PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

$$$
31.07.09, 18:46
Asi pole veel ju kindel, mängijaga on leping sõlmimata.

Saarlane
31.07.09, 18:46
Petersoo ütles veel eriti lahedasti, et see oleks sama utoopiline nagu mõni Beckhami ületulek ja ise muigas :) Arvatavasti polnud jutud Neemelo tulekust tema kõrva jõudnud, tundus küll, et ta ei tea ööd ega mütsi.

kesa
31.07.09, 18:49
Petersoo lükkas küll täiega ümber, kuid mees ise kinnitas - NEEMELO LEVADIASSE!!! (http://www.soccernet.ee/news.php?id=27127)

Kurat, oleks võinud tulla Florasse.

Rein
31.07.09, 18:52

Miks ?

Siim
31.07.09, 18:55

Arvestades seda, et Rüütlil pole olnud erilist huvi teda koondisse kutsuda, siis vaevalt ta Neemelole klubiski head rolli näeb.

Shermann
31.07.09, 19:24
Miks ?

Tõupuhas eestlane läheb ju sibulate klubisse.

kesa
31.07.09, 19:29
Tõupuhas eestlane läheb ju sibulate klubisse.

Tahtsin küll midagi muud vastata aga kui sõnad suhu panid, siis olgu nii.
Tõetera on ka sinu vastuses.

urmar
31.07.09, 19:32
Nagu ma aru olen saanud, on üleminekute aeg lõppenud ja Neemelot Levadia kirjas siiani ei ole.

Jaak
31.07.09, 20:42
Nagu ma aru olen saanud, on üleminekute aeg lõppenud ja Neemelot Levadia kirjas siiani ei ole.

reglemendi punktist võib nii ja naa aru saada. "... 31.juulini või sellele eelneva tööpäeva kella 17:00`ni.".

ehk siis võib olla nii,et 31.juuli kell 17:00 on lõpp. aga võib ka nii aru saada,et kui 31.juuli on tööpäev, siis selle kuupäeva lõpuni ehk siis südaööni. aga kui 31.juuli on nädalavahetus, siis eelneva tööpäeva kl 17:00 `ni.

mine sa võta kinni,kuidas mõeldud on :)

Feljonks
31.07.09, 20:42

Südaööni pole aken lahti?

willane
31.07.09, 20:55
Südaööni pole aken lahti?

räägi, kus sa öösel neid pabereid esitad :)

Vova
31.07.09, 21:04
saadan mailile ?

urmar
31.07.09, 21:07
Tegelikult on Neemeloga natukene teine lugu ja ta on tõesti Levadia nimekirjas üles antud, kuigi hetkel veel näha pole. Aga muidu on aken jah kinni. :)

norsk
31.07.09, 21:40
Tegelikult on Neemeloga natukene teine lugu ja ta on tõesti Levadia nimekirjas üles antud, kuigi hetkel veel näha pole. Aga muidu on aken jah kinni. :)
Puust ja punaseks, kas üleminekuaken oli lahti kella 17-ni?

zip
31.07.09, 22:38
Oo, Neemelo on hea täiendus. Eesti liigas hakkab kindlasti väravaid lööma. :)

willane
31.07.09, 22:46
Puust ja punaseks, kas üleminekuaken oli lahti kella 17-ni?

jah, oli täna kella 17-ni

PraS
01.08.09, 00:00

Ju ta on ka mingi tibla siis. Neemelo siis.

ballack
01.08.09, 00:18
Ju ta on ka mingi tibla siis. Neemelo siis.

Kas sul jäid tabletid võtmata või jättis naine maha, et viimasel ajal aina möga tuleb mitmete pihta?

HaTe
01.08.09, 00:25
Kas sul jäid tabletid võtmata või jättis naine maha, et viimasel ajal aina möga tuleb mitmete pihta?

ma ei saa aru mikssa üldse vaidled selle mehega? ta on nii kibestunud maailma,et tal iga asja peale midagi öelda. ma arvan,et selle mehe enda ema on talle lapsest saadik seda korrutanud.

Angelo Nerazzurro
01.08.09, 01:02
http://www.flickr.com/photos/41064107@N08/show/with/3775341361/

;)

PraS
01.08.09, 01:05

need sinu nn mitmed on sina ja muulaste vihkaja Kesa :)

MihkelHK
01.08.09, 01:07

Vassiljev ära mölla kogu aeg.

urmar
01.08.09, 01:07
http://www.flickr.com/photos/41064107@N08/show/with/3775341361/

;)

Paljud kirusid siin pasunaid, mis on Levadia enda toodang, tuleb pildi järgi välja. Täisa juhuslikult jäin vahtima, kuna pildid ise vahetusid ja lasin end teenindada. :)

Rein
01.08.09, 09:25

Nohh, sinusuguselt lollilt eestlaselt oleks muud vastust ka palju oodata olnud!
Natsionalism ahju!!!

kesa
01.08.09, 10:52
Nohh, sinusuguselt lollilt eestlaselt oleks muud vastust ka palju oodata olnud!
Natsionalism ahju!!!

Küsimus ei ole muulaste-kuulaste vihkamises.

Enne II MS oli eestlastest mängijaid üle 90%, ligemale 100%.

1992-1994 mängis ML-s ca 10-20% eestlasi
1995-2004 mängis ML-s ca 30-40 % eestlasi
2005-2008 mängis ML-s ca 40-50% eestlasi (tänu ML klubide arvu tõstmisele kaheksast kümnele)
2009 tõusis eestlastest mängijate osakaal ML-s ca 60%-ni. (tänu TVMK kadumisele)
2010 tõenäoliselt langeb eestlaste osakaal ML-s K-Järve Nadežda ja halvemal juhul Kiviõli ML-sse tõusmisega tagasi kas 50% või isegi 40% kanti.

Kahjuks on enamuse eestlastest mängijate saatuseks olla statisti ehk amatööri rollis.
Selles aga eestlased ise süüdi.

Eesti nn. fašismist vabastamise ja vennalikku rahvaste perre sunniviisilise liitmise tulemusena on Eesti Vabariigi rahvuslikus koosseisus toimunud muudatused, kus 88%-st eestlastest on jäänud alles 68% ja venelasi elab Eestis üle 25%, koos ukrainlaste ning valgevenelastega ligi 30%.

Minu tagasihoidlik soov oleks, et Eesti jalgallis kuuluks jäme ots siiski põlisrahvusele nagu pea kõikides riikides v.a. meie saatusekaaslane Läti.

Loomulikult on selline soov ülinatsionalistlik, lausa äärmusparempoolne ning sellest tulenevalt hukkamõistu väärt.

Kui me jõuame kunagi olukorrani, kus meistritiitli ja medalite eest võitlevad peamiselt eestikeelsed profiklubid (loomulikult vene poiste ja mujalt tulnud välismängijatega tugevdatuna), mitte umbkeelsed Ida-Viru klubid, siis võiks olla rahul, et nõukaaeg on Eesti jalgpallis lõppenud.
Levadiat ma siinkohal ei materdaks. Klubi tõmbab siiski ligi Flora suletud süsteemi mittekuuluvaid ja sealt minemalennanud/lennutatud eestlastest mängijaid.

Midagi pole teha, enamuse minu lolli eestlase elust, on üks teine rahvus näinud palju vaeva, et teda mitte armastada.

Rein
01.08.09, 11:00
Ma ei saa ikkagi mida sa kiunud? Selline on meie ajalugu, et paar inimest otsustasid 70 aastat tagasi nii mõnegi väikerahvuse saatus. Kogu rahvus ei ole selles süüdi!!
Igal juhul on parem, et vene rahvusest inimesed tegelevad jalgpalliga. Kordades parem igatahes kui kuskil ennast süstida või muid pättusi teha.

zip
01.08.09, 11:12
Ajaloo ja poliitika võiks jalgpallist eemale jätta.

kesa
01.08.09, 11:22
Ma ei saa ikkagi mida sa kiunud? Selline on meie ajalugu, et paar inimest otsustasid 70 aastat tagasi nii mõnegi väikerahvuse saatus. Kogu rahvus ei ole selles süüdi!!
Igal juhul on parem, et vene rahvusest inimesed tegelevad jalgpalliga. Kordades parem igatahes kui kuskil ennast süstida või muid pättusi teha.

