PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

ericbana
21.02.11, 22:25
Tahtsin just sama lingi postitada küsimusega mis saab Levadiast edasi?

No ega Levada ei finantseerinud klubi ka eelmisel aastal. Elati rohkem UEFAlt meistritiitli eest saadud rahade eest jne. Eks ta jätkab tõepoolest samamoodi noortega mängimist. Pole midagi teha.

ROOTSI KUNN
21.02.11, 22:55
Levadia kadumine oleks kindlasti löök meie jalgpalliliigale ja normaalsele konkurentsile. Loodetavasti seda ei juhtu ,et klubi peaks omaniku rahaliste raskuste tõttu kaduma. Arvamusi on muidugi erinevaid aga mina isiklikult tundes Viktor Levadat pean siiski ütlema ,et mees on koduse jalgpalli heaks teinud väga palju. Ma näiteks ei tea ühtegi eesti rahvusest ärimeest ,kes oleks jalgpalli nii palju oma raha pannud ,kui Viktor Levada. Jah ,kahjuks ajas üks mõtlematu maatüki ost selle firma pankrotti aga ega ta ainuke ei olnud ,kes kinnisvara buumi ajal lolliks läks.

maisi lapsed
22.02.11, 10:45
Kahju,et see maatykk nii väike on,saaks jalkahalli otse kesklinna!

mg
22.02.11, 12:13
nüüd tuleb loota, et Kuno ja Aivar oma äridega põhja ei käiks. kuigi Koljal Narvast ja Sanjal Sillamäelt paistab ka veel nutsu olevat.

TVMK läks ka vist kinnisvara tõttu...

et siis väga musta stsenaariumi kohaselt jääb Levadia alles mingi viiendaks see hooaeg.

ROOTSI KUNN
22.02.11, 12:15
Kahju,et see maatykk nii väike on,saaks jalkahalli otse kesklinna!
Kesklinnas on neid kohti küll ja rohkem kuhu jalkahalli võiks ehitada ,oleks vaid raha . Sealt mõnesaja meetri kaugusel on KALEVI staadion .

dnb
27.02.11, 17:03
Kes see keskmine vend on? :D

http://fclevadia.ee//public/images/front/levadiapais.jpg

kalev94
27.02.11, 17:20
Kes see keskmine vend on? :D

http://fclevadia.ee//public/images/front/levadiapais.jpg

Nikita Andrejev

mg
27.02.11, 20:56
staadion pole ka levadia oma, kuigi võiks olla.

North
27.02.11, 21:30
Sulle pole ükskõik?

spekter
28.02.11, 13:25
kui Koljajev on Puštovi sõnul potentsiaaliga ründaja, siis miks sõlmiti ainult 1-aastane leping?

Petuhhin
28.02.11, 13:47
Palju üleminek ka maksma läks?

ericbana
01.03.11, 22:34
Ai kurja. Kes se Levadia uus nr 14 on? Päris vihane tüüp tundub olema. Hakkis neid floralasi päris mõnuga seal täna :)

Even
01.03.11, 23:17
Povilas Šarunas

Siimphoto
02.03.11, 01:19
PILDIGALERII superkarikast - http://sport.err.ee/index.php?06121448

tkkt
04.03.11, 11:32
Kes need uued tüübid on kes Levadiasse pidavat täna tulema? On keegi kursis.

17
04.03.11, 11:47
Novikov igal juhul registreeriti.

Amadeus
04.03.11, 13:50
povilas sarunas ka lisandus täna veel nimekirjale. samas kadus kuskil mones. ei tea kas antigi ajaxile laenule nagu nad eelvaates rääkisid.

North
04.03.11, 21:22
Anti koos Dmitrijeviga.
http://fclevadia.ee/news/3150

CM
05.03.11, 12:54
Noh, siis...õnnega...aga esimene võit...ning skoor on suht normaalne, kui mitte vaadata millal väravad on tulnud...:)

Bart
05.03.11, 12:59
Miks ei saanud Levadia vv punast kaarti?

17
05.03.11, 13:38
Tegin Levadia-Ajax mängust mõne pildi ka. Kvaliteet kiita pole, aga abiks ikka -

http://fotoalbum.ee/photos/vomps/sets/1124684

North
05.03.11, 14:33
Tegin Levadia-Ajax mängust mõne pildi ka. Kvaliteet kiita pole, aga abiks ikka -

http://fotoalbum.ee/photos/vomps/sets/1124684

Head pildid, thumbs up!

asdf
05.03.11, 14:47
Ülevaade ka: http://www.jalgpall.ee/news.php?st=style_fp.css&news_id=2206 (ülevaated hakkavad tulema kõigist mängudest)

Juanito
05.03.11, 19:32
Oskab keegi öelda,et mis vigastuse Morozov sai? ja et kas Pebre võeti poolaja lõpus ebaõnnestunud mängu vvigastuse tõttu?

17
05.03.11, 20:25
Morozovil väänati Levadia arstide poolt põlve päris kõvasti, ilmselt siis asi selles. Pebre silmnähtavalt vigastada ei saanud.

Siimphoto
06.03.11, 00:30
Levadia - Ajaxi piltidele pääseb ligi siit - http://sport.err.ee/index.php?06121637

levkoi
11.03.11, 21:41
tuli keegi Mižigurskis ... vimase 3a on mees löönud 4 väravat

Mällar
12.03.11, 00:01
No kurat, parem kui Anti Kõlu Kaljus ju! :)

bhoyy
14.03.11, 12:49
Palju pilet on Leva - flora mängul?

bhoyy
15.03.11, 15:02
ise küsin ise vastan, ehk: 4 ja 2 euri.

levkoi
15.03.11, 15:38
miks Stefan Järve Levadia II ära ei regatud ?

billy t
16.03.11, 10:33
võimalus soetada soodsalt ka Levadia hooajapilet:
http://www.minuvalik.ee/ee/deal/3285059056

spekter
16.03.11, 12:31
1/697 ehk kellegi poolt on ots lahti tehtud ...

billy t
17.03.11, 14:42
huvitavat statistikat oskavad kokku panna ka teised peale kesa:
http://fclevadia.ee/news/3168
"Kas teadsid, et ...

* Aastatel 1999-2010 on FC Levadia ja FC Flora pidanud Meistriliigas 48 tulist Tallinna derbit. FC Levadia on üldkokkuvõttes olnud edukam võites 23 kohtumist, viike on fikseeritud 11 ning FC Flora võiduga lõppesid 14 kohtumist.

* FC Levadia on Tallinna derbides löönud 74 ning FC Flora 54 väravat.

* Koduväljakul on FC Levadia võitnud FC Flora vastu 9 mängu, viigistanud 10 ja kaotanud 5.

* Võõral väljakul on FC Levadia võitnud FC Flora vastu 14 mängu, viigistanud 1 ja kaotanud 9.

* Läbi aegade esimese Tallinna derby pidasid FC Levadia ja FC Flora 22. mail 1999 ning see lõppes väravateta viigiga.

* Kolmel hooajal on üks kange klubi teinud teise vastu grand slami ehk võitnud hooaja jooksul kõik neli omavahelist kohtumist. FC Flora sai sellega hakkama 2001. ja 2003. aastal ning FC Levadia mullusel hooajal. Lisaks jättis FC Levadia oma suurkonkurendi võiduta aastatel 1999, 2000, 2004 ja 2008.

* Alates 1999. aastast kui FC Levadia esindusmeeskond Meistriliigas mängib on FC Levadia ja FC Flora omavahel ära jaganud 12 meistritiitlist 11. Vaid 2005. aastal troonis tänaseks ajalukku läinud FC TVMK.

* FC Levadia ja FC Flora on ainsad reaalsed tegutsevad taasiseseisvusajal meistriteks kroonitud klubid. Nii FC Norma, FC Lantana kui FC TVMK on oma tegevuse lõpetanud.

* Eesti karikat on FC Levadia võitnud kuuel ja FC Flora neljal korral, mis on ühtlasi nii taasiseseisvumisaja kui Eesti Vabariigi tippmargid. Huvitaval kombel kohtusid kaks kanget omavahel karikafinaalis esimest korda alles eelmisel aastal kui Kadriorus peetud mängu võitis FC Levadia 3:0."

kesa
17.03.11, 15:19
Äge, mida rohkem erinevat statistikat, seda uhkem.
Kas teil Levadia kontori mõnda sahtlipõhja ehk pole unustatud kuni 2004 a. publikunumbreid.
Oleks huvitav võrrelda, kas ammustel aegadel oli derbi populaarsem kui tänapäeval.

billy t
17.03.11, 15:23
ma küll pole Levadia kontorist:), aga Indrek Petersoolt võib ju uurida

Sen
17.03.11, 15:40
võimalus soetada soodsalt ka Levadia hooajapilet:

Sina?
Ostetud / 1

dnb
17.03.11, 19:34
Levadial üldse enam fänne pole?

Sen
17.03.11, 19:45
Levadial üldse enam fänne pole?

billy on ju

elx
17.03.11, 19:58
No kui enamik mänge saab kunstmuru ja Maarjamäel ka muruväljaku aia tagant vaadata, siis milleks pilet?

xrip55
17.03.11, 22:19
kõik on selle varem juba ära ostnud !!

kriitikameel
17.03.11, 22:30
levadial ei ole fänne, levadial on sooda leedukas, kes paide vastu meeskonda alt veab :D

ROOTSI KUNN
17.03.11, 22:51
Koos baatjushka Viktoriga on vist pankrotti läinud ka kõik Levadia toetajad :). Ega meiegi oma cherry kampaania üle väga hõista ei saanud aga no Ljevadiia kaartide müük näitab lausa kõrgemat pilotaazi.

levkoi
17.03.11, 23:12
Peamine miinus on ühtse süsteemi puudumine ilmselt. Jalgpallisüsteemi koordineerimatus.
Seda kõike on kurb tõdeda. Ajaxiga mängisime 3:0. Sillamäe võitis 10 mängijaga Ajaxit 5:1.

Kui järgmine mäng kaotatakse, siis ollakse ilmselt ajaloo halvimas stardipositsioonis, jäädes liidrist maha juba 5p. Eks see kõik lisab pingeid. Siiski loodan, et Florat üllatatakse :)

Sen
18.03.11, 12:15
"Paraku kõik on müüdud! Vaadake teisi pakkumisi. Ostetud 1/"

Tore et kõik müüdud sai.

asdf
20.03.11, 10:18
FC Levadia ja FC Flora tegid lumeolusid trotsides võitlusliku viigi - http://jalgpall.ee/news.php?st=style_fp.css&news_id=2264

elx
28.03.11, 21:33
Pankrotisaaga sai siis nüüd lõpu. Teadupärast on ka FC Levadia pankrotivara, seega saab olema päris huvitav - kes selle omanikuks nüüd saab? Ja kas veetakse ning müüakse lihtsalt juppideks laiali või jätkatakse ühes tükis?
http://www.ametlikudteadaanded.ee/index.php?act=1
28.03.2011 Pankrotiteated Prindi

Harju Maakohus 25.03.2011 määrusega määras kuulutada välja osaühing Levadia Metall (registrikood 10296496, Vana-Narva mnt 24a, Maardu 74114, e-post: info@levadia.ee) pankrot.
Nimetada pankrotihalduriteks Eve Selberg ja Toomas Saarma.
Pankrotimäärus kuulub viivitamatule täitmisele.
Võlausaldajate esimene üldkoosolek toimub Harju Maakohtu Tartu mnt kohtumajas, Tartu mnt 85, Tallinnas saalis nr 1 12. aprillil 2011. a algusega kell 14.00.
Võlgniku seaduslikel esindajal juhatuse liikmel Viktor Levadal ilmuda võlgniku vande andmiseks Harju Maakohtu Tartu mnt kohtumajja (Tartu mnt 85, Tallinn) saali nr 1 12. aprillil 2011. a kella 13.45-ks. Võlausaldajad on kohustatud hiljemalt kahe kuu jooksul pankrotiteate väljaandes Ametlikud Teadaanded ilmumise päevast arvates teatama haldurile kõigist oma enne pankroti väljakuulutamist tekkinud nõuetest võlgniku vastu, sõltumata nõude tekkimise alusest ja nõude täitmise tähtpäevast.
Kui võlausaldaja esitab nõude mõjuval põhjusel pärast nimetatud tähtaja möödumist, kuid enne viimast nõuete kaitsmise koosolekut, ennistab üldkoosolek võlausaldaja taotlusel nõude esitamise tähtaja. Kui nõude esitamise tähtaega ei ole ennistatud, võetakse nõue kaitsmisele, kuid tunnustamise korral rahuldatakse pärast õigeaegselt esitatud tunnustatud nõuete rahuldamist.
Kõik isikud, kelle valduses on võlgnikule kuuluv vara või kellel on varalisi kohustusi võlgniku suhtes, on kohustatud selle kohta andma teavet pankrotihaldurile.
Võlgnikule võlgnetavate kohustuste täitmist võib vastu võtta üksnes pankrotihaldur.

