PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

taku*
25.03.10, 18:07
jube OT ikka:D

tolko stalin, tolko lenin

Alarikh
27.03.10, 20:23
Jälle probleemid Sillaga. Mitte keegi seal ei näidanud suurt midagi, võrdne igav mäng.
Kostja on parim!

Nahkpea
27.03.10, 20:31
Sattusin ka Sillamäe - Levadia mängu nägema. Nojah, eks see viik oli kohtumise kulgu arvestades üsna õiglane tulemus.

Müstiline mees on minujaoks see Subbotin. Ma olen ka varem tähele pannud, et kui see tüüp platsil on, siis pole teda sisuliselt mitte kunagi märgata. Huvitav, palju talle keskmiselt üldse pallipuuteid mängu jooksul koguneb.

Ääre kohta ikka üpris haruldane, eriti kui võrrelda vasakäär Tenistega, kes on koguaeg aktsioonis ja pildil.

PraS
28.03.10, 01:28
Sattusin ka Sillamäe - Levadia mängu nägema. Nojah, eks see viik oli kohtumise kulgu arvestades üsna õiglane tulemus.

Müstiline mees on minujaoks see Subbotin. Ma olen ka varem tähele pannud, et kui see tüüp platsil on, siis pole teda sisuliselt mitte kunagi märgata. Huvitav, palju talle keskmiselt üldse pallipuuteid mängu jooksul koguneb.

Ääre kohta ikka üpris haruldane, eriti kui võrrelda vasakäär Tenistega, kes on koguaeg aktsioonis ja pildil.

Kui oled sel hooajal näind veel Levadia mänge siis äkki mõistad,et Subbotini ülesanne polegi teravuste tekitamine, kuid kui sa seda ei mõista siis ma sind harida ka ei saa.

ReneK
28.03.10, 01:34
Sillamäe - Levadia pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1296

kitty72
30.03.10, 11:47
Laupäeval võib teie "sektoris" hängida v? :D

Piaoviaopiuviao
30.03.10, 12:19
Kui oled sel hooajal näind veel Levadia mänge siis äkki mõistad,et Subbotini ülesanne polegi teravuste tekitamine, kuid kui sa seda ei mõista siis ma sind harida ka ei saa.

Oot oot, mis ta ulesanne siis platsil on, kekutada oma uute papudega vää?:doh:
Ilmselgelt eelistaks selle subbotini asemel näha mõnda nooremat poissi duublist ja tundub üdlse isutumängija olevat, eriti kaitse tööd teha ei viitsi ja ründes pask. a kes teab, äki peale jaanipäeva pean oma arvamust muutma, aga sügavalt kahtlen

fitti
30.03.10, 12:24
Ilmselgelt eelistaks selle subbotini asemel näha mõnda nooremat poissi duublist

Eks Subbotin oma 19 eluaastaga on jah ilmselgelt juba lähenemas oma mängijakarjääri kliimaksile.

Piaoviaopiuviao
30.03.10, 12:27
Eks Subbotin oma 19 eluaastaga on jah ilmselgelt juba lähenemas oma mängijakarjääri kliimaksile.

19? seljuhul tegin sääsest elevandi, miskipärast olen arvanud et ta pea 22 vana:D

Alarikh
30.03.10, 22:37
Laupäeval võib teie "sektoris" hängida v? :D
Sillakatel ikka võib! :)

Huisnim
03.04.10, 20:44
Mis värk Puriga on, et pole mänginud viimasel ajal?

PraS
03.04.10, 21:48
Mis värk Puriga on, et pole mänginud viimasel ajal?

Vigastas jalga Kalju mängus.

kesa
03.04.10, 21:48
Vittu, türa, putsi, nahhui, bljad, jobtvoju, kui me soovime publikut staadionile, siis lõpetagem see jama õlletsoonide, suitsutsoonide, läbikobamiste ja muu viktoriaanliku jamaga.
Lõpetage end peeglistimetlevast jefreitorist turvakindraliteks imetlevate, ülereagreerivate paranoiikutest turvafetišistide jama. VITTU.
Keda segab kui fännid võtavad tribüünil mõned õlled, keda segab kui mõni neist patustab fännitsoonis sigaretiga, kas fännid kukuvad surnult maha kui keegi kõrval ropendab?
Tõesti võiks pahesid piirata kunagi tulevikus kui meie staadionid on puupüsti täis, möllavad kümned tuhanded ja fännitribüünil on iga teine pealtvaaataja rinnast imetav ema, lutt suus titt koos isa, ema, vanaema ja kui veel elus, siis ka vanaisaga aga seniks võiks siiski võtta veits lõdvemalt.
Tobe on kui tribüün jookseb aeg ajalt pooltühjaks, et võtta koos sõbraga üks õlu, tõmmata kohtuniku ebaõiglasest vilest tingitud närverahustav sigaret, et lihtsalt tunda end hästi, sest vutt on ju tegelikult meelelahutus.
Väidetavalt pole olemas sitta ilma vaid sitt riietus, sellest järeldus, pole olemas sitta vutti vaid sitt korraldus.

Niipalju tänasest Salongiteatrist.

Raivo19
03.04.10, 22:30
Vittu, türa, putsi, nahhui, bljad, jobtvoju... Seekord täitsa nõus selle jutuga. Garanteerigu, et platsil ja selle vahetus läheduses oleks kõik okas. Aga tribüünidel peab valitsema pidu ja pull. Pealtvaataja tuleb ja tahab asja nautida ning lustib nii, et hinges oleks mõnus. Õlle ja suits pole ju mingi vägivald.:)

Nohik
03.04.10, 22:37
Kas on tosiselt selline nikotiini soltuvus, et ei suuda ilma hakkama saada 45 minutit? Sellest saan jah aru, et tribüünil voiks paar olle libistada mängu ajal. Mitmel pool on ju see täiesti lubatud ju eriti kui see on staadionilt ostetud...

meesmuiste
03.04.10, 22:40
EJL WEB TV: Meistriliiga VI voor. FC Levadia - FC Flora (03.04.2010)

http://www.youtube.com/v/ijw3WdB4CDc

Sir. Nuutu
03.04.10, 22:41
Salong-Salong... situn su salongi

Raivo19
03.04.10, 23:14
Kas on tosiselt selline nikotiini soltuvus, et ei suuda ilma hakkama saada 45 minutit? Sellest saan jah aru, et tribüünil voiks paar olle libistada mängu ajal. Mitmel pool on ju see täiesti lubatud ju eriti kui see on staadionilt ostetud...ma isiklikult ei suitseta, aga jutu mõte oli siin üldisem, ja küsimus selles, et pealtvaataja on kunn ja temale seda mängu ka ikka natuke mängitakse ;)

Siimphoto
03.04.10, 23:18
pilte: http://sport.err.ee/index.php?06107477

PraS
04.04.10, 00:35
Minu pildid ka : http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=50&lang=est

Nohik
04.04.10, 13:44
ma isiklikult ei suitseta, aga jutu mõte oli siin üldisem, ja küsimus selles, et pealtvaataja on kunn ja temale seda mängu ka ikka natuke mängitakse ;)

Monele inimesle ei meeldi kui nende korval suitsetatakse. Näiteks minu tüdruk ei läheks nii ühelegi mängule kusalgi.

Kaspy
04.04.10, 14:14
Võta endale normaalne tüdruk siis, kompleksidevaba

Bobik
04.04.10, 14:34
Võta endale normaalne tüdruk siis, kompleksidevaba

Ajad vist kompleksi ja tolerantsi segamini.

Piksenool
04.04.10, 14:36
Monele inimesle ei meeldi kui nende korval suitsetatakse. Näiteks minu tüdruk ei läheks nii ühelegi mängule kusalgi.

Võib-olla on asi selles, et su tüdruk ei julge sinuga käia sellistes kohtades kus suitsetatakse. Kasutajanime järgi pole sul sellistesse kohtadesse muidugi asja ka ju. See on muidugi puhas spekulatsioon, sest ei tunne ma sind, ega su tüdrukut.

Suitsuvaba Eesti nimel,
Piksenool

Katzuu
04.04.10, 14:58
Võib-olla on asi selles, et su tüdruk ei julge sinuga käia sellistes kohtades kus suitsetatakse. Kasutajanime järgi pole sul sellistesse kohtadesse muidugi asja ka ju. See on muidugi puhas spekulatsioon, sest ei tunne ma sind, ega su tüdrukut.

Suitsuvaba Eesti nimel,
Piksenool
Ole nüüd natukne viisakam,mulle ka näiteks ei meeldiks,kui tribüünil istudes keegi mu kõrva suitsetaks,sest olegem ausad suitsu hais on väga rõve.

Piksenool
04.04.10, 15:24
Ole nüüd natukne viisakam,mulle ka näiteks ei meeldiks,kui tribüünil istudes keegi mu kõrva suitsetaks,sest olegem ausad suitsu hais on väga rõve.

Ma kirjutasingi, et suitsuvaba Eesti nimel. Mulle ka suitsetamine ei istu. Aga selles osas kus alkoholi ei tarbita ei tehta ju ka tavaliselt suitsu. Ja staadionil haihtub suitsuhais kiiresti õhku. Väikeste laste kõrval peaks muidugi vältima suitsetamist. Aga Nohiku pruutide pärast ei peaks küll ära keelama.

Felipe
04.04.10, 15:41

Suitsuvaba Eesti nimel,
Piksenool

Esimene normaalne postitus kasutajalt Piksenool :D

erxu
04.04.10, 16:18
Minuarust on kõik Piksenoole postitused väga kvaliteetsed.. etemad kõvasti, kui mingi "kurb" postitused, mis pole naljakad isegi.

Aga suitsetamine on tõesti rõve tribüünil. Ma ei taha küll vinguda, aga kui ikka suur rahvas on ümber siis võiks veidi eemale minna suitsetama, ma ei kannata näiteks üldse suitsulõhna ja parimatel päevadel võin oma lõunased söögid ka välja ajada ..

Felipe
04.04.10, 16:25
Minuarust on kõik Piksenoole postitused väga kvaliteetsed.. etemad kõvasti, kui mingi "kurb" postitused, mis pole naljakad isegi.

Aga suitsetamine on tõesti rõve tribüünil. Ma ei taha küll vinguda, aga kui ikka suur rahvas on ümber siis võiks veidi eemale minna suitsetama, ma ei kannata näiteks üldse suitsulõhna ja parimatel päevadel võin oma lõunased söögid ka välja ajada ..

tegelikult sellel teemal olen isegi nõus sinuga, suitsetajad peaksidki olema eraldatud ning 45 minutit kannatab iga üks ilma olla, kui ei suudeta siis ma ei kujuta ette mitu pakki päevas Eesti jalkafännid tõmbavad, võite omad arvutused ise teha kui ööpäevas on 24 tundi( millest umbes 8-10 magatakse) pakis 20 suitsu ning 45 minuti sees peab mitu korda suitsetama...

Sorry OT, aga midagi lampi teemasse ka siis, ma arvan, et Neemelo siirdub peale seda hooaega tagasi välismaale, enam-vähem cv olemas pluss praegu hea hooaeg, kui euro mängudes ta ei põru siis taas piiri taha minek.

jkj
05.04.10, 01:40
Kalju - Levadia mängul tegi Levada rahulikult piipu tribkal ja keegi midagi ei öelnud.

