PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

Jasper
23.07.09, 18:56
Teemale lisaks ka et meie rühmituse (WGS)

WAGS? :eek:

ahjaa, õnnitlused ka ikka :)

allars
23.07.09, 20:00
Ah, lõpetage ära see vene-eesti-jura. Venelased on samasugused inimesed nagu eestlased, mõned on tobedad, aga mõned on toredad. Mis vahet, mis keelt mängijad garderoobis räägivad, kui nad platsil nii nauditavaid hetki pakuvad meile!

Täpselt, see rahvuse teema ajamine on täiesti absurdne. Eriti just klubide tasandil.

Ramm
23.07.09, 20:35
Ime debiilik!!!
levadia mängib tulemuse peale...
Flora võidab mängu!

Sen, pead vist oma sõnu sööma :)

Kaspy
23.07.09, 20:51
Sen, pead vist oma sõnu sööma :)

See oli teada ju ;)

meesmuiste
23.07.09, 21:15
Ah, lõpetage ära see vene-eesti-jura. Venelased on samasugused inimesed nagu eestlased, mõned on tobedad, aga mõned on toredad.

täpselt nii. minulgi pole venelaste vastu midagi. üldjuhul on nad väga toredad inimesed (eriti veel Venemaal). küll on aga mul mõningaid probleeme Vene riigiga (poliitikaga). Neid 2-te asja kiputakse segi ajama.

tiblad on minu meelest hoopis teine asi, nimelt minu jaoks on nad kultuuritud venelased. tihti ei pea Venemaa venelasedki neid venelasteks.

ja lõppeks, puudutab eelkõige ehk Nikitat, võiks olla enam austust küll sünnimaa vastu. aga ilmselt tal ei lubataks ka klubi poolt auto esiaknal Venemaa lippu hoida, kui ta poleks Venemaa koondist esindanud. see on meie kultuuriruumis (!) natuke kohatu muidu.

kala2
23.07.09, 21:17
Miks paha?
Täiesti normaalne kui ühe klubi tõsifännile läheb korda ainult koduklubi ja heal juhul rahvuskoondis.
Eesti olematu jalkakultuuriga riigis võib selline suhtumine kummaline tunduda aga nii ta paraku pika ja järjepideva jalgpallikultuuriga riikides tihtipeale on.
Huvi teiste oma riigi klubide käekäigu vastu on leige, mõnede ajalooliselt rivaalklubide suhtes tihti vaenulik ja ebaedu sooviv.
Flora välismängudel on lugematul kordadel saadud tunda vastasklubiga samas linnas pesitsevate rivaalklubide fännide õlalepatsutusi ja soovitusi oma igipõlisele vastasklubile koht kätte näidata.
Liverpoolis ei kirjutanud näiteks ükski kohalik leht ManU CL karikast ja vastupidi.
Vaevalt, et Ljevadija Lasnamäelt Kadriorgu allaveerenud vene umbkeelsetele vanapapidele läheb Flora korda, ega Eesti koondiski neid eriti huvita. Zenit, Spartak..., Levadia ja kõik.
Mõned neist vaevalt teavad, kus A le Coq asub, rääkimata Florale Ja Eesti koondisele kaasaelama tulemisest.
Kas Levadia tõsifännid suudavad kätt südamele pannes vanduda, et Flora tänane võimalik kaotus neile veidi rõõmu ei valmistaks. Levadia edasipääsemine ja Flora ebaõnnestumine oleks ju järjekordne võit Flora üle.
Eestis võimendab olukorda loomulikult mõlema klubi rahvuslik omapära.
Isiklikult mulle ei meeldi, et Eestit esindab jalgpalli kõrgemas seltskonnas venekeelne klubi.
Visiitkaart, mis annab alust nii mõneski riigis ekslikult pidada Eestit venekeelseks ja osakeseks Venemaast.

Igatahes palju õnne Levadia, edu järgmistes ringides ja tore, et Eestil punktikoeffitsenti aitate suurendada, et järgmistel hooaegadel Floral jt.-l Eesti klubidel kergemaid vastaseid oleks võimalik saada.

Arusaamatu, miks enne kodumängu Debreceniga laupäevane ML mäng edasi lükati? Kolme päevaga peaksid Levadia mängijad taastuma küll.
Kui mõni mängija vajab rohkem puhkust, võib ju varumeestele võimaluse anda.
Ühe klubi euroedu karistab liigahooaja pikenemisega nii teisi klubisid. Kalendrist võiks võimalikult täpselt kinni pidada.
huvitav et sa nyyd pole flora teemas tahtnud jaurata mängude edasilükkamise üle..lükati ju ka nende mänge edasi

kesa
23.07.09, 22:46
huvitav et sa nyyd pole flora teemas tahtnud jaurata mängude edasilükkamise üle..lükati ju ka nende mänge edasi

Mida siin enam jaurata, Floral kahjuks selleks hooajaks euromängud läbi.

Naljakas, et piisab ükskõik mis kontekstis vene rahvust kasvõi korraks mainida, on hoobilt vastureaktsioon nagu Urve Palo kontor oleks surnust üles tõusnud.

Ma ei näinud täna ühtegi eile Lasnamäelt Kadriorgu veerenud vene vanapapit jt. venelasi Florat toetamas, miks?
Oleme ju kõik eestlased, rahvusest hoolimata.
Või siiski mitte?

Alarikh
23.07.09, 23:55
Ma ei näinud täna ühtegi eile Lasnamäelt Kadriorgu veerenud vene vanapapit jt. venelasi Florat toetamas, miks?
Või siiski mitte?

Olid, Kesa. Usu mind, ja isegi toeatasid Florat. Mina sõbraga ka tulin Levadia särkides ja miski pärast meid ei olnud Brondby sektoris :D - istusime ja vaatasime mängu tribüünil koos teistega. Aga küll ma kuulsin paar inimest kes karjusid midagi vene keeles kõva häälega ja oli kuulda kui pettunud nad olid kui Florakad ei kasutanud oma võimalusi. Olid seal ka Levadia mängijad ja mehed klubi juhtkonnast. Tõesti pole kõik nii must-valge.

Oli ka otsene provotseerimine paari-kolme Florakate poolt aiult meie särkide pärast pärast mängu kui me rahulikult jalutasime koju - meie poole karjuti roppusi ja näidagi kesksõrme jne. Äkki taheti näidata Taanlastele "kui kõvad rivaalid me oleme". Meil polnud muud valikut kui vastata, kuigi me ei tulnud selleks et parastada või juua taanlastega vms. Kõik lõppes rahulikult, nats karjumist ja kõik, aga aga. Muidu oli hea jälle suhelda normaalsete inimestega Flora kambast, kuigi loomulik et pärast mängu Florakatel ei olnud päris hea tuju.

Cheers! Ja soovige meile edu Euroopas!

-RoMaRiO-
24.07.09, 00:02
Alarikh, selline erapooletu küsimus Sulle, kui Flora oleks võitnud ning kokku läinud Legiaga, keda oleksid toetanud?

PS! Ma ei mõista Sind hukka, kui vastus on Legia.

viisupoiss.
24.07.09, 00:14
Kas keegi oskab öelda, et millal Levadial eurosarjas järgmine mäng on?

Alarikh
24.07.09, 00:15
Alarikh, selline erapooletu küsimus Sulle, kui Flora oleks võitnud ning kokku läinud Legiaga, keda oleksid toetanud?

PS! Ma ei mõista Sind hukka, kui vastus on Legia.

No mul on väga isiklik ja sügav seos Warszawa'ga olemas, ning olen juba mitu aastat Legia toetajate klubi kaardi omanik. Seega.... oleks väga hea kui Floral oleks täna õnn taanlaste vastu, aga ütlen nii et minu jaoks Cardiff City'ga ja Legia Warszawa'ga on seotud palju tähtsaid sündmusi ja elamusi. Koos Levadiaga need kaks klubi on minu jaoks ALATI erilised ükskõik kelle vastu nad mängivad. Vot. Nothing personal. :) Loodan et nad ei mängi kunagi Levadia vastu - vot SEE oleks piinlik.

HaTe
24.07.09, 00:16
Olid, Kesa. Usu mind, ja isegi toeatasid Florat. Mina sõbraga ka tulin Levadia särkides ja miski pärast meid ei olnud Brondby sektoris :D - istusime ja vaatasime mängu tribüünil koos teistega. Aga küll ma kuulsin paar inimest kes karjusid midagi vene keeles kõva häälega ja oli kuulda kui pettunud nad olid kui Florakad ei kasutanud oma võimalusi. Olid seal ka Levadia mängijad ja mehed klubi juhtkonnast. Tõesti pole kõik nii must-valge.

Oli ka otsene provotseerimine paari-kolme Florakate poolt aiult meie särkide pärast pärast mängu kui me rahulikult jalutasime koju - meie poole karjuti roppusi ja näidagi kesksõrme jne. Äkki taheti näidata Taanlastele "kui kõvad rivaalid me oleme". Meil polnud muud valikut kui vastata, kuigi me ei tulnud selleks et parastada või juua taanlastega vms. Kõik lõppes rahulikult, nats karjumist ja kõik, aga aga. Muidu oli hea jälle suhelda normaalsete inimestega Flora kambast, kuigi loomulik et pärast mängu Florakatel ei olnud päris hea tuju.

Cheers! Ja soovige meile edu Euroopas!

Kas sina oled see Venelane/Tibla ( ei Liigita hetkel) Levadia fänn kelle käest ma läksin pärast mängu staadionil küsima,et kas nüüd on pärast meie kaotust Flora Foorum mingit Levadia jama täis,pärast eilset Seni juttu. Sellepeale Kostus mulle ainult suur eesti keelne aktsent inimese suust,et kas ma tahan kakelda vms. No ma ei tea,kui normaalne see just on,aga jah.(küsin just seepärast,et aimu saada,kas sina oled see patsi ja habemega rääkiv venelane Levadia Sektoris,kuna pole isiklikult kunagi huvi tundnud,et kes see siis juhib neid Levadia Ultraid)

Alarikh
24.07.09, 00:34
Kas sina oled see Venelane/Tibla ( ei Liigita hetkel) Levadia fänn kelle käest ma läksin pärast mängu staadionil küsima,et kas nüüd on pärast meie kaotust Flora Foorum mingit Levadia jama täis,pärast eilset Seni juttu. Sellepeale Kostus mulle ainult suur eesti keelne aktsent inimese suust,et kas ma tahan kakelda vms. No ma ei tea,kui normaalne see just on,aga jah.(küsin just seepärast,et aimu saada,kas sina oled see patsi ja habemega rääkiv venelane Levadia Sektoris,kuna pole isiklikult kunagi huvi tundnud,et kes see siis juhib neid Levadia Ultraid)

Järgmine kord ürita kuulata mida sulle öeldakse kui osaled vestlusel mis sa ise alustad. Kui sa oled ainuke minu eestlastest tuttavatest keda segab "suur eestikeelne aktsent" ja kellele jääb meelde midagi mida ma pole öelnud nagu "kas ma tahan kakelda" siis äkki see ei ole minu viga. Vastuseks oli muidu "EI". On sul veel küsimusi? Muidu, mi küsimus "millal ma viimast korda postitasin sitta Flora Foorumis jäi vastuseta. Kui tahad rohkem juttu ajada venelane/tibla teemal - pm.
Oli meeldiv tuttavaks saada. Nagu öeldakse, you are a credit to your club.

