane mäng Levadia peatreenerina?????

Treenerite valik on kyll tohutu Eestis, Pari või Kristal asemele v:D:D Ega umbkeelne venelane ilma asjata siiamaani Tammeka treener pole

Shermann
23.07.08, 21:56
Tehku nagu FBK Kaunas...

Nahkpea
23.07.08, 22:09
Õige aeg oleks küll välja vahetada peatreener.

Noh, kuidas võtta. Eesti pole Inglismaa või Saksamaa, kus klubi võib iga kell peatreeneri vallandamist omale lubada. Siin pole lihtsalt kedagi asemele võtta. Või on mõni asjalikum mees kuskil ripakil? Minu teada pole.

Välismaalt treeneri palkamisega on Levadial väga valusad kogemused kui 2003. aastal toodi itaallane Panceri, kelle CV tundus üsna muljetavaldav. Paraku lõppes see eksperiment täieliku krahhiga.

Leivo-Tigu Vimb
23.07.08, 22:22
Mäng oli üsna igav. esimene poolaeg istusid iirlased kaitses ja levadia ei suutnud midagi leidlikku teha. pärast seda teise poolaja alguse kolli natuke juba suruti, korra juba paistis et zelinski lööb otse vahetusest tulles 1:1, a ei medagi... ega need iirlased kah midagi erilist polnud, dünamo käest saavad korraliku koslepi
mullune levadia jättis ikka parema mulje. mängijatest paistis aktiivsem just kink. puri oli minu arust täiega varjus ja ainus helgem moment oli teisel poolaja, kui korra nurga välja võitles. äkki pões borussia skautide ees läbi?

Ramm
23.07.08, 22:26
Masendav,parim oli Levadia poole pealt Tibuu :) oma tõrjetega...

rallikas
23.07.08, 22:27
Värav oli absoluutne mõttetus. Tagasisöödust tuli nurgalöök, tsenderdus värava alla - väike sagin ja pall on väravas. I poolaja II pool oli päris hea, Levadia surus. Mängu lõpp kuulus ka Levadiale, kuid väravat lüüa ei suudetud. Iirlased läksid pea et kõigi meestega kaitsesse ning proovisid kiirrünnakutega.

krissucool
23.07.08, 22:54
droghedal oli ka mitu 100%list väravavõimalust kuid päästis kas vv või siis lihtsalt löödi mööda. tulemus oleks võinud olla palju suurem kaotus kui 1:0.
venitada aga iirlased oskavad. iirlane lamas maas pikali nagu oleks luu murdunud ja tükk aega ei liigutanud kuni viidi kanderaamiga väljakuäärde ja niikui maha pandi tõusis ta püsti ja hüppas paar korda ja nõudis mängu tagasi saamist.

Nõus,korra suutis iirlaste mees ju peale Kaalmaast mööda mängimist palli tühjast väravast mööda lüüa isegi.Aga see oli tõesti vaimukas kuidas mees kanderaamiga ära viidi ja kohe kui üle küljejoone jõudis kargas püsti ja oli valmis mängima:D

Nahkpea
23.07.08, 22:57
venitada aga iirlased oskavad. iirlane lamas maas pikali nagu oleks luu murdunud ja tükk aega ei liigutanud kuni viidi kanderaamiga väljakuäärde ja niikui maha pandi tõusis ta püsti ja hüppas paar korda ja nõudis mängu tagasi saamist.

Krt, selline käitumine on küll nõme. Briti koolkonna esindajatelt poleks küll seda oodanud. Britid on üldiselt tuntud selle poolest, et ei simuleeri ja mängivad "fair play" vaimus. Ju siis üleilmne globaliseerumine on ka simuleerimise piire avardanud.

billy t
23.07.08, 23:00
pärast tunniajast rahustavat jalutuskäiku on minu nägemus siis selline.
sellistele kuramuse puujalgadele on ikka väga hale kaotada, sama hale kui näiteks Kurele. küllap saavad järgmises ringis Dünamolt oma ca 20:0 kätte - mitte et Levadiale see kogemus marjaks ära ei oleks kulunud.
suurimat süüd ebaõnnestumises näen Prinsil, kes mängitas Zelja ja Malovi asemel sel hooajal erilise mõtetusega silma paistnud Leitani ja Petrenkot (mängu halvimad kindlasti - kuidas on võimalik, et sellist silmatorkavat asjaolu treeneri poolt lihtsalt ignoreeritakse), viimane oleks ka võinud väljakul olemata olla - oleks sellest suurem kasu olnud, kuna välja ta lõpuks kukkus, aga vägisi.
niisiis keskväli - null.
Sass - õnnetu läbikukkumine, täiesti krambis, väga kahju kui sakslased seda mängu nägid. samas ei andnud šišov talle ka söötu ette, ikka ootas, et Sass tuleks tagasi ja ise võtaks palli.
ja ei saa muidugi eriti esile tõstmata jätta Kalimullinit, ilma kelleta oleks meie kaitse võinud isegi hästi töötada.
Andrejev - lihtsalt abitu.
mu oma silmad ka ei usu seda, kui mu sõrmed praegu kirjutavad, et mängu parim oli kindlasti Tibu. ja samuti Zelja, kes tõi mängu sekkudes kohe teravust ja melu, samuti ei saa Nahkile midagi ette heita. siia õnnestujate loetellu lisaks veel Taki, kes oli tubli, aga sellest meeskonnamängus kahjuks ei piisa.
lubati ju ründavat mängu, pall maas jne. pea terve mäng põrgatati palli õhus - mind peteti alatult.
eelmise hooaja Levadiaga ei saa jah hästi võrreldagi. Vassiljevi, Dmitrijevi ja Kotenko lahkumine võib meistriliigas küll mitte nii silmatorkav olla, aga oli karta, et euromängudes maksab see kätte.
olen väga, väga nördinud.
head aega.