Juanito
28.03.11, 21:44
Nägin ka praegu AK-s seda uudist. ei tea, mis nüüd FC Levadiast saab. Samas kui nad neid leedukaid võtsid, nad ju tegelt teadsid ammu,et nii see asi lõppeb. Nii et paistab,et see hooaeg mängitakse ikka lõpuni? Aga loodame, et Levadia jääb veel pikaks ajaks meie jalgpallimaastikule:)

levkoi
28.03.11, 21:53
selline teema võiks rohkem tähelepanu leida. Mis saab FC Levadiast kui pankrotivarast...

ericbana
28.03.11, 22:43
selline teema võiks rohkem tähelepanu leida. Mis saab FC Levadiast kui pankrotivarast...

Läheb ilmselgelt mingi panga käsutusse ja järgmine hooaeg ilmselt juba FC SEB.....

budu
29.03.11, 00:36
Pankrotisaaga sai siis nüüd lõpu. Teadupärast on ka FC Levadia pankrotivara, seega saab olema päris huvitav - kes selle omanikuks nüüd saab? Ja kas veetakse ning müüakse lihtsalt juppideks laiali või jätkatakse ühes tükis?

ma ei loe kuskilt seda välja ,et Fc Levadia oleks pankroti vara?

jkj
29.03.11, 01:27
Pankrotis on Levadia Metall, mitte MTÜ SK FC LEVADIA, seega ärge muretsege Levadia ei kao kuskile

urmar
29.03.11, 01:31
Pankrotis on Levadia Metall, mitte MTÜ SK FC LEVADIA, seega ärge muretsege Levadia ei kao kuskile

Ma arvan ka, et Levadia ei kao, aga AK uudises lisati igatahes jalgpallimeeskond ka pankrotivara hulka. Vaevalt ekslikult. Ega ei kujuta ette, mismoodi seda meeskonda rahas hinnatakse? Kas pannakse mängijaid müüki?

chac
29.03.11, 12:04
no igasuguseid variante on.
ka näiteks börsile on võistkondi viidud, juventus näiteks (tikker: juve.mi)
http://finance.yahoo.com/q?s=JUVE.MI&ql=0

ericbana
30.03.11, 22:10
vabandused, kui ma eksin, aga kas selle kamba hulgas, kes "serblaste" lahkumisel neile tunnustavalt kaasa hüüdsid ei olnud mitte mõni Levadia fänn? Üks oli vägagi pidevalt ML mängudel käiva tüübi nägu.

tkkt
31.03.11, 21:04
Ma arvan ka, et Levadia ei kao, aga AK uudises lisati igatahes jalgpallimeeskond ka pankrotivara hulka. Vaevalt ekslikult. Ega ei kujuta ette, mismoodi seda meeskonda rahas hinnatakse? Kas pannakse mängijaid müüki?

ma lugesin või kuulsin kusagilt, et levada raha liikus skeemiga:

oli vaja staadionit ehitada/renoveerida ning raha selleks laenati levada metalli firmast.

Sellega tõmbas Levada ka klubi pankrottipessa.

Ei tea, kas tõsi... a kusagilt kuulsin. ei tule meelde kust.

John Barleycorn
02.04.11, 02:41
vabandused, kui ma eksin, aga kas selle kamba hulgas, kes "serblaste" lahkumisel neile tunnustavalt kaasa hüüdsid ei olnud mitte mõni Levadia fänn? Üks oli vägagi pidevalt ML mängudel käiva tüübi nägu.

Jah, nii see oligi. Kõik Levadia fännid Eesti-Serbia mängul toetasid Serbia koondist.
Срби и Руси браћа заувек!

levkoi
02.04.11, 10:00
Kui nii oli, siis on mul häbi edaspidi olla Levadiale pöidlahoidja. Levadia fännid ei hooli meeskonnast, kus mängivad mängijad, kes on neile siiani toonud Eesti meistritiitleid ja euroedu. Olid ju meistritiitlites headel esitlustel Euroopas väga tähtis roll Dmitrijevil, Vassiljevil, Kruglovil, Kingil. Pareiko oli see, kes valvas väravat, kui oli veel Maardu Levadia Eestis nr.1. Saag sai tuule tiibadesse just Levadiast. Pazooor !!!

TUR
02.04.11, 12:31
Kui nii oli, siis...

+100000000

Alarikh
02.04.11, 13:33
Kui nii oli, siis on mul häbi edaspidi olla Levadiale pöidlahoidja. Levadia fännid ei hooli meeskonnast, kus mängivad mängijad, kes on neile siiani toonud Eesti meistritiitleid ja euroedu. Olid ju meistritiitlites headel esitlustel Euroopas väga tähtis roll Dmitrijevil, Vassiljevil, Kruglovil, Kingil. Pareiko oli see, kes valvas väravat, kui oli veel Maardu Levadia Eestis nr.1. Saag sai tuule tiibadesse just Levadiast. Pazooor !!!

No mina näiteks ei toetanud Serbiat, aga see meil pole ju kommunism ja mul on jumala suva mis koondist mu sõbradest teised Levadia kaasfännid toetavad - see on igaühe isiklik valik. Vaevalt et mingi Tomi, Zakaria, Valeri või Felipe sõbrad kunagi toetasid Eestit, mis ei seganud neid toetada klubi mus need poisid mängisid. :D:D:D Ning HUI keegi eestlastest hakkaks toetama Venemaad kui nende koondislased oleksid Levadia liidrid. Nagu Nikita, oligi tegelt. Kui Levadia toetaja kes peab ennast venelasena (mitte eestivenelasena) toetab koondist kes on vene inimestega suht sama rahvas siis miks see peab kedagi segama? Täielik pseudoprobleem mis võib probleemiks olla ainult zombeeritud ajuga eestlasele.
Või äkki kõik need kümned tuhanded eestlased kes praegu teenivad leiba välismaal on juba kõik Inglismaa, Iirima, Soome ja Rootsi ja Norra koondiste fännid ja enda oma päritolu ära unustanud? :D

See et Levadiat toetavad ka venemeelsed venelased on Levadia identeedi lahutamatu osa mis on olnud nii klubi asutamisest kui klubi 90% koosnes palluritest kellele tol ajal papa Pohlak põhimõtteliselt ei lubanud Eesti koondises mängida ainult nende emakeele pärast. Kui Levadia ajalugu ja aktiivsete fännide omäpära sind segab siis marss Brasiilia lippuda Kalju sektorile!

käbi
02.04.11, 13:57
Serbia on tõesti palju rohkem venemaa kui see riik kus me kõik oleme. Miks peab Eestis elama selleks et Eestit vihata? Sama hea kui need Eesti äärmuslased tõmbaks siit venemaale elama.

Ethnic groups in Serbia (excluding Kosovo) in 2002[100]
Serbs
82.86%
Hungarians
3.91%
Bosniaks
1.81%
Roma

1.44%
Yugoslavs

1.08%
Croats
0.94%
Montenegrins
0.92%
Albanians
0.82%
Slovaks
0.79%
Vlachs
0.53%
Bulgarians
0.28%

kotkas0
02.04.11, 14:07
Срби и Руси браћа заувек!

Serblased on su vennad, kuid Eestis sündind/kasvand venelased mitte?
Täna peab küll elus esimest korda Kalju poolt olema.

Alarikh
02.04.11, 14:15
Serbia on tõesti palju rohkem venemaa kui see riik kus me kõik oleme. Miks peab Eestis elama selleks et Eestit vihata? Sama hea kui need Eesti äärmuslased tõmbaks siit venemaale elama.

Nii palju kui ma olen nende "koledate venemeelsete tibladega" (kes muidu moodustavad enamust mu sõbradest ja inimestest kes on mu elus abiks ja toetuseks olnud), vihatakse mitte "Eestit" vaid idioote. Näiteks neid kellele sobib venelaste-vastane zombeerimene sisepoliitikas ja loll ärplus välispoliitikas. Samal ajal kui Eesti on juba de-facto kaotanud oma suveräänsust liitudes ELiga ja praegune valitsus näiteks juba kutsub sinna ka Türklasi. Nii lihtne see ongi :) Sinu komment on heaks näideks. Jutt oli Serbia toetamisest venelaste poolt (ükskõik kelle vastu ja mis spordiaga on tegemist), sina aga kohe räägid "Eesti vihkmamisest".

Alarikh
02.04.11, 14:28
Nii palju kui ma olen nende "koledate venemeelsete tibladega" (kes muidu moodustavad enamust mu sõbradest ja inimestest kes on mu elus abiks ja toetuseks olnud), vihatakse mitte "Eestit" vaid idioote. Näiteks neid kellele sobib venelaste-vastane zombeerimene sisepoliitikas ja loll ärplus välispoliitikas. Samal ajal kui Eesti on juba de-facto kaotanud oma suveräänsust liitudes ELiga ja praegune valitsus näiteks juba kutsub sinna ka Türklasi. Nii lihtne see ongi :) Sinu komment on heaks näideks. Jutt oli Serbia toetamisest venelaste poolt (ükskõik kelle vastu ja mis spordiaga on tegemist), sina aga kohe räägid "Eesti vihkmamisest".
Teine näide. See koondis näitab kuhu kohalik venelane võib jõuda ausa konkurentsi tingimustes, kus loeb mitte perfektne eesti keele sõnavara, grammatika ja aktsent, vaid kutseline oskus. Kas sa oleksid nõus kui samad võrdsed tingimused oleksid ka teistes valdkondades kui see kombinatsioon annab TULEMUST millest võidab ka terve riigi maine? Loomulikult mitte, sest siis venelaste ja eestalaste tasakaal põhivaldkondades oleks hoopis teine. Seega, kuidas kohalik venelane kes ka ausalt teenib leiba aga taal ei ole sellist vabadust kui sportlaselt, olla eriti pro-praegune valitsus? Ma meie riigis on juba norm et see kes ei toeta valitsust ja ei valda eesti keelt perfektselt on riigireetur. :)

ROOTSI KUNN
02.04.11, 14:38
No mina näiteks ei toetanud Serbiat, aga see meil pole ju kommunism ja mul on jumala suva mis koondist mu sõbradest teised Levadia kaasfännid toetavad - see on igaühe isiklik valik. Vaevalt et mingi Tomi, Zakaria, Valeri või Felipe sõbrad kunagi toetasid Eestit, mis ei seganud neid toetada klubi mus need poisid mängisid. :D:D:D Ning HUI keegi eestlastest hakkaks toetama Venemaad kui nende koondislased oleksid Levadia liidrid. Nagu Nikita, oligi tegelt. Kui Levadia toetaja kes peab ennast venelasena (mitte eestivenelasena) toetab koondist kes on vene inimestega suht sama rahvas siis miks see peab kedagi segama? Täielik pseudoprobleem mis võib probleemiks olla ainult zombeeritud ajuga eestlasele.
Või äkki kõik need kümned tuhanded eestlased kes praegu teenivad leiba välismaal on juba kõik Inglismaa, Iirima, Soome ja Rootsi ja Norra koondiste fännid ja enda oma päritolu ära unustanud? :D

See et Levadiat toetavad ka venemeelsed venelased on Levadia identeedi lahutamatu osa mis on olnud nii klubi asutamisest kui klubi 90% koosnes palluritest kellele tol ajal papa Pohlak põhimõtteliselt ei lubanud Eesti koondises mängida ainult nende emakeele pärast. Kui Levadia ajalugu ja aktiivsete fännide omäpära sind segab siis marss Brasiilia lippuda Kalju sektorile!
Oi sa oled osav vend siin kõiki ümber rääkima. Osaliselt on sul teatud asjades isegi õigus. Nikita Andrejevi pärast ei hakkaks ma iialgi Venemaa koondise pooladajaks .Ta lihtsalt ei ole seda väärt , ei ole nii hea mängija aga näiteks omala ajal ,kui Valeri Karpin seal mängis siis hoidsin neile tihti pöialt.
Aga need sinu sõbrad-tiblunnid Levadia -maardu tegelased on kõige tavalisemad Eesti vihkajad ,kes igal võimalikul juhul kargaks mingi Eesti vastase loosungiga avalikult ringi. Kibestunud tatikad ,kes ikka veel nutavad taga n-liitu . Pole neil tegelt sooja ega külma mingist Serbiast. Oleks me Valgevenega mänginud küllap siis oleksite kiirelt valgevene fännideks kehastunud.
Miks te Ukraina poolt ei taha olla ? Aga selle pärast ,et Ukraina on eesti sõber ja teiesuguseid troppe ei sallita sealgi. Küllap kekutaksite ka Muammar Gaddafi roheliste lippudega ringi ,kui päkapikk- Putin üleskutse teeks.
NII ,ET ALARIKH ÄRA KUJUTA ENADALE ETTE ,ET MIND ÜLDSE HUVITAB KELLE POOLT NEED MAARDU TÜÜBID ON !!!
.Tahavad hirmasti suure venemaa perset lakkuda aga pole aru saanud ,et suur venemaa on teile omale juba ammu saapajälje perse peale löönud.
Lõpetuseks olid sinu Maardu -tiblunnid õnneks kaduvväike osa neist eestivenelastest ,kes minu ja paljude teiste kõrval tol päeval Lillekülas Eesti poolt karjusid ja laulsid. Au kiitus neile ja vähemalt minu meelest on nad kõik sama lugupeetud inimesed nagu iga teine riigi kodanik vaatamata rahvusele.

