PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43

Shparkz
19.04.15, 18:48
Duublis mahub algrivistusse! :D

PraS
19.04.15, 20:42
Kaimar Saag ei mahu isegi põhimeeskonna koosseisu?

Eile mängis ju.
Üldiselt loodan,et ta naaseks Viljandisse, kuid tema füüsilisi võimeid arvestades siis võiks Kristal tast kaitsva pooliku teha. Ilmselgelt on see positsioon Leval kõikide hädade põhjuseks.

Õhtulehe jalkatoimkond
20.04.15, 09:59
Tänases Õhtulehes Ott Järvela pikem arutelu FC Levadia probleemide põhjuste üle.

http://www.ohtuleht.ee/673952/levadia-probleemid-pole-kristali-suu-vaid-suure-verevahetuse-loogiline-tagajarg

optiums
20.04.15, 11:23
Tänases Õhtulehes Ott Järvela pikem arutelu FC Levadia probleemide põhjuste üle.

http://www.ohtuleht.ee/673952/levadia-probleemid-pole-kristali-suu-vaid-suure-verevahetuse-loogiline-tagajarg

ÕL asus Kristalit kaitsma. :)

Kui peatreener vastutab komplekteerimise eest, siis on ikkagi tema süüdi, kui puussse pannakse, mitte pole süüdi klubis puuduv spordidirektor. See, et oma klubi kasvandikke kaitses isegi ei proovita, näitab, et klubi noortetöö ei vasta siiski paljukiidetud tasemele.

Erinevalt Florast, kel oli koosseis tõesti paigas, komplekteeris Kalju samuti terve talve, Purje ja Lindpere saabusid suht hilja näiteks.

Eelistada Saagi näiteks Saartsile oli kelle süü. Muidugi pole Saartski eriti hea (veel), aga ta võib siiski areneda. Saag aga on taandarenenud juba mitmeid aastaid.

Antonov on üldsegi natukene ülekiidetud koondisevend.

Õhtulehe enda praak on see, et Kalju ei mängi avaringis enam Sillamäega.

Kasper
24.04.15, 18:29
Levadiasse võib lähiajal selline vend testimisele saabuda (http://soccernet.ee/levadia-huvitub-vastaseid-alandanud-rundajast):

https://www.youtube.com/watch?v=qU2gETYuCKw

Saarlane
24.04.15, 21:36
Keskkaitsesse ründaja jala pealt peaga palle minema taguma?

elx
24.04.15, 23:41
Ei tea kas sellise triki eest kollase ka sai?

HABE
25.04.15, 19:07
Ennustamine on tänamatu töö: Kui kauaks Kristalil sedasi peatreeneri tööd on?
Sa oled peatreener, sina vastutad!

Rumori di Spogliatoio
25.04.15, 19:38
Ennustamine on tänamatu töö: Kui kauaks Kristalil sedasi peatreeneri tööd on?
Sa oled peatreener, sina vastutad!

Keda sa pakkud tema asemel? Prins? Rüütli?

Hubert Gruber
25.04.15, 20:32
Ma pakun ,et kui Kadriorus 9 . mail Presidendi silme all 3 punkti ei tule on minek . Asemele tuleb nagu alati järgmine abitreener
Zelinski , ma nüüd küll ei tea kas Indrekul see PRO litsents on , et see võib ju asja segada .

HABE
25.04.15, 21:37
Ma pakun ,et kui Kadriorus 9 . mail Presidendi silme all 3 punkti ei tule on minek . Asemele tuleb nagu alati järgmine abitreener
Zelinski , ma nüüd küll ei tea kas Indrekul see PRO litsents on , et see võib ju asja segada .

Zelinskil on Uefa A litsents. Ehk sobib juhul kui saata ta kohe ka UEFA PRO-d tegema.
Ning mul sama mõte, et Zelinski lükatakse vähemalt ajutiselt pukki.

Rumori di Spogliatoio
26.04.15, 00:44

Ainult A http://www.jalgpall.ee/training_list.php

Hubert Gruber
26.04.15, 08:18
Ainult A http://www.jalgpall.ee/training_list.php

Aga Frantchevil on ka A ja juhendab juba teist aastat Sillamäe Kalevit . Ma arvan ka ,et teatud perioodiks tehakse erand .

ööö
26.04.15, 09:02
samas peab ka Kivisild flora vägesid näiliselt euromängudes juhtima.

Hubert Gruber
26.04.15, 09:40
samas peab ka Kivisild flora vägesid näiliselt euromängudes juhtima.

Kui juba mitu niimoodi , siis tehakse kindlasti erand . Kusjuures ma iisklikult arvan ,et Arbeiter on veel parem valik . Treenerina kindlasti mitmekülgsem ja loovam kui Zelinski . Ma nüüd ei tea kas tal on autoriteeti meeste üle , aga miks ei peaks olema .. , aga elame veel mõned nädalad eks siis hakkab paistma

Rumori di Spogliatoio
26.04.15, 15:01
Aga Frantchevil on ka A ja juhendab juba teist aastat Sillamäe Kalevit . Ma arvan ka ,et teatud perioodiks tehakse erand .

PL's jah, aga CL's eeldan et pro on kohustuslik.

sp3ts
27.04.15, 11:06
Ega kaua sellise "löö-pikk-ette-ja-loodame-parimat"-stiiliga läbi ei löö, varem või hiljem saavad "ideed" otsa. Aga töö on olnud korralik, mitu-mitu karikat ja korralikud esinemised Euroopas, mitmete mängijate esiletõus koondises jne.
Kahju muidugi, et kihlveopettused meeskonna hirmkõva kaitseliini nõnda räsisid, samuti ei mõista Smiško minema löömist. Kahjuks on tulemused näha, meeskonna kaitseliin ja väravavaht (jah, meie Pareiko) on amatööride tasemel. Ühesõnaga on komplekteeritus nõrk.

Pigem ootaks nüüd kedagi sellist sinna ette, kellel oleks ka mingi visioon meeskonna ülesehitamiseks (vaheaasta oleks praegu perfektne ajastus arvestades juba tabeliseisu), sest muidu kaovad Levadia noored täiesti pildilt ära.

Marko aeg on läbi - Kristal out!

football2u
27.04.15, 11:31
Pigem ootaks nüüd kedagi sellist sinna ette, kellel oleks ka mingi visioon meeskonna ülesehitamiseks (vaheaasta oleks praegu perfektne ajastus arvestades juba tabeliseisu), sest muidu kaovad Levadia noored täiesti pildilt ära.!

Ära unusta, et Leva mängib ka CL-i suvel.

sp3ts
27.04.15, 12:09
Sealt tuleb lihtsalt hetkesatsiga maksimum võtta. Ega hullemaks minna enam ei saa, kui siin eelmist aastat CL'is silmas pidada.

willane
28.04.15, 10:17
mis sa Pareikole ette heidad? mitu neist väravatest tema pirukad on? lihtsalt kurb on vaadata, kuidas selline mängija peab neid palle väravast välja korjama. kaitseliiniga tuleb miskit ette võtta, mitte Pareikoga.

Silver
28.04.15, 11:01
mis sa Pareikole ette heidad? mitu neist väravatest tema pirukad on? lihtsalt kurb on vaadata, kuidas selline mängija peab neid palle väravast välja korjama. kaitseliiniga tuleb miskit ette võtta, mitte Pareikoga.

Ega Pareiko ei ole ka midagi ülemäära imelist seal korda saatnud või on? Kaitseliin on küll kehvasti mänginud, aga Pareiko on ka suhteliselt kahvatu olnud. :)

Vaata nimekirja: Pikk, Rähn, Kruglov on ju täitsa olemas. Kolm normaalsel tasemel kaitsjat. Materjali on, seda ei saa väita. See mis vormis mehed on teine teema.

sp3ts
28.04.15, 12:43
Pareiko puhul ootaks ikka natukene kindlamat tegutsemist ja kaitseliini juhendamist. Narva ja Tammeka vastu viigiväravate puhul ei tõrju nii kogenud mängija palli enda ette, ka Pärnu esimese värava puhul nii kergelt ette nurka lasta pall... Ma ei tea, võib-olla norin liialt. Kindlasti on suurem häda kaitseliinis.

ivar5lepik
28.04.15, 17:05
Pareiko puhul ootaks ikka natukene kindlamat tegutsemist ja kaitseliini juhendamist. Narva ja Tammeka vastu viigiväravate puhul ei tõrju nii kogenud mängija palli enda ette, ka Pärnu esimese värava puhul nii kergelt ette nurka lasta pall... Ma ei tea, võib-olla norin liialt. Kindlasti on suurem häda kaitseliinis.

Subjektiivne arvamus, aga seninähtu põhjal ei ole meie koondise esinumber isegi koduse liiga parim puurivaht. Maitse asi, aga tõesti, Pareikolt ootaks enamat. Vanaks on jäänud.

vincent
28.04.15, 18:13
Pareiko puhul ootaks ... kaitseliini juhendamist.

Olgu muuga kuidas on, aga selle puudumist nüüd küll talle ette ei saa heita.

Malfoy
28.04.15, 19:13
vs Pärnu tegi Pareiko II poolajal kaks väga head tõrjet. Päästis Levadia. Kaitseliini juhendamist ja lärmamist on tema puhul ikka üksjagu.
Saag. Udukogu. Meenub mingi intekas, kus ta ütles, et ei löönud seepärast välismaal läbi kuna teised/kohalikud tahtsid rohkem...

Felipe
28.04.15, 19:19
Ega Pareiko ei ole ka midagi ülemäära imelist seal korda saatnud või on? Kaitseliin on küll kehvasti mänginud, aga Pareiko on ka suhteliselt kahvatu olnud. :)

Vaata nimekirja: Pikk, Rähn, Kruglov on ju täitsa olemas. Kolm normaalsel tasemel kaitsjat. Materjali on, seda ei saa väita. See mis vormis mehed on teine teema.

Kas Kruglov mitte äärepoolikut ei mängi? Rähnist on meistriliigas palju tugevaimaid keskkaitsjaid ning seega jääb Listi ainult Pikk.

PraS
28.04.15, 23:50
Te kõik sarjate Pareikot ja kaitseliini, kuid peamine põhjus miks bardak Levadia kaitsemängus on vaid üks ja see on positsioon nimega kaitsev poolik.

Pole sel aastal seal mängija kes oleks sellel positsioonil õigeid asju tegev mängija.

Pareiko pole kunagi olnud mängija, kes teeks mingeid imetõrjeid või päästaks meeskonda meeletult.

Probleemid on kaitsvas rollis olevates mängijates Levadia poolikus. Antonov on ikka nii valesti postisioneerinud end kui pallikaotus on,et ei saagi paremat oodata.

Kui selles vallas mingit muutus ei toimu siis ei muutu ka tulemused paremaks.

Rumori di Spogliatoio
29.04.15, 16:45
Meie andmetel, Levadia pöördub ka Ukrainale suveks et lisa jõudu saada ülemineku aknalt. (http://www.rumodispo.com/clubs-news/levadia)

sp3ts
29.04.15, 17:38
Vot see on juba midagi uut. Kas pead silmas Dimitrijevi või Kaljumäe lahkumist?

Minu arust pole Levadia mänguplaanis kunagi sellist positsiooni Kristali juhendamisel olnud ning Antonov on seal kogu aeg vägagi hästi hakkama saanud.

Mina jään ikkagi selle juurde, et kogu kaitseliin (k.a. väravavaht) on lihtsalt käpardlik ning kogenematu, kokkuklopsitud.
Tuletan meelde, et 2013 lasi Levadia väravaid 24, 2014. aastal 19 (pikka aega kuni hooaja keskpaigani oli see number minu mäletamist mööda 4-5). Ja praegu, kui mängitud pole isegi ühte ringi (ja ees on mäng Floraga), on selleks numbriks 10.

Mr.Maximus
02.05.15, 17:54
Teever tõmbas ilusa liigutusega haneks kaks flora kaitsjat ja kõmmutas ilusa värava. Jääger läks eriti haledalt kohvile .

Rumori di Spogliatoio
02.05.15, 19:15
Pareiko teravamad kriitikud tagasi lükkatud. Mees veel oskab oma tööd teha.

budu
03.05.15, 12:26
Pidasin küll plaani postitamisest pausi pikemalt pidada, aga eilne sündmus ( debiilusus) ajas ikka kirjutama.
Kui tõelised Levadia fännid oma klubi pühaks peavad,siis nad annavad ise EJL teada nende nimed,kes meie Rahvusstaadionit sodisid! Seda tegu ei õigusta mitte miski. Rahvusstaadion on püha ,nagu on püha ka iga klubi sümboolika. Mida andis Teile sallipõletamine (Fc Flora) , lipu põletamine ( Kalju) . Te värdjad ei ole mitte jalgpallifännid,vaid kari debiilikuid ,kes kahjuks on ka Levadiale vaid karuteeneid tegemas! Loodan,et ka Levadia juhtkond uurib neid juhtumeid ja paneb debiilidele staadioni keelu peale!
Krt nautige selle mängu ilu ja melu,mitte ärge tegelege lollustega!
Õnneks on enamuses Levadia "kapi" fännid normaalsed inimesed,aga piisab vaid paarist lollist ja klubi maine on hävitatud!