17
23.07.08, 23:21
mine perse, Levadia oleks mõni aasta tagasi karikas Kure poolt ära karistatud, kui poleks seda lollakat pendlaseeria viimase löögi eksimust..

Martin
23.07.08, 23:33
mine perse, Levadia oleks mõni aasta tagasi karikas Kure poolt ära karistatud, kui poleks seda lollakat pendlaseeria viimase löögi eksimust..

Muidugi tuleb tunnistada, et see "peaaegu oleksime võib-olla võitnud" on ka Kuressaare jalgpalli läbi aegade parim saavutus. Täiesti ilma irooniata. :o

Kaspy
23.07.08, 23:36

irw
naljakas oled

17
23.07.08, 23:36
Ma arvan, et 0:2 Levadia vastu kaotusseisust välja tulla ei ole paha :)

Kaspy
23.07.08, 23:40
Ma arvan, et 0:2 Levadia vastu kaotusseisust välja tulla ei ole paha :)

No murdke järgmine hooaeg Meistriliigasse ja tulge iga mäng Levadiaga kaotusseisust välja siis ma hakkan Kure fänniks ;)
Igal meeskonnal võib tekkida 1 sähvatus,see ei tee teid kohe tegijaks

17
23.07.08, 23:43
Võrus ei ole ühtegi normaalset bändi.

budu
23.07.08, 23:45
Võrus ei ole ühtegi normaalset bändi.

kas kures on??ma ka ei tea,mõned parmud kes inisevad kuskil poe taga ei ole veel bänd

Jeti88
23.07.08, 23:55
kas kures on??ma ka ei tea,mõned parmud kes inisevad kuskil poe taga ei ole veel bänd

sa mine otsi omale elu ja siis tule võta uuesti Kuressaare kohta sõna.

Rein
23.07.08, 23:56
Lapsed, lapsed- asi läheb väga Off topicuks.

Even
23.07.08, 23:57
võrus ei esine bändid. võrus on klubid madhouse ja juice factory ning kuulsad DJ'd.

smörgåsbord
24.07.08, 00:11
Võrus ei ole ühtegi normaalset bändi... räägib tüüp, kes kuulab Vello Orumetsa ja Mati Nuudet.

Cat
24.07.08, 00:14
Fotod: FC Levadia vs Drogheda United (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157606337495525/)

ROOTSI KUNN
24.07.08, 00:18
Ütleme nii ,et tänases mängus olin suht erapooletu. tavaliselt hoian tuliselt igale Eesti jalgpalliklubile pöialt . Iirlaste poolt ma muidugi ei olnud aga lihtsalt omad mõtted ja emotsioonid praegu seotud Flora tulevase mänguga.
Aga ,kui mängu analüüsida siis Nahk on ikka väsimatu ja peab talle kiitust avaldama ,kuigi ta mõnede söötudega koonerdas ja seda just Puri suhtes. Kink ja Tibu teenisid samuti plusse aga noh jah.. Andrejev võib oma Vene koondise ära unustada ,igaveseks raudselt . Maandub varsti Transis. Sass Puri ei saanud kahjuks kah esimesel poolajal eriti hakkama .Teisel juba sulas rohkem mängu aga passi anti vähe ja lõpuks võttis Prins ,kes siiski peatreeneri rolli kanda ei suuda,ta välja. Prins ei ole lihtsalt nii tark ja intelligentne treener ,kes Levaduia mängima paneks.
Publik oli muidugi matuste mämlakari ja levadia crew polnud õieti kuuldagi. Iiri fännid oli tase. Kohtunik nii ja naa.. Petrenko teine kollane oli õige nagu ma naabritelt kuulsin ,ise ei näinud.
Ah jaa.. mind ikka paneb imestama see Levadia klubi mõttelaad ,et teeme mingi venekeelse T-särgi ja siis kõik ostavad.:) No vaevalt küll ükski eestlane sellist magedat särki , veel magedama kujundusega ostaks. Olgu siis ennem juba inglise keelne aga noh see on nende mure.Vist loodetui juba hoholle kostitada. Viktor laseb Prinsi kindla peale hooaja lõpus lahti ,sest Meistritiitli võtame meie ära ja nädala pärast läheme ainukese riigi klubina teise ringi.
Üldiselt ma seda haigutavat Kadrioru publikut Arenal näha ei tahakski olgu parem vähem aga häälekam.

Tundmatu
24.07.08, 00:23
Kunn - ma heaste erapooletult mainin, et vähemalt 40 min enne mängu algust oli müügil T-särke eesti ja venekeelse tekstiga.

Muus osas jagan täiega Su arvamust, eriti teemal Kostja Nahk ja Tibu

eestimees
24.07.08, 01:19
Njah Prins on ikka läbikukkund endaga.....valed otsused vms...ei taha midagi halba öelda kohe

Nahkpea
24.07.08, 01:21
Ise mängu ei näinud, aga kui Rootsi Kunni ja billy_t postitusi uskuda, siis oli Andrejev täna täiesti hale seal ees.