Loomulikult las mängivad, süstijaid ning pätte on nende hulgas niigi liialt.
Aga ma ei pea neid kõiki (on muidugi erandeid) sellepärast omaks võtma, et nad juhuslikult Eestis sündinud on.

kesa
01.08.09, 11:31
Ajaloo ja poliitika võiks jalgpallist eemale jätta.

Ideaalis küll aga just ajalugu ning poliitika teevad paljude riikide ja klubide omavahelised vastasseisud eriti tuliseks ning põnevaks.

allars
01.08.09, 11:41
Ilmselt lihtsam oleks sul olukorraga leppida ja mitte nii väga seda kiruda. Selge on see, et tervet ML täit Kalevipoegi ei saa ja minu arvates ei saa ka öelda seda, et eestlased nii meeletult tagaplaanil on ehk jämeda otsa jutt. Pole nii hullu midagi.

Edson
01.08.09, 12:06
Isklik kogemus on selline, et jalgpall ja võistkondlik sport laiemalt on ainuke sfäär kus integratsioon reaalselt toimib. Igasugused kunstlikud meetmed pole siiani tulemust andnud. Ühine eesmärk seob.

Nohik
01.08.09, 17:06

Tegelikult kannatasid venelased samamoodi siis.

Shermann
01.08.09, 18:32
Kuulge igasugused kesad, ballackid, hated ja muud tegelased. Ma pean kahjuks tõdema, et teie IQ on sama väike, kui sellel mehhanisaatoril. Tema olukorra teeb paremaks see, et ta on alakas, aga teie peaks kõik olema ju täiskasvanud mehed.
Selline lahterdamine eestlane-venelane, pede-homo, hea-halb, näitab teie lühinägelikust. Maailm ei ole vaid mustvalge. Ei ole kõik eestlased mingid pühakud ja samamoodi ei ole kõik venelased idikad.
Levadia näol on tegemist ainsa Eesti klubiga, kes on Euroopas konkurentsivõimeline, klubi logol on Eesti lipp, Levadia mängijad esindavad au ja uhkusega Eesti koondist ning on seal põhitegijad. See vingumine, et 'Levadia on ju tiblade klubi' jne. on ikkagi väga silmakirjalik.

lorenzo
01.08.09, 18:50
nagu ma aru saan on siiski peamine Levadia probleem klubiomanikus ehk Levadas, kes pole eestlane, vaid ukrainlane. huvi pärast siis küsimus Flora fännidele siin (tean et Levadia foorum, kuid osad Flora fännid kindlasti eksivad ka siia)- et kui näiteks mõni araabia naftasheik teeks mingi pakkumise Flora ostuks, millest oleks Pohlakul võimatu keelduda. et vahetate siis klubi või?

Rein
01.08.09, 18:59
nagu ma aru saan on siiski peamine Levadia probleem klubiomanikus ehk Levadas, kes pole eestlane, vaid ukrainlane.

Asi pole Levadas, nad leiavad alati põhjuse (küll on selleks vene rahvuset mängijad ja küll on selleks vene rahvusest fännid kes räägivad aktsendiga eesti keelt).
Lühidalt öeldes- küll on kärss kärnas ja küll on maa külmunud!

marcello
01.08.09, 20:28
Ja jah, isegi kõik need mitmed kümned noormängijad kes Levadia eest mängivad, on tiblad.
Lambakari

zip
01.08.09, 20:49
Kas Europa Liigasse langemise puhul mängitaks kodumäng ikka Kadriorus?

rallikas
01.08.09, 20:51
Kas Europa Liigasse langemise puhul mängitaks kodumäng ikka Kadriorus?

Pohlakuga oli diil, et järgmised Euromängud on kõik A.Le.Coq'il.

jazzjansa
01.08.09, 21:56
Hommik!

Täitsa hullumaja! Käisin siin teemas ca kaks nädalat tagasi ja juba tol hetkel tundus see parastamine ja haukumine ja ilkumine ja tänitamine ning mõnitamine ja solvangute pritsimine üsna jubedana, aga no anna kannatust. See tekst mis siit kahe nädala jooksul aga ka paljudest teistest Meistriliiga alateemadest läbi on jooksnud, ei kannata mingisugust kriitikat. Suhtugem ise "vaenlastest venelastesse" tolerantsemalt, kuid mis veelgi olulisem, sõbralikumalt, suhtutakse ka meisse sarnaselt. Kuidas koer külale, nõnda küla koerale. Või kuidas see Põhja-Läti vanasõna nüüd oligi.. Ei tule venelane sul never-ever hoovi peale käsi laiutama, et kurat sul uus muruniiduk, varatasid kuskilt vä? Küll aga ei saa sama öelda eestlaste kohta. On olnud au kohata selliseid rahvuskaaslastest isikuid.. Ei jõudnud küll kõiki poste väga -väga süvenenult lugeda , aga siin keegi kirjeldas olukorra ilusti "bussijäneste" näite varal lahti. Täpselt nii ongi! Viis pluss sellele posti autorile

Lambiahv
02.08.09, 01:02
Kas TV14 kannab võõrsil mängu ka üle vä?

yheksa
02.08.09, 02:24
Kas mulle ainult tundus vöi kandsidki Levadia mängijad mängul musta linti pluusivarrukal? Teab keegi mis pöhjusel?

Alarikh
02.08.09, 02:30
Kas mulle ainult tundus vöi kandsidki Levadia mängijad mängul musta linti pluusivarrukal? Teab keegi mis pöhjusel?

Vitali Leitanil suri isa.

lennu
02.08.09, 21:10
Nii. Saarelma esimene täispikk mäng Meistriliigas. Keegi mängul käinu võiks rääkida, kuidas mees hakkama sai.

PS! Tundub, et Meistriliiga mängudel peaks kohustusliku toitlustamisega kaasnema kohustuslik suhkruvesi, et tulipead paar kosutavat sõõmu saaksid võtta. Hullumaja valla puhkenud suisa...

rallikas
02.08.09, 21:53
Saarelma oli päris hea. Kiire, tehniliselt tugev, leidis hästi kaaslasi. Lõpus sai ka väravaga hakkama. Levadiale väga hea täiendus.

Nohik
03.08.09, 02:48
Kas keegi teab, mis kanalid näitavad Levadia mängu Ungaris? Milline Ungari kanal? ETV seda mängu näitab?

PraS
03.08.09, 05:24
Kas keegi teab, mis kanalid näitavad Levadia mängu Ungaris? Milline Ungari kanal? ETV seda mängu näitab?

http://liveonsat.com/daily.php?start_dd=05&start_mm=08&start_yyyy=2009&end_dd=05&end_mm=08&end_yyyy=2009

veel pole miskit vist .

gamer
03.08.09, 08:42
Selle asemel saab hoopis Györi karikamängu vaadata.

vibu
03.08.09, 17:25
Nii. Tahaksin tänada neid kahte Levadia vene keelt kõnelevat fänni, kes mind, mitte Levadia fänni koondise särgis, ilusti käe kõrvale võtsid enne viimast Euro mängu (tulin rsk sellisest kohast, et orientiir oli paigast ära ja ei teadnud, kus pool staadion on) ning õllelonksude vahele, mis nad tegid kaheliitrisest kange õlle pudelist tundsid huvi Eesti koondise käekäigu vastu. Rohkem Teile selliseid fänne. Midagi muud ei tahnudki öelda....

