PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

kesa
10.11.08, 07:36
http://sport.postimees.ee/?id=47589

Kebab
10.11.08, 12:56
Yea yea Disco sound Elvis Presley’s dead and Rock’n’Roll Lomp on loll

Jee-jee miks peab eestlastest fänniarmee olema kohustuslik? Saksas on türgi juurtega klubid, Bayern on peamiselt sisserännanud fännide klubi. Sakslane fännab klubi nimega 1860 München! Rokk ja roll - olen loll.

kesa
10.11.08, 13:38

Jee-jee miks peab eestlastest fänniarmee olema kohustuslik? Saksas on türgi juurtega klubid, Bayern on peamiselt sisserännanud fännide klubi. Sakslane fännab klubi nimega 1860 München! Rokk ja roll - olen loll.

Jah üks kummaline klubi on Saksamaal Berliinis küll.
Regionalliga Nord
http://www.tuerkiyemspor.info/

Levadia õige koht oleks Eesti teise liiga ida/põhi.
TVMK, Trans, Sillamäe jt. sarnased veel madalamal või üldse mitte.

Kebab
10.11.08, 15:14
Põmmpeadest rassistidest kõnnin alati suure kaarega mööda. Juba Vigala Sass ütles: "Hoia sitast eemale".

Rein
10.11.08, 15:20
Äkki peaks kõik Sillamäe, Narva ja üleüldse kõik mitteestlased saatma kuskile teise liigasse? Ja jalgpallis näiteks on mitteeestlasel keelatud mängida meistriliigas? Ja kui keegi peaks vene keeles hüüdma, siis kirjutame sellest ajalehes. Appi Levadial on venelastest fännid!!!!

Just, just... miks on Floral enamasti eestlastest fännid? Äkki mõni ajakirjanik esitab ka sellise küsimuse?

kesa
10.11.08, 15:57
Äkki peaks kõik Sillamäe, Narva ja üleüldse kõik mitteestlased saatma kuskile teise liigasse? Ja jalgpallis näiteks on mitteeestlasel keelatud mängida meistriliigas? Ja kui keegi peaks vene keeles hüüdma, siis kirjutame sellest ajalehes. Appi Levadial on venelastest fännid!!!!

Kedagi ei pea kusagile vägisi saatma.
Kahetsusväärne on olukord, et Eesti ML-s on kuue parima klubi hulgas neli vene kapitalil ja vene kultuuriruumi kuuluvat klubi.
Selleks, et ML mängude külastatavus tõuseks, oleks tunduvalt parem kui olukord oleks vähemalt vastupidine. Ideaalne oleks kui kõik ML klubid oleksid eesti päritoluga, mis ei segaks aga kasutamast vene päritolu mängijaid. Levadia on küll viimasel ajal eestistunud aga tema maine ei luba eestlastel klubi omaks võtta, eriti kui klubi fännid eksponeerivad avalikult eestlastele vastuvõetamatut maailmavaadet.
Palju on eestlasi, keda huvitab Eesti venekeelne hoki? Samas korvpallis on saalid rahvast täis. Eesti rahvastikust on siiski ligi 70% eestlased (potentsiaalsed fännid), kelle esmaseks eelistuseks on Eesti klubid ja rahvuskaaslastest mängijad.
Vene-eesti vastasseis enam ei toida ja on ära tüüdanud.
Huvitavam oleks vastasseis klubide vahel, kellel on hulgaliselt värvikaid fänne ja staadion rahvast täis.
Olen kindel, et näiteks Flora-Kalju vastasseis ML tiitlivõidu nimel oleks nii klubide fännidele kui kõigile jalkahuvilistele tunduvalt huvitavam jälgida.

urmar
10.11.08, 16:10
Just, just... miks on Floral enamasti eestlastest fännid? Äkki mõni ajakirjanik esitab ka sellise küsimuse?

See on ju Eestis loomulik, ega ajakirjanikud siis nii rumalad ka ei ole. :)

Jürvi-Hool
10.11.08, 16:16
Kedagi ei pea kusagile vägisi saatma.
Kahetsusväärne on olukord, et Eesti ML-s on kuue parima klubi hulgas neli vene kapitalil ja vene kultuuriruumi kuuluvat klubi.
Selleks, et ML-ga mängude külastatavus tõuseks, oleks tunduvalt parem kui olukord oleks vähemalt vastupidine. Ideaalne oleks kui kõik ML-ga klubid oleksid eesti päritoluga, mis ei segaks aga kasutamast vene päritolu mängijaid. Levadia on küll viimasel ajal eestistunud aga tema maine ei luba eestlastel klubi omaks võtta, eriti kui klubi fännid eksponeerivad avalikult eestlastele vastuvõetamatut maailmavaadet.
Palju on eestlasi, keda huvitab Eesti venekeelne hoki? Samas korvpallis on saalid rahvast täis. Eesti rahvastikust on siiski ligi 70% eestlased (potentsiaalsed fännid), kelle esmaseks eelistuseks on Eesti klubid ja rahvuskaaslastest mängijad.
Vene-eesti vastasseis enam ei toida ja on ära tüüdanud.
Huvitavam oleks vastasseis klubide vahel, kellel on hulgaliselt värvikaid fänne ja staadion rahvast täis.
Olen kindel, et näiteks Flora-Kalju vastasseis ML-ga tiitlivõidu nimel oleks nii klubide fännidele kui kõigile jalkahuvilistele tunduvalt huvitavam jälgida.

Nii et venelased tohivad mängida, aga ei tohi klubide omanikud olla, ega ka fännid?

yheksa
10.11.08, 16:28
Olen kindel, et näiteks Flora-Kalju vastasseis ML-ga tiitlivõidu nimel oleks nii klubide fännidele kui kõigile jalkahuvilistele tunduvalt huvitavam jälgida.

Esiteks, õppige eesti keel ära - ML'ga tuleb lugeda kui mesitriliigaga ja lause "vastasseis meistriliigaga võidu nimel oleks nii..." pole väga loogiline. Kirjuta ML ja köik saavad aru, et sa mötled meistriliigat. Täpselt nagu ei panda EMV'sed, sest siis tuleb kokku Eesti meitrivõistlusedsed. Halb on lugeda.

Teiseks, see rahvuste teemal hala on nii haige, et paneb imestama kuidas te ära ei väsi. See, et eestlasest fänn Levadia mängul häält ei tee, ei tähenda ju, et Levadial poleks eestlasest fänne. Kui julgekski keegi häält teha, siis oleks väljas kohe hulk marurahvuslastest flora fänne, kes kindlasti julgeks süüdistada toda eestlasest fänni tibladele pugemises. Saage üle, igalühel omad lemmikud.

Ja pealekauba pole flora fännid niikuinii vastanud kunagi (suht provotseerivatele) küsimustele, mis puudutavad FCF vene nimedega mängijaid.

Ah-jaa too löik mida tsiteerisin - vahet pole, kes vöidu peale pretendeerib, nii palju tähelepanu meistriliigale pole ammu pööratud, kui sel aastal. Oluline on pinge, mitte see, mis meeskonnad täpselt rapsivad.

kesa
10.11.08, 16:59
"Teiseks, see rahvuste teemal hala on nii haige, et paneb imestama kuidas te ära ei väsi. See, et eestlasest fänn Levadia mängul häält ei tee, ei tähenda ju, et Levadial poleks eestlasest fänne. Kui julgekski keegi häält teha, siis oleks väljas kohe hulk marurahvuslastest flora fänne, kes kindlasti julgeks süüdistada toda eestlasest fänni tibladele pugemises. Saage üle, igalühel omad lemmikud."

Tulge kapist välja, tehke häält ja näidake, et Levadia on üks õige eesti klubi eestlastest fännidega.
Mis Floras pallivatesse üksikutesse vene nimedega mängijatesse puutub, siis pole probleemi, poisid võetakse fännide poolt omaks ja valdav enamus neist sulanduvad eesti kultuuriruumi nii, et ei pane tähelegi mis päritolu kutid on.

yheksa
10.11.08, 17:30
Minul pole kuhugi tulla, ma pole ühegi klubi fänn. Hea kui Eesti jalgpall areneb.

billy t
10.11.08, 19:23
suur aitäh kõigile neile, kes siia ei tulnud oma sappi välja oksendama, vaid raatsisid tiitli puhul õnne soovida. arvestades siinset tavapärast teemat, oli teie õnnitlusi väga meeldiv lugeda:)!

kindral
10.11.08, 19:29
Ühe küsimuse tõstataks ka veel selle postituse peale kas Anniste ja Jürgenson on ka siis tiblad ?

Kui mängid tiblade meeskonnas, oled ise kah tibla.

Mondotek
10.11.08, 19:40
Nice joke, debiilik.

JanK
10.11.08, 19:42
Varsti oleme me kõik tiblad, sest mingi tüüp ütles, et Vene väed on 2009. aasta juba sees.

PETSINHO
10.11.08, 19:52
Õnnitlen Levadiat tiitlivõidu puhul! Samuti õnnitlen Levadia fänne.

Omamoodi tore oli teid näha laupäeval Hiiul, kui ilmusite teisel poolajal säästusektorisse. Hoolimata kergest provakatiivsest käitumisest, tunnen ma headmeelt, et tulite Nõmmele meid õrritama, sest see näitab, et Kalju ja tema fännid on Eesti jalgpallis piisavalt olulised, et näha selle pärast vaeva :)

North
10.11.08, 22:04
Kui paljudel Levadia fännidel on Eesti kodakondsus?
Ei tea, tean et mul ja veel kahel on Eesti kodakonsus, vähe fänne selles foorumis istuvad, mine forum.tiblad.com ja küsi kui sul vaja on...

Mulle üldse sellised küsimused ei meeldi RAISSSKKK!!!
Thanks Kalju Fans...But your 1,2,3.... Is bull Shit.. ;)

urmar
10.11.08, 22:13
Mulle jääb nüüd veits arusaamatuks, aga kas see Tibla on siis nagu levadia fännide seas soositud ja soovitav ongi, et neid nii kutsutaks?

North
10.11.08, 22:34
Mulle jääb nüüd veits arusaamatuks, aga kas see Tibla on siis nagu levadia fännide seas soositud ja soovitav ongi, et neid nii kutsutaks?
Pole soovitav, but we don't care...

xlehax
10.11.08, 23:00

Situation is similar with a word "nigger" - they don't like when whites call them that way,but they enjoy calling themselves "niggers".:D

zaz
10.11.08, 23:08
noh ma ei tea nüüd.. neeger on ikka eestimaal juba ammune sõna ja kohalikud harjunud sellega ja pole sellel siin mingit halba varjundit, me siiski väike provints :) Mu kunagine lemmikmaiuski oli neegrimusi (kui keegi teab, kust seda kraami saada, siis andke aga teada! )
Aga tibla nagu ikkagi ei taha väga üle huulte tulla... kui tõesti naljatamisi omavahel nii hüütakse, ei tähenda see ju, et endast lugupidav isik Levadia fänne kohe nii peaks kutsuma;) Aga eks kuidas keegi.
Ja õnne ka siis Levadiale... kuigi olgem ausad Flora kaotas pigem tiitli kui et Levadia nüüd midagi üle oleks olnud. Aga seekord siis võrdsete heitluses läks nii...

aanvaller
11.11.08, 00:57
zaz, soomest saab. Poeks olgu näiteks Hong Kong.
Levadiale õnnitlused ka minu poolt, ilus hooaeg oli.

urmar
11.11.08, 01:05
Õnnitlen siis ka Levadiat, kolmanda järjestikuse tiitliga kordasite Flora rekordit. Küllap nüüd üritab Flora rekordit uuendada? Üks rekord siiski ka Levadiale - 5 aastaga 4 meistritiitlit. Seda on Floral raskem ületada, pigem juba 5 tiitlit järjest, aga siis läheb igavaks. :)

INCE
11.11.08, 12:17

Et siis kui mängid juutide meeskonnas, oled ka ise juut (Amsterdami Ajax) või araablaste meeskonnas, siis ise beduiin (Manchester City) või ...
no tule taevas appi ...

billy t
11.11.08, 14:22
HÜVASTI MAREK! :suurnutt: - mu kibuvitsapõõsas, mu kodu ja mu kindlus!

Alarikh
12.11.08, 00:02
Tänks igaühele kes viitsis öelda midagi head Levadia kohta ja kes toetab meie lemmikklubi :)

Tiblabavihkajatest internet warrioritele: Me teame et me ei ole ideaalsed fännid ega inimesed. Me teame et ükskõik mis me teeme te vihkate meid põhimõtteliselt ainult meie emakeele pärast ja te mitte kunagi ei hakka sellest rääkima näkku. Me teame et meie täispeaga lollusi tegev fänn on teile Eesti riigi reetur samas ükskõik mida teevad teie lemmikud te leiate vabandusi. Me teame et meie naljad ja isegi eneseiroonia (aka see same tiblad.com) on teie silmades provokatsioon, aga teie provokatsioonid on Eesti riigi/keele/kultuuri kaitse tiblade vastu.

Meie hulgas on Eesti kodanikud ja Eesti koondise toetajad ning Venemaa kodanikud ja Venemaa kondise toetajad. Koos me toetame Levadiat keeltes mis sobivad meile ja meie mängijatele. Me oleme Eesti Meistrid 2008. :D

"Cause we're gonna do just anything
We're gonna sing what we wanna sing
and we'll wade through anything that you say
We're all having too much fun
We can't stop we've only just begun
We're gonna carry on for another day"

Alarikh
12.11.08, 00:05
HÜVASTI MAREK! :suurnutt: - mu kibuvitsapõõsas, mu kodu ja mu kindlus!