Hakkasin mõtlema selle hooaja peale, et ega ta tänavu polegi ju eriliselt särav olnud. Kas tõesti taandub väga talendikaks tituleeritud mängija sellise rahuldava Eesti Meistriliiga palluri tasemele. Ma arvan, et Venemaa klubide huvi Andrejevi palkamise suhtes on ka juba pehmelt öeldes leige. Eks neid näiteid on maailmast enam kui küll, kus kiire leegiga särama löönud noormängijad kustuvad kiiresti.

Siimphoto
24.07.08, 01:27
Levadia vs Drogheda Utd pildid (http://www.siimphoto.net/gallery/Sports/Football/Club%20Football/FC%20Levadia%20vs%20Drogheda%20Utd%20(23.07.2008)/)

Mõnuagent 007
24.07.08, 10:22
Iiri fännidele tegi ilgelt nalja minu pressikaart, kuhu oli peale kirjutatud Droghead United :) Kuna me oleme ikka kommunistlik riik, siis andsin selle neile tasuta ja olin jube sõps seepeale.

er1k
24.07.08, 13:05
Iiri fännidele võis nalja teha ka kassa, kus nad olid märgitud Drogheda Unidet

Felipe
24.07.08, 14:02
Ma ei saa aru kust tuli geniaalne mõte tuua Levadiasse Petrenko, see vend on nii jorss ju, niipalju kui vähe ma teda mängimis olen näinud siis eile sain veelkord kinnitust. Lihtsalt ei saa aru miks tuua keskväljale 34 aastane leegionär?? Malov on sellest vennast sitaks parem, vähemalt minu silmis. Petrenko on JORSS !

jansa
24.07.08, 16:06

...kuule minu meelest võiksid sina kasvõi austuseks teiste kaasfoorumlaste vastu õieti kirjutama hakata ja õigekirja vigu vältida... või kui sa kiiresti kirjutad/vale klaviatuur jne. vabandused - siis loe enne postituse saatmist kirjutatu enne läbi ja paranda näpukad. Lihtsalt vastikult rõve on selliseid soperdisi lugeda nagu nad sul kõik on...

Sen
24.07.08, 18:50
Iiri fännidele tegi ilgelt nalja minu pressikaart, kuhu oli peale kirjutatud Droghead United :) Kuna me oleme ikka kommunistlik riik, siis andsin selle neile tasuta ja olin jube sõps seepeale.

Iirlastele jäi mälestuseks ka pilet kus on Droghead United FC.
Kavast saab lugeda et nad on tulnud isegi Makedoonia karikavõitjaks ja 2 korda Makedoonia karikafinaalis osalenud ;)

urmar
25.07.08, 00:31
Iirlastele jäi mälestuseks ka pilet kus on Droghead United FC.
Kavast saab lugeda et nad on tulnud isegi Makedoonia karikavõitjaks ja 2 korda Makedoonia karikafinaalis osalenud ;)

Kihvt oleks sellist kava omada, aga ise loll, et ei käinud. :)

urmar
25.07.08, 03:50
narva transiga mängides võib levadia kavast lugeda kuidas trans 2 korda on hispaania meistriks tulnud :D

küllap eestimees täpsustab, millal see sündis. :)

eestimees
25.07.08, 09:59
küllap eestimees täpsustab, millal see sündis. :)

see kava on vana rooma aegne, kui inglismaa ja ka makedoonia kuulusid veel rooma impeeriumi alla siis see iiri klubi võitles kahel rindel....tegelt oli see mu sõbra põhjendus:D

budu
25.07.08, 10:11
aga millal see trans sis hispaania meistriks tuli?kas ka likiajal?

eestimees
25.07.08, 10:23
aga millal see trans sis hispaania meistriks tuli?kas ka likiajal?

ei ei sellist nalja pole veel old, aint see nali oli et iiri klubi tuli makedoonia karikavõitjaks ja meistriks

urmar
25.07.08, 23:08
ei ei sellist nalja pole veel old, aint see nali oli et iiri klubi tuli makedoonia karikavõitjaks ja meistriks

see pidi homsel mängul tulema. :D Kollektsionääridel on kavad juba olemas. ;)

Rein
26.07.08, 23:20
Tervitaksin billy t ja Tarmo Kinki !!!

billy t
27.07.08, 00:25
Tervitaksin billy t ja Tarmo Kinki !!!

billy t ja Taki tänavad Reinu:D!

omalt poolt tervitaksin:
1) Zeljat, Takit ja Taitsi, kes olid kindlasti tänase mängu superstaarid.
2) Ussoltsevit, kes saadeti tribüünile viina viskama.
3) Levadia Crew-d, kes särasid täna eriti mõnusa huumoriga - kiirtee minu südamesse;)
4) mesti löönud floora ja vapruse kloune, kes esimese poolaja lõpus saabusid narvat ergutama ja kellepoolsed Tarmo Kingi mõnitamised uroodiks ja pedeks kõnealusele mängijale (aga ka Levadia Crew-le) eriti sütitavalt mõjusid, aga kes kahjuks üpris ruttu ära vajusid. heh, prostituudid:)!

taku*
27.07.08, 00:40
tarmo kink on ainuke vend eestis, kes palliga midagi teha oskab. super mäng

billy t
27.07.08, 00:45
tarmo kink on ainuke vend eestis, kes palliga midagi teha oskab. super mäng

oli jah super mäng. jään nüüd kalevspordi öist kordust ootama. loodetavasti oli Ott Järvela tasemel ja on ootamist väärt:)

taku*
27.07.08, 00:46
järvela on puhkusel.... koort ja vanem haavistu kommenteerisid...

