PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

timo1638
18.07.09, 17:44
ja kohe lennati täiega selga:D

meesmuiste
18.07.09, 17:50
ja kohe lennati täiega selga:D

ja põhjusega ;)

1892
18.07.09, 20:37
Timo on troll, sellised elavad teie vihaste vastuste pealt. ;)

Don't feed the troll's !

Ruutu
20.07.09, 11:45
Tänane Õhtuleht kirjutab hästi, esimest korda on seal ka midagi tarka öeldud: "Ootan pikisilmi, millal ometi saabub päev, kui tullakse toetama omasid, mitte ammulisui imetlema välismaiseid staare. Jalgpall on sport, karm võitlus mees mehe vastu, mitte mingi kontsert. Siin tuleb omasid aidata, mitte võõraid kummardada.

Tulge Levadiat ja Florat toetama! Muidu jääme tuhande Wisla fänni vastu häbisse."

gianluca
20.07.09, 14:16
Uefa kodulehel intervjuu Nikitaga.

http://www.uefa.com/competitions/ucl/news/kind=1/newsid=848862.html

Even
21.07.09, 13:57
kas soodus pilet 50 jaaku kehtib kaasaarvatud 18.aastastele ka?

JanK
21.07.09, 14:35
näita õpilaspiletit ja siis saad

Horatio
21.07.09, 14:45
http://www.youtube.com/v/OI-kPKeIHJQ
http://www.youtube.com/v/Fmkt0jKW6UA
http://www.youtube.com/v/JoweQtO1TYI

...Jumal...
21.07.09, 14:47
Uefa kodulehel intervjuu Nikitaga.

http://www.uefa.com/competitions/ucl/news/kind=1/newsid=848862.html

Andrejev on ikka täistibla. Pole kunagi Venemaal elanud, aga on Venemaa patrioot. Siuke saast võikski mängida Narva Transi või Lasnamäe Ajaxi eest. Loodame, et Levadia saab ta eest kiirelt papi kätte ja see kutt võiks Venemaa avarustes oma jalgpalli mängida.

Amadeus
21.07.09, 15:14
Andrejev on ikka täistibla. Pole kunagi Venemaal elanud, aga on Venemaa patrioot. Siuke saast võikski mängida Narva Transi või Lasnamäe Ajaxi eest. Loodame, et Levadia saab ta eest kiirelt papi kätte ja see kutt võiks Venemaa avarustes oma jalgpalli mängida.

Hmmm. samas kui mõni väliseestlane on Eesti patrioot siis me teda küll tiblaks ei sõima...

Alarikh
21.07.09, 15:18

Kui aus ja andekas sportlane kes mängib Eesti tippklubis mis esindab terve Eesti jalgpalli segab sind nii väga et sa pead avaldada oma "arvamust" niimoodi Levadia foorumis siis ma pakkuks sulle tikud tasuta - kütust ostad ise.

...Jumal...
21.07.09, 15:19
Ei saagi sõimata, sest Tibla on muust rahvusest ja/või muukeelne isik, kes ignoreerib ja/või ei austa riiki, selle seadusi ega kodanikke, kus ta elab. Siin nagu peaks olemas olema, miks kutt tibla on

billy t
21.07.09, 15:24
Ei saagi sõimata, sest Tibla on muust rahvusest ja/või muukeelne isik, kes ignoreerib ja/või ei austa riiki, selle seadusi ega kodanikke, kus ta elab. Siin nagu peaks olemas olema, miks kutt tibla on

Andreev ignoreerib ja/või ei austa meie riiki, selle seadusi ega kodanikke?
Päris karmid süüdistused. Tõendeid?
Rahvustunnetus ei ole mu meelest suurem asi kuritegu.

Saarlane
21.07.09, 15:25
Kas ta ignoreerib ja ei austa riiki? Kas ta rikub seadusi ja peksab eestlasi?

1892
21.07.09, 15:25
No seda võis küll jutust välja lugeda, et Eestist on pmst. täiesti ükskõik. Aga noh, kõik Eestis elavad venelased ei saagi olla sellised nagu meil koondises võib näha.

ROOTSI KUNN
21.07.09, 15:26

Kes sinu arvates on siis eestlased ,kes välismaal on sündinud aga peavad oma kodumaaks Eestit ja tahavad Eesti koondist esindada. Näiteid ei viitsi sulle tuua aga neid on üksjagu alates mingitest mäesuusatajatest ja lõpetades jalgpalluritega. Üks Kanadas sündinud mängis mõned aastad tagasi isegi U-17 või U-19 koondises. Pole nagu kuulnud ,et neid oma sünnimaal selle pärast sõimatud või põlatud oleks.
Ma ütleks ,et see on pigem juba Eesti riigi probleem ,et ei osata andekaid teistest rahvustest aga siin sündinud sportlasi motiveerida .

...Jumal...
21.07.09, 15:30
Andreev ignoreerib ja/või ei austa meie riiki, selle seadusi ega kodanikke?
Päris karmid süüdistused. Tõendeid?
Rahvustunnetus ei ole mu meelest suurem asi kuritegu.

Ei austa meie riiki, kuna ei soovinud oma sünnimaa eest jalgpalli mängida.

Postimehes suur pealkiri: Levadia ründetäht Andrejev mõisteti tingimisi vangi
http://www.postimees.ee/160806/esileht/sport/213232.php Sellega ju ei austa seadusi, ega ka selle riigi kodanikke, kui öösel on vaja neid kuskil peksmas käia. Ja kuna kohus tegi otsuse, et ta rikkus seadust, siis ta ju austa seadusi/ignoreerid neid. Lihtne. Piisav?

vincent
21.07.09, 15:34

http://www.postimees.ee/160806/esileht/sport/213232.php Sellega ju ei austa seadusi, ega ka selle riigi kodanikke, kui öösel on vaja neid kuskil peksmas käia. Ja kuna kohus tegi otsuse, et ta rikkus seadust, siis ta ju austa seadusi/ignoreerid neid. Lihtne. Piisav?
Hea lihtne elu sul. Must ja valge. Piisav.

billy t
21.07.09, 15:36

Tõepoolest väga lihtne on sul kõik. Inimene eksis korra. Nüüdseks on ennast parandanud ning tõendanud ka enda vajalikkust meie klubile 100%.
Ja tead, ma ka ei soovi oma riigi eest jalgpalli mängida. Mis siis? Loodetavasti ei loobita kividega surnuks.

Shermann
21.07.09, 15:37

Kindlasti on ka eestlasi, kes teisi eestlasi on kolkimas käinud.

...Jumal...
21.07.09, 15:45
Põhimõtteliselt jääb mulle minu arvamus ja teile teie oma. Ma tõepoolest ei tahaks siin vaielda selle teema üle. Mina selle poisi suhtes oma arvamust ei muuda ja kindlasti ei tee seda ka teie. Poiss vastas tibla definitsioonile 100%-liselt ja oma esimese jutu suutsin ma ilusti ära põhjendada. Okei, kui ta ei soovi oma sünniriigi eest jalgapalli mängida nagu billy, see selleks. Aga ta ei taha olla ka selle riigi kodanik kus ta sündis ja elab, no siis on natuke kurjasti asjad. Edu Nikitale Venemaa meistriliigas. NB! Nikita mängu ma ei kritiseeri, see on tal OK ja nauditav! Rohkem sellel teemal ei jahu siin, kuna see ei vii mitte kuhugi.

billy t
21.07.09, 15:59
Põhimõtteliselt jääb mulle minu arvamus ja teile teie oma. Ma tõepoolest ei tahaks siin vaielda selle teema üle. Mina selle poisi suhtes oma arvamust ei muuda ja kindlasti ei tee seda ka teie. Poiss vastas tibla definitsioonile 100%-liselt ja oma esimese jutu suutsin ma ilusti ära põhjendada. Okei, kui ta ei soovi oma sünniriigi eest jalgapalli mängida nagu billy, see selleks. Aga ta ei taha olla ka selle riigi kodanik kus ta sündis ja elab, no siis on natuke kurjasti asjad. Edu Nikitale Venemaa meistriliigas. NB! Nikita mängu ma ei kritiseeri, see on tal OK ja nauditav!

No tegelikult läksid juba alguses rappa sellega, kui püüdsid inimese rahvustunnetusega piirata tema võimalusi valida vabalt omale töö(mängu)kohta(riiki). Ma olen ka siin vb mõlgutanud mõtteid väljamaal mõnd ametit proovida, aga jumala eest, mingiks muu riigi patrioodiks ma nüüd küll seepärast ei viitsi hakata.

Aga kui lihtsalt on inimene vastumeelne, siis muidugi pole siin midagi rääkida.

El President
21.07.09, 16:40
No tegelikult läksid juba alguses rappa sellega, kui püüdsid inimese rahvustunnetusega piirata tema võimalusi valida vabalt omale töö(mängu)kohta(riiki). Ma olen ka siin vb mõlgutanud mõtteid väljamaal mõnd ametit proovida, aga jumala eest, mingiks muu riigi patrioodiks ma nüüd küll seepärast ei viitsi hakata.

Aga kui lihtsalt on inimene vastumeelne, siis muidugi pole siin midagi rääkida.

üks räägib aiast, teine aia august

okupant jääb okupandiks... ja pronksjunni-putinit kummardav vene patrioot eestis tiblaks. teda ei saa võrrelda ajutiste võõrtööliste või sõja ja repressioonide eest põgenenutega. pole mõtet otsida loomas inimese algeid. sellised ennast ei paranda. ma usun, et ega ta asjata seda üsna karmi karistust peksmise eest saanud ja see on ilmselt ka põhjuseks, miks tüüp mujale mängima pole veel siirdunud. kolmeaastane katseaeg ju sai/saab just läbi alles...

käbi
21.07.09, 16:45
Levadia võidab homme 1-0 Konstantin Nahk teeb ära.

billy t
21.07.09, 16:48

aga mitte penaltiga:D

Tundmatu
21.07.09, 16:59
Põhimõtteliselt jääb mulle minu arvamus ja teile teie oma. Ma tõepoolest ei tahaks siin vaielda selle teema üle. Mina selle poisi suhtes oma arvamust ei muuda ja kindlasti ei tee seda ka teie. Poiss vastas tibla definitsioonile 100%-liselt ja oma esimese jutu suutsin ma ilusti ära põhjendada. Okei, kui ta ei soovi oma sünniriigi eest jalgapalli mängida nagu billy, see selleks. Aga ta ei taha olla ka selle riigi kodanik kus ta sündis ja elab, no siis on natuke kurjasti asjad. Edu Nikitale Venemaa meistriliigas. NB! Nikita mängu ma ei kritiseeri, see on tal OK ja nauditav! Rohkem sellel teemal ei jahu siin, kuna see ei vii mitte kuhugi.

Ma tahaks näha inimest, kes seadusi 100% täidavad.
Seaduse mitte täitmiseks paar üksikut näidet: vales kohas sõidutee ületamine, autoroolis kiiruse ületamine, karm reaalsus, aga teoreetiliselt ka põhikoolis tundidest põhjuseta puudumine, piletita bussis sõitmine... neid minimaalseid seadusest mööda libisemisi on veel palju. Seega, kas Sina oled meil 100% seadusekuulekas olnud või siiski ei austa ka Sina seadusi?

elx
21.07.09, 17:06
Samas neid pisirikkumisi ja peksmist vist ikkagi ei võrdleks.. tegelikult ei saaks isegi neid pisirikkumisi päris võrrelda - piletita sõit on puhas vargus, kiiruse ületamine on enda aga ka teiste tervise ohtu seadmine (samana võib ka vaadelda vales kohas tee ületamist, kuid eelkõige on see teiste vara ohustamine:P). Põhjuseta puudumine.. jah.. sellega võib küll suurendada riski, et kui see harjumuseks saab, jääd hariduseta ja tööta ja ühiskonnale rahaliselt koormavaks, kuid see ei ole nii otseselt seotav, kui piletita sõit ja kiiruse ületamine.

Tundmatu
21.07.09, 17:09
Samas neid pisirikkumisi ja peksmist vist ikkagi ei võrdleks.. tegelikult ei saaks isegi neid pisirikkumisi päris võrrelda - piletita sõit on puhas vargus, kiiruse ületamine on enda aga ka teiste tervise ohtu seadmine (samana võib ka vaadelda vales kohas tee ületamist, kuid eelkõige on see teiste vara ohustamine:P). Põhjuseta puudumine.. jah.. sellega võib küll suurendada riski, et kui see harjumuseks saab, jääd hariduseta ja tööta ja ühiskonnale rahaliselt koormavaks, kuid see ei ole nii otseselt seotav, kui piletita sõit ja kiiruse ületamine.

