PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42

Rumori di Spogliatoio
02.04.14, 13:32
'Riccardo's stickers collection'
First bag of stickers, Levadia: http://www.rumodispo.com/magazine/ri...kers-levadia-1

Defa
02.04.14, 13:54
Levadia poolelt on Artur Pikk on oma suurepärase sooritusega valikus!

Vali Premium liiga kuu värav!

http://youtu.be/nfEAaaKobKA

Rumori di Spogliatoio
03.04.14, 14:01
'It is probably the worst moment to come across Flora'
Levadia vs. Flora match preview: http://www.rumodispo.com/news/levadia-flora-preview

Edit: added referee squad lead by Roomer Tarajev

Rumori di Spogliatoio
13.04.14, 20:42
Levadia vs. Infonet 3-0
Match report by Chris Johns: http://www.rumodispo.com/match-reports/2014/4/13/matchday-7-levadia-vs-infonet-3-0

Defa
14.04.14, 10:55
Reedese 7. vooru Levadia - Infonet kokkvuõte.

https://www.youtube.com/watch?v=_JC1LHAy44k

Rumori di Spogliatoio
17.04.14, 09:18
If you have missed in 'Jalka', now available in English with additional info at the bottom.
From Pancheri to Quintieri, 10 years (with interval) of Italians in Premium Liiga - Part 1
Next week unreleased part about Quintieri.
http://www.rumodispo.com/interviews/from-pancheri-to-quintieri-part-1

Ratnikov
17.04.14, 09:54
If you have missed in 'Jalka', now available in English with additional info at the bottom.
From Pancheri to Quintieri, 10 years (with interval) of Italians in Premium Liiga - Part 1
Next week unreleased part about Quintieri.
http://www.rumodispo.com/interviews/from-pancheri-to-quintieri-part-1

Please stop spam or buy advertising place!

Sen
17.04.14, 09:55
STOP SPAMMING !!!

Rumori di Spogliatoio

Professionaal
See postitus on peidetud kuna Rumori di Spogliatoio on sinu ignoreeritavate nimekirjas.
Vaata postitust
Eemalda kasutaja ignoreeritavate nimekirjast

ek
17.04.14, 10:24
Naljakas. Ma loodan et te vähemalt öösiti magada saate.

Rein
17.04.14, 11:19
Naljakas. Ma loodan et te vähemalt öösiti magada saate.

Sinu arvates on siis tema käitumine normaalne?

Edit: ta on esimene vend kes mul ignoori läheb.

Defa
22.04.14, 13:16
Levadia käis laupäeval Jõhvis, linnastaadionit uudistamas.

https://www.youtube.com/watch?v=RzsvCZWpKZE&feature=youtu.be

tudeng
22.04.14, 15:50
Levadia käis laupäeval Jõhvis, linnastaadionit uudistamas.

Rumori ristpostitamist tõmmati koomale. Järsku leiad ka ennast edaspidi ainult Premium liiga (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?12897-Premium-liiga-2014) teemas?

Defa
22.04.14, 15:53
Rumori ristpostitamist tõmmati koomale. Järsku leiad ka ennast edaspidi ainult Premium liiga (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?12897-Premium-liiga-2014) teemas?

Kui nii väga häirib videokokkuvõte ja väravad siis võib ka nii teha. Ei näe küll et teemaväline või muus osas mittesobiv oleks, arvestadses et konkreetse klubi mängu videokokkuvõte.

tudeng
22.04.14, 16:59
Kui nii väga häirib videokokkuvõte ja väravad siis võib ka nii teha. Ei näe küll et teemaväline või muus osas mittesobiv oleks, arvestadses et konkreetse klubi mängu videokokkuvõte.

Kuna kõik Meistriliiga alafoorumi lugejad loevad nagunii kõiki teemasid, siis pole mõtet lihtsalt ühe ja sama sisuga posti kõikjale loopida. Rumori asjad olid ka ju teemakohased, aga lõpuks käis rahva närvidele ikka see, et igaltpoolt vaatas üks ja sama pilt vastu. Olgu siis kõik ühe puuga löödud.

Defa
22.04.14, 17:29
Kuna kõik Meistriliiga alafoorumi lugejad loevad nagunii kõiki teemasid, siis pole mõtet lihtsalt ühe ja sama sisuga posti kõikjale loopida. Rumori asjad olid ka ju teemakohased, aga lõpuks käis rahva närvidele ikka see, et igaltpoolt vaatas üks ja sama pilt vastu. Olgu siis kõik ühe puuga löödud.

Hhmm, saan sinu pointist aru. Ütleks et üldistad natuke ehk, on inimesi, kes toetades ühte klubi teiste klubide alamteemasid foorumis ei taha/viitsi/jõua lugeda, s..t väide et kõik loevad kõike on ülepaisutatud. Lihtsalt sidenotena.

elx
22.04.14, 21:39
Toetan ka seda mõtet, sellised videod pigem PL üldteema alla - ei viitsi teisi teemasid klõpsida, et näha vaid, et seal sama sisu. On ilmselge, et kes loeb Kalevi teemat, loeb ka üldist PL teemat. Video juurde korralik kirjeldus ka, et hiljem vajadusel otsinguga üles leiaks.

realking
24.04.14, 15:48
Ei, Levadia videod ikkagi Levadia teema alla. Miks? Sest kui keeig vaatab terve foorumi läbi, siis saab ta kõiki videosid vastavalt nende alafoorumile näha ja teised, nagu nt mina, kes vaatavad neid huvitavat teemat, näevad teemakohast videot. Lisaks võib see postitus tekitada arutelu teemakohases alafoorumis (praegune näide pole parim).

Õhtulehe jalkatoimkond
01.05.14, 16:14
Madridi Atletico eilne võit Londoni Chelsea üle mõjutas ka Tallinna Levadia euroteekonda. Võimalike vastaste arv vähenes neljalt kolmele.

http://www.ohtuleht.ee/578058/madridi-klubide-finaal-tahendab-et-levadial-on-meistrite-liigas-kolm-voimalikku-vastast

bubbles
01.05.14, 16:27
Kui näiteks Gibralatari meistritelt lutti saaks, oleks küll päris häbi. Kuid samas seal mängivad tõenäoliselt kõik koondises mängivad kutid?

tannn
01.05.14, 17:24
Samas kui edasi saaks, tähendaks see ka ju klubile rohkem raha? :)

Marts
01.05.14, 17:49
Samas kui edasi saaks, tähendaks see ka ju klubile rohkem raha? :)

Just nii!

Aga jah, San Marino Meister tundub vast kõige lebom ots olevat, samas, Armeenia kui ka Gibraltari tiitlivõitja peaksid vast enam-vähem sama tugevusega olema. Arvatavasti suht tehnilised satsid.

realking
04.05.14, 10:30
Tarmo tagasi Levadiaase! Mulle pole kunagi meeldinud Kristal ja ütleme nii, et juttude järgi ei meenutata teda ka Tartus parima sõnaga. See on nüüd küll ühe ta endise mängija jutt, aga väidetavalt süüdistab kaotustes ainult mängijaid ja kehva mängu järel tapab meeskonna liidreid. Endal süüd ei näe kunagi.

Eelmisel hooajal saadud meistritiitel kogu oma viimaste minutite väravatega polnud veenev ja täna tundub, et saab selle liigitada "õnne" kategooriasse.

Felipe
04.05.14, 10:43
Eelmise aasta tiitlis mängis üht oluliseimat osa ju ikkagi Rimo. Kui ta oleks sellel hooajal ka rivis oleks arvatavasti sama seis hetkel mis eelmisel hooajal.

realking
04.05.14, 11:00
Eelmise aasta tiitlis mängis üht oluliseimat osa ju ikkagi Rimo. Kui ta oleks sellel hooajal ka rivis oleks arvatavasti sama seis hetkel mis eelmisel hooajal.

Jah, just Rimo neid viimaste minutite väravaid lõigi. Aga meeskonna võidud ei olnud eelmine aasta veenvad ja see aasta ilma Rimota pole ka neid mitteveenvaid. Pm ei suuda Rättelit, Teeverit ja Ivanovi omav meeskond lüüa väravaid hetkel ja mina viskan selle kivi treeneri kapsaaeda.

vincent
04.05.14, 11:05
Jah, just Rimo neid viimaste minutite väravaid lõigi. Aga meeskonna võidud ei olnud eelmine aasta veenvad ja see aasta ilma Rimota pole ka neid mitteveenvaid. Pm ei suuda Rättelit, Teeverit ja Ivanovi omav meeskond lüüa väravaid hetkel ja mina viskan selle kivi treeneri kapsaaeda.

Ma eilset mängu ei näinud, küll aga kodumängu Transiga ja noh seal ma ei tea, kas Kristal peaks tulema platsile Rättelile näiteks õpetama, millal on õige hetk lüüa ja millal sööta, või siis ise värava alt palle sisse lükkama, kui mehed seda ei suuda? Võimalusi tekitati justkui piisavalt, aga kui ära ei lahendata, siis kuidas see treeneri süü on... Sellele meeskonna sisekliima osale muidugi ei hakka vastu vaidlema, sest pole juures viibinud.

dareth
04.05.14, 12:41
Ma eilset mängu ei näinud, küll aga kodumängu Transiga ja noh seal ma ei tea, kas Kristal peaks tulema platsile Rättelile näiteks õpetama, millal on õige hetk lüüa ja millal sööta, või siis ise värava alt palle sisse lükkama, kui mehed seda ei suuda? Võimalusi tekitati justkui piisavalt, aga kui ära ei lahendata, siis kuidas see treeneri süü on... Sellele meeskonna sisekliima osale muidugi ei hakka vastu vaidlema, sest pole juures viibinud.

Treeneri asi ongi leida üles psühholoogiline nõks, kuidas mängijalt väravaesine blokk maha võtta.

Nahkpea
04.05.14, 12:42
Ma olen siinkohal vincentiga nõus. Olles näinud lõviosa (ühte vist ainult pole) Levadia selle hooaja mängudest, siis ma julgeks öelda, et Kristalil on tuline õigus oma ründajate peale pahane olla. Tegelikult mängusüsteem on ju töötanud samamoodi nagu ka eelmisel aastal. Kristal armastab lihtsat ja sirgjoonelist mängu, aga kui Rättel ja co ees need pallid lihtsalt orbiidile pommitavad, siis...

Ütleme nii, et Hundi, Kruglovi ja Dmitrijevi lahkumine on jätnud Levadia meeskonda kvalitatiivselt siiski suure augu. Võib-olla just Hunt on märksõna, kelle puudumine praegu kõige valusamalt lööb. Momente ju luuakse ja kõik nagu töötab, aga ei realiseerita. Rättel peaks arvestades tema potentsiaali siin liigas end kehtestama, aga nagu on mitmed treenerid rääkinud, on ta suhteliselt tujukas mängija ja ma pole kindel, kas sealt üldse midagi erakordset tulla saab.

peters
04.05.14, 14:09
Kristal peaks siiski rohkem endasse vaatama ja mingeid vigu otsima, mitte ründajaid kiruma. Peatreener ikkagi vastutab, kui mäng ei toimi ja eks karmavõlg eelmisest aastast tahab lihtsalt tasumist. Saatuse vastu ei saa. :D

mazz
04.05.14, 15:49
Rättelist niipalju, et kui varem väljendus tema tujukus selles, et ta kadus suurtes mängudes teinekord täiesti pildilt, siis sel aastal on ta kogu aeg aktiivne ja silmapaistvalt hea võimaluste loomisel. Aga i-le täpi panemine ei õnnestu kohe kuidagi ja tundub et ta elab neid olukordi ise ka üle. See on ehk jätnud oma jälje enesekindlusele, mistõttu lähebki otsustav puude metsa.