PETSINHO
27.07.08, 00:47
oli jah super mäng. jään nüüd kalevspordi öist kordust ootama. loodetavasti oli Ott Järvela tasemel ja on ootamist väärt:)

Sinu kurvastuseks, Ott on puhkusel. Folgitamas olevat teda nähtud :D

billy t
27.07.08, 00:50

elan üle. mind on täna raske kurvastada:)

xlehax
27.07.08, 01:09
billy t ja Taki tänavad Reinu:D!

2) Ussoltsevit, kes saadeti tribüünile viina viskama.

!

Ussoltsevi käitumine tõstis tuju:D btw,"eesti politsei" on lahe eee laul or whatever:D

Tundmatu
27.07.08, 03:06
Krt, polnud päevasel ajal online, nüüd ootan ka pikisilmi vutilahingut TVst.... kaua võib :S

Tundmatu
27.07.08, 04:22
Ei läinudki kaua kell 3:18 algaski ülekanne :P:D

Kaspy
27.07.08, 10:59

kanepit suitsetamas?

Rein
27.07.08, 20:41
4) mesti löönud floora ja vapruse kloune, kes esimese poolaja lõpus saabusid narvat ergutama ja kellepoolsed Tarmo Kingi mõnitamised uroodiks ja pedeks kõnealusele mängijale (aga ka Levadia Crew-le) eriti sütitavalt mõjusid, aga kes kahjuks üpris ruttu ära vajusid. heh, prostituudid:)!

Kas vastab tõele, et üls flora fänn politsei poolt minema viidi?

billy t
27.07.08, 22:35

ühel hetkel võeti küll korraks üles viisijupp "eesti politsei", millega ka Levadia Crew liitus, aga mingit aktsiooni ei täheldanud.
eks pead oma sõbralt, Senilt, täpsemalt uurima.

xlehax
27.07.08, 22:53
Kas Flora fännid tulevad 9.08. Nõmme Kaljut toetama?Me tahame veel kord "Eesti politsei" ja "You're shit..." laulda:D Flora Alko Supporters,andke tuld!

Even
28.07.08, 10:34
oh türa küll kui tont sa ballack ikka oled, pea on mütsi kandmiseks aga sul pole sedagi vist.

budu
28.07.08, 10:46
levadia = prügi, jäätmed.
Prügi koht on prügikastis.
Miks peaks vaatama prügikastis olevat prügi 90min (nii, et selleks peab veel liikuma kilomeetreid ja kulutama aega)?

Ballack kas sa oled ajuvärdjas?

Sanku
28.07.08, 12:14

Jap, vastab küll. Seal oli neid mõnitajaid terve kamp. Naljakas, et üks liikus ära mitme politseiniku vahel ja ülejäänud laulsid rõõmsasti edasi... kuni ära väsisid ja lahkusid lauldes serenaadi Eesti Politseile. Lõbusad poisid need floristid... :D

Jasper
28.07.08, 14:41
Tiia Tondi

Felipe
28.07.08, 15:07
Mis te arvate suure tõenäosusega Kink Rumeenia klubiga lepingu sõlmib?

yheksa
28.07.08, 15:25
Teate, ma töesti ei tea kes kellele peksa andis ja kes tüli kunagi norinud on, aga laupäeval olid küll Levadia fännid muhedad :) Ei tea kas nad mötlevad neid lennult välja vöi neil ongi nii laiahaardeline repertuaar. Osad laulud tundusid küll olevat sellised kohapeal väljamöeldud. Pisike vene aktsent oli lihtsalt boonuseks.

Et siis, ma ei tea mis te peale mängu teete ja kelle kallal tüli norite, aga lauluviisid on teil ägedad ja palun jätkake :)

billy t
28.07.08, 15:38
Teate, ma töesti ei tea kes kellele peksa andis ja kes tüli kunagi norinud on, aga laupäeval olid küll Levadia fännid muhedad :) Ei tea kas nad mötlevad neid lennult välja vöi neil ongi nii laiahaardeline repertuaar. Osad laulud tundusid küll olevat sellised kohapeal väljamöeldud. Pisike vene aktsent oli lihtsalt boonuseks.

Et siis, ma ei tea mis te peale mängu teete ja kelle kallal tüli norite, aga lauluviisid on teil ägedad ja palun jätkake :)

laupäevased viisijupid olid küll ilmselt natuke eriliste olude (Transi ootamatute rohetriibuliste ja kollaste toetajate ilmnemise) sunnil hetke improvisatsioon. mulle ka väga meeldis ja ka Levadia mängijatelt nägin esimest korda mängu lõppedes sellist tänuaplausi spetsiaalselt fännidele.

billy t
28.07.08, 15:53

ma mõtlen hoopis, et miks nad nii vähe raha tahavad ta eest saada

Jaak
28.07.08, 15:54

jutt oli,et kui klubi baas ja pakutavad elamistingumused sobivad, siis kirjutab alla.