HaTe
24.07.09, 00:46
Järgmine kord ürita kuulata mida sulle öeldakse kui osaled vestlusel mis sa ise alustad. Kui sa oled ainuke minu eestlastest tuttavatest keda segab "suur eestikeelne aktsent" ja kellele jääb meelde midagi mida ma pole öelnud nagu "kas ma tahan kakelda" siis äkki see ei ole minu viga. Vastuseks oli muidu "EI". On sul veel küsimusi? Muidu, mi küsimus "millal ma viimast korda postitasin sitta Flora Foorumis jäi vastuseta. Kui tahad rohkem juttu ajada venelane/tibla teemal - pm.
Oli meeldiv tuttavaks saada. Nagu öeldakse, you are a credit to your club.

Sorry jään siiksi seisukohale,et ma ei pea enda riigis üritama mingisugusest aktsendist arusaama kui ma seda ei taha.Ning sorry sa oled mu esimene venelasest tuttav kes siis läbi interneti ütleb,et ta ei taha kakelda!Ning mu küsimus oli lihtne´´ kas pärast eilset seni vaidlust tuleb nüüd suur jama meie foorumi konteksti`` siis sellele ma vastust ei saanudgi,sest sa ei saanud lihtsalt aru mida ma sult tahan.Aga muidu oli tore tutvuda;)

-RoMaRiO-
24.07.09, 00:56
Kodanik HaTe, olgu Alarikh rahvuselt venelane, aga sellegipoolest kirjutab ta eesti keeles selgemalt ning keeleliselt korrapärasemalt.

HaTe
24.07.09, 00:57
Kodanik HaTe, olgu Alarikh rahvuselt venelane, aga sellegipoolest kirjutab ta eesti keeles selgemalt ning keeleliselt korrapärasemalt.

Ning järgmine tsiteerium on siis mu Kirjakeele pärast?

HaTe
24.07.09, 00:58
kriteerium st:)

Alarikh
24.07.09, 00:58
Sorry jään siiksi seisukohale,et ma ei pea enda riigis üritama mingisugusest aktsendist arusaama kui ma seda ei taha.Ning sorry sa oled mu esimene venelasest tuttav kes siis läbi interneti ütleb,et ta ei taha kakelda!Ning mu küsimus oli lihtne´´ kas pärast eilset seni vaidlust tuleb nüüd suur jama meie foorumi konteksti`` siis sellele ma vastust ei saanudgi,sest sa ei saanud lihtsalt aru mida ma sult tahan.Aga muidu oli tore tutvuda;)

Sinu emakeele kirjaoskus jätab tugeva mulje ja seletab miks sa ei saanud minust aru, "ei saanud vastust" jne. Siuke pakkumine: kõik offtop PM kaudu. Kaine peaga ka.

818
24.07.09, 01:00
See ei muuda Siin midagi.

HaTe
24.07.09, 01:05
Sinu emakeele kirjaoskus jätab tugeva mulje ja seletab miks sa ei saanud minust aru, "ei saanud vastust" jne. Siuke pakkumine: kõik offtop PM kaudu. Kaine peaga ka.

Ah,et siis mina olen sinu jaoks madalaubaline,rassist,kirjaoskamatu ning sadu muid asju veel,et ma sinu venekeelsest aktsendist aru ei saanud?
nojah,mis ma muud öelda oskan,ju siis ma olen madalalaubaline idioot meie vabariigis,kes üritab ausat elatist teenida,aga vähemalt suudan ma enda kohta öelda kui Eestlane:)

erxu
24.07.09, 01:10
Mul muidu eriti venelastega kokkupuudet pole, aga vot need tiblad kes seal pühapäevaliigal on ja umbes tõuklevad võivad küll kergelt putsi kerida ja ma loodan, et nad kõik surevad vähki või jäävad autoalla.

Shermann
24.07.09, 01:14
Minuarust on see väga hea, kui venelane on ära õppinud eesti keele ja natukene kohatu on nokkida mingi aktsendi kallal. Eriti siis, kui sa ise pole vist eriti eesti keele tunnis viibinud.

meesmuiste
24.07.09, 01:18
ja ma ikka imestan kuidas teineteise postidest ikka imeasju välja suudetakse lugeda... :)

1892
24.07.09, 01:20
Minuarust on see väga hea, kui venelane on ära õppinud eesti keele ja natukene kohatu on nokkida mingi aktsendi kallal. Eriti siis, kui sa ise pole vist eriti eesti keele tunnis eriti viibinud.
Nõus, tihti peale võib venelane palju korralikumalt rääkida kui eestlane, näide siit samast foorumist:

mõtte on hea . aind selleks oleks vaja saada fifalt raha et teha aleqoqi suguseid staadioneid umb 3-4 juurde . minu poolest võiks täitsa toimuda .

Ruutu
24.07.09, 09:25
Minu arvates pole juba mitu lehekülge teksti siin teemasse läinud :) See on siiski FC Levadia teema ja pole oluline, kes kui hästi eesti või vene keelt räägib, parem räägime juba järgmisest nädalast ja -vastasest. Ungaris pole veel liigahooaeg alanud, see võiks olla väike eelis meie klubile, kes on saanud pidada juba päris palju liigamänge. Kodus on vastased väga head, seega loodetavasti suudab Levadia kodus võidu välja võtta

Sanku
24.07.09, 10:21
Kas keegi oskab öelda, et millal Levadial eurosarjas järgmine mäng on?

Tuleval kolmapäeval juba!

29.07.2009 kell 19:00
Kadrioru staadion
UEFA Meistrite Liiga

FC Levadia vs Debreceni VSC

Ja korduskohtumine võõrsil nädal aega hiljem.

hobbit
24.07.09, 10:56
nad võiks nüüd ju Debreceni ka võita.

Rein
24.07.09, 13:05
Või siiski mitte?

Kodakondsus ja rahvus on kaks väga erinevat asja.
Nõme on kuulata inimeste suust sellist paska- kõik venelased on tiblad ja nendega pole midagi teha. Tundub, et sa ei tunne ühtegi venelast. Muidu sa sellist jama suust välja ei ajaks.

kabanoss
24.07.09, 13:12
nad võiks nüüd ju Debreceni ka võita.

Jajah? Ma mõtlesin, et äkki võiks kaotada.

fizth
24.07.09, 13:43
Levadia edasi pääsemine on ainult hea Eesti jalgpallile!

Kuno
24.07.09, 13:58
Ma hoian Levadiale igatahes pöialt!

mEx88
24.07.09, 14:13
Kas teile ei ole pohui, milline on “töö“ keel kluubis, kui kluub toob punkte Eesti hoiukarpi ja parandab Eesti jalgpalli reputatsiooni Euroopas, kas te ei taha, et Eestile tuleksid tõesti tugevad kluubid? Kas te saate aru, et millist tõuget Eesti jalgpalli arendamiseks võiks anda FC Levadia pääs Meistrite liiga alagrupiturniirile. Äkki inimesed lõpuks oma persesid diivanitest ära kiskuvad ja tulevad jalgpalli vaatama või siin istuvad just need inimesed kes ei suuda oma persesid diivanitest ja arvutitest ära kiskuda?

Senaator on tubli, ta on FC Flora fann ja teeb kõike õieti, meie kluubide ja fannide vahel peab olema vaen ja ei mingit sõprust, on vaja vaenu õhutada, me olime rivalidena ja jääme nendena igavesti.

Ja viimane, iga pealesõidu eest Billile saab ka suurelt peksa saada.

loll123
24.07.09, 14:21
http://www.upload.ee/image/139115/levadia.bmp

äkki tunnete ära.
tegin need näod pes 2009-le.
loodan, et meeldib. see ju levadia foorum.

Horatio
24.07.09, 14:52
Kaalma - ... - Lemsalu - Mohawki tüüp(Malov vist)
Teniste - Andrejev - Zelinski

Shermann
24.07.09, 14:56
Andrei Kalimullin on teine.

UrmoT
24.07.09, 15:11
teab keegi, kas mõni Läti, Leedu ja miks mitte ka Soome klubi on sama kaugele jõudnud kui Levadia?

1892
24.07.09, 15:19
teab keegi, kas mõni Läti, Leedu ja miks mitte ka Soome klubi on sama kaugele jõudnud kui Levadia?
Soomel on klubi grupis esindatud olnud.

Shermann
24.07.09, 15:21
FBK Kaunas eelmine aasta Meistrite Liigas, Tampere tegi sama triki vist üleeelmine hooaeg. Said lõpuks Bordeauxilt lutti.

Jaak
24.07.09, 15:32
FBK Kaunas eelmine aasta Meistrite Liigas, Tampere tegi sama triki vist üleeelmine hooaeg. Said lõpuks Bordeauxilt lutti.

HJK jõudis mingi aeg tagasi ju lausa alagrupiturniirile

1892
24.07.09, 15:37
HJK jõudis mingi aeg tagasi ju lausa alagrupiturniirile
Sellest ma rääkisingi.
---
Sinine- ei ole alagrupiturniirile jõudnud, roheline- on jõudnud alagrupiturniirile:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/ba/UEFA_members_Champs_League_group_stage.gif

Jaak
24.07.09, 15:41
Sellest ma rääkisingi.
---
Sinine- ei ole alagrupiturniirile jõudnud, roheline- on jõudnud alagrupiturniirile:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/ba/UEFA_members_Champs_League_group_stage.gif

Levadial oleks aeg üks sinine laik kaardil roheliseks värvida :)

UrmoT
24.07.09, 15:55
Tegelt mõtlesin rohkem käesolevat hooaega, vabandan, et end kehvasti väljendasin. :D
aga kurat need balti riigid kaardil on nagu vaesed sugulased seal vahel :D

Shermann
24.07.09, 15:59
Tegelt mõtlesin rohkem käesolevat hooaega

Ventsipils CL'is; Lahti, Vetra ja Honka Euroopa Liigas.

UrmoT
24.07.09, 16:18
Okei, tänud :)

kalev94
24.07.09, 16:53

Sa mõtled see aasta ? Kui jah siis lätlaste ventspils jõudis samuti 2 ringist edasi.Alistades Luksenburgi meistri dudelange 3-0 3-1.

Kaspy
25.07.09, 08:10
Kinki arvamus eelseisvast vastasest :

http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=339136

Alarikh
25.07.09, 16:40
Üks hea video Wisla TVst!

http://www.youtube.com/watch?v=A-kONCtPXg0

erxu
25.07.09, 17:00
Video järgi olid nagu Wisla fännid kordades võimsamad kui levadia omad, aga eks monteerija olegi nii monteerinud, et nii välja paistaks.

elx
25.07.09, 17:02
see pole ainult montaaž

meesmuiste
25.07.09, 17:17
küsimus ei ole montaažis vaid video toimetaja valikus antud juhul. levadia fänna näidati vaid 2 korda lühidalt ja see oli ka mingi vana foto.

Ruutu
25.07.09, 18:11
Pole ju kellegile üllatuseks see, et Poola tippklubidel on rohkem fänne kui meie omadel. Põhjused on samuti kõigile teada. Aga Levadia liikus edasi järgmisesse ringi, Wisla euroteekond on läbi ja see on kõige olulisem. Kõigil meil on võimalik minna kolmapäeval omasid toetama ja näidata, et ka meil on jalgpall populaarne

Kaspy
25.07.09, 18:29
Muide hetkel mängib Wisla kodumaal Supercup-i mängu Lech Poznani vastu ja mängu alguses ollakse juba kaotusseisus.
Nende mäng on kohati ikka väga närviline ja sageli tundub et pealelöömise asemel kombineeritakse kohati nii üle ja tahetakse palliga lausa väravasse joosta.

Hybrid Soldier
25.07.09, 18:31
Muide hetkel mängib Wisla kodumaal Supercup-i mängu Lech Poznani vastu ja mängu alguses ollakse juba kaotusseisus.
Nende mäng on kohati ikka väga närviline ja sageli tundub et pealelöömise asemel kombineeritakse kohati nii üle ja tahetakse palliga lausa väravasse joosta.

