PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42

dareth
28.05.12, 11:42
FC Neitsinahk? Palju eestipärasem kui Flora. A krt, vist ikka ei sobi, Kolbassenko võttis juba Naha nime ära.

fitti
28.05.12, 12:00
Väga hea teemaarendus! Hoiame oma keele puhtana!
Aitan pisut uut logo visualiseerida.

http://oi49.tinypic.com/zyhl68.jpg

Võibolla pisut lohisev, aga ikkagi eestikeelne ja sobib hästi meie kultuuriruumi.

urmar
28.05.12, 14:49
Ja kõikide nende nõmedate pakkumiste taga on Rootsi Kunn oma lapsesuuga.

dareth
28.05.12, 15:04
Ja kõikide nende nõmedate pakkumiste taga on Rootsi Kunn oma lapsesuuga.

Istu, viis!

Martin
28.05.12, 20:58
harrastuslingvistikuna võin öelda et sõna "flora" tuleneb sõnast defloreerima
http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=defloreerima&F=M

Väga hea teemaarendus! Hoiame oma keele puhtana!
Aitan pisut uut logo visualiseerida.

http://oi49.tinypic.com/zyhl68.jpg

Võibolla pisut lohisev, aga ikkagi eestikeelne ja sobib hästi meie kultuuriruumi.

Aasta auhinnad on jagatud, pange foorum ülejäänud aastaks kinni.

-RoMaRiO-
28.05.12, 22:32
Sain ma Zelinski jutust õigeti aru, et karikafinaalis läks Vitali Leitanil käeluu?

zaz
28.05.12, 22:51
Sain ma Zelinski jutust õigeti aru, et karikafinaalis läks Vitali Leitanil käeluu?

said, jah

Mõnuagent 007
29.05.12, 17:11
Kunni blogi http://tyhikkoma.blogspot.com/ on mingil põhjusel suletud ja nüüd ta siis möllab foorumis.
Samas Levada - Levadia, Pirita - Piritia?

keemiainsener
29.05.12, 19:09
Eilses vutimeeste (http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=4089946) saates rääkis Kristal hooajast ja karikavõidust ning Morozov ka pisut endast, eks seda ikka loomulikult eesti keeles.

midfielder
21.06.12, 13:47
Esmaspäeval toimub Euroopa Liiga 1 ringi loosimine ning juba on teada ka loosimise pottidesse minevad satsid. Seekord kasutatakse taas regionaalset printsiipi ning Eesti kolm klubi-Levadia, Kalju, Trans kuuluvad Põhja-Euroopa gruppi, mis osalevaid klubisid vaadates on ka selgelt tugevaim nii varajases faasis. Twente kahtlemata on võimsalt kvaliteetseim sats 1 ringis kuid ebaõnnestumine koduliigas sunnib neid alustama juba niivõrd vara sest EL koht saadi tänu Hollandi Fair Play piletile. Lisaks on nimekatest veel potis Rosenborg kuid kes pole ammu enam endiste aegade tasemel. Seekord Levadia Twentega kohtuda ei saa kuna paikneb asetatud tiimide seas, seevastu Kaljul ja Transil on see võimalus olemas. Vaadates asetamata satside selektsiooni siis usun Levadial on päris head võimalused ka 2 ringi pääsemiseks kui vähegi tasemel ollakse.

Siin ka Põhja-Euroopa satsid, mis loosirattase lähevad

SEEDED NORTH (16 teams, 2 groups of 5 teams, 1 group of 6 teams)
FC Twente (Holland)
Rosenborg BK (Norway)
IF Elfsborg (Sweden)
Kalmar FF (Sweden)
St Pats (Republic of Ireland)
Stabaek IF (Norway)
Bohemians (Republic of Ireland)
FH Hafnarfjardar (Iceland)
Levadia Tallinn (Estonia)
Metalurgs Liepaja (Latvia)
Bangor City (Wales)
Differdange 03 (Luxembourg)
Suduva Marijampole (Lithuania)
My-Pa47 (Finland)
KuPS Kuopio (Finland)
EB Streymur (Faroe Islands)

UNSEEDED NORTH (16 teams, 2 groups of 5 teams, 1 group of 6 teams)
FK Siauliai (Lithuania)
JJK Jyvaskyla (Finland)
Cliftonville (Northern Ireland)
Llanelli FC (Wales)
Crusaders (Northern Ireland)
Juenesse d'Esch (Luxembourg)
Daugava Daugavpils (Latvia)
IBV Vestmannaeyjar (Iceland)
Trans Narva (Estonia)
Thor Akureyri (Iceland)
Kalju Nomme (Estonia)
NSI Runavik (Faroe Islands)
Portadown (Northern Ireland)
CS Grevenmacher (Luxembourg)
Vikingur (Faroe Islands)
Cefn Druids (Wales)

-RoMaRiO-
25.06.12, 17:22
Varasemalt pole siinsed klubid küll väga palju "kodutööd" teinud, aga äkki siiski kedagi huvitab, kes Levadiat taktikaliselt mängudeks ette valmistab. Loodetavasti on kasu!

http://futbolo.tv/rungtynes-ir-zaidejai

sellelt leheküljelt on võimalik näha kõiki Šiauliai mänge, nii tipphetki kui ka tervet kohtumist!

-RoMaRiO-
27.06.12, 02:14
Morozov löönud sel hooajal Narvale kolme mänguga viis kolli, ei ole paha keskkaitsja kohta :)

Juanito
27.06.12, 02:21
Euromänge silmas pidades tekitab see väravalöömine natuke muret. Enamus väravaid lüüakse standarditest ja ründajatel ei kipu neid väravaid ka eriti tulema ega ka võimalusi neil üleliia palju ei ole. Umbes sama seis nagu eelmine aasta, kus Differdange vastu puudus neil ründeosas mängija, kes suudaks mängu enda peale võtta ja mängusaatuse otsustada.

-RoMaRiO-
27.06.12, 02:27
Euromänge silmas pidades tekitab see väravalöömine natuke muret. Enamus väravaid lüüakse standarditest ja ründajatel ei kipu neid väravaid ka eriti tulema ega ka võimalusi neil üleliia palju ei ole. Umbes sama seis nagu eelmine aasta, kus Differdange vastu puudus neil ründeosas mängija, kes suudaks mängu enda peale võtta ja mängusaatuse otsustada.

Lisaks ei saa euromängudes kaasa teha ka Rättel, seega peavad kaitsjad kastanid taas tulest tooma!

Kaspy
27.06.12, 09:12
Levada peaks juba praeguse väravate hulga eest Morozovile hooaja lõpuni auto rentima, kaua sa ikka Viru terminalis peale treeninguid bussi püüad!

Blue Moon
27.06.12, 16:21
Leidsin päris huvitava intervjuu Igor Morozoviga, mis on tehtud Levadia fännide poolt. Kuna ma ise vene keelt ei oska, siis google chromega lasin selle inglise keelde tõlkida ning päris hästi tõlkis ära, sai põhimõtteliselt kõigest aru.

http://www.fclt.eu/ru/intervyu/item/253-igor-morozov-intervju

Alfonso
27.06.12, 17:55
Kuidas Levadia see aasta on? Pole mängu näinud, aga kes on nende ohtlikumad, mis nende tugevused ja nõrkused. Kuidas väravavaht on?

-RoMaRiO-
27.06.12, 18:06
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=l8xaoRGDWkI

Vau, Morozov on mega!

ericbana
27.06.12, 18:11
paluks ta kiiremas korras välismaalne saata. Koondisele võib temast tulevikus asendamatu lüli sirguda. Eesti liiga on selgelt liiga kitsas juba.

billy t
28.06.12, 12:19
Kuidas Levadia see aasta on? Pole mängu näinud, aga kes on nende ohtlikumad, mis nende tugevused ja nõrkused. Kuidas väravavaht on?

Levadiaga on sel aastal väga lihtne (must-valge):

1) Kaitse on "like"! Väravavaht Smiškoga väga rahul - kindel vana, teeb huumorit ka. Liin Artjunin-Morozov-Podholjuzin-Kulinitš seisab kindlalt (ehk hetkel Meistriliiga kindlaim?). Seejuures Morozik on ju puha kingitus - kannab kaptenipaela ja liidrirolli ilusti välja ning lööb väravaid ka (sel hooajal arvel 6, mis on sama palju kui esiründaja Hundil), kui ründajad peaks hätta jääma ja hädas nad on minu maitse jaoks liigagi palju.

2) Nagu juba öeldud, siis rünne jätab kõvasti soovida. Leitani-vana arusaadavalt enam eriti peale ei lasta. Eks ta ole ansamblist välja langenud ka ja ma eeldan, et järgmisel hooajal pole tal vaja enam viiendat ratast vankri all mängida - suured teod on tehtud (aitäh, Vello!), nüüd aeg puhata. Põhiründaja Hunt on selgelt liiga pikatoimeline (ma ei tahaks öelda saamatu, aga ikkagi ütlen) ja ajab vähegi Levadia edust huvitatud pealtvaataja tribüünil endast välja, ikka ja jälle. Ma poleks arvanud, et Esiliigas siis väravaid nii palju lihtsam kõmmutada on. Rättel ja Elhi ei ole ka kahjuks meie Meistriliiga olematu tasemega vist kohanenud, aga anname aega.

Kõige tublimad on mu meelest Morozik, Podholjuzin, Antonov (keskvälja energiapallike), Toomet (väsimatu äärerabeleja, löönud samuti 6 väravat ja karvakasvuga on ka kõik korras) ja tegelikult meeldib mulle Pebre ka (tema puhul olen ma muidugi oodanud ja lootnud ikka enamat) - üldiselt iseloomustab neid kõiki, kui ehk Moroz, kellel on muud head omadused, välja arvata, isukas ja kiire rabelemine platsil.

Kokkuvõttes on meeskond noor ja põnev jälgida. Levadias on ju varem ikka edukalt töötanud selline mudel, et kogenud tuumik ja selle ümber siis askeldamas mõned andekad noored. Nüüd on igatahes võimalus kogu kambal koos areneda ja ainult paremaks minna, sest sisekliimaga on ka viimaks kõik korras, nagu ma aru olen saanud.

Alfonso
28.06.12, 13:31
Tänud, hea pildi andsid.

vincent
16.07.12, 16:24
Teever hoopiski Levadiasse (http://sport.postimees.ee/908976/rundaja-ingemar-teever-liitus-fc-levadiaga/).

-RoMaRiO-
16.07.12, 16:32
Viimaste hooaegade MLi kahtlemata üks huvitavamaid üleminekuid. Igatahes korraliku klassiga ründaja juurde ja Levadia on aina rohkem konkurentsis. Saab väga põnev hooaja II pool tulema, loodetavasti saab transferi tehtud ning näeb Teeverit ehk neljapäevalgi vahetusest sekkumas.

ballack
16.07.12, 18:42
Levadia saab jah kurat omale esimese ründaja...siiani polnud ühtegi neil...Morozov siiski kaitsja mitte ründaja :D

Marek_T
16.07.12, 19:24
Levadia saab jah kurat omale esimese ründaja...siiani polnud ühtegi neil...Morozov siiski kaitsja mitte ründaja :D

Ballack, nalja võib teha, aga Flora kusise ründajahooaja jätkumisel võib selle mehe sellesse klubisse maandumine tähendada sulle ja mulle pikki morne minuteid tribüünidel...

wxyz
16.07.12, 19:29
Levadia "mitteründeliin" (Leitan, Rättel, Saarlas, Elhi, Hunt) on löönud viie peale 13 väravat. Teever vaevalt seda vahekorda halvemaks muudab. Kontrastiks niipalju, et Ballacki viis jüngrit (Alliku, Prosa, Pukk, Belov, Torop) on 6 tabamuse peal, lisaks saadeti viimased kaks poole hooajapealt džunglisse.

ballack
16.07.12, 22:28
Ballack, nalja võib teha, aga Flora kusise ründajahooaja jätkumisel võib selle mehe sellesse klubisse maandumine tähendada sulle ja mulle pikki morne minuteid tribüünidel...

