PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

Karla
12.07.05, 18:38
Ründes on hoopis Taijo Teniste.

INCE
12.07.05, 19:03
Algselt postitas Martin

Siin peaks see tavapärane statistiline LIVE (http://www.estonia.fifa.com/cda/cda_container/0,1503,countryCode%3Dest_localeID%3D103_siteCatego ryID%3D2263_siteID%3D1003,00.html) olema.

kas enam mõttetumat linki ei saanud üles panna :(

estone
12.07.05, 19:14
http://www.uefa.com/competitions/UCL/FixturesResults/Round=2198/Match=81172/index.html

asdf
12.07.05, 19:17
Algselt postitas INCE

Algselt postitas Martin

Siin peaks see tavapärane statistiline LIVE (http://www.estonia.fifa.com/cda/cda_container/0,1503,countryCode%3Dest_localeID%3D103_siteCatego ryID%3D2263_siteID%3D1003,00.html) olema.

Proovi lihtsalt www.jalgpall.ee :) Nahk viis siis ühtlasi ka Levadia ette vahetult enne poolajavilet.

estone
12.07.05, 19:26
1 - 0 Nahk 45:D

estone
12.07.05, 19:26
penaltist kah

estone
12.07.05, 19:27
www.eurosport.com sealt saab ka

arvaja
12.07.05, 19:44
55 minutit mängitud ja levadia juhib üllatuslikult ikkagi,teab,kes peanlti teenis?

DEDE junior
12.07.05, 19:45
mängu vx ikka yle ka kanda...

Silver
12.07.05, 19:47
Peaasi, et nüüd endale ei lasta. Ideaalne oleks veel üks pall grusiinide võrku saata, siis oleks kindel tagala olemas võõrsil mänguks.

arvaja
12.07.05, 19:54
Huvitav,et Zelinski ei mängi.II poolajal mängitakse nagu ilma ühegi ründeta vist,sest tensite vahetati ka välja ja asemele läks Kasimir,kes peaks olema poolkaitse.

Silver
12.07.05, 19:56
Esimese värava kohta ka natukene rohkem infot:

UEFA Meistrite liiga esimese eelringi avamängus Tallinna FC Levadia ja Tbilis Dinamo vahel võitis esimese poolaja 1:0 Eesti meisterklubi. Värav sündis Kadrioru staadionil ligikaudu 2000 pealtvaataja ees 45. minutil pärast seda, kui külaliste kapten oli karistusalas palli mänginud käega. Penaltipalli saatis grusiinide võrku Konstantin Nahk.

Jyrka
12.07.05, 19:57
Algselt postitas arvaja

Huvitav,et Zelinski ei mängi.II poolajal mängitakse nagu ilma ühegi ründeta vist,sest tensite vahetati ka välja ja asemele läks Kasimir,kes peaks olema poolkaitse.

Zelinski on vigane. Tänases SLis on artikkel.

arvaja
12.07.05, 20:01
okei,aga nüüd siis sai ka Purje mängu Leitani asemele.

Martin
12.07.05, 20:16
Algselt postitas INCE

Algselt postitas Martin

Ei anna, pole minu viga, et EJL (sinagi ju teed seal midagi) ei suuda korralikku veebisüsteemi tööle panna. Ja EJLi ametnik võinuks siis ju õige ja töötava lingi vaatajatele pakkuda. Või mis?

Asdf seda muidugi hiljem tegigi.

arvaja
12.07.05, 20:24
Jess!!Levadia võitis.

Jyrka
12.07.05, 20:42
Gayme over! Kas juhtub ime?

Epic
12.07.05, 20:43
nüüd on vist õige aeg üks väike lõik tänasest õhtulehest postitada:

...Avaringis saadi üsna valutult jagu BATE Borisovist, aga siis käivitus stsenaarium, mida ka Levadia kartma peab. Praha Slaviale kaotati võõrsil 1:3, aga võideti kodus 2:0 ning pääseti edasi. Kolmandas ringis tehti Krakowi Wislaga sarnane trikk: võõrsil 3:4, kodus 1:0 ja pilet alagrupiturniirile oligi taskus.