Jaak
30.07.08, 00:00
Drogheda-Kiievi Dünamo mäng kulgeb praegu sama rada,mis Levadiaga. 1 poolaeg Kiiev ette läinud ja kohe 2 pa algul on iirlased viigistanud.

Kaspy
30.07.08, 00:04
Pole ilmselt need iirlased nii kehvad midagi,eks kodus mängimine annab ka muidugi teatud eelise siiski.

JanK
30.07.08, 01:04
http://www.hot.ee/maarduultras/

Levadia Tallinn Crew eelkäijad.

mexus
30.07.08, 12:20
JanK, NO!!

kaitz
30.07.08, 13:10
Pole ilmselt need iirlased nii kehvad midagi,eks kodus mängimine annab ka muidugi teatud eelise siiski.

Lõpuks selle vahega,et Kiiev lõi siiski võiduvärava:D

JanK
30.07.08, 13:14
JanK, NO!!

Mida???????

taku*
30.07.08, 14:06
sitarida......

kaitz
30.07.08, 14:54
sitarida......

"Sõbrad" koos jälle või:D

JanK
31.07.08, 11:55
Mulle lööb "errori" ette.

JanK
31.07.08, 12:19
Natsid....

Even
31.07.08, 13:31
mille järgi? see hooliganism ainult? või tuletad seda sellest, et ta fannab west hami?
ei tahaks tegelt väga ütleja olla aga su enda orkut ka ei hiilga suurepärasusega:

FC Flora Ultra
JHPnr165 "Ballack"
suurim vaenlane: FC levadia

taku*
31.07.08, 13:35
even, ära vaidle targema inimesega. bollock teab, mis bollock ütleb. tegemist on vene nimega järelikult on ta tibla ja järelikult peksab naisi ja lapsi, loogish ju.millest te veel aru ei saand

joptvõi

er1k
31.07.08, 13:51
Täna kell 16.30 Maarjamäel Fc Levadia II - Sc Real sõpruskohtumine.

xlehax
31.07.08, 14:08
even, ära vaidle targema inimesega. bollock teab, mis bollock ütleb. tegemist on vene nimega järelikult on ta tibla ja järelikult peksab naisi ja lapsi, loogish ju.millest te veel aru ei saand

joptvõi

:D :D :D ROFL

marabella666
01.08.08, 00:47
eesti ongi ju euroopa natsismi keskus - nii et relax
:)

Alarikh
01.08.08, 16:46
Bollock, sa oled tõesti üks haige inimene. Kõik su postitused Levadia foorumis ja kiirus millega sa hakkad levitama kuuldusi (aka kaklus naistega ja lastega mida tegelekult ei olnud ja kõik keda huvitab tõde, mitte sobiv ja odav kuuldus teavad seda) ainult tõestavad et hirmul on suured silmad. Lollike, sa oled igav nagu iga valetaja. Su koht on turul vanade muttidega.

PraS
01.08.08, 17:06
kuule sa oma vene riigi stiilis info moonutaja keri perse. see kui sina isiklikult ei kakelnud ja ei näinud siis see ei tähenda et seda ei olnud.

Mis see Vene riik siia jälle puutub. Saa kurat ükskord üle ja ära soiu koguaeg,et teised on pahad.

Rein
01.08.08, 17:52
Minge fänluse teema alla. Seal saate oma munni pikkust või mai tea mida mõõta.

Caos
03.08.08, 01:18
Kütt hakkab nüüd pinki nühkima või ?

PraS
03.08.08, 01:56
Kütt hakkab nüüd pinki nühkima või ?

Edasiminek ju. Nüüd saab juba pingile :D

Alarikh
08.08.08, 17:16
Hea uudis et Tarmo mängis Eesti karikavõistlustel Maaülikooli vastu. Tähendab et ta vigastus ei olnud eriti tõsine ja homme ta jälle näitab Pantritele kus on nende koht. Ootame hea mängu! :D

JanK
08.08.08, 18:07
Noh, kas siis karjute Roosad sokid ka üle? :D

-RoMaRiO-
08.08.08, 18:11
Homse mänguga on õnneks jälle selline keiss, et Kaljul mingit kohustust võita ei ole, seega anname endast parima ja üritame Levadiat üllatada.

Alarikh
08.08.08, 18:27
Homse mänguga on õnneks jälle selline keiss, et Kaljul mingit kohustust võita ei ole, seega anname endast parima ja üritame Levadiat üllatada.

Teie esimene hooaeg Meistriliigas ja põhimõtteliselt siin on vaid paar klubi keda te olete kohustatud võita. Samas olete juba tõestanud ei oskate näidata hambaid mängides ükskõik kelle vastu. Loodan ikka et homme ei ole teie päev. Muidu soovin teile edu, eriti 16 ja 20 Septembril ;)

PETSINHO
08.08.08, 19:02
Homme siis lippe ja trumme kaasa ei hakka vist võtma, nendega ei lasta ju sisse staadionile. Ikkagist telemäng ja inimestel kodudes võib kogemata jääda mulje, et staadionil on publikut, kes ka kaasaelab. Sellist jama pole ju kohe kindlasti vaja. Loodame, et "kompetentsed" Lilto turvatöötajad on oma ülesannete kõrgusel ja keelavad ka hääleka meeskonna toetamise ära! Ikkagist telemäng ju.

Vabandage minu irooniat aga kuhu me seda jalgpalli arendame siis...

JanK
08.08.08, 19:04
Ja siiski võiks olla juba Kalju fännide koduukse juures ka politseibuss, mis juba nn. eos selle fänluse ära keelaks.