Levadia üldiselt mängib aga minu arust isegi loovamat ja domineerivamat vutti kui eelmise hooaja alguses, kui nad suurte vastu selgelt vastumängule keskendusid. Vahe on jah selles, et eelmine aasta lõi Hunt väravaid, nüüd ei löö eriti keegi. Aga ei maksa unustada, et kvaliteedilt ei olnud nad ka mullu esimesel poolaastal teistest tiitlikonkurentidest üle, see üleolek saabus koos Kruglovi ja Dmitrijeviga, pealegi on vähemalt Kalju selleks aastaks oluliselt tugevnenud. Nii et tasavägine tabelitipp on üsna ootuspärane ja ega Levadia jaoks ei ole tabelisse vaadates ka veel midagi hullu lahti.

Nahkpea
04.05.14, 15:52
Aga ei maksa unustada, et kvaliteedilt ei olnud nad ka mullu esimesel poolaastal teistest tiitlikonkurentidest üle, see üleolek saabus koos Kruglovi ja Dmitrijeviga

Just nimelt.

Naljakas on lugeda siin realkingi postitust ja kurtmist, et eelmine hooaeg polnud võidud veenvad. Kas oleks pidanud olema? Selline väide eeldab nagu koosseisu poolest oleks Levadia olnud niivõrd teistest üle. Ei olnud. Eelmise kümnendi keskpaiga domineerivast Levadiast on praegune (ka eelmise aasta koosseis) valgusaastate kaugusel. Lihtsalt pole seda materjali.

realking
04.05.14, 18:07
Just nimelt.

Naljakas on lugeda siin realkingi postitust ja kurtmist, et eelmine hooaeg polnud võidud veenvad. Kas oleks pidanud olema? Selline väide eeldab nagu koosseisu poolest oleks Levadia olnud niivõrd teistest üle. Ei olnud. Eelmise kümnendi keskpaiga domineerivast Levadiast on praegune (ka eelmise aasta koosseis) valgusaastate kaugusel. Lihtsalt pole seda materjali.

Esiteks on sul imelik huumorisoon. Vastu küsimusele on jah, peavad olema veenvad, mitte läbi vaeva Paide vastu. Selle materjali koha pealt ütleks, et see on olemas, lihtsalt vaja kedagi kes aitab need sammud edasi teha. Kristal minu arust pole selline mees, Rüütli on aga juba tõestanud ennast, et oskab noori mängima panna (Tohlaku poolt maha kantud Vassiljev, välismaal mänguoskuse kaotanud Puri jne).

Nahkpea
04.05.14, 19:03
Rüütli on aga juba tõestanud ennast, et oskab noori mängima panna (Tohlaku poolt maha kantud Vassiljev, välismaal mänguoskuse kaotanud Puri jne).

Kus ja millal on Pohlak Vassiljevi maha kandnud? Ja mis imemängu siis Puri Rüütli käe all mängima hakkas?

Sinuga räägi, millest tahad, sulle jääb alati Pohlak ette. Vähemalt oled järjekindel.

realking
04.05.14, 21:09
Kus ja millal on Pohlak Vassiljevi maha kandnud? Ja mis imemängu siis Puri Rüütli käe all mängima hakkas?

Sinuga räägi, millest tahad, sulle jääb alati Pohlak ette. Vähemalt oled järjekindel.

Butthurt much? Pidasin silmas, et Pohlak pidas kunagi Vassiljevi perspektiivituks mängijaks ja jättis ta Florasse toomata. Puri säravaim aeg oli Levadias ja välismaale minekust alates pigem pettumus.

Felipe
04.05.14, 21:47
Butthurt much? Pidasin silmas, et Pohlak pidas kunagi Vassiljevi perspektiivituks mängijaks ja jättis ta Florasse toomata. Puri säravaim aeg oli Levadias ja välismaale minekust alates pigem pettumus.

Kuulsa Euro-Levadia kus olid Kotenko, Kink, Kruglov, Purjed, Puri, Dmitrijev, Andrejev, Vassiljev, Šišov jt, selle satsi oleks isegi Franco Pancheri pannud samamoodi mängima... Nii tugevat satsi naljalt ML lähiajal paistmas pole.

vincent
04.05.14, 21:47
Puri säravaim aeg oli Levadias ja välismaale minekust alates pigem pettumus.

Erakordselt julge oletuse teen nüüd, aga see äkki võib olla seotud ka liigade erineva taseme ja mängija enda klassiga. Äkki.

realking
05.05.14, 08:35
Erakordselt julge oletuse teen nüüd, aga see äkki võib olla seotud ka liigade erineva taseme ja mängija enda klassiga. Äkki.

Ma usun, et panid täppi, aga mina pidasin silmas esinemisi koondises. Pakkus momente rohkem kui täna.

dareth
05.05.14, 09:00
Ma usun, et panid täppi, aga mina pidasin silmas esinemisi koondises. Pakkus momente rohkem kui täna.
No kui klubi eest põllule ei saa, pole imestada, et mängukindlust napib.

realking
06.05.14, 20:31
Pardon my french, aga täispede!

Samas, kui aastaid tegelikult see kõik toimus ja vabalt, karistusteta, siis ilmselt hakkad uskuma puhtalt pääsemisse ja lähed asjaga kaasa. Mingi uuringu järgi varastaks 80% inimesi, kui nad teaks 100 % kindlalt, et vahele ei jää.

Nahkpea
06.05.14, 20:37
Mingi uuringu järgi varastaks 80% inimesi, kui nad teaks 100 % kindlalt, et vahele ei jää.

Tõenäoliselt on see protsent veelgi kõrgem. 1977. aastal kui New York vajus elektrikatkestuse tõttu pimedusse, sai ka kõige ausamatest ja korralikemast kodanikest röövlid ja vargad. Loll oli see, kes ei varastanud ja ma arvan, et neid lolle oli märksa vähem kui 20%.

realking
06.05.14, 20:50
EJL-ile pole miskit vist ette ka heita. Tavaorganisatsioonina Eesti seadusraamistikus midagi ära ei tee (a la pealkuulamised ja salvestamised, filmimised, jälitamised). Suurem seltskond on tulnud nüüd välja tänu politseile (logid netist jne). EJL ise ongi suutnud tuvastada Ossipovi, Gussevi, Liivamägi ja Karu?

Tofoa
08.05.14, 17:58
Issand halasta, milline jube eurohooaeg. Luksemburgi klubi vastu 180min kuival....

lihtsalt fcking häbiväärne. ükski vabandus pole piisav

Leitan on kõige sitem jalgpallur Eesti kõrgliigas.

:üllatus:

ericbana
08.05.14, 18:01

aasta kaevur. ettenuttes võib öelda, et ajalugu on kordumas ilmselt.

realking
08.05.14, 21:02
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2012/matches/round=2000269/match=2007113/index.html

Antud mängus põhjustas värava Janari Toometi kaetud mängija. Osalesid veel Poholhjuzin ja Taar

Tofoa
08.05.14, 21:06
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2012/matches/round=2000269/match=2007113/index.html

Antud mängus põhjustas värava Janari Toometi kaetud mängija. Osalesid veel Poholhjuzin ja Taar

Mitu võimalust Leitan löömata jättis?

realking
08.05.14, 22:29

Mitu võimalust Leitan löömata jättis?

Ei mäleta ja leitud kirjatükkidest öeldakse ainult, et Leitan ega Toomet ei suutnud loogilisi lahendusi ründes pakkuda. Morozov ja Kalimullin olevat veeretanud taga palli nii aeglaselt, et Luxemburgi mehed said alati kaitses positsioonid sisse võetud.

Vaatasin natuke Paponovi facebooki ja mõne mehe oma veel. Paponovil tundub veidi üle võlli elamine arvestades jalgpalluri palka.

-RoMaRiO-
08.05.14, 22:46
Mis annab üldse alust arvata, et antud kohtumises leidis aset tulemusega manipuleerimine?

realking
08.05.14, 23:06
Selles mõttes ei olegi tegelikult keegi rääkinud ju mänguga manipuleerimisest, vaid jutt käib kuidas saadi amatööridelt pähe, kes mängisid ja kuidas kirjeldatakse mängu kulgu :)

Rumori di Spogliatoio
11.05.14, 15:16
FC Levadia vs. Lokomotiv Jõhiv 6-0
Match report by Chris Johns: http://www.rumodispo.com/match-reports/2014/5/10/matchday-11-levadia-vs-lokomotiv-johvi-6-0

Rumori di Spogliatoio
13.05.14, 01:09
FC Infonet - Levadia 0-4
Match report: http://www.rumodispo.com/match-reports/infonet-levadia-0-4

ericbana
14.05.14, 11:02
Kellelgi Rätteli vigastuse kohta on täpsemaid andmeid. Nägin teda täna PERH-is ja no see vaevaline liikumine kahel kargul oli minu kui Rätteli talendi austaja jaoks üsna murettekitav. Selle seisu pealt oleks Gibraltari vastu debüüdi tegemine küll korralik ime. Kuradi kahju, kui teist hooaega järjest kevadel saadud loll vigastus terve hooaja ära rikuks. Koondises olnuks samuti hea koht tõestamiseks.

optiums
14.05.14, 13:28
Paraku ei vääriks ta hetkeseisuga üldsegi koondisekutset.

Silver
14.05.14, 14:54
Enne vääriks hetkeseisuga kohta Albert Prosa või Rauno Alliku. :)

realking
14.05.14, 15:15
Kehv huumor. Statistika järgi ütlete seda?

dareth
14.05.14, 17:19

Rättel on sel hooajal väravaid löönud vaid TKalevile (2) ja Tammekale (2).

Silver
15.05.14, 10:41

Mis temas siis nii head on? Minu tagasihoidlik arvamus on, et tänavuse hooaja põhjal Rätteli tase A-koondisesse ei küündi. Kus kohas Sa huumorit nägid? Need mängud, mida mina olen teda näinud koduses liigas on mees põlenud korraliku leegiga - Dareth ütles hästi ära. Prosa mängijana mind samuti ei sümpatiseeri, aga vähemalt on ta väga mitmeid tähtsaid väravaid see hooaeg koduliigas löönud. Alliku on pigem selline so-so mees, kes võib veel areneda.

Sisimas ootasin, et ka Teever tuleb ning lammutab veel ja tõestab, et parim-enne pole möödas. Kokkuvõttes on esinenud ikkagi väga kahvatult. Ivanov tuli eelmine mäng, tõmbas kübara ära ja jättis väga sümpaatse mulje. Miks ta nii vähe mänguaega viimasel ajal üldse sai - vigastus? Tema tase on koduliiga jaoks ikka väga OK.

GoldenEagle
17.05.14, 23:53
Kellelgi Rätteli vigastuse kohta on täpsemaid andmeid. Nägin teda täna PERH-is ja no see vaevaline liikumine kahel kargul oli minu kui Rätteli talendi austaja jaoks üsna murettekitav. Selle seisu pealt oleks Gibraltari vastu debüüdi tegemine küll korralik ime. Kuradi kahju, kui teist hooaega järjest kevadel saadud loll vigastus terve hooaja ära rikuks. Koondises olnuks samuti hea koht tõestamiseks.

Põlvesidemed, mis oppi nõuavad; juttu oli ca pooleaastasest pausist, ÕL-i andmetel.

