PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

-RoMaRiO-
20.03.09, 21:54
Jah tõsi, sel ajal te vist aktiivselt ei esinenudki. Aga selline küsimus, kas teil on mingi seos Maardu Ultras grupiga kah?

ballack
20.03.09, 22:24
Jah tõsi, sel ajal te vist aktiivselt ei esinenudki. Aga selline küsimus, kas teil on mingi seos Maardu Ultras grupiga kah?

Vähemalt 1 tegelane sellest on nendega koos küll jah. Teisi sellest rühmast ei tea kuna klubijalgpalli ei käinud MU tegutsemise ajal niimoodi vaatamas.

salajane33
21.03.09, 18:04
Tulevik-Levadia 0-7

4' V. Gussev
38' V. Leitan
42' K. Nahk (pen.)
56' N.Andrejev
59' N.Andrejev
63' N.Andrejev
64' S.Puri(jee)

salajane33
21.03.09, 18:51
Nüüd võib juba öelda, et Levadia läks liidriks Flora, S.Kalevi ja Transi ees 3 punktiga.

PETSINHO
21.03.09, 20:32
Küsimus endisele Levadia pallurile Miroslav Rõskevitšile.

Kalju ja Levadia fännide vahe?

Nõmme Kalju fännid on tõelised fännid, Levadia omad seda pole.

:)

Kui nüüd veel natuke õli tulle visata.... ühel talvisel siseturniiril arutasid üks kõrge Levadia funktsionär ja Levadia üks treeneritest, et nende fännid on neile hoopis häbiks.

Siit mõtteainet tegelt kõikidele eesti vutifännidele, ollakse ju mingis mõttes oma klubi visiitkaardiks.

Hybrid Soldier
21.03.09, 20:43
Telekast oli väga naljakas kuulata tiblade aktsendist vohavat fännilaulu "LJEVADJIJAAAAA!!!!"

käbi
21.03.09, 20:48
Staadioni ümbruselt oli väga "naljakas" vaadata purjus Levadia toetajate käitumist.

salajane33
21.03.09, 21:10
Telekast oli väga naljakas kuulata tiblade aktsendist vohavat fännilaulu "LJEVADJIJAAAAA!!!!"

Seda "laulu" laulavad nad juba oma 5 aastat igal mängul. Ei tea kas nad muud ei oska seal "laulda"?

PETSINHO
21.03.09, 21:20
Mõni näide repertuaarist huvilistele...

http://www.youtube.com/watch?v=JQ7wOaZlv9k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=KMYsbeBNNgg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=XZDVaCMeli8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=eRf5Ylpqb60&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=mbtcSnWkiBg&feature=related

JanK
21.03.09, 21:31
...oleks aeg ka ehk eestikeelseid hüüdeid teha.

-RoMaRiO-
21.03.09, 21:56
...oleks aeg ka ehk eestikeelseid hüüdeid teha.

Mine ütle neile seda staadionil, mitte foorumis :)

Alarikh
21.03.09, 23:46
Kui nüüd veel natuke õli tulle visata.... ühel talvisel siseturniiril arutasid üks kõrge Levadia funktsionär ja Levadia üks treeneritest, et nende fännid on neile hoopis häbiks.

Siit mõtteainet tegelt kõikidele eesti vutifännidele, ollakse ju mingis mõttes oma klubi visiitkaardiks.

Kuule, tarkpea. Üksikud negatiivsed juhtumid mis juhtuvad igas rühmituses kus on rohkem kui kaks inimest ei tähenda midagi. Meil on piisavalt tugev kontakt klubi juhtkonnaga ja turvadega, ja me arutame meie probleemid nendega, mitte sinusugustega. Debiilikud postitused meie foorumis juba ajavad oksele. Järgmine kord palun ürita kas jagada oma tarkust LEvadia fännide kohta PMi kaudu, või postitada midagi mis on seotud meeskonna mängudega mis praegu näitab kõige ilusamat jalgpalli Eestis.

Alarikh
21.03.09, 23:51

Küsimus moderaatoritele: Miks LEVADIA foorumis lubatakse postitada asju nagu see? Ma saan aru et siin on demokraatia, inimestel on erinevaid arvamusi jne aga... milles on selle postituse point ja kasu? Miks siuke selgelt provokatiivne postitus on veel siin ja postitaja ei ole veel saanud kas bänni või vähemalt hoitaust?

Alarikh
21.03.09, 23:53
Aga järelikult miskit selles jutus puudutas sind ja teie bandet.:D

Okei, kohe ma hakkan raiskama aega ja vaidlema sinuga :D Eriti arvestades seda kui asjalikud ja huvitavad olid su eelmised postitused Levadiast. Get a life.

Alarikh
22.03.09, 00:09
Tänase mängu kohta siis! Keegi ei oodanudki et poistel läheb NII hästi. Selge see et iga mänguga Levadia muutub aina paremaks. Oli eriti hea meel et Kostja "penaltineetus" lõpuks sai lõppu. Nikita väravad olid ka ilusad. Nahhh, kõik mis nad tegid täna platsil oli vahva... olgu et väljaku seis oli kohutav.

Tänks mängijatele kelle suhtumine sel mängul oli väga heal tasemel.
Tänks ka Kurele tänase kingituse eest!

Nonii... Levadia on nüüd ametlikult tipus! And it feels good!

JanK
22.03.09, 00:22
Mine ütle neile seda staadionil, mitte foorumis :)

Ma käisin juba ütlemas, nad ei kuulanud mind... :(

Alarikh
22.03.09, 00:38
Ma käisin juba ütlemas, nad ei kuulanud mind... :(

Ära muretse, mõned eestikeelsed asjad on juba ammu olemas ja me kasutame neid igal mängul, ning nende arv veel kasvab. Meie hulgas ei ole estofoobe vms, aga on tunne et teisi ärritab hoopis see et meil on LIIGA PALJU asju vene keeles :D Einoh, igaühel on omad kompleksid. Kas teatud "vaiksed" fännid kes üldse ei laula ja vaikivad terve mängu jooksul või paremal juhul karjuvad oma klubi nime paar korda ei ole kehvemad kui need kes toetavad oma klubi oma häälega vene keeles mis on nende ja paljude nende klubi mängijate emakeeleks + pidevalt kasutavad eesti keelt mille osakaal aina kasvab? Kes ei kuule see vist ei taha kuulda.

rallikas
22.03.09, 00:50
Ära muretse, mõned eestikeelsed asjad on juba ammu olemas ja me kasutame neid igal mängul, ning nende arv veel kasvab.

Väga tore oli kuulda hüüdu "Õige mees ei mängi Floras" :)

taku*
22.03.09, 00:52
minumeelest väga tervitatav loosung

Gallacher
22.03.09, 01:22
Levadialt igati kõva mäng, häbi oli Viljandi naljamehi vaadata.

kaitz
22.03.09, 03:49
Häbi oleks olla Levadia toetaja,see mis väravataga oli omamoodi lahing.

ballack
22.03.09, 07:18
Küsimus moderaatoritele: Miks LEVADIA foorumis lubatakse postitada asju nagu see? Ma saan aru et siin on demokraatia, inimestel on erinevaid arvamusi jne aga... milles on selle postituse point ja kasu? Miks siuke selgelt provokatiivne postitus on veel siin ja postitaja ei ole veel saanud kas bänni või vähemalt hoitaust?

Lubatakse postitada kuna see oli otseselt suunatud Levadiale. Kas aru saamiseks peab iga teine sõna olema Levadia?

Kui pointist aru ei saanud siis loe uuesti läbi.

Kasu? Eks seda näitab aeg.

Provokatiivne - padal ei ole mõtet katelt sõimata. Vaata kuidas ise olete igal pool provotseerinud ja siis mõtle uuesti kas on mõtet kitse panna ja kaevata, et näe kuidas nad provotseerivad. Ise te olete kõik alati esile kutsunud kui midagi on toimunud.

ballack
22.03.09, 07:24
Taku, kas sult mõnda mõttega lauset ka tuleb Flora või Levadia teemas?

Martin
22.03.09, 10:00

Taku ei peagi midagi mõttega postitama, sest kogu foorumi õnneks oled meil olemas SINA. Aitäh Sulle Sinu panuse eest mõttega lausetesse. Aitäh.

---

Alarikh, ma arvan, et sul ei tasu sellistele asjadele tähelepanu pöörata või vastamiseks hinge- või näpujõudu kulutada, sest kirjutatu räägib pigem palju rohkem kirjutaja kui kirjutatava kohta. Edu.

HaTe
22.03.09, 11:10
No oleme ausad. Nõme see u on tegelikult,et Levadia poolehoidjad toetavad enda meeskonda Vene Keelselt.Olen täiesti kindel,et paljud tahaksid liituda Levadia grupiga,aga ei julgeta kuna ei olda venelased või siis ei osata venekeelt ja kardetakse enda tervise pärast.Paljud inimesed kindlasti vaatavad kõrvalt miks toetatakse Eesti klubi Vene keelselt.Ning mis mulle veel imelikuks jääb,et ainult sina Alarkih kaitsed Levadia poolehoidjate tegusi.Kus sis teised on? Neid ei huvita?

eestimees
22.03.09, 11:24
kus on billy_t?

käbi
22.03.09, 11:33
kus on billy_t?
Ungaris .

Alarikh
22.03.09, 11:36
No oleme ausad. Nõme see u on tegelikult,et Levadia poolehoidjad toetavad enda meeskonda Vene Keelselt.Olen täiesti kindel,et paljud tahaksid liituda Levadia grupiga,aga ei julgeta kuna ei olda venelased või siis ei osata venekeelt ja kardetakse enda tervise pärast.Paljud inimesed kindlasti vaatavad kõrvalt miks toetatakse Eesti klubi Vene keelselt.Ning mis mulle veel imelikuks jääb,et ainult sina Alarkih kaitsed Levadia poolehoidjate tegusi.Kus sis teised on? Neid ei huvita?

Väga sügav analüüs sinult, nagu alati :D
Tead, vaata veelkord mida kirjutasid neutraalsed inimsed teie käitumisest Flora-Levadia mängu näiteks soccernettis või delfis. Teie sieg heilidest mis teil jälle tehti tõstes oma kätt viimastest ridades kogu aeg ja roppust mis oli kuulda kogu aeg ma ei räägigi. Ja selle kamba esindaja veel õpetab meid kuidas toetada omasid! :D

Alarikh
22.03.09, 11:39
Lubatakse postitada kuna see oli otseselt suunatud Levadiale. Kas aru saamiseks peab iga teine sõna olema Levadia?

Kui pointist aru ei saanud siis loe uuesti läbi.