Martin
12.07.05, 20:46
Tahaks siinkohal veelkord vabandada, et pakkusin ennist mittetöötava lingi. Kahjuks on tegemist EJLi kiviaegse koduleheküljega ja ma ei osanud arvestada, et sealt võetav aadress võib mingeid toredaid trikke tegema hakata. Kuid loodetavasti areneb EJL kah edasi ja samamoodi loodan, et kõik, kes üritasid LIVEini jõuda, jõudsid ka algaadressile, kust kõik kätte sai (peale INCE\'i vist siis, kes ei jõudnud).

Eks tulevikus oleme ettevaatlikumad ja kontrollime EJLi asjad üle, sest kunagi ei või teada, mis paska nende kodukas lingina tegelikult pakub.

Drogba
12.07.05, 21:01
Käisin kohapeal vaatamas super mäng oli :) Kuid levadial läheb võõrsil raskeks

marcello
12.07.05, 21:03
Kiire koll Levadia poolt Tbilisis ja kõik on võimalik.
Kes kohtunikud olid täna?

Martin
12.07.05, 21:05
Algselt postitas marcello
Kes kohtunikud olid täna?

Peakohtunik: Mark Courtney (NIR)
Abikohtunikud: Gerard Flynn (NIR), Derek Mairs (NIR)

Põhja-Iiri siis.

Tundmatu1976
12.07.05, 21:17
Mäng oli jah positiivne
Hea et võit tuli ja rahvast oli ka korralikult, eks siis neljapäeval uuesti staadionile;)

Karla
12.07.05, 21:29
Super Levadia!!!!
kurat teisel poolajal oli küll mega hea võimalus, aga üks vend lõi paremaga mega mööda.(oli vist Purje)
Aga muidu Levadia :reiv:

kaigas
12.07.05, 22:40
kuidas siksten esines ka?

eston maravilha
12.07.05, 22:41
siks oli täitsa kompu. koostöö ehk jättis natuke soovida uue meeskonnaga aga muidu täitsa tore

budu
12.07.05, 22:48
palju önne siis ka minu poolt levadia fännidele,nyyd loodame et tvmk ja flora suudavad samaga vastata.

rauno
12.07.05, 23:03
Algselt postitas Martin

Tahaks siinkohal veelkord vabandada, et pakkusin ennist mittetöötava lingi. Kahjuks on tegemist EJLi kiviaegse koduleheküljega ja ma ei osanud arvestada, et sealt võetav aadress võib mingeid toredaid trikke tegema hakata. Kuid loodetavasti areneb EJL kah edasi ja samamoodi loodan, et kõik, kes üritasid LIVEini jõuda, jõudsid ka algaadressile, kust kõik kätte sai (peale INCE\'i vist siis, kes ei jõudnud).

Eks tulevikus oleme ettevaatlikumad ja kontrollime EJLi asjad üle, sest kunagi ei või teada, mis paska nende kodukas lingina tegelikult pakub.

usalda aga kontrolli....;)
tubli lahmija....:(

Sir. Nuutu
13.07.05, 00:05
Ohsaaa..Lätlased said Makedoonlastelt 6-0 suhu.

gamer
13.07.05, 00:09
Nja, Pärnus tagasi peale järjekordset vutielamust. Mäng ise oli mõnel hetkel natuke igav ja Sikstenil paistis nagu euromängus julgusest puudu olevat, mõnel olukorral oleks võinud julgemalt kastis mängida. Artur aga oli hea, paar kaglöögi püüdmist ja üks lähi-pealöök. Muidugi tema parim hetk oli lõpus, kui ta natuke žonglööris oma kastis. Eks järgmine nädal tuleb kotti panna, et ma saaks ikka II ringi ka vaatama sõita.

lume
13.07.05, 00:33
Algselt postitas Martin

Kuid loodetavasti areneb EJL kah edasi

Oled sa näinud viimase viie aasta jooksul mingit arengut?