Vaatan ka mängu ja täpselt samad sõnad nende mängu kohta.
Oi see treener saab kinga :)

lorenzo
25.07.09, 18:57
vaadake parem hiljem Debrceni mängu võõrsil Diosgyori vastu. samuti neil võõrsilmäng

erxu
25.07.09, 20:06
Tuleks meeleldi Levadia mängule kaasaelama ja oleks seal kui tõeline fänn, aga mis ma teha saan kui ma ei valda nii hästi vene-keelt.

zip
25.07.09, 20:07
Enamik räägib ju eesti keelt ja aina rohkem hüüdeid on eesti keelsed.

elx
25.07.09, 20:51
küsimus ei ole montaa˛is vaid video toimetaja valikus antud juhul. levadia fänna näidati vaid 2 korda lühidalt ja see oli ka mingi vana foto.
Pidasin rohkem seda silmas, et ka reaalselt oli seis selline ja seda lihtsal põhjusel - häälekaid Levadia fänne pole lihtsalt veel kuigi palju.

willane
25.07.09, 21:17
Andero Pebre on Paidesse laenule antud ja täna juba sa skooris Tammeka vastu :)
tubli, saab ML kogemust

meesmuiste
25.07.09, 21:41
Pidasin rohkem seda silmas, et ka reaalselt oli seis selline ja seda lihtsal põhjusel - häälekaid Levadia fänne pole lihtsalt veel kuigi palju.

pane sinna juurde veel asukoht kust filmiti. sealt poleks õnnestunudki Levadia fänne filmida...

midfielder
25.07.09, 23:33
Levadia kolmapäevane vastane Debrecen sai uue hooaja avamängus 0:1 kaotuse eelmise hooaja 12 satsilt Diosgyorilt.

Kui silmas pidada kolme päeva eest peetud mängu Kalmaris ja mõne päeva pärast taas pikema reisi ette võtmist Tallinna poole (samas Levadia saab rahulikult ühes paigas mänguks valmistuda), on madjarite valmidus ehk mõnevõrra nõrgem.

Lisaks tänase liigakaotuse valguses ei tundugi eriti ebareaalne mitmetes sõnavõttudes esinenud hinnang, et tegemist nõrgema satsiga kui Wisla.

v50
26.07.09, 00:11
Ei tea kas Ungarist fänne ka tuleb?

norsk
26.07.09, 01:18
Tuleks meeleldi Levadia mängule kaasaelama ja oleks seal kui tõeline fänn, aga mis ma teha saan kui ma ei valda nii hästi vene-keelt.
Mis mõttes "nii hästi"? Ega sa eksamile ei lähe.

North
26.07.09, 22:40
Me räägime hästi eesti keelt ja meil on palju eesti keelseid hüüdeid...;)
Ja LE-VA-DI-JA hüüdmiseks pole vaja valdada vene keelt :D

Horatio
27.07.09, 12:45
FC Levadia '99 omad võitsid Soomes Kokkola Cupi alistades finaalis FC Barcelona kasvandikud 2:1

Siin väike videolõik mängust:
http://www.youtube.com/v/GG-qkbdi9yE

IndrekL
27.07.09, 14:38
Tublid poisid!

elx
27.07.09, 16:02
Meistri- ja Esiliiga..
Noorte jaoks on oma koht.

Nohik
27.07.09, 17:07
Mis kanalid näitavad järgmiseid Levadia euromänge?

PraS
27.07.09, 17:36
Mis kanalid näitavad järgmiseid Levadia euromänge?

hetkel mitte keski. vähemasti liveonsat.com väidab sedasi.

jorss
27.07.09, 17:44
hetkel mitte keski. vähemasti liveonsat.com väidab sedasi.

kui, siis ungarlaste sport 1 teeb. see tooks mängu ilmselt ka pildi "tootja" vsport balticu või etv kavasse

INCE
27.07.09, 20:44
Levadia kolmapäevane vastane Debrecen sai uue hooaja avamängus 0:1 kaotuse eelmise hooaja 12 satsilt Diosgyorilt.

Kui silmas pidada kolme päeva eest peetud mängu Kalmaris ja mõne päeva pärast taas pikema reisi ette võtmist Tallinna poole (samas Levadia saab rahulikult ühes paigas mänguks valmistuda), on madjarite valmidus ehk mõnevõrra nõrgem.

Lisaks tänase liigakaotuse valguses ei tundugi eriti ebareaalne mitmetes sõnavõttudes esinenud hinnang, et tegemist nõrgema satsiga kui Wisla.

Väike ungarlaste selgitus esimesele liigamängule ...

The league camapaign saw DVSC lose by a 94th minute penalty against Diósgyőr.

DVSC-TEVA started the 2009-2010 Sporoni League campaign with an away fixture at Diósgyőr. Manager Andrįs Herczeg decided to rotate his team resting his key players for Wednesdays's Champions League clash, only Czvitkovics and Komlósi were listed in the starting eleven of those who took part in the last CL game at Kalmar.

For a very long time it looked to be a goalless draw but a handball in stoppage time by Szilįgyi gave away all the points as the penalty was well struck by Įkos Lippai of Diósgyőr . Also Szilįgyi got sent off after the incident.

Soproni Liga
Diósgyőri VTK – DVSC-TEVA 1-0 (0-0)

Diósgyőr, 4000. Referee: Bognįr (Takįcs, Farkas)

Diósgyőri VTK: Köteles – Lakatos, Milicsics, Horvįth, Kįllai – Lipusz, Bśrįny, Takįcs, Gohér (Viskovics 88.) – Balajti (Szabó V. 67.), Lippai

Debrecen VSC: Pantics – Nagy Z., Komlósi, Fodor, Mohl – Czvitkovics, Katona, Czanik, Rezes (Vinicius 46.) – Coulibaly (Dombi 65.), Dudu (Szilįgyi 58.)

Goal: Lippai (11-esből, 94.)

Yellow card: Mohl (70.), Horvįth G. (78.), Lippai (80.)
Red card: Szilįgyi (93.)

jansa
27.07.09, 22:25
...kuuldavastsi järgmise nädala Ungari välismängule ka tsharter tulemas .. 1,5 päeva ja 6000.-EEKi (sh. hotell, mängupiletid jne.).
Kes soovib see proovib..Ungaris on hetkel väga soe ja ilus....

ROOTSI KUNN
27.07.09, 23:14
...kuuldavastsi järgmise nädala Ungari välismängule ka tsharter tulemas .. 1,5 päeva ja 6000.-EEKi (sh. hotell, mängupiletid jne.).
Kes soovib see proovib..Ungaris on hetkel väga soe ja ilus....
Kas tsharter on koos meeskonnaga või eraldi .Mitte ,et ma tahaks minna aga lihtsalt huvi pärast.See oleks siis esimene tsharter klubjalgpallis ,mis Eestist teele läheks.Või ma eksin. Kui CL- alagruppi saavad siis krt. vist läheks küll mõnda mängu vaatama. :)

ROOTSI KUNN
27.07.09, 23:24
Mul turgatas pähe mõte ,et alates millisest etapist löövad eesti ja venekeelsed Levadia fännid leivad ühte kappi ? Kas siis ,kui tõesti (uskumatu ) jõutakse CL -i või Europa Liga alagruppi? Mõlemad oleksid meie koduse jalgpalli jaoks pauk selgest taevast ja ilmselt tooks kõikidele mängudele täismaja hoolimata masudest ja täpetest.:) Või tekib mingi eestlaste initsiatiivgrupp ,kes panevad omad laulud püsti? Helsingis oli eile HJK-l samuti kaks grupeeringut mängul .Ühed kesklinna omad ja teised väheke ultramad ,kuigi mõlemad ühest rahvusest :)

Horatio
27.07.09, 23:34
See oleks siis esimene tsharter klubjalgpallis ,mis Eestist teele läheks.Või ma eksin.

Kuskil oli minumeelest öeldud, et Levadia on varemgi läinud. Äkki oli Newcastle mängus. Üritan otsida kas oli kuskil foorumis öeldud või Õhtulehes aga ma pole kindel.

E: Leidsin midagist.

Levadia omanik Viktor Levada kirjutas samal ajal välja preemiatšekke ja palus klubi asjameestel Newcastle´isse sõitmise tarbeks tšarterlend kinni panna.

ROOTSI KUNN
27.07.09, 23:36
No ja veel! Vaadates Levadia uut kodukat siis ei saa kohe kuidagi aru ,milleks neil on seal kolmes keeles märgitud koduka lugemine ,kui ingliskeeles pole ühtki sõna võimalik leida. Kuulge Levadia .,kui tahate olla mingil tasemel Euroopa klubi siis tehke see asi korda . Praegu leiab hea tõlke lausa kopikate eest, üks hea tuttav teeks kohe ära. Praegu on Levadia vastu mujalt maailmast üsna suur huvi ja ingliskeelne kodulehekülg oleks väga kasuks.

Alarikh
27.07.09, 23:42
Mul turgatas pähe mõte ,et alates millisest etapist löövad eesti ja venekeelsed Levadia fännid leivad ühte kappi ? Kas siis ,kui tõesti (uskumatu ) jõutakse CL -i või Europa Liga alagruppi? Mõlemad oleksid meie koduse jalgpalli jaoks pauk selgest taevast ja ilmselt tooks kõikidele mängudele täismaja hoolimata masudest ja täpetest.:) Või tekib mingi eestlaste initsiatiivgrupp ,kes panevad omad laulud püsti? Helsingis oli eile HJK-l samuti kaks grupeeringut mängul .Ühed kesklinna omad ja teised väheke ultramad ,kuigi mõlemad ühest rahvusest :)

Kunn, me ootame eestlaste initsiatiivgruppi vms juba hooaja algusest. Omalt poolt üritame teha kõik mis meie võimuses et see juhtuks. Ja usume et küll see juhtub, et mõni päev hakkame üheskoos teha ühte asja. Näideid juba on!
Aga tahaks küll enamat. Äkki tõesti selline uskumatu edu Euroopas on tõukeks...

BCfey
28.07.09, 00:37
Levadia on isegi Goal.com-is ära mainitud :)
http://www.goal.com/en/news/1716/champions-league/2009/07/27/1406892/2009-uefa-champions-q3-league-preview

stark
28.07.09, 00:45
Kas Levadia edu sunnib Lilleküla staadioni uueks ehitama?

Tallinna Levadia võimalik pääs jalgpalli Meistrite või Euroopa Liigasse tooks koju kätte vähemalt kolm tippmängu ja lisaks klubi kassasse enneolematu noosi, kuid tooks ka tohutult lisatööd: näiteks Lilleküla staadioni tuleb oluliselt uuendada.

Levadia võimalus murda end klubivuti marjamaale on parem kui ühelgi Eesti meeskonnal eales varem. Meistrite Liigast ollakse täpselt kahe ja Euroopa Liigast ühe sammu (loe: võidu) kaugusel.

Aga... Kus Levadia need suurejoonelised mängud peaks?

"Eks ikka Lillekülas, muud varianti siin pole. Kadrioru staadion nõuetele ei vasta," kuulutavad Levadia president Sergei Hohlov-Simson ja tema ametivend FC Florast A. Le Coq Arena peremees, Aivar Pohlak. Kui veel homme võõrustab Levadia Debreceni Kadriorus, siis juba on klaar, et järgmine kodumäng ehk emma-kumma sarja play-off peetakse Lillekülas.

Mõlemad mehed tõdevad: nad pole UEFA nõudmisi väga täpselt uurinud.

Pohlak veendunud: "Küll me saame selle loa."

Pohlak esitab optimistliku nägemuse: "Olen täiesti veendunud, et küll me saame selle loa. Üht-teist on vaja võib-olla üle käia, aga pind ja võimalused kõikide vajalike ruumide tarvis on olemas."

