PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

North
31.08.08, 13:46
Go Levadia!
Go Eesti Meister!
Eesti Meister is going on on and on!!! ;) No one can stop us now!

z3ro
01.09.08, 17:26
viimati vist oli Kotenko aastal 2004 lõi palli oma kastist välja ja pall põrkas Tuleviku kastijoonel ja üle Viljandi Tuleviku tolleaegse väravavahi Pavel Londaku.

video ka siis: http://www.youtube.com/watch?v=FP5GIHNYoTI&feature=related

sinna juurde mainiks offtopicuna, et Tarmo Rüütli nime asemele tuleb Artur Kotenko ja FC Levadia peatreener :)

ROOTSI KUNN
02.09.08, 22:37
Jutud käivad ,et Levadia olevat Juri Tshurilkinile ( ametlikult klubi president ) kinga andnud !! Kas vastab tõele või on niisama kell ?

budu
02.09.08, 22:39
Jutud käivad ,et Levadia olevat Juri Tshurilkinile ( ametlikult klubi president ) kinga andnud !! Kas vastab tõele või on niisama kell ?

ei imestaks üldse,hetkel üldse eesti klubi jalgpallis kahtlased tuuled

Rein
02.09.08, 22:42
ei imestaks üldse,hetkel üldse eesti klubi jalgpallis kahtlased tuuled

Miks talle kinga andmine "kahtlane tuul" oleks?
Ime üldse, et sellist ebapädevat vennikest nii kaua sellel kohal hoitakse.

ROOTSI KUNN
02.09.08, 22:47
Ootame ametliku teate ära siis saab edasi kommentaarida:)

PraS
03.09.08, 22:41

Täna istus küll lõbusas tujus VIP tsoonis.

Alarikh
04.09.08, 16:24

Lahkumine ei ole automaatselt "kinga saamine".

mexus
04.09.08, 16:52
http://www.tiblad.com/?p=251

billy t
04.09.08, 17:12
ah et juba väsis ära? no kahju. nii palju (või vähe) kui mina temaga kokku olen puutunud, on ta väga sümpaatse mulje jätnud. hästi lihtne, sõbralik ja püüab alati mulle eesti keeles vastata, isegi kui mina vene keelt üritan purssida:)

urmar
04.09.08, 18:48
Seda, et need mängijad müüdi, nagu seal artiklis mainiti, on muidugi palju öelda, pigem ikka saadeti esialgu duublisse ja alles siis üldse minema. Või läksid juba ise. :)

ROOTSI KUNN
15.09.08, 15:53
Nüüd siis ka ametlik teadae Tshurilkini klubist lahkumisest ja omal soovil.
Huvitav kuhu mees nüüd siis maandub? Sillamäe või on veel mingeid variante?

budu
15.09.08, 21:18
Nüüd siis ka ametlik teadae Tshurilkini klubist lahkumisest ja omal soovil.
Huvitav kuhu mees nüüd siis maandub? Sillamäe või on veel mingeid variante?

Läheb TVMK-sse kui laeva mees klubi ära ostab

billy t
16.09.08, 12:31
"Alates tänasest töötab SK FC Levadia tegevjuhina Sergei Hohlov-Simson (sünd. 22.04.1972).
Sergei Hohlov-Simson on endine FC Levadia esindusmeeskonna keskkaitsja ja kapten. Hohlov-Simson liitus FC Levadia meeskonnaga 2002. aasta alguses ning mängis klubis neli hooaega. Tema osalusel võitis Tallinna FC Levadia 2004. aastal Eesti meistritiitli, kahel korral hõbemedali ja korra pronksi. 2004. ja 2005. aastal tuli Hohlov-Simson Tallinna FC Levadia koosseisus Eesti karikavõitjaks.
Eesti koondise koosseisus mängis Hohlov-Simson kokku 58 mängu ja lõi 2 väravat.
2005. aasta jalgpallihooaja järel teatas Hohlov-Simson oma profikarjääri lõpetamisest. Seejärel töötas ta kinnisvarafirmas 1Partner ning juhtis endaloodud noorte jalgpalliklubi FC Pirita.
FC Levadia juhatuse liikmed Viktor Levada ja Andres Leht ning kõik klubi töötajad tervitavad Sergei Hohlov-Simsonit FC Levadiasse tagasipöördumise puhul ning soovivad talle edu ja kordaminekuid uues ametis."

tea, kas presidendi koht on siis veel vakantne? äkki peaks kandideerima;)

ROOTSI KUNN
16.09.08, 13:44
Leht , Kristal ,Prints ,Sergo normaalne seltskond :). Umbkeelsed kintsukaapiad on kadunud ! Kas Ovtshinnikov on ka minema löödud?

billy t
16.09.08, 13:52
Prints valgel hobusel:)

Kas Ovtshinnikov on ka minema löödud?
looda sa

mexus
16.09.08, 18:50
Please vote!
http://www.forum.tiblad.com/viewtopic.php?f=14&t=54

billy t
16.09.08, 22:11
no ma just mõtlesin täna, et keegi segab viimastel mängudel Leitani joogi sisse unerohtu, aga näe, koksas ära, kaks korda ka veel. tea, kas seda lutitrikki võib tõlgendada nii, et ta äkitselt (jälle?) värskelt isaks on saanud? ... siis ma saaks aru, et magamata ööd jne. tegelt ei olnud väga meeldiv vaadata, kuidas ta selle oma alukatest väja koukis ja suhu pistis:o

aga Takit on ilus vaadata, kui ta oma kammitsatest vabaneb, iseendasse ei takerdu ja särama hakkab:love:

Rein
16.09.08, 22:14
tegelt ei olnud väga meeldiv vaadata, kuidas ta selle oma alukatest väja koukis ja suhu pistis:o

Jalgpallurid ei kanan mängides alukaid.
Seega... arva ise kus kohast ta selle luti välja tõmbas:rolleyes: . Sellepärast ta lõigi värava, et vabaneda ebameeldivast tundest mida see lutt talle põhjustas:D

billy t
16.09.08, 22:18
Jalgpallurid ei kanan mängides alukaid.

sinu puhul ma ei imestaks üldse, kui see nii oleks:D

mazz
20.09.08, 14:53
FC Levadia vs Viljandi Tulevik LIVE-ülekandes! (http://www.soccernet.ee/news.php?id=21514)

Alarikh
20.09.08, 17:45
Täiesti ok mäng ja mul on väga kahju Pärnust sest nad on järgmised!

Ja au ja kiitus Tuleviku toetajatele et olid kohal.

kindral
20.09.08, 23:12
Me oleme alati kohal!!

Täiesti ok mäng ja mul on väga kahju Pärnust sest nad on järgmised!

Ja au ja kiitus Tuleviku toetajatele et olid kohal.

toonetikas
21.09.08, 17:16
jah, me oleme alati kohal!

tore, et ka teie kohal olite, kuid see "F**K YOU, TULEVIK!" hüüe oli küll... kole ja vastik! toetage omasid kuid vastased jätke rahule. OK?

Alarikh
22.09.08, 00:16
jah, me oleme alati kohal!

tore, et ka teie kohal olite, kuid see "F**K YOU, TULEVIK!" hüüe oli küll... kole ja vastik! toetage omasid kuid vastased jätke rahule. OK?

Mis on hea mis on vastik on lõputu teema, ütlen vaid et see on jalgpall ja antud juhul Tuleviku suhtes "no hard feelings" põhimõtte hakkab kehtima kohe pärast mängu. Muidugi ei midagi isiklikku. Samas teie poisid tihti mängisid liiga jämedalt, eriti mängu lõpus kui nad väsisid ja ei jõudnud pallini. Meilgi ei ole vaja vigastusi mängus nõrga vastase vastu nagu teie meeskond. Chill out :)

andris123456
25.09.08, 23:32
08.10 want fight levadia ultras?

mexus
26.09.08, 03:39
man, don't be stupid, donät ask about it here, go to our forum

Jürvi-Hool
26.09.08, 09:08
heh päris naljakas

Felipe
26.09.08, 21:54
08.10 want fight levadia ultras?

Sellest saaks Soccerneti päris hea esilehe loo :D

Alarikh
26.09.08, 23:04
Selle tegija eelmine post:

terre sõprat ma sain t22na 13!!!!!!1 lahhe u

:eek: :eek: :eek:

taku*
26.09.08, 23:13
:D

ma ei kommenteeri

eston maravilha
26.09.08, 23:41
mingi nõmme ultra vist

PraS
27.09.08, 00:23
Sellest saaks Soccerneti päris hea esilehe loo :D

Selle loo autor on ka vist teada:D

North
28.09.08, 00:20
Selle tegija eelmine post:

:eek: :eek: :eek:

LOL :D ROFL

mazz
30.09.08, 17:53
Levadia vs Kalev LIVE-ülekandes! (http://www.soccernet.ee/news.php?id=21648)

Piaoviaopiuviao
30.09.08, 18:11
LOL :D ROFL

no mida kuradimat need kaks sõna peaksid tähendama?
Räägi eestikeeles palun.

magnisco
30.09.08, 18:24
laughing out loud :D rolling on floor laughing

billy t
30.09.08, 23:13
Takile tänase mängu eest musi, teised ei ole midagi ära teeninud!

meesmuiste
01.10.08, 04:34
Takile tänase mängu eest musi, teised ei ole midagi ära teeninud!

Takist ka järgmises Lisaaja saates lugu ;)

billy t
01.10.08, 11:04
Takist ka järgmises Lisaaja saates lugu ;)

no lõpuks ometi!!!
ärge siis unustage küsida, et kas ta abiellub minuga;)

PraS
02.10.08, 01:37
no lõpuks ometi!!!
ärge siis unustage küsida, et kas ta abiellub minuga;)

miks sulle meeldib gei välimusega poisiklutt?:D

taku*
02.10.08, 03:12
sellepärast, et karused ja suured mehed, nagu SINA! on teinud ennast kättesaamatuks.

billy t
02.10.08, 14:31
miks sulle meeldib gei välimusega poisiklutt?:D

1. hei, kust otsast ta gei välja näeb?!? tunnistan, et tema liigutustes on teatavat uljast graatsiat, mis mind võlub ja sind võib-olla eksitusse viib, aga gei-tüübist on asi kaugel.
2. ah et poisiklutt? no ma olen juba selles eas, kus vaadatakse nooremaid. sest nagu Cosmo-Rein mulle ütles, on naine nii vana, kui vana on tema mees. teretulemast tagasi kadunud noorus!
3. üldiselt ma ei ole nii pinnapealne, et sellisest pisiasjast nagu välimus ennast meeste puhul väga segada laseks.
4. mulle meeldivad tagakiusatud tüübid. mida rohkem kedagi minu silmis õigustamatult siunatakse, seda armsamaks muutub ta mulle.
5. vaata, mida ta vasak jalg teeb ...
jne
ma võiks sulle sellest ka pikemalt rääkida kui soovid ... näiteks tassi kohvi kõrvale;)
aga kokkuvõtvalt: kinnisidee on kinnisidee ... eks küsi kasvõi dannarilt, mis tal nende tissidega siis ikkagi on:D

Even
02.10.08, 22:07
rein kiusab mind ja kõik teavad mida mu vasak jalg teeb

billy t
02.10.08, 22:28
rein kiusab mind ja kõik teavad mida mu vasak jalg teeb

:D mis, kas tahad ise minuga abielluda?