Sellepärast ma "kurat" ütlesingi.

Mällar
16.07.12, 22:42
Levadia "mitteründeliin" (Leitan, Rättel, Saarlas, Elhi, Hunt) on löönud viie peale 13 väravat. Teever vaevalt seda vahekorda halvemaks muudab. Kontrastiks niipalju, et Ballacki viis jüngrit (Alliku, Prosa, Pukk, Belov, Torop) on 6 tabamuse peal, lisaks saadeti viimased kaks poole hooajapealt džunglisse.
Siiski ma loeks ka veel Toometi ründajate alla, sest kui Pebre & Subbotin mõlemad korraga mängivad, siis ta on ikka seal ees müranud ja seega võib arvestada 13le veel 6 juurde...seda enam, et sa lugesid ka Toropi ründajate alla.

ballack
16.07.12, 23:07
Siiski ma loeks ka veel Toometi ründajate alla, sest kui Pebre & Subbotin mõlemad korraga mängivad, siis ta on ikka seal ees müranud ja seega võib arvestada 13le veel 6 juurde...seda enam, et sa lugesid ka Toropi ründajate alla.

Sel juhul võib ka Zaka ründajaks nimetada...meenub kusagilt, et temagi mänginud üksiku ründajana...ei viitsi otsida praegu mis mängus/mängudes.

Nahkpea
17.07.12, 00:53
Sel juhul võib ka Zaka ründajaks nimetada...meenub kusagilt, et temagi mänginud üksiku ründajana...ei viitsi otsida praegu mis mängus/mängudes.

Zakaria on mitmes mängus ründajana tegutsenud jah.

tannn
17.07.12, 16:09
Kah asi mille üle vaielda, kes on ründaja, kes mitte:D
Teever võib siiski väga heaks täienduseks osutuda, mängida ta ju oskas, vaevalt värava löömis vaist meelest läheb.

Amadeus
17.07.12, 16:24
levadiasse on EJL lehel registreeritud ka 96 sündinud Jana Ahven :D
Ajaxi kasvandik ja tüdrukute koondise mängija. Ei tea mis tema ülesandeks platsil või platsilt eemal võiks olla.

dareth
17.07.12, 17:41
Ilmselgelt on ta jänes jooksutrennis.

eston maravilha
17.07.12, 18:11
jalkaliidus on vist emi pohmell, sest asjad, mis paar kuud tagasi veel laabusid, ei taha enam toimida.

chac
17.07.12, 18:29
levadiasse on EJL lehel registreeritud ka 96 sündinud Jana Ahven :D
Ajaxi kasvandik ja tüdrukute koondise mängija. Ei tea mis tema ülesandeks platsil või platsilt eemal võiks olla.

kas naistel on meeste mängudel keelatud osaleda?

Kaspy
18.07.12, 17:10
4 eurot on homme pilet ka õpilastele?

budu
18.07.12, 19:57
Levadia suudab kodus kindlasti hea tulemuse teha ja miks mitte ka võõrsil üllatada!

kodukaitsja
18.07.12, 22:59
Kas piletit saab osta ainult staadionilt? Palju pilet maksab (soodustus)?

R.Madridista
18.07.12, 23:19
4 eurot on sooduspilet.

Vask
18.07.12, 23:29
Oleks väike üllatus, kui Levadia suudaks kaotust vältida. Küprose klubi on umbes tasemelt Galatasaray tasemel meeskond, aga tundub siiski sobivam vastane olevat.

Meintz
18.07.12, 23:59
Kas Leitan on tõesti nii vanaks jäänud, et ei arvatud isegi koosseisu?

budu
19.07.12, 18:44
Kas mingit pildi lootust ka tänasest mängust on?

Mällar
19.07.12, 19:08
Täiesti uskumatu on küll, et nii suurtest mängudest (Flora - Basel & Levadia - Anorthosis) mitte mingisugust tele- või isegi neti"broadcastingut" ei ole..

Levadia algrivistus aga täpselt sama nagu kahes eelmises euromängus Siauliaiga ehk et - kaitsest lähtuvalt.

----------------Smisko----------------------
Kulinitš - Morozov - Artjunin - Podholjuzin
-------------M. Kaljumäe----------------
Pebre --- Taar --- Antonov --- Subbotin
-----------------Hunt--------------------

EDIT: Õhtulehest (http://www.ohtuleht.ee/485427) tuleb teatavale, et telekaamerad on staadionil üleval ja tehakse otseülekanne, mida näeb vaid Küprosel. Eesti telekanalid polnud pakkumisest huvitatud...

Rein
19.07.12, 19:13
Huvitav, kumb platsile ei saa, kas Teever või Rättel?

Meintz
19.07.12, 19:45
Täiesti uskumatu on küll, et nii suurtest mängudest (Flora - Basel & Levadia - Anorthosis) mitte mingisugust tele- või isegi neti"broadcastingut" ei ole..

EDIT: Õhtulehest (http://www.ohtuleht.ee/485427) tuleb teatavale, et telekaamerad on staadionil üleval ja tehakse otseülekanne, mida näeb vaid Küprosel. Eesti telekanalid polnud pakkumisest huvitatud...

http://lsh.lshunter.tv/static/popups/10238802776750.html
Vähemalt striim on olemas

inward
19.07.12, 19:45

Pole sõnu.

Gallacher
19.07.12, 20:00
Siit näeb:http://lsh.lshunter.tv/static/popups/10238802776750.html

budu
19.07.12, 20:38
No andke andeks ,aga Remo Hunt ei ole jalgpallur! Ja see Teeveri kaksikvend on ka täielik udu!
Kui Kristal siit veel midagi päästa soovib, siis oleks aeg ka mõni ründaja platsile tuua. Need küprose tainad ei ole ka midagi erilist

marcello
19.07.12, 21:37
No andke andeks ,aga Remo Hunt ei ole jalgpallur! t

täiesti nõus

budu
19.07.12, 21:44
Rimo Hunt siis ikkagi ei ole midagi erilist!
Miks kohtunik siis käega mängu eest pennut ei andnud?
Kes siis seal pankrotis saare peal Levadia eest väravaid lööma hakkab,kui nende top scorer kaartidega väljas on?

urmar
19.07.12, 21:56
Rimo Hunt siis ikkagi ei ole midagi erilist!
Miks kohtunik siis käega mängu eest pennut ei andnud?
Kes siis seal pankrotis saare peal Levadia eest väravaid lööma hakkab,kui nende top scorer kaartidega väljas on?

Kas Kaljumäe on levadia top scorer? Tema on kaartidega väljas? oh budu. :)

fcfloraforever
19.07.12, 21:58

Morozov on ka kaartidega väljas..

budu
19.07.12, 22:02

Oh urmar,sa oled ikka vanadusest seniilseks muutunud

urmar
19.07.12, 22:04
Kui kasutate Soccerneti andmeid, siis on Morozov väljas küll, aga UEFA neid andmeid ei kasuta. :)

Vask
19.07.12, 22:19
Mulle tundus, et viimasel minutil oli vastastel karistusalas veelgi kindlam käsi kui Kulinitšil, aga penaltit Levadia ei saanud. Nägi keegi veel seda situatsiooni või nägin ma valesti?
Küprose klubi taseme poolest nii üle polnud kui arvasin. Siiski suudavad Eesti klubid kergesti vajaliku arvu väravaid sisse imeda.

urmar
19.07.12, 22:21
Noh, Budulojus, kas jäid seniilseks? :D

Nahkpea
19.07.12, 22:26
No üks tuli mängule sisuliselt treeningupealt ja teisel on hooaeg haripunktis ning esimene võtab kindla võidu. Selline ongi see klassivahe.

Pole vaja illusioone luua, Eesti klubidel peab roppumoodi õnne olema kui me suudaksime mõne Küprose tippklubi või Šveitsi suveräänse valitseja auti lüüa. Leedu tabeli keskmikuga madistamine pole päris selle kaliibriga.

budu
19.07.12, 22:33
Noh, Budulojus, kas jäid seniilseks? :D

Mina võtsin selle soccerneti info põhjal. Ja mina olen veel noor

marcello
19.07.12, 22:41
Mina võtsin selle soccerneti info põhjal. Ja mina olen veel noor
Budu, miks sa vaevud, tegu on ju tõsise debiilikuga!

budu
19.07.12, 22:44
Budu, miks sa vaevud, tegu on ju tõsise debiilikuga!

No ehk muutub midagi...

urmar
20.07.12, 00:01
Budu, ma püüdsin sulle selgeks teha, et kasutad mängukeelu arvutamiseks mitteametlikke andmeid. Täpsemad faktid saab ikka UEFA kodukalt, kui on tegemist euromängudega. Kui Eestisisesed mängud, siis aga EJLi kodukalt. Soccerneti omadel pole aega, et mitteametlikke andmeid hiljem korrigeerida. Muud midagi.

Myrgel
20.07.12, 00:38
Palju õnne USSi turvadele, kes lasid Öise Vahtkonna liikmel 20 minutit küproslaste fännisektoris provotseerida, ennem kui Anorthosise fännide tungivatele pöördumistele lõpuks alluti ja Russia tressides tross lõpuks välja eskorditi. Pärast etteastet vantsis "fänn" mitte istekohale vaid loomulikult koju - töö oli ju tehtud!

https://lh5.googleusercontent.com/-3yAqzyqIUis/UAhlVTSosxI/AAAAAAAAA6g/P7Eqo6xTBw8/s650/photo.jpg

Sama taat pronkssõduri endist asukohta "kurja" eesti meedia eest kaitsmas:
https://lh3.googleusercontent.com/-bSzTQKdZBho/UAhsmcvWEAI/AAAAAAAAA6o/cYlpzi8zEgE/s650/njah3.jpg

Ja siin me näeme teda õnnetu "serbia fännina" kurtmas ülekohtu üle, mis sai talle osaks, kui teda ei lastud Arenale, eesti fännide sekka:
https://lh4.googleusercontent.com/-z-EOW9_nL5Q/UAhuN-gf9mI/AAAAAAAAA7E/TKeQHdYPv6E/s650/photo.jpg

Hakkab vast mingi pilt tekkima kellega on tegu ja mis võiksid olla ta tegelikud eesmärgid..

-RoMaRiO-
20.07.12, 00:45
Levadia keskmine pealtvaataja on Russia atribuutikas, mõned vahvad härrad avaldasid ka toetust Zenitile. Ei suutnud kaua seda jama taluda. Isegi need mõned pasunad, mis vahepeal atmosfääri lõid, ei olnud nii masendav. Kole, väga kole...

fcfloraforever
20.07.12, 00:45
Palju õnne USSi turvadele, kes lasid Öise Vahtkonna liikmel 20 minutit küproslaste fännisektoris provotseerida, ennem kui Anorthosise fännide tungivatele pöördumistele lõpuks alluti ja Russia tressides tross lõpuks välja eskorditi. Pärast etteastet vantsis "fänn" mitte istekohale vaid loomulikult koju - töö oli ju tehtud!

https://lh5.googleusercontent.com/-3yAqzyqIUis/UAhlVTSosxI/AAAAAAAAA6g/P7Eqo6xTBw8/s650/photo.jpg

Sama taat pronkssõduri endist asukohta "kurja" eesti meedia eest kaitsmas:
https://lh3.googleusercontent.com/-bSzTQKdZBho/UAhsmcvWEAI/AAAAAAAAA6o/cYlpzi8zEgE/s650/njah3.jpg

Ja siin me näeme teda õnnetu "serbia fännina" kurtmas ülekohtu üle, mis sai talle osaks, kui teda ei lastud Arenale, eesti fännide sekka:
https://lh4.googleusercontent.com/-z-EOW9_nL5Q/UAhuN-gf9mI/AAAAAAAAA7E/TKeQHdYPv6E/s650/photo.jpg

Hakkab vast mingi pilt tekkima kellega on tegu ja mis võiksid olla ta tegelikud eesmärgid..