Alarikh
05.04.10, 10:25
No tubakas on narko asi ju, ja on arusaadav et kedagi sõltuvus on nii kange et ei saa kannatada 45 minutit ilma seda. Aga miks keegi kes pole siutsetaja peab hingata seda paska ja siis pärast mängu nautida enda oma riidete tubakahaisu.

Niimoodi saab õigustada ükskõik mida, "mul on kehv kõht ja ma lasen kogu aeg peeru, keegile ei meeldi - see on fännide sektor, ja mul on suva" :D

Gallacher
05.04.10, 15:37
Aga miks keegi kes pole siutsetaja peab hingata seda paska ja siis pärast mängu nautida enda oma riidete tubakahaisu.
No on ka vaks vahet, kas ronid mittesuitsetajale nina alla või astud peaaegu tühjal staadionil lihtsalt mõni samm eemale ja suitsetad seal.

Rein
05.04.10, 17:41
No on ka vaks vahet, kas ronid mittesuitsetajale nina alla või astud peaaegu tühjal staadionil lihtsalt mõni samm eemale ja suitsetad seal.

Just, just.
Mulle ei meeldi koledad tüdrukud. Tulevikus paluks nad staadionile saabudes juhatada kohe tualetti ja lukustada sinna. Välja lasta sealt 10 minutit peale lõpuvile kõlamist.

Kaspy
06.04.10, 12:13
http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=373289

Miks mulle tundub et Prinsi jutu näol on tegemist vaid vabandustega mängule mitte põhimehi vedada, a la mehed saavad liiga palju mänge.
No kurat ütle siis juba enne hooaega välja et Balti liiga ei koti meid ja keskendume tõsiselt vaid kodustele võistlustele ja euromängudele. Kuigi euromängudeks tuleks valmistuda just pigem läbi lahingute Balti liigas, kus meeskonnad on selgelt tugevamad kui kodused konkurendid.
Loogiline et vigaseid mehi pole mõtekas mängitada, aga selle "vaid" 22. mehe registeermisel on ikka mõte ka, vähemalt ei teki võimalust, kus platsil sibivad vaid esiliiga pallurid.

aanvaller
06.04.10, 12:25
iga aasta on levaadiaga sama probleem

urmar
06.04.10, 14:39
Sügisel algavast uuest turniirist võiks siis need meeskonnad üldse osavõtust loobuda, kelle mängijad koormustele vastu ei pea? Oleks ausam. Väga hea lüke on tehtud, et vaid põhimeeskonda regatud mängijad võivad osaleda.

Kui see turniir muidugi ikka üldse jätkub.

aanvaller
06.04.10, 15:07
Siis võiks formaati seda võrra muuta et osa võtavad ainult oma meistriliiga keskmikud.. või miks ka mitte 4 viimast meeskonda.

See tooks raudselt rohkem publikut, kuna flora ja levadia pole kunagi eriti inimesi staadionile saanud, siis pigem arvan kui tulevik või kalju mängib või kui rakvere peaks tõusma ML siis usun et poleks probleemi publiku saamisega ka.
Just my opinion

urmar
06.04.10, 15:40
Osa peaksid võtma need, kes saavad selle koha ja tahavad seal mängida. Muud poleks vaja muuta. Ja sügisel läheb kindlasti lahti uus turniir.

Huisnim
06.04.10, 15:57
Väga hea reeglimuudatus minu meelest. Prinsist on raske aru saada, on ta ju selgelt öelnud erinevates intervjuudes, et meistriliigas on vähe tugevaid mänge ja nüüd, kui on võimalik Baltiliiga näol ikkagi arvestatavaid rahvusvahelisi kohtumisi saada, algab üks suur hädaldamine.

ROOTSI KUNN
06.04.10, 16:28
Osa peaksid võtma need, kes saavad selle koha ja tahavad seal mängida. Muud poleks vaja muuta. Ja sügisel läheb kindlasti lahti uus turniir.
Paistab ,et said juba vahepeal infot :)

ROOTSI KUNN
06.04.10, 16:34
Ma ei saa kah sellest Prinsi hädaldamisest aru . Kogu liigas on probleem ,et tugevaid vastaseid on vähe aga siis ,kui sulle hiir suhu jookseb siis hakkad mingit udu ajama ,et kohalik ML on ikka tähtsam jne. No on muidugi tähtis ega keegi seda ei eitagi aga siin konnatiigis võidki manduda lõpuks ,kui tugevamatega mängida ei saa ja igasugu lootused rahvusvahelistes sarjades unustage ära.

North
06.04.10, 16:56
Sest Levadias on väga vähe pallureid tänapäeval... Palju noori on, kes ma arvan hakkavadki mängima Balti liigas. :(

urmar
06.04.10, 17:06
Paistab ,et said juba vahepeal infot :)

Uurisin jah, kas ikka toimub. :)

nurmalna
06.04.10, 17:14
Ma ei saa kah sellest Prinsi hädaldamisest aru . Kogu liigas on probleem ,et tugevaid vastaseid on vähe aga siis ,kui sulle hiir suhu jookseb siis hakkad mingit udu ajama

+1
Endal tekkis ka kohe seda lugedes see mõte. Klubid omavahel siiski võrdses seisus, kui praegu on Levadias rohkem vigastusi, no siis sitt lugu lilleke. Eluaeg vingutud, et kvaliteeti kohalikus liigas pole, nüüd jälle häda.

Kaspy
06.04.10, 17:50
Sest Levadias on väga vähe pallureid tänapäeval... Palju noori on, kes ma arvan hakkavadki mängima Balti liigas. :(

Tänapäeval? Kuna see Levadia eilne päev oli kui pallurid meeskonda ära ei mahtunud?
Noored madistagu vanadega segamini tagumiste otsa satside vastu Meistriliigas, küllap need kohustuslikud võidud ikka ära võetakse. Euroopas ja lähimate naabritega jõudu katsudes mängigu ikka parimad !
Ma arvan et leedukatel ja lätlastel on meist juba siiber. Nemad panevad tihtipeale ka parimad välja aga eestlased saadavad ikka mingi karja noori kukkesid vastu, kaua sa mängid omavahel, liigas kohtutakse ju nii ehk naa. Pole ime et neil varsti samuti motivatsioon kaob.

Koosseis: http://fclevadia.ee/news/2760

Keskkaitse on kujunemas siis läbisõiduhooviks? Või üllatatakse vastast ja tsementeeritakse kaitse hoopis kapi Tibuga?

17
06.04.10, 18:29
Keskkaitse on kujunemas siis läbisõiduhooviks? Või üllatatakse vastast ja tsementeeritakse kaitse hoopis kapi Tibuga?

Kusjuures Lepmets on ju väljakul mänginud küll, mine tea.

Noormängijad Andero Pebre, Aleksandr Kulinitš ja Maksim Podholjuzin on hõivatud eksamitega

Huvitav, kus koolis need poisid käivad, et nad aprilli algul eksameid teevad?

Kaspy
06.04.10, 18:34

Kukkus lihtsalt kehv vabandus välja, mis muud. Järgmine mäng on nagunii Nahk & co ka tagasi väljakul ja seda kõike juba Kohtla-Järve Lootuse vastu :)

zip
06.04.10, 18:45
Vaevalt, et need Nahk ja teisedki vigased on, neile lihtsalt ei osatud muud vabandust leida.

fizth
06.04.10, 19:58
Nahk võib olla küll, peale penalti mis flora vastu lõi lonkas jalga päris kõvasti

dareth
06.04.10, 20:49
Kusjuures Lepmets on ju väljakul mänginud küll, mine tea.

Noormängijad Andero Pebre, Aleksandr Kulinitš ja Maksim Podholjuzin on hõivatud eksamitega

Kas Kulinitš ja Podholjuzin mitte U-19-s eksamit ei teinud täna? :D

Piksenool
07.04.10, 00:02
Kas Kulinitš ja Podholjuzin mitte U-19-s eksamit ei teinud täna? :D

A kuradima hästi tegid :)

vaikiv mees
07.04.10, 01:20
Levada loodab oma rahaasjad saneerimise (http://majandus.delfi.ee/news/uudised/article.php?id=30254935) abil vee peal hoida

urmar
07.04.10, 01:43
Levada loodab oma rahaasjad saneerimise (http://majandus.delfi.ee/news/uudised/article.php?id=30254935) abil vee peal hoida

Mis asi see saneerimine üldse on, sõber marcello võiks sellel teemal tarka mängida. :)

Kolmapäevane selgitus: tegelikult tahtsin mingit arutleu sellel teemal algatada, kui nagu näha, ei õnnestunud. Mis siis ikka. Teen selle selgituse vanas postituses, et mitte liigset tähelepanu pälvida ja ometigi kord editit kasutades. :)

marcello
07.04.10, 01:51
Mis asi see saneerimine üldse on, sõber marcello võiks sellel teemal tarka mängida. :)

http://theblacksentinel.files.wordpress.com/2008/06/stupid1.jpg

sosku
07.04.10, 07:42
Selle postituse tegemise asemel oleksid võinud guuglit kasutada. Seda protsessi seletavaid linke tuleb nagu koeramiine sulava lume alt.

billybob
07.04.10, 13:49
Kas mängu saaks jälgida ka näiteks interneti striimide vahendusel? VSBle ligipääs puudub.

Kaspy
07.04.10, 13:54
Mind isiklikult huvitaks ka VSB stream, kuna nädalavahetusel on ka hokiturniir ees.

erxu
07.04.10, 17:29
13 mängijaga reisile :D:D:D:D lahe elu, masendavam kui eilne 88 pealtvaatajat

Huisnim
07.04.10, 17:51
13 mängijaga reisile :D:D:D:D lahe elu, masendavam kui eilne 88 pealtvaatajat
Kas ise käisid eile staadionil?

erxu
07.04.10, 18:22
Ma elan Tallinnast 100km kaugusel, mäng oli argipäeval ja ma poleks sinna jõudnud ega tagasi. Tallinnas aga on ~400k elanikku ja sinna mängule jõudis 88 inimest? Fenomenaalne!

Kaspy
07.04.10, 18:32
Ma elan Tallinnast 100km kaugusel, mäng oli argipäeval ja ma poleks sinna jõudnud ega tagasi. Tallinnas aga on ~400k elanikku ja sinna mängule jõudis 88 inimest? Fenomenaalne!

Kui tahad maailma parandada, alusta iseendast, mitte ära näita näpuga teiste suunas ;)
Parandamise osas olen ma ka ise süüdi, kuigi asun Eesti teises otsas. Siiski võiks kõigepealt ise võimalusel staadionile tulla ja alles seejärel teisi kritiseerida.