Alarikh ! Kui sinu meelest ongi need tüübid Levadia ajalugu ja omapära siis marss Vene lipuga Levadia sektorisse

Alarikh
02.04.11, 14:46
Oi sa oled osav vend siin kõiki ümber rääkima. Osaliselt on sul teatud asjades isegi õigus.

Lihtsalt tsiteeind sind, sest parema vastuse sulle ei leiagi. :D See ukraina näide ja pime usk et venemeelse falgpallifaänni PUTINI austamine on erit koomiline. Kunn, usu mind. Sa ei tea mitte SITTAGI venelastest, venevenelastest ja eestivenelastest. Ausalt ka. Ja see sind ei huvitagi, sest su maailm küsimuses on must-valge. Point on, et sisuliselt sa ei ole mulle vastanudki. See on pikk ja keeruline teema ja antud juhul kõik su vastuväided on viidavad teise poole.

meesmuiste
02.04.11, 15:04
kusjuures Alarikh ajab ikka paska. sry. nii on. ma tean enda erialaltki mitmeid venelasi, kes saavad väga hästi hakkama ja kellel pole küll oma rahvuse pärast mingeid probleeme. ja mul pole mingit vahet milline venelane sinu määratluse järgi ta on, nii kaua kui on tegu normaalse inimesega.

iseenesest on huvitav värk. mäletan, et kunagi mingeid aastaid tagasi sai Levadia tüüpidega normaalselt räägitud, asju arutatud. ent mingist hetkest alates järsku käis mingi klõps läbi ja no mingi vihkemine tuli kuskilt sisse ja iseennast tehakse ebameeldivaks. ja hakkas ka mingi rossija rossija pihta. huvitav fenomen, mis laiemalt levinud. mis selle põhjuseks on, seda ma ei tea. ainult pronkssõduri asja ma ei usu.

ROOTSI KUNN
02.04.11, 15:17
Alarikh on lihtsalt sõnaosav demagoog.Peab tunnustuseks ütlema ,et kõige targem neis OMA SÕPRADEST. Küllap see vanasõna ikka paikka peab ,, ütle ,kes on su sõbrad siis ma ütlen ,kes sa ise oled ,,

Alarikh! Ma olen komkümmend aasat venelaste keskonnas elanud , 10 a. vene kollektiivis töötanud ja 2 .a. vene kroonus käinud .Sa ei ole nii palju maailmas üldse veel elanudki ,kui mina siinsete venelastega suhelnud.

lorenzo
02.04.11, 16:01
Jutt oli Serbia toetamisest venelaste poolt (ükskõik kelle vastu ja mis spordiaga on tegemist), sina aga kohe räägid "Eesti vihkmamisest".

Arusaadav oleks kui oleks Venemaa vastu mängitud ja et oleksite venelaste ehk siis oma rahvuskaaslaste poolt. Selline suhtumine aga kahjuks ei anna eriti teist varianti valikuks kui et olete ükskõik mis alal Eesti vastu. Aga eks see ole immigrantide probleem igal pool maailmas. Ka siin Portugalis võib aeg-ajalt sellist asja täheldada. Kes suudab ja tahab integreeruda ühiskonda, toetab ja armastab oma uut kodumaad. Kes mitte, see on vastu ja igal võimalusel. Antud juhul tekib küsimus miks üldse siis antud riigis elada.

Teine näide. See koondis näitab kuhu kohalik venelane võib jõuda ausa konkurentsi tingimustes, kus loeb mitte perfektne eesti keele sõnavara, grammatika ja aktsent, vaid kutseline oskus. Kas sa oleksid nõus kui samad võrdsed tingimused oleksid ka teistes valdkondades kui see kombinatsioon annab TULEMUST millest võidab ka terve riigi maine? Loomulikult mitte, sest siis venelaste ja eestalaste tasakaal põhivaldkondades oleks hoopis teine. Seega, kuidas kohalik venelane kes ka ausalt teenib leiba aga taal ei ole sellist vabadust kui sportlaselt, olla eriti pro-praegune valitsus? Ma meie riigis on juba norm et see kes ei toeta valitsust ja ei valda eesti keelt perfektselt on riigireetur. :)

Millisest vabadusest Sa räägid? Töötasin oma 6 aastat tolleaja Hansapangas ja meile võeti mingi aeg tööle just vene juurtega noori, kel oli vene keel emakeeleks, sest pangale oli see eeliseks turul konkureerides. Loomulikult oskasid need etnilised venelased ka eesti keelt- kes paremini, kes halvemini, ka oli suure aktsendiga, kuid kellegagi polnud probleemi. Kui oli olukord, et see venelane ei saanud eestlasest kliendist aru, siis võttis keegi eestlane kliendi üle.
Nii et rääkida et etnilistel venelastel pole võimalik end Eestis teostada...Kes tahab ja näitab suhtumist, saab alati hakkama. Vihkamisega ei jõua tõesti kaugele.
Ja nagu näha oskad Sa eesti keelt väga hästi ja respekt Sulle! Ma küll ei tunne Sind, kuid miskipärast usun, et ega Sa oma elu üle ka eriti kurtma ei peaks või ei kurda. See et Su mingid sõbrad elavad siin Eestis väidetavalt rasket elu- äkki on probleem esmalt neis eneses. Vähemalt nii väidavad mulle miskipärast need tuttavatest venelased, kes on suutnud ka siin Eestis omale normaalse elamisväärse elu organiseerida. Usu mind mis räägin, sest olen isegi hetkel immigrandi seisuses- võõras riigis austa kohalikke inimesi ja nende kultuuri. Keegi ei käsi sul armastada neid, kuid veel vähem aktseptitakse vihkamist. Ja ausal ning töökal inimesel ei tohiks olla mingeid probleeme ükskõik kus riigis integreerumisel ühiskonda. Ebaausaid, laisku ja kriminaale vihatakse isegi endi seas, rääkimata siis võõrast ühiskonnast.

Nahkpea
02.04.11, 16:25
Sellist ebavõrdse kohtlemise juttu poleks küll Alarikhilt oodanud. See kohalik Vene Partei ajas enne valimisi samasugust ila, ju siis mõnele mõjus.

Mul pole küll palju venelastest tuttavaid, aga mõni siiski ja neist küll keegi end siin riigis diskrimineerituna ei tunne. Oskavad keelt, käivad tööl ja ainult naeravad selliste üle nagu Alarikh ja co. Kui sa ise ei austa seda maad ja riiki, kus sa elad ja mis sind toidab, siis ära oota, et sind ka austatakse.

Kui siin valikutest rääkida, siis neil umbkeelsetel diskrimineeritutel on alati valik siit ära minna kui ei meeldi ja end nii kehvasti tuntakse - lai ja avar maa idas ootab (või noh, viimaste sündmuste valguses võib ju ka Serbiasse, vendade juurde emigreerumisele mõelda). Meil, eestlastel, pole siit enam kuhugi taganeda, see väike maalapp on kõik, mis meil on.

dnb
02.04.11, 17:51
Kui igalpool (Vene meedia nt) väidetakse, et venelasi diskrimineeritakse, siis mõni hakkabki nii arvama.

Alarikh
02.04.11, 22:47
Ei hakka siin eriti vaidlema. Igayhel on oma lugu. Naljakas et ma vaid seletasin miks mu jaoks lemmikkoondise valik on igayhe asi aga mind juba 6petatakse mis on 6ige ja mis on vale. Mu valik on juba tehtud, kes n2gi mind koondise m2ngudel see teab. Mis ei t2henda et mul Peabody olema must/valge suhtumine elusse. Isegi nyyd kirjutan olles
l6una Eesti linnas yritusel kus open ainuke venelane. Ja netis6jad ei ole yldse olulised.

budu
03.04.11, 00:04
Olen ise päris palju koos töödanud vene rahvusest inimestega ja neist võib olla 10 protsenti ei olnud oma eluga siin rahul aga samas nad tunnistasid,et põhiline probleem neil on riigikeele mitte oskamine.Kui ikka inimesel ei meeldi siin "vastikus" eestis elada siis alati ju on võimalus minna üle piiri venemaale aga kohe ka küsimus,et kas keegi teid üldse ootab sinna?Hetkel töötan Norras kus mu töökaaslasteks on päris palju Eestist pärit venelasi ja nende hulgas on tegelasi kes lausa vihkavad neid rahvuskaaslasi kes ei ole õppinud ära eesti keelt.kuigi nad oskavad väga hästi vene ja eesti keelt siis nad teiste venelastega räägivad ka eesti keeles!Ses mõttes olen Lorenzoga ühel nõul,et kui ikka oled tulnud võõrale maale siis tuleb ka selle maa kombed omaks võtta mitte hakata ulguma,et tehakse liiga.Hetkel on see teema kogu euroopas päris kuum aga mina ütlen,et aga juba on hilja.Kuna olen euroopas päris palju ringi liikunud siis see sisserändajate probleem on suur.Hollndlased saadaks võimalusel kõik islamiusulised välja aga see juba pea võimatu!
Aga neile levadia toetajatele kes vihkavad eestit peaks esmalt ikka peeglisse vaatama ja endal küsima,et miks ma vihkan eestit ja ei saa siin oma eluga hakkama?Kas ma ikka oskan riigikeelt?kas mul ikka on eesti pass?
kuna mul on au olnud viibida ka päris palju venemaal ja olen ka sealsete inimestega suhelnud siis enamus inimesi võtab eestlasi kui vendi vastu ja ütlevad ka,et õige venelane ega eestlane ei vihka teineteist!see rohkem ajakirjanduse ja poliitukute väljamõeldis ning hullult petlik ettekujutus.Küsisin päris mitmelt,et kas valimas ka käite,vastused olid pea alati,et miks ma lähen kui need valimistulemused on juba alguses paika pandud!?
Kas sa Alarkih mäletad Vene-Gruusia sõda?Mäletad millist linnaossa Gruusia pealinnas vene armee pommitas?J
Kunagi Teie armastatud Putin ju kutsus kõik venelasi kodumaale tagasi aga miks sinu sõbrad siis ei läinud?Lihtne vastus on see,et mitte keegi ei oota teid sinna!
Aeg oleks oma mõttemaailma muuta ja eluga edasi minna,me ei saa teid sundida olemast eesti jalgpallikoondise poolt aga vot seal on olemas näited kuidas integreeruda eesti ühiskonda ja need poisid teevad seda väärikalt ja nad kõik räägivad eesti keelt!
Kuigi meie poliitikud ei ole võib olla tõesti kõige teravamad pliiatsid pinalis siis milleks vihata kõiki eestlasi?

-RoMaRiO-
03.04.11, 00:10
Arvestades tänast, vnoh eilset juba, siis ma ei ole üldse kindel, kas enamustele Levadia fännidele see väljakul toimuv ikka prioriteet number 1 on. Ja tundub et seetõttu teil ka klubiga need suhted on nagu nad on.

lorenzo
03.04.11, 00:26
Ei hakka siin eriti vaidlema. Igayhel on oma lugu. Naljakas et ma vaid seletasin miks mu jaoks lemmikkoondise valik on igayhe asi aga mind juba 6petatakse mis on 6ige ja mis on vale. Mu valik on juba tehtud, kes n2gi mind koondise m2ngudel see teab. Mis ei t2henda et mul Peabody olema must/valge suhtumine elusse. Isegi nyyd kirjutan olles
l6una Eesti linnas yritusel kus open ainuke venelane. Ja netis6jad ei ole yldse olulised.