Õhtulehe jalkatoimkond
19.05.14, 16:04
Tallinna Levadia keskkaitsja Aleksei Jahhimovitši võistluskeeluga päädinud kihlveopettuste juhtumit käsitlevas kohtutoimikus nimetatud Levadia kaitsjad ei kuulu lähiajal kogunevate Eesti noortekoondiste nimekirja.

http://www.ohtuleht.ee/580308/kihlveopettuste-kohtutoimikus-nimetatud-levadia-kaitsjad-on-eesti-noortekoondistest-valja-arvatud

urmar
19.05.14, 21:53
Tallinna Levadia keskkaitsja Aleksei Jahhimovitši võistluskeeluga päädinud kihlveopettuste juhtumit käsitlevas kohtutoimikus nimetatud Levadia kaitsjad ei kuulu lähiajal kogunevate Eesti noortekoondiste nimekirja.

http://www.ohtuleht.ee/580308/kihlveopettuste-kohtutoimikus-nimetatud-levadia-kaitsjad-on-eesti-noortekoondistest-valja-arvatud

Andke ühtlasi Otile edasi, kui tema juhuslikult see toimkond ei ole, et Kaldoja ei kuulu enam Levadiasse, EJLi koduka vea parandasin ise ära. :)

Rumori di Spogliatoio
22.05.14, 09:33
Interview with Omar El Hussieny
His career in Egypt, how he acclimatized to Estonian football, his life in Estonia, his opinion about local football and media. We also talked about the derby with Kalju tomorrow and his position on the field.
http://www.rumodispo.com/interviews/omar-el-hussieny

Marts
25.05.14, 19:40
Interview with Omar El Hussieny
His career in Egypt, how he acclimatized to Estonian football, his life in Estonia, his opinion about local football and media. We also talked about the derby with Kalju tomorrow and his position on the field.
http://www.rumodispo.com/interviews/omar-el-hussieny

:silm4:

Marts
20.06.14, 18:02
http://www.soccernet.ee/kruglov-liitus-taas-levadiaga

Kruglov siis tagasi Levadiasse, mis kindlasti tõstmas nende konkurentsivõimet arvestades nii tiitliheitlust kui ka euromänge. Ka koondise jaoks peaks see hea uudis pikemas perspektiivis olema. Iseasi muidugi millises mänguvormis pallur hetkel üldse on. Keegi tolle keskkaitsja taseme kohta, keda uudises mainitakse, oskab midagi öelda?

Felipe
21.06.14, 17:57
Respekt Subbotinile, et Sääritsa vene keelse jutu katkestas ning eesti keeles intervjuu ära tegi !

Meintz
21.06.14, 21:35
http://www.soccernet.ee/kruglov-liitus-taas-levadiaga

Kruglov siis tagasi Levadiasse, mis kindlasti tõstmas nende konkurentsivõimet arvestades nii tiitliheitlust kui ka euromänge. Ka koondise jaoks peaks see hea uudis pikemas perspektiivis olema. Iseasi muidugi millises mänguvormis pallur hetkel üldse on. Keegi tolle keskkaitsja taseme kohta, keda uudises mainitakse, oskab midagi öelda?
Kruglovi vigastuspaus pidi kestma ju ca septembrini-oktoobrini? Oleks super muidugi koondise seisukohast, kui osutus info ekslikuks

Ratnikov
21.06.14, 23:03
Kruglov naaseb platsile augustis. Allikas: FC Levadia

ericbana
23.06.14, 13:19
Levadial joppas korralikult San Marino meister SP La Fiorota vastaseks. Kindlasti parem vastane kui Gibraltari või Armeenia meistrid. Teises ringis Praha Sparta.

Mõnuagent 007
23.06.14, 13:21
Kas lôpuks vôib nàha Eesti klubi vôitu??

ericbana
23.06.14, 13:25
Kas lôpuks vôib nàha Eesti klubi vôitu??

Tasub ehk isegi võidule panustada, eksole. Või...

Mõnuagent 007
23.06.14, 13:26
Tasub ehk isegi võidule panustada, eksole. Või...

No mine seda eesti jalksi tea...

chac
23.06.14, 15:15
noh, ehk ikka päikeselisem kui põhjanaabrite eelmine eurohooaeg :D

Kasper
28.06.14, 18:20
Voltškov regati Tipurici tulekuga Jõhvisse.

http://www.soccernet.ee/levadia-kaitsja-liitus-johviga

Juanito
29.06.14, 01:49
Voltškov regati Tipurici tulekuga Jõhvisse.

http://www.soccernet.ee/levadia-kaitsja-liitus-johviga

Laenulepingu alusel või lõpetati leping?

sosku
29.06.14, 08:13
Erilist vahet ju pole? Kristal ei arvesta enam ammu temaga. Ilmselt tiksub Jõhvist hooaja lõpuni ning siis on adjöö Eestimaa.

Ratnikov
29.06.14, 11:44
Laenulepingu alusel. Küsimus on muus hoopis - kes Voltškovile hakkab nüüd palka maksma. Kas Levadia või Jõhvi.... Jõhvi puhul ma natuke kahtlen, et raha leidub.........

taimomees
29.06.14, 12:18
Laenulepingu alusel. Küsimus on muus hoopis - kes Voltškovile hakkab nüüd palka maksta. Kas Levadia või Jõhvi.... Jõhvi puhul ma natuke kahtlen, et raha leidub.........

Jõhvi Lokomotivi pidi majandama ju mingi rikas ärimees.

Ratnikov
29.06.14, 12:22
Jõhvi Lokomotivi pidi majandama ju mingi rikas ärimees.

:D:D:D

see väide vastab väga osaliselt tõele....

Ricky
30.06.14, 20:31
ei tea, kas teisipäevast mängu San Marinost kuskil üle ka kantakse?

kodukaitsja
01.07.14, 11:10
mängu võib siit näha (pole 100% kindel): http://www.smtvsanmarino.sm/programmi/web-tv

Myrgel
01.07.14, 23:09
Leva mängib Fiorita vastu isegi Eesti klubi kohta kohutavat jalgpalli.. Puuted, kokkumäng, platsinägemine ja tahe on 0. Täpselt selline tunne nagu mehed oleks viimased 24h bussis veetnud ja magamata otse mängule tulnud. Ainukene positiivne asi on fännid kes kohale sõitsid ja statal häälekalt kaasa elavad!

lenc
01.07.14, 23:18
92:57 (+3) löödi ära.

ericbana
01.07.14, 23:18
Nullimäng. Ülikõva ju!

Silver
01.07.14, 23:22
Tammele respekt, et ära lõi! Hea meel tema üle kohe. Muidu mäng oli täiesti tuim ja mõttetu. Lausa jube oli vaadata. Peale väravat ei viitsinud teised isegi Tamme õnnitlema minna.. millest selline tuimus - kuumus? Tegemist oli siiski levadikute jaoks ju aasta sündmusega. CL ja välismäng - väike vaheldus Narva sõidule, peaks nagu motti rohkem ja veel olema.. :)

Myrgel
01.07.14, 23:27
Tammele respekt, et ära lõi! Hea meel tema üle kohe. Muidu mäng oli täiesti tuim ja mõttetu. Lausa jube oli vaadata. Peale väravat ei viitsinud teised isegi Tamme õnnitlema minna.. millest selline tuimus - kuumus? Tegemist oli siiski levadikute jaoks ju aasta sündmusega. CL ja välismäng - väike vaheldus Narva sõidule, peaks nagu motti rohkem ja veel olema.. :)
Duubeldan!

žurnalist
01.07.14, 23:42
Loogika ütleks, et San Marino klubi tase peaks ikka hulgi meie klubide tasemest alla jääma. 0:1 võit viimase minuti väravast on üsna hädine. Eks näha ole, mis kodus tehakse. Kuid eks järgmises voorus võib sellise mängu pealt ikka päris kurba sauna ennustada.

Rumori di Spogliatoio
01.07.14, 23:42
Värava video kes näinud pole: http://www.rumodispo.com/european-luggage/fiorita-levadia-0-1

lorenzo
08.07.14, 18:31
tänast mängu ei näidata kusagil?

kotkas0
08.07.14, 19:01
delfi tv

Tofoa
08.07.14, 21:17
Hea töö, Levadia! Skoor võinuks (loe: pidanuks) vabalt olla muidugi kahekohaline.

oku
09.07.14, 08:13
Hea töö, Levadia! Skoor võinuks (loe: pidanuks) vabalt olla muidugi kahekohaline.

Sorri, ma ei oska ise eriti otsida, äkki mõni statistikakunn aitab - palju Šmiškol nüüd selja taga nulli on olnud ja palju on minna mingisuguse maailmarekordini?

Kusagilt saksa foorumist leidsin kolm aastat vana postituse (aga ei suuda tuvastada, kas see käib koduse liiga või millegi muu kohta):

1. Geraldo Pereira de Matos CR Vasco da Gama Rio de Filho »Mazarópi« Janeiro Brasil 18.05.1977-07.09.1978 1.816

2. Thabet El-Batal National SC Cairo Egypt 07.04.1975-29.12.1976 1.442

3. Dany Verlinden Club Brugge KV België 03.03.1990-26.09.1990 1.390

4. José María Buljubasich CD Universidad Católica Santiago Argentina 26.06.2005-30.10.2005 1.352

5. Thabet El-Batal National SC Cairo Egypt 03.03.1978-16.02.1979 1.325

6. Edwin van der Sar Manchester United FC Nederland 08.11.2008-04.03.2009 1.311

7. Essam El-Hadari National SC Cairo Egypt 28.02.2006-21.08.2006 1.288

8. Sameer Saeed Al-Arabi Club Kuwait-City Kuwait 01.11.1987-23.11.1989 1.283

9. Abel Resino Gómez Club Atlético de Madrid España 25.11.1990-17.03.1991 1.275

10. Adel Nefzi Club Africain Tunis Tunisie 28.10.2007-20.04.2008 1.270

11. Gaëtan Huard FC Girondins de Bordeaux France 03.12.1992-10.04.1993 1.266

12. Armelino Donizete Quagliano »Zetti«SE Palmeiras São Paulo Brasil 05.04.1987-24.05.1987 1.242

13. Marios Praxitelous Omonia Nicosia Cyprus 25.10.1981-13.02.1982 1.221

14. Stoyan Yordanov CSKA Sofia Bulgaria 06.09.1970-30.05.1971 1.202

15. Vítor Manuel Martins Baía FC do Porto Portugal 15.09.1991-05.01.1992 1.191

16. Dimitar Ivankov Levski Sofia Bulgaria 09.05.1998-15.08.1999 1.190

17. Boubaker Zitouni Club Africain Tunis Tunisie 26.05.1995-17.02.1996 1.181

18. Ibrahim Mujkić FK Budućnost Banovići Bosne Hercegovine 20.11.1999-16.05.2000 1.156

19. Robert Clark Aberdeen FC Scotland 24.10.1970-16.01.1971 1.155

20. Denis Romanenco Zimbru Chisinau Moldova 18.09.1998-13.07.1999 1.154

vincent
09.07.14, 08:56
Sorri, ma ei oska ise eriti otsida, äkki mõni statistikakunn aitab - palju Šmiškol nüüd selja taga nulli on olnud ja palju on minna mingisuguse maailmarekordini?

Koduliigas 1166 ja kokku peaks olema 1556 (kaks euromängu, karika poolfinaal koos lisaajaga ja finaal).

See tabel on minu arust liiga kohta, vähemalt kuuendal kohal oleva van der Sari numbrid küll.

Teise kohani jõudmiseks vaja vastu pidada "ainult" mängud Transiga, Jõhviga ja esimene poolaeg Infoneti vastu, siis oleks täpselt ühe minutiga El-Batalist ees. Tehtav, ütleks!

Felipe
09.07.14, 20:39
Kui Leva nüüd Spartale kaotab kas siis ootab neid ees Europa League nagu Kaljul eelmine aasta?

ericbana
09.07.14, 20:42
Kui Leva nüüd Spartale kaotab kas siis ootab neid ees Europa League nagu Kaljul eelmine aasta?