Sir. Nuutu
13.07.05, 02:52
http://www.uefa.com/Competitions/UCL/Clubs/Club=77482/index.html
Kas Levadial uus mängija või on kell nii palju, et ma loen lihtsalt valesti?
Keegi Ats Purke..

Head ööd.

Tomek
13.07.05, 08:23
Algselt postitas Nuutu

http://www.uefa.com/Competitions/UCL/Clubs/Club=77482/index.html
Kas Levadial uus mängija või on kell nii palju, et ma loen lihtsalt valesti?
Keegi Ats Purke..

Head ööd.

See on kirjaviga uefa poolt

Martin
13.07.05, 08:51
Algselt postitas lume

Algselt postitas Martin
Kuid loodetavasti areneb EJL kah edasi
Oled sa näinud viimase viie aasta jooksul mingit arengut?

Tasakesi ikka, kuigi tobedusi on (ja ka tehakse) endiselt väga palju. Aga näiteks lähiajal peaks uus veebileht tulema. Annab ju lootust, et rattad pöörlevad ja org. mingis suunas edasi liigub :) Suurim õige käik oli muidugi liiga laiendamine.

Mis Levadia mängu puutub, siis kaks tartlast said ka kenasti mängida ja vahetasid üksteist :)

ROOTSI KUNN
13.07.05, 09:57
Päris huvitav oli täna lugeda eilse mängu kommentaare meie suurimatest päevalehtedest. Kohe oli näha ,kes leheneegritest oma peaga mõtleb ja kes teiste ajusid kasutab. Enam vähem analüüsiga sai hakkama vaid SLõhtuleht Postimees üritas midagi aga välja kukkus rohkem ümberjutustusena treenerite pressikast ,kus eriti Rüütli oma kaarte ei avaldanudki. Kõige nõrgem oli muidugi jälle too Päevalehe võll ,kes juba artikli alguses ajas mind nerma lausega ,,Dinamo tehnikast polnud jälgegi,, Nagu oleks ta Dinamot kunagi enne elus näinud ,et teab rääkida. Keegi ei osanud eraldi esile tuua Nahki suurepärast esitus ja seda mitte ainult selle pendla löömise pärast.Just suurepärane platsi nägemine ja söödud olid tema firmamärk. Oleks Ats Purjel selline platsinägemine ... aga sellist asja on vist raske õppida see peab olema kaasasündinud anne. Algkooseisus platsile tulnud noor Teniste oli küll närvis aga sai rahuldavalt hakkama,rohkem jäi tal mehejõust puudu ,kui oskustest. Seevastu Kasimirile paneksin küll hindeks ebarahuldava. Kui see ongi nii ,et pingelistes mängudes ei pea mehel närv vastu siis pole tal Levadias midagi teha. Usun siiski ,et see oli esimese tähtsa mängu palavik. Kokkuvõttes annaksin treeneritöö eest hindeks viis miinuse. Kui Rüütlil leidub Tbilisi mänguks tagataskus veel üks väike tarkus siis on Levadia edasi igal juhul. Grusiinid ei näidanud minu meelest küll mingit taktikalist tarkust. Tehnikat ja kiirust oli . Sõõdutäpsuseski oli Levadia kokkuvõttes parem.
Levadia on oma mänguklassiga jõudnd sinnamaani ,et esimeses eelringis ei pea kartma tegelikult enam kedagi. See on tore ,sest veel mõned aastad tagasi si oli ette teada ,et ükski Eesti klubi ei jõua esimesest ringist kaugemale.
Ja kuhu on kadunud Levadia fännid? Tribüünidel valitses ikka täielik vaikus ,masendav.
Nüüd ,kus Levadial on vastvalminud uus ja nägus fänniatribuutika ,tuleks tõsiselt mõelda korraliku fännklubi loomisele,et järgmises ringis Kopenhaageni paarkümmend tegelast Kadriorgu üle ei karjuks.:P