Misasja????????? Kust selline info? :confused:

budu
12.11.08, 00:06
Krt ükskord oleks aeg et eestlased ja venelased võiks normaalselt läbi saada,ei ole vaja siin kedagi tibladeks nimetada.elame ühel maal,meeldib see teile või mitte aga me peame suutma ka koos siin elada!!!!

kindral
12.11.08, 00:11
Krt ükskord oleks aeg et eestlased ja venelased võiks normaalselt läbi saada,ei ole vaja siin kedagi tibladeks nimetada.elame ühel maal,meeldib see teile või mitte aga me peame suutma ka koos siin elada!!!!

Venelaste vastu ei ole mul midagi, aga tiblade vastu on küll!!!

Ja kodanik INCE ei saanud mu mõttest aru lihtsalt, aga ega peagi!

Sen
12.11.08, 02:09

Kas sellest tiblade teemast juba küllalt ei ole?
Sa Budulojus oled asjast valesti aru saanud, asi ei ole venelastes!
Tiblad on küll venelased aga kõik venelased pole tiblad.
On väga normaalseid venelasi, kes on ka levadia poolehoidjad kuid nad ei käi mängudel kahtlaste lippudega ja ei laula CCCP hümni.
Elada võõral maal ja siin eestlasi provotseerida ja laamendada, seda suudavad ainult tiblad.

taku*
12.11.08, 02:45
taku ime tikut ja billyt ja.... juttu jätkub kauemaks

käbi
12.11.08, 03:00
Tiblabavihkajatest internet warrioritele: Me teame et me ei ole ideaalsed fännid ega inimesed. Me teame et ükskõik mis me teeme te vihkate meid põhimõtteliselt ainult meie emakeele pärast ja te mitte kunagi ei hakka sellest rääkima näkku. "
Kui ma näen teid Viljandis mängul midagi väga kohatut yltemas, st midagi Eesti Vabariiki halvustavat vms. ma ütlen teile kohe otse näkku ja kui on vaja võime ka seda 7vs7 mida siin teised reklaamivad ka teha aga aint 1vs7 sest vast rohekmat tulemas pole:) Asi on selles lihtsalt, et Levadia kui võistkond tahab olla eestlane, mõningad aastad tagasi Levada nii ütles, kuid fännid räägivad ja elavad kaasa vene keeles.

kindral
12.11.08, 18:16
KAsi on selles lihtsalt, et Levadia kui võistkond tahab olla eestlane, mõningad aastad tagasi Levada nii ütles, kuid fännid räägivad ja elavad kaasa vene keeles.

Ole nüüd!! Ei ole nad ainult venekeelsed!! Viimane mäng Tulevikuga, kui saime neilt 5:0 peksa, siis nad skandeerisid meile ka "Tulevik, JEsiliiga" ning "Fuck You Tulevik". Nii, et pole nad midagi pelgalt venekeelsed!!

Kuno
13.11.08, 00:38
Õnnitlen Levadiat tiitlivõidu puhul! Samuti õnnitlen Levadia fänne.

Omamoodi tore oli teid näha laupäeval Hiiul, kui ilmusite teisel poolajal säästusektorisse. Hoolimata kergest provakatiivsest käitumisest, tunnen ma headmeelt, et tulite Nõmmele meid õrritama, sest see näitab, et Kalju ja tema fännid on Eesti jalgpallis piisavalt olulised, et näha selle pärast vaeva :)

Jah, jagan Petsi arvamust, jätkake samas vaimus...
Üks soov oleks 2009 hooajaks: OLGEM ROHKEM SALLIVAMAD!
Õnnitlused!

Alarikh
13.11.08, 00:56
Jah, jagan Petsi arvamust, jätkake samas vaimus...
Üks soov oleks 2009 hooajaks: OLGEM ROHKEM SALLIVAMAD!
Õnnitlused!

Ise olin tol ajal hoopis Poolas, aga vaadates mida kirjutasid ja jutustasid WGS mehed kes käisid Nõmmel on igati meeldiv et vähemalt keegi Pantritest saab aru et meestel kes tulid sinna oli lihtsalt jumala hea tuju ja see "vaike provokatsioon" vaid peegeldab seda, positiivseid emotsioone ja alkoholi mõju. :D Hea et te saate aru et mitte keegi ei taha teid peksta, vallutada, V.I. Lenini või Vene tsaari surnuist üles äratada. Take it easy, Nõmmekad! Ja tänks et keegi teist suudab leida häid sõnu meie kohta isegi kui keegile meie teatud tegijate käitumine ja huumor on haiged, arusaamatud ja solvuvad :)

aanvaller
15.11.08, 17:36
http://www.ohtuleht.ee/multimedia/images/front/24ca55e2-49c1-43cc-badb-9446e13cb2b4.jpg
Seeyou'round Lemsalu!

billy t
15.11.08, 21:56
ühtaegu rõõm ja kurbus.
raske hooaeg, aga seda kallim tiitel.
ei hakkagi heietama ... küll Alarikh tuleb ja teeb pikemalt;)
Mex, North, Fan ja teised Levadia Crew või siis WGS-i liikmed, mul on väga hea meel, et te otsustasite viimaks "tekkida" ning oma humoorikal ja leidlikul moel parimat meeskonda toetama hakata. sest absoluutselt mingit vahet ei ole, mis keeles seda teha, meeskonnale on see vaieldamatult suureks toeks ja rõõmuks olnud ... ja mis seal salata, mulle kah:). suur aitäh!
igatahes, kõige meistrima meistri - Sander Puri - higine, porine, aga oi kui kuldne särk kuivab minu vanniäärel - raske oleks mitte rahul olla:D

North
15.11.08, 23:00
ühtaegu rõõm ja kurbus.
Mex, North, Fan ja teised Levadia Crew või siis WGS-i liikmed, mul on väga hea meel, et te otsustasite viimaks "tekkida" ning oma humoorikal ja leidlikul moel parimat meeskonda toetama hakata. sest absoluutselt mingit vahet ei ole, mis keeles seda teha, meeskonnale on see vaieldamatult suureks toeks ja rõõmuks olnud ... ja mis seal salata, mulle kah:). suur aitäh!
igatahes, kõige meistrima meistri - Sander Puri - higine, porine, aga oi kui kuldne särk kuivab minu vanniäärel - raske oleks mitte rahul olla:D

Palju õnne, ja aitäh sulle ka... :)

eestimees
16.11.08, 00:02
Nikita värav oli muidugi suppppper!

Alarikh
17.11.08, 00:34
ühtaegu rõõm ja kurbus.
Olgu siis :D Oli jumala meeldiv vaadata seda mängu teades et Meistriliigas kõik on otsustatud kui samas näha TVMK mängides väga hästi ja agresiivselt, kuigi oli juba teada et see oli nende viimane mäng. Tänu sellele ka meie omad üritasid rohkem kuigi platsil oli mitu varumeest. See et Mareki viimane aplaus läks meile pärast tema intervjuud ja see kuidas Indek mitu korda peaaegu tantsis varumeeste pingil kui me laulsime ja see KUIDAS pärast mängu tuli karikaga ja koos kapteniga meid tänada oli ka väga meeldiv. Nikita oli jälle väga väga hea. Eilne mäng ka annab lootust et meie kauglaskekahur Kostja näol veel rõõmustab järgmisel hooajal.
Ja tänud sulle positiivse suhtumise WGSsse eest. :)

Järgmine hooaeg siis... Meeskonna tuumik kindlasti jääb samaks. Loodan et Petrenko lahkub, Kink ka - ta ise ei viitsi Eestis mängida ja meie liiga tempoga ta kaotab iga kuuga. Andrejevil ja Puril on ka aeg minna, aga neid kindlasti tahaks näha Levadia pallimas veel natuke sest antud hetkel ei kujuta ette kes võiks neid asendada. Samas on näha mis klubil on parim duubel ja äkki keegi neist üllatab juba järgmisel aastal.
Ja TVMKst sai jalgpallisäästumarket, vaatame eks keegi nende mängijatest liitub ka meiega.

Elame-näeme!

Kaspy
22.11.08, 10:40
Lemsalu vahetas liigat

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=305408

eestimees
01.12.08, 14:46
Tihhon Šišov viibib Ungari klubis testimisel

Tallinna FC Levadia ja Eesti jalgpallikoondise paremkaitsja Tihhon Šišov viibib kuni 7. detsembrini testimisel Ungari klubis Györi ETO FC.

Loode-Ungari linna Györi klubi asutati 1904. aastal. Györi ETO FC on varasemate nimede all kroonitud kolmel korral Ungari meistriks (1963, 1982, 1983) ning neljal korral karikavõitjaks (1965, 1966, 1967, 1979). Klubi parim saavutus eurosarjadest pärineb hooajast 1964/65 kui jõuti Euroopa karikasarja poolfinaali, kus kaotati Eusébio klubile SL Benfica.

Györi ETO FC läbi aegade tuntumate mängijate hulka kuuluvad madjarite jalgpallijumal

Nándor Hidegkuti, József Kiprich, Vasile Miriuţă, Tamás Priskin ning jalgpalliväljakul traagiliselt surnud hilisem Benfica ründaja Miklós Fehér.

Ungari Meistriliiga sügisringi järel paikneb Györi ETO FC tabelis 13. kohal. Tänavu jõudis Györi ETO FC UEFA karikasarjas teise eelringi, kus jäi alla Saksamaa klubile VfB Stuttgart.

Tihhon Šišov sõlmis ka FC Levadiaga uue töölepingu, mis kehtib 2009. aasta jalgpallihooaja lõpuni.

STATISTIKA
1999 FC Puuma Tallinn (3L) 15/0
2000 FC Puuma Tallinn (2L) 14/0; FC Levadia Maardu (ML) 2/0; FC Maardu (EL) 7/1
2001 FC Levadia Maardu (ML) 12/0; FC Levadia Pärnu (EL) 7/1
2002 FC Levadia Tallinn (ML) 24/1
2003 FC Levadia Maardu (ML) 9/0; FC MC Tallinn (EL) 3/0
2004 FC Levadia Tallinn (ML) 27/0
2005 FC Levadia Tallinn (ML) 34/0
2006 FC Levadia Tallinn (ML) 28/0
2007 FC Levadia Tallinn (ML) 23/1
Statistika: Marko Välja (vmarko@hot.ee)

urmar
01.12.08, 15:19
Väga tubli eestimees, et ometi sinna statistikasse ka liiga tugevuse märgid, hoopis ülevaatlikum. :)

eestimees
01.12.08, 15:49
Väga tubli eestimees, et ometi sinna statistikasse ka liiga tugevuse märgid, hoopis ülevaatlikum. :)

võta heaks siis:) jätan su märkuse meelde:)

yheksa
05.12.08, 12:55
Teile hääletusmasinad!
Mine ja hääleta Levadia Tallinna parimaks sportmängudevõistkonnaks (http://www.tallinn.ee/gallup?tyyp=haaletus&htyyp=2) (kuigi tegelikult muidugi on Tallinna Selveri võrkpallimeeskonna tulemused aastal 2008 paremad olnud)

billy t
05.12.08, 15:12
Teile hääletusmasinad!
Mine ja hääleta Levadia Tallinna parimaks sportmängudevõistkonnaks (http://www.tallinn.ee/gallup?tyyp=haaletus&htyyp=2) (kuigi tegelikult muidugi on Tallinna Selveri võrkpallimeeskonna tulemused aastal 2008 paremad olnud)

aitäh, väga hoolitsev sinust:)
tehtud!

Alarikh
10.12.08, 01:48
http://www.epl.ee/artikkel/451703

„Flora ja Eesti jalgpalliliidu vaheline piir on väga ähmane. Demokraatia kas on või ei ole – jalgpalliliidus demokraatiat ei ole!“

„Kui mingi klubi ja koondise treener on üks ja sama isik, tekivad probleemid. Täiesti selge, et treener pole siis enam oma valikutes vaba.”

(c) Mehaanik-Diselist vaid paar aastat tagasi.

Jepeee, nüüd selgus et isegi Levadia rivistus talle ei istunud.

Make money not war, eksju.

Aga edu talle, küll ta vajab seda järgmisel aastal! :D :D :D

urmar
10.12.08, 03:53
Nüüd kui Flora peatreener paigas, oleks kindlasti huvitav teada, kes Levadiat treenima hakkab. Ikkagi kaks konkurenti. Loogiline variant oleks Igor Prins, aga mine tea, venitamine on suht arusaamatu? Või tahetakse samuti kavaldada, nagu Flora? :)

atsetoon
10.12.08, 08:49
kavaldada???:D
Pohlak venitas, et võimalikult kaua kriitikanooltest pääseda.

elx
10.12.08, 11:11
Millegi pärast ei usu Prinsi jätkamisse.. Levada tooks kindlasti hea meelega mõne välismaalase sisse, ainuke mis Prinsi ametisse jätaks on ebasoodne majanduslik olukord.

billy t
10.12.08, 11:42
Minu teada Prins küll jätkab. Aga eks tal tuleb ennast veel number ühena (Levadias) tõestada, kuna tegu ei ole loomupoolest just sellise autoriteediga nagu näiteks Rüütli.

billy t
10.12.08, 12:37
http://www.epl.ee/artikkel/451703

„Flora ja Eesti jalgpalliliidu vaheline piir on väga ähmane. Demokraatia kas on või ei ole – jalgpalliliidus demokraatiat ei ole!“

„Kui mingi klubi ja koondise treener on üks ja sama isik, tekivad probleemid. Täiesti selge, et treener pole siis enam oma valikutes vaba.”

(c) Mehaanik-Diselist vaid paar aastat tagasi.

Jepeee, nüüd selgus et isegi Levadia rivistus talle ei istunud.