Võrdleks või mitte, aga kui visatakse õhku väide seaduste austamisest ja nendest kinnipidamisest, on võrdluseks sobivad, et tuletada meelde, millest algavad seaduserikkumised.

barcelona44
21.07.09, 17:22
Kas homsest levadia mängust teleülekannet ka tulemas on?

El President
21.07.09, 17:26
Võrdleks või mitte, aga kui visatakse õhku väide seaduste austamisest ja nendest kinnipidamisest, on võrdluseks sobivad, et tuletada meelde, millest algavad seaduserikkumised.

peksmine on peksmine - see on isikuvastane vägivald, kuritegu, mida karistatakse kriminaalkorras. see ei ole niisama haldusõigusrikkumine või väärtegu...

Tundmatu
21.07.09, 17:31
Jutt oli seaduste austamisest!

barcelona44
21.07.09, 17:48
Kas homsest mängust on teleülekanne siiis?:D

Kaspy
21.07.09, 18:04
Kas homsest mängust on teleülekanne siiis?:D

Ei ole. Mõni netistream ehk siiski tuleb.

meesmuiste
21.07.09, 18:16
Ei ole. Mõni netistream ehk siiski tuleb.

kui ülekannet ei ole, siis kuidas seda striimitakse?

1892
21.07.09, 18:16
kui ülekannet ei ole, siis kuidas seda striimitakse?
Tekkis sama küsimus.

Shermann
21.07.09, 18:18
Poola kanalid ehk näitavad.

Kaspy
21.07.09, 18:20
No ehk on mõni erakanal oma pilti tootmas või mis?

Tundub et siiski mitte, vähemalt myp2p-s pole seda võimalust olemas, näiteks Flora mäng on küll juba olemas, seda näitab ka Viasat baltic.
Kurat Eesti meistri vähemasti koduse Euromängu oleks võinud ka mõni meie oma kanal televaatajateni tuua.

Shermann
21.07.09, 18:23
Eelmise mängu üle kandnud Polsat Sport vist Kadriorus toimuva mängu pilti ei edasta.

meesmuiste
21.07.09, 18:38
Eelmise mängu üle kandnud Polsat Sport vist Kadriorus toimuva mängu pilti ei edasta.

ja selleks, et edastaks peaks ka mõni Eesti kanal ülekande tegema, kellelt pilti ostetaks. kui soov oleks suur olnd, oleks saanud ka mõne kanaliga kokkuleppele, kes oleks pilti tootnud ja siis seda neile müünud. vaevalt, et nad hakkaksid oma ülekande tehnikaga selle pärast siia vurama. varem on olnd nii, et soovitakse pilti ja seeläbi saab ka näiteks ETV suhteliselt odavalt endale pildi.

Änimal
21.07.09, 19:17
See tõesti jama, et üle ei kanta. Kossu küll kantakse näiteks.:mad:

marrrtin
21.07.09, 20:40
kas tglt vastab ka asi tõele, et piletid on juba peaagu välja müüdud?

sosku
21.07.09, 20:51
kas tglt vastab ka asi tõele, et piletid on juba peaagu välja müüdud?
Kuna kohalikke lubatakse vaid peatribüünile, siis ei imestaks, et see tõsi on.

ROOTSI KUNN
21.07.09, 21:20
Käisin just 10 min. tagasi Piletilevist ostmas ning uurisin ,kui palju on müüdud. Müüja seda öelda ei osanud aga mainis ,et müüakse ainult peatribüünile ja tema on täna päris palju juba müünud. Palju sinna suurele mahub . vist mingi 3000 maksimum?

Sen
21.07.09, 21:36
Kuna kohalikke lubatakse vaid peatribüünile, siis ei imestaks, et see tõsi on.

Peatribüün-3524 istekohta
Abitribüün-1476 istekohta

Imestaks kui abitribüünilt jäetakse tühjaks nii umbes 1000 kohta.

ROOTSI KUNN
21.07.09, 22:09
Huvitav ,palju homme ikkagi Wisla fänne siia saabub ja kuidas nad end linnas üleval peavad?
Tuhat on väheusutav aga ,kui neist isegi pooled siia saabuvad siis läheb vast mölluks igas mõttes. Eks nad üritavad oma külastuskäike kuidagi jäädvustada.
Mõningaid olevat sallides ja särkides juba täna Viru tänava nähtud.

1892
21.07.09, 22:16
Huvitav ,palju homme ikkagi Wisla fänne siia saabub ja kuidas nad end linnas üleval peavad?
Tuhat on väheusutav aga ,kui neist isegi pooled siia saabuvad siis läheb vast mölluks igas mõttes. Eks nad üritavad oma külastuskäike kuidagi jäädvustada.
Mõningaid olevat sallides ja särkides juba täna Viru tänava nähtud.Ei usu eriti, et poolakad väga mässumeelsed siin eestlaste vastu saavad olema, kuid kes teab- Wisla fännidel on ajalugu olemas oma tegemistega. Kui Wisla edasi ei pääse võib asi kätest ära küll minna.

Loodetavasti politsei ei hakka nüüd rahumeelsed eestlasi kinni pidama selle asemele et huligaane püüda.

Alarikh
21.07.09, 22:44
üks räägib aiast, teine aia august

okupant jääb okupandiks... ja pronksjunni-putinit kummardav vene patrioot eestis tiblaks. teda ei saa võrrelda ajutiste võõrtööliste või sõja ja repressioonide eest põgenenutega. pole mõtet otsida loomas inimese algeid. sellised ennast ei paranda. ma usun, et ega ta asjata seda üsna karmi karistust peksmise eest saanud ja see on ilmselt ka põhjuseks, miks tüüp mujale mängima pole veel siirdunud. kolmeaastane katseaeg ju sai/saab just läbi alles...

Kust selline hais tuleb? Ja just sel ajal kui on võimalik et just tänu Nikitale Euroopas hakkatakse rääkima et EESTI klubi pääses edasi tõrjudes välja Poola meistrit.

El President, ole tubli ja otsi tähelepanu kuskil mujal. Ise ju näed et sina, debiilik, ei huvita siin kedagi ja inimesed isegi et viitsi sinuga vaileda.

Alarikh
21.07.09, 22:46
Ei usu eriti, et poolakad väga mässumeelsed siin eestlaste vastu saavad olema, kuid kes teab- Wisla fännidel on ajalugu olemas oma tegemistega. Kui Wisla edasi ei pääse võib asi kätest ära küll minna.

Loodetavasti politsei ei hakka nüüd rahumeelsed eestlasi kinni pidama selle asemele et huligaane püüda.

Viimased andmed on, et raudselt tuleb c.a. 500 poolakat. Mis on tunduvalt vähem kui varem lubatud 1000. Aga ikka piisavalt palju...

Aga Kadriorg on meie kodu, üritame näidata seda kuidas oskame.
Tahaks näha ka tavaliste fännide ja neutraalsete inimeste toetust - selliseid mänge ei tule tihti.

Elame-näeme.

ROOTSI KUNN
21.07.09, 22:48
Eestlaste vastu pole neil midagi aga ,kui klubi välja kukub siis on möll garanteeritud . Wisla väravate puhul saab kindlasti tõrvikuid säramas näha.See kuidas need sisse tuuakse jääb ilmselt kõigile mõistatuseks. Teades meie politsei saamatust välisfännide sigaduste ohjeldamisel ja agarust omade kimbutamisel siis pole ma milleski kindel. Sigaduste all pean silmas siiski lõhkumisi aga miite tavalist õllerüüpamist avalikus kohas enne mängu.
Kopenhagenis näiteks olid meil samuti õlled näpus staadioni ees aga keegi ei tulnud nuutidega peksama ja autosse toppima.

kesa
21.07.09, 23:44
Eestlaste vastu pole neil midagi aga ,kui klubi välja kukub siis on möll garanteeritud . Wisla väravate puhul saab kindlasti tõrvikuid säramas näha.See kuidas need sisse tuuakse jääb ilmselt kõigile mõistatuseks. Teades meie politsei saamatust välisfännide sigaduste ohjeldamisel ja agarust omade kimbutamisel siis pole ma milleski kindel. Sigaduste all pean silmas siiski lõhkumisi aga miite tavalist õllerüüpamist avalikus kohas enne mängu.
Kopenhagenis näiteks olid meil samuti õlled näpus staadioni ees aga keegi ei tulnud nuutidega peksama ja autosse toppima.

Kopenhaagenis kui staadioni taga õllekast ostetud õlletopsidega nõutult enne staadionile sisenemist korraks seisatasime, arvates, et õlled tuleb enne väravast sisenemist rindu tõmmata, viibati turvade poolt meile lõbusalt ja paluti lahkelt õllega sisse astuda. Statal sees müüdi loomulikult, nagu kombeks on, mingit veemaitselist laket.

Taani politseid mul staadioni ümber kohata ei õnnestunud, igal pool ainult ülisõbralikud, õlalepatsutavad ja naeratavad turvad.
Kes teab, võib-olla mõne teise klubi äkilisemate fännide külaskäigu korral oleks pilt staadioni ümber veidi karmim aga eriti ei usu.
Sealne kultuur, mis on jäänud puutumata ja rikkumata poolesajandilisest sovjetlikust pätikultuurist, lubaks vaevalt ülereageerivat turvaorgunni.

Eesti on üldse Taaniga võrreldes nagu mingi politseiriik.
Kopenhaagenis, kahe päeva jooksul, sai ainult ühte politseiautot politseimaja ees nähtud ja kahte politseinikku kesklinnas mootorratastega.
Tallinnas näeb politseid samapalju iga poole tunni jooksul kui mitte tihedamini.

Pole vaja meiegi politseil Wisla tüüpide suhtes üle reageerida ja loomulikult omadest käed eemale.
Eestlastega vaevalt panid tüli norivad, vene veri võib aga mõne poolaka peale keema minna ja vastupidi.

1892
22.07.09, 00:24
Wisla fännifoorumis oli näha jah, et venelastega väga sõbrad ei olda ja hästi nendesse seal ei suhtutud.

Alarikh
22.07.09, 00:40
Wisla fännifoorumis oli näha jah, et venelastega väga sõbrad ei olda ja hästi nendesse seal ei suhtutud.

Äkki keegi oskab öelda kellega nad üldse sõbrad on? :D
Ka seda, kes nendesse hästi suhtub :D
Kusjuures mulle Poola väga meeldib, aga olen vist erand :D

kesa
22.07.09, 00:41

No eks lähimineviku pealesunnitud sõprus suure Venemaaga on poolakatele oma jälje jätnud.
Ajalugu, mis teha.

1892
22.07.09, 00:47
Äkki keegi oskab öelda kellega nad üldse sõbrad on? :D
Ka seda, kes nendesse hästi suhtub :D
Kusjuures mulle Poola väga meeldib, aga olen vist erand :D
Eestlaste suhtes oldi foorumis küll sõbralikud.

Alarikh
22.07.09, 01:00
Eestlaste suhtes oldi foorumis küll sõbralikud.

Iga poolakas kellega ma olen suhelnud oli minu suhtes ka väga sõbralik.

A tõsiselt, siin loeb see et Vene ja Poola vahelised suhted riiklikul tasemel olid piinlikud juba sadu aastaid, loomulik et ajaloo jooksul iga suur riik on tekkinud oma naabritele piisavalt probleeme (mitte nagu väiksed riigid nagu Eesti). Ja nagu suurtel rahvustel on kombeks siin leidub palju ruumi tegijatele kes elavad minevikus või keda ajab vihaseks antud riigi poliitika. Mis teha.

Lisaks ka julgen väita et krakovjakkidest jalgpallifännid vikhavad näiteks varssavlasi palju rohkem kui venelasi :D :D :D Ja olen kuulnud varssavlastest et krakovjakkid üldse ei ole poolakad :D Niiet, kõik on suhteline!

rallikas
22.07.09, 01:03
Kahjuks ei ole võimalik mul mängu vaatama tulla, aga tehke neile säru!