NIRK
03.08.09, 17:40

Mingit pidi kindlasti näeb,kuid kohalike kanalite peale küll ei tasu loota. Praegu ehk natuke vara veel otsida aga midagi on juba üleval ka, näiteks - http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=44633&part=sports

Nohik
03.08.09, 19:22
Ma lootsin, et mingi Ungari voi Eesti kanal ikka näitab... saaksin voibla leida pubi, kus saaksin vaadata. Eriti ei viitsi netist kehva kvaliteediga vaadata.

gamer
04.08.09, 08:34
Digi Sport näitab

zip
04.08.09, 12:23
Ei tea kas Neemelo ja muude tegelaste tulek Levadiasse on seotud Zelinski karjääri lõpetamisega?

http://sport.err.ee/jalgpall.php?0596245

taku*
04.08.09, 13:58
no jorhh on juba vanem härrasmees ja ebole niikuinii mujal eriti hakkama ei saanud, samas eesti liigas võib ta päris äss olla, seega minuarust igati loogiline liigutus mõlema poolt.

Rein
04.08.09, 14:02
no jorhh on juba vanem härrasmees ja ebole niikuinii mujal eriti hakkama ei saanud, samas eesti liigas võib ta päris äss olla, seega minuarust igati loogiline liigutus mõlema poolt.

Arvad, et Tehva & Co meelitavad ta järgmiseks aastaks Kaljusse?

taku*
04.08.09, 14:04
??? ahh. mis sa sa sonid, paks?

SDK
05.08.09, 10:09
Une-Mati ütles, et Levadia võitis 3:1 tänase mängu. Levadia esimese kolli lõi 50“ Nikita.

Silver
05.08.09, 11:50
Levadia peab kuuma andma. Eile tegi Maccabi Haifa ulmelist come-backi, jäädes 0:3 taha ja võites lõpuks 4:3, kusjuures viimased kaks väravat lõi Riia Skontost ostetud grusiin Dvalishvili. Nii, et 0:1 kaotusseis polegi nii lootusetu. 90 minuti jooksul võib kõike juhtuda! Pöidlad pihku! :)

zip
05.08.09, 11:53
Tuleb ära, peab tulema. See õnn Wisla vastu ei saanud vaid juhus olla, peab korduma. ;)

HaTe
05.08.09, 12:02
Kas tänast mängu on võimalik kuskilt ka näha?

Van Basten
05.08.09, 12:21
http://www.smotrisport.com/video-52106.html - vaata siit

billy t
05.08.09, 13:00
Levadia fännide kodukale on riputatud intervjuu Marko Kristali ja Vladislav Ivanoviga
http://www.fclt.pri.ee/estonian/interview/21-interview-with-vladislav-ivanov

kuna tõlget eesti keelde veel saidil üleval ei ole, siis tiblakeele vihkajate ning muidu laiskade ja keeleliselt andetute jaoks lisan siia põlve otsas treitud tõlke:

Intervjuu Vladislav Ivanoviga

Täna valitses Levadia leeris rahulik, meeldiv ja rõõmus õhkkond. Poisid nautisid ilmselgelt kaunil päikesepaistelisel päeval treeningut, ajuti isegi veidi lollitati. Ühesõnaga, valitses tõesti suurepärane meeleolu, mis sai ajuti katkestatud vaid siis, kui M. Kaalma lasi väravavahtide treeningu käigus Kütti või Lepmetsa poolt löödud palli väravasse. Pärast treeningut vastasid meeleldi minu küsimustele Levadia treener Marko Kristal ning klubi uustulnuk ja Wisłale löödud võiduvärava autor Vladislav Ivanov.

-Mida te võite öelda ungarlaste kohta, millised nende tugevad ja nõrgad küljed õnnestus teil välja selgitada?
treener Marko Kristal: Nende meeskond läheb väga mobiilselt kaitsest üle ründesse. Väga-väga kiiresti läheb ja on mängijaid, kes võivad ootamatult lülituda nii äärelt kui ka keskelt ründesse. Neil on normaalne tehniline pagas. Miinuseks on asjaolu, et nad mängivad kaitses passiivselt ja loodavad sellele, et keegi ikka on taga julgestamas. Seda oli näha ka nende mängus Rootsi klubiga Meistrite Liiga teises eelringis. Puudus õigeaegne pressing ja tundus, et mõnikord ei teadnud või ei näinud kaitsjad, kus asetsevad Kalmari ründajad.

-Millega võib Levadia Debreceni üle mängida?
M. Kristal: Kui poisid töötavad oma positsioonidel nagu mängus Wisłaga, siis ma arvan, et see annab meile juba mingi edumaa, samas on meie pluss ju ka see, et Ungari meistrivõistlused algasid alles eelmisel nädalavahetusel. Ja vaatamata sellele, et Debrecen oma aasta esimeses meistrivõistluste mängus pani välja 7-8 mängijat reservist, ei ole nende meeleolu siiski kõige parem, arvestades kahte järjestikkust lüüasaamist.

Intervjuu Vlad I.-ga

-Vladislav, kuidas juhtus, et sa sattusid klubisse?
-Läbirääkimised klubide vahel algasid hooaja eel, kuid ei saavutatud mingit üldist kokkulepet. Ja ise tahtsin ma minna välismaale, mängida piiri taga, põhimõtteliselt niimoodi pool aastat läkski – sõidus olles. Viimati viibisin testimisel ühes Ukraina klubis.

-Aga kes Levadiasse kutsus?
-Suvel olin juba Narvas, helistas Marko (Kristal), saavutasime kokkuleppe ja sattusingi siia.

-Levadia eraldas kohe eluaseme?
-Jah, muidugi. Olen täiesti rahul.

-Kuidas meeskonda vastu võeti?
-Hästi, vene keelt rääkivad poisid aitasid, see võimaldas üsna kiiresti kohaneda. Tõsi küll, mõningaid mängijaid teadsin juba ka enne Levadiat ja Nikitaga oleme üldse ammused tuttavad.

-Ütle, kas Vladislav Ivanov on praegu heas vormis?
-Kolm esimest mängu polekski saanud paremini minna - kolm mängu - kaks väravat. Ma mõtlen, et see on hea näitaja, seda enam, et uues meeskonnas, millele lisandub asjaolu, et positsioon, kus ma mängin, on mulle praktiliselt uus (väga ammu ei ole sellel mänginud). Kõik on normaalne, vorm on praegu hea, meeskonnas on hea häälestatus ja minul on hea häälestatus. Kõik mõistavad, et me saatsime korda väikese ime ja me ei kavatsegi sellega piirduda. Olen valmis mänguks ungarlastega ning loodan väga, et saame edasi.

-Nagu ütlesid, siis kõik kolm mängu olid sa resultatiivne, kahes lõid väravad ja Poolas andsid Nikitale söödu, mis viis Krakowi šokini. Kas fännid võivad uskuda Ivanovi jätkuvasse resultatiivsusesse mängus Debreceni vastu?
-Ma arvan, et nad mitte lihtsalt ei või uskuda, vaid neil on täielik õigus nõuda seda nii minult kui ka kogu meeskonnalt.

-Läheme tagasi Wisłaga peetud kordusmängu juurde. See matš oli raskem kui esimene?
-Jah, kuid mitte niivõrd füüsiliselt, kuivõrd vaimselt. Esimesele mängule ju läksime, et teada saada, mida me suudame ja mida laseb vastane teha. Teises aga teadsime, mida tahame, teadsime, et kaitses on vaja teha tööd, et hoida taga nulli. Seetõttu oli psühholoogiliselt raske, teades, et poolakad hakkavad ründama ja üritavad iga hinna eest skoorida.

-Räägi, kas sinu suhtumine fraasi «kui ise ei löö, lüüakse sulle!» on pärast võiduväravat kuidagi muutunud?
-Ei, ma olen seda alati uskunud.

