PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

asdf
01.08.04, 16:17
Originally posted by oku

Originally posted by raido

800 000 EEKi. Täpselt sama palju kui UEFA Cupi pääsemise eest, nii et Levadia teenind juba 1 600 000 krooni. Pole paha.

Kuskohast selline info? Lihtsalt huvitav oleks jälgida palju edasised edasisaamised rahakotti täiendaks? Ja kas sellele 800K lisandub veel piletitulu?

See on ametlik info ju. Ja see on raha, mille saab klubi otse UEFAlt. Muud tulud (Eesti puhul ei saa küll piletitulust rääkida, sest see ei kata staadioni rentigi) lisanduvad sinna.

oku
02.08.04, 09:14
Originally posted by asdf
See on ametlik info ju. Ja see on raha, mille saab klubi otse UEFAlt. Muud tulud (Eesti puhul ei saa küll piletitulust rääkida, sest see ei kata staadioni rentigi) lisanduvad sinna.

Tean, et ametlik - ega ma ei arvanudki, et ümbrikupalka makstakse :) Lihtsalt tahtsin teada, kuskohast seda infot ise näha saaks.

sosku
02.08.04, 10:27
Originally posted by FCOperBK

lõhidalt - fakk juu Starman, kell 00.00 lülitati see kanal ümber euronews“le. Affid! Kui rikkamaks saan, siis lobun selle firma teenustest.

Tegelikult oli eelreklaamiga puusse pandud. Mängu näidati päev hiljem - laupäeva öösel vastu pühapäeva. Nii et ära veel sellepärast SM-i peale vihane ole. :)

ethan
02.08.04, 14:14
Originally posted by oku

Lihtsalt tahtsin teada, kuskohast seda infot ise näha saaks.

siit? (http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=29.07.04&r=3&id=160454)

Kui UEFA sarja pääsemine tõi Levadia kassasse 80000 Šveitsi franki (800 000 krooni), siis Bohemiani alistamine teist samapalju.

oku
02.08.04, 16:47
Originally posted by ethan

Originally posted by oku

Lihtsalt tahtsin teada, kuskohast seda infot ise näha saaks.

siit? (http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=29.07.04&r=3&id=160454)

Kui UEFA sarja pääsemine tõi Levadia kassasse 80000 Šveitsi franki (800 000 krooni), siis Bohemiani alistamine teist samapalju.

Väga kena :) Kas keegi teab, palju norrakate võitmine kaukasse tooks?

lennu
07.08.04, 23:32
Tänase Levadia - Lootuse mängu kohta polegi suurt midagi öelda. Kodumeeskonna nii suur võit oli ju täiesti ootuspärane, sest Alutaguse meeskonnast on tänavu lahkunud mitmed põhimehed + sisetülid. Vaevalt nad omale hooaja alguses ette kujutasid, et on kolmandas ringis sunnitud väravavahi keskkaitsesse panema ning keskväljale asetama 16-aastase poisikluti. Terve kohtumise jooksul sooritas Lootus ühe hädise pealelöögi raamidevahele ja täiesti ebaõnnestunud nurgalöögi.

Levadia poolelt võiks muidugi nuriseda realiseerimisoskusega, eriti Leitani ja Voskoboinikovi kallal, kes korduvalt ei suutnud ära kasutada imehäid võimalusi, samas võis asi olla ka 3:0 eduseisu saavutades motivatsiooni languses. Tõestuseks Levadia ründajad tegid karistusalas aegajalt toredat tsirkust, lollitades Lootuse kaitsjaid.

budu
10.08.04, 14:00
levadia kustutab norrakad täna ära pakunn 4:0 levadiale:õnnelik:

Karla
10.08.04, 14:03
täna ei toimu mängu.ülehomme toimub.

oku
10.08.04, 14:09
Ei toimu ka homme. Hoopis ülehomme.

Edit: Sorri - mul on lugemisprobleemid :D

nimh
12.08.04, 16:47
Pakuksin
1:0 võõrsil ja 2:0 kodus Levadiale

$$$
12.08.04, 17:22
Kust näeb levaadia tänast mängu? plz öelge kui teate.

$$$
12.08.04, 17:23
levadia*;)

$$$
12.08.04, 17:26
ja edu levadiale. täna 0:0 ja kodus 1:0:)

siimsorokin
12.08.04, 19:54
Originally posted by $$$

ja edu levadiale. täna 0:0 ja kodus 1:0:)

Kle sa võiksid oma postitust muuta mite 10 erinevat teha, ning mängu skoori jälgi livescore\'ist! ;)

$$$
12.08.04, 21:16
:) levadia jäi esimesel mintil kahjuks:( 1:0 taha aga üheksandal mintil lõi Voskoboinikov 1:1 :P

kahju ainult terjast ja hakast:(
Stabaek [2 - 1] Haka Valkeakoski
49\' [0 - 1] Popovich
51\' [1 - 1] V.P. Gunnarson
53\' [2 - 1] E. Markegеrd

budu
12.08.04, 23:05
krdi bulgaarlasest kohtunuk pani ikka hea käki aga pole hullu tallinnas saavad norrakad ikka tala.1-2 polegi kõige hullem kui arvéstada et kodus piisab ka 1-0 võidust ja see ka tuleb

siimsorokin
12.08.04, 23:08
Tõesti, kaks pendlit, tundub liiast ning esimese kommentaar oli ka, et ei puutund levadia vend vastast üldse, aga jah 1:2 kõige hullem pole! Kodus pannaks Bodo kotti!

Kõik siis vaatama ikka kodumängu! :deemon:

bomb
13.08.04, 01:24
Vähemalt Levadia kaotas võõrsil väärikalt mitte saades sauna ning penaltites ehk Levadia võib ajalukku minna. Muideks Levadia on ainus klubi kes on kõigis praeguses eksisteerivas eurosarjas pääsend edasi avarigis ( nii Intertotos Meistriteliigas kui ka Uefas)

Martin
13.08.04, 09:25
Levadia poolsetest kommentaaridest tundub küll, et kohtunik pani neile Norras lihtsalt perse. Ekskjuzemuaa mai french.

Tihane
13.08.04, 09:42
Originally posted by Martin

Levadia poolsetest kommentaaridest tundub küll, et kohtunik pani neile Norras lihtsalt perse. Ekskusemuaa mai french.

minuarust ollakse peamiselt mitte rahul selle esimese penaltiga .. ülejäänud faktoreid nagu ei mainita. .. aga jah .. ega palju rohkem polegi vaja kui 1 värav, mis mängu otsustab .. võtab tavaliselt ka mängutuju ära.

Amadeus
13.08.04, 14:12
esimese penalti kohta öeldi jah ,et Hohlov ei puutundki tüüpi. teise kohta väideti et asi toimus karistusala joonel, seega oleks kohtunik võinud ka lugeda see väljaspool toimunuks. aga noh kodus tuleb värav puhas hoida ja paar kolli teisele poole ära libistada.

Matis
13.08.04, 15:48
Originally posted by Amadeus

esimese penalti kohta öeldi jah ,et Hohlov ei puutundki tüüpi. teise kohta väideti et asi toimus karistusala joonel, seega oleks kohtunik võinud ka lugeda see väljaspool toimunuks. aga noh kodus tuleb värav puhas hoida ja paar kolli teisele poole ära libistada.
Jah tuleb muidugist värav puhas hoida, kuid loodan Levadia mehed suudavad Eestile nii tüüpilisest rünnakukartusest üle olla ning ei libista posti ega viielt meetrilt ei tea kuhu.:kaval:

Ramm
24.08.04, 12:36
Tallinna linnavalitsus kritiseeris valitsuse sporditoetuste jagamist ja teatas plaanist eraldada 100 000 krooni spordiklubile FC Levadia.

\"Ajal kui valitsus kaalub ajakirjanduse andmeil vähemalt 70 miljoni kroonise kingituse tegemist Eesti jalgpallikarika mängudel kolmandale positsioonile jäänud jalgpalliklubile FC Flora staadioni ehitamiseks, rõhutaks Tallinn oma tagasihoidliku toetusega spordiklubi FC Levadiale toetust reaalsetele sportlikele saavutustele,\" teatas linnavalitsus Raepressi vahendusel.

See summa on ikka väga naeruväärne..:doh: :oih:

Amadeus
24.08.04, 12:49
reaalsetest saavutustest klubi puhul võiks ikkagi justnimelt rääkida siis kui klubis mängivad enda kasvandikud ja neid ka pidevalt väljapoole müüakse. see pole mingi saavutus kui kokku ostetud meestega meitritiitel võetakse.

Martin
24.08.04, 12:52
Algselt postitas Amadeus

reaalsetest saavutustest klubi puhul võiks ikkagi justnimelt rääkida siis kui klubis mängivad enda kasvandikud ja neid ka pidevalt väljapoole müüakse. see pole mingi saavutus kui kokku ostetud meestega meitritiitel võetakse.

Nagu kes? Et siis nimed ja põhjendus.

ugla
24.08.04, 13:25
Au ja kiitus Linnavalitsusele , et ka jalgpalli arendamiseks raha antakse . Kuid miks on vaja kohe hakata kritiseerima valitsuse plaani staadion lõpuni ehitada ? Ja väga naljaks sõnastus -Eesti jalgpallikarika mängudel. Minu teada on meil Meistriliiga kus Flora hetkel kolmas on . Aga noh , ju meie linnavalitsuse kompetentsed ametnikud teavad paremini. Ning 900 tuhat eelmine aasta Kalev Unitedile - mille eest ? Aa, õigus jah Savi Ets on ju selle asutuse aupresident. Edu talle , tervist ja pikka iga.

Amadeus
24.08.04, 15:49
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Amadeus

Nende esindusmeeskonnas ei ole mitte ühtegi mängijat kes oleks nende enda kasvandik. Seega ei ole vajadust mitte ühtegi nime nimetada.

Martin
24.08.04, 16:47
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas Martin

Algselt postitas Amadeus

Nende esindusmeeskonnas ei ole mitte ühtegi mängijat kes oleks nende enda kasvandik. Seega ei ole vajadust mitte ühtegi nime nimetada.

Tell it to Arsenal! jne...

Amadeus
24.08.04, 16:50
Ma ei räägi mitte PL-st vaid kodumaisest liigast. ja siin on minu arvates küll märksa olulisem kuidas klubi toimib , mitte kui palju häid mehi nad suudavad teistelt klubidelt endale kokku meelitada.

SleepWalking
24.08.04, 16:52
Algselt postitas Martin

urrrr ....

step up, ashley cole ...

Martin
24.08.04, 18:52
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Martin

urrrr ....

step up, ashley cole ...

Ma teadsin, et sa haukad selle sööda peale :P

Ja Amadeusile - misasi on süsteem? Kas see tähendab, et alates 10-aastaselt selles klubis olnud? 12? 14? 16? 18?

Amadeus
24.08.04, 19:09
Algselt postitas Martin

Ja Amadeusile - misasi on süsteem? Kas see tähendab, et alates 10-aastaselt selles klubis olnud? 12? 14? 16? 18?

Kus sa süsteemi nägid?

ja ma loeks seda kui on noortegrupist täiskasvanute meistrikatega ühinenud.

siimsorokin
24.08.04, 21:21
Kas keegi oskab öelda palju neljapäevasele Levadia - Bodo mängule pilet maksab??
Nägin kuskil, et 100.- aga kas alaealistele ka mingi soodustus või kõigile 100??

ethan
24.08.04, 22:14
Algselt postitas siimsorokin

Kas keegi oskab öelda palju neljapäevasele Levadia - Bodo mängule pilet maksab??
Nägin kuskil, et 100.- aga kas alaealistele ka mingi soodustus või kõigile 100??