ööö
03.05.15, 13:14
101% nõus budu!

Rumori di Spogliatoio
03.05.15, 13:18
Pidasin küll plaani postitamisest pausi pikemalt pidada, aga eilne sündmus ( debiilusus) ajas ikka kirjutama.
Kui tõelised Levadia fännid oma klubi pühaks peavad,siis nad annavad ise EJL teada nende nimed,kes meie Rahvusstaadionit sodisid! Seda tegu ei õigusta mitte miski. Rahvusstaadion on püha ,nagu on püha ka iga klubi sümboolika. Mida andis Teile sallipõletamine (Fc Flora) , lipu põletamine ( Kalju) . Te värdjad ei ole mitte jalgpallifännid,vaid kari debiilikuid ,kes kahjuks on ka Levadiale vaid karuteeneid tegemas! Loodan,et ka Levadia juhtkond uurib neid juhtumeid ja paneb debiilidele staadioni keelu peale!
Krt nautige selle mängu ilu ja melu,mitte ärge tegelege lollustega!
Õnneks on enamuses Levadia "kapi" fännid normaalsed inimesed,aga piisab vaid paarist lollist ja klubi maine on hävitatud!

Pooleks nõus sinuga, pooleks mitte.
Staadioni kohta nõus.
Aga üldiselt lipu poletamist: see on nende 'kultuur'. Eelmisel aastal poletati vikerkaari lipp, nüüd Kalju lipp ja Viie Sektori sall (tegelt, kas nad ostis seda või kellelt varastatud?), mitte midagi üllatav siin ei ole. Ja need on alati samad isikud kes ainult suurdeks mängudeks ilmuvad, ma arvan et pole raske neid eemaldama...aga nagu küsisin varem: kas tahame veel kasutada see argument et Eesti jalka kuultur on nii nõrk et pole vaja mitte midagi teha?

- ma olen samuti iga sallimatuse akt süüdi mõistnud, kelle poolelt tahtis pole ja sõltumatult kuidas ilmub: käitumisega, süümbolikaga, keelsusega jne.

budu
03.05.15, 13:33
Kui tahate midagi põletada,siis minge võtke reha ja aidake kellegil aed puhtaks riisuda,ning siis sodi põletada.
Mind ennast häirib see,kui keegi kellegi teise sümboolikat põletab. Olgu nad siis ultrad või lihtsalt oinad,aga nagu öeldakse,siis ka vastast tuleb alati austada!
Ma veel ei ole kuulnud,et keegi Flora toetajatest oleks Kadrioru staadionile midagi sodinud. Usun,et neil on ka selle koha vastu austus,kuna päris mitmed aastad oli see neile ju koduks!
Meil on niigi palju negatiivset jama viimastel aastatel jalgpalli ümber olnud ja see eilne juhtum vaevalt publikult nüüd juurde toob!

Rumori di Spogliatoio
03.05.15, 14:32
Kui tahate midagi põletada,siis minge võtke reha ja aidake kellegil aed puhtaks riisuda,ning siis sodi põletada.
Mind ennast häirib see,kui keegi kellegi teise sümboolikat põletab. Olgu nad siis ultrad või lihtsalt oinad,aga nagu öeldakse,siis ka vastast tuleb alati austada!
Ma veel ei ole kuulnud,et keegi Flora toetajatest oleks Kadrioru staadionile midagi sodinud. Usun,et neil on ka selle koha vastu austus,kuna päris mitmed aastad oli see neile ju koduks!
Meil on niigi palju negatiivset jama viimastel aastatel jalgpalli ümber olnud ja see eilne juhtum vaevalt publikult nüüd juurde toob!

Stadiooni sodima on päris vilets, juba pole raha midagi uut teha ja peame selle parandamise eest kasutama.
Ega ka Flora fännid on lipud põletanud (või üritanud): http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/loe-kuidas-kommenteerib-aivar-pohlak-nomme-kalju-lipu-ruvetamist-flora-fannide-poolt?id=66638775
(Jah, Kalju fännid 'unustas' aga siin kontsept on austama teiste süümbolika).
Nagu ütlesin, see on nende 'kultuur'...

terrorwheel
03.05.15, 18:26
See mingi teatud kari Levadia ultraid on ammu tõestanud, et nende vaimne areng on olnud tugevalt häiritud.

budu
03.05.15, 19:53
See mingi teatud kari Levadia ultraid on ammu tõestanud, et nende vaimne areng on olnud tugevalt häiritud.

Ma ei nimetaks neid ultrateks,vaid kari vaimupuudega tegelasi. Juba 2013 Aastalõputurniiril meie vastu mängides sain aru,et osad on ikka väga suure väärarenguga!

bubbles
03.05.15, 20:32
Ega neid tegelasi väga palju vist siin foorumis polegi? Kunagi oli mingi Alarkih ( ma ei tea kas ta enam Levadia mängudel käib ) vms, mingi patsiga Levadia fänn kes bändis nimega Forgotten Sunrise tegutseb. Teisi tegelasi siin foorumis pole kohanud, ei tea kas nad seda keelt üldse valdavad mida siin foorumis räägitakse.

budu
03.05.15, 21:00
Ega neid tegelasi väga palju vist siin foorumis polegi? Kunagi oli mingi Alarkih ( ma ei tea kas ta enam Levadia mängudel käib ) vms, mingi patsiga Levadia fänn kes bändis nimega Forgotten Sunrise tegutseb. Teisi tegelasi siin foorumis pole kohanud, ei tea kas nad seda keelt üldse valdavad mida siin foorumis räägitakse.

Kusjuures enamus peaks valdama!
Aga ise loodan,et Flora poolehoidjad ei hakka mingit kättemaksu korraldama,sest nagu öeldakse: targem annab järele,aga lolli ei õpeta miski!

realking
04.05.15, 09:41
Huvitav, miks nimetab Delfi seda rahvuskoondise staadioniks. Tegu ikka Flora staadioniga, mille kulud kannab alaliit? Olen asjadest valesti aru saanud? Staadioni kujundus annab väga selgelt aimu, kelle staadioniga tegu. Koondist sealt välja ei loe.

Jaan95
04.05.15, 10:12
Oled reaalsusest võõrdunud.

realking
04.05.15, 12:05
Jaan, ma saan aru, et oled 95 aastane vigisev vanaätt, kes pritsib lihtsalt netis tatti, aga äkki põhjendad? Mille järgi ma eristan, et tegu on rahvuskoondise staadioniga ja et tegu ei ole Flora staadioniga? Ei räägi ju sellest, et muru on roheline ja Flora on roheline.

Selgita, mida tähendab rahvuskoondise staadionil FCF FCF?

Lisaks võtan ette Flora andmed:

MTÜ Jalgpalliklubi FCF

Postiaadress: Asula 4c 11312 TALLINN

Kas on nuppu endal või pean otsima välja "rahvuskoondise" staadioni aadressi?

Näide:
http://cache.images.core.optasports.com/soccer/venues/600x450/645.jpg

realking
04.05.15, 12:09
http://fcflora.ee/klubist/a-le-coq-arena/

Flora lehel kirjas, et nemad rendivad staadioni välja :)

Marek_T
04.05.15, 12:44

Oeh...

Sinu viidatud lehel on all servas ka selle "salapärase rentija" kontaktid. Need ei ole Flora kontaktid. Need on EJL kontaktid.

A Le Coq Arena on EJL omanduses. Flora on ALCA-l rentnik nagu ka näiteks Sportland Footballi kauplus ja mitmed muud firmad. Flora omanduses on kogu Lilleküla kompleksist vaid kaks murukattega harjutusväljakut. Valgetest toolidest moodustuvad tähed "FCF" tribüünidel on ajast, mil staadion tõepoolest oli Flora omanduses. Miks neid sealt eemaldatud ja rohelistega asendatud ei ole, mina ei tea - kirjuta EJL-i ja uuri järele.

Kui saan kuidagi veel aidata, küsi. Ära pauguta tühja.

Kasper
04.05.15, 12:47
Huvitav, miks nimetab Delfi seda rahvuskoondise staadioniks. Tegu ikka Flora staadioniga, mille kulud kannab alaliit? Olen asjadest valesti aru saanud? Staadioni kujundus annab väga selgelt aimu, kelle staadioniga tegu. Koondist sealt välja ei loe.

Jaan, ma saan aru, et oled 95 aastane vigisev vanaätt, kes pritsib lihtsalt netis tatti, aga äkki põhjendad? Mille järgi ma eristan, et tegu on rahvuskoondise staadioniga ja et tegu ei ole Flora staadioniga? Ei räägi ju sellest, et muru on roheline ja Flora on roheline.

Selgita, mida tähendab rahvuskoondise staadionil FCF FCF?

Lisaks võtan ette Flora andmed:

MTÜ Jalgpalliklubi FCF

Postiaadress: Asula 4c 11312 TALLINN

Kas on nuppu endal või pean otsima välja "rahvuskoondise" staadioni aadressi?

Sa oled umbes kolm aastat ajast maha jäänud. Just 2012. aasta oli see, mil EJL Floralt staadionikompleksi ära ostis.

Pikemalt võid lugeda siit: http://www.ohtuleht.ee/490295/mida-tahendab-lillekula-kompleksi-kolimine-fc-flora-omandusest-alaliidule

optiums
04.05.15, 14:37
Kas realkinga arvates Flora staadioni tohib sodida?

Nüüd on ilmselt nii, et Levadia maksab staadioni värvikulud kinni ja siis õiendab ise oma truude fännidega arveid. :)

jkddp
04.05.15, 23:47
probleemi saab lihtsalt lahendada. levadiale tulevad kodumängud tühjale staadionile. läheb natuke aega mööda ja omad penskarid teevad tuulepeadele ise tuule alla. nemad ju põhilised vaatajad Levadial.

realking
05.05.15, 00:16
Piltlikult öeldes sõidaks nagu hetkel kiirabi politseivärvides autoga ringi, kui neil väljakutse ja muidu sõidab sellega siiski politsei. Mis ei tähenda, et koondisel peaks eraldi enda staadion olema, aga EJL kui ehitise omanik ei peaks hoidma sela FCF kujundust, sest nad peaks mitte ainult de jure kaks eraldi tegutsevat kooslust olema, vaid ka de facto ja kui on rahvuskoondise staadion, siis peaks ka kujundus seda edasi andma.

Ja asi pole üldse mite kiusus, vaid tegelikult ka mul on iga kord staadionile minnes tunne, et see on pigem Flora, kui koondise oma. Minu arust jääb tänu sellele osa atmosfääri olemata ja ei teki nö kodutunnet. Ei tea kuidas mängijatel muidugi on ja see on minu subjektiivne tundmus.

optijumpsi skisofreeniat on nagu raske kommenteerida. Ei tea kust seda välja lugesid, et FCF staadionit võib sodida?

MNa
05.05.15, 02:16
http://sport.postimees.ee/3177735/tallinna-levadia-korraldab-abikoerte-paeva

Kiidan!

Hubert Gruber
05.05.15, 07:50
Piltlikult öeldes sõidaks nagu hetkel kiirabi politseivärvides autoga ringi, kui neil väljakutse ja muidu sõidab sellega siiski politsei. Mis ei tähenda, et koondisel peaks eraldi enda staadion olema, aga EJL kui ehitise omanik ei peaks hoidma sela FCF kujundust, sest nad peaks mitte ainult de jure kaks eraldi tegutsevat kooslust olema, vaid ka de facto ja kui on rahvuskoondise staadion, siis peaks ka kujundus seda edasi andma.

Ja asi pole üldse mite kiusus, vaid tegelikult ka mul on iga kord staadionile minnes tunne, et see on pigem Flora, kui koondise oma. Minu arust jääb tänu sellele osa atmosfääri olemata ja ei teki nö kodutunnet. Ei tea kuidas mängijatel muidugi on ja see on minu subjektiivne tundmus.

optijumpsi skisofreeniat on nagu raske kommenteerida. Ei tea kust seda välja lugesid, et FCF staadionit võib sodida?

Lugege nüüd oma kommentarid ise ka veelkord läbi ja mõelge seal kirjutatud sõnumi üle järele .

Hiiu staadion ei kuulu Nõmme Kaljule , Kalju reklaamid ripuvad seal kogu aeg kui Nõmme koolide lapsed käivad kehalise kasvatuse tundides ja samuti kui fänn saabub staadionile .

Kadrioru staadion ei kuulu Levadiale

Paide ei mängi endale kuuluval staadionil jne

Ju siis on Rendileandja allrentnikule andnud loa neid reklaame üles riputada . Nii Nõmme LOV Nõmme Kaljule kui EJL FCF le .