Make money not war, eksju.

Aga edu talle, küll ta vajab seda järgmisel aastal! :D

ma mõistan küll Rüütlit - eks tal ole vaja oma varasemalt väljaöeldut ja nüüd uues olukorras ebasobivaks muutunut võimalikult valutult siluda. nagu näha, ei jäta ka mitte üks ajakirjanik kasutamata võimalust selle kallal urgitseda. ma vist ei tahaks, et keegi minu aastatetagused väljaütlemised (mitte et need peaks kedagi huvitama:)) tolleaegsest kontekstist välja rebiks ja nende kohta nüüd minult mingit erilist selgitust ootaks.
ja eks uue tööandja rõõmuks tuli ju pisut ka eelmist "mustata". aga ma leian, et seejuures on ütlemata tore, et tal Levadias veedetud ajale midagi muud ette heita ei ole, kui ainult kehva värvivalikuga dressi ... :D

Felipe
10.12.08, 15:09
Millegi pärast ei usu Prinsi jätkamisse.. Levada tooks kindlasti hea meelega mõne välismaalase sisse, ainuke mis Prinsi ametisse jätaks on ebasoodne majanduslik olukord.

Prins peaks päris kindlasti jätkama, välistreeneri toomine on paras õnnemäng. Itaalasega läks asi päris peese , Pasiga paremini samas....

Felipe
10.12.08, 15:13
Hea laks Florale :D

Nahkpea
10.12.08, 19:05
ma mõistan küll Rüütlit - eks tal ole vaja oma varasemalt väljaöeldut ja nüüd uues olukorras ebasobivaks muutunut võimalikult valutult siluda. nagu näha, ei jäta ka mitte üks ajakirjanik kasutamata võimalust selle kallal urgitseda. ma vist ei tahaks, et keegi minu aastatetagused väljaütlemised (mitte et need peaks kedagi huvitama:)) tolleaegsest kontekstist välja rebiks ja nende kohta nüüd minult mingit erilist selgitust ootaks.
ja eks uue tööandja rõõmuks tuli ju pisut ka eelmist "mustata". aga ma leian, et seejuures on ütlemata tore, et tal Levadias veedetud ajale midagi muud ette heita ei ole, kui ainult kehva värvivalikuga dressi ... :D

Täiesti nõus. Kui Rüütli oli varemalt Eesti koondise peatreener vastas ta sellele, miks Levadia pallureid koondisse ei võeta umbes nii, et Levadia mängib koondisest liiga erinevat mängustiili ja seega ei saa neid mängijaid kuidagi rakendada seal. Hiljem, kui Rüütli sai Levadia peatreeneriks ja Levadia mängijad hakkasid ka koondisesse murdma, ei nokkinud ükski ajakirjanik selle vana öeldu kallal. Nüüd on iga tema varem öeldud lause kõigil nagu kont hambus.

Mina olen oma varasemas elus palju öelnud asju, mis käesoleval hetkel pole enam mingi teema. Elu muutub ja sellega koos ka paljud arusaamad. Midagi reeturlikku ega kahepalgelist tema käitumises pole, elu teeb omad korrektiivid.

Ja kui Alarikh nägi kuskil Rüütli sõnavõttudes endise leivaisa mustamist, siis selle kohta kehtib kõnekäänd "eks igaüks näeb seda, mida näha tahab". Mina pole üheski Rüütli sõnavõtus näinud seda.

elx
11.12.08, 12:19
Hiljem, kui Rüütli sai Levadia peatreeneriks ja Levadia mängijad hakkasid ka koondisesse murdma, ei nokkinud ükski ajakirjanik selle vana öeldu kallal. Nüüd on iga tema varem öeldud lause kõigil nagu kont hambus..

oot, millised Levadia mängijad siis nüüd nii ootamatult koondisekutse said?

Nahkpea
12.12.08, 00:46
oot, millised Levadia mängijad siis nüüd nii ootamatult koondisekutse said?

Noh, 2004. aastal ehk Rüütli esimesel Levadia hooajal (2003 jäi Itaalia klouni tõttu poolikuks) murdsid Eesti koondisesse Dmitrijev, Kruglov ja mõnes mängus (vist oli ühes) sai end proovida ka Šišov.

Alarikh
12.12.08, 01:38
Ja kui Alarikh nägi kuskil Rüütli sõnavõttudes endise leivaisa mustamist, siis selle kohta kehtib kõnekäänd "eks igaüks näeb seda, mida näha tahab". Mina pole üheski Rüütli sõnavõtus näinud seda.

Geeees, vabandust et kasutsin natuke irooniat. Ma tihti unustan ära et siin postitavad ainult tõsised inimesed :cool:

Nahkpea
12.12.08, 12:51
Geeees, vabandust et kasutsin natuke irooniat. Ma tihti unustan ära et siin postitavad ainult tõsised inimesed :cool:

Vabandused vastu võetud (ilma irooniata, sest ma olen ju üdini tõsine inimene) :D

Sats1
15.12.08, 12:31
FC Levadia lehes on olemas infot, et Logvin Konstantin (1988 a., FC Levadia-2 ning FC Dünamo Rummo) on Ukraaina koondise liige. Kas vale info?
http://www.fclevadia.ee/dyna/site/1949rus.html

Jaak
15.12.08, 12:34
FC Levadia lehes on olemas infot, et Logvin Konstantin (1988 a., FC Levadia-2 ning FC Dünamo Rummo) on Ukraaina koondise liige. Kas vale info?
http://www.fclevadia.ee/dyna/site/1949rus.html

no "-" tähendab,et nagu ei ole. veel mõnede,mitte eesti passiga poiste juures on sarnane info (Dmitirijev,Voilenko näiteks).

billy t
15.12.08, 19:55
Reedel, 9. jaanuaril, kell 15.00 toimub Oru hotellis FC Levadia fännide kohtumine klubi esindajatega.
Kõik FC Levadia pöidlahoidjad, palun tulge kohale.
Paneme pead kokku ja mõtleme, kuidas Eesti parimale klubile parimal viisil toetust avaldada.
Olge kohal või olge kohal!

smörgåsbord
16.12.08, 13:10
mingi poolakas kirjutas mulle juutuubis:

"I see. Sadly I can not watch Estonian League, because Kalev sport and ETV are inaccessible on my Tv platform. In march I'll try with steam, we'll see, maybe it is some way.

I wanted to see some league matches with Levadia and rest of best estonian team so i can find some intresting young players for my team. It's new project of scouting department of my club, job as volunteer scout. volunteer send reports to the club, sometimes with some videos. If player is intresting to the club, they contact with region scout responsible for some region of europe to watch player in his natural enviorment (in his home league) etc.

So maybe you can tell me some names of talented players in your country? With very short description of them. It is really important to me. But it is some kind of passion. Maybe some estonian guys will play some day in Poland... I'm asking for you help, of course if it is not problem to you. But of course i need names, of only the best, and most promising young players :) I'll be very gratefull. Of course I'f you don't want, you don't have to. :)

Greets!"

mida arvata?

dareth
16.12.08, 13:12
anna aga hagu. iseasi muidugi, mida tähendab "young player"

Felipe
18.12.08, 21:12
Vaatan, et Levadias on tõsised jõujunnid liikumas, Kert Kütt surub rinnalt 130 kilo, Kink 115, Eino Puri 95 kilo, täitsa huvitav lugeda (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=308780)

Felipe
19.12.08, 00:09
Kulturistide foorumit lugedes lasin ka kiirelt pilgu üle ühe postituse kus mainiti, et Kink pidi jõukas tihe külaline olema.

magnisco
19.12.08, 00:11
Tahaks teada, kust Õhtuleht selle info sai. Imelik, et Kink siis mängudes pidevalt ära lükatakse, kui ta selline jõujuurikas on:confused:

Ega see rinna lihas ta kehale nii palju massi ei anna, et ta kõik ära peaks lükkama.

Felipe
19.12.08, 00:14
Ega see rinna lihas ta kehale nii palju massi ei anna, et ta kõik ära peaks lükkama.

Noo kui ikka korralikult läheb rinnalt ülesse siis lükkad keda tahad ära kõrvale, sest rinnalt surumine pole aint rind, seal lisaks, õlg ja triits ja värgid, see ju parim massiharjutus kehale üldse, kuigi jah mängus lükatakse teda küll.

metssiga
19.12.08, 00:37
arvan et pigem sõltub see lykkamine- mitte lykkamine ikka iseloomust ja jalgadest. ega selle ainult rinnalt surumisega suurt ikka peale hakata ei ole. ytleme nii et on teise tähtsamaid näitajaid jalgpalluri jaoks!:D

smörgåsbord
19.12.08, 00:39
õu, ära seleta siin, mine tee metsakaamera ees trikke.

metssiga
19.12.08, 01:31
kangiga kykke?

billy t
19.12.08, 01:36
kangiga kykke?

kui valida saab, siis ma võtaks pigem kingiga kükke

magnisco
19.12.08, 14:30
Noo kui ikka korralikult läheb rinnalt ülesse siis lükkad keda tahad ära kõrvale, sest rinnalt surumine pole aint rind, seal lisaks, õlg ja triits ja värgid, see ju parim massiharjutus kehale üldse, kuigi jah mängus lükatakse teda küll.

Kükk ja jõutõmmme on kindlasti paremad massiharjutused.

Jürvi-Hool
19.12.08, 14:44
Tahaks tõesti teada mis numbrid neil päris harjutustes on. Harjutustes, mis tuleksid kasuks korv- või jalgpalluritele - rinnalevõtt, kükk ja jõutõmme. Pakun, et mitte üldsegi kenad. See seletab ka miks nad(Kink ja Arbet näiteks) sellised tibid platsil on. Kui nad vähegi aega oma rinnalt surumisele on raisanud, on see lihtsalt maha visatud aeg.

käbi
19.12.08, 14:48
Tahaks tõesti teada mis numbrid neil päris harjutustes on. Harjutustes, mis tuleksid kasuks korv- või jalgpalluritele - rinnalevõtt, kükk ja jõutõmme. Pakun, et mitte üldsegi kenad. See seletab ka miks nad(Kink ja Arbet näiteks) sellised tibid platsil on. Kui nad vähegi aega oma rinnalt surumisele on raisanud, on see lihtsalt maha visatud aeg.
Arbet on tõesti suur tibi koos Keerlese ja Kanguriga:D

Jürvi-Hool
19.12.08, 14:49
Mitte küll eriti Levadiaga seotud, aga Keerles ja Kangur on kindlalt mehed - Kalevis karvaste jalgade poolest kindlalt esimene ja teine.

Jasper
19.12.08, 14:51
Arbet on tõesti suur tibi koos Keerlese ja Kanguriga:D

Sõber lubas kunagi Kanguri kangi alla saatma ja siis pidi sama hea mees olema nagu Carmelo Anthony.

metssiga
19.12.08, 15:26
eh eks see yks tobe pastakast välja imetud artikkel yldse oli seal õhtulehes. yhel mehel on lihtsalt kaks hobi: kabe ja kang. mis seal ikka. kaugushyppaja Sahk ju teadupärast maailb. ta on tõenäoliselt ka kõige kaugemale hyppav maalikunstnik. siit aga ei maksa hakata otsima võrdlusi stiilis mitut korv-jalg-võrk pallurit või petanqi mängijat oleks vaja, et kunstniku rekordit lyya...

billy t
21.12.08, 03:13
mingi poolakas kirjutas mulle juutuubis:

"I see. Sadly I can not watch Estonian League, because Kalev sport and ETV are inaccessible on my Tv platform. In march I'll try with steam, we'll see, maybe it is some way.

I wanted to see some league matches with Levadia and rest of best estonian team so i can find some intresting young players for my team. It's new project of scouting department of my club, job as volunteer scout. volunteer send reports to the club, sometimes with some videos. If player is intresting to the club, they contact with region scout responsible for some region of europe to watch player in his natural enviorment (in his home league) etc.

So maybe you can tell me some names of talented players in your country? With very short description of them. It is really important to me. But it is some kind of passion. Maybe some estonian guys will play some day in Poland... I'm asking for you help, of course if it is not problem to you. But of course i need names, of only the best, and most promising young players :) I'll be very gratefull. Of course I'f you don't want, you don't have to. :)

Greets!"

mida arvata?

mis sellest asjast sai, smörr?
kas viitsisid talle midagi vastata?
kui tahad, ma võin sind aidata sul meid aidata:)!

smörgåsbord
22.12.08, 18:43
mis sellest asjast sai, smörr?
kas viitsisid talle midagi vastata?
kui tahad, ma võin sind aidata sul meid aidata:)!kuna kätte on jõudnud mu lemmikosa aastast --
aeg, mil hing on täitunud eriskummalise ärevusega ja
inimesed on kuidagi lahkemad, sõbralikumad, abivalmimad;
aeg, mil lunastatakse kõik varasemad patud ning
soe, pehme valgus akendes ei kustu isegi öösiti;
andmise ja jagamise aeg ..

.. ehk sess,
siis peab poolakas natuke ootama :)

billy t
22.12.08, 19:36
kuna kätte on jõudnud mu lemmikosa aastast --
aeg, mil hing on täitunud eriskummalise ärevusega ja
inimesed on kuidagi lahkemad, sõbralikumad, abivalmimad;
aeg, mil lunastatakse kõik varasemad patud ning
soe, pehme valgus akendes ei kustu isegi öösiti;
andmise ja jagamise aeg ..

.. ehk sess,
siis peab poolakas natuke ootama :)

selge, selge ... poolakas ja billykas ootavad siis oma aega

taku*
30.12.08, 03:04
loodan südamest, et Levadia teeb jorsidel selja prügiseks. EDU!!!!