Soodus on 40, eelmüügist 100, kohapeal 125.

marabella666
25.08.04, 01:03
kusjuures eelmüügist ostes kuulub sooduse alla kuulub ka üliõpilane, vähemalt eelmise ringi mängus oli see nii. Ja mul on selle üle ütlemata hea meel. :õnnelik:

oku
25.08.04, 16:37
Mina sain ka staadionilt ostes üliõpilasena soodust, kui ma ei eksi. Aga 100% ei ole kindel - mälu na õhuke.

oku
26.08.04, 18:52
Ras-tva-tri Levadia!!! Kui härrased teise poolaja sama edukalt mängiksid olekski üks eesti meeskond nii kaugel, kuhu enne jõutud pole!

3rk1
26.08.04, 20:28
Peesse, 90. pidid ikka ära lööma.

Silver
26.08.04, 20:40
Kaotus, seitsmendal pendlal eksis Dovydenas..:( Oijah.. ei vea kohe..

Martin
26.08.04, 20:41
Algselt postitas treze

Kaotus, seitsmendal pendlal eksis Dovydenas..:( Oijah.. ei vea kohe..

Kaheksandal.

3rk1
26.08.04, 20:43
Kurat see on küll tõsiselt nõme. Viimase minutini juhtida ja siis pähe saada. Vit*u küll

Tihane
26.08.04, 21:27
kahju .. tegelikult vedas et penaltiteni vastu peeti .. alates teise poolaja algusest olid meie poisid tunduvalt väsinumad ja jõuetumad kui norrakad.

andsid kõik mis anda oli .. Rüütli \"hea õnne korral...\" jäi pidama .. ei olnud head õnne.

Juunior
26.08.04, 21:43
KURAT,tõesti sitt päev.

Ramm
27.08.04, 15:14
Täna loositi paaridesse UEFA karikavõistluste 1. ringi jõudnud meeskonnad. Eile penaltitega Tallinna FC Levadia alistanud Norra klubi Bodo/Glimt sai enda vastaseks Türgi klubi Besiktas.

Karla
27.08.04, 15:17
loodame et besiktas taob nende pedede puuri täis ,nad võitsid kohtumise kohtuniku abiga kuradi värdjad.

ROOTSI KUNN
30.08.04, 20:26
Valgalt väga südi vastupanu. Ikkagi liidrile kaks väravat lüüa. Hea ,et ainult Alutaguse on selline sats ,kes järjest pakke saab. Selles mõtes on edasiminek olemas eelmistel hooaegadel on ikka kogu aeg kaks klubi olnud ,kes haledalt lutti saavad.:lahe:

realmadridfan
30.08.04, 20:43
Algselt postitas saar

loodame et besiktas taob nende pedede puuri täis ,nad võitsid kohtumise kohtuniku abiga kuradi värdjad.

Kurat! Oleks VDB-d Tallinnas näinud.

dreyd
30.08.04, 22:01
see küll ei puuduta ainult Levadiat, aga küsimus tekkis 21. vooru hoiatuste kohta, 3 mängu peale 12 kollast ja neist 2 läks punaseks, vihane andmine?

U2
31.08.04, 01:02
Levadia sai Voskoboinikovist lahti..
Link (http://www.fcmbs.be/NEDERLANDS/index.php)

zaz
31.08.04, 01:07
Algselt postitas promootor

Levadia sai Voskoboinikovist lahti..
Link (http://www.fcmbs.be/NEDERLANDS/index.php)

pigem kaotas ;)

Igatahes Voskoboinikov on siis üks esimesi kes kohe nii suure sammu Läände on teha suutnud. Ülemineku summa kohta pole andmeid?

eston maravilha
31.08.04, 01:14
teda võimalik nüüd ka eurospordist näha belgia liiga kokkuvõttes

shepard
31.08.04, 01:34
Miskine pikem teema/ülevaade/vms miskises üldrahvalikult arusaadavas keeles ka leidub äkki kusagil? :doh:

dänks I.A.

;)

U2
31.08.04, 01:38
Varsti on soccernet.ee-s üleval

bomb
18.09.04, 07:51
Uudis Fc Levadia vastane fc BODO tegi Uefa karikasarjas 1-1 viigi Istambuli Besiktasega keda juhendab nüüd Vincete de Bosque:õnnelik:

Karla
18.09.04, 15:58
üks üllatus oli täna meistriliigas .levadia kaotas transile 0-1 ,transi võiduvärava lõi 90+3 anton semjonov.

3rk1
18.09.04, 16:18
Transile meeldib viimastel minutitel väravadi taguda vist. Igatahes nüüd võib jälle põnevamaks minna, kui TVMK ka võidab.

Amadeus
19.09.04, 19:11
ei tea, põnevuseks vist ikka enam piisavalt ruumi ei ole. küll on põnevust endiselt 2. koha saatuse osas, ja ka 4. koha osas.

raido
20.09.04, 19:19
Algselt postitas Amadeus

ei tea, põnevuseks vist ikka enam piisavalt ruumi ei ole. küll on põnevust endiselt 2. koha saatuse osas, ja ka 4. koha osas.
Pigem 1. koha saatuses. TVMK\'l on hetkel hea minek, Levadial mitte just kõige parem. 2 omavahelist mängu on veel ees, nii et lõpp võib väga põnevaks minna.
Flora peaks hetkeseisuga lootrma, et Trans neile järgi ei jõuaks.

3rk1
20.09.04, 21:24
Algselt postitas Amadeus

Flora ja Transi vahel on 10 punkti ja ka Transi ning Merkuuri vahel on kümme punni. Ei usu, et midagi veel muutub seal. Aga Levadia TVMK duell tõotab põnev tulla. Nagu eelkõneleja mainis ei ole Levadial just kõige parem minek.

Amadeus
21.09.04, 10:40
Ei usu mina , et Flora mängijad nii lihtsalt selle 2. koha ära annavad. Omavahelistes mängudes vast ikka annavad endast parima. Arnol oleks ju ka parem lahkuda võidukalt, sest siis võib vähemalt ütelda, et näete vea tegite. Aga Levadial olid see viimane mäng lihtsalt Nahk, Kruglov ja Dmitrjev väljas seega suhteliselt peata mäng. Järgmine kord on nad jälle rivis ja mängu pilt kohe teine. 4. koha all pidasin siiski silmas seda, et Merkuur võib endiselt Transi ohustada. Seda ma hästi ei usu, et trans eesolijaid veel kinni püüab.

Amadeus
21.09.04, 17:07
Tohohh, Levadial järgmises mängus mõlemad keskkaitsjad korraga väljas kaartide tõttu. Huvitav kes neil seal siis mängima hakkab. Kalimullin kindlasti üks, aga kes teine on? Ratnikov on üks võimalus, aga mõnes mõttes on vist Prinsi kasutamine loogilisem käik. Ta on ikkagi kogenud tegija ja just sellel kohal harjunud mängima.

kaala
20.10.04, 21:39
levadia, ja üldse eesti meistriliiga sündmusi huvitab järsku uefa, huvitav huvitav:)
link (http://www.uefa.com/footballcentral/news/Kind=16/newsId=246437.html)

3rk1
20.10.04, 22:11
UEFA.com = Margus Luik
Tegelt ei huvita see kedagi.

lume
23.10.04, 18:18
Õnnitlused Levadiale meistritiitli puhul !!!!!!!!!!!!!!!

Martin
23.10.04, 18:27
Meeldiv võit. Kui nad muidugi meeskonda edasi müüvad ja ründeliini eriti ei tugevda, siis kahjuks vist CLis pikka teekonda ei tule, kuid ikkagi.

Edu tulevikuks!

siimsorokin
23.10.04, 18:31
Tõesti edu Levadiale edasiseks!
Kõige sümpaatsem meeskond Eesti minu arust ! ;)

Õnnitlused meistritiitli puhul ka muidugi! :doh:

IndrekL
23.10.04, 18:34
Tunnen rõõmu sest nad siiski Eestiliigas mu lemmikud. Loodame, et järgmine aasta CL-is suudetakse vähemalt teise ringi jõuda. Vosko müük oli mõnes mõttes hea mõnes halb. Nimelt Eestlastel on vaja väliskogemuse selles pole kahtlustki, aga teiseks oli ta üks Levadia parimaid ründajaid. Siiski edu Levadiale järgmiseks hooajaks.:)

SleepWalking
23.10.04, 19:01
Algselt postitas Rooney#8
Nimelt Eestlastel on vaja väliskogemuse selles pole kahtlustki, aga teiseks oli ta üks Levadia parimaid ründajaid.

eestlastel?

Drogba
23.10.04, 19:12
hea hooaeg tõesti levadia poolt loodame et meeskond mängib järgmisel hooajal sama hästi või paremini õnnitlen Eesti meistrivõistluste võidu puhul :)

3rk1
23.10.04, 21:06

Nimelt Eestlastel on vaja väliskogemuse selles pole kahtlustki, aga teiseks oli ta üks Levadia parimaid ründajaid.

eestlastel?
Hakkab pihta...

Karla
23.10.04, 21:27
Algselt postitas 3rk1

eestlastel?
Hakkab pihta...

mis asi hakkab pihta?

skint
23.10.04, 21:32
Algselt postitas Karla

mis asi hakkab pihta.

Karla, ma küll saan aru, et sarnaselt Decofani \'na\'-le on sinu firmamärgiks üherealised postid, mille lõpus on raudselt punkt (.) ja see on omamoodi humoorikaski, aga ma olen kuulnud, et küsilauses peab vist lõpus muud märki kasutama...

Tanua
23.10.04, 21:33
Algselt postitas skint

Algselt postitas Karla

mis asi hakkab pihta.

Karla, ma küll saan aru, et sarnaselt Decofani \'na\'-le on sinu firmamärgiks üherealised postid, mille lõpus on raudselt punkt (.) ja see on omamoodi humoorikaski, aga ma olen kuulnud, et küsilauses peab vist lõpus muud märki kasutama...

Ma ei ole mingi Decofan sul na :viha: Mulle ei meeldi see barca vant na :viha:

Karla
23.10.04, 21:36
Algselt postitas skint

Algselt postitas Karla

mis asi hakkab pihta.

nüüd muutsin ära.kas oled rahul?

mjkk
23.10.04, 21:43
Algselt postitas Karla
nüüd muutsin ära.kas oled rahul?
ma skinti elu ei oska lahti harutada, aga mina küll ei ole, sest noh:

Algselt postitas Karla
mis asi hakkab? pihta.
ja ära enam vasta.

ja teemasse... kahju, et viljandisse minemata jäi, oleks vahva olnud sealset staadionit uurida ja levadia triumfi kui sellist näha.

kaala
24.10.04, 02:19
ei jah, see uskumatu värav sai etv spordilehelt ära vaadatud:) etv väike kala selles uudises oli see, et kui rüütli hakkas intervjuud andma, oli sinna kirjutatud: artur kortenko, fc levadia peatreener:lahe:

IndrekL
24.10.04, 11:14

eestlastel?
Voskoboinikovil on Eesti kodakondsus, ehk siis ta on eestlane. Mul tekib selline mulje, et ükskõik mida ma postitan isegi kui ma ajan normaalset juttu siis on ikka martini või SW-l midagi öelda.:segadus:

v6hiv66ras
24.10.04, 11:22
Levadia 4-1 Viljandi Tulevik (http://www.zone.ee/tavaar/Levadia%204-1%20Viljandi%20Tulevik.wmv)

Credits To ETV

IndrekL
24.10.04, 11:30
Algselt postitas v6hiv66ras

Levadia 4-1 Viljandi Tulevik (http://www.zone.ee/tavaar/Levadia%204-1%20Viljandi%20Tulevik.wmv)

Credits To ETV
Mul laseb hääli segamini, kõiki koos nagu.:oih:

-Antz-
24.10.04, 12:36

Voskoboinikovil on Eesti kodakondsus, ehk siis ta on eestlane. Mul tekib selline mulje, et ükskõik mida ma postitan isegi kui ma ajan normaalset juttu siis on ikka martini või SW-l midagi öelda.:segadus:

Kodakondsus teeb temast eestlase? Kui punnnis kõhuga must zimbabwelane otsustab peale konteineris saabumist siia pidama jääda ja kunagi kodakondseks saab - see teeb siis temast ka eestlase?