Levadia vist eriti reklaamile ei panusta :)

Paides pole ammu käinud .

Ärge tekitage probleeme seal kus neid ei ole , elu võiks ikka elada lihtsamalt ja funina

antz-
05.05.15, 09:03
Ja asi pole üldse mite kiusus, vaid tegelikult ka mul on iga kord staadionile minnes tunne, et see on pigem Flora, kui koondise oma.

Pole kordagi Alecoqil istudes tundnud, et see on FCF staadion. Jusiis sellepärast, et koondise mängud on alati suht täis- tekitavad kodustaadioni eelise tunde, mitte nagu MLis, kus on protokolli pandud mingisugune kolmekohaline number kahega algav.
Lisaks pole Florat vaatamas käinud kui olen, pole sellist emotsiooni sealt saanud nagu koondisemängudelt, võibolla sihin veidi valesti seda teemat, aga nii on..

kesa
05.05.15, 09:03
Levadikutest graffitisõltlased võiks tänavakunstikooli saata :D

http://www.youtube.com/watch?v=nW5zCdGsCcs

Patriot(BYL)
06.05.15, 17:59
Keelt oskame! Põletasime, põletame ja jätkame ka edaspidi! flora sucks!

Shparkz
08.05.15, 15:55
www.fclevadia.ee/fc-levadia-maaras-gleb-tsurbanovile-tingimisi-staadionikeelu/

Rumori di Spogliatoio
08.05.15, 15:59
www.fclevadia.ee/fc-levadia-maaras-gleb-tsurbanovile-tingimisi-staadionikeelu/

See tüüp? http://static1.squarespace.com/static/52da825de4b0d4a36827c2f1/5442c677e4b08813902a4245/5442c678e4b01f6c122214df/1413662329015/Flag2.jpg?format=750w

Jaan95
08.05.15, 16:36
Fotode peal oli ju hoopis teine tüüp.

MNa
08.05.15, 19:13
Keelt oskame! Põletasime, põletame ja jätkame ka edaspidi! flora sucks!

Tubli! Loll, aga järjekindel.

maamesilane
08.05.15, 20:29
Mehel muidugi integratsiooniteema valguses on väga vahva perekonnanimi!

Rumori di Spogliatoio
09.05.15, 18:51
Levadia vs. Flora 1-1, mängjiate hinnangud. (http://www.rumodispo.com/match-reports/tallinna-klassik-levadia-flora-ratings)

kesa
09.05.15, 20:37
Levadikutel oli täna päris hea tifo, kahju, et pilti kusagilt leida pole.

bubbles
09.05.15, 20:58
Levadikutel oli täna päris hea tifo, kahju, et pilti kusagilt leida pole.Milline see oli siis? Ma juba aiman millega seoses..

Martin
09.05.15, 21:51
Levadikutel oli täna päris hea tifo, kahju, et pilti kusagilt leida pole.

Õhtulehest ikka leiab.

http://www.ohtuleht.ee/676750/galerii-levadia-flora-1-1-ilus-fotoseeria-flora-viigivaravast

ericbana
09.05.15, 21:51
Milline see oli siis? Ma juba aiman millega seoses..

Ei. Tegelt oli ka cool päris. Imestan, et sellest keegi pilti ei teinud. Või need pildid delfi ja Postimehe portaali pole veel jõudnud. Sisuliselt oli see suur Levadia vana logo ja Harjumaa vapp. Valgel suurel riidel.

e: Nonäed siis. Martin lisas kohe vajaliku lingi.

kesa
09.05.15, 22:05
Ise tehtud, midagi pole teha, peab kiitma.
http://s21.postimg.org/xpj4bbi9z/hd5lhbw4_0hs.jpg (http://postimage.org/)

atleticomadrid
10.05.15, 17:35
Saag laseb laupäeval premiumis ja pühapäeval veel ületunde esiliigas otsa?

Shparkz
10.05.15, 17:49
Ja kahe mängu peale kokku ei saanud isegi 90 minutit kirja.

urmar
10.05.15, 17:52

Igatahes Ronaldost on parem, lõi penalti sisse. :)

-RoMaRiO-
17.05.15, 13:05
Kuidas Kadriorus olukord oli, kas tribüünile oli ka tunda Levadia pingil oleva palluri eelmise õhtu alkoholi tarvitamise järelmõjusid? :D

karl54
17.05.15, 13:32
Kuidas Kadriorus olukord oli, kas tribüünile oli ka tunda Levadia pingil oleva palluri eelmise õhtu alkoholi tarvitamise järelmõjusid? :D

Oot nüüd on see koht, kus peab hakkama arvama? Levadia pingil olid: Pikker, Laitinen, Ojamaa, Saag, Rohtla, Roosinupp, Mutso, ma eeldan, et need kes mängu said olid korralikud, kuigi Saag ja joomine kõlaks loogiliselt küll, ei saa mängida jne. Pikker on pohhui ju, mängida nagunii ei saa, ehk tema võib käia ju pidutsemas enne mänge, või oli tegu mõne noormängijaga? Nad ju võisid loota, et äkki Pärnu vastu saab vahetusest, samas mis see väike pidu ikka segab. Sinu jutust muidugi tundub, et oli korralik algus nädalavahetusele.

Muidu oleks pakkunud Kristal, aga tema enam pallur pole.

PraS
17.05.15, 13:46
Oot nüüd on see koht, kus peab hakkama arvama? Levadia pingil olid: Pikker, Laitinen, Ojamaa, Saag, Rohtla, Roosinupp, Mutso, ma eeldan, et need kes mängu said olid korralikud, kuigi Saag ja joomine kõlaks loogiliselt küll, ei saa mängida jne. Pikker on pohhui ju, mängida nagunii ei saa, ehk tema võib käia ju pidutsemas enne mänge, või oli tegu mõne noormängijaga? Nad ju võisid loota, et äkki Pärnu vastu saab vahetusest, samas mis see väike pidu ikka segab. Sinu jutust muidugi tundub, et oli korralik algus nädalavahetusele.

Muidu oleks pakkunud Kristal, aga tema enam pallur pole.

Teades et Mario Keilas koolis vist käind siis pakuks Rohtlat.

-RoMaRiO-
17.05.15, 13:46
Roosnupp oli linnas nii sodi, et täitsa üllatav, et mängule jõudis.

karl54
17.05.15, 14:07
Roosnupp oli linnas nii sodi, et täitsa üllatav, et mängule jõudis.

Madalamates liigades see tavaline ju, et peale rasket õhtut mängitakse, mis see meistriliiga nii eriline on siis :D ilmselt ta teadis, et mängu nagunii ei saa ja mis see väike pohmakas soojendust ja pingil magamist ikka segab.

-RoMaRiO-
23.05.15, 11:14
Lipin sai 10. mai Levadia II kohtumises Santose vastu punase kaardi, mille eest sai 1+2. Tal ei ole täna võimalik mängida ju?

dobermann
23.05.15, 18:44
Lipin sai 10. mai Levadia II kohtumises Santose vastu punase kaardi, mille eest sai 1+2. Tal ei ole täna võimalik mängida ju?

Jep. Tohib mängida alles 31. mail Tarvase vastu.

-RoMaRiO-
24.05.15, 15:03
Jep. Tohib mängida alles 31. mail Tarvase vastu.

Jah, ise mõtlesin sama, kuid küsisin seetõttu, et EJL-i mängu eelvaate puhul oli Levadia mängukeelu all olevaks mängijaks märgitud ainult Rähn. Samuti pani soccernet oma eelvaates Lipini eeldatavasse algkoosseisu.

maamesilane
24.05.15, 15:08
No soccernet on ju soccernet!

urmar
24.05.15, 15:30
Jah, ise mõtlesin sama, kuid küsisin seetõttu, et EJL-i mängu eelvaate puhul oli Levadia mängukeelu all olevaks mängijaks märgitud ainult Rähn. Samuti pani soccernet oma eelvaates Lipini eeldatavasse algkoosseisu.

Eelvaatesse lisavad klubid ise mängukeelu allolevad mängijad, kui soovivad. See ei oma juriidilist tähtsust.

Rumori di Spogliatoio
27.05.15, 13:05
FC Levadia vs. Sillamäe Kalev 2-0, mängu reportaaź Deni Delev'i poolt. (http://www.rumodispo.com/match-reports/13-levadia-sillamae-2-0)

-RoMaRiO-
27.05.15, 20:01
Shirokov Levadiast lahkunud?

willane
28.05.15, 12:18
EJL- i nimekirjas hetkel on olemas

Kasper
03.06.15, 12:53
Artjunin ametlikult tagasi! Leping hooaja lõpuni.

Rumori di Spogliatoio
06.06.15, 14:18
Artjunin ametlikult tagasi! Leping hooaja lõpuni.

Kas Subbotin taas liituks ka? (http://www.rumodispo.com/transfersnews/levadia-transfers-2015)

Rumori di Spogliatoio
07.06.15, 15:12
Kas Subbotin taas liituks ka? (http://www.rumodispo.com/transfersnews/levadia-transfers-2015)

Mida oli ainult tõenaline, nüüd võime ka kinnitada! (http://www.rumodispo.com/transfersnews/levadia-transfers-2015)

Rumori di Spogliatoio
11.06.15, 18:16
Mida oli ainult tõenaline, nüüd võime ka kinnitada! (http://www.rumodispo.com/transfersnews/levadia-transfers-2015)

Nagu juba eeldatud Rumori's, Subbotin tagasi.
Nüüd siis Levadia kindlasti täis hooga tiitli pretendent!

terrorwheel
11.06.15, 19:00
Levadia on nüüd veel enam tõusmas tiitlinõudlejaks tõesti

Alati võib ka olla, et Subbotini vormiga on sama juhtunud, mis Saagi omaga, kuigi välismaal vaevelnud on ta tükkmaad vähem. Minu teada ei suutnud ta Boleslavi noorteski mängides millegi erilisega hakkama saada.

HABE
11.06.15, 19:41
Alati võib ka olla, et Subbotini vormiga on sama juhtunud, mis Saagi omaga, kuigi välismaal vaevelnud on ta tükkmaad vähem. Minu teada ei suutnud ta Boleslavi noorteski mängides millegi erilisega hakkama saada.

Subbotinile tehakse ruumi saamatu Saagi ära saatmisega?

keemiainsener
11.06.15, 23:07
Subbotinile tehakse ruumi saamatu Saagi ära saatmisega?

Viljandisse laenule?
Tammekal alumisest pundist hädasti ründajat tarvis samas.

Rumori di Spogliatoio
11.06.15, 23:48
Angelo, ära pahanda, et sind parandan :) usun, et tahad sinagi järjest õppida.
Anticipated = oodatud, eeldatud või selles kontekstis ennustatud.

Levadia on nüüd veel enam tõusmas tiitlinõudlejaks tõesti

Eeldatud! Kurat ei tulnud, tänan!

Rumori di Spogliatoio
16.06.15, 14:17
Veel üks täiendust varsti Leva'sse! (http://www.rumodispo.com/transfersnews/levadia-transfers-2015)

chac
16.06.15, 14:45
millalgi varsti ilmselt loositakse euroopa liigade paarid, loodetavasti seekord eesti klubid tõmbavad reitingud ka väheke viisakamale tasemele, praegu oleme tagapoolt lugedes 5ndad, meie taga on vaid san marino, gibraltar, andorra ja fääri saared.... :(

Rumori di Spogliatoio
16.06.15, 15:36
millalgi varsti ilmselt loositakse euroopa liigade paarid, loodetavasti seekord eesti klubid tõmbavad reitingud ka väheke viisakamale tasemele, praegu oleme tagapoolt lugedes 5ndad, meie taga on vaid san marino, gibraltar, andorra ja fääri saared.... :(

22.juunis loositakse

gd77
16.06.15, 20:47
Veel üks täiendust varsti Leva'sse! (http://www.rumodispo.com/transfersnews/levadia-transfers-2015)

Väga hea. Peaks nüüd kindlad favoriidid liigas olema. Äkki läbi mingi ime saab Euroopas rohkem kui 2 vooru ka mängitud.

Rumori di Spogliatoio
17.06.15, 01:35
22.juunis loositakse

Parandan, 23!

rallikas
17.06.15, 01:54
Parandan, 23!

First qualifying round
The draw for the first qualifying round will be held on 22 June 2015. The first legs will be played on 30 June and 1 July, and the second legs will be played on 7 and 8 July 2015.

A total of eight teams are expected to play in the first qualifying round.

https://en.wikipedia.org/wiki/2015%E2%80%9316_UEFA_Champions_League

together
17.06.15, 11:29
Parandan, 23!