Alarikh
30.12.08, 12:19
loodan südamest, et Levadia teeb jorsidel selja prügiseks. EDU!!!!

Teeb ikka. See väike lollus Tallinna Tuleviku vastu on ainult lisatõugeks et täna näidata kaktustele kes valitseb Eesti klubijalgpallis.

EDU!

Mikusiku
30.12.08, 23:41
blaa-blaa kes valitseb Eesti klubijalgpallis.

Flora.
10 tähte.

taku*
30.12.08, 23:43
mine hõõru ennast.

Alarikh
31.12.08, 00:56
Piinlik kaotus Flora käest. Juhtub. Aga liiga on see mis loeb, ja järgmise hooaja lõpuni kõik teavad kes on tegutsev Eesti meister.

Ja ma imestan miks suvalise klubi (kes ei ole meie otsene konkurent, vaid üks tavaline hall Meistriliiga sats hääleka toetusega) fännid lähevad meie vastase sektorisse ja toetavad neid ning rõõmustavad seal kui meil ei lähe hästi. Fännide sõprus on üks asi, aga Kalju... MADAL. Teid toob 5 sektorisse vaid tavaline kadedus. Te ei ole meie vastased, sest teil on nõrk klubi ja nagu näha "plastic" toetus. Sama teie ropendamise kohta meie suunas ajal, kui teie oma Kalju isegi ei mängi. Verdikt - prostitutsioon, provotseerimine ja tahtmine tunda tugevate klubide rõõmu sest ise olete SITT.

Hola Pärnukatele! Tulge tagasi Meistriliigasse ja tänks shokoladka eest :D

5 Sektor.... Fair play, täna on teie päev, aga kohtume järgmisel hooajal!

Parem Tiib - jalgpallifännidena te olete lootusetud, varsti kõik hakkavad teid vihkama. Paras.

Narva löök viimasel minutil Flora vastu ja Flora väravahi tõrje - priceless.... kahju et väravat ei tulnud.

Kokkuvõttes, väga hea üritus. Uued tuttavad, kiire jalgpall a'la hoki ja üldse....

Hei! Hei! Levadia Tallinn!

-RoMaRiO-
31.12.08, 01:04
Ja ma imestan miks suvalise klubi (kes ei ole meie otsene konkurent, vaid üks tavaline hall Meistriliiga sats hääleka toetusega) fännid lähevad meie vastase sektorisse ja toetavad neid ning rõõmustavad seal kui meil ei lähe hästi. Fännide sõprus on üks asi, aga Kalju... MADAL. Teid toob 5 sektorisse vaid tavaline kadedus. Te ei ole meie vastased, sest teil on nõrk klubi ja nagu näha "plastic" toetus. Sama teie ropendamise kohta meie suunas ajal, kui teie oma Kalju isegi ei mängi. Verdikt - prostitutsioon, provotseerimine ja tahtmine tunda tugevate klubide rõõmu sest ise olete SITT.

Haha, mille peale me kadedad oleme, selle peale, et teil on klubis mängijad, kes tahavad vastasvõistkonna mängijatele kolki anda? (ma ei räägi Kingist)

See suvaline klubi tegi tänagi oma pooliku koosseisuga teiega 2:2 viigi ja just iga väravavaht ei lase teise väravavahi poolt löödud palli sisse :D

Aga järgmisel hooajal näeme.

Alarikh
31.12.08, 18:43
Haha, mille peale me kadedad oleme, selle peale, et teil on klubis mängijad, kes tahavad vastasvõistkonna mängijatele kolki anda? (ma ei räägi Kingist)

See suvaline klubi tegi tänagi oma pooliku koosseisuga teiega 2:2 viigi ja just iga väravavaht ei lase teise väravavahi poolt löödud palli sisse :D

Aga järgmisel hooajal näeme.

Kuule, naljamees. Antud hetkel Eestis on kaks klubi kellel on kõrged ambitsioonid, ajalugu ja reaalsed tulemused Eestis ning Euroopas. Teie Kalju nende hulka ei kuulu. Viik meie vastu ongi teie unistuste piir :D

Teie ainuke reaalne tulemus sel hooajal on teie toetuse numbrid ja mõned lood ning kujunev komme aina rohkem ülbitseda sektoris sest turvaline distants lubab. Eilsed rõvedused mis te karjusite (ja mitte ainult üks-kaks inimest, vaid terve sektor ühtlaselt) on hea näide mis on teie tase. Küll varsti teie vanemad saavad näha millega nende pantritest poisid-tüdrikud tegelevad peale kooli :D Juba kujutan ette "eeeeiii emme... mina ei karjunud 'huj' ja ei näidanud fuckoff .. teised tegid seda küll, aga mina vaid toetan omasid ja arendan Eesti jalgpallikultuuri..." - ja saabki 2x1 vanemate vastu :D

Jürvi-Hool
31.12.08, 18:45
Misasi on viies sektor ja misasi on parem tiib?

Darren
31.12.08, 18:48
Parem tiib oli kohalik hitlerjugend ju

Alarikh
31.12.08, 18:51
Mida nad siis tegid nende kahe päeva jooksul?

Uskumatu, aga seekord ei midagi erilist! Isegi nende lipp kandis mitu mängude jooksul "peace" sümboli. Kas nad leidsid jumalat või see oli Positiivne sõnum meie poole? :D

-RoMaRiO-
31.12.08, 19:09
Aga olgem ausad, ziga-zaga laul kõlas meie esituses poole veenvamalt :D

billy t
31.12.08, 19:49
Kõigile mu rohkemal või vähemal määral rohelistele sõpradele kaunist aastavahetust!
http://www.youtube.com/watch?v=2W-NQZk_GzY
Ja ma väga palun, inimesed, ärge hirmutage loomi oma suure paugutamisega!

Jürvi-Hool
31.12.08, 19:50
Parem tiib oli kohalik hitlerjugend ju

Parem tiib on flora natsid ja viies sektor on teised flora fännid? Nad on kolme peale 2 gruppi teinud?

Alarikh
31.12.08, 20:18
Kõigile mu rohkemal või vähemal määral rohelistele sõpradele kaunist aastavahetust!
http://www.youtube.com/watch?v=2W-NQZk_GzY
Ja ma väga palun, inimesed, ärge hirmutage loomi oma suure paugutamisega!

Hei, BillyT!
I second that motion!

Head uut aastat meie ja teiste klubide toetajatele. Ja loodan et sel suvel vähemalt keegi meie omadest üritab üllatada Euroopas!

PraS
31.12.08, 20:22
Aga olgem ausad, ziga-zaga laul kõlas meie esituses poole veenvamalt :D

teil oli vast ka suurem seltskond.

North
31.12.08, 20:34
Thank's Billy T! Sulle ka Head Uut 2009 Aastat ;)

Turniirist võin ainult öelda, et nüüd ostis Sen endale Nõmme Fännklubi ainult ühe Šampuse eest:D

Alarikh
31.12.08, 21:19
Thank's Billy T! Sulle ka Head Uut 2009 Aastat ;)

Turniirist võin ainult öelda, et nüüd ostis Sen endale Nõmme Fännklubi ainult ühe Šampuse eest:D

See ei olnud ost, vaid oma armastuse demonstreerimine.
Kalju :love: Florat. Flora :love: Kalju (mis on nagu teada parem kui seks). Kaks poolt, üks suur armastus. Aaawwwwwwwwwwwwwww.....

Diana
31.12.08, 21:20
Uskumatu, aga seekord ei midagi erilist! Isegi nende lipp kandis mitu mängude jooksul "peace" sümboli. Kas nad leidsid jumalat või see oli Positiivne sõnum meie poole? :D

Peace-märk oli lihtsalt kolme Flora naisfänni ülestõus meie fännisektoris üha rohkem võimust võtva hitlerjuugendi vastu.. Kahju, et sellel (ja veel ühe natsisümboolikaga kaltsu eemaldamisel) päris tõsised tagajärjed olid.

Aaga muidu, Levadia crew, te olite uskumatult muhedad. Alarikh, kas sina olid see pikkade juustega poiss, keda ma patsist sikutasin??:D

Vahvat uut aastat teile, aga meistriks tuleb siiski Flora!!!!

fcfloraforever
31.12.08, 21:51
Aaga muidu, Levadia crew, te olite uskumatult muhedad. Alarikh, kas sina olid see pikkade juustega poiss, keda ma patsist sikutasin??:D

et jah need Levadia fännid kellega ma ka natuke suhtlesin olid väga muhedad ja normaalsed tüübid ja minugi poolt teile toredat uut aastat ja uute lahinguteni mis lõppevad siiski Flora võiduga!

Sir. Nuutu
31.12.08, 22:21
Diana jäta järele

Martin
31.12.08, 23:42
Diana jäta järele

Õige! SS Flora forevä!

KKK uue keskkonnaprogrammiga "Keep Alaska white" ei taha ühineda?

taku*
01.01.09, 02:45
mngie vitt u. levadia onainus eestiklubi kes jalgpallist midagi teab raisk. putsi. tegelt nõõme kalju onka normlaane, sest ma olen nõmmel eland üle poole elu ja nad jagavadka matsu. aga flora raisk.

türa. minge putsi.noh. ma loodan e,t järgmineaasta on jalkas igavja levadia võidabtäiseduga raisk.

Wuppi
01.01.09, 06:31
mngie vitt u. levadia onainus eestiklubi kes jalgpallist midagi teab raisk. putsi. tegelt nõõme kalju onka normlaane, sest ma olen nõmmel eland üle poole elu ja nad jagavadka matsu. aga flora raisk.

türa. minge putsi.noh. ma loodan e,t järgmineaasta on jalkas igavja levadia võidabtäiseduga raisk.

õnneks olen ma "veel" peaaegu kaine ja võin sulle julgelt öelda, et unista edasi! (((:

Nahkpea
01.01.09, 08:03
Kuule, naljamees. Antud hetkel Eestis on kaks klubi kellel on kõrged ambitsioonid, ajalugu ja reaalsed tulemused Eestis ning Euroopas. Teie Kalju nende hulka ei kuulu. Viik meie vastu ongi teie unistuste piir :D

Ära ole nii mürgine. Põhimõtteliselt on su jutt muidugi tõsi, kuid sa unustad ära, et Kaljul on tohutu potentsiaal Eesti jalgpallis. Neil pole küll midagi veel ette näidata võrreldes Flora või Levadiaga, kuid ma usun, et kui klubi jäävad vedama sama progressiivsed tegelased, siis varsti ehk me ei räägigi enam suurest kahest, vaid taaskord suurest kolmest. :)

Kuna siin tuli jutuks Flora Parem Tiib, siis ennetades igasuguseid küsimusi, siis jah, ma olen skinhead...jah, mul on ultraparempoolne maailmavaade...kuid ei, ma ei lehvita mingeid loosungeid staadionil, ei tõsta paremat kätt avalikus kohas ning püüan jalgpalli oma maailmavaatest lahus hoida.

Hämmastav on, kuidas kohalikud venelastest jalgpallifännid püüavad aga osatada kõigile Flora Parema Tiiva tegevustele, samas kui enamasti 100%-iliselt toetati UEFA Karika finaalis Zeniiti, kelle fännid on tõenäoliselt kõige rassistlikumad terves maailmas.

kesa
01.01.09, 13:32
Peace-märk oli lihtsalt kolme Flora naisfänni ülestõus meie fännisektoris üha rohkem võimust võtva hitlerjuugendi vastu.. Kahju, et sellel (ja veel ühe natsisümboolikaga kaltsu eemaldamisel) päris tõsised tagajärjed olid.

Muuseas ruunimärk lipul, mida hirmunult peitsite, tähendab vanadel germaanidel ja skandinaavia rahvastel kokkukuuluvustunnet, maavalduse pärandamist, kindlustamist, hoidmist, rikkust, küllust.
Ühesõnaga küllaltki positiivne sümbol.

Alarikh
01.01.09, 14:32
Muuseas ruunimärk lipul, mida hirmunult peitsite, tähendab vanadel germaanidel ja skandinaavia rahvastel kokkukuuluvustunnet, maavalduse pärandamist, kindlustamist, hoidmist.
Ühesõnaga küllaltki positiivne sümbol.

Kõik siin teavad mis on ruunid ja nende tähendus. Ja kõik saavad aru et kui soome-ugri rahvusest kiilakas loll kasutab seda kuskil sümbolina siis see ei tähenda et teda huvitab germaanide või skandinaavialaste ajalugu ja päritolu ja et ta tahab väljendada kokkukuuluvustunnet, maavalduse pärandamist, kindlustamist, hoidmist. :D Aga mida ta veel näitab kui ei tunne oma enda juured ja Eestlaste ehtsat paganlikku sümboolikat? On ju mugav valida lihtne ja popp tee - paar raamatut, paar saiti internetis ja ideoloogia ning varustus on valmis. :cool:

Alarikh
01.01.09, 14:43
Nahkpea,
Mõned meist ka ei ole päris hippid ;) aga meie vaated või tegevus ei ole kunagi suunatud eestlaste vastu. Teie "tiivad" käituvad vastupidi. Punkt.
Ja kuidas see Zenit puutub teemasse? :D Kamoon, absoluutselt irrelevantnse näide.