-Räägi sellest resultatiivsest karistuslöögist. Enne lööki rääkisite millestki Kostjaga?
-Variante oli enne lööki väga palju. Me Kostjaga läksime palli juurde ja lihtsalt vaatasime teineteisele otsa ja Kostja ütles mulle pärast kohtuniku vilet: «Vaata, kas mina või sina, kellel on mugavam.». Ja lisaks palus Deniss Malov väga visalt, et talle antaks pall jooksu peale. Me otsustasime, et kuna ma juba kord pidevalt treeningutes sellelt kohalt löömist olen viimistlenud, siis miks mitte lasta mul ka mängus sealt lüüa. Ma ei ütle, et ma neisse ei uskunud ja et ma oleks uskunud, et mina kindlasti sisse löön selle karistuslöögi, aga lõin. Kindlasti ei saa öelda, et pall väravasse otse lendas, kerge vedamine oli, võib-olla pimestas päike väravavahti. Üldiselt tuli välja selline salakaval löök, maapõrkega, kui oleks otse õhust lennanud, siis oleks väravavaht selle ehk tõrjunud.

-Millisele tulemusele mängite?
-Võidule ja meil on ungarlastest lihtsam, sest kuna nemad on favoriidi rollis, on neil kõrged eesmärgid Meistrite Liigas ja nad on kohustatud midagi näitama, on nad ju palju nimekam klubi.

Levadia mängijaga vestles Paul Raz

Myrgel
05.08.09, 13:15
Elame ikka banaanivabariigis küll. Mitte keegi kohalikest kanalitest kes võiksid üle kanda - ei kanna. Kui ma õieti aru olen saanud, siis kohapeal toodab pilti kohalik riigitelevisioon. St kõige lihtsam oleks võimalik ülekanne endale organiseerida ETV'l. Viimane näitab jällegi täna kossu. Kuid milleks on uus noorte-spordikanal ETV2? Arusaadav, et Kaljuveer õppis alles hiljuti ära misasi on suluseis, aga sellegipoolest, kui vaadata kui palju publikut Kadrioru staadionile ennast mängule kohale vedas, võiks ju üks mõelda, et inimestel huvi on.

Praegune seis on selline, et meedias on asi suureks puhutud ja inimestes huvi tekitatud. Aga selle huviga pole mitte midagi peale hakata. Ise me vingume, et huvi Eesti Meistriliiga vastu on nadi, publikut pole ja sponsorid ei taha ka kolmekümne fänni pärast raha loovutada. Praegu on võimalus jalgpallihaigusesse inimesi nakatada ja mida me teeme?

Teen ettepaneku ETV sporditoimetus nördinud kirjadega üle ujutada ja loota, et äkki hakkab midagi liikuma.

Ruutu
05.08.09, 14:14
Tänud, billy t, tõlke eest

erxu
05.08.09, 15:30
billy, aga kui mul ei ole koolis õpetatud vene-keelt. Kas ma siis ka tõesti, olen keeleliselt andetu? :( Või tõesti pean võtma kodus sõnaraamatu kätte ja ise hakkama õppima, et sa kuri mu peale ei oleks.

Sanku
05.08.09, 15:34
-Nagu ütlesid, siis kõik kolm mängu olid sa resultatiivne, kahes lõid väravad ja Poolas andsid Nikitale söödu, mis viis Krakowi šokini. Kas fännid võivad uskuda Ivanovi jätkuvasse resultatiivsusesse mängus Debreceni vastu?
-Ma arvan, et nad mitte lihtsalt ei või uskuda, vaid neil on täielik õigus nõuda seda nii minult kui ka kogu meeskonnalt.

Nõuame-nõuame! :love:

Tänud billyle keeleliselt andetult!

Sanku
05.08.09, 15:36
Une-Mati ütles, et Levadia võitis 3:1 tänase mängu. Levadia esimese kolli lõi 50“ Nikita.

Hehee. Meeldiv kuulda, et ma pole ainuke, kes unes näeb kuidas Niki skoorib.

billy t
05.08.09, 15:44

mhmh, võis küll Niki olla. see jäi mul kuidagi kahe silma vahele. küll aga andsin väravasöödu mina (keskväljalt kannaga efektselt vasakule äärele). lõppseis kahjuks 1:1, st kokkuvõttes kaotus. aga samas, mäng katkes ka teise poolaja alguses, kui debreceni mängijad enam ei viitsinud ja lihtsalt poodi minema jalutasid. kurat, ma ütlen, me oleks võind neid veel võita!

Nahkpea
05.08.09, 15:48
küll aga andsin väravasöödu mina (keskväljalt kannaga efektselt vasakule äärele). lõppseis kahjuks 1:1, st kokkuvõttes kaotus.

Siis on teil jah täna kaotust oodata kui registreerimata mängija sööte jagab. :D

billy t
05.08.09, 15:48
billy, aga kui mul ei ole koolis õpetatud vene-keelt. Kas ma siis ka tõesti, olen keeleliselt andetu? :( Või tõesti pean võtma kodus sõnaraamatu kätte ja ise hakkama õppima, et sa kuri mu peale ei oleks.

aga eesti keelt on ikka õpetatud?
sry .. ma lihtsalt pidin:D
mis ma su peale ikka kurjustan

SDK
05.08.09, 16:36

Kusjuures teine uni oligi mul sellest kuidas ma Nikiga skoorisin. Või ei olnud see uni...

Tundmatu
05.08.09, 18:12

Mulle ei õpetatud koolis inglise keelt.
Loomulikult, kuna tahtsin inglise keelest aru saada, õppisin seda ise

jkddp
05.08.09, 21:27
miski striimi tänaseks ka pakutakse?

rallikas
05.08.09, 21:29
miski striimi tänaseks ka pakutakse?

Siin see on (http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=44633&part=sports)

Mask
05.08.09, 21:53
Kumbki neist kahjuks hetkel ei tööta. 6 minutit on mängu alguseni.

fakeplayer
05.08.09, 21:56
Krt, loodame, et asi tööle hakkab

Mask
05.08.09, 21:58
Teine link hakkas tööle, iraqgoalsi oma.

Mystic
05.08.09, 21:59
http://www.iraqgoals.net/ch5.html

see peaks töötama

tannn
05.08.09, 22:02
http://www.smotrisport.com/video-52106.html

Nohik
05.08.09, 22:03
Normaalne "We have reached the maximum number of streams to your country"

Kaspy
05.08.09, 22:06
Kui vastastel nii julgelt palliga tegutseda lastakse siis see hästi ei lõppe, ise tuleb proovida ka palli hoida !

Ramm
05.08.09, 22:07
Vähemalt on kuulda et Levadia fänne on seal ka paras jagu...see on väga positiivne.

Mystic
05.08.09, 22:07
Ungari kommentaatorid saavad enamike nimede hääldamisega ilusti hakkama:)

CRonaldo17
05.08.09, 22:09
justin.tv pilt kottpime ju putsi

Ramm
05.08.09, 22:09

vaadake sealt!!!

jkddp
05.08.09, 22:11
jusinil mul algul hakkis nüüd ok!

CRonaldo17
05.08.09, 22:12
ikka ei tööta nahhui küll

K1ly
05.08.09, 22:12
ka siin - "We have reached the maximum number of streams to your country"

Nohik
05.08.09, 22:13
Kui keegi mingi muu koha leiab andke palun teada sest ma ei saa seda justin.tv linki vaadata sest ütleb, et koik kohad täis.

Mehhanisaator
05.08.09, 22:13
Kui on Invalid embed code mis siis tegema pean?

CRonaldo17
05.08.09, 22:14
ma justin.tv kuulen ainult häält

Ramm
05.08.09, 22:15

Siin ju pilt olemas,mida te hädaldate!!