Kle poiss, Martin tegi spetsiaalselt laste kooivaheaja teema, kas sa ei arva, et sel on sinuga midagi pistmist?

bomb
24.10.04, 17:21
Õnnitlused Tallinna Levadiale minu poolt. See aasta te väärisite Meistritiitlit.

IndrekL
24.10.04, 22:20
Algselt postitas -Antz-

Kodakondsus teeb temast eestlase? Kui punnnis kõhuga must zimbabwelane otsustab peale konteineris saabumist siia pidama jääda ja kunagi kodakondseks saab - see teeb siis temast ka eestlase?

Kle poiss, Martin tegi spetsiaalselt laste kooivaheaja teema, kas sa ei arva, et sel on sinuga midagi pistmist?
No jälle hakkad mölisema tra ega mina talle seda kodakondsust ei võtnud.

SleepWalking
24.10.04, 22:24

Mul tekib selline mulje, et ükskõik mida ma postitan isegi kui ma ajan normaalset juttu siis on ikka martini või SW-l midagi öelda.:segadus:

Selsamal hetkel, kui sa normaalset juttu ajama hakkad - ei ole kellelgi midagi halvustavat öelda.

Adriano#10
24.10.04, 22:28
õnnitlused Levadiale Meistritiitli võitmise eest!
Edu neile ka järgmiseks hooajaks!

aga Kotenko lõi päris ilusa värava...:silm4:

Silver
25.10.04, 11:40
http://213.35.156.10/etv/23102004_levadiameister.wmv :D Ei, Kotenko ikka oskab! :)

marcello
26.10.04, 05:14
Kotenko saab samasugust venemaa vastu ka proovida nüüd kus Poom jõuludeni audis

Jack
26.10.04, 15:52
Irww looda looda:kaval:

marcello
26.10.04, 21:09
loodangi aga sina jack looda,et su tõeline mamarodina samasugust pakki ei saa mis nad viimases mängus said

fsae
27.10.04, 02:09
tallinna levadia rules.

sosku
27.10.04, 09:34
Järgmisel aastal on oodata Levadia koosseisu noorenemist. Arbeiter ja Pari mõtlevad putsad varna riputada. Iseenesest pole see sellises vanuses meeste kohta üllatav, kahju ainult, et viimasel ajal suurenenud eestlaste protsent Levadias sellega väheneda võib.
Eksviljandlased võitsid oma sünnilinnas meistritiitli (http://sakala.ajaleht.ee/271004/esileht/sport/5013055.php)

IndrekL
27.10.04, 11:35
Algselt postitas sosku

Järgmisel aastal on oodata Levadia koosseisu noorenemist. Arbeiter ja Pari mõtlevad putsad varna riputada. Iseenesest pole see sellises vanuses meeste kohta üllatav, kahju ainult, et viimasel ajal suurenenud eestlaste protsent Levadias sellega väheneda võib.
Eksviljandlased võitsid oma sünnilinnas meistritiitli (http://sakala.ajaleht.ee/271004/esileht/sport/5013055.php)
Mõlemad on endale ka töökoha leidnud. Nimelt töötavad mõlemad Tallinna Arte Gümnaasiumis jalgpalliklassis õpetajatena.

Amadeus
27.10.04, 16:49
Levadia kodukal ja EPL-s artikkel Maarjamäe staadionist. Ehk hakkavad seal kah lõpuks asjad liikuma.

Drogba
30.10.04, 20:11
kas keegi teab kui palju maksab homse mängu pilet Levadia-Flora Kadrioru staadionil

Karla
30.10.04, 20:14
Algselt postitas davids26

kas keegi teab kui palju maksab homse mängu pilet Levadia-Flora Kadrioru staadionil\'

täiskasvanutele maksab 40 krooni pilet lastele 20 krooni.

Adriano#10
30.10.04, 20:24
Ise l2hen homme seda m2ngu vaatama...Loodan et Levadia v6idab kuigi nad m2ngivad pingevabalt...:õnnelik:

Drogba
30.10.04, 20:27
Ma arvan lasevad nendel mängida kes eriti palju mänginud ei ole.:õnnelik:

budu
31.10.04, 13:34
ja võidavad ikkagi

Karla
31.10.04, 13:54
esimene poolaeg levadiale 2-0,tundub et flora peab see aasta kolmanda kohaga leppima.

piilupart
31.10.04, 14:30
Algselt postitas Karla

esimene poolaeg levadiale 2-0,tundub et flora peab see aasta kolmanda kohaga leppima.
Äkää, ei tohi nii, Flora peab end kokku võtma. :oih:

Karla
31.10.04, 14:40
Algselt postitas piilupart

Algselt postitas Karla

kui flora võidaks ka selle kohtumise saaks ta ikka kolmanda koha ,sest tvmk juhib 3-1

Adriano#10
31.10.04, 15:56
Algselt postitas Karla

Algselt postitas Karla

kui flora võidaks ka selle kohtumise saaks ta ikka kolmanda koha ,sest tvmk juhib 3-1ja Levadia v6itiski 2-0...Purje ja Simsoni v2ravast...:õnnelik:

piilupart
02.11.04, 17:02
Algselt postitas Adriano#10

Algselt postitas Karla

Algselt postitas Karla

kui flora võidaks ka selle kohtumise saaks ta ikka kolmanda koha ,sest tvmk juhib 3-1ja Levadia v6itiski 2-0...Purje ja Simsoni v2ravast...:õnnelik:
Eieiei. :(
Mhh, kolmas koht..no hea seegi. :doh:

Jaan
06.11.04, 21:04
Postimehes pikk intervjuu (http://www.postimees.ee/061104/esileht/sport/149343.php) Tarmo Rüütliga.

Karla
07.11.04, 15:12
FC KURESSAARE - FC LEVADIA TALLINN 1:6 (1:2)

Pealtvaatajaid: 80

Peakohtunik: Hannes Kaasik
Abikohtunikud: Allan Ilves, Robert Pajussaar

Väravad: 9. Pukk - 21., 57. pen. Nahk, 38., 60., 90.+1. V. Leitan, 59. Tšelnokov

Hoiatused: 56. Pukk, 57. Kluge

FC Kuressaare: Müür, Meet, Pihel, Kluge (76. Rajaver), Reiska, Tasa (51. Raamat), Kulikov, Kaljuste (69. H. Karlson), Pukk, Õunpuu, Koplimäe.

FC Levadia: Djatšenko, Hohlov-Simson, Šišov, Kruglov, Pari, Rõtškov (63. Rõškevitš), Nahk, Vassiljev, V. Leitan, Aleksandr Dmitrijev (46. Aristov), A. Purje (46. Tšelnokov).

budu
07.11.04, 15:13
skoor polegi kõige suurem kui algul arvati tulevat.

Jaan
07.11.04, 15:39
Levadia kasutas pingipoisse tavapärasest rohkem.

ethan
07.11.04, 16:04
Algselt postitas Jaan

Levadia kasutas pingipoisse tavapärasest rohkem.

Ainsad pingilt võetud mehed olid Aristov ja Rõškevitš. Teised peaks Levadial küll 100% igaks mänguks valmis olema põhis platsile tulla (Djatšenko, Rõtškov jt.).

Loodetavasti hakkavad liigamängude arvu suurenemisega ka Flora ja Levadia juhendajad noori karikamängudeks platsile laskma, sest arvatavasti jääb praegune mängude arv enamusele väheks.

Martin
07.11.04, 16:11
Kuressaare pole just Sõrve oma tasemelt...

kaala
07.11.04, 16:11
kuressaare poisid läksid isegi juhtima;) , aga jah, mõned minutid levadia viigistas ja siis läks asi oma teed.

Jaan
07.11.04, 20:10
Djatshenko, Pari, Leitan, Rõtshkov, Aristov, Rõshkevitsh. Ükski neist pole sel hooajal pidevalt algkoosseisus olnud, kui kõik mehed olemas.

Amadeus
08.11.04, 10:31
Algselt postitas Jaan

Djatshenko, Pari, Leitan, Rõtshkov, Aristov, Rõshkevitsh. Ükski neist pole sel hooajal pidevalt algkoosseisus olnud, kui kõik mehed olemas.

No nüüd sa küll paned veits mööda. Pari ja Rõtshkov on kindlalt rohkem platsil käinud kui näiteks Purje , keda sa üldse ei maini. Kusjuures Rõtshkovi on väga stabiilselt kasutatud vähemalt poole mängu ulatuses. Ja kindlasti ei saa pingipoiste hulka nimetada Leitanit, kes peale Arbeiterit on ründajatest kõige tihedamini väljakul käinud.

greenday
08.11.04, 14:44
Algselt postitas Martin

Kuressaare pole just Sõrve oma tasemelt...Treener ütles kindlasti: \"Poisid, mängime oma mängu\".:D

Jaan
08.11.04, 18:31
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas Jaan

No nüüd sa küll paned veits mööda. Pari ja Rõtshkov on kindlalt rohkem platsil käinud kui näiteks Purje , keda sa üldse ei maini. Kusjuures Rõtshkovi on väga stabiilselt kasutatud vähemalt poole mängu ulatuses. Ja kindlasti ei saa pingipoiste hulka nimetada Leitanit, kes peale Arbeiterit on ründajatest kõige tihedamini väljakul käinud.

Kotenko - Shishov, Hohlov-Simson, Cepauskas, Kruglov - Vassiljev, Nahk, Dmitrijev, Dovydenas - Purje, Arbeiter (Voskoboinikov).

Tugevaimate vastaste puhul on koosseis selline olnud. Kuigi jah, Leitani osas on sul tõesti õigus, kontrollisin järgi. Samas, see ongi Levadia tugevus, et ühtlane vahetusmeeste pink, keegi ei lange ansamblist välja. Rõtshkov ja Pari siiski, kui kõik pulgad olemas, on umbes 2.-3. vahetusmehed keskväljale (Nahk, Dmitrijev, Vassiljev, Dovydenas, Leitan on ees, Ratnikov kuskil nende tasemel).

Chazlor
10.11.04, 15:51
Allo

Nii tore on sind parandada Jaan :)
Pari on viimastel hooaegadel eelkõige kaitses mänginud, nii ka selle hooaja lõpus. Muidu sul tuline õigus.

Parimatega

sosku
10.11.04, 16:39
Pikk intervjuu Levadaga Molodjosh Estoniis. Panen siia ühe lõigu, mis mind tõeliselt hämmastas ja näitab tema suhtumist Eesti koondisesse.

Krasnodari lendate? Kellele kavatsete Vene - Eesti mängus pöialt hoida?

Kindlasti lendan. Lendab ka Juri Tshurilkin, kel seisab seal ees rida kokkusaamisi, s.h. ka meie mängijatega.
Isegi ei tea, kellele kavatsen pöialt hoida. Kui Eesti mängiks Ukrainaga*, poleks vist paslik küsida. Siin on minu jaoks väga oluline, kes Eesti koondises mängivad. Ma pole ammu niimoodi Eestile kaasa elanud, kui Liechtensteini mängus, kus Kotenko esimest korda väravas seisis.
Kui mängivad meie kasvandikud - on üks asi. Kui ei - on meeleolu muidugi teine.