North
07.04.10, 20:15
http://ru.justin.tv/zabava_chanell#r=miF9208~

Mister
07.04.10, 20:36
Kuradi korralik sisehall. Oleks eestis üks selline...

erxu
07.04.10, 20:45
Kui tahad maailma parandada, alusta iseendast, mitte ära näita näpuga teiste suunas ;)
Parandamise osas olen ma ka ise süüdi, kuigi asun Eesti teises otsas. Siiski võiks kõigepealt ise võimalusel staadionile tulla ja alles seejärel teisi kritiseerida.Jah õige jutt :D kuid tegelt ma rohkem ironiseerisin siin ühe inimese kallal, kes eile flora teemas ka kõvasti purksas naerma pealtvaatajate kohapelat .. ma nüüd naersin tema üle :) :)

marcello
07.04.10, 20:54
Jah õige jutt :D kuid tegelt ma rohkem ironiseerisin siin ühe inimese kallal, kes eile flora teemas ka kõvasti purksas naerma pealtvaatajate kohapelat .. ma nüüd naersin tema üle :) :)

Seljuhul pole sa eriti terav pliiats, sest ta ei "pursanud naerma" esiteks, teiseks ei ironiseerinud ta selle üle kui palju või vähe pealtvaatajaid eile oli vaid konkreetse numbri üle!
Pehmelt öeldes lasid täis ennast lihtsalt.

v22ints
07.04.10, 21:40
levadia ikka mõnusa surve all

lorenzo
07.04.10, 21:40
mingi Arsenal-Barca eelmise nädala kordusmäng paistab olevat, ainult et kumbki ei suuda väravat lüüa

kalev94
07.04.10, 21:46
0-0 vххralt vдljakult nii paljude puudujatega pole paha.

Ruutu
07.04.10, 21:47
Mängu kahjuks ei näe. Millised kommentaarid, kumb domineerib ja mis tulemus oleks õiglane?

v22ints
07.04.10, 21:47
vuhuuu 0-0 siis

Vask
07.04.10, 21:48
Levadia parim oli Lepmets minu arvates ja Neemelo võttis ka palle aga jääi surve alla.

lorenzo
07.04.10, 21:49
Mängu kahjuks ei näe. Millised kommentaarid, kumb domineerib ja mis tulemus oleks õiglane?

no niipalju kui sai vaadatud, siis Levadial vedas ropult, et leedukad ühtegi palli võrku ei suutnud lüüa. eriti lõpus

marcello
07.04.10, 21:54
Lepmets tegi head tööd aga leedukad jätsid ikkagi väga halva mulje. Täiesti arusaamatu

urmar
07.04.10, 21:56
Kas just ropult vedas, oldi lihtsalt umbkaitses ja kaitsjad blokeerisid enamus lööke. Tüüpiline võõrsilmäng väljalangemissüsteemi korral

v50
07.04.10, 21:56
Kordusmängus head võimalused edasipääsuks kui pannakse ka mõni põhitegija platsile.

elx
07.04.10, 22:02
eelmist vooru mäletate?

Mällar
07.04.10, 22:29
Mäng oli igav ja Levadia võib tulemusega rohkem rahul olla kui Marijampole.
Aga Suduval oli väga mõnus fännigrupeering. Hüppasid ja plaksutasid ühes rütmis, ning eriti palju oli lippe, mida nad mõne laulu ajal lehvitasid. Ja ei saa mina aru, miks küll meil ei võiks selliseid sisehalle olla, samas kui lätis ja leedus on neid jalaga segada.Kuradi uisujalgpall meil siin toimub lumehangede vahel:D

Huisnim
07.04.10, 22:30
Tundub, et pole võimatu mõlema Eesti klubi edasipääs, mis oleks ikka super. Kuidas poolfinaalid toimuvad kas vastased loositakse või on juba paika pandud mis paari võitja kellegagi kokku läheb?

v50
07.04.10, 22:30
Pohlakul on pohhui Meistriliigast kui te märganud ei ole. (sellest ka hallide puudumine)

Kaspy
07.04.10, 22:39
Mängu küll ei näinud aga lugedes kommentaare siis võib järeldada, et eks leedukatel olegi hetkel asi veel väga rabe, alles alustati võistlusmängudega ju, meil seevastu peaks aga kunstmurutunnetus juba sees olema.
Igaljuhl Levadia üllatas, positiivselt, loodetavasti kodus mängides kellegil eksameid pole.

Mällar
07.04.10, 23:57
Ajakirjanik Märt Roosna arvamus Balti liigast ja tänasest mängust:
http://www.ohtuleht.ee/spordiblogi/1850/
WORD! Täpselt nii ongi

Gallacher
08.04.10, 01:01
Jah, ega siin midagi lisada ei olegi. Tõde kõneleb Roosna suu läbi.

ROOTSI KUNN
08.04.10, 01:21
Ajakirjanik Märt Roosna arvamus Balti liigast ja tänasest mängust:
http://www.ohtuleht.ee/spordiblogi/1850/
WORD! Täpselt nii ongi

100 % olen Roosnaga nõus . Selline suhtumine kandub üle ka publikusse.
Vähemalt eelmisetel aastatel oli ka Floras selline suhtumine valdav. Praegu ,kui ajad on vähe kehvemad siis tundub ,et võetakse tõsisemalt aga ikkagi mitte täie tõsidusega .
Miski peab meie kodust jalgpalli raskelt raputama aga mis asi see võiks olla ? Krt. seda teab !?

ballack
08.04.10, 01:37
Pohlakul on pohhui Meistriliigast kui te märganud ei ole. (sellest ka hallide puudumine)

Äkki annetad ühe halli jagu raha EJL'ile?

v50
08.04.10, 01:41
Äkki annetad ühe halli jagu raha EJL'ile?Neil ju raha küllaga Pohlaku sõnul, isegi nii palju üle, et tuua ilge suur papi eest siia Brasiilia (mille eest oleks saanud halli teha.) Aga mis seal ikka, sajandi mäng ju tähtsam, mängime hangedes edasi.

budu
11.04.10, 21:27
Kas Marmor mängib vaid duubli eest?Talvel oli juttu ,et mees lõpetab üldse jalgpalli mängimise aga nüüd avastasin,et duubli eest täna mängis

ericbana
11.04.10, 21:34
Eelmise hooaja järel profikarjääri lõpetamisest teatanud kaitsja Kristian Marmor naaseb FC Levadiasse. Siiski ei liitu Marmor FC Levadia esindusmeeskonnaga, vaid täiendab Esiliigas palliva FC Levadia II ridu.

"Jätkan mängimist amatöörina ning selleks on FC Levadia duubelmeeskond parim variant," ütles Marmor FC Levadia pressiteenistusele. "Meistriliigas mind mängimas ei näe, kuna siis ei saaks ma osaleda rannajalgpalli Eesti meistrivõsitluste etappidel. Tahan sellel aastal mängida nii saalis kui rannas ja seetõttu valisingi asjaarmastaja staatuse, mis annab selleks võimaluse."

ReneK
15.04.10, 12:26
Kalev - Levadia pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1333

kindral
18.04.10, 02:54
Levadia - Tulevik pildid: jktulevik.multiply.com

Jose
19.04.10, 22:26
Miks Leht ei saa Levadia II mängida eriti?

holst9
19.04.10, 22:55
tal oli operatsioon. rohkem informatsiooni pole imbunud allikatest.

urmar
29.04.10, 14:41
Vabandan, et vahepeal oli kiire aeg ja unustasin teavitada, et eelmise vooru protokollis läks Tammeka algkoosseisu kogemata Kallandi, kuigi mängis Kaldoja. Parandage oma kodukal ära, kui huvi on. Tunnistan enda viga. Karistus olgu karm, aga õiglane. :p

Huisnim
29.04.10, 15:47
Vabandan, et vahepeal oli kiire aeg ja unustasin teavitada, et eelmise vooru protokollis läks Tammeka algkoosseisu kogemata Kallandi, kuigi mängis Kaldoja. Parandage oma kodukal ära, kui huvi on. Tunnistan enda viga. Karistus olgu karm, aga õiglane. :p

Tubli, Urmar!

Patriot(BYL)
29.04.10, 16:11
http://s53.radikal.ru/i140/1004/c9/e7d3c787f436t.jpg (http://radikal.ru/F/s53.radikal.ru/i140/1004/c9/e7d3c787f436.jpg.html)

meesmuiste
29.04.10, 17:55
http://s53.radikal.ru/i140/1004/c9/e7d3c787f436t.jpg (http://radikal.ru/F/s53.radikal.ru/i140/1004/c9/e7d3c787f436.jpg.html)

hahahahaaaa väga hea :D

ROOTSI KUNN
04.05.10, 21:47
Levadia oli täna väljakul nagu hunnik kaameli sitta.Haisesid ja alistusid sisuliselt ilma võitluseta. Prins saab nüüd jälle leegutada ,kui tähtis neile ikka Eesti liiga võit on ja ,kui ebaoluline on Balti liiga.

budu
08.05.10, 09:11
Levadia oli täna väljakul nagu hunnik kaameli sitta.Haisesid ja alistusid sisuliselt ilma võitluseta. Prins saab nüüd jälle leegutada ,kui tähtis neile ikka Eesti liiga võit on ja ,kui ebaoluline on Balti liiga.

aga ega flora ka varem seda Balti liigat tõsiselt võtnud ju.Minu arust peaks ikka esmatähtis olema klubile riigimeistritiitel,edukas esinemine eurosarjades,karikas ja alles siis balti liiga kus enamus klubisi poolkõvaga siiamaani läbi on üritatud ajada.Balti liiga ju mingeid boonuseid vist ei maksa aga riigi meistritiitliga pääsed eurosarja ja seal juba võimalus teenida.
Eks Levadial on omad eesmärgid ja nemad peavad tähtsaks kodust meistritiitlit ja Floral omad eesmärgid.

PraS
08.05.10, 15:31
iga ring toob vist sisse 5000.- euri.

urmar
08.05.10, 17:12
aga ega flora ka varem seda Balti liigat tõsiselt võtnud ju.Minu arust peaks ikka esmatähtis olema klubile riigimeistritiitel,edukas esinemine eurosarjades,karikas ja alles siis balti liiga kus enamus klubisi poolkõvaga siiamaani läbi on üritatud ajada.Balti liiga ju mingeid boonuseid vist ei maksa aga riigi meistritiitliga pääsed eurosarja ja seal juba võimalus teenida.
Eks Levadial on omad eesmärgid ja nemad peavad tähtsaks kodust meistritiitlit ja Floral omad eesmärgid.

No seekord Levadial lihtsalt ei õnnestunud edasi pääseda. Alati ei ole nii, et ei tahagi edasi pääseda. Ma usun, et seekord ikka taheti. Nad seepärast isegi regasid uusi mängijaid esinduskoosseisu, et oleks suurem valik uueks võõrsilmänguks.

Kaspy
08.05.10, 18:56
VILJANDI JK TULEVIK – TALLINNA FC LEVADIA 0:0 MÄNG ON KATKESTATUD SEOSES ÄIKESETORMIGA

Ka taaralinnas on olukord nutune.

Katzuu
08.05.10, 20:51
VILJANDI JK TULEVIK – TALLINNA FC LEVADIA 0:0 MÄNG ON KATKESTATUD SEOSES ÄIKESETORMIGA

Ka taaralinnas on olukord nutune.

pluss veel rahe mis oli väga tihe, maa oli valge ja varumeeste pingi peale igatahes väja ei näinud.

Huisnim
11.05.10, 20:38
16-Tengiz Eteria - WTF?

Kaspy
11.05.10, 20:41
16-Tengiz Eteria - WTF?

grusiin duublist

elx
12.05.10, 10:51
Mis siis karikamängul toimus? Kas turvajad tulid põhjalikumalt läbi otsima ning leidsid midagi, et teie hulgast keegi ära viidi või tuldigi juba toimunud ja ära unustatud olukorda klaarima?

Muidugi teie poolt ka rumal käik teha midagi, mille kohta on teada, et see keelatud - mida muud turvateenistustelt siis ikka oodata oleks olnud?

asdf
12.05.10, 12:39
Mis siis karikamängul toimus? Kas turvajad tulid põhjalikumalt läbi otsima ning leidsid midagi, et teie hulgast keegi ära viidi või tuldigi juba toimunud ja ära unustatud olukorda klaarima?