E: oi jah, vägisi kisub teemast välja

Even
02.10.08, 22:32
kindlasti mitte.

Alarikh
04.10.08, 19:20
Nonii, saime Kalevist kingituse nüüd võib rahulikumalt mängida hooaja lõpuni. Hea et derbys FCF peab üritama midagi luua sest nad on alati olnud sitt ründes eelistades vähemalt Levadia vastu istuda kaitses ja oodata vastase eksimusi v.a. mõned üksikud mängud. Nüüd õige mängutaktika on nende peavalu, mitte meie oma. On ka hea et meie poisid ei saanud kaarte Maagi vastu.

Mmm, kui magus jalkanädal ootab - kaks koondise mängu ja loodetavasti kaktuste tiitlilootuste matused.

Hej! Hej! Levadia Tallinn!

taku*
05.10.08, 02:02
miks Nahk viimastes mängudes mänginud ei ole???

Nahkpea
05.10.08, 03:01
Hea et derbys FCF peab üritama midagi luua sest nad on alati olnud sitt ründes eelistades vähemalt Levadia vastu istuda kaitses ja oodata vastase eksimusi v.a. mõned üksikud mängud.

Eriline koomik. Flora ja Levadia on sel aastal seni võrdselt 96 väravat löönud, omavahelistes mängudes on Levadia tõesti kaks väravat rohkem suutnud lüüa Florale. Ja seda on nii palju, et väita, et Flora on ründes sitt? Mingi peen mongoli huumor?

taku*
05.10.08, 03:14
miks Nahk viimastes mängudes mänginud ei ole???

et küsimus kaduma ei läheks...

PraS
05.10.08, 03:51
et küsimus kaduma ei läheks...

Vigastus. Seepärast ka juba tea mitmendat mängu Sass keskpoolikus. Flora vastu ta(Sass) siiski kaartide rohkuse tõttu pelada ei saa.

Alarikh
05.10.08, 13:13
Eriline koomik. Flora ja Levadia on sel aastal seni võrdselt 96 väravat löönud, omavahelistes mängudes on Levadia tõesti kaks väravat rohkem suutnud lüüa Florale. Ja seda on nii palju, et väita, et Flora on ründes sitt? Mingi peen mongoli huumor?

Piinlik? :D Täesti arusaadav aga küll sa saad sellega hakkama, oled juba suur ja tugev poiss. Ja Flora fännina oled juba harjunud et te olete üks ülehinnatud luuserite sats.

Sööt Reimile ja BUUUUUUUUUUUM tundmatusse. Teie ainuke hea mängija on Hakola.

Mongoolide kohta... eriti naljakas kui soome ugri anyan-wannabee isegi üritab visata labaseid nalju slaavlaste suunas. Raamatukokku!

Nahkpea
05.10.08, 13:25
Piinlik? :D Täesti arusaadav aga küll sa saad sellega hakkama, oled juba suur ja tugev poiss. Ja Flora fännina oled juba harjunud et te olete üks ülehinnatud luuserite sats.

Mille üle mul konkreetselt piinlik peaks olema? Eile läks tähistamine vodkatoopi kummutades pikale?

No siis on Flora ju lausa imepunt kui AINULT ühe hea mängija olemasolul teile karika poolfinaalis kenasti aanusesse sõitsime ja kogu hooaja vältel tiitlikonkurentsis olime. :D

Mongoolide kohta... eriti naljakas kui soome ugri anyan-wannabee isegi üritab visata labaseid nalju slaavlaste suunas. Raamatukokku!

See ei vaja üldse kommenteerimist.

Martin
05.10.08, 13:59
Ma tahaks ka teada, kes need jõhkrad Eesti noored on, kes Florasse on viimastel aastatel murdnud ja põhikoosseisus mänginud ja kui vanad nad seda tehes juba olnud on. Kas see nimekiri algab ja lõppeb Anieriga?

Nahkpea
05.10.08, 14:17
Ma tahaks ka teada, kes need jõhkrad Eesti noored on, kes Florasse on viimastel aastatel murdnud ja põhikoosseisus mänginud ja kui vanad nad seda tehes juba olnud on. Kas see nimekiri algab ja lõppeb Anieriga?

Alustada võib juba palju kaugemalt. Oper oli juba 18-aastaselt üks Flora võtmemängijaid ja Arsenali huviorbiidis. Loomulikult, kõigist noortest ei saagi tulla tippjalgpallureid. Flora duubli ja põhikoosseisu vahel on aegade-algusest palju erinevaid noori kõlkunud, enamusest ei tulegi suurt midagi. Nagu PraS mainis, siis Levadia ostab üles vaid eredaid talente. Ostab küll, aga ainult duublisse või siis põhikoosseisu pingile leedukate kohti soojendama.

Levadia puhul räägime me Sander Purist ja Tenistest ikkagi kui Eesti jalgpalli suurlootustest. Või vaidled sa vastu? Nad peaks juba olema paar hooaega Levadias absoluutsed algkoosseisu mehed ja parimal juhul juba kuskil välismaal. Aga ei, selle asemel on vaja tuua mingi Leedu teine eshelon siia, kelle mänguklass polegi nagu neist noortest parem.

Skauditöö on koguaeg Levadial üks naljanumber olnud. Eredalt meenub kui siia toodi ukrainlased ja siis valetati Eesti jalgpalliüldsuse suu ja silmad täis, et tegu on Ukraina kõrgliiga meestega. Või saab iga küla-Vello minna südamerahus Levada jutule ja oma CV-sse suvalisi klubisid lisada, ilma et keegi vaevuks neid üldse kontrollima. Toona ehk olekski kõik naiivselt seda jama uskuma jäänud, kui ajakirjanik Margus Luik poleks tõde jalule seadnud. :D

Aga hea küll, niigi palju postitusi kahe viimase päeva jooksul. Tuleb puhata ja välja minna. :)

PraS
05.10.08, 22:58
Alustada võib juba palju kaugemalt. Oper oli juba 18-aastaselt üks Flora võtmemängijaid ja Arsenali huviorbiidis. Loomulikult, kõigist noortest ei saagi tulla tippjalgpallureid. Flora duubli ja põhikoosseisu vahel on aegade-algusest palju erinevaid noori kõlkunud, enamusest ei tulegi suurt midagi. Nagu PraS mainis, siis Levadia ostab üles vaid eredaid talente. Ostab küll, aga ainult duublisse või siis põhikoosseisu pingile leedukate kohti soojendama.

Levadia puhul räägime me Sander Purist ja Tenistest ikkagi kui Eesti jalgpalli suurlootustest. Või vaidled sa vastu? Nad peaks juba olema paar hooaega Levadias absoluutsed algkoosseisu mehed ja parimal juhul juba kuskil välismaal. Aga ei, selle asemel on vaja tuua mingi Leedu teine eshelon siia, kelle mänguklass polegi nagu neist noortest parem.

Skauditöö on koguaeg Levadial üks naljanumber olnud. Eredalt meenub kui siia toodi ukrainlased ja siis valetati Eesti jalgpalliüldsuse suu ja silmad täis, et tegu on Ukraina kõrgliiga meestega. Või saab iga küla-Vello minna südamerahus Levada jutule ja oma CV-sse suvalisi klubisid lisada, ilma et keegi vaevuks neid üldse kontrollima. Toona ehk olekski kõik naiivselt seda jama uskuma jäänud, kui ajakirjanik Margus Luik poleks tõde jalule seadnud. :D

Aga hea küll, niigi palju postitusi kahe viimase päeva jooksul. Tuleb puhata ja välja minna. :)

Nahkpea. Palun flora noori mitte varastatuid noori.

Kuna Nahkpea ise ei oska vastata siis vastan ise: need mängijad on vast Enar, Klavan ja Anier. Rohkem küll nn noori pole olnd, kes kohe ka põhisatsis läbi löönud.

billy t
16.10.08, 16:31
"Teadmiseks publikule
FC Levadia soovitab kõikidel Kadriorgu saabuvatel jalgpallisõpradel varakult staadionile tulla, et vältida tunglemist piletikassade ka sissepääsude juures. Klubi omalt poolt teeb kõik selleks, et tavapärasest suuremal publikuhulgal mööduks pileti ostmine ja staadionile pääsemine kiiresti ja sujuvalt.
Publiku ja sportlaste ohutuse tagamiseks läbivad kõik staadionile sisenejad tavapärasest veelgi põhjalikuma turvakontrolli."

naiivsus, huumor või reklaamitrikk:)?

Shermann
16.10.08, 17:14
1000-1500 tuleb ikka kohale :)

Maekas
16.10.08, 18:03
"Teadmiseks publikule
FC Levadia soovitab kõikidel Kadriorgu saabuvatel jalgpallisõpradel varakult staadionile tulla, et vältida tunglemist piletikassade ka sissepääsude juures. Klubi omalt poolt teeb kõik selleks, et tavapärasest suuremal publikuhulgal mööduks pileti ostmine ja staadionile pääsemine kiiresti ja sujuvalt.
Publiku ja sportlaste ohutuse tagamiseks läbivad kõik staadionile sisenejad tavapärasest veelgi põhjalikuma turvakontrolli."

Tiitlivõitluse võtmemäng kahe igipõlise konkurendi vahel. Kui seal mölluks ei lähe, siis millal või kus veel? Hooaja publikurekord võib ohus olla. Kui ei, siis paremuselt teine tulemus tuleb küll, ma arvan. :)

Alarikh
17.10.08, 01:32
"Teadmiseks publikule

Kes tuleb mängule viimasel hetkel see raudselt veedab rohkem aega kassade juures kui tavaliselt, omal ajal ma ise seisin 15 minutit järjekorras Levadia v. Flora mängul.
Ja loomulikult turvad peavad konfiskeerima tuletikud ja tulemasinad rumalate laste käest. :D

marrrtin
17.10.08, 02:12
Ei näe kuskil mingit reklaami selle mängu kohta.