Hohlov-Simson küsib: "Kui Eesti koondis saab seal mängida, siis miks klubid ei peaks saama?"

Karmis reaalsuses erinevad koondise valik- ja Meistrite Liiga mängudele esitatavad nõudmised kui Eesti Brasiiliast.

Karmimad pügalad puudutavad tele ja muu meedia töötingimusi.

Telekommentaatorite ja kaamera kohtadega on praegu olukord pehmelt öeldes puudulik. Samuti kiirintervjuude ala, meedia töökohtade, telestuudiote, pressi- ja fotokeskusega. Näide nõuetest: ülekandebussidele vähemalt 1000 m2 suurune parkla, vippidele vähemalt 400 m2-ne ala.

"Mäng Inglismaaga näitas, et kõik on korraldatav. Suurendasime meediaala publiku istekohtade arvelt. Samuti on võimalikud ajutised lahendused telkide näol," sõnas vutiliidu infojuht Mihkel Uiboleht.

Üht-teist vastab ka ettekirjutustele. Näiteks Kadriorus puuduv valgustus – igas väljaku punktis vähemalt 1500 luksi. "Meil on 2000," teatab Pohlak.

Põkkuda võidakse veel ühe huvitava probleemiga. Kuna Meistrite Liiga toetaja on Heineken, esitatakse ilmselt nõue: staadioni nimi tuleb ajutiselt muuta ja A. Le Coqi logod kinni katta.

Kes maksab? "Küll me seda siis selgitame."

Kui suuredu tõsiasjaks saab ja tuleb kiirtööga pihta hakata, siis kes maksab muusika eest: mängupaika vajav Levadia või staadioni omanik Flora?

Pohlak: "Levadia ja Flora suhted on suurepärased, küll me siis omavahel selgitame. Täna pole mõtet seda arutada."

Hohlov-Simson: "Eks teeme siis koostööd. See on jalgpalliliidu ja Flora staadion, nende nõusolekuta puuduks meil seal õigus ühekski liigutuseks."

Aasta Eesti esiklubi vedanud ekskoondislane tunnistab, et tänavune euroedu pole teda sundinud mõtlema: Levadia vajaks ikka päris oma areeni.

"Et lõime auti Wisla, on vägev ja tubli saavutus. Üritame korda saata veel ühe ime, aga jääme samal ajal kahe jalaga maa peale. Anname ikka endale aru, kus ja kes me oleme. Ungari meister on objektiivselt meist igal juhul tugevam," lausus Hohlov-Simson.

Alarikh
28.07.09, 01:14
Kas Levadia edu sunnib Lilleküla staadioni uueks ehitama?
Pohlak: "Levadia ja Flora suhted on suurepärased, küll me siis omavahel selgitame. Täna pole mõtet seda arutada."

Hohlov-Simson: "Eks teeme siis koostööd. See on jalgpalliliidu ja Flora staadion, nende nõusolekuta puuduks meil seal õigus ühekski liigutuseks."

No kui seda saab lugeda, siis äkki tõesti meie jalgpallis midagi liigub õiges suunas! :)

Nohik
28.07.09, 01:31
No kui seda saab lugeda, siis äkki tõesti meie jalgpallis midagi liigub õiges suunas! :)

Natuke vara hoisata veel muidugi, tundub nagu, et koik arvavad, et ungarlasi peaks kindlalt voitma.

zip
28.07.09, 03:01
Ei ehitata midagi, see stata ei saa kunagi valmis, isegi kui tehakse siis midagi ajutist. Midagi kindlat millele saab aastateks toetuda sinna ei saa olema.

v50
28.07.09, 09:21
Kust Levadia särki oleks võimalik saada?

ROOTSI KUNN
28.07.09, 10:15
Mina vaataks UEFA delegaadina ka seda milline Lilleküla staadion näiteks esteetiliselt välja näeb ja mänguluba neile selle tõttu ei annaks:)
Aastast aastasse on Kadrioru staadioniga igasugu jamad ja kõik teavad seda ammu juba ette aga siis äkki tehakse loll nägu pähe ja oih.. ei saagi mängida või.
Levadia peaks kindlasti tõsiselt hakkama mõtlema oma staadioni ehitamisele .Kahju ,et Hohlov-Simson seda veel pole teinud aga küllap need mõtted neile varsti pähe ronivad ,kui ime peaks juhtuma , sest CL-mängud ma arvan ei meeldi ka Florale eriti ,sest kogu ML-kalender lüüakse sassi+ pole need Flora ja Levadia suhted midagi nii head nagu siin praegu deklareeritakse. Ja imelik kah kui oleksid. Kui rivaal teenib sinu põllul miljoneid aga ise pead näppu imema.

zip
28.07.09, 10:35
Oma staadion oleks tore küll kuid kas see tasub ära? Publikut väga palju Meistrikate mängudel ei käi ja sellel ehitus ja ülalpidamine võtab kõva raha.

billy t
28.07.09, 10:35
+ pole need Flora ja Levadia suhted midagi nii head nagu siin praegu deklareeritakse. Ja imelik kah kui oleksid. Kui rivaal teenib sinu põllul miljoneid aga ise pead näppu imema.

loomulikult on suhted suurepärased, kui rivaal sinu areena oma rahadega üles vuhvib (samal ajal, kui sina näppu imed)

Ramm
28.07.09, 10:36
Levadiale piisaks täitsa mingi 5-6k suurusega staadionist.

jansa
28.07.09, 11:39
Kas tsharter on koos meeskonnaga või eraldi .Mitte ,et ma tahaks minna aga lihtsalt huvi pärast.See oleks siis esimene tsharter klubjalgpallis ,mis Eestist teele läheks.Või ma eksin. Kui CL- alagruppi saavad siis krt. vist läheks küll mõnda mängu vaatama. :)

..tsarter on koos meeskonnaga ikka... no 100 tõsist Levadia-fänni kellejaoks terve lennuk tellida ja kes tänases MaSu-TäPe-PuPu ajal 1,5 päevase Ungari tripi eest 6 kilo välja jõuaks käija küll vaevalt et leidub.. iseasi kui play-offis nt. Arsenali vms. suurklubiga kokkusatutakse..siis neid wannabe`sid jaguks....

Peeter I
28.07.09, 11:56
Eesti telekanalid on küll täitsa jobud, anatakse tasuta võimalus näidata, aga neid jätab see täiesti külmaks.

ballack
28.07.09, 12:57
Täiesti normaalne ju, et ennem näidatakse miskit kohaliku tähtsusega rattamaratoni millest telekavas sain esimest korda teada üldse. Lisaks on ju väga põnev vaadata kuidas jalgratturid vänt-vänt-vänt ringi sõidavad, kahju ainult, et teles ei näidata mitmendat käiku mis hetkel mingi rattur parasjagu kasutab - jube huvitav oleks teada. Pededele on samuti vaatamist palju...liibuvad ja paljuvärvilised kostüümid on ju uued ja huvitavad mida võiks Angelis kanda (moehomode lemmiksaade 100%) - ühesõnaga võrdõiguslikkusega on meil samuti Eestis kõik korras. Sama lugu on mingite saadete kordused, nahui jalgpalli näidata kui saab ka kordusi näidata nagu näiteks pealtnägija. Näitad korduse üks-kaks päeva hiljem siis äkki mõni fänn ei suuda ära oodata saadet ja poob end üles...näed mõne tegelase elu päästame ka niimoodi ära kui jalgpalli ei näita.

Telejuhid - pange ennast põlema! Tikud ja bensiini leiate lähimast tanklast.

Vova
28.07.09, 13:01
Kõige taga on raha!

ballack
28.07.09, 13:08
Tasuta saaks mängu näidata ja asi jääb raha taha...hmmm kas jalgrattaliit või keski maksab peale, et seda jama näidata teles (ei tea ühtegi inimest kes teles ratast vaataks)? Jalgpalli (eriti euro) vaataks aga paljud keda ma tean (ka mitte fännid).

Vova
28.07.09, 13:16
No aga ülekande tegemine maksab päris korralikult ja ei kujuta üldse ette, kas jalgrattaliit tasub pildi eest või siis mingid sponsorid, sest vaevalt et keegi seda puhtalt oma rõõmuks ka teeb.

Hellik
28.07.09, 13:22
EESTI JALGPALLI LIIT
PRESSITEADE 28.07.2009

Tallinna FC Levadia kolmapäevasest UEFA Meistrite Liiga 3. eelringi avakohtumisest Ungari klubi Debreceni VSC vastu teeb otseülekande TV14. Mäng Kadrioru staadionil algab kell 19.00.

Valitseva Eesti meistri FC Levadia ja Debreceni vahelise kohtumise piletid on müügil Piletilevis ning Statoili teenindusjaamades. Eelmüügist ostes on pilet täiskasvanule 100 krooni, kuni 18-aastastele ja pensionäridele 50 krooni. Mängupäeval staadionilt ostes maksab tavapääse 150 krooni ning sooduspilet 50 krooni.

Esimese Eesti klubina Meistrite Liigas kolmandasse eelringi pääsenud FC Levadia korduskohtumine Ungari meistri Debreceni vastu mängitakse kolmapäeval, 5. augustil kell 20.00 (Eesti aja järgi 21.00) Ungaris Debreceni Olįh Gįbor utcai staadionil.

EJLi pressiteenistus

ballack
28.07.09, 13:22
No aga ülekande tegemine maksab päris korralikult ja ei kujuta üldse ette, kas jalgrattaliit tasub pildi eest või siis mingid sponsorid, sest vaevalt et keegi seda puhtalt oma rõõmuks ka teeb.

Piisab, kui eesotsas on tegelane kes jalgpalli ei salli...nagu politseis juhtivatel kohtadel paar tegelast on.

to Mayhem - kahjuks telekava seda infot ei räägi.

Thugie
28.07.09, 13:32
Pressiteade ju alles täna avaldatud. Küll seda telekava ka muudetakse mingiaeg hiljem.

Leivo-Tigu Vimb
28.07.09, 14:53
kihlveokontorite koefitsendid on võrreldes wisla mänguga robinal alla tulnud, keskmiselt ca 2,65 mõlema võidu korral

Mehhanisaator
28.07.09, 15:33
Netist näeb kusagilt mängu?

...Jumal...
28.07.09, 15:38
Homne mäng netis.
http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/tv.php

Nohik
28.07.09, 16:22
Homne mäng netis.

Kas seda tv14st saab ainult eestis näha? Kas mingi Ungari kanal kah näitab?

Rob_Agibaf
28.07.09, 16:25
Hello Everyone,

I managed to figure out that channel 14 will cover Levadia's CL game against Debrecen. Does anybody know a link where it can be watched online?

Thanks a lot.

Rob

(Debrecen supporter from Hungary)

Martin
28.07.09, 16:26
Hello Everyone,
I managed to figure out that channel 14 will cover Levadia's CL game against Debrecen. Does anybody know a link where it can be watched online?
Thanks a lot.
Rob
(Debrecen supporter from Hungary)

Look up! The last two posts have the link.

Rob_Agibaf
28.07.09, 16:29
cheers mate, i thought it would be...

all the best for tomorrow!

Hellik
28.07.09, 16:42
Homne mäng netis.

eee, sealt näeb ju tänast mängu Flora-Sillamäe. Või näitab kullaauk.ee 24/7 TV14-t? vaevalt

...Jumal...
28.07.09, 16:45
eee, sealt näeb ju tänast mängu Flora-Sillamäe. Või näitab kullaauk.ee 24/7 h TV14-t? vaevalt

Nagu näed, siis näitab ju. Kontrolli kui soovi on :) Lülita televiisor ja kullaauk samaaegselt sisse. Sama asi tuleb 24/7

-RoMaRiO-
28.07.09, 21:32
Oskab keegi öelda, mil lõpetatakse piletilevis müük?