Ei. Kalju alustas eelmine aasta teisest ringist. Spartat peaks võitma ja siis võiks kaotada, et Euroopa Liigasse saada.

Ratnikov
09.07.14, 21:06
Ei. Kalju alustas eelmine aasta teisest ringist. Spartat peaks võitma ja siis võiks kaotada, et Euroopa Liigasse saada.

Ootab ees Premium Liiga. Info on 146% kindel

ericbana
12.07.14, 22:09
Keegi teab, mis Levadia fännide ja turvameeste vahel toimus vaheajal? Pikalt jaurasid seal omavahel. Kaugelt vaadates põhjustest väga aru ei saanud.

e: sain teada, asi siis nende kasutatud sümboolikas

Rumori di Spogliatoio
12.07.14, 23:49
e: sain teada, asi siis nende kasutatud sümboolikas

Ma nägin ka keegi kes tegi nazi tervitus kaamerale Levadia fännide alast...aga muidugi see peaks olema mingi soome või ingerimaa tervitus.

vincent
13.07.14, 00:19
Rääkides kuskile millegi teatamisest, siis vaatasin kokkuvõtet ja eks täitsa ausalt öeldes on kerge paranoia ka kallal, aga see, mismoodi mängis Vitali Andrejev mitmes väravaolukorras... see peab olema kas maailma üks halvemaid kaitsetöid või siis noh, jah, teadagi, eksole. Tõendite puudumisel... jne.

Rumori di Spogliatoio
13.07.14, 00:22
http://www.wiesenthal.com/site/pp.asp?c=lsKWLbPJLnF&b=6212365
Teatasid juba ?

Kui teile normaalne käitumine, siis hästi.
Humorikas võid maha jätma nii kui nii.

Rumori di Spogliatoio
13.07.14, 00:25
Rääkides kuskile millegi teatamisest, siis vaatasin kokkuvõtet ja eks täitsa ausalt öeldes on kerge paranoia ka kallal, aga see, mismoodi mängis Vitali Andrejev mitmes väravaolukorras... see peab olema kas maailma üks halvemaid kaitsetöid või siis noh, jah, teadagi, eksole. Tõendite puudumisel... jne.

Tuleb kasulik aasta tsitaat:

“No ütleme nii, et Soccerneti foorumis võib igaüks kirjutada, mis ta tahab, anonüümselt, et mingeid tõendeid ju ei ole.”
Sander Karu

realking
14.07.14, 14:47
Rumori on juba nagu täisväärtuslik kaasarääkija, mitte nagu bot linkidega :)
Aga selle natsivärgiga üle ei pingutaks väga. Eriti Levadia venelastest fännidega seoses:
http://en.wikipedia.org/wiki/Bellamy_salute
http://en.wikipedia.org/wiki/Pledge_of_Allegiance

Õhtulehe jalkatoimkond
15.07.14, 11:59
Valitseva Eesti jalgpallimeistri Tallinna Levadia väravavõrk sahises viimati 5. aprillil ehk 18 täispikka mängu ja 86 minutit tagasi, kui Tallinna Flora ründaja Rauno Alliku liigamängus Roman Smiško üle mängis. Teisisõnu on Levadia värav püsinud puutumata pea 29 tundi. Muljetavaldav.

http://www.ohtuleht.ee/587533/levadia-eesmark-prahas-imeline-nulliseeria-peab-jatkuma

kesa
15.07.14, 22:02
Huvitav, Tonybet on särkidel kinni kleebitud.
Kas Levadial nii palju pappi pole, et särkidele mängijate nimed trükkida?

Jeti88
15.07.14, 22:08
Huvitav, Tonybet on särkidel kinni kleebitud.

Soccerneti livest:

Kasper Elissaar: Tšehhis ei lubata panustamissaite reklaamida sellisel kujul.

ericbana
15.07.14, 22:10

Pigem see valge vorm mingi suvaline varu versioon, mis siis ära retsiti selle reklaami pärast. Liigas mängivad nad ikka rohelises või mustas.

Ratnikov
15.07.14, 22:11
Kui särkidest üldse rääkida, siis meil kord aastas ostavad uued särgid sisse vaid Flora, Nõmme ja Paide vist....
Trans mängis enne seda hooaega 4 aastat ühes ja samas vormis, Sillamäel ka see Uhlsport juba higist kollane...... Ei investeerita meil särkidesse :)

Shparkz
15.07.14, 22:18
Kui särkidest üldse rääkida, siis meil kord aastas ostavad uued särgid sisse vaid Flora, Nõmme ja Paide vist....
Trans mängis enne seda hooaega 4 aastat ühes ja samas vormis, Sillamäel ka see Uhlsport juba higist kollane...... Ei investeerita meil särkidesse :)

T.Kalevil on ka vähemalt viimased 3 aastat kevadeks ikka uued vormid ostetud. 2011 vahetati lausa poole hooaja pealt valge Nike vorm musta-kuldse juubelivormi vastu(mis on päris ilus särk)! :D

Edit: midagi teemakohast ka. Mõlema värava puhul on vastaste kapten ikka häbiväärselt üksi jäetud värava ette. Vaat et algajalik eksimus.

2mSööt3mMööda
15.07.14, 23:06
No ikka täielikke kloune mindi sinna mängima nagu näha. Ise veel panustasin alla 3.5 värava peale, jeejee kinovennad!

Nahkpea
15.07.14, 23:36
Levadia kaitse on ikka päris õudus kuubis. Nii kehva Artjuninit pole mu silmad vist kunagi näinud.

Rumori di Spogliatoio
15.07.14, 23:39
Mitu rekordit täna õhtul:

- kõige halvim kaotus Levadiale Euroopas (endine oli 0-5 Galatasaray vastu)
- kõige teine halvim kaotus Eesti klubile sai duubel pärast Santos (ja 8-0 oli lahedal)
- Lafata lõi 5 UCL värava sama mängul nagu Messi ja Mikholap. Kui Tipuric oma värava loetakse tema, siis oleks oma rekord aga UEFA.com annab Tipuricile (see tasub ootama protokolli sest palli oli väravasse suunatud Lafatast)

krissucool
16.07.14, 00:10

Tänase mängu lõikes võib öelda, et täpselt sama jutt, ainult et vaheta nimi Artjuniniga ära.

Ratnikov
16.07.14, 00:17
Siis pigem 3.tulemus - läbi aegade kõige kõige oli 1994-95 Maribor 10-0 Norma....

Ratnikov
16.07.14, 00:20
Kui aga tõtt rääkida siis väga õpetlik on see kaotus olnud - vähemalt nüüd kohe näha milliste jalkaaspektide kallal tuleb kõigil meeskondadel tööd teha et mängida nagu võrdne võrdsega kui vastaseks loositakse mingi hea klubi..... Seega pole midagi ekstrat juhtunud - natuke skoor jah üle määra suur, ent mäng on mäng..... Aga Kalju ja Silla ära vägistamisi ma küll vaadata ei soovi :) kuid mu armastus Eesti liiga vastu on jääv ja usun helgemasse tulevikku

Kasper
16.07.14, 00:46
Levadia mängib ka liigas ilma nimedeta ju.

Pigem see valge vorm mingi suvaline varu versioon, mis siis ära retsiti selle reklaami pärast. Liigas mängivad nad ikka rohelises või mustas.
Euroopas on klubidel teistsugused vormid, sest euromängudes tohib särgil olla vaid üks sponsor kõhul. Eesti klubide meistriliigas kantavad särgid üldiselt on aga rohkem reklaame täis.

Martin
16.07.14, 09:01
Mängu parim osa oli, et Praha fännide chantid sarnanesid Kalju omadele. Nii jäi asjast eriti futu mulje.

Silver
16.07.14, 10:48
Artjunini mäng oli kohutav. Paranoia on õigustatav.

realking
16.07.14, 14:30
Ei usu, et ta sellisel momendil julgeks mängu ära kanda, kui endal ripub pea kohal kirves.

Mister
16.07.14, 14:33
Poleks elusees nii suurt altminekut oodanud..

Felipe
16.07.14, 16:24
Vaatasin mängu highlightid ära ja tulin kirjutama seda mida teised on kirjutanud, kurat see oli ju Artjunini täielik sooloõhtu :D

Mis see koefitsent Sparta enam kui viie väravalisele võidule võis olla, või seitsme väravalise.

Jaan95
16.07.14, 17:20
Kas tulu ikka garanteerib edasise muretu elu?

realking
16.07.14, 21:02
Ei tea. Ma ütleks, et kõik olid passiivsed ja hädised. Ei tooks kedagi välja.

ericbana
21.07.14, 21:05
Sparta mängijatel on igatahes lõbus ja poseerivad hotellis koos kajakaga. Teemasse siis ka. Šmiškol sellest võõrsilmängu vastu posti lendamisest kuuldavasti ikkagi midagi peapõrutuse laadset ning homme teda igatahes väljakul ei näe.
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10564999_10152603722362068_8393600554772889892_n.j pg
https://pbs.twimg.com/media/BtFfYN_CQAAmgZT.jpg:large

Rumori di Spogliatoio
22.07.14, 13:55
Serie A kogenud kohtunik täna õhtul Levadiale. Tema jaoks peaks olema kerge mäng.
http://www.rumodispo.com/european-luggage/damato-levadia-sparta

Rumori di Spogliatoio
22.07.14, 20:11
Lippude rääkimist, UEFA kohustas Levadia fännid see czari lipu kes tavaliselt näitavad mängul, ära võtma. Tegelt oli steward see kes võttis ära sest fännid ei reagerinud staadioni hääle pakkumisele et isegi ära võtma.
See on UEFA reeglite järgi.
Minu oma kommentaar: nagu ütlesin Flora fännide kurikuulsuse lipu kohta, jalgpallistaadion ei peaks näitama poliitilised lippud või midagi sama sugune. Kui UEFA kohustab, ja EJL on UEFA osa, siis ma ei näe miks samad lipud näitatakse kodumängudes. Ainult põhjus, keegi ei viitsi või ei taha sellega tegelema.

Tom K
22.07.14, 21:05
http://jalgpall.ee/premium/layout-team.php?id=11

Aleksandr Dmitrijev tagasi Levadia ridadesse registreeritud või oligi juba enne seal?

Ratnikov
22.07.14, 22:13
võib-olla sama situatsioon nagu Krugloviga, ent arvan, et kui Sa reedel Leva-Infoneti mängule tuled, siis võid täitsa vabalt Indrek Petersoo käest uurida. Indrek alati on valmis Sulle Sind huvitavatele küsimustele vastama!

Rumori di Spogliatoio
23.07.14, 00:14
http://jalgpall.ee/premium/layout-team.php?id=11

Aleksandr Dmitrijev tagasi Levadia ridadesse registreeritud või oligi juba enne seal?

Ei olnud. Hooaja alguses polnud üldse, ma mäletan päris kindlasti. Kontrollisin Levadia rida mõned päevad tagasi aga polnud veel.

urmar
23.07.14, 01:10
Ei olnud. Hooaja alguses polnud üldse, ma mäletan päris kindlasti. Kontrollisin Levadia rida mõned päevad tagasi aga polnud veel.

ta tekkis reedel esialgu duubli nimekirja.

Rumori di Spogliatoio
23.07.14, 01:53
ta tekkis reedel esialgu duubli nimekirja.