Alarikh
01.01.09, 14:49

Jepsa, see oligi mina. Ja me oleme muhedad sest.. elu on ilus ju :D Ja üldse oli meeldiv kohtuda nii palju inimesi kellega tavaliselt ei ole võimalik normaalselt suhelda kasvõi jube sellepärast et staadionitel oleme erinevates kohtades või üldse tavaliselt vaid haugume üksteise peale. :) Cheers!

kesa
01.01.09, 16:40
Kõik siin teavad mis on ruunid ja nende tähendus. Ja kõik saavad aru et kui soome-ugri rahvusest kiilakas loll kasutab seda kuskil sümbolina siis see ei tähenda et teda huvitab germaanide või skandinaavialaste ajalugu ja päritolu ja et ta tahab väljendada kokkukuuluvustunnet, maavalduse pärandamist, kindlustamist, hoidmist. :D Aga mida ta veel näitab kui ei tunne oma enda juured ja Eestlaste ehtsat paganlikku sümboolikat? On ju mugav valida lihtne ja popp tee - paar raamatut, paar saiti internetis ja ideoloogia ning varustus on valmis. :cool:

http://www.ekspress.ee/2008/12/31/eesti-uudised/6049-harald-nugiseks-ma-olen-eesti-rahvale-sydamest-tanulik
Tasuks sul vist lugeda.

Aleksander Kõss langes Eesti eest võideldes Avinurmes 1944
Voldemar Rõks, mõrvati 1941 Solikamskis
Feliks Kull, mõrvati 1942 Norilskis
Voldemar Piperal, mõrvati 1942 Permi obl.
Hugo Väli, mõrvati 1943 Sverdlovski obl.
Johannes Brenner, langes venelaste vastu võideldes 1943
Harald Kaarmann, mõrvati 1943 Sverdlovski obl.
Elmar Tepp, mõrvati 1943 Kalininis
Helmuth Räästas, teadmata kadunud
Karl-Richard Idlane, 1942 Verhnaja Toima
Valter Neeris, sundmobiliseeritud, langes 1942 Velikije Luki
Heinrich Paal, mõrvatud 1941 Kirovi obl.
Heinrich Uukkivi, mõrvatud 1943 Krasnojarsk
jne. jne.

Ja nüüd püüa aru saada, miks "soome-ugri rahvusest kiilakas loll" eelistab paganlikule sümboolikale just sellist germaani sümboolikat.

Kasper
01.01.09, 16:53
http://www.ekspress.ee/2008/12/31/eesti-uudised/6049-harald-nugiseks-ma-olen-eesti-rahvale-sydamest-tanulik
Tasuks sul vist lugeda.

Aleksander Kõss langes eesti eest võideldes Avinurmes 1944
Voldemar Rõks, mõrvati 1941 Solikamskis
Feliks Kull, mõrvati 1942 Norilskis
Voldemar Piperal, mõrvati 1942 Permi obl.
Hugo Väli, mõrvati 1943 Sverdlovski obl.
Johannes Brenner, langes venelaste vastu võideldes 1943
Harald Kaarmann, mõrvati 1943 Sverdlovski obl.
Elmar Tepp, mõrvati 1943 Kalininis
Helmuth Räästas, teadmata kadunud
Karl-Richard Idlane, 1942 Verhnaja Toima
Valter Neeris, sundmobiliseeritud, langes 1942 Velikije Luki
Heinrich Paal, mõrvatud 1941 Kirovi obl.
Heinrich Uukkivi, mõrvatud 1943 Krasnojarsk
jne. jne.

Ja nüüd püüa aru saada, miks "soome-ugri rahvusest kiilakas loll" eelistab paganlikule sümboolikale just sellist germaani sümboolikat.
Samas oleks ka ilgelt naiivne väita, et nö. germaanid pole eestlasi hävitanud. Nad on seda teinud ning ohtrasti..

kesa
01.01.09, 17:33
Ajalugu paraku näitab, et nii mõnestki ajalooliselt vihatust võib olude sunnil saada liitlane kui ilmub välja vaenlane, kelle eesmärgiks on rahvuse(rahvusliku jalgpalli) süstemaatiline hävitamine.

Muuseas minule teadaolevalt on ainuke Eesti koondislane kes sakslase käe läbi oma õigustatud otsa leidis, rahvuskaaslastega ühinenud ja eestlaste vastu vabatahtlikult relva tõstnud, Grigori Tšutšelov. Veri on paksem kui vesi.

Hävitustöö õnnestumise statistikas oli ruunilembeline sakslane kindel kaotaja. Või oli nende huvi meid hävitada, võrreldes ühe teise, kahjuks igati aksepteeritava sümboolikaga rahvusega, enam kui leige.

Lisaks kõigele suudeti hävitada ka eesti jalgpall.

Lõpetuseks, pole vaja ülereageerida kui käputäis fänne oma meelsust ruunidega väljendab. Tunduvalt hullem oleks kui Flora fännide hulgas figureeriks rühmitus, millel nimeks Vasak Tiib nimeväärilise sümboolikaga.

PETSINHO
01.01.09, 17:55
STOP !
Nüüd läks jalgpall küll liiga poliitiliseks. Käes on uus aasta ja proovime sõbrad, uue ja puhta lehena edasi minna. Head uut aastat !

Alarikh
01.01.09, 18:15

Nii. Igasugust lollust (antud juhul teie kiilakate flirtimine III Reichiga) võib õigustada ja seletada. Samas me saame igaveseks vaielda kes on süüdi selles ja selles. Ma saan tuua viiteid Judenichi armee reetmisest ja genotsiidist selle armee sõdurite ja nende perekondade vastu mis oli kokkuvõttes üks põhifaktoreid mis tõid võidu Venemaal kommunistidele ja millest peaaegu kõik kohalikud allikad kas vaikivad või kirjeldavad lühidalt. Ja saame vaielda elu lõppuni. Tahad ajada juttu ajaloost - räägime kunagi, aga mitte siin. :) Muidu siin jälle hakkab pihta see vana jama.

Point on see et
1. See on Levadia forum. Sinu ajaloo analüüs on offtopic ja siia ei sobi.
2. Peaaegu kõik teie kiilakad meie staadionitel ei tegele Eesti kaitsega kommunismi vastu vms, vaid ropendavad, joovad ja väljendavad oj kui nad vihkavad venelasi. Keeruline või piinlik ajalugu ei õigusta nende tegijate lollust kuigi nende tahtmne olla koos skinhead fashion'iga on arusaadav :D.
3. Järgmine kord kui ma kuskil juhuslikult kirjutan et nad ei meeldi mulle - on palju lihtsam öelda mulle et ma olen jobu vms, sest mitte õigustada neid. Sel juhul me vähemalt et keera geopoliitika vms poole :D

Kasper
01.01.09, 19:42
No ühesõnaga võiks poliitika jalkast eemale hoida ja head uut aastat teile!:)

PS. Ja Alarkih ajas sind, Ballack, segi Nahkpeaga.

Alarikh
01.01.09, 19:49
No ühesõnaga võiks poliitika jalkast eemale hoida ja head uut aastat teile!:)

PS. Ja Alarkih ajas sind, Ballack, segi Nahkpeaga.

Ojjjj SORRY BALLACK! Tõesti minu loll viga. Parandatud.

Nahkpea
01.01.09, 21:45
Ma küll ei pea vabandama, et Levadia teemat kuidagi poliitiliseks ajanud olen, seda tegid juba teised minu eest, aga vabandan et kaasa läksin.

Uuel aastal luban end parandada! :)

Yattara
02.01.09, 16:47
Saksa meedia andmel viibib Nikita Andrejev 2. Bundesliga klubi FSV Frankfurti juures testimisel.

Alarikh
02.01.09, 17:57
Saksa meedia andmel viibib Nikita Andrejev 2. Bundesliga klubi FSV Frankfurti juures testimisel.

Vot see oleks üks asjalik üleminek! Edu talle. :)

sosku
02.01.09, 21:39
Saksa meedia andmel ...
... Yattara jättis lingi lisamata:
Der 20jährige russische Mittelstürmer Nikita Andreev von Levadia Tallin (Estland) bestreitet momentan ein Probetraining beim FSV Frankfurt. Da sein Vertrag nicht ausläuft, würde im Falle eines Wechsels eine Ablöse fällig.
http://www.transfermarkt.de/de/news/24842/fsv-andreev-zur-probe.html

FSV on 2. Bundesliga punane latern ja suur oht järgmiseks hooajaks välja langeda. Bundesliga.de andmetel kestab testimine 6. jaanuarini.

aanvaller
02.01.09, 23:26
Vot see oleks üks asjalik üleminek! Edu talle. :)
Kui sa Flora f2nn oleksid siis saaksin su suhtumisest aru, aga sina oled ju Levaadia hingeline f2nn ja selline suhtumine, uskumatu:)
Tal puudub Eesti kodakondsus, ning ta on Levadias yks tegijaid. Need on p6hjused miks mina ei taha et ta Levadiast minema l2heb.
Samas Nikitale muidugi oleks suht korralik yleminek ( tegelt. ei teagi kas oleks, sest langevad vb hoopis veel yhe trepiastme v6rra madalamale) aga ta venku ja t2htis m2ngija teile.

North
02.01.09, 23:50
Aga tahaks, et tal oleks Good Future..:)

fcfloraforever
02.01.09, 23:53
Kui sa Flora f2nn oleksid siis saaksin su suhtumisest aru, aga sina oled ju Levaadia hingeline f2nn ja selline suhtumine, uskumatu:)
Tal puudub Eesti kodakondsus, ning ta on Levadias yks tegijaid. Need on p6hjused miks mina ei taha et ta Levadiast minema l2heb.
Samas Nikitale muidugi oleks suht korralik yleminek ( tegelt. ei teagi kas oleks, sest langevad vb hoopis veel yhe trepiastme v6rra madalamale) aga ta venku ja t2htis m2ngija teile.

su jutt minu arust imelik...näiteks Flora fännidel on küll hea meel, et Juha sai Almelo Heraclesi ja me soovime talle ainult parimat, mitte ei hakka selle pärast nüüd nutma, et oi me kaotasime meistriliiga ühe parema mängija.

Kebab
03.01.09, 00:09
Minu meelest oleks foorumiadminnidel aeg mõnede kiilakatest rassistidest debiilikute kommentaarid kustutada.

Alarikh
03.01.09, 00:43

Get a life.

aanvaller
03.01.09, 01:04
where can i download one of those?

Shermann
03.01.09, 01:56
http://www.getalife.com.au/

PraS
04.01.09, 22:41

Haige inimene, mine koli Viljandi rsk.
Mis vahet sel on mis rahvusest ta on. Ka mulle mängijana enam peale debüüthooaega ta ei meeldi ning kui ta ka läheb siis ründajaid on Levadial teisigi. Leitan,Zelja,Iaroslav, Marmor ja ka see eelmise hooaja EL püss Pavlihhin.

Thugie
04.01.09, 22:53
Aga kuidas jäävad lood kaitseliiniga, sest Lemsalu lõpetas ja šišov ka lahkumas. Pole väga tuttav Levadia koosseisuga, aga asemele noored duublist, või mõned ostud plaanis ?

PraS
04.01.09, 23:08
Aga kuidas jäävad lood kaitseliiniga, sest Lemsalu lõpetas ja šišov ka lahkumas. Pole väga tuttav Levadia koosseisuga, aga asemele noored duublist, või mõned ostud plaanis ?

Keskel ju olemas Morozov ja Kalimullin ning varus hiilgava turniiri(U19) tallinas teinud Artjunin. Sisovi asemel võib Taits mängida paremal ja Malov vasakul. Või kui ründajaid palju siis vb teeb Prins lõpuks ometi Rüütli soovi teoks ja kasvatab Marmorist vasakkaitsja. Samas ka Aristov on ju olemas.

Alarikh
04.01.09, 23:56
Jah, nii peabki. Kaotada 4 inimest põhikoosseisust oleks piinlik, aga küll see on loomulik ja positiivne. Edu Tarmole, Tihonile, Sanderile ja Nikitale - nad on kõik piisavalt noored et saavutada palju. Ja Nikita kohta - vaevalt ta jõuab Venemaa koondise tasemeni, aga mees tegi oma valiku! Kellele see ei meeldi - fokoff ja ärge spekuleerige sellel teemal. See on tema elu, tema süda ja tema karjäär. Ta on üks tubli ja andekas Vene poiss kes on teinud palju meie klubi jaoks. Ja oma elus ta ON JUBA saavutunud rohkem kui mõned kohalikud jalgpallispetsid. Punkt.

Ja juba ootame kes meie noortest hakkab särama järgmisel hooajal! :cool:

käbi
05.01.09, 00:11
Keskel ju olemas Morozov ja Kalimullin ning varus hiilgava turniiri(U19) tallinas teinud Artjunin. Sisovi asemel võib Taits mängida paremal ja Malov vasakul. Või kui ründajaid palju siis vb teeb Prins lõpuks ometi Rüütli soovi teoks ja kasvatab Marmorist vasakkaitsja. Samas ka Aristov on ju olemas.

Ma ei saa aru mida Levadialased raiskavad Malovid, lugege eesti või soome keeli. Malov keskpoolikus mängis oli Levadia hoopis teisest klassist võistkond, tuuakse mingeid Leedujõuluvanasid ja mägitakse yhe parima mängijaga lolli.

dobermann
05.01.09, 12:38
err teatab, et Kink ja Šišov müüdi maha ja lendavad täna Györi.

Alarikh
05.01.09, 13:23
Kõik, mõlemad on läinud. 3.5 aastased lepingud Györi ETO FC-ga.

Tublid!

billy t
05.01.09, 13:32

egas midagi, tuleb siis Ungarisse kolida. keegi teab, kuidas seal kinnisvarahinnad on?:D

Alarikh
05.01.09, 14:10
egas midagi, tuleb siis Ungarisse kolida. keegi teab, kuidas seal kinnisvarahinnad on?:D

http://www.property-abroad.com/hungary/ :p

Ja muidu nende uued klubivärvid on samad kui meie omad. Kui kolid sinna siis ei märkagi erinevust. Eks seal leidub ka kaktuseid ja saabki elu nagu siin :D

kesa
05.01.09, 15:45
:p
Eks seal leidub ka kaktuseid ja saabki elu nagu siin :D

http://www.youtube.com/user/nagyzoltan008

Györi fännid ise kaktused

http://www.youtube.com/watch?v=k3e6WLsy70E&feature=related

Darren
05.01.09, 16:17
Sõnavabadus ei ole absoluutne.