Sama vend oli aastaid vist kaks tagasi Eesti-Armeenia mängul armeenlaste sektoris uhkelt Vene lippu lehvitamas.

MNa
20.07.12, 00:52
Mulle jääb ausalt öeldes selgusetuks mida see ajuinvaliid selle käitumisega(ja nende varasematega) saavutada tahtis. Vennastuda? Provotseerida? Ilmselgelt mehel ajude asemel hein.

Marek_T
20.07.12, 01:10
Ju ei mahu temasugustele "jalgpallisõpradele" hinge tõik, et meeskond on pöördunud-pöördumas oma identiteedirajal. Vanake Kolbassenko sai suuska ja koos temaga tema pehmelt öeldes mitte-eestimeelsed steitmendid ja käitumine. Asemele on tulnud ports noori Eesti juurtega poisse. Morozov, meeskonna kapten, on tüüp, keda marumeelsemad venelased omakeskis põlastavalt "integrastiks" kutsuvad. Eks see tekitab tagurlike vaadetega härrades kindlasti teatavat frustratsiooni. Kui Levadia neilt "ära võetakse", on lähim rodnaja jalkaklubi ML-s ju alles Ida-Virus...

Myrgel
20.07.12, 01:20
Mulle jääb ausalt öeldes selgusetuks mida see ajuinvaliid selle käitumisega(ja nende varasematega) saavutada tahtis. Vennastuda? Provotseerida? Ilmselgelt mehel ajude asemel hein.
Ajude asemel on see ollus mis sinna ikka järgi jääb, kui aastaid neid loputada..

Vaadates täna seda seltskonda seal hakkas siiralt kahju nendest eesti poistest kes üritavad klubis pallides või meeskonda treenerina aidates, oma tööandjaga ja poolehoidjatega mingit ühtset identiteeti luua. Mul ei ole venelaste vastu mitte kui midagi, aga täna oli küll üks tiblakari seal koos. Ikka kingad, russia tressid ja käekott.. kingad, russia tressid ja käekott.. Oleks siis vähemalt klubisärgid seljas. Erilise võõrkehana tundusid vaesed naiivsed eesti poolehoidjad, kes olid omastarust eesti klubi toetama tulnud ja sini-must-valged kaasa võtnud.

Juu siis kellegile on selline vastasseis kasulik. Mina ka ei viitsi enam mingit toleranti mängida. Kindel on see, et kõige rohkem kaotab klubi, sest need eestlased kes sinna mingil põhjusel täna oma tee leidsid, seda enam uuesti jalge alla ei võta.

keemiainsener
20.07.12, 01:22
Kui Levadia neilt "ära võetakse", on lähim rodnaja jalkaklubi ML-s ju alles Ida-Virus...

Järgmisel aastal on elu märksa muretum kui Infonet tõuseb. Ei ole ju tarvis koduse linnaosa piiridestki väljuda.

Marek_T
20.07.12, 01:28
Järgmisel aastal on elu märksa muretum kui Infonet tõuseb. Ei ole ju tarvis koduse linnaosa piiridestki väljuda.

Oh issand, see läks mul täitsa meelest maha. Eks siis ole neid isehakanud natsikütte ja deržavistidest hobipolitolooge tõenäoliselt kordades rohkem staadionitel näha. Ajax neid igatahes ei erutanud, näis, kas Infonet tõmbab tänased Myrgli kirjeldatud kodanikud enda juurde?

FC Infoneti koduleht suunab aadressi www.fcinfonet.com brauserile sisse toksides igatahes automaatselt aadressile www.fcinfonet.com/ru - ehk siis lehe venekeelsele versioonile. Mkay...

Gallacher
20.07.12, 02:13
Ju ei mahu temasugustele "jalgpallisõpradele" hinge tõik, et meeskond on pöördunud-pöördumas oma identiteedirajal. Levadia teda vaevalt palju kotib, tegu pigem elukutselise tiblast provokaatoriga. Kui mälu ei peta, on sama ahv üritanud ka Sinimägede mälestusüritusele sisse tungida aga sissepääsust kaugemale teda muidugi ei lastud.

kesa
20.07.12, 07:59
Huumor küll, veendunud antifašist tuleb toetama parempoolse, anti-antifa taustaga Küprose klubi.
Ajas vist Anorthosise, tema ajaloolise rivaalklubi, antifašistliku/kommunistliku Nea Salaminaga segamini.

budu
20.07.12, 10:49
Huumor küll, veendunud antifašist tuleb toetama parempoolse, anti-antifa taustaga Küprose klubi.
Ajas vist Anorthosise, tema ajaloolise rivaalklubi, antifašistliku/kommunistliku Nea Salaminaga segamini.

ma arvan,et see tont ei teadnud ise ka mis meeskonnad eile mängisid!

Marek_T
20.07.12, 11:10
Sinimägede mälestusüritus.

Sel aastal siis 29.juuli?

kesa
20.07.12, 11:23
Pealtvaatajaid: 2250

http://fclevadia.ee/news/3793

On see number reaalne, tuhatkond rohkem kui Kalju-Khazari mängul?

AnnaS
20.07.12, 11:26
Oh issand, see läks mul täitsa meelest maha. Eks siis ole neid isehakanud natsikütte ja deržavistidest hobipolitolooge tõenäoliselt kordades rohkem staadionitel näha. Ajax neid igatahes ei erutanud, näis, kas Infonet tõmbab tänased Myrgli kirjeldatud kodanikud enda juurde?

FC Infoneti koduleht suunab aadressi www.fcinfonet.com brauserile sisse toksides igatahes automaatselt aadressile www.fcinfonet.com/ru - ehk siis lehe venekeelsele versioonile. Mkay...

Oeh...:fpalm:

Mõnuagent 007
20.07.12, 11:32

Oot, kas Infonet jääb ikka järgmiseks hooajaks selle nimega või tuleb siis ikkagi see FC Tallinn?

AnnaS
20.07.12, 11:36
Oot, kas Infonet jääb ikka järgmiseks hooajaks selle nimega või tuleb siis ikkagi see FC Tallinn?

:D Ma endiselt jätkan imestamist teemal, kust need kõlakad tulevad aga ma siis kordan veelkord:) Ei! FC Infonet tegutseb oma nimega juba 10 aastat ning puuduvad igasugused põhjused ja vajadused nime muutmiseks.

kesa
20.07.12, 11:40
Levadikute poolt kokkuloetud 2250 pealtvaatajat on ulme, kas ausust on vähe soovitud, ikka on vaja huiata.
Tra, ma ei või, postsovjetlikud huiarid, hea, et lutti saite.

http://www.youtube.com/watch?v=my8aNi_cx60&feature=player_embedded

maisi lapsed
20.07.12, 11:43
FC Tallin ikka!

budu
20.07.12, 12:20
Levadikute poolt kokkuloetud 2250 pealtvaatajat on ulme, kas ausust on vähe soovitud, ikka on vaja huiata.
Tra, ma ei või, postsovjetlikud huiarid, hea, et lutti saite.

Kesa sa oled suur MUNN! Ammu enam ei saaks öelda,et Levadia oleks nn. vene klubi. Palju mängib Floras vene päritoluga poisse?
Muidugi on kõigile teada,et sinu unistuste Eesti koondises ei oleks ühtegi vene nimega tegelast . Ei saa nii suur venefoob olla nagu sina.

Marek_T
20.07.12, 12:21

Anna, ära saa palun valesti aru, ma ei vihjanud kuidagipidi sellele, et FCI justkui sooviks või tahaks kirjeldatud seltskonda oma tribüünidele või et üleüldse soovitaks mingit poliitikat teha. Küll aga usun, et valmis te peaksite selleks olema (selliste tontidega tegelemiseks oma tribüünidel), kui esimese ML hooaja käsile võtate - ja paistab, et võtate. Tubli tüki diplomaatiat nõuab sellistega tegelemine, sest lollide käsitlemine on alati tundlik teema.

Aga selle kodulehe osas... Äkki selgitad-laiendad pisut oma facepalmi? Fakt on ju, et teie koduleht on vaikimisi venekeelne, ei? Aga miks?

AnnaS
20.07.12, 12:46
Anna, ära saa palun valesti aru, ma ei vihjanud kuidagipidi sellele, et FCI justkui sooviks või tahaks kirjeldatud seltskonda oma tribüünidele või et üleüldse soovitaks mingit poliitikat teha. Küll aga usun, et valmis te peaksite selleks olema (selliste tontidega tegelemiseks oma tribüünidel), kui esimese ML hooaja käsile võtate - ja paistab, et võtate. Tubli tüki diplomaatiat nõuab sellistega tegelemine, sest lollide käsitlemine on alati tundlik teema.

Aga selle kodulehe osas... Äkki selgitad-laiendad pisut oma facepalmi? Fakt on ju, et teie koduleht on vaikimisi venekeelne, ei? Aga miks?

FC Infonet ei ole taotluslikult "vene klubi". Küll on aga FC Infonet jalgpalliklubi. Kollektiiv teeb tööd südame ja hingega ning annab endast parima, et teha seda hästi, sest jalgpall on meie kirg. Olen enam kui kindel, et sama kehtib ka teiste klubide puhul. Meid ühendab jalgpall ja armastus mängu vastu, rahvus ei mängi siin mitte mingit rolli.
Ja tulles "tontide" juurde tagasi, siis on ju nii, et "tondid" pole rahvuse esindajad vaid mingit kindlat sorti inimtüübi esindajad. Mingi protsent igast rahvusest on "mõtle ise välja paha sõna väljendamaks emotsiooni enda jaoks kõige paremini". Kui nad on jalkameeskonna poolehoidjate seas esindatud, siis jah- klubi peab nendega tegelema. Kõik klubid peavad.

Kodulehe osas sa ei eksi, see on fakt! Uurin, kas võiksime eelistusi muuta. Seniks on aga lehekülje üleval paremas nurgas olemas Eesti lipp, millele vajutades avaneb riigikeelne versioon.

Sen
20.07.12, 12:49
Kesa sa oled suur MUNN! Ammu enam ei saaks öelda,et Levadia oleks nn. vene klubi. Palju mängib Floras vene päritoluga poisse?
Muidugi on kõigile teada,et sinu unistuste Eesti koondises ei oleks ühtegi vene nimega tegelast . Ei saa nii suur venefoob olla nagu sina.

Õige budu, ei saagi ütelda et nn vene klubi. TIBLA klubi on.
Ja loe Kesa postitus uuesti läbi.

Sen
20.07.12, 12:52
Sel aastal siis 29.juuli?

28. juulil kell 11.00-17.00

http://www.upload.ee/image/2528507/plakat.jpg

LeeMarx
20.07.12, 12:58
Selle kohta on ütlus, "haters gonna hate!", ei tasu üldse reageerida selliste trollide peale.

