320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

    Njah, täna AK-st nähtu põhjal, kus näidati uudise kohta, et Levadia 3:0 mulke võitis ka väravaid, jäi küll mulje, et Kadriorus on siiski Eesti parima kvaliteediga muru.
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

      Viimasel ajal on liikunud k6lakad Rautiaise naasmisest Jokeritesse. Kuigi ma pole Levadia poolehaoidja, oleks see Eesti jalgpallile minu arvates kahjulik. Pasi on suutnud ikka suhteliselt kahvatu koosseisuga Levadia panna päris hästi mängima ja meistriv6istluste l6ppresultaat pole sugugi veel selge. Leheintervjuus ütles Pasi, et puudu on vaid hea ründaja ja lisas, et Eestis on tippründaja Andrei Kr6lov. Iseasi, kas TVMK teda müüks v6i Levada üldse selleks raha annaks...
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

        Originally posted by Jaan

        Leheintervjuus ütles Pasi, et puudu on vaid hea ründaja ja lisas, et Eestis on tippründaja Andrei Kr6lov. Iseasi, kas TVMK teda müüks v6i Levada üldse selleks raha annaks...
        No ometigi Krõlov mängis ju kunagi Levadias. Las nad nüüd kahetsevad, et sellisel mehel minna lasid.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

          Minuteada lahkus Krõlov Levadiast, sest tal olid klubiga mingisugused erimeelsused. Kui ma ei eksi, siis Viktor Levada vist ütles, et Krõlov ei palli enam kunagi Levadias.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

            Originally posted by Kaarel


            Minuteada lahkus Krõlov Levadiast, sest tal olid klubiga mingisugused erimeelsused. Kui ma ei eksi, siis Viktor Levada vist ütles, et Krõlov ei palli enam kunagi Levadias.
            Jagan su arvamust.Olen ka kuulnud seda -otsingu mootorid kahjuks ei andnud kahjuks kinnitust.
            Ma tean mida räägin!

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

              krõlobv löödi jah levadiast minema 2000 aasta hooaja keskel/lõpus

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

                Eelmisel aastal oli Maksim Gruznoff äss ,sel aastal rohkem Krõloff .
                Pasi kipub aga Tor Henning Hamret ja teisi noori Florakaid unustama.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

                  Aga nende ostmise peale ei tasu ju mitte m6eldagi. Kui siin aga kunnidest rääkida, siis aastal 2000 oli selleks Egidijus Jushka ja aasta enne teda Toomas Kr6m.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

                    Indrek Petersoo saatis ringlusse siis sellise väikese intervjuujupi Pasiga tema tuleviku osas. Pakub ehk huvi teilegi.

                    IP: Pasi Rautiainen, kuidas kommenteerite ajakirjanduses üha enam levivaid kuuldusi oma tuleviku suhtes?
                    PR: Ma ei saa neid kuidagi kommenteerida, sest ükski spekulatsioon ei vasta tõele. Nii Soomes kui ka Eestis ilmselt arvatakse, et ma olen oma tuleviku suhtes juba valiku teinud, kuid keeldun seda välja ütlemast. Kinnitan veelkord, et see pole nii!
                    Mind seob Maardu Levadiaga kaheaastane leping, esimene tööaasta jõuab nüüd lõpule. Teen koos abitreener Hannu Tuukkaneniga tööd oma klubi heaks nii hästi kui suudan.

                    IP: Siiski ei välista Te lahkumist hooaja lõppedes?
                    PR: Meil on veel kolm mängu meistrivõistluste lõpuni ning medalijaht käimas. Praegu keskendun üksnes sellele. Kui hooaeg on lõppenud ja mängijad saavad auga välja teenitud puhkust, siis võtan minagi aja maha ja arutan FC Levadia presidendi Viktor Levadaga olukorda. Analüüsime lõppeva aasta kordaminekuid ja eksimusi, samuti huvitab mind Levada tulevikunägemus. Üheks võtmeküsimuseks on abitreener Hannu Tuukkaneni tulevik - temal jõuab leping käesoleva hooajaga lõpule. Samuti vajame meeskonnale tugevdust ning klubisse rohkem teotahtelisi ja energilisi inimesi. Loodan, et minu ja Levada tulevikunägemused kattuvad.

                    IP: Teie tuleviku kohta on piiri tagant siiski küsitud?
                    PR: Jah, küsitud on. Aga läbirääkimisi ei pea ma kellegagi. Kõigepealt tahan hooaja lõpetada ning Levadaga südamest-südamesse rääkida.

                    IP: Millised on FC Levadia Maardu plussid ja miinused?
                    Plussiks on mängijate suurepärane töösse suhtumine ning mõnus meeskonnavaim. Naudime koos Hannuga oma igapäevatööd. Tunnustan Viktor Levada suurt panust kogu Eesti jalgpalli ja spordi arengusse.
                    Miinuspoolele kannan meeskonna talvised treeningtingimused - Eestis napib häid jalgpalliväljakuid. Suvel olema Kadrioru varuväljakul otsekui kuninglikes oludes, kuid talvel peame leppima väga kõva platsiga.
                    Pean tunnistama, et ka FC Levadia klubil on veel palju õppida. Õnneks on aset leidnud mitmed olulised muutused ning asjad liiguvad silmnähtavalt paremuse suunas. Ei tohi unustada, et FC Levadia on alles väga noor klubi ning vajab kasvamiseks rohkem aega.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

                      Paar päeva tagasi ilmus Eesti Päevalehe lisas artikkel selle kohta, et FC Levadia on üürinud linnalt (õigemini mingilt linnaasutuselt, kelle bilannsi see kompleks kuulub) Maarjamäe kompleksi - hind 51000 krooni kuus + käibemaks. Tehing hakkab kehtima novembrist.

                      Seni on Maarjamäe kompleks olnud EJL (ehk tegelikult FC Flora käsutuses) - see skeem on iseenesest muidugi kummaline .. aga see selleks.

                      Jalgpallihaigla Liige

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

                        EPL: FC Levadia Maardu lõpetas lepingu treener Pasi Rautiaineniga
                        http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=220186

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

                          Saveljevi spekulatsioonide kohaselt ME-s võib Levadia uueks peatreeneriks saada Pasi senine parem käsi Hannu Tuukkanen.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

                            Aga kes saab abitreeneriks?

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

                              Kahju, et Pasi lahkub. Oli teine päris muhe sell.
                              Vaikus

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'FC Levadia Maardu\'

                                Kinnitamata andmetel käivad praegu läbirääkimised Narva Transi ja FC Levadia vahel
                                teemaks on Maksim Gruznovi ja Aleksander Djatshenko müük Tallinnasse.
                                Ilmselt Gruznof ongi siis mees ,keda Pasi enne lahkumist ühes oma intervjuus mainis.
                                Levadiale kuluks mees muidugi väga ära.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X