Ok! Aitäh!

ballack
23.07.14, 16:09
Lippude rääkimist, UEFA kohustas Levadia fännid see czari lipu kes tavaliselt näitavad mängul, ära võtma. Tegelt oli steward see kes võttis ära sest fännid ei reagerinud staadioni hääle pakkumisele et isegi ära võtma.
See on UEFA reeglite järgi.
Minu oma kommentaar: nagu ütlesin Flora fännide kurikuulsuse lipu kohta, jalgpallistaadion ei peaks näitama poliitilised lippud või midagi sama sugune. Kui UEFA kohustab, ja EJL on UEFA osa, siis ma ei näe miks samad lipud näitatakse kodumängudes. Ainult põhjus, keegi ei viitsi või ei taha sellega tegelema.

Flora kurikuulus" lipp - hahahahahahahahaha. Keegi ei tee poliitikat staadionil. Kui meie või Levadia fännid poliitikat teeksime staadionil siis oleks lipud ja plagud hoopis teistsugused. Meie kasutame seda "kurikuulsat" lippu edasi ja Levadia fännid kasutavad tsaarilippu edasi ja sina ei ole mitte keegi kes meid käskima/keelama hakkab.

Rumori di Spogliatoio
23.07.14, 17:41
Flora kurikuulus" lipp - hahahahahahahahaha. Keegi ei tee poliitikat staadionil. Kui meie või Levadia fännid poliitikat teeksime staadionil siis oleks lipud ja plagud hoopis teistsugused. Meie kasutame seda "kurikuulsat" lippu edasi ja Levadia fännid kasutavad tsaarilippu edasi ja sina ei ole mitte keegi kes meid käskima/keelama hakkab.

Oi laps sai solvunud et ma ei luba lippu kasutama, kui nunnu :)
Ära muretse pisikene, emme tuleb ja laseb sind lippu lehvitama kui kaua tahad.
Kuni UEFA pahad poisid tulevad tagasi Flora euromängule (kui...) ja võtavad selle ära. Aga samal ajal miks minna Europa mängule mängima kui nad ei luba lipu lehvitama? Olge järjekindlad, ärge Europasse mängima minna: on kõik poliitik korrektsus, ei sobi teile ;)

Rumori di Spogliatoio
23.07.14, 17:43
Naljakas ka see, et lipud on vastupidised tähendused, aga ta tahab mõlemad staadionil...liiga naljakas.

Jaan95
23.07.14, 20:22
Kelle jaoks naljakas, kelle jaoks normaalne. UEFA jaoks on edasine tee vaikselt istuv pealtvaataja, kellel on lubatud vast viis korda mängu jooksul plaksutada.

Rumori di Spogliatoio
23.07.14, 20:42
Kelle jaoks naljakas, kelle jaoks normaalne. UEFA jaoks on edasine tee vaikselt istuv pealtvaataja, kellel on lubatud vast viis korda mängu jooksul plaksutada.

See on liialdus. Aga nagu ütlesin, kui UEFA teile ei meeldi, siis ärge Europasse mängima minge, lihtsalt. Tuleb boycotterima tõsiselt, mitte osaliselt.

ballack
24.07.14, 00:38
Kuule Rumori kui järgmine kord apteeki oma tablettidele järgi lähed siis ma võin sind aidata tõlkimisel (apteegis). Ma saan aru, et müüjad ei saa aru mida sa küsid ja sul nüüd rohud võtmata.

Mõnuagent 007
24.07.14, 10:26
Kuule Rumori kui järgmine kord apteeki oma tablettidele järgi lähed siis ma võin sind aidata tõlkimisel (apteegis). Ma saan aru, et müüjad ei saa aru mida sa küsid ja sul nüüd rohud võtmata.
ballack, mis rohtusid sa ise võtma hakkasid, et foorumis enam fullcapslock purskeid tükk aega näha pole olnud?

ballack
24.07.14, 23:53
ballack, mis rohtusid sa ise võtma hakkasid, et foorumis enam fullcapslock purskeid tükk aega näha pole olnud?

Laiskus, puhas laiskus...lausa paar klahvivajutust rohkem vaja teha ju :)

Nahkpea
28.07.14, 15:50
Nonii, Kulinitš ka Levadial läinud. Petersoo ja Kristali jutust saab aru, et eelkõige ei olda temaga mänguliselt rahul, kihlveokahtlus vaid andis lepingu lõpetamiseks lisatõuke? Või mingid klubisisesed distsiplinaarporbleemid?

peters
28.07.14, 16:19
Nonii, Kulinitš ka Levadial läinud. Petersoo ja Kristali jutust saab aru, et eelkõige ei olda temaga mänguliselt rahul, kihlveokahtlus vaid andis lepingu lõpetamiseks lisatõuke? Või mingid klubisisesed distsiplinaarporbleemid?

uusi jugosid on nii palju, et Kuli jäi liigseks

Ratnikov
28.07.14, 16:27

Asi pole nii lihtne nagu väidavad ametlikud allikad.........

Silver
28.07.14, 17:28
Räägi asjast siis, mis punktitad! :)

Ratnikov
28.07.14, 17:46
Räägi asjast siis, mis punktitad! :)

Selleks, et midagi rääkida, tuleb veenduda et edastatud hadith on sahiih ehk õige...

Selleks, et ühe hadithi saaks õigeks kuulutada, peavad täidetud olema viis tingimust:

1. iga edastajateketi liige peab olema täiesti usaldusväärne;

2. iga edastajateketi liige peab olema täiesti usaldusväärne ka oma võimes jutustust säilitada – tal peab olema kas hea mälu või peab olema teada, et ta on kõik oma teadmised kohe need omandades üles kirjutanud, tema käsikirjad peavad olema hästi säilinud ja muutmata;

3. edastajatekett peab olema ühendatud ehk katkematu, st kedagi ei tohi vahelt puudu olla;

4. ei hadithis ega selle edastajateketis ei tohi olla varjatud vigu, näiteks: isegi kui kaks edastajateketi järjestikust isikut olid samaaegsed ja elanud samas piirkonnas, peab olema ajalooliselt tõestatud, et nad on kohtunud ja üks on olnud teise õpilane;

5. hadith ei tohi sisaldada ebaregulaarsusi, ehk seal ei tohi olla midagi, mis käiks vastu mõnele teisele kindlamale hadithile.

Kuna hetkel on vaid 1 osapoolega räägitud ja 2 osapoole arvamusest meid teavitati ametlike kanalite kaudu, siis mingi info avaldamine läheb juba sinna kus asub eesti ekspromt ja muu kuulujuttudega tegelev ajakirjandus ja meedia mitte reporteerimine :) ilma minuta on ajakirjanike palju - olen kõigest reporter

LeeMarx
28.07.14, 18:00
Selleks, et midagi rääkida, tuleb veenduda et edastatud hadith on sahiih ehk õige...

Selleks, et ühe hadithi saaks õigeks kuulutada, peavad täidetud olema viis tingimust:

1. iga edastajateketi liige peab olema täiesti usaldusväärne;

2. iga edastajateketi liige peab olema täiesti usaldusväärne ka oma võimes jutustust säilitada – tal peab olema kas hea mälu või peab olema teada, et ta on kõik oma teadmised kohe need omandades üles kirjutanud, tema käsikirjad peavad olema hästi säilinud ja muutmata;

3. edastajatekett peab olema ühendatud ehk katkematu, st kedagi ei tohi vahelt puudu olla;

4. ei hadithis ega selle edastajateketis ei tohi olla varjatud vigu, näiteks: isegi kui kaks edastajateketi järjestikust isikut olid samaaegsed ja elanud samas piirkonnas, peab olema ajalooliselt tõestatud, et nad on kohtunud ja üks on olnud teise õpilane;

5. hadith ei tohi sisaldada ebaregulaarsusi, ehk seal ei tohi olla midagi, mis käiks vastu mõnele teisele kindlamale hadithile.

Kuna hetkel on vaid 1 osapoolega räägitud ja 2 osapoole arvamusest meid teavitati ametlike kanalite kaudu, siis mingi info avaldamine läheb juba sinna kus asub eesti ekspromt ja muu ajakirjandus mitte reporteerimine :) ilma minuta on ajakirjanike palju - olen kõigest reporter

Uued poisid Levas on moslemid ja Aleksandrile see ei meeldinud, seda tahad öelda vä?

Ratnikov
28.07.14, 18:07
Tahan öelda, et ei sooviks näha et rahvas hakkaks inimest zb rediseks tembeldada. Nagu öeldakse tõendid stuudiosse :) Seega spekuleerimist ei sooviks näha ka, et kes kui palju mis põhjustel jne :)

LeeMarx
28.07.14, 18:19
Tahan öelda, et ei sooviks näha et rahvas hakkaks inimest zb rediseks tembeldada. Nagu öeldakse tõendid stuudiosse :) Seega spekuleerimist ei sooviks näha ka, et kes kui palju mis põhjustel jne :)

Ümbernurga vihjeid loopides seda küll ei saavuta. Tuleks otse välja rääkida nii nagu asjad on :)

Felipe
28.07.14, 22:45
Kes teab see teab teema jälle.

Ratnikov
29.07.14, 00:03
Kes teab see teab teema jälle.

Ei ole päris nii.... Lihtsalt mina olen veits nendest kuulujuttudest, sellest kollasest kastmest veits väsinud... Hästi palju vastukaja tekitas EE materjal, kuid sisuliselt oli see üsna tühi ja minu arvates mitte midagi ütlev.... Meile lubatud TOP-10, seda jaanipäevaks, ent käes on juulikuu lõpp ja tähtajad nihutatud septembrisse, seda põhjusel, et prokuratuur või mingi muu uurimisorgan pole veel avalikustamiseks valmis vms, et töö käib..... Me juba jõudsime tembeldada mingite skype vestluste alusel 2 inimest, kas on siis ka kolmanda nn ohvri verd vaja? Milleks? Kui on tõendeid, siis on tõendeid ja nõuame kõigile siis kõige karmimat karistust.... 19.augustil kohus kuulutab otsuse Gruznovi ja Tarassenkovi asjas välja....

Mul endal on küsimusi, mis ilmselt jäävad vastusteta ning mul on väga kibe..... Seepärast ma lihtsalt naudin jalgpalli ja soovitan kõigile unustada need ManU'd ja muud Barca'd ära - kuni meie mängijate vastutus on hetkel väga väike - ehk no krt 70 inimest kohal - keegi ei näe ju midagi - siis publiku numbri kasvuga on lootust, et asi läheb nii nagu peab minema ning meie kallid profid ei müü kasutatud 10a bemmari hinnaga mänge.....

Tulge staadionile! Seal on tõesti põnev!

realking
29.07.14, 08:48
Aga äkki see kollane kaste meelitabki staadionile? Getter Jaani on minu arust päris kollane (ilma rassismita) ja Tema meelitas mingi aasta ju rekordi kohale? Ehk peksku keelt nii palju kui torust tuleb. Oma viga, et seostada saab. Tuleviku Artjunin annab ehk teada kui tuleviku Jahhimovits pakub mängu ära anda.

Ratnikov
29.07.14, 12:37
Kollane kaste = mingid mõttetud artiklid, mis on loodud vaid klikkide pärast.... Getter Jaani pigem oli meelelahutja - lihtsalt pop laulja :)

vincent
29.07.14, 13:25
Jah, muidugi võib kohtutoimikutes äärmiselt küsitavas kontekstis sisalduvaid nimesid tembeldada ka "kollaseks kastmeks". Samuti nimetada samade toimikute põhjal kirjutatud või nendele viitavaid artikleid sisutühjadeks ja mittemidagiütlevateks. Misasi on täpsemalt viimases Delfi artiklis mõttetu? See, et Kulinitš minema saadetakse? See, et temaga seoses olid kahtlused? Viimane variant ei ole ju õhust võetud ja ajakirjaniku töö ongi see välja kirjutada. Samas kuni pole ametlikku süüdistust, saabki seda teha ainult sellisel kujul, nagu praegu on tehtud. Teema on piisavalt tõsine, et mitte hakata ajama mingit udu klikikogumisest. Ebameeldivatel teemadel kirjutamine ei ole kollane kaste ega klikkide korjamine.