HABE
28.07.09, 21:41

Wisla mängule sai isegi sama päeva hommikul veel osta. Mõnel korvpalli mängul on saanud isegi siis osta kui uksed juba lahti on.

17
28.07.09, 22:22

Üldjuhul on vist nii olnud, et tund enne ürituse algust.

Raainis
28.07.09, 22:39
Kas ma olen õieti aru saanud,et võidu korral tuleb veel üks play-off kohutmine alagrupi turniiri nimel ja kui see kaotatakse siis on levadia euroopa liigas(ehk võidu korral euroopa liiga tagatud?) aga kui kaotatakse nüüd siis tuleb play-off kohtumine euroopa liiga nimel?

meesmuiste
28.07.09, 22:44
Kas ma olen õieti aru saanud,et võidu korral tuleb veel üks play-off kohutmine alagrupi turniiri nimel ja kui see kaotatakse siis on levadia euroopa liigas(ehk võidu korral euroopa liiga tagatud?) aga kui kaotatakse nüüd siis tuleb play-off kohtumine euroopa liiga nimel?

just

ja kuna 10 tähemärki täis ei saanud, siis ääremärkusena, et saadakse ikka õigesti aru. õieti tähendab õigupoolest :)

Sen
29.07.09, 00:49
Senaator on tubli, ta on FC Flora fann ja teeb kõike õieti, meie kluubide ja fannide vahel peab olema vaen ja ei mingit sõprust, on vaja vaenu õhutada, me olime rivalidena ja jääme nendena igavesti.
Õige!
Vaenu vast pole vaja õhutada.
Homme minu või Affi juures Flora fännide ühisvaatamine ja kindlasti madjarid võtavad oma.
Ei ole mõistlik Flora fännide poolt seda üritust toetada.
No levadija nagu ütlesid sillamäe tegelased, Go Flora!

Alarikh
29.07.09, 01:07
Õige!
Vaenu vast pole vaja õhutada.
Homme minu või Affi juures Flora fännide ühisvaatamine ja kindlasti madjarid võtavad oma.
Ei ole mõistlik Flora fännide poolt seda üritust toetada.
No levadija nagu ütlesid sillamäe tegelased, Go Flora!

Sa ei huvita siin Levadia foorumis oma offtopic'uga kedagi. Ja kui Mex88 arvab et sinu ljevadijavihkamisel on õige alus (tiblade/migrantide/pronksiöö/midaiganes veel klubi) siis see on vaid tema arvamus.

Aga sul on ilus punane särk küll olemas, sobiks ka madjaride mänguks! On veel aega et otsustada tulla homme mängule!

Alarikh
29.07.09, 01:14
Täna oli huvitav vaadata kuidas poisid tegid trenni. Tuju oli küll hea, terve meeskond neras kui väravatelööjad Andrejev ja Ivanov tegid enne trenni kukerpalli - oli see mingi rituaal või klubi sisene värk. Ilm oli ka ilus, ja.... homme lahing siis! Jälle punased vastased, aga seekord ei ole midagi teada nende fännide kohta. Aga ungari meeskonna treening küll nägi välja hästi - mehed on kiired ja tehnilised. Kindlasti tuleb raske mäng.

Sen
29.07.09, 01:16
Sa ei huvita siin Levadia foorumis oma offtopic'uga kedagi. Ja kui Mex88 arvab et sinu ljevadijavihkamisel on õige alus (tiblade/migrantide/pronksiöö/midaiganes veel klubi) siis see on vaid tema arvamus.

Aga sul on ilus punane särk küll olemas, sobiks ka madjaride mänguks! On veel aega et otsustada tulla homme mängule!

Särk on tõesti ilus, erinevalt teie kaltsust mille Erkki põlema pani.
Ei, tänan
Flora fännid vaatavad minu juures mängu, mõningate eranditega.

UrmoT
29.07.09, 01:24
Täna oli huvitav vaadata kuidas poisid tegid trenni. Tuju oli küll hea, terve meeskond neras kui väravatelööjad Andrejev ja Ivanov tegid enne trenni kukerpalli - oli see mingi rituaal või klubi sisene värk. Ilm oli ka ilus, ja.... homme lahing siis! Jälle punased vastased, aga seekord ei ole midagi teada nende fännide kohta. Aga ungari meeskonna treening küll nägi välja hästi - mehed on kiired ja tehnilised. Kindlasti tuleb raske mäng.

http://www.youtube.com/watch?v=PUgT2LE9EkA&feature=related

ehkki pole vist teada palju neid Tallinna tuleb, siis päris asjalikud vanad tunduvad siiski. :)

EgoTrip
29.07.09, 01:29
Ei, tänan

ja juhul kui Levadia lööb värava, ning su kõrval olev Flora fänn hakkab rõõmust karjuma, siis mis sa teeksid?

Alarikh
29.07.09, 01:30
http://www.youtube.com/watch?v=PUgT2LE9EkA&feature=related

ehkki pole vist teada palju neid Tallinna tuleb, siis päris asjalikud vanad tunduvad siiski. :)

Iroonia ongi selles, et enne Wislat igalpool kirjutati kui ohtlikud on need poolakad, palju neid tuleb jne. Seega tundus et vähemalt klubi turvad ja politsei olid enam-vähem valmis. Nüüd tulevad ultrad kes videote järgi on päris tasemel - ja igaüks vaikib nagu neid ei ole üldse olemas :D Üsna imelik tunne on.... et just see kamp võib üllatada.

JerryTheFiveFingers
29.07.09, 01:41
Paistab, et Levadia läheb. Nii hinge pugenud sulle..

Sen
29.07.09, 03:10
ja juhul kui Levadia lööb värava, ning su kõrval olev Flora fänn hakkab rõõmust karjuma, siis mis sa teeksid?

No mis ma ikka teeksin, ma ju pole eriti vägivaldne.
Sa ju tead minu seisukohta, tibladel on oma koht venemaal
Tibladel pole Flora sektoris asja!!!

v50
29.07.09, 03:19
Miks sa tuled kogu aeg sellist sitta siia Levadia teemasse ajama? Kas ikka piinab tõsiasi et Flora ei saa oma Eurosarjast kunagi edasi, samal ajal kui Levadia on väga edukas? Kui midagi tarka pole öelda siis pole ka vaja foorumit oma pasaga risustada.

LeftWing
29.07.09, 03:24
Sen sa peaks ju suur mees olema, kuidas sa saad selline vend olla, kas sul lõi mingi venelane naise üle? tundub su käitumisest et asi on isiklik

Sen
29.07.09, 03:51
Sen sa peaks ju suur mees olema, kuidas sa saad selline vend olla, kas sul lõi mingi venelane naise üle? tundub su käitumisest et asi on isiklik

anna andeks, vene keelt kuuldes läheb mul süda pahaks.
ei ole mul ühtegi vene naist olnud ja ei tahaks ka
minu käitumist pojakene sa pole näinud, kasva enne ja siis võta sõna.
head ööd ja fännake oma tiblalevadiat edasi!
vsjo nashe...

meesmuiste
29.07.09, 04:22

ai kui asi on ainult keeles, siis küll kahju... kuigi Peterburi reisist ma ei mäletaks, et sul tribüünil ja tänavatel ringi käies kogu aeg "roheline" nägu ees oleks olnud.

oi Sen, mu ühel, ka väga eestimeelsel, sõbral on vene naine ja probleemi nagu pole. igatahes elu on tal muidugi huvitav, kui temperamenti kah majas on.

:)

Mehhanisaator
29.07.09, 04:30
minu käitumist pojakene sa pole näinud, kasva enne ja siis võta sõna.
head ööd ja fännake oma tiblalevadiat edasi!
vsjo nashe...

Õige jutt tiblad on mõttetud, kuigi Levadia edus mul kahju küll pole ja ma lähen statale Levadia mängu vaatama. Kui mitte nii suure Levadia fännina vaid Eesti jalgpalli fännina;)

Artur
29.07.09, 04:51
On iseenesest mõistetav, et Seni jutt on iroonia. Nii intelligentne ja arukas inimene ei saa ju selliseid asju ometi tõsiselt mõelda. Ta saab ju ise ka aru, et just selliste suhtumiste ja inimtüüpide pärast, mida ta praegu siin peenelt parodeeris, Eestis asjad sageli vales suunas arenevadki. Samas see, mille peale meil süda pahaks läheb, on vist väga vähe inimese enda teha. Mul läheb näiteks ühepajatoidu ja süldi, olgu need valmistatud kui tahes suure hoole ja armastusega.

meesmuiste
29.07.09, 06:54
On iseenesest mõistetav, et Seni jutt on iroonia. Nii intelligentne ja arukas inimene ei saa ju selliseid asju ometi tõsiselt mõelda. Ta saab ju ise ka aru, et just selliste suhtumiste ja inimtüüpide pärast, mida ta praegu siin peenelt parodeeris, Eestis asjad sageli vales suunas arenevadki. Samas see, mille peale meil süda pahaks läheb, on vist väga vähe inimese enda teha. Mul läheb näiteks ühepajatoidu ja süldi, olgu need valmistatud kui tahes suure hoole ja armastusega.

ühepajatoiduga olen nõus, aga sült? hmmm....

jah aga vaata kuidas Sen jutt kohe toimib ja rahval mootori käima tõmbab :)

Mõeldes praegu sellele, mis küll on Senaatori pärisnimi... :)

Edu Sen!

Aramis
29.07.09, 08:29
Nii ühepajatoit kui ka sült on väga head asjad. Seda viimast küll enamus muust maailmast inimesed ei suuda nautida, aga see ongi hea, mis teeb meist erilise. Paraku on negatiivseid asju ka mis meist erilise teeb, nagu see, et meil siin euroopa klubijalgpalli tippusi saab üliharva näha. Ja nüüd on see nii lähedal...
Nii, et thumbs up Levadia - iga tulemus peale kaotuse on täna aktseteeritav, aga loodame, et mehed suudavad kodus ideaalilähedast mängu pakkuda ja see oleks 2-0 või 3-1 ntx...

Kaspy
29.07.09, 10:14
Ei, tänan

ja pärast mängu saate üksteisele rida panna et näidata oma kokkuhoidu?

Sa toetad ju koondist, paljud mängijad on/olid ka koondises rahva lemmikud. Mina vaatasin tihtipeale vene liigat, lihtsalt sellepärast et eestlased seal mängisid, kuigi mulle samuti ei meelde paljude venelaste käitumine ega ka keel.
Juhul kui sa tõesti üritad lihtsalt noortel kukkedel harja punaseks ajada siis on sul selle tegemiseks väga mage meetod.

Sen
29.07.09, 11:09
ja pärast mängu saate üksteisele rida panna et näidata oma kokkuhoidu?

Sa toetad ju koondist, paljud mängijad on/olid ka koondises rahva lemmikud. Mina vaatasin tihtipeale vene liigat, lihtsalt sellepärast et eestlased seal mängisid, kuigi mulle samuti ei meelde paljude venelaste käitumine ega ka keel.
Juhul kui sa tõesti üritad lihtsalt noortel kukkedel harja punaseks ajada siis on sul selle tegemiseks väga mage meetod.

Räägi kuidas see rida panemine käib? Vaatan et tead sellest päris hästi.
Mida see koondis siia puutub kulla laps.
Tee omale selgeks mis on Eesti koondis, mis on klubi.
Sinu arvates peaks ma Tomskit ka toetama, seal ju ka koondislane.
Loomulikult toetan koondist ja käin ka mängudel erinevalt sinust kes teab ainult ridapanemisest. Ega teil maal ju midagi targemat teha pole.
Aga ok, ehk aitab
Tahad veel selgitust siis pm abiks, ridapanemist võid samuti seal selgitada.