uvv
13.07.05, 10:05
ja see fänniklubi, millest kunn räägib ei tohiks olla kamp jõnglasi. nagu see on varasematel kordadel olnud. see laste spartakiaadi vaim on tõeliselt rõve. mingil põhjusel x on flora ka sellega kaasa läinud ja jõudnud veelgi kaugemale, seal kiljub kamp plikasid :)
aga eks sellised võidud klubile fänne ju tekitavadki. ja kui satsi nimekirja vaadata, siis on Levadiat juba raske ka vene meeskonnaks pidada.

Sir. Nuutu
13.07.05, 12:37
Ei ole seal midagi rasket venemeeskonnaks pidada..?
Aga mis me sellest ikka räägime;)

Oll
13.07.05, 13:15
Jah, mäng oli ilus ja rahvast ka täitsa talutav arv.
Mängu parimaks tunnistaksin jällegi kindla esituse pakkunud Kotenko.
Mängu kehvema tiitlile pretenteerivad kogu grusiinide tiim ja Levadia leedulased(eriti ebakindel tundus mulle Cepauskas).
Kokkuvõttes oli mäng ikkagi väga kinnine ja rabe. Väga lihtsad sööduvead.

Ahjaa, kui mäng hakkas igavaks muutuma, siis tuli alati appi kohtunik, kes oma loomingulise nägemusega olukordadest, suutis pealtvaatajatele naeru ja kõneainet pakkuda.

Drogba
13.07.05, 13:43
Kas keegi teab mis on saand Vladimir Tšelnokovist ? Mees ei mängind eile ega ka Valga vastu.:doh:

sosku
13.07.05, 13:49
V.T. Saadeti koos Karaliusega duublisse. Kas ei vasta mehe vorm Rüütli ootustele või on seal distsipliiniprobleemid - ei tea.

Karla
13.07.05, 14:17
Eilse mängu pildid (http://www.fclevadia.ee/cgi-bin/form.cgi/573est?get=b289)

oku
13.07.05, 14:42
Lisaks Olli mainitutele tegi minu arvates üsna kena mängu ka Sergo. Suutis grusiine nii esimesel kui teisel korrusel ohjes hoida.

Drogba
13.07.05, 15:42
Algselt postitas oku

Lisaks Olli mainitutele tegi minu arvates üsna kena mängu ka Sergo. Suutis grusiine nii esimesel kui teisel korrusel ohjes hoida.

Minu arust oli ka Sergo päris kindel. Kuid minu arust jättis kohtuniku vile soovida!:(
Penalti vilistas vähemalt ära:D :P

Oll
13.07.05, 18:37
Algselt postitas davids26

Algselt postitas oku

Minu arust oli ka Sergo päris kindel. Kuid minu arust jättis kohtuniku vile soovida!:(
Penalti vilistas vähemalt ära:D :P

Jah, kui lähtuda põhimõttest, et hea kohtunik on see, keda platsil \"näha\" ei ole, siis eilne tont oli üks peategelasi.
Ei olnud jah hea vilepartii, aga lõpp hea, kõik hea.

Pilt
13.07.05, 22:41
jah ..hea et levadia tegi düramo tibladele ära..edasi levadia saab, aga börnbyst(oli vist) ta küll jagu ei saa;) mäng oli natukene igav aga haledad gruusia fännid tegid meeleolu heaks:lahe:
dinamo kalmaar..jaaaa;)

Karla
13.07.05, 22:51
Algselt postitas pillureinger

jah ..hea et levadia tegi düramo tibladele ära..edasi levadia saab, aga börnbyst(oli vist) ta küll jagu ei saa;) mäng oli natukene igav aga haledad gruusia fännid tegid meeleolu heaks:lahe:
dinamo kalmaar..jaaaa;)
Bröndby