Mällar
22.07.09, 01:13
Tulen ise Tartust, Levadia ja Flora mängu vaatama ja see oleks ikka eriti masendav kui Levadia mängu piletid eelmüügis väljamüüdud oleks!
Aga loodetavasti tuleb ilus ilm, siis ka publikut rohkem ja tahaks mängu ikka täie raha eest näha! GO LEVADIA !!!

norsk
22.07.09, 08:56
Eile õhtul poole 11 paiku olid piletid veel saadaval.

billy t
22.07.09, 09:48
Väike lekitus (pärineb Levadia fännide kodulehe foorumist http://forum.fclt.pri.ee/levadia-news-f2/uefa-meistrite-liiga-a-eiaaza-t52-30.htm?sid=0539e9ae8ad61b0a3cbd8eb80b29660d) Nikitaga tehtud intervjuust, mis avaldatavat peatselt (hetkel tõlkimisel):

И ЕЩЁ Никита АНДРЕЕВ ходил смотреть на Транс и Калью в еврокубках и сказал что обязательно пойдёт в четверг на "Флору". Пойду и я поддержать эстонский клуб и их наставника Т. Рюютли и советую всем забыть хотябы на время еврокубков что "Флора" соперник... В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ ЭТО ТАКЖЕ ЭСТОНСКИЙ КЛУБ КАК И ЛЕВАДИЯ!"

Tekst lihtne ja ilmselt tõlkida pole vaja, aga lühidalt ja kohmakalt: Nikita käis Transi ja Kalju euromänge vaatamas ja läheb kindlasti ka Flora mängule, kus elab kaasa Eesti klubile ja nende juhendajale Rüütlile ning soovitab kõigil unustada kasvõi ainult euromängude ajaks, et Flora on konkurent, sest esmajärjekorras on Flora Eesti klubi nagu Levadiagi.

budu
22.07.09, 11:47
Väike lekitus (pärineb Levadia fännide kodulehe foorumist http://forum.fclt.pri.ee/levadia-news-f2/uefa-meistrite-liiga-a-eiaaza-t52-30.htm?sid=0539e9ae8ad61b0a3cbd8eb80b29660d) Nikitaga tehtud intervjuust, mis avaldatavat peatselt (hetkel tõlkimisel):

И ЕЩЁ Никита АНДРЕЕВ ходил смотреть на Транс и Калью в еврокубках и сказал что обязательно пойдёт в четверг на "Флору". Пойду и я поддержать эстонский клуб и их наставника Т. Рюютли и советую всем забыть хотябы на время еврокубков что "Флора" соперник... В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ ЭТО ТАКЖЕ ЭСТОНСКИЙ КЛУБ КАК И ЛЕВАДИЯ!"

Tekst lihtne ja ilmselt tõlkida pole vaja, aga lühidalt ja kohmakalt: Nikita käis Transi ja Kalju euromänge vaatamas ja läheb kindlasti ka Flora mängule, kus elab kaasa Eesti klubile ja nende juhendajale Rüütlile ning soovitab kõigil unustada kasvõi ainult euromängude ajaks, et Flora on konkurent, sest esmajärjekorras on Flora Eesti klubi nagu Levadiagi.

Positiivne lugeda ja õige suhtumine ka.

tattberg
22.07.09, 14:03
ostsin veel täna hommikul piletilevist sebra-pileti. nii et paanika on hetkel põhjendamatu :) samuti nägin tund tagasi narva mnt-l viit poolakat :D

Rambo
22.07.09, 14:26
Kuna kahjuks ei ole võimalik ise kohapeale mängu vaatama minna, aga tahaks siiski mängu otse näha mitte ainult vikerraadio kaudu kuulda küsin kas keegi teab mingit live streaming kohta kust just seda mängu üle kannab?

meesmuiste
22.07.09, 14:30
Kuna kahjuks ei ole võimalik ise kohapeale mängu vaatama minna, aga tahaks siiski mängu otse näha mitte ainult vikerraadio kaudu kuulda küsin kas keegi teab mingit live streaming kohta kust just seda mängu üle kannab?

kuna teleülekannet ei ole, ei saa keegi seda pilti ka livestreamida.

ent ehk on variant kuidagi Vikerraadio ja ERR sport ühendada? viimases pidi olema tekstipõhine otseülekanne.

ROOTSI KUNN
22.07.09, 14:35
ostsin veel täna hommikul piletilevist sebra-pileti. nii et paanika on hetkel põhjendamatu :) samuti nägin tund tagasi narva mnt-l viit poolakat :D
Nägin juba hommikul linna peal poola jorsse ,Wisla sallides ja särkides.Olid täiesti kained :) veel,kuigi jah poolas ei ole minu teada eriti kombeks ennast jalgpallimängudeks täis juua. Vähemalt koondise mängude ajal on se nii, klubi mängude kohta ei oska öelda.

Hybrid Soldier
22.07.09, 15:02

Jube nõme on see, et üks sebra-pilet on poole A4 paberi suurune :D

marcello
22.07.09, 15:12
Kuidas saab olla pileteid palju müüdud kui Levadia kõik mängijad (lastest-duublini) saavad oma Levadia kaardiga ka sellele mängule. muidu oli kaart ainult eestikatele ja karikale ja kaks inimest kaasa aga eile saadeti noortetreenerite poolt kiri lapsevanematele kus kirjas, et kaardiga saab ka euromängule. Iseasi kas sinna ka kellegi kaasa saab võtta

marrrtin
22.07.09, 15:19
Kuidas saab olla pileteid palju müüdud kui Levadia kõik mängijad (lastest-duublini) saavad oma Levadia kaardiga ka sellele mängule. muidu oli kaart ainult eestikatele ja karikale ja kaks inimest kaasa aga eile saadeti noortetreenerite poolt kiri lapsevanematele kus kirjas, et kaardiga saab ka euromängule. Iseasi kas sinna ka kellegi kaasa saab võtta
saab alla 18. aastase sõbra kaasa võtta, kui täiskasvanu, siis tuleb hinnaks 50.-

tattberg
22.07.09, 16:09
Jube nõme on see, et üks sebra-pilet on poole A4 paberi suurune :D

seda kutsutakse A5-ks :) ja selle võib ju kokku murda vabalt

Hybrid Soldier
22.07.09, 16:27
seda kutsutakse A5-ks :) ja selle võib ju kokku murda vabalt

:D :D Ei tegelt ega otseselt probleemi pole. Aga nii palju kui ma Levadia mõnel tähtsamal mängul olen käinud kus on Piletilevist ostetud pilet, pole triipkoodi kontrollitud. Keegi teab kuidas see aasta lood on? Saaks veidikese täpsema publikunumbri.

PETSINHO
22.07.09, 16:51
:D :D Ei tegelt ega otseselt probleemi pole. Aga nii palju kui ma Levadia mõnel tähtsamal mängul olen käinud kus on Piletilevist ostetud pilet, pole triipkoodi kontrollitud. Keegi teab kuidas see aasta lood on? Saaks veidikese täpsema publikunumbri.

Ma annan sulle klikkari ja võid nagu korralik pioneer kunagi, väravas publikut loendada :D

Piaoviaopiuviao
22.07.09, 16:51
Näitasin eile ühele Wisla fänni kambale kus asub Kadrioru stata ja sai veits juttu puhutud ja kui küsisin kuidas tunne on , tuleb homme ära võit? siis ütlesin et nad üheskoos " i don´t believe"
a muidu oli supppper sõbralikud inimesed

1892
22.07.09, 17:10
Kui kaua enne saab Piletilevist pileti osta? Mängu alguseni?

jansa
22.07.09, 17:12
..ostisn pileti u. 15 minsa tagasi ja siis Piletilevi/Statdoili tädi vastas et pileteid on veel sitaks saada .. :(
Piletilevi lõpetab 1 h. enne mängu algust müügi e. siis 18:00 ku tänasest mängust rääkida.

1892
22.07.09, 17:14
..ostisn pileti u. 15 minsa tagasi ja siis Piletilevi/Statdoili tädi vastas et pileteid on veel sitaks saada .. :(
Piletilevi lõpetab 1 h. enne mängu algust müügi e. siis 18:00 ku tänasest mängust rääkida.
Jama, no siis peab koha pealt ostma.

Shermann
22.07.09, 17:15
Levadia - Wisla mäng on igatahes Nädala müügi TOP'is 5. kohal.

LeftWing
22.07.09, 17:36
kust seda näed?

ok piletilevi kodukal olemas

rallikas
22.07.09, 18:32
Piletilevi näitab praegu teksti "Müüdud"! :)

zigull182
22.07.09, 18:46
Piletilevi näitab praegu teksti "Müüdud"! :)

kohapealt saab ka ikka osta v6i vaatan m2ngu aia tagant?

taku*
22.07.09, 18:48
EDU Levadiale.... türa et täna mängule ei jõua. putsi.

Karla
22.07.09, 19:16
Mina praegu ei saanud sealt enam piletit. Loodetavasti staadionilt ikka saab, muidu oleks küll perse majas:S

Tumba
22.07.09, 20:04
Edu Levadiale!!

lorenzo
22.07.09, 20:06
krt nüüd ei suudetud siis mängu maha müüa poolakatele:deemon:

Bob_Loblaw
22.07.09, 20:26
krt nüüd ei suudetud siis mängu maha müüa poolakatele:deemon:

vikerraadio äkist?

smörgåsbord
22.07.09, 20:39
vikerraadio äkist?.. "Vitali ehk siis hää Gussev" :ham10:

Shermann
22.07.09, 20:51
Nüüd on ülekanne läbi?

Tumba
22.07.09, 20:55
Ei tohiks olla, peale Päevakaja lährb jalgpalliülekanne edasi.

karl54
22.07.09, 20:59
kena poolaeg 0-0, loodetaavasti suudetakse lopuni hasti mangida.

Zaeka
22.07.09, 21:44
ebareaalne õnn

Mehhanisaator
22.07.09, 21:45
Pojad pidage veel viimased minutid vastu!

BCfey
22.07.09, 21:45
Mis seis on?!

kaala
22.07.09, 21:46
1:0!!!!!!!!!

Tumba
1 - 0 Levadia kasuks

Shermann
Jepikajeeeeeeeeeeeeeeeeee. Tra mul jättis süda lööke vahele. Supper.:r66m7: :r66m7: :r66m7: :r66m9:

EgoTrip
22.07.09, 21:49
süda jättis lööke vahele väravale eelnenud rünnakul
kuid Tibu päästis meid

Tumba
22.07.09, 21:49
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iceman
22.07.09, 21:51
Well Done. :)))))))))))))))))))

erxu
22.07.09, 21:51
Wohoo! Pidu eestlaste leeris võib alata,

ei tea kas poolakad hakkavad mässama ka vä?

Mehhanisaator
22.07.09, 21:52
Supppppppppppppperrrrrrrrrr töööööööööööööööö parimmmmmmmm , kahju et ise ei jõudnud mängule:S homme kindlalt kohale!

budu
Palju Õnne Levadiale ja fännidele.Kes järgmises ringis vastu astub???

tannn
Tehtud rsk!:D:D

erxu
22.07.09, 21:56
Palju Õnne Levadiale ja fännidele.Kes järgmises ringis vastu astub???Hetkel Kalmar - Debrecen käib. Debrecen varem vist võitis 2:0, aga hetkel Kalmar poolajal 2:1 ees. ehk siis pole kindel veel

Tumba
Nüüd tulen Ungarlaste skalp ka võtta:D

Shermann
Palju Õnne Levadiale ja fännidele.Kes järgmises ringis vastu astub???

Kui Kalmar võidab 3 väravaga, siis nemad. Muidu Debrecen. Täitsa reaalne edasi jõuda.

Selline küsimus, et kui Levadia langeb näiteks järgmises ringis välja ja jätkab mängimist Euroopa Liiga 4. eelringis ning kui Flora suudab ka ennast 4. eelringi mängida, siis kas nad loosiõnne korral võivad kokku sattuda ?

BCfey
22.07.09, 21:57
Tõsiselt tublid poisid! Hea töö:)

zip
22.07.09, 21:57
USKUMATU! kahju et ise mängule ei jõudnud aga

tubli Levadia
tubli publik!

Homme kõik ka Flora mängule!!

smörgåsbord
22.07.09, 22:01
elagu billy t!

Shermann
22.07.09, 22:03
Viimati sai Wisla Euroopas mängida ainult 2 mängu hooajal 81-82.

Thugie
22.07.09, 22:04
Tõesti uskumatu ! Levadia üllatas mind tõsiselt, kuradi hea on olla ! :)

tannn
22.07.09, 22:07
Kui suure summa edasipääsu eest saab?

cáñamo
22.07.09, 22:14
Levadia superluks, hea tulemus, ise mängu ei näinud (elan Tallinnast kaugel). Väga oleks tahtnud seal kohapeal olla. Võimas, saaks keegi väravast videot jagada ??

zip
22.07.09, 22:15
Vara veel videot küsida, kui seda üldse küsida saab. Ülekannet ju ei tehtud, loodetavasti keegi koha peal siiski midagi filmis. Kaalma tõrjet ja Ivanovi väravat tahaks näha küll.

budu
22.07.09, 22:17
Vara veel videot küsida, kui seda üldse küsida saab. Ülekannet ju ei tehtud, loodetavasti keegi koha peal siiski midagi filmis. Kaalma tõrjet ja Ivanovi väravat tahaks näha küll.