Alarikh, ma arvan et Sa oled mingil määral millestki valesti aru saanud. Seletan siis äkki pikemalt?
Usun, et ei oleks kellegil probleemi kui etniline venelane toetab Eestis elades Venemaa koondist, idenditeeti. Kasvõi kui mäng oleks Eestiga. Samamoodi kui näiteks Sa toetaks lisaks Venamaale ka Serbiat ja võib olla veel mingit riiki, Su enda teha.
Aga kas Sa ise ka saad aru, et kui keegi ütleb- Kõik Levadia fännid Eesti-Serbia mängul toetasid Serbia koondist...et see ei viiks nagu mõttele, et tegu pole juba mitte TOETAMISEGA, vaid VIHKAMISEGA. Ehk- toetage keda tahes, aga kui asi läheb pigem juba vihkamiseks, siis miskit nagu on ju valesti? Äkki saaks lahti lõpuks sellest vihkamisest, siis saaks ka nagu normaalselt elada. Vastasel juhul tuleb ka Eestis tõdeda, nagu juba paljudes Euroopa riikides, et integratsioon on ebaõnnestunud.

meesmuiste
03.04.11, 02:08
ses suhtes on Alarikhi personaalküsimus huvitav, et mina olen teda näinud (ma isiklikult ei tunne sind, aga tean kuidas väljanäed) Eesti koondise kohtumistel koguni Eesti fännitribüünil. Ilmselt ka Serbia mängul. Ent huvitav on, et siis need sõbrad kõik Eesti vastu.

huvitav on ka see, et sinu jutu peale mitmed eestlased hakkasid ka positiivseid lugusid venelastest rääkima. enamik su rahvuskaaslastest (eeldusel, et su rahvus on venelane) on normaalsed inimesed. vihkajad kahjuks jäävadki vihkama ja ega nad vist lihtsaltmuudmoodi elada oskagi.

siin olen ma muidugi kokku põrganud selle probleemiga, ka oma tutvusringkonnas, et ega rahvuste vahel saadakse normaalselt läbi ja muidu ka suurepäraselt, siis poliitika jutust tuleb hoiduda, kuna see keerab kõik peesse.

oli see vist Merkel, kes ütles ju, et multikult on surnud.

Ja Alarikh. Netisõja sa ikka ise oma jutuga alustasid. Samas võib seda nimetada ka diskussiooniks, kuna kedagi lühidalt perse saatma

maamesilane
03.04.11, 10:02
Alarikhi rahvus vist ei olegi venelane,venelane on ikka Ivanov,Petrov,Sidorov :),tema oma viitab kuidagi allahile või mine tea,aga üldiselt ma rohkem aega selle möla peale ei kulutaks!

Sir. Nuutu
03.04.11, 14:18
Kui see jutt tõsi on, et paar levadia ahvi eile kalju omadelt lipud tuuri panid ja nendega pirita metsade vahele pagesid, siis 10p järjekordse maine täis situmise puhul teile. Lugesin siin Alarikhi mõttetalguid ja juurdlesin endamisi, et kui pikalt sul need parimad sõbrad seda ajuloputust tegid. Ilmselt vanad maardu tüübid, kellelt sa nüüd suhu võtad ja poed, et ka kõva mees olla. Uskumatu kuju. Tegelega fännamisega, kui selle osa korda saate ja IQ lubab siis mõelge edasi. Ürita ikka liider olla, pani oma sõna maksma ja tee oma pundist mingi korralik löögirusikas tribüünidel. Praegu olete kõigi silmis kari ahve, kes raiub, et klubiga on probleemid, et me ei fänna, aga kui sittagi teha ei ole, siis teeme lollusi.

Alarikh
03.04.11, 18:39
Kui see jutt tõsi on, et paar levadia ahvi eile kalju omadelt lipud tuuri panid ja nendega pirita metsade vahele pagesid, siis 10p järjekordse maine täis situmise puhul teile. Lugesin siin Alarikhi mõttetalguid ja juurdlesin endamisi, et kui pikalt sul need parimad sõbrad seda ajuloputust tegid. Ilmselt vanad maardu tüübid, kellelt sa nüüd suhu võtad ja poed, et ka kõva mees olla. Uskumatu kuju. Tegelega fännamisega, kui selle osa korda saate ja IQ lubab siis mõelge edasi. Ürita ikka liider olla, pani oma sõna maksma ja tee oma pundist mingi korralik löögirusikas tribüünidel. Praegu olete kõigi silmis kari ahve, kes raiub, et klubiga on probleemid, et me ei fänna, aga kui sittagi teha ei ole, siis teeme lollusi.

Postitustes a'la Lorenzo või Meesmuiste on selge point ja tasakaalustatud arvamused olemas, aga sinu ja kunni hüsteerilised teosed (mis algas juba ammu, kui näiteks härra ärimees ühel päeval kirjutas mingit paska Levadia kohta internetis, ja teisel päeval pakkus et "davai, teeme Crew'le sallid") ei jäta muud muljet kui igavust. Te vist ei ole aru saanud et see mis toimub Levadia fännisektoris, kes seal on liider, kes kellega sõber kes ei ole, mis jalgpalliga seotud ja mitte seotud vaaded ja ideed meid ühendavad ja milles osas me oleme üksteisega lahkarvamuses - ei ole mitmekümne teiste Meistriliiga "regulaarfänide" asi. Mitu triibulist 5-sektori interneti dramaqueen'i juba näitasid kuidas neile meeldib üritada "eemaldada" Levadia banneri turvade abil mängu ajal või pärast mängu visata vastaste pihta õllepurki (peaks tunnistama et väga täpselt ka) ja siis intsidenti jooksul kutsuda politseid ja pärast nuta meedias et teid rünnati.

"Ja Alarikh. Netisõja sa ikka ise oma jutuga alustasid. Samas võib seda nimetada ka diskussiooniks, kuna kedagi lühidalt perse saatma." (c) Meesmuiste. Jees...tegelt ka, juba saadetakse :) Minu poolt teema lõpp.

siimsorokin
04.04.11, 22:47
Keegi Levadia omadest ehk oskab öelda, kui tõsiselt homsele mängule vastu minnakse? Seni pole ühtegi uudist silma jäänud, mis annaks infot, mis koosseisuga jms homme Leetu sõidetakse..

urmar
04.04.11, 23:01
Keegi Levadia omadest ehk oskab öelda, kui tõsiselt homsele mängule vastu minnakse? Seni pole ühtegi uudist silma jäänud, mis annaks infot, mis koosseisuga jms homme Leetu sõidetakse..

Lähevad ilmselt need, kes eile Esiliigas ei osalenud.

North
08.04.11, 15:43
http://www.fclt.eu/est/interviews/140-jalka-interview

billy t
19.04.11, 12:09
no lõpuks ometi http://fclevadia.ee/article/231
levadia põlvikud .. mmm

xrip55
19.04.11, 17:12
need on seal ilma logodeta jah ?

Kaspy
04.05.11, 11:08
Lihtsaim viis Maarjamäele saamiseks? Piletihinnad?

dareth
04.05.11, 11:23
nr 5 buss

billy t
04.05.11, 11:25
Lihtsaim viis Maarjamäele saamiseks? Piletihinnad?

Täispilet maksab 4 eurot, sooduspilet kuni 18-aastastele lastele ja pensionäridele 2 eurot.

Kõik FC Levadia särgis mängule saabuvad FC Levadia Jalgpallikooli noormängijad pääsevad staadionile tasuta.

NB! Palume järgida Maarjamäe staadioniga piirnevatel tänavatel kehtivat liikluskorraldust ning mitte parkida autosid keelatud alale. Soovitame kasutada Maarjamäe memoriaalkompleksi parklat või Pirita Selveri parklat.

Maarjamäele saab mugavalt sõita linnaliinibussiga nr 5.

Kaspy
04.05.11, 11:37
Täispilet maksab 4 eurot, sooduspilet kuni 18-aastastele lastele ja pensionäridele 2 eurot.

Kõik FC Levadia särgis mängule saabuvad FC Levadia Jalgpallikooli noormängijad pääsevad staadionile tasuta.

NB! Palume järgida Maarjamäe staadioniga piirnevatel tänavatel kehtivat liikluskorraldust ning mitte parkida autosid keelatud alale. Soovitame kasutada Maarjamäe memoriaalkompleksi parklat või Pirita Selveri parklat.

Maarjamäele saab mugavalt sõita linnaliinibussiga nr 5.

Kust vastav info kopeeritud? Ei suutnud ise Levadia kodulehelt midagi abistavat välja lugeda.
Tänud vihjete eest.

billy t
04.05.11, 11:42
Kust vastav info kopeeritud? Ei suutnud ise Levadia kodulehelt midagi abistavat välja lugeda.
Tänud vihjete eest.

selle teksti lisavad nad tavaliselt kodukal iga mängu eelinfo artikli lõppu. laupäevase mängu kohta ei ole artiklit veel kodukale tekkinud jah.

Juanito
19.05.11, 15:37
Mul selline küsimus, et kas Levadia fännid on staadionilt kadunud?

levkoi
04.06.11, 19:12
mul selline küsimus - kas Levadia on kadunud :S ?

PraS
04.06.11, 19:13
mul selline küsimus - kas Levadia on kadunud :S ?

üritad teravat tõmmata või ?

levkoi
04.06.11, 19:17
Kas on põhjust rahuloluks ? :(

PraS
04.06.11, 20:01
Kas on põhjust rahuloluks ? :(

Meeskond mängib kenasti, kuid selliste nõuete järgi fännidel pole motti ja värki;)

Kuno
07.06.11, 16:12
Ei tea kas mõni Levadia fän on metsast välja jalutanud juba ja leiab laupäeval tee Hiiule ka ülesse?
Kutsusime nende auks lausa Malevaorkestri kohale ;)
http://www.jkkalju.ee/kalju-toob-fannisektorisse-20-liikmelise-orkestri/

rauulo
07.06.11, 16:37
Palun ära spämmi, Kuno ;)

Kuno
07.06.11, 18:14
Ma ei näe siin küll midagi mis sarnaneks spämiga, Kalju vs Levadia mäng ja täitsa teemakohane jutt!

BlueBlackWhite-
07.06.11, 19:56
Samas on Kalju teema täiesti olemas siin, kuhu seda panna.

ericbana
07.06.11, 20:15
Kogu tasuta võimalik reklaamipind tuleb ära kasutada ju. See on turundus..

Kuno
07.06.11, 21:58
Kui me ei mängiks Levadiaga, siis vaevalt mul siia üldse asja oleks.

chac
11.06.11, 20:59
mida tähendab "kurva, kurva" (või midagi taolist) - Levadia fännid suht tihti karjusid (omade ergutamiseks) - mingi uuem lühend vms? mu vene keel hakkab vist rooste minema... :(

rallikas
11.06.11, 21:01
mida tähendab "kurva, kurva" (või midagi taolist) - Levadia fännid suht tihti karjusid (omade ergutamiseks) - mingi uuem lühend vms? mu vene keel hakkab vist rooste minema... :(

Poola keelne väljend - Kurwa (http://www.urbandictionary.com/define.php?defid=385624&term=Kurwa)

Kuno
11.06.11, 21:18
Aga tore, et Levadia fännid siiski kohale olid ja oma meeskonda toetades mängule palju juurde andsid! Jätkake samas vaimus!

gooner
14.06.11, 23:37
siin on pisut liikuvat pilti Levadia-Viljandi mängust (14.06.2011) - sh kolmest väravast kaks esimest:
http://www.youtube.com/watch?v=D5xHtzw-TIE

spekter
15.06.11, 08:39
statistik kesale infoks, et kuigi mängu protokollis on märgitud 80 pealtvaatajat, siis mina lugesin esimese poolaja lõpupoole tribüünidel kokku 91 pealtvaatajat ;)

xrip55
20.06.11, 13:23
kas levadia ei osalegi kuskil eurosarjas ?

gianluca
20.06.11, 13:34
kas levadia ei osalegi kuskil eurosarjas ?

Levadia alustab Euroopa Liiga teisest eelringist
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2012/accesslist/listofparticipants/index.html#201112+list+participants

Mõnuagent 007
20.06.11, 14:45
Kas keegi saab aru, et millal nüüd Levadiale vastane loositakse?

budu
20.06.11, 14:46

loodedavasti ikka täna

-RoMaRiO-
20.06.11, 14:54

15.20 meie aja järgi pidi loosimine hakkama.

xrip55
20.06.11, 15:11
15.20 meie aja järgi pidi loosimine hakkama.
linki ?

Mõnuagent 007
20.06.11, 15:12
Xäzär Länkärän - see meeskond võiks juba nime poolest tulla.

dareth
20.06.11, 15:18
aserite oma saare murrak

Mõnuagent 007
20.06.11, 15:30
Differdange:D:D

mg
20.06.11, 17:02
et näeb siis luxemburgi jalgpalli taseme ka ära, vast levadia ei komista.

luxemburgi 4. kusjuures veel.

gianluca
28.06.11, 15:43
Kes on see müstiline neeger, kelle nime pole suutnud kolm meedia väljaannet välja selgitada???

http://www.soccernet.ee/levadia-testib-prantsusmaa-varavavahti
http://sport.postimees.ee/482154/levadia-testib-prantsusmaa-varavavahti/
http://rus.err.ee/sport/b843d88d-bb86-4563-ab4c-8b67f8e32634

Kõik kirjutavad, et tegemist on mustanahalisega, aga nime pole viitsitud välja uurida...