Martin
05.08.09, 22:16
Kui keegi mingi muu koha leiab andke palun teada sest ma ei saa seda justin.tv linki vaadata sest ütleb, et koik kohad täis.

http://www.iraqgoals.net/ch5.html

Mul töötab. Just panin ka.

Nohik
05.08.09, 22:16

Siin ju pilt olemas,mida te hädaldate!!

see on see sama justin.tv link millest koik raagivad...

Ramm
05.08.09, 22:17
kRT hea võimalus oli levadial !

NIRK
05.08.09, 22:17
Kurat selle viimase 1-1 oleks pidanud ära lööma !!!!!!!!!!!!!

tauri3000
05.08.09, 22:18
Ei vedanud, Andrejevil oli päris hea võimalus, aga löök ei tulnud väga hea.

Ramm
Realiseerimisega on Levadial suured probleemid...

tannn
persse küll !

CRonaldo17
05.08.09, 22:19
täielik junn, otsin striimi linki, vaatan niikaua õhtulehest

Ramm
05.08.09, 22:20
Levadia tegi vahetuse rsk!! Marmor välja Sisov sisse!

tauri3000
05.08.09, 22:20
Nii kiirelt vahetus, poldud Marmoriga rahul siis või?

jkddp
05.08.09, 22:21
mida te mehed teete!

Ramm
Ei tea,,,,,krt mega tõrje Tibult!!!

Nohik
ok nüüd pole see justintv mind välja visanud siit http://www.justin.tv/goalsoccer_2 Miks tehti juba vahetus? ja see oli ikka jube lähedal väravale...

NIRK
Väga tugeva surve all oleme .. kuid no tuleb vastu pidada .

krissucool
05.08.09, 22:22
Nii kiirelt vahetus, poldud Marmoriga rahul siis või?

Tundus et sai vigastada.Kaitse on küll hetkel täitsa peata õnnekjs vastased ka väga realiseerida hetkel ei suuda.

Ramm
Vb vigastas ennast vms..

CRonaldo17
kuulge mis kanali pealt seda mängu näitab ma mõtlen ungari kanalit

krissucool
05.08.09, 22:23
Uskumatu kala Tenistelt,kaitse on olematu!

Ramm
Tra mis see levadia teeb rsk..!

tannn
Siuke joppamine et levadia juba 2-0 taga pole!
mis te teete seal?:S

stefan viziru
töötav link:

http://atdhe.net/8292/watch-debrecen-vs-fc-levadia-tallinn

Debrcen lammutab täiega praegu

CRonaldo17
05.08.09, 22:24
kuulge mis kanali pealt seda mängu näitab ma mõtlen ungari kanalit

noh vastage

tauri3000
05.08.09, 22:25
Samas on ka Ungarlastel ikka vedanud pisut, nagu näiteks praegu ja Andrejevi olukorras.(kuigi praegu oli kaitse kohustus seal seista, aga ikkagit.)

Nohik
noh vastage

rahu Digi Sport

http://liveonsat.com/daily.php?start_dd=05&start_mm=08&start_yyyy=2009&end_dd=05&end_mm=08&end_yyyy=2009

magicm
Malov sai videokorduse põhjal kollase?

Case
05.08.09, 22:29
http://livetv.ru/en/webplayer/justintv/13453

Mul töötab see.

EgoTrip
05.08.09, 22:30
täielik sihvka kultuur rsk tribüünidel

CRonaldo17
05.08.09, 22:31
olen vist ainuke kes on pildita

Lambiahv
05.08.09, 22:31
täielik sihvka kultuur rsk tribüünidel

See oli eriti hea pilt, kui laiemalt publikut näidati, kõik tegid sama liigutust :D

Mask
05.08.09, 22:32
Ega siin vist kaua ei võta, kui Debecen värava lööb. Tõsiselt halvasti kaitstakse ikka.

Nohik
05.08.09, 22:33
Keda huvitab siis Läti Ventspils sai edasi

Martin
Kollaseid kaarte saab Levadia muidugi igast küljest. Sitt kaitse kah.

Ramm
Soomlane teeb palju praaki...

kaitz
Tore kui tibladele ära lüüakse:D

Mehhanisaator
05.08.09, 22:35
Kurivaim, n'en ainult musta pilti ja kuulen häält:s

Silver
05.08.09, 22:36

Ära nüüd kedagi peksma hakka eks?

Lambiahv
05.08.09, 22:37

Sa ei tahaks nagunii pilti näha :S

Mehhanisaator
05.08.09, 22:38
Sa ei tahaks nagunii pilti näha :S

Hääle järgi tundub et Hungari ründab jah?:S

Lambiahv
05.08.09, 22:39

Ei tea, pole kunagi Hungarist kuulnud.

Nohik
05.08.09, 22:39

Vedanud on et nad ära pole löönud.

krissucool
05.08.09, 22:41
No palju saab õnne olla ühel meeskonnal,maivõi.Ma kujutan ette ,et Prins saab infarkti seal treeneripingil sellise mängu peale.Hea et 4:0 ple

pajan
05.08.09, 22:42
ikka taovad pikka palli ette :/

Ramm
05.08.09, 22:42
Poolaeg võiks lõppeda,poisid saavad natuke hingata...

CRonaldo17
05.08.09, 22:43

huh, õnneks ma pole siis ainuke kes pilti ei näe

CRonaldo17
05.08.09, 22:45
järvela ungaris, tv14 pilti ei näita no kuradi eesti televisioon, etv 2 näidatakse ainulti mingit paska, krt jalkat peab näitama

krissucool
05.08.09, 22:46
järvela ungaris, tv14 pilti ei näita no kuradi eesti televisioon, etv 2 näidatakse ainulti mingit paska, krt jalkat peab näitama

See on antijalgpall mida Levadia seal seni teeb.Aga ehk paraneb,lootus sureb viimasena.

Nohik
05.08.09, 22:46
huh, õnneks ma pole siis ainuke kes pilti ei näe

Teil voib probleem olla selles, et ei ole uuemaid codeceid voi midagi sellist. Sorry ei jaga seda asja eriti aga ma paar korda olen sellise asja nii korda saanud et tombasin igasuguse hunniku codeceid.

Ramm
05.08.09, 22:47
Läbi 1.poolaeg.!

CRonaldo17
05.08.09, 22:48
nii krt zelinski mängu!

metssiga
05.08.09, 22:49
andrejevil ikka võimaluse poeg oli...

CRonaldo17
oot, kas neemelo saab mängida? on ta ültse pingil?

...Jumal...
Ära nüüd kedagi peksma hakka eks?
:D:D:D:D

Aga see Saarelma on küll kehva. Ja kõik plaanid publikust on ühesugused.

krissucool
Neemelo tuli meeskonda peale meeskonna registreerimise lõppu.

Lambiahv
05.08.09, 22:50
oot, kas neemelo saab mängida? on ta ültse pingil?

Selle vooru mängijad olid juba registreeritud enne Neemelo Levadiasse tulemist, niiet Neemelo mängida ei saa.

krissucool jõudis ette.

jkddp
05.08.09, 22:54
keegi jutust ka aru saab?

vahepeal mainiti ka maardu levadiat

kesa
05.08.09, 22:55
Levadial mäng seisab.
Ei saa vist sektoritäiest paljastest poistest pilku eemale.

azxs
05.08.09, 22:57
Need kes näevad musta pilti proovige sama linki mozillaga ja hakkab tööle!

nonoh
05.08.09, 22:59
Need kes näevad musta pilti proovige sama linki mozillaga ja hakkab tööle!

Kusjuures mul siin töö juures on just vastupidi, mozillaga ei tööta, aga IE-ga on asi kogu õhtu normaljonks olnud!

Levadia võiks ühe ära kobistada, siis tekib ehk ruumi järgmise jaoks kah :=)

krissucool
05.08.09, 23:01
Ja vanameister Zelinski toodi sisse.