ETV spordiuudised ikka ju näitavad.kohe peaks hakkama ka

zip
22.07.09, 22:24
Näitaski, ei, ilus värav! :) Väravavahi puterdamine aitas ka natuke.

Mehhanisaator
22.07.09, 22:24
Minuarvates oli see koll natukene Wisla väravavahi süü, aga hea löök ikkagi:)

Karla
22.07.09, 22:28
EInohhh super lihtsalt. Mängiti veits halvemini kui Poolas, aga see ei oma tähtsust. Tähtis on, et selline suurepärane võit võeti. Super Ivanovvvvvvv!!!

Leivo-Tigu Vimb
22.07.09, 22:31
mõnel pool on juba sündmustest ette rutatud: juhul kui levadia peaks ka järgmises ringis võitma, ei ole ta veel pääsenud alagrupiturniirile. enne seda on veel üks playoff ring, kus 3. ringi paaride võitjatele lisanduvad loosirattasse sellised kuulsad klubid nagu Arsenal, Lyon, Stuttgart, Fiorentina ja Atletico Madrid - ehkki niipaljukest kui ma aru saan, siis loosimisel poleks neid 5 võimalik vastaseks saada, sest tegu pole riikide meistritega
Muide, Kalmar vajab edasipääsuks veel vaid 1 väravat. Ma ise arvan et Debrecen oleks vist sobivam vastane... Debrecen 5 min enne lõppu kümnekesi

Shermann
22.07.09, 22:34
mõnel pool on juba sündmustest ette rutatud: juhul kui levadia peaks ka järgmises ringis võitma, ei ole ta veel pääsenud alagrupiturniirile. enne seda on veel üks playoff ring, kus 3. ringi paaride võitjatele lisanduvad loosirattasse sellised kuulsad klubid nagu Arsenal, Lyon, Stuttgart, Fiorentina ja Atletico Madrid

Kui sa mind mõtlesid, siis ma mainisin, et ehk satuvad Levadia ja Flora kokku Euroopa Liiga 4. eelringis ehk siis playoff ringis.

Sunderland
22.07.09, 22:35
Kajhu, et mängu ei näinud aga Levadia edasipääs on super. Ma ei saa üldse aru, et miks ei näidata Levadia või flora kodumänge. Neil kes Tallinnas või selle lähedal elavad on muidugi lihtne kohale minna aga 300km kayguseöt on ikka natuke raske kohale tulla.

Shermann
22.07.09, 22:38
Loodetavasti siiski ETV 3. eelringi mänge näitab.

budu
22.07.09, 22:41
Loodetavasti siiski ETV 3. eelringi mänge näitab.

Kas mitte selles pole probleem,et Baltikumis omab meistriteliiga ülekande õigusi ViaSat???

Sunderland
22.07.09, 22:44
Kalmar juhib praegu ungari klubi vastu 3:1. Eurosport2 pealt näeb mängu.

Shermann
22.07.09, 22:44
Kas mitte selles pole probleem,et Baltikumis omab meistriteliiga ülekande õigusi ViaSat???

ETV on ju varemgi CL'i eelringide mänge näidanud. Ju siis pole probleeme sellega. See oleks küll halenaljakas, kui mängu näitaks VSB.

Leivo-Tigu Vimb
22.07.09, 22:50
Vastaseks siis tuleb ikkagi Debrecen, pidasid lõpuni vastu kümnekesi ja edasi tänu võõrsil löödud ühele väravale

Jaak
22.07.09, 22:52
nonii! vähemalt 4 euromängu lisaks garanteeritud! maasikas oleks muidugi nüüd debrecen ka kotti panna, siis saaks juba miinimum CL 4.ringi kaotajana Euroopa liiga alagrupiturniirile.

kabanoss
22.07.09, 22:53
Kajhu, et mängu ei näinud aga Levadia edasipääs on super. Ma ei saa üldse aru, et miks ei näidata Levadia või flora kodumänge. Neil kes Tallinnas või selle lähedal elavad on muidugi lihtne kohale minna aga 300km kayguseöt on ikka natuke raske kohale tulla.

Tundub, et sa elad Lätis...

Shermann
22.07.09, 23:03
nonii! vähemalt 4 euromängu lisaks garanteeritud! maasikas oleks muidugi nüüd debrecen ka kotti panna, siis saaks juba miinimum CL 4.ringi kaotajana Euroopa liiga alagrupiturniirile.

Ma tahaks näha, kuidas on võimalik detsembri keskel jalgpalli mängda.

budu
22.07.09, 23:03

ainuke variant on,et ta elab Luhamaa piiripunktis

Slaava
22.07.09, 23:05
oh, milline mäng. Olime terve aeg Wisla sektoris, sai fännidega suheldud ning suhteliselt heatahtlikud olid. Õnne levadiale, kena karistuslöök.

Mõnuagent 007
22.07.09, 23:06

mine tea, elab näiteks mingis Valgamaa p*rses ja sis peab sealt linna (Valka sõitma), et sealt edasi Tallinna kütta. Igast august trammi Kadriorgu ju ei käi.

norsk
22.07.09, 23:09
Tark mäng, kena tulemus. Palju õnne!

Hybrid Soldier
22.07.09, 23:13
Tõesti mõnus tunne oli peale väravat. Värav oli ilus, aga õnnega pooleks :)
Tubli, Levadia! :)

Ei tea, kas Wisla ja Levadia fännide vahel läks löömaks, kuna kui ma ära läksin ja pärast tagasi vaatasin, nägin vilkuvaid mendiautosid..

Slaava
22.07.09, 23:15
kui ma hakkasin poolakate juurest ära minema siis nad lõid istmeid lahti :D

Nahkpea
22.07.09, 23:17
Vaatasin Kalmari ja Debreceni mängu ning lausa uskumatu, et ungarlased esimese mängu võita suutsid. Rootslastelt ikka väga ilus ja ladus söödumäng, hästi mängitud olukorrad. Kui ainult seda mängu arvesse võtta, siis Levadial ikka tõesti vedas, et Debrecen vastu astub.

Mõnuagent 007
22.07.09, 23:21
kui ma hakkasin poolakate juurest ära minema siis nad lõid istmeid lahti :D

Kuidas saada kap. remondiks raha? Kutsu poolakad külla, lase neil lõhkuda ja lõppeks küsi hüvitis klubilt sisse:)

rallikas
22.07.09, 23:38
Tulid päevaplaani muudatused ning sai II poolaega kohapealt nähtud.
Oi seda rõõmu, kui Ivanov selle palli risti lõi. Kogu tribüün kargas püsti, vastasleer jäi üldse vait. Järgnevad minutit polnud neid kuuldagi :)

J.R.I.M
22.07.09, 23:46
Tulid päevaplaani muudatused ning sai II poolaega kohapealt nähtud.
Oi seda rõõmu, kui Ivanov selle palli risti lõi. Kogu tribüün kargas püsti, vastasleer jäi üldse vait. Järgnevad minutit polnud neid kuuldagi :)

Risti? Minuarust tegi pall veel enne väravat maaga kontakti ja vv puterdas sisse selle.

BCfey
Selline imelik küssa et kui juhtub et Levadia CL-i alagrupiturniirile jõuab, kas siis hakatakse kodus A. Le Coq Arenal mängima?

ROOTSI KUNN
Mängu alguses vaatasin küll suht neutraalselt ja rahulikult seda mängu aga lõpus ikka ,mis seal salata:) hoidsin Levadiale kõvasti pöialt. Võtke vastu õnnitlused .Vapralt võitlesite ja õnn pidi tugevamaid soosima.

jansa
22.07.09, 23:48
... poljakitest siis Krakowi-vorst tehtud (hommikul sai see palve juba Igorile saadetud)

.. homme siis selgub kas ja mis on mäda Taaniriigis? Ja ühtlasi ka kas olla või mitte olla....?

stark
22.07.09, 23:54
tubli töö levadia!

kummaline küsimus.. keda oli staadionil kaasaelamas rohkem siis ..kas poolakaid või siiski eestlasi?

eestimees
22.07.09, 23:55
Mängu parim - Taijo Teniste - tegi aint 2 viga kogu mängu jooksul, võitis kõik õhtuvõitlused, likvideeris hotlikud olukorrad ja hoidis oma ääre kenasti lukus. Väga väga hea mäng temalt

Mõnuagent 007
22.07.09, 23:56
Vaene Ragnar Klavan närib nüüd küüsi, et äkki ta ei olegi esimene eestlane, kes põhiturniiril mängib:)

Thugie
23.07.09, 00:01

Kuidas 4. Levadial 2 ja Floral hetkeseisuga veel 1. Või olen ma millegist valesti arusaanud ?

zip
23.07.09, 00:03
Kes siis järgmine vastane oligi
http://www.youtube.com/v/g2iQv25sz38

Mõnuagent 007
23.07.09, 00:03
Kuidas 4. Levadial 2 ja Floral hetkeseisuga veel 1. Või olen ma millegist valesti arusaanud ?

Oled küll valesti aru saanud. Levadia sai 3. eelringi, mille võites saavad nad järgmisesse ringi ja kaotades pääsevad Europa League'i.

Hugg
23.07.09, 00:06
Ventspils nuhtles ka Dudelanget, 6-1 edasi

zip
23.07.09, 00:08
Ventspils nuhtles ka Dudelanget, 6-1 edasi
No neil oli vastane ka ikka Wislaga "võrdne", Luksemburgi meister :D

Sen
23.07.09, 00:10
Mängu alguses vaatasin küll suht neutraalselt ja rahulikult seda mängu aga lõpus ikka ,mis seal salata:) hoidsin Levadiale kõvasti pöialt. Võtke vastu õnnitlused .Vapralt võitlesite ja õnn pidi tugevamaid soosima.

No meil oli lõbu ja laulu kuni väravani. Kaasaelamine oli super ja Wislad olid lahedad.
Olin küll Wisla poolt ja olid ka ülejäänud 7 Flora fänni kes olid Wisla sektoris.
Hea et sellest elisa särgist lahti sain, see nüüd Krakowis.
Aga muidu tubli töö levadia, kuigi näpud tõrguvad seda kirjutamast...
Ja Fittit oli muidugi levadia särgis väga kummaline näha, vend kes on meiega flora leiba söönud ja nüüd siis niiviisi aga noh eks ennegi naised riiki juhtinud.

Hugg
23.07.09, 00:11
No neil oli vastane ka ikka Wislaga "võrdne", Luksemburgi meister :D

Keegi teab, kellega Ventspils nüüd kokku läheb?

Ruutu
23.07.09, 00:15
Keegi teab, kellega Ventspils nüüd kokku läheb?

BATE-ga Valgevenest

käbi
23.07.09, 00:15
Kahjuks oli veel vana info et Nahk lööb karistuslööke, Debreceni mänguks teen kontori korda. Super mäng oli. Aitäh Levadia!!!!
PS. levadialased peaksid divemist õppima, mitte nüüd täiesti mingit fakei vaid, et saaks ikka vead kätte kah, mis tegelt vead on.

1892
23.07.09, 00:19
Kes siis järgmine vastane oligi
http://www.youtube.com/v/g2iQv25sz38Jaa, oli tore! :D

Levadia fännid veel pidutsemas? :D

Hugg
23.07.09, 00:22
UEFA Team Ranking 2010 paremusjärjestuses kuulub Deberecen 246. ja Levadia 252. kohal... kui kedagi peaks kottima http://kassiesa.com/uefabackup/data/method4/trank2010.html

J.R.I.M
23.07.09, 00:30
tubli töö levadia!

kummaline küsimus.. keda oli staadionil kaasaelamas rohkem siis ..kas poolakaid või siiski eestlasi?

Venelasi:D:D Ei tegelt ikka Eestlasi, ehk siis Levadia fänne.

krissucool
23.07.09, 00:34
Noo kui aus olla,siis kõige rohkem oli ikka kuulda vene keelt,aga eestlased ja poolakad ka kaugelt maha ei jäänud.

Alarikh
23.07.09, 00:37
See on lihtsalt uskumatu.
Müts maha, Igor ja Levadia poisid!
Levadia fännidest tänud neile kes elasid kaasa!
Paras triibuliste pugejatele, you know who you are. See oli MEIE pidu, te olite seal võõrad!
Tervitused Biała Gwiazdale - Jedźcie do domu, my nie powiemy nikomu!

Veelkord, tänan neid kes otseselt või kaudselt aitasid meie poistele võita!!!