Või ma olen pime?

päkapikk
17.10.08, 02:20

!Eriti naljakas on rääkida,et põhirivaalil on ainult üks hea mängija.Kui meil on ainult üks hea mängija,ning suudame teiega mängida kui võrdne-võrdsega,siis mitu head mängijat teil on?kah üks?Kes see oleks?

päkapikk
17.10.08, 02:33
Petrenko.

Kui Hakola ainus hea, siis peaks ju lihtsalt panema 2 meest teda personaalselt katma ning võidus ei peaks olema kahtlustki:D
Ma ise oleks pakkunud,et Saner Puri,aga no see selleks.

päkapikk
17.10.08, 02:49
Mkm. Levadia skautide parim leid ikka ju- 34a Petrenko.
Mis sa siis tahtsid??Et antaks võimalus mõnele noorele?eieiei,las noored istuvad pingil ja õpivad kuidas meistrid tööd teevad.
Õppingu nolgid kuni meistrid elavad.

Nahkpea
17.10.08, 09:46
irooniline, et sama seis on ka Floras Reimiga:)

Kuidas küll saab Reimi ja Petrenkot samastada? Mingil määral saab ehk võrdusmärgi panna Reimi ja Nahki vahele, kes on pikki aastaid olnud oma meeskonna ühed liidrid ja eeskujud noortele. Petrenko pole mitte keegi, kui ehk võitleks Levadia läbi aegade kõige õnnetuma "ostu" tiitli nimel.

Andre20
17.10.08, 12:31
Palju praegune ML-i publikurekord on? Ka Flora-Levadia mängult?

Alarikh
17.10.08, 13:01
Oho, päris spetsid tulid siia õpetama Levadia juhtkonda kuidas saavutada tulemusi. :D Pakkuks veel üks kord vaadata Meistriliiga tabelit ja viimaste aastate lõpptulemusi. :cool: Ka koondise koosseisu.

Shermann
17.10.08, 16:12
Ei näe kuskil mingit reklaami selle mängu kohta.

Või ma olen pime?

Tegelt võiks jah Levadia sellise mängu puhul ikka suurt reklaami teha

urmar
17.10.08, 16:25
Ühes kohas on.

http://jalgpall.struktuur.ee/

:)

Rein
17.10.08, 16:30
Ühes kohas on.

http://jalgpall.struktuur.ee/

:)

Täitsa perses!!! Nüüd tuleb küll täismaja. Loodetavasti ei pea keegi värava taha jääma.

urmar
17.10.08, 16:35
Täitsa perses!!! Nüüd tuleb küll täismaja. Loodetavasti ei pea keegi värava taha jääma.

No ära nüüd liialda. Ma usun, et hoolimata reklaamikampaaniast mahuvad ikka ära. :doh:

päkapikk
17.10.08, 17:29
irooniline, et sama seis on ka Floras Reimiga:)Reimi võib siiski nimetada Eesti jalgpallis asendamatuks meheks......legend isegi.
Kes on Petrenko?Mingi teisejärguline leedu veteran.

Alarikh,kas sa pole sellega nõus,et Petrenko on suhteliselt mõtetu ost?

urmar
17.10.08, 17:32
Kes on Petrenko?Mingi teisejärguline leedu veteran.

Rakveres kolmapäeval lõi ta värava, seega duubli jaoks on ta piisavalt hea. Küllap ta järgmiseks aastaks kohaneb ka Eesti Meistriliiga kiirustega ära. :)

Slaava
18.10.08, 00:42
kas see vastab tõele et kuni 18 aastased saavad tasuta mängule? :D

karl54
18.10.08, 02:13
kas see vastab tõele et kuni 18 aastased saavad tasuta mängule? :D

Vastab küll.

Alarikh
18.10.08, 19:44
Mis meeldis - tulemus. Marek, Indrek, Martin ja Nikita.

Mis ei meeldinud - kontunikud. Ja eriti see kuidas peakohtunik jagas kaarte. Ei hakka väitma et ta ei olnud erapooletu, aga... mõttetu oli küll. See et Kostya Nahk ei saanud mängida. See et Flora tundus palju aktiivsem kuigi tegelikult neil oli vaja võita, mitte meil. Jobud kes karjusid naised platsilt... kui endine nende oma Kaalma oli murul pikali.

Ei olnud eriti särav mäng, aga tulemus on meie kasuks. See on FCF probleem et nad ei suutnud lüüa meile täna. Tüüpilised kaktused - isegi kui võit on hädavajalik nad ei oska mängida ees tugevate vastaste vastu. Seega 0-0 ja paras neile.

Yorro
18.10.08, 19:49
Jobud kes karjusid naised platsilt... kui endine nende oma Kaalma oli murul pikali.
Kui sa seda olukorda telekast korduses näed, siis arvatavasti karjud ise ka.

Lehmann II.

fcfloraforever
18.10.08, 19:52
Nikita.

Jobud kes karjusid naised platsilt... kui endine nende oma Kaalma oli murul pikali.

Ei olnud eriti särav mäng, aga tulemus on meie kasuks. See on FCF probleem et nad ei suutnud lüüa meile täna. Tüüpilised kaktused - isegi kui võit on hädavajalik nad ei oska mängida ees tugevate vastaste vastu. Seega 0-0 ja paras neile.

kaalma on m*nn!!näite kooli soovitan minna tal!niimodi pikali kukkuda no tule taevas appi tõesti...

levadia mängis terve mäng seisuhoidmisele ja kui keegi siin enne rääkis, et Flora istub koguaeg kaitses, siis jamh...Flora oli tegelikult ikka päris palju üle!Flora ei oska mängida?kuule ära aja naerma...see, et te istute umbkaitses on mängida oskamine ja kui Flora üritab luua midagi ja väravat lüüa on mängida mitte oskamine?tule taevas appi ma ütlen sulle...

Shermann
18.10.08, 19:53
Kuigi on ebameeldiv seda tunnistada, siis Levadia on see hooaeg seda tiitlit veitsa rohkem väärinud

urmar
18.10.08, 19:59
Tõesti, Levadia vääris viiki, aga Kaalma väärib selle triki eest mängukeeldu. :)

Sir. Nuutu
18.10.08, 20:09

Mis ei meeldinud - kontunikud. Ja eriti see kuidas peakohtunik jagas kaarte. Ei hakka väitma et ta ei olnud erapooletu, aga... mõttetu oli küll. See et Kostya Nahk ei saanud mängida. See et Flora tundus palju aktiivsem kuigi tegelikult neil oli vaja võita, mitte meil. Jobud kes karjusid naised platsilt... kui endine nende oma Kaalma oli murul pikali.

Loll otsib vabandust ka sealt, kus seda ei ole.

Alarikh
18.10.08, 20:18
Loll otsib vabandust ka sealt, kus seda ei ole.

Loll NÄEB vabandust kus seda ei ole. Minu postituses na neid küll ei näinud.

Vabanduste otsimine on hoopis TEIE töö sest see aasta te ei saa ja KINDLASTI ei vääri tiitlit. See mäng vaid tõestab seda - joosta väljakul ja lüüa peale võib ükskõik kui palju - kui varavaid Levadiale lüüa ei oska - mida te veel tahate :D

Alarikh
18.10.08, 20:19
Kui sa seda olukorda telekast korduses näed, siis arvatavasti karjud ise ka.

Lehmann II.

Okei okei, äkki seal toimus midagi mida ma ei näinud meie sektorist. Kindlasti vaatan telekast. :rolleyes:

billy t
18.10.08, 20:20

ma olen kade su peale ... sest et üldiselt ei jäänud mulle sellest mängust küll mitte mingit muljet.
Nikita ei suutnud palli jala juures hoida.
Taki oli jälle täiesti nähtamatu.
Malov-Petrenko tandem keskväljal on see, mida parema meelega alati väldiks.
kuidagi kahvatu koosseis, kahvatu mäng, hea et nii läks.

aga oma head emotsioonid sain siiski ka staadionilt kätte. selle eest suured tänud Levadia Crew'le ... eriti imeilusate rooside eest - teada tuntud tõde, et vene mehed oskavad lilli kinkida:love:
... ja siis veel mõned head mänguvälised asjad:)

Nahkpea
18.10.08, 20:25
Mis ei meeldinud - kontunikud. Ja eriti see kuidas peakohtunik jagas kaarte.

Täiesti nõus sinuga. Malov oleks pidanud juba esimesel poolajal jalatallad ees Reimile sissesõitmise pärast dushi alla saadetama. Milline viga on veel ilmselgem punane? Reim oleks pidanud kauem maas vähkrema? Rohkem nägusid tegema? Reim peaks Malovi juurde näitekooli minema, sel õnnestus teisel poolajal üsna hästi maas vingerdada ja grimasse välja pigistada.

zaz
18.10.08, 20:27
ma olen kade su peale ... sest et üldiselt ei jäänud mulle sellest mängust küll mitte mingit muljet.
Nikita ei suutnud palli jala juures hoida.
Taki oli jälle täiesti nähtamatu.
Malov-Petrenko tandem keskväljal on see, mida parema meelega alati väldiks.
kuidagi kahvatu koosseis, kahvatu mäng, hea et nii läks.

aga oma head emotsioonid sain siiski ka staadionilt kätte. selle eest suured tänud Levadia Crew'le ... eriti imeilusate rooside eest - teada tuntud tõde, et vene mehed oskavad lilli kinkida:love:
... ja siis veel mõned head mänguvälised asjad:)

jaah BillyT, Sa särasid küll kaunilt oma lillekimbuga :arm1:
vaat, et mängu ilusaim hetk lausa!

kala2
18.10.08, 20:29
Täiesti nõus sinuga. Malov oleks pidanud juba esimesel poolajal jalatallad ees Reimile sissesõitmise pärast dushi alla saadetama. Milline viga on veel ilmselgem punane? Reim oleks pidanud kauem maas vähkrema? Rohkem nägusid tegema? Reim peaks Malovi juurde näitekooli minema, sel õnnestus teisel poolajal üsna hästi maas vingerdada ja grimasse välja pigistada.
ahjupera ei väärinud kollast ve kui kaalmale tald ees sisse jooksis?

billy t
18.10.08, 20:30
Reim peaks Malovi juurde näitekooli minema, sel õnnestus teisel poolajal üsna hästi maas vingerdada ja grimasse välja pigistada.

pole tal nii kaugele ka vaja kooli minna, Reim õppigu hoopis lähemalt - Hakolal on ju imeline oskus kukkuda selliselt, et kõik jäsemed pillutuvad eri suundades ja selle otsa tuleb veel 10 ringi ümber enda telje veeremist - alati nauditav vaadata sellist meisterlikkust:D

urmar
18.10.08, 20:42
Kõik peaksid hoopis Kaalma juurde tundi minema. Tema on ikka kõige osavam kukkuja

billy t
18.10.08, 20:49

aitäh, zaz:punastama
aga siin foorumis ei ole üldiselt tavaks nii kenasti kirjutada, Sa pead ennast parandama:D

z3ro
18.10.08, 21:02
nagu ka kommentaatorid mainisd, et Kaalma tegi Rivaldot :)

norsk
18.10.08, 21:08
zaziga täiesti nõus. Platsil toimunu oli minu, kui kõrvaltvaataja jaoks suht mõttetu sebimine, nädala pärast ei meenu tänasest mängust ilmselt midagi muud, kui billy särav naeratus :)

Shermann
18.10.08, 21:10
telekast näidati ka billyt?

smörgåsbord
18.10.08, 21:44
ega billy'l juhuslikult sünnipäev ole?* või tänati teda lihtsalt jätkuva ilusaks olemise eest?