Kaspy
29.07.09, 11:24
Räägi kuidas see rida panemine käib? Vaatan et tead sellest päris hästi.
Mida see koondis siia puutub kulla laps.
Tee omale selgeks mis on Eesti koondis, mis on klubi.
Sinu arvates peaks ma Tomskit ka toetama, seal ju ka koondislane.
Loomulikult toetan koondist ja käin ka mängudel erinevalt sinust kes teab ainult ridapanemisest. Ega teil maal ju midagi targemat teha pole.
Aga ok, ehk aitab
Tahad veel selgitust siis pm abiks, ridapanemist võid samuti seal selgitada.

Jätan kõik mu sinu fantaseerida, kuna eelistan vastassugupoolt.
Pidasin silmas toetada Eesti koondises endisi,praeguseid või siis tulevasi koondislasi .

Mis puutub "maal" elamisse siis eelistan pigem maal elada kui olla idoot, kes Tallinnat cityks peab ja selle tõttu et ta seal elab peab ennast teistest paremaks !

Inari
29.07.09, 11:38
Aga ok, ehk aitab

Et aitab küll, seda on lausa vastik lugeda. Kas tõesti eestlased on matsirahvas? Tundub, et on. Soovitan soojalt rääkida nüüd Levaadia teemadel, mitte siin oma 5. klassi haridusega hiilata.

Vabandust teemavälise postituse pärast.

zip
29.07.09, 11:49
Kas Kadrioru staadionil on istekoht enda valida? Pileti peal pole kohta nagu märgitud.

billy t
29.07.09, 11:59
Kas Kadrioru staadionil on istekoht enda valida? Pileti peal pole kohta nagu märgitud.

vip-looži sind ei lasta, aga muidu on koht vabalt valida jah.
seda ma nüüd ei teagi, kas seekord lubatakse meie omi ka peatribüüni vastas olevale väiksemale tribüünile (muidu paigutatakse sinna vastaste fänne), sest mingitest saabuvatest ungarlaste hordidest pole kuulda olnud.
aga tule peatribüüni tagumisse otsa, seal pesitsevad fännid - saad ehk parema fiilingu.

vibu
29.07.09, 13:02
No mis ma ikka ütlen. Täna kindlasti kohal. Eks elan ka Levadiale kaasa (Sen ära pahanda). Aga enne, kui läheme edasi ikkagi teemasiseselt, peaks iga mees siin (nii eestlane, kui venelane) enda sisse vaatama ja korraks mõtlema, kes ta ise on. See sõna "tibla" on ise niivõrd loll definitsioon. Räägime ikke "sovjettidest". "Sovjetid" on need, kes linnaliinibussis sõites mulgustavad pileti, kuna kardavad vahele jääda. Teised mulgustavad sellepärast, et see on elementaarne. Ja neid "sovjette" leidub nii flora kui levadia fännide hulgas. Selles olen kindel. Pole mul kunagi lasnamäel elades koondise särgis ringi liikudes probleeme tekkinud. Ikka on venekeelt kõnelevad tüübid ligi tulnud ja küsinud klubilise eelistuse kohta. Kuna see puudub, siis on ikke räägitud koondise teemadel. Ja jõutud lõpuks seisukohale, et kõik ajavad sama asja- arendavad eesti jalgpalli. Ei ole ma veel staadionil istudes kuulnud nahkkera rääkimas ei ühes, ega teises keeles. Sovjette vihkan aga ka mina. Aga millegipärast ei ole õnneks eriti paljudega neist kokku puutunud. No ma pole muidugi ka uurinud, miks nad bussipileti ostavad.
Tolerantsust rohkem. Ja sovjetid ahju.

taku*
29.07.09, 13:12
mul ühel sõbral oli ükskord samamoodi, siis aga ostis 325e ja hakkas kummi vilistama.

ah mina või? ma müün kääre ja münte, olen paljas ärimees.

suht normall.

EDU levadiale õhtuks, pöidlad pihus, et tibu lendaks ja taga 0 hoitaks, 2 väravat vastastele oleks hea saak

ROOTSI KUNN
29.07.09, 13:46
No mis ma ikka ütlen. Täna kindlasti kohal. Eks elan ka Levadiale kaasa (Sen ära pahanda). Aga enne, kui läheme edasi ikkagi teemasiseselt, peaks iga mees siin (nii eestlane, kui venelane) enda sisse vaatama ja korraks mõtlema, kes ta ise on. See sõna "tibla" on ise niivõrd loll definitsioon. Räägime ikke "sovjettidest". "Sovjetid" on need, kes linnaliinibussis sõites mulgustavad pileti, kuna kardavad vahele jääda. Teised mulgustavad sellepärast, et see on elementaarne. Ja neid "sovjette" leidub nii flora kui levadia fännide hulgas. Selles olen kindel. Pole mul kunagi lasnamäel elades koondise särgis ringi liikudes probleeme tekkinud. Ikka on venekeelt kõnelevad tüübid ligi tulnud ja küsinud klubilise eelistuse kohta. Kuna see puudub, siis on ikke räägitud koondise teemadel. Ja jõutud lõpuks seisukohale, et kõik ajavad sama asja- arendavad eesti jalgpalli. Ei ole ma veel staadionil istudes kuulnud nahkkera rääkimas ei ühes, ega teises keeles. Sovjette vihkan aga ka mina. Aga millegipärast ei ole õnneks eriti paljudega neist kokku puutunud. No ma pole muidugi ka uurinud, miks nad bussipileti ostavad.

Tubli Vibu! Väga hästi öeldud , olen sinuga täiesti nõus.

meesmuiste
29.07.09, 14:58

oleks siin nagu Facebookis, siis polekski vaja midagi kommenteerida, ainult klikk, et meeldib ja pöial püsti! :)

Vibu, luba ma ostan sulle täna mängul ühe õlle (seal küll ainult vist kahjuks alkovaba). Pole sinuga ammu mahti juttu saanud rääkida :)

Tundmatu
29.07.09, 16:13

Aitäh, õigete mõtete eest!
Eriti nõus Lasnamäe osaga, sest see vastab väga tõele!

Aramis
29.07.09, 17:00
Ma ei hakka vibu quotema - väga asjalik jutt. Nagu asi on.

hobbit
29.07.09, 17:38
Kas kusagilt internetist saab vaadata tänast mängu debreceni ja levadia vahel?

Lambiahv
29.07.09, 17:44
Kas kusagilt internetist saab vaadata tänast mängu debreceni ja levadia vahel?

Võiks natuke ringi vaadata :)

Homne mäng netis.

hobbit
29.07.09, 17:57
tänan, ma arvasin, et ei näegi mängu xD

kuuraa
29.07.09, 17:57
vut vut staadionile nüüd, LEVADIA!!!

nonoh
29.07.09, 18:26
Kas ma olen ainus, kel see netiülekandevärk streigib? alguses töötas nagu ilusti aga nüüd on kellad. tundub, nagu bufferdaks ära, aga pilti ette ei võta - jääb valgeks.

EDIT:
vabandust enneaegse kurtmise pärast, nüüd on juba kõik korras (ptuiptuiptui). Loodame, et levadia oma vastast alateadvuses valesti ei hinda.

Horatio
29.07.09, 18:28
Ei tea, mul töötab ilusti.

allars
29.07.09, 18:52
Nonii, edu ja õnne siis kohe algavaks mänguks Levadiale .

Nohik
29.07.09, 19:02
Seda ülekannet on küll valusalt piinlik vaadata ja see stream on kuidagi udune ja triibuline paneb silmad valutama.

Zlatan
29.07.09, 19:08
Ei tea, mul üldse ei näita miskit.

Mehhanisaator
29.07.09, 19:11
Mul laseb pikemat aega selise kirja ette:S
Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

millal see later on siis kui mäng läbi?

Nohik
29.07.09, 19:12
Mul laseb pikemat aega selise kirja ette:S
Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

millal see later on siis kui mäng läbi?

Proovige seda http://kullaauk.ee/pls/apex/f?p=279:6001:3837831615214807 minul töötab täiesti korralikult

-pennu-
29.07.09, 19:12
mul nagu kadus ka ära kõik,servu täitsa maas minu jaoks!

Lenno
29.07.09, 19:13
kust saab netist vaadata?

Nohik
29.07.09, 19:15
VITTU! See oli napikas, porkas posti sisemiselt poolelt. Nati paremale poole ja oleks sees olnud. Levadia tundub ohtlikum aga alles algas mäng

Zlatan
29.07.09, 19:15
Nahk posti! ai-ai-ai

Mehhanisaator
29.07.09, 19:16
Proovige seda http://kullaauk.ee/pls/apex/f?p=279:6001:3837831615214807 minul töötab täiesti korralikult

Oii Sa oled pääste ingel,suuredsuured tänud:)

Katzuu
digi tv kanal14 kannab ka üle ;) !

-pennu-
tuli tagasi..super:D..natuke nadi on see kvaliteet netist,aga ikkagi..näeb ja kuuleb midagigi:D
mul tuli pilt tagasi siis kui see napikas oli just mööda läinud:D

-pennu-
29.07.09, 19:22
kommentaator võiks vahest hingata ka:D

Nohik
29.07.09, 19:32
See oli päris hea näitlemine :D Viga oli küll aga peale seda paar sammu ja siis kukkus päris magedalt

Nohik
29.07.09, 19:34
Ventspils juhib BATE vastu 1:0

erxu
29.07.09, 19:36
Ventspilsilt suht haige löök.

Zlatan
29.07.09, 19:44
Võõrsil läheb ilma Nahkita raskeks.

Nohik
29.07.09, 19:46
Loodetavasti lööb Levadia ikka ära. Mängitav vastane tegelikult.

Lenno
päike võib levadiale teine poolaeg hästi teha skoori

-pennu-
Minu arust väga kerge kollane talle.. oleks piisanud hoiatusest,kuna see oli tema esimene patustamine

Tim|
29.07.09, 19:51
Eks see kollane oli jah selline kergelt antud, ehk kohtunik natuke ka mõtles, et mida ta nende sellele debreceni mängijale tegi kui sellise dive eest kollase andis :X.

hobbit
29.07.09, 19:54
0-0 seis poolajal on hea, kuigi 1-0 meie kasuks oleks parem.
Kollasest on muidugi kahju.. :(

UrmoT
29.07.09, 19:58
Pange need pasunad põlema !!
Taijo Teniste esimese poolaja parim Levadia poolelt. :)

Lenno
29.07.09, 20:16
miks nad uuesti said ?

Horatio
29.07.09, 20:16
Mida nad said?

Lenno
29.07.09, 20:17
vastased uue karistuslöögi tundus nagu

Epic
29.07.09, 20:17
Pohh, mis said, varsti saab kohtunik kommentaatori käest lõuksi.

hobbit
29.07.09, 20:18
kurat võtke pall ette ja lööge 1-1 olukorrad ikka sisse

hobbit
29.07.09, 20:19
pall käib karistusalas ping-pong-ping-pong

hobbit
29.07.09, 20:22
Ei ole võimalik!!! Kaalma tegi kõik mis sai aga mida perset teised tegid????

Lenno
29.07.09, 20:22
jube värav löödi

Sen
29.07.09, 20:23
võtke välja poisid, see on kingitus teile
see on sambajalgpall

2mSööt3mMööda
29.07.09, 20:27
see on sambajalgpall
hahaa, mida sina siin hõiskad. Sina jääd ju edasi tolguseks. Palju õnne!

Shermann
29.07.09, 20:29
see on sambajalgpall

Nagu sulle juba öeldi: ära hiilga siin oma 5klassilise haridusega.

