PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

UrmoT
21.08.09, 01:18
Sinust on liiga palju haisu... pese end, loom.

haha@sinust on liiga palju haisu :D:D:D ära pane pahaks, aga õpi keel selgeks kui tahad sõimata kõigepealt.
Loodetavasti saab Puri terveks kodumänguks, kui ta suudaks kodus hea mängu teha, siis kindlasti tekiks veel võimalus enne sügist väljamaale kodida.

Sen
21.08.09, 01:18
eks varsti tuleb senaator ka siia ja siis on oodata mõtteteri häid.

Ei mingeid mõtteteri :D
Vaatan ja kuulan etv-st ilusaid Eesti laule!
Cim Bom Galatasaray ;)

elx
21.08.09, 01:19
Vastane annab loobumis võidu 2kki
Sellest ei pruugi kasu olla.. pole reglitega kursis, kuid kirja minev kaotus ei pruugi piisav olla. Samas mine tea, ehk on reegel, et loobumisvõidu andjat edasi ei lasta?

kesa
21.08.09, 01:19
haha@sinust on liiga palju haisu :D:D:D ära pane pahaks.
Loodetavasti saab Puri terveks kodumänguks, kui ta suudaks kodus hea mängu teha, siis kindlasti tekiks veel võimalus enne sügist väljamaale kodida.

Mida rutem ta Levadiast minema saab, seda parem.
Sama sooviks Tenistele, Marmorile ja Einole.

UrmoT
21.08.09, 01:23
Ei mingeid mõtteteri :D
Vaatan ja kuulan etv-st ilusaid Eesti laule!
Cim Bom Galatasaray ;)

ahh? ja ma just panin teleka kinni, kui kell 22.40 oli Märkamisaja asemel MM hoopis etv-s, oleks teadnud, et hiljem hakkab, nüüd vist hilja juba raisk. :(

Art1
21.08.09, 01:29
Arusaadav,et ebaõnn.Eks selle taha ka 6. värav jäi...

vincent
21.08.09, 02:02
Väravaid igale maitsele:

http://www.youtube.com/v/Ze0H517tkmc

üsna debiilselt lastud tegelikult kõik, v.a see Kewelli oma. Kõigepealt rikošett, siis ei üritagi mitte keegi lööjale peale minna, kuigi on üsna ilmselge, et lahti mängitakse, ja pendla puhul tundub ka, et Tenistel poleks vaja olnud seda viga teha, Kaalma oleks ilusti enne Barošt kätte saanud. Leitani suurepärane pealöök on muidugi veel täielik kirss tordil. Kahju, et just oma prohmakad nii suurelt kätte maksid.

kaitz
21.08.09, 02:23
Leitani värav on meistriklass:D

Riks
21.08.09, 02:31
Rijkaard kihistas omavärava peale naeru.

Nahkpea
21.08.09, 02:53
aga tänane mäng - eks vigastused ja ebaõnn tegid oma tö

Mitte vigastused ja ebaõnn, vaid selge tasemevahe. Galatasaray on tippklubi, kellega pole ühelgi maailma suurtest ja vägevatest kerge mängida.

CM
21.08.09, 02:55
Mitte vigastused ja ebaõnn, vaid selge tasemevahe. Galatasaray on tippklubi, kellega pole ühelgi maailma suurtest ja vägevatest kerge mängida.

eriti tema juures

käbi
21.08.09, 03:20
seletage mulle penalti lahti, mis seal viga oli?

Mister
21.08.09, 03:34
seletage mulle penalti lahti, mis seal viga oli?

Selgelt Teniste ju hoidis vastast käest kinni. Kui vastane vabalt oleks jooksnud, siis ta oleks varbaotsaga selle palli vabalt sisse löönud. Eks vastane seal lõpus väikese daivi tegi, aga no üldiselt õige pennu.

Kaspy
21.08.09, 10:30
Galatasaray jättis väga võimsa mulje, juhul kui koosseisu suudetakse hoida / täiendada usun et näeme neid järgmine aasta Meistrite liiga play offis

Leitani omavärav oli ikka väga väga kole

Väga kurb on. See mäng näitas paraku taset meie meeskondade ja ülejäänud Euroopa vahel. OK Gala on kodus meeletult tugev, ükskõik kes vastaseks on aga siiski, selleks et Euroopas edukas olla, tuleb ka selliste meeskondade vastu võõrsil hästi mängida.

Gallacher
21.08.09, 12:59
Leitani omavärav polnud mideagi nii kole, eriti omavärava kohta.

17
21.08.09, 13:21
Leitanil oli nii hea positsioon, et ta lihtsalt ei saanud löömata jätta..

erxu
21.08.09, 13:38
Leitani pealöök oli küll jah võimas, kuid kurb et nii hullult siis läks. Kui hull Sander Puri vigastus on?

Ja mis see Rijkaard naerab nahhuii, nõrkade vastu võib ta küll kõva mees olla aga tuletagu oma aegu barca lõpus meelde. Hea, et koosseisu üldse paika veel viitsis panna.

elx
21.08.09, 14:08
2-0 karistuslöök oli mõistetamatu.. kas müür polnud paigas või kuidas saab sedasi pall müürist mööda ning müüri taga olevasse nurka? nii suurt vinti ei saa ju ometigi peal olla. Igal juhul supertöö lööja poolt.
4-0 oli ka jube täpne ja ilus löök, meie liigas naljalt selliseid väravaid ei näe.

Vova
21.08.09, 15:18
Tavaliselt naerdakse siis, kui inimesed on rõõmsad ;)

Sen
21.08.09, 17:44
Ja mis see Rijkaard naerab nahhuii, nõrkade vastu võib ta küll kõva mees olla aga tuletagu oma aegu barca lõpus meelde. Hea, et koosseisu üldse paika veel viitsis panna.

Ma naersin ka nii et kõht kõveras, seda enam et leitani värav tõi mulle 1900 raha sisse :D

Jaak
21.08.09, 18:00
Ma naersin ka nii et kõht kõveras, seda enam et leitani värav tõi mulle 1900 raha sisse :D

palju sa sellest Leitanile lubasid? :)
väravast jäi küll selline mulje nagu ta oleks meelega palli sisse löönud.

smörgåsbord
21.08.09, 18:00
Ma naersin ka nii et kõht kõveras, seda enam et leitani värav tõi mulle 1900 raha sisse :Dmida sa Eesti jalgpalli foorumis teed, idioot?

Sunderland
21.08.09, 18:22
Tasemevahe pääses lõpuks ikka maksvusele ja Gala võttis oma. Eks kodus üritatakse paremini ja loodetavasti suudetakse vähemalt üks koll ära lüüa. Kui hull S. Puri vigastus on?

Peeter I
21.08.09, 18:40
Tasemevahe pääses lõpuks ikka maksvusele ja Gala võttis oma. Eks kodus üritatakse paremini ja loodetavasti suudetakse vähemalt üks koll ära lüüa. Kui hull S. Puri vigastus on?

Väga palju pole sellest vigastusest rääkitud nii et ei tohiks hull olla.

deutscha
21.08.09, 20:24
Vitali omavärav oli klass omaette ...

magicm
22.08.09, 01:42
Puri läheb täna röntgenisse ja siis selgub täpsemalt, kas üldse on midagi viga.

xrip55
22.08.09, 02:13
Vitali omavärav oli klass omaette ...

ma oleks andnud sellele kuldpalli aga kahjuks oli vale värav

Kasepats-Pidur
22.08.09, 21:00
Vana Neemelo Tartsi koll ju.
http://www.youtube.com/v/MbH-q4lloHI

Siimphoto
23.08.09, 21:26
Väike pildigalerii Levadia - Kalevi tänasest mängust : http://sport.err.ee/index.php?0597272

eston maravilha
24.08.09, 11:59
2-0 karistuslöök oli mõistetamatu.. kas müür polnud paigas või kuidas saab sedasi pall müürist mööda ning müüri taga olevasse nurka? nii suurt vinti ei saa ju ometigi peal olla. Igal juhul supertöö lööja poolt.

mõistetamatu on hoopis see, et miks ei joostud müürist palli peale, kuigi palli oli juba oma sekund-kaks mängus. amatöörid.

sicmic
24.08.09, 20:39
Puri läheb täna röntgenisse ja siis selgub täpsemalt, kas üldse on midagi viga.

On's uudiseid? Kodus Gala vastu mängida saab?

Pepe_Šmõud
25.08.09, 14:41
Sportneti uudiste järgi ei saa

http://www.sportnet.ee/artikkel/87846

Mystic
25.08.09, 21:53
Sander Puri intervjuu Vutimeestes:
http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=2470026

Puri kindlasti neljapäevasest mängust väljas

Kaspy
28.08.09, 01:12
On ainult üks Tarmo Neemelo

Alarikh
28.08.09, 01:15
http://www.youtube.com/watch?v=SXP4pVG3bo8

ILUUUUUUS!!!!!

NIRK
29.08.09, 12:31
Veiko Visnapuu: Vutiklubid, püstitage kõrgeid eesmärke! (http://www.sportnet.ee/artikkel/87988)

käbi
29.08.09, 12:38
Hämmastav, et ütlen aga Visnapuu jutus on isegi pointi. Hoida natuke aega parimaid mängijaid, investeerida suuremaid summasid ja lõpuks võib siin ka jalgpallist saada äri millega teenitakse kasumit. Meistrite liiga alagrupiturniir on praegusel ajal lähemal kui varem ja see ei piirduks ainult selle saja miljoniga, vaid ka kallimate mängijahindadega, sponsorid jne.

Nahkpea
29.08.09, 13:10
Seni kui Eesti jalgpall on nö lüpsilehm, kust ainult võetakse ja suurt midagi tagasi ei tule-saada, pole meil mingit lootust jõuda Eurosarjades alagrupiturniirile.

Visnapuu näide Küprose klubidest on üsna kummastav. Näidaku Visnapuu siis ka võrdluses Eesti klubidega, millise tasemega mängijad on läbi käinud Küprose liigast ja millise tasemega mängijaid siia tuuakse. See on nagu öö ja päev.

"Teeb nukraks, et ambitsioonikamad Eesti vutiklubid ehk siis Levadia ja Flora pole kunagi julgenud rusikatega vastu rinda taguda ning avalikult kuulutada, et jahivad euroväljakutel rohkemat kui vaid mõned eelringide mängud." - sest see on reaalsus ja üle oma varju ei hüppa. Me võime küll öelda, et aga Levadial jäi ju nii vähe puudu. Just nimelt, jäi puudu ja meie klubidel jääb alati midagi puudu kui asjad ei muutu.

Tuua siia üksikuid näiteid a la Levadia lükkas auti palju suurema rahakotiga Wisla Krakowi. Olgugi, et see on iseenesest tubli näitaja, laias laastus on sellised õnnestumised vaid üksikud. Sellise finantsi ja mängijate baasiga võib võita lahinguid, kuid mitte sõdasid.

käbi
29.08.09, 13:46
See nagu ta jutu point oligi ju:D:D:D Et mängijaid tuleks hoida, investeeringut suurendada, mille läbi veel mängijaid mujalt lisaks tuua, korra võtta 100milli ära ja siis juba reevaluate, mis saama hakkab.

Nahkpea
29.08.09, 14:34
See nagu ta jutu point oligi ju:D:D:D Et mängijaid tuleks hoida, investeeringut suurendada, mille läbi veel mängijaid mujalt lisaks tuua, korra võtta 100milli ära ja siis juba reevaluate, mis saama hakkab.

No see on nii lihtsustatud mudel: "tuleks-peaks-oleks". Nii ei hakka küll midagi juhtuma.

1) Mängijaid tuleks hoida - kena, aga millega? Mida on meie liigajalgpallil neile pakkuda?

2) Investeeringut suurendada - kõlab nii kuradi lihtsalt ja kergelt. Kust peaks need investeeringud tulema?

3) Korra võtta 100 milli ära - kuna esimesed kaks tingimust on hetkel üsna utoopilised, siis on sama utoopiline ka selle 100 miljoni ära võtmine.

jkddp
29.08.09, 15:49
Äkki mängijatele lühiajalisemad laenulepingud igale poole? Iga paaria aasta tagant oleks kõik jäägitult eestis - eesti asja ajamas.

-RoMaRiO-
31.08.09, 20:31
Mis sai Levadia fännide pürotehniliste vahendite kasutamisest Viljandis? Kas nagu tavaliselt, et EJLi reegel ei maksa miskit või ootas Viljandit või Levadiat karistus? Uudist selle kohta igatahes ei ole.