Mõnuagent 007
28.06.11, 15:45
Kes on see müstiline neeger, kelle nime pole suutnud kolm meedia väljaannet välja selgitada???

http://www.soccernet.ee/levadia-testib-prantsusmaa-varavavahti
http://sport.postimees.ee/482154/levadia-testib-prantsusmaa-varavavahti/
http://rus.err.ee/sport/b843d88d-bb86-4563-ab4c-8b67f8e32634

Kõik kirjutavad, et tegemist on mustanahalisega, aga nime pole viitsitud välja uurida...

Üks kirjutas, teised tsiteerivad.

football2u
28.06.11, 15:50
ERR-i spordiportaali andmetel on mängija nimeks Eric Ntambwe Tshibangu.

Iceman
28.06.11, 16:05
Südamest loodan, et see vend on hea vv ja jääb pikemaks ajaks eestisse. Vahva oleks prantslast näha Eesti liigas.

Vähetuntud vutivaatleja
28.06.11, 16:20
Väga meeleolukas uudis. Tüüp tuli Küprosel tutvutud eesti naisele järgi. Küprosel sai tüübil leping läbi ja nüüd on töötu. Kuid armastus on suur ja nähtavasti tahab siia jääda. Töökaaslane on selle pärast igatahes endast väljas, sest õnnelik tüdruk on ta naise tütar :D

kesa
28.06.11, 17:12
Südamest loodan, et see vend on hea vv ja jääb pikemaks ajaks eestisse. Vahva oleks prantslast näha Eesti liigas.

Nime järgi tundub nn. prantslane olevat mingist Kongo DV-s esinevast rahvusest , missugusest, raske öelda, nähtavasti on tegu bantuga, kuigi Kongo DV- s elutseb üle 200 erineva etnilise grupi.

boobek
28.06.11, 17:24
Loogika on hea. Ennem paneme neegri pinki nühkima, kui mingile kohalikule pärismaalasele võimaluse anname. :naer4:

levkoi
28.06.11, 21:49
et näeb siis luxemburgi jalgpalli taseme ka ära, vast levadia ei komista.

luxemburgi 4. kusjuures veel.

2. ja 3. koht ei jäänud tabelis kaugele ja kui ma ei eski, siis on tegu LUX karikavõitjaga

elx
03.07.11, 20:46
Eilselt Ajax-Levadia mängult - Levadia fännid veel elavad aga tundub, et teevad viimseid hingetõmbeid, kui ikka meeskond meister pole, siis kaob ilmselt isu ära.

http://www.youtube.com/watch?v=flRu4pWa1YE

North
07.07.11, 00:24
Probleem pole meeskonnas, paljud ei saa lihtsalt mängudel käia. Aga uued fännid ei tule, nii et raske aeg meil. Aga WGS ei kao kuskile.

levkoi
07.07.11, 00:31
Ma ise kardan ka, et enne kaob klubi ära, aga fännid jäävad! Levadia fännid on tublid!

elx
07.07.11, 10:27
On küll, minu lugupidamine Germani vastu. Eestis pole palju fänne, kes üksinda laulu üles võtaks. Ise pole ma seda ka teinud.. kahekesi aga küll.

sosku
10.07.11, 10:11
Kurb küll aga tabelisse täheb skoor FC Kuressaare - FC Levadia 0:-

Väljavõte Dis.kom protokollist:
A. Taar eemaldamine vägivaldse käitumise eest Esiliiga kohtumises Puuma võistkonnaga 15.06.2011.

3.1 Diskvalifitseerida võistkonna Tallinna FC Levadia II mängija Albert Taar kolmeks Eesti MV-te mänguks (1 mäng tulenevalt juhendist + 2 mängu lisaks).

Siin on levaadikud ära unustanud, et Taar sai nimetatud Puuma mängus ka ühe kollase kaardi, mis oli temale aga esiliigas hooaja kolmandaks. Seega pidanuks Taar esiliigas vahele jätma 4 kohtumist (3 punase eest + 1 kollase eest). Levadia-II on aga peale seda mängu pidanud ainult kolm kohtumist, mitte 4 nagu olnuks tarvis, et kõik oleks JOKK.

Amadeus
10.07.11, 12:02
ma hüüdsin juba laivi alguses selle maha, et Taar ei tohiks mängida, aga Levadia onud ei jälgi vist soccerneti laivi.

rallikas
10.07.11, 13:33
Kui mängija saab mängus 1 kollase ning otse punase, kas siis kollane kaart läheb arvesse? Kuna kui mängija saab 2 kollast = punane, siis kollased kaardid ei loe, või olen ma millesti valesti aru saanud...

Street
10.07.11, 13:41
Kui mängija saab mängus 1 kollase ning otse punase, kas siis kollane kaart läheb arvesse? Kuna kui mängija saab 2 kollast = punane, siis kollased kaardid ei loe, või olen ma millesti valesti aru saanud...

Kui saab otse punase ning enne seda on saanud ka kollase, siiis kollane kaart jääb jõusse. Aga kui saab 2 kollast = punane , siiis tõesti kollased ei loe.

kesa
10.07.11, 13:57
Mängu ankeedid

02.07.2011
http://www.jalgpall.ee/lpregame.php?st=style_m.css&proto_id=39498&cal_id=44550&b=ML

Diskvalifitseeritud mängijad / Albert Taar

09.07.2011
http://www.jalgpall.ee/lpregame.php?st=style_m.css&cal_id=44555&b=ML

Diskvalifitseeritud mängijad / Sami-Sander Kivi -- Diskvalifitseeritud mängijad / ---------------

Amadeus
10.07.11, 14:02
siis on ejl ise ka puusse pand ja pole märgand et ta ka kolmanda kollase selles mängus sai.

dobermann
10.07.11, 14:31
siis on ejl ise ka puusse pand ja pole märgand et ta ka kolmanda kollase selles mängus sai.

seda mängueelset ankeeti täidavad klubid ise

E: kuigi seda lahtrit võiks muidugi EJL kontrollida, milleks see muidu üldse seal on...

budu
10.07.11, 15:24
loodedavasti kure jälle tänamatult punkte ei teeni

BlueSupport
10.07.11, 15:36
http://www.jalgpall.ee/lpregame.php?st=style_fp.css&cal_id=45097&b=I - siin on kirjas et Taar peab mängu vahele jätma (pühapäevane mäng esiliigas) ja teatavasti peab enne karistuse esiliigas ära kandma kui mujal platsile saad.

http://www.jalgpall.ee/docs/Eesti%202011.a%20meistriv%F5istluste%20Meistri-ja%20Esiliiga%20juhend.pdf - Artikkel 63 punkt 11 ütleb et "11. EJL ei ole kohustatud teavitama võistkondi mängudes saadud kollastest ja punastest kaartidest. Mängijate saadud kollaste ja punaste kaartide arvestuse eest vastutab klubi." Samamoodi on see FIFA ja UEFA mängudel.

dobermann
10.07.11, 16:26
Pari teadis, et ei tohi mängida, aga Puštovile ei öelnud...

sosku
10.07.11, 20:55
oi-oi, mis tulevärk praegu Maarjamäe kunstmurul Kiviõli väravale käib. Paraku - JÄLLE asjatult, sest tulemus läheb hiljem niikuinii tühistamisele. Seekord on patuseks K. Ingermann, kel mängukeeld. :DDD
Administratiivtöö ja juhendi tundmine meie klubides on ikka kõva!

-RoMaRiO-
10.07.11, 21:03
Uskumatu, tõesti uskumatu.

rallikas
10.07.11, 21:20
Järvela rubriik "Ainult Eestis" saab täiendust.

jkj
10.07.11, 22:26
ingermannil tundub olevat 7 kaarti, siis on kõik õige

urmar
10.07.11, 22:32
Tundub jah, et Ingermannil oli kolm kehtivat kollast all, sosku lugemisega juba ei eksi. Kokku tal Esiliigas 5 hoiatust, neist kaks ei lähe arvesse, sest koos punasega kustusid ära, aga ülejäänud jäävad alles.

sosku
10.07.11, 22:35
Neile, kes ikka veel juhendist aru ei suuda saada.

24.04.11 Infonet - Levadia-II - kollane (esimene)
15.05.11 Levadia-II - Infonet - kollane (teine) + otse punane
15.06.11 Puuma - Levadia-II - kollane/kollane = punane
04.07.11 Levadia-II - Flora-II - kollane (kolmas)
järgmine kohtumine tulnuks vahele jätta

levkoi
10.07.11, 22:58
nii, siit maalt saab läbi minu levadia austaja ajastu jalgpallis. selline olukord näitab klubi NÕRKUST. kui 3p alles jäävad, siis võtan sõnad tagasi

jkj
10.07.11, 22:59
kas punasega kaardid ei lähe nulli?

urmar
10.07.11, 23:13
kas punasega kaardid ei lähe nulli?

Punasega kustuvad kollased juhul, kui punane saadakse kahe kollase eest. Kui saad ühe kollase ja siis otsa otse punase, siis jääb see üks kollane reservi.

levkoi
10.07.11, 23:21
Kas Urmari väide on kindel !?

urmar
11.07.11, 00:13

Ikka, lausa kaljukindel. :) Igaks juhuks lisan, et kustuvad vaid need kaks kollast, sest teise kollase eest ju punane antigi.

Nahkpea
11.07.11, 08:32

Nii on see alati ja kõikjal olnud. Nii et jah, Urmari väide on kindel.

levkoi
11.07.11, 08:33
Ma saingi aru nagu kustuksid ka eelnevad. Selle pärast tunduski väide kummaline. Tundub, et Levadia saab kaks miinuskaotust !?
:(

jkj
11.07.11, 11:03
kahju muidugi, et levadia tegi sellise kingituse florale

Amadeus
11.07.11, 11:21
duubli kaotus on siis nüüd ametlik -:1 Ingermanni kasutamise eest.

Mõnuagent 007
11.07.11, 11:26
Noh, vähemalt loevad nad nüüd äkki väga tähelepanelikult euromängu eel mängijate karistused, registreeringud jms üle.

football2u
11.07.11, 13:51
kahju muidugi, et levadia tegi sellise kingituse florale

Ütleks, et Kalju sai veel suuremagi kingituse. Tõusti ju sellega teisele kohale. Assaraisk, kui hooaja lõpus hakkab see kolme punkti ära andmine Levale kätte maksma...

Gallacher
11.07.11, 14:38
See on tõesti müstiline kuidas aasta-aastalt meistrisarja klubid sellise asjaga ämbrisse astuvad...

Amadeus
11.07.11, 14:40
See on tõesti müstiline kuidas aasta-aastalt meistrisarja klubid sellise asjaga ämbrisse astuvad...

sel aastal võttis isegi pikalt aega. tavaliselt tehakse juba esimestes voorudes ära :)

Mõnuagent 007
11.07.11, 14:40

Kas mujal välismaal on selle jaoks mingi andmebaas, et selliseid idiootsusi ei juhtuks? Või annavad liiga juhtkond või jalgpalliliit muudes maades seda infot?

Nahkpea
11.07.11, 14:48
Ütleks, et Kalju sai veel suuremagi kingituse. Tõusti ju sellega teisele kohale. Assaraisk, kui hooaja lõpus hakkab see kolme punkti ära andmine Levale kätte maksma...

Igatahes sai Kalju suurema kingituse kui Flora. Ja need kaotatud kolm punkti võivad väga määravaks osutuda sügisel Levadia seisukohalt.

Midagi peaks keegi kuskil ette võtma, et sellised asjad tulevikus välistada. Selliselt saadud "võitude" üle ei saa ükski meeskond rõõmu tunda.

ballack
11.07.11, 14:52
Kas mujal välismaal on selle jaoks mingi andmebaas, et selliseid idiootsusi ei juhtuks? Või annavad liiga juhtkond või jalgpalliliit muudes maades seda infot?