Muidugi teie poolt ka rumal käik teha midagi, mille kohta on teada, et see keelatud - mida muud turvateenistustelt siis ikka oodata oleks olnud?

Täpselt nii - mida turvateenistus siis teisiti tegema peaks, kui inimene korda rikub. Antud juhul kasutati omavoliliselt pürotehnilisi vahendeid - selleks polnud luba ei fännidel ega ka mängu korraldajal ehk jalgpalliliidul, mingit kooskõlastust polnud ükski fännirühmitus teinud.

Alarikh
12.05.10, 12:53
Täpselt nii - mida turvateenistus siis teisiti tegema peaks, kui inimene korda rikub. Antud juhul kasutati omavoliliselt pürotehnilisi vahendeid - selleks polnud luba ei fännidel ega ka mängu korraldajal ehk jalgpalliliidul, mingit kooskõlastust polnud ükski fännirühmitus teinud.

Tähendab, EJL pressiteade järgi "pürotehniliste toodete kasutamine Meistri- ja Esiliiga mängudel on edaspidi lubatud vaid korraldaja poolsel taotlusel". Antud juhul korraldajaks oli EJL. EJL ütles et ei luba ja kogu lugu. Ei seletanud miks, mille alusel. Milleks oli vaja avaldada sellist pressikat, mis andis fännidele lootust et midagi hakkab muutma... Saad aru, neil on TÕESTI poogen mida fännid tahavad.

Seega, turvad tegutsesid õigesti, minu poolt näiteks ei ole pretensioone. Korraldaja käskis - nemad käitusid vastavalt.

Ainuke probleem on.....et kinni peeti ka paar inimest kes ei teinud ABSOLUUTSELT mitte midagi valesti.

See olukord ei ole meie "rumalus", see on näide kuidas meil tapetakse igasugust initsiatiivi ja tahtmist midagi liigutada.

asdf
12.05.10, 13:01
Tähendab, EJL pressiteade järgi "pürotehniliste toodete kasutamine Meistri- ja Esiliiga mängudel on edaspidi lubatud vaid korraldaja poolsel taotlusel". Antud juhul korraldajaks oli EJL. EJL ütles et ei luba ja kogu lugu. Ei seletanud miks, mille alusel. Milleks oli vaja avaldada sellist pressikat, mis andis fännidele lootust et midagi hakkab muutma... Saad aru, neil on TÕESTI poogen mida fännid tahavad.

Seega, turvad tegutsesid õigesti, minu poolt näiteks ei ole pretensioone. Korraldaja käskis - nemad käitusid vastavalt.

Ainuke probleem on.....et kinni peeti ka paar inimest kes ei teinud ABSOLUUTSELT midagi valesti.

See olukord ei ole meie "rumalus", see on näide kuidas meil tapetakse igasugust initsiatiivi ja tahtmist midagi liigutada.

See pressiteade on olemas mul ka:

Eesti Jalgpalli Liidu, politsei ja päästekeskuse eilsel kohtumisel otsustati, et pürotehniliste toodete kasutamine Meistri- ja Esiliiga mängudel on edaspidi lubatud vaid korraldaja poolsel taotlusel, mis tuleb Meistriliigas mängivate võistkondade puhul esitada kohalikule omavalitsusele.

Pürotehniliste toodete kasutamise kohta peab olema märge ka kohtumise turvaplaanis ning sellega seonduvalt määratletud ala pürotehnika kasutamiseks ja turvatöötajate täiendavad kohustused. Samuti tuleb plaanidest teavitada jalgpalliliitu. Varem oli pürotehniliste toodete kasutamine politsei märgukirjaga keelatud.

Eilne kohtumine oli jätk Meistri- ja Esiliiga klubide turvajuhtide seminarile, kus samuti arutati pürotehnika kasutamist staadionidel.

Politseimajor Einar Lillo sõnul on pürotehniliste toodete kasutamine staadionil täiendavaks riskiteguriks ning sellega kaasneb oht osalejate turvalisusele.

“Tahame ohte minimeerida, sest keegi ei pea end tribüünidel ohustatuna tundma,” ütles Lillo. “Pürotehnilise tootena käsitleme ka näiteks säraküünlaid ja ka nende kasutamine peab olema kinnitatud loaga.”

Lillo sõnul ei ole seni probleeme olnud ning fännid on väga korralikult käitunud. “Klubidel on soovi korral võimalus oma toetajatele pürotehnika kasutamine võimaldada, kuid selleks tuleb kõik täpselt kooskõlastada ja taotlus esitada,” märkis Lillo. “Klubid peavad teadma, et kui vastav luba saadakse, jääb staadionil toimuv nende vastutusse.”

UEFA klubimängudel ning FIFA ja UEFA koondisemängudel on igasuguste pürotehniliste vahendite kasutamine keelatud.

Kui korraldaja (klubi või jalgpalliliit) soovib, et pürotehnika ei oleks staadionil, siis on see tema õigus - isegi kui klubi või liit soovib pürotehnikat, ei pruugi omavalitsus või politsei selleks luba anda. Sellised on Eesti seadused. Selle üle võib vaielda, kas see meile meeldib või mitte - mõnele meeldib, mõnele mitte.

Sinu kui fänniorganisatsiooni juhi kohustus on oma tegevus korraldajaga enne mängu kooskõlastada, mitte nii, et te hakkate lihtsalt tõrvikuid süütama, kui pole kokku lepitud, et seda tohib. Kas sa pöördusid enne mängu EJLi? Kui jah ja nad ei lubanud kasutada pürotehnikat, siis miks te ikkagi kasutasite? Võib-olla polnud lubatud pürotehnika kasutamine ainult sellepärast, et mitte keegi polnud luba küsinud? (Kasutamiseks on vajalik eelnev kooskõlastus ja ettevalmistus)

Alarikh, ütlen igaks juhuks, et minu küsimused pole kuidagi moodi pahatahtlikud ega negatiivsed. Vastupidi, väga tore, et sina ja teised Levadiale kaasa elavad. Arvan lihtsalt, et asju tuleb ajada korrektselt - seda nii jalkaliidu, klubide kui ka fännide poolt.

Alarikh
12.05.10, 13:12
Kui korraldaja (klubi või jalgpalliliit) soovib, et pürotehnika ei oleks staadionil, siis on see tema õigus - isegi kui klubi või liit soovib pürotehnikat, ei pruugi omavalitsus või politsei selleks luba anda. Sellised on Eesti seadused. Selle üle võib vaielda, kas see meile meeldib või mitte - mõnele meeldib, mõnele mitte.

Sinu kui fänniorganisatsiooni juhi kohustus on oma tegevus korraldajaga enne mängu kooskõlastada, mitte nii, et te hakkate lihtsalt tõrvikuid süütama, kui pole kokku lepitud, et seda tohib.

Esiteks, ma pole kunagi võtnud "fänniorganisatsiooni juhi" ameti. :)

Teiseks, selleks et midagi kooskõlastada peab olema kaks poolt kes seda tahavad. Antud juhul üks pooltest, ehk korraldaja selgelt ei taha. Korraldajat see ei huvita ning lootust et see suhtumine muutub on vähe.

Samas, korraldaja isegi ei viitsinud korrektselt tuvastada nn. rikkujad ja viskas välja kaks inimest ilma aluseta. See lihtsalt näitab suhtumist. EJL tahab olla pedantne ja jälgida seadusi ainult kui see talle sobib.

Nii lihtne see ongi.

asdf
12.05.10, 13:19
Esiteks, ma pole kunagi võtnud "fänniorganisatsiooni juhi" ameti. :)

Teiseks, selleks et midagi kooskõlastada peab olema kaks poolt kes seda tahavad. Antud juhul üks pooltest, ehk korraldaja selgelt ei taha. Korraldajat see ei huvita ning lootust et see suhtumine muutub on vähe.

Samas, korraldaja isegi ei viitsinud korrektselt tuvastada nn. rikkujad ja viskas välja kaks inimest ilma aluseta. See lihtsalt näitab suhtumist. EJL tahab olla pedantne ja jälgida seadusi ainult kui see talle sobib.

Nii lihtne see ongi.

Juhi ametit ei võetagi, see kujuneb aja jooksul :)

See rikkujate tuvastamine on turvateenistuse asi - kui nad eksisid ja vale inimese välja viskasid, siis on küll väga kahju (sa küll enne ütlesid, et sul turva suhtes etteheiteid pole).

kesa
12.05.10, 13:23
Sisuliselt võib Lillo sõnadest välja lugeda, et lubame aga loa saamiseks vajalikud kooskõlastuste tingimused sisuliselt ei võimalda luba saada.

JOKK

Kõrvu on jõudnud, et taotlusi on esitatud, huvitav, mis on olnud keeldumise põhjused?

Alarikh
12.05.10, 13:26
Juhi ametit ei võetagi, see kujuneb aja jooksul :)

See rikkujate tuvastamine on turvateenistuse asi - kui nad eksisid ja vale inimese välja viskasid, siis on küll väga kahju (sa küll enne ütlesid, et sul turva suhtes etteheiteid pole).

Mu ENDAL ei ole turvade suhtes etteheiteid. Aga mina ei olnud ju ainuke kes sai kinga ja keda nüüd peetakse korrarikkujana vastavate võimalikute tagajärgedega.

Nahkpea
12.05.10, 13:26
Kõrvu on jõudnud, et taotlusi on esitatud, huvitav, mis on olnud keeldumise põhjused?

Las ma pakun kolm korda:

Eee...esiteks....turvarisk?

Teiseks...eee...turvarisk?

Ja kolmandaks...eee...üllatus-üllatus...oi, jälle turvarisk?

billy t
12.05.10, 13:37

Sinu kui fänniorganisatsiooni juhi kohustus on oma tegevus korraldajaga enne mängu kooskõlastada, mitte nii, et te hakkate lihtsalt tõrvikuid süütama, kui pole kokku lepitud, et seda tohib. Kas sa pöördusid enne mängu EJLi? Kui jah ja nad ei lubanud kasutada pürotehnikat, siis miks te ikkagi kasutasite? Võib-olla polnud lubatud pürotehnika kasutamine ainult sellepärast, et mitte keegi polnud luba küsinud? (Kasutamiseks on vajalik eelnev kooskõlastus ja ettevalmistus)

Alarikh, ütlen igaks juhuks, et minu küsimused pole kuidagi moodi pahatahtlikud ega negatiivsed. Vastupidi, väga tore, et sina ja teised Levadiale kaasa elavad. Arvan lihtsalt, et asju tuleb ajada korrektselt - seda nii jalkaliidu, klubide kui ka fännide poolt.

antud juhul ka pöörduti EJL-i poole loa taotlemise sooviga, aga vastuseks saadi sm Skiperski konkreetne "ei", seejuures ilma asjalike selgitusteta (see, et politsei ei lubaks, ei ole ju ometi asjalik põhjendus). mis mõtet on siin üldse rääkida sellest, et ÄKKI poleks kohalik omavalitsus luba andnud, alustaks ikka esiteks EJL-i poolt hea tahte ja koostöösoovi väljanäitamisest, mh ah?

kesa
12.05.10, 13:43
Nagu näha, taandub kõik ikka ja alati jalkaliidu tahtmatusest ML klubide fännide huve arvestades ala aktraktiivsust ning publikuhuvi tõsta.