Nohik
29.07.09, 20:30
see on sambajalgpall

Ma Levadia fänne nagu ei näinud parastamas kui Flora välja kukkus. BTW mis plaanid teil siis on "Baltikumi suurima klubiga" järgmise viie aasta jooksul on? Proovita ka kunagi rohkem kui kaks mängu mängida euroopa liigas?

Peeter I
29.07.09, 20:43
Praegust kipub mäng kaotuse poole liikuma.

kräka
29.07.09, 20:45
kuradi probleem nende vahetustega on miks ei võinud neid varem teha...????

hobbit
29.07.09, 20:46
vabalöök!!

Peeter I
29.07.09, 20:47
Korduskohtumises peab Levadia end ületama.

Lenno
29.07.09, 20:48
võimalus on veel

hobbit
29.07.09, 20:48
Levadia taktika:taha poole söödame ja ette poole peksame

UrmoT
29.07.09, 20:49
haha Järvela pani hästi lõpuks, "kas pole inimesel nii palju mõistust ka peas, et saada aru, et kohe tuleb sellisele pallile peale minna" ja siis publiku kohta ka. :D
Ungarlased ei saa ka aru mis toimub, Levadia teeb vahetuse, üks mees läheb minema, ja täpselt samasugune kohe platsile tagasi. :)

CRonaldo17
29.07.09, 20:52
aitäh kohtunik minu arvates oli natuke kahtlane ka see kohtunik natuke koduvile äkki 1. karistuslöök lubatakse mängida valelt kohalt lahti 2. ei fikseeritud käega mäng

stark
29.07.09, 20:53
kuram, aga ungari meister on tõesti üsna tugev, aga täiesti võidetav nagu kink ütles.

stark
29.07.09, 20:54
aitäh kohtunik minu arvates oli natuke kahtlane ka see kohtunik natuke koduvile äkki 1. karistuslöök lubatakse mängida valelt kohalt lahti 2. ei fikseeritud käega mäng

ära imesta midagi .. kohtunikud olid ju pärit kristiina kodumaalt.
seal on kõik imelik.

Hybrid Soldier
29.07.09, 20:55
Njaa väga väga kahju, et ei suudetud ära lüüa.
Levadia mäng oli suht kole, ainult pikka palli ette peksti. Aga ründajad tekitasid nii mõnegi ohtliku olukorra ja kahju, et Gussev paar olukorda õigesti löögile ei saanud.
No loodame, et Levadia näitab võõrsil sisu :)

Mehhanisaator
29.07.09, 20:57
Järvela pani hästi jah:D Aga viimase vabalöögi oleksvõinud minuarvates paremini lahendada:) Teine poolaeg niimannetu.

HaTe
29.07.09, 20:57
Pole Levadia esituses,nii sitta jalgpalli näinud kui täna mängiti.

Shermann
29.07.09, 21:05
Njah, esimene poolaeg oli suhteliselt korralik, Levadia suutis hästi mängida maast söötu, tekitati ohtlike olukordi. Teine poolaeg oli paraku samas rollis Debrecen, nad lõhkusid päris edukalt meie mängu ja said ka teenitud värava. Lõpus jäi paraku levadialastel puudu teravusest, et panna viimane käik sisse ja teha midagi. Kahju, aga 0-1 on libe seis. Nüüd tuleb lihtsalt võõrsilmängus kõik mahlad välja pigistada.

Kaspy
29.07.09, 21:07
Esimene poolaeg oli Levadia poolt üsnagi ilus, mängiti maast, tihtipeale küll ainult keskväljal ja kaitsjate vahel kuid siiski, palli niisama huupi ette ei topitud.
Hoopis koledamaks muutus teine poolaeg, kus tihtipeale võeti vastu arusaamatuid otsuseid, eriti kehv oli minu meelest Malov, kes ka värava puhul mängijat piisavalt ei survestanud, mees ei sobi sinna äärele enam ikka üldse, võrreldes TVMK aegadega.
Veel hakkasid silma pinged S.Puri ja Andreevi vahel, kus mängulõpuosas üksteisega lausa sõimlema kukuti, see küll meeskonnale kasuks ei saa tulla.
Võõrsil läheb väga raskeks, kuid võimatut siiski midagi ei ole, kõigepealt tuleb kiiremas korras üks värav tagasi lüüa, siis on kõik juba võimalik.

eika
29.07.09, 21:09
Pole Levadia esituses,nii sitta jalgpalli näinud kui täna mängiti.
Esimene poolaeg oli Levadia väga tubli ja tasemel. Lihtne ja loogiline jalgpall- pall anti vastu jooksnud ründajale ja kui see ei õnnestunud, siis viidi mäng ilusti äärtele ja üritati sealt teravust lüüa. Kõik pingutasid kaitses ja üleüldse oli mäng täiesti Levadia valduses.

Teisel poolajal meeskond väsis ja musta tööd ei jõutud teha ja Debrecen vallutas ka seetõttu platsi.

kesa
29.07.09, 21:17
Teniste ja Sander olid üle prahi.
Kaalmalt korralik mäng.
Debrecenis ootaks Einot ja Marmorit algrivistuses ning Zelinski võiks varem sisse tulla.
6 eestlast korraga lahingus annaks Eesti klubi mõõdu välja. :)

raivar
29.07.09, 21:27
Kaalmalt korralik mäng.
Debrecenis ootaks Einot ja Marmorit algrivistuses ning Zelinski võiks varem sisse tulla.

Sandril võiks rohkem mune olla ja ette võtta, mitte koguaeg taha tagasi mängida. Esimene poolaeg jäi tal julgusest ikka väga palju puudu. Kahju. Loodame, et ta Ungaris ikka mängib omamängu, nagu meistriliigas.

vibu
29.07.09, 21:27
Esimene poolaeg oli Levadia väga tubli ja tasemel. Lihtne ja loogiline jalgpall- pall anti vastu jooksnud ründajale ja kui see ei õnnestunud, siis viidi mäng ilusti äärtele ja üritati sealt teravust lüüa. Kõik pingutasid kaitses ja üleüldse oli mäng täiesti Levadia valduses.

Teisel poolajal meeskond väsis ja musta tööd ei jõutud teha ja Debrecen vallutas ka seetõttu platsi.

Põhimõtteliselt nõus, aga teisele poolele vaidlen küll vastu. Debrecen oleks pidanud väsima enne- tüübid surusid juba esimesel poolajal koguaeg Levadia mängijaid. Tegemist oli kogu mäng üle välja pressiga. Kui üldse keegi, siis oleks pidanud need ungarlased olema, kes oleks pidanud ära väsima.
Sander Puri- allapoole arvestust. Kui palju tüüp liikus tagasi ja kartis rünnata.
Vitali Gussev- jalg värises mis hirmus. Need võimalused, mis olid oleks pidanud realiseerima.
Kahjuks said mõlemad liiga palju mänguaega.
Andrejevi liigutused meeldisid.

P.S Just nägin, mida Puri suust välja ajas AKs. Piinlik. "Õnne ei olnud". Õnn on tugevamate poolel. Ja rünnakule ei saanud, kuna rünne puudus.

Ja veel. Minu eelnev jutt sovjettidest. Nende äraminejate hulgas enne mängu lõppu oli nii eestlasi, kui venelasi. Sama olukord ka koondise mängude ajal. Taaskord- sovjetid ahju.

zip
29.07.09, 21:38
Realiseerimine annab kõvasti soovida, võimalusi oli ju oi kui palju. Karistuslöök viimasel lisaminutil oli kui kink jumalalt mille oleks pidanud lihtsalt sisse veeretama. Kaalma näitas taas head mängu ja värav jääb Levadia kaitse südamele, midagi tuleb ette võtta. Teise poolaja alguses hakati enda kasti vajuma, lasti mitmeid nurgalööke vastatele ja oli teada et värav tuleb varem või hiljem. Publikuarv oli taas meeldivalt suur, väga tublid kes kõik tulid!

Sunderland
29.07.09, 21:44
Edasipääsu on siit nüüd raske loota, ma ei usu, et ungaris lüüakse 2 või rohkem väravaid. Nüüd tuleb loota, et paasetakse euroopa liiga põhiturniirile. Tänane mäng näitas selgelt, et eesti meeskondadel jätkub seda võhma vaid esimeseks 45 minutiks. Ungarlased käisid meil terve mängu üle välja otsas, kuid ikkagi olid teisel poolajal nemad värskemad. Siit ka eesti meeskondadele mõtlemisainet, kas ollakse treeningutel liiga leebed või on treeningmeetodid valed.

Nahkpea
29.07.09, 21:53
Minuarust oli hämmastavalt madala tempoga mäng ja seda mõlemalt poolelt. Mänguilu polnud samuti kummagi poole esituses. Neutraalse vaatajana võiks öelda, et lausa igav mäng oli.

eika
29.07.09, 21:54
Põhimõtteliselt nõus, aga teisele poolele vaidlen küll vastu. Debrecen oleks pidanud väsima enne- tüübid surusid juba esimesel poolajal koguaeg Levadia mängijaid. Tegemist oli kogu mäng üle välja pressiga. Kui üldse keegi, siis oleks pidanud need ungarlased olema, kes oleks pidanud ära väsima.
Pigem on asi liigade taseme erinevuses, tegelikult kustus Levadia ka Wisla mängus teisel poolajal ära (kuigi siis suudeti läbi ime oma värav puhtana hoida ja ise ära lüüa). On kaks eri asja, kas sa mängid nädalast nädalasse Tallinna Kalevi või selle Kingi ETO klubiga. Ja lisaks vahetas vastaste peatreener oma põhilised töörügajad platsilt tunni aja möödumisel värskemate meeste vastu välja.

zip
29.07.09, 22:04
Kaalmalt korralik mäng.
Marmori tööd sai Poolas nähtud ja tema äärest tuli iga rünnak läbi.

vibu
29.07.09, 22:09
Ja lisaks vahetas vastaste peatreener oma põhilised töörügajad platsilt tunni aja möödumisel värskemate meeste vastu välja.

No kes keelas meil vahetusi teha? Isegi põhilisi töörügajaid ei oleks pidanud välja vahetama- oleks piisanud sita tegijate välja vahetamist. Tuua Zelinski 86ndal sisse. Keegi põhjendab mulle ära, miks SIIS? Aaa... Õige- aega oli vaja venitada, et ikke 0:1 jääks

Shermann
29.07.09, 22:11
Mängu tipphetked

http://www.youtube.com/v/GxK2pcgnE4U

zip
29.07.09, 22:14
Tipphetked (ETV)
http://www.youtube.com/v/xnHLcCKUwDQ

Lambiahv
29.07.09, 22:40
Edasipääsu on siit nüüd raske loota, ma ei usu, et ungaris lüüakse 2 või rohkem väravaid.

Minu teada on ka ühe väravaga võimalik edasi minna. Kui 1-0 Levadia kasuks jääb, läheb mäng lisaajale ma arvan.

jansa
29.07.09, 23:34
.... nn. fännitribüünil oli tore hetk kui venekeelsed Lje-va-di-ja karjujad äkitse Eesti-eesti hüüdma hakkasid..ja paistis et südamest - mitte läbi irvitamise prisma... tuli endalgi kaasalaulmise tuju peale.

Nikita oli mõttetu ülbik..üritas vaid ise mängida ja mängu ära teha, samas Ronaldinho ei ole ja kolmest vastasest end ikka läbi ei mänginud...kui söötu ei saanud või sööt ebatäpne siis vaid laiutas käsi ja röökis omade(eksija) peale... eelmise ja üleelmise aasta õnnetu vari. Kindlasti võib sama ka Naha kohta öelda..praaki oli sitaks palju .
Väga meeldis Teniste ja Puri mäng, kindel ja aktiivne, koguaeg võitluses ja õigel ajal õiges kohas... ma ei tea mis mängu sa Vibu nägid aga vbolla oled hoopis Marsi elanik... Tibu oli ka OK.
Ungaris läeb lisaajale ja pennaldega Levadia edasi.