SleepWalking
05.01.09, 16:43
Väljavõte Põhiseadusest.
Tsensuuri ei ole.

Ja rõhk on viimasel lausel.

Andestage mu OT aga

... tead sa, mida see sisuliselt tähendab? Kas see, et tädi putkas ei tohi panna pornoajakirja kõige väljapaistvamale kohale, on tsensuur? Aga kui ta ülemus seda keelab? Või linna heakorraeeskiri? Kas siis on tegemist tsensuuriga või ei ole? Kas see kõik tähendab, et tsensuur on? Või ei ole?

Käesolev foorum pealegi ei ole avalik ruum vaid omanike eralõbu, seega on neil loomulikult ka absoluutne toimetamisõigus.

willane
05.01.09, 17:36

esimene treeningmäng 17.jaanuaril

mg
05.01.09, 17:42
...Seda õigust võib seadus piirata avaliku korra, kõlbluse, teiste inimeste õiguste ja vabaduste, tervise, au ning hea nime kaitseks...

kuna on talv, siis jätkame off topicuga

seda kohta tegelt tuleb seaduses tähele panna

willane
06.01.09, 10:58
nii, Kink ja Šišov läinud. teadjad, kes nende asemele duublist nüüd põhis oma võimaluse saavad?

Silver
06.01.09, 11:44
Vaevalt, et siin mingit erilist edutamist toimub. Noortest saavad arvatavasti oma võimaluse Artjunin, Subbotin, Pavlihhin ja ehk mõni veel. Loogiline jätk, sest esimesed kaks toodi klubisse just selle mõttega, et neist normaalsed mängumehed kasvatada.

Amadeus
08.01.09, 10:56
Vaevalt, et siin mingit erilist edutamist toimub. Noortest saavad arvatavasti oma võimaluse Artjunin, Subbotin, Pavlihhin ja ehk mõni veel. Loogiline jätk, sest esimesed kaks toodi klubisse just selle mõttega, et neist normaalsed mängumehed kasvatada.

Pavlihhin justkui kadus ära eelmisel hooajal juba

17
14.01.09, 16:49
Läks, nagu oodata oli - leping Vitali Gusseviga 2010. aasta lõpuni.

Ray
14.01.09, 17:22
See täiendus kulub Levadiale kindlasti ära.

billy t
14.01.09, 18:20
Lisaks saame uuel hooajal täiendust hot dogi käru näol, kulub samuti marjaks ära!

PraS
14.01.09, 19:03
Läks, nagu oodata oli - leping Vitali Gusseviga 2010. aasta lõpuni.

Vähemalt saadi mängija kes ka eurosarjas võib miskit kasulikku korda saata. Enne Vitali värbamist polnudki klubis mängijat kes suudaks üks-üks ette võtta vastast. Samas kui Sass jääb siis temagi saab sellega hakkama.

Mõnuagent 007
17.01.09, 14:34
Kas seda neetud Kubokit pole kusagil võimalik vaadata?

PETSINHO
17.01.09, 14:49
Kas seda neetud Kubokit pole kusagil võimalik vaadata?

RTR Planeta Sport ? NTV sport ?

lorenzo
17.01.09, 15:21
livescore siin (http://www.liveresult.ru/?cat=11480)

mazz
17.01.09, 15:25
livescore siin (http://www.liveresult.ru/?cat=11480)

Huvitav, et Levadia mäng on seal märgitud kell 17, aga selle (http://wildball.ru/p/59/ch/RUS_CISC_2009/stg/all/tour/npld) kohaselt peaks see juba käima. Sama väidab ka Levadia koduleht.

lorenzo
17.01.09, 15:28
naljakas jah. leidsin parema saidi (http://livetv.ru/en/)

ROOTSI KUNN
17.01.09, 17:27
Levadia mängis siis esimese mängu viiki mingite puuvillakasvatajatega aga ,kes Levadia värava lõi sellest pole mingit uudist.Selles mõttes on meie eesti spordiportaalid küll ikka väga rumalad.Mujal maailamas oleks täiesti võimatu ,et väravalööjat ei mainita
Äkki keegi teab ?.

fcfloraforever
17.01.09, 17:43
Levadia mängis siis esimese mängu viiki mingite puuvillakasvatajatega aga ,kes Levadia värava lõi sellest pole mingit uudist.Selles mõttes on meie eesti spordiportaalid küll ikka väga rumalad.Mujal maailamas oleks täiesti võimatu ,et väravalööjat ei mainita
Äkki keegi teab ?.

http://sport.err.ee/index.php?0586349

ROOTSI KUNN
17.01.09, 17:52
http://sport.err.ee/index.php?0586349

Oo jaa .. nüüd lõpuks tuli. Vist kiirustasin aga esimese uudisena tuli vaid tulemus.

Kaspy
18.01.09, 15:22
Levadia on tänases mängus 0-1 taha jäänud

North
19.01.09, 20:39
Levadia on tänases mängus 0-1 taha jäänud

1-2 Ukraina Shakhtari vastu...

lorenzo
20.01.09, 16:52
aut siis. viik 0-0 Sheriffiga. ja krdi tadzikid tegid ka Shakhtari duublile 4-1 ära

Jaak
01.02.09, 12:21
Levadia on mingit lätlast palkamas?:

http://www.fclevadia.ee/dyna/site/2752est.html

Liepaja Metallurgsi ja noortekoondise kaitsja vist:

http://www.lff.lv/en/news/2007/19/08/

-RoMaRiO-
01.02.09, 12:28
Liepajas on ta pigem reservimees, seega ehk umbes samal tasemel mees kui Subbotin ja Artjunin. Pigem kasvatada eestlastest pallureid.

aanvaller
06.02.09, 21:39
Täna tuli siis kohustuslik võit TPV üle, 3-1. Värava lõid mõlemad Vitalid , ning vanameister Zelinski.

Homme on kell 15 Valkeakoski Hakaga ( VL08: 8.).
http://www.fchaka.fi/uutiset.html?2014
nende koduleht tegi väikese ülevaate ka tulevast mängust, mitte niisama ei lahminud et mäng jne.
Toodakse välja Puri ja Andrejev.

ROOTSI KUNN
06.02.09, 22:34
Huvitav! Esilehelt lugesin ,et Levadia võitis 3-0

Hybrid Soldier
06.02.09, 22:59
Seda teab keegi, kes Levadiale värava lõi?

Shermann
06.02.09, 23:05
Arto Lindberg

aanvaller
07.02.09, 00:11
Huvitav on see, et Zelinski lõi kaks väavad ja Gussev ühe.
http://tpv.fi/edustus/uutinen2.php?subaction=showfull&id=1233946632&archive=&start_from=&ucat=36&

aanvaller
07.02.09, 20:51
fc Haka - fc Levadia 1-1
värav Sander Puri poolt, karistuslöögist.

ROOTSI KUNN
07.02.09, 21:25
Enam vähem näeme siit praeguse Eesti klubijalka taseme ära ,kui põtrade keskmiku või nats alla keskmikuga mängitakse viiki. See pole etteheide Levadiale. Usun ,et siit annab kõigil klubidel paremaks minna .Eelkõige ootan seda muidugi Floralt .

aanvaller
07.02.09, 21:27
ega floralgi täna paremini ei läinud.
MyPa-ga näeme siis tasemevahe ära.

ROOTSI KUNN
07.02.09, 21:33
ega floralgi täna paremini ei läinud.
MyPa-ga näeme siis tasemevahe ära.
Seniseid mänge vaadates siis ega meid mingid loorberipärjad põdras ei oota.
Aga ärgem unustagem ,et tõeline jalgpall algab ikkagi alles 1-2 kuu pärast ja siiani oleme rahvusvahelistes mängudes põdraga üsna edukalt mänginud. :)

willane
07.02.09, 22:59
kogu ML supp on liigast lahkujate järel veidi lähjemaks jäänud ...

Amadeus
07.02.09, 23:47
Seniseid mänge vaadates siis ega meid mingid loorberipärjad põdras ei oota.
Aga ärgem unustagem ,et tõeline jalgpall algab ikkagi alles 1-2 kuu pärast ja siiani oleme rahvusvahelistes mängudes põdraga üsna edukalt mänginud. :)

soomlaste hooaeg algab ju veel kuu aega hiljem. nii et nemad vormist veel palju kaugemal kui meie omad.

aanvaller
07.02.09, 23:49
vähemalt mind rahuldab see,et Euroopa liigas said nad meilt tappa.

AreYouReady
19.02.09, 19:06
Przeglad Sportowy: Российский форвард может перейти в «Легию»

Нападающий Никита Андреев, который имеет опыт выступления за юношескую сборную России, находится на просмотре в «Легии». Игрок произвел приятное впечатление на тренерский штаб клуба и сейчас идут переговоры о подписании с ним контракта.
Последнее время Андреев играл за «Левадию», за которую забил 52 мяча (22 в последнем сезоне), сообщает Przeglad Sportowy.
В свое время Андреев был на просмотре в «Динамо», ЦСКА и «Локомотиве», но был вынужден вернуться в Эстонию.

Hybrid Soldier
19.02.09, 20:08
Ehk siis?
Ei viitsi google translatoriga jurada.

fcfloraforever
19.02.09, 20:12
Ehk siis?
Ei viitsi google translatoriga jurada.

Przeglad Sportowy: Venemaa võib liikuda edasi arendada «Legiyu»

Striker Nikita Andreev, kellel on kogemusi sõnavõtus, et noorem rühm Venemaal, on seisukohal, et «Legii». Mängija teinud head muljet kohta Reisivagunid klubi ja nüüd räägitakse lepingu allkirjastamist koos temaga.
Viimane kord mängitakse Andreev «Levada», mida hinnati 52 eesmärkidega (22 eelmise hooaja) on Przeglad Sportowy.
Oli aeg, mil Andreev vaatasin sisse «Dinamo», TsSKA ja «Locomotive», kuid oli sunnitud tagasi Eestisse.

google translatori tõlge :D:D:D

vincent
19.02.09, 20:44
тренерский штаб = Reisivagunid :D

aga inimese keeles:

Vene ründaja võib liituda Legiaga

Ründaja Nikita Andrejev, kes on mänginud ka Venemaa noortekoondise eest, on Legia klubis testimisel. Mängija jättis klubi treeneritele väga hea mulje ja hetkel käivad läbirääkimised temaga lepingu sõlmimise üle. Viimati mängis Andrejev Levadia klubis, osaledes nende eest 56 mängus (eelmisel hooajal 22-s). Varem on Andrejev käinud testimisel Dinamos, CSKA-s ja Lokomotiivis, kuid on pidanud sealt Eestisse naasma.

Alarikh
19.02.09, 21:40
Legia.... Mu teine lemmikklubi väljaspoolt Eestit millega mul on olemas seos ja mis mängud jätsid super muljet Poola fännide pärast kes on lihtsalt parimad maailmas. Adu Nikitale, see oleks väga asjalik üliminek ja loodaks et kunagi Łazienkowska laulab nii.....

W tramwaju jest tłok,
w pociągu jest tłok,
kibice na Legię jadą.
Wtem nagle ktoś wstał,
zaśpiewam ja Wam,
o Legii mej ukochanej, CeWuKaeS, do boju Legia Warszawa.
Dwie bramki ANDREJEV,
i dwie Szałachowski,
i Legia jest Mistrzem Polski.

Edu edu edu.

PraS
20.02.09, 00:07
тренерский штаб = Reisivagunid :D

aga inimese keeles:

Vene ründaja võib liituda Legiaga

Ründaja Nikita Andrejev, kes on mänginud ka Venemaa noortekoondise eest, on Legia klubis testimisel. Mängija jättis klubi treeneritele väga hea mulje ja hetkel käivad läbirääkimised temaga lepingu sõlmimise üle. Viimati mängis Andrejev Levadia klubis, osaledes nende eest 56 mängus (eelmisel hooajal 22-s). Varem on Andrejev käinud testimisel Dinamos, CSKA-s ja Lokomotiivis, kuid on pidanud sealt Eestisse naasma.

Kurb et toona Nikita end nende eest mängides vigastas. CSKA ju pakkus talle ka lepingut, kuid vigastusest kuuldes loobuti.

käbi
20.02.09, 01:34
Kurb et toona Nikita end nende eest mängides vigastas. CSKA ju pakkus talle ka lepingut, kuid vigastusest kuuldes loobuti.
Miks kurb? Pole Levadia fan enam????

PraS
20.02.09, 02:20
Miks kurb? Pole Levadia fan enam????

Pole ka kunagi olnd. Lihtsalt tore kui meie liigast ka kuhugi tippklubisse saadakse

metssiga
25.02.09, 20:41
ei soovinud poolakad teda

PETSINHO
25.02.09, 20:51
25. veebruar
kell 13.00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev, Maarjamäe kunstmuruväljakul

Miks info ei liigu...

ROOTSI KUNN
25.02.09, 21:05
25. veebruar
kell 13.00 Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev, Maarjamäe kunstmuruväljakul

Miks info ei liigu...

Levadia võitis 4-0 aga mis koosseisus Sillamäe mängis selle kohta infot ei ole. Igatahes on tulemus päris üllatav.

PETSINHO
25.02.09, 21:09
Levadia võitis 4-0 aga mis koosseisus Sillamäe mängis selle kohta infot ei ole. Igatahes on tulemus päris üllatav.