Ja kui on omalt poolt olemas mingi selge selgitus, miks mehed omavahel niisugust juttu ajasid, siis paluks see ka välja käia, mitte rääkida siin lollusi spekuleerimisest ja "mingitest skype vestlustest" ja kellegi alusetult süüdi tembeldamisest. See, et uurimine võtab aega, on meie riigis paraku täiesti tavapärane ega tähenda, et tõendeid lõppkokkuvõttes poleks või need vett ei peaks. Ühtepidi ei taha spekuleerimist ja tõendamata väiteid, aga teistpidi tahaks näha võimalikult kiiret otsust - no kumb variant on siis?

Tofoa
30.07.14, 09:00
Ebameeldivatel teemadel kirjutamine ei ole kollane kaste ega klikkide korjamine.

Noh, ma nüüd ei tea. Õhtulehel on tihtipeale kaanelugudeks pealkirjad stiilis "Hirmus värk! Ema ootas tütart õhtul koju, aga ta ei tulnudki enne hommikut" või "Õudus! Ta piinles 3 päeva ilma internetita keldris!"

Muidu olen aga su kirjutatuga nõus.

vincent
30.07.14, 12:01
Noh, ma nüüd ei tea. Õhtulehel on tihtipeale kaanelugudeks pealkirjad stiilis "Hirmus värk! Ema ootas tütart õhtul koju, aga ta ei tulnudki enne hommikut" või "Õudus! Ta piinles 3 päeva ilma internetita keldris!"

Muidu olen aga su kirjutatuga nõus.

Jah, ses suhtes muidugi, et ta võib olla klikkide kogumine. Oleks pidanud lisama, et negatiivne ei ole ilmtingimata kohe klikikogumine või kollane vaht, oleks täpsem olnud. See üks lehelugu ja viimane delfi uudis ei lähe minu arust päris kindlasti kummagi alla, sest nagu öeldud, spordi kontekstis on teema piisavalt tõsine ja oluline.

Mõnuagent 007
30.07.14, 13:11
Kas keegi tõesti arvab, et mingi Eesti meistriliiga lugu meelitab klikke? Täiesti ausalt öeldes, siis Eesti jalkalood on loetavuse tabelis alati kusagil tagaotsas. Olgu seal siis ükskõik millest juttu.

optiums
30.07.14, 17:30
Ju siis pole head lood ka, kui keegi lugeda ei viitsi. Samas päevalehe digivärk on üldse jama lugeda, ei meeldi mulle.

Mõnuagent 007
30.07.14, 18:56
Ju siis pole head lood ka, kui keegi lugeda ei viitsi. Samas päevalehe digivärk on üldse jama lugeda, ei meeldi mulle.

Vaadates tavapärast klikistatistikat, siis olulisem on teemavalik. Näiteks eelmisel aastal oli Ekspressi kõige loetum lugu mingi ilgemalt sitalt kirjutatud lugu litsilöövast Jõgeva pereemast. Lugu oli kohutav, aga inimesed lugesid, sest selline sotsporno läheb inimestele peale.

Ratnikov
30.07.14, 21:20
Väga vabandan OT eest, aga ma eesti ajakirjandust v.a. soccernet.ee ja 2-3 maakonnalehte ei loe - ei hilisõhtust ei postuumset ega vaevalehte..... Ei viitsi seda kollast massi alla neelata. Igatsen väga normaalset ajalehte - no näiteks Helsingin Sanomat või omal ajal meeldis mulle väga Venemaa ajaleht või Peterburi sõnumid (elasin omal ajal Piiteris jah)..... hetkel teatud põhjustel vene ajakirjandust ei loe :)

meil jah kuidagi rohkem huvi pakuvad teemad nagu lesbi kägistas 20 taksojuhti rasedusbandaažiga .....

ericbana
28.08.14, 18:48
Noh, uuriv ajakirjandus, mis värk Ivanoviga oli?

-RoMaRiO-
28.08.14, 19:00
Noh, uuriv ajakirjandus, mis värk Ivanoviga oli?

Ma eeldasin, et sügisel kuuleme ikka, et Levadial ei ole pretentsioone Ivanovile. Eks kibekiirelt üritatakse neist mängijatest lahti saada, kelle nimed avalikustatakse sügisel. Levadia suhtumist antud loosse näitab muidugi asjaolu, et kes vähegi siinse vutiga kursis on, teadis, et Ivanov kahtlane mängija on.

ericbana
28.08.14, 19:25
Üldiselt tuleb öelda, et Levadia tiitlilootused vähenesid ikka tunduvalt selle uudise valguses. Ei usu, et Teever ründeliini tassida suudab üksi.

bubbles
28.08.14, 19:47
Ma eeldasin, et sügisel kuuleme ikka, et Levadial ei ole pretentsioone Ivanovile. Eks kibekiirelt üritatakse neist mängijatest lahti saada, kelle nimed avalikustatakse sügisel. Levadia suhtumist antud loosse näitab muidugi asjaolu, et kes vähegi siinse vutiga kursis on, teadis, et Ivanov kahtlane mängija on. Sel juhul peaks mõned mängjad veel kaduma Levadiast, kui plats "kahtlastest" mängjatest puhtaks saada tahetakse. Samas eks väheke on aega kah veel.

realking
28.08.14, 21:46
Keegi juba läks ju. Kulinits vist?

nurmalna
29.08.14, 08:58
Kas selline tegevus maailmajalgpallis ka tavaline, et leping lõpetatakse meeskonna tippmängijaga ja klubi seda kommenteerima pole nõus. Eriti veel olukorras, kus on alust kahtlusteks ja siis hakatakse ükshaaval mingeid kommentaare ikka meediasse pilduma. Tundub kuidagi jabur.

chac
29.08.14, 09:12
Kas selline tegevus maailmajalgpallis ka tavaline, et leping lõpetatakse meeskonna tippmängijaga ja klubi seda kommenteerima pole nõus. Eriti veel olukorras, kus on alust kahtlusteks ja siis hakatakse ükshaaval mingeid kommentaare ikka meediasse pilduma. Tundub kuidagi jabur.
igatsed higi, verd ja pisaraid? :D

peters
29.08.14, 23:46
Kui lähtuda Ivanovi sõnadest, siis tundub, et Levadia rahaline olukord on nii vilets, et kaks kuud enne hooaja lõppu otsustati vähendada parima väravaküti palka. :D Viimasel ajal lõi Ivanov ikka otsustavaid väravaid, kuigi suvine hoog on tal kadunud.

fcfloraforever
30.08.14, 00:01
Kui lähtuda Ivanovi sõnadest, siis tundub, et Levadia rahaline olukord on nii vilets, et kaks kuud enne hooaja lõppu otsustati vähendada parima väravaküti palka. :D Viimasel ajal lõi Ivanov ikka otsustavaid väravaid, kuigi suvine hoog on tal kadunud.

Mina ei usu näiteks, et siin raha mängus on.

Nahkpea
30.08.14, 00:08
Mina ei usu näiteks, et siin raha mängus on.

Kummaline on see lugu küll.

Ivanov räägib, et klubi polnud tema panusega rahul, samas Kristal räägib, et raske on mitte rahul mehega olla, liiga parim väravakütt ja nii. Mis see klubi siis eeldas? Et on selleks ajahetkeks juba 30 ära löönud? Ja kas Ivanov on seal meeskonnas siis kõige kõrgema palgaga, et just temalt kärpida taheti? Või siis teistel kärbiti juba ja nemad lõid kõik alandlikult kulpi?

fcfloraforever
30.08.14, 00:12
Kummaline on see lugu küll.

Ivanov räägib, et klubi polnud tema panusega rahul, samas Kristal räägib, et raske on mitte rahul mehega olla, liiga parim väravakütt ja nii. Mis see klubi siis eeldas? Et on selleks ajahetkeks juba 30 ära löönud? Ja kas Ivanov on seal meeskonnas siis kõige kõrgema palgaga, et just temalt kärpida taheti? Või siis teistel kärbiti juba ja nemad lõid kõik alandlikult kulpi?
Just. Eks november teeb meid kõiki targemaks aga ilmselt miskit üllatavat minu jaoks ei tule.

PraS
02.09.14, 23:15
Hea töö Levadia !!!!

fcfloraforever
02.09.14, 23:21
Hahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahah ahahahhaahhahahahahahahahahahahahahahahaahhahahaha hhahahahahahahahahhahahhahhahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahhahaahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah!

elx
02.09.14, 23:39
Urmar on mingeid asju seletanud, see võib mingi uus mängija lihtsalt olla kelle nime veel süsteemis õigesti pole?

ericbana
02.09.14, 23:42
Milles küsimus üldse?

fcfloraforever
02.09.14, 23:43
Urmar on mingeid asju seletanud, see võib mingi uus mängija lihtsalt olla kelle nime veel süsteemis õigesti pole?

Vend on lihtsalt regatud nii Leva U17 kui LevaIII aga LevaIII poleks ta tohtind regatud olla kui tahta teda Leva esinduse eest kasutada. Nii sain mina asjast aru.
Zelinski võib hakata võileibu Castovannile vorpima:)

elx
02.09.14, 23:47
Vend on lihtsalt regatud nii Leva U17 kui LevaIII aga LevaIII poleks ta tohtind regatud olla kui tahta teda Leva esinduse eest kasutada. Nii sain mina asjast aru.
Zelinski võib hakata võileibu Castovannile vorpima:)
Ok, kui te teate kes see konkreetne vend oli, siis küll. Ma vaatasin lihtsalt protokolli ja selliseid registreerimata mängijaid on varemgi sisse sattunud..

Ericabana, ma ka alguses aru ei saanud aga Levadial oli täna karikamäng ning kui lähed vaatad selle mängu protokolli jalgpall.ee lehel, siis seal on Levadia eest platsil käinud keegi "registreerimata mängija 1".

urmar
02.09.14, 23:54

Tegemist on Levadia III võistkonna mängijaga, kes ei tohi tegelikult esinduse eest mängida.

ericbana
02.09.14, 23:59
Tegemist on Levadia III võiskonna mängijaga, kes ei tohi tegelikult esinduse eest mängida.

Et ühesõnaga ongi ametlikult perses Levadial?

urmar
03.09.14, 00:09

Kellele ma üldse selgitasin? Ma ise ei mäletagi. :D

elx
03.09.14, 00:19
Kellele ma üldse selgitasin? Ma ise ei mäletagi. :D
Ei mäleta, see oli ammu.. ehk isegi eelmisel hooajal. Ja ehk polnud see sina vaid keegi muu aga samas.. kes siis veel?

urmar
03.09.14, 00:24
Ei mäleta, see oli ammu.. ehk isegi eelmisel hooajal. Ja ehk polnud see sina vaid keegi muu aga samas.. kes siis veel?

Võimalik, ma mõtlesin, et ma täna selgitasin.

Memento
03.09.14, 00:30
Koos Uibolehe kommentaariga: http://soccernet.ee/levadia-astus-ambrisse

Nahkpea
03.09.14, 01:05
Täiesti arusaamatu, kuidas saavad sellised asjad üldse juhtuda. Kui mõni eelmise aasta kandmata karistus on kahe silma vahele jäänud, siis saab veel inimlikult aru, aga selline asi - seda tuleb vist pehmelt öeldes rumaluseks tituleerida.

ericbana
03.09.14, 01:11
Täiesti arusaamatu, kuidas saavad sellised asjad üldse juhtuda. Kui mõni eelmise aasta kandmata karistus on kahe silma vahele jäänud, siis saab veel inimlikult aru, aga selline asi - seda tuleb vist pehmelt öeldes rumaluseks tituleerida.