Mällar
20.07.12, 13:48

Täiesti müstilised numbrid taaskord indeed..Kohapeal viibinud Soccerneti reporter jõudis 5 min enne kick offi mainida, et publikut 300-400 ringis...Mis tahate levadikud väita, et siis tuli järsult ligi 2000 indiviidi massides juurde nii, et piletisabad pidid ulatuma Kadrioru Parki välja?
Okei on need soccerneti tüübid varem ka villast pannud ning inimhulka tegelikkusest vähem pakkunud, kuid ka antud videost selgelt näha, et peatribüün on ikka suhtselt hõredalt asustatud ning abikas oli ju täitsa lage plats seekord kui WGS oma 15-20 pealise rühmaga välja jätta. Samas Kalju - Khazar (1281) oli asereid jms sealpool suht arvukalt ja põhitribüünil ka inimesi vaevalt eriti palju vähem eile, kui üldse...

See publikuhulga kunstlik suurendamine pole SK Fc Levadia :) puhul kindlasti esmakordne juhtum. Samapalju küsimusi selle kohapealt on tekitanud ML mängud Maarjamäel, kus telemängudes teinekord olemasolevast publikust protokollis pmst kahekordne axel tehakse nagu ka hiljutine kodumäng Siauliaga(850). Lisaks kõigele veel meenub mineva aasta Differdange mäng, millel oli Levadia arvates pealtvaatajaid ulmelised 2200, kuigi Lillekülas kohalkäinuna ma päris sügavalt kahtlen, kas seal üldse pooltki selline arv pv oli..Soccerway andmetel 1550, kuid Differdange kodukas vms andis selleks ca 850 peale, mis tunduski kõige objektiivsem hinnang.

Ühesõnaga, kaua võib see Levadia bluff publikuarvude tõstmise nimel kesta!?

budu
20.07.12, 13:58
Ühesõnaga, kaua võib see Levadia bluff publikuarvude tõstmise nimel kesta!?

selle publikuarvude bluffiga tegelevad ka teised nn.eesti suurklubid,nii Kalju,Sillamäe ja TÕELINE EESTIMEELNE Fc Flora!
Mul ei ole Flora vastu midagi aga lihtsalt häirib kui mingit flora pooldajad peavad ennast teisest kõvasti paremaks aga tegelt ei ole seda nad mitte!

Nahkpea
20.07.12, 14:06
selle publikuarvude bluffiga tegelevad ka teised nn.eesti suurklubid,nii Kalju,Sillamäe ja TÕELINE EESTIMEELNE Fc Flora!

No aga paluks siis konkreetseid näiteid, kus Flora publikuarv on kahe-kolmekordistatud.

Mõnuagent 007
20.07.12, 18:34
:D Ma endiselt jätkan imestamist teemal, kust need kõlakad tulevad aga ma siis kordan veelkord:) Ei! FC Infonet tegutseb oma nimega juba 10 aastat ning puuduvad igasugused põhjused ja vajadused nime muutmiseks.

Aga linnavalitsus hakkab teid ikka rahastama?

maamesilane
20.07.12, 19:43
Paraku jääb Viktori taak kaelale ja savi kes seal mängivad!

budu
20.07.12, 21:04
Paraku jääb Viktori taak kaelale ja savi kes seal mängivad!

Tänu sellele Viktorile leidus Eestis klubi ,kes suutis Florale konkurentsi pakkuda! Tekkis Eesti liigas üks tõeline vastasseis ja siiani ei ole ükski teine vastasseis nii terav ja publikule huvi pakkuvam kui see.
Ei saa alahinnata Viktori osa Eesti jalgpallis kuigi jah ta ei ole just eestlane nagu hr.Vest!
Ja Levadia kasuks räägivad tulemused euroopas,kui keegi teine neid üle mängida ei suuda,siis ei tohiks olla mitte midagi Levadia vastu .

ericbana
20.07.12, 21:13
Täpselt. Ka mina ei saa aru debiilikutest, kes Levadiat maha teevad. Eesti jalgpallile on ta olnud ülimalt vajalik näiteks juba sellest klubist sirgunud praeguste koondislaste näol. Lisaks Floraga vastasseis nagu budukas mainis ja edu Euroopas. Samuti olen nõus, et kui nende debiilikute enda klubidel pole viimaste aastate jooksul eurosarjades mitte kui sittagi vastu panna, siis tasuks mokk maas hoida. Levadia on olnud ja on Eesti vutile ülimalt vajalik ja ausalt öeldes ma ei taha isegi ette kujutada, mis seis siis oleks, kui seda klubi Meistriliigas ei oleks....

Marek_T
20.07.12, 21:16
Levadia on igati õigel kursil ja korralik sats, kus sees pinutäis sümpaatseid meha, Moross nende hulgas üks sümpaatsemaid. Las Kolbassenko-minevik jäädagi minevikuks.

Lihtsalt viis senti Flora toetajalt, noh, nii... Tasakaaluks või nii.

budu
20.07.12, 21:26
Levadia on igati õigel kursil ja korralik sats, kus sees pinutäis sümpaatseid meha, Moross nende hulgas üks sümpaatsemaid. Las Kolbassenko-minevik jäädagi minevikuks.

Lihtsalt viis senti Flora toetajalt, noh, nii... Tasakaaluks või nii.

Jah Nahk tegi oma viimasel hooajal margi täis. Aga Flora toetajaid ei saa eitada,et tegemist oli mängijaga kes oli üks parimaid meie liigas läbi aegade! Ja tänu temale oleme näinud väga imelisi väravaid!Sama jutt käib ka Gruznovi kohta.
Kas hetkel on meistriliigas keegi nii super hea karistuslöökide realiseeria?

Marek_T
20.07.12, 23:29
Jah Nahk tegi oma viimasel hooajal margi täis. Aga Flora toetajaid ei saa eitada,et tegemist oli mängijaga kes oli üks parimaid meie liigas läbi aegade! Ja tänu temale oleme näinud väga imelisi väravaid!Sama jutt käib ka Gruznovi kohta.
Kas hetkel on meistriliigas keegi nii super hea karistuslöökide realiseeria?

Läks Kolbassenko, läks Gruznov, tulevad uued asemele, ära tõmble.

budu
20.07.12, 23:34
Läks Kolbassenko, läks Gruznov, tulevad uued asemele, ära tõmble.

ma ei tõmble!
see ju suurepärane kui uued ja kõvemad mehed tulevad. See on vaid ainult hea meie jalgpalli ja koondise jaoks!

Marek_T
20.07.12, 23:49
see ju suurepärane kui uued ja kõvemad mehed tulevad.

On. Asja taskaalustatuse huvides tasuks Nahki ja Gruznovi vägiteod asetata ka ajalisse konteksti ja taustsüsteemi. Tänase ML taseme juures - kurat, kasvõi tänases Levadias - ei oleks ma nende meeste superheeronduses meeskonnasiseselt ülemäära optimistlik. Nahk endast kindlasti sellise numbriga kingi maha ei jätnud, kuhu tänasest Levadiast kedagi sisse pista ei oleks. Trans... Trans on naljanumber ja nagu tänastest uudistest näha, kavatseb seda ka nähtavas lähitulevikus edasi olla.

MNa
21.07.12, 01:42
Kui nüüd teema laiaks tõmmata, siis Levadia on tõepoolest pakkunud väga erinevaid emotsioone. Euroopas on oldud kohati edukad ning olen seal ka ise neile pöialt hoitud, kuid samas olen oma silmaga tribüünil näinud Levadia poolehoidjaid skandeerimas "rossija rossija". Emotsioone on seinast seina.

Hetkel on Levadia igatahes õigel teel. Ekskoondislastest treenerid, palju noori andekaid mängijaid jne. Kui nüüd tekiks taha vaid fännigrupp kus poleks vaid venekeelsed isikud vaid minugipoolest nö segarühm, siis oleks asi ju täitsa tore. Ideaalis.

budu
24.07.12, 19:36
Leitan siis Levadiast läinud. Kas lõpetab karjääri või leiab Eestis klubi kus oma karjääri jätkata

kemal1
24.07.12, 20:29
kui jätkab , eks ta FC Infonetis maandub

budu
26.07.12, 20:59
Mingit streami ka tänasest mängust?

Mällar
26.07.12, 21:14
Kahjuks striimi küll seekord pole :(

Ja juba on Toni Calvo 13.minuti väravast 1-0 kaotusseisu jäädud

Mällar
29.07.12, 21:45
Fantastistilist melu ja väravaid Larnacas, Küprosel.

http://www.youtube.com/watch?v=Bz7gfvHnILw&feature=player_detailpage

Pealtvaatajaid: 6892

Kaspy
29.07.12, 23:22
Kõik väravad lasti endale lüüa ikka väga lihtsalt. Aga eks tugevam võttiski selgelt oma.

Rein
02.08.12, 09:16
Kas kellegil on alles Levadia- Anorthosis Famagusta piletit? Üks belglane kirjutas mulle ja sooviks seda saada.

pilsneris
02.08.12, 12:00
Kas kellegil on alles Levadia- Anorthosis Famagusta piletit? Üks belglane kirjutas mulle ja sooviks seda saada.
Kodumängu? Mis teeb sellega?

Rein
02.08.12, 13:51
Kodumängu? Mis teeb sellega?

Kodumängu jah, ta pidi kollektsionäär olema.

keemiainsener
02.08.12, 14:22
Need mängupiletid kaovad üpris kiirelt prügikotti ära. Aga võin tuhnida, pole kaua aega paberiprügi välja viinud :D

AnnaS
02.08.12, 15:36
Kui endiselt tarvis, siis mul on pilet veel alles. Kava on ka olemas, kui sõpra see huvitab.

Rein
02.08.12, 16:24
Kui endiselt tarvis, siis mul on pilet veel alles. Kava on ka olemas, kui sõpra see huvitab.

Super. Kuhu ma sellele järgi võin tulla? Või saada PM, mul homme päeval vaba aega palju.

elx
20.08.12, 15:07
http://fclevadia.ee/news/3837

Esmaspäevase Tallinna derby kõrval toimub Kadrioru staadionil heategevuslik pereüritus Lastele Tervis.

Ootame kõiki lapsi Kadriorgu juba kell 15:30. Lapsi ootavad Kadrioru staadionil Laima kommid, Premia jäätis ja Limonaadi karastusjoogid, lisaks huvitavad tegevused, mängud ja loomulikult auhinnad!

Kõikide piletiga pealtvaatajate vahel loositakse välja jalgratas Rademarilt.

Laima kommid ja Limonaad - kus kurat see laste tervis siin välja paistab? Hea vähemalt, et päeva lõpuks jalgratas välja loositakse.

gianluca
20.08.12, 15:17
Tundub, et vanemate tervise eest vähemasti hoolitsetakse ja õlut ei müüda:

Traditsioonilise heategevusliku ettevõtmise eesmärgiks on tutvustada lastele, noortele ja peredele jalgpalli ning tervislikke eluviise kui parimat võimalust mitmekülgseks eneseteostuseks ning pahedest hoidumiseks.

jkddp
20.08.12, 18:00
aa, et püro oli täna lubatud?

elx
20.08.12, 21:24
Tundub, et Levadia fännid olid tõesti mingi loa saanud, sest turvad vaatasid asja igal juhul asja väga rahulikult kõrvalt ja pigem suunasid ühe uudishimuliku nooruki töötava püra juurest kaugemale, et kõik ikka turvaliselt laabuks.

ericbana
20.08.12, 21:28
jah, täna oli püroks luba antud ning kõik legaalne täiesti. asi oli organiseeritud, liivaämbrid püro kustutamiseks jne.

kesa
20.08.12, 22:55

Pilet heategevusüritusele Lastele Tervis maksab täiskasvanutele 5 eurot ning lastele (7-18-aastat) 1 euro. Kuni 6-aastastele lastele on sissepääs tasuta.