Äkki tuleb siis uuesti parandada, et 22. juuni. Isegi mitte alati usaldusväärsel wikipedial on õigus :)
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2255385.html

Rumori di Spogliatoio
17.06.15, 12:37
Äkki tuleb siis uuesti parandada, et 22. juuni. Isegi mitte alati usaldusväärsel wikipedial on õigus :)
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2255385.html

Ei, alguses ütlesin kindel 22 juuni, ja pärast lugesin 23 kuskil. Äkki mõtlesin mäletan valesti.

fcfloraforever
27.06.15, 13:27
Kas Venemaalt toodud Shirokov on siis tõesti nii kehva, et Pikkerit temale eelistatakse? Miks üldse palgal hoitakse?

Rumori di Spogliatoio
27.06.15, 15:35
Kas Venemaalt toodud Shirokov on siis tõesti nii kehva, et Pikkerit temale eelistatakse? Miks üldse palgal hoitakse?

Võibolla säästati teda Euromänguks, ehk kui saab vigastust Tammeka vastu siis tõesti Pikker algus XI's Belfastis...eeldan...

fcfloraforever
27.06.15, 15:37
Võibolla säästati teda Euromänguks, ehk kui saab vigastust Tammeka vastu siis tõesti Pikker algus XI's Belfastis...eeldan...

Ilma mängupraktikata siis külmalt eurosarjas peale? Kahtlen.

Rumori di Spogliatoio
27.06.15, 15:42
Ilma mängupraktikata siis külmalt eurosarjas peale? Kahtlen.

Aga kas Pikkeril oli enne Tammeka mäng? Olukord on selline, mõlemad pole aga vist arvan et Shirokov peaks olema natukene parem kui Pikker (algus oli teda sisse toonud alguse XI'ks, siis pärast Pareiko tuli). Pole nii palju valik.

fcfloraforever
27.06.15, 15:49
Aga kas Pikkeril oli enne Tammeka mäng? Olukord on selline, mõlemad pole aga vist arvan et Shirokov peaks olema natukene parem kui Pikker (algus oli teda sisse toonud alguse XI'ks, siis pärast Pareiko tuli). Pole nii palju valik.

Sellepärast Pikkerile Tammeka mäng antigi, et saaks praktikat enne euromängu. Tundub kõvasti loogilisem, kui see et jumala eest Shirokov Tammeka vastu viga ei saaks. Paneme siis Belfasti ka Pikkeri, sest äkki Shirokov korjab kordusmänguks vigastuse ja ei saa mängida.

Rumori di Spogliatoio
27.06.15, 16:00
Sellepärast Pikkerile Tammeka mäng antigi, et saaks praktikat enne euromängu. Tundub kõvasti loogilisem, kui see et jumala eest Shirokov Tammeka vastu viga ei saaks. Paneme siis Belfasti ka Pikkeri, sest äkki Shirokov korjab kordusmänguks vigastuse ja ei saa mängida.

Pärast Pikkeri eilse esitus, ikka paneksin Shirokov. Esimene värav, torjedav. Teine, läheb kastist välja ja magab maha. IV.Liiga tase. Next one please!

fcfloraforever
27.06.15, 16:03
Pärast Pikkeri eilse esitus, ikka paneksin Shirokov. Esimene värav, torjedav. Teine, läheb kastist välja ja magab maha. IV.Liiga tase. Next one please!
Eks teisipäeval ole näha.

Rumori di Spogliatoio
27.06.15, 16:31
Eks teisipäeval ole näha.

Kindlasti :)

mjaasa
27.06.15, 18:26
Pikker oli küll ebakindel eile, kuid eks see vast sellest tingitud, et ei saa mängida. Loogika ütleb siiski, et tema seisab ka uuel nädalal iirlaste vastu. Aga sellest Shirokovi ostust ei saa aru, kas mees on nii kehva siis?

Rumori di Spogliatoio
27.06.15, 18:40
Pikker oli küll ebakindel eile, kuid eks see vast sellest tingitud, et ei saa mängida. Loogika ütleb siiski, et tema seisab ka uuel nädalal iirlaste vastu. Aga sellest Shirokovi ostust ei saa aru, kas mees on nii kehva siis?

Ma arvan mitte, lihtsalt Levadia tüi Pareiko ja Shirokov sai koht tagareas.
Pareiko sai kindel asi ainult talev ülemineku akna viimastel päevadel, siis Shirokov valiti alguses esiväravahina.
Ainult üks täis mäng PL's, null värava sisse lastud (Infoneti vastu, 0-0). Samuti Superkarikases ja Esiliigas duubliga.

fcfloraforever
30.06.15, 21:13
Kindlasti :)

Pikker :)

Rumori di Spogliatoio
30.06.15, 21:24
Pikker :)

Noh, mis ikka :)
Aga loodan et Kristal ei kahetseks...ja meie kõik.

Rumori di Spogliatoio
30.06.15, 21:28
Laivi kommentaar koos Chris Johnsiga Belfastis hakkas pihta! Pildid stadioonist ja meeskonna koosseisust! Inglise keeles, kasuta 'refresh' ja naudi jalgpalli õhtu! (http://www.rumodispo.com/european-luggage/livetext-crusaders-levadia)

Rumori di Spogliatoio
30.06.15, 22:02
Laivi kommentaar koos Chris Johnsiga Belfastis hakkas pihta! Pildid stadioonist ja meeskonna koosseisust! Inglise keeles, kasuta 'refresh' ja naudi jalgpalli õhtu! (http://www.rumodispo.com/european-luggage/livetext-crusaders-levadia)

Tegime paremini, nüüd lehekulg update ise, pole vaja refresh teha.

Rumori di Spogliatoio
30.06.15, 23:19
78’ suicidal from Pikker! He passes the ball straight to substitute Forsythe 30 yards out, but luckily for Levadia his lob drops over the bar. What was he doing?!

Tegija!

ivar5lepik
30.06.15, 23:57
0:0 viik võõrsilt annab kordusmänguks kõik võtmed kätte. Huvitav koosseisuvalik muidugi Kristalilt, aga selgelt selle peale mängima mindi ka.

PraS
01.07.15, 00:08
Tegija!

See on täiesti normaalne mängijalt, kes pole absoluutselt mänginud ja siis üks Meistriliiga mäng ja kohe CL Qual. Lihtsalt 0 praktika ja siis kohe sellised kiirused, et kutil lihtsalt tekkis lühis. Pole ju ta teps mitte väga suure mängupagasiga lähiminevikust ka.

Vask
01.07.15, 19:09
Levadia sai hea tulemuse, kui vaadata Crusadersi eelmise aasta mängu Ekranase vastu, kus nii võimaluste ja tulemuse poolest oldi kodus kindlalt üle ja neid nende oma kodus väravata jätta on väärt saavutus ja ilmselt hea kodutöö Kristali poolt..

Rumori di Spogliatoio
02.07.15, 01:51
See on täiesti normaalne mängijalt, kes pole absoluutselt mänginud ja siis üks Meistriliiga mäng ja kohe CL Qual. Lihtsalt 0 praktika ja siis kohe sellised kiirused, et kutil lihtsalt tekkis lühis. Pole ju ta teps mitte väga suure mängupagasiga lähiminevikust ka.

Ma mäletan ka neid mängud (vahe) millal Smishko ei saanud osaleda ja Pikker väravas...

-RoMaRiO-
05.07.15, 23:17
FB info:

PILETIINFO:
TÄISPILET: 10 €
SOODUSPILET 5€ ( 8 - 18-aastastele lastele ja pensionäridele)
Kuni 7 - aastastele lastele on sissepääs tasuta.

piletilevi:

Täispilet 10€
Õpilane, tudeng, pensionär 5€

Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta
Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

ehk palju siis tudengite käest raha nõutakse?

PraS
05.07.15, 23:37
5 euri

Shparkz
08.07.15, 14:30
Tarmo Kink siis. Nagu oli ka oodata.

Mõnuagent 007
08.07.15, 14:40
Tarmo Kink siis. Nagu oli ka oodata.

Eurohooajaks tõhus täiendus.

oravrsk
08.07.15, 14:42
oleks olnud küll jah, aga näed jäi sutsu hiljaks :D

atsetoon
08.07.15, 14:44
Miks alles nüüd??? Oleks edasi saanud, siis oleks mingi suurem kala palgatud? Või plaanib metallijumal meeskonna tühjaks müüa? Levadia nimekirja vaadates ja eilsele "Paide" mängule mõeldes on ikka väga omfg. Kinky enda poolt ka imelik samm, teistes klubides saaks veel euroopat mängida ja reaalselt keegi käib teiste klubide mänge vahel vaatamas nüüd peab kohaliku abramovichi ja kahe "Tallinn Pride"-ga leppima.

terrorwheel
08.07.15, 15:21
Oleks Florasse või Kaljusse läinud, oleks saanud vähe ilusamat mängu mängida ja Euroopaski võib-olla võimalus mängida veel.

gd77
08.07.15, 15:27
Miks arvate, et Kink saab lihtsalt endale Eestis klubi valida? Flora ei olnud temast kindlasti huvitatud, kahtlan, et ka Kalju. Võibolla Infonet, aga see on halvem variant kui Levadia.

Kaurr
08.07.15, 17:59
Pigem levadia jälle kingile hüppelauaks..talvisel üleminekul tahab kindlasti kuhugi kaugemale jõuda, nagu iga aasta.

gd77
08.07.15, 18:04
Pigem levadia jälle kingile hüppelauaks..talvisel üleminekul tahab kindlasti kuhugi kaugemale jõuda, nagu iga aasta.

Siis oleks pigem ainult hooaja lõpuni sõlminud.

-RoMaRiO-
10.07.15, 12:57
Tundub, et Lipinilt võeti nr 7 ära ning anti Kinkile :D

-RoMaRiO-
14.07.15, 22:58
Crusaders toodi albaanlaste poolt avamängus korralikult maa peale või toodi nende reaalne tase välja - avamängus võõrsil 4:1 kaotus.

willane
15.07.15, 09:34
Crusaders toodi albaanlaste poolt avamängus korralikult maa peale või toodi nende reaalne tase välja - avamängus võõrsil 4:1 kaotus.

ühtlasi toodi ka Levadia reaalne tase välja, sealt edasi ka Eesti liiga tase

-RoMaRiO-
15.07.15, 09:44

Ma olen seda vist siin foorumis ka juba maininud, aga ma olen üpris kindel, et Kalju, Flora või Sillamäe oleks sellest paarist väljunud võitjana, mis ei tähenda seda, et koduses liigas Levadia eelmainitud tiimidest tugevam poleks.

powerplay
16.07.15, 15:14

Ma paneks selle ka treeneri arvele, kes taktikaliselt läbi kukkus.

Õhtulehe jalkatoimkond
16.07.15, 18:04
Ivan Pecha: Levadia ohverdas minu, sest minu palk olevat olnud klubi kõige kõrgem

http://www.ohtuleht.ee/686074/ivan-pecha-levadia-ohverdas-minu-sest-minu-palk-olevat-olnud-klubi-koige-korgem

willane
16.07.15, 23:15
Ivan Pecha: Levadia ohverdas minu, sest minu palk olevat olnud klubi kõige kõrgem

http://www.ohtuleht.ee/686074/ivan-pecha-levadia-ohverdas-minu-sest-minu-palk-olevat-olnud-klubi-koige-korgem
ehk oli vaja Kinki palgaks hoopis raha tekitada?

chac
17.07.15, 01:10

ikooniline:

>Kuigi lahku mindi sõpradena, valmistas Levadia eelarvepoliitika slovaki jaoks üllatuse. "Talvel lepingu sõlmides eeldasin, et klubil on hooaja eelarve koos, mitte ei sõltu edust Meistrite liigas. Kui mulle olukorda tutvustatuks, öelnuksin, et olete hullud, kui sel moel plaane teete!" rääkis Pecha.<

tüüp ilmselt ei teadnud midagi levada võime(tu)sest finantse normaalselt planeerida (olümpia vastas oleva krundi näitel).

dareth
17.07.15, 02:22
noh, eks nii mõnigi meie koondislane on väljamaal veel valusamalt rehaga kahe silma vahele saanud

marcello
17.07.15, 05:52
Kas sa teed kuskile risti ka igakord kui Levadat ja Olümpia vastas olevat krunti mainid?
ikooniline:

>Kuigi lahku mindi sõpradena, valmistas Levadia eelarvepoliitika slovaki jaoks üllatuse. "Talvel lepingu sõlmides eeldasin, et klubil on hooaja eelarve koos, mitte ei sõltu edust Meistrite liigas. Kui mulle olukorda tutvustatuks, öelnuksin, et olete hullud, kui sel moel plaane teete!" rääkis Pecha.<

tüüp ilmselt ei teadnud midagi levada võime(tu)sest finantse normaalselt planeerida (olümpia vastas oleva krundi näitel).

budu
17.07.15, 10:33
ikooniline:

sa ikka eriline... ,selle põhjal siis pea pooled eestimaalased ei oska oma finantse planeerida. Kui Levada oleks teadnud,et selline Masu tuleb,siis vaevalt oleks ta selle krundi üldse ostnud!