No tõesti. Sul on mängul paar tüüpi, kellega teoreetiliselt mingi juhendi jama võib olla üldsd, aga sa ei suuda seda üle kontrollida?!? Kes Levadias üldse tegeleb selliste küsimustega?

Tofoa
03.09.14, 01:17
Kui mõni eelmise aasta kandmata karistus on kahe silma vahele jäänud, siis saab veel inimlikult aru, aga selline asi - seda tuleb vist pehmelt öeldes rumaluseks tituleerida.

Mina ei mõistaks isegi sellist asja inimlikult. See nimekiri mängijatest, kellel on karistus kandmata, on küllaltki lühike, ning see saadetakse meeskondadele hooaja alguses. Äärmiselt lihtne ühe minutiga nimekiri üle lasta ning veenduda, et kõik oleks korras.

Jaan95
03.09.14, 08:20
Tuleb välja, et ei suudeta mängijate nimekirjagi hallata. Rääkimatta karistustest.

PraS
03.09.14, 08:26
Äkki timmitakse u17 levadia järelkasvu meeskonnaks ja kõik on chill :D

Jaan95
03.09.14, 08:31
See ei loe. Mees oleks pidanud olema Levadia nimekirjas. Karikamängudes ei tohi duublid ka põhikoosseisu mängijaid kasutada ja vastupidi. Kui pole nimekirjas, siis jokk.

pallimees
03.09.14, 08:47
Samas
10.1 Võistkondadesse, kes osalevad käimasolevatel meistrivõistlustel, mängijate
ülesandmist ei toimu. Võistlustel tohib võistkonna eest mängida mängija, kellel
on õigus mängida sama võistkonna eest meistrivõistlustel, k.a põhi-, duubel- ja
järelkasvuvõistkonna mängija.

Vainumäe on järelkasvu meeskonna mängija ja nagu tohiks mängida.

Nahkpea
03.09.14, 09:04
Vainumäe on järelkasvu meeskonna mängija ja nagu tohiks mängida.

Ei tohiks, sest ta on registreeritud Levadia III, kus olevad mängijad ei saa osaleda meistrivõistlustel esindusmeeskonna eest.

PraS
03.09.14, 09:06
Jaan, tohib ikka. Oluline on, et ta pole mänginud juba kas duubli või põhivõistkonna eest.

pallimees
03.09.14, 09:11
Ei tohiks, sest ta on registreeritud Levadia III, kus olevad mängijad ei saa osaleda meistrivõistlustel esindusmeeskonna eest.

Jah ta on registreeritud nii Levadia III kui ka U17 meeskonda. Kumb neist on ülemuslik. Karika juhendis sellist punkti ei ole, aga meistrivõistluste omas on
14.11 Juhul kui noormängija on üles antud täiskasvanute võistkonda, ei saa teda enam
kasutada järelkasvuvõistkonna mängijana mõnes muus täiskasvanute võistkonnas.

Nii, et ootame, mida EJL otsustab. See et ta praegu protokollis "ülesandmata mängijana" on kirjas ei loe midagi. Ennegi sellist asja olnud ja hiljem korda läinud.

Kuna ei Levadia III ega ka Levadia II ei osale karikavõistlustel, siis siin see duublite piirang ei kehti. Pean silmas seda, et kui ta on juba ühe meeskonna eest mänginud, siis ei saa ta teise eest mämngida.

PraS
03.09.14, 09:18
Kordan veelkord, et kui levadia esindusmeeskond on märkinud järelkasvumeeskonnaks levadia u17 satsii, kus ka Vainumäe kirjas, on tulemus legalne( levadia kolme kuulumine pole probleemiks enam, reglement ei keela mõlemasse kuuluda) .

pallimees
03.09.14, 09:26
Kuna ma ei vaadanud eelmisi lehti, siis kordasin paljusid asju, aga üldiselt arvan ma ka, et tulemus on või saab olema legaalne. Just selle U17 kuulumise pärast.

Nahkpea
03.09.14, 09:36
Jah ta on registreeritud nii Levadia III kui ka U17 meeskonda. Kumb neist on ülemuslik. Karika juhendis sellist punkti ei ole, aga meistrivõistluste omas on
14.11 Juhul kui noormängija on üles antud täiskasvanute võistkonda, ei saa teda enam
kasutada järelkasvuvõistkonna mängijana mõnes muus täiskasvanute võistkonnas.

Mina saan sellest punktist aru nii, et kui järelkasvumeeskonnamängija on registreeritud juba Levadia III ehk täiskasvanute võistkonda, siis teda ei saa teised (Levadia II ja Levadia esindusmeeskond) kasutada kui järelkasvuvõistkonna mängijat.

Ehk et kui ta ei saa meistrivõistlustel osaleda Levadia esindumeeskonna eest, siis ei saa reglemendi järgi teha seda ta ka karikavõistlustel.

pallimees
03.09.14, 09:39
See on meistrivõistluste punkt, karikavõistluste juhendis seda ei ole. Samuti ei osale Levadia II ja Levadia III üldse karikavõistlustel. Nii, et siit võib neid seaduse auke leida küll.

Nahkpea
03.09.14, 09:42
See on meistrivõistluste punkt, karikavõistluste juhendis seda ei ole. Samuti ei osale Levadia II ja Levadia III üldse karikavõistlustel. Nii, et siit võib neid seaduse auke leida küll.

On täitsa olemas ja selle tõid sa ka ise välja: Võistlustel tohib võistkonna eest mängida mängija, kellel
on õigus mängida sama võistkonna eest meistrivõistlustel, k.a põhi-, duubel- ja
järelkasvuvõistkonna mängija.

pallimees
03.09.14, 09:53
Kuna ma räägin siin vahepeal isenedale vastu, siis näitab see seda, et ega ma sellest juhendist päris hästi aru ei saa ja jätan selle otsuse EJL otsustada :). Kuna asi on kuum, siis see otsus tuleb loodetavasti tänase päeva jooksul ja lõpetab spekulatsioonid.

Rein
03.09.14, 11:47
EESTI JALGPALLI LIIT
PRESSITEADE 03.09.2014

Evald Tipneri karikavõistluste eilses 1/16-finaalmängu kohtumises Tallinna FC Levadia - Saue JK Laagri osales Levadia koosseisus ülesandmata mängija Magnar Vainumäe.

Mängutulemus tühistati ja kohtumise tulemuseks jääb -:0 Saue JK Laagri kasuks. 1/8-finaalis kohtub Saue JK Laagri võõrsil Tallinna FC Floraga.

EJLi pressiteenistus
www.jalgpall.ee (http://www.jalgpall.ee/)

optiums
03.09.14, 12:05
Levadia sai siis kolmandaks tippklubiks, kes ämbrisse astus. Floral oli superkarikal registreerimata mees varus, pääsesid puhtalt vaid trahviga, Kaljul ja Levadial õnnestus tühistamiseni küündida. :D

Jaan95
03.09.14, 12:13
Evald Tipneri karikavõistluste eilses 1/16-finaalmängu kohtumises Tallinna FC Levadia - Saue JK Laagri osales Levadia koosseisus ülesandmata mängija Magnar Vainumäe.

Mängutulemus tühistati ja kohtumise tulemuseks jääb -:0 Saue JK Laagri kasuks. 1/8-finaalis kohtub Saue JK Laagri võõrsil Tallinna FC Floraga.

See on Jalkaliidu Karikavõistluste lehelt.

optiums
03.09.14, 12:22
Tuleb välja, et ei suudeta mängijate nimekirjagi hallata. Rääkimatta karistustest.

Pool auru läheb igasuguste mängude kommenteerimisele Viasatis, aega oma klubi taustatööks napib.

Jaan95
03.09.14, 12:29
Võib mängida duubelvõistkonna liige, kuid mitte duubli duublist.

keemiainsener
03.09.14, 12:40
Levadia sai siis kolmandaks tippklubiks, kes ämbrisse astus. Floral oli superkarikal registreerimata mees varus, pääsesid puhtalt vaid trahviga, Kaljul ja Levadial õnnestus tühistamiseni küündida. :D

Ja kui sihuke pull juhtub Sillamäe/Transi/Jõhviga, siis oli kui palju sappi ida poole pritsitakse. Aga näe, kolm Tallinna tippklubi teevad sel hooajal ikka silmad ette.

-RoMaRiO-
03.09.14, 16:37
Kuigi ühelt poolt mul hea meel Levadia ebaõnnestumise üle, siis taaskordselt ikka parajalt masendav lugu. Eestis puuduvad professionaalsed jalgpalliklubid.

powerplay
10.09.14, 15:27
Isegi Poola meister eksis Meistrite liigas.
Kõik eksivad, see inimlik. Ega Barcelonas ka supermanid ei tööta.

powerplay
17.09.14, 11:46
Kas Sillamäe vastu mängis A.Dmitrjev keskkaitses või ?

xrip55
18.10.14, 17:57
http://www.upload.ee/image/4313938/champ.jpg

Shparkz
18.10.14, 19:09
Kas nägin õigesti, et proovisite miskit lippu mängu ajal põlema panna?
100 meetri kauguselt päris täpselt ei saanud aru nagu.

Cerny Petr
18.10.14, 19:09
http://www.upload.ee/image/4313938/champ.jpg

Kus teie imperka on?

rallikas
18.10.14, 19:10
Kas nägin õigesti, et proovisite miskit lippu mängu ajal põlema panna?
100 meetri kauguselt päris täpselt ei saanud aru nagu.

Põletati nii homolippu kui ka Flora lippu

kesa
18.10.14, 19:45
Põletati nii homolippu kui ka Flora lippu

Flora, ei tea kust kusagilt kaaperdatud lipp oli tagurpidi, põletati "kooseluseaduse" lippu, viimasele ka Flora sektorist aplaus.
Toss oli võimas, tegelikult, mis siin salata, väike aga tegus slaavi stiilis ultragrupp, väärite meistritiitlit.

Rumori di Spogliatoio
18.10.14, 21:40
Levadia tark fänn kes poletas lippuv (http://www.rumodispo.com/picture-of-the-day/levadia-fan-flag) ja viskas suitsupomm platsile sai vaba sõit koju Politsei'ga! 5+
http://www.rumodispo.com/picture-of-the-day/police-levadia-fan

Pildid Gertrud Alatare kaudu: http://www.rumodispo.com/news/ugly-side-of-derby

Rumori di Spogliatoio
19.10.14, 00:07
Oli iroolinine muidu...

Õhtulehe jalkatoimkond
20.10.14, 10:34
Tallinna Levadia alistas laupäeval 2:1 Tallinna Flora ning tagas sisuliselt Eesti meistritiitli, sest allesjäänud kolmest mängust vajatakse nelja punkti, mis on hõlbus ülesanne. Levadia kaitseb meistritiitlit tänu meeskonna tabavaimale komplekteeritusele.

http://www.ohtuleht.ee/600008/fc-levadia-edu-saladus-tasakaal-kogemuste-ja-nooruslikkuse-vahel

Rumori di Spogliatoio
20.10.14, 11:56
Küsime ennast 'kes on Eesti kõige suurim jalgpalliklubi' (spordi tulemuste vaatenurgalt) ja vastus loed siin: http://www.rumodispo.com/news/levadia-vs-flora-greatest-estonian-club

Õhtulehe jalkatoimkond
08.11.14, 12:37
FC Levadia sai huligaanitsenud fännide tõttu suure rahatrahvi

http://www.ohtuleht.ee/603040/fc-levadia-sai-huligaanitsenud-fannide-tottu-suure-rahatrahvi

Stok
08.11.14, 12:40
Nüüd pean küll püro toetuseks sõna võtma. Kui levadikud isegi tiitlivõidu puhul ei tohi tossu teha, millal siis veel? Tõenäoliselt siiski teevad ja saavad uue trahvi kaela, kellele seda vaja on?

bubbles
08.11.14, 12:45
Olen tuline püro toetaja, aga seda ma ei toeta kui seda väljakule loobitakse.