Märtsikuus toimunud fännide ning politsei vahelisel koosolekul sai tehtud selgeks, et iga selline asi karistatakse ära. Samas soovisid enamus fännklubid, et püro legaliseeritaks ära nagu nii mõneski riigis on.

Kas siis põletavad kõik (kartmata karistust) või ei põleta keegi, või põletatakse koos trahviga?

ballack
31.08.09, 22:44
Mis sai Levadia fännide pürotehniliste vahendite kasutamisest Viljandis? Kas nagu tavaliselt, et EJLi reegel ei maksa miskit või ootas Viljandit või Levadiat karistus? Uudist selle kohta igatahes ei ole.

Märtsikuus toimunud fännide ning politsei vahelisel koosolekul sai tehtud selgeks, et iga selline asi karistatakse ära. Samas soovisid enamus fännklubid, et püro legaliseeritaks ära nagu nii mõneski riigis on.

Kas siis põletavad kõik (kartmata karistust) või ei põleta keegi, või põletatakse koos trahviga?

See olevat kõikides liigades ära keelatud. Hetkel ei mäleta kas UEFA või FIFA või kes see ära keelas. Seega EJL ei saa seda legaliseerida.

kesa
31.08.09, 23:55

Mida sa põed, tossutage ise ka kui julgete.
Kui karistatakse, siis karistatakse, pole vaja suure kella külga panna ja politseid asjasse segades karistusi nõuda..
Vaataks parem sellistele küllaltki ohututele aga veits elevust tekitavatele ja atraktiivsust lisavatele kuid ametlikult keelatud ulakustele läbi sõrmede.

-RoMaRiO-
01.09.09, 00:08
Mida sa põed, tossutage ise ka kui julgete.
Kui karistatakse, siis karistatakse, pole vaja suure kella külga panna ja politseid asjasse segades karistusi nõuda..
Vaataks parem sellistele küllaltki ohututele aga veits elevust tekitavatele ja atraktiivsust lisavatele kuid ametlikult keelatud ulakustele läbi sõrmede.

Mulle läheb oma lemmikvõistkonna käekäik korda ning ei tahaks klubile mõttetuid trahve tuua.

Aga sinu postituste teise poolega olen täiesti nõus!

kesa
01.09.09, 00:30
Mulle läheb oma lemmikvõistkonna käekäik korda ning ei tahaks klubile mõttetuid trahve tuua.

Aga sinu postituste teise poolega olen täiesti nõus!

Nojah, see on kahe otsaga asi.
Kui veidi ebaseaduslikku atraktiivsust toob staadionile uusi uudistama tulnud pealtvaatajaid, kellelt saadav piletiraha trahvi ära katab, või isegi kasumit toob, siis oleks reeglite vastu rikkumine ju õigustatud ja klubile rahaliselt kasulik. Nii mõnelegu esmakordsele uudistajale jääb pisik külge ja järgmine kord tuleb vaatama mängu, mitte ulakusi. Piletiraha jääb aga klubile.
Tekkis selline uitmõte.

marrrtin
01.09.09, 15:49
hmm, täna sillamäega ja mäng ja sain alles täna teada koba peale

nii närvi ajab, kuskil ei räägita ka sellest

Mister
01.09.09, 15:53
nii närvi ajab, kuskil ei räägita ka sellest

http://soccernet.ee/levadia-voorustab-konkurenti-sillamaelt

Ja ka soccerneti kalendris on mäng kirjas.

erxu
01.09.09, 16:51
Lihtinimene tuleb sul ju kindlalt soccernet.ee kalendrisse vaatama mängude aegu ;)

budu
01.09.09, 19:03
Kas netist kuskilt näeb tänast mängu???

ROOTSI KUNN
01.09.09, 19:26
Krt. Naha tont oleks praegu pidanud kollase saama ,kui jõhkralt tald ees mingile Sillamäe vennale sisse sõitis. Nii mängides murti just hiljuti üks jalaluu.

Mister
01.09.09, 21:02
Ilusa suureskoorilise võidu saite, aga taaskord tõestas Neemelo mihuke puujalg ta on :D Värav oli tal kobin :p

Alarikh
01.09.09, 21:52
:D Õujeeeeeeeeeeee!
Selline seis põhikonkurendi vastu.... pole paha.

:D

rallikas
01.09.09, 22:46
mängust ka.. Sai kohapeal käidud, I poolaeg oli väga võrdne koos mitmete võimalustega mõlemale meeskonnale, tundus isegi et Sillamäe on seda mängu ka võitmas. Alustati väga ilusti, Naumovi karistuslöök posti jms, aga järgmisest olukorrast tehti Sillamäele 1:0 ära. Saarelma värav oli megailus. Super-liikumisega mindi kontrale ning pass Saarelmale ning tema poolt vasaku jalaga pall ristnurka.

II poolaeg algas kohe Levadia tugeva survega ning kohe esimese 10 minutiga suudeti 2 kiiret väravat lüüa. See murdis Sillamäe maha, otsa veel ka punane kaart ning Sillamäe oli audis. Gussevi esimene koll oli puhas kaitseviga. Kena tsenderdus kaitsjate taha, kus prooviti Gussevi suluseisu jätta, mis kahjuks ebaõnnestus. Vitali võttis siis ilusti rinnaga maha, teise puutega ette ning kolmandaga löök kindlalt seisuks 5:1. 6:1 värav oli ka lihtne ära lükkamine, ning oligi mäng tehtud, sealt edasi Sillamäe midagi üritas, aga Levadia tappis ka rahulikult mängu. Levadia võitis kindla mänguga.

Tribüünil oli täna näha Dima Kruglovi koos Dmitrjeviga, Sass koos papaga kohal, samuti ka liiga uus turundusjuht. Neid mina nägin enivei..

Siimphoto
01.09.09, 23:23
Pildigalerii mängust: http://sport.err.ee/index.php?0597722

eestimees
01.09.09, 23:42
tomi saarelma on osutunud ikka vägaks heaks saagiks

Malfoy
02.09.09, 10:07
"Neemelo pealelöögid on sama mõtetud kui 0,33 l õlu." O.Järvela
Tabav.

meesmuiste
02.09.09, 18:01
Levadia jõudemonstratsioon oli eile muidugi võimas. Enim paistis mulle silma Saarelma, eelkõige esimesel poolajal. Mitu mitu ilusat driblingut ja jooksu ning tasuks kaunis värav I poolaja lõpusekundeil.

Ent ühest asjast ei saanud ma Levadia fännide puhul üldse aru. Kuigi ma vene keelt ei mõista, siis ometi oli selge, et mitmel mitmel korral lauldi laule ka Flora kohta. Minu jaoks suur mõistatus, et miks mängul Sillamäe vastu peab Florast laulma, kui isegi mõnda nende fänni kohal polnud... Ka ei mäleta ma ühtegi paljuräägitud eestikeelsetest lauludest (soome keeles oli üks asi, siis kui Saarelma pingile tuli, karjuti kiitos Tomi). Ok, antud mängu puhul saan mingil määral aru, sest vastane oli venekeelne võistkond venekeelsete fännidega, ent platsil jooksis Levadia eest ikkagi ka mitmeid Eesti poisse. Ka ei paitanud mu meeli Katjuša meloodial lauluke (kuigi sõnadest midagi aru ei saanud), ent see ilmselt isiklik probleem. Positiivne oli muidugi see, et fännid mängu ajal siiski üpris aktiivsed olid.

Tribüünil oli tõesti näha ka Dima Kruglovi ja II poolajal oli kohal terve U-21 meeskond, mis oli lahe :) Kuigi ka nemad vaatasid üpris mornide nägudega staadionile kui Teniste longates väljakult lahkus. Mängu lõpus riietusruumi kõndides oli tal suur jääkott ümber jala teibitud.

Sen
02.09.09, 18:26
Ent ühest asjast ei saanud ma Levadia fännide puhul üldse aru. Kuigi ma vene keelt ei mõista, siis ometi oli selge, et mitmel mitmel korral lauldi laule ka Flora kohta. Minu jaoks suur mõistatus, et miks mängul Sillamäe vastu peab Florast laulma, kui isegi mõnda nende fänni kohal polnud...

Aga mis siin arusaamatut on? See on ju normaalne et oma kõige suurema vihavaenlase kohta laule lauldakse ;)
Wisla vennad laulsid nt Legia kohta roppe laulukesi levadija-Wisla mängul ja näiteid maailmast selle kohta palju.
Me oleme neil ikka südames :D

meesmuiste
02.09.09, 18:28
Aga mis siin arusaamatut on? See on ju normaalne et oma kõige suurema vihavaenlase kohta laule lauldakse ;)
Wisla vennad laulsid nt Legia kohta roppe laulukesi levadija-Wisla mängul ja näiteid maailmast selle kohta palju.

sul võib isegi õigus olla :)

ma pole varem lihtsalt nagu täheldand meie Meistriliigas, et lauldakse laulu meeskonnast, kes pole väljakul ja kelle esindajaidki pole nagu kuskil kohal.

zip
02.09.09, 18:29
Eks sul on Levadia endal ka üsna südames, oled siin teemas päris aktiivne postitaja ja nende euromängude külastaja. :)

fitti
02.09.09, 18:33
Enim paistis mulle silma Saarelma, eelkõige esimesel poolajal. Mitu mitu ilusat driblingut ja jooksu ning tasuks kaunis värav I poolaja lõpusekundeil.

Aga mitu korda ta nt esimesel poolajal suutis peale triblingut kaitsjaga silmitsi jäädes temast läbi mängida ja palli kasti saata? Ma ei mäleta ainsatki korda. Nii et suhtkoht tühi töö, kui lõpp-produkti põle. Ses suhtes ei ole temast küll (veel) Sass Purile asendajat. Teisel poolajal, kui üldse parema ääre kaudu mängiti, siis juba pigem läbi Leitani.

Martin
02.09.09, 18:50
sul võib isegi õigus olla :)

Leedsigi mängudel kaikub "stand up if you hate manu", kuigi nendega kohtumisest võib praegu ainult unistada.

John Barleycorn
02.09.09, 20:34
Ent ühest asjast ei saanud ma Levadia fännide puhul üldse aru. Kuigi ma vene keelt ei mõista, siis ometi oli selge, et mitmel mitmel korral lauldi laule ka Flora kohta. Minu jaoks suur mõistatus, et miks mängul Sillamäe vastu peab Florast laulma, kui isegi mõnda nende fänni kohal polnud... Ka ei mäleta ma ühtegi paljuräägitud eestikeelsetest lauludest (soome keeles oli üks asi, siis kui Saarelma pingile tuli, karjuti kiitos Tomi). Ok, antud mängu puhul saan mingil määral aru, sest vastane oli venekeelne võistkond venekeelsete fännidega, ent platsil jooksis Levadia eest ikkagi ka mitmeid Eesti poisse. Ka ei paitanud mu meeli Katjuša meloodial lauluke (kuigi sõnadest midagi aru ei saanud), ent see ilmselt isiklik probleem. Positiivne oli muidugi see, et fännid mängu ajal siiski üpris aktiivsed olid.

Eesti keeles laulsime üht uut laulu, aga jah see oli Flora kohta) Veel paar korda karjusime - Kes me oleme? Eesti Meister! Kes on flora? sitt, sitt, sitt!Mingit Katjušat meil üldse ei ole. Ei tea kus sa seda võtsid.:rolleyes:

meesmuiste
02.09.09, 20:42
Eesti keeles laulsime üht uut laulu, aga jah see oli Flora kohta) Veel paar korda karjusime - Kes me oleme? Eesti Meister! Kes on flora? sitt, sitt, sitt!Mingit Katjušat meil üldse ei ole. Ei tea kus sa seda võtsid.:rolleyes:

vbla ei pannud lihtsalt tähele, II poolaja suhtes olen siiski üpris kindel. igatahes lihtsalt tundus mulle, et teil oli mingi lauluke katjuša meloodiale tehtud. sõnad olid muidugi mingid teised. vabandan kui eksin, kuigi meloodiate alal pean ennast üpris tugevaks, ent vbla ajasin mõne teise tuntud vene laulu meloodiga segi.

aga nagu ütlesin, et positiivne oli teie puhul see, et olusid ja mängu käiku arvesse võttes olite üpris aktiivsed.