Kõik FC Levadia, MTÜ Päikesevärava ja FC Flora noormängijad saavad FC Levadialt ürituse vabapääsme

http://fclevadia.ee/news/3838

Kohtumist jälgisid Kadriorus 2150 pealtvaatajat. Heategevusürituse Lastele Tervis raames kogunes Põlvamaa kaksikute Mairon Danieli ja Marto Demari taastusravi toetuseks 1550 eurot.

Kas rubriiki "Ainult Eestis"!
Kes pani rotti lastele mõeldud raha?
Kuhu kadus papp, selline publikuarv 2150... ja tuluks kõigest 1550?

dareth
20.08.12, 23:04
Huiati, mängul oli ca sama palju rahvast kui Kalju-Flora Kadriorus kuu aega tagasi. Kusjuures sellest tulust kolmandik pidi olema Värska sanatooriumi oma panus (ehk võtavad kolmandiku arvest kanda - vähemalt nii teadustati).

Martin
20.08.12, 23:15
Kas rubriiki "Ainult Eestis"!
Kes pani rotti lastele mõeldud raha?
Kuhu kadus papp, selline publikuarv 2150... ja tuluks kõigest 1550?

Kutsetega?

ericbana
20.08.12, 23:19
+ ikka sitaks alla 7 aastaseid oli ka limpsi, jäätise ja kommi pärast mängule sattunud.

gianluca
20.08.12, 23:22
Seda meeletut massi on siin tõesti näha:
http://www.ohtuleht.ee/galerii/5374#31

Meeldetuletuseks Kadriorus on ca 4800 kohta, esimesel poolajalal oli abitribüün praktiliselt tühi, samuti peatribüüni mõlema poole äärmised sektorid.

StenV
20.08.12, 23:28
See publikunumber on teiste klubide peale kusemine. Kalju-Flora mängul oli publikunumber ~600 ja inimesi oli kindlasti rohkem. Ütleks 450, maksimaalselt 550.

kesa
20.08.12, 23:46
Esialgu paisati eetrisse staadionidiktori ja Levadia asjapulga, herr Petersoo, publikunägemus, eks tuleb oodata ära ametlik protokoll, kus paberil Jalkaliidu poolt määratud inspektori adekvaatne ja täpne arvamus.
Mängu inspektor: Are Habicht

http://www.jalgpall.ee/lpregame.php?st=style_m.css&cal_id=50058&b=ML

http://s17.postimage.org/7e9e36y8f/Lev_Flo_5_4_publik_90_min.jpg (http://postimage.org/)
free picture hosting (http://postimage.org/)

Kaadrist väljas, vasakul sektoris lisaks ca 20 Flora fänni.

Abitribüün mahutab ca 1300 pv. isegi kui abitribüün oleks pilgeni rahvastatud, peaks pildilt olema võimalik kokku lugeda 800-850 pealtvaatajat...paraku....
Reaalne publikuarv ca 600-800, tripeldajatest huiarid rsk.

mihkel555
21.08.12, 11:19
Ise pole eriline eesti jalgpalli kasjatundja, aga kas keegi oskab öelda, miks mängib Levadia mõned kodumängud Kadriorus ja mõned Maarjamäel?

elx
21.08.12, 11:40
Ta mängib muidu Maarjamäel aga sellised (nagu ka eilne laste tervise teemaline) üritused, kus on oodata suuremat rahvahulka on nad traditsiooniliselt Kadriorus pidanud.

chac
21.08.12, 11:49
huvitav mis koefitsient võis kihlvedude kontoris olla tulemusele 5:4 ;)

tank
21.08.12, 12:19

Heategevusürituse Lastele Tervis raames kogunes Põlvamaa kaksikute Mairon Danieli ja Marto Demari taastusravi toetuseks 1550 eurot.

Mairon Daniel ja Marto Demar?! Jeebus..... Osa rahast võiks kulutada ka vanemate vaimse tervise eest hoolitsemiseks.

inward
21.08.12, 14:05
Uskumatu mäng ikka, selline stsenaarium sai lõpuks valmis kirjutatud. Kas Meistriliiga ajaloos on üldse kunagi kaitsja ühes mängus penaltitest hat-tricki löönud ? :D

sosku
21.08.12, 22:24
Kas Meistriliiga ajaloos on üldse kunagi kaitsja ühes mängus penaltitest hat-tricki löönud ? :D
On keegi üldse ühes mängus 3 penaltit sisse löönud? Vast püro-taksojuht :) kesa annab vastuse.

keemiainsener
29.08.12, 11:59
Huvitav tähelepanek on see, et Levadia kaitse läbilaskvuse tõus kattub ajaliselt Artur Pika sobitamisega põhimeeskonda - kui esimese 23 vooruga lasti endale sisse 6 väravat, siis viimases kolmes mängus lausa seitse (!), neist neli ühes mängus. Enne juuli algust oli tagumine nelik praktiliselt alati raudkindel Podho-Moross-Artjunin-Kulinitš, aga nüüd on igasuguseid vigureid katsetama hakatud, kus Pikk võtab Podholt vasakkaitse koha ja too tõstetakse kesk- või paremkaitsesse. Ja kuna Kristal määras Pika peamiseks standardolukordade lahendajaks, siis teda naljalt ei vahetata.

Transi mängu koosseisust võib eeldada, et Pikka kasutati vasakpoolkaitses (?) ja tagant ikka kärises, aga tundub et nende vangerdustega on kahju juba tehtud.

Kas nüüd Kristali näppu lõikamine maksis Levadiale tiitli või kujutan ma endale midagi ette ja mõtlen üle? :D

Kivi77
29.08.12, 15:35
Esialgu paisati eetrisse staadionidiktori ja Levadia asjapulga, herr Petersoo, publikunägemus, eks tuleb oodata ära ametlik protokoll, kus paberil Jalkaliidu poolt määratud inspektori adekvaatne ja täpne arvamus.
Mängu inspektor: Are Habicht

http://www.jalgpall.ee/lpregame.php?st=style_m.css&cal_id=50058&b=ML

http://s17.postimage.org/7e9e36y8f/Lev_Flo_5_4_publik_90_min.jpg (http://postimage.org/)
free picture hosting (http://postimage.org/)

Kaadrist väljas, vasakul sektoris lisaks ca 20 Flora fänni.

Abitribüün mahutab ca 1300 pv. isegi kui abitribüün oleks pilgeni rahvastatud, peaks pildilt olema võimalik kokku lugeda 800-850 pealtvaatajat...paraku....
Reaalne publikuarv ca 600-800, tripeldajatest huiarid rsk.

Sellel mängul oli 150-200 inimest MAKSIMAALSELT !

vincent
29.08.12, 16:17

Käisid kohal, et sellist jama ajad?

ballack
29.08.12, 17:30

See oli mängu lõpp. Peatribüünil hakkas inimestel külm ja ronisid teisele poole päikese kätte. Teisel pool oli mingi 3x (no kui vääääääääääga palju tahta siis äkki 4x tuleb isegi kuidagi ära) sama palju umbes...ehk siis selle ametliku numbri võib levadiale perse pista...tegelt ei ole mõtet...äkki see meeldibki neile ja seda ootavad...

PraS
04.09.12, 22:26
Kas EJL määras teadlikult Levadia vastase Rapla JK Atli mängija Veiko Mõtsniku joonele või on see jälle mingi aps?
Veiko tasemes ma ei kahtle, kuid naljakas on lihtsalt vaadata taolisi olukordi.

taimomees
04.09.12, 22:36
Kas EJL määras teadlikult Levadia vastase Rapla JK Atli mängija Veiko Mõtsniku joonele või on see jälle mingi aps?
Veiko tasemes ma ei kahtle, kuid naljakas on lihtsalt vaadata taolisi olukordi.

Pole kordagi näinud, et Mõtsnik Atli mängudel käiks

football2u
04.09.12, 22:47
Pole kordagi näinud, et Mõtsnik Atli mängudel käiks

sa oled liiga noor ka, et seda teada. Selliseid olukordi tuleb loomulikult ette ning ma ei usu, et siin mingi tagamõte oli.

Martin
05.09.12, 11:59
Morozov õpetab pendlaid lööma: http://www.ohtuleht.ee/490996

"Tal on hea ja tugev, aga mis kõige tähtsam: eriti täpne löök. Kui mees niimoodi paneb, pole ründajatel põhjust end halvasti tunda."

keemiainsener
02.10.12, 00:40
Palun looge kõigepealt üritus enne kui reklaamite, et "Facebookis üritusel osalemist kinnitanud FC Levadia toetajad pääsevad mängule 2 euroga."

Ööpäev enne kick-offi võiks ikka see tehtud olla või mis.

-RoMaRiO-
02.10.12, 00:59
Palun looge kõigepealt üritus enne kui reklaamite, et "Facebookis üritusel osalemist kinnitanud FC Levadia toetajad pääsevad mängule 2 euroga."

Ööpäev enne kick-offi võiks ikka see tehtud olla või mis.

Piletimüüjatel nvn FB listi ees pole, võid niisama kah öelda, et oled attendinud :)

ericbana
03.11.12, 17:07
Levadia üle küll väga hea meel. Veidi lisajõudu juurde ja järgmisel aastal võideldakse tiitli eest veelgi tulisemalt.

Mällar
18.11.12, 23:50
2009/10 aastalõputurniiril ja offseasonil veel Prinsi-Levadias testil olnud ja seal ühe kolleri löönud, kuid lepingut mitte teeninud Arturas Rimkevicus http://fclevadia.ee/news/2631, lõi tänavu Leedu A lygas Siauliai eest sarja senist rekordit tähistavat(!) 35 väravat - 29 mänguga - (eelmine liiga tipptulemus 28 väravat pärines juba aastast 1956).

Lisaks kohtusid eurosarjas Levadia ja Siauliai. Sai samuti värava kirja.

Kolmapäev 14.11 toimus sõprusmäng Armeenia 4-2 Leedu. Võite ise pakkuda, kes leedukate tabamuste eest hoolitses..

Tüüp on 29 aastat vana ja tegi alles nüüd oma läbimurdeaasta, niiet ehe näide taaskord siin meie liiga jonnipunnidele, kes ei usu enda võimete realiseerumisse ja viskavad putsad varakult nurka!

Aga jah, huvitav lõppkokkuvõttes tõdeda, et Levadiale see mängumees omal ajal ei kõlvanud...Juu sell mõtles elu üle järele ja hakkas korralikult trenni tegema, saades isikliku solvangu osaks; kui saad Eesti liiga klubilt eitava vastuse, siis pole nagu eriti mõttet profijalgpalli viljeledagi, ütleks ilmselt loogiline mõttepäring...

budu
10.12.12, 21:03
http://fclevadia.ee/news/3931

-RoMaRiO-
11.01.13, 21:59
Tundub, et Levadia järjekordset MC Tallinna poissi üles korjamas. Nii palju kui Aleksandr Vassiljevit mängimas näinud, siis ikka väga terav härra on, suhtumine ei pidanud küll päris see olema, aga ehk kohalikus tippklubis asi muutuks.

Amadeus
14.01.13, 10:43
kas see tõnu liiband on Austraalia väliseestlane, kes seal u18 eest on mängind?

PraS
14.01.13, 10:45
kas see tõnu liiband on Austraalia väliseestlane, kes seal u18 eest on mängind?

Jah, kuid ta vist teeb vist aint trenni ja meeskonda ei jää.

apoc
14.01.13, 10:46
Täpselt nii, minu andmete järgi ei peaks ta eesti keelt üldse oskama, kuid hetkel töötab Tallinnas ning üldse eluolu on siin meeltmööda ning hetkel pole soovi tagasi minna. (Info pärineb tema sugulastelt)

Martin
15.01.13, 16:36
Morozov läinud: http://www.ohtuleht.ee/506504

keemiainsener
16.01.13, 01:24
Ise tahaks, et Ingermann oma võimaluse saaks uuel aastal. Suvisel turniiril jättis ta väga kindla mulje Metsa kõrval, kes pidevalt põhikoosseisus.