Ma usun, et mujal maailmas on lihtsalt klubides nii palju rohkem inimesi klubides tööl, et suudetakse järge pidada kaartide üle mitte üks inimene ei pea tegelema saja asjaga korraga. Väikse liiga ja klubide probleem mis on ja ka jääb edaspidi. Samas peaks saama teha mingi arvuti programmi ka selle jaoks kus sisestad kaardid ja arvuti ise ütleb kas saab järgmine mäng mängida või mitte...Exceli'sgi saaks tabeli teha. Arvestades klubide rahalisi võimalusi siis ainuke variant on, et keegi klubis oskab visual basic'ut Excelis kasutada...eraldi programmi tellimise jaoks raha klubidel ei ole paraku...mujal rohkem raha vaja.

kesa
11.07.11, 14:52
Mujal pole, ainult Eestis stiilis, mängijate kummalist ja segadusttekitavalt tihedat klubi - duubli, Meistri - Esiliiga vahel pendeldamist nagu meil.

spekter
11.07.11, 14:53
see on isegi ju nö. 4 punkti eksimus, sest võrdsete punktide korral on esmalt määrav -/+ kaotuste arv

elx
11.07.11, 14:53
Selliselt saadud "võitude" üle ei saa ükski meeskond rõõmu tunda.
Seda arvan minagi. Päris imelik on vaadata fc_kuressaare twitteri postitust:

Võit on ametlik!! Jalgpalli Liidu kodulehele on üles jõudnud laupäevase Meistriliiga mängu ametlik protokoll, mis... http://fb.me/W32PoGkz
https://twitter.com/#!/fc_kuressaare

See esimene hüüumärgiga lause on nagu oleks suur töö selle nimel ära tehtud, et selle üle nüüd uhke olla. Aga ehk saan ma sellest dialektist lihtsalt teisiti aru.

spekter
11.07.11, 14:56
uhke või mitte, nagu eespoll kirjutatud, siis abi sellest on ja ei usu, et näiteks Kalju hooaja lõpus 2 punktiga Levadiat edestades nendega lõputsertemoonial "fair play" stiilis medalid vahetavad ...

Nahkpea
11.07.11, 15:00
uhke või mitte, nagu eespoll kirjutatud, siis abi sellest on ja ei usu, et näiteks Kalju hooaja lõpus 2 punktiga Levadiat edestades nendega lõputsertemoonial "fair play" stiilis medalid vahetavad ...

Kalju ei peakski seda tegema, ega nemad selles süüdi pole. Reeglid on ühesugused kõigi jaoks. Lihtsalt midagi peaks ette võtma, et tulevikus selliseid situatsioone välistada. Kõik kohad mängitagu ikka välja hammas hamba vastu, mitte et määravaks võib osutuda inimlik tähelepanematus.

Amadeus
11.07.11, 15:09
kõige lihtsam oleks ju liigade karistused üksteisest eraldada. Ühe liiga piires oleks ehk veidi vähem segadust. aga see kollane+punane on niikuinii üks segane kontseptsioon. iseenesest loogiline, aga segane siiski.

Martin
11.07.11, 15:12
kõige lihtsam oleks ju liigade karistused üksteisest eraldada. Ühe liiga piires oleks ehk veidi vähem segadust. aga see kollane+punane on niikuinii üks segane kontseptsioon. iseenesest loogiline, aga segane siiski.

Keegi võiks vaadata, kuidas suuremates liigades sellegaon, seal suudavad, tundub, isegi fännid kaarte kokku lugeda, et mingit segadust ei teki.

See, et liigad oleks eraldi, on igati normaalne mõte. Huvitav, kas kuskil mujal tuleb ka a'la teises liigas saadud kollane nt meistriliigasse transferiga üle minnes kaasa?

Nahkpea
11.07.11, 15:14
Huvitav, kas kuskil mujal tuleb ka a'la teises liigas saadud kollane nt meistriliigasse transferiga üle minnes kaasa?

Pead ei julge anda, aga ma arvan, et ei tule. Ehk on need reeglid ka riigiti erinevad, pole kunagi uurinud...

ballack
11.07.11, 15:44
Liigad eraldi oleks väga halb. Meistriliigas oled kaartidega väljas ja siis lähed kohe duublisse mängima kuni ML's jälle mängida saad? Karistus on see mängude vahele jätmine ju...kui liigad eraldi siis karistust pole kuna mängida ikka saad. Või olen ma teie mõttest "liigad eraldi" valesti aru saanud?

$$$
11.07.11, 16:20
Keegi võiks vaadata, kuidas suuremates liigades sellegaon, seal suudavad, tundub, isegi fännid kaarte kokku lugeda, et mingit segadust ei teki.

See, et liigad oleks eraldi, on igati normaalne mõte. Huvitav, kas kuskil mujal tuleb ka a'la teises liigas saadud kollane nt meistriliigasse transferiga üle minnes kaasa?

No kui FA cupis saad punase peab Premieri mängu vahele jätma inglismaal. Ilmselt transferiga üles tulnud mängijad, kellel mängukeeld peavad ka vahele jätma, pead ei anna.

Chaqueta
11.07.11, 17:14
Sellel teemal tekkis küsimus. Mängija on registreeritud Esiliigasse, aga ta mängib ka regulaarselt Meistriliigas. Oletame, et ta saab Esiliigas otse punase kaardi ja saab karistuseks 2+1 mängukeelu. Esiliigas kannab ta oma karistuse ära, aga erinevatel põhjustel jäävad Meistriliigas tema võistkonnal mängud ära. Kas siis mängija peab reaalselt ootama Meistriliigas 3 mängu, et seal mängida saaks? Nii võib mängukeeld kokku venida näiteks 6 nädalat.

17
11.07.11, 17:35
karistus tuleb ära kanda seal, kus ta selle sai. ehk siis kui saad Esiliigas keelu, pead Esiliigas reaalselt toimuvad mängud vahele jätma, Meistriliiga puutub asjasse ainult nii palju, et 48h pärast mängukeelu lõppemist ei tohi veel mängida. loomulikult ei tohi ML-s mängida ka sel ajal, kui EL-s veel keeld kandmata.

Martin
11.07.11, 17:39
... et 48h pärast mängukeelu lõppemist ei tohi veel mängida..

wtf is this shit

17
11.07.11, 17:56
Meistri- ja Esiliiga juhendi Artikkel 63 punkt 6:

Hoiatused ei kandu ühest liigast, sarjast ega hooajast teise. Samuti ei kandu hoiatused lõppenud hooajast üleminekumängudele ega üleminekumängudelt järgnevatesse hooaegadesse. Mängija, kes mängib mitmes liigas, ei tohi enne mängida teistes liigades, kui ta on jätnud nõutud arvu mänge vahele liigas, kus ta sai karistuse, mis tingis mängu või mängude vahelejätmise. Pärast mängu vahelejätmist võib mängija teistes liigades mängida mitte varem kui 48 tundi pärast vahelejäetud mängu. Duubelvõistkonna mängija puhul arvestatakse kõrgemas liigas saadud karistuse eest vahele jäetud mäng 5 korra hulka, mida tal on lubatud kõrgemas liigas mängida.

urmar
11.07.11, 18:39
Andke nüüd andeks, aga liiga keeruline see kaartide üle arvepidamine ka ei ole. Ei valmista näiteks soskul mingit raskust tervelt 20 ML ja EL klubi kaartide üle arve pidamine, kuidas siis klubi enda omadega hakkama ei saa?

Kõigele lisaks, tasub isegi lugeda eelvaateid, mida klubid ise oma tarkusest täidavad. Seal on kirjas, et Taar on Esiliigas mängukeelu all ja see pole sinna mitte hiljem pandud, lugege ja imestage.
http://www.jalgpall.ee/lpregame.php?st=style_fp.css&cal_id=45097&b=I

urmar
11.07.11, 18:54
Seda arvan minagi. Päris imelik on vaadata fc_kuressaare twitteri postitust:

https://twitter.com/#!/fc_kuressaare

See esimene hüüumärgiga lause on nagu oleks suur töö selle nimel ära tehtud, et selle üle nüüd uhke olla. Aga ehk saan ma sellest dialektist lihtsalt teisiti aru.

Ikka jääb kõigile Kuressaare ette, kes ootamatu võidu üle rõõmustada julges. See et Kaljugi kodukas hüüumärkidega kokku ei hoia, see ei lähe üldse korda. Vaadake sinna ka vahel. Kuidagi ühekülgsed olete.
http://www.jkkalju.ee/levadia-tehniline-kaotus-tostis-kalju-teiseks/

Lisaks: see uudis on Kalju kodukalt nüüdseks maha võetud

Meintz
11.07.11, 19:52
Kas Taar peab siis veel ühe mängu pealtvaatama. Ta ei ole ju siiski oma karistust täitnud

urmar
11.07.11, 20:28
Kas Taar peab siis veel ühe mängu pealtvaatama. Ta ei ole ju siiski oma karistust täitnud

Kõigepealt jätab ta vahele Esiliiga mängu ja siis võib Meistriliigas jätkata.

Amadeus
11.07.11, 20:33
tegelt selle esiliiga tühistatud mängu ta ju nüüd jättis, see oli neljas. seega nüüd peaks olema ju ühel pool sellega.

urmar
11.07.11, 20:50
Vist jah

vincent
11.07.11, 22:06
Pärast mängu vahelejätmist võib mängija teistes liigades mängida mitte varem kui 48 tundi pärast vahelejäetud mängu.
kas keegi seletaks palun lahti, mis otstarvet see punkt täidab.

Amadeus
11.07.11, 23:07
ilmselt et ta ei saaks samas voorus mängida madalama liiga eest. Ml ju enne EL. mitte et ma tegelt teaks, ma ,lihtsalt eeldan

vincent
12.07.11, 00:06
ilmselt et ta ei saaks samas voorus mängida madalama liiga eest. Ml ju enne EL. mitte et ma tegelt teaks, ma ,lihtsalt eeldan
No seda ma isegi mõtlesin, aga samas antud asi peaks ju ka teistpidi kehtima, st suunal EL -> ML, ei? Näiteks duublite olemasolu arvestades. Et siis mängija kannab esiliigas ilusti oma karistuse ära, aga MLis sellest hoolimata peale ei saa? Suva näide on kasvõi kohe juunist võtta, 12. juunil esiliiga voor ja 14. juunil meistriliiga oma. Kusjuures mis eriti totter - näiteks Flora II ja Flora mängud on algusajaga vastavalt 17:00 ja 18:45, Levadia II ja Levadia omad aga 19:30 ja 18:45. Ühel tuleks nagu napilt 48 tundi täis, teisel mitte... Absurd ju?

Või olen millestki väga valesti aru saanud?

Amadeus
12.07.11, 09:19
ma arvan et sa saad õigesti aru, aga mänguajad on vist klubide enda panna. vähemalt saavad nad seda vajadusel veidi siia sinna nihutada. levadia on valinud jah millegipärast ajad mille puhul ta ei saaks kasutada mängijaid.

Mällar
12.07.11, 10:03
http://fclevadia.ee/news/3344
FC Levadia peatreener Aleksandr Puštov teatas meeskonna koosseisu UEFA Euroopa Liiga II eelringi avakohtumiseks Luksemburgi klubiga FC Differdange 03.

Väravavahid:
Roman Smiško
Vitali Mirnõi

Kaitsjad:
Andrei Kalimullin
Igor Morozov
Aleksandr Volodin
Povilas Šarunas
Marek Kaljumäe
Markus Holst
Aleksandr Kulinitš

Poolkaitsjad:
Konstantin Nahk
Jevgeni Novikov
Taijo Teniste
Andero Pebre
Albert Taar
Igor Subbotin
Janar Toomet

Ründajad:
Vitali Leitan
Valerijus Mižigurskis

FC Levadia meeskond lendab Luksemburgi teisipäeva, 12. juuli varahommikul ning naaseb Tallinnasse reede. 15. juuli hilisõhtul.
FC Differdange 03 ja FC Levadia vaheline avakohtumine toimub neljapäeval, 14. juulil Eesti aja järgi kell 21:00 Luxembourg´is Stade Josy Barthel´i staadionil.

----------------------------------------------------------------------------------

Ma siinkohal kasutan võimalust küsida, et kuidas selle "eesti liiga Torrese" ehk Nikita Kolyaev'i vigastusega on? - Kas teeb meeskonnaga juba ühiselt trenni ja umbes kuna võiks ta mängukõlblikuks ka saada?
NB! Mängis viimati kaasa 4.juuni 2-2 viigimängus Tammeka vastu

Teiseks...Maksim Podholjuzin ei mänginud viimati Kure vastu ja ei sõida ka Luxemburgi. Siin ma näen kahte võimalust - Ta kas on vigastatud või siis hoopis välismaal testimisel??
Infot,infot,infot...

Amadeus
12.07.11, 10:26
Podholjuzin oli igatahes flora wisla mängul. nii et pigem mingi väike vigastus.

kesa
12.07.11, 11:02
Muuseas see eeldatav nõrguke FC Differdange 03 võitis üle-eelmise EL hooaja teises ringis kodus 800 pv. ees horvaatide FC Rijeka't 1:0 ja eelmise hooaja EL 2. ringis mängis kodus 805 pv. ees viiki 3:3 serblaste Spartak Subotica'ga. Võõrsil sai mõlemal korral tappa 0:3 ja 0:2.