Kasu? Eks seda näitab aeg.

Provokatiivne - padal ei ole mõtet katelt sõimata. Vaata kuidas ise olete igal pool provotseerinud ja siis mõtle uuesti kas on mõtet kitse panna ja kaevata, et näe kuidas nad provotseerivad. Ise te olete kõik alati esile kutsunud kui midagi on toimunud.

Tere tulemast tagasi, you've been missed.

PETSINHO
22.03.09, 11:48
Häbi oleks olla Levadia toetaja,see mis väravataga oli omamoodi lahing.

Valgusta teisi ka, mis seal värava taga toimus siis. Saan aru, et osasid Levadia fänne ei lubatud staadionile?

UrmoT
22.03.09, 11:58

samas on olemas ka teine variant. Nagu on Floras näiteks kaks fännirühmitust Viies sektor ja Parem tiib, võiksid nn Levadia eestlastest fännidki luua nn teise Levadia fännklubi. :)

Alarikh
22.03.09, 11:59
Valgusta teisi ka, mis seal värava taga toimus siis. Saan aru, et osasid Levadia fänne ei lubatud staadionile?

Paar inimest olid seal täispeaga ja neil tekkis konflikt tuvadega kes lubasid, siis ei lubanud, ja mängu lõppus jälle lubasid neil tulla sisse. Ja aeg ajalt neil tekkis ka sõnasõda. Ebameeldiv oli küll ja järeldused veel tulevad. Ei mõista turvade käitumist, kes esialgu provotseerisid meid a la "ISTUGE trübiinil rahulikult jne" ja pärast paanikas ise ei teadnudki mida teha. Politseinukud kes tulid sinna olid palju mõistlikumad. Probleemi lahenduseks oleks mitu kompetenset turvameest, mitte 2 vanad inimest.

PETSINHO
22.03.09, 12:08
samas on olemas ka teine variant. Nagu on Floras näiteks kaks fännirühmitust Viies sektor ja Parem tiib, võiksid nn Levadia eestlastest fännidki luua nn teise Levadia fännklubi. :)

Jah, miks mitte! Mujal maailmas on see täiesti tavaline, et klubi toetajaskond koosneb erinevatest fännigruppidest ja rühmadest.

PETSINHO
22.03.09, 12:34
Ei mõista turvade käitumist, kes esialgu provotseerisid meid a la "ISTUGE trübiinil rahulikult jne" ja pärast paanikas ise ei teadnudki mida teha. Politseinukud kes tulid sinna olid palju mõistlikumad. Probleemi lahenduseks oleks mitu kompetenset turvameest, mitte 2 vanad inimest.

Turvameeste kompententsuse küsimuse peaksid tõstatama kolmapäevasel politsei poolt korraldataval jalkafänluse turvalisuse konverentsil. Eelmisel aastal Levadia fännigrupi esindajaid ei olnud kohal, kas see aasta tulete ütlete oma arvamuse ka sekka?

HaTe
22.03.09, 14:35
Väga sügav analüüs sinult, nagu alati :D
Tead, vaata veelkord mida kirjutasid neutraalsed inimsed teie käitumisest Flora-Levadia mängu näiteks soccernettis või delfis. Teie sieg heilidest mis teil jälle tehti tõstes oma kätt viimastest ridades kogu aeg ja roppust mis oli kuulda kogu aeg ma ei räägigi. Ja selle kamba esindaja veel õpetab meid kuidas toetada omasid! :D

No meie vastu on inimesi nii neutraalsel pinnal kui ka Fännigruppides,Ning On ka Toetajaid Neutraalsel pinnal ning ka fännigruppides.Kuid siiani pole mina küll kordagi täheldanud,et keegi Levadia poolehoidjaid Tunnustaks,või neid otseselt toetaks.igas jutus ollakse siiski teie suhtes negatiivsed.

UrmoT
22.03.09, 14:58
http://img25.imageshack.us/img25/5009/levadiaa.jpg (http://img25.imageshack.us/my.php?image=levadiaa.jpg)

aiai levadialased miks te rüvetate riigilippu klubi vapil? :D Eesti lippu pole nüüd küll ilus mingi vana vene teemalise lipu värvidega üle paintida. :)

ballack
22.03.09, 15:42
Taku ei peagi midagi mõttega postitama, sest kogu foorumi õnneks oled meil olemas SINA. Aitäh Sulle Sinu panuse eest mõttega lausetesse. Aitäh.

---

Alarikh, ma arvan, et sul ei tasu sellistele asjadele tähelepanu pöörata või vastamiseks hinge- või näpujõudu kulutada, sest kirjutatu räägib pigem palju rohkem kirjutaja kui kirjutatava kohta. Edu.

Elu24.ee ja kõik saab selgeks kellega tegu. Palun istu oma jumala sisukas ja ülimalt tähtsat (lausa eluliselt tähtsat) infot edastavas portaalis edasi eks. Me ju kõik soovime teada uudiseid kus neeger käis New Yorkis restoranis söömas.

Sina oledki seda tüüpi tegelane, kes ei saa absoluutselt aru mida inimene räägib kuna ei suuda kokku panna kogu teksti vaid paar üksikut sõna. Selle asemel, et lugeda läbi kogu tekst ja mõelda mida sellega on mõeldud, lõikab tema (sina siis) lausest välja paar sõna ja hakkab midagi pastakast välja imema. Anname andeks kuna kõik inimesed siiski ei ole ühesugused.

Ma tahaks teada mida ma siis oma eelmises postituses valesti kirjutasin? Sina kui täiesti eeskujulik kodanik võiks seda siis ju selgitada pisikesele lollile ballackile. Kui sa ei selgita siis sa oled lihtsalt üks Türi kellele meeldib inimesi lambist närvi ajada.

Kas sinu närvilisus on tingitud Tammeka mängu tulemustest või on majanduskriis jõudnud elu(24) kallale?

Sinu kullakallis ballack

eika
22.03.09, 15:56
Mis tööd sa muidu ise teed, et elu24 ajakirjanikuamet on NIII häbiväärne? :)

taku*
22.03.09, 16:25

ei, aga äki õpetad mind?

Martin
22.03.09, 16:27

Tema on Eestimaa uhkus.

ballack
22.03.09, 17:28
ei, aga äki õpetad mind?

Algatuseks võiks vähe pikemalt kirjutada mitte ainult paar sõna. Pededele ja geel ja muu selline jama võiks ka ära jääda. Rohkem ei hakka midagi ütlema kuna sellegi täitmine liigitub vist ulme valdkonda.

taku*
22.03.09, 17:39
Levadia on ainuke meeskond Eestis, kes midagi jalgpallist jagab. Fännide kohta ma kaasa suurt rääkida ei oska, sest pole nendega kohtunud, aga pigem toetan ma Eestis elavaid venelasi (kellele Eesti riik korda läheb ja ka keel enamvähem suus), kui eestlastest skinne ja rassiste. Flora puhul häirib mind tegelikult kõige enam Flora=EJL sündroom ja sellega kaasnevad debiilsused.

Kas sobis, füürer rutt?

1892
22.03.09, 17:47
mulle Levadia kui klubina meeldib, Eesti klubi kes mängib hästi nagu viimased aastad näidanud on. fännide kohta tean ma ainult seda et nendeks on venelased ja nad ei saa läbi flora fännidega kes on eestlased, kuuldavasti sõimavad mõlemad üksteist aga ma nii täpselt ei tea. tegelt on HaTe-ga nõus et Levadial oleks rohkem fänne aga kõik ei oska vene keelt ja kuna eestlaste- venelaste suhted on nagu on, ei tulda sinna toetama kuna karjutakse vene keeles, mitte et selles miskit halba on aga tegemist ju ikkagi Eesti klubiga ja loogiline oleks kui toetataks eesti keeles.

ballack
22.03.09, 18:03

Vahet ei ole kus töötad, see portaal on selline mis suudab igast jama pastakast välja imeda kõige kohta mida vähegi hallollus suudab genereerida.

Eelmine aasta peale seda Levadia mängu kus 2 täis levadikut meiega kaklema tulid ja kui ma sellest siin kirjutasin, siis Martin otseloomulikult pani selle oma portaalikesse ka üles.

Ma arvan, et ei pea näiteid toomagi mis "uudiseid" pastakast välja imetakse. Võta ainult leht lahti ja kohe tuleb täiesti inforohke ja väga vajalik info kõikide jaoks: http://www.elu24.ee/?id=97230
Peab ikka midagi viga olema kui sellised artiklid tulevad.
pakun välja uued teemad sinna portaali: 1) GALERII: Andrus Ansip autost väljumas. 2) Savisaar grillis Hundisilmal. 3) Kaks koera n****sid Pärnu maanteel. 4) jne.

Rohkem ei kirjuta sellel teemal. Niigi palju juba OT'd siin.

ballack
22.03.09, 18:05
Levadia on ainuke meeskond Eestis, kes midagi jalgpallist jagab. Fännide kohta ma kaasa suurt rääkida ei oska, sest pole nendega kohtunud, aga pigem toetan ma Eestis elavaid venelasi (kellele Eesti riik korda läheb ja ka keel enamvähem suus), kui eestlastest skinne ja rassiste. Flora puhul häirib mind tegelikult kõige enam Flora=EJL sündroom ja sellega kaasnevad debiilsused.

Kas sobis, füürer rutt?

Annaks sulle kohe ühe õlle selle eest.

Alarikh
22.03.09, 19:12
Turvameeste kompententsuse küsimuse peaksid tõstatama kolmapäevasel politsei poolt korraldataval jalkafänluse turvalisuse konverentsil. Eelmisel aastal Levadia fännigrupi esindajaid ei olnud kohal, kas see aasta tulete ütlete oma arvamuse ka sekka?

Ei tea veel. Ise olen kinni töö pärast. Aga ma usun et põhimõtteliselt igal rühmitusel on samad eesmärgid ja ootused turvade ja politsei poolt. Ja meie suhtes kehtivad samad ootused ja reeglid nagu teiste suhtes. Need keda huvitab Levadia toetamine teavad mis on lubatud ja mis mitte. Mängud Flora vastu on heaks näideks. Shit ikka happens, aga üritame seda vältida ja omad vead parandada. Niiet, paluks mitte kohe karjuda et me elame teises maailmas ja meid ei huvita mis toimub Eesti jalgpallis vms.. kui juhtub nii et see kord igapäevase elu kohustused ei luba tulla, aga me veel vaatame. Halvemal juhul võtame ise ühendust inimestega kes jutustavad mis seal toimub.

yheksa
22.03.09, 23:33
ballack, sa ei pidanud ju enam kunagi foorumisse tagasi tulema. Miks sa oma lubadust rikud? Nii ei ole ilus. Ja ära ütle mulle nüüd, et "KUS MA SEDA ÖELNUD OLEN, PALUN TOO NÄIDE" - sest ma ei viitsi ja sest, et sa ütlesid. Mine ära, palju mönusam oli. Vöi siis palun ära inise Levadia teemas, mina hüppa seal Flora fännide teemas ja asi korras. Seal on sinusuguseid rohkem.