* sest see oleks üsna uskumatu kokkusattumus.

billy t
18.10.08, 22:53
ega billy'l juhuslikult sünnipäev ole?* või tänati teda lihtsalt jätkuva ilusaks olemise eest?

* sest see oleks üsna uskumatu kokkusattumus.

ei ole sünnipäev - ma oleks muidu sind ju ka kutsunud. toimus lihtsalt kõige kenama tiblafänni autasustamine. sellest siis ka roosid ja mängijate autogrammidega särk, mille esiküljele on Taki enda käega kirjutatud "kõige ilusamale naisfännile". tuleb tunnistada, et väga armas ettevõtmine.

Devil
18.10.08, 23:14
:r66m7: palju õnne, job well done :).

billy t
18.10.08, 23:26
job well done :).

muidugi, Devilike, kus/kes ma küll ilma sinuta üldse oleksin!:D

Devil
18.10.08, 23:37
palju parem inimene ma usun :).

Cat
19.10.08, 00:49
Fotod : FC Levadia vs FC Flora (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157608154470083/)

päkapikk
19.10.08, 01:16
- joosta väljakul ja lüüa peale võib ükskõik kui palju - kui varavaid Levadiale lüüa ei oska - mida te veel tahate :D

Sama võib ju teie kohta öelda.
Ikka piinab mind küsimus,et kui Flora nii sitt on,siis kuidas kuradi moodi super tugev Levadia 0-0 viigist rohkemat ei suuda?

Sinu teooria on paigast ära.......selle teooria järgi on türgi sitt,Portugal sitt ei saanud albaanialegi väravat löödud.ning loomulikult Brasiilia.....no Brasiilia ei oska lihtsalt endast tugevama vastu(columbia)väravaid lüüa,sitt mis sitt.

rauno
19.10.08, 01:39
Okei okei, äkki seal toimus midagi mida ma ei näinud meie sektorist. Kindlasti vaatan telekast. :rolleyes:

mis sektoris sa olid?teisest tribüüni otsast oli ka näha ,et Kaalma viskus äkki pikali ilma et keegi teda puutunud oleks..okok..maybe kellegi möödumisest tekkinud tuuleõhk eks..ainult ajaveetmise värk..levadial tuli see meisterlikult välja.. ja kollased olid levadiale õiglaselt..paar jäi andmata ka kui mõnel flora mängijale lihtsalt putsaga näkku pandi..mis siis et kogemata kuid kõrge mäng oli see kindlalt...f***ing levadia niiturid..muud täna ei suutnud kui vastaseid lõhkuda..ma arvasin ,et Levadia oskab mängida a see mis täna tehti oli hale... kaalma näitlejameisterlikkus,zelinski mölapidamatus..
naljaninad...sikasakasikasaka

päkapikk
19.10.08, 01:42
"Flora oli täna tõesti hea, hoidsid kenasti palli ja meie ei suutnud seda kontrollida. Mängu üle ei tunne ma rõõmu, aga tulemusega olen küll väga rahul," hindas Levadia loots Igor Prins.

---------------------------------------------------------------------------
Suurrivaalid leppisid koos karikamänguga sel aastal JUBA NELJANDAD KORDA JÄRJEST 90 minuti järel viigilise tulemusega. Vaid hooaja esimesel kohtumisel surus Levadia oma paremuse peale, võites võõrsil 2:0.

"Sel aastal on meil Levadiaga kõik mängud tasavägised olnud,KAOTASIME VAID KORRA KUI KARL PALATU VARAKULT punase kaardi teenis," meenutas Flora loots Pasi Rautiainen. "Täna esimesel poolajal [Deniss] Malovi tehtud viga [Martin] Reimile pidanuks Palatu eemaldamist vaadates ka kindlasti punast kaarti tähendama."

----------------------------------------------------------------------------

Levadia treener ja mängijad kinnitasid kui ühest suust, et kaitsesse taandumine polnud planeeritud, vaid Flora poolt peale sunnitud. "Teadlikult me küll nii sitta mängu mängima ei läinud! Kukkus nii välja, Flora pani tugeva pressi peale," tunnistas kapten Marek Lemsalu.

--------------------------------------------------------------------------

Närviline mäng, ega siin midagi ilusat ei olnud. Sisuliselt tapsime mängu," ei leidnud Levadia kapten Marek Lemsalu kohtumises peale tulemuse midagi positiivset.

"Mängust ei saanudki nad nii palju võimalusi, AGA STANDARDOLUKORDADES JÄI NEIL MITMEL KORRAL NAPILT PUUDU. Mängu järgi olid nad siiski nõksa paremad täna," lisas ta. "Tundus, et neil oli füüsist natuke rohkem, aga eks see tuli ka vahe arvelt, mis neil tuli tagasi teha."

"Me ei tahtnud kaitsta, aga ei suutnud pallile pressingut peale saada ja vajusime surve alla. Õnneks saime pikkade pallidega hakkama," jätkas kogenud keskkaitsja ning pidas tiitliheitlust veel mitte kaugeltki otsustatuks: "Niiviisi jätkates lõppeb see asi veel väga kurvalt."

"Kui eelmiste hooaegadega võrrelda, siis Flora on sel aastal tunduvalt parem ja võib-olla VÄÄRIKSID NAD ROHKEM TIITLIT," lausus Lemsalu, kuid lisas täpsustavale küsimusele vastates: "Mitte mingil juhul ei ole kahju neist!"

Ja sina alarikh väidad,et Flora on sitt.

Nahkpea
19.10.08, 04:51
Kohe tuleb Alarikh selgitama, et need kommentaarid olid tegelikult Pohlaku poolt peale sunnitud, muidu ähvardatati tiitlist üldse ilma jätta.

mexus
19.10.08, 11:56
Billy T... (http://www.tiblad.com/?p=1052)

rauno
19.10.08, 14:23
et siis fašistid ? Levadia parempoolsed? Naši?

http://www.flickr.com/photos/-catherine/2951700257/in/set-72157608154470083/

JanK
19.10.08, 15:31
eriti imeilusate rooside eest - teada tuntud tõde, et vene mehed oskavad lilli kinkida:love:

Mina kinkisin oma emale emadepäevaks kõvasti ilusamad lilled. Ja miks mind siin ei ülistata? Vot see on rassism ja avalik solvang!

taku*
19.10.08, 15:51
jah... tõeline rassism.

türa, sa oled ikka jube ain vend....

Alarikh
19.10.08, 16:27
Kohe tuleb Alarikh selgitama, et need kommentaarid olid tegelikult Pohlaku poolt peale sunnitud, muidu ähvardatati tiitlist üldse ilma jätta.

Juba tulin ja juba seletan :D maga ennast kaineks, mees! :cool:

Nahkpea
19.10.08, 16:43
Juba tulin ja juba seletan :D maga ennast kaineks, mees! :cool:

Ei, mina olen kaine, sa näikse pidevalt vineall olema. :D

Alarikh
19.10.08, 17:04
Ei, mina olen kaine, sa näikse pidevalt vineall olema. :D

Just proves my point, laddie. Näiteks eilegi ma tulin mängule ja tagasi koju autoga, so eat my shorts.
Tagasi Levadia teema juurde... mida sa üldse teed siin? On äkki midagi huvitavat LEVADIA kohta mida sa saaks öelda, mitte su kompleksite demonstreerimine su haiged unenäod? :D

Nahkpea
19.10.08, 18:54
Just proves my point, laddie. Näiteks eilegi ma tulin mängule ja tagasi koju autoga, so eat my shorts.
Tagasi Levadia teema juurde... mida sa üldse teed siin? On äkki midagi huvitavat LEVADIA kohta mida sa saaks öelda, mitte su kompleksite demonstreerimine su haiged unenäod? :D

Mida ma teen siin? Oi vabandust, ma ei teadnudki, et see foorum on valitud seltskonnale. Mis sellest, et peale Flora viiki olid esimene, kes Flora foorumisse kirema tuli. Kompleksidest niipalju, et need paistavad sul endal olema, mida sa püüad ägedate inglise keelsete väljendite taha peita.

päkapikk
19.10.08, 19:07
Tegelt küll.,fuck it........mis siin ikka vaielda.

Peab vist Levadiale õnne soovima tiitli puhul..........rõõmustage kuni saate,järgmine aasta samal ajal on meie kord rõõmustada.

-RoMaRiO-
19.10.08, 19:11
Kuigi tiitel on Levadia, siis eeldatavalt jääb vahe Levadia ja Flora vahel kõigest 1p :)

Shermann
19.10.08, 19:23
Kalju võiks tõesti Levadiaga midagi ette võtta :).

rallikas
19.10.08, 19:33
Järgmine aasta on tiitel kindel mats Flora oma.

Zelinski ja Lemsalu arvatavasti lõpetavad, Kink ja S. Puri lähevad maalt välja mängima. Võibolla ka Andrejev lahkub. Levadia peab midagi tõsiselt ette võtma, kui tahavad järgmine hooaeg tiitliheitluses osaleda.

Jasper
19.10.08, 19:48

Aaaaga ... selline klubi nagu ... Kalju?

rallikas
19.10.08, 19:51
Aaaaga ... selline klubi nagu ... Kalju?

Kalju võtab hõbeda :)

-RoMaRiO-
19.10.08, 19:55
Kalju võtab hõbeda :)

Mees, Sul on vist vale avatar ja kiri :D

Aga järgmisel hooajal võitleme juba kõige säravama medali eest, jah.

fcfloraforever
19.10.08, 20:23
Mees, Sul on vist vale avatar ja kiri :D

Aga järgmisel hooajal võitleme juba kõige säravama medali eest, jah.