Ja kas sa tahad väita,et Levadia on ainukene klubi,kes oma eelarvet koostades juba eurorahadega ei arvesta? andke andeks aga ma väga kahtlen selles!

-RoMaRiO-
17.07.15, 10:53
Tegelikult jättis Pecha küllaltki halva mulje ka. Või pigem seati talle kõrgemad ootused.

Ratnikov
17.07.15, 10:55
sa ikka eriline... ,selle põhjal siis pea pooled eestimaalased ei oska oma finantse planeerida. Kui Levada oleks teadnud,et selline Masu tuleb,siis vaevalt oleks ta selle krundi üldse ostnud!

Ja kas sa tahad väita,et Levadia on ainukene klubi,kes oma eelarvet koostades juba eurorahadega ei arvesta? andke andeks aga ma väga kahtlen selles!

No siis ta pole ärimees vaid lohh, kui ei oska tulevikku vaadata ega äri planeerida.

Levadia on jah vist ainus klubi kes eelarvet käesolevaks aastaks koostades arvestab tulevaste perioodide tuludega.
Ei Kalju ega isegi Sillamäe ei ole selle onanismini jõudnud.

Samas Pecha lahkumine tundub igati loogiline - sul on mingi tulevikuprojekt, mis peaks sulle pappi tooma, ent palgata tööjõudu vaja varakult - projekt ei õnnestunud ja loomulikult vaadatakse kuidas kokku hoida - Levadia ilma Pechata võimeline taas meistriks tulema. Seega milleks vaja kõrgepalgalist kui niigi palgaleht klubil ülekoormatud.
Kuigi ka lastekoolis Leval oli talvel probleeme palkadega.... Kuidas nüüdseks lahendatud see küsimus mai tea.... Need tuttavad kes töötasid Levadias enam seal ei tööta :D

chac
17.07.15, 11:17

veelkord, osta kinnisvara mulli absoluutses tipus - sellega ei saa just paljud soliidsed ärimehed hiilata.
ja ei saa ju öelda et poleks toona hoiatatud kinnisvaramulli eest või et kasvõi omaenda kalkulatsioonidesse kirjutada sellises koguses õhku sisse?!
eraisikuid kellel polnud ei ärilist kogemust ega eelnevaid, näiteks 97-98 aasta börsimulli valusaid õppetunde - neist võib ju aru saada, aga Levada't mul raskusi pidada selliseks ullikeseks. pigem ikka suur ahnus pimestas silmad.

ja veel - arvestades tema toonaseid väljaütlemisi jalgpalli arendamise kohta - mitu a le coq arena taolist oleks selle raha eest saanud ehitada? või mitukümmend sisehalli? ja mis seisus on levadia esindusstaadion täna.

elx
17.07.15, 12:10
Just krediidi ja laenude arvelt raha tehaksegi, seega just see Levadia käitumine oli väga ärile omane. Vahel naudid edu, vahel kõrbed.
Ja mis puutub seda Olümpia vastast maad - olge mureta, ega kesklinna pind odavamaks ei lähe. Maa on alati maksnud ja vaevalt Tallinn nüüd kokku tõmbuma hakkab. See kui ostu endale lubada ei või on muidugi juba omaette teema.

zaz
17.07.15, 12:19
veelkord, osta kinnisvara mulli absoluutses tipus - sellega ei saa just paljud soliidsed ärimehed hiilata.
ja ei saa ju öelda et poleks toona hoiatatud kinnisvaramulli eest või et kasvõi omaenda kalkulatsioonidesse kirjutada sellises koguses õhku sisse?!

See oli aeg kui terve Eesti Vabariik läks kollektiivselt lolliks. Levadat siin eraldi välja tuua justkui ainsat lolli? No ma ei tea...

chac
17.07.15, 13:25
See oli aeg kui terve Eesti Vabariik läks kollektiivselt lolliks. Levadat siin eraldi välja tuua justkui ainsat lolli? No ma ei tea...
ega ikka ei läinud küll (EV kollektiivselt lolliks).
seda et meedia siin kõvasti üle soolas, ja hullult dramaatikat tekitas on teine asi.
meenub sulle mõni panga pankrott eestis? (lätis-leedus neid oli ja mitte 1-2). või mõnede suurfirmade kokkukukkumine?
lolliks läks peamiselt ehitus- ja kinnisvarasektor, kõik muud jätkasid suht tavapärast (või pisut raskemat - koondamised, palgakärped jms) elu imho.
pakun et ka Levada jätkates rahulikult oma metalliäri oleks ka oma tavategevusega kriisiajad üle elanud.

kuskilt on meelde jäänud number et 2008-2009 kriisi ajal läks pankrotti 0,7% eesti ettevõtetest. tõenäoliselt enamus neist väiksemat sorti ehitusettevõtted, seotud maksimaalselt 1-2 maja/krundi arendamisega.

ps.
http://www.krediidiinfo.ee/index.php?m=74&ny=2010&news=294

Krediidiinfo värskelt koostatud Eesti pankrottide paneeluuringust selgub, et 2009. aastal tõusis pankrottide arv kümnendi kõrgeimale tasemele. Krediidiinfo analüütikute hinnangul kasvutrend jätkub ka käesoleval aastal, kuid kindlasti palju aeglasemas tempos.

Möödunud aastal kuulutati Eestis välja 1055 äriühingu maksejõuetus, mis on viimase kümne aasta kõrgeim tase - pankrottide arv kasvas 2008. aastaga võrreldes 632 ettevõtte võrra ehk 2,5 korda. Pankrotistus iga 133. ettevõte ehk 0,75 protsenti kõigist Eesti ettevõtetest.

Tähelepanuväärne on, et 2009. aastal suurenes oluliselt pankrottide osakaal üle 10 miljonilise müügituluga ettevõtete hulgas – selliseks osutus iga kolmas pankrotiettevõtte.

Tüüpiline pankrotiettevõte on kuni 10 miljonilise müügituluga ning suure kahjumiga töötav omakapitalita firma. Ligi pooltel 2009. aastal pankrotistunud ettevõtetest esines pikaajaline maksuvõlg juba enam kui aasta enne maksejõuetuse väljakuulutamist. Krediidiinfo on hinnanud ettevõtte tegevuse nõrga reitinguga (C, B, BB).

Üllatuslikult on 2009. aasta suurima pankrotistumise määraga piirkonnad Eestis Järva- ja Hiiumaa. Järgnevad Lääne- ja Ida-Virumaa, mis on aastaid olnud kõrgeima pankrotistumise tasemega piirkonnad. Madalaima pankrotistumise tasemega on Põlvamaa, kus esines vaid seitse pankrotijuhtumit. Tegevusaladest on suurima pankrotiohuga ehitussektor, kus pankrotistus iga 55. ettevõtte.

Pankrotistunud ettevõtete müügitulu moodustas pankrotieelselt 3,5 miljardit krooni ja puhaskahjum 1,0 miljardit krooni. Neis ettevõtetes töötas kokku 4073 inimest. Kui veel eelmisel aastal osutusid pankrotiettevõtete suurimateks võlausaldajateks pangad, siis 2009. aastal said peamisteks kahjukannatajateks koostööpartnerid ja hankijad.

zaz
17.07.15, 14:04
See, et pankroti ei mindud tähendab vaid suhteliselt okeid riskide maandamist. Raha kaotasid ikka kõik, kel seda vähegi oli.
Ja kinnisvara või ehitusäri ajas samuti sel ajal iga teine ettevõtja ju :)

Mõnuagent 007
17.07.15, 14:31
eraisikuid kellel polnud ei ärilist kogemust ega eelnevaid, näiteks 97-98 aasta börsimulli valusaid õppetunde - neist võib ju aru saada, aga Levada't mul raskusi pidada selliseks ullikeseks. pigem ikka suur ahnus pimestas silmad.

ja veel - arvestades tema toonaseid väljaütlemisi jalgpalli arendamise kohta - mitu a le coq arena taolist oleks selle raha eest saanud ehitada? või mitukümmend sisehalli? ja mis seisus on levadia esindusstaadion täna.

Keegi ju ei teadnud, et see jääbki absoluutseks tipuks.

GoldenEagle
17.07.15, 15:28
Mis kõik olnuks, kui... Levadia Crusadersi asemel edasi saanuks- Albaania ning potentsiaalselt Moldova meister ehk kaks väga heal päeval alistatavat tiimi....

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11230851_998126416875256_4278563899837301295_n.jpg ?oh=6cf86529744c44e94edfcb114c43cc29&oe=5617A728

godzilla
18.07.15, 18:01
Mõttetu isegi rääkida Leva on täiesti lamp klubi ja see kuidas seal majandatakse on ikka müstika....Kurb et jälle see aasta Leva esimeseks kobistab ja CL kvalisi saab mängida kus jälle poor amatööridelt tala saadakse

elx
18.07.15, 18:09
Mõttetu isegi rääkida Leva on täiesti lamp klubi ja see kuidas seal majandatakse on ikka müstika....Kurb et jälle see aasta Leva esimeseks kobistab ja CL kvalisi saab mängida kus jälle poor amatööridelt tala saadakseKui nad võidavad, siis teevad nad järelikult asju kõige õigemini, või kuidas?

powerplay
19.07.15, 16:13
Mõttetu isegi rääkida Leva on täiesti lamp klubi ja see kuidas seal majandatakse on ikka müstika....Kurb et jälle see aasta Leva esimeseks kobistab ja CL kvalisi saab mängida kus jälle poor amatööridelt tala saadakse

Teiste klubide fännidel on vist tekkinud suur masendus ja depressioon arvestades kommentaare? Ega ei ole midagi imestada ka, sest Levadia püsib suhteliselt stabiilselt aastast aastasse tipus ja teised klubid ei suuda kuidagi sarnast stabiilsust näidata.

realking
22.07.15, 17:05
bla bla bla[/I]
Ei saa täpselt aru. Elad ka kuskil villas ja naudid majandusliku vabadust, et saad anda teistele geniaalseid äriteadmisi tagantjärgi?

ericbana
27.07.15, 20:07
Artjuninil mingid rahad mängus?

* Kuigi enne oli üldse sulu.

xrip55
27.07.15, 22:53
Pareikol on vist isegi õigus olla kuri.

Ramm
27.07.15, 23:08
Pareikol on vist isegi õigus olla kuri.

Kindlasti mitte. Ma ise olin suhteliselt paralleelselt väravajoonega istekohal ja tegelikkuses oli see Pareiko räme bläkk, lasi pmst käte vahelt palli läbi (või siis vale arvestus tema poolt) ja siis hakkas muidugi süüdlast ostima.

Rumori di Spogliatoio
28.07.15, 01:08
Võin eksida, aga liiguv pilt pole piisavalt selge. Kas Prosa Pareiko käega midagi ei tee?
Siis fotojärjend on päris katki aga sellise kordusega, näitab midagi:

26 http://rus.postimees.ee/3272203/galereja-flora-sygrala-vnichju-s-levadiej/4327181 (Prosa uurib Pareiko kätt kinni hoidma?)
24 http://rus.postimees.ee/3272203/galereja-flora-sygrala-vnichju-s-levadiej/4327177 (Prosa küünarnukk päris kõrge...)

ööö
28.07.15, 02:15
Pareiko kollane oN tõeline Saare kala.Sergei ootab,kui flora pallipoiss koristab teise palli väljakult,et lahtilööki sooritada ja hr Saar võtab taskust kollase mingi viivitamise pärast.

dareth
28.07.15, 02:34
Pareiko kollane oN tõeline Saare kala.Sergei ootab,kui flora pallipoiss koristab teise palli väljakult,et lahtilööki sooritada ja hr Saar võtab taskust kollase mingi viivitamise pärast.

Levadia mees lõi selle palli pehmelt värava poole, Pareiko läks järele. Kolmveerandi tee pealt keeras ümber ja küsis pallipoisilt palli. Sai selle, siis läks demonstratiivselt viiekasti teise nurka ja hakkas veel väljakumeestele midagi seletama. Lahtimäng võttis aega ca 40 sekundit.

ööö
28.07.15, 02:43
Ma ei tea mida sa vaatasid.aga ühel hetkel oli 2.palli väljakul.Ja see kõik toimus minust 10m. kaugusel

dareth
28.07.15, 02:45
Ma ei tea mida sa vaatasid.aga ühel hetkel oli 2.palli väljakul.Ja see kõik toimus minust 10m. kaugusel

Oli kaks palli. Kui teine pall mängimist kuidagi ei sega, siis ei pea mängu kinni hoidma.

ööö
28.07.15, 02:50
kõik õige aga hr Saar palus isiklikult et teine pall ära koristatakse ja see selle kollase naljakaks tegi.

dareth
28.07.15, 02:54
kõik õige aga hr Saar palus isiklikult et teine pall ära koristatakse ja see selle kollase naljakaks tegi.

Mulle jälle näis, et ta palus Pareikol pall mängu panna.