Darren
12.05.10, 13:44
Suht naljakas, et tänapäeval on Meistriliiga peamisteks probleemideks pürotehnika kasutamise ja joomise lubamine tribüünidel. Summeerib päris kenasti selle fänluse kokku.

Nahkpea
12.05.10, 13:46
antud juhul ka pöörduti EJL-i poole loa taotlemise sooviga, aga vastuseks saadi sm Skiperski konkreetne "ei", seejuures ilma asjalike selgitusteta

See sm Skiperski on ikka lausa jumala staatuses seal EJL-is. Lipuvarras? EI! Pürotehnika? EI!

Mis ta amet oligi? Liiga tegevjuht kui ma ei eksi? No tule taevas appi! See mees jäägu parem Kuressaare eest palli taga ajama, administratiivne töö käib ilmselgelt tal ülejõu. :D

billy t
12.05.10, 13:54
Suht naljakas, et tänapäeval on Meistriliiga peamisteks probleemideks pürotehnika kasutamise ja joomise lubamine tribüünidel. Summeerib päris kenasti selle fänluse kokku.

kuidas nii? sa tead ju väga hästi, mis on põhiprobleemiks. atraktiivust netu, inimesi netu! mängutaseme osas ei saa fännid küll mitte midagi ette võtta, aga mis puudutab ürituse atraktiivsust, siis seal küll. ja seda ju üritataksegi. ei maksaks nii ülbelt asja ka kokku võtta, nagu oleksid need sõnavõtjad siin vaid joodikud ja püromaanid.

kesa
12.05.10, 13:55

Jalgpall on siiski emotsionaalne meelelahutus aga mis on meelelahutus ilma mõistlikkuse piires promillita ja atraktiivse mürtsuta?
Lahja.

Nahkpea
12.05.10, 14:04

See on küll päris hale katse sinu poolt. Aga sa võid veelkord proovida.

Sen
12.05.10, 14:12
antud juhul ka pöörduti EJL-i poole loa taotlemise sooviga, aga vastuseks saadi sm Skiperski konkreetne "ei", seejuures ilma asjalike selgitusteta (see, et politsei ei lubaks, ei ole ju ometi asjalik põhjendus). mis mõtet on siin üldse rääkida sellest, et ÄKKI poleks kohalik omavalitsus luba andnud, alustaks ikka esiteks EJL-i poolt hea tahte ja koostöösoovi väljanäitamisest, mh ah?

Ka meile pole viimasel ajal luba antud, põhjuseks tuuakse turvade vähesust. Kui ukse pealt need turvadest õllenuusutajad ära võtta siis peaks ju neist piisama flare-de jälgimiseks ja vajadusel kustutamiseks.
Ja õlu tribüünil on suur turvarisk, Arena galeriis kaanimine seda ei ole.
Lillo ja Co
Vähemalt ühes asjas on Flora ja levadia fännid ühel meelel ;)

billy t
12.05.10, 14:27

ha. iroonia on see, et kinni nabiti ja deporteeriti esimesena see ainuke fänn, kes lõi kogu aja trummi, mitte ei jännanud tõrvikutega. nii et midagi nad seal ei tuvasta, suvaliselt võtavad, kelle krae pundist pihku jääb.

gianluca
12.05.10, 14:35
Vähemalt ühes asjas on Flora ja levadia fännid ühel meelel ;)

järgmine kord siis korda mööda tulevärki, et turvad jooksimisega saaks suveks saledaks? :)

kesa
12.05.10, 16:27
http://sport.err.ee/index.php?010

Kas pooldate Eesti Meistriliigas ja karikavõistlustel edaspidi pürotehnika kasutamist või mitte?

jah (74.4% / 29)
ei (25.6% / 10)

Kokku vastanud: 39

Koorub vist välja õlle tribüünile lubamisele ligilähedane suhe.
Ikka 3/4 poolt, 1/4 vastu.

Darren
12.05.10, 16:44
Eks kogu ühiskonnas olegi nii, et 1/4 teeb 3/4 eest otsuseid.

kesa
12.05.10, 17:43

Nii ta paraku on aga normaalses ühiskonnas võtavad (valitud)otsustajad otsuseid vastu ikka nende huve arvestades, kelle eest nad otsustama on määratud.
Ja pole vist vaja lisada, et nii üksikisikule kui ühiskonna normaalsele toimimisele on ohtlikuim kui otsustajate teravas tipus hakkavad tooni andma jõustruktuuride esindajad.
Ajalugu kubiseb sellekohastest näidetest.

17
12.05.10, 20:10
http://sport.err.ee/index.php?010

Kas pooldate Eesti Meistriliigas ja karikavõistlustel edaspidi pürotehnika kasutamist või mitte?

jah (74.4% / 29)
ei (25.6% / 10)

Kokku vastanud: 39

Koorub vist välja õlle tribüünile lubamisele ligilähedane suhe.
Ikka 3/4 poolt, 1/4 vastu.

Mis mõte sellel küsitlusel on?

Mängijad kindlasti naudivad, kui nad selle sitase tossu sees normaalselt hingata ei saa ja esimese hooga kopsud paska täis tõmbavad.

Kolm säraküünalt on muidugi väga ilusad ja efektsed ka, jaa!

tark mees taskus
12.05.10, 20:17
Mis mõte sellel küsitlusel on?

Mängijad kindlasti naudivad, kui nad selle sitase tossu sees normaalselt hingata ei saa ja esimese hooga kopsud paska täis tõmbavad.

Kolm säraküünalt on muidugi väga ilusad ja efektsed ka, jaa!Mis sul juhtus trummi pulgad läksid katki?

elx
12.05.10, 20:19

nagu ma mingis teises teemas kirjutasin - inimesi on vaja endi rumaluse eest kaitsta, seepärast on vaja teha ka ebapopulaarseid otsuseid. Kui vaadates riigi tasemel - kas peaks iga vigina peale kohe pensioneid, abirahasid ja muid kulusid kohe tõstma hakkama?

kesa
12.05.10, 20:36
nagu ma mingis teises teemas kirjutasin - inimesi on vaja endi rumaluse eest kaitsta, seepärast on vaja teha ka ebapopulaarseid otsuseid. Kui vaadates riigi tasemel - kas peaks iga vigina peale kohe pensioneid, abirahasid ja muid kulusid kohe tõstma hakkama?

Täiesti õige aga samas võib küsida, kes kaitseb inimesi otsustajate rumaluse eest?

Diana
12.05.10, 20:51

Word

0101010

Vähetuntud vutivaatleja
12.05.10, 20:57
Täiesti õige aga samas võib küsida, kes kaitseb inimesi otsustajate rumaluse eest?

Paraku näitab sageli reaalne olukord, et otsustajad on lihtrahvast oluliselt targemad ja võimekamad. Ega siinne foorumgi just erilise teravusega ei sära. Eks haridustase näitab võimekust ja mõtlemisvõime olemasolu. Tarkade inimeste jaoks ei ole piiranguid vaja. Nad tunnetavad mõistlikkuse piire nagunii. Piirangud on mõeldud juhmidele, kes ei suuda ise mõelda ning osutuvad oma rumaluses teistele ohtlikeks. Igasugune piirang on valminud pärast ebameeldivate situatsioonide teket. Ehk piiranguks on olnud vajadus. Loomulikult leidub alati inimesi, keda on võimalik mõjutada ainult hirmu ja piiramisega, sest vastupidisel juhul käituvad nad ka edaspidi teisi häirivalt. Samas jäävad nad ka alati räuskama ja teisi enda hädades süüdistama. Kõige lihtsam on selliseid ignoreerida, sest juba vanarahvas teadis öelda, et üks rumal oskab rohkem küsida, kui sada tarka vastata.

dareth
12.05.10, 21:33
Ehk piiranguks on olnud vajadus.
Need hirmsad turvariskid, mida elimineeritakse üritatakse, on meie jalgpallikultuuri kontekstis täiesti naeruväärne juhtum.

Loomulikult peame järgima emaorganisatsiooni reegleid ja soovitusi, kuid praegusel juhul jääb täiesti arusaamatuks alaliidu ja turvateenistuse suhtumine pealtvaatajatesse/fännidesse. Ei paista küll kusagilt otsast, et otsustajad palju targemad ja võimekamad oleksid.

Darren
13.05.10, 01:59
See on küll päris hale katse sinu poolt. Aga sa võid veelkord proovida.

http://images4.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/3/3d/DancingHitler.gif

Nahkpea
13.05.10, 02:38
http://images4.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/3/3d/DancingHitler.gif

Mis puutub mu maailmavaade siia? Milleks toppida mingeid nõmedaid pilte ja videosid igakord Flora ja nüüd siis ka siia teemasse? Olen ma mingi poliitilise avaldusega hakkama saanud? Jääks ikka jalgpalli juurde.

Ma saan aru, et sa püüdsid siin vaimukas olla, küllap saad nüüd kõvasti kuvari ees itsitada.

Gallacher
13.05.10, 03:02
Paraku näitab sageli reaalne olukord, et otsustajad on lihtrahvast oluliselt targemad ja võimekamad. Ega siinne foorumgi just erilise teravusega ei sära. Eks haridustase näitab võimekust ja mõtlemisvõime olemasolu. Tarkade inimeste jaoks ei ole piiranguid vaja.
Sellega sa näitasid küll enesekriitilisust aga ju leidub sinust targemaid inimesi ja mitte vähe.
Lahendus on ehk selles, et fännid hoiavad omavahel kokku ja ei lase kedagi lambist kaasa viia, kui just väga selget põhjust ei ole. See on parimatel päevadel toiminud nii jalkas kui mujal. Kuna kümneid turvajaid juurde tuua finantsiliselt väga ei saa, siis peavad ka koraldajad vägisi otsima kompromisse.

flo
13.05.10, 15:36
piikstaks ka natuke. Ausalt öeldes see,mis praegu staadionitel toimub on täielik tagasiminek. Minu esimesed mängud jäävad aastasse 1990 ja võiks ju mõelda,et 20 aastaga muutub asi paremaks aga ei.
vaidlete siin EJL otsuste üle. No miks ei võiks olla õlle joomine fännialas lubatud. Mina ise õlu ei tarbi aga mind ei häiri kui seda tarbitakse fännitribüünil, kas on parem kui seda smuugeldatakse jalanõudesse või atribuutikasse peidetult sisse.
teine teema lipp- kellele kujutab ohtu fännilipp ( või pigev selle vars) kui tribüünil on 25 inimest. Tundub küll,et kõik käivad igal pool õppimas aga üle võetakse ainult kõige karmimad reeglid nagu Eesti oleks jalgpallihuligaansuselt nr 1. Kuidagi kurb hakkab kui lähed staadionile heas tujus ja siis hakkab üks ootamine,järjekorras seismine,sest avatud on vaid üks värav ja kontrollitakse ühe piletilugejaga,samas kõrval on pressi ja VIP värav kus tütarlapsed naeravad ja siis aeg ajalt oma tuttavaid läbi lasevad. Kui lõpuks staadionile jõuad siis ründab sind kolm turvameest,kes kõik tahavad kontrolli teostada ja siis neljas hõikab,et stop laske läbi ma juba kontrollisin.
kummaline on ka see,et turvameeskond ei taipa ise oma peaga mõelda vaid allutakse fännide hõigetele ja siis kui tegutsema asutakse siis lausetega,et " tule lähme paneme neile venelatele molli" ( antud näide siis karikafinaali ajal Kadriorus juhtunu põhjal)no ei ole professionaalne käitumine,ei ole.
aga ikkagi see veel päris ära ei peleta ja jätkan endiselt meistriliiga ja madalamate liigade ning koondise mängudel käimist, ei jää koju tugitoolisportlaseks vaid vaatan edasi.

meesmuiste
13.05.10, 22:56
kesa ja teised, ei olegi see püro ülekaal nii suur midagi kui arvate. vähemalt sport.err.ee küsitluse järgi.

jah
(61.6% / 199)
ei
(38.4% / 124)

Pea 40% vastu, see ei ole üldse väike number...

selgituseks, et ma ise ei ole mingi vastane, aga ka mitte tuline pooldaja.