Uute täienduste osas ma pigem ootaks kõigepealt kedagi terava jalaga loovat-löövat keskväljale Taari asemele.

PraS
16.01.13, 08:27
Uute täienduste osas ma pigem ootaks kõigepealt kedagi terava jalaga loovat-löövat keskväljale Taari asemele.

Tegelt on selline keskpoolik ju täitsa olemas ja nimeks Ilja Antonov.

levkoi
16.01.13, 10:29
kindel, aga õnnetu on see Ingermann. Antonov on see eest väga Taari koopia.

keemiainsener
16.01.13, 13:45
Taari koopia

Julgeks vastu vaielda, sest Antonov on selgelt allpool niite tõmbav, mitte ründajate taga löögivõimalust otsiv mängija, kui nüüd nii rangelt kategoriseerida.
Väikese ilustusena võiks öelda, et Taar on 2011 hooaja Kostja ning Antonov 2012 hooaja oma. Näiteks.

levkoi
17.01.13, 01:16
ma ütleksin hoopis nii, et antonov on mitmekülgsem ja seetõttu ka vajalikum

keemiainsener
17.01.13, 13:51
Tema vajalikkuses ei kahtle keegi, ma arvan.

-RoMaRiO-
25.01.13, 03:37
Ülekaaluka esikoha võttis selles arvestuses taas Levadia mees – sedapuhku on tegemist keskkaitsja Artjom Artjuniniga, kellel ei õnnestunud oma väravaarvet avada 2943 Meistriliigas mängitud minuti jooksul.

Soccernet tõi lugejateni taas väga huvitavat statistikat. Minu hinnangul ML võimsaima löögiga pallur, mäletab keegi, kas Artjuninil möödunud hooajal regulaarselt karistuslööke lubati lüüa? Mulle mõned head sooritused nagu meenuks, aga et väravatearve avamata jäi, on küll päris suur üllatus.

peters
25.01.13, 04:30
Nädal aega on Levadia esiuudiseks selline pealkiri:
FC Levadi kaotas JK Nõmme Kaljule 2:3

hihi, kas tõesti keegi tegejatest pole seda märganud. :D

Myrgel
25.01.13, 10:38
Nädal aega on Levadia esiuudiseks selline pealkiri:
FC Levadi kaotas JK Nõmme Kaljule 2:3

hihi, kas tõesti keegi tegejatest pole seda märganud. :D
Kaotaski ju! Milles küsimus?

dareth
25.01.13, 10:41
Kaotaski ju! Milles küsimus?

Kaotasid ka a-tähe.

Myrgel
25.01.13, 10:46
:D märkasin jah nüüd..!

mazz
25.01.13, 11:51
Oh kõikvõimas foorum. Manuchol Infoneti särk seljas ja Levadia näpukaski parandatud nagu naksti :)

Marek_T
25.01.13, 13:05
Heakskiitev sumin saalist.

AnnaS
25.01.13, 13:27
Tsiteeriks:)
...Koostöös siin foorumis liigume edasi...

Blue Moon
25.01.13, 15:51
Ülekaaluka esikoha võttis selles arvestuses taas Levadia mees – sedapuhku on tegemist keskkaitsja Artjom Artjuniniga, kellel ei õnnestunud oma väravaarvet avada 2943 Meistriliigas mängitud minuti jooksul.

Soccernet tõi lugejateni taas väga huvitavat statistikat. Minu hinnangul ML võimsaima löögiga pallur, mäletab keegi, kas Artjuninil möödunud hooajal regulaarselt karistuslööke lubati lüüa? Mulle mõned head sooritused nagu meenuks, aga et väravatearve avamata jäi, on küll päris suur üllatus.
Sai küll päris tihti võimaluse lüüa.

Meintz
25.01.13, 16:01
See teil meelest läinud?
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=U6oQiEbb1Ck
5:35

PraS
25.01.13, 17:04
Sai küll päris tihti võimaluse lüüa.

Kui Pikk Tammekast tuli siis enam väga pallitaha ei saand. Minu arust on see vana(koos Metsaga) vast kõige parema diagonaalsööduga keskkaitsja meie liigas.

Tom K
25.01.13, 18:29
Mis Teeverist muidu saanud on?

Myrgel
25.01.13, 18:42
Leping peaks kehtima 2013 hooaja lõpuni. Vigastus?

PraS
25.01.13, 20:35
Leping peaks kehtima 2013 hooaja lõpuni. Vigastus?

Vigane jah. Paraneb vigastusest ja küll õigepea on rivis.

molbert
27.01.13, 17:52
Siin räägitakse Antonivist, aga mul on selline küsimus, et mida kujutab endast Kaljumäe? Noorte liigades oli kunagi vägagi perspektiivikas mängija.

PraS
27.01.13, 18:07
Siin räägitakse Antonivist, aga mul on selline küsimus, et mida kujutab endast Kaljumäe? Noorte liigades oli kunagi vägagi perspektiivikas mängija.

Kalju on natuke selline Naha tüüpi keskpoolik. Nagu vene vuttis tavaks siis on ta poolkaitsjast dispetšer :)

spekter
28.01.13, 13:39
Kalju on natuke selline Naha tüüpi keskpoolik. Nagu vene vuttis tavaks siis on ta poolkaitsjast dispetšer :)

mida? Kaljumäe eestlane, klubi treenerid eestlased. mis "nagu vene vutist" sa räägid?
mis ajast Kristal vene vutti harrastab?

billybob
28.01.13, 15:07
mida? Kaljumäe eestlane, klubi treenerid eestlased. mis "nagu vene vutist" sa räägid?
mis ajast Kristal vene vutti harrastab?

sul vist pole kõik korras

boobek
02.02.13, 01:03
Haldurid müüvad Levadia Metalli nõudeid teiste ettevõtete vastu

Delfi Majandus
01. veebruar 2013 18:00

Haldurid müüvad Levadia Metalli nõudeid teiste ettevõtete vastu
Viktor Levada
Foto: Sven Arbet, Maaleht
Pankrotis OÜ Levadia Metall pankrotihaldurid panid 500 000eurose alghinnaga enampakkumisele 8,56 miljoni euro eest laenulepingutest tulenevaid nõudeid teiste ettevõtete vastu ja lisaks sellele debitoorseid nõudeid, mille hulgas on nõudeid kokku 7,64 miljoni euro, 2,75 miljoni USA dollari ja 33,79 miljoni Venemaa rubla eest.

Nende hulgas tasumata arvetest tulenevad 7,25 miljoni eurone ja 2,75 miljoni dollarine nõue Melesta UAB vastu, 23,1 miljoni rublane nõue Lemas OOO vastu, 10,7 miljoni rublane nõue Metall Komplekt Servisi vastu, 115 326 eurone nõue SK FC Levadia vastu ja 196 423 eurone nõue TMT Valu OÜ vastu, teatas BNS.

Laenulepingutest tulenevatest nõuete hulgas on 3,42 miljoni eurone nõue Lemas OOO vastu, 1,75 miljoni eurone nõue SK FC Levadia vastu, 1,35 miljoni eurone ja 919 234 eurone nõue Levadija Steel SIA/Metals B SIA vastu, 992 024,42 eurone nõue Metall Komplekt Servisi vastu.

Enampakkumine toimub 21. veebruaril kell 13.

Levadia Metall pankrotistus 2011. aasta märtsis. Levadia Metalli vallasvara on koormatud esimese järjekoha 93,8 miljoni kroonise kommertspandiga Dnb Nord Banka kasuks ja teise järjekoha kommertspandiga summas 15 miljonit krooni Nordea Panga ja summas 100 miljonit krooni Danske Banki kasuks.

Tundub, et isake Levada ei olnudki metseen kes heldelt ja tasuta oma pappi jalgpalli panustas. Hoopis laenas klubile, lootes bisnisit teha. Ei tulnd välja. Või on kogu klubi jõutud juba kuhugi mujale kantida ning kogu vara koosneb katkisest kontoritoolist ja puuküürnikust vaibaall?

urmar
02.02.13, 01:34
Mida see kõik üldse tähendab? Ehk seletab keegi täpsemalt. Kas need kõik jäid Levadia-Metallile võlgu, sealhulgas ka jalgpalliklubi?

PraS
02.02.13, 01:38
Mida see kõik üldse tähendab? Ehk seletab keegi täpsemalt. Kas need kõik jäid Levadia-Metallile võlgu, sealhulgas ka jalgpalliklubi?

Võlg on staadioniga seotud minu teada ning jalgpalliklubiga otsest seost pole. Võin ka vabalt eksida.

vaikiv mees
02.02.13, 01:49
Tundub, et isake Levada ei olnudki metseen kes heldelt ja tasuta oma pappi jalgpalli panustas. Hoopis laenas klubile, lootes bisnisit teha

eks ta sisuliselt ikka oli,
nagu Arbramovitš, kes on formaalselt siiski klubile krediiti andnud ja võib selle
hiljem tagasi küsida, kui tahaks (siis oleks klubi muidugi käpuli ja lihtsalt loodab, et omanik seda kunagi ei tee erinevalt Levadast, kes halval ajal võtab vist tagasi igalt poolt, kust annab võtta)

JKSisehooviLegendid
19.02.13, 13:43
http://www.youtube.com/watch?v=c_FXqLQ_VnA - Erkki Junolaineni stiilinäide viimaselt U-21 turniirilt!

xavic
19.02.13, 16:46
Mis positsiooni see Junolainen ka mängib?

PraS
19.02.13, 17:03
Mis positsiooni see Junolainen ka mängib?

äärepoolik, samas mis mina ka tean

Kaspy
21.02.13, 16:15
FC Skonto Riga 1 - 2 Tallinna FC Levadia

Amadeus
21.02.13, 16:45
FC Skonto Riga 1 - 2 Tallinna FC Levadia

kas nad ei pidand mitte ekranasega mängima?

Felipe
25.02.13, 11:12
Duubel teil siis päris tugevad poisid endale saanud:

Henry Rohtla stiilinäide: http://www.youtube.com/watch?v=lm_pJxyJ7nI
Rando Leokini videot ei hakanud kuskilt välja kaevama.

Naljakas et nii vennad Leokinid kui ka Rohtla on taipoksi tippu pürgimise lõpetanud. Henryst loodeti vahepeal ikka väga palju...

keemiainsener
25.02.13, 12:29
Lugesin duubli eelvaatest, et talendihärra Ojamaa enam Levadiasse ei kuulu. On infot, kuhu ta liikus või mis temast saanud?

billy t
27.02.13, 15:33
"Peatselt allkirjastab Tonybet ametlikult sponsorlepingu Eesti läbi aegade ühe edukaima jalgpalliklubiga FC Levadia. Pole kahtlust, et Levadia läheb sel aastal võitlema kõige kõrgemate tiitlite nimel, sest eilses Superkarika finaalis purustati valitsev Eesti meister Nõmme Kalju koguni 3:0!"
https://www.facebook.com/TonyBet.Eesti
vot siis!

Amadeus
27.02.13, 16:00
kihlvedude vahendaja ametlikuks sponsoriks... hmmm

Tofoa
27.02.13, 16:20

Jah, sest mujal maailmas ju nii pole tehtud.