Mario ma tulen järgmine hooaeg neljanda ringi Flora-Kalju mängul Kalju fännisektorisse kui see nii on :D:D

PETSINHO
19.10.08, 20:41
Mario, sinu allkirja pildil on ka natuke segadusse ajavad taatumid :D:D

-RoMaRiO-
19.10.08, 21:05
Mario, sinu allkirja pildil on ka natuke segadusse ajavad taatumid :D:D

Aga see näitabki juba 7ndat meistritiitlit Kaljule :)

sorri OT pärast.

Elari#3
20.10.08, 01:27
Suht naljakas on vaadata.Viimane lehekülg Levadia teemas läheb sujuvalt Kalju teemaks :D.Peab pealkirja muutma hakkama või :P

PETSINHO
20.10.08, 13:48
Suht naljakas on vaadata.Viimane lehekülg Levadia teemas läheb sujuvalt Kalju teemaks :D.Peab pealkirja muutma hakkama või :P

Ega me kadedad pole, peale Kalju- Levadia mängu kutsume kõiki levadialasi Kalju teemasse arutlema :)

billy t
20.10.08, 13:57

pole hullu, me olemegi Flora teemasse üle kolinud:D

karl54
20.10.08, 14:30

Zelinski ja Lemsalu arvatavasti lõpetavad, Kink ja S. Puri lähevad maalt välja mängima. Võibolla ka Andrejev lahkub. Levadia peab midagi tõsiselt ette võtma, kui tahavad järgmine hooaeg tiitliheitluses osaleda.

Andrejevil peaks oleme leping 2010 aastani, aga jah Kui Levadia saab see aasta tiitli, siis usun, et Lemsalu ja Zelinski lõpetavad võibolla ka Nahk.

billy t
20.10.08, 15:11
mängust pilte veel ka siin: http://www.fclevadia.ee/dyna/site/cgi/galleryest?get=0b3417

Sir. Nuutu
20.10.08, 15:20
Kõik roosid ma kingiksin sullee..lala

käbi
20.10.08, 15:30
Nüüd ma tean, miks Levadia see hooaeg hästi mängib. Selline silmarõõm on publikus, siis motivatsioon on kindlasti väga laes.

boobek
20.10.08, 16:19
Kink ja S. Puri lähevad maalt välja mängima. Võibolla ka Andrejev lahkub. Levadia peab midagi tõsiselt ette võtma, kui tahavad järgmine hooaeg tiitliheitluses osaleda.

Ja kuhu nad lähevad siis? Praeguste esituste põhjal ei kuhugi. Pigem sõltub kõik sellest, kas "vineeritootjad" jätkavad või ei. Kui ei jätka siis arvatavasti Levadia teeb seal kõlblikemate jorsside valikus puhta töö. Ja kui "vineer" jätkab oma mõttetut eksistensi siis ainus probleem saab Levadial olema ründes kuna sinna pole eriti nagu kedagi kusagilt võtta. Lisaks veel muidugi asjaolu, et Levadia ei pea muretsema maksmata veearvete pärast...

Silver
20.10.08, 16:22
Naised saunas rääkisid, et TVMK juhtfiguurid on suundumas Narva Trance'i, eesotsas treeneri Ratnikoviga. Anniste poiss jämmib Pohlaku tütrega, ju see liigub siis Florasse ja mõni asjalikum vene poiss ehk Levadiasse, mõni ehk ka Kaljusse, aga sellest kunagi hiljem. :)

IndrekL
20.10.08, 17:40
Ja mille eest huvitav Trääns neile palka maksab?

Silver
20.10.08, 17:47
Ma arvan, et Träänsis on võimalik rohkem raha saada, kui surnud vineerimööblikominaadis.

Nahkpea
20.10.08, 18:13

Tiitlilootustega läheb Flora mängima igal aastal.

Isiklikult mina ei usu ei Kinki ega S.Puri lahkumisse Levadiast, Lemsalu ja Zelinski tõenäoliselt küll selle hooajaga teevad lõpparve. Andrejev on ka kahtlane, on tal üldse idapool enam kosilasi?

Ja pole üldse kindel, kes hooajavahetusel Florast lahkumas on, nagu tavaks saanud, neid ikka vähemalt paar tükki on. Järgmine hooaeg saab olema nagu kõik teised, on Flora ja Levadia ning ülejäänud on lihtsalt nõrgad (püüdes nüüd Pasi sõnu jäljendada).

Kaspy
21.10.08, 17:08
http://sport.err.ee/index.php?0582032

Tundub et kriis on siiski tõesti kõikides Eesti top 4 klubides.Kurb

marrrtin
21.10.08, 19:37
Mitte klubides, vaid vutikultuuris endas.

budu
21.10.08, 20:49
millegi pärast arvan et kui andrejev kuhugi läheb siis vene liiga tagaotsa klubidesse või siis saab aru et vene koondisesse tal asja vaevalt on ja võtab eesti kodakonsuse

marrrtin
21.10.08, 21:04
Ta ei saa enam mängida Eesti koondise eest ju.

rallikas
21.10.08, 21:06
Ta ei saa enam mängida Eesti koondise eest ju.

Ikka saab. Ta pole Venemaa A koondist esindanud, ainult noortes mänginud.

meesmuiste
21.10.08, 21:52
millegi pärast arvan et kui andrejev kuhugi läheb siis vene liiga tagaotsa klubidesse või siis saab aru et vene koondisesse tal asja vaevalt on ja võtab eesti kodakonsuse

küsimus on kas ta tahab Eesti eest mängida? kahtlen...

kas ta riigikeelt oskab? vat ei tea, aga üldjuhul koondise mängijad on võimelised kõik eesti keeles suhtlema. kui ta ei oska, siis millegipärast kahtlen tema motivatsioonis eesti keel ära õppida.

Kaspy
21.10.08, 22:24
Keelt ta minuteada ei oska j ata on ka ise öelnud et on rahvuselt siiski venelane,mis peak stähendama sdea et vaevalt ta Eesti eest kunagi särki selga tõmbab aga eks aeg näita.

IndrekL
21.10.08, 23:44
Ma arvan, et Träänsis on võimalik rohkem raha saada, kui surnud vineerimööblikominaadis.
Üritasin pigem delikaatselt Sillamäe naftabojaaride suunas viidata.

kesa
21.10.08, 23:51
Keelt ta minuteada ei oska j ata on ka ise öelnud et on rahvuselt siiski venelane,mis peak stähendama sdea et vaevalt ta Eesti eest kunagi särki selga tõmbab aga eks aeg näita.

Ja parem ongi, et ei tõmba, Eesti koondises ilma tematagi vene poisse piisavalt. Türgi vastu olid nad juba enamuses.
Ei meeldi mulle Eesti koondise "lätistumine".

meesmuiste
22.10.08, 00:48
Ja parem ongi, et ei tõmba, Eesti koondises ilma tematagi vene poisse piisavalt. Türgi vastu olid nad juba enamuses.
Ei meeldi mulle Eesti koondise "lätistumine".

Lätist oleme veel pika puuga maas :D viimane kord vist oli neil algrivistuses vaid üks Läti perekonnanimega kodanik :D

kesa
22.10.08, 00:59
Lätist oleme veel pika puuga maas :D viimane kord vist oli neil algrivistuses vaid üks Läti perekonnanimega kodanik :D

Viimastes valikmängudes Moldova ja Iisraeliga isegi 3 lätlast algrivistuses.
Pole paha.
Eestil on "arenguruumi".

Sen
22.10.08, 01:49
Viimastes valikmängudes Moldova ja Iisraeliga isegi 3 lätlast algrivistuses.
Pole paha.
Eestil on "arenguruumi".

Läti fännidest on tõesti kahju. Mu sõbrad lätis on loobunud liiga jalgpalli vaatamast kuna tiblasid on kõik meeskonnad täis.
Koondist nad veel toetavad aga kauaks sedagi...
Õnneks meil on Flora ja Aivar kes ajab õnneks õiget asja!

Vova
22.10.08, 11:56
vähemalt selline koondis suutis Türgiga viiki mängida

billy t
22.10.08, 12:14
http://www.fclevadia.ee/2629est.html
vot sellised artiklid mulle meeldivad.
tuleb välja, et Taki on ka suur naljahammas - aina paremaks läheb:D!

billy t
22.10.08, 15:07
noh, kallid inimesed. julgemalt, julgemalt, kõigi südamlikud õnnesoovid on siin juubeli puhul oodatud! kommid ja lilled võib mulle saata;)

minu poolt igatahes peasüüdlas(t)ele, kaasosalistele, -kannatajatele ja -uskujatele palavad õnnitlused ja proosit!:sünna:

Sir. Nuutu
22.10.08, 18:45
Kedagi ei huvita...

taku*
22.10.08, 19:49
Kedagi ei huvita...

suu kinni.

Levadia ja Kalju on hetkel ainsad, kes midagigi jagavad jalgpallist

zaz
22.10.08, 20:09
mkmm! Kulik jagab! Tema teab kuidas sellega ilgelt pappi teha ;) biznisman!

North
22.10.08, 20:18
:r66m14: OLE OLA Вперёд Levadia! :)

Palju õnne, Billy t:)

budu
22.10.08, 22:07
mkmm! Kulik jagab! Tema teab kuidas sellega ilgelt pappi teha ;) biznisman!

aga väljaõppe sai ta ju florast,seal vähemalt õpetati lõket tegema

kriitikameel
22.10.08, 22:26

ma alati naeran, kui ta koondise soojenduse ajal varumeestega kvadrat lükates ennast Bedwettersi liikmena tunneb

Alarikh
23.10.08, 00:26
Läti fännidest on tõesti kahju. Mu sõbrad lätis on loobunud liiga jalgpalli vaatamast kuna tiblasid on kõik meeskonnad täis.
Koondist nad veel toetavad aga kauaks sedagi...
Õnneks meil on Flora ja Aivar kes ajab õnneks õiget asja!

Ja see jama mis praegu kirjutasid on seotud Levadiaga sest.....?

Muidu mul oli eriti kahju Läti fännidest kui nad vaatasid omasid uhkusega ja neid vaatas terve maailm aastal 2004 Portugalis.

Alarikh
23.10.08, 00:41
:r66m14: OLE OLA Вперёд Levadia! :)

Бело-зеленый! Бело-зеленый!
Мы с тобою навсегда!

ЛЕВАДИЯ!
ЛЕВАДИЯ!
ЛЕВАДИЯ!
ЛЕВАДИЯ!