Tulemus on tõepoolest huvitav! Meeskondade koosseisud ja mõni mängu jälginud inimese kommentaar kuluks ära.

käbi
25.02.09, 21:11
Pole see Sillamäe nyt kyll miski ime võistkond, ma asetaks ta sinna viienda koha heitlusesse Tulevikuga.

Kaspy
25.02.09, 21:26
Juhtusin trennis ühe silmaga Kalevspordi pealt videoklippi nägema,Dobidza mainis midagi 4 põhimehe puudusest

budu
26.02.09, 12:53
Tundub et Andrejev jääbki siia Eestisse konutama.Kas tõesti mehe areng on toppama jäänud,imelik et mees Poolast nii kiirelt tagasi saadeti.Millegi pärast arvan et väga palju loeb ka see et ta ei ole Eesti kodanik.ise usun kui tegemist oleks Eesti kodanikuga siis mängiks tüüp juba välismaal.poiss peaks peeglisse vaatama ja aru saama et kuigi ta sai esindada Vene noortekoondist siis vaevalt ta kunagi kutsutakse ka A-koondisesse.
Levadial muidugi jälle hea et mees minema ei läind

zaz
26.02.09, 13:34
Tundub et Andrejev jääbki siia Eestisse konutama.Kas tõesti mehe areng on toppama jäänud,imelik et mees Poolast nii kiirelt tagasi saadeti.Millegi pärast arvan et väga palju loeb ka see et ta ei ole Eesti kodanik.ise usun kui tegemist oleks Eesti kodanikuga siis mängiks tüüp juba välismaal.poiss peaks peeglisse vaatama ja aru saama et kuigi ta sai esindada Vene noortekoondist siis vaevalt ta kunagi kutsutakse ka A-koondisesse.
Levadial muidugi jälle hea et mees minema ei läind

euroopas mängimise puhul võib EL kodakondususe puudumine tõepoolest tagasilöögi anda, seda enam et tegu pole siiski mingi megatalendiga (nagu tema esimesel Levadia hooajal tundus)

Nahkpea
26.02.09, 13:57
Ei usu, et kodakondsus siin määravaks sai, sellest olid nad teadlikud juba enne seda kui nad ta üldse testimisele kutsusid. Ju oli ikka asi nii nagu öeldi, et mänguklass pole vastav ja kõik.

zaz
26.02.09, 14:01
Ei praegusel testimisel loomulikult... Aga üldisemalt vähene testimiste ja ilmselt ka huviliste arv siis, on pigem ikka tingitud kodakondsusest kui nüüd mänguklassist ma kardan.

Kaspy
26.02.09, 15:28
Lõpuks öeld konkreetselt vähemalt arvamus välja mitte nagu enamus juhtudel.

PraS
27.02.09, 00:57
Kui nüüd Sillamäest ja Levadiast rääkida siis arusaadav,et värske Lev oli vastasest üle. Mängi ise terve nädal jutti ja siis kaks päeva puhkad ja pane ühe ML favoriidi vastu pela. See pole kergete killast.

Nikita müügiga on selgelt hiljaks jäätud ning nüüd kus tema lennukus pole teps mitte sama mis paari aasta eest polegi ka kosilased teps mitte kõige kõrgemad ning hetkel valitakse võõraid vägagi hoolikaid, kuna iga dollar ju kulla hinnaga.

Kalju äkki ostab? Õnneks pole Andrejev vahepeal välismaale siirdunud ja tänu jumala abile teda ka Kalju tasuta ei saaks.

PETSINHO
27.02.09, 01:14
Kalju äkki ostab? Õnneks pole Andrejev vahepeal välismaale siirdunud ja tänu jumala abile teda ka Kalju tasuta ei saaks.

Ma pole tabanud sinu konkreetset poolehoidu mõnele klubile, seevastu tohutut Kalju empaatiat. Räägi meile.. :D

PraS
27.02.09, 01:26
Ma pole tabanud sinu konkreetset poolehoidu mõnele klubile, seevastu tohutut Kalju empaatiat. Räägi meile.. :D

Pets sa oled vist vähe foorumis tegev olnd. Kui aus olla siis viimased aastad olen suhteliselt ükskõikne olnd, kuid esimene armastus kestab siiani.Too armastus tekkis siis kui nägin Kristalit palli Sadama võrku löömas Kadriorus. Mäletavasti siis Sadama vv eeldas,et Marko tõstab palli kasti kuid kas siis Kristalil läks üle jala või plaanitult ette posti ja värav. Sellest telemängust on ka minu lemmik tekkinud.

Kindlasti oled saanud aru,et olen nii koondise kui ka oma lemmiku suhtes kriitiline. Minu arust meil eestis ollakse lihtsalt liialt positiivsed ja sinisilmsed oma lemmiku suhtes. Mitmel korralgi oleks näinud, et kas siis koondis või enda pooldatav meeskond oleks välja vilistatud, kuid ei.

Kui nüüd Kaljust rääkida siis mulle ei meeldi kui meie noori mängijaid tapetakse mingite suvaliste vendada tõttu. Minu sõnum siis selline, et kui tuua siia võõras siis peab ta olema omadest ikka kenasti üle ja Kalju puhul on selleks ainult olnud Felipe. Arruda on ka kohati super, kuid tema itaalia mentaliteet, et alati kohtunik eksib tema suhtes on teda minu silmis väga arutu mängijana näidanud.

Niipalju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi.

Ahjaa Pets, mis mul teie(kalju fännide) puhul ei meeldi on see, et teile meeldivad emots mängijad. Kui teie möla peale keegi reageerib ja värava lööb ning emots väljakul käitub siis on see teie arvates out.

PETSINHO
27.02.09, 01:49
Okey, väga super, et viitsisid oma vaatenurka natuke lahti seletada. Nii palju, kui on inimesi, on erinevaid arvamusi. Viimased 2 lauset jäid nüüd natuke arusaamatuks ainult...

smörgåsbord
27.02.09, 01:53
Ahjaa Pets, mis mul teie(kalju fännide) puhul ei meeldi on see, et teile meeldivad emots mängijad. Kui teie möla peale keegi reageerib ja värava lööb ning emots väljakul käitub siis on see teie arvates out.vähe vastuolulised laused pole?

PraS
27.02.09, 02:12
vähe vastuolulised laused pole?

ehk siis kui vastane on impulsiivne siis on väär nende arvates. Isegi nii väär, et peab foorumi karjuma tulema, et mees on psüühiliselt nõrk.

Alarikh
27.02.09, 03:08
Sel aastal meie kamp on olnud suht vaikne aga igaühel on hea tuju et klubi hooajaeelsed mängud ja tulemused on suht ok olnud. On meeldiv vaadata kuidas kaktuste post-Aastalõputurniiri eufooria on läbi ja kuidas Kalju juba unistab meistritiitlist. Kaljust rääkides, huvitav palju Nõmme pugejaid tuleb Flora sektorisse seekord et näidata et nemadki on Superkarika mängu tähtis osa :D

Ka lõbus on lugeda kuidas muutus mõnede kohalikute jalkaspetside suhtumine... aastal 2006 paljud karjusid et Levadia on mingi kohalik Chelsea keda noortejalgpall ei huvita, ja kes vaid ostab suvalisi pallureid välismaalt ning palgab veteraane selle asemel et anda rohkem võimalusi noortele blablabla. Kas keegi veel mäletab? :D Hooajal 2008 meie duubelmeeskond oli parim esiliigas ja ükskõik kuidas meil läheb sel hooajal on näha et klubil on tugev tagala. Samas see milles Levadiat kunagi isegi süüdistati (!!!) on praegu hoopis teiste klubide (v.a. Flora) poliitika.

Eks '09 näita!

Praegu kindel on vaid see et tuleb väga väga huvita hooaeg.

PETSINHO
27.02.09, 03:14
Tuleb kindlasti väga huvitav hooaeg ja Levadia on jätkuvalt kõige teravama tipu kohtadele pretendent. Ja ma usun, et keegi ei unusta, et duubel oli Esiliiga võitja 2008 :D

Igatahes tuult tiibadesse ja edu ja õnne, sest seda läheb teil vaja. ;)

käbi
27.02.09, 03:37
Sel aastal meie kamp on olnud suht vaikne aga igaühel on hea tuju et klubi hooajaeelsed mängud ja tulemused on suht ok olnud. On meeldiv vaadata kuidas kaktuste post-Aastalõputurniiri eufooria on läbi ja kuidas Kalju juba unistab meistritiitlist. Kaljust rääkides, huvitav palju Nõmme pugejaid tuleb Flora sektorisse seekord et näidata et nemadki on Superkarika mängu tähtis osa :D

Ka lõbus on lugeda kuidas muutus mõnede kohalikute jalkaspetside suhtumine... aastal 2006 paljud karjusid et Levadia on mingi kohalik Chelsea keda noortejalgpall ei huvita, ja kes vaid ostab suvalisi pallureid välismaalt ning palgab veteraane selle asemel et anda rohkem võimalusi noortele blablabla. Kas keegi veel mäletab? :D Hooajal 2008 meie duubelmeeskond oli parim esiliigas ja ükskõik kuidas meil läheb sel hooajal on näha et klubil on tugev tagala. Samas see milles Levadiat kunagi isegi süüdistati (!!!) on praegu hoopis teiste klubide (v.a. Flora) poliitika.

Eks '09 näita!

Praegu kindel on vaid see et tuleb väga väga huvita hooaeg.

Kaua Sa Levadia fänn oled olnud tekib mul küsimus.

Alarikh
02.03.09, 15:30
Kaua Sa Levadia fänn oled olnud tekib mul küsimus.

Aastast 1993 jälgin Eesti jalgpalli ja käin Meistriliiga mängudel,
Levadia loomisest toetan neid, c.a. aastast 2001 tavaliselt tribüünilt.

urmar
03.03.09, 22:38
Lugege mängust ka sealt: http://jalgpall.struktuur.ee/4778

Alarikh
03.03.09, 23:18
Täiesti õiglane tulemas. Tubli kodutöö Rüütlist ja.... Meie poisid ikka lubasid et Meistriliiga on meie oma. Loodame paremat.

Ja veel üks asi. VILE. Olen kindel et mõlemad pooled nõustuvad et kohtunikute tegevus oli katastroof. Ma ei räägi siin kaartidest ja penaltides, mis tundsid õiged olevat. Aga suluseisud......

Tubli, Flora ja meil on point tõestada Meistriliigas.

Cheers!

Nahkpea
03.03.09, 23:19
Ja veel üks asi. VILE. Olen kindelt et mõlemad pooled nõustuvad et kohtunikute tegevus oli katastroof. Ma ei räägi siin kaartidest ja penaltides, mis tundsid õiged olevat. Aga suluseisud......

Olen nõus, vilepartii oli äärmiselt nõrk.

Nahkpea
03.03.09, 23:26
Mis Levadia puhul silma jäi - keskkaitse. Ilma Lemsaluta olete ikka kaitses püsti hädas kui Prins mingit imerohtu ei leia. Morozov oli kui mitte kõige nõrgem, siis üks nõrgimaid lülisid küll platsil.

Aga noh, hooaeg pole veel alanudki. Parandamisruumi on meil mõlemal küll ja küll. :)

Sanku
04.03.09, 10:18
Mis Levadia puhul silma jäi - keskkaitse. Ilma Lemsaluta olete ikka kaitses püsti hädas kui Prins mingit imerohtu ei leia. Morozov oli kui mitte kõige nõrgem, siis üks nõrgimaid lülisid küll platsil.

Aga noh, hooaeg pole veel alanudki. Parandamisruumi on meil mõlemal küll ja küll. :)

Jajah, eriti esimese värava olukorras oli Morozov nõrk. Nii nõrk, et polnd teist nähagi kuskil. :mad: Esimene obadus lõi silmad veele ja kogu ülejäänd mängu pühkis neid, suutmata mängule keskenduda. Juhtub. Loodetavasti edaspidi vähem.

Kaspy
04.03.09, 10:42
Jajah, eriti esimese värava olukorras oli Morozov nõrk. Nii nõrk, et polnd teist nähagi kuskil. :mad: Esimene obadus lõi silmad veele ja kogu ülejäänd mängu pühkis neid, suutmata mängule keskenduda. Juhtub. Loodetavasti edaspidi vähem.

Sa ei saanudki teda 1. värava puhul näha,kuna ta viibis tol hetkel platsi ääres

17
05.03.09, 00:50
Pole siin hõisata ka Levadial..

http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=80a194a9-c3c7-4026-9890-da361a3fb255&readcomment=1

ROOTSI KUNN
05.03.09, 00:56
Pole siin hõisata ka Levadial..

http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=80a194a9-c3c7-4026-9890-da361a3fb255&readcomment=1

See on juba ammu teada ,et Olümpia kinnistu istub Levadal kaelas nagu veskikivi. Inimlikult on isegi kahju aga ega ta ainuke pole ,kes oma kinnisvaradega perse lendas. Õnneks on tal ka paremad ärid ,mis ilmselt veepeal aitavad püsida nii ,et jalkaklubi Faneraga ühte saatust ei pea jagama.

Alarikh
06.03.09, 17:54
Nii... Tihhon on nüüd ametlikult jälle meiega mis tähendab et me ei kaotanudki liiga palju mängijäid, meil on parem duubel ja igal Levadia toetajal on põhjust olla optimist. Isegi vaatamata täiesti kohutavale mängule mis Levadia näitas Superkarika finaalis meil tegelikult olid võimalused et võita. See ka räägib sellest et meie põhivastased ei ole nii tugevad nagu nende fännid tahavad loota.