Lambiahv
05.08.09, 23:01
Hilinesin natuke ja ei näinud, kelle asemele Zelinski tuli?

kesa
05.08.09, 23:02
Tore kui tibladele ära lüüakse:D

Glasgow Celtic pani Moskva Dünnile võõrsil 2-0 ja edasi. Yes!

CRonaldo17
05.08.09, 23:03
Zelinski Tuleb Ja Omab !!!!!

Ramm
05.08.09, 23:05
Zelinski tuleb mängu küll, aga kahjuks mitte Gussevi, vaid hoopis avapoolaja viimasel minutil vigastada saanud Nikita Andrejevi asemel.

Nüüd Andrejev vähemalt 2 hooaega taas Levadia juures,kuna vigastatud ja keegi ei taha...ebaõnn:D

Ruutu
05.08.09, 23:05
Hilinesin natuke ja ei näinud, kelle asemele Zelinski tuli?

Ründaja ründaja vastu, Andrejev

kalev94
05.08.09, 23:06
Vedas rsk super tõrje kaalmalt jalaga.

krissucool
05.08.09, 23:06
Hetkel on Kaalma ainus kes siin kedagi omab,aga kasu sellest väga ple kui Levadia ise mõna ära ei löö.

Ramm
05.08.09, 23:07
traaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..kaua võib niimoodi s*ttuda!!

Mask
05.08.09, 23:07
Omab jah... isegi pallile ei saa pihta.

-RoMaRiO-
05.08.09, 23:08
Kallid foorumlased, võtke kokku ennast!

Kaua võite siin vinguda, kõik levadialased mängivad praegu veri ninast välja, oskused ja pinge lihtsalt ei luba rohkemaks.

Või mis te ootate, et Levadia 90 minutit ründab ja valdab palli?

klounid.

krissucool
05.08.09, 23:11
Kallid foorumlased, võtke kokku ennast!

Kaua võite siin vinguda, kõik levadialased mängivad praegu veri ninast välja, oskused ja pinge lihtsalt ei luba rohkemaks.

Või mis te ootate, et Levadia 90 minutit ründab ja valdab palli?

klounid.

Noo sitt see Eesti jalgpall on,see on tõsi.
Aga mitte nii sitt ei tohiks ta olla.

eika
05.08.09, 23:16
Noo sitt see Eesti jalgpall on,see on tõsi.
Aga mitte nii sitt ei tohiks ta olla.
Mine ja vaata siis oma Mänjuu kuradima pre-season mänge ja ära ohi siin. Aitäh.

jkddp
05.08.09, 23:17
väsivad ära teiseks poolajaks - just nagu eelmine mäng

budu
05.08.09, 23:19
pool tundi veel mängida ja te juba kannate mehed maha.positiivsemalt paluks ja usku ei tohi kaotada,seda tõestas ka eesti korvpall täna.mäng on siis läbi kui kohtuniku vile kõlab

Mehhanisaator
05.08.09, 23:23
Vaikselt minig asi toimib juba, jätkake samas vaimus:)

E: ja nüüd on perses:(

krissucool
05.08.09, 23:23
Mine ja vaata siis oma Mänjuu kuradima pre-season mänge ja ära ohi siin. Aitäh.

Mis sul hakkas,kui mehed sittasti mängivad siis võib ju kritiseerida ja nagu ma ühes eelmises postis kirjutasin siis ma loodan ,et ehk suudavad ennast kokku võtta ja paremini mängida.Me kõik oleme näinud ,et Levadia on võimeline ka paremini mängima kui nad seni seda teinud on.

Nohik
05.08.09, 23:24
pool tundi veel mängida ja te juba kannate mehed maha.positiivsemalt paluks ja usku ei tohi kaotada,seda tõestas ka eesti korvpall täna.mäng on siis läbi kui kohtuniku vile kõlab

Heh loodetavasti kehtib siis seadus, et kui ise ei löö siis lüüakse sulle.

NIRK
05.08.09, 23:24
Ivanov päris hea täiendus ning levadia saab ise ka rohkem palli.Mäng läheb paremaks aga eksida ei tohi !

Ramm
05.08.09, 23:25
Läbi!!!!traaaaaaa

tannn
läbi kh ..

Lambiahv
Debreceni juhib. Oi jah...

Shermann
And it's gone

Pole hullu. Euroopa Liigas veel lootust on.

kalev94
Läbi kõik 1-0 ungarlastele.Uefa cup siis järgmiseks.

Sen
"Võtke välja poisid, see on kingitus teile!
See on sambajalgpall!"
Ott Debrecenist.

Ramm
05.08.09, 23:26
Putsi...tra see kaitse....aga pole hullu....tegid mis suutsid..samas sisovi pask.

jkddp
05.08.09, 23:26
tagumine post tühi

Shermann
05.08.09, 23:27
Mida see Šisov küll tegi?

kesa
05.08.09, 23:28
Debreceni paljad poisid tegid tiba lõket.

jansa
05.08.09, 23:28
...kas sama neeger kes Tallinnaski mängu tulles suht ruttu värava lõi?

Ungari guljash jääb vis seekord söömata....

Mask
05.08.09, 23:29
ja muidugi jätkatakse pikka palli ette tampimisega. Võiks natuke riskida ka juba, kuna kaotada pole nagunii enam midagi.

eika
20 minutit veel mängida, imesid võib juhtuda :)

tkkt
levadia on eriti pask. muud ei olegi öelda.

ainult teniste ja somm(mööndustega) on normid.

Shermann
05.08.09, 23:30
...kas sama neeger kes Tallinnaski mängu tulles suht ruttu värava lõi?
Leandro lõi, see must vend oli väravale eelnenud olukorras 1-1 Tibuga.

kuuraa
05.08.09, 23:33
võiksite realistid olla, rohkemaks taset ei jätkugi.
loodame, et tase allpool tuleb meile samuti mängitav vastane.
pole läbi veel midagi.

Peeter I
Kuidas Lätlased suutsid tugevama, aga Levadia ei suuda sellegi vastu?

Mehhanisaator
Mis võimalus, ma ei mõista miks ikka 1-0:S

Lenno
05.08.09, 23:34
ilus tõrje kaalma poolt

NIRK
05.08.09, 23:34
Tehku kolmas vahetus ära .. Malov ja jälle võimalus ja milline ..

tkkt
05.08.09, 23:36
jeee. punane.

Lenno
05.08.09, 23:36
feik kaart oli see küll.Selle eest saab levadia edasi

Shermann
05.08.09, 23:37
Laguneb ära...

NIRK
Väike koduvile ka algusest peale ..

Peeter I
Fantast mäng.

tkkt
05.08.09, 23:38
Mis võimalus, ma ei mõista miks ikka 1-0:S

mis koduvile. huumori poisid. normaalne vile on. ja ma ka ei mõista miks ikka 1-0. peaks 7-0 või 7-1 olema.

kesa
05.08.09, 23:40
Eelmine hooaeg külastas Debreceni mänge keskmiselt ligi 5000 pealtvaatajat.
Seda seltskonda, kes Tibu seljataga pesitseb vaadates, võib vist väita, et Ungaris ollakse fännide suhtes küllaltki tolerantsed.
Hea, et Eesti riigitelevisioon mängu üle ei kanna, paljud puritaanid oleksid šoki äärepeal.

Lenno
05.08.09, 23:49
läbi nüüd see mäng

Mehhanisaator
05.08.09, 23:52
Kas nüüd Uefa cupi(ei mäleta uut nime) PO ring?

Kaspy
05.08.09, 23:52
Mängu lõpu intervjuu ehmatas pisut ära, vaatasin esimese hooga et Jelena Glebova on Ungarisse reporteri ametit läinud proovima :D
Igaljuhul,tugevam võttis oma, see on selge, nüüd tuleb UEFA Cupil üritada võimalikult edukas olla.
Head meelt tegi Tibu esitus, tüüp on end taas käsile võtnud ja näitab üsnagi nauditavat mängu :)

Shermann
05.08.09, 23:54
Kas nüüd Uefa cupi(ei mäleta uut nime) PO ring?