Teised Luksemburgi klubid pole viimastel aastatel samuti, vähemalt kodus, peksupoisteks:
2010 a.
Ch. L
Jeunesse - AIK Stockholm(Rootsi) kodus 0:0 (1568 pv.), võõrsil napp 0:1 kaotus.
EL.
F91 Dudelange - FC Randers (Taani) kodus 2:1 (636 pv.), võõrsil kaotus 1:6
CS Grevenmacher - Dundalk (Iiri) kodus 3:3 (731 pv.), võõrsil napp kaotus 1:2

2011
Ch .League
F91 Dudelange- Santa Coloma (Andorra) kodus 2:0 (1015 pv.), võõrsil samuti 2:0
EL
UN Käerjeng - BK Häcken (Rootsi) kodus 1:1 (727 pv.), võõrsil 1:5
Fola Esch - IF Elfsborg (Rootsi) kodus 1:1 (703 pv.), võõrsil 0:4

Nii, et Levadia, pole need Luksemburgi liiga klubid midagi automaatselt peksupoisid ja tundub üldse, et meie Meistriliiga tase on Luksemburgi vastavast veits nõrgem, 14 iseseisvat, traditsioonidega klubi nii National Liigas kui ka 1. Divisionis, keskmine publik veidi rahvarohkemas riigikeses (ca pool milli) kui Tallinn ka üle kahe korra kõrgem kui meil (386, parimatel hooaegade üle 400), Differdangel lõppenud hooajal 485. (Levadial hetkel naeruväärne 147)

Differdangel on tubli šanss edasi pääseda, eriti kui viimaste sündmuste taustal võtta arvesse Levadias valitsevat amatöörlikku bardakki.

Amadeus
12.07.11, 11:30
Luxide liiga tundub ka märksa ühtlasem olema kui ML. Esimesel 59 ja viimasel 20 punkti. Ja seda 14 meeskonna puhul. Meil eelmisel hooajal vastavad numbrid 91 ja 20.

jaamu
12.07.11, 11:40
Luxide liiga tundub ka märksa ühtlasem olema kui ML. Esimesel 59 ja viimasel 20 punkti. Ja seda 14 meeskonna puhul. Meil eelmisel hooajal vastavad numbrid 91 ja 20.

Loogiline ju, et 36 mänguga on esimeste ja viimaste vahe suurem kui 26 mänguga.

kesa
12.07.11, 11:56
Loogiline ju, et 36 mänguga on esimeste ja viimaste vahe suurem kui 26 mänguga.

Samas Luksemburgi viimane on 26 mänguga kogunud samapalju punkte kui Eestis viimane 36 mänguga.

Mällar
12.07.11, 12:03
Ja noh, oleme ausad...Vaadates Ajaxit, siis sel aastal tuleb see vahe ilmselt veelgi suurem ://

apoc
12.07.11, 12:40
Tundub, et Artjunin ei suuda peale enda vigastust isegi koosseisu mängida.. olen kuulnud ta trennikaaslastelt, et arvatavasti südame probleemide tõttu ei suuda ta enam korralikul tasemel mängida.. kahju.. või on muud infot?

Amadeus
12.07.11, 13:04
Samas Luksemburgi viimane on 26 mänguga kogunud samapalju punkte kui Eestis viimane 36 mänguga.

just nimelt. oluline on esimese ja viimase punktide suhe mitte koguarv.

urmar
12.07.11, 13:10
Mis puutub sellesse reglemendipunkti, siis minu arvamus oleks, et võiks olla selline sõnastus:
Pärast mängu vahelejätmist võib mängija teistes liigades mängida ülejärgmisel päeval pärast vahelejäetud mängu.

Siiamaani pole kunagi keegi selle 48 tunni reegli rikkumisega vahele jäänud. Või on? Põhjus võib ka selles olla, et seda on keeruline kontrollida, seega korrektsem oleks ehk sõnastust muuta. Siis kaoks ka võimalus, et keegi näeb selles reeglis jällegi Flora eelistamist. :)

Kuno
12.07.11, 13:13
Juhendit on lihtne muuta, juhatuse otsusega ja naksti tehtud ;)

vincent
12.07.11, 13:15
Siis kaoks ka võimalus, et keegi näeb selles reeglis jällegi Flora eelistamist. :)
Kui see oli vihje mulle, siis sattusid seekord lihtsalt kalendrist võttes täiesti juhuslikult esimesed meeskonnad niipidi ette. Ei üritanud mitte millelegi viidata.

Juanito
12.07.11, 14:25
http://fclevadia.ee/public/images/news/main/Kristi1.jpg

Hea õrnemast soost FC Levadia fänn!

Leia FC Levadia jalgpallurite seast oma lemmik ja võida eksklusiivne õhtusöök koos enda poolt valitud esindusmeeskonna staarmängijaga Deja Vu Lounge´is! Lisaks saab võitja tasuta pääsmed kümnele inimesele klubisse Teater.

- Lisa FC Levadia Facebookis oma sõbraks

- Märgi oma osalemine üritusel JALGPALLURID JA NAISED

- Jaga infot ürituse kohta kõikide oma Facebooki sõprade seas

- Osaleda saavad naised vanuses al 18. eluaastat

- Lemmik mängija nime avaldab võitja peale mängu

Kõikidele osalejate vahel loositakse neljapäeval, 21. juulil kell 18:45 A.Le Coq Arenal toimuva UEFA Euroopa Liiga kohtumise FC Levadia - FC Differdange 03 järel välja õhtusöök koos võitjale kõige enam meeldiva FC Levadia jalgpalluriga Deja Vu Lounge's. Kõik kaasalööjad saavad kingituseks ühe pääsme nimetatud mängule.

Pilte ja huvitavat lisainfot mängijate kohta saab lugeda:

https://www.facebook.com/m​edia/set/set=a.15981479741​9645.43609.108723479195444

Osale kindlasti!

Tublid:), üritage edasi. Loodame, et rahvast tuleb nagu tavaliselt Levadia Euromängule.

Silver
12.07.11, 14:42
Soovitud lehekülge ei leitud.

Amadeus
12.07.11, 14:56
see avaneb ainult naistele :D

rauulo
12.07.11, 15:08
Kui Tenistel homne sõprusmäng hästi läheb ning Swindon Town teda tahab, kas ta siis Luksemburgi üldse sõidab ?

rauulo
12.07.11, 16:58
Swindon Town Tenistet siiski ei taha: http://www.ohtuleht.ee/434767

Juanito
12.07.11, 17:27
Täiesti absurd jutt Di Canio suust, kas ta tõesti algusest peale ei teadnud, et paremajalgne?:O Pigem on see migi viisakas ei või siis taheti tema eest liiga palju. Samas, Euroopa liiga mängudeks väga tähtis mängija Levadia jaoks. Minu arust Taijo ja Leitan veavadki seda meeskonda, muidugi Nahki standardid ka. Praeguse Levadia suurim miinus ongi, et pole eriti selliseid mängijaid, kes suudaks ise mängu ära teha, see ei käi MLi kohta vaid euromängude kohta.

dareth
13.07.11, 00:29
Täiesti absurd jutt Di Canio suust, kas ta tõesti algusest peale ei teadnud, et paremajalgne?:O Pigem on see migi viisakas ei või siis taheti tema eest liiga palju.

Mõtlesin täpselt sama, et küll nüüd äkki üllatus Tenistes.

levkoi
13.07.11, 20:34
Euromänge silmas pidades on hea, et Teniste alles jäi. Loodan, et mees siiski välismaale saab. Ta oleks seda väärt. Miks aga Swindoni jaoks ta sobilik ei olnud? Täielik müstika. See viitab kõrgele hinnasildile. Tasemelt oleks arvatavasti sobilik olnud.

jkj
13.07.11, 22:47
Väga positiivne, et Levadia teeb euromängu reklaami nii venekeelsetes kui ka eestikeelsetes raadiotest. Kindel värk et levadiat tullakse kordades rohkem vaatama kui florat

ericbana
14.07.11, 20:36
Pilt mängust oleks täna vist utoopia, eks?

kesa
14.07.11, 21:17
Pilt mängust oleks täna vist utoopia, eks?

Ainult tekst, pilti vist ei leia.

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2012/matches/live/day=-6/session=1/match=2007073/matchcenterlight/index.html

Mällar
14.07.11, 21:17
Pilti vist tõesti loota ei ole.

Aga huvitav, et Levadia koosseisus on kõigest 2 ründajat, needki põhis! Leitan, kes tegelikult äärepoolik ju on ja siis see uimane leedu kolakas Mižigurškis. Pingilt siis ühtegi ründajat võtta pole, kui kedagi, siis olude sunnil saaks J.Toometi panna, aga seegi mees on esinduses mänginud tervelt 1 minuti Fc Viljandi vastu.
Olgu, Rättel ja Koljajev on vigastatud, aga võtnud siis kasvõi Elhi igaksjuhuks kaasa!

Loodame siiski parimat!

j6u1uv4n4
14.07.11, 22:01
Kuidas saab Eesti jalgpall areneda, kui me ei näe oma kodumeeskondade euromänge? Jalgpall on populaarseim spordiala meie riigis. Me oleme jalgpallirahvas. Kõikidest mängudest täna ei olnud ainult Levadia mängu pilti. Miks me peaksime kaasa elama Inglise või Itaalia liiga mängudele, kui meil on oma meeskonnad ka olemas? Mis vahet kui hästi või halvasti neil läheb, nad on siiski meie rahva meeskonnad ja me tahame neile pöialt hoida.
Teen üleskutse meeleavaldusele EJL ees!!!!!!!!!!!

Gert700
14.07.11, 22:08
Krt isegi mingi sitase Läti meeskonna mängu näitab

Gert700
14.07.11, 22:14
Pilti vist tõesti loota ei ole.

Aga huvitav, et Levadia koosseisus on kõigest 2 ründajat, needki põhis! Leitan, kes tegelikult äärepoolik ju on ja siis see uimane leedu kolakas Mižigurškis. Pingilt siis ühtegi ründajat võtta pole, kui kedagi, siis olude sunnil saaks J.Toometi panna, aga seegi mees on esinduses mänginud tervelt 1 minuti Fc Viljandi vastu.
Olgu, Rättel ja Koljajev on vigastatud, aga võtnud siis kasvõi Elhi igaksjuhuks kaasa!

Loodame siiski parimat!
Toomet ongi ründajana väljakul.

Bart
14.07.11, 22:22
Krt isegi mingi sitase Läti meeskonna mängu näitab

Mis teha kui Luksemburgist pilti ei ole, aga isegi San Marinost toodetakse pilti..

Lisaks saab homme Levadia teada oma võimaliku vastase järgmises ringis. Levadia on 5. grupis Unseeded meeskonde seas, kus edu korral ootaks teda keegi järgmiste seast: 1. FSV Mainz 05, Club Brugge KV, SK Liepajas Metalurgs/FC Salzburg, Helsingborgs IF, FK Rad/Olympiacos Volou FC

j6u1uv4n4
14.07.11, 22:26
Tuleb välja, et Luksemburgi valitsus on veel apaatsem jalka suhtes kui Eesti.

Nahkpea
14.07.11, 22:32

Valitsus? Valitsus peaks pilti tootma? Jah, Ansip on süüdi, et jalgpall teleekraanil pole! :D

Meintz
14.07.11, 22:34
No see pole jah meie süü, et Luksemburg striimi ei tooda, aga raadio ülekannet ja eesti keelset näiteks delfis,postimehes või Õhtulehes võiks ikkagi teha

j6u1uv4n4
14.07.11, 22:39
Spordi rahastamine käib ju läbi valitsuse. Eesti Spordi Nõukogu teeb valitsusele ettepaneku millegi rahastamiseks ja sealt see roheline tuleb.

Gert700
14.07.11, 22:45
Mäng lõppenud 0-0

ericbana
14.07.11, 23:08
Mis teha kui Luksemburgist pilti ei ole, aga isegi San Marinost toodetakse pilti..

Lisaks saab homme Levadia teada oma võimaliku vastase järgmises ringis. Levadia on 5. grupis Unseeded meeskonde seas, kus edu korral ootaks teda keegi järgmiste seast: 1. FSV Mainz 05, Club Brugge KV, SK Liepajas Metalurgs/FC Salzburg, Helsingborgs IF, FK Rad/Olympiacos Volou FC

Vot see oleks küll üks unistusi! Samas levadia vaatevinklist jubedaim asi, mis juhtuda saaks, sest see saun oleks piinlik. Muidugi seda kõike üldse juhul kui nädala pärast võidetakse.

kesa
15.07.11, 10:12
FCD03 - FC LEVADIA (15.07.2011)
Stade Josy-Barthel. Belle pelouse. Arbitrage de M. Aliyev (Aze). 674 spectateurs payants.
Cartons jaunes : Novikov (45e), Pebre (81e) au Levadia Tallinn.