Ruutu
23.07.09, 00:42
Eks pugejaid on alati olnud, aga pole midagi muud teha, kui neile kaasa tunda. Tubli töö Levadia. Eesti spordi- ning sportlaste fännina, edu homseks Florale

budu
23.07.09, 00:44
Eks pugejaid on alati olnud, aga pole midagi muud teha, kui neile kaasa tunda. Tubli töö Levadia. Eesti spordi- ning sportlaste fännina, edu homseks Florale

samad soovid ka siis minu poolt.

Sen
23.07.09, 00:46
Paras triibuliste pugejatele, you know who you are. See oli MEIE pidu, te olite seal võõrad!
Pugejatele, sa vist marsi elanik.
Ütle mulle 1 põhjus miks ma peaks teie venekeelset klubi toetama?
Te ju laulate staadionil võõrkeelseid laule, mul läheb süda pahaks kui seda keelt kuulen.
Eesti klubi? not

PETSINHO
23.07.09, 00:47
Õnnitlen Levadiat ja tema toetajaid ning fänne tubli saavutuse puhul.

-RoMaRiO-
23.07.09, 00:53
Üpris kurb/naljakas oli kui Levadia poolehoidjad minutid enne avavilet laulma hakkasid ning seepeale ka Wisla fännid häälepaelad lahti tegid. Ülikaif.

Aga muidu väga organiseeritud mäng Levadialt, kuigi õnne oli täna rohkem kui mängupileti eest. Ja Wisla must poiss Marcelo on ülemõistuse hea mängija.

käbi
23.07.09, 00:53
Te ju laulate staadionil võõrkeelseid laule, mul läheb süda pahaks kui seda keelt kuulen.
Eesti klubi? not
Kas ma homme Flora mängule võin tulla?

Shermann
23.07.09, 00:55
Eesti klubi? not

Jah, ainult seal mängivad/mängisid EESTI koondise põhitegijad. Ja täna oli ETV's intekas ühe Levadia fänniga, kes rääkis täitsa hästi eesti keelt. Miskipärast ma arvan, et ta ei ole ainus.

Sen
23.07.09, 00:56
Kas ma homme Flora mängule võin tulla?

Minu käest küsid?
Küsi oma ema käest.

John Barleycorn
23.07.09, 00:56
Suurepärane mäng ja tulemus! Õnnitlen kõiki, kes toetas täna Levadiat

Sen

Mine magama juba=) me võitsime ja punkt. Vaatame kuidas mängib homme Flora;)

er1k
23.07.09, 00:57
Kui Levadia võidab järgmises ringis Debreceni, siis UEFA kergitab korralikult kukrut ;)

"UEFA awards €3 million to each team that qualifies for the UEFA Champions League, plus €2.4 million for participating in the Group stage. A Group stage win is worth €600,000 and a draw is worth €300,000.
In addition, UEFA pays each quarter finalist €2.5 million, €3 million for each semi-finalist, €4 million for the runners-up and €7 million for the winners."

vertex
23.07.09, 00:58
Poolakatel juba vabandus olemas- Eesti liiga on kõrgemal tasemel, kui Poola oma,järelikult pidigi nii minema :D
http://www.polishsoca.com/newswire/ekstraklasa/1784-league-rankings-released-poland-mediocre

Shermann
23.07.09, 00:58
Kui ungarlasi võidetakse, siis ei ole nad veel grupiturniiril

er1k
23.07.09, 01:03
UEFA Champions League 2009/2010:
Bonus for domestic champion: 200.000 € *
1st qualifying round: 130.000 € *
2nd qualifying round: 130.000 € *
3rd qualifying round: 130.000 € *
Playoffs: 2.100.000 € *
Group stage: 7.100.000 €
Group match victory: 800.000 €
Group match draw: 400.000 €
1st knock out round: 3.000.000 €
Quarter-finals: 3.300.000 €
Semi-finals: 4.200.000 €
Final: 5.500.000 €
Winning the final: 3.500.000 €

* = These payments were only awarded to the clubs which quould not qualify for the UEFA Champions League group stage!

käbi
23.07.09, 01:12
Minu käest küsid?
Küsi oma ema käest.
Ma olen eestlane, sa pidavat olema Eesti ema ju:S? sorri sorri, väike nali läks valesse auku ennem ja sain kohe ema nalja vastu, stiilne:D Ma ikka loodan et mind lubatakse Flora sektorisse, pilet mul juba sinna on:S
PS. Ma ei laulnud täna vene keelseid Levadia aga Levadiat toetasin. Homme Flora laule prooviks kaasa laulda, ma loodan et mind levadialased siis nõmedaks eestlaseks ei tembelda.
Põhilaks ka veel, mis mul õelda. See et nussid Levadia vastu Euros teed endal ainult tagumendi valusaks. Ega ei ole ju tõesti vaja et siin jalgpallis meil hakkaks rahad, sponsorid ja publik tekkima:S

2mSööt3mMööda
23.07.09, 01:15
Eesti klubi? not
Levadia võtab oma klubisse normaalseid mängumehi ja minu arust nad ei lükka eemale ka eestlasi. Ole ainult tegija ja mängi tase välja. Fakt on aga see, et enamus eestlasi/Eesti nimega mängijaid ei saa sellega hakkama või on siis juba Meistriliiga jaoks liiga hea.

Ma muidugi ei tea aga kahtlane, et Levada ise mingi suur-suur Venemaa fänn on ukrainlasena.

Aga sitta kah, eks sa vihka siis Levadia mängijaid edasi nende fännide tõttu.

ROOTSI KUNN
23.07.09, 01:15
Ehk siis ,kui saad play offi , teenid 32 865 000 !!! Pole paha .

fitti
23.07.09, 01:17
Ja Fittit oli muidugi levadia särgis väga kummaline näha, vend kes on meiega flora leiba söönud ja nüüd siis niiviisi aga noh eks ennegi naised riiki juhtinud.

mis mis? mina ajasin lihtsalt euroopas eesti asja. seda teed peame me kõik käima, ütles vanatüdruk, kui pulmarong mööda sõitis.

kuuraa
23.07.09, 01:26
Vaene Ragnar Klavan närib nüüd küüsi, et äkki ta ei olegi esimene eestlane, kes põhiturniiril mängib:)

ära ole nii kindel ka, et ragnar seal väljakul viibib.
aga jaa, ise olen ka väga rahul, käisin kohal ka ja tunne on hea.

-pennu-
23.07.09, 01:27
UEFA Team Ranking 2010 paremusjärjestuses kuulub Deberecen 246. ja Levadia 252. kohal... kui kedagi peaks kottima http://kassiesa.com/uefabackup/data/method4/trank2010.html

Praeguste andmete järgi juba Levadia 234. ja DVSC Debrecen 231.

priity
Poola ajakirjandus räägib muidugi "sajandi blamaazhist" ja ajakirjanikud nõuavad nii treeneri, kui ka klubi muude asjameeste vallandamist ning lisaks ka mängijate panemist üleminekutelehele. Kaotuse põhjuseks lisaks sellele, et Poolas pole veel hooaeg alanud tuuakse ka klubipoolseid tegematajätmisi--puuduliku skautimist, hukatusliku üleminekutepoliitikat mille tagajärjel lihtsalt polnud varumeeste pingilt ründava suunitlusega mängijaid võtta. Mängujärgselt on süü kaotuse eest enda peale võtnud treener--samas omalt poolt kommenteerides--eelmises mängus "säravalt" esinenud Jop enam poolakate keskkaitses ei figureerinud.
Mõned vähem emotsionaalsed kommenteerijad leiavad, et Levadia lihtsalt lisas järjekordse kivi Poola klubide "häbimüüri" kuhu kuulutakse nüüd koos Tbilisi Dünamo, Leedu, Islandi jt klubidega. Mõned blogijad on tagantjärele tarkusena kuulutanud, et peale mängu Krakovis olid nad juba üsna kindlad, et Wisla naaseb Tallinnast häbiga. Üks blogija on asja kokku võtnud nii: "blamaazh on sõna, mis eristab Poola jalgpalli heast jalgpallist" :)))
Viimasele lausele lisainfoks võib lühidalt öelda seda, et 1.augustil peaks hakkama Poolas uus liigahooaeg, kuid hetkel pole kindel millised klubid seal osalevad (LKS poolt litsentsita olemise tõttu selgusetu millised klubid täidavad kolm viimast Ekstraklasa kohta). Samas--eelmine aasta oli täpselt samasugune olukord. Korruptsioonist Poola jalgpallis ja jalgpalliliidus ei tasu aga rääkidagi--viimatine politsei töövõit oli see, et korruptsioonisüüdistusega arreteeriti Poola jalgpalliliidus kohtunike koolituse eest vastutanud endine jalgpallikohtunik...
Aaa jah--õnne Levadiale ja seda kohe kõvasti! Ehk nagu üks Poola kommentaator leidis kv mängude loosimise tulemusi kommenteerides--Platini on kohe tükk aega pea peal seisnud, et aidata mõni Poola klubi ML või EL alagrupiturniirile--ehk tuleb lõpuks välja, et Platini hoopis Eesti klubidele hääd soovis :)))

1892
Publikut ei loetud? Andmeid küll selle kohta ei leia...

meesmuiste
23.07.09, 04:22
North ja Co, tegite täna mingit promo kuskil enne mängu ka?

Nii palju kui mina olen kuulnud, siis Kadrioru staadion oli välja müüdud. Abitribüüni järgi see nii ei paistnud, kuid selle olid poolakad välja ostnud nagu aru sain või vähemalt reserveerinud. Alul oodati neid 1000, siis 800, kohal oli ehk nii 600. Ent peatribüün oli välja müüdud. Seega oli staadionil nii kuskil 4000 inimest. Eks päeva jooksul tuleb ka vast täpsemaid numbreid.

Igatahes supertöö ja super emotsioon. Vähemalt peatribüünil. Mängu stsenaarium oli super - täis draamat ning närvipinget.

I poolaeg. Terav Levadia algus, siis poolakate lakkamatu surve, mehed kannatasid ja kannatasid ja ära kannatasid, ja poolajak 0:0. Mänguajal mõtlen, et palju mu küüntest mängu lõpuks alles on? Vaheajal ütlesin spordiajakirjanikele, et ma ei tea palju poolakad löövad, kui üldse löövad, aga Levadia lööb ühe.

II poolaeg - poolakad suruvad ja suruvad... Meeskond võitleb ja kannatab... Nõelatakse teravalt kontratega. Gussev kangestub 1-1le olukorras... Poolakate võimalused... Kuskil teise poolaja keskel keegi Levadia fännidest keerab ka näö rahva poole ja kutsub kaasa elama (lõpuks, ootasin juba pikalt, et keegi dirigendiks hakkab). Rahvas tuleb kaasa. Kuskil 10 minutit enne lõppu hakkab juba Levada ise dirigendiks ja tõmbab rahvast käima. 88 minut ja poolakate ohtlik võimalus ja Kaalma püüab. Nagu üks Levadale lähemal seisnud isik hiljem kirjeldas, siis kõrvalt vaadates oleks olnud tunne justkui selle situatsiooni ajal saab Levada kohe kohe südameataki :D Järgmisel rünnakul teenib Leitan karistuslöögi. Palli taga seisavad Ivanov ja Nahk. Kõik arvavad, et Nahk kütab ära. Ivanov skoorib! Rahvas seisab püsti ja möllab. Lõpuvile. Rahavas tõuseb püsti ja aplodeerib pikalt. Mission impossible completed.

Superõhtu! Kindlasti julgustab ka Levadia tänane võit enam inimesi homme tulema Flora mängule. Loodetavasti suudavad valge-rohetriibulised pakkuda samaväärset emotsiooni! Kõik kohale!