*Levada on rahvuselt ukrainlane.

eston maravilha
10.11.04, 17:13
kas roman abramovitsh peaks inglise--ukraina/venemaa mängus inglismaale kaasa elama kuna ta on juhuslikult ühe inglise klubi omanik?

budu
10.11.04, 17:29
estonil õige tähelepanek

Jaan
10.11.04, 23:55
Algselt postitas Chazlor

Allo

Pari on viimastel hooaegadel eelkõige kaitses mänginud, nii ka selle hooaja lõpus. Muidu sul tuline õigus.

Parimatega

Tõsitõsi. Ma ise nägin teda suvel poolikus sekkumas, seetõttu tegin ennatliku üldistuse.

Amadeus
11.11.04, 08:37
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas Chazlor

Allo

Parimatega

Tõsitõsi. Ma ise nägin teda suvel poolikus sekkumas, seetõttu tegin ennatliku üldistuse.

Kevadistes kontrollkohtumistes mängis ta ka poolikus.

Shrek
22.11.04, 20:53
Argo Arbeiter ja Mati Pari lõpetasid profikarjääri. Link. (http://sport.etv.ee/index.php?046141)

ROOTSI KUNN
07.12.04, 01:16
Läksin mina täna TTÜ jõusaali oma vanu konte liigutama ja kohe sattusin kokku Levadia -2 kuttidega ,kes seal Hepneri ja mingi teise tolguse juhendamisel trenni tegid.
Mina muidugi mingi profisportlane ei ole aga sellise trenniga kasvaks mul küll sammal selga.:lahe: Osa venkareid olid laisad,riided olid räpased ja pesemata. Teised olid jälle täitsa vastupidi. Eesti poisid ,kes Levadias mängivad tegid omaette pundis ja olid asjalikud. Aga kõige suurem oli mu üllatus ,kui nägin Levadia uut täiendust kahe noore ja andeka eestlase näol. Poleks iial uskunud aga paistab ,et money talks....
Teen asja vähe huvitavaks ja lasen pakkuda ,kes need kaks kutti seal olid Vihjeks nii palju ,et tegu pole Tallinna poistega ja nad on teatud vanuseastme koondises.
Kes on need kaks eestlast ,kes on nüüd Levadale terve koorma metalli võlgu? ;)

Jaan
07.12.04, 02:00
Pakuks Konsa ja Roops.

ilms
07.12.04, 03:03
tibla jääb tiblaks tuleb tõdeda ja mõningad erandid kellesse suhtun suure lugupidamisega (a\'la Stepanov) kinnitavad reeglit.

Jaak
07.12.04, 08:54
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Läksin mina täna TTÜ jõusaali oma vanu konte liigutama ja kohe sattusin kokku Levadia -2 kuttidega ,kes seal Hepneri ja mingi teise tolguse juhendamisel trenni tegid.
Mina muidugi mingi profisportlane ei ole aga sellise trenniga kasvaks mul küll sammal selga.:lahe: Osa venkareid olid laisad,riided olid räpased ja pesemata. Teised olid jälle täitsa vastupidi. Eesti poisid ,kes Levadias mängivad tegid omaette pundis ja olid asjalikud. Aga kõige suurem oli mu üllatus ,kui nägin Levadia uut täiendust kahe noore ja andeka eestlase näol. Poleks iial uskunud aga paistab ,et money talks....
Teen asja vähe huvitavaks ja lasen pakkuda ,kes need kaks kutti seal olid Vihjeks nii palju ,et tegu pole Tallinna poistega ja nad on teatud vanuseastme koondises.
Kes on need kaks eestlast ,kes on nüüd Levadale terve koorma metalli võlgu? ;)

Kõigepealt palju õnne mulle juubeli postituse puhul!:D
Pakun, et mõni Tartu SK-10 mees.

Martin
07.12.04, 09:34
Algselt postitas Jaan

Pakuks Konsa ja Roops.
Sa eksid. Nad ei lahku Tammekast. Veel vähemalt mitte.

Amadeus
07.12.04, 10:32
Ma ka ei arvaks et mõni Tammeka kutt vabatahtlikult kõrgliiga asemel tahaks jälle esiliigas pallida, sest just sellest meeskonnast oli ju jutt - Levadia II. Pigem võiks ta jah olla mõni sk10 kutt või miks mitte ka Kuressaarest keegi - Kriska, Raamat?

ROOTSI KUNN
07.12.04, 10:39
No jah,mis siin ikka pikalt salata . Jaak arvas juba klubi ära ma panen nimed kirja.
Need kaks ,kes järgmisel hooajal ilmselt Levadia -2 koosseisus mängima hakkavad on kaksikvennad Eino ja Sander Puri ,kes mängivad Eesti U-17 koondises. Huvitav oleks teada ,kuhu siirduvad SK-10 -st veel kaks väga head kutti . Üks on Teniste ja teise nimi praegu ei meenu. Aga eks me aastalõpu turniiril näeme ,kes kus mängib !!:kaval:

Jaak
07.12.04, 11:26

No jah,mis siin ikka pikalt salata . Jaak arvas juba klubi ära ma panen nimed kirja.
Need kaks ,kes järgmisel hooajal ilmselt Levadia -2 koosseisus mängima hakkavad on kaksikvennad Eino ja Sander Puri ,kes mängivad Eesti U-17 koondises. Huvitav oleks teada ,kuhu siirduvad SK-10 -st veel kaks väga head kutti . Üks on Teniste ja teise nimi praegu ei meenu. Aga eks me aastalõpu turniiril näeme ,kes kus mängib !!:kaval:

ehh krt, oleks võinud ise ka nimed panna. Arvasingi neid;)

Silver
10.12.04, 11:09
Levadia vastased Kubok Sodruzhestval teada

Jaanuaris 2005 osaleb FC Levadia Tallinn traditsioonilisel turniiril Kubok Sodružestva, kust võtavad osa endise NSVLi vabariikide meistrid. Turniir toimub Moskvas 15ndast kuni 23nda jaanuarini.

Eesti meister mängib A-alagrupis. Tema vastased on Minski Dünamo (Valgevene), Almatõ Kairart (Kasahstan) ja Venemaa noortekoondis.

B-alagrupis kohtuvad Gruusia, Usbekistani, Leedu ja Kõrgõzstani meistrid, C-alagrupis Läti, Tadžikistan ja Armeenia, D-alagrupis Moldova, Türkmenistan ja Aserbaidžaan.

Moskva Lokomotiiv ja Kievi Dünamo liituvad teiste meeskondadega alates poolfinaalidest.

Valikmängud gruppides toimuvad 15., 16., ja 18. jaanuaril. 19. jaanuaril kohtuvad neljandikfinaalides alagruppide võitjad. 21. jaanuaril mängivad poolfinaalides ¼-finaali võitjad ja ülalmainitud Venemaa ja Ukraina meistrid.

Finaalkohtumine toimub 23. jaanuaril 2005.

mikc
11.12.04, 17:06

Tenistel on ka leping Levadiaga,nagu ka Puridel, ja kes see neljas on?.....Äkki Raudsepp?

ethan
11.12.04, 17:15
Levadia (nagu ka TVMK) võiksid alustada sellest, et omale korralikud särgid laseksid valmistada.

Sk-10st on U17 koondislasi viis: Purid, Teniste, Raudsepp ja nimetamata on seni Tarvo Laurson. Et Levadia oma järelkasv läbi lüüa ei suuda, teeb natuke nukraks.

mikc
11.12.04, 19:46
Algselt postitas ethan

Levadia (nagu ka TVMK) võiksid alustada sellest, et omale korralikud särgid laseksid valmistada.

Sk-10st on U17 koondislasi viis: Purid, Teniste, Raudsepp ja nimetamata on seni Tarvo Laurson. Et Levadia oma järelkasv läbi lüüa ei suuda, teeb natuke nukraks.

Sama vanuse Levadia järelkasvu enamus läks ju TVMK-se aastad tagasi(Ratnikov&Co).

ROOTSI KUNN
12.12.04, 09:49
Algselt postitas ethan

Ükski klubi maailmas ei suuda AINULT oma kasvandikega läbi lüüa ja tegelikult on see hea ,et üle Eesti paremaid noormängijaid skauditakse tugevamatesse klubidesse. Levadia -2 on omi kasvandikke ümbes 1/3 meeskonnast .

ethan
12.12.04, 14:11
Ükski klubi maailmas ei suuda AINULT oma kasvandikega läbi lüüa

Millal ma seda väitnud olen? Pealegi kaldud Sa kursilt natuke kõrvale, sest 16-aastastega kaubitsemine ei ole päris see, mida ma mõtlen kui räägin teemal \"oma kasvandikud põhikoosseisus\". Kui Sa saad mõttele pihta...

mikc
13.12.04, 21:59
Algselt postitas ethan

Ükski klubi maailmas ei suuda AINULT oma kasvandikega läbi lüüa

Millal ma seda väitnud olen? Pealegi kaldud Sa kursilt natuke kõrvale, sest 16-aastastega kaubitsemine ei ole päris see, mida ma mõtlen kui räägin teemal \"oma kasvandikud põhikoosseisus\". Kui Sa saad mõttele pihta...

Ja selline asi veel, et sk-10 poisid ise läksid Levadiasse,mitte Levadia ei kutsunud neid.
Nad tulid seoses EJL poolt moodustatud jalgpallurite klassiga Tallinnasse elama ning Flora süsteemiga nad ühineda ei tahtnud.

PraS
13.12.04, 22:08
Algselt postitas peremees

Tenistel on ka leping Levadiaga,nagu ka Puridel, ja kes see neljas on?.....Äkki Raudsepp?

Kaks vilj poissi liiguvad ka Levadia poole. Üks on neist Saag ja teise nimi hetkel ei meenu.

ROOTSI KUNN
14.12.04, 10:51
Jah. Teniste oli ka eile TTÜ-s juba Levadia trennis . Vaatame siis ,millal need Viljandi kutid ilmuvad. Ma ei tahaks siin jälle Florat ja Levadiat võrdlema hakata . Mõlemal klubil on oma head ja vead aga üks tegur räägib praegu selgelt Levadia ja teine Flora kasuks. Levadial on praegu Eesti parim treener ja Floral on parim treengbaas. Viimase osas võib Levadia Florale peatselt järele jõuda.:lahe:

siidi
14.12.04, 11:00

aga üks tegur räägib praegu selgelt Levadia ja teine Flora kasuks. Levadial on praegu Eesti parim treener ja Floral on parim treengbaas. Viimase osas võib Levadia Florale peatselt järele jõuda.:lahe:

paljalt hea treeneri peale ei saa kogu klubi elu ülesse ehitada. Mõttelaad on oluline. ka selles osas on klubid erinevad

Amadeus
20.12.04, 13:26
Levadia kodukas kirjutab et Rõtshkov lahkub klubist vastasikkusel kokkuleppel. Sellest kahjuks midagi ei räägi kas ta ka kuskil mujal plaanib veel edasi mängida.

Jaak
20.12.04, 13:44
Algselt postitas Amadeus

Levadia kodukas kirjutab et Rõtshkov lahkub klubist vastasikkusel kokkuleppel. Sellest kahjuks midagi ei räägi kas ta ka kuskil mujal plaanib veel edasi mängida.

Pole ime. Jäi ta ju eelmisel aastal pingipoisiks. Usun, et ta jätkab mängimist ja kõige tõenäolisem uus klubi on ehk TVMK. Aga eks näe.

marcello
21.12.04, 03:01
Mida teeb TVMK Rõtskoviga,vanust juba küll mehel.Ise pakuks,et tema tee viib merkuuri

Jaak
21.12.04, 09:13
Algselt postitas marcello

Mida teeb TVMK Rõtskoviga,vanust juba küll mehel.Ise pakuks,et tema tee viib merkuuri

Nagu estfootball kirjutab on sul ilmselt õigus...paraku pidavat mees pigem aga karjääri üldse lõpetama.