John Barleycorn
02.09.09, 20:50
vbla ei pannud lihtsalt tähele, II poolaja suhtes olen siiski üpris kindel. igatahes lihtsalt tundus mulle, et teil oli mingi lauluke katjuša meloodiale tehtud. sõnad olid muidugi mingid teised. vabandan kui eksin, kuigi meloodiate alal pean ennast üpris tugevaks, ent vbla ajasin mõne teise tuntud vene laulu meloodiga segi.

aga nagu ütlesin, et positiivne oli teie puhul see, et olusid ja mängu käiku arvesse võttes olite üpris aktiivsed.

http://www.youtube.com/watch?v=Or24sxAQX5Y

võib olla ajasid segi selle lauluga...Bremenskie muzõkantõ)

Alarikh
02.09.09, 20:56
Ka ei mäleta ma ühtegi paljuräägitud eestikeelsetest lauludest (soome keeles oli üks asi, siis kui Saarelma pingile tuli, karjuti kiitos Tomi). Ok, antud mängu puhul saan mingil määral aru, sest vastane oli venekeelne võistkond venekeelsete fännidega, ent platsil jooksis Levadia eest ikkagi ka mitmeid Eesti poisse.

Sinu loogika järgi Tulevikus näiteks üldse pole fänne sest ainult oskavad vaikida. Ja järgmine kord ole lihtsalt tähelepanelikum - seal olid eestikeelsed "üks Eesti meister", sõnumid meie mängijatele, Tibule näiteks, ja kui ma ei eksi "...ja ainult Tallinna Levadia". Järelikult, sina eksid ja tulevikus pole vaja kirjutada asjadest niimoodi - see on juba vana teema ja kõik kes näevad meid mängudel tunnevad teavad et eesti keel on meil alati kasutusel. Tähendab meie, "venelastest" fännid lauldes tribüünil kasutame eesti keelt rohkem kui kõik need "tõelised eestlased" vaadates oma Paided ja Viljandid - aga seni keegi kirjutab meie kohta et "pole kuulnud, pole näinud" jne. Imelik. Ka selline küsimus. Kas näiteks "Hei Hei, Levadia - Tallinn" on eestikeelne või venekeelne? Või oleneb meie aktsendist või sellest mida keegi tahab kirjutada meie kohta? :D

Ka ei paitanud mu meeli Katjuša meloodial lauluke (kuigi sõnadest midagi aru ei saanud), ent see ilmselt isiklik probleem.
Kamoon, tüüpiline mõttetu kuuldus meie kohta. Ei olnud seal mingit Katjusat, ja isegi kui oleks olnud - ilus lugu ilusast neiust.

Sinu postituses pole hullu midagi, aga ... järgmine kord ole natuke tähelepanelikum ka! :)

meesmuiste
02.09.09, 21:04
kusjuures on täitsa võimalik, et ma ajan nende moosekantidega sassi... minu paha. mingid käigud on sarnased.

aga nii üldhuvi mõttes küsin, et kuidas teie grupeering suhtuks sellesse, kui keegi teie sektorist võtaks üles kuulsad vene (sõja)viisid. alustuseks näiteks Katjuša ja sealt edasi...

unustasin kusjuures välja tuua jah selle, et keeleliselt "neutraalseid" hüüdeid oli küll ja küll. ma nüüd jah ei keskendunud teie kuulamisele, vaid oma töö tegemisele, ent II poolaja laulude suhtes olen üpris kindel.

aga edu igatahes. järgmine aasta on teid ehk paarikümne stabiilse fänni asemel ühes sektoris vähemalt poole rohkem.

Alarikh
02.09.09, 21:16
aga nii üldhuvi mõttes küsin, et kuidas teie grupeering suhtuks sellesse, kui keegi teie sektorist võtaks üles kuulsad vene (sõja)viisid. alustuseks näiteks Katjuša ja sealt edasi...

Oleneb loost ja mis sisu ning mõte tal on. Kui su küsimuses on mingi vihje NSVL, kommunismi vms propagandale meie sektorist siis siin pole vaja muretseda, seda ei tule ja pole kunagi tulnud. Teisest küljest, kui mingi lugu meile meeldib siis keegi ei keela meid seda kasutada, ja samas kui keegi tahab siis ta leiab ka "Чунга-Чанга"s (http://www.youtube.com/watch?v=vGxUtflABeU&feature=related) Eesti vms vastast sõnimut. :D Ja veel seletab teistele erapooletutle inimestele mida me tahtsime öelda. Näideid on olnud palju.

Seega mu vastus oleks et meie eesmärk tribüünil on toetada oma meeskonda, kogu lugu. Aga kellele me põhimõtteliselt ei meeldi - see alati saab leida midagi "kohutavat" meie tegevuses. :)

aga edu igatahes. järgmine aasta on teid ehk paarikümne stabiilse fänni asemel ühes sektoris vähemalt poole rohkem.

Tänks, ja seda loodame ka meie!

meesmuiste
02.09.09, 21:43
Alarikh, ma arvan et saan sinust aru. Pigem oli lihtsalt mu küsimuse mõte suhtumise kohta selline, et kui näiteks teie sektorisse tulevad paar vennikest, kel provokatiivsed mõtted peas, et kuidas sellele reageerite?

hetkel miskipärast kogu ühiskond väga tundlik sel teemal. a eks põhjus ole naabri viimase aja käitumises...

mina ise pooldan poliitika ja vägivallavaba jalkat, ent leidub tegelasi, kes jalgpalli maski all tahab korraldada hoopis teisi asju... (hetkel ei vihja ühelegi fännigrupile, pigem potensiaalsele ohule, mille olemasolu on jalgpalli suurriikides nähtud küll ja küll)

budu
03.09.09, 20:00
Tallinna FC Levadia sõlmis ründaja Tarmo Neemeloga töölepingu kuni 2010. aasta jalgpallihooaja lõpuni.

"Olen väga rahul, et leping on sõlmitud ja seljatagune kindel. Levadia meeskonda sulandusin väga kiiresti ja tunnen end uues klubis hästi. Ootan pooleteiselt lepinguaastalt palju väravaid ning kindlasti on üheks eesmärgiks Eesti koondisesse naasmine," ütles Neemelo FC Levadia pressiteenistusele.

"Nikita Andrejevi lahkumise järel vajas meie ründeliin täiendust ja mul on väga hea meel, et Tarmo meiega liitus. Ta on erinevates riikides kogemusi saanud silmapaistev mängija. 2005. aastal tõestas Tarmo oma väärtust Meistriliiga läbi aegade parima väravakütina ning mike ei võiks ta enda nimel olevat rekordit tuleval hooajal veelgi parandada," kommenteeris FC Levadia abitreener ja spordidirektor Marko Kristal Neemelo lepingu allkirjastamist

Eleri
05.09.09, 21:52
tore teada, et Levadia fännid on ''normaalsed'' ja ''väga kultuursed'' inimesed. tropikari.

zip
05.09.09, 21:58
Ei väga tore kohata ka Soccernetis trolle ja netisõdalasi. :)

PatriotsFan
05.09.09, 22:03
tore teada, et Levadia fännid on ''normaalsed'' ja ''väga kultuursed'' inimesed. tropikari.

Seletad lähemalt ?

Eleri
05.09.09, 22:06
asjaosalised peaksid ise ka teadma, mida ma selle all mõtlen. küsige Levadia fännidelt, mida nad toredat teinud on.

PatriotsFan
05.09.09, 22:09
No Levadia fännid , mis tegite siis ?

Slaava
05.09.09, 22:11
lollid tiblad, mõistust üldse ei ole!:mad: :mad: :mad:

fcfloraforever
05.09.09, 22:14
Ei väga tore kohata ka Soccernetis trolle ja netisõdalasi. :)

See, et sa ei tea kui värdjad su kaasfännid on on sinu mure ;)

Minu viimane austus levadia fännide vastu kadus hoobilt...
Ootan nüüd Alarikhi ähvardus pm-i.
Tiblad rsk!

Glasgow Celtic FC
05.09.09, 22:28
Tropid jäävad troppideks, ütleks ma selle peale.

Sellise asja peale annab tulla, millega nad hakkama said.

Mikusiku
05.09.09, 22:44
No kurat, kaua te soiute, rääkige asjast!

fcfloraforever
05.09.09, 22:49
No kurat, kaua te soiute, rääkige asjast!

Las asjaosalised ise räägivad...

zip
05.09.09, 22:53

Tiblad rsk!
Avatar ei tee minust kohe fänni. ;) Pigem olen lihtsalt poolehoidja seega jah, ma ei tea millest jutt käib.

Kasepats-Pidur
05.09.09, 23:05
Ballacki "Kes teavad, need teavad"-nimelise väitluskooli lõpetanud, palun rääkige asjast.

Mister
06.09.09, 00:03
Tõesti, ärge koguaeg vihjake vaid rääkige asjast. Me saime aru, et te kõik olete Levadia fännide peale vihased, aga nüüd tahaks põhjust ka teada :) Äkki saan ka vihastada.

-RoMaRiO-
06.09.09, 00:06
Eks tuleb vaadata, mis Levadia kodu(de)st alles jääb.

fcfloraforever
06.09.09, 00:06
Tõesti, ärge koguaeg vihjake vaid rääkige asjast. Me saime aru, et te kõik olete Levadia fännide peale vihased, aga nüüd tahaks põhjust ka teada :) Äkki saan ka vihastada.

Ootame neid Eesti rahvusstaadioni fännisektori toole pesema.

Mister
06.09.09, 00:13
Rääkige nüüd asjast kamoon! :D

Glasgow Celtic FC
06.09.09, 00:18
Ootame neid Eesti rahvusstaadioni fännisektori toole pesema.

oma asi, kui siit välja ei loe

HABE
06.09.09, 00:22
oma asi, kui siit välja ei loe

Jätame mõistatused ja rääkige konkreetselt. Kui on midagi korraliku, siis teo korda saatjad saavad ka vastava karistuse mõne aja pärast.

ballack
06.09.09, 00:36
Njah, poleks uskunud, et nii madalale võivad levadikud langeda. Seda nimetatakse juba võõra vara rikkumiseks millega võiks politsei tegeleda kui tahab huligaanihakatisi kinni võtta. Sellised teod viivad tavaliselt inimese veel kaugemale. Alguses see, siis spetsiaalne kakluste otsimine ja muu selline. Eks näeme kuidas see Eesti "jalgpallipolitseinik" tööd ka teeb. Kas seekord suudab midagi teha? Või läheb nii nagu alati, ehk siis kas ei tehta midagi või käitutakse olematus kohas nii, nagu oleks huligaanid koos.

Nüüd ütleks küll, et kultuurne (nende arvates käituvad nad korrektselt) levadia fänn on sama müstiline nähtus kui tsensuurita Hiina meedia. Loodaks, et rohkem levadia euromänge Lillekülas rohkem ei toimu. Las peavad oma "kodumängud" kusagil neutraalsel staadionil välisriigis. Räägivad ühte aga teevad teist.

John Barleycorn
06.09.09, 00:49
Mis juhtus siis? Millest jutt käib? Kas siis toolid on rikkutud, kirjutatud peale midagi?

fcfloraforever
06.09.09, 00:55
Mis juhtus siis? Millest jutt käib? Kas siis toolid on rikkutud, kirjutatud peale midagi?

Tubli, aga kommi ei saa vaid tule küürima.

17
06.09.09, 02:23
Jumala eest, ärge rääkige konkreetselt!! Mida rohkem hämamist ja kes-teab-see-teab juttu, seda parem!!

Paras lambakari see kõik :)

Maekas
06.09.09, 03:31
Kõik Flora fännid on jobud! Need, kes teavad, millest ma räägin, rääkigu ise, mis nad tegid. Aga nüüd on see fakt igatahes tõestatud!

Gallacher
06.09.09, 04:42
Jah, eks ta väike vahe on, kas situti toolidele või kirjutati venelastele südamelähedane kolmetäheline fraas. Kas tühjendati põit toolidele või astus keegi sopaste saabastega sinna peale. Jne.
Aga saladus siis saladus.

rauno
06.09.09, 12:53
Jah, eks ta väike vahe on, kas situti toolidele või kirjutati venelastele südamelähedane kolmetäheline fraas. Kas tühjendati põit toolidele või astus keegi sopaste saabastega sinna peale. Jne.
Aga saladus siis saladus.