Sen
23.07.09, 04:34
North ja Co, tegite täna mingit promo kuskil enne mängu ka!
eh, nemad ei teinud ju midagi
ainult flora flaiereid jagasime, uskumatud üle 1000 flaieri,
Flora fännklubi jagas täna üle 1000 flaieri, homme läheb jagamisele umbes 2x sama kogus. Kell 16,00 on parimad pojad Tammsaare pargis jagamas üle 2000 flaieri! Heia Flora!!!

meesmuiste
23.07.09, 04:38
eh, nemad ei teinud ju midagi
ainult flora flaiereid jagasime, uskumatud üle 1000 flaieri,
Flora fännklubi jagas täna üle 1000 flaieri, homme läheb jagamisele umbes 2x sama kogus. Kell 16,00 on parimad pojad Tammsaare pargis jagamas üle 2000 flaieri! Heia Flora!!!

super, Sen (Y) ajage rahvas kohale, ehk suudate tänast publikuarvu ehk ületadagi ;)

aga sulle nii infoks, et ma ükskord Northiga suhtlesin ja siis rääkis väiksest plaanist eelnevalt natukene promo teha. midagi nad jagasid väravates ka seekord. samuti jagas EJL päris palju ka oma flaiereid minu teada :)

Sen
23.07.09, 04:52
super, Sen (Y) ajage rahvas kohale, ehk suudate tänast publikuarvu ehk ületadagi ;)

aga sulle nii infoks, et ma ükskord Northiga suhtlesin ja siis rääkis väiksest plaanist eelnevalt natukene promo teha. midagi nad jagasid väravates ka seekord. samuti jagas EJL päris palju ka oma flaiereid minu teada :)

Nokuuleeeee, eile jagasime 1200 flairit, täna 2300, supertulemus
Ja vaata mängualgust, sealt tuleb flora üllatus...
Telekas see peaks jube lahe välja nägema...

meesmuiste
23.07.09, 05:03

no loodame ;)

ja kui siin juba eestimees Taijost rääkis, siis väidetavalt mängis Taijo ka väikse vigastusega ja läbi valu. nimelt pidi tal olema mingi kannapõrutus vms.

minu meelest Taijo ei olnud nüüd kõige parem, kuigi väga hea. Eksis ikka enam kui paar korda, seda eelkõige esimesel poolajal. samas oli etteaste niivõrd meeskondlik, et kui keegi eksis, siis leidus alati keegi, kes tekkinud augu lappis. kõik tegid küll omad vead ära, ent meeskond päästis. see oli väga sümpaatne, et võideldi tervikuna.

mina tõstaks täna esile hoopis kekskaitsjaid, kes olid küll nähtamatud, ent seetõttu tegid tööd suht hästi (paar viga oli, misjärel ka tekkisid vastastel mõned võimalused, aga need paigati lõppeks kuidagimoodi ära).

ja kui mõelda sellele, kes võiks olla man of the match, siis jube raske valida... väga meeskondlik etteaste, enim aga paistis silma ehk Kaalma. värava eest võiks muidugi panna ka Ivanovi, kes tegi veel mõned head söödud ette, ent ka eksis kohati... jään Kaalma juurde :)

lorenzo
23.07.09, 05:12
Sen, mingi austus koduse rivaali vastu võiks ju ikkagi olla

Artur
23.07.09, 06:21
Puhtisiklikul tasandil ei ole mulle Seni sõnavõtud a la "vene klubi" ja "süda läheb seda keelt kuuldes pahaks" kuigivõrd sümpaatsed, ent tuleb aru saada, et erinevate klubide fännide vahelised vastandused põhinevad harva ratsionaalsetel alustel, ning vahest nad ei peakski, kuna Eesti probleem seisnebki selles, et meil on liiga palju foorumis istuvaid pseudoanalüütikuid (jah, ma räägin ka endast), kes vaatlevad ja targutavad, püüdes meie jalgpallikultuuri nii-öelda objektiveerida, ent tehes seda otsest klubilist kuuluvust eitades. Liialt vähe leidub aga tulihingelisi fänne, kes end klubiga emotsionaalsel tasandil seovad. Lisaks on Flora ja Levadia eesti-vene vastandus üks väheseid Eesti jalgpallis, mis ei ole nii meeletult kunstlik. Parem siis juba selline kui mitte midagi, sest mulle tundub, et see elavdab meie jalgpallikultuuri siiski rohkem kui üksteise võitudele kaasa kaagutamine.

kabanoss
23.07.09, 09:30
Mis asi see playoffs veel enne alagrupiturniiri on?

Cat
23.07.09, 09:35
Fotod: Tallinna FC Levadia vs Wisła Kraków SA (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157621787117802/)

fitti
23.07.09, 10:10
selle olid poolakad välja ostnud nagu aru sain või vähemalt reserveerinud. Alul oodati neid 1000, siis 800, kohal oli ehk nii 600.

600? Ma lugesin enne avavilet vastastribüünilt üks-kaks-neli-meetodil umbes 200. Praegu pildilt vaadates ei saa ka rohkem. Aga tore oli neid muidugi vaadata küll, üks mees oli terve mängu seljaga mängu poole ja dirigeeris-koordineeris omasid. Konfetiloopimine teise poolaja algul oli ka isegi päris efektne.

Martin
23.07.09, 10:16
Fotod: Tallinna FC Levadia vs Wisła Kraków SA (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157621787117802/)

Täiesti kuldsete piltide varamu, ausalt kohe, kuid erakordselt suurepärane pilt on see: http://www.flickr.com/photos/-catherine/3748661264/in/set-72157621787117802/

Kõik on paigas, kompositsioon ja emotsioon. Nagu 5 tuhande plussiga.

Silver
23.07.09, 10:57
Superpildid! Kiitus Catile! :)

billy t
23.07.09, 10:58
North ja Co, tegite täna mingit promo kuskil enne mängu ka?

jagasime väravas flaiereid, mis kutsusid rahvast üles omadele häälekalt kaasa elama. aga inimestele pisteti seal nii palju mingit muud "pahna" ka kätte, et ei teagi, kas keegi läbi ka ikka viitsis lugeda.

Sen
23.07.09, 11:13
jagasime väravas flaiereid, mis kutsusid rahvast üles omadele häälekalt kaasa elama. aga inimestele pisteti seal nii palju mingit muud "pahna" ka kätte, et ei teagi, kas keegi läbi ka ikka viitsis lugeda.

Kes seda tiblakeelset pahna ikka viitsis vaadata.

Vova
23.07.09, 11:47
http://www.reporter.ee/2009/07/23/levadia-voitis-wisla-ja-paases-edasi-meistrite-liiga-kolmandasse-ringi-vaata-voiduvaravat/

fcfloraforever
23.07.09, 11:54

teisel pool oli Eesti keeles ka :D

billy t
23.07.09, 12:02
No meil oli lõbu ja laulu kuni väravani. Kaasaelamine oli super ja Wislad olid lahedad.
Olin küll Wisla poolt ja olid ka ülejäänud 7 Flora fänni kes olid Wisla sektoris.
Hea et sellest elisa särgist lahti sain, see nüüd Krakowis.
Aga muidu tubli töö levadia, kuigi näpud tõrguvad seda kirjutamast...

otsen prijatno, et sa ennast levadia suurel rõõmupeol nii koduselt ja mõnusasti tundsid. võta heaks, võta heaks!
ja punane on täitsa sinu värv - stick with it:D!
http://billy.planet.ee/Picture%20109.jpg

elionpros
23.07.09, 12:04
aga nad oleks 0:0-ga ka edasi saanud vms ?

Kaspy
23.07.09, 12:06
Tunne oli mega kui ma eile telefoni teel võidust kuulsin:)

Ruutu
23.07.09, 12:06
aga nad oleks 0:0-ga ka edasi saanud vms ?

Jah 0:0 tulemusega oleks Levadia ikka edasi läinud

billy t
23.07.09, 12:07

see pahn oli sama tiblakeelne kui teie poolt jagatav

eestimees
23.07.09, 12:12
Eesti klubi? not

kloun oled sa ikka.

Sen
23.07.09, 12:13
Piletikontroll oli kadriorus tasemel, kahju et ma seda sebrapiletit ei paljundanud, oleks saanud neid poolakatele tasuta jagada :)
Ja üleüldse, miks nad pidid ostama 150 eeguse pileti?
Tahtsite bussiraha Tallinn-Krakow tagasi teenida?
Piletile oli märgitud peatribüün, kuhu neid loomulikult ei lastud.

Vova
23.07.09, 12:16
ära ole nii kibestunud nagu mingi eit nüüd

Sen
23.07.09, 12:19
ära ole nii kibestunud nagu mingi eit nüüd

Okei, ma lõpetan selleks korraks.
Tänan kõiki kes tuju heaks tegid vaatamata halvale mängu tulemusele :)

Aramis
23.07.09, 12:24
Täiesti kuldsete piltide varamu, ausalt kohe, kuid erakordselt suurepärane pilt on see: http://www.flickr.com/photos/-catherine/3748661264/in/set-72157621787117802/

Kõik on paigas, kompositsioon ja emotsioon. Nagu 5 tuhande plussiga.

Respect fotograafi suunas. Tõesti hea. Ikkagi eesti jalgpalli kuldhetk. Kui nüüd nende krdi madjarite otsa ei koperdaks. Viimase ajal on nende rahvuskoondis olnud väga tugevate esitustega silma paistnud samal ajal kui eelmise kümnendi ajal just Debrescen tegi seda. NÜüd klubid olnud natuke tagaplaanil.

Ruutu
23.07.09, 12:25
Okei, ma lõpetan selleks korraks.
Tänan kõiki kes tuju heaks tegid vaatamata halvale mängu tulemusele :)

Sa oled paras idi...t ju? Aga mis teha, seitsme klassi külakooli haridusega ei saagi Sinult rohkem nõuda

Kaspy
23.07.09, 12:26
Piletikontroll oli kadriorus tasemel, kahju et ma seda sebrapiletit ei paljundanud, oleks saanud neid poolakatele tasuta jagada :)
Ja üleüldse, miks nad pidid ostama 150 eeguse pileti?
Tahtsite bussiraha Tallinn-Krakow tagasi teenida?
Piletile oli märgitud peatribüün, kuhu neid loomulikult ei lastud.

HAH Flora paki eel üritad Levadia tulemust võimalikultmaha teha jah :)
Sen sa ei ole fänn, sa oled idioot ;)

billy t
23.07.09, 12:29
elagu billy t!

elan, elan. närvivapustuse äärelt pääsenuna. aitäh, smörr!
loen siin erinevaid artikleid ja vaatan pilte ja justkui jõuaks kohale, et ikka päris ägeda asjaga saime eile hakkama.
see Wisłapeks on ikka üks vahva asi!
suur aitäh mängijatele, treeneritele, klubi asjapulkadele, kaasfännidele ja muidu pöidlahoidjatele!
nagu üks kommentaator kusagil artikli juures kirjutas, siis "Levadia on juba mõnda aega justkui pisike oaas, mis jalgpallinäljase janu kustutab" ning mul on ütlemata hea meel ka sellest oaasist janukustutust saada.
saaks ainult nüüd nende euroseikluste kõrvalt veel selle kohaliku tiitli ka võimalikult valutult vormistatud.

Shermann
23.07.09, 12:29
Wisla fännisaidi andmel oli Wisla fänne eile õhtul staadionil täpselt 452.

foreverer
23.07.09, 12:32

Teete natuke pyro :cool: ?

Aramis
23.07.09, 12:34
Selle oaasiga on lood nii, et kui pääseda alagrupiturniirile, siis on tegemist tõelise oaasiga, mis väikesesse tippjalgpallist hüljatud Eestisse tekib
Debrescenil on koondise ründaja Gergely Rudolf ja palju kordi koondises olnud kaitsja Mate, kes kenasti punase eile võttis ja Tallinnas mängida ei saa. Euroängude ajalugu näitab, et kodus võidab vad nad ka väga tugevaid vastaseid.

siimsorokin
23.07.09, 12:39
Sellist elamust pole veel saanud ja kohapeal oli super vaadata mängu, tahaks ainult seda poolakate momenti kuskilt näha, mis vahetult enne Ivanovi väravat Levadia kastis toimus, ma ei kujuta ette, mis imekombel see pall sisse ei läinud....õnnejumal oli õnneks eestlaste poolel seekord!

fcfloraforever
Teete natuke pyro :cool: ?

Püro ei tee...

Aramis
saaks ainult nüüd nende euroseikluste kõrvalt veel selle kohaliku tiitli ka võimalikult valutult vormistatud.

Täna ebaproportsionaalsele hooaja asetusele võrreldes muu euroopa riikide meistrivõistlustele ei mõju euromängude kurnav alagrupiturniir eesti klubidele eriti valuliselt.
Ja selle oaasi lausega tui meelde, et momendil on tegelikult veel üks roheline saareke keset kõrbet ja sellele on täna astuda võimalus umbes kella seitsma paiku. Aga kas sealt nüüd põud üle ei käi - meie ilmameistrid-spetsialistid on sellist võimalust varmad ennustama.

jansa
23.07.09, 12:48
Wisla fännisaidi andmel oli Wisla fänne eile õhtul staadionil täpselt 452.

.. ma küll üle 200 ei pakuks. Ja peale selle II poolaja alguses sini-valge-punaste paberilipakate lendulaskmisega ning peale Ivanovi väravat reklaamtahvlite ümberpeksmisega nad küll millegiga huvitavaga/erilisega silma ei paistnud...
Ilmselt jäi ka öine Tallinn neist terveks. Ootasin kordades enamat.