Rein
08.08.08, 19:31
Üle ei hakka juba saama?

JanK
08.08.08, 19:42
Niikuinii on see foorum ammu p*rse läinud.

yheksa
08.08.08, 21:23
Miks Levadia teemas mingid Kalju ja Flora polisteisöbrad söna vötavad? Huumorinurk vöi?

JanK
09.08.08, 21:55
Jesti Mjeistrjid`?

Rein
09.08.08, 21:59
Levadia on täna kohe eriti sitt. Kalju on muidugi veel sitem.
Tänane mäng meenutab Itaalia liigat. Uni tuleb peale.

JanK
09.08.08, 21:59
Sellise mänguga küll Jesti Mjeistrjiks ei tule.

Ramm
09.08.08, 22:02
Sellise mänguga küll Jesti Mjeistrjiks ei tule.

Vahet pole kuidas mäng on,peaasi et 3p taskus.

-RoMaRiO-
10.08.08, 02:31
Eesti Meistriliiga kõige sõbralikem mängija - Konstantin Nahk, lõbus oled :D

Alarikh
10.08.08, 03:39
Jesti Mjeistrjid`?

Muidu kelle idee need "j"ed igalpool on? Kas Zahovaiko oma? Või mingi teise sljaavljane kes mängib Fljorjas koolitab teid? Vene aktsent see raudselt pole... Nõme suhtumine, JanK. Eriti arvestades seda kui palju mõned vene ja ukraina rahvusest pallurid on teinud teie klubi jaoks.

Teine küsimus, miks Flora fännid kogu aeg käivad meie mänge vaatamas? Salajane armastus? Või kadedus, tahate vaadata kuidas mängib parim Eesti meeskond? Flora mäng ei paku enam piisavalt palju rõõmu? Haha, see on ju "igavesti teise" meeskonda sündroom! Aga tere tulemast ka tulevikus!

Mängu kohta, Kalju pallurid olid tublid, fännide kohta aga... kunagi te vaid toetasite omasid, ja hästi ka. Nüüd esimene asi mis ma kuulsin kui oli staadioni lähedal oli see "ras dva tri... jne". Ise provotseerite ju algusest peale. Kuhu vaatavad teie emad ja isad? :D

JanK
10.08.08, 18:12
Telekast oli selgelt kuulda Levadia fännide poolt "Jesti Mjeistrjid".

Tavaline
10.08.08, 19:43
[QUOTE=JanK;918248]Telekast oli selgelt kuulda Levadia fännide poolt "Jesti Mjeistrjid".[/QUet et kohe karjuti jesti mjeistrjid ? sa oled puhta loll või mängid lolli ? jesti siukest sõna pole , et ole kuss palun.

PraS
10.08.08, 19:44

saab äkki üle sellest marurahvuslusest ?

Darren
10.08.08, 21:15

So what? Kena hüüe ju igatahes. Mis nad oleks pidand balalaikat mängima ja krokodill gena laule laulma või?

Mõttetu pasapea oled, vingud mingi väikse aktsendi pärast.

JanK
10.08.08, 21:19
Nad oleks pidanud olema Gena ja Potsataja kostüümides, balalaika poleks ka paha mõte.

-RoMaRiO-
10.08.08, 21:49
Nad oleks pidanud olema Gena ja Potsataja kostüümides, balalaika poleks ka paha mõte.

Sa oled selle foorumi suurim tola, peale selle piaviopiosio.

Ja mis on minu jaoks väga tervitatav, Levadia poolehoidjate seas on inimesi, kelle emakeeleks on vene keel, kuid vaatamata sellele üritavad nad suhelda eesti keeles, kuigi ei tule see kõige puhtamalt ning kõige õigemalt välja.

JanK
10.08.08, 22:06
Ma tunnen end puudutatuna.

elx
11.08.08, 00:54
Ma tunnen end puudutatuna.

siis täitis ilmselt -RoMaRiO- jutt oma eesmärki, ühinen temaga täielikult - saage üks kord sellest rahvusest üle! krt, sa JanK oled juba suur poiss - 14-aastane, võiks juba vaikselt oma pead mõtlemiseks kasutama hakata.

smörgåsbord
11.08.08, 01:31
Telekast oli selgelt kuulda Levadia fännide poolt "Jesti Mjeistrjid".http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?p=707821#post707821

JanK
11.08.08, 01:40
see post on 2 a tagasi tehtud.

-RoMaRiO-
11.08.08, 01:57
see post on 2 a tagasi tehtud.

Haige Flora fänn oled ikka :D

JanK
11.08.08, 01:58
Jah, sitaks.

On probleeme?

NIRK
11.08.08, 02:09
njaaaa http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=290770

Tavaline
11.08.08, 02:31
Jank sa oled lihsalt loll ja sinul peaks olema häbi , et nii lolli nalja tegid .

JanK
11.08.08, 02:42
Sa mõtled seda 2-aasta tagust postitust?