P.S. Lisaks kirjutab sama portaal,et Kalevi meistriliigaga liitumine on praktiliselt kindel ja meeskond täiendab ridu. Treeningutega on liitunud Kulikov ja Tkatshuk Kuressaarest ning endised Levadia mehed Apalinski ja Kirillov.

Martin
21.12.04, 09:16
Algselt postitas Jaak
P.S. Lisaks kirjutab sama portaal,et Kalevi meistriliigaga liitumine on praktiliselt kindel ja meeskond täiendab ridu. Treeningutega on liitunud Kulikov ja Tkatshuk Kuressaarest ning endised Levadia mehed Apalinski ja Kirillov.

Jeesti vuti maaletooja - Tjallina Kjalev? :) Kus see vaidlus oligi...? Kuigi iseenesest oleks Kalevi liitumine kurb. Pärnu jääks taas ilma. Samas võibolla ongi hea, saab Vapruse peale panustada kõik rahad.

PraS
21.12.04, 09:44
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Jaak

Jeesti vuti maaletooja - Tjallina Kjalev? :) Kus see vaidlus oligi...? Kuigi iseenesest oleks Kalevi liitumine kurb. Pärnu jääks taas ilma. Samas võibolla ongi hea, saab Vapruse peale panustada kõik rahad.

Merkuuris on rohkem jeesti keelt?
oh sind pimekana küll:)

Martin
21.12.04, 10:07
Algselt postitas PraS
Merkuuris on rohkem jeesti keelt?
oh sind pimekana küll:)
Ma pole seda väitnudki, kuid Kalevi teemal läks küll mingi hetk andmiseks ;)

Amadeus
21.12.04, 10:45
Kalev on ise küll ajanud just viimastel aastatel suurt eestistamise liini, seega need lisandumised oleks mõnevõrra nende ideelisuse vastu. Pigem oleks oodanud et nad püüaksid enda alla saada niisuguseid tegelasi nagu Kütt ja võibolla ka Levadia duublis mängivaid selle - Priidel, Nool, Tammo, Veskimägi. Miks mitte ka Mitt jms. Igatahes mitte neid keda nüüd pakutud.

Jaak
21.12.04, 12:39
Algselt postitas Amadeus

Kalev on ise küll ajanud just viimastel aastatel suurt eestistamise liini, seega need lisandumised oleks mõnevõrra nende ideelisuse vastu. Pigem oleks oodanud et nad püüaksid enda alla saada niisuguseid tegelasi nagu Kütt ja võibolla ka Levadia duublis mängivaid selle - Priidel, Nool, Tammo, Veskimägi. Miks mitte ka Mitt jms. Igatahes mitte neid keda nüüd pakutud.

vast on need nimed kirja pandud rohkem seetõttu, et tegemist nagu venekeelse portaaliga?

lennat
21.12.04, 14:39
Maksim Rõtškov, ka Maks, oli Levadia hing, ütlen isegi, et süda ja meeskonna mootor.
Tundub, et kui ta meeskonna juurest lahkub, ongi vana Maardu Levadiaga lõpp ka. Ehk hakkab praegu Tallinna Levadia nime kandev meeskond iseenda uut imagot looma või on üldse kõigega lõpp. Mullu tiris Maks ihuüksinda meeskonna \"soost\" napilt pronksile.
Ja Rüütli ka treenerina, muidugi, aga just väljakul, ma mõtlesin. Teisalt, ju oli õige aeg sealt lahkuda! Maks võiks ühe kodulinna, Tartu, meeskonnale nõu ja jõuga appi minna.

sosku
21.12.04, 16:11
Algselt postitas lennat
Maks võiks ühe kodulinna, Tartu, meeskonnale nõu ja jõuga appi minna.

Kahtlane. Sest Saveljevile antud kommentaaris ütles Tartu kohta nii: \"Ei näe mõtet mängida meeskonnas, mis ei pretendeeri liigas kõrgele kohale.\"

lennat
22.12.04, 09:01
Algselt postitas sosku

Algselt postitas lennat
Maks võiks ühe kodulinna, Tartu, meeskonnale nõu ja jõuga appi minna.

Kahtlane. Sest Saveljevile antud kommentaaris ütles Tartu kohta nii: \"Ei näe mõtet mängida meeskonnas, mis ei pretendeeri liigas kõrgele kohale.\"

Praegune leige suhtumine võib üleöö muutuda kui Rõtškovile teha korralik pakkumine.
\"Kosilastel\" ei tasu unustada, et Maks \"sai kinga\" FC Levadiast, mitte Kopli Dünamost.

marcello
22.12.04, 09:06
Seda minagi mõtlen ja ei imestaks üldse kui 29 ja 30-ndal teda juba Merkuuri vormis näeks.

Amadeus
22.12.04, 11:42
Levadia teatas siis nüüd ka ametlikult nende Tartu poistega lepingu sõlmimisest. Lepingu said küll ainult 3 poissi.

FC Levadia sõlmis lepingu kolme noore mängijaga
22 Detsember 2004 | 10:53

FC Levadia Tallinn sõlmis töölepingu kolme Tartu SK-10 kasvandikuga.

FC Levadiaga liitusid poolkaitsjad Eino Puri (sünd. 07.05.1988), Sander Puri (sünd. 07.05.1988) ja Taijo Teniste (sünd. 31.01.1988).

Kõik kolm nimetatud mängijat treenivad koos esiliiga hooajaks valmistuva FC Levadia II meeskonnaga.

Samuti teatab levadia kodukas ,et Gorjatshov jätkab ka uuel hooajal vähemalt esimese poole Transis

Oleg Gorjatšov jätkab Narva Transis
22 Detsember 2004 | 11:02
FC Levadia Tallinn ja JK Trans Narva sõlmisid lepingu, mille kohaselt mängib poolkaitsja Oleg Gorjatšov (sünd. 20.07.1978) laenulepingu alusel piirilinna klubis kuni 31.07.2005.

Laenulepingu lõppemise järel on JK Transil võimalus Gorjatšovi mängijaõigused lõplikult omandada.

Gorjatšov veetis laenulepingu alusel JK Transi ridades ka lõppenud hooaja teise poole.

Amadeus
23.12.04, 16:21
Veel üks noorte koondislane siis Levadia poolt värvatud. Tundub et Levadia on asunud eriti agressiivselt mitte-Flora-süsteemi noortekoondislasi kokku korjama.

PraS
23.12.04, 16:53
Algselt postitas Amadeus

Veel üks noorte koondislane siis Levadia poolt värvatud. Tundub et Levadia on asunud eriti agressiivselt mitte-Flora-süsteemi noortekoondislasi kokku korjama.

Andrei on just selline mees, kes peaks Konstatin Vassiljevi koha ülevõtma aasta või kahe pärast, kui Konstatin ikka maabub kuskil välismaal. Sadrin on selline mängumees, kes on edukas nii äärepoolikuna kui ka ründava poolikuna. Sel sügisel ta ei osalenud kahjuks U19 turniiril, kuna vigastas end laagris.

raido
28.12.04, 15:38
>Eesti meistermeeskond Tallinna Levadia testib lähiajal kahte välismaalast, kinnitas Soccernet.ee-le klubi pressiesindaja Indrek Petersoo.

\"Ühte tutvustame avalikkusele juba homme (kolmapäeval - toim.) Aastalõputurniiril, teine ühineb meiega jaanuaris,\" ütles Petersoo, kuid ei soovinud mängijate nimesid avaldada.<

Selline uudis siis.
Kas keegi teab kes need kaks tundmatut välismaalast on? Ma küll ei tea, aga pakun et nad on mõlemad Leedukad. Razanauskas võiks üks olla. Mees Eestis varemgi mänginud ning hetkel on Rootsis pingipoiss.

Drogba
29.12.04, 10:52
FC Levadia testib Leedu ründajat

Eesti Jalgpalli Liidu Aastalõputurniiri rahvusvahelisel turniiril mängib FC Levadia ridades leedulasest ründaja Martynas Karalius.

24-aastane Karalius naaseb FC Levadiasse testimisele jaanuaris ning osaleb eeldatavasti nii Livonia Cupil kui Kubok Sodružestva turniiril Moskvas.

Senise mängijakarjääri jooksul on Martynas Karalius mänginud Kaunase klubides FK Inkaras-2, Kauno jegeriai ning FBK, samuti Klaipeda Atlantases.

Karaliuse suurimateks saavutusteks on Leedu meistritiitel aastal 2003 ning karikavõit 2001. aastal. Ründaja on neljal korral kuulunud Leedu kuni 21-aastaste koondisesse.

UEFA karikasarjas on Karalius osalenud 7 kohtumises, UEFA Intertoto sarjas on leedulase arvel 6 kohtumist ja 2 väravat

raido
29.12.04, 11:15
Levadia koosseisust puudub aga teine leedulane Chepauskas?!

Drogba
29.12.04, 12:22
FC Levadia koosseis rahvusvaheliseks turniiriks

FC Levadia peatreener Tarmo Rüütli nimetas meeskonna koosseisu 29. ja 30. detsembril Kalevi spordihallis toimuvaks Eesti Jalgpalli Liidu Aastalõputurniiri rahvusvaheliseks turniiriks.

FC Levadia koosseis:
Aleksandr Djatshenko (VV)
Ilja Salasin (VV)
Sergei Hohlov-Simson
Miroslav Rõshkevitsh
Dmitri Kruglov
Tihhon Shishov
Andrei Kalimullin
Konstantin Nahk
Aleksandr Dmitrijev
Konstantin Vassiljev
Eduard Ratnikov
Aleksandr Rulkov
Vitali Leitan
Ats Purje
Vladimir Tshelnokov
Andrei Shadrin
Martynas Karalius (LIT)

Jux
29.12.04, 17:24
Küsimus 1: Aga kus on Artur Kotenko?

Küsimus 2: Ja TVMK ridades teeb kaasa Švets - Mark-poiss tagasi Eestis?

Ei viitsinud neid küsimusi Eesti jalgpalli viktoriini teema alla kopida. ;)

Amadeus
30.12.04, 13:58
Algselt postitas Jux

Küsimus 1: Aga kus on Artur Kotenko?

Küsimus 2: Ja TVMK ridades teeb kaasa Švets - Mark-poiss tagasi Eestis?

Ei viitsinud neid küsimusi Eesti jalgpalli viktoriini teema alla kopida. ;)

Keegi kuskil kommentaarides väitis et kindla allika andmetel jätkab Shvets siiski venemaa esiliigas ja siin toksis ainult oma lõbuks.

mjkk
30.12.04, 18:52
käisin eile esmakordselt aastalõputurniiri kajastamast ja ma arvan, et kõige rohkem on öelda siin teemas nähtu põhjal. et testimisel olnud leedukas oli täielik pask minu arust, siis temast ma ei räägi. aga postituse põhjus: miroslav rõškevitš.. alles 18-aastane, mängis nr. 17 all, kes nägid. atleetliku kehaehitusega, küllaltki osav palliga, mängis levadia esimeses koosseisus ratnikovi ja purjega ees. info (http://www.fclevadia.ee/tallinn-II/ryshkevitsh.shtml).

paistab, et üks potentsiaalne järgmise hooaja läbimurdjaid. keegi oskab ehk lisada, mina polnud varem tollest tüübist kuulnud.

flora noored jäid minu silmis talle alla, eriti pettusin kohalikes poistes - ištšuk ja kuusk... aga ühe turniiri põhjal järeldusi teha on muidugi vale, seetõttu oleks minu silmis teretulnud info tolle rokkarliku rõškevitši aadressil.

ethan
30.12.04, 19:42
Algselt postitas Magpie

käisin eile esmakordselt aastalõputurniiri kajastamast ja ma arvan, et kõige rohkem on öelda siin teemas nähtu põhjal. et testimisel olnud leedukas oli täielik pask minu arust, siis temast ma ei räägi. aga postituse põhjus: miroslav rõškevitš.. alles 18-aastane, mängis nr. 17 all, kes nägid. atleetliku kehaehitusega, küllaltki osav palliga, mängis levadia esimeses koosseisus ratnikovi ja purjega ees. info (http://www.fclevadia.ee/tallinn-II/ryshkevitsh.shtml).