ööö
28.07.15, 02:58
ok sinu võit...

dareth
28.07.15, 02:59
ok sinu võit...

jess, saan rahus magama minna

ööö
28.07.15, 03:08
Väike äratus siiski veel.Kas sa selle mängu tablooga olid rahul?

dareth
28.07.15, 03:26
Väike äratus siiski veel.Kas sa selle mängu tablooga olid rahul?

Sorry, vaatasin arvutist ja ainult viimast kümmet minutit. Aga kui tavaline alekoki tabloo, siis pole ju küll erilist põhjust rahul olla. :)

Kas jehoovadel oli midagi uhkemat veetud sinna?

Mõnuagent 007
28.07.15, 12:50
Sorry, vaatasin arvutist ja ainult viimast kümmet minutit. Aga kui tavaline alekoki tabloo, siis pole ju küll erilist põhjust rahul olla. :)

Kas jehoovadel oli midagi uhkemat veetud sinna?

Noh, kui neil oli mingi 70-tollise läbimõõduga teler kasvõi, siis on asi juba uhkem.

-RoMaRiO-
11.08.15, 22:24
Võib vist Levadiale teist aastat järjest õnne soovida? Hindrek Ojamaa sai eelmine aasta Tammeka eest vägivaldse käitumise eest punase kui kaotati FCF II-le. Avaringi mängu Leva eest jättis vahele, aga vägivaldne käitumine peaks tähendama rohkem kui üks mäng. EJL eelvaates ka Ojamaa nimi ära märgitud.

Kui kõik see tõele vastab, siis liiga ebareaalne. Tõeline häbi...

PraS
11.08.15, 22:32
Võib vist Levadiale teist aastat järjest õnne soovida? Hindrek Ojamaa sai eelmine aasta Tammeka eest vägivaldse käitumise eest punase kui kaotati FCF II-le. Avaringi mängu Leva eest jättis vahele, aga vägivaldne käitumine peaks tähendama rohkem kui üks mäng. EJL eelvaates ka Ojamaa nimi ära märgitud.

Kui kõik see tõele vastab, siis liiga ebareaalne. Tõeline häbi...

92 22.08.2014 Tartu JK Tammeka Mängija Hindrek Ojamaa DI mitte määrata lisakaristust KV

PraS
11.09.15, 21:24
Tea kas keegi on levasse tööle läind või mis põhjus on,et leva fb paugutama on hakanud?

Ratnikov
11.09.15, 21:37
Tea kas keegi on levasse tööle läind või mis põhjus on,et leva fb paugutama on hakanud?

Ei...

Hubert Gruber
20.09.15, 08:56
Siim Luts tegi ikka eile hea mängu . See poiss võiks äkki veel Skandinaaviaski nõrgemas tasemes läbi lüüa .

Vastupidiselt Pareikole , kelle mängust on aru saada , et miks ta see aasta Eestis mängib . Usun ,et järgmist valiktsüklit see mees Eesti koondises kaasa ei tee .

Jaan95
20.09.15, 11:49
Siim Luts tegi ikka eile hea mängu . See poiss võiks äkki veel Skandinaaviaski nõrgemas tasemes läbi lüüa .

Vastupidiselt Pareikole , kelle mängust on aru saada , et miks ta see aasta Eestis mängib . Usun ,et järgmist valiktsüklit see mees Eesti koondises kaasa ei tee .

Pareikol veel vedas, et ta teist kollast ei saanud. Närvid ikka täitsa läbi.

Jaan95
20.09.15, 13:21
Pareikole kollane polnud üldse õigustatult antud.

Pareiko kees juba mängu algul. Kohtunik PIDI teda korrale kutsuma. Või on Pareiko igasugune möla lubatud, kuna ta on Pareiko. Teisel poolajal virutas palli Sillamäe mängija kõrvale vastu maad (mängija oli pikali), kuna määrati nurgalöök.

gd77
20.09.15, 16:59

Luts on väga hea see hooaeg olnud. Minu valik aasta mängijaks.

Felipe
30.09.15, 18:00
Kui pika ajateenistuse Raudsepp ja Antonov läbima peavad?

football2u
30.09.15, 18:10
Oktoobris lähevad tavaliselt spordikad ehk aasta lõpuni vast.

Markko
01.10.15, 11:35
10 nädalat ehk jõuludeks koju

priity
16.10.15, 21:01
Kusagile mujale ei osanud seda infot üles panna - endise Levadia mängija Nikita Andrejevi värav Venemaa teise divisjoni kesktsoonis septembrikuu viie parema hulgas:
http://www.pfl-russia.com/interactiv/best-goal/tsentr-sept-2015/

Rzn.
24.10.15, 16:49
keegi oskab mingit loogilist põhjendust ka tuua, miks viimaste väheste ilusate ilmade ajal publik Kadrioru päikseliselt tribüünilt sinna kõleda varjualuse trimka alla aetakse? Selle pressijutu võib korraldustiim endale sisse istuda, pressist pole haisugi seal.

-RoMaRiO-
24.10.15, 18:43
keegi oskab mingit loogilist põhjendust ka tuua, miks viimaste väheste ilusate ilmade ajal publik Kadrioru päikseliselt tribüünilt sinna kõleda varjualuse trimka alla aetakse? Selle pressijutu võib korraldustiim endale sisse istuda, pressist pole haisugi seal.

Sest Levadiat ei huvita pealtvaatajad ning pealtvaatajaid ei huvita Levadia. Aga eks selle eesmärgiks on, et rahvas oleks ühes kohas ning saaks kokku hoida turvatöötajate pealt.

-RoMaRiO-
24.10.15, 18:54
Tundub, et lisaks Kaljule on küsimus õhus ka Levadias, kes järgmiseks peatreeneriks saab. Euroopas täielik põrumine, meistritiitlita, karikast väljas materjaliga, mis oli viimaste aastate parim, nagu ka Kristal ise tunnistas.

Felipe
25.10.15, 17:34
Tundub, et lisaks Kaljule on küsimus õhus ka Levadias, kes järgmiseks peatreeneriks saab. Euroopas täielik põrumine, meistritiitlita, karikast väljas materjaliga, mis oli viimaste aastate parim, nagu ka Kristal ise tunnistas.

Rüütli Tarts.

realking
02.11.15, 13:10
http://sport.postimees.ee/3382789/pareiko-klubikarjaari-viimasest-hetkest-ebaoiglane?utm_source=sport.postimees.ee&utm_medium=button_article&utm_content=3382789&utm_campaign=fb_social

Artikli lõppu saaks?

Stok
03.11.15, 14:37
Pareiko klubikarjääri viimasest hetkest: ebaõiglane!17
Kokkuvõte

Sergei Pareiko pidas laupäeval oma eduka klubikarjääri viimase mängu
Pareiko jääb teenitud punase kaardi tõttu eemale hooaja viimasest mängust
Väravavaht loodab, et saab koondise eest veel ühe mängu teha ning fänne tänada

2. november 2015 08:55
Kaarel Täll Kaarel Täll, spordireporter
Punase kaardi teeninud Sergei Pareiko (kollases) käis väljakult lahkudes läbi ka Flora mängijate juurest ja andis teada, mis ta viimastest arvab.
Punase kaardi teeninud Sergei Pareiko (kollases) käis väljakult lahkudes läbi ka Flora mängijate juurest ja andis teada, mis ta viimastest arvab. Foto: Erakogu

«Kohtunikud peaksid väravavahialas kaitsma väravavahti, mitte ründajat. Igal pool, kus ma mänginud olen, käivad asjad nii. Eestis millegipärast sellist joont ei järgita,» kommenteeris pettunud Sergei Pareiko laupäeval toimunud Levadia ja Flora mängu. 43. mänguminutil Flora poolkaitsja Andre Frolovi suunas tehtud löögiliigutuse eest saadud punane kaart lõpetas Pareiko klubikarjääri. Legendi viimane esitus sai kurva lõpu ja Flora teenis Levadia üle 2:0 võidu.

Kadriorus käivad esimese poolaja viimased minutid ning Flora teenib Frolovi kauglöögi järel nurgalöögi. Tsenderduse ajal seisab Frolov väravavahialas kohe Pareiko kõrval, ilmselgelt on tema eesmärk puurivahti segada. Pareiko lükkab vasaku käega Frolovi minema ning ka tema parem käsi liigub hetk hiljem floraka suunas, kuid ei taba teda. Väravatagune kohtunik tõlgendab seda ilmselt löögiliigutusena ja kutsub peakohtuniku Kristo Tohveri enda juurde. Eesti parimaks kohtunikuks peetav mees näitab penaltipunktile ning Pareiko suunas välgub punane kaart. 38-aastane väravavaht lahkub väljakult ning mängukeelu tõttu ta sellel nädalal toimuvas meistriliiga viimases voorus väljakule ei tule. Edukas klubikarjäär lõppeb tõelise draamaga.

Pareiko: lööki ei olnud

Kui Pareikolt küsida, kas ta proovis Frolovi lüüa, kõlab vastus: «Ei. Hoidsin teda käega endast eemal, et ta päris mulle otsa ei lendaks. Jah, ma lükkasin teda, sest värava ees ei olegi mul võimalik teisiti endale ruumi teha. Mina tean jalgpallireegleid sellisena, et väravavahialas peaks kohtunikud pigem mind kaitsma, kuid Floraga mängudes need asjad nii pole olnud. Terve hooaja vältel on need olukorrad vilistamata jäänud ning ka viimase mängu alguses oli kohe näha, millise joone kohtunikud võtnud on. See on lihtsalt ebaõiglane!»

Pareiko emotsioonid keesid Kadriorus selgelt üle. Väljakult lahkudes otsis ta Frolovi üles ja ütles välja, mis ta Flora poolkaitsjast arvab. Füüsilise kontakti vältimiseks astusid vahele teised väljakul olnud jalgpallurid. Levadia varumeeste pingil istunud Tarmo Kink oli lõpuks see, kes Pareiko jõuga riietusruumi suunas.

Tarmo Kink talutab endast välja läinud Sergei Pareiko riietusruumide suunas. Foto: Erakogu

Frolov ise kohtunikelt viga ei nõudnud. Õigupoolest ei teinud seda ükski väljakul viibinud mängija. Miks Pareiko siis ikkagi Froloviga arveid otsustas klaarida? «Tema oligi ju see mees, kes pidevalt mind torkimas käis. Varem on Prosa (Flora ründaja Albert Prosa – toim) olnud see, kes konkreetselt minuga tegeleb, seekord oli Frolov. Nad võivad väravavahialas teha ükskõik mida, kohtunikud niikuinii ei vilista. Minu arvates ei tohiks sellist stiili absoluutselt lubada,» rääkis Pareiko oma käitumise tagamaadest.

Sergei Pareiko pärast eemaldamist. Foto: Erakogu

Eesti Jalgpalli Liidu peakohtunik Uno Tutk ütles eile Postimehele, et ei soovi teemat enne esmaspäeva kommenteerida. Olukord vaadatakse täna üksipulgi läbi ning infot on alaliidul rohkem kui tavaliselt, kuna üleeilset mängu filmiti kohtunike tööd tutvustava videoklipi jaoks. Täna loetakse läbi kohtunike koostatud mänguprotokoll, lisaks oli igal vilemehel küljes mikrofon ning seetõttu on võimalik sõna-sõnalt üle kuulata ka nende omavaheline vestlus. Väravatagused kohtunikud olid seekord kaasatud seetõttu, et see brigaad harjutas UEFA Euroopa liiga alagrupimänguks.

«Esmaspäeval kogutakse kogu info kokku. Teisipäeval antakse kõikidele osapooltele võimalus enda seisukohtade selgitamiseks. Neljapäeval või reedel langetatakse karistuste osas otsuseid,» selgitas Eesti Jalgpalli Liidu infojuht Mihkel Uiboleht tavapärast praktikat selliste olukordade lahendamisel. «Kaarti tühistada ei ole võimalik ja ühemängune keeld on automaatne. Kuna hooaja lõpuni on veel üks voor, siis pole otsuse langetamisega otseselt kiiret ja lõplik lahendus võib tulla ka järgnevatel nädalatel.»

Soov fänne tänada

Seega on Pareiko klubikarjäär kindlasti läbi. Mees on nördinud, et lõppakord just selline juhtus olema. «Eks see läheb lõpuks meelest ära. Lihtsalt kahju, et kogu hooaja probleemid niimoodi kulmineerusid,» ütles Pareiko, kes karjääri lõpetamise plaanist andis teada septembri lõpus, kui koondise peatreener Magnus Pehrsson otsustas teda mitte kaasata EM-valikmängudeks Inglismaa ja Šveitsiga.