Drogba
13.07.05, 22:54

dinamo kalmaar..jaaaa;)

Nad võivad küll Brönbyle ära teha. Eelmine aasta ka keegi ei uskund et nad UEFA karikasarjas 3 ringi jõuavad. Loodame et võõrsil tuleb ka võit:õnnelik:

estone
13.07.05, 23:16
Levadia peab nüüd pilvedelt maha tulema ja mängu minema 0 - 0 seisult mitte 1 - 0...:õnnelik:

eston maravilha
14.07.05, 01:36
Algselt postitas estone

Levadia peab nüüd pilvedelt maha tulema ja mängu minema 0 - 0 seisult mitte 1 - 0...:õnnelik:

ei tea küll miks, kui seis on 1:0?

jansa
14.07.05, 22:25
Algselt postitas Drogba

dinamo kalmaar..jaaaa;)

Nad võivad küll Brönbyle ära teha. Eelmine aasta ka keegi ei uskund et nad UEFA karikasarjas 3 ringi jõuavad. Loodame et võõrsil tuleb ka võit:õnnelik:

.. ega paljud ei uskunud jah et ta 3ndasse ringi saab ja näe - ei saanudki!

Karla
18.07.05, 12:11
FC Levadia peatreeneri Tarmo Rüütli kutsel sõitsid Tbilisisse:

Väravavahid:
Artur Kotenko
Aleksandr Djatšenko

Kaitsjad:
Sergei Hohlov-Simson
Andrei Kalimullin
Vitoldas Cepauskas
Tihhon Šišov

Poolkaitsjad:
Aleksandr Dmitrijev
Marius Dovydenas
Vitali Leitan
Konstantin Nahk
Konstantin Vassiljev

Ründajad:
Siksten Kasimir
Ats Purje
Taijo Teniste
Indrek Zelinski
Sander Puri
Andrei Šadrin

arvaja
18.07.05, 12:44
kuidagi vähe mängijaid,aga millal see mäng on?

gamer
18.07.05, 12:45
Algselt postitas arvaja

kuidagi vähe mängijaid,aga millal see mäng on?

homme naq vist

Karla
18.07.05, 12:47
Homme jah.Mäng hakkab Eesti ajajärgi 19.00.

IndrekL
18.07.05, 13:02
Algselt postitas Karla

Homme jah.Mäng hakkab Eesti ajajärgi 19.00.

Näeb pilti kah kusagilt?

Silver
18.07.05, 13:11
Mängijaid on kaasa võetud täpselt nii palju kui tohib protokolli märkida.

lennat
18.07.05, 13:58
Minu teada on võimalik max 18 mängijat UEFA mängule registreerida, aga Levadia oma lehel on andnud 17.

Drogba
18.07.05, 14:05
Kas Zelinski homme mängib ?

IndrekL
18.07.05, 14:06
Karla postitust lugesid?

Drogba
18.07.05, 14:08
Algselt postitas Indrec

Karla postitust lugesid?

Tal oli vähepeal vigastus sellepärast küsisin

IndrekL
18.07.05, 14:10
Kui ta mängijate nimekirjas oli, ju ta siis mängib:kop:.

Martin
18.07.05, 14:18
Algselt postitas Indrec
Kui ta mängijate nimekirjas oli, ju ta siis mängib:kop:.

Põrutav analüüs. Mis siis saab, kui ta ei mängi? Su maailmapilt kukub kokku?

IndrekL
18.07.05, 14:19
Kahtlemata mitte

arvaja
18.07.05, 14:51
Mis algkooseisu pakute siis?Kaitsjaid on ainult 4 kaasas,nii et on teada,kes kaitses mängivad.

Edit:Miks Roškevitsi kaasa ei võeta.

Karla
18.07.05, 15:17
Algselt postitas arvaja

Mis algkooseisu pakute siis?Kaitsjaid on ainult 4 kaasas,nii et on teada,kes kaitses mängivad.