North
14.05.10, 16:49
Kõik mängule, Ilm on Suppper ;) Ära istu kodus, tule marjamäele, päevita ja vaata jalkat :D

http://www.fclootus.ee/image/afisha.png
© http://www.fclootus.ee/

eston maravilha
14.05.10, 17:56
vedas, toru-jüri ei pea ise mängule reklaamigi tegema.

PraS
16.05.10, 04:21
persse kukkunud galerii kah : http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=55&lang=est

ReneK
17.05.10, 16:53
Jõhvi Orbiit _ Levadia II pildis: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1390

Kaspy
30.05.10, 05:07
Mis toimub? Eilne mäng näitas, et Levadia on võrreldes eelmiste aastatega ikka tunduvalt nõrgem, seda eelkõige äärte puhul, kus selge tegija, kes pallidega ründajat võiks toita hoopis puudub. Leitani jalad hakkavad pisut vanaks jääma, Pebre kohaneb veel mängutempoga ja Puri tuleb alles vigastusest välja ja sedagi sootuks teisel positsioonil Subbotini fenomenist pole ma veel aru saanud. Nüüd kui somm ka vigastatud taas, on seis päris hapu, kui tagumiste klubide vastu saab kodus veel asjad ära tehtud siis Euroopas kisub küll asi jamaks, muidugi juhul kui ei taheta piirduda vaid esimese ringiga ja "prioriteet nr ühele" Meistritiitlile mängida.
Lisaks hakkas silma asjaolu, et mängima hakati alles siis, kui juba häda käes oli. Motivatsioonipuudus?

boobek
30.05.10, 10:06
Minuarust võttis Flora Nahki korralikult kinni, niiet vanal mängutuju päris null oli. Ja rohkemat nagu polnudki vaja.

PraS
30.05.10, 14:04
Väike galerii ka: http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=60&lang=est

budu
01.06.10, 00:56
Felipe Nunes siis nüüd Levadias ja usun,et meeskond sellest vaid võidab ja hea täiendus pidades silmas euromänge

Ramm
01.06.10, 09:23
Tekib kohe kuri kahtlus,et Nunese käitumine oli tema poolt meelega selline lapsik.Enne selle hooaja algust oli keegi levadist ühendust võtnud temaga ja lepiti kokku mingis asjus..a krt teab:D Nii loll Nunes ikka ei saa olla,et võib hoobelda levadiast nii nagu soovib.

Kaspy
01.06.10, 09:54
No kui nüüd koos skandaalidega ei saabu ja oma suhtumise korras hoiab siis on kindlasti tegemist hea täiendusega, seda enam et äärtele on hädasti jõudu vaja.

PeTy3bI
01.06.10, 20:36
kus saab netis vaadata flora-levadia väravad?

meesmuiste
02.06.10, 03:58
aga palun

EJL WEB TV: Meistriliiga XIII voor. FC Flora - FC Levadia (29.05.2010)

http://www.youtube.com/v/vxVy66i_eLE

Epic
02.06.10, 15:46
Felipe Nunes: "Olen üliõnnelik! Levadia on ju Eesti parim klubi. Nad käituvad mängijatega hästi ja toetavalt. Kaljus see nii ei olnud, aga ei soovi enam neist rääkida. Olen nüüd Levadia mängija."

Pwahahahahhaa...oota, kuni su leping hakkab lõppema ja seda mitte pikendada otsustad.

JanK
06.06.10, 17:35
Wtf, kellele Levadia see hooaeg Meistriliigas kaotanud on? Mina soccerneti lehelt küll ühtki kaotust ei leidnud.

vincent
06.06.10, 17:47
Wtf, kellele Levadia see hooaeg Meistriliigas kaotanud on? Mina soccerneti lehelt küll ühtki kaotust ei leidnud.
Eee... Näiteks kaks vooru tagasi? FC Florale? Klubile, mille fänn sa ise oled?

Mister
08.06.10, 21:40
Täiesti pekkis kuidas Levadia omale võidu jälle ära kobistas....

Kaspy
08.06.10, 21:44
Nägid mängu, et julged sõna võtta?

Ramm
08.06.10, 23:34
See penalti oli meelega tehtud Narva poolt.Pole ime kui taas skandaal tulemas! Väga sarnane penalti oli Levadia-Sillamäe mängus.

skkymme
09.06.10, 14:24
See penalti oli meelega tehtud Narva poolt.Pole ime kui taas skandaal tulemas! Väga sarnane penalti oli Levadia-Sillamäe mängus.

Ise mängu kahjuks ei näinud, aga millest sa seda järeldad?

Mister
12.06.10, 17:25
Palju maksab pilet Levadia kodumängule?

Alvar550
21.06.10, 14:12
ja mängivad Champions League'is jälle Debreceniga

Amadeus
27.06.10, 12:22
kuidas moldega mäng läks? keegi teab?
kodukal millegipärast pole inffi.

Edit: juba olemas inff kodukal

Felipe
27.06.10, 20:04
1:0 kaotus siis, usutavasti käis Molde siin kedagi ka vaatamas Levadia poolelt. Aga koosseisu vaadates peale Teniste ja Morozi seal kedagi pole kes välismaale võiks minna noortest ja edukatest,

Rob_Agibaf
29.06.10, 11:44
Hello guys! Greetings from Hungary, looks like we shall meet again this July. Your team were a tough challenge last year, we are looking forward to a similarily good contest.

Last year the game was not televised in Hungary and on this website you gave me link to an online stream of channel 14 where I managed to watch the Tallin fixture.

Apparently that link does not work any more. Can you confirm that the first leg will be on Channel 14 again and whether there is a stream I can watch in case the Hungarian Sport TV leaves us in the shit again?

I hope we will have more media attention in Hungary as the team got to the group stages last year but if it doesnt happen, I will have to find an online stream for the game.

All the best to Levadia, should the best team go through!

Thanks for your help

Rob

Mällar
30.06.10, 01:02
Hello guys! Greetings from Hungary, looks like we shall meet again this July. Your team were a tough challenge last year, we are looking forward to a similarily good contest.

Last year the game was not televised in Hungary and on this website you gave me link to an online stream of channel 14 where I managed to watch the Tallin fixture.

Apparently that link does not work any more. Can you confirm that the first leg will be on Channel 14 again and whether there is a stream I can watch in case the Hungarian Sport TV leaves us in the shit again?

I hope we will have more media attention in Hungary as the team got to the group stages last year but if it doesnt happen, I will have to find an online stream for the game.

Thanks for your help

Rob

This year Levadia vs. Debrecen will be broadcasted on ETV2 and hopefully they show it also on internet here (http://www.err.ee/otse/etv2).
Im not sure you will see it from Hungary!

Alarikh
30.06.10, 02:35

Thanks for your help

Rob

There might be some more information here closer to the time of the match. It is very likely that a few places will be streaming the whole thing and in this case you will find a link here, or better have a look at our forum (feel free to post in English in case there are any questions) http://forum.fclt.pri.ee/ - there may be some information over there as well.

Cheers!

meesmuiste
30.06.10, 15:06
ametlikult kah:

ETV2 näitab Levadia Meistrite liiga II eelringi kodumängu

http://sport.err.ee/index.php?06110977

Rob_Agibaf
30.06.10, 15:11
Brilliant, thanks for the info. How is your team doing anyway? I see you are topping the league and heard there have been players coming and going in the past year. As for us, we are more or less the same. The Brazilan guy, Leo who scored in Tallin is not with us any more, but the players who we brought in for the group stage have left since, so there will not be a lot of changes to what you have seen of us. We have never been prouder before as the team won it all last season. League, FA Cup, League Cup, Super Cup, plus got to the CL. The 2nd team finished 2nd in the Hungarian 2nd division, simply there isnt anything else to win in Hungary.

So the atmosphere is high, but nobody forgets how difficult it was to get to the next round against your team last season. The only reason everybody is happy about the draw is that we already have experience with Levadia, while Azerbaijan, Lithuania or Armenia would have been a complete jump in the unkown.

So a good couple of games ahead, there isnt much between the two teams, a lot will depend on the actual form, where you have the advantage of having played competitive games in your league. As for us, the first competitive game of the season will be against Tallin, which is more than worrying.

All the best!

Rob

Rob_Agibaf
30.06.10, 15:17
The stream is working anyway, thanks, text news is on at the moment, but the quality looks better than last year's. I transferred that to my tv and watched it that way, quality was shit, but boy, i was over the moon to be able to watch it at all. You know what I noticed? That our languages sound very similar. Am I right that we are in the same language family? Listening to the commentary was just like listening to somebody speaking Hungarian, only I didnt understand fuck all. When we scored and your commentator went "yuyuyuyyuyuyyy" that had it been said by my four year old son, it would have sounded exactly the same!!!

Maekas
30.06.10, 15:24
Am I right that we are in the same language family? Listening to the commentary was just like listening to somebody speaking Hungarian, only I didnt understand fuck all.

Yes, pretty much (http://en.wikipedia.org/wiki/The_living_fish_swims_in_water)

marrrtin
30.06.10, 15:30
ametlikult kah:

ETV2 näitab Levadia Meistrite liiga II eelringi kodumängu

http://sport.err.ee/index.php?06110977

Võõrsilmäng oleks etem olnud, kodumängu minnakse ikka koha peale vaatama.

Alarikh
30.06.10, 17:34
Brilliant, thanks for the info. How is your team doing anyway? I see you are topping the league and heard there have been players coming and going in the past year. As for us, we are more or less the same. The Brazilan guy, Leo who scored in Tallin is not with us any more, but the players who we brought in for the group stage have left since, so there will not be a lot of changes to what you have seen of us. We have never been prouder before as the team won it all last season. League, FA Cup, League Cup, Super Cup, plus got to the CL. The 2nd team finished 2nd in the Hungarian 2nd division, simply there isnt anything else to win in Hungary.

So the atmosphere is high, but nobody forgets how difficult it was to get to the next round against your team last season. The only reason everybody is happy about the draw is that we already have experience with Levadia, while Azerbaijan, Lithuania or Armenia would have been a complete jump in the unkown.

So a good couple of games ahead, there isnt much between the two teams, a lot will depend on the actual form, where you have the advantage of having played competitive games in your league. As for us, the first competitive game of the season will be against Tallin, which is more than worrying.

All the best!

Rob

We are considerably weaker this season. A few first team regulars are gone and those who replaced them are objectively not as good. Although we are still solid in the league, scoring goals, and remaining as strong contenders for the title as ever - there is definitely a spark missing. Obviously playing in Europe will mean much more that an average league match against some local amateur club from our top division.. so the right mood, hard work and discipline are the only things we can rely upon really.