Palju õnne, mängijad, juhtkond ja kõik kes toetavad Levadiat. Ainuke Eesti sats mis säras Euroopas. Samas Levadia on juba 10 aastate jooksul pakkus konkurentsi Florale ja valmistas mängijäid koondisele. Isegi mõned mõttetud ljevadijavihkajad teavad et see klubi on hädavajalik ja kasulik Eesti jalgpallile vaatmata sellele mida nad ütlevad ja kirjutavad internetis. :cool:

Praegu on küll siit aeg meie kohaliku jalgpalli jaoks - tase on kindlasti langemas, raha klubidel eriti pole, aga tahaks loota et Levadia, Flora (ja loodevatavasti Kalju ning mingi teine klubi väljaspoolt Tallinnast) jäävad ellu tõsiste profi klubidena, arenevad ja pakkuvad meile midagi huvitavat ka tulevikus.

Sats1
23.10.08, 10:07
Artikli lisandus (vaga huvitav lugeda!!!):
http://www.moles.ee/08/Oct/22/21-1.php

Kaspy
23.10.08, 12:40
No kriba siis siia ka juba mõni lause millest juttu

vincent
23.10.08, 13:03
Ei ole seal praktiliselt uut midagi, pigem on klubi kodulehe lugu pikem ja huvitavam.

Nahkpea
23.10.08, 18:06
Praegu on küll siit aeg meie kohaliku jalgpalli jaoks - tase on kindlasti langemas, raha klubidel eriti pole, aga tahaks loota et Levadia, Flora (ja loodevatavasti Kalju ning mingi teine klubi väljaspoolt Tallinnast) jäävad ellu tõsiste profi klubidena, arenevad ja pakkuvad meile midagi huvitavat ka tulevikus.

Suhteliselt ebatõenäoline, kuigi kui nii läheks, oleks väga tervitatav. Väljastpool pealinna oleks kõige suurema potentsiaaliga tegelikult Maag Tammeka. Tartu on suuruselt teine linn ja sellise linna esindus Meistriliigas lausa nõuaks suurt kohalikku toetust (eeskätt materiaalset). Paraku see nii muidugi pole, linnavõimude ja kohalike sponsorite prioriteetideks on muud alad.

Keiss
24.10.08, 01:22

See Ljevada kodukas on päris naljakas jah.

http://www.fclevadia.ee/fclevadia.html

Rüütli ikka nende palgal tundub...

aanvaller
24.10.08, 01:27
Ma ei tea tõesti miks, aga Eestis tõesti ei juhita piisavalt tähelepanu meeskondade kodukatele. Võibolla tõesti see pole Eestis vajalik,sest külastatavus on suht. koht. väike, aga see on ikkagi üks tähtsamaid informatsiooni allikaid.
Eriti vaadates Levaadiat. Selline asi ei saa ju lihtsalt "ununeda".

billy t
24.10.08, 01:29
See Ljevada kodukas on päris naljakas jah.

http://www.fclevadia.ee/fclevadia.html

Rüütli ikka nende palgal tundub...

mis kellelegi naljakas on

Sir. Nuutu
24.10.08, 01:36
mis kellelegi naljakas on

Minu jaoks on naljakas Levadia

billy t
24.10.08, 01:40
Minu jaoks on naljakas Levadia

kas keegi küsis sinult või?:D

Sir. Nuutu
24.10.08, 11:30
Ma olen aktivist

ROOTSI KUNN
24.10.08, 12:34
Levadia kodukas lausa kubiseb vigadest ,sest lisaks Rüütlile pole seal enam Tshurilkinit ja ammugi on tolmu mantlilt pühkinud Ljuba ,kes nüüd töötab EJL.-is.
Igatahes mina loen nende klubide kodulehti pidevalt ,kes oma kodukate eest hoolitsevad ja neid pidevalt täiendavad näit: Kalju , ka Flora on natuke viimasel ajal arenenud, Tammeka .On veel mõned.

Alarikh
26.10.08, 00:33
Wohoo, küll oli ebatavaline mäng :D

Jälle ei olnud eriti põhjust olla uhke mängupildi pärast, aga saime oma 3 punkti, Martin oli väga tubli. Meie kaptenist me ei räägigi! Kuld mees. Ei kujuta ette mis saab meie kaitseliinist kui ta lahkub sel aastal. Pärist huvitav asi toimus ka tribüünidel :D Ja positiivne suhtumne Kalju "ultradesse" mis kunagi oli kaob ära iga mänguga mis mis ma neid näen.

Olgu, veel üks samm meistritiitli poole on tehtud!

-RoMaRiO-
26.10.08, 00:38
Ja positiivne suhtumne Kalju "ultradesse" mis kunagi oli kaob ära iga mänguga mis mis ma neid näen.

Mis me täna siis korda saatsime, et teid niimoodi pahandasime? Nii sõbralikku õhkkonda pole Levadia - Kaljul mängul enne olnudki

Alarikh
26.10.08, 00:56
Mis me täna siis korda saatsime, et teid niimoodi pahandasime? Nii sõbralikku õhkkonda pole Levadia - Kaljul mängul enne olnudki

Mitte "meid" vaid "mind", äkki teistele teie meeldisite. :D Tekkis juba tuttav tunne et mõned pantrid tarbivad liiga palju alkoholi, näiteks see haige mees kes seisis telki juures ja karjus Kalju jne rokkis täiega. Eriti meeldis see kuidas mõned vaprad tegijad üritasid karjuda solvanguid pärast mängu kui olid kindlad et neid ei olnud näha pimeduses. A üldiselt ei olnud absoluutselt midagi hullu, kõik oli lõbus jne :D Lihtsalt teie numbrid kasvavad kiiremini kui kvaliteet ja aeglasemalt kui ülbus. IMHO.

rallikas
26.10.08, 01:28
Ma märkasin, et te saite Flora fännidega päris hästi läbi. Rääkisite juttu ja muud värki särki. Seda II poolajal :)

-RoMaRiO-
26.10.08, 01:47
Mitte "meid" vaid "mind", äkki teistele teie meeldisite. :D Tekkis juba tuttav tunne et mõned pantrid tarbivad liiga palju alkoholi, näiteks see haige mees kes seisis telki juures ja karjus Kalju jne rokkis täiega. Eriti meeldis see kuidas mõned vaprad tegijad üritasid karjuda solvanguid pärast mängu kui olid kindlad et neid ei olnud näha pimeduses. A üldiselt ei olnud absoluutselt midagi hullu, kõik oli lõbus jne :D Lihtsalt teie numbrid kasvavad kiiremini kui kvaliteet ja aeglasemalt kui ülbus. IMHO.

Haha, Kalju fänniseltskonnast ei olnud mitte keegi alkoholi tarbinud enne kohtumist ning mõned üksikud võtsid 1-2 jooki mängul. No kui keegi seal keset mängu telgi juures seisis, siis ta vast küll "Roosad Pantrid" grupeeringusse ei kuulu.

Ja teksti juures kõige naljakam seik, v noh mida te solvanguteks peate? :D , igatahes teie seltskond läks enne meid minema, seega olime me nähtaval, mitte teie, kes seal puude vahel kuskil seiklesid.

Aga muidu ainult kiidusõnu teile, grupp on teil lahe, ajate õiget asja ning teie tekkimisega on taas Eesti Meistriliigasse tekkinud intriig, seda siinne jalgpall vajab.

Alarikh
26.10.08, 01:55
Ja teksti juures kõige naljakam seik, v noh mida te solvanguteks peate? :D , igatahes teie seltskond läks enne meid minema, seega olime me nähtaval, mitte teie, kes seal puude vahel kuskil seiklesid.

No see kes ütles-karjus, see teab. Aga üldiselt, jah usun et kõik peale Maksi Smirnovi jäid rahule :D :D :D

Alarikh
26.10.08, 01:56
Ma märkasin, et te saite Flora fännidega päris hästi läbi. Rääkisite juttu ja muud värki särki. Seda II poolajal :)

Hehe, oli asi. Aga ma ei hakka sellest praegu pikalt rääkima sest mu isiklik advokaat on puhkusel :D :D :D

billy t
26.10.08, 02:29
Hehe, oli asi. Aga ma ei hakka sellest praegu pikalt rääkima sest mu isiklik advokaat on puhkusel :D :D :D

ma vaatan, et sa oled siin jälle kõigil suud-silmad täis valetanud. parandamatu:D!

-RoMaRiO-
26.10.08, 11:51
Hehe, tuleb välja et Levadia fännipunt tahtis ise eile jällegi sõprussuhteid soojendada. Pärast cem-cem soovi oldi rahul ka pjät-pjätiga, kui selgus et vastasseltskonnast on kaks tütarlast.

Aga sellegipoolest olete lahedad :)

Devil
27.10.08, 13:09
Levadia kodukas lausa kubiseb vigadest ,sest lisaks Rüütlile pole seal enam Tshurilkinit ja ammugi on tolmu mantlilt pühkinud Ljuba ,kes nüüd töötab EJL.-is.
Igatahes mina loen nende klubide kodulehti pidevalt ,kes oma kodukate eest hoolitsevad ja neid pidevalt täiendavad näit: Kalju , ka Flora on natuke viimasel ajal arenenud, Tammeka .On veel mõned.

Just läksin kalju lehele(esimest korda elus) ja kalju III lingi all olev materjal oli
aastast 2007. ma olen 99,9% kindel, et ühegi eesti meistriliigas oleva jalgpalli satsi kodulehekülg pole hetkel up to date igas elemendis.

edit: nii et, enne kui levadiat tümitate vaadake peeglisse. ps ma ei toeta levadiat ega ühtegi teist MLi klubi

-RoMaRiO-
27.10.08, 13:09
http://www.tiblad.com/?p=1291

haha, andekad :D

PETSINHO
27.10.08, 13:37

Nagu RoMaRiO juba ütles, siis tegemist oli kellegi nokastanud inimesega, kes ei ole "Panter" ja meil pole tema karjumise või vägijoogi tarbimisega midagi pistmist. Kalju fännidele oli see padukaine fänlus! Ja kui keegi karjus metsa all teile solvanguid, siis see on kahetsusväärne aga meie seltskonnast see keegi ei olnud.

Aga kallid Levadia fännid: Ärge pakkuge meile pärast mängu neid 7 vs 7 kaklusi enam. ME POLE HUVITATUD !