Juhtusin olema eelmisel hooajal staadionil, kui Rõškevitš (poola päritolu tõttu ütleksin hoopis Ryczkiewicz) tegi oma hooaja ainsa mängu Levadia põhimeeskonna eest vahetusest sisse tulles. Ühe mängu põhjal mõistagi mingeid järeldusi tegema ei hakanud, kuid potentsiaali on temas kindlasti, kuid imho ei erine ülejäänud noorte pallurite massist Eestis, mis on suhteliselt andekas seltskond, kuid vähe vääraka suhtumisega (ei käi üldse kõnealuse isiku kohta, keda siinkirjutaja ei tunne).

TVMK kohta - natuke haiglane, kui vaadata kõrvalt Flora koosseisu, kes kogu põhikoosseisu Aastalõputurniiriks välja vahetanud. TVMK-l mõistagi noorem Ratnikov koosseisus (iseenesestmõistetav arvestades seda, kes peatreeneriks on), tema kõrval veel üks oma kasvandik, kuid ülejäänu kõik sama vana hall vene mass, kes viimased kes-teab-mitu aastat nende põhikoosseisus olnud. Ühesõnaga, Sedini jutt, et järgmiseks hooajaks koosseis oluliselt nooreneb, näib olevat saunajutt või tema enda uitmõte, sest Švets nende koosseisu vaevalt nooremaks teeb.

Trans - narvakad on lisanud oma koosseisu ML-st välja langenud Lootuse kaks parimat (?) mängumeest: ukrainlase Ametovi ning Popovi.

Merkuur - lisanud Lootusest oma koosseisu väravavaht Starodubtsevi, mis on väga positiivne, sest Lepmetsal on seni Merkuuris konkurents puudunud.

Seekordsest Aastlalõputurniirist - kui Levadia täna kl. 21 algavas mängus Flora võidab, on nad selle toreda saaliturniiri võitnud. Arvestades Flora eilseid ja tänaseid tulemusi, on see enam kui tõenäoline.

Aastalõputurniirist üldiselt - mõistagi vajalik turniir, kuid ootan aega, mil Eestis valmis esimene täismõõtmetes tribüüniga sisehall, kus edaspidi võidaks seda turniiri läbi viia; Kalevi hall pole siiski jalgpalli otstarbeks - varasematest aastatest on meelde jäänud, et halli sisemus saab kõva vatti, ning üleüldse pole Kalevi hall vaatamiseks kõige parem variant, sest saalijalgpall pole ikka päris see...

raido
30.12.04, 19:43
Saalijalgpall ei näita mängutaseme kohta suurt midagi. Kindlasti aga ei tohiks Leedu mesitri ning hooajal 2002 12 väravat löönud mängja kohta öelda pask Eesti liiga mõistes.

duff_K
30.12.04, 23:01
äkki keegi valgustaks lolli ja ütleks mis mees on Aleksander Sadrin ?

kurkull
30.12.04, 23:12
Algselt postitas duff_K

Pärit Pärnust kuulus U-19 koondises. mängis see aasta Pataljoni JK III liigat ja selle aasta Eesti A-klassi meister Pärnu Kalevi võistkonnas

duff_K
30.12.04, 23:18
tänan abi eest

PraS
30.12.04, 23:18
Algselt postitas duff_K

Algselt postitas PraS

Algselt postitas Amadeus

Andrei on just selline mees, kes peaks Konstatin Vassiljevi koha ülevõtma aasta või kahe pärast, kui Konstatin ikka maabub kuskil välismaal. Sadrin on selline mängumees, kes on edukas nii äärepoolikuna kui ka ründava poolikuna. Sel sügisel ta ei osalenud kahjuks U19 turniiril, kuna vigastas end laagris.

Kui Ryczkiewicz-st rääkida siis on ta Esteli kasvandik, kuid tõesti kahjuks Poola päritolu ja ei tohiks omada eesti passi. Mäletan veel aega(2-3 a. tagasi) kui ta Ajaxi eest mängis ning seda Kalevi turniiril ja krt kus oli juba siis poisil tehnika. Tollases tiimis oli teisigi väga häid tüüpe, kuid kahjuks neid pole enam midagi kuulda olnud. Ajaxis kasutati teda puhta ründajana, kuid Levadias peaks ta täitma ründava pooliku ülesandeid.

duff_K
30.12.04, 23:29
Ryczkiewiczi vastu sai ka kunagi noortes mängitud ....tõesti väga hea tehnikaga, aga noh nagu Ajaxil on kombeks tuleb sealt igast rahvusest mängijaid v.a eesti omi.......... teine väga andekas poiss oli Vjatseslav Moltsjanov, kes mängis eelmine hooaeg Ajaxi eest esiliigat ning ta Vene passiga.....ei tea see hooaeg kadus ära kuhugi sõitis maybs koju.

Amadeus
31.12.04, 13:10
Algselt postitas duff_K

Ryczkiewiczi vastu sai ka kunagi noortes mängitud ....tõesti väga hea tehnikaga, aga noh nagu Ajaxil on kombeks tuleb sealt igast rahvusest mängijaid v.a eesti omi.......... teine väga andekas poiss oli Vjatseslav Moltsjanov, kes mängis eelmine hooaeg Ajaxi eest esiliigat ning ta Vene passiga.....ei tea see hooaeg kadus ära kuhugi sõitis maybs koju.

Kui juba poola päritoluga siis ilmselt kirjutatakse ta ikka Ryszkiewicz.

mg
31.12.04, 15:40
Trans - narvakad on lisanud oma koosseisu ML-st välja langenud Lootuse kaks parimat (?) mängumeest: ukrainlase Ametovi ning Popovi.

tea, kas nad just parimad on, aga tahtejõulisemad ilmselt küll.

Merkuur - lisanud Lootusest oma koosseisu väravavaht Starodubtsevi, mis on väga positiivne, sest Lepmetsal on seni Merkuuris konkurents puudunud.

Starodubtsev nüüd küll mingit konkurentsi ei tohiks pakkuda, sest ta on ikka tõsiselt sitt väravavaht.
ütleme siis nii, et kui lootusel oleksid teised väravavahid seisnud, oleks nii mõnigi punkt juures olnud, aga nagu nähtud sai sobisid ülejäänud väravavahid ka väljakule.

Jaan
03.01.05, 17:52
FC Levadia kodukas väidab, et Ratnikov on CSKA Sofia juures testimisel. Ühest küljest tore, et ka neil kontakte välismaal, iseasi, et Bulgaaria liiga pole kasvõi Vene omagagi võrreldav. Iseasi on juba Ratnikovi taseme vastavuses antud klubiga.

raido
03.01.05, 17:58
CSKA Sofia on igal juhul kõvem klubi kui Taavi Rähna klubi Lutski Volõn.

malagar
03.01.05, 18:47
Aga Rähn mängib kõvemas liigas ja on pidevalt põhis ja Ratnikovi pole veel ära ostetud

Jaak
04.01.05, 09:03
Ka teine ründaja saabus testimisele. Slovakk Milan Goncak.

http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=04.01.05&r=3&id=167791

ROOTSI KUNN
04.01.05, 09:52
Replligi korras tahaks öelda ,et äsja lõppenud Aastalõputurniiril oli Ratnikov minu üllatuseks Levadia parim ja lõi mitu päris ilusat kolli. Üldiselt me ju teame ,mis on Bulgaaria koondise tase,omal nahal oleme tundnud ja ega nende klubidki kehvad pole. Sofia ZSKA on kuulus ja traditsioonidega klubi ja Ratnikovile oleks see just õige koht ,sest kõrgemat lendu tiivad ei kannaks.:lahe:

Amadeus
04.01.05, 11:38
FC Levadia testib Milan Gloncakit
4 Jaanuar 2005 | 8:22
Alates 4. jaanuarist viibib FC Levadias testimisel Slovakkia ründaja Milan Gloncak (sünd. 21.02.1979).

Gloncak osaleb FC Levadia koosseisus nii 9. jaanuaril Riias peetaval Livoni Cupil kui 15. jaanuaril Moskvas algaval Kubok Sodruzhestva karikaturniiril.

Varem on Gloncak mänginud Slovakkia klubides Zvolen, Dukla Banska Bystrica ja Slovan Bratsilava.

gamer
04.01.05, 11:51
huvitav, kuidas mees siis kah mängiks, muidugi positiivne et välismängijaid ikka eesti liigasse tuuakse

Amadeus
04.01.05, 18:45
Esfootball.ee kirjutab ,et Kotenko oli tsunami ajal kah Tais aga õnneks teises regioonis, mis kannatada ei saanud. Kotenko ise sai teada tsunamist alles sõprade murelikest telefonikõnedest. Seega jutu uba selles, et ise on mees elus ja terve ja vist juba eestis tagasi. Selle puhkuse tõttu ta muide ei osalenudki aastlõpu turniiril.

Sir. Nuutu
04.01.05, 19:56
siis läks tal hästi.
õnneks:) ;)

zaz
05.01.05, 03:03
ja Zelinski ongi siis Levadias nüüdsest?

marcello
05.01.05, 03:14
Algselt postitas zaz

ja Zelinski ongi siis Levadias nüüdsest?

kas oled saanud kätte vana artikli kus oli,et kui välja mängima ei saa siis on variandid levadia või flora või on mingi uus allikas?

zaz
05.01.05, 03:38
Lähtusin sellest (http://sloleht.ee/index.aspx?id=167850&r=3) ja tulin kohe siia küsima, et mis teadjamad ka räägivad...

marcello
05.01.05, 03:49
Algselt postitas zaz

Lähtusin sellest (http://sloleht.ee/index.aspx?id=167850&r=3) ja tulin kohe siia küsima, et mis teadjamad ka räägivad...

uups
Teades Pohlakut võib vist kindel olla ühes-Jorh Floras kindlasti ei mängi.Aga mina olen rahul,Levadiasse on vaja lahkunud Arbeiteri ja Pari asemel eestlasi,et tal ka eesti fänne oleks.Mitte,et tal neid muidu ei oleks aga eestlased levadias toovad fänne kindlasti juurde.

Amadeus
05.01.05, 11:22
Se oleks huvitav küll, kui üks vanemaid Flora veterane, üks väheseid keda Pohlak on pidanud väärt utsitamist ka vanemas eas, nüüd Levadiasse siirduks. Paras pauk moraalile ja lojaalsusele, aga noh ega Phlak ilmselt ei tahaks talle sellist palka ka maksta millega ta harjunud on.

ROOTSI KUNN
05.01.05, 11:30
Päris 100% selles veel kindel olla ei saa aga paistab küll ,et Jorh tõmbab Levadia särgi varsti selga. Kas tõesti kordub Eesti Meistriliiga traditsioon ,et klubid võidavad kuldasid kolm korda järjest :P . Vaadates ,keda Levadia endale praegu hangib siis läheb Floral raskeks ,kui just mõni mees arengus imehüpet ei tee.
Fanera on ka tulekul aga räägitakse ,et Shvets ilmselt siia ei jää ,agent otsib talle uut klubi.