-mirko-
11.08.08, 13:12
"Seekord pani üks staadionile saabunud seltskond – kes ei olnud Kalju toetajad – põlema Levadia fännisärgi."
No t*** siukseid ahve ei ole vaja staadionile. Hakkame jah tegema igast lollusi mis välismaal, sest oi juba 50in tribüünidel. Tahaks näha kuidas pered hakkavad staadionitele tulema kui siuksed ajuhälvikud ringi tõmblevad.
Ja kuulge tõsiselt, aitab sellest rahvuspasast. See "vene pande" nimetusega Levadia on andnud väga palju Eesti jalgpallile. Kui asjasse rohkem süveneda ei soovi, siis kasvõi ainult Eurosarjade esitustega.
Kõikides eesti klubides on/on olnud vene rahvusest mängijaid ja jääbki olema ning see on väga normaalne nähtus kui arvestada rahvastiku jagunemist rahvuse järgi.

GSH suured "fännid" võiksid siis mõelda natuke rohkem kastist välja. Filmi point ei olnud päris selles, et huraa, vinge saab lööki anda. Meenutage filmi lõppu kasvõi. Point oli selles, et sellise lollusega tegeledes võib kaotada päris palju
Päris piinlik on, kui ühe filmi järgi hakatakse oma elu seadma. Tegite samamoodi ka kui nägite "Ämblikmeest" või "Potterit"?:)

Jasper
11.08.08, 13:28
GSH suured "fännid" võiksid siis mõelda natuke rohkem kastist välja. Point oli selles, et sellise lollusega tegeledes võib kaotada päris palju

OT, aga point oli teha FF-ist ameerika juust ja sellega pappi kokku lükata.

-RoMaRiO-
11.08.08, 16:29
http://www.youtube.com/watch?v=NsfayX8vkMw

vincent
11.08.08, 16:57
http://www.youtube.com/watch?v=NsfayX8vkMw
Tänu valvsatele turvameestele ja antud videole võib olla kindel, et vajalikud instantsid tuvastavad särgipõletajast kodaniku ning selle teo eest järgneb pikk staadionikeeld.

No, wait...

Siimphoto
11.08.08, 17:00
Levadia ja Kalju mängu pildid (http://www.siimphoto.net/gallery/Sports/Football/Club%20Football/FC%20Levadia%20vs%20JK%20Kalju%20(09.08.2008)/)

Kogu see ''fänlus'' on ületanud minumeelest igasugused piirid. Ja inimesi selline tegevus jalgpalli vaatama juurde kindlasti ei too, pigem peletab senised pealtvaatajad eemale.

Tavaline
11.08.08, 20:43
ei mäleta kes , aga keegi kommis , et need kes põletasid olid venelased aga need ju puhta eestlased puhas eesti aktsent oli , et jah jama kui siuke asi toimub kahju .

Rein
12.08.08, 20:12
Levadia on täna kohe eriti sitt. Tänane mäng meenutab Itaalia liigat. Uni tuleb peale.

Sittagi pole muutunud.
Kole, kole, kole ...

Edit: Huvitav plagu riputatud staadionil- Russian peacemakers, rest in peace!

PETSINHO
12.08.08, 20:36
Ma nüüd ei mõista päris täpselt...meil keelati poliitilise sisu või alatooniga plagud staadionil eelmisel mängul ära aga see vene rahuvalvajate sõnumiga plagu võib uhkelt rippuda?! Mul on hämming...

Rein
12.08.08, 20:39
Ma nüüd ei mõista päris täpselt...meil keelati poliitilise sisu või alatooniga plagud staadionil eelmisel mängul ära aga see vene rahuvalvajate sõnumiga plagu võib uhkelt rippuda?! Mul on hämming...

See võib olla venelaste poolt riputatud plagu, aga ma poleks selles nii väga kindel.
Ei imestaks kui selle riputas mõni selline vennike kellele meeldib särke põletada. Sellisel juhul oleks plakati sisu mõte hoopis teine.

PETSINHO
12.08.08, 20:43
Küsimus selles, et kuidas saab nii, et kord lubatakse ja siis rangelt keelatakse!
Eks need kes staadionil on, räägivad pärast, et kes riputas jne. Mõte jääb siiski samaks

Rein
12.08.08, 20:50
Võta välja, LEVADIA!

kesa
12.08.08, 20:50
Yess, TVMK-Ljevadija 1-0

fcfloraforever
12.08.08, 20:52
Yess, TVMK-Ljevadija 1-0

OLEEEE!!!!!!!GO TVMK!!!!!!!

JanK
12.08.08, 20:54
....ja nüüd nad viigistasid.:(

Rein
12.08.08, 20:54
Nii palju siis eduseisust ,1-1.

JanK
12.08.08, 20:55
Aga TVMK lõi üliilusa värava. :)

fcfloraforever
12.08.08, 20:56
Nii palju siis eduseisust ,1-1.

traaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Rein
12.08.08, 20:57
Sander Post pole tõesti kunagi sellist väravat löönud ja tõenäoliselt ei löö kah :D

JanK
12.08.08, 21:02
Aga Juha või Sido võib vabalt lüüa.

kesa
12.08.08, 21:04
Sander Post pole tõesti kunagi sellist väravat löönud ja tõenäoliselt ei löö kah :D

Ega pole Kollergi selliste väravatega hiilanud.

fcfloraforever
12.08.08, 21:05
kuidas mängupilt hetkel on?tvmk dikteerib mängu?

Rein
12.08.08, 21:10
Ei dikteeri ta sittagi. Võrdsete võimalustega mäng.

Rein
12.08.08, 21:11
Võrdsete mäng.

JanK
12.08.08, 21:34
Teleši eluvõimalus.