Miks saladus?ma ei saa ka sellest hämamisest aru ja ei hakka ka saama.
Toolile oli kirjutatud Seni kohta väljend kes ta on,levadia fännide arvates..
Mis konkreetselt polegi oluline, Billy või kes väitis ,et midagi ei tehtud ja kõik jäeti nii nagu olla ,peab kahjuks oma sõnu sööma...
Oli ka õigus mul kui väitisin et peab küürima... "tubli" töö:(

fcfloraforever
06.09.09, 14:15
Mis konkreetselt polegi oluline, Billy või kes väitis ,et midagi ei tehtud ja kõik jäeti nii nagu olla ,peab kahjuks oma sõnu sööma...

Ja mitte ainult Seni kohta vaid meie kõigi..

Nahkpea
06.09.09, 14:22
Ärge sõimake siin midagi. Varsti on Levadia fännid ja nende sabarakud platsis ning kõik räägitakse must-valgeks. Tagatipuks tuleb välja, et süüdi olid tegelikult Flora fännid. No nagu alati.

päkapikk
06.09.09, 14:27
Ma miskipärast ei taha eriti uskuda,et Alarikh või Billyt selle taga on.
Mõlemad on jätnud foorumis mulje,et ikka mõistus peas ja oskavad jääda hea maitse piiridesse.
Kindel see,et Levadia fännid tõmbasid endale ja enda mainele mõnuga vee peale.

Jürvi-Hool
06.09.09, 15:15
hehehe alguses tulete foorumisse vinguma nagu keegi oleks midagi väga halba teinud, aga tuleb hoopis välja, et nad kirjutasid tooli peale midagi...

nAlJaTiLgAd :D

fitti
06.09.09, 15:25
Huligaan tuleb välja selgitada, lapsevanemad kooli, ptüi, pohlaku ette kutsuda ja käitumishinnet alandada!

Lasteaed, tõepoolest.

rauno
06.09.09, 15:30
Ma miskipärast ei taha eriti uskuda,et Alarikh või Billyt selle taga on.
Mõlemad on jätnud foorumis mulje,et ikka mõistus peas ja oskavad jääda hea maitse piiridesse.
Kindel see,et Levadia fännid tõmbasid endale ja enda mainele mõnuga vee peale.

Ma ei pidanud silmas ,et nemad tegid...Tean ,et Billy on väga norm inime , vihjasin sellele et nad vihjasid ,et kõik oli kombekas ja mingit läbu tribüünil ei olnud... ega nad saa kõigi eest vastutada...kuid...
fitti võibolla lasteaed ,samas ei näe põhjust miks peaks meie fännitribüüni sodima ,olles saanud seal rahulikult oma euromängu vaadata jne...

HaTe
06.09.09, 15:31
Ning teie arust on see normaalne,et teatud isikud käivad ja rikuvad teiste vara? Meie ei käinud Karika finaalis kadriorgu saastamas,miks teie vastasite meile nii? kahepalgelised ning valelikud värdjad olete!

fitti
06.09.09, 15:48
Sodimine on näotu, aga lärm selle üle ebaproportsionaalselt suur. Mis on ainult vesi tundmatu kirjameistri veskile, sest näitab, et tema prank on asja ette läinud.

Kui kirjutati, siis järelikult olete levadikute südames, ei saa nad läbi teieta. Parem võtke seda kui komplimenti ja tehke neile mingi vigur tagasi. Soovitatavalt väheke nutikamalt, sodimine on sama viies b, kui nutulaul siin foorumis.

Gallacher
06.09.09, 17:03

Selge pilt! Oleks võinud kohe öelda, milles asi, milleks niisama vihjata.
Nõme käitumine loomulikult ja pahameel arusaadav.

Delfino
06.09.09, 17:21
Meeletu hädakisa ja halin sellepärast, et toole on soditud:D Nagu algkoolis:D
A nuh viimasel ajal tundub, et Flora fanid lausa otsivad põhjust halisemiseks ja virisemiseks.
nb! toolide sodimine muidugi ilus tegu pole, kuid vahest ka mitte tegu, mis nõuaks sellist vastukaja:)

HaTe
06.09.09, 17:31
Otsime põhjust halamiseks ja virisemiseks? Kui halame ja viriseme siis on probleem,kui eksisteerime ei hala ja ei virise vaid seisame enda eesti,ilma siia kirutamata on ikka probleem. pm Flora Fännid ongi üks suur probleem,eriti see parem tiib ma räägin! Ole vait parem kui midagi ei tea,aitäh!

ballack
06.09.09, 18:41
Meeletu hädakisa ja halin sellepärast, et toole on soditud:D Nagu algkoolis:D

See ei ole enam algkool kus aru ei saada asjast. Inimesed on juba suured ja peaks teadma, et võrra vara tahtlik rikkumine on seadusevastane. Lisaks staadionile ka linnapeal teatud kohas seinapeal. See on lihtsalt huligaansus.

Kui ma võtaks SINU särgi ja sodiks selle täis ja annaks tagasi...kas sa oleksid vait ja ei piuksataks ja ei annaks sellest teada kõigile, et millega ma hakkama võin saada?

rallikas
06.09.09, 19:05
Ju siis tehti teie eelmise hooaja Levadia särgi põletamine nüüd tasa.

Delfino
06.09.09, 19:20
See ei ole enam algkool kus aru ei saada asjast. Inimesed on juba suured ja peaks teadma, et võrra vara tahtlik rikkumine on seadusevastane. Lisaks staadionile ka linnapeal teatud kohas seinapeal. See on lihtsalt huligaansus.

Kui ma võtaks SINU särgi ja sodiks selle täis ja annaks tagasi...kas sa oleksid vait ja ei piuksataks ja ei annaks sellest teada kõigile, et millega ma hakkama võin saada?

see teatud kohas jutt on juba koomiline. Lõpeta see hämaine ja räägi konkreetselt. Kui on soditud pinke ja seinu(seal mystilises "teatud kohas") siis räägi konkreetselt, mis on kirjas ja kus! Loomulikult võid teatada, kui sinu arvates on sellise sodimisega sinu õigusi rikutud, kuid teata siis konkreetsest asjast! Kus, mis täpselt jne. See su legendaarne, kes teab, see teab stiilis jutt on pehmelt öeldes nõrk.
NB! lõpetame selle oftopicu nyyd ära Levadia teemas. Kasvõi avada offtopicusse teema" Kes teab, see teab" vms a siin pole kindlasti õige koht seda arutada:)

MihkelHK
06.09.09, 19:30

Ma oleks vait ja läheks ära koju magama.Särgi viskaks minema ja ostaks poest uue järgmine päev.

päkapikk
06.09.09, 20:16
Ma oleks vait ja läheks ära koju magama.Särgi viskaks minema ja ostaks poest uue järgmine päev.
Ega rikkus pole häbiasi jah.....aga lasta oma varaga ilma piuksugi tegematta nii ümber käia, see juba on häbiasi.

Siim
06.09.09, 20:32
Rallika välja toodud asjaolu kirjeldab sitaks hästi ja kogu juhtumit seletavalt. Lihtsalt rõhutan.

MihkelHK
06.09.09, 21:01
Ega rikkus pole häbiasi jah.....aga lasta oma varaga ilma piuksugi tegematta nii ümber käia, see juba on häbiasi.

Mis sa soovitad siis teha?
Teed kohtusse avalduse või algatad kriminaalasja?

päkapikk
06.09.09, 21:24
Ei,lihtsalt ei laseks ballackul võtta oma särki ja ära sodida.

ballack
06.09.09, 21:30

Miks mitte?

Sündmus(t)est teada annan kindlalt mida konkreetse(te)lt inimeselt/inimgruppidelt võib oodata, et teised teaksid karta, mitte ei tuleks ootamatusena.

-RoMaRiO-
06.09.09, 21:40
Igatahes kõik Mihkli kodut sodima, tal peaks suht suva olema, kui sinna kirjutatakse igast toredaid lauseid.

riivo.94
06.09.09, 22:46
hihii, kas see Mihkel on Jli tegelane? jee

Alarikh
06.09.09, 23:30

Tiblad rsk!

??? On sul põletik vms? Kas ma üldse tunnen sind?

fcfloraforever
06.09.09, 23:44
??? On sul põletik vms? Kas ma üldse tunnen sind?

Ei ole mul mingit põletiku. Kust ma pean teadma kas sa tunned mind või ei???

Aga okei, eks seda saab välja uurida kes konkreetsed sodijad ja Eesti rahvusstaadioni rüvetajad olid.

Alarikh
07.09.09, 00:03
Praegune kaktuste käitumine meenutab hüsteeriliste baaabade karjumist turul. Ma ausalt arvasin et ajal kui ma olin netist eemal kuskil toimus kaklus, vms....
Nopes, toimus hoopis teine kuritegu :D Ja kui ilusad sõnad on kasutusel! Nüüd on näha et te tõesti austate oma riigi seadusi :D Eesti jalgpalli uhkus selline. Teie igavese "tiblad" sõnumi kohta..... http://www.ius.ee/node/7590

Kas muidu positiivsed kohtuotsused seoses DIFi ja Brondby fännide käitumisega on ka olemas? :D

Te olete tõesti uskumatu, lihtsalt USKUMATU kamp. Teie koht on turul.

SOCCERNET.EE MODERAATORITELE:
Ma siiralt loodan et isegi teil kannatus kunagi saab otsa ja kõik läbu mis teatud vaimselt haiged inimesed korraldavad meie foorumis hakatakse kustutama. Mõni hoiatus oleks ka kasuks. Mis normaalne Levadia fänn hakkab MIDAGI kirjutama siia kui 90% postitustest on mingi sõim ja läbu meie klubi ja toetajate kohta kasutades keelt mis sobiks ainult.... okei, olen viisakas.

Lihtsalt küsin:

On see veel JALGPALLIFOORUM?

Eleri
07.09.09, 00:07
normaalne levadia fänn :D oijah, see foorum on ikka nii vahva. nalja rohkem kui rubla eest. võin kihla vedada, et kui me sodiksime kadriorus teie staadioni täis, teeksite veel hullemat kisa. ükski tegu ei jää karistuseta.

fcfloraforever
07.09.09, 00:10
Elagu FC Levadia Crew! Eesti jalgpalli au ja uhkus!
Nende eeskujul võiksime nüüd kõik üheskoos minna Eesti rahvusstaadionit kaunistama vene keelse sitaga!

eston maravilha
07.09.09, 01:04
Eesti rahvusstaadioni rüvetajad olid.

haha. selle järgi arvaks, et situti keskringi, kuseti iga nurgalipu juures ning heisati sirbi-vasara-haakristi lipp staadioni lipumasti. nüüd kirjutati kellegi kohta paar solvangut ning kohe on rahvusstaadioni, millel on tähed fcf, rüvetamine. välismaal pekstakse rivaalide staadionitel peldikud segamini ja kistakse istmed betoonist lahti ja meil on mingi grafiiti pärast selline kisa.

mitte, et see tore tegu oleks olnud, kuid hoiaks asjad ikka perspektiivis.

ballack
07.09.09, 02:30
1) Teie igavese "tiblad" sõnumi kohta..... http://www.ius.ee/node/7590
vaimselt haiged inimesed - okei, olen viisakas.

2) Kas muidu positiivsed kohtuotsused seoses DIFi ja Brondby fännide käitumisega on ka olemas? :D

3) Lihtsalt küsin: On see veel JALGPALLIFOORUM?

4) Nopes, toimus hoopis teine kuritegu :D

1) Vaata oma link üle ja siis see mis sa kirjutasid ("vaimselt haiged inimesed"). Muidugi oled sa jube viisakas sõimates vaimselt haigeteks inimesteks. Kui moraali loed siis hakka enne ise sellest kinni pidama.

2) Äkki seletad mis kohtuotsused? Kas neid on kuhugi kaevatud?

3) See on jalgpallifoorum ja sellised teemad ka käivad siia foorumisse kuna need on otseselt jalgpallifänlusega seotud.