-RoMaRiO-
27.02.13, 17:33

See on ideaalne, kui sellisest kohast sporti raha liigub. Inglismaal on igal kolmandal jalgpalliklubil mõni spordiennustusega tegelev ettevõte särgil. Ma loodan südamest, et meie jalgpalliklubid on olnud vähemalt kontaktis Pokerstarsiga, uurides võimalikku koostööd. Tipp-perioodil oli antud ettevõtte kasum suuremgi kui Gruusia riigi eelarve. Vahepeal Pokerstars Eesti võrkpallikoondist toetas, aga rohkem pole Eesti pinnal silma hakkanud.

PraS
27.02.13, 17:49
See on ideaalne, kui sellisest kohast sporti raha liigub. Inglismaal on igal kolmandal jalgpalliklubil mõni spordiennustusega tegelev ettevõte särgil. Ma loodan südamest, et meie jalgpalliklubid on olnud vähemalt kontaktis Pokerstarsiga, uurides võimalikku koostööd. Tipp-perioodil oli antud ettevõtte kasum suuremgi kui Gruusia riigi eelarve. Vahepeal Pokerstars Eesti võrkpallikoondist toetas, aga rohkem pole Eesti pinnal silma hakkanud.

Rannajalgpallile on ka toetust jaganud.

Warren
27.02.13, 17:54
"Peatselt allkirjastab Tonybet ametlikult sponsorlepingu Eesti läbi aegade ühe edukaima jalgpalliklubiga FC Levadia. Pole kahtlust, et Levadia läheb sel aastal võitlema kõige kõrgemate tiitlite nimel, sest eilses Superkarika finaalis purustati valitsev Eesti meister Nõmme Kalju koguni 3:0!"
https://www.facebook.com/TonyBet.Eesti
vot siis!

Äkki siis edaspidi suudavad ka särkidele nimed trükkida. Väga häiris ülekande ajal, et Levadial särkidelt nimed puudusid.

keemiainsener
27.02.13, 17:57
Juba eile oli tagasihoidlik Tonybeti kirjake särgiseljal.

mg
27.02.13, 18:47
mälu lühike, kaljut toetas ju unibet niikaua kui lõpuks eestis ära keelati.

zelee
27.02.13, 18:51
Midagi ei keelatud ära. Tuli lihtsalt litsents muretseda vms ja unibet ei viitsinud tegeleda sellega. Aga tore, et sponsoreid leitakse :)

football2u
27.02.13, 21:35
Jah, sest mujal maailmas ju nii pole tehtud.

Kalju ja Unibet?

Mister
27.02.13, 22:00
Kalju ja Unibet?

Pead omale irooniadetektori muretsema.

noorfänn
28.02.13, 23:34
Marten Saarlas on siis testimisel Seinäjokis, samas klubis kus Kams ja Goldberg mängivad. Ei teagi nüüd kuidas võtta, et kas poiss kes on käinud ka ajaxi akadeemias on liiga hea Soome esiliigale või oleks heaks hüppelauaks. Need kuttid, kes sellest liigast midagi teavad võiksid rääkida ka veidi, kuidas on noortele ja tiimi kohta ka veidi.
Väike meenutus 2011 aastast http://www.ohtuleht.ee/437714

Tofoa
19.03.13, 16:33
Mul on vist midagi kahe silma vahele jäänud.

Dmitrjev on Levadia mängija?

apoc
19.03.13, 16:37

http://sport.err.ee/jalgpall/a941af15-0970-4010-99aa-3e5dde4e1ade

budu
19.03.13, 16:40

ta seal amatöörlepinguga. Otsib ikka võimalust välja saada

Kaspy
31.03.13, 09:38
"Janar, pane veel geeli pähe, sul ei püsi juuksed üldse püsti ju", vms. Toometi kaotus mõjub endiselt nõnda mõrudana, et tuleb kunstmurust madalamale laskuda? Suurepärane eeskuju oma võsukesele kodumaise vutikultuuri tutvustamiseks.

Edit: Selleks, et arusaamatusi ei tekiks: Mu point on see, et kui sul on soov midagi kõigi kuuldes keset tribüüni öelda, siis võiks see ikkagi originaalne olla. Arusaadav, et umbjoobes kodanik 2 L mürsuga ei suuda oma suuvärki enam kontrollida aga Levadiat esindav inimene võiks seda ometigi teha.

tannn
31.03.13, 13:03
"Janar, pane veel geeli pähe, sul ei püsi juuksed üldse püsti ju", vms. Toometi kaotus mõjub endiselt nõnda mõrudana, et tuleb kunstmurust madalamale laskuda? Suurepärane eeskuju oma võsukesele kodumaise vutikultuuri tutvustamiseks.

Edit: Selleks, et arusaamatusi ei tekiks: Mu point on see, et kui sul on soov midagi kõigi kuuldes keset tribüüni öelda, siis võiks see ikkagi originaalne olla. Arusaadav, et umbjoobes kodanik 2 L mürsuga ei suuda oma suuvärki enam kontrollida aga Levadiat esindav inimene võiks seda ometigi teha.

Kes see nii ütles :D?

Diftong
31.03.13, 14:00

Frustreerunud Kristali suuvärk oli ka üsna mahlane... kohati ületas oma detsibellidega isegi tv 6-e kommentaatori monotoonsed kommentaarid :fpalm:

Silver
31.03.13, 18:44

Petersoo on paras sibul - ähkis ja puhkis seal ning tegi terve mängu jooksul igasuguseid debiilseid hüüdeid. Pole päris kohane Levadia pressiesindaja kohta. Väga ebasümpaatse mulje jättis. :)

Ja see, et levadikud kotti said, selle üle on mul kuradima hea meel. Võtke välja sõbrad, võtke välja!

janiion
07.04.13, 01:13
Täna ei saanudki Levadia mängul tassikest teed osta... mis on iseenesest hea, sest kuhugi kusele poleks pärast niikuinii minna olnud. What's that about? :D
Vb oli ka, ma väga ringi ei vaadanud. :)
Anyhow... Pikk on jube hea poolikus. Kahju lausa, et ta Levadias mängib. Ta peaks iga mäng pķhis olema.

keemiainsener
07.04.13, 15:23
Ta peaks iga mäng pķhis olema.

Eks see tegelikult paras üllatus oligi, et teda eile põhis ei kasutatud. Siiani on üpris kindlalt vasakääre koha enda kätte mänginud klubis.

Shparkz
08.04.13, 16:22
FC Levadia tegevjuht Sergei Hohlov-Simson lahkub omal soovil ametist.

"Üks etapp minu elust on lõppemas. Tunnen, et olen klubile enda poolt kõik andnud ning vajan uusi väljakutseid, samuti vajab FC Levadia värsket verd ja uusi ideid edasi liikumiseks. Mul oli suur au juhtida ligi viis aastat Eesti üht edukaimas ja paremini toimivat spordiklubi. Lahkun ajal kui klubi on väga heas seisus – kogu süsteem ja kõik selle osad töötavad laitmatult. Tänan omalt poolt FC Levadia juhtkonda, kõiki mängijaid, treenereid ja töötajaid ilusate koos veedetud aastate ja tehtud töö eest ning soovin edu ja kordaminekuid edaspidiseks!" ütles Hohlov-Simson.

Sergei hohlov-Simson mängis FC Levadia esindusmeeskonnas aastatel 2002-2005 ning võitis ühe meistritiitli ja kaks karikat. Klubi tegevjuhi ülesandeid täitis ta alates 2008. aasta sügisest.

Levadia facebookist

ericbana
08.04.13, 16:55
Kes võib asemele tulla? loodetavasti mõni Pruulile sarnase pealehakkamisega tüüp.

billy t
08.04.13, 18:35
Kes võib asemele tulla? loodetavasti mõni Pruulile sarnase pealehakkamisega tüüp.
mina tulen asemele!
esimese asjana toon Taki tagasi Levadiasse.
aga muidu võin kohe ära öelda, et mul pole mingit pealehakkamist.

optiums
09.04.13, 14:09
Miks hohlov üldse lahkub, keegi teab tagamaid? Lambist lahkumine hooaja keskel on suht ebatavaline, kui kõik justkui hästi on.

Amadeus
09.04.13, 14:38
hohlov võiks minna nüüd kodulinna vutti taaselustama. kogemus korraliku klubi eesotsas on olemas, ideid ja initsiatiivi ka ma usun.

jansa
09.04.13, 16:36
hohlov võiks minna nüüd kodulinna vutti taaselustama. kogemus korraliku klubi eesotsas on olemas, ideid ja initsiatiivi ka ma usun.

..elab ju perega Tallinnas, Pirita-Kosel.... vaevalt enam miskit päälinnast ära kisub ja motivatsiooniks pärnumaal rahapakid ootavad!

ericbana
12.04.13, 15:54
Mis värk sellega on? Tegemist siis Kadrioru tennisekeskuse põhiväljaku tribüüni tagumise küljega. Keegi Levadia fännidest ehk oskab täpsemalt midagi selle kohta öelda? Ausalt öeldes tundub, et see mingi kooskõlastatud asi, sest sellist päris pimedas ja salaja teha ei jõua. Pealegi olid seal ennegi mingid suvalised kritseldused grafitiga tehtud. Et see näeb veidi parem välja kui varasem jama. Päris kunstiline värk tundub. On nii? Kui on ilusti korraldatud asi, siis tegemist väga ägeda aktsiooniga. See jääb täpselt tee peale, kui trammipeatusest staadioni poole kõndida. Kui aga mingi sodimine, siis nii äge ikka ei ole.

http://images57.fotki.com/v496/photos/3/2418963/11548322/20130412_082443-vi.jpg

http://images55.fotki.com/v508/photos/3/2418963/11548322/20130412_124422-vi.jpg

Mällar
12.04.13, 18:19
Vauu. hea töö WGS !:silm4:

Diftong
12.04.13, 21:20
Vauu. hea töö WGS !:silm4:

Mis sa tervitad nende tennisepublikuks hakkamist??? Nojah aastalõpuka teine päev oli tglt piisav tõestus :cool:

Mällar
13.04.13, 17:32
Mina ei tea ,kuidas teiega on, aga Sanja mängu oli täna hea vaadata. Muidugi Eesti koondise põhikoosseisus olevast Dmitrjevist on asi veel väga kaugel, aga oma kogemustega suutis asja jubehästi kontrolliall hoida, söödud jõudsid igakord isegi surve alt kenasti adressaadini, ja noh kaitsev keskpoolik nagu ta on, siis Frolovi-Streeki said koos Kaljumäega ikka väga ära nullitud. Mees hakkab vormi jõudma, see on ainult ja ainult positiivne uudis Levadia jaoks. (Iseasi kauaks ta meeskonnas veel on)

jalgjalgpall
13.04.13, 21:05
Mällariga täiesti nõus - Sanjat oli täna lust vaadata, hakkab jah vormi vaikselt minema. Ja hea oli teda näha ka otseses vastasseisus näiteks Froloviga. Viimane sai ju juba sügisel ka koondisemängu kirja, kuigi minu arvates võinuks eelmise hooaja koduliiga esituste põhjal koondisekutseid varemgi saada. Aga täna näitas Dmitrijev, mis tasemel on tema ja mis tasemel Frolov :)

kesa
14.04.13, 00:17
Kuigi vastumeelselt aga kiidaks Levadia fänne, väike grupp aga näeb päris atraktiivne välja.
Krt, kui nad ainult tiblakeelsed poleks :D

kodukaitsja
14.04.13, 21:51
Tere!
Kas keegi lindistas eilse telemängu plaadile või kõvakettale?
Oleksin huvitatud.
Pakkumised postkasti või meilile joonaskuusemae@gmail.com.

Ette tänades
Joonas.