17
12.08.08, 21:35
Mul ütles 5 minti enne 90 minuti täitumist VLC Player üles ja lõppu ei näinudki, kuidas oli, TVMK-l santsud ka?

fcfloraforever
12.08.08, 21:36
Teleši eluvõimalus.

Mis ta tegi?

gamer
12.08.08, 21:36
No Teleš lõi Tibule kätte viimase vineeri nurgalöögi puhul

Rein
12.08.08, 21:37
Viimasel minutil sai Teleš peaga löögile. Kaalma natu puterdas, aga sai hakkama.

fcfloraforever
12.08.08, 21:38
Viimasel minutil sai Teleš peaga löögile. Kaalma natu puterdas, aga sai hakkama.

ok.oleks võin kaalma sisse puterdada.

JanK
12.08.08, 21:39
Ammu pole väravavaht ML-is skoorinud.

fcfloraforever
12.08.08, 21:40
Ammu pole väravavaht ML-is skoorinud.

viimati vist oli Kotenko aastal 2004 lõi palli oma kastist välja ja pall põrkas Tuleviku kastijoonel ja üle Viljandi Tuleviku tolleaegse väravavahi Pavel Londaku.

video ka siis: http://www.youtube.com/watch?v=FP5GIHNYoTI&feature=related

kaitz
12.08.08, 21:52

Mnjah,ei tabanud korralikult mänguvahendile pihta peaga.

PETSINHO
12.08.08, 22:04
Mängu kohta, Kalju pallurid olid tublid, fännide kohta aga... kunagi te vaid toetasite omasid, ja hästi ka. Nüüd esimene asi mis ma kuulsin kui oli staadioni lähedal oli see "ras dva tri... jne". Ise provotseerite ju algusest peale. Kuhu vaatavad teie emad ja isad? :D

Tänasel mängul siis levadia toetajatelt hüüdlaused: "ras, dva, tri.. fanera sossi" ja "fanera paraša, bobeda budet naša"

Seega, palun ärme tee sellest nüüd numbrit! eksju ;)

buub
12.08.08, 23:00
Kuidas Kink mängis?

Saarlane
12.08.08, 23:03
Polnud midagi erilist.

12.08.08, 23:06
Kuidas Kink mängis?

Õnnetu oli.

Lambimees
12.08.08, 23:38
kui see teleš kaalmale kätte lõi siis oleks pidand kiirelt lahti mängima mitte selle palli otsas istuma kuni teleš üle poole väljaku juba on ja siis viskab palli ja siis juba teleš kindlalt väravas tagasi:/

elx
12.08.08, 23:42
hüüdlausetest veel - "russia - peacemaker" ja "zobakašvili"
seda plagu ma ei näinud kusjuures, kus see oli? samas mängule minnes nägin kuidas levadia fännid aia taga ühte plagu sirgeldas - selline valge ja musta värviga tekst, paraku ei ninud mis seal kirjas ning ka seda ei näinud ma hiljem staadionil, võibolla siis see sama?

samas rääkides mängust, siis ma ütleks pigem, et levadia domineeris, kuid ei suutnud teravusi luua ja kui oma juhtvärav saadi, siis langeti sügavalt kaitsesse ning loodeti vasturünnakutele.
siin räägiti ka teleši võimalusest, samas oleks tibu täpsema löögiga, poleks temagi värav üllatus olnud, kuid oleksid ei loe;)

xlehax
13.08.08, 01:02
Tänasel mängul siis levadia toetajatelt hüüdlaused: "ras, dva, tri.. fanera sossi" ja "fanera paraša, bobeda budet naša"

Seega, palun ärme tee sellest nüüd numbrit! eksju ;)

:rolleyes: we were simply making fun of the flora fans,if you would have listened more carefully you could have noticed,that we we're speaking russian with terrible estonian accent.Any self-respecting supporter,ultras or whatever will never say that childish bollocks seriously :S

JanK
13.08.08, 01:13
Ballack, kus sa nüüd oled?

:D

billy t
13.08.08, 11:19
kole ... või peaksin ma ütlema koledalt ... triibuliseks on siin jälle läinud:D
oli jah eriti igav mäng
aga selge ju, et üritati minimaalse jõukuluga selle mänguga lihtsalt ühele poole saada ja arvestades, mis laupäeval ees ootab, on see ka igati arusaadav

PETSINHO
13.08.08, 11:34
:rolleyes: we were simply making fun of the flora fans,if you would have listened more carefully you could have noticed,that we we're speaking russian with terrible estonian accent.Any self-respecting supporter,ultras or whatever will never say that childish bollocks seriously :S

That`s my point! I rest my case :D

Siimphoto
18.08.08, 00:05
Flora vs Levadia pildid (http://www.siimphoto.net/gallery/Sports/Football/Club%20Football/FC%20Flora%20vs%20FC%20Levadia%20(16.08.2008)/)

Alarikh
31.08.08, 01:38
Üle pika aja ilus mäng Levadia poolt. Kui mängivad niimoodi ka edaspidi siis ka tugevate vastaste vastu ei pea tekkima probleeme. Kalev üritas, aga tase ei lubanud midagi. Aga loodan et just nemad jäävad Meistriliigasse sest klubil on olemas ajalugu, ja vähemalt nende toetajad ei käi teiste klubide mänge vaatamas ainult sellest et juua ennast täis enne mängu ja karjuda meie vastu. Right, Pärnu?

Go Levadia!
Go Eesti Meister!