4) Kas sulle pakub nalja see toimunu? Las ma valgustan sind selle "nalja" kohapealt täpsemalt:
§ 21. Täideviija
(1) Täideviija on isik, kes paneb süüteo toime ise või teist isikut ära kasutades.
§ 22. Osavõtja
(1) Osavõtjad on kihutaja ja kaasaaitaja.
(2) Kihutaja on isik, kes tahtlikult kallutab teise isiku tahtlikule õigusvastasele teole.
(3) Kaasaaitaja on isik, kes tahtlikult osutab teise isiku tahtlikule õigusvastasele teole füüsilist, ainelist või vaimset kaasabi.
(4) Osavõtjale mõistetakse karistus seaduse sama sätte järgi, mille järgi vastutab täideviija, kui käesoleva seadustiku §-s 24 ei ole sätestatud teisiti.
§ 3. Süütegude liigid
(4) Väärtegu on käesolevas seadustikus või muus seaduses sätestatud süütegu, mille eest on põhikaristusena ette nähtud rahatrahv või arest.
§ 48. Arest
Kohus võib väärteo eest mõista aresti kuni kolmkümmend päeva.
§ 58. Karistust raskendavad asjaolud
Karistust raskendavad asjaolud on:
1) omakasu või muu madal motiiv;
10) süüteo toimepanemine grupi poolt; (eks seda näeb kaameralintidelt kas oli üks või mitu)
§ 57. Karistust kergendavad asjaolud
(1) Karistust kergendavad asjaolud on:
2) kahju vabatahtlik hüvitamine;
3) süü ülestunnistamisele ilmumine, puhtsüdamlik kahetsus või süüteo avastamisele aktiivne kaasaaitamine;
9) leppimine kannatanuga.
§ 203. Asja rikkumine ja hävitamine
Võõra asja rikkumise või hävitamise eest, kui sellega on tekitatud oluline kahju, - karistatakse rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistusega.
aga siiski seda ei tule vaadates järgmise paragrahvi teist punkti:
§ 218. Varavastane süütegu väheväärtusliku asja ja varalise õiguse vastu

(1) Varavastase süüteo eest väheväärtusliku asja või väheolulise varalise õiguse vastu, välja arvatud röövimine, väljapressimine ja asja omavoliline kasutamine vägivalla abil ning tulirelva, laskemoona, lõhkeaine, kiirgusallika, narkootilise või psühhotroopse aine või nende lähteaine, suure teadusliku, kultuuri- või ajalooväärtusega eseme vargus või süstemaatiline vargus, –
karistatakse rahatrahviga kuni kolmsada trahviühikut või arestiga.

[RT I 2008, 33, 199 – jõust. 28.07.2008]
(2) Käesoleva paragrahvi lõike 1 tähenduses loetakse väheväärtuslikuks asjaks või väheoluliseks varaliseks õiguseks asja või õigust, mille rahaline väärtus ei ületa kahtekümmend miinimumpäevamäära või mille kahjustamisel käesoleva seadustiku §-des 203, 204 ja 206 sätestatud juhtudel ei põhjustatud olulist kahju.
Siin oleneb rahaline väärtus palju puhastused/väljavahetused maksma lähevad.
§ 44. Rahaline karistus
(2) Rahalise karistuse päevamäära suuruse arvutab kohus süüdimõistetu keskmise päevasissetuleku alusel. Kohus võib päevamäära suurust vähendada erandlike asjaolude tõttu või suurendada süüdimõistetu elatustasemest lähtudes. Arvestatud päevamäära suurus ei või olla väiksem kui miinimumpäevamäär. Miinimumpäevamäära suurus on viiskümmend krooni.
Ehk siis 20*50=1000 EEK. Palju pingid maksavad koos väljavahetamisega ja seina üle võõpamine või puhastus (kui see on võimalik)?

taku*
07.09.09, 09:09
lilleküla tondiloss ei ole rahvusstaadion.

eston maravilha
07.09.09, 09:14
Aga me ei pea ju kõiki "häid" asju ka väljamaalt endale rabama. Ja tihtipeale väikestest asjadest hakkavadgi sellised asjad peale.

kas ma kirjutasin kuskil, et peab selliseid teguviise üle võtma?

rauno
07.09.09, 20:41
haha. selle järgi arvaks, et situti keskringi, kuseti iga nurgalipu juures ning heisati sirbi-vasara-haakristi lipp staadioni lipumasti. nüüd kirjutati kellegi kohta paar solvangut ning kohe on rahvusstaadioni, millel on tähed fcf, rüvetamine. välismaal pekstakse rivaalide staadionitel peldikud segamini ja kistakse istmed betoonist lahti ja meil on mingi grafiiti pärast selline kisa.

mitte, et see tore tegu oleks olnud, kuid hoiaks asjad ikka perspektiivis.

olles staadionil rivaalina omavahelise mängu ajal,saaksin maybe aru sellest..kuid olles külalisena kasutamas staadionil võiks natukene lugupidamist üles näidata.. mina külas käies ei läbusta pererahva juures.. kultuuri ja harituse küsimus.. ma ei teeks seda ka rivaalina,isiklikult ei poolda mingit läbu ,rääkimata vägivallast
sama käib ka sõimu kohta, ei poolda kummagi poole ropendamist...ehk ainult mängu ajal emotsioonide ajel tulevaid väljendeid

sry ,et klubi teemat olen läbustanud fännide teemaga

zip
07.09.09, 21:15

mitte, et see tore tegu oleks olnud, kuid hoiaks asjad ikka perspektiivis.Aga tegelikult oli hoopis eelnimetatud lippude asemel fännisektoris Eesti lipp. :)

North
07.09.09, 23:33
Aga tegelikult oli hoopis eelnimetatud lippude asemel fännisektoris Eesti lipp. :)

Meil oli kõik täitsa ok, ja nüüd hakkavad siin mõned interpreteerima nägu nad tahavad..

HaTe
08.09.09, 01:19
Õigustage parem endeid,mitte ärge iroonitsege;)

Karlan
08.09.09, 16:16
Levadia forever!! eeee))))

Peeter I
08.09.09, 16:47
Ma ei teagi kuhu kirjutada. Reedel vastavad ERR spordiportaalis lugejate küsimustele kolmikud Purid.

North
08.09.09, 20:32

Gqqqqqqqqqq;)

ballack
08.09.09, 21:07
SOCCERNET.EE MODERAATORITELE:
Ma siiralt loodan et isegi teil kannatus kunagi saab otsa ja kõik läbu mis teatud vaimselt haiged inimesed korraldavad meie foorumis hakatakse kustutama. Mõni hoiatus oleks ka kasuks. Mis normaalne Levadia fänn hakkab MIDAGI kirjutama siia kui 90% postitustest on mingi sõim ja läbu.
On see veel JALGPALLIFOORUM?

Gqqqqqqqqqq;)

OMG...fail? :D

North
08.09.09, 22:18
OMG...fail? :D

Miks fail? Sa ei tea lihtsalt, kes on Karlan :)

ballack
08.09.09, 22:44

See kes Karlan on pole mingit vahet. Olgu Levada isiklikult, Eesti President või mingi suvaline jorss tänavalt. Point jääb ikkagi samaks ehk siis esimene tsiteeritud postitus ja siis mida postitatakse peale tsiteeritud postitust (sa oled ju ikka Levadia fänn? kui ei ole siis jah minu eksimus nende tsiteeringute kohta).

Alarikh
08.09.09, 23:26

Kes on ballack anyway? :D Vaene noor mees kes otsib seltskonda Levadia foorumis? :D

Gyyyyyyyyyyy :D

ballack
08.09.09, 23:35
Kes on ballack anyway? :D Vaene noor mees kes otsib seltskonda Levadia foorumis? :D

Gyyyyyyyyyyy :D

Sa ka vaimselt haige inimene jah? :D Või see postitus ei olegi järsku läbu? Unustasin ära...kui Levadia fänn kirjutab siis pole kunagi läbu aga kui Flora fänn kirjutab siis on alati läbu ja...Flora fännid on alati süüdi ka ju...ma arvan, et toolide rikkumine on ka Flora fännide süü ja Levadia fännid lihtsalt kannatajapool.

Ahjaa ja nagu sa kirjutasid siis normaalsed Levadia fännid ju ei kirjuta siia teemasse kuna 90% on läbu. Welcome to ebanormaalsete fännide klubisse Alarikh?

Alarikh
08.09.09, 23:48
Sa ka vaimselt haige inimene jah? :D Või see postitus ei olegi järsku läbu? Unustasin ära...kui Levadia fänn kirjutab siis pole kunagi läbu aga kui Flora fänn kirjutab siis on alati läbu ja...Flora fännid on alati süüdi ka ju...ma arvan, et toolide rikkumine on ka Flora fännide süü ja Levadia fännid lihtsalt kannatajapool.

Ahjaa ja nagu sa kirjutasid siis normaalsed Levadia fännid ju ei kirjuta siia teemasse kuna 90% on läbu. Welcome to ebanormaalsete fännide klubisse Alarikh?

Oled veel siin? :D Kuule, mul on siuke pakkumine. Tehke endale uus foorum. Nimeks pakkun "Tra, kuidas ma vihkan need Ljevadija tiblad rrrrsk!" :D Seal saate väljendada oma lollust, kompleksid, viha, jne. Ja igaüks on rahul.

A muidu, kas viimasel ajal teil kaktustel tõesti muud tegemist pole kui raisata oma aega Levadia foorumites? Enda klubi enam ei paku rõõmu või midagi huvitavat, eksju :D Vaesed, vaesed inimesed......

ballack
09.09.09, 00:12
A muidu, kas viimasel ajal teil kaktustel tõesti muud tegemist pole kui raisata oma aega Levadia foorumites? Enda klubi enam ei paku rõõmu või midagi huvitavat, eksju :D Vaesed, vaesed inimesed......

No mis teha, peab käima kuna te sitta kokku keerate. Ei jää muud üle.
Enda klubi ei saa rõõmu jah pakkuda hetkel kuna hetkel on koondisel mängud.

1892
09.09.09, 00:26
No mis teha, peab käima kuna te sitta kokku keerate. Ei jää muud üle.
Enda klubi ei saa rõõmu jah pakkuda hetkel kuna hetkel on koondisel mängud.Millal Flora aasta on? Millal Flora tiitli võidab? Siin niigi offtopic juba. :)

kitty72
09.09.09, 06:18
Vaesed levadiakad,nyyd saate teie enda karistuse :D kas te siis ei lugenud intervjuud,kus Hr.Aivar Pohlak ytles,et flora f2nnid praegu v2ga tundlikud? :D 2rge riivake nende tundeid,nad on juuu tundlikud.Eilse m2ngu kohta niipalju,et meie noored olid v2ga tublid.V6itlesid mis nad v6itlesid,aga Levadia tegi 2ra.Pozdravljaju vas,moladci

ballack
09.09.09, 10:27
Millal Flora aasta on? Millal Flora tiitli võidab? Siin niigi offtopic juba. :)

Vales teemas seda ei küsi?

Alarikh
09.09.09, 15:34
Eilse m2ngu kohta niipalju,et meie noored olid v2ga tublid.V6itlesid mis nad v6itlesid,aga Levadia tegi 2ra.Pozdravljaju vas,moladci

No meil mängisid paljud poisid põhikoossesist ja selline tulemus on loomulik. Eks kui meie põhikoosseisud kohtuvad karika finaalis tuleb hoopis teine mäng ;)

Gallacher
09.09.09, 21:26
Alarikh, vaatasin teise teema all , et oled mitut korda nimetanud Flora fänne "kaktusteks." Tekkis lihtsalt huvi, et millest selline väljend? Ei ole tänapäeva slängiga eriti kursis.

sanchez
09.09.09, 23:19
Alarikh, vaatasin teise teema all , et oled mitut korda nimetanud Flora fänne "kaktusteks." Tekkis lihtsalt huvi, et millest selline väljend? Ei ole tänapäeva slängiga eriti kursis.

Mind hakkas ka huvitama, et mida see tähendab?

Alarikh
10.09.09, 00:01

No mina mäletan seda veel Lantana ajast. Võimalik et oli kasutusel ka varem, sest kui hakkas kujunema Pohlaku poolt rakendatud "Flora süsteemi" monopol Eesti jalgpallile oligi nii et parimate iseseisvate klubide (Norma, Tevalte, Lantana, Sadam) toetajäid oli vähem kui neid kes toetasid need klubid põhimõtteliselt ainult sellepärast et vihkasid Pohlaku omavoli Eesti jalgpallis ja järelikult Florat. Tol ajal paljud irvitasid Flora mängustiili üle (nn. löö-jookse strateegia) ja nii sündisidki hüüdnimed nagu näiteks "puujalad", "kaktused" jne. Praegu palju on muutunud, aga nagu näha on, "kaktus" jäi ellu.

dareth
10.09.09, 00:54
Ma olen ilmselt väheinformeeritud, aga hüüdnime "kaktus" olen kuulnud/näinud vaid foorumis sinu klahvikombinatsiooni läbi. Kui elus see "kaktus" ikkagi on?

ballack
10.09.09, 01:12
Ma olen ilmselt väheinformeeritud, aga hüüdnime "kaktus" olen kuulnud/näinud vaid foorumis sinu klahvikombinatsiooni läbi. Kui elus see "kaktus" ikkagi on?