Äkki täna statkal saab parema fänni-meeleolu?

kitty72
23.07.09, 13:13
eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii noooo jube laupäevane mäng jääb ära levadia-silla :(((((((((((((((

Ruutu
23.07.09, 13:22
eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii noooo jube laupäevane mäng jääb ära levadia-silla :(((((((((((((((

Ei jää see mäng ära, lükatakse vaid edasi. Loodan, et elad selle ikka üle

Rein
23.07.09, 13:35
Kurb on mõne mehe postitusi lugeda :(
Tubli Levadia ja loodetavasti pannakse ka ungarlastele ploomid taha!!!
Õnne Krista (umpa- umpa :D)!!!

elx
23.07.09, 13:43
.. ma küll üle 200 ei pakuks.
Lugesin enne availet juba neid seal 200 kokku, pärast tundus neid aga tublisti rohkem olevat. Seega võis 400 kanti see number jääda küll.

Nohik
23.07.09, 13:46
http://billy.planet.ee/Picture%20109.jpg

Kova Floora fänn, mida teed teise meeskonna särgis :D. Ok sellest saaks veel aru kui hoiad poialt vastastele aga, et teise meeskonna särk selga panna... normaalne. Eriti ei usu, et Reali fännid näiteks Unitedi särke kandsid mais. :rolleyes:

Küsimus sulle Sen kumba sa eelistaksid:

A. Levadia jouab kord kunagi Meistrite Liiga pohiturniirile.

B. Ükski eesti klubi ei joua sinna.

Kes seda tiblakeelset pahna ikka viitsis vaadata. Oi oi kui kibestunud njah vaadake, et siis ikka pronksikoha välja voitlete ikka Eestis. ;)

Alarikh
23.07.09, 13:46
Mida saab öelda...Levadia fännina.. Pea on jälle värske, kuigi häält eriti ei ole. Seni ei ole aru saanud mida Levadia TEGELIKULT tegi eile. Oli meeldiv et vähemalt mängu lõpus tribüün oli akviivne, ehk Levadia suurepärane mäng ja loodetavasti meie rühmituse väike "kodutöö" ning flaierite jagamine olid abiks.

Poola fännidest kindlasti ootasime rohkemat. Enne mängu suhtlesime mõnedega, eriti ülbed nad ei olnud, aga oli näha et olid 100% kindlad et meie klubi ei ole tõsine vastane. Naljakas nendega oli ka see, et kui nad hakkasid rääkima esimesena siis kasutasid kohe poola keelt :D No iga kord saime sellega enam-vähem hakkama. Kadriorus meid üllatas et poolakaid tuli vähem ja neil ei olnud näha ühtsust - nagu kolm-neli kamba eraldi, v.a. mõned lood mis lauldi koos.

Käisime pärast mängu ka Vanalinnas Levadia värvides, poolakaid palju ei olnud näha, kuigi üks kamp hakkas sõimata Anrdrejevit ja karjuda roppusi kui nägi meid ja kuulis meid laulmas, aga eks meil oli ka hea poolakelne vastus valmis, mis oli proovitud juba mängu ajal ja oli näha et paljudele meeldis! "Jedźcie do domu, my nie powiemy nikomu"! Aga suurt konflikti keegi ei tahtnud, las nad nüüd puhkavad kodus :) Oli meeldi ka et paljud jalakäijad ja autojuhid naeratasid ja õnnitlesid kui nägid (ja erm.. .kuulsid) meid.

Veelkord, veelkord, veelkord - tõnud kõigile kes olid eile koos meiega!!!

Järgmine siis Debrecen....

JESSSSS!!!! Juba ootame!

RD
23.07.09, 14:18
selline küsimus, et aastaid tagasi oli seoses mingisuguse euroeduga juttu sellest, et ka eelringides mängimine on rahaliselt klubidele suhteliselt kasulik. mäletan, et iga mängu eest sai midagi, pluss veel viigi ja võidu korral boonused. muidu poleks paljudel klubidel üldse mõtet kaotama minnagi ju. igastahes summad olid tookord üle miljoni krooni mängu kohta.

huvitav, palju levadia teenib näiteks võidu ja viigi eest meistrite liiga teises eelringis? uefa kodukal oli mingi üldine häma, mitte konkreetsed summad.
tundub, et nüüd vähemalt levadiat mõnda aega pankrott ei ähvarda, mis majanduskriisiga võiks juhtuda. saaks veel alagrupiturniirile, siis oleks eesti mõistes suht rahas suplemine. see kindlasti elavdaks ka koduse liiga tegemisi, tugevdaks publikuhuvi.

flora mängul olla juba suht suur publikuhuvi. eks see ole ka levadia eilse tembu mõju. inimesed hakkavad uskuma eesti jalgpalli. ja nii võidakse vaat et veel brasiilia mäng ka välja müüa.

marrrtin
23.07.09, 14:21
oskab keegi välja tuua asetatud meeskonnad play-offidest?

RD
23.07.09, 14:28
oskab keegi välja tuua asetatud meeskonnad play-offidest?

arsenal, lyon, stuttgart, fiorentina, madiiridi atletico

EDIT

aga nad ei tohiks levadiaga kokku sattuda, sest levadia on "champions path"-il, aga nemad "non champions path"-il. st eraldi kvalifikatsioon on riikide meistritele, et ei juhtuks nii, et lõppkokkuvõttes on aplju suurriikide meeskondi, kes pole üldse meistridki, nii et meistrite liiga nimi läheks justkui kaotsi.
ka kolmandas rinigs on mitte-meistrite mägnud omavahel.

billy t
23.07.09, 14:32
Kurb on mõne mehe postitusi lugeda :(
Tubli Levadia ja loodetavasti pannakse ka ungarlastele ploomid taha!!!
Õnne Krista (umpa- umpa :D)!!!

tänud ja tervitused lombi taha:)!

Jaak
23.07.09, 14:33
arsenal, lyon, stuttgart, fiorentina, madiiridi atletico

kus sa selle info said?
mina loen UEFA lehelt:
...Champions Path: The first qualifying round comprises two two-legged ties involving the champions of the countries ranked 50 to 53 in UEFA competition. The winners of those ties progress to the second qualifying round where they are joined by the champions of the 32 countries ranked 17 to 49 (except Liechtenstein). The victorious sides from those 17 ties join the champions from the associations ranked 14 to 16 in the third qualifying round, with the winners of those ten pairings reaching the play-off round. These five play-off ties will take place on a home-and-away basis with the winners qualifying for the UEFA Champions League group stage....

ehk saan aru nii,et 3 ringis on 10 paari ja nende paaride võitjad saavad omavahel kokku play-offides ning 5 võitjat saavad algrupiturniirile.

see millest sina räägid on vist see "teine tee" meistrite liigasse:

...Non-Champions Path: The third-placed side from the sixth-ranked member association, plus the runners-up from the associations ranked 7 to 15, start the competition in the third qualifying round. The winners of these five ties progress to the play-off round, where they are joined by the fourth-placed sides from the associations ranked 1 to 3 and the third-placed teams from the associations ranked 4 and 5. The victorious teams from the five play-off ties qualify for the UEFA Champions League group stage...

ehk siis kui Levadia ungarlasi võidab tuleb võimalik vastane sellest seltskonnast siin:

Champions Path draw
First leg: 28/29 July
Second leg: 4/5 August

1 FC Salzburg (AUT) v NK Dinamo Zagreb (CRO)
2 ŠK Slovan Bratislava (SVK) v Olympiacos CFP (GRE)
3 FC Zürich (SUI) v NK Maribor (SVN)
4 APOEL FC (CYP) v FK Partizan (SRB)
5 FC Sheriff (MDA) v SK Slavia Praha (CZE)
6 FK Aktobe (KAZ) v Maccabi Haifa FC (ISR)
7 FK Bakı (AZE) v PFC Levski Sofia (BUL)
8 FK Ventspils (LVA) v FC BATE Borisov (BLR)
9 FC Levadia Tallinn (EST) v Debreceni VSC (HUN)
10 FC København (DEN) v Stabæk IF (NOR)

Kasper
23.07.09, 14:36
Respect fotograafi suunas. Tõesti hea. Ikkagi eesti jalgpalli kuldhetk. Kui nüüd nende krdi madjarite otsa ei koperdaks. Viimase ajal on nende rahvuskoondis olnud väga tugevate esitustega silma paistnud samal ajal kui eelmise kümnendi ajal just Debrescen tegi seda. NÜüd klubid olnud natuke tagaplaanil.
Nii palju, kui ma eile Kalmari ja Debreceni mängu lõppu nägin, siis vastane ei ole suurem asi. Vähemalt võõrsil olid nad küll kehvad...

Thugie
23.07.09, 14:38
Seni juttu lugedes hakkab tõesti paha. Sellised 'fännid', et jube. Eesti on tõesti nii suur riik, et kui keegi meil siin jälle vahelduseks kedagi Euroopast võidab siis tuleb muidugi vihata, eks. Lihtsalt Seni pärast ei oleks mu tuju täiesti nullis, kui Flora häviks... Aga pöialt hoian neile siiski ja loodetavasti saavad ka nemad siiski edasi. Olen eestlane, eesti nimi, ei oska vene keelt peaaegu üldse aga mulle meeldib Levadia rohkem kui Flora. Mis teha, jube jube. Peaks häbenema vist.

RD
23.07.09, 14:40
justnimelt. nii ongi, on kaks "teed".

aga kodanik marrrtin küsis asetatud meeskondi. need viis meeskonda on juba play-offidesse pääsenud, aga tõesti, levadiaga, nagu mainisin, pole neil midagi pistmist, sest tegemist on teise teega.

levadia vastastest pole aga keegi asetatud, sest kõik tulevad 3ndast ringist.

info pärineb:
http://www.uefa.com/competitions/ucl/format/newsid=837576.html

eika
23.07.09, 14:45
selline küsimus, et aastaid tagasi oli seoses mingisuguse euroeduga juttu sellest, et ka eelringides mängimine on rahaliselt klubidele suhteliselt kasulik. mäletan, et iga mängu eest sai midagi, pluss veel viigi ja võidu korral boonused. muidu poleks paljudel klubidel üldse mõtet kaotama minnagi ju. igastahes summad olid tookord üle miljoni krooni mängu kohta.
(Üle)eelmisel lehel toodi välja sellised andmed:

(* = These payments were only awarded to the clubs which quould not qualify for the UEFA Champions League group stage!)

Praeguseks on Levadia teeninud 200 000 + 3 korda 130 000 eurot ehk peaaegu 600 000 eurot, mis teeb ca 9 miljonit krooni. Kui Levadia peaks ka järgmises ringi edasi pääsema, siis kukub rahakotti kokku juba pea 40 miljonit krooni. (saan ma ikka õigesti aru asjast?)

Ja alagrupimängudele jõudmine oleks juba ulme ja herr Levada võiks va metalliärist pensionile minna.

käbi
23.07.09, 14:56
Väga jama et esimene mäng kodus aga siiski ma usun, et Levadia ühe rahapataka siia ära toob UEFAlt. Esimene mäng saab muidugi ilus 1-0 Levadia võit ja skoori teeb Malov.

Raud
23.07.09, 14:59
Hea töö Levadia! Õnnitlused poolehoidjatele! Meeldiv oli vaadata, kui organiseeritult meeskond mängis ja kuidas kõik võitlesid väljakul! Igati meeldiv suveõhtu Kadriorus.
Flora ja Levadia omavahelises nagistamises olen küll Flora poolt, aga eurosarjades olen võimalusel alati ka Levadiat toetamas.

RD
23.07.09, 15:01
Praeguseks on Levadia teeninud 200 000 + 3 korda 130 000 eurot ehk peaaegu 600 000 eurot, mis teeb ca 9 miljonit krooni. Kui Levadia peaks ka järgmises ringi edasi pääsema, siis kukub rahakotti kokku juba pea 40 miljonit krooni. (saan ma ikka õigesti aru asjast?)