Ühesõnaga per aspera ad järjekordne tiitel :D

aanvaller
07.03.09, 13:58
Kas mitte Levadial ei peaks see aasta 10-aastane juubel olema :)?
-tea kas toimub midagi suuremat ka.

HaTe
09.03.09, 14:51
Nii... Tihhon on nüüd ametlikult jälle meiega mis tähendab et me ei kaotanudki liiga palju mängijäid, meil on parem duubel ja igal Levadia toetajal on põhjust olla optimist. Isegi vaatamata täiesti kohutavale mängule mis Levadia näitas Superkarika finaalis meil tegelikult olid võimalused et võita. See ka räägib sellest et meie põhivastased ei ole nii tugevad nagu nende fännid tahavad loota.

Ühesõnaga per aspera ad järjekordne tiitel :D

Alarkih. Ära Hõiska enne õhtut ma arvan siiski,et sa hakkad enda sõnu sööma. Ning tundub et Flora siiski on nii tugev nagu me loodame,sest superkarika võitsime siiski meie.Eks Laupäeval näeb mis saab;) panustan 3:1 Florale!

Thugie
13.03.09, 15:14
kuskil on mustade kostüümide pilti ka üleval, või jääb see saladuseks kuni mängupäevani ?

Alarikh
14.03.09, 21:19
Alarkih. Ära Hõiska enne õhtut ma arvan siiski,et sa hakkad enda sõnu sööma. Ning tundub et Flora siiski on nii tugev nagu me loodame,sest superkarika võitsime siiski meie.Eks Laupäeval näeb mis saab;) panustan 3:1 Florale!

Head õhtut ja bon appetit sulle! :D

Alarikh
14.03.09, 21:23
Nii, hooaja esimene tõsine mäng Meistriliigas on läbi ja.....
JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!

See oligi vana hea Levadia mis oskab kasutada oma võimalusi ja kontrollida mängu. Oli näha et mängu lõpus poisid olid nats väsinud, aga seis lubas mängida rahulikult.

Hei!
Hei!
Levadia Tallinn!

North
14.03.09, 21:30
Wohoooooooo, Levadia täna näitas, kuidas peab mängima...;)

Hei!
Hei!
Levadia Tallinn!

2mSööt3mMööda
14.03.09, 21:44
Kui võtta tänased 4 meeskonda(Kalev, Kalju, flora, levadia), kelle mängu täna nägin, siis mängis vist ainukesena normaalset jalgpalli Levadia.
Teistel käis ainult jube lahmimine ja praaki oli ikka jube palju.

eika
14.03.09, 21:44
Hooaja alguse asi.

Alarikh
14.03.09, 22:03
Miks jäid levadia omadele Kalju fännid ette. Minul oleks küll suht suva kui levadiaga mängul oleksid a`la ajax i fännid ja teeksid häält meie vastu. mida rohkem inimesi tribüünil seda parem ju kõigile.
Siin pole mingit erilist matemaatikat vaja, te lihtsalt ei meeldi paljudele.

Teie pugejad kes otsivad tähelepanu karjudes midagi Flora "tiivade" sektoris ei huvita eriti kedagi. Naljakad olete küll, tulge veel ja võtke oma pantrid kaasa. Mulle eriti meeldis see kloun kellel olid KAKS salli kaelas korraga - Kalju ja Flora omad. Tallinna uhkus selline :D

billy t
14.03.09, 22:10
mmmmmmmmm .. mehed mustas .. millised vormid! isegi fitti, t-pluusi kuningas ise, kannaks sellist särki!
ja nagu näha, siis mõjub hästi ka poiste mänguvormile.
no see on ju ammu teada, et kaunis ja hoolitsetud välimus süstib enesekindlust.
flora võiks ikka ka oma igavas vormis mingi muudatuse teha. ise soovitaks näiteks karvavesti särgi peale tõmmata.
kaunis õhtupoolik .. lumesadu .. ah jaa, ja võit ju tuli ka

PraS
14.03.09, 22:13
mmmmmmmmm .. mehed mustas .. millised vormid! isegi fitti, t-pluusi kuningas ise, kannaks sellist särki!
flora võiks ikka ka oma igavas vormis mingi muudatuse teha. ise soovitaks näiteks karvavesti särgi peale tõmmata.

kas triibulised polegi enam moes?

-RoMaRiO-
14.03.09, 22:15

jätsid Taki maha? :D

ja Alarkih, ma tuletaks teile meelde päeva, kui te tulite Kalju - Viljandi mängule oma laule laulma :)

elBiD
14.03.09, 22:21
Tegelt need mustad vormid sobisid päris hästi. Kiidusõnad ilusa mängu teinud Marmorile.

billy t
14.03.09, 22:25
kas triibulised polegi enam moes?

vanglas kindlasti on:)

rallikas
14.03.09, 22:32
Mina soovin Levadiale õnne. Levadikud olid selgelt Florast üle, Flora oli superkarika hale vari.

billy t
14.03.09, 22:34

qué? i? nunca!!!

North
14.03.09, 22:43

ja Alarkih, ma tuletaks teile meelde päeva, kui te tulite Kalju - Viljandi mängule oma laule laulma :)
Aga teie toetasite Florat ka Aastalõppu Turniiril, veel käite mängudel Zenit sallidega, Flora sallidega.. Keda te üldse toetate??
Meie Viljandit ei toetanud Kalju - Viljandi mängus, vaid laulude kaudu andsime teile teada kes on EESTI MEISTER! :D

-RoMaRiO-
14.03.09, 22:48
Aga teie toetasite Florat ka Aastalõppu Turniiril, veel käite mängudel Zenit sallidega, Flora sallidega.. Keda te üldse toetate??
Meie Viljandit ei toetanud Kalju - Viljandi mängus, vaid laulude kaudu andsime teile teada kes on EESTI MEISTER! :D

Flora ja Kalju salli kandis isik, kes juba ammu ei osale aktiivses fännigrupeeringus. Kas Zenidi salliga käimine on Eestis keelatud? Eesti jalgpalli toetame. Ja täna sa Kalju fännide seast Flora laule küll kuulda ei saanud, sest neid lihtsalt ei olnud.

Alarikh
14.03.09, 22:54
Ziga hui zaga hui....

Kaua sa mõtlesid enne postitamist? :D

AllanJ.
14.03.09, 23:22
kus juures ma mõtlesin kah Kalju - viljandi mängu ajal et miks kurat se levadia pläriseb seal säästusektoris. Ja ainuke asjakohane mõte mis mul tuli oli se et me olime kõvas konkurentsis eelmine aasta kui uustulnuk Ml'is ja me olime ohtlik teile.

North
14.03.09, 23:23
Flora ja Kalju salli kandis isik, kes juba ammu ei osale aktiivses fännigrupeeringus. Kas Zenidi salliga käimine on Eestis keelatud? Eesti jalgpalli toetame. Ja täna sa Kalju fännide seast Flora laule küll kuulda ei saanud, sest neid lihtsalt ei olnud.
Ei ole see keelatud, ise vaatan ja natuke toetan Zeniiti, aga kui oled Kalju fänn miks siis Zeniit salliga käia?
Kui Kalju salli kandja ei ole Nõmme Kalju fänn, siis jah, ei kuulnud :)

-RoMaRiO-
14.03.09, 23:28
Ei ole see keelatud, ise vaatan ja natuke toetan Zeniiti, aga kui oled Kalju fänn miks siis Zeniit salliga käia?
Kui Kalju salli kandja ei ole Nõmme Kalju fänn, siis jah, ei kuulnud :)

Kas siin on mingi reegel, et Levadia fänn võib Zeniti salliga käia ja Kalju oma ei või? Kui "oleole Nõmme Kalju" on Flora toetuseks, siis tõesti me toetasime Florat. Või "ziga-zaga" laul on Flora toetuseks?

North
14.03.09, 23:35
Kas siin on mingi reegel, et Levadia fänn võib Zeniti salliga käia ja Kalju oma ei või? Kui "oleole Nõmme Kalju" on Flora toetuseks, siis tõesti me toetasime Florat. Või "ziga-zaga" laul on Flora toetuseks?
Okei, Ma seletan sulle, ma seda ei öelnud et AINULT KALJU FÄNN ei saa Zeniiti salliga käia, Ok?

Mulle üldse ei meeldi, kui EML mängudel keegi kes on Mingi Klubi fänn käib Spartaki, Zeniiti, Arsenali mis iganes teise liiga salliga, aga see on minu mõte, ma sulle ei saa seda keelata, prosto skazal :D
And Relax, Take it Easy =)
11 aprillil tuleme Teile Külla...

elx
14.03.09, 23:52
oot.. aga kui tulla kalju - levadia mängule näiteks vapruse salliga? puhtalt selle tõttu, et see lihtsalt on kaelas:D samal põhjusel võib ju ka kaelas olla zeniidi sall, vot ei sa ru kus probleem on - kas tõesti ei või muid mänge vaatamas käia, kui ainult neid, kus mängib see kelle sall kaelas?

Nahkpea
14.03.09, 23:59
Jah, peletage kõik inimesed staadionilt eemale, neid käib ju seal nagu murdu praegu, kõigile ei jagu kohtigi.

Ainult mängivate klubide sallid tohivad kaelas olla, ülejäänud tõmmaku nahhui. Pole siin midagi staadioneid vaja ummistada.

in-the-stone
15.03.09, 00:14
Keegi oskab öelda mitmendatel minutitel väravad olid?

Martin
15.03.09, 00:17
Keegi oskab öelda mitmendatel minutitel väravad olid?

Eesti Jalgpalli Lliidu kodulehelt www.fcflora.ee leiad

almar
15.03.09, 11:05
kui ziga hui zaga hui pidada florale kaasaelamisex siis olid küll jh kaljukad kaasalauljad ja toetajad flora poolt, kuid muud seal polnud.
kuid mix levadia fännid tundsid end puudutatuna ja hakkasid kalju vastu miskit hõikama, kas levaadikutel on kahju et käiaxe sellisel põhirivaalide mängul nagu flora-levadia.

Alarikh
15.03.09, 12:32
kui ziga hui zaga hui pidada florale kaasaelamisex siis olid küll jh kaljukad kaasalauljad ja toetajad flora poolt, kuid muud seal polnud.
kuid mix levadia fännid tundsid end puudutatuna ja hakkasid kalju vastu miskit hõikama, kas levaadikutel on kahju et käiaxe sellisel põhirivaalide mängul nagu flora-levadia.

Ei ole siin midagi erilist. Me oleme lihtsalt lõbusad inimesed :D :D :D ja miks mitte visata paar nalja pugejate poole kui nad selgelt tulid toetada vastast? Kui nad kandsid oma klubi sallid siis järelikult nad esindasid antud mängul oma klubi. Seega hõikamine "kalju" vastu mitte "suvaline loll roosa salliga" vastu. Need kes käisid ise ju väitsid et me ei meeldi neile seal ja siin - mida nad ootavad? "Tere tulemas ja täname et toetate eesti jalgpalli? Naljamehed.

Oj, vabandust, kui keegi unustas ära - tegemist oli ikka Flora - Levadia mänguga, miks nii palju tähelepanu kalju poole :D Edaspidi paluks eelistada FÄNLUS foorumit.

Cheers!

yheksa
15.03.09, 21:45
Kuulge, mis te halate mingil täieliku pseudoprobleemi kallal. Kui midagi öelda tahate, siis öelge mängu kohta midagi tarka - köik ülejäänud on triviaalne.

Hea mäng oli ju :) Tempo oli vhmlt köva ja väravad olid ilusad, eriti too Levadia kolmas - sellist just väga tihti Eestis ei näe. Flora Vungita on üsna äpu ja sellest on tegelikult natukene kahju.

Ah-jaa mittemängust nii palju, et selline ilm ei ole ikka jalgpallisöbrale mingi nauding. Samas kui mängijatele meeldib ja EJL peab niimoodi vajalikuks, siis las mängivad publikuta.

-RoMaRiO-
20.03.09, 17:16
Küsimus endisele Levadia pallurile Miroslav Rõskevitšile.

Kalju ja Levadia fännide vahe?

Nõmme Kalju fännid on tõelised fännid, Levadia omad seda pole.

:)

Jasper
20.03.09, 17:55

ja kus seda küsiti?

fcfloraforever
20.03.09, 17:58
ja kus seda küsiti?

http://www.jkkalju.ee/?page=90&mid=3

Shermann
20.03.09, 17:58
ja kus seda küsiti?

Tema profiilis (http://www.jkkalju.ee/?page=90&mid=3)

Jasper
20.03.09, 18:01
aifakk tema profiilis. ei ole esimene kord, kui mängija püüab toetajatele mett keele peale määrida. mina seda tõsiselt ei võta, aga v-o hõõruks ka nina alla, kui korda läheks.

Alarikh
20.03.09, 20:27

Kas see amatöör veel mängib jalgpalli? :D

urmar
20.03.09, 20:49
miks seal profiilides palju tühja ruumi on, enne kui tekst tuleb. Muidu vägevad profiilid, parimad, nagu kogu Kalju kodukaski.

-RoMaRiO-
20.03.09, 21:30
Kas see amatöör veel mängib jalgpalli? :D

Siis on teil küll vilets tiim, kui selline amatöör juba teie eest mängis :D

Alarikh
20.03.09, 21:43
Siis on teil küll vilets tiim, kui selline amatöör juba teie eest mängis :D

JUST sellepärast et ta on amatöör see endine "noor lootus" enam ei mängigi Levadias. Ja just sellepärast ta sai vaid 3 mängu meie esindusmeeskonna eest hooajal 2008. Ta vist ei tea mitte ainult Levadia fännide olemasolust aga ka Levadia esindusmeeskonna mängijate nimed :D