No ikka on. Siin foorumis ainult eriti ei kasutata. Nii ametlikult nagu Roosad Pantrid ei kasutata. Levadia fännid kasutavad päris palju.

elx
10.09.09, 01:17
kaktustest, isegi Rootsi Kunn isiklikult tunnistab, et sedasi võiks mängijaid kutsuda:P
http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=1837
selline post ka siis http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=418925&postcount=43

ja sellega on lõplikult ümber lükaud väide nagu ainult Alarikh väljendit "kaktused" kasutaks.
http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=420997&postcount=87

dareth
10.09.09, 01:26
selge, tänud viidete eest

meesmuiste
11.09.09, 14:09
Täna ERRi spordiportaalis intervjuu kolmikute Puridega!

algus siis ERRi spordiportaalis kell 15:00 Viimane aeg küsimused teele panna ;)

http://sport.err.ee/index.php?0598149

North
11.09.09, 16:03
Täna ERRi spordiportaalis intervjuu kolmikute Puridega!

algus siis ERRi spordiportaalis kell 15:00 Viimane aeg küsimused teele panna ;)

http://sport.err.ee/index.php?0598149

Juba algas...

jazzjansa
12.09.09, 21:29
Hommik!

Jäädvustan ajaloohuvlistele. Hetkel kui Vitali Leitan lõi tõenäoliselt käimasoleva liigahooaja ühe ilusaima värava , sain mina sõnumi, et piiks-piiks "ma läksin laevale"

North
14.09.09, 21:29
Homme on väga tähtis derby, näitame kaktustele, kus on nende koht :)

ballack
14.09.09, 21:52
Homme on väga tähtis derby, näitame kaktustele, kus on nende koht :)

Eks meie koht on seal kus hooaja lõpuks tabelis oleme :)

O HAI
14.09.09, 23:18
ehk kuskil nii 3-5 koht?

zip
14.09.09, 23:24
Ei ole suurim Flora fänn aga enne Transi võiks küll koha kindlustada.

mjaasa
15.09.09, 20:46
Päris hea seis, ei tea kas Flora järgi jõuab :)

Iceman
15.09.09, 21:37
Mnjaa, Levadiale pole eestis ikka vastast..51 järjestikune kaotuseta mäng siis..

Kaspy
15.09.09, 21:39
Neemelo oli täna täitsa vunts, töötas pallile ilusti vastu, sai kõrged pallid kätte, lõpuks muidugi väsis aga muidu tundub et maha kanda meest veel ei saa.

Raoy
15.09.09, 21:42
Kas lõpus läks Levadia poolehoidjate vahel teemaks? Kaamera korra midagi näitas, kus üks tüüp tõmbles.

Thugie
15.09.09, 21:49
Mängu nägin ainult mõned minutid enne 2-0 väravat kuni poolajani, kuid selles ajavahemikus jättis Levadia väga hea mulje. Eriti meeldis Leitani värav ning selleni jõudmine, ilus ladus söödumäng, mitte mõttetu pika palli ette tampimine. Selle lühikese ajajooksul nähtust ma arvan piisab, et öelda, sellise kaitseliiniga Floral pole midagi teha.

aanvaller
15.09.09, 22:06
Neemelo oli täna täitsa vunts, töötas pallile ilusti vastu, sai kõrged pallid kätte, lõpuks muidugi väsis aga muidu tundub et maha kanda meest veel ei saa.

See tuletab meelde seda:
"Meistriliigas saavad kõik hakkama" :D

Aga jah, flora on siis out of medal this year. Kaitseliini on neil sama lihtne lahti muukida nagu sprotikarpi..

Üks asi jäi silma.. Pealtvaatajaid oli 250(??) TALLINNA DERBY vahelises kohtumises? Ei no tere talv

marrrtin
15.09.09, 22:22
kui ma tulin staadionile, vaatasin väljakule, tühjus, et mis toimub, enda arust tulin õigel ajal, rahvast oli ka mingi 40, et järsku pole sooja hakanud tegema

vaatasin kella, 10 minutit mänguni, naerma ajas see publikuhulk

erxu
15.09.09, 22:26
See tuletab meelde seda:
"Meistriliigas saavad kõik hakkama" :D

Aga jah, flora on siis out of medal this year. Kaitseliini on neil sama lihtne lahti muukida nagu sprotikarpi..

Üks asi jäi silma.. Pealtvaatajaid oli 250(??) TALLINNA DERBY vahelises kohtumises? Ei no tere talv
250 inimest? Sitaks palju ju. Mina mitte-tallinna elanik sain just 2minutit tagasi teada, et täna nende mäng oli. Promo oli ilmselgelt väga kõva!

PETSINHO
15.09.09, 22:53

Haiglasest huvist publikunumbrite vastu ja trotsist inspektorite suhtes, võtsin pulli pärast vaevaks ja lugesin pealtvaatajad ära.
Esimese poolaja keskel oli 330 +/- 10 ja teisel poolajal tulid noortegrupp ja veel mingi võistkond juurde, seega 350+ oli rahulikult, kui mitte rohkemgi.

Veelkord tõestus, kui mõtetud on need inspektorite huupi pakutavad arvud.

Tubli töö Levadia, hoiate meie UEFA kohta elus :D

ballack
15.09.09, 23:12
Igal juhul palju õnne Levadiale meistritiitli puhul. Ei saa Sillamäe ka teid kätte enam.

Siimphoto
16.09.09, 00:27
Väike pildigalerii: http://sport.err.ee/index.php?0598406

Alarikh
16.09.09, 01:41
No täitsa norm oli :) Mida veel lisada....... A praeguseks ongi kõik! Hea tulemus, hea tuju. :)

PraS
16.09.09, 13:07
Laulud olid teil küll vaimukad. Ajasid nii mõnelgi korral muigele.

HaTe
16.09.09, 13:18
Palju õnne levadiale.Kahjuks pean tunnistama ja ütlema,et Levadia on siiski Eesti parim ning tugevaim meeskond ja pole midagi teha,aga sportlikust huvist küsin,et kas Levadia Crew toetas Levadiat või laulus Flora vastu?

Alarikh
16.09.09, 13:31
Palju õnne levadiale.Kahjuks pean tunnistama ja ütlema,et Levadia on siiski Eesti parim ning tugevaim meeskond ja pole midagi teha,aga sportlikust huvist küsin,et kas Levadia Crew toetas Levadiat või laulus Flora vastu?

Levadia Crew istus kodus. Meie seltskond juba ammu tegutseb teises koosseisus ja teise nime all.

meesmuiste
16.09.09, 13:49
Levadia Crew istus kodus. Meie seltskond juba ammu tegutseb teises koosseisus ja teise nime all.

valgusta, ole hea :)

Alarikh
16.09.09, 14:07
valgusta, ole hea :)

No meie nägu ja nimi muutus juba hooaja algusest ja enamus neist kes olid Crew tuumikuks ei käi mängudel nii aktiivselt nagu eelmisel hooajal. Praegune aktiivne rühmitus küll tegutseb White Green Supporters, ehk WGS nime all.

North
16.09.09, 17:09
Aga sportlikust huvist küsin,et kas Levadia Crew toetas Levadiat või laulus Flora vastu?

Me jõudsime teha mõlemat...:)
Publikarv oli supper, 5% Ale Coq Arenat oli täidetud, parem mängiksime Sportland arenal..

Kasper
16.09.09, 18:25
Me jõudsime teha mõlemat...:)
Publikarv oli supper, 5% Ale Coq Arenat oli täidetud, parem mängiksime Sportland arenal..
Ma eelistaks ka kunstmuru tavalisele... Või siiski mitte.

dareth
17.09.09, 14:43
Ma eelistaks ka kunstmuru tavalisele... Või siiski mitte.

eriti käib see Sportland Arena kohta

salajane33
17.09.09, 22:33
Galatasaray juhib Panathinaikose vastu 3-0 :D

Elari#3
18.09.09, 15:34
Homse mängu video siis ka teile, kui soovite ;)
http://www.youtube.com/watch?v=lqtq37sGuaY

Kaspy
23.09.09, 09:29
Vägisi tekib küsimus kas me tahamegi lätlaste ja leedukate silmis nõrgemad välja paista kui me tegelikult oleme? Eriti ilmneb see Levadia käitumises, olukorras kus tiitel on põhimõtteliselt kindlustatud võiks ehk loota ka edule Baltikumis aga selle asemel saadetakse sinna duubelvõistkond, kes samalaja lvõiks endale ehk Eesti siseselt võrdse vastase leida kellega madistada.
Räägin sellestkõigest ehk liialt vara aga au sellesmõttes rivaal Florale, kellel ausaltöeldes ei jäägi muud üle kui ebaõnnestunud koduliiga asemel katsuda püüda edu Baltikumis. Kui aga Levadia soovib edaspidi seda turniiri jätkata siis tuleks ehk kõigepealt endalt küsida milleks? Jube tore on küll et pingipoisid saavad ka mänguaega, aga samalajal esindatakse sel turniiril siiski ka Eesti klubijalgpalli. Õhtul näis, kuidas sellega hakkama saadakse.

Alarikh
23.09.09, 10:20
Vägisi tekib küsimus kas me tahamegi lätlaste ja leedukate silmis nõrgemad välja paista kui me tegelikult oleme? Eriti ilmneb see Levadia käitumises, olukorras kus tiitel on põhimõtteliselt kindlustatud võiks ehk loota ka edule Baltikumis aga selle asemel saadetakse sinna duubelvõistkond, kes samalaja lvõiks endale ehk Eesti siseselt võrdse vastase leida kellega madistada.
Räägin sellestkõigest ehk liialt vara aga au sellesmõttes rivaal Florale, kellel ausaltöeldes ei jäägi muud üle kui ebaõnnestunud koduliiga asemel katsuda püüda edu Baltikumis. Kui aga Levadia soovib edaspidi seda turniiri jätkata siis tuleks ehk kõigepealt endalt küsida milleks? Jube tore on küll et pingipoisid saavad ka mänguaega, aga samalajal esindatakse sel turniiril siiski ka Eesti klubijalgpalli. Õhtul näis, kuidas sellega hakkama saadakse.

See Balti liiga oma praegusel kujul on täiesti mõttetu turniir. Üks näide mis tõestab seda kõige paremini on meie mängude Leedukate vastu kellajad.

Kolmapäev 16.30
Teisipäev 14.00 - eriti ajuvaba. Võiks kasvõi kell 2 öösel mängida.

Vabandust, kui korraldajad näitavad sellist suhtumist siis mida ootada klubidelt.
Fakt, meie riikides loeb kaks asja - liiga ja eurosarjad. Kõik ülejäänud turniirid k.a. igasugused karikad ei maksa midagi meeldib see meile või mitte. Seega kui meie meister ei taha riskida (põhimängijate võimalikud vigastused vms) mängides overhyped turniiris mille tulemus ei huvita suurt kedagi... olgu nii. Täiesti arusaadav.

gianluca
23.09.09, 10:30
See Balti liiga oma praegusel kujul on täiesti mõttetu turniir. Üks näide mis tõestab seda kõige paremini on meie mängude Leedukate vastu kellajad.

Kolmapäev 16.30
Teisipäev 14.00 - eriti ajuvaba. Võiks kasvõi kell 2 öösel mängida.

Vabandust, kui korraldajad näitadav sellist suhtumist siis mida ootada klubidelt.

Tuleb täiesti nõus olla.
Lisaks Levadiale on absurdseid aegu veelgi:

Wed, October 28, 2009
2:00 pm JK Trans Narva vs FK Sūduva
2:00 pm FK Ventspils vs FK Banga

Kui publikut pole vaja võiks võitja näiteks liisu heitmise teel selgitada.