Alarikh
01.11.08, 18:52
Levadia is back!
Tubilid! M2ngisid kindlalt, seda n2rvilisust mis segas viimastel m2ngudel ei onlud n2ha, 2kki kiire v2rava p2rast. :)

billy t
01.11.08, 21:12
Levadia is back!
Tubilid! M2ngisid kindlalt, seda n2rvilisust mis segas viimastel m2ngudel ei onlud n2ha, 2kki kiire v2rava p2rast. :)

Nõus! See, et nad hästi mängida oskavad, ei ole mingi uudis, aga viimasel ajal on nagu tahtest vajaka jäänud. No täna oli mängutahet ka, kõigil.
Sillamäe naiskoor kiljus mu kõrvad lukku - kah tore:)

Sanku
01.11.08, 21:49
Hehee!
Ja nüüd, poisid-plikad, Narva tiitli järele! ;)

billy t
01.11.08, 21:54
Hehee!
Ja nüüd, poisid-plikad, Narva tiitli järele! ;)

Võib-olla kõlab natuke ketserlikult, aga ma tahaks, et see õnn vahelduseks kord ka kodus kätte tuleks:)

urmar
01.11.08, 22:17
Võib-olla kõlab natuke ketserlikult, aga ma tahaks, et see õnn vahelduseks kord ka kodus kätte tuleks:)

See võimalus on teil täitsa olemas, kuigi EJL tegi kõik selleks, et tiitlivõitja selgumine seekord ka teleekraanilt näha oleks. Kas siis Narvas või Tallinnas.

Alarikh
01.11.08, 23:09
Suure-fucking-pärane uudis!!!
ETVst:

"Reedel oli Vikerraadio eetris järjekordne jalgpallisaade Vutimehed.
Saade heitis pilgu Meistriliiga 34. voorule, mis võib põhimõtteliselt tuua ka juba lõpplahenduse – seda, kui Levadia peaks Sillamäe Kalevit võitma ja FC Flora TVMK-le kaotama.
Indrek Zelinski kinnitas, et jätkab FC Levadias ka järgmisel hooajal, suusõnaline kokkulepe on juba olemas. “Vaadates Gert Kullamäed, siis mul on aega küll,” naljatles Zelinski. “Võtan aasta-aastalt,” lisas ründaja."

Ausõna, see made my day täiega.

billy t
01.11.08, 23:13
Ausõna, see made my day täiega.

and you made mine:D

Alarikh
01.11.08, 23:35
and you made mine:D

Meil on praegu kõik "peaaegu". Peaaegu meistrid, Zelinski peaaegu sõlmis lepingu jne :D

Nahkpea
02.11.08, 10:11
Mul on millegipärast tunne, et Lemsalu jätkab ka veel ühe hooaja.

Alarikh
02.11.08, 12:34
eks ta raiskas võimalusi ka parajalt ja lõi 0 väravat...las jätkab :D

No isegi statistika järgi praegu temalt on rohkem kasu kui teie hakolatest-ahjuperadest-anieridest. Tema tähtsus liidrina on ka teada. Hahahaha, Pohlak on ikka üks andekas tegija, pakkudes Indrekule kontoritööd mitu aastat tagasi. Zelinski vastas platsil. Tuletan meelde ka tama väravat Andorra vastu - kes veel kui mitte tema? Tahaks näha kuidas meie nr. 11 tuletab karvasele meelde kui hea mängija ta on ka järgmisel hooajal. :D

urmar
02.11.08, 16:31
No kui nad võitjana tahavad lahkuda, siis peaksid sel aastal lõpetama. Kui muidugi võidavad, ilmselt küll. :)

zaz
02.11.08, 16:42
Tema tähtsus liidrina on ka teada. Hahahaha, Pohlak on ikka üks andekas tegija, pakkudes Indrekule kontoritööd mitu aastat tagasi. Zelinski vastas platsil. Tuletan meelde ka tama väravat Andorra vastu - kes veel kui mitte tema? Tahaks näha kuidas meie nr. 11 tuletab karvasele meelde kui hea mängija ta on ka järgmisel hooajal. :D

võib ju tõesti tõdeda, et Zelinski on MLis korralik tegija ja ehk mõneti altminek, et teda omale ei krabatud kui võimalus oli... kuid olgem ausad, Flora pole mingi vanadekodu. Noortega tegelemise tõttu ilmselt ka Pohlak meest platsile ei soovinudki ja eks omajagu talenti on ka Floral eesliinis, eksole ;)
Hetkel on olukord selline, kus kõik on rahul ja keegi miskit ei kurda. Ei nuta Zelinski Florat taga ega vastupidi...

Alarikh
02.11.08, 18:13
irw...kas jätsid põhikooli (või oli lausa algkooli) matemaatikatunnid vahele?

zelinski lööb keskmiselt 0.47 väravat mängus. anier 0.54 väravat mängus ja ahjupera 0.55 väravat mängus. hakolat kahjuks ei saa panna sisse sellesse võrdlusesse kuna ta siiski poolkaitsja mitte ründaja. kas tõesti on statistiliselt nii et mida vähem ründaja väravaid lööd seda parem ründaja? :D

seletame siis lahti need numbrid: 0.47 on väiksem kui 0.54 ja 0.54 on väiksem kui 0.55. ehk siis: 0.47<0.54<0.55 ;)

Indrek lõi sel hooajal rohkem väravaid kui need kolm Florakat. Easy :p

fcfloraforever
02.11.08, 18:18

hooaeg pole veel läbi ja usun, et Anier möödub Zelinskist veel väravaküttide edetabelis.

Tofoa
02.11.08, 18:19

Ahjaa, küsimus kah, mitmes mängus Ints mänginud ja mitmes Henri?

Nõustun fcfloraforeveriga

ALEKOK
02.11.08, 18:24

Näiteks kui üks vend lööb kokku kolmekümnes mängus 6 väravat ja teine vend kolmes mängus 5 väravat, siis esimene vend on kõvem/efektiivsem ründaja? Või mis moodi?

Alarikh
02.11.08, 20:20
Näiteks kui üks vend lööb kokku kolmekümnes mängus 6 väravat ja teine vend kolmes mängus 5 väravat, siis esimene vend on kõvem/efektiivsem ründaja? Või mis moodi?

Mismõttes "näiteks"? Ma ei räägi teoreetiliselt, ma räägin Meistriliigast sel hooajal :D Ja see et Indrek mängis rohkem kui keegi teine ei ole ole vastuolus väitega et ta on "kasulikum". Ründaja ei pea AINULT lüüa väravaid, eksu? Söödud, osalemine kaitses, üldine mõju meeskonnas jne on ka tähtsad.

Mul on mulje et mõnedel inimestel siin on hobbi leida üks-kakst sõna või väljendit mis konkreetselt neile ei meeldi või nende arvates ei ole 100% täpsed ja alustada hoopis teine pikk teema, rääkides asjadest millest postituse autor ei kirjutanudki.

Mu point oli jumala lihtne
Tänaseks Zelinski lõi rohkem väravaid kui Florakad kes mängivad Floras praegu, ta on kasulikum kui näiteks need kolm keda ma mainisin sest tal on olemas omadused millest need Florakad võivad praegu vaid unistada.

rallikas
02.11.08, 21:16
See tuleb ainult aastatega. Küll Anier, Hakola ja kes muu iganes ka aastatega paremaks saavad. Ma mõtlen just vaimset poolt.

meesmuiste
02.11.08, 21:22
kui siin juba siuke demagoogia edasi tagasi käib, siis...

kui Slava valiti Euroopa efektiivseimaks mängijaks - mängude suhe ja väravad, siis kas ta oli kohe Euroopa tipptasemel ründaja? siis peaks ta ju hetkel mängima mõnes Euroopa tippliiga tippklubis...

Alarikh
02.11.08, 22:06
kle alarikh me ei räägigi teoreetilist asja vaid faktid näitavad selgelt et mängu kohta löövad nad kõik rohkem väravaid kui ints ja see txt et söödud ja kaitses osalemine jne....ints ei viitsi isegi joosta mitte....istub oma kohapeal ja ootab et teised teeks eeltöö tema eest ära ja siis lööb. ütled ikka et kõige kasulikum ja räägid oma kaitses osalemisest ja söötudest? kui läksid nende söötude peale ja kaitses osalemise peale et need on paremad siis tõesti ma ei tea palju üks teeb sööte keskmiselt ja palju teine aga siinkohal sa saad need numbrid välja tuua et meid targemaks teha. ootan neid kohe.

Ja kui mingi pingipees kunagi lööb MLs paari mängudega 15 väravat mingi Tartu või Viljandi satside vastu see ei tähenda et ta on eriti andekas, vaid et tal vedas mitu korda. Seega see "värav mängu kohta" statistika võib valetada. Zelinski aga lööb väravaid pidevalt ja ükskõik kelle vastu. Hehehe, sa käid Levadia mängudel piisavalt tihti et teada millest ma räägin kui jutt on Zelinskist liidrina jne. Mõttetu vaidlus sest meie mõlemad ei ole päris erapooletud antud juhul. Ja mõlemad teame et ZELINSKI RUULIB TÄIEGA! :D :D :D

JanK
03.11.08, 01:00
Alarikh, sa oled imelik.

Alarikh
03.11.08, 01:10
Alarikh, sa oled imelik.

JanK, sinu avatar on imelik. EFing glory hunter :D

Alarikh
03.11.08, 01:13
kokkuvõttes on mõtetu vaidlus.

JUST! "Järgmisel hooajal näeme. Rrrrraisk!" :)

meesmuiste
03.11.08, 01:19
steiv - me ei võrdle erinevaid liigasid ;)

Eelkõige oli minu mõte mõlemapoolses demagoogias ja sealt jätkasin rida Slava näitega.

Tundmatu
04.11.08, 12:11
Mõttetu vaidlus tõesti.
Efektiivsemad Florakad nõus.
Samas faktiliselt resultatiivsem Zelinski tuleb ka nõus olla.

Siit võib teistpidi esitada küsimuse, miks Zelinskit rohkemates mängudes platsile lubati.

Kuid mõlemal poolel on argumente nagu näha

billy t
04.11.08, 12:50
asi pole ju selles!
vaid selles, et Zelja on muhe mees ja liider ja seejuures veel üle ootuste endiselt heas vormis ja seega meeskonnale igati vajalik.
viimasel Kaljuga mängul Hiiul oli just tema see, kes hõikas järjekordset väljalööki sooritama asuvale Tibule midagi sellist, et "noh, Tibu, kas jõuad mõne löögi minuni ka välja lüüa" - see on lahe, vajadusel võtab pingeid maha, vajadusel torgib takka ja huumorit ka pealtvaatajaile - sellised mehed lihtsalt ruulivad! oma numbrid võite enda teada jätta!
"sukk" on otsuse teinud, loodetavasti teeb ka "saabas" meile oma valikuga rõõmu!