Amadeus
05.01.05, 11:38

Päris 100% selles veel kindel olla ei saa aga paistab küll ,et Jorh tõmbab Levadia särgi varsti selga. Kas tõesti kordub Eesti Meistriliiga traditsioon ,et klubid võidavad kuldasid kolm korda järjest :P . Vaadates ,keda Levadia endale praegu hangib siis läheb Floral raskeks ,kui just mõni mees arengus imehüpet ei tee.
Fanera on ka tulekul aga räägitakse ,et Shvets ilmselt siia ei jää ,agent otsib talle uut klubi.

Kolm korda järjest??? Seni on tavaliselt ikka 2 aastase tsükliga asi toiminud. Ainult Flora nüüd viimati oli 3 aastat järjest. Levadial oleks 3 järjestikkuse meistritiitli tarvis veel 2 aastat võita.

Amadeus
06.01.05, 12:11
Levadia pani järjekordsele noortekoondislasele käpa peale. Sedapuhku siis Kaimar Saag Viljandi SK-st.

Drogba
06.01.05, 23:45
Järgmine hooaeg saab siis näha mis mees esiliigas või meistriliigas korda saadab.

siimsorokin
07.01.05, 00:38

Järgmine hooaeg saab siis näha mis mees esiliigas või meistriliigas korda saadab.

Meistriliigas sellised poisid küll algul mängima ei hakka!

oku
07.01.05, 10:06
Levadia muutub ka aina sümpaatsemaks. Zelinski näol oleks minu arvates ikka väga olulise täiendusega tegemist.

Sel aastal tuleb esikohale jälle Levadia ja teiseks TVMK. Kui Flora mingit olulist üllatus mõne a\'la Hamre näol ei tee, ei näe ma küll, mis viguriga nad kolmandast kohast kõrgema koha saaksid.

Jaak
07.01.05, 10:20
Algselt postitas oku

Levadia muutub ka aina sümpaatsemaks. Zelinski näol oleks minu arvates ikka väga olulise täiendusega tegemist.

Sel aastal tuleb esikohale jälle Levadia ja teiseks TVMK. Kui Flora mingit olulist üllatus mõne a\'la Hamre näol ei tee, ei näe ma küll, mis viguriga nad kolmandast kohast kõrgema koha saaksid.

Ma julgeks varsti juba panuseid panna sellele, et teist korda klubi ajaloos jääb Flora üldse medalita...Viimati juhtus see debüütaastal 1992, kui jäädi 4.kohale.

socceri
07.01.05, 12:02
Kaimar Saag liitus FC Levadiaga

Karla
07.01.05, 12:05
levadia koosseis livonia cupil

Väravavahid:
Artur Kotenko, Aleksandr Djatšenko

Kaitsjad:
Sergei Hohlov-Simson, Vitoldas Cepauskas, Dmitri Kruglov, Tihhon Šišov, Andrei Kalimullin

Poolkaitsjad:
Konstantin Nahk, Aleksandr Dmitrijev, Konstantin Vassiljev, Marius Dovydenas, Vitali Leitan

Ründajad:
Vladimir Tšelnokov, Ats Purje, Andrei Šadrin, Milan Gloncak, Martynas Karalius

Haiguse tõttu ei osale Livonia Cupi kohtumises poolkaitsja Eduard Ratnikov.

raido
07.01.05, 12:28
Kas Ratnikov siis Bulgaariasse testimisele ei jõudnudki vaid jäi haigeks hoopis?

vrz
07.01.05, 12:57
Eesti U21 noortekoondisesse kuuluv Ratnikov viibib PFC CSKA Sofia treeninglaagris Varnas 17.- 25. jaauarini.

Loodetavasti jõuab veel terveks saada.

Jaak
08.01.05, 14:24

FC Levadia testib Leedu ründajat

Eesti Jalgpalli Liidu Aastalõputurniiri rahvusvahelisel turniiril mängib FC Levadia ridades leedulasest ründaja Martynas Karalius.

24-aastane Karalius naaseb FC Levadiasse testimisele jaanuaris ning osaleb eeldatavasti nii Livonia Cupil kui Kubok Sodružestva turniiril Moskvas.

Senise mängijakarjääri jooksul on Martynas Karalius mänginud Kaunase klubides FK Inkaras-2, Kauno jegeriai ning FBK, samuti Klaipeda Atlantases.

Karaliuse suurimateks saavutusteks on Leedu meistritiitel aastal 2003 ning karikavõit 2001. aastal. Ründaja on neljal korral kuulunud Leedu kuni 21-aastaste koondisesse.

UEFA karikasarjas on Karalius osalenud 7 kohtumises, UEFA Intertoto sarjas on leedulase arvel 6 kohtumist ja 2 väravat

Lisaks, et eelmisel hooajal Atlantases Leedu MV`l 5 väravat.

oku
08.01.05, 14:54
Tuleb välja, et Djatshenko on Liibüas sündinud (http://www.fclevadia.ee/tallinn/djatshenko.shtml) :D

Drogba
09.01.05, 19:34
Riia Skonto võitis Livonia Cupi

Riia Skonto hallis peetud Livonia Cup 2004 mängus alistas Läti meister Riia Skonto Eesti meistri FC Levadia Tallinna 4:3 (1:1).

Kolmandat korda peetud Livonia Cupil selgus võitja seejuures esmakordselt normaalajal - nii 2003. kui ka 2004. aasta alguses toimunud mängus oli Riia Skonto alistanud FC Flora Tallinna penaltiseerias.

SKONTO RIIA - FC LEVADIA TALLINN 4:3 (1:1)

Väravad: 25. Blanks, 74. Višnakovs, 82. Kalninš, 84. Buitkus - 35. Karalius, 67. Šadrin, 86. Kruglov

Skonto: Piedels, Zemlinskis, Isakovs, Nguimbats, Zakreševskis, Višnakovs, Korgalidze, Morozs, Ševlakovs (51. Mentesašvili), Blanks (64. Buitkus), Kalninš.

FC Levadia: Djatšenko (46. Kotenko), Hohlov-Simson (46. Kalimullin), Cepauskas, Šišov, Kruglov, Nahk (58. Šadrin), Vassiljev, Dovydenas (46. Tšelnokov), Dmitrijev, Karalius (46. V. Leitan), Gloncak (46. A. Purje).

Silver
09.01.05, 20:09
Normaalne, kott peas jälle Riiast tagasi. Mis siis ikka, ehk järgmine aasta naeratab \"õnn\". :doh:

Martin
09.01.05, 20:24
Vahetuste arvu ja aega vaadates tundub, et Levadia jaoks oli see ikka täielik testimäng.

norsk
10.01.05, 10:52
Algselt postitas oku

Tuleb välja, et Djatshenko on Liibüas sündinud (http://www.fclevadia.ee/tallinn/djatshenko.shtml) :D
Kusjuures Levadia mängijate ankeetidest selgub palju muudki huvitavat. Näiteks Ratnikovi lemmikartistide hulka kuulub keegi tegelane nimega Basta Rymhes ;)

Martin
10.01.05, 11:40
Kõige vahvam seik oli seal vist nati varem - pole vaadanud, kas endiselt -, kui vendade Leitanide lemmikfilmiks oli mõlemal: \"Loll ja veel lollim\". Jim Carry staaritsemine siis. Väga hea film kusjuures.

Ei vihja siin ka millelegi, ausalt :)

13
10.01.05, 11:41
Selle härra -( http://www.fclevadia.ee/tallinn/gorjatshov.shtml ) leemikmuusika hulka kuulub trans :D ... ei tea kas Narva Trans?!

IndrekL
10.01.05, 12:00
Ei tahaks küll tähenärija olla, aga kodukal on Konstantin poisi lemmik mängija David Backham (http://www.fclevadia.ee/tallinn/nahk.shtml)

SleepWalking
10.01.05, 12:13
Algselt postitas Ferreira
Ei tahaks küll tähenärija olla, aga kodukal on Konstantin poisi lemmik mängija David Backham (http://www.fclevadia.ee/tallinn/nahk.shtml)

miks ei või hr. naha lemmik olla backham? see näitab, et härra tunneb jalgpalli süvitsi ning on õppinud armastama ühte avalikkuse ees suhteliselt vähetuntud mängijat, kellega koos siin pildil (http://www.terra.com.br/mulher/galeria/carecas/foto_20030519003.htm) poseerivat naisterahvast olen ma vist kusagil enne näinud.

raido
10.01.05, 17:32
Mis te nüüd norite Levadia mängijate eesti keele oskuse üle.
Hea seegi, et nad jalgpalli mingil tasemel mängida oskavad.

Karla
11.01.05, 15:17
Levadia koosseis Kubok Sodruzhestva turniiril

väravavahid:Artur Kotenko, Aleksandr Djatšenko;
kaitsjad: Vitoldas Cepauskas, Sergei Hohlov-Simson, Andrei Kalimullin, Dmitri Kruglov, Tihhon Šišov, Anton Aristov;
poolkaitsjad: Konstantin Nahk, Aleksandr Dmitrijev, Marius Dovydenas, Konstantin Vassiljev, Vitali Leitan, Miroslav Rõškevitš.
ründajad: Ats Purje, Vladimir Tšelnokov, Andrei Šadrin, Martynas Karalius, Milan Gloncak.

socceri
11.01.05, 15:52
Levadia sõidab Moskvasse Sõpruse Karikale
FC Levadia peatreener Tarmo Rüütli nimetas 19 mängijat, kes osalevad 15. jaanuaril Moskvas algaval endise NSV Liidu vabariikide meistrite karikaturniiril Kubok Sodružestva.

VÄRAVAVAHID
Artur Kotenko
Aleksandr Djatšenko

KAITSJAD
Vitoldas Cepauskas
Sergei Hohlov-Simson
Andrei Kalimullin
Dmitri Kruglov
Tihhon Šišov
Anton Aristov

POOLKAITSJAD
Konstantin Nahk
Aleksandr Dmitrijev
Marius Dovydenas
Konstantin Vassiljev
Vitali Leitan
Miroslav Rõškevitš

RÜNDAJAD
Ats Purje
Vladimir Tšelnokov
Andrei Šadrin
Martynas Karalius
Milan Gloncak

TREENERID
Tarmo Rüütli
Igor Prins

Drogba
11.01.05, 15:54
See uudis on juba siin kirjas!

eston maravilha
11.01.05, 16:09
kõik kolm kopeerimiskunni järjest.. vapustav. imelise kübaratriki rikkus davids26 unustades kasutada copy-paste\'i

-2

vandersell
11.01.05, 16:12
eston, saad ikka enne viit täis? Ma pean siis uttu tõmbama aga nii huvitab ju ;)

Drogba
13.01.05, 13:21
FC Levadia sõlmis lepingu Martynas Karaliusega

FC Levadia sõlmis töölepingu Leedu ründaja Martynas Karaliusega (sündinud 23. 03. 1980. aastal).

Karalius osaleb FC Levadia koosseisus juba laupäeval Moskvas algaval Kubok Sodruzhestva turniiril.

Senise karjääri jooksul on Karalius mänginud:
* FK Inkaras-2 Kaunas (1996/97 - 1997/98)
* Kauno jegeriai Kaunas (1997/98 - 1999)
* FK Atlantas Klaipeda (2000-2002)
* FBK Kaunas (2003)
* FK Atlantas Klaipeda (2004)

Saavutused:
* Leedu meister 2003
* Hõbemedal 2001 ja 2002
* Leedu karikavõitja 2001
* Karika finalist 2004
* Neli mängu Leedu U-21 koondises
* UEFA karikasarjas osalenud seitsmes kohtumises
* UEFA Intertoto sarjas osalenud kuues kohtumises ja löönud kaks väravat

Amadeus
13.01.05, 14:16
jah Karaliusega tehti leping ära, ei ole küll mainitud kui kauaks. Ka ei ole miskit kuulda Gloncakist kes kah ju testimisel.