Ja alagrupimängudele jõudmine oleks juba ulme ja herr Levada võiks va metalliärist pensionile minna.

no see 200 000 oli neil juba liigat võites eelarvesse kirjutatud. eks nüüd tuli lissalt boonu 130 000. imelik, jah et enam siis võidu eest boonust ei saa, mäletan, et aastaid tagasi sai ka selle eest. mingi 30 000 või nii, mis on eesti jalgpallis suur raha.

igastahes jah, kui peaks ungarlastele ära kütma, siis on päris tore

meesmuiste
23.07.09, 15:03
no see 200 000 oli neil juba liigat võites eelarvesse kirjutatud. eks nüüd tuli lissalt boonu 130 000. imelik, jah et enam siis võidu eest boonust ei saa, mäletan, et aastaid tagasi sai ka selle eest. mingi 30 000 või nii, mis on eesti jalgpallis suur raha.

igastahes jah, kui peaks ungarlastele ära kütma, siis on päris tore

võidu ja viigi eest peaks boonust saama küll, aga alles alagrupiturniirist alates.

urmar
23.07.09, 16:05
(Üle)eelmisel lehel toodi välja sellised andmed:

(* = These payments were only awarded to the clubs which quould not qualify for the UEFA Champions League group stage!)

Tegelikult saadakse boonust vist nende ringide eest, kus mängitakse, seega 1. kv. eest Levadia ei saanud, nagu ka Flora Euroopa liigas, kus pääseti otse teise ringi. See on natukene loogilisem variant, kuna neid klubisid, kes I ringi ei mänginud, oli enamus, vaid 2 mängupaari vist oligi seal

nonoh
23.07.09, 16:25
praegune foorumi suhtumine debrecenisse meenutab wisla fännide suhtumist levadiasse.

kesa
23.07.09, 16:33
Seni juttu lugedes hakkab tõesti paha. Sellised 'fännid', et jube. Eesti on tõesti nii suur riik, et kui keegi meil siin jälle vahelduseks kedagi Euroopast võidab siis tuleb muidugi vihata, eks. Lihtsalt Seni pärast ei oleks mu tuju täiesti nullis, kui Flora häviks... Aga pöialt hoian neile siiski ja loodetavasti saavad ka nemad siiski edasi. Olen eestlane, eesti nimi, ei oska vene keelt peaaegu üldse aga mulle meeldib Levadia rohkem kui Flora. Mis teha, jube jube. Peaks häbenema vist.

Miks paha?
Täiesti normaalne kui ühe klubi tõsifännile läheb korda ainult koduklubi ja heal juhul rahvuskoondis.
Eesti olematu jalkakultuuriga riigis võib selline suhtumine kummaline tunduda aga nii ta paraku pika ja järjepideva jalgpallikultuuriga riikides tihtipeale on.
Huvi teiste oma riigi klubide käekäigu vastu on leige, mõnede ajalooliselt rivaalklubide suhtes tihti vaenulik ja ebaedu sooviv.
Flora välismängudel on lugematul kordadel saadud tunda vastasklubiga samas linnas pesitsevate rivaalklubide fännide õlalepatsutusi ja soovitusi oma igipõlisele vastasklubile koht kätte näidata.
Liverpoolis ei kirjutanud näiteks ükski kohalik leht ManU CL karikast ja vastupidi.
Vaevalt, et Ljevadija Lasnamäelt Kadriorgu allaveerenud vene umbkeelsetele vanapapidele läheb Flora korda, ega Eesti koondiski neid eriti huvita. Zenit, Spartak..., Levadia ja kõik.
Mõned neist vaevalt teavad, kus A le Coq asub, rääkimata Florale Ja Eesti koondisele kaasaelama tulemisest.
Kas Levadia tõsifännid suudavad kätt südamele pannes vanduda, et Flora tänane võimalik kaotus neile veidi rõõmu ei valmistaks. Levadia edasipääsemine ja Flora ebaõnnestumine oleks ju järjekordne võit Flora üle.
Eestis võimendab olukorda loomulikult mõlema klubi rahvuslik omapära.
Isiklikult mulle ei meeldi, et Eestit esindab jalgpalli kõrgemas seltskonnas venekeelne klubi.
Visiitkaart, mis annab alust nii mõneski riigis ekslikult pidada Eestit venekeelseks ja osakeseks Venemaast.

Igatahes palju õnne Levadia, edu järgmistes ringides ja tore, et Eestil punktikoeffitsenti aitate suurendada, et järgmistel hooaegadel Floral jt.-l Eesti klubidel kergemaid vastaseid oleks võimalik saada.

Arusaamatu, miks enne kodumängu Debreceniga laupäevane ML mäng edasi lükati? Kolme päevaga peaksid Levadia mängijad taastuma küll.
Kui mõni mängija vajab rohkem puhkust, võib ju varumeestele võimaluse anda.
Ühe klubi euroedu karistab liigahooaja pikenemisega nii teisi klubisid. Kalendrist võiks võimalikult täpselt kinni pidada.

Ruutu
23.07.09, 16:39
praegune foorumi suhtumine debrecenisse meenutab wisla fännide suhtumist levadiasse.

Täpselt. Siin video ka esiemsest mängust ja ei tea, kas Kalmaari parimad momendid on välja jäetud või neid siis polnudki. Igaljuhul ungarlastel kodus väga sümpaatne mäng ja võimalusi oli piisavalt:

http://www.youtube.com/watch?v=jGrxhwPZdDU

Ramm
23.07.09, 16:59
Isiklikult mulle ei meeldi, et Eestit esindab jalgpalli kõrgemas seltskonnas venekeelne klubi.

Levadia ja venekeelne klubi,kust selline info tuleb? Treenerid seal eestlased,klubi asub eestis,eesti juurtega pärit mängijaid on ka piisavalt,mõned venelased on aga mis sellest?

Kui oleks kõik eestlased ainult siis mis liiga tase meil oleks?
Ma ei kujuta ette Paide meeskonda,kes võitleks esikoha eest või Kuressaare oma,mis tase see oleks-naerväärne tase!

Võrdle inglismaa liigat,võta näiteks tippmeeskonna list välja ja vaata palju sa kohalikke leiad Arsenali,ManU,Chelsea rindkonnas jne jne..mingi 2-3 kohalikku on ,ülejäänud kõik võõrmaalased,kuid ikka peetakse neid inglismaa klubideks.

Mõttetu teema mille üle vaielda..mott..

meesmuiste
23.07.09, 17:03
Levadia ja venekeelne klubi,kust selline info tuleb? Treenerid seal eestlased,klubi asub eestis,eesti juurtega pärit mängijaid on ka piisavalt,mõned venelased on aga mis sellest?

ilmselt tuleneb see sellest, et töökeel klubis on vene keel. seda on ise ka Prins tunnistanud, kuna nii olevat lihtsam... inglise klubide puhul näiteks on töökeel ikka inglise keel.

mina samas nüüd Levadiat ei pea väga vene klubiks, pigem segaklubiks.
Eilses koosseisus oli väravas Eesti nimega rahvuselt eestlane ja endine koondislane Kaalma. kaitses ka üks rahvuselt eestlane - Teniste, lisaks 2 Eesti koondist esindanud pallurit (Šišov ja Morozov). Poolkaitses üks eestlane ja rahvuskoondise mängija - Puri. Ok, Nahk on ka Eesti nimi, aga see pikk teema. Ründes mai lõpus Eesti koondise eest debüüdi teinud Gussev ja vehtusest tuli koondise legend Zelinski.
Võta nüüd kinni kas on ikka nii väga vene klubi, arvestades veel ka, et peatreener ja abitreener on eestlased (mõlemad kunagi palju Eesti koondist esindanud) ja klubi rajaja ja president on ukrainlane...

1892
23.07.09, 17:05
Ega mängijaid põhimeeskonda rahvuse järgi valita vaid oskuste. Need eestlased kes põhitiimis on need on ka taseme poolest silma jäänud, Puri nt.

Ramm
23.07.09, 17:05
ilmselt tuleneb see sellest, et töökeel klubis on vene keel. seda on ise ka Prins tunnistanud, kuna nii olevat lihtsam... inglise klubide puhul näiteks on töökeel ikka inglise keel.

Venelastega vist jah kuid vaevalt, et Prins räägib Kaalma'ga vene keeles:)

Kui inglismaal oskaks treener eesti keelt siis seletaks Mart Poom samamoodi;)

Martin
23.07.09, 17:10
inglise klubide puhul näiteks on töökeel ikka inglise keel.

Eesti ja inglise keelt samadel tingimustel võrrelda on muidugi täiesti tobe, kuid sellest saad sa tõenäoliselt isegi aru.

Samuti eeldan ma, et Teituri, Arno ja Pasi ajal ei olnud Flora töökeel eesti keel. Vastik klubi kohe, onju, kesa?

meesmuiste
23.07.09, 17:12
Venelastega vist jah kuid vaevalt, et Prins räägib Kaalma'ga vene keeles:)

omavahel rääkides vast ikka jah eesti keeles, ent treeninguid juhendatakse vene keeles (kuna eestlased saavad vene keelest aru, venelased aga eesti keelest mitte ja seetõttu pidi nii praktilisem asi olema). samas ikka jah omavahel suhtlevad eestlased ikka jah eesti keeles. sama asi selle Poomi näitega.

meesmuiste
23.07.09, 17:13
Eesti ja inglise keelt samadel tingimustel võrrelda on muidugi täiesti tobe, kuid sellest saad sa tõenäoliselt isegi aru.

no ma loodan Martin, et sa ei tahtnud mulle ära panna, kuna see oli vastus Rammi postitusele ikkagi ;)

Martin
23.07.09, 17:26
no ma loodan Martin, et sa ei tahtnud mulle ära panna, kuna see oli vastus Rammi postitusele ikkagi ;)

Ärapanemisest on asi kaugel, kuid täpselt sama kaugel oli sinu vastus tõsidusest, ma loodan. Ehk sina ju saad aru, et selline töökeele näide on naeruväärne.

Alarikh
23.07.09, 17:42
Teemale lisaks ka et meie rühmituse (WGS) ametlik seisukoht on selgel keelel seletatud meie saidi peal. Igaüks kes näeb meid piisavalt palju, juba teab et me kasutame eesti keelt IGAL MÄNGUL, ja mitte ainult "teiste klubide vastu" nagu keegi kirjutas internetis.

Kordan veelkord: meie, WGSis osalevad "venelased" organiseeritult ja üheskoos laulame mängudel ka eesti keeles! Ja uusi asju kindlasti tuleb veelgi. Tähendab, me JUBA teeme seda, mida eeslastest Levadia fännid ei ole veel teinud. Ja on juba olemas näideid kuidas eestlased laulavad meiega kaasa :) WGS ajalugu praegusel kujul on väga lühike, aga küll leidub inimesi kes lihtsalt ei taha tunnistada kui palju me oleme saavutanud üritades ühineda venelasi ja eestlasi Levadia lipu all või vähemalt avada uksed igaühele. Keegile veel meeldib leida negatiivseid näideid kuidas ja kus keegi "venelane" või "tibla" kes peab end Levadia fänniks ja kes ei ole meiega üldse seotud tegi kuskil mingit paska... nagu mõned meie kollegid teistest Eesti klubidest on süütud lapsed. :D

Mõttetu vaidlus.

lorenzo
23.07.09, 18:40
Võrdle inglismaa liigat,võta näiteks tippmeeskonna list välja ja vaata palju sa kohalikke leiad Arsenali,ManU,Chelsea rindkonnas jne jne..mingi 2-3 kohalikku on ,ülejäänud kõik võõrmaalased,kuid ikka peetakse neid inglismaa klubideks.

Mõttetu teema mille üle vaielda..mott..

kunagi sai kusagilt loetud, et Arsenalis pidavat treeningutel ikka päris palju prantsuse keelt kõlama

rallikas
23.07.09, 18:42
kunagi sai kusagilt loetud, et Arsenalis pidavat treeningutel ikka päris palju prantsuse keelt kõlama

Väga ei imesta, sest Arsenalis on üle poole võistkonnast prantsuse keelne

käbi
23.07.09, 18:52
Pange lukku ära see jama, isegi kui te vihkate lausa levadiat või florat. Tuleks ühineda ja hoida pöialt et üks neist jõuab võimalikult kaugele, see aitaks metsikult jalgpalli arengule kaasa. Rahasummad on tohutud, 3 mängu kodus rahvamasside ees. Kõik vinguvad et pole publikut ega taset Eestis, siis ei tohi ka arengu vastu olla.

Nohik
23.07.09, 18:59
Väga ei imesta, sest Arsenalis on üle poole võistkonnast prantsuse keelne

Kuradi tiblad sellised!

Sanku
23.07.09, 19:25
Ah, lõpetage ära see vene-eesti-jura. Venelased on samasugused inimesed nagu eestlased, mõned on tobedad, aga mõned on toredad. Mis vahet, mis keelt mängijad garderoobis räägivad, kui nad platsil nii nauditavaid hetki pakuvad meile!

Ja tegelt on nii mõnigi Lasnamäelt Kadriorgu allaveerenud vene umbkeelne vanapapi täna Flora mängul ja hoiab nimelt neile pöialt. Nikitagi on ju!