JanK
05.11.08, 08:11
JanK, sinu avatar on imelik. EFing glory hunter :D

Häirib sind, et mul on südames kaks klubi?

Kaspy
08.11.08, 20:46
Jätkame võidumarssi:)
Palju õnne!

billy t
08.11.08, 20:51
Kurat, see on parem kui jaanituli, jõulud ja sünnipäev kokku:veryhappy

rallikas
08.11.08, 21:00
Õnnitlused minu poolt. Tore oli teid ka täna Hiiul näha, aga jätke järgmine kord see kole lipuke koju :)

eestimees
08.11.08, 21:25
Suppppppper

Sen
08.11.08, 22:23

levadia tiblade värk, pea oma nääripidusid edasi.
sinu jaoks ei ole Jõule, pidutse koos tibladega!!!

taku*
08.11.08, 22:53
mine perse, jobu.

UrmoT
08.11.08, 22:54
ras dva tri levadia sosi, one two three Flora victory ;)
Järgmine aasta on tiitel meie. ;)

päkapikk
08.11.08, 23:02
mine perse, jobu.
Duubeldan.

Kuigi see pole äge.

marrrtin
08.11.08, 23:14
levadia tiblade värk, pea oma nääripidusid edasi.
sinu jaoks ei ole Jõule, pidutse koos tibladega!!!Paha tuju või millest selline post oli tingitud?

Sen
08.11.08, 23:20
mine perse, jobu.

taku ime tikut ja takut ja billyt ja perse lähed sina munn!!!

Mõnuagent 007
08.11.08, 23:59

kas ka parem, kui Rein, Devil ja näiteks Scooter kokku? Või kes need donžuaanid meil olidki...

smörgåsbord
09.11.08, 00:01
Kust selline äkiline viha nüüd tuli?:eek:ee, Flora jäi tiitlist ilma? ideaalne aeg tiblade peksmiseks ju.

iseenesest nukker, et just mingid šovinistidest imbetsillid Flora fännide mainet kujundavad.

Levadiale ja billy'le õnne! :jäätis:

North
09.11.08, 00:49
Kust selline äkiline viha nüüd tuli?:eek:
Flora jäi tiitlita, ja veel Sen sai teada täna Hiiu staadionil, kes on kes...
Wohooooooo!!! Good job Levadia :)
Championes Championes Ole Ole Ole!!!:D

-RoMaRiO-
09.11.08, 00:53
JESTI MJESTER!

Hästi laulsite!, Tuleviku fännide aseml tekitasite teisele poolajale mõnusa atmosfääri!

taku*
09.11.08, 01:08
taku ime tikut ja takut ja billyt ja perse lähed sina munn!!!

kas härra sooviks ehk veel midagi lisada?

päkapikk
09.11.08, 01:41
Ok Levadia fännid,tunnistage nüüd üles kes see mees oli kes hooaja alguse poole lubas kadrioru järgmist:

Tsitaat: (Levadia fänn)Ehh,hui tulebki Flora sel hooajal meistriks,kuna Levadial on selle takistamiseks liiga hea materjal kokku aetud.Ja kui Levadia tuleb meistriks,siis teen sulle õlled välja."

Kes ennast ära tunneb,see andku teada,tahaks oma õlled kätte saada.

Palju õnne ka minu poolt.

Martin138
09.11.08, 04:56
Soovin ka õnne! Eriti taijole tartukate poolt

Sir. Nuutu
09.11.08, 13:51
Nõmmel käisite, kas nüüd ka eesti koondise mängule või ootate ennem kuna rassiia jälle siia tuleb?

North
09.11.08, 14:01
Noh Levadia "fännid", kuidas seda kommenteerite?

Hakkan Sen-i eilsetest postitustest ja üldse Flora fännidest aru saama.

Tulime Narvast, jah laulsime vene hümni (Mis siis?), see pole Eestis keelatud, ja pärast mängu tüli polnud... Ütleks, et pärast mängu oli lahe, kui Kalju fännid Laulsid ja Meie ka :)
Mis teile nüüd ei meeldinud ma ei tea..

Felipe
09.11.08, 14:03
tibla jääb tiblaks, midagi teha ei ole . . .

North
09.11.08, 14:09
tibla jääb tiblaks, midagi teha ei ole . . .
Лох навсегда останется лохом, ничего не поделаешь. . .

Shermann
09.11.08, 14:11
Tulime Narvast, jah laulsime vene hümni (Mis siis?).

Jah, mis teil ometi on, fašistid? Meie Suure Kodumaa hümni pole ju patt laulda!

http://www.theflatwoodsmuseum.com/soviet_Union.JPG

818
09.11.08, 14:15
Toida hunti palju tahad, ikka vaatab metsa poole.

Felipe
09.11.08, 14:29
Olla tibla- see on haigus.

Pedro ja mitte ainult, see on ravimatu haigus !

Even
09.11.08, 14:33
nii kaua kui otseselt pole midagi tehtud isiklikult siis pole venelastel häda miskit.

Sir. Nuutu
09.11.08, 15:53
Tiblad on tiblad.. käite oma vene tsaarilipuga ringi, korraldate 7v7..vms ja laulate vene hümni. Olen päris kindel, et te ei tea ühte ridagi eesti hümnist.
Saite oma tiitli väga õiges kohas kätte.

Shaslick
09.11.08, 16:29
Sir. Nuutu
Sa oled üks kindel mees ei tea venelastesd midagi ja oled nii tark miks sa siis ei tulle mängul levadija juurde ja ei ütle seda neile ???

Tofoa
09.11.08, 16:34
Aitäh, Shaslick, tibla, et registreerisid. Ole hea ja laula oma CCCP-hümni kodus edasi.

UrmoT
09.11.08, 17:11
Tegelikult tore, et TVMK ära kaob Meistriliigast, üks tiblade punt jälle vähem, ehk jaotatakse ülejäänud tiblad Levadia ja Transi vahel ära, sest see mis Esti jalgpallis toimub on lihtsalt hirmus.
Levadia fännid on lihtsalt täiesti lollid, midagi pole teha, Sir Nuutu ütles õieti, õiges kohas saite kätte tiitli ja oleksite pidanud teisele poole minema.

Shermann
09.11.08, 17:32
Kui paljudel Levadia fännidel on Eesti kodakondsus?

fcfloraforever
09.11.08, 17:33
Kui paljudel Levadia fännidel on Eesti kodakondsus?

las ma arvan..hmm ainult billy_t-l?

-RoMaRiO-
09.11.08, 17:54
Ma ei tea mitmendat korda ma seda juba ütlen, ja ei tea miks. Kuid mulle see Eesti jalgpallis meeldib, see intriig just. Usun et kodusele jalgpallile toob see üldkokkuvõttes kasu.

Väike lahkheli eesti ning vene keelt kõnelevate inimeste puhul on lahe (mitte küll kaklused) Kuid eile oli tõesti värava taga vinge teineteist üle laulda.

Igas jalgpalliriigis on mingine vastasseis. Neegrid vs valged, jõukad vs. vaesed, linnasisesed värgid jne.

Olgu meil siis selline. Aga igatahes õnne tiitli puhul, sest neljandat te järjest ei saa! :)

eestimees
09.11.08, 17:54
las ma arvan..hmm ainult billy_t-l?

mul on ka!!!

fcfloraforever
09.11.08, 18:11
mul on ka!!!

sorry.siis lausa kahel juba :D

rallikas
09.11.08, 18:23
Ma ei tea mitmendat korda ma seda juba ütlen, ja ei tea miks. Kuid mulle see Eesti jalgpallis meeldib, see intriig just. Usun et kodusele jalgpallile toob see üldkokkuvõttes kasu.

Väike lahkheli eesti ning vene keelt kõnelevate inimeste puhul on lahe (mitte küll kaklused) Kuid eile oli tõesti värava taga vinge teineteist üle laulda.

Igas jalgpalliriigis on mingine vastasseis. Neegrid vs valged, jõukad vs. vaesed, linnasisesed värgid jne.

Olgu meil siis selline. Aga igatahes õnne tiitli puhul, sest neljandat te järjest ei saa! :)

Word on it!!

Tõesti, kui Levadia omad kohale jõudsid, tekkis hoopis lahedam fiiling. Ilma nendeta oleks jäänud asi üpriski emotsioonituks.

ALEKOK
09.11.08, 18:24
mul on ka!!!

Huvitav oleks kuulda sinu arvamust Levadia fännide tegutsemise suhtes. Arvestades su sõnavõtte Savisaare ja pronkssõduri teemal..

eestimees
09.11.08, 18:32
Huvitav oleks kuulda sinu arvamust Levadia fännide tegutsemise suhtes. Arvestades su sõnavõtte Savisaare ja pronkssõduri teemal..

Ma ei oska midagi öelda, kuna ma pole asjadega kursis, mis siin probleemideks on.

Felipe
09.11.08, 19:07
Tegelikult tore, et TVMK ära kaob Meistriliigast, üks tiblade punt jälle vähem,

TVMK on minu arust täiesti normaalne võistkond peale Kaljut minu lemmik Meistriliigas nr 2. Mängijad on ks seal suht lahedad viskavad nalja ja värki, mina soovin küll, et TVMK jätkaks, ML oleks selle arvelt ka tugevam. Ühe küsimuse tõstataks ka veel selle postituse peale kas Anniste ja Jürgenson on ka siis tiblad ?

Igatahes nagu Mario ütles, intriig on olemas intriigi on vaja ja see teeb põnevamaks. See meeldib ka mulle, muidu on suhtelselt mõtetu.

Elari#3
09.11.08, 22:58
TVMK võiks Ajaxiga ühineda ja jätkata.Ma usun,et kahepeale saaksid hakkam küll ;)

aanvaller
09.11.08, 23:12
Kas mitte noortes ei mängi just TVMK ja Ajax koos?
Minu meelest ka oleks TVMK-le kasulikum ühineda kui ültse ära kaduda, aga kes mina seda olen ütlema.

17
09.11.08, 23:22
Mida Ajaxil on TVMK-le anda?

urmar
09.11.08, 23:23

Mõlemal on häid mängijaid, kummalgi pole... :)

Elari#3
10.11.08, 01:12
Kahekesti tuldaks toime,sponsorid kokku panna ja see annaks juba tulemust ;)

Tofoa
10.11.08, 01:38
TVMK võiks Ajaxiga ühineda ja jätkata.Ma usun,et kahepeale saaksid hakkam küll ;)

Vale teema pole ? -> TVMK (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=446)