DIFFERDANGE : Weber - Leoni, Bukvic, Siebenaler, Rodrigues - Kettenmeyer, Lebresne - Franzoni (76e Piskor), Bettmer (88e Errafik), Jänisch - Caron.

TALLINN : Smishko - Sarunas, Kalimullin, Morozov, Teniste - Novikov (57e Volodin), Nahk, Subbotin, Pebre - Leitan, Mizigurskis (59e Toomet).

Differdange - Levadia Tallinn 0-0

http://www.fcd03.lu/news.php

saksa keele valdajatele:
http://www.wort.lu/wort/web/sport/artikel/2011/07/155829/deifferdeng-03-darf-weiterhin-hoffen.php

spekter
15.07.11, 10:54
saadi üks õnnetu 0-0, jalkaspets Järvela pani oma 4-0 ennustusega ikka korralikult puusse.

urmar
15.07.11, 14:02
saadi üks õnnetu 0-0, jalkaspets Järvela pani oma 4-0 ennustusega ikka korralikult puusse.

Teine nn. spets, eelmise paarimees nimetas aga Janar Toometit noorukeseks mängijaks. Koomiline on just see "noorukene", sest Toomet on peaaegu 22 aastane päris hea ja siiski juba kogenud mängumees.
http://eesti.info/uudised/uudis.php?uudis=HULLEMAKS_L%C4HEB_Levadia_tuleb_Lu ksemburgist_v%F5iduta&uid=1127712

Mällar
15.07.11, 14:15
Teine nn. spets, eelmise paarimees nimetas aga Janar Toometit noorukeseks mängijaks. Koomiline on just see "noorukene", sest Toomet on peaaegu 22 aastane päris hea ja siiski juba kogenud mängumees.
http://eesti.info/uudised/uudis.php?uudis=HULLEMAKS_L%C4HEB_Levadia_tuleb_Lu ksemburgist_v%F5iduta&uid=1127712
Toomet mängiks hetkel vabalt Tammekas põhikoosseisukohta, kui ei oleks enda taseme kohta hiilgepalka klubilt küsinud. Huvitav, kas tõesti saab siis Levadia duublis oma nõutud palganumbri kätte !?? Hämmastav...
Muidugi, ma lihtsalt ei saa veel mainimatta jätta, et kui talvel Tammekas hooajaks ettevalmistuse kaasa tegi, siis oli ta ühtlasi ka Kristali suur lemmiklaps :D

Mällar
15.07.11, 14:46
Opsti! Metallivaraste edu korral tuleb vastaseks paari Fk Rad Belgrad - F.C. Olympiacos/Volou võitja !!!

Mõnuagent 007
15.07.11, 15:36
Rahalises mõttes on muidugi nutt lahti, sest Kreekasse sõitmine pole just kõige soodsam ots.

ericbana
15.07.11, 16:30
Rahalises mõttes on muidugi nutt lahti, sest Kreekasse sõitmine pole just kõige soodsam ots.

Huvitav oleks teada paljuga siis plussi jäädaks kokkuvõttes? Pean silmas siis järgmisesse ringi pääsemise preemia miinus trantsport... (juhul kui edasi saadakse)

Nahkpea
15.07.11, 16:59
Huvitav oleks teada paljuga siis plussi jäädaks kokkuvõttes? Pean silmas siis järgmisesse ringi pääsemise preemia miinus trantsport... (juhul kui edasi saadakse)

Võit Euroopa Liiga kvalifikatsiooniringis ei too just palju raha sisse ja tõenäoliselt jäädakse üldse miinustesse. Kas üldse on kvalifikatsiooniringivõidu eest ette nähtud mingit preemiat? Varem polnud minuteada.

Raha hakkab seal mingil määral liikuma alles grupifaasis.

rauulo
15.07.11, 17:13
Võit Euroopa Liiga kvalifikatsiooniringis ei too just palju raha sisse ja tõenäoliselt jäädakse üldse miinustesse. Kas üldse on kvalifikatsiooniringivõidu eest ette nähtud mingit preemiat? Varem polnud minuteada.

According to Marko Vjetrović, spokesman of Partizan Belgrade and a member of the European Club Association (ECA), the fixed payments for the 2009/2010 UEFA Europa League season were as follows:[18][19]
1st qualifying round: €90,000
2nd qualifying round: €90,000
3rd qualifying round: €90,000
Playoffs: €90,000
Group stage: €1,000,000
Group match victory: €120,000
Group match draw: €60,000
1st knock out round: €180,000
2nd knock out round: €270,000
Quarter-finals: €360,000
Semi-finals: €630,000
Losing Finalist: €2,000,000
Winning the Final: €3,000,000

Veidi vananenud andmed, aga 90 000 eurot peaksid reisikulud küll kinni katma.

urmar
15.07.11, 17:13

Iga läbitud ring peaks sisse tooma umbes 100000 uut raha. Seega jääb ikka kõvasti üle. :)

Nahkpea
15.07.11, 17:16
Ma uurisin ühe tuttava iirlase käest ja tema väitis, et ainuüksi 1. kvalifikatsiooniringis osalemine toob nö stardiraha 130 000 € klubile. Vastab see tõele? Iga läbitud ring pidi jah sisse tooma 90 000 €.

ericbana
15.07.11, 17:36
Suhteliselt ebareaalne oleks, et klubi jääks eurohooajaga miinusesse :D see meenutaks pigem siis juba Balti liigat...

kesa
17.07.11, 09:01
http://www.youtube.com/watch?v=Em7cDg8I3GY

http://www.fcd03.lu/galerie.php?galerie_id=199

ericbana
17.07.11, 09:25
Tra ma vihkan piltidest kokku pandud videosid. Kas tõesti polnud MITTE kedagi kaameraga staadionil?

kesa
17.07.11, 09:55
Tra ma vihkan piltidest kokku pandud videosid. Kas tõesti polnud MITTE kedagi kaameraga staadionil?

Suht igavad on taolised videod küll.

Aga ega Levadia kodumängultki keegi TV pilti tooda.
Õnneks Flora mängust teeb TV Tallinn ülekande, nähtavasti iirlaste Setanta Sports tellimusel, vaevalt, et omal initsiatiivil.
Differdange nähtavasti ülekannet ei soovinud ega tellinud.

Marts
19.07.11, 18:11
Ega kellelgi pole (juba) infot selle kohta, et milline Levadia neljapäevase euromängu piletihind kh on?

budu
19.07.11, 22:00
Levadia siis peab euroopas Eesti klubijalgpalli au päästma ja eks kodus võetakse ikka see vajalik võit ära.Tegelt vahet ei ole millised klubid eurosarjadesse pääsenud on(TVMK,Flora,Trans,Kalju,Viljandi,Sillamäe, jt)vaid Levadia on näidanud seal korraliku taset ja ei ole kunagi pidanud silmad maas väljakult lahkuma.Ei kujuta ette kui Levadia peaks kaduma sis meie eurolootused on kohe alguses kadunud

Gert700
19.07.11, 22:02
Vaevalt, et mingi Luksemburgi klubi tuleb Eestisse Eesti meeskonda võitma, klubide tase ikka märgatav.

Vask
19.07.11, 22:15
Juhul kui Levadia peaks edasi saama, siis mis selle foorumi külastajad oskavad Levadia edasipääsu tõenäosuseks pakkuda? Ehk kui tugevad vastased kolmandas ringis ootavad?

Bart
19.07.11, 22:24
Juhul kui Levadia peaks edasi saama, siis mis selle foorumi külastajad oskavad Levadia edasipääsu tõenäosuseks pakkuda? Ehk kui tugevad vastased kolmandas ringis ootavad?

Kolmandas ringis ootaks Levadiat kõige tõenäolisemalt Kreeka klubi Olympiakos

North
20.07.11, 01:39
KÕIK FACEBOOKIS ÜRITUSEL OSALEJAD SAAVAD KOHA PEAL OSTA PILETI SOODUSHINNAGA 4 €!!! (kassas tuleb öelda oma nimi)
**************************​*********************** ***​******

Piletid müügil Piletilevis ja enne kohtumise algust kohapeal.
Koha peal 10 €, sooduspilet 5 €
Piletilevis 8 €, sooduspilet 4 €

http://www.facebook.com/event.php?eid=174125952654245

j6u1uv4n4
21.07.11, 19:08
Miks me ei näe oma riigi jalkaklubide euromänge?

vendetta
21.07.11, 19:31
Miks me ei näe oma riigi jalkaklubide euromänge?

Sellisel varasel kellaajal tahad pornot telekasse?

akal
21.07.11, 20:04
esimese poolaja võitis 1-0 differdange 03 - tugeva luksemburgi liiga neljandana lõpetanud vutivirtuoosid...

edit: 1-0, nägemist levadia :D on arusaadav, et tegu ei ole enam selle levadiaga, kes enam-vähem võrdselt newcastle'i ja galatasaray vastu euroopa mänge mängis, aga lukesmburgi neljandast peaks ju jõud üle käima. huvitav kas peatreeneri vahetus ei tule kõne alla board room'is?

ericbana
21.07.11, 20:48
Issand halasta, milline jube eurohooaeg. Luksemburgi klubi vastu 180min kuival.... Ja kes oleks osanud arvata, et ainukese värava lõi Trans.

Henri19
21.07.11, 20:57
sry, aga see hooaeg ei kavatse enam ühelegi mängule minna. meie tase pole mitte kunagi varem nii nõrk olnud. lihtsalt fcking häbiväärne. ükski vabandus pole piisav

jansa
21.07.11, 20:58
..muahhhaaahhhaaa.... eesti klubijalgpalli matused !!!

kesa
21.07.11, 21:12
Nüüd võib juhtuda nii, et UEFA riikide klubirankingus möödub Luksemburg Eestist ja meil on kohatu ilkuda mingi miniriigi nn. vutivirtuooside üle, seda enam, et Differdange keskmine publik meie poolt alavääristatud amatöörses Luksemburgi liigas on 480, Levadial aga 150.

Luksemburgi liiga keskmine publikuarv oli lõppenud hooajal 386, meil käimasoleval 174, ehk üle kahe korra publikut neil rohkem.
Kellel on kelle üle suurem õigus ironiseerida, kas meil või neil.....

Rein
21.07.11, 21:14
Leitan on kõige sitem jalgpallur Eesti kõrgliigas.

Edit: Leitani kannul on kohe Pebre. Ma ei saa aru, miks ta jalgpalli mängib? Ühtegi võitlust ei võitnud. Paras oleks tal naisekandmisega tegelema hakata, tema oleks kantav. Jõuaks kindlasti kaugemale kui jalgpalli mängides.

rallikas
21.07.11, 21:41
8 mängu, 3 0-0 viiki, 5 kaotust ja väravate vahe 1-9... lihtsalt pole sõnu... Kõik vastased täiesti mängitavad, luksemburglastele oleks tulnud külmalt lükata, aga ei... Nüüd tuleks jalkaliidus asi korralikult ette võtta, mõelda MLi plaanid läbi ning hakata rohkem mõtlema MLi peale, kui praegu koondise peale. Koondis on meil hetkel hea ja tubli, kuid kus me viie aasta pärast oleme, kui MList ei tule heal tasemel mängijaid? Kodune liiga on siiski koondise alus ning seda ei tohi unarusse jätta.

Sen
21.07.11, 21:43
Palju õnne levadijija ;)) muhhahaaaaaaa :D
http://sport.err.ee/jalgpall/7f22c45b-cc7e-4db7-b834-249d841fe9f4

Mister
21.07.11, 21:55
"Lukesmburgia neljas!" jäi ka teise ERR'i video peale taustaks, meeldiv :)

No täiesti ulme kui sitt mäng Levadia poolt... Võimalusi oli, aga see ei teinud mängu nende poolt heaks. Palli suudeti sööta ainult kaitseliinis ja üles ei suudetud mitte ühtegi kvaliteetset söötu toimetada, ainult pikka palli taoti lõpuks. See klubi on küll omadega täitsa põhjas, Kalju toetajana muidugi selle üle hea meel, aga samas oi oi kuidas Eesti jalgpall kannatab.

kesa
21.07.11, 22:01
Huvitav, palju ametlikult publikuks märgitakse, AK uudistelõigust jäi mulje, et tribüünidel oli rahvast vägagi hõredalt.
Kas 350 ikka tuli täis?
Luksemburgis oli huviliste arv 674.