Blue Moon
21.04.13, 03:25
Loodetavasti ei ole Rätteli vigastus liiga tõsine. Puhas lust on seda kutti hetkel jälgida, aina rohkem paugutab väravaid. Tänane värav Infonetile oli veel eriline maasikas.

xrip55
22.04.13, 15:32
Levadia striker Artur Rättel will be out of action up to six weeks with a foot injury. Unfortunately timing as Artur have started the season really well.

Mällar
22.04.13, 16:34
Levadia striker Artur Rättel will be out of action up to six weeks with a foot injury. Unfortunately timing as Artur have started the season really well.
Mitte et vigastus tore asi oleks ja seda kellelegi sooviks, ent ootan nüüd küll huviga kuidas suudavad Teever ja Koljajev pildile tagasi tulla.

Silver
22.04.13, 17:22
Teeveris ma ei kahtle. Kui ta oma jalad korda saab ja murule minnakse on ta väga korralik relv, millega tulistada. :)

nurmalna
22.04.13, 18:13
Ehk siis Meistriliiga kaotas oma kõige atraktiivsema mängija kuueks nädalaks.

Silver
22.04.13, 18:36
Ehk siis Meistriliiga kaotas oma kõige atraktiivsema mängija kuueks nädalaks.

Kus otsast ta kõige atraktiivsem on? :D

nurmalna
22.04.13, 18:43
Kus otsast ta kõige atraktiivsem on? :D

Kõige tehnilisem mängija, seetõttu ka kõige huvitavam kutt, keda siin jälgida.

PraS
23.04.13, 18:46
Teeveris ma ei kahtle. Kui ta oma jalad korda saab ja murule minnakse on ta väga korralik relv, millega tulistada. :)

Kahtlen, et Teever arvestades Levadia mängustiili väga tõhus asendus oleks Rättelile. Pigem ikka Koljajev kui ta aina rohkem minuteid ML saama hakkab siis saavutab vast ka paari aastataguse vormi kiirelt.

janiion
04.05.13, 00:58
Ainuke positiivne asi Kure mängu juures oli see, et tee maksis ainult 1 euro ja see oli suures topsis.
Ja noh Roosi käin alati mķnuga vaatamas. Saan nüüd aru inimestest, kes käivad Kägo vaatamas tema kaartide pärast. :D
Kuidas selline kohtunik ikka veel kķrgeimal tasemel vilistab, käib üle minu mķistuse. Omaette meelelahutus.

Andres.
04.05.13, 01:01
Ainuke positiivne asi Kure mängu juures oli see, et tee maksis ainult 1 euro ja see oli suures topsis.

OT: Esiliiga on siis positiivsem, teed võib paremal päeval tasuta saada ja Ahtmes maksab pannkook 25 eurosenti. :D

meesmuiste
15.05.13, 14:55
Tuletan meelde, et täna on võimalik vaadata Levadia-Paide mängu ka otseülekandes ERRi spordiportaalist sport.err.ee ja ka ERRi jalkakanalilt otse.err.ee/jalgpall

Eelvaade tänasele kohtumisele aga siin http://sport.err.ee/jalgpall/eestimeistrivoistlused/a36355b1-f845-4ac5-9187-f0e2c687eb97

Otseülekanne algab ca 19:20.

-RoMaRiO-
15.05.13, 22:55
Levadia on viimases neljas voorus ikka hämmastavat trammi alt väljatulekut näidanud eeldatavalt nõrgemate vastu. Paides 83. minutil, Kuressaare vastu kodus 87. minutil, Kuressaares 75. minutil ja täna Paide vastu samuti alles 81. minutil. Tavaliselt tullakse niimoodi meistriks, kuigi tänane mängupilt oli isegi väljakut arvestades kohutav.

meesmuiste
16.05.13, 14:46
Kes pole näind, siis eilse mängu värav ja peanaltitõrje jne. on leitavad siit: http://sport.err.ee/jalgpall/ad8abb27-3570-417e-99cb-69be00815cf4

Nahkpea
16.05.13, 17:30
Kes pole näind, siis eilse mängu värav ja peanaltitõrje jne. on leitavad siit: http://sport.err.ee/jalgpall/ad8abb27-3570-417e-99cb-69be00815cf4

Kas seda mängu täispikkuses ka järgi on võimalik vaadata?

meesmuiste
16.05.13, 23:41
Kas seda mängu täispikkuses ka järgi on võimalik vaadata?

Teist poolaega saab vaadata - http://sport.err.ee/jalgpall/eestimeistrivoistlused/0b42b6db-829c-467a-a17d-5ac5e1839329

optiums
18.05.13, 13:43
Levadia mäng on muutunud justkui sunnitööks väljakul. Ei ole loovat mängu isegi raskes viigiseisus nõrgemate vastu, loodetakse lihtsalt et küllap tuleb see võit ära. Siiamaani ongi tulnud, aga kergelt pettumust valmistab Levadia.

elx
21.05.13, 09:41
Meenutab vägisi eelmise aasta Florat.

zaz
21.05.13, 10:21
No Rättel no party :(

kangura
21.05.13, 13:31
ja mina arvasin et aleksander dmitrijev on vigastatud :D http://www.upload.ee/files/3325585/dima.png.html

alfabeet
26.05.13, 20:46
Mitte et vigastus tore asi oleks ja seda kellelegi sooviks, ent ootan nüüd küll huviga kuidas suudavad Teever ja Koljajev pildile tagasi tulla.

http://www.youtube.com/watch?v=ayD2aCpVxeQ

sa oled idioot

Andres.
27.05.13, 14:12
Alfabeet, sa tegid endale konto vaid selleks, et kõik soccernetlased nüüd ükshaaval paika panna?

Enivei, Kristal "Kukul külas" oli tore kuulamine. Suutis igati sümpaatse mulje endast jätte, aga eks ta sihuke, muhe vana, on kogu aeg olnud. - Kukul Külas (2013-05-26) (http://podcast.kuku.ee/2013/05/26/kukul-kulas-2013-05-26/)

a mis minu jaoks mõneti kummastav tundus, et miks seda Kristali teist hooaega Tammekas läbikukkumiseks peetakse? Või vähemalt selline toon tundub üleval olevat. Enam täpselt muidugi ei mäleta ka, et mis seal Tammekas tema lahkumise hetkel toimus, kuid lõppkokkuvõttes 7. koht - Tartu praeguseid olusid arvestades ei tundu ju paha. Äkki keegi värskendab mälu?

Amadeus
27.05.13, 15:30
Ilmselt peeti silmas seda et selle meeskonnaga, kelle tuumikuks olid Prosa, Laabus, Toom, Torop..., ei suudetud teha järgmist sammu vaid koguti isegi punkt vähem kui eelmisel hooajal. Eelmise hooaja järel oodati, et meeskond tõuseb tabeli ülemisse poolde, aga võta näpust. Ühesõnaga oodatud areng jäi tulemata.

dareth
27.05.13, 15:58
Ilmselt peeti silmas seda et selle meeskonnaga, kelle tuumikuks olid Prosa, Laabus, Toom, Torop..., ei suudetud teha järgmist sammu vaid koguti isegi punkt vähem kui eelmisel hooajal. Eelmise hooaja järel oodati, et meeskond tõuseb tabeli ülemisse poolde, aga võta näpust. Ühesõnaga oodatud areng jäi tulemata.
Kristal lasti lahti ju millalgi 2/3 hooaja peal? Mis seis hetkel tabelis oli?

kesa
27.05.13, 16:31
Kristal lasti lahti ju millalgi 2/3 hooaja peal? Mis seis hetkel tabelis oli?

Tammeka oli 7.-s, 2010 a. samal ajal 6.-s

http://www.tartupostimees.ee/565432/marko-kristal-ei-treeni-enam-tammekat/

optiums
27.05.13, 17:20
Tundub et Levadia sullerdas publikunumbritega hiigelmängus Floraga, pisut häirib see, aga peamine on muidugi mängupilt, mis oli meeldiv.

keemiainsener
27.05.13, 18:48
Tundub et Levadia sullerdas publikunumbritega hiigelmängus Floraga, pisut häirib see, aga peamine on muidugi mängupilt, mis oli meeldiv.

Samas tundus olevat rohkem publikut kui eelmise aasta 5-4 mängus, niiet aususe suhtes on selline arengukõver teretulnud.

kesa
27.05.13, 20:40
Positiivne on fakt, et ükski meediakanal ei pidanud vajalikuks mainida, et mängu olevat jälginud tubli ports, protokolli duubeldatud 1160 pealtvaatajat.
Selline publikumass oleks tõesena kindlasti ületanud uudiskünnise.

Eneselaiutamine jäi tähelepanuta.... huiarid ja duubeldajad kiituseta!
Identiteet metallivargad...mis ausust sa neist ikka loodad saada.

Kui tõesti viibis mängul 1000+ pealtvaatajat, kas veits piinlik pole abivajajale lubatud kogu piletitulust kõigest 1000 euri kinkida, mis numbriliselt on 200 täiskasvanud piletiostjat, kus ülejäänud papp on?
Fantoompublik paraku piletite eest ei maksa.....

Huvitava faktina, nii eelmise aasta 5:4 tripeldatud 2150 publikuarvuga kui tänavuse duubeldatud 1160 pealtvaatajaga protokollile kirjutas alla mänguinspektor Are Habicht......

Marts
27.05.13, 23:19
Kuna istusin ise publikumassi sees, siis raske hinnata pealtvaatajate koguarvu, kuid üks on kindel, melu oli hea ja rahvast oli samuti meeldivalt palju. Piletiga pealtvaatajaid oli heal juhul paarsada. (Piletihind 5 eurot)

Ramm
03.06.13, 12:22
http://www.e24.ee/1256702/spordiklubi-fc-levadia-teenis-mullu-2-2-miljonit-eurot-kasumit/

Õppige kuidas kasumisse saada, iga töötajale miinimumpalk! ;)

Tom K
03.06.13, 13:50
Mängijaid pole siinkohal vist sisse arvestatud? 29 tundub igal juhul kuidagi maru vähe inimesi.

Bobik
03.06.13, 14:12
http://www.e24.ee/1256702/spordiklubi-fc-levadia-teenis-mullu-2-2-miljonit-eurot-kasumit/

Kas võib olla variant, et palka ei maksta, vaid stipendiume, mis lihtsalt palgana kirja ei lähe?

elx
03.06.13, 14:15
Kas võib olla variant, et palka ei maksta, vaid stipendiume, mis lihtsalt palgana kirja ei lähe?
Nii kindlasti ongi, kuid kulu poolele jääb see ikkagi.

optiums
03.06.13, 14:58

Äkki on mõeldud ikka nii, et Levadia teenis tulu, mitte kasumit? Kasuma saadakse vist nii, et tulust lahutatakse kulud ja nii tekib kasum, mida neil ilmselt lihtsalt pole. Praegu jääb mulje, et Levadia sai 2 miljonit eurot kasumit. Selle kõrval tundub kummaline treenerite jutt, et palkame mängijaid vastavalt võimalustele ja hetkel paremaid palgata pole võimalik.

Ramm
03.06.13, 15:06
Ega see 2M sellise klubile mingi eriline raha ole. Aga küsimus pigem kust see kasum enamuselt tuli, mingit erilist müüki ei tehtud ja sponsoritelt vaevalt midagi väga palju tuli.

urmar
03.06.13, 18:35
Ega see 2M sellise klubile mingi eriline raha ole. Aga küsimus pigem kust see kasum enamuselt tuli, mingit erilist müüki ei tehtud ja sponsoritelt vaevalt midagi väga palju tuli.

Väidad, et 2 milli pole mingi eriline raha, aga hooaja Soccerneti eelvaate järgi on Levadia eelarve vaid 0,5 milli. Kuidagi ei klapi need arvud. Või on Levadia näol meeldiv erand Eesti - ülisuure kasumiga spordiklubi. :)