Mis mõttega ta kaasa võtta kui ta niikuini mängida ei saa:doh:

arvaja
18.07.05, 15:24
Andrei Šadrinist on ta ikka parem.Ja ega Puri ka mängu saa.

Karla
18.07.05, 15:27
Algselt postitas arvaja

Andrei Šadrinist on ta ikka parem.Ja ega Puri ka mängu saa.

Kui ta parem on Purist ja Šadrinist miks siis Rüütli hoopis teda kaasa ei võtnud:doh:

arvaja
18.07.05, 15:30
Mina pole Rüütli,aga see oli minu arvamus.

lume
18.07.05, 15:36
Levadial oli lennukiga mingi konkreetne jama juhtunud,peale 10 min lendamist oli täielik pimedus olnud lennukis.Õnneks said tagasi maanduda Tallinnas.
Üritavad nüüd Riia kaudu Gruusiasse lennata.

Nurmekas
18.07.05, 15:37
Algselt postitas Karla

Algselt postitas arvaja

Kuna vigastusest paranemise aeg on veel lahtine???
Ta ju siis tundis, et eile suutis mängida, aga homme võib mõne kiirenduse peal valu tunda.
Nii et mina veel kogu oma rha Želinski osalemisele ei paneks.

Drogba
18.07.05, 16:00
Algselt postitas Nurmekas

Algselt postitas Karla

Algselt postitas arvaja

Kuna vigastusest paranemise aeg on veel lahtine???
Ta ju siis tundis, et eile suutis mängida, aga homme võib mõne kiirenduse peal valu tunda.
Nii et mina veel kogu oma rha Želinski osalemisele ei paneks.

Jutt käis Roškevitsist mitte Zelinskist

sitys
18.07.05, 16:21
Jube suur vaimustus on tabanud Eestit pärast esimese ringi mänge,Ei saa salata tulemused on head,kuid korduskohtumised on ees.
Kardan,et pärast korduskohtumisi enam nii positiivselt meelestatud ei olda.Floral suht happu see seis,mängitakse küll kodus,aga sellist paraolümpiat,kui praegu Floras ei mäleta ammu,võibolla Pijepersi algusaegadel.
TVMK-l mäng võõrsil,sealt loodan edasipääsu.
Levadial läheb samuti mägedepoegedega raskeks,koduseinad on seal karmid.(väidetaval,ise pole käind

räim
18.07.05, 16:40
Algselt postitas lume

Levadial oli lennukiga mingi konkreetne jama juhtunud,peale 10 min lendamist oli täielik pimedus olnud lennukis.Õnneks said tagasi maanduda Tallinnas.
Üritavad nüüd Riia kaudu Gruusiasse lennata.

ehee, mis jama sa ajad, see lennuk tuli Riiast (oli sealt tellitud) ja ta läheb otse Gruusiasse.

arvaja
18.07.05, 18:28
Loodan,et 3 klubist pääsevad edasi vähemalt 2.Kuigi tegelt võib juhtuda,et ei pääse keegi.Levadial on head võimalused tvmk-l ka,aga flora,kes juhib ja mängib kodus arvan,et ei saa edasi,sest vastane on tugev ja väga palju on vigastusi.

budu
18.07.05, 19:18
levadia vöidab 2-1

arvaja
18.07.05, 21:14
ei usu,et ta vöidab

gamer
18.07.05, 21:16
Algselt postitas arvaja

ei usu,et ta vöidab

no on pessimist

17
18.07.05, 21:20
Ärge spekuge midagi, eks see homme paistab, millise tulemusega härrased Gruusiast tagasi tulevad;)

U2
18.07.05, 21:21
Algselt postitas 17

Ärge spekuge midagi, eks see homme paistab, millise tulemusega härrased Gruusiast tagasi tulevad;)

homme nad küll tagasi ei tule

17
18.07.05, 21:27
Algselt postitas U2

Algselt postitas 17

homme nad küll tagasi ei tule

Biig diil, sa said