Anyways, against your side we are not dead and buried before the kick off (as a certain bunch of Polish footballers thought last year before facing us ;) ) , so there is space for optimism!

-RoMaRiO-
01.07.10, 17:23
Levadia juba mõnusalt mitmed duubli poisid esindusse registreerinud, et saaks ikka Balti liigat varukoosseisuga mängida :)

sosku
01.07.10, 19:38
Levadia juba mõnusalt mitmed duubli poisid esindusse registreerinud, et saaks ikka Balti liigat varukoosseisuga mängida :)
Seda tehti juba ammu, kui selgus, et BL-s tohib kasutada 22 põhimeeskonda registreeritud mängijat. Kõik on JOKK.

eston maravilha
05.07.10, 15:20
kas ürituse 'lastele tervis - ei narkotikumidele' reklaamikujundaja kuulis valesti ehk 'hei narkotikumidele', kui ajakirjas 'jalka' olevat reklaamplakatit tegema hakkas?

Mister
05.07.10, 15:35
Väga väga mööda taust jep :D

holst9
05.07.10, 23:42
mis sellel taustal viga siis on?

Ramm
05.07.10, 23:54
Mis sellest Felipe Nunest on saanud? Oskab keegi midagi rääkida..

Jonnipunn
06.07.10, 00:10
Laupäeval nägin teda igatahes Pirta rannast bussi peale tulemas...

Mister
06.07.10, 00:17
mis sellel taustal viga siis on?

Taijo Teniste taustal on publikumiks mingeid suurte numbritega pesapalli/kossu fännisärke kandvad niggerid :D

lihtsalt väga imelik tundub

Mällar
06.07.10, 13:54
Mis maksab Levadia - Tulevik mängupilet õpilasele?

John Barleycorn
06.07.10, 14:24
FC Levadia kodumängu piletid on hinnaga:
• 50,00 kr täispilet
• 25,00 kr sooduspilet (lapsed, üliõpilased, pensionärid)
Sooduspilet kehtib koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

wxyz
06.07.10, 16:31
Kreeka meedias on jutud, et Ivanov liitub Asteras Tripolisega.

Mister
06.07.10, 17:08
Juba Wikipedias ka sinna tiimi lisatud.

Ramm
06.07.10, 18:01
Milla üldse Felipe teeb oma mängud levadias või kerjab rannas raha,et koju sõita?

rallikas
06.07.10, 18:13
Milla üldse Felipe teeb oma mängud levadias või kerjab rannas raha,et koju sõita?

Felipe saab laupäeval juba mängida. Eelmine mäng ei tohtinud, sest 7 päeva jooksul peale üleminekut mängida ei tohi.

eston maravilha
06.07.10, 18:15
juhend ütleb:

Artikkel 14 – Mängijate nimeline registreerimine ja õigus osaleda mängus

8. Pärast mängija juulikuist ümberregistreerimist Meistriliigast Esiliigasse või Teise
liigasse, Esiliigast Teise liigasse, Meistriliigast teise Meistriliiga võistkonda või
Esiliigast teise Esiliiga võistkonda, ei tohi mängija seitsme järgneva
kalendripäeva jooksul mängida, v.a. liikumine põhi- ja duubelvõistkonna vahel.

kuna registreeringu üleminek toimus 1. juulil, siis alates 8. juulist võib mängida. nii ka paljude teiste juuli alguses toimunud üleminekutega.

Kaspy
06.07.10, 18:52
Juba Wikipedias ka sinna tiimi lisatud.

Küllap mõni "naljatilk" seda peale eelnenud postitust tegi.

Silver
06.07.10, 19:22

Sa Ramm oled ikka üks feil vend küll. Tõsine tossike. :)

ballack
06.07.10, 20:26
No ramm kirjutas väga hästi ju. Natuke huumoriga küsida ei tee ju paha ;)

Ramm
07.07.10, 11:41
Sa Ramm oled ikka üks feil vend küll. Tõsine tossike. :)
Suvel ei saagi teistmoodi olla kui toss,väikesed põngerjad kurnavad omakorda:)
Kui Felipe suudab peale rannas peesitamist koheselt korrata usain bolti rekordit siis ma hoian ennast eemal:)

ballack
08.07.10, 14:11
Laupäeval nägin teda igatahes Pirta rannast bussi peale tulemas...

Natuke õli veel tulle: eile kella ühe paiku öösel kõmpis felipe nunesega äravahetamiseni sarnane tegelane vastu (dokumente ei kontrollinud seega 90% kindel)...kahjuks ei tea kas tuli hollyka poolt (tantsu)trennist või Nimeta poolt uusi krediitkaarte noolimast...või oli hoopis eelmise klubi aegadest Prive pileteid kasutamata :D...30 sekundit liiga hilja sai kõmbitud linnapoole :( Huvitav kas ta täna trennis midagi teha ka jõuab või magab pool trenni? :D

Kaspy
08.07.10, 21:27
Kuidas Kadriorus muru seisukord on? Levadia peab oma euromängu igaljuhul just seal.

sosku
08.07.10, 22:58
Eemalt vaadates päris kena. Ega seal peale hr. Tohveri koondise mängude suurt koormust peal ole kah.

dareth
08.07.10, 23:55
Eemalt vaadates päris kena. Ega seal peale hr. Tohveri koondise mängude suurt koormust peal ole kah.

No kergejõustiklased müravad ka seal vahelduva eduga. Praeguste ilmadega on kindlasti oluline ka kastmine, muidu muutub pigem konarlik staadion kivikõvaks tolmavaks konarlikuks staadioniks. Aia tagant mööda jalutades võib varuväljakul üht kastmisseadet töötamas näha, põhiväljakule nii hästi kahjuks ei näe.

vincent
09.07.10, 00:29
samas Tohver üksi on juba igasugusele pinnasele päris arvestatav koormus. loodetavasti nad vähemalt Reinumäega üheaegselt platsil ei viibi.

urmar
09.07.10, 00:38
samas Tohver üksi on juba igasugusele pinnasele päris arvestatav koormus. loodetavasti nad vähemalt Reinumäega üheaegselt platsil ei viibi.

Viibivad küll, aga õnneks mängis Koondis tihti vähemuses. :)

Mister
10.07.10, 15:20
Nunesel siis esimene löödud :p

emergencyexit
10.07.10, 17:14
..ja tuli teinegi

Kaspy
10.07.10, 18:39
kolmandat seekord ei tulnud.

billy t
10.07.10, 18:43
meie uus Tarmo Kink on sündinud. halleluujah! tule teremast mr Nunes

Blue Moon
10.07.10, 19:05
Üsnagi paljulubav debüüt Nunesel Levadia särgis.

-RoMaRiO-
10.07.10, 19:27
Sellist Felipet pole Eestimaa pinnal veel nähtud. Lisaks sellele, et ründefaasis tegi, mida soovis, viitsis härra isegi ilma pallita vaeva näha.

Olgu ta isiksuselt missugune tahes, mängumees on ta kõva. Kui algul olin skeptiline tema Levadiasse mineku kohapealt, siis nüüd on enam kui kindel, et temast on suur abi, sest õnneks või kahjuks on Igor Prins ikka korralik peatreener, kes viilimist ei salli ning on võimeline ka parima palluri pingile istutama.

Ramm
10.07.10, 19:32
Eks see suhtumine loeb ka sellest milline meeskonna sisekliima parajalt on.Arvatavasti NJK kadus motivatsioon ära ja levadias sai uue hingamise.

budu
10.07.10, 22:45
Kaalma täna väravas.Kas siis Meistrite liigas seisab ka tema postide vahel või lihtsalt anti lepmetsale vabapäev?

$$$
11.07.10, 00:32
Eks see suhtumine loeb ka sellest milline meeskonna sisekliima parajalt on.Arvatavasti NJK kadus motivatsioon ära ja levadias sai uue hingamise.

Vaja tõestada ka , et olla Champions Leagues platsil ;D .

Alarikh
11.07.10, 00:54
Nunes oli täiesti korras. Palju parem kui Molde vastu. Fair play mehele et viitsib ja meeskonnale et lõi tingimusi et ta viitsiks. Ta veel peab end tõestada sest igaüks saab olla kangelane paariks minutiks ning mängida tasemel kogu aeg on palju raskem töö.... aga eks Prinsi pink on alati valmis aidata kui brass hakkab jamama Levadias. Praeguseks aga 5+ Nunesele. Muidu Mr. Getulio oli ka kohal, tal vist oli hea meel vaadata kuidas Felipe TEGELIKULT oskab mängida kui tema peatreener ei ole mingi mõttetu kloun.

Ahjaa, palav oli ka.

PraS
11.07.10, 00:56
Nunes oli täiesti korras. Palju parem kui Molde vastu. Fair play mehele et viitsib ja meeskonnale et lõi tingimusi et ta viitsiks. Ta veel peab end tõestada sest igaüks saab olla kangelane paariks minutiks ning mängida tasemel kogu aeg on palju raskem töö.... aga eks Prinsi pink on alati valmis aidata kui brass hakkab jamama Levadias. Praeguseks aga 5+ Nunesele. Muidu Mr. Getulio oli ka kohal, tal vist oli hea meel vaadata kuidas Felipe TEGELIKULT oskab mängida kui tema peatreener ei ole mingi mõttetu kloun.

Ahjaa, palav oli ka.

banaanid ostetud ?:D

Alarikh
11.07.10, 01:01
banaanid ostetud ?:D

Alati kaasas! :D Elu on ju niiiii ennustamatu. Jällegi, kui meie toetus on kunagi nii sitt :D kui täna siis ma isiklikult ei ole vastu kui hoopis Felipe viskab mingit kasuliku kohaliku puuvilja meie suunas. Paar kapsast / kartulit / õlut (!!!) on alati tarvis.

homeworld
11.07.10, 19:25
mis krdi vennad seal plaksutasid mingi lambiste olukordade üle?

PraS
12.07.10, 02:13
mõned fotod ka : http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=62&lang=est

homeworld
12.07.10, 20:48
Palju Debreceni pilet kohapeal maksab õpilasele?

Blue Moon
12.07.10, 21:38
Palju Debreceni pilet kohapeal maksab õpilasele?

50 krooni peaks maksma.

PraS
13.07.10, 11:28
Käisin eile ka mõlema meeskonna treeningut vaatamas ning siin ka mõned pildid: http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=64&lang=est

loll123
13.07.10, 17:10
Etv 2 kannab mängu üle . Teadmiseks nendele, kes ei teadnud.

17
13.07.10, 18:56
Nonii, Prins eelistas algrivistuses Lepmetsale Kaalmat, päris huvitav lüke.

Street
13.07.10, 19:04
Levadia koosseis täna siis selline : Kaalma, Kalimullin, Morozov, Podholjuzin, Teniste, Nahk, Malov, Nunes, Leitan, Ivanov, Neemelo.

zip
13.07.10, 19:06
Kas kuskil raadios mingi ülekanne ka on?

dnb
13.07.10, 19:08
Kas kuskil raadios mingi ülekanne ka on?

Mäng on täispikkuses kuulatav Vikerraadio internetileheküljel, alates 20.15-st ka raadioeetris. (http://vikerraadio.err.ee/)

zip
13.07.10, 19:10
Mäng on täispikkuses kuulatav Vikerraadio internetileheküljel, alates 20.15-st ka raadioeetris. (http://vikerraadio.err.ee/)
Selge, tänud!