Stok
08.11.14, 12:45
Keegi ei toeta väljakule loopimist, aga karistus võinuks kehtima hakata homsest.

bubbles
08.11.14, 13:38
Levadial on praegu ikka väga kõva koosseis. Iseasi paljud neist järgmiseks hooajaks Levadiasse jäävad? Kruglov, Subottin ja Antonov?

Iceman
08.11.14, 13:43
Subbotin pidi päris kindlasti kuhugi ära minema. Midagi konkreetset olevat olnud aga ei avalikusta veel.

bubbles
08.11.14, 13:44
Unutasin veel mainida Artur Pikka.

Rumori di Spogliatoio
08.11.14, 14:31
Tähistame värske Eesti meistrid meie eri artikkel siin (http://www.rumodispo.com/news/levadia-2014-estonian-champions)!

xrip55
08.11.14, 15:12
Kruglov on ikka ulme vana!!!
9. tiitel olemas ja sillamäe hõbedal. Pole ühtegi halba sõna öelda.
Pikk, Antonov, Subbotin, Kruglov. Väike hirm on kui ära lähevad. Vast Rättel on järgmine aasta terve ja saab Subbotinit asendada. Raudsepp on näidanud viisakat mängu. Peaks vist Pikk'a ära katma. Kruglovita oleme saanud iga hooaja algus hakkama. Ei tohiks ka äkki nii suur probleem olla. Samas muidugi kes teab kas ilma temata see tiitel tulnud oleks. Eks paistab mis tuleb.

Marek_T
08.11.14, 15:18
Õnnitlused konkurentidele. Teie klubi (kui esindusmeeskonna mängijate kooslus) vääris tiitlit, midagi ei ole öelda. Jõudu!

Felipe
08.11.14, 15:48
Kruglov on ikka ulme vana!!!
9. tiitel olemas ja sillamäe hõbedal. Pole ühtegi halba sõna öelda.
Pikk, Antonov, Subbotin, Kruglov. Väike hirm on kui ära lähevad. Vast Rättel on järgmine aasta terve ja saab Subbotinit asendada. Raudsepp on näidanud viisakat mängu. Peaks vist Pikk'a ära katma. Kruglovita oleme saanud iga hooaja algus hakkama. Ei tohiks ka äkki nii suur probleem olla. Samas muidugi kes teab kas ilma temata see tiitel tulnud oleks. Eks paistab mis tuleb.

Õnnitlused Levadiale.

Ei usu, et Pikk ja Antonov ära lähevad. Kui Antonov läheb siis suvel.

E: Pakun et Subbotin läheb Poola.

Felipe
08.11.14, 20:31
Aleksandr Dmitrijev lõi viimati Meistriliigas värava 2005 aasta 25 septembril Florale. Peale seda pole ta 86 mängus Meistriliigas väravat löönud.

billy t
08.11.14, 21:42
Peale seda pole ta 86 mängus Meistriliigas väravat löönud.
ehk 30 aastat.. nagu ütles Marko :õnnelik:
ilusilus!

kesa
09.11.14, 07:27
Väärisite tiitlit.

http://s13.postimg.org/rrzaz1oav/Levadia_tifo.jpg (http://postimg.org/image/s4qp586kj/full/)

Jaan95
09.11.14, 09:27
Enne uue koosseisu ennustamist tuleks ära oodata kokkuleppemängijate nimekiri.

Stok
09.11.14, 10:21
Hea töö, hea tulemus. Pange samamoodi edasi!

Saarlane
09.11.14, 16:25
Olen tuline püro toetaja, aga seda ma ei toeta kui seda väljakule loobitakse.

Olen tuline heade laulude/hüüete ja tifode toetaja. Kui seda ei suudeta (aga Transi vastu lehvitati üht suurt plagu), siis kehv püro, mis ainult suu ja silmad tossu täis ajab, ei tekita kuidagi lahedat jalkaemotsiooni. Kui Levadia fännid on debiilikud, siis debiilikuid tuleb karistada.

Veel õnnitlen Levadiat tiitlivõidu puhul ja tervitan veel Mairet, Airet ja Kairet.

PraS
09.11.14, 17:00
Enne uue koosseisu ennustamist tuleks ära oodata kokkuleppemängijate nimekiri.

Kuuldavasti oli nv-l selliseid kahtlaseid mänge täitsa mitu.

Rumori di Spogliatoio
09.11.14, 18:42
Huvitav kuidas pürotöö saab nii palju ruum meedias ja vikerkaari lippu põletamine (ehk intolerants) mitte. Provintsialism.

Ratnikov
09.11.14, 22:03
21 05/11/2014 SK FC Levadia Klubi DK 1,000 €
21 05/11/2014 SK FC Levadia Klubi DK mitte väljastada püroluba kuni 01.06.2015

Felipe
10.11.14, 15:24
Ei usu, et Pikk ja Antonov ära lähevad. Kui Antonov läheb siis suvel.

Paistab et isegi suvel siis mitte, ei tea küll kedagi kes tema eest raha oleks nõus välja käima, tema tasemega poisse tuhandeid ja tasuta. http://soccernet.ee/antonov-solmis-levadiaga-uue-lepingu

powerplay
10.11.14, 21:01
Paistab et isegi suvel siis mitte, ei tea küll kedagi kes tema eest raha oleks nõus välja käima, tema tasemega poisse tuhandeid ja tasuta. http://soccernet.ee/antonov-solmis-levadiaga-uue-lepingu

Tundub, et Levadia käis rahapaki välja, et hoida oma keskväljameest klubis või siis polnud Antonovil välismaal midagi kindlat.

TDI
10.11.14, 23:32
https://www.youtube.com/watch?v=gQ8iieFII64

Rumori di Spogliatoio
11.11.14, 12:16
Kuhu Igor Subbotin võib siirduda pärast koondise mängud? Rumori andmetel Saksamaale, aga agent pole nõus. (http://www.rumodispo.com/transfersnews/subbotin-trials)

Rumori di Spogliatoio
17.11.14, 14:48
Kuhu Igor Subbotin võib siirduda pärast koondise mängud? Rumori andmetel Saksamaale, aga agent pole nõus. (http://www.rumodispo.com/transfersnews/subbotin-trials)

On kinnitatud et Saksa klubil oli huvi Subbotini vastu, aga miks sinna Igor ei sõita testimisel, seletab Regensburgi spordijuht, Christian Keller. (http://www.rumodispo.com/transfersnews/subbotin-regensburg)

Silver
17.11.14, 16:42
Moneymaker! :D

Kasper
17.11.14, 17:48
Moneymaker! :D
Aus oleks ka siia Pohlaku kommentaar panna: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/raige-suudistus-saksamaalt-aivar-pohlaku-sekkumine-nurjas-levadia-jalgpalluri-ulemineku.d?id=70172335

Nahkpea
17.11.14, 18:19
Nojah, tunduski kogu see jutt natuke imelik olema.

Kasper
17.11.14, 18:22
Keller ja Pohlak ei olnud enne tänast õhtut varem rääkinud omavahel. Keller ei öelnud selliseid sõnu ka lehele. Seega väljamõeldis saksa väljaande poolt ning sakslaste klubi esitab homme ametliku teate.
http://www.soccernet.ee/valejutt-keller-polegi-pohlakuga-raakinud

peters
17.11.14, 18:27
Äkki on siin tegemist hoopis nendega, kelle jaoks Subbotin hea kasulik mängija on, ehk siis Levadia pool. Üleminek nurjata annab neile ju lootust, et Levadias jätkab.

Nahkpea
17.11.14, 18:28
Vähemalt on hapukurgihooaeg kohe täies hoos. :p

realking
18.11.14, 14:09
Ei leidnud Jahn Regensburgi lehelt ühtegi teadaannet. Kas keegi on juba leidnud? :)

jkj
19.11.14, 00:42
Selline mõte tekkis selle Subbotini värgiga, äkki keegi tahab tema agendile ära teha, et kaoks usaldusväärsus ja Subbotin kirjutaks uue agendiga lepingu alla

Myrgel
19.11.14, 01:06
DELFI artikkel (http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/pohlaku-subbotini-skandaali-jatk-saksamaa-klubijuht-saatis-pohlakule-kirja.d?id=70182431)

"Umbes kaks nädalat enne katseaega teatas Subbotini ja Levadiaga kontakti loomist vahendanud koostööpartner meile, et teiste osapoolte, Levadia ja Eesti Jalgpalli Liidu vahel oli huvide konflikt, mille väidetavalt põhjustas meie testikutse. Lisaks teatas meie koostööpartner, et Subbotini võimalikust üleminekust püüavad kasu lõigata erinevad huvigrupid. Taolise informatsiooni tõttu eemaldusime otsekohe Subbotiniga lepingu sõlmimisest, sest taoline äri tundus olevat ebausaldusväärne."

Mingit selgust küll ei tulnud klubi ametlikust vastusest. Pigem läks veel segasemaks! Mis huvitekonflikt saab olla EJL-il ja Levadial Subbotini testima mineku juures? Kui vahendaja valetab, siis miks pakkuda mängijat ja pärast hakata mingeid lugusid välja mõtlema? Kas vahendaja üritas agendist mööda minna ja too pani veto peale ning pärast üritas vahendaja vassimisega kliendi silmis mainet hoida? Miks räägivad agent ja Saksa klubi erinevat juttu?

Kus iganes see tõde pole, fakt on see, et Subbotini väljamaale saamise lootusele mõjus see umbes sama hästi kui tema mängupilt Jordaania vastu..

Meintz
19.11.14, 15:01
Mingit selgust küll ei tulnud klubi ametlikust vastusest. Pigem läks veel segasemaks! Mis huvitekonflikt saab olla EJL-il ja Levadial Subbotini testima mineku juures?
Pakuks välja, et Pohlak, Pehrsson, Kivisild ja co tahtsid Subbotinit koondisse, kuid sellele ajale langes ainus võimalik testimisperiood seal Saksamaa klubis?

E: Okei, lugesin nüüd rumori privaatteemat ja tundub, et see on juba hommikust saati kõigile obivous värk

Rumori di Spogliatoio
19.11.14, 16:10
Kuna kõik oli koristatud, tuleb mainida ikka artikel siin kus leiatakse Kellerilt kirja Pohlakule: http://www.rumodispo.com/transfersnews/keller-blizz-pohlak

levtal
27.11.14, 13:41
Levadia - Meistrite Liiga 2015
http://www.footballseeding.com/european-cups/champions-league-seeding-15-16/

Rumori di Spogliatoio
11.12.14, 11:59
Palju õnne värskele isale! (https://www.facebook.com/rumodispo/photos/a.409087129235347.1073741828.409047552572638/563460047131387/?type=1&permPage=1)

Rumori di Spogliatoio
19.12.14, 12:36
Keegi lubas Blizz'i sõna tuua, aga oli lihtsalt tühi lubadus...
Siin leiate mis Blizz ajakirjanik kirjutas meile 'Subbotin Affair'i kohta. (http://www.rumodispo.com/transfersnews/subbotin-affair-blizz-reply)

powerplay
23.12.14, 13:13
Levadial uus väravavaht ?! Mõistaks seda otsust vaid siis, kui Šmisko enam meeskonnas ei oleks või viskas Pikkeril pingil istumine üle?