Euroopa Liiga on see ikka.

Vastus on jaatav.

kapitan
05.08.09, 23:55
Gussev ja soomlane, täiesti 0. Kolm korraliku võimalust ka ainult oli (Ivanov, Gussev, Zelinski). Loodame nüüd vaid, et Andrejev paraneb ja ka Marmor sai vist viga (ei pannud tähele)? Nüüd, kus minnakse Europa League, siis kas Neemelot ei anna registeerida kuna tegu teise turniiriga?

Shermann
05.08.09, 23:56
Nüüd, kus minnakse Europa League, siis kas Neemelot ei anna registeerida kuna tegu teise turniiriga?

Peaks ikka saama.

midfielder
05.08.09, 23:56
Klassivahe oli tänases mängus ilmne, kuigi nädalatagune mäng oli märksa võrdsem.

PS. Digispordi kommentaator mainis ühes episoodis kui Teniste palliga oli, midagi FC Utrechtist temaga seoses. :rolleyes:

Peeter I
05.08.09, 23:57
Mis meeskonna Levadia vastu endale saab nüüd?

kesa
05.08.09, 23:59
Õhkkond staadionil oli isegi läbi tibatillukese striimi kaudu vaadates võimas.
Edu madjaritele!

NIRK
06.08.09, 00:06
Šisov hoidku omal jalad all noh .. ei tea mis andeid tal on aga palliga on ta alati täiesti ebakindel ei tea mida teha alailma lahmib valimatult pikka ette, pettumus. Teistele mõeldes Nikita oli väga hea suutis palli hoida, Indrekuga oleks eriti hea võinud olla, kahju et vigastus .. Ivanov üllatas näitas head tehnikat pole midagi halba öelda. Puri ja somm proovisid ilusaid liigutusi korda saata mis eriti välja ei kippunud tulema eriti soomlase 1. poolaeg. Ning tihti peale laiutas keskväli käed laiali sinna mängiti vähe. Peaasi ,et nüüd motivatsiooni jätkub ka edasiseks !

Aramis
06.08.09, 00:17
Mis meeskonna Levadia vastu endale saab nüüd?

Ära küsi rumalaid küsimusi ..näed targem välja.
Mängust - mule jäi silma just Sander Puri. AOleks väga imelik, kui see mees 2010 välismaa klubis ei mängiks.

fcfloraforever
06.08.09, 00:18
[QUOTE=Aramis;1063047]Ära küsi rumalaid küsimusi ..näed targem välja.
QUOTE]

Mis selles küsimuses rumalat oli? Levadia jätkab nüüd ju Euroopa Liiga play-offis.

loll123
06.08.09, 00:29
nahk ja mäng oleks täitsa teist moodi välja näinud.

erxu
06.08.09, 00:30
aga eesti keelt on ikka õpetatud?
sry .. ma lihtsalt pidin:D
mis ma su peale ikka kurjustaneiei, eesti-keelt ikka on jah. Seda ma oskan. Aga lihtsalt sai valitud Saksa-keel, vene-keele asemel.

Aga,
pole hullu Levadia. Hoidsite Eesti lippu ikka kõrgel ja jätkake nüüd ilusti Euroopa Cupil :P edu teile! :)

Varikonto
06.08.09, 00:33
Ma ei imestaks, kui Nahk 2013 välismaal mängiks!

Aramis
06.08.09, 00:46
[QUOTE=Aramis;1063047]Ära küsi rumalaid küsimusi ..näed targem välja.
QUOTE]

Mis selles küsimuses rumalat oli? Levadia jätkab nüüd ju Euroopa Liiga play-offis.

Miks sa ei võinud natuke pingutada ja endast mitte rumalat muljet jätta?
See ei ole teie mainele hea. Aga no mis ma siin muretsen.
Kui nüüd võimalike vastaste rive vaadata, siis kurioosne on see,et siit Meistrite liiga poolet langeb sobivamaid satse, kui need kes on juba ootamas. Palju oleneb loosiõnnest, aga reaalsus on siiski kahe viimase vastase klassiga meeskonna vastu saamine. Aga eks näis.

midfielder
06.08.09, 00:57
Kõigepealt tuleb oodata homsed europa league 3 eelringi kordusmängude tulemused ja reedel vahetult enne play off roundi loosimist peaks uefa lehel ka asetatud ja mitte asetatud satsid erinevatesse pottidesse paigutatama. Sellest kõik sõltubki, millisesse potti Levadia satub. Kuna 38 paari on, siis tõenäoliselt jagatakse need omavahel 4 või 5 paariga kastidesse. Eelmise ringi loosimisel just nõnda toimiti.

Kuid vastased on muidugi esmapilgul ikka enamuses Wisla ja Debreceniga võrreldes klass kõrgemad, kuigi võib asetatud meeskondade sekka sattuda ka sarnase klassiga klubisid.

Siit lehelt alla kerides 4 th Qualifying Round all näeb võimalikke opponente silmas pidades, et kõik kõrgema koefitsendiga satsid muidugi ka edasi pääsevad va need kes alles järgmisest ringist mänge alustavad.

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/seedel2009.html

kesa
06.08.09, 08:51
Järvela paneb kümnesse!!!

Miks Levadia kaotas?

Sest jalgpall on Ungaris kultuuri lahutamatu osa. Vingeima tõestuse sellest said Levadia mängijad vahetult enne avavilet, kui terve staadion ilma mingi märguandeta püsti tõusis ja Ungari hümni a capella ette kandis! Madjaritemaal on lihtsalt nii tavaks ja kõik teavad seda. "Ära ei ehmatanud, aga imelik oli küll," tõdes Puri.

Ungari jalgpalli kultuurkihi viljakusele osutavad asjaolud kiiskasid silma igast suunast: publik oli 15 minutit enne matši algust oma kohtadel, mitte ei tungelnud endiselt sissepääsude juures; Debreceni fännklubi kaasaelamine oli organiseeritud pigem NATO tasemel sõjaväeparaadile kohase põhjalikkusega; publiku asjatundlikkus paistis välja igast liigutusest ja hõikest......

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=340698

CRonaldo17
06.08.09, 09:35
Nalja tahate kuulda, FC Sheriff Tiraspol (Moldova) võitis Tsehhi Slava Praguet tänu võõrsil löödud väravatele

budu
06.08.09, 11:14
http://www.sportnet.ee/artikkel/87128

JanK
06.08.09, 12:14
Nalja tahate kuulda, FC Sheriff Tiraspol (Moldova) võitis Tsehhi Slava Praguet tänu võõrsil löödud väravatele

... või Shaktar ei saanud edasi, sest

Mullu UEFA karikasarja võitnud Ukraina klubi Donetski Šahtar ei pääsenud Meistrite liiga kolmandast eelringist edasi, kuna võõrsil mängiti Rumeenia klubi FC Timisoaraga 0:0 viiki. Kuna esimene mäng Ukrainas oli lõppenud 2:2 viigiga, siis pääses Rumeenia meeskond tänu võõrsil löödud väravatele edasi.

magicm
06.08.09, 18:37
Eile mängumelus juba küsisin, kuid jäin vastuseta. Kas Malov sai esimese kollase videokorduse põhjal?

Kaspy
06.08.09, 23:29
Võimalik, igaljuhul käsi ta väga imestunult laiutas, kuigi viga ka vist siiski oli.