Cat
30.07.09, 00:02
Fotod: Tallinna FC Levadia vs Debreceni VSC (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157621885955070/)

Lenno
30.07.09, 00:25
Levadia võiks ikka kindla võidu võõrsilt võtta

azxs
30.07.09, 00:25
Kas keegi oskaks öelda kust oleks võimalik Levadia kodumängude särki Sander Puri nime ja numbriga osta?

norsk
30.07.09, 00:36
Need kuradi pasunad keerasid paljude tublide fännide vaeva persse. Kahju.
Telekast kõlas see eriti jubedalt.

Edu Ungaris! Usun, et võimalused on täitsa olemas, peaks vist igaks juhuks isegi natuke pappi Levadia edasipääsule panema ;)

PraS
30.07.09, 00:36
Kas keegi oskaks öelda kust oleks võimalik Levadia kodumängude särki Sander Puri nime ja numbriga osta?

Saada meil Levadiasse.

allars
30.07.09, 01:35
P.S Just nägin, mida Puri suust välja ajas AKs. Piinlik. "Õnne ei olnud". Õnn on tugevamate poolel. Ja rünnakule ei saanud, kuna rünne puudus.

Polnud minu arust sellel kommentaaril viga midagi. Täiesti asjakohane ja kirjeldas täpselt toimunud mängu. Ja lause "õnne ei olnud", ütles ta minu arvates Nahk'i postilöögi kohta, mis iseenesest on ka ju õige.

football2u
30.07.09, 10:28
Ütlen rõõmuga ,et hea koha leidmine oli juba raske kuna rahvast oli palju. Kui palju?

ROOTSI KUNN
30.07.09, 10:58
.... nn. fännitribüünil oli tore hetk kui venekeelsed Lje-va-di-ja karjujad äkitse Eesti-eesti hüüdma hakkasid..ja paistis et südamest - mitte läbi irvitamise prisma... tuli endalgi kaasalaulmise tuju peale.

Nikita oli mõttetu ülbik..üritas vaid ise mängida ja mängu ära teha, samas Ronaldinho ei ole ja kolmest vastasest end ikka läbi ei mänginud...kui söötu ei saanud või sööt ebatäpne siis vaid laiutas käsi ja röökis omade(eksija) peale... eelmise ja üleelmise aasta õnnetu vari. Kindlasti võib sama ka Naha kohta öelda..praaki oli sitaks palju .
Väga meeldis Teniste ja Puri mäng, kindel ja aktiivne, koguaeg võitluses ja õigel ajal õiges kohas... ma ei tea mis mängu sa Vibu nägid aga vbolla oled hoopis Marsi elanik... Tibu oli ka OK.
Ungaris läeb lisaajale ja pennaldega Levadia edasi.
Ma selles mõttes toetan Vibu ,et minu ja paljude teiste vaatlejate arvamus oli ,et Puri Sass ei olnud eile just oma parimal tasemel. Ma ei tea võibolla oli see Prinsi taktika aga liialt söödeti taha ja kordagi ei julgend ta ette võtta mõnda vastast. Nahk mängis oma koha minust välja aga kollane ,mis ta nüüd teisest mängust välja jätab , maksab ilmselt ka koha järgmises ringis.
Teniste oli parima ja Andrejev ainuke ,kes ees suutis midagi ära teha. Minu meelest on Andrejev praegu parim Eestist sirgunud ründaja üldse . Sitta keeras hoopis Gussev ,kes mitmelt healt positsioonilt närviliselt mööda ja üle lõi või siis hoopis valesöödu andis.
Kokkuvõttes ei olnud see ilmselt Levadia parem mäng selles tsüklis ,suured pinged ja mängu olulisus mängisid oma rolli.
Ja nagu ma juba mainisin siis Naha puudumine teises mängus võib saatuslikuks saada. Ta on siiski keskväljal Levadia dispetsher.

Nahkpea
30.07.09, 11:18
Mina ei mõista ka neid, kes väidavad, et Puri mängis eile hästi. No ei mänginud.
Puri oli eile ikka väga nüri omal äärel.

Gussev on täielik müstika, koduliigas nagu oleks ja lööks, aga nii kui rahvusvaheline mäng tuleb (olgu siis koondises või klubi eest), on sellest kõigest vaid hale vari järel. Ometigi peaks juba piisavalt kogenud mängija olema.

ROOTSI KUNN
30.07.09, 14:21
Kas keegi eilse mängu publikunumbreid oskab öelda? Ei leia kusagilt ametlikku infot!!!

Hybrid Soldier
30.07.09, 14:21
Kas keegi eilse mängu publikunumbreid oskab öelda? Ei leia kusagilt ametlikku infot!!!

Õhtulehes on öeldud 4000.

North
30.07.09, 14:59
Need kuradi pasunad keerasid paljude tublide fännide vaeva persse. Kahju.

Jah, see oli jube... Kurk veel valutab eilsest:mad:

jyriöö
30.07.09, 15:51
Pasunad seebiks! Vasak kõrv kumises peale mängu korralikult ja paremasse teatas kaheaastase poja nõudlik hääl, et ka temale oleks sellist hädasti vaja.

Mäng oli selles mõttes kurb, et sisuliselt puudus Levadial võti ungarlaste kaitse lahtimuukimiseks. Esimesel poolajal kiigutati küll eeskujulikult, kuid nagu ka Prins märkis, siis keskväljal omavahel söötes väravat ei löö. Keskelt sööduga läbi mängida ei suudetud ning äärte kaudu isegi ei proovitud normaalsete tsenderduste näol asja veidi mitmekülgsemaks ajada. Paremajalgse Puri esimene liigutus vasakul äärel oli instinktiivselt tugevama jala peale keskele liikuda või tagasi sööta, selmet vastane üks-ühele kiirusega ette võtta. Teisel poolajal rakendatud plaan B tagant pikkade pallidega ründajaid otsida luhtusid Debreceni võimsate keskkaitsjate tõttu. Praegu küll ei oska arvata, kust need väravad võõrsil tulema hakkaks.

Shermann
30.07.09, 18:12
Kedagi eileõhtune mäng täies pikkuses huvitab?

Felipe
30.07.09, 18:15
Ikka huvitab.

Shermann
30.07.09, 18:17
http://www.mininova.org/tor/2808746

Mäng ise hakkab pihta umbes 10. minutist.

zip
30.07.09, 18:39

Ungaris läeb lisaajale ja pennaldega Levadia edasi.Kas tõesti Levadia fännid hüüdsid seda? Väga tubli igaljuhul!

Pasunad on enamjaolt väiksematel lastel, seda võis märgata. Targemad inimesed ei pasunda sel ajal kui teised vaeva näevad oma hüüetega. Levadia fännid olid tublid, vahe peal hüüdsid ka tavalised pealtvaatajad "Levadia" kaasa.

sosku
30.07.09, 19:27
Tõnis Starkopf liitus Levadiaga.

1892
30.07.09, 19:42
Kas tegu on eestlasega? Eesnime järgi nagu peaks olema.

sosku
30.07.09, 19:47
Kas tegu on eestlasega? Eesnime järgi nagu peaks olema.
Jah, on küll....

norsk
30.07.09, 20:07
Vaata ja imesta... Alles see oli, kui ta siit foorumist endale madalama liiga klubi otsis :)

almar
30.07.09, 20:54
kui nyyd hoolikalt vaadata, siis tahtis Kaalma vist peale väravat jätta Levadia 10kesi ja pesema minna, kuid ple tal need jalad nii pikad.
ehk Debreceni kimbutab ebaõnn nagu Florat (kahjux), kes võõrsil võitis ja kodus sauna sai.

1892
30.07.09, 22:42
Tipphetked (ETV)
http://www.youtube.com/v/xnHLcCKUwDQ
Haha, Kaalma 1:03 peal, vaadake mis teeb :D

päkapikk
31.07.09, 01:16
Haha, Kaalma 1:03 peal, vaadake mis teeb :D
Kui see on nii nagu välja paistab,siis naerda pole seal midagi....suht ebasportlik tegevus.

Epic
31.07.09, 01:39
Tibud ongi ebasportlikud.

fcfloraforever
31.07.09, 01:59
Tibu juba Levadia-Flora mängus näitas oma "sportlikust"...

Sanku
31.07.09, 09:23
No tibu lihtsalt kohe tahab mõnikord keedumune teha, läheb keema...
Eelmise hooaja mäng Kaljuga tuleb meelde. Tuline eesti mees!

karl54
31.07.09, 10:23
Tõnis Starkopf liitus Levadiaga.

Levadial liiga palju neid ründajaid juba: Gussev, Ivanov, Andrejev, Zelinski, Dmitrijev ja nüüd siis Starkopf ka? Kas see tähendab seda, et Andrejev lahkub välismaale ja Zelinski lõpetab peale seda hooaega karjääri.

Jaak
31.07.09, 12:19
Levadial liiga palju neid ründajaid juba: Gussev, Ivanov, Andrejev, Zelinski, Dmitrijev ja nüüd siis Starkopf ka? Kas see tähendab seda, et Andrejev lahkub välismaale ja Zelinski lõpetab peale seda hooaega karjääri.

Sinu teine pakkumine on suht tõenäoline ma arvan.

odralauk
31.07.09, 12:23
palju maksab pilet levadia kodumängul alakale? ja tavapilet?

Sanku
31.07.09, 14:54
palju maksab pilet levadia kodumängul alakale? ja tavapilet?

Tavapilet on 75.-

billy t
31.07.09, 15:25
Tavapilet on 75.-

ja alakas saab tasuta

urmar
31.07.09, 16:00
Sinu teine pakkumine on suht tõenäoline ma arvan.

See Dmitriev on hetkel vigastatud ja ilmselt veel mitu kuud. infoks

Saarlane
31.07.09, 16:18
Petersoo lükkas küll täiega ümber, kuid mees ise kinnitas - NEEMELO LEVADIASSE!!! (http://www.soccernet.ee/news.php?id=27127)

Thugie
31.07.09, 16:38
Nonoh, päris asjalik täiendus kui tõesti tõsi. Äkki kui ka veel Stepanov otsa lisada siis võib ka Euroopas kaugemale jõuda :p

Iceman
31.07.09, 16:45
Stepanov võiks nüüd levadiasse minna jap. ;)

allars
31.07.09, 16:54
Mida üllatust:D

Kaspy
31.07.09, 17:11
Levadia täiendused peaksid üsna selgelt seda näitama et kohe-kohe on keegi sealt minemas

allars
31.07.09, 17:27
Levadia täiendused peaksid üsna selgelt seda näitama et kohe-kohe on keegi sealt minemas

Kui nii, siis loodetavasti Sass Puri.

atsetoon
31.07.09, 17:27
minu meelest on kõva, et härra Levada sel hooajal nüüd meeskonda täiendama hakkab, tal on vist tõsine plaan vähemalt järgmine hooaeg eurosarjas midagi ära teha. Sest peale eelmist hooaega, kui paljud tegijad (Kink jne.) ära läksid siis ei tulnud kedagi erilist juurde. aga eks rahakott sai ka mõnusa täienduse..

Ramm
31.07.09, 17:35
Kui nii, siis loodetavasti Sass Puri.

Pigem Andrejev:) Liiga palju mehi nüüd eesliinis,ruumi on vähe.

Siim
31.07.09, 17:40
Huvitav näide klubi sisekommunikatsioonist... või milleks varjata Neemelo tulekut?