Tulle natukenegi teemasse - jube kahju, et ma eile mängu ei näinud, aga tundub, et Levadia tegi mis vaja ja liider on liider :) Miks Levadia ka nüüd mustades vormides mängis, vastane polnud ju enam roheline?

-RoMaRiO-
22.03.09, 23:36
Ma küll ei tea, miks mustad vormid. Aga jube ilusad näevad välja igatahes.

Hybrid Soldier
22.03.09, 23:39
Jep, mulle ka meeldib must vormo rohkem.

aanvaller
23.03.09, 00:35
Jap, sama nagu Kaljul, loogiline ju :)

1892
23.03.09, 01:45
Kalju ju must ja roosa.

Hybrid Soldier
23.03.09, 08:59
Kaljul on ideaalne vorm, aga Levadial on ka ilus see must :)

aanvaller
23.03.09, 11:35
Levadial on vist lähiajal oodata uut kodulehte, jääme ootama :)

HaTe
24.03.09, 12:15
ballack, sa ei pidanud ju enam kunagi foorumisse tagasi tulema. Miks sa oma lubadust rikud? Nii ei ole ilus. Ja ära ütle mulle nüüd, et "KUS MA SEDA ÖELNUD OLEN, PALUN TOO NÄIDE" - sest ma ei viitsi ja sest, et sa ütlesid. Mine ära, palju mönusam oli. Vöi siis palun ära inise Levadia teemas, mina hüppa seal Flora fännide teemas ja asi korras. Seal on sinusuguseid rohkem.

Tulle natukenegi teemasse - jube kahju, et ma eile mängu ei näinud, aga tundub, et Levadia tegi mis vaja ja liider on liider :) Miks Levadia ka nüüd mustades vormides mängis, vastane polnud ju enam roheline?

Avatud Foorum kõigile. Sinul pole siin küll mitte mingisugust sõnaõigust kedagi ära ajada või otsustada kes kuhu kirjutab.Niiet hoia enda suu kinni ja ole vait.

Alarikh
24.03.09, 12:19
Avatud Foorum kõigile. Sinul pole siin küll mitte mingisugust sõnaõigust kedagi ära ajada või otsustada kes kuhu kirjutab.Niiet hoia enda suu kinni ja ole vait.

Tegelt ilma sinuta foorum oleks natuke igav. Järjekordne pärl ja suurepärase loogika demonstreerimine Vihase kaktuse poolt:

1 osa: Sinul pole siin küll mitte mingisugust sõnaõigust kedagi ära ajada või otsustada kes kuhu kirjutab
2 osa: Niiet hoia enda suu kinni ja ole vait

Puhas kuld :D

Darren
24.03.09, 13:05

Suht hea mulje jätad mõtlevatele inimestele Flora poolehoidjatest. Keep it up.

Alarikh
27.03.09, 11:50
Sai valmis uus Levadia fännide foorum

http://fclt.forum.co.ee/forum.htm

Foorumis kasutatakse kolm keelt, põhikeelteks on ikka eesti ja vene keeled. Vajaduse korral (eurosarjad, balti liiga, midaiganes) ka inglise keelt. Need keeled saab kasutada ükskõik mis teemades. Foorumi eesmärk on luua community kus Levadia fännid ja neutraalsed jalgpallihuvilised saaksid rahulikult suhelda teemadest mis on seotud meie klubiga, selle toetusega, koondisega, meie probleemidest ja eesmärkidest jne.

Forum on alles sündinud aga loodame et postitajate ja teemade arv hakkab kasvama.

Even
27.03.09, 14:10
"FC Levadia Tallinn - JK Tammeka Tartu

Tulemus on vist enam-vähem teada, purustame Tartukaid. Aga meie rühmituse jaoks see mäng on tähtsaks prooviks enne minekut Nõmmele sest emokalju lapsed on ikka häälekad ja viimaselt ajal ärplevad aina rohkem. Tammeka on siis nagu peaproov."

haha @ nõmme kalju

PETSINHO
27.03.09, 14:34
Minu arust väga tore, et Levadia fännid või klubi sellise foorumi püsti panid, kus saadakse omakeskis asju arutada. Igati kiiduväärt ettevõtmine!

Pantritel ka loodetavasti juba õige pea oma fännilehekülg tulemas ;)

North
27.03.09, 14:45
Pantritel ka loodetavasti juba õige pea oma fännilehekülg tulemas ;)
Show it :)

North
27.03.09, 18:24
Ta sai valesti aru, sest ei tea vene keelt...:)

ballack
27.03.09, 18:53

Kes sul käskis kaagutama hakata?

Ega ei küsigi, et kus ma ütlesin, sest ma ütlesin.

Peab ikka eriline loll olema kui hakkad lugema inimese postitust, kelle postitused sulle ei meeldi.

UrmoT
27.03.09, 20:52
Üritasin ka miskit rääkida, 1 postitus ja kohe sain riielda.Üritasin vaid aususest mainida, et olen levadia vastane, aga rääkisin eesti koondise teemas nata. ussiks oli radikaal ja avatariks Eesti lipp, ju siis ollakse nii vastased sellele.. kohe öeldi et "mis otsid siit ja milleks vastased levadiale sdiin foorumis" jne..panin vastuse ära sellele postitusele, selle ajaga oli aga see post juba kadunud. :D imelik

North
27.03.09, 21:22
Üritasin ka miskit rääkida, 1 postitus ja kohe sain riielda.Üritasin vaid aususest mainida, et olen levadia vastane, aga rääkisin eesti koondise teemas nata. ussiks oli radikaal ja avatariks Eesti lipp, ju siis ollakse nii vastased sellele.. kohe öeldi et "mis otsid siit ja milleks vastased levadiale sdiin foorumis" jne..panin vastuse ära sellele postitusele, selle ajaga oli aga see post juba kadunud. :D imelik
Ei tahtnud seal offtopi teha, siin juba võin.. ;)
See on ju Levadia fännide foorum (http://fclt.forum.co.ee/index.htm), milleks meil seal levadia vastased? Ma ei keelanud sul seal kirjutada, ja ma ei vihka Eest lippu mis iganes.. kurat, te postite seal, et siin kirjutada:
Oh ma seal tegin postituse ja..... Imelik :D

päkapikk
27.03.09, 21:29
See on ju Levadia fännide foorum (http://fclt.forum.co.ee/index.htm), milleks meil seal levadia vastased? :D
Küsin lihtsalt.......kas mina kui Fc Flora poolehoidja pole seal foorumis oodatud?

Alarikh
27.03.09, 21:30
Greystone... mis haigus sul on?

Alarikh
27.03.09, 21:40
Küsin lihtsalt.......kas mina kui Fc Flora poolehoidja pole seal foorumis oodatud?

Oodatud on need kellel on huvi Levadia vastu. Meil ei ole midagi vastaste klubide poolehoidjate vastu AGA see foorum on MEIE territoorium. Kui härra Greystone kirjutab mingit jama Eesti - Armeenia teemas et oi kui Levadia-vastane ta on, kuidas me ei hakka poliitiliste asjadega hakkama ja fashistide vms kohta selle asemel et näiteks küsida PM kaugu kui tal on tõesti huvi selle vastu... ja siis KOHE kaebab peale Soccernet.ee's kui vastik on meie foorum... noh eks see on näide kuidas näeb välja inimene kes on not welcome. :D

1892
27.03.09, 23:07
Oodatud on need kellel on huvi Levadia vastu. Meil ei ole midagi vastaste klubide poolehoidjate vastu AGA see foorum on MEIE territoorium. Kui härra Greystone kirjutab mingit jama Eesti - Andorra teemas et oi kui Levadia-vastane ta on, kuidas me ei hakka poliitiliste asjadega hakkama ja fashistide vms kohta selle asemel et näiteks küsida PM kaugu kui tal on tõesti huvi selle vastu... ja siis KOHE kaebab peale Soccernet.ee's kui vastik on meie foorum... noh eks see on näide kuidas näeb välja inimene kes on not welcome. :DEesti - Armeenia vast ikka.
--
Hea foorum, eriti tore et kakskeelne, endale Levadia meeldib aga vene keelt ei räägi, hea et seal saab ka eesti keeles rääkida, kiitus. :) Sai ka kasutaja tehtud, ei läinud kaua aega kuni juba hakati Eesti koondise teemas rääkima poliitikast, nagu kohe ei saa lihtsalt rahule jätta.

UrmoT
27.03.09, 23:52
mul on haigus, et ma julgesin sinna foorumisse nägu näidata.
Kahjuks ei vastanud auväärt venelased minu esitatud küsimusele. Et kui mõni levadia fännist venelane hakkab poliitilist teksti ajama enne, kas adminid garanteerivad et ka nemad saavad bänni ja on nö võrdne kohtlemine.
Ma ei kaebanud küll socceris kellegile, kellele olekski? Näitasin lihtsalt mida te seal korraldate. :)

1892
27.03.09, 23:55
Miks sa arvad, et seal kõik venelased?

Alarikh
28.03.09, 00:15
mul on haigus, et ma julgesin sinna foorumisse nägu näidata.
Kahjuks ei vastanud auväärt venelased minu esitatud küsimusele. Et kui mõni levadia fännist venelane hakkab poliitilist teksti ajama enne, kas adminid garanteerivad et ka nemad saavad bänni ja on nö võrdne kohtlemine.
Ma ei kaebanud küll socceris kellegile, kellele olekski? Näitasin lihtsalt mida te seal korraldate. :)

www.delfi.ee

UrmoT
28.03.09, 00:24
suvakas55: einoh, suurem osa, vähemalt nn adminid on nemad seal. :)
Alarikhile vms pole suurt midagi vastata, kõige lihtsam on lihtsalt vait olla, sest ma ei viitsi sellisele enam midagi vastu öelda, targem annab järele. :)

$$$
28.03.09, 00:29
Alarikhile vms pole suurt midagi vastata, kõige lihtsam on lihtsalt vait olla, sest ma ei viitsi sellisele enam midagi vastu öelda, targem annab järele. :)

OMG. Flora ja loogika. Targem annab järele, samas kelle postitus viimane on :D:D .