ROOTSI KUNN
13.01.05, 15:40
CV-d lugedes tundub päris kogemustega vend olevat,kuigi mulle isiklikult need leedulased siin üldse ei meeldi. Liiga palju on neid meie spordis. Aga ,mis teha kui parematele hammas peale ei hakka.Korvpallis on neid lausa karjade kaupa .
Ühest küljest on hea ,et Flora püüab omadega läbi ajada aga samas kardan ,et Levadia sai hea tugevduse.
Slovakk tuli hiljem ja ilmselt otsustavad peale Moskvat.

raido
13.01.05, 16:52
Lisaks veel Karaliuse statistilised näitajad Leedu liigas:
2002 FK Atlantas 25/12
2003 FBK Kaunas 21/4
2004 FK Atlantas 20/5

Jaan
13.01.05, 18:35
Ütleme nii, et statistilised näitajad ei tohiks Meistriliiga tegijamatele kaitsjatele just hirmu sisendada. Muidugi, äkki olid pooled mängud vahetusest sisse tulles.... see muudaks juba asja.

vaherhar
14.01.05, 19:44
martynaspoiss (http://www.eurofootball.lt/index.php?page=players&id=2705)

Vaadates A-liiga statistikat siis viimane hooaeg ei olnud leedukal just hiilgav eriti selle lõpp, aga võibolla lööb ta Levadia särgis mängides rohkem väravaid seda enam, et seal mängivad kaasmaalased Cepauskas ja Dovydenas. On löönud värava Bradford City ja Glasgow Celticu vastu, kuigi viimase võttis kohtunik ebaõiglaselt ära.
Kaitsjad, värisege
:sega11: :suurnutt: :trafck:

Silver
15.01.05, 02:14
Tuleval hooajal pole Levadial arvatavasti erilisi raskusi väravate löömisel arvestades, et uusi meeskondi on juures ning tase on kõikuv. Eelmise hooaja esiliigasatse vast loputatakse ikka paari nelja-viie väravaga. Karaliuse võimalus särada..

U2
15.01.05, 13:14
Arvan,et kui veel slovaki ja siis Zelinski ja Kingiga leping tehakse siis on Eesti meister selgunud juba enne hooaja algust,kui Flora mingi märkimisväärse ostuga hakkama ei saa

13
15.01.05, 13:20
Algselt postitas U2

Arvan,et kui veel slovaki ja siis Zelinski ja Kingiga leping tehakse siis on Eesti meister selgunud juba enne hooaja algust,kui Flora mingi märkimisväärse ostuga hakkama ei saa

Pole siin midagi selget.Selge on siis kui viimane meistrika mäng on läbi.

PraS
15.01.05, 14:32
Algselt postitas U2

Vaevalt et Pohlakule see eesti meistritiitel nii tähtis on, et hakkab mõnda norrakat sisse tooma. Paistab et Levadial on suuremad plaanid kui Eesti meistritiitel. Või lihtsalt hr. Levadal meeldib eputada.

Silver
15.01.05, 16:18
FC Levadia alustas Kubok Sodrushestva turniiri viigiga

FC Levadia alustas Kubok Sodrushestva turniiri 0:0 viigiga Venemaa U-19 koondise vastu.

Kohtumise vältel omasid mõlemad meeskonnad mitmeid võimalusi, kuid palli väravavõrku saata ei suudetud. Levadia parim shanss avanes kohtumise lõpuminutitel, kui löögile sai Ats Purje.

Tallinna Levadia pressiesindaja Indrek Petersoo kirjeldas olukorda järgmiselt: \"Viimasel minutil võitles Purje end heale positsioonile ning sai peaga löögile, kuid õnnetuseks lendas pall vastu väravalatti.\"

\"Kuigi võib öelda, et suutsime palli vastastest paremini kontrollida, oli viik siiski õiglane tulemus,\" lisas Petersoo.

kell 14:00 Spartaki sisehall

FC Levadia - Venemaa U-19 koondis 0:0

FC Levadia algkoosseis: Djatsenko, Kruglov, Kalimullin, Hohlov-Simson, Sisov, Aristov, Rõskevits, Dmitrijev, V. Leitan, Sadrin, Gloncak.

Pühapäeval, 16. jaanuaril kell 16.00 on FC Levadia vastaseks Minski Dinamo ja teisipäeval, 18. jaanuaril Almatõ Kairat.

Drogba
15.01.05, 17:06
Kahju ,et esimene mäng 0:0 jäi. Ats oleks võinud ära lüüa aga viik on ka hea tulemus.:)

Silver
15.01.05, 17:22
Pigem arvan, et Levadia läks meelega noorendatud algkoosseisuga väljakule, et umbes sama vanustele mängijatele sama vanuste vastaste vastu mängitada. Samas ei tea me, milliseid vahetusi Levadia teisel poolajal ette võttis ning mängupilti on raske järeldada paari sõnaga kommenteeritud artiklist.

Seega võime ainult spekuleerida. Tulemusega võib rahule jääda. Peaasi, et kaotust kirja ei saadud.

eestimees
15.01.05, 18:01
miks Kotenko pole viimases kahes mängus põhis olnud?:oih:

Silver
15.01.05, 18:13
FC Levadia: Djatshenko (46. Kotenko), Kruglov (59. Dovydenas), Kalimullin, Hohlov-Simson, Sisov, Aristov (46. A. Purje), Rõshkevits (59. Vassiljev), Dmitrijev (34. Nahk), V. Leitan, Sadrin (46. Karalius), Gloncak (46. Tselnokov).

Levadia mängis alates 78. minutist 10-kesi, sest vigastada sai keskkaitsja Sergei Hohlov-Simson ning lubatud vahetuste arv oli juba sooritatud.

Karla
16.01.05, 18:33
Dinamo Minsk 0 : 1 Levadia Tallinn
8\' Marius Dovydenas

lennat
16.01.05, 18:36
Hea :kohv:

U2
16.01.05, 19:11
Kas mitte Karaulius värava autor hoopis ei olnud?

Karla
16.01.05, 19:14
soccerneti esileheküljel on et dovidenas lõi värava.

Jaak
18.01.05, 16:45
Minski Dünamo - vene nored 1:1. ehk Levadiale vaja edasipääsuks viiki.

Huvitav on see, et skonto-jerevani pjunik 2:2, mis peaks tähendama, et alagrupist edasi saab Jerevan kes võitis grupi viimast 5:1 samas kui skonto võitis 4:1.

lennat
18.01.05, 16:51
http://www.soccerstand.com/

Silver
18.01.05, 17:30
68 Levadia T (Estonia) 0 : 4 Kayrat (Kazakhstan) GOAL!!!

22 minutit veel mängida.. Seis on suhteliselt masendav.

gamer
18.01.05, 17:34
vaadates neid kes mängida ei saa, on vigane kaitseliin täiesti arusaadav

Karla
18.01.05, 17:55
lõppseisuks siis jäigi 0-4.

Jaak
19.01.05, 11:03
Nagu tänane SLÕhtuleht kirjutab, siis slovakki Levadia ei palka.

Amadeus
19.01.05, 11:06
Algselt postitas Jaak

copy siia kah nende artikkel, nende tarvis kellel ei ole elektroonilist tellimust, et enne 17.00 lugeda .

Jaak
19.01.05, 11:26
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas Jaak

copy siia kah nende artikkel, nende tarvis kellel ei ole elektroonilist tellimust, et enne 17.00 lugeda .

ma lugesin paberilt. ega seal oli jutt eilsest kaotusest ja lauseke slovaki kohta.

Amadeus
20.01.05, 17:06
Vitali Leitan sõitis testimisele läti klubisse FK Ventspils. Huvitav mida seal paremat pakkuda on kui Levadias. Või on Levadias noored nii kõvasti peale pressimas et pole sugugi kindel kas platsile enam saab.

Silver
20.01.05, 17:47
Algselt postitas Amadeus

Vitali Leitan sõitis testimisele läti klubisse FK Ventspils. Huvitav mida seal paremat pakkuda on kui Levadias. Või on Levadias noored nii kõvasti peale pressimas et pole sugugi kindel kas platsile enam saab. Väike vaheldus, las mängib ja, kui kohalikud temaga rahul on, siis miks mitte liituda sealse kollektiiviga? Levadiasse jääb tee alati avatuks..:P

PraS
20.01.05, 17:56
Imelik oleks see transfer aga sellepärast et oli Rüütli see vend kes hädaldas(seoses meistriliiga meeskondade arvu suurenemisega), et tal pole piisavalt ühetasemega pallureid tiimis. Ja nüüd nõustutakse Läti liigale andma ühte eesti paremat back-upi?

Imelik.

Jaan
20.01.05, 18:07
Algselt postitas PraS

Imelik oleks see transfer aga sellepärast et oli Rüütli see vend kes hädaldas(seoses meistriliiga meeskondade arvu suurenemisega), et tal pole piisavalt ühetasemega pallureid tiimis. Ja nüüd nõustutakse Läti liigale andma ühte eesti paremat back-upi?

Imelik.

Samas. Peale on tulemas noored... Shadrin, Aristov, Rõshkevits (Ryszkewicz?).

raido
20.01.05, 19:25
Leitan ei saanud eelmine hooaeg regulaarselt platsilegi ning vaevalt, et Eestis keegi suudaks Levadiaga Leitani ostmisega kaubale saada. Ventspils on muidu tasemel klubi Lätis. Skonto on muidugi omaette klassist, aga Metalurgiga konkureerib Ventspils tavaliselt 2. koha pärast. Peale selle on Läti liiga tase baltimaadest kõrgeim.

PraS
20.01.05, 22:58
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas PraS

Imelik.

Samas. Peale on tulemas noored... Shadrin, Aristov, Rõshkevits (Ryszkewicz?).

samas need sinu nimetatud poisid kes on peale tulnud pole mitte tüüpilised ründajad. on ju vaja Atsile ja leedukale vähe puhkust anda, kuid eks neäb ehk hoopis tõstab pead Rulkov.

Jaan
21.01.05, 02:18
Algselt postitas PraS

samas need sinu nimetatud poisid kes on peale tulnud pole mitte tüüpilised ründajad. on ju vaja Atsile ja leedukale vähe puhkust anda, kuid eks neäb ehk hoopis tõstab pead Rulkov.

Leitan pole ka puhus ründaja, pool ajast äärepoolikus pusinud.

PraS
21.01.05, 08:49
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas PraS

Leitan pole ka puhus ründaja, pool ajast äärepoolikus pusinud.

Kus sa seda nüüd nägi, et ta äärel mänginud. Ja kui seda on teinud siis olude sunnil.

Amadeus
21.01.05, 12:22
Shadrin peaks ju ka just nimelt ründaja olema. Samuti on Tshelnokov tavaliselt ees mänginud.

PraS
21.01.05, 12:38
Algselt postitas Amadeus

Shadrin peaks ju ka just nimelt ründaja olema.

Šadrin on pigem selline Vassiljevi tüüpi mängumees ehk siis ründav poolik, kuid isiklikult ei tea kus Rüütli teda parasjagu kasutab.

Jaan
21.01.05, 13:50
Algselt postitas PraS

Kus sa seda nüüd nägi, et ta äärel mänginud. Ja kui seda on teinud siis olude sunnil.

Kasvõi nüüd Kuubokil mängis poolikut.

PraS
21.01.05, 15:52
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas PraS

Kasvõi nüüd Kuubokil mängis poolikut.

millest sa seda järeldad?käisid vaatamas?