Kaspy
23.09.09, 10:39
Polnud kellaaegadega kursis, need on tõesti üsnagi ajuvabad, pmst loodetakse et meeskonnad saaksid mängida tühjade tribüünide ees.
Huvitav kas ka rahaline olukord on niivõrd halvaks muutunud, et pole mõtekas näiteks preemiaraha nimel pingutada vms? Aasta tagasi ju alles kriisati suuremast võidufondist ja populaarsuse tekitamisest. Seega pole juhatus oma ülesannetega korrektselt hakkama saanud.
Ok saan aru, et klubidele peab tekitama head tingimused, siis nad soovivad ka osaleda, aga mis põhjusel on meie esiklubid paremad kui näiteks lätlased või leedukad? Selleks et asi toimiks oleks tarvis ikka ühiselt laua taha istuda ja otsustada kas seda turniiri on üldse kellegile vaja? Ehk tasuks vahepeal mõnel juhatuse liikmel oma ego maha suruda ja võtta snitti näiteks korvpallist, kus toimib ühina Balti liiga, ok see a. oli majanduslikult raske aga ehk edaspidi? Sama soovitus korvpallile, võtke eeskuju jalgpalli noortetööst. Teineteiselt õppimine ei ole tingimata kopeerimine vaid pigem pingutus parema tuleviku nimel.
Nüüd läks küll jutt Levadiast pisut kõrvale aga.

elx
23.09.09, 12:03
Olete te ikka kindlad, et need kellaajad on liiga poolt määratud? Olen üpris kindel, et hoopis klubid tegid sellised ettepanekud - pärast vaja ju pikk kodutee maha sõita ja nii tuldigi üksteisele vastu. Mida küll liiga teha saaks, oleks see, et ei lase mingist kellajast varem mänge pidada.

Alarikh
23.09.09, 12:22
Olete te ikka kindlad, et need kellaajad on liiga poolt määratud? Olen üpris kindel, et hoopis klubid tegid sellised ettepanekud - pärast vaja ju pikk kodutee maha sõita ja nii tuldigi üksteisele vastu. Mida küll liiga teha saaks, oleks see, et ei lase mingist kellajast varem mänge pidada.

Levadiale pikk tee Kadriorust... kuhu? Tegelt arvatavasti just sellise nõmeda 14.00 pärast mäng toimub hoopis Maarjamäel. Ja jällegi, isegi kui ettepanekud tulid klubide poolt siis korraldajad pidid nendega nõustuma.

urmar
23.09.09, 12:39
Kellaaeg on nii varajane sellepärast, et neil klubidel pole valgustusega staadioni, on ikkagi oktoobri lõpp, oleksite võinud isegi selle peale tulla. Imelik, et ka Ventspilsil pole, aga ju siis nii on.

Kaspy
23.09.09, 12:52
Kellaaeg on nii varajane sellepärast, et neil klubidel pole valgustusega staadioni, on ikkagi oktoobri lõpp, oleksite võinud isegi selle peale tulla. Imelik, et ka Ventspilsil pole, aga ju siis nii on.

Valguse pärast mängu kella 14.00 peale panna on küll natuke naljakas põhjendus, mängu saaks vabalt ära peetud ka kell 17.00 alguse puhul. Üleüldse oleks pidanud sellele juba tunduvalt varem mõtlema, mitte sügise saabudes.

gianluca
23.09.09, 12:55
Valguse pärast mängu kella 14.00 peale panna on küll natuke naljakas põhjendus, mängu saaks vabalt ära peetud ka kell 17.00 alguse puhul. Üleüldse oleks pidanud sellele juba tunduvalt varem mõtlema, mitte sügise saabudes.

Kahjuks mitte:

27.oktoobril loojub päike kell 16.41 ja 28.dal 16.38.

Alarikh
23.09.09, 13:01

Võib ju ausalt öelda et korraldajatel on suva kas keegi vaatab neid mänge või mitte. Isegi 16.00-17.00 on suhteliselt vara tööpäeva jaoks.
Aga kell 14.00 või 9.00 - vahet juba pole, sest 99% inimestest ei tööta jalgpalliga seotud asutustel ja seega lihtsalt ei saa tulla mängule nii vara ja käigu see töö/kool....
Tundub et BLiiga korrladajad on ise aru saanud et projekt ebaõnnestus ning publiku huvi on kehv - sa sel hooajal otsustasid üldse mitte võtta pealtvaatajate huvid arvesse.

elx
23.09.09, 14:22
Levadiale pikk tee Kadriorust... kuhu?
Teadupärast ei mängita jalgpalli üksinda. Aga ise usun ka seda valguse teemat, vähemalt mis telemänge puudutab - see valgus mis silmaga vaadates tundub piisav, ei pruugi tele jaoks kuhugi kõlvata.

Mitte et ma keset päeva toimuvaid mänge toetaksin, lihtsalt püüan loogikat leida.

Alarikh
23.09.09, 14:28
Teadupärast ei mängita jalgpalli üksinda. Aga ise usun ka seda valguse teemat, vähemalt mis telemänge puudutab - see valgus mis silmaga vaadates tundub piisav, ei pruugi tele jaoks kuhugi kõlvata.

Mitte et ma keset päeva toimuvaid mänge toetaksin, lihtsalt püüan loogikat leida.

Küsimus ei ole tehnilistes küsimustes - seda kõike saab lahendada. Küsimus on korraldajate tahtmises või pigem oskuses luua produkt mis oleks huvitav klubidele ja pealtvaatajatele. Muidu võiks PESi mängida läbi internetti - pole vaja kuhugi üldse sõita ja kulutada raha klubikassast :)

urmar
23.09.09, 16:19
Alarikh, miks nii raevukalt kaitsed siin Levadiat? Mida teil karta on, koduses liigas on kõik selge, mängite laupäeval Floraga, kes mängib Leedus oma tänase mängu isegi hiljem. Olete 3 korda kindlalt Florast parem olnud, mida siis nüüd karta? Kui vaadata MLi kalendrit alates 15. septembrist, siis on Flora oma tunduvalt raskem, kõik mängud tugevatega. Kas MLi kaotuseta seeria on tähtsam, kui võimalik edu Balti Liigas?

Kui Levadia peaks nüüd välja kukkuma tänase mängu ebaõnnestumise pärast, siis on see hale. Aga ma usun, et neil on niipalju sisu, et mängivad ka täna korralikult. Eks näis.

Nahkpea
23.09.09, 16:53
See, et Levadia oma B-koosseisuga Leetu läheb on muidugi müstiline. Prinsi selgitused on pehmelt öeldes halenaljakad. Minuarust võiks mõni treener lõpuks ka aus olla ja öelda, et "Balti liiga ei huvita meid ja pole meie jaoks tähtis".

Selle asemel aetakse mingit kägu a la on küll tähtis ja läheme võitma, kuid mehed on väsinud ning pikemat aega kaks mängu nädalas mänginud. See ei ole tõsiseltvõetav selgitus.

Levadia, kes on sisuliselt meistritiitli kindlustanud, pidi muidugi nädalavahetusel Kuressaare vastu minema oma parimas koosseisus. See oli tabeliseisu arvestades VÄGA oluline mäng. B-koosseis oleks võinud vabalt Kurega mürada ja oleks suure tõenäosusega ka sealt võitjana väljunud.

Alarikh
23.09.09, 23:30
Lp. Urmar ja Nahkpea... Teate, sel hooajal Levadia näitas et nad vähemalt praegu oskavad valida oma prioriteete. Ja tulemuseks on kindel edu Meistriliigas ja uskumatu hooaeg euroopas. Seega, las nad ise otsustavad mis on tähtis, mis mängija vajab puhkust, ja kes vajab mänguaega.
Meie, Levadia toetajad oleme tänulikud et pärast talvepaanikat (kriis, rahapuudus, võtipallurite lahkumine, ostude puudus) meie klubi näitas et oskab midagi. Olgu siis see suhtumine BaltiLiigasse nii nagu ta on. Ei usu et paljud Levadia toetajad on pahased et klubi valikud ja otsused sel hooajal on nagu need on. Lihtne. Oleks muidugi vahva mängida edukalt ka sel turniiril, aga..... las peatreener otsustab. Selle hooaja Levadia on juba tenud piisavalt palju et ignoreerida mitte-päris-erapooletute spetsialistide ja kriitikute virisemist :)

Muidu, Tallinnas mängime põhikoosseisuga ja purustame need Leedukad!!!!

Alarikh
23.09.09, 23:32
Minuarust võiks mõni treener lõpuks ka aus olla ja öelda, et "Balti liiga ei huvita meid ja pole meie jaoks tähtis".

Minuarust võiks mõni Kaktustest pallur lõpuks ka aus olla ja öelda et "Meistriliiga ei huvita mind ja pole minu jaoks tähtis". Või see oli juba tehtud? Või mingi pika sõrmega kapten otsustas jätkata oma karjääri?

Nahkpea
23.09.09, 23:42
Teate, sel hooajal Levadia näitas et nad vähemalt praegu oskavad valida oma prioriteete.

Tõsi, prioriteet oli mängida laupäeval parimas koosseisus tabeli lõpuosas vaakuva Kuressaarega kui Balti Liigas Tauragega.

Seega, las nad ise otsustavad mis on tähtis, mis mängija vajab puhkust, ja kes vajab mänguaega.

Jah, see on Prinsi õigus otsustada. Olgu siis vähemalt aus ja ärgu ajagu enne mängu lausvalet suust välja, et kui tähtis Balti Liiga neile on. Muidugi probleem pole mitte ainult Prinsis, vaid seda pattu on vist enamus Eesti klubide peatreenereid, kes osalenud selles sarjas, teinud (kaasa arvatud minevikus Flora oma).

Selle hooaja Levadia on juba tenud piisavalt palju et ignoreerida mitte-päris-erapooletute spetsialistide ja kriitikute virisemist :)

No kindlasti pole ma Levadiaga seotud teemades päris erapooletu, aga mille poolest minu jutt virisemine on? Kui sa natuke mõtled, saad ise ka aru, et sinu väide "Levadia oskab valida prioriteete" on hetke liigatabeliseisu ja olukorda arvestades üsna naljakas.

Muidu, Tallinnas mängime põhikoosseisuga ja purustame need Leedukad!!!I

Sa oledki Prins isiklikult, et sellise veksli välja käia julged? :)

Oled sa kindel, et enne seda pole ülitähtis mäng Tallinna Kaleviga ja meeskond ei saa piisavalt pärast ränkrasket lahingut puhata?

Aga muidu edu.

Nahkpea
23.09.09, 23:43
Minuarust võiks mõni Kaktustest pallur lõpuks ka aus olla ja öelda et "Meistriliiga ei huvita mind ja pole minu jaoks tähtis". Või see oli juba tehtud? Või mingi pika sõrmega kapten otsustas jätkata oma karjääri?

Pohlak ju ütles juba, et sportlik pool pole Floral olnud alates aastast 2004 prioriteet. Sa ole rohkem oma konkurentide ütlemiste ja tegemistega kursis. :D

ballack
23.09.09, 23:46
Alarikhil on õigus, Levadia on juba väga palju näidanud: Eesti ML's ei ole hetkel vastast ja Euromängudes head esitused.

Nahkpea
23.09.09, 23:52
Alarikhil on õigus, Levadia on juba väga palju näidanud: Eesti ML's ei ole hetkel vastast ja Euromängudes head esitused.

Just nimelt, Eestis pole neile hetkel vastast. Just selles valguses ongi naljakas, et põhikoosseisuga minnakse eelnevalt Kuressaare vastu ja reservid saadetakse Balti Liigat mängima.

Just sellisel tugeval klubil on vaja ka tugevaid mänge ja Balti Liiga oleks neile selleks hea võimalus.

Ei tasu nüüd arvata, et Euromängud oli piisav tugevate mängude doos hooaja jooksul ja rohkem pole vajagi.

budu
24.09.09, 10:10
Levadia ei õpi oma vigadest aga Eesti jalgpalli seisukohast on see hea ,et mehel kergem välismaale saada.http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/levadial-on-oht-kaotada-puri-ja-raha.d?id=25861451

Alarikh
24.09.09, 12:01
Levadia ei õpi oma vigadest aga Eesti jalgpalli seisukohast on see hea ,et mehel kergem välismaale saada.http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/levadial-on-oht-kaotada-puri-ja-raha.d?id=25861451

On kohatu rääkida vigadest kui ei tea täpsel mis on poolte seisukohad ja tingimused.

budu
24.09.09, 12:07
On kohatu rääkida vigadest kui ei tea täpsel mis on poolte seisukohad ja tingimused.

no pidasin silmas seda ,et päris mitme mehega on sama viga tehtud ,et ei ole õigel ajal pakutud uut lepingut.klubi on rahaliselt päris palju ju kaotanud

Martin
24.09.09, 12:22
.klubi on rahaliselt päris palju ju kaotanud

Nagu Purit müüa poleks proovitud. Ongi ju tore, et saab tasuta kuhugi siirduda. Olgu see siis Skandinaavia või Saksamaa teine liiga või Real Madrid.