Mällar
13.07.10, 19:37
Nonii, Prins eelistas algrivistuses Lepmetsale Kaalmat, päris huvitav lüke.

Seda ma arvasin juba Levadia-Tulevik mängul, et antakse Kaalmale mängupraktikat euromänguks ja pannakse täna ka väravasse, aga tööd muidugi tal väga seal mängul ei olnud. Ilmselt panustatakse Kaalma kogemustele ja muidugi eelmine aasta tegi ta eurosarjas vägagi head mängud! Eks ole näha, kuidas hakkama saab :)

Levadia koosseis täna siis selline : Kaalma, Kalimullin, Morozov, Podholjuzin, Teniste, Nahk, Malov, Nunes, Leitan, Ivanov, Neemelo.
Podholjuzin kah suur üllatusvalik, imelik miks Volodin ei ole ja üldsegi Podholjuzin pidi U19 koondise mängule minema, vähemalt nimekirjas oli :D Tegelikult viimane mäng Tuleviku vastu mängis ta väga hästi, tõusis oma äärelt pidevalt jne. aga noh vastane oli ka tiba teisest puust :D

Shermann
13.07.10, 19:57
Miks ETV2 netis ei tööta?

homeworld
13.07.10, 20:07
Podholjuzin põhis, wow!

Mällar
13.07.10, 21:14
Võtke välja madjarid!

budu
13.07.10, 21:14
Kuidas Levadia suudab euromängudeks rahva staadionile meelitada aga teistel mõni sada võib olla tuleb kokku.selle järgi on eestis tõesti vaid üks tõeline jalgpalliklubi.aga palju sellele mängule reklaami tehti ?

Aramis
13.07.10, 21:26
Tarmo nagu noor Klose. Kõva. Aga ilge jama on see asi. 1-1 või isegi 2-1 võit meid edasi ei vii. 1-0 viiks küll, arvan ma.

keenjus250
13.07.10, 21:27
prins tegi ikka hea valiku, et kaalma väravasse pani

Aramis
13.07.10, 21:27
Kuidas Levadia suudab euromängudeks rahva staadionile meelitada aga teistel mõni sada võib olla tuleb kokku.selle järgi on eestis tõesti vaid üks tõeline jalgpalliklubi.aga palju sellele mängule reklaami tehti ?

No mänguoskus peaks ka lugema. Kui sa oled võitnud mingit Wislat ja mänginud võrdselt selle Debresceniga, siis revanshi võtma tahaks tulla iga mees. Oleks ka läinud, kui ei peaks tööl olema.

Slaava
13.07.10, 21:32
levadia võidukorral võiks mõni kõva vastane tulla :D

budu
13.07.10, 21:36
levadia võidukorral võiks mõni kõva vastane tulla :D

levadia saab oma tugevad vastased alagrupis kätte.aga enne tuleb madjarid kotti pista

Aramis
13.07.10, 21:43
No vot. Tra küll.

count
13.07.10, 21:43
Kuidas Ungaril nii palju neegreid on?

budu
13.07.10, 21:47
Kuidas Ungaril nii palju neegreid on?

arengumaa ju.krt peded ikka suutsid ära kobistada aga võõrsil peaks ikka suutma nad ära kottida.ei ole nad midagi nii kõvad

Vask
13.07.10, 21:51
See igaastane viimase minuti needus ei taha kaduda

Thugie
13.07.10, 21:52
tra jälle lõpus lasti ära lüüa :S

UrmoT
13.07.10, 21:55
Tänane mäng muide näitas väga ilmekalt milline Eesti publik on. Kuni 59, minuti väravani karjusid nagu ikka kaasa oma 10-15 jorssi, pärast Neemelo väravat toetus ilmselgelt suurenes ja mitte vähe, ning pärast 1:1 viigiväravat oldi alguses tagasi, kui 10-15 laulsid/karjusid. :D

Vask
13.07.10, 21:59
arengumaa ju.krt peded ikka suutsid ära kobistada aga võõrsil peaks ikka suutma nad ära kottida.ei ole nad midagi nii kõvad

Loodaks et Levadia edasi saaks aga nende kodus tuleb juba kaotus ma kardan.

Aramis
13.07.10, 22:02
Loodaks et Levadia edasi saaks aga nende kodus tuleb juba kaotus ma kardan.

Ära pabiista, sa pole argpüks vaid realist.
Siiski on Levadia keskmisest parem võõrsilväljaku meeskond. Seega lootma peab.

Ramm
13.07.10, 22:13
Levadia mängijad ei usalda eriti Nunest aga loodan,et võõrsil loodetakse rohkem tema peale.

kesa
13.07.10, 22:36
Tänane mäng muide näitas väga ilmekalt milline Eesti publik on. Kuni 59, minuti väravani karjusid nagu ikka kaasa oma 10-15 jorssi, pärast Neemelo väravat toetus ilmselgelt suurenes ja mitte vähe, ning pärast 1:1 viigiväravat oldi alguses tagasi, kui 10-15 laulsid/karjusid. :D

Tüüpiline Levadia publik, mitte...
Muuseas Debrecenis on ungarlastel kombeks enne avavilet Ungari hümni laulda, kui suur on tõenäosus, et Eesti hümni laulaks Levadia publik?

keenjus250
13.07.10, 22:38
kui suur on tõenäosus, et Eesti hümni laulaks Levadia publik?

Pigem lauldakse siis mõne teise maa hümni

rallikas
13.07.10, 22:42
Pigem lauldakse siis mõne teise maa hümni

Ameerika?

Mällar
13.07.10, 22:50
17-aastane nooruke Podholjuzin tegi üllatavalt tubli ja positiivse esituse, jalg ei värisenud, erinevalt Dmitrevist, kes Neemelo asemel mängu sekkus :D Nunes oli seekord suhteliselt kahvatu, aga potensiaali on tema arvelt veel kõvasti võtta.

Alarikh
13.07.10, 23:10
Tüüpiline Levadia publik, mitte...
Muuseas Debrecenis on ungarlastel kombeks enne avavilet Ungari hümni laulda, kui suur on tõenäosus, et Eesti hümni laulaks Levadia publik?

Kaua ootasid et lisada oma viis shekelit? Fakt et Euroopas Levadial ON publik, ja teil mitte. Fakt on ka see et vähemalt aeg ajalt Levadia publik elab kaasa. Fakt on see et sina Flora poolehoidjana oled sel teemal nagu kaotaja kes otsib põhjust et väljendada oma kadedust. :p Täielik deja vu, nagu aasta tagasi, üks sats teeb hea mängu ja saavutab midagi, teine istub ja kiristab hambaid :D

Alarikh
13.07.10, 23:24
Mängu kohta ka et jube kahju kuidas sündis see ungarlaste värav, aga kaine mõistus ütleb et tegelt võime päris uhked olla. Ungari meester oma väärtusliku ML kogemusega täna ei üllatanud, ei olnud parem kui Levadia ning isegi saab väita et neil vedas. Meie poisid mängisid väga väga korralikult ning olgem ausad kinkisid üllatust.

On raske ootada et Levadia saab hakkama Ungaris, aga nad vähemalt andsid lootust. Ja tuletasid meelde et on ainult üks klubi Eestis kes oskab kaitsa kohaliku jalgpalli au seal kus see loeb.

Publiku kohta ka lisaks, et kui inimestega töötada ja üritada neid käivituda on lootust et midagi saab. Vähemalt seekord midagi tuli välja, ja mängu lõpus oli ka inimesi kes elasid kaas korralikult.

Edu Ungaris!

Mister
13.07.10, 23:25
Väga meeldiv oli, et nii palju inimesi kohal oli :) Ja eks see ole ka loogiline, et Levadia tõmbab rahvast rohkem kui Flora.
Debrecen oli üllatavalt nõrk, kuigi see neeger ründaja oli päris terav. Võibolla see tundus lihtsalt sellepärast, et Levadia mängis nii hästi :p
Tublid igatahes ja loodame, et võõrsil tuleb ära!

elx
14.07.10, 00:12
Aga iseeneset asjakohane küsimus. Palju oleks hümni lauljaid?

Mis otsast see asjakohane on? Palju neid hümni lauljaid enne Flora euromängu oli? Kui nüüd ütled, et seal ei laudutki hümni, siis ma küsin kohe vastu, kas Levadia mängu eel lauldi ja kas peaks laulma? Kui peaks, miks enne Flora mängu ei peaks?

taku*
14.07.10, 00:23
teate... mulle mäng meeldis isegi... levadia crew või mis teie nimi oligi, super töö... pask muidugi, et ma suuremosa asjadest aru ei saanud mis te laulsite... aru sain aint mingitest vanameesest, kes haisesid prima ja taksode järgi ning räuskasid roppusi... muidu oli suht cool....

see nr 10, kollaste butsadega... kes see oli? no sitaks terav vend:) ja siis muidugi härra naha trahvikas... joobannõi rot.... oleks see sisse läind, oleks ikka mehine koll... martin tegi ka 2 supertõrjet.. eriti see karistuslöögi oma:)

tra... ainuke klubi kes midagi jagab

Slaava
14.07.10, 00:25
Mängu kohta ka et jube kahju kuidas sündis see ungarlaste värav, aga kaine mõistus ütleb et tegelt võime päris uhked olla. Ungari meester oma väärtusliku ML kogemusega täna ei üllatanud, ei olnud parem kui Levadia ning isegi saab väita et neil vedas. Meie poisid mängisid väga väga korralikult ning olgem ausad kinkisid üllatust.

On raske ootada et Levadia saab hakkama Ungaris, aga nad vähemalt andsid lootust. Ja tuletasid meelde et on ainult üks klubi Eestis kes oskab kaitsa kohaliku jalgpalli au seal kus see loeb.

Publiku kohta ka lisaks, et kui inimestega töötada ja üritada neid käivituda on lootust et midagi saab. Vähemalt seekord midagi tuli välja, ja mängu lõpus oli ka inimesi kes elasid kaas korralikult.

Edu Ungaris!

Kas teie fänne see aasta ka minemas ungari jälle?

North
14.07.10, 00:39
Kollaste butsade omanik on Vlad Ivanov, Ungarisse ma arvan see aasta kahjuks ei lähe...

odralauk
14.07.10, 00:43
North kui ennem mängu publikut ergutasid, oleks võinud ka Eesti keeles öelda oma hüüdeid.
Ja miks oli debreceni fännid lubatud levadia toetajate hulka?

John Barleycorn
14.07.10, 00:47
Aga iseeneset asjakohane küsimus. Palju oleks hümni lauljaid?

0 tükki, meid ei huvita eesti hümn meie mängul

North
14.07.10, 01:02
North kui ennem mängu publikut ergutasid, oleks võinud ka Eesti keeles öelda oma hüüdeid.
Ja miks oli debreceni fännid lubatud levadia toetajate hulka?
Arvad, et kõik on nii lihtne? Ise proovi ;D See oli effekt pärasy väravat, seepärast paljud hakkasid tundma uhkust ja seepärast hakkasid Levadiat rohkem häälega toetada.

0 tükki, meid ei huvita eesti hümn meie mängul

Hümni kohta ütleks, et väga palju inimesi sellestpole huvitatud, Lätis, Leedus ma seda pole kuulnud, meil see ka ei ole väga atraktiivne.