North
06.08.09, 23:30
Khmm, hea reis oli... Kahjuks edasi Levadia ei pääse. Nüüd ootame kellega Euroopa liigas mängime.
Ja veel sellel laupäeval ootame kõiki Kadrioru Staadionil, kell 17:00 algab mäng Tammeka vastu.

http://est.futfor.com/wp-content/uploads/2009/08/wgs.jpg

Hellik
07.08.09, 12:11
Nüüd ootame kellega Euroopa liigas mängime.

http://www.uefa.com/competitions/uefacup/news/kind=1/newsid=870394.html

Levadia võimalikud vastased siis Villarreal, Brugge, Fulham, Galatasaray või Tel-Avivi Hapoel. Loosimine täna kell 14:30

TIBLA
07.08.09, 12:20
Nooh jalgpallifännina vaadates võiks kül Villareal ja Fulham tulla, aga Eesti jalgpalli poolehoidjana - Hapoel.

ROOTSI KUNN
07.08.09, 12:22
Belgia Brugge ja juutide Hapoel oleksid ilmselt kõige sobivamad.
Aga ,kui tuleb Galatasaray siis TSHIM-BOM :)

-mirko-
07.08.09, 12:27
Levadia, võta välja!
Tammeka teeb siin nüüd oma üllatuse:D
Objektiivselt võttes, ei oska ma küll öelda mille pealt, aga ehk üllatusi juhtub. Eriti kui Levadial ilmselt pole nii lihtne keskenduda Tammeka vastu, arvestades viimase aja mänge natuke asjalikemate satsidega.

Aga igatahes loodan siiralt üllatust siit:
Tammeka saaks vajalikke punkte ja enesekindlust
Levadia aga läheks püha viha täis ja tooks Euroopast karikapoisi ära!

Silver
07.08.09, 12:30
Vastaseks võiks tulla Villarreal, Fulham või Galatasaray.

Galatasaray tulek oleks muidugi ülibueno! Baros, Elano, Kewell, Cetin, Keita, Turan, Linderoth jne. Mõnus! Lisaks võõrsilmäng, mis võiks kujuneda Levadia kuttidele üheks elu võimsamaks Türgi saunaks! :)

Sen
07.08.09, 12:39
Vastaseks võiks tulla Villarreal, Fulham või Galatasaray.

Galatasaray tulek oleks muidugi ülibueno! Baros, Elano, Kewell, Cetin, Keita, Turan, Linderoth jne. Mõnus! Lisaks võõrsilmäng, mis võiks kujuneda Levadia kuttidele üheks elu võimsamaks Türgi saunaks! :)

Oi Gala oleks super!
Mul särk juba olemas! CimBom Galatasaray, CimBom Galatasaray!!! ;)
Şampiyon Cimbom bom!!

marcello
07.08.09, 12:49
Krt, kui juba naguinii minek on siis oleks võinud ikka Villa, Ajax või Hamburger võimalikud vastased olla. Praegusel juhul- Gala või Fulham palun

käbi
07.08.09, 13:34
Nagu miskit gloryhunterid vms. Ma ikka tahaks Brugget ja kaotavat Brugget näha.

luisfigo7
07.08.09, 13:59
villareali tuntumad mehed: senna,cazorla,pires,capdevilla,nilmar,rossi, Llorente

billy t
07.08.09, 14:05
villareali tuntumad mehed: senna,cazorla,pires,capdevilla,nilmar,rossi, Llorente

ei tea, ei tunne. juudid jäävad. mazel tov!

kalev94
07.08.09, 14:40
Võiks just juudid saada siis on mingi võimalus võita ka ja alagrupis saab kindlasti juba palju rohkem nimekaid klubisi vasta ju.Niiet mina küll ei looda ,et praegu nimeka vastase saame.

HaTe
07.08.09, 15:13
Loodame siis Villarreali peale:D

Tundmatu
07.08.09, 15:44
Vastaseks siis Türklased...

Kasper
Galatasaray - FC Levadia Tallinn

E: Ehk suht lootusetu tundub see värk olevat.

Karla
Galatasaray tuligi:D

midfielder
Galatasaray. Tõenäoliselt üks tugevamaid klubisid läbi aegadega, kes ametlikes euromängudes meie klubidega kokku läheb (va too Milani sõprusmäng Floraga 1998 augustis). Hetkel uefa klubide rankingus 51 kohal. Põhineb viimase nelja hooaja tulemustele euroopas ning viienda hooaja punktid arvestatakse jooksvalt selle kampaania jooksul juurde.

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method4/trank2010.html

Kaspy
07.08.09, 15:46
Näeme kodus ehk fantastilisi fännegi?;)

Raivo19
07.08.09, 15:47
Kellel siin s2rk oli juba olemas? Pange soojenduseks juba Tammeka m2ngule selga :D

Sen
07.08.09, 15:47
Galatasaray.

Juhuuuuuuuuuuuuuu!!!
Isegi Rootsi Kunnist olete te seekord ilma :D
Otsi Kunn nüüd särk kapist välja!
CimBom Galatasaray, CimBom Galatasaray!!!
Şampiyon Cimbom bom!!

magicm
07.08.09, 15:49
Nüüd viiks ainult tohutu ime alagrupiturniirile. Elano, Baroš, Kewell. Köhköh.

luisfigo7
07.08.09, 15:49
http://www.galatasaray.org/en/futboltakimi/
galatasatay kogu tiim
PS. nende treener on frank rijkaard

jee karukägistaja tuleb jälle eestisse :D

-RoMaRiO-
07.08.09, 15:50
Võõrsil pole mõtet Levadial tulemusele mängida :)

Ega edasipääsule vist väga mõelda ei saa, või noh poleks saanud ükskõik, mis vastasega.

omanik
07.08.09, 15:52
Juhuuuuuuuuuuuuuu!!!
Isegi Rootsi Kunnist olete te seekord ilma :D
Otsi Kunn nüüd särk kapist välja!
CimBom Galatasaray, CimBom Galatasaray!!!
Şampiyon Cimbom bom!!

tubli Sen, ilmselt varsti koondise mängude ajal oled ka vastastribyynil...

Kaspy
07.08.09, 15:54
Vähemasti suudab Levadia fantastilisi vastaseid väiksesse Eestisse tuua :)

erxu
07.08.09, 15:58
http://www.youtube.com/v/tC4k6Dn2QqQ Ma arvan, et Galatasaray fännid on juba need, kes on nii kuulsad keda tahaks näha. :P

Sen
07.08.09, 16:03
Käisime Kunni ja Fittiga veebruaris Galatasaray-Kocaelispor mängu vaatamas.
Galale oli see nagu õudusunenägu, kaotati tabeli eelviimasele 2-5
Fitti ju suur Gala fänn, tuled nüüd meie sekka?
Billyl peaks ka Gala särk olema, või oli see pusa? Kena asi oli igaljuhul :)

Ramm
07.08.09, 16:10
Millal piletid müüki tulevad?

Nohik
07.08.09, 16:10
tubli Sen, ilmselt varsti koondise mängude ajal oled ka vastastribyynil...

ah jäta ta rahule, eks temagi tahab vahest proovida selga meeskonna särki, mis on vähemalt voimeline oma riigi meistritiitli eest voitlema.

Jasper
07.08.09, 16:16
Millega tervitavad liidsi fännid ebajumal Kewelli kauaoodatud saabumist maarjamaale?

billy t
07.08.09, 16:19
Billyl peaks ka Gala särk olema, või oli see pusa? Kena asi oli igaljuhul :)

oh jah, kaunis, ilusad värvilised paelad ja puha.
paraku oli see mul viimati seljas, kui fitti aeda värvisin ja nüüd kaunistavad seda valged plekid.
ei sellega kõlba enam inimeste sekka minna:D

Sen
07.08.09, 16:22
ah jäta ta rahule, eks temagi tahab vahest proovida selga meeskonna särki, mis on vähemalt voimeline oma riigi meistritiitli eest voitlema.

Ära hiilga oma lollusega :D

Floral on täpselt samapalju riigi meistritiitleid sel sajandil kui Galatasarayl ;)