320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

    Algselt postitas Jaan


    Djatshenko, Pari, Leitan, Rõtshkov, Aristov, Rõshkevitsh. Ükski neist pole sel hooajal pidevalt algkoosseisus olnud, kui kõik mehed olemas.
    No nüüd sa küll paned veits mööda. Pari ja Rõtshkov on kindlalt rohkem platsil käinud kui näiteks Purje , keda sa üldse ei maini. Kusjuures Rõtshkovi on väga stabiilselt kasutatud vähemalt poole mängu ulatuses. Ja kindlasti ei saa pingipoiste hulka nimetada Leitanit, kes peale Arbeiterit on ründajatest kõige tihedamini väljakul käinud.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

      Algselt postitas Martin


      Kuressaare pole just Sõrve oma tasemelt...
      Treener ütles kindlasti: \"Poisid, mängime oma mängu\".
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

        Algselt postitas Amadeus


        Algselt postitas Jaan


        Djatshenko, Pari, Leitan, Rõtshkov, Aristov, Rõshkevitsh. Ükski neist pole sel hooajal pidevalt algkoosseisus olnud, kui kõik mehed olemas.
        No nüüd sa küll paned veits mööda. Pari ja Rõtshkov on kindlalt rohkem platsil käinud kui näiteks Purje , keda sa üldse ei maini. Kusjuures Rõtshkovi on väga stabiilselt kasutatud vähemalt poole mängu ulatuses. Ja kindlasti ei saa pingipoiste hulka nimetada Leitanit, kes peale Arbeiterit on ründajatest kõige tihedamini väljakul käinud.
        Kotenko - Shishov, Hohlov-Simson, Cepauskas, Kruglov - Vassiljev, Nahk, Dmitrijev, Dovydenas - Purje, Arbeiter (Voskoboinikov).

        Tugevaimate vastaste puhul on koosseis selline olnud. Kuigi jah, Leitani osas on sul tõesti õigus, kontrollisin järgi. Samas, see ongi Levadia tugevus, et ühtlane vahetusmeeste pink, keegi ei lange ansamblist välja. Rõtshkov ja Pari siiski, kui kõik pulgad olemas, on umbes 2.-3. vahetusmehed keskväljale (Nahk, Dmitrijev, Vassiljev, Dovydenas, Leitan on ees, Ratnikov kuskil nende tasemel).
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

          Allo

          Nii tore on sind parandada Jaan
          Pari on viimastel hooaegadel eelkõige kaitses mänginud, nii ka selle hooaja lõpus. Muidu sul tuline õigus.

          Parimatega
          Eestlane Finsbury Parkis

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

            Pikk intervjuu Levadaga Molodjosh Estoniis. Panen siia ühe lõigu, mis mind tõeliselt hämmastas ja näitab tema suhtumist Eesti koondisesse.

            Krasnodari lendate? Kellele kavatsete Vene - Eesti mängus pöialt hoida?

            Kindlasti lendan. Lendab ka Juri Tshurilkin, kel seisab seal ees rida kokkusaamisi, s.h. ka meie mängijatega.
            Isegi ei tea, kellele kavatsen pöialt hoida. Kui Eesti mängiks Ukrainaga*, poleks vist paslik küsida. Siin on minu jaoks väga oluline, kes Eesti koondises mängivad. Ma pole ammu niimoodi Eestile kaasa elanud, kui Liechtensteini mängus, kus Kotenko esimest korda väravas seisis.
            Kui mängivad meie kasvandikud - on üks asi. Kui ei - on meeleolu muidugi teine.

            *Levada on rahvuselt ukrainlane.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

              kas roman abramovitsh peaks inglise--ukraina/venemaa mängus inglismaale kaasa elama kuna ta on juhuslikult ühe inglise klubi omanik?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                estonil õige tähelepanek
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                  Algselt postitas Chazlor


                  Allo

                  Nii tore on sind parandada Jaan
                  Pari on viimastel hooaegadel eelkõige kaitses mänginud, nii ka selle hooaja lõpus. Muidu sul tuline õigus.

                  Parimatega
                  Tõsitõsi. Ma ise nägin teda suvel poolikus sekkumas, seetõttu tegin ennatliku üldistuse.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                    Algselt postitas Jaan


                    Algselt postitas Chazlor


                    Allo

                    Nii tore on sind parandada Jaan
                    Pari on viimastel hooaegadel eelkõige kaitses mänginud, nii ka selle hooaja lõpus. Muidu sul tuline õigus.

                    Parimatega
                    Tõsitõsi. Ma ise nägin teda suvel poolikus sekkumas, seetõttu tegin ennatliku üldistuse.
                    Kevadistes kontrollkohtumistes mängis ta ka poolikus.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                      Argo Arbeiter ja Mati Pari lõpetasid profikarjääri. Link.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                        Läksin mina täna TTÜ jõusaali oma vanu konte liigutama ja kohe sattusin kokku Levadia -2 kuttidega ,kes seal Hepneri ja mingi teise tolguse juhendamisel trenni tegid.
                        Mina muidugi mingi profisportlane ei ole aga sellise trenniga kasvaks mul küll sammal selga. Osa venkareid olid laisad,riided olid räpased ja pesemata. Teised olid jälle täitsa vastupidi. Eesti poisid ,kes Levadias mängivad tegid omaette pundis ja olid asjalikud. Aga kõige suurem oli mu üllatus ,kui nägin Levadia uut täiendust kahe noore ja andeka eestlase näol. Poleks iial uskunud aga paistab ,et money talks....
                        Teen asja vähe huvitavaks ja lasen pakkuda ,kes need kaks kutti seal olid Vihjeks nii palju ,et tegu pole Tallinna poistega ja nad on teatud vanuseastme koondises.
                        Kes on need kaks eestlast ,kes on nüüd Levadale terve koorma metalli võlgu?
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                          Pakuks Konsa ja Roops.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                            tibla jääb tiblaks tuleb tõdeda ja mõningad erandid kellesse suhtun suure lugupidamisega (a\'la Stepanov) kinnitavad reeglit.
                            www.jkpiraaja.ee

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                              Algselt postitas ROOTSI KUNN


                              Läksin mina täna TTÜ jõusaali oma vanu konte liigutama ja kohe sattusin kokku Levadia -2 kuttidega ,kes seal Hepneri ja mingi teise tolguse juhendamisel trenni tegid.
                              Mina muidugi mingi profisportlane ei ole aga sellise trenniga kasvaks mul küll sammal selga. Osa venkareid olid laisad,riided olid räpased ja pesemata. Teised olid jälle täitsa vastupidi. Eesti poisid ,kes Levadias mängivad tegid omaette pundis ja olid asjalikud. Aga kõige suurem oli mu üllatus ,kui nägin Levadia uut täiendust kahe noore ja andeka eestlase näol. Poleks iial uskunud aga paistab ,et money talks....
                              Teen asja vähe huvitavaks ja lasen pakkuda ,kes need kaks kutti seal olid Vihjeks nii palju ,et tegu pole Tallinna poistega ja nad on teatud vanuseastme koondises.
                              Kes on need kaks eestlast ,kes on nüüd Levadale terve koorma metalli võlgu?
                              Kõigepealt palju õnne mulle juubeli postituse puhul!
                              Pakun, et mõni Tartu SK-10 mees.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                                Algselt postitas Jaan


                                Pakuks Konsa ja Roops.
                                Sa eksid. Nad ei lahku Tammekast. Veel vähemalt mitte.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X