Sergei Pareiko lööb käsi kokku oma eelkäija ja eeskuju Mart Poomiga. Foto: Raigo Pajula

Väravavaht tunnistas, et tema jaoks on väga oluline saada veel üks võimalus Lilleküla staadionil Eesti koondist esindada. Võimalus selleks on olemas, kuna 11. ja 17. novembril kohtub Eesti vastavalt Gruusia ja Saint Kitts ja Nevisega. Esialgses nimekirjas on Pareiko sees, kuid sajaprotsendilist kindlust ei ole, et teda lõplikusse valikusse kaasatakse. «Eks nüüd lähipäevil peaks asi selgeks saama. Tahan lihtsalt publikut tänada. Jalgpalluril ei ole eriti muud moodi võimalik fännidele aitäh öelda. Nad on olnud koondise juures nii parematel kui halvematel päevadel. Mind isiklikult on tribüünidel alati toetatud. Vahet pole, kui raske hetk parajasti on, fännidelt saab alati head energiat,» rääkis koondise eest 64 mängu pidanud väravavaht.

Esialgses nimekirjas on antud mängudeks üles koguni viis väravavahti. Lisaks Pareikole on kandidaatide hulgas ka Mihkel Aksalu, Pavel Londak, Marko Meerits ja Mait Toom.

Kirju ja edukas karjäär

Kuigi Pareiko tegi debüüdi koondises juba 1996. aastal, on ta Eestit esindanud kokku vaid 64 korral. Pikalt oli Eesti esiväravavaht Mart Poom, kuid ka tema vigastuste ajal ei saanud Pareiko oma võimalust. Põhirolli mängisid eriarvamused Eesti jalgpallijuhtidega.

2009. aastal andis Poom oma lahkumismängus Portugaliga aga sümboolselt kindad üle Pareikole ning sellest ajast alates sai temast Eesti koondise üks alustalasid. Tipphetk oli 2012. aasta EM-valikturniir, kus Eesti jõudis play-off’i.

«Ta oli koondise vaimne juht. Mart Poomi mantlipärija, kes sai selle rolliga suurepäraselt hakkama,» meenutas jalgpallikoondise pikaaegne kapten Raio Piiroja septembri viimasel päeval endist kolleegi. «Rahulikult oleks võinud tema minu asemel kapteni rollis olla.»

Klubikarjäär oli Pareikol kirju. 1998. aastal läks noor mängumees Tallinna Sadamast Itaaliasse Casale ridadesse, kuid naasis sealt peagi Levadiasse. 2001. aastal murdis Pareiko lõplikult piiri taha ning esindas Venemaal Vologradi Rotorit ja Tomski Tomi, kus kandis ka kaptenipaela.

Järgmine peatuspaik oli Krakowi Wislas, kus Pareiko 2011. aastal Poola meistriks krooniti. Viimane välisklubi oli aga taas Venemaal, kui juba soliidses eas Pareiko 2013. aastal Nižni Novgorodi Volgaga liitus. Tänavu talvel sai Pareikost Levadia mängija.

Sergei Pareiko unistab veel ühest mängust Lilleküla staadionil. Foto: Toomas Huik

Sergei Pareiko karjäär:

• 1993–1997 Tallinna Sadam

• 1998–1999 Casale (Itaalia)

• 1999–2000 Maardu Levadia

• 2001–2004 Volgogradi Rotor (Venemaa)

• 2005–2010 Tomski Tom (Venemaa)

• 2011–2013 Krakowi Wisla (Poola)

• 2013–2014 Nižni Novgorodi Volga (Venemaa)

• 2015 Tallinna Levadia

Mänge Eesti koondises: 64

Flora lõpetas kurva seeria

Tänavune Eesti jalgpallimeister FC Flora teenis hooaja eelviimases voorus magusa võidu, kui võõrsil alistati 2:0 Levadia. Sellega lõpetas Flora ka kurva seeria, kuna viimati suudeti Levadia Eesti liigas üle mängida 2011. aastal.

Sel hooajal lõppes meeskondade esimene omavaheline kohtumine 1:0 Levadia võiduga ning järgmised kaks matši lõppesid viigiga. Hooaegadel 2012, 2013 ja 2014 Flora Levadiast jagu ei saanud, viimati teeniti Eesti liigas Levadia üle võit 2011. aasta septembris. Võõral väljakul polnud Flora oma suurimaid rivaale alistanud aga enam kui kümme ja pool aastat.

Laupäevase kohtumise kõige otsustavamad sündmused leidsid aset 43. minutil, kui Levadia väravavaht Sergei Pareiko teenis punase kaardi. Väravavahile sai saatuslikuks olukord, kus ta tegi käega endale nurgalöögiolukorras ruumi ning kohtunike hinnangul proovis Pareiko Flora poolkaitsjat Andre Frolovi lüüa.

Järgnevas olukorras realiseeris Markus Jürgenson penalti ning viis Flora juhtima, matši lõppseisu vormistas 63. minutil Brent Lepistu täpne kauglöök.

Jalgpalli meistriliiga 35. voor:

Narva Trans – Infonet 0:1

Levadia – Flora 0:2

Pärnu – Paide 0:1

Nõmme Kalju – Tammeka 1:0

Sillamäe – Viljandi Tulevik 2:1

Tabeliseis: 1. Flora 84 punkti, 2. Levadia 73, 3. Nõmme Kalju 70, 4. Infonet 62, 5. Sillamäe 56, 6. Narva Trans 49, 7. Paide 30, 8. Pärnu 26, 9. Tammeka 22, 10. Viljandi Tulevik 21

Angelo Nerazzurro
06.11.15, 09:43
Levadia 2016 algab ka nüüd, sest uus treener on juba valitud! (EKSLUSIIVNE) (http://onenilup.com/levadia-new-coach-2016)

optiums
06.11.15, 13:59
Levadia 2016 algab ka nüüd, sest uus treener on juba valitud! (EKSLUSIIVNE) (http://onenilup.com/levadia-new-coach-2016)

Oleks võinud lasta siiski Kristallil rahulikult hooaeg lõpetada, aga nüüd siis suureneb vabade treenerite klubi: Rüütli (juba pigem ajalukku kuuluv), Prins, Kristal, Zelinski (pole küll peatreener, vaid lihtsalt vaba treener).

Angelo Nerazzurro
06.11.15, 15:10
Oleks võinud lasta siiski Kristallil rahulikult hooaeg lõpetada, aga nüüd siis suureneb vabade treenerite klubi: Rüütli (juba pigem ajalukku kuuluv), Prins, Kristal, Zelinski (pole küll peatreener, vaid lihtsalt vaba treener).

Mul on kahju Markole, kokkuvõtes süümpatne inimene ja osav treener, aga ta ise teab et see on jalgpall: kui tulemused pole, treener maksab. Pärast UCL välja langemine, tiitel oli kohustulik ja isegi sellega ei tea kui oleks jätkanud ametis.

optiums
06.11.15, 15:30
Mul on kahju Markole, kokkuvõtes süümpatne inimene ja osav treener, aga ta ise teab et see on jalgpall: kui tulemused pole, treener maksab. Pärast UCL välja langemine, tiitel oli kohustulik ja isegi sellega ei tea kui oleks jätkanud ametis.

Nojah, vaadates Flora ja Levadia koosseise, siis oli ebaõnnestumine ikka kapitaalne. Ajal kui Florast lahkusid Logua ja Jääger ning uuesti sai viga Prosa ja ka Alliku, sel ajal või varem tulid Levadiaśse lisaks Kink, Artjunin, Subbotin.

See, et sellele järgnes Flora võiduseeria kõigi vastu, see on lihtsalt hämmastav!

optiums
06.11.15, 15:38

Nojah, selge see, et Levadia esialgu seda ei kinnita, aga kui info peaks valeks osutuma, siis võiksid lõplikult reakommijaks hakata, sest need pidevad kohtunikesüüdistamise ämbrid on tüütavad.

PS: olen kuulnud, et Levada on õhtustanud paljudega, sealhulgas Francev ja ka oops Pohlak. :D

Angelo Nerazzurro
06.11.15, 15:46
Nojah, selge see, et Levadia esialgu seda ei kinnita, aga kui info peaks valeks osutuma, siis võiksid lõplikult reakommijaks hakata, sest need pidevad kohtunikesüüdistamise ämbrid on tüütavad.

PS: olen kuulnud, et Levada on õhtustanud paljudega, sealhulgas Francev ja ka oops Pohlak. :D

Ära muretse, ei ole.
Kritiika kohtuniku vastu on normaalne, normaalses jalgpalliriigis. Aga kui mainid Pohlak, siis pole midagi normaalne siin vist...
Viktor juba ammu on oma sõdakirves maha pannud.

mjaasa
06.11.15, 19:45
Kas Zelinski sai koos Kristaliga kinga?

Nahkpea
06.11.15, 21:36
Kas Zelinski sai koos Kristaliga kinga?

Ma poleks uneski julgenud Ratnikovi nime välja pakkuda. Ma olekski eeldanud, et Zelinski saab Kristali varjust oma võimaluse.

Jaan95
07.11.15, 10:31
Ratnikovi nähti lihtsalt koos Levadaga ja tehti kohe kaugeleulatuvad järeldused.

ööö
07.11.15, 19:13
Ole nüüd rahulik Jaan.Mõned omavad infi,mõned plõksuvad niisama.

Angelo Nerazzurro
07.11.15, 20:36
kui info peaks valeks osutuma, siis võiksid lõplikult reakommijaks hakata

...aga ka mitte :D :D :D

ööö
07.11.15, 21:00
Aga õhtuleht,delfi ja teised tublid ajakirjanikud.Nats võiks nagu mõelda,et üks tubli eestistumas itaalia-eesti jalgpalli ajakirjanik on teist nagu 2-3 päevajagu ees oma uudistega.

Ratnikov
07.11.15, 22:44
No nii nahui....

Vana hea Levadia tagasi....

Seega Pareiko jätkab karjääri, meeskonna esimesed täiendused: Fenin, Rõtškov, Bragin, Kalimullin, Nahk (vahetab perekonnanime tagasi Kolbassenko vastu) Martinsons, vennad Kazakovid, Tšurilkin, Prins ja nii edasi....

Eksklusiivne foto Ratnikovi ja Levada kokkusaamisest: 4438

Esimest kord elus ööö'ga jään nõusse :) tase on jah selline et noh jah..... :)

Peace kõigile!

ööö
07.11.15, 23:45
sina ju peaksid hõiskama oma pseudoga hetkel,või olred nii sitt vend ,et nüüd on kaputt!Äkki peaks pseuudot vahetama!

Ratnikov
08.11.15, 00:13
sina ju peaksid hõiskama oma pseudoga hetkel,või olred nii sitt vend ,et nüüd on kaputt!Äkki peaks pseuudot vahetama!

Härra Tõnis Mägi, äkki see hoopis Daniil Ratnikovi auks võetud? Või Eduardi ?

ööö
08.11.15, 00:19
Ja Pareiko saadeti mingite krüsamteenioega täna minema.Suht lahjana tundus se hüvastijätmine hretkel aga noh eks nii see meie elu on hetkel.Aga nagu nats sümboolne.Estonia air ja Pareiko "the END!

ööö
08.11.15, 00:23
Ja ma ei saa aru, kui sa ei tee TÕNIS MÄE,kes n minu väga hea tutav ja minu vahet siis sa oled nagu suht kohtlane või mis?

Ratnikov
08.11.15, 00:37
No lõpeta ära, Tõnis!
4439
Kõik me teame et sina oled sina....

ööö
08.11.15, 01:05
No kurat miks sa siis kisud siia kommidesse T. Mäge,kes juhtumisi ongi minu hea tutav.Eesti on nii sitaks väike,et sa pead tihti vastutma mida sülg sühu toob või mis?

Mister
08.11.15, 03:26
Nädalavahetus jätab kommentaariumile oma jälje :D

willane
08.11.15, 09:06
Aga õhtuleht,delfi ja teised tublid ajakirjanikud.Nats võiks nagu mõelda,et üks tubli eestistumas itaalia-eesti jalgpalli ajakirjanik on teist nagu 2-3 päevajagu ees oma uudistega.

+5 ....

Ratnikov
08.11.15, 12:07
No kurat miks sa siis kisud siia kommidesse T. Mäge,kes juhtumisi ongi minu hea tutav.Eesti on nii sitaks väike,et sa pead tihti vastutma mida sülg sühu toob või mis?

Klassikuid tsiteerides: uuuu jaaa ma leian su heidi ma leian

Aga ma nägin Teid hr TM eile Kadriorus.......

https://www.youtube.com/watch?v=TYSzwLXMJsY

urmar
08.11.15, 12:46
Hr. pseudo Ratnikov on seekord eksiteele sattunud, mis viib rappa. :D Lisaks võiksid siiski paluda erakorralist nimevahetust.

Jaan95
08.11.15, 19:37
Ratnikovi intervjuu järgi ootab Levadiat suur noorenduskuur.