Hellik
24.09.09, 12:28
no pidasin silmas seda ,et päris mitme mehega on sama viga tehtud ,et ei ole õigel ajal pakutud uut lepingut.klubi on rahaliselt päris palju ju kaotanud

Ma arvan, et ta oleks juba eelmisel aastal lepingupakkumise tagasi lükanud. Vähemalt seegi hea, et teda sarnaselt Purje ja Vassiljeviga esindusvõistkonnast minema ei löödud.

budu
24.09.09, 12:33
Nagu Purit müüa poleks proovitud. Ongi ju tore, et saab tasuta kuhugi siirduda. Olgu see siis Skandinaavia või Saksamaa teine liiga või Real Madrid.

No ma võtsin klubi seisukohalt,aga muidugi hea ,et nüüd mees vabaks saab.millegi pärast arvan ,et Puri oleks suudetud varem juba maha müüa aga eks hind soolane ja igasse klubisse ka mees minna ei taha

North
24.09.09, 13:06
pildid:
http://picasaweb.google.lt/KFTauras/20090923TaurasLevadia#

midfielder
24.09.09, 13:48

Algne lugu pärineb epl-ist, millest delfi on lühendatud versiooni teinud. Pohlaku hinnangul on juba neli-viis klubi ka huvi ilmutanud, kuid nimesid ei mainita.

http://www.epl.ee/artikkel/478644

PraS
25.09.09, 22:01
Algne lugu pärineb epl-ist, millest delfi on lühendatud versiooni teinud. Pohlaku hinnangul on juba neli-viis klubi ka huvi ilmutanud, kuid nimesid ei mainita.

http://www.epl.ee/artikkel/478644

neid huvilisi on rohkem ning meeldiv, et Levadia mängitab oma üht säravat mängijat hoolimata ebakõladest. Ning Sass pole ainus kelle nad nii kaotavad.

kitty72
26.09.09, 18:35
Ouu,mille eest A.K eemaldati?? :S

karl54
26.09.09, 18:48
Ouu,mille eest A.K eemaldati?? :S

Tõmbas viimase mehena Konsa maha, Konsa oleks üks - ühele saanud.

Poom92
26.09.09, 18:55
Seni on hr. Tohver hästi vilistanud, eks näeb, mis teine poolaeg juhtuma hakkab..

HaTe
26.09.09, 20:47
Mõlemalt poolt väga palju häid võimalusi ära lüüa,aga kumbgi pool seda ei suutnud.Penaltis kahtlen,et teine kohtunik sealt oleks andnud,aga noh käsi on käsi ja eks kohtunik nägi seda teistmoodi.Püro oli (Y):)

zip
26.09.09, 20:48
Kindel penalti oli, telekas oli hästi näha kuidas pani käe pallile et Levadia mees jaole ei saaks.

elx
26.09.09, 21:06
ah käsi? koha peal olles ei saanudki aru mis toimus - keegi mängija oli veel natuke ees ka.

almar
26.09.09, 21:20
minu arvates oli penalti siiski natuke liig, kuid karistusalas käega palli mängides kindel penalti, olex kastist väljas olnud, polex kohtunik kindlasti vilistanudki, see oli siiski õnnetu libisemise käsi.
kuid jh levada vastu keegi see aasta ei sa. komentaator ytles ka hästi et levada peax 10kesi mängima kogu aeg et hooaeg põnevamax muuta:P

Alarikh
26.09.09, 21:30
Sõnu pole, vaid emotsioonid.

Vot.

LEVADIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AA!!!!!!!!!!!

Gallacher
26.09.09, 21:39
minu arvates oli penalti siiski natuke liig, kuid karistusalas käega palli mängides kindel penalti, olex kastist väljas olnud, polex kohtunik kindlasti vilistanudki, see oli siiski õnnetu libisemise käsi.
kuid jh levada vastu keegi see aasta ei sa. komentaator ytles ka hästi et levada peax 10kesi mängima kogu aeg et hooaeg põnevamax muuta:P
Ei ole nõus, nii ilmse käega mängu koral ei saa kuidagi pennalt andmata jätta.
Endale jäi arusaamatuks hoopis see miks florakad pidevalt libisesid? putsadel justkui korke polnudki all. Levadia mängijad püsisid jalul küll.

eestimees
26.09.09, 21:52

pennu oli see kahtlemata. ega florakad ise ka ei protesteerinud, sest pennu oli ka neile selge

fcfloraforever
26.09.09, 22:15
Penalt oli ilmselge aga see tuli jah väga väga õnnetult.

kesa
26.09.09, 22:25
Levadikute tulevärk päästis päeva, muidu oleks florakate sektor masendusest abivahenditetagi iseenesest tossama hakanud.
Huvitav, miks õlu poolajal otsa sai, kas ülereageerival turvakaalutlusel või oli lihtsalt Ampsu valearvestus?

818
26.09.09, 22:32
Püro oli kaunis, pöidlad püsti!

zip
26.09.09, 22:43
Pilte ka sellest?

Alarikh
28.09.09, 18:36
Puhkused, isiklik elu, laiskus.... meie lehekülg on olnud update'idega suht aeglane, aga kui midagi uut on siis anname siin teada. Me ei ole uudisteportaal - soccernet saab sellega ilusasti hakkama. Seega Praeguseks natuke suvest ja lubame et tulevikus üritame leida rohkem põhjusi et kirjutada midagi meie klubi kohta.

http://fclt.pri.ee/estonian/fc-levadia-uudised/33-summer

Lisan ka et loodame varsti teha video ülevaadet Levadia-Flora mängust k.a. püro.

Scooter
29.09.09, 11:39
Mingi selline kutt käis pühapäeval Jõelähtmel golfi vaatamas. Kumb siis?

http://www.trenn.ee/files/1254134951.JPG

meesmuiste
29.09.09, 12:51

Eino ;)

101010

jansa
29.09.09, 13:38

...Eino semmib Põhi Miinaga - kes on üks parimatest Eesti naisgolfaritest... eeldan et sestap ka vaatamas/kaasaelamas...?

meesmuiste
29.09.09, 13:44
...Eino semmib Põhi Miinaga - kes on üks parimatest Eesti naisgolfaritest... eeldan et sestap ka vaatamas/kaasaelamas...?

minule teadaoleva info põhjal just nii :) kuigi naised vist ei mänginud? väidetavalt pidi vist Eino ka juba üpris hea golfis olema :)

Kaspy
29.09.09, 19:30
Oskab keegi Levadia noortest kaitsemängijatest Podholjuzinist ja Subbotinist pisut lähemalt rääkida?

Even
29.09.09, 20:02
subbotin mängis muidu väga edukalt poolkaitses ja rünnakul kuid on nüüd taandatud kaitsesse vist. minuarust pole väga kaitsemängija tüüpi ta, rohkem selline poolkaitselik tehnika. aga räägin oma silmaga nähtust ainult kui temaga koos mängisin 2 aastat tagasi.

Kaspy
29.09.09, 20:34
Poolajaks 2-0 edu sees, tundub et Levadiale pole lihtsalt vastast sel hooajal.
Kui hooaja algul tundusid kaotused meeskonnas üsna suured siis täna isegi koosseisu vaadates tuleb tunnistada et kõik liinid on tegelikult piisavalt hästi komplekteeritud.

eestimees
29.09.09, 21:15
krt Gussev oskab ikka nii hästi peaga väravaid lüüa just taha nurka. Lihtsalt nii ilus on jälle jälle ja jälle vaadata tema peaga löödud väravaid

meesmuiste
29.09.09, 21:16
krt Gussev oskab ikka nii hästi peaga väravaid lüüa just taha nurka. Lihtsalt nii ilus on jälle jälle ja jälle vaadata tema peaga löödud väravaid

ärand nüüd kohe orgasmi saa :D

eestimees
29.09.09, 21:27
ärand nüüd kohe orgasmi saa :D

kes teab see teab:D ja sina minu sõber ei tea:D

PraS
29.09.09, 22:11
Mu oli teisejärguline, kuid rsk millise värava rsk Sisov lõi. MIngi 45m kindlasti. Tahtis vist pikka ette lasta, kuid suunuds kenasti värava peale ning maandus risti :D

Hermanson muidugi eeldas,et lendab üle värava.

Goal of the Season kindlasti.

emergencyexit
29.09.09, 22:12
Tuleb tõdeda, et teie poisid mängivad ikka väga hästi, igati õigustatult võitsite täna

Mister
29.09.09, 22:15
Praeguse seisuga ei saa jah keegi Levadiale vastu. Isegi noorte keskkaitsjate vastu ei suutnud meie mehed midagi teha.

Alarikh
29.09.09, 22:54
Kostja ja eriti Sisovi väravad olid über! Nõmmel on alati meeldiv käia, sest atmosfäär seal on väga hea. Tahaks kiita ka Kalju fänne, olite väga head. Ja tänud ka komplemendi eest et meie koht on vene liigas :D Ma ei teadnudki et meie tase on juba nii kõrge! :eek:

Tõsiselt ka, hea mäng, ilusad väravad, kaks lõbusat fänniderühmitust - mida veel vaja on... ahjaaa - HEAD ILMA!

Cheers!

-RoMaRiO-
29.09.09, 22:57
Levadia on ikka täitsa teisest klassist jah.

Eriti tahaks kiita noort Podholjuzinit, kes keskkaitses sai suurepäraselt hakkama. Väga kõva mängumees on tulemas.

Mister
29.09.09, 23:01
Ja tänud ka komplemendi eest et meie koht on vene liigas :D Ma ei teadnudki et meie tase on juba nii kõrge!

Tõsiselt ka, hea mäng, ilusad väravad, kaks lõbusat fänniderühmitust - mida veel vaja on... ahjaaa - HEAD ILMA!

Cheers!

Haha, Palun palun. Tase teie tiimil on küll üle kõigi teiste tiimide peade, nii et meie poolt õigustatud kompliment või mis :)

Teid oli ka meeldivalt palju täna ja tegite korralikult häält.
Oli tore jalkaõhtupoolik, mis kahjuks meile kurvemalt lõppes :D

Ilma koha pealt, kuidagi eriti külm oli täna! talv läheneb. Kahjuks :(

HaTe
30.09.09, 00:34
Olin veendunud,et just sina Alarkih oled see mees,kes siin Veneliiga jutu üles tõstatab:D

2mSööt3mMööda
30.09.09, 01:29
Kas väravaid netist ka kusagilt näha saaks?

ETV pidas vist paljuks täna kaameraga kohale minna. Vähemalt kodukalt ei leidnud ma midagi.

kesa
30.09.09, 08:11
Sellel teie mikrooligarhil on vist Eesti jalgpallist suht pohhui.
Enne koondise mänge hoida väiklaselt Sassi liigamängudest eemal annab igatahes selliseks arvamuseks alust.

kala2
30.09.09, 08:15
kas sa nyyd mõtlesid kohe terve öö et mida saaks sitasti siia kirjutada?

Kaspy
30.09.09, 10:02
No kirjutisel on vähemalt tõepõhi all

http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=348417

Kas tõesti jälle? Praegu pole tarvis mängijale tagasi teha, vaja on hoopis koostööd teha, et mõlemal poolel lõppkokkuvõttes kõik positiivselt laabuks.

rallikas
30.09.09, 10:37
Ebavajalik uudis. Ei ole mõtet panna kunstmurul mängima meest, kes just vigastusest tulnud..

Osvaldo
30.09.09, 12:17
ja jah...tra igavane mmmi kari seal levadias......eriti haiged ....tra kuidas sellised fänne saavad omale üldse kes omasid n.ssivad???...samasugeseid affe ilmselt ainult.....mis nad mõtlevad et äkki ikka tuleb neile v?.....pole isegi nende kasvandik.....affffiiid

Alarikh
30.09.09, 12:36
ja jah...tra igavane mmmi kari seal levadias......eriti haiged ....tra kuidas sellised fänne saavad omale üldse kes omasid n.ssivad???...samasugeseid affe ilmselt ainult.....mis nad mõtlevad et äkki ikka tuleb neile v?.....pole isegi nende kasvandik.....affffiiid

Äkki keegi saaks tõlkida eesti keelde? :D

billy t
30.09.09, 12:49
Äkki keegi saaks tõlkida eesti keelde? :D

aga palun:
"perearst ... ei ... pikendanud ... mu ... rahusti ... retsepti"