Eespool oli ka päris hea variant, mille keegi Levadia fänn välja tõi.

smörgåsbord
28.03.09, 00:35
OMG. Flora ja loogika. Targem annab järele, samas kelle postitus viimane on :D:D.. ja esimene.

Diana ja co võiks siin foorumis rohkem sõna võtta -- muidu jääbki mulje, et Flora avatar on mingi puude tunnusmärk.

PETSINHO
28.03.09, 00:49
Tsitaat Levadia foorumis oleva pildi alt...Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

Mina tunnen plagiaadi hõngu :D:D

Alarikh
28.03.09, 00:52
Tsitaat Levadia foorumis oleva pildi alt...Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

See on meie banner mis sai valmis enne Meistriliiga algust ja oli kasutusel juba Superkarika mängul. Unusta plagiaat ära - sloogan Pride of LINN/RIIK on levinud igalpool maailmas. See ei ole meie originaalidee, ja kindlasti ei ole teie oma idee. Kindel on see et seda inspireeris Inglise jalgpall ja et Eesti tribüünidel me kasutasime seda esimesena. Fakt.

taku*
28.03.09, 01:47

no joptvõi matt, kui loll saab olla?

öeldi ju, et tegu levadia fännide foorumiga, kui levadiat ei toeta - või enamgi, oled levadia vastane, nahhui sa sinna trügid, kuulutad, et oled levadia vastane ja siis veel irised siin.

võta kokku ennast.

Jasper
28.03.09, 08:19

su võiks siit foorumist ka ära bännida.

North
28.03.09, 23:44

Hahaha, sa pead teadma kuidas mul see oli, kui me juba kasutasime eelmisel aastal seda sloganit, aga ainult meie fännide ringis, näiteks msn'is, foorumis rääkisime et oleks hea teha selline banner, tegime seda!
Nädala pärast näen Kalju reklaame, Nõmme Kalju on Tallinna Uhkus... See oli igati väga huvitav, imelik ja naeruväärne või mis iganes ma ei tea kuidas see on eesti keeles... :D

rallikas
28.03.09, 23:59
Hahaha, sa pead teadma kuidas mul see oli, kui me juba kasutasime eelmisel aastal seda sloganit, aga ainult meie fännide ringis, näiteks msn'is, foorumis rääkisime et oleks hea teha selline banner, tegime seda!
Nädala pärast näen Kalju reklaame, Nõmme Kalju on Tallinna Uhkus... See oli igati väga huvitav, imelik ja naeruväärne või mis iganes ma ei tea kuidas see on eesti keeles... :D

Seda nimetatakse deja vuks. :P

North
29.03.09, 00:06
Seda nimetatakse deja vuks. :P
Peaaegu, sest deja vu is the experience of feeling sure that one has witnessed or experienced a new situation previously (an individual feels as though an event has already happened or has happened in the near past), aga seda ma pole teinud varem, ma ei näinud Nõmme Kalju logo all seda sloganit... Pole Deja Vu:)

ballack
29.03.09, 00:53
North, ära palun hakka rääkima, et teie olite esimesed kes seda kasutavad. Ma loen seda välja (et teie olete esimesed) just sinu lausest kus sa räägid, et sa pole seda näinud Nõmme Kalju logo all jne. Maailmas ei ole ainult Levadia ja Nõmme Kalju eks. Peaaegu kõik klubid kasutavad seda ja sa ära hakkagi mainima, et te olete siin miskised unikaalsed tegelased. Kui võtta see, kes esimesena hakkas seda kasutama, siis Nõmme Kalju oli enne teid.

-mirko-
29.03.09, 18:41
Vau,kui teemakohane jutt viimased 2lk

North
29.03.09, 18:55
Kui võtta see, kes esimesena hakkas seda kasutama, siis Nõmme Kalju oli enne teid.
Why? Kust, just SINA tead?
Mul on ükskõik kes hakkas esimesena, aga kui meile ütlevad et see on plaagiati lõhn, siis vabandust peame kaitsma enda positsioone.. Rohkem sellest ei hakka kirjutama...

ArsenalGunners
04.04.09, 17:18
Nonii, 8:0 Levadia kasuks Tammeka vastu :)

Alarikh
04.04.09, 18:05
Jepsa - ilus ilm, lõbus mäng. Tegelt ka, sellise suhtumisega nõrgemate vastaste mängudel kõik peab ok olema. Eriti meeldis Marmori värav teisel poolajal - QUALITY!

Sel hooajal Tartus tõesti fännitakse parem kui mängitakse - esimesele korralikule fännide rühmitusele meie koduplatsil sel aasta respekt ja edu tulevikus!

Muidugi suured tänud ka Mehaanik-Diselistile :D

Weeee, what a day! :D :D :D

Vahkito
04.04.09, 20:13
Lõbusast mängust, vähemalt meie poolt vaadatult, oli ikka asi väga kaugel, aga jah yritasime ikka lõpuni toetada. Teid on võrreldes eelmise aastaga ikka päris palju juurde siginend ja see aint hea. Olite päris kuuldavad. Marmori värav oli tõesti pärl. Edu teilegi järjekordse meistritiitli pyydmisel.

North
04.04.09, 22:54
Lõbusast mängust, vähemalt meie poolt vaadatult, oli ikka asi väga kaugel, aga jah yritasime ikka lõpuni toetada. Teid on võrreldes eelmise aastaga ikka päris palju juurde siginend ja see aint hea. Olite päris kuuldavad. Marmori värav oli tõesti pärl. Edu teilegi järjekordse meistritiitli pyydmisel.
Tänks, et tulite :)

Wohoooo 8:0, see oli FANtastic mäng, hea mäng Gusevilt ja Marmori ilus kauglöök, kõik on OK. Järgmine mäng siis sõpruskohtumine Soome HJK-ga, Kolmapäeval 08.04 kell 15:00 Maarjamäe staadionil...

Elari#3
04.04.09, 23:59
Milline see Marmori värav oli siis, kui küsida tohib ? :D

Saarlane
05.04.09, 01:04
88. minut: hea mängu teinud paremkaitsja Marmor pani väravasajule väärika punkti. 20 meetri kaugusel väravast palli saanud endine ründaja saatis pommlöögi paremasse ristnurka.

ETV videos seda paraku polnud.

Elari#3
05.04.09, 01:18
Oppa, see võis kaunis olla, äitäh, kiku :D

PraS
05.04.09, 03:22
88. minut: hea mängu teinud paremkaitsja Marmor pani väravasajule väärika punkti. 20 meetri kaugusel väravast palli saanud endine ründaja saatis pommlöögi paremasse ristnurka.

ETV videos seda paraku polnud.

Kriss alustas oma karjääri Kehtna noortetiimis kaitsjana ning lõpetab ka ja oma säravamad esitused on ka teinud kaitsjana:)

Alarikh
05.04.09, 17:27
Meeldivaks üllatuseks mängul oli ka üks taani perekond - kõik FC Kobenhavn fännid - kes külastasid meid ja soetasid ka meie klubi salli.

Alarikh
07.04.09, 22:43
Mitu pilti ka

http://fclt.forum.co.ee/levadia-media-f1/fc-levadia-jk-tammeka-040409-t15.htm#86

sirmik
08.04.09, 18:23
Võimalus võita tasuta piletid 11. aprillil toimuvale Nõmme Kalju - Tallinna Levadia mängule. Loe lähemalt (http://www.spordikalender.ee/index.php?page=157)

salajane33
08.04.09, 20:27
HJK-Levadia 1-1 (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=323767)

aanvaller
08.04.09, 21:00
Mis kuradi müüt selle HJK'ga nüüd on? Eesti meister peaks sellised küll maatasa lööma... neil pole hooaeg ka alanud ja neil oli vist (palju) mängijaid isegi Klubist?

2mSööt3mMööda
08.04.09, 21:12
Miks oleks Levadia pidanud võtma seda mängu täie tõsidusega? Ega ei olegi ju loogilist põhjust. 1-1 on normaalne tulemus.

PETSINHO
08.04.09, 21:42
Levadia mängis mitte just kõige tugevamas koosseisus, õigemeini põhisatsist vaid mõned mehed.

Kes Levadia vasakkaitses mängis, nr 19 ?

Wuppi
08.04.09, 23:30
Mõned fotod (http://www.soccernet.ee/gallery/393/) tänasest Levadia mängust.

Kaspy
11.04.09, 18:48
Sannu esitused on hooaja algul olnud väga kesised,nii ka täna,võiks sinna äärde tuua ikka mõnegi venna,kes midagi rohkem korda saata suudab.Lisaks on ka Nikita tönts,kas tal ongi koguaeg nii kehva kiirus olnud?Minuarust mitte!

Sanku
11.04.09, 21:15
Jah, Terehhov nullis täna Sassi täielikult. Vastik oli vaadata.
Aga muidu väga hea emotsioon ja näha, et oldi hästi häälestatud. Malatsõõ, poisid :P

Alarikh
12.04.09, 01:16
Jah, Terehhov nullis täna Sassi täielikult. Vastik oli vaadata.
Aga muidu väga hea emotsioon ja näha, et oldi hästi häälestatud. Malatsõõ, poisid :P

Täiesti nõus. Tegelikult on hea et võit tuli, sest selliste kohtunimkutega ei saa kunagi olla kindel ei mäng läheb reeglite järgi. Ausalt, ei saa midagi öelda meie teise värava kohta aga Kalju oma oli küll kohtunikute kingitus.

Meie poistelt ootasin ikka rohkemat, aga Kalju oli ikka täiesti ok. Ainult oli tõesti vastik see kuidas mängiti Gussevi vastu... ajuti nägi välja nagu taheti meelega vigastama meie väravakütti. Ta vajas KOLM KORDA meie meedikute abi!

Järgmised ML mängud Sillamäe ja Narva vastu on nüüd tõehetkeks.

Hej! Hej! Levadia Tallinn!

Alarikh
15.04.09, 01:11
Nii. Nagu sele hooaeg näitab meiegi vajame meeldeluletust et täna Eestis meil on vähemalt paar konkurenti kes oskavad mängida head teravat jalgpalli.. üks neist juba näitas eile hambaid. Nüüd me ootame Silla meeskonda huviga. Põhimõtteliselt, arvestades kui kehvad on kaktused praegu, just järgmised kaks mängu näitavad kui head me tegelikult oleme. Kaks kaotust Silla ja Narva vastu ja meie praegune edu ei tähenda enam midagi. Tõehetk, tõesti.

Kamooon, Igor! Me usume sinusse! Häälesta meie poisid nagu peab ja näidake Ida Virumaale kuidas mängitakse jalgpalli pealinnas!

Alarikh
15.04.09, 01:38
Muidu, on huvitav jälgida kuidas muutub Levadiavihkajate tuju kui neil endal ei lähe hästi. Eriti supper on see, et just Flora juhtkond (nagu Levadia, Transi jne omad) oli suht ettevaatlik ja viisakas konkurentide suhtes enne hooaja algust... samas mitu kaktuste fännidest tegijat olid nii ennast täis ja kindlad et sel hooajal neil läheb eriti hästi ja et Levadia on kehv, Igor Prins saab varsti kinga, ja et meie klubi fännid on sitt/loomad/tiblad (kõik "terminid" on võetud kaktuste postitustest soccernet.ee foorumis) jne.

http://fclt.forum.co.ee/meistriliiga-f4/fc-flora-t4.htm

:D

dareth
15.04.09, 13:40
maru isiklikuks läheb värk?

edit: nagu keskerakond juba: "ansip laseb laeva põhja" :D

Alarikh
15.04.09, 14:51
Naaah, tavaline "i love you too" värk. :cool:

Nahkpea
15.04.09, 15:43
Alarikhile:

Sinust on teinekord väga raske aru saada, sa võtad kõiki, kes on Levadia vastu, kohe väga isiklikult. Jäämäe tipp on kohe mingeid vanu postitusi kopeerima hakata ja lapsikult ülbe fraas "endal teil on sitt klubi" (seda oled sa ka varem kasutanud).

Milleks oli vaja kopeerida mingeid vanu postitusi, kus Flora toetajad lootsid oma meeskonnalt parimat? Ei pidanud lootma? Isiklikult lootsin enne hooaega, et oleme kõvad tiitlikonkurendid. Selge, olen rahvavaenlane oma tagurlike lootustega.

Mis puudutab eilset mängu. Möönan, et kuigi ma Transist üldse suuremat ei pea, olin ma siiski rõõmus. Mitte sellepärast, et Trans võitis, aga et Levadia kaotas. Nii tundsid kindlasti paljud. Täpselt samapalju on inimesi, kes põhimõtteliselt tunnevad head meelt iga Flora kaotuse üle. Pole mina näinud ühtegi Flora toetajat kuskil siis sisisemas, et "endal teil on sitt klubi". Kõigile ei peagi meeldima.

Sa meenutad kohati koolidiskol korvi saanud pubekat, kes siis saalinurgas rusikat raputab "kõik plikad on litsid".

billy t
15.04.09, 18:51
Ja hea,et postitus nii viisakas toonis sinna suunda läks.
suht haruldane nähtus, eksole

PraS
15.04.09, 20:49
Aga mulle see kakslus siin meeldib:)
Nii naljakas on kuidas hakkama ei saada ning siis kogu sõprade armee appi võetakse,et Levadia poisse nahutada.

Alarikh
15.04.09, 22:55
Alarikhile:

Sinust on teinekord väga raske aru saada, sa võtad kõiki, kes on Levadia vastu, kohe väga isiklikult. Jäämäe tipp on kohe mingeid vanu postitusi kopeerima hakata ja lapsikult ülbe fraas "endal teil on sitt klubi" (seda oled sa ka varem kasutanud).

Milleks oli vaja kopeerida mingeid vanu postitusi, kus Flora toetajad lootsid oma meeskonnalt parimat? Ei pidanud lootma? Isiklikult lootsin enne hooaega, et oleme kõvad tiitlikonkurendid. Selge, olen rahvavaenlane oma tagurlike lootustega.

Mis puudutab eilset mängu. Möönan, et kuigi ma Transist üldse suuremat ei pea, olin ma siiski rõõmus. Mitte sellepärast, et Trans võitis, aga et Levadia kaotas. Nii tundsid kindlasti paljud. Täpselt samapalju on inimesi, kes põhimõtteliselt tunnevad head meelt iga Flora kaotuse üle. Pole mina näinud ühtegi Flora toetajat kuskil siis sisisemas, et "endal teil on sitt klubi". Kõigile ei peagi meeldima.

Sa meenutad kohati koolidiskol korvi saanud pubekat, kes siis saalinurgas rusikat raputab "kõik plikad on litsid".

Ma kindlasti ei võta kõiki, kes on Levadia vastu, kohe väga isiklikult. Kamoon, paljudega ju suhtlen täiesti normaalselt, ja see suhtumine ei muutu internetis. Näiteks see mida sa posititad Levadiast vähemalt viimasel ajal ongi põhjuseks miks ma näiteks ei kirjuta midagi halba sinu suunas. :)

-RoMaRiO-
15.04.09, 23:11
Mina isiklikult olin Transi võidu üle õnnelik, sest oleks ju väga igav, kui üks klubi võidaks kõik sarjad, kõik kohtumised jn. Mida põnevamad heitlused, seda kasulikum.

Nahkpea
15.04.09, 23:27
Ma kindlasti ei võta kõiki, kes on Levadia vastu, kohe väga isiklikult. Kamoon, paljudega ju suhtlen täiesti normaalselt, ja see suhtumine ei muutu internetis. Näiteks see mida sa posititad Levadiast vähemalt viimasel ajal ongi põhjuseks miks ma näiteks ei kirjuta midagi halba sinu suunas. :)

Hea küll, hea küll, rahu tehtud.

PS! Ega mul tegelikult midagi sinu vastu polegi. Sa olid ainus Levadia fänn, kes meid õnnitles superkarika võidu puhul ja see oli ilus zhest sinult. Käsi südamel, mina poleks teile õnne soovinud kui tulemus oleks vastupidine olnud.

PraS
16.04.09, 01:01
Mina isiklikult olin Transi võidu üle õnnelik, sest oleks ju väga igav, kui üks klubi võidaks kõik sarjad, kõik kohtumised jn. Mida põnevamad heitlused, seda kasulikum.

see jääb nagunii tagaplaanile,et sa käisid flora eest karjumas kui Kalevis oli Flora vs Levadia.

PraS
16.04.09, 01:07
"Kalevis"...?

Kalevi spordihall

Alarikh
17.04.09, 01:27
Levadia - HJK pilte .. sorry et nii hilja.

http://fclt.forum.co.ee/levadia-media-f1/fc-levadia-hjk-090409-t22.htm#118

PETSINHO
17.04.09, 01:37
Millal teil seal Maarjamäel naturaalmurule tribüünid paigaldatakse? Millal üldse murule kolite?

eston maravilha
17.04.09, 01:54
milleks neid tribüüne vaja peaks olema? selleks ajaks kui murul mängida kannatab, on mängud juba kadriorus. maarjamäel on treeningbaas, mida ilmastikuolude sunnil ka mängudeks kasutatakse.

miks üldse nii palju kära ei millestki seoses karikamänguga? levadiasugusel klubil on sellest pütist üks puts puha, sest loeb meistritiitel ning meistrite liiga koht. tore muidugi, kui hõbevara saab kokku tassida, kuid klubi seisukohalt täiesti ebatähtis trofee.

lorenzo
17.04.09, 02:36
keegi teab palju saavad CL-i ja Euro karika eelringidesse jõudnud klubid?

Jürvi-Hool
17.04.09, 03:49
keegi teab palju saavad CL-i ja Euro karika eelringidesse jõudnud klubid?

Kui on Eesti klubid, siis tavaliselt mõlemad mängud kuskil 0-4.

JanK
17.04.09, 09:30
Omatud. :D

PETSINHO
17.04.09, 10:32
milleks neid tribüüne vaja peaks olema? selleks ajaks kui murul mängida kannatab, on mängud juba kadriorus. maarjamäel on treeningbaas, mida ilmastikuolude sunnil ka mängudeks kasutatakse.

Mina olen aru saanud, et Levadia tahab Maarjamäe kompleksist teha oma nö uue kodu, koos uue identiteediga ja soovib tulevikus hakatagi seal kõiki oma mänge mängima. Aga kui sa teisiti väidad, siis ei hakka vaidlema.

PraS
18.04.09, 16:46
Mina olen aru saanud, et Levadia tahab Maarjamäe kompleksist teha oma nö uue kodu, koos uue identiteediga ja soovib tulevikus hakatagi seal kõiki oma mänge mängima. Aga kui sa teisiti väidad, siis ei hakka vaidlema.

Oli ju avamisel sellest juttu, et Kadriorg sobib neile täiesti nii suuruselt kui ka kõgielt muult ning pole mõtet arutult investeerida uude oma staadionisse. Maarjamäest pidi saama pigem treening kompleks ja kõik. Olude sunnil tõesti mängitakse kevadel seal oma kodumänge.

Alarikh
18.04.09, 22:43
No kurat küll, hästi läks! Silla ei näidanud eriti midagi ja nende ainuke värav oli küll väga ilus, aga oli löödud karistuslöögist mida RAUDSELT ei oleks pidanud olla. Samas, kui aus olla, siis esimesel poolajal Silla oleks võinud teenida penaltit. Eesti kohtunikud.... mis teha. Ühesõnaga ei ole see Sillamäe nii tugev nagu nägi välja nende teise koha pärast, sellest kaudselt räägib ka nende kaotus Kuressaarele.
Kokkuvõttes - väga kindel mäng Valge-roheliste poolt ja eriti ilus Kostja värav.

Naissssss :)

Olen kindel et järgmine mäng Narva vastu tuleb palju palju raskem. Eks saame ka nendega hakkama!

metssiga
27.04.09, 02:11
muuseas mis tihhonist saanud on?

Tofoa
27.04.09, 02:12

Ju ta seal Eesti - Ungari vahel kuskil Poolas on.

fcfloraforever
27.04.09, 08:00

istub levadias pingil..eile taheti lõpus väljakule saata aga mäng sai enne läbi.

Kaspy
27.04.09, 08:20
Mängib enamasti duubli eest.

valta
27.04.09, 09:35

eile Levadia II 7-0 võidumängus oli paremkaitses, vahetati välja 75 minutil. Tundus täitsa ok, kindlus ise, aga eks see ju I liiga. Ei tea kas Türgi mängu tasemele ta vorm veel küündib?

Mällar
01.05.09, 15:38
Intervjuu Levadia peatreener Igor Prinsiga:
http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=7799

1892
01.05.09, 17:43
Intervjuu Levadia peatreener Igor Prinsiga:
http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=7799Meistriliiga fännid on õeldad, kurjad ja nõelavad. Keegi ütles välja. :)

aanvaller
01.05.09, 22:48
kus on uus koduleht?

Alarikh
11.05.09, 22:18
Niiii........... Levadia fännid.... kuidas tuju on? :) Hooaja pole paha ju:D

Mind isiklikult huvitab ka see asi, kas ei ole õige aeg anda Gussevile võimaluse proovida ennast koondises? Mehe vorm on suurepärane ja koondise sõprusmängud oleksid väga heaks prooviks talle.

North
11.05.09, 22:25
Tuju on ülihea... Ootan mängu Narvaga...:D

Uus fännide koduleht: http://fclt.pri.ee/

818
11.05.09, 23:18
Müts maha! :silm4:

Hybrid Soldier
11.05.09, 23:28
Väga kena lehekülg!

Horatio
11.05.09, 23:44
Tõesti hea leht. Eriti see, et on nii eesti keelne kui vene keelne keskkond.

ROOTSI KUNN
12.05.09, 00:15
Tubli töö . Huvitav ,milline fännigrupeering esimesena oma sallini välja jõuab?

Alarikh
12.05.09, 01:17
Tubli töö . Huvitav ,milline fännigrupeering esimesena oma sallini välja jõuab?

Üks, kaks, kolm, Kunnile meeldivad Levadia fännid! :cool:

Alarikh
12.05.09, 01:41

"Kes valmis purustama rauda ja kive
Tapma ja hävitama kõik oma teel......."

LEVADIA MEISTRILIIGAS!!!!!!!!!!!

Küll Prins leiab sõnu pärast väga kehva mängu Paide vastu ja näitame Transile miks Gruznov ja Lipartov lahkusid Narvast.....sest Trans on tralalaaaaaaa, and they know they are!!! :D
Tahaks uskuda et see neetud karikamäng on juba ära unustatud.

Warren
12.05.09, 02:29

kas eestis ongi üldse plnud kunagi fännide kodulehte-ei tule ette küll.

Väga tubli, et üritatakse ühendada fänne.

elx
12.05.09, 10:55
kuressaare omadel on midagi olemas.
http://fckfk.synthasite.com/

eestimees
17.05.09, 02:19
S. Puri värav oli täna omaette klass:)

Alarikh
22.05.09, 23:21
Järjekordne mäng, järjekordne kindel fännide sõit. Loodame et ilm (mis paistab kohutav olevat) et sega meid ega poisse. Nädal tagasi reiss Ida Virumaale oli lõbus ja Levadia mängupilt jälle hea - meister oli kindlus ise. Miks mitte ka seekord Sillamäel!

-RoMaRiO-
22.05.09, 23:57
Palju teid Sillamäele ka liikumas on?

Alarikh
23.05.09, 00:12
Palju teid Sillamäele ka liikumas on?
10-15 inimest

PraS
23.05.09, 00:51
Järjekordne mäng, järjekordne kindel fännide sõit. Loodame et ilm (mis paistab kohutav olevat) et sega meid ega poisse. Nädal tagasi reiss Ida Virumaale oli lõbus ja Levadia mängupilt jälle hea - meister oli kindlus ise. Miks mitte ka seekord Sillamäel!

kindlasti võib vihmast kasu olla kui seal ka enam vähem muru olemas on.

Saarlane
23.05.09, 20:49
Esimesed punktid kaotatud. Varsti peaksid Soccerneti tulema ka Prinsi kommentaarid.

Alarikh
25.05.09, 15:25
"Ma ei mõista meeskonda, kes võitleb medali nimel, toob 10–12 võõrmängijat ning mängib ise täielikul põllumaal. Väljakul polnud kohta, kus pall veerenuks," ei halastanud Prins. "Halvim muruväljak, mida sel aastal Eestis näinud olen."

Isegi meil sündis mängu jooksul lühike venekeelne lugu mille mõte oli et Sillamäel pole väljak, vaid köögiviljaaed... ja mis kindlasti ei meeldinud kohalikutele :D Igoril on selles mõttes väga õige point - see kindlasti polnud jalgpalliplats. Meeldis aga see et inimesed tribüünil olid palju aktiivsemad kui Narvas. Ja Levadia mäng oli okei, lihtsalt seekord ei vedanud. Sõitsime koju ikka hea tujuga.

Ka üks pilt mis ei tähenda ei kõik Silla fännid on sellised, aga ikka peegeldab midagi :D :D :D

Enjoy!

http://img41.imageshack.us/my.php?image=23052009j.jpg

kitty72
25.05.09, 15:32
Kahju , et ma väljakul olles Teie köögivilja laulu ei kuulnud :) kahju , et teete väljaku olukorra hullemaks, kui asi väärt on :lahe: :p aga eks see nii ole, et kui tagasilöök tuleb- peab ikka kellegi/millegi peale ajama :D
Tervitades,
K.

Yattara
25.05.09, 22:30
Andrejev pidavat Ungaris FC Fehervari juures testimisel olema.

käbi
25.05.09, 23:36
"Ma ei mõista meeskonda, kes võitleb medali nimel, toob 10–12 võõrmängijat ning mängib ise täielikul põllumaal. Väljakul polnud kohta, kus pall veerenuks," ei halastanud Prins. "Halvim muruväljak, mida sel aastal Eestis näinud olen."

Isegi meil sündis mängu jooksul lühike venekeelne lugu mille mõte oli et Sillamäel pole väljak, vaid köögiviljaaed... ja mis kindlasti ei meeldinud kohalikutele :D Igoril on selles mõttes väga õige point - see kindlasti polnud jalgpalliplats. Meeldis aga see et inimesed tribüünil olid palju aktiivsemad kui Narvas. Ja Levadia mäng oli okei, lihtsalt seekord ei vedanud. Sõitsime koju ikka hea tujuga.

Ka üks pilt mis ei tähenda ei kõik Silla fännid on sellised, aga ikka peegeldab midagi :D :D :D

Enjoy!

http://img41.imageshack.us/my.php?image=23052009j.jpg

Mõnus pada sõimab katelt pilt.

Thugie
08.06.09, 16:45
Andrejev Skandinaaviasse ? (http://sport.err.ee/jalgpall.php?0593746)

Shermann
11.06.09, 15:04
Kusjuures, Levadial on uus, ja päris kabe koduleht :)

www.fclevadia.ee

urmar
11.06.09, 20:58
Endine Levadia mängija tegi pulmareisi http://www.fcflora.ee/index.php?lang=est&main_id=7&id=1951

Saarlane
12.06.09, 11:11
Naljakas, et on rõhutatud Alekokki just Flora mitte koondiseareenina, kuigi Kostjal pole klubiga mingit seost :)

fcfloraforever
12.06.09, 12:29
Naljakas, et on rõhutatud Alekokki just Flora mitte koondiseareenina, kuigi Kostjal pole klubiga mingit seost :)

No aga staadion ongi ju Flora oma, mitte jalkaliidu..

North
12.06.09, 13:21
Täna tähistab oma 50. juubelit FC Levadia president ja klubi looja Viktor Levada!
Wohooooo! :)

elx
12.06.09, 13:47
ta on nii noor?

urmar
12.06.09, 14:12

Mingi seos ikka on, sest pärast Levadiast välja lahkumist treenis ta koos Floraga enne välismaale siirdumist. Kui see poleks õnnestunud, siis oleks ilmselt Floras jätkanud.

PS: ennetan küsimusi ja selgitan, et seda uudist mina ei kirjutanud. :)

Mällar
13.06.09, 00:33
Urmar on meil üks tark mees :D Mida me küll teeks ilma temata? :)

meesmuiste
16.06.09, 00:40
oooo

täna nägin suuri plakateid Zelinski pildiga, mis kutsuse mängule Flora vastu. see ei narkootikumide üritus.

5+ :)

budu
16.06.09, 00:48
oooo

täna nägin suuri plakateid Zelinski pildiga, mis kutsuse mängule Flora vastu. see ei narkootikumide üritus.

5+ :)

Isegi televusseris on selle mängu reklaami lastud

fcfloraforever
16.06.09, 00:49
Ma nägin telekaekraanil narko ürituse reklaami(kanal2).
Väga positiivne ja loodame, et toob laupäeval kadriorgu palju rahvast.

North
16.06.09, 14:21
Khmm, :rolleyes: Pole veel reklaami näinud kahjuks...
Loodan, et laupäeval on Kadrioru staadion 100% täis..

North
16.06.09, 23:17
Khmm, jälle viik, ja jälle Kaleviga:deemon:
Nahk ei realiseerinud penaltit, aga suurepärase mängu näitas Nikita Andreev... Veel Igor Morozov võib olla ei mängi FC Flora vastu, sest sai käevigastuse...:mad:

Hybrid Soldier
16.06.09, 23:39
Ma vaatan, et Levadia fännid on võitudega nii ära harjunud, et isegi viik juba vihastab välja :D

Sanku
16.06.09, 23:42
Niki on kiitust väärt : ) oli armastusväärselt aktiivne. Mängis vähe tagapool kui tavaliselt, mistõttu (kui mul midagi märkamata ei jäänd), ei jäänd ta kordagi suluseisu. Hurraa! Aga tema kauglöögid vajavad veel kõvasti trimmimist. A igal juhul, parim mees platsil. Tubli!

Kahju muidugi, et Kalevipojad meie Igori ära lõhkusid, läheb teist veel vaja ju...

North
16.06.09, 23:42
Ma vaatan, et Levadia fännid on võitudega nii ära harjunud, et isegi viik juba vihastab välja :D
See vihastab küll, sest see viik ei ole Flora või Narva vastu, ja Levadia võiks 100% selle mängu võita... Morozovi lahkumine mõjus niimodi:confused:
Aga ikkagi viik ei ole Kaotus ja Levadia on praegu esimesel kohal, nii et kõik on täitsa OK..

Tofoa
16.06.09, 23:44
Niki on kiitust väärt : )

http://f.elu24.ee/f/2007/11/06/8465t9h8303.jpg

North
16.06.09, 23:48
See Niki on ilusam:
http://3.bp.blogspot.com/_mEibqrCC51k/R1E_CXRSU1I/AAAAAAAABAs/vwg9_TRfa2g/s1600-R/Niki%2BBelucci.jpg

Type Niki in Google :D

Tofoa
16.06.09, 23:51
See Niki on ilusam

Sul on õigus. :)

billy t
17.06.09, 12:59
http://fclevadia.ee/news/2278
juba maxima tordi (kaktusemoosiga) pärast tasub tulla. ei?

Lambimees
17.06.09, 23:44
Kuni 18-aastastele lastele ja pensionäridele on üritusele sissepääs tasuta!

Aga hind 18-aastastele ja vanematele?

-RoMaRiO-
18.06.09, 13:58
Levadia vastaseks ootaks eurosarjas Wisla Krakowit, Partizani või Zagrebi Dinamot, puhtalt fännide pärast, oleks huvitav.

Alarikh
20.06.09, 22:38
Naissssssssssssssss :)

Okei, 3:0 oleks olnud palju meeldivam, aga mitte keegi ei saa 8elda et Flora oli v6idu v22rt. See vana igav lohutus et nad "andsid endast parima" v6i et neil "olid 100% v6imalused mis j2id kasutamata" vms ei loe - Levadia oli selgelt yle ja see et Prins meelega andis initsiatiivi Florale teisel poolajal ja lootis et Levadia l88b veel kontarrynnakutega - ja tegelt eksis - ei ole oluline p2rast m2ngu l6ppu. Kolm punkti, v6it kohalikus derby's, esimene koht liigas, p6hirivaali tuju muutus aina kurvemaks. Mida veel v6ib soovida?

Ja veel... SASS PURI OLI F**KING AMAZING t2na! Raudselt parim, ja mitte ainult tema v2ravate p2rst. See t88v6ime, tahtmine ja kiirus mis ta n2itas teisel poolajal.... priceless.

Tubli, Levadia!
Tubli, SANDER PURI!
Tublid, Levadia toetajad!

Warszawa kibicuje Levadii!

Nohik
20.06.09, 23:46
Kuskilt väravaid näeb?

Zlatan
21.06.09, 00:52
http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/tv.php

mängu kordus praegu sealt. 35 min,. hetkel mängitud.

jyriöö
21.06.09, 00:54
Sai siis seekord Levadia fännide läheduses mängu vaadatud. Lapsepõlv tuli kohe meelde. Respekt.

http://www.youtube.com/v/Or24sxAQX5Y

North
21.06.09, 01:15
Sai siis seekord Levadia fännide läheduses mängu vaadatud. Lapsepõlv tuli kohe meelde. Respekt.

Palun Väga :D

-RoMaRiO-
21.06.09, 01:23
Kiidaks Levadia Crewd, repertuaar on teil täitsa kena juba ja ilusti esinesite kah! Võitsite nii väljakul ka ka tribüünidel.

foreverer
21.06.09, 01:25
Levadia vastaseks ootaks eurosarjas Wisla Krakowit, Partizani või Zagrebi Dinamot, puhtalt fännide pärast, oleks huvitav.

Mingi meeskond kes palju fänne tooks oleks küll lahe, aint peaasi et kaklema siin ei hakkaks.

billy t
21.06.09, 05:50

aitäh, jyriöö, tegid meie öö vastu hommikut!
ja sa oled alati teretulnud levadia fännisektorisse ja me ei unusta kunagi, kuidas sa laulsid kaasa "je je je je je". videokaadrid sellest on olemas ja müüme need sulle soovi korral teatava summa eest meeleldi maha:D

sosku
21.06.09, 12:37
Kolm punkti, v6it kohalikus derby's, esimene koht liigas, p6hirivaali tuju muutus aina kurvemaks. Mida veel v6ib soovida?
Sillamäe tuju muutus kurvemaks?

North
21.06.09, 13:32
Sillamäe tuju muutus kurvemaks?
Flora tuju:D

Alvar550
22.06.09, 14:11
niii, CL loosimine käib

luisfigo7
22.06.09, 14:23
levadia-wisla krakow

fcfloraforever
Levadia eurovastane on Wisla Krakow.

Looder
Champions League
Levadia-Wisla Krakow

Alvar550
Krakowi Wisla saime, ülikõvad fännid.

luisfigo7
22.06.09, 14:24
mis kell euroopa liiga loosimine on?

Looder
22.06.09, 14:28
euroopa liiga loosimine on 14:30

SunWolf
22.06.09, 14:38
Ai ku valus saab Levadial olema, kui poolakad nad pilvedelt maa peale tagasi toovad. Käesoleva hooaja võidud on Levadia meestele liiga kergelt kätte tulnud. Levadia senist edu eestikal maha tegemata peab siiski mainima tõsiasja, et põhikonkurendid on lihtsalt viletsad. Samas soovin Lavadiale Wisla vastu siiralt edu, on ju varasematel hooaegadel ka tugevate välisvastaste vastu head mängu näidatud.

zip
22.06.09, 15:15
Tea, kas tulevad sellised fännid?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/c/cb/Wisla-cracovia_derby.jpg

Shermann
22.06.09, 15:30
Nüüd tuleb kiiresti mõni must sebida enda meeskonda ja edasipääs peaks olema kindel.

ROOTSI KUNN
22.06.09, 15:58
Wisla Krakov on muidugi tugev keskmik ja traditsioonidega klubi aga ei usu ,et nad mingi mega head praegu on. Pigem olid seda kunagi aastaid tagasi.Täiesti mängitavad minu meelest.Kui panustaksin siis küll natsa rohkem Wisla peale aga mitte mingil juhul ei teeks suuri panuseid.

foreverer
22.06.09, 15:59
Nüüd tuleb kiiresti mõni must sebida enda meeskonda ja edasipääs peaks olema kindel.

Mismõttes?

Jasper
22.06.09, 16:06
Mismõttes?

Tekkis sama küsimus.teen panuse mingile rassismireeglile

Shermann
22.06.09, 16:09
teen panuse mingile rassismireeglile

Täpselt nii.

Felipe
22.06.09, 20:47

Olgu sinu soov UEFA-le seaduseks.

North
22.06.09, 21:50
Fuck, miks kodumäng on 21/22 juulil, mind pole Tallinnas sel ajal... Nii kurb, ootasin nii väga seda päeva... :mad:
Khmm... Wisla Krakow Fans: 2000, Levadia Fans: 20.. Super ;)

http://www.youtube.com/watch?v=mA4Yc_2Fegg

Alarikh
24.06.09, 12:32
Istudes praegu Warszawa's ja olles juba ammu CWKS Legia toetajate klubi kaardi omanik...ja saada selline vastane nagu Wisła Kraków.. puhas kuld. Igal v6imalusel kylastan Legia m2nge ja Poola f2nnid on t2iesti hullud s6na positiivses ja negatiivses m6ttes. Kuigi kohaliku jalgpalli tase on suhteliselt kehv, inimesed siin on uhked oma klubide p2rast ja siin t2navatel eriti ei n2e suurte v2lismaa klubide s2rke - Poolas toetatakse omasid. Samas minna suure kohaliku vastase linna valedes v2rvides on t6esti ohtlik. Isegi kui ma k2isin yleeile Poznan'is kohaliku Lech'i f2nnipoes, mu s6branna kategooriliselt keelas isegi mainida et tulime Varssavist ja et toetame Legia't :D

Muidu, yks Biała gwiazda toetaja juba postitas meie foorumil seda:

http://fclt.forum.co.ee/levadia-games-f9/wisla-krakow-leviadia-t78.htm

Tuleb mega huvitav vastasseis, kuigi jah, meie v6imalused platsil ja tribyynil on khm..khm... piiratud.

Ikka usume et saame hakkama ja et meil ei juhtu seda mida ma vaatasin kaks aastat tagasi kui j2llegi olin Varssavis ja ainult teiste plaanide p2rast (jumalad t2natud) ei l2inud koos Legia omadega sinna:
http://www.youtube.com/watch?v=sg3JBuGfCQc
Istusime tol ajal Varssavis kodus 6lledega ja sn2kkidega ja tunne ole et... ei ole olemas... ja keegi veel tahtis minna sinna sellise s6braliku seltskonnaga oma vene/eesti aktsendiga :D

käbi
24.06.09, 15:17
Inimesed on ikka vahest väga haiged :S Krt seal need leedukad ja poolakad on enamuses mingi lähisugulased ka veel nagunii

Riks
25.06.09, 19:22
Levadia peaks vähemalt Tallinnas suuremat sorti mängu promo tegema, et tavainimsed või siis lihtsalt jalgpallihuvilised ka kohale roniksid, et mitte NII suurelt fänniarvuga alla jääks.

tkkt
25.06.09, 21:57
Levadia peaks vähemalt Tallinnas suuremat sorti mängu promo tegema, et tavainimsed või siis lihtsalt jalgpallihuvilised ka kohale roniksid, et mitte NII suurelt fänniarvuga alla jääks.

Tulge mängule, äksionit igale maitsele!
Võimalus ka kakelda.

Riks
26.06.09, 08:23
Tulge mängule, äksionit igale maitsele!
Võimalus ka kakelda.

elaks Tallinnas siis oleks mõeldav, ehk....aga kuna pole suuremat sorti Levadia poolehoidja siis ei hakka küll spetsiaalset säärast pikka marsuuti ette võtma.

Mällar
26.06.09, 18:54
elaks Tallinnas siis oleks mõeldav, ehk....aga kuna pole suuremat sorti Levadia poolehoidja siis ei hakka küll spetsiaalset säärast pikka marsuuti ette võtma.

Mina küll lähen, kui finantse jätkub piisavalt et minna, juba Wisla fännide pärast tahaks minna :D (arvan, et mul pikem tee minna kui sul, nimelt Tartust)

North
28.06.09, 12:09
Kes keegi tahab meiega sõita FC Kurressaare - FC Levadia mängule?:confused: Kui jah, kirjutage mulle Priivasõnumit...
Meil on liiga vähe inimesi :mad:

ballack
29.06.09, 13:22
Pole hullu, Eesti pollar vahib jälle rahulikult pealt kuidas poolakad märatsevad....nagu Djurgardeni mängul rootslastega ja ära viib rahulikud pealtvaatajad. Huvitav kas seekord üritatakse varastada lisaks sallile ka mõnda särki või piirdutakse ainult ühe kaubakategooriaga kuid arvupoolest suuremana. Ahjaa kui te natuke kõvemini laulate siis viivad ka ära kuna segate publikut ja mängijaid.

Rein
29.06.09, 13:53
Pole hullu, Eesti pollar vahib jälle rahulikult pealt kuidas poolakad märatsevad....nagu Djurgardeni mängul rootslastega ja ära viib rahulikud pealtvaatajad. Huvitav kas seekord üritatakse varastada lisaks sallile ka mõnda särki või piirdutakse ainult ühe kaubakategooriaga kuid arvupoolest suuremana. Ahjaa kui te natuke kõvemini laulate siis viivad ka ära kuna segate publikut ja mängijaid.

Sa ka ei muutu :p

North
29.06.09, 21:49
Finally, pildid FC Levadia - FC Flora (http://gallery.fclt.pri.ee/thumbnails.php?album=5) mängust :D

ballack
30.06.09, 01:44
Sa ka ei muutu :p

Sittagi pole muutund :)

North
30.06.09, 12:23
Aga kas on vajagi?
Stop making fucking offtop's :mad:
Lisa ballackit MSNi ja küsi kõik...

Thugie
02.07.09, 18:14
Palju siis Ivanovi eest välja käidi, või lõppes leping Transiga ära lihtsalt ?

PraS
03.07.09, 01:28
Palju siis Ivanovi eest välja käidi, või lõppes leping Transiga ära lihtsalt ?

kas pool mängijaõigust mitte florale ei kuulu?
Ivanovi soovis Levadia juba mitu talve, kuid nüüd saadi lõpuks siis täitsa ootamatul kätte poiss.

ballack
03.07.09, 03:17
kas pool mängijaõigust mitte florale ei kuulu?
Ivanovi soovis Levadia juba mitu talve, kuid nüüd saadi lõpuks siis täitsa ootamatul kätte poiss.

Noh mõnikord on ka Levadial hea päev....seekord siis uue mängija näol :D Neljast tiitlist ühes on nad veel sees....arvatavasti nad selle ühe siiski saavad kätte (euromängudes pole mõtet loota tiitlit) :D

författare
03.07.09, 14:23
http://i40.tinypic.com/166et7d.jpg

North
05.07.09, 23:56
Ärge unustage juba 22 juulil toimub mäng Wisla vastu!!!
http://fclt.pri.ee/images/banners/wisla2.gif
OSTA PILET! (http://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/jalgpall/?concert=51813)

Hybrid Soldier
06.07.09, 00:25
Tulen tulen :)

17
06.07.09, 04:41
Wisla Krakowi mehed pidavat teisipäevasel Meistriliiga mängul tribüünil olema ning Levadiat jälgima.

Mällar
06.07.09, 11:35
Misasja??
Tulevad Polskast siia mängu vaatama??Väga tõsiselt võtavad asja :D

Sen
06.07.09, 12:06
Ärge unustage juba 22 juulil toimub mäng Wisla vastu!!!
http://fclt.pri.ee/images/banners/wisla2.gif
OSTA PILET! (http://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/jalgpall/?concert=51813)

Ei unusta, Flora fännid on Wisla sektoris. Enne seda teeme Wisladega linnas mõned õlled ;)

Elari#3
06.07.09, 17:27
Ka teile homse mängu video, kui soovite :) - http://www.youtube.com/watch?v=HIJg3SWte4I

North
07.07.09, 12:03
Ka teile homse mängu video, kui soovite :) - http://www.youtube.com/watch?v=HIJg3SWte4I
Meie kahjuks ei tule :(

jyriöö
07.07.09, 12:12
Meie kahjuks ei tule :(

Minu kõrvu jõudnud kuulduste kohaselt on vähemalt kaks Levadia tulihingelist toetajat siiski kohal. Panen veel isiklikult fittile südamele, et siiga-saaga ikka korralikult üle staadioni kaiguks.

North
07.07.09, 13:09
Minu kõrvu jõudnud kuulduste kohaselt on vähemalt kaks Levadia tulihingelist toetajat siiski kohal. Panen veel isiklikult fittile südamele, et siiga-saaga ikka korralikult üle staadioni kaiguks.
Jah, tundmatu kaksik on seal :D

Kaspy
07.07.09, 21:13
Huvitav kas Prins ongi hakanud nüüdsest Gussevit äärel kasutama? Täna on igaljuhul ka Zelinski väljakul.

North
07.07.09, 21:22
Huvitav kas Prins ongi hakanud nüüdsest Gussevit äärel kasutama? Täna on igaljuhul ka Zelinski väljakul.

Mulle seis rohkem meeldib.. 1-6 :D
http://i30.tinypic.com/10pa9gi.jpg

North
07.07.09, 22:17
Lõppseis siis 1-7, Nikita Andreev veel ühe lõi 90 minutil...

zip
08.07.09, 01:26
Puri on ikka hoos, võiks veel see suvi välismaale ära saada.

Saarlane
08.07.09, 01:35
Puri krt oli vägev küll täna. Jooksis nagu nuga läbi või.

Sanku
08.07.09, 10:55

Tegelt oli lausa kolm! Kõik olid tulihingelised, kuid mitte just suuremad asjad laulumehed.

Igatahes oli mäng imeilus. Alguses aidati meid küll mingite kahtlaste otsustega joonele, kuid sealt edasi... imeilus :p

UrmoT
08.07.09, 17:03
http://fclevadia.ee/news/2307

sa raisk, võttis kuuma juti üle selja küll. :P Kadriorus on siis mõnusalt suurt publikuarvu oodata.

Kaspy
08.07.09, 21:23
http://fclevadia.ee/news/2307

sa raisk, võttis kuuma juti üle selja küll. :P Kadriorus on siis mõnusalt suurt publikuarvu oodata.

Lisaks sellele et nad oma kodus Levadial elu niigi raskeks teevad, läheb nüüd sellise fänniarmee ees raskeks ka oma kodus .

Eelmisel hooajal suudeti oma kodus 15000 inimese ees võita Barcelonat 1-0 ja tehti UEFA Cupil 1-1 viik Tottenhamiga - äärmiselt raske vastane, kuid ma usun et šansid ei puudu, kui võõrsil korralik mäng teha ;)

almar
08.07.09, 23:23
Palju siis on minemas Levadia tulihingelisi fänne Poola? Mitu nulli võib ära võtta oletatavate Wisla mängijate saabumisega alekokile?

North
08.07.09, 23:54
Palju siis on minemas Levadia tulihingelisi fänne Poola? Mitu nulli võib ära võtta oletatavate Wisla mängijate saabumisega alekokile?
Tulihingelisi fänne 0 tükki... :D
Liiga odav sõit on.

2mSööt3mMööda
09.07.09, 00:16
Palju Levadia aktiivseid fänne kodumänguks suudaks üldse kokku ajada kui kõik tulijad oleks? 50-100?

Igatahes kivi kotti. Ise usun, et Levadia on siiski sellise klassiga meeskond, et kerge ei ole nende vastu kellelgi.

Küsimus veel flora fännidele. Mida te seal poolakate sektoris teete? Olete Levadia vastu või lähete niisama sinna pugema?

Sen
09.07.09, 01:39
Küsimus veel flora fännidele. Mida te seal poolakate sektoris teete? Olete Levadia vastu või lähete niisama sinna pugema?

Pugema läheme...
Koomik oled.

Olen kull levadia vastu, anna andeks.

v50
09.07.09, 01:54
Ma mõtlesin et jalgpallis kui isegi suurim rivaal mängib eurosarja teise riigi klubi vastu hoitakse ikka enda riigi omale kaasa.

-RoMaRiO-
09.07.09, 02:10
Ma mõtlesin et jalgpallis kui isegi suurim rivaal mängib eurosarja teise riigi klubi vastu hoitakse ikka enda riigi omale kaasa.

Ma ei tahaks uskuda, et näiteks Legia poolehoidjad Wislale pöialt hoiavad. Kuigi jah, mina olen küll Levadia poolt, aga samas pole erilist rivaliteeti kah nendega.

foreverer
09.07.09, 11:19
http://video.google.com/videoplay?docid=8831046128904338535&ei=mJlVSo1nh6TYAvbl1ecN&q=ross+kemp+on+gangs+poland
29:10

Nahkpea
09.07.09, 11:21

Nii pole see kuskil maailmas, miks peaks Eestiski olema. Isiklikult ei lähe üldse staadionile, sest muidu peaks tõesti Wisla sektorisse kaasa elama minema ja see oleks ka natuke mage. Parem siis üldse mitte minna.

NIRK
09.07.09, 11:45
Selle euro mängudel kohaliku vastas klubi mängudel käimise teema koha pealt.
Mängule võib minna ka lihtsalt vaatama ei pea kohe nn kohaliku vastase särki selga tõmbama.
Ning mäletatavasti eelmise aasta euro mängudel oli ka hulgaliselt Kalju pooldajaid just nimelt Florat toetamas.Ka aastalõpu turniiril toimus Levadia vastu väike ühistegevus.
Ma ei mõista inimesi kellele on ühe klubi edu kohalikus liigas kõik ning meie kohalike klubide euroopa edust ükskõik..

Nahkpea
09.07.09, 12:07
Mina jällegi ei mõista, miks osad inimesed tahavad igast Euromängust mingit rahvuslikku laulupidu korraldada ja kõiki eestlasi ühe mütsi alla tuua. Klubijalgpall on oma olemuselt väga egoistlik, see ei ole koondisemäng.

Ma usun, et ka Levadia fännidel oleks väga raske sundida end Florale kaasa elama nende Euromängus. Ja ei saa neid süüdistada.

North
09.07.09, 12:39
Palju Levadia aktiivseid fänne kodumänguks suudaks üldse kokku ajada kui kõik tulijad oleks? 50-100?
Ei tea, mina ise olen sel ajal Ukrainas (kurat)... Tuleb umbes 30-40 fänne, ma usun... :D

elx
09.07.09, 13:12
Mina jällegi ei mõista, miks osad inimesed tahavad igast Euromängust mingit rahvuslikku laulupidu korraldada ja kõiki eestlasi ühe mütsi alla tuua. Klubijalgpall on oma olemuselt väga egoistlik, see ei ole koondisemäng.

Ma usun, et ka Levadia fännidel oleks väga raske sundida end Florale kaasa elama nende Euromängus. Ja ei saa neid süüdistada.

samas niisama suhteliselt heal tasemel jalgpalli vaatama minna ju ikka võib ja tahan või mitte - poolehoid läheb paratamatult enda riigi klubile, kasvõi juba seepärast, et seda head taset järgmises ringis uuesti näha:P

meesmuiste
09.07.09, 14:38
ma mäletan, et paar aastat tagasi kui Crvena Zvezdaga oli mäng siis Flora tulihingeline fänn Rootsi Kunn karjus küll täiega Levadia poolt ja ise kirus, et kus siis Levadia fännid on, kes teda võiksid aidata.

Nahkpea
09.07.09, 14:48
ma mäletan, et paar aastat tagasi kui Crvena Zvezdaga oli mäng siis Flora tulihingeline fänn Rootsi Kunn karjus küll täiega Levadia poolt ja ise kirus, et kus siis Levadia fännid on, kes teda võiksid aidata.

Rootsi Kunn toetab jah kõiki Eesti klubisid Eurosarjas. See on tema isiklik valik.

Samas, ei saa öelda, et ma näiteks täna Kalju poolt poleks. Olen küll rõõmus kui nad edasi pääsevad. Levadiaga ei saa siin paralleeli tõmmata. Levadiaga on Floral Eesti mõistes üsna pikk ja tuline rivaliteet - 10 aastat. Väga raske on värvi isegi hetkeks muuta ja oma kauaaegse "vaenlase" leeri asuda.

eika
09.07.09, 14:53
Värv on ju sama- roheline :)

UrmoT
10.07.09, 15:20
Levadial siis uus mängumes, 21-aastane soomlasest poolkaitsja, kes Chelsea akadeemias mängis enne. :)