Ratnikov
08.11.15, 20:12
infokildude kohaselt jäämas: Luts (kui välismaale ei lähe), Laitinen, Teever (kui karjääri ei lõpeta), Kruglov (onu V lemmik), Pikker, Artjunin, Subbotin, Peetson, Mutso, Antonov,Marin, Ojamaa (Hindrek), Pikk... Lisaks Tamme ja Saarts

Samas peale Roosnupu pole duublist kedagi võtta..... Aga ta oli juba ka esinduse eest platsil käimas....

Ah jaa - Ioan "Julm" Jakovlev

Ratnikov
08.11.15, 20:12
Hr. pseudo Ratnikov on seekord eksiteele sattunud, mis viib rappa. :D Lisaks võiksid siiski paluda erakorralist nimevahetust.

Urmar džän, kusjuures ei ole :)

urmar
09.11.15, 00:12
infokildude kohaselt jäämas: Luts (kui välismaale ei lähe), Laitinen, Teever (kui karjääri ei lõpeta), Kruglov (onu V lemmik), Pikker, Artjunin, Subbotin, Peetson, Mutso, Antonov,Marin, Ojamaa (Hindrek), Pikk... Lisaks Tamme ja Saarts

Samas peale Roosnupu pole duublist kedagi võtta..... Aga ta oli juba ka esinduse eest platsil käimas....

Vaatasin nimekirja, Raudsepp ka lahkumas või unustasid tema ära.

Angelo Nerazzurro
09.11.15, 01:50

Ajateenistus...

urmar
09.11.15, 01:55
Ajateenistus...

eksid, siis peaks Antonov ka puuduma nimekirjast.

Angelo Nerazzurro
09.11.15, 01:56
eksid, siis peaks Antonov ka puuduma nimekirjast.

Antonovile läbi pole juba?

peters
09.11.15, 02:40
Päevalehes on veidi juttu Levadia eeldatavast noorendamisest. Kaasa tuleb muidugi Daniil Ratnikov, oodatakse Rimo Hunti. Mõlemad head mehed, aga selline noorendamine, Londaku võiks ka veel kutsuda.

vincent
09.11.15, 02:47
Antonovile läbi pole juba?
Koos läksid septembri lõpus, kolmeks kuuks.

Ratnikov
09.11.15, 08:19

Sain aru et kui ta tahab minna kellelgi selle vastu pole midagi... Hooaja alguses loodeti väga et teeb eduka hooaja, aga maandus pingile jne...

gd77
09.11.15, 08:20
Kink?

Ratnikov
09.11.15, 09:40
Kink?

ei tea ta tulevikust midagi

vincent
09.11.15, 12:08
Sain aru et kui ta tahab minna kellelgi selle vastu pole midagi... Hooaja alguses loodeti väga et teeb eduka hooaja, aga maandus pingile jne...

Seesama Raudsepp, kes oli alates aprillist kuni augustini põlvekõõluse vigastusega väljas?

Felipe
09.11.15, 17:49
Hunt tuleb kindlasti lisaks noort satsi tugevdama. Muidugi iseenesest mulle meeldis Sergei intervjuus eriti üks lause-

"Eestis räägivad, et 20-21 on veel noored mängijad... mul on hoopis teine arusaam. Ma arvan, et 17-18-aastane mängija peab juba valmis olema."

Jutt jumala õige, Pohlak võib selle jutu, et "mängija peaks arenema kuni 25 aastaseni Eesti liigas" omale sisse istuda.

Che
09.11.15, 18:20
Raudseppa minnalaskmine tundub küll jabur otsus.

Jaan95
09.11.15, 18:57
Hunt tuleb kindlasti lisaks noort satsi tugevdama. Muidugi iseenesest mulle meeldis Sergei intervjuus eriti üks lause-

"Eestis räägivad, et 20-21 on veel noored mängijad... mul on hoopis teine arusaam. Ma arvan, et 17-18-aastane mängija peab juba valmis olema."

Jutt jumala õige, Pohlak võib selle jutu, et "mängija peaks arenema kuni 25 aastaseni Eesti liigas" omale sisse istuda.

Said Pohlakust valesti aru: kui Eesti liigas pole 25 aastaseni nii palju arenenud, et välismaale pääseks, siis pole lootustki

Katzuu
09.11.15, 19:48

Ole mureta, Raudsepal veel aastane leping ei lähe ta kuhugi.
Ja pingile langes ta tõsise vigastuse tõttu millega 6 kuud eemal oli, vaikselt vormi kogudes pidi juba sõjaväkke minema, tasuks ikka enne kurssi viia ennast asjadega, mitte plähmida siin :)

urmar
09.11.15, 21:12

Kas sellest tuleks aru saada nii, et Levadias hakkavad paljud 17-18 aastased pidevalt mängima? See oleks lausa samm edasi Flora noorte mängitamisest.

Felipe
09.11.15, 21:36
Kas sellest tuleks aru saada nii, et Levadias hakkavad paljud 17-18 aastased pidevalt mängima? See oleks lausa samm edasi Flora noorte mängitamisest.

Mina saan aru, et nad peaksid olema valmis mängima Premium Liigas, põhiraskust loomulikult kõik ei vea välja, aga Kaspar Mutso oli täitsa soliidne.

Mister
10.11.15, 17:53

Laitinen lahkub. 8 kuud vigastatud ja läheb tagasi Soome.

GoldenEagle
12.11.15, 00:05
Pikk võiks ju võõrsilt hea variandi leida.

powerplay
12.11.15, 13:49
Rättel on ka siis lahkumas?

-RoMaRiO-
12.11.15, 14:21
Rättel on ka siis lahkumas?

Eks ta CF-i lähiajal siirdu.

Felipe
22.11.15, 10:51
Kui Artur Pikk peaks Norra siirduma, siis tema perekonnanimi võib seal elevust tekitada.

powerplay
22.11.15, 11:52
Kui Artur Pikk peaks Norra siirduma, siis tema perekonnanimi võib seal elevust tekitada.

Agente tuleb hoiatada, et ei vaataks Norra suunas.

Jaan95
22.11.15, 12:16

"Metslane" pole hirmus nimi

maamesilane
22.11.15, 12:46
Särgid tema nimega tooks klubile hästi sisse!

powerplay
22.11.15, 16:55
"Metslane" pole hirmus nimi

Sa ei pea siin foorumis kuulutama, mis su väikemehe hüüdnimi on..

Õhtulehe jalkatoimkond
08.01.16, 23:09
ÕHTULEHE VIDEO | Sergei Ratnikov: mõned mehed näitasid, et ei ole Levadia jaoks valmis http://www.ohtuleht.ee/712054/ohtulehe-video-sergei-ratnikov-moned-mehed-naitasid-et-ei-ole-levadia-jaoks-valmis

GALERII | Kameruni mehed ei päästnud Levadiat kuivast kaotusest http://www.ohtuleht.ee/712049/galerii-kameruni-mehed-ei-paastnud-levadiat-kuivast-kaotusest

-RoMaRiO-
09.01.16, 03:34
Mulle Kameruni kaitsja meeldis. Olgugi, et liikumises polnud probleeme, siis Yaya rahulikkus ning keskendumisvõime peale ühe eksimuse olid silmatorkavad.

Kaljus näen ma mingit endist Vapruse keskkaitsjat Poljavinskit. See mees oli halb kui isegi mina olin tatikas.

Nahkpea
09.01.16, 06:55
See keskkaitsja oli jah täiesti normaalne, aga teine kamerunlane keskpoolkaitses oli küll väga nähtamatu kuju.

Üldiselt, eilse mängu põhjal peab Levadia ikka kõva sammu väljaku viimasel kolmandikul juurde panema. Levadiale omaselt vallati palli, aga selle pallivaldamise juures ei tekitatud pea üldse ohtlikke olukordi Sillamäe värava all. Ainus oli vist olukord, kus Hunt väravavahiga üks-ühele mängiti ja see oli ka kõik.

Kabajevis on seda tõelisele ründajale omast instinkti ja selle pealt need väravad ning võit. Muidugi aitas ka Levadia ründetegevuse hambutus tublisti kaasa.

Kalp
10.01.16, 12:40
Mulle Kameruni kaitsja meeldis. Olgugi, et liikumises polnud probleeme, siis Yaya rahulikkus ning keskendumisvõime peale ühe eksimuse olid silmatorkavad.

Kaljus näen ma mingit endist Vapruse keskkaitsjat Poljavinskit. See mees oli halb kui isegi mina olin tatikas.

Poljanski.

powerplay
16.01.16, 09:54
Kui nii edasi läheb, siis Levadia jälle mängijatest tühi..
Subbotin - Poolas
Artjunin - testimisel Poolas
Kink - testimisel Soomes
Hunt - huvi on kasahstanist ja Poolast
Luts - vaatab välismaale
Pikk - tahetakse müüa välismaale
Saarts - Pärnusse tagasi

Levadial halliturniirimängudel 15-16 mängijat...

-RoMaRiO-
26.01.16, 09:21
Kui nii edasi läheb, siis Levadia jälle mängijatest tühi..
Subbotin - Poolas
Artjunin - testimisel Poolas
Kink - testimisel Soomes
Hunt - huvi on kasahstanist ja Poolast
Luts - vaatab välismaale
Pikk - tahetakse müüa välismaale
Saarts - Pärnusse tagasi

Levadial halliturniirimängudel 15-16 mängijat...

Nüüd on lahkunud ka Rättel, mis tähendab, et meeskonnas ei ole hetkel ühtegi arvestataval tasemel ründajat. Eeldades, et Hunt siiski teenib lepingu välismaal ning Teever ei jätka, siis on Levadial konkurentsivõimelise meeskonna komplekteerimine ülimalt keeruline. Lutsu kohapealt on kahtlane vaikus avalikkuses, sest tundub, et ei tee ta ka trenni ühegi kohaliku meeskonnaga.

peters
26.01.16, 13:24
Nüüd on lahkunud ka Rättel, mis tähendab, et meeskonnas ei ole hetkel ühtegi arvestataval tasemel ründajat. Eeldades, et Hunt siiski teenib lepingu välismaal ning Teever ei jätka, siis on Levadial konkurentsivõimelise meeskonna komplekteerimine ülimalt keeruline. Lutsu kohapealt on kahtlane vaikus avalikkuses, sest tundub, et ei tee ta ka trenni ühegi kohaliku meeskonnaga.

No Teeveri jätkamine sellises olukorras, kus klubis valitseb totaalne segadus, oleks küll lausa enesetapjalik, aga samas võiks ta päästja rolli saada, kui hästi minema hakkab.

Rättelist loobumine oleks muidu loogiline, kuna ta on allakäiguteel, aga arvestades ründajate arvu meeskonnas, siis ikka natukene kummaline.

Kaljumäega on vist mingi Kasimiri keiss, kus üks ei tea, mida teine tahab. Kaljumäe osaleb kahes treeningmängus ja pole treeneritega rääkinud, äkki need ei teagi, et mängib keegi Transist? :D

Nahkpea
26.01.16, 14:31
Küllap Levadia ründajate osakonnas enne hooaega veel korrektuure teeb, vastasel korral pole vist neid mõtet medalitelegi pakkuda. Ega Eestist kedagi hetkel niiväga võtta pole, eks siis tuuakse väljast. Praegu vist ollakse seal klubis rohkem ooterežiimil, et mis täpsemalt Hundist ja Lutsust saab.

Felipe
26.01.16, 18:08
Lutsu kohapealt on kahtlane vaikus avalikkuses, sest tundub, et ei tee ta ka trenni ühegi kohaliku meeskonnaga.

Norrköpinguga treenib taas vist.

-RoMaRiO-
28.01.16, 10:25
Hunt Levadial käes. Veidi üllatav, et nii varakult, aga ega Levadial midagi väga üle ka ei jäänud.

peters
28.01.16, 15:27
Hunt Levadial käes. Veidi üllatav, et nii varakult, aga ega Levadial midagi väga üle ka ei jäänud.

Küsimus jääb, kas saadi Teever vol 2 või Saag vol 2? Ise pakuks et midagi vahepealset.

Ratnikov
28.01.16, 15:36
Testimisel viibib ka 25aastane Gruusia päritolu ründaja Iokanan Marusidze, kes kodumaal pallis samuti metalltööstuse lipulaeva ridades Rustavi Metallurgi eest

powerplay
28.01.16, 22:15

Lugedes Ratnikovi arvamust intervjuus, jääb mulje, et Hundi palgalipik on päris suur..

ööö
28.01.16, 22:29
Vaadates uusi treenereid ja mängureid siis sitaks suurem,kui aasijas ma arvan.

marcello
28.01.16, 22:47
Vaadates uusi treenereid ja mängureid siis sitaks suurem,kui aasijas ma arvan.

Aasimine on veidi sissevedav väike nali, millega aasija juhib tähelepanu mingile aasitava iseäralikule joonele.

Haavrika

ööö
28.01.16, 22:49
Aasimine on veidi sissevedav väike nali, millega aasija juhib tähelepanu mingile aasitava iseäralikule joonele.

Haavrika

mulle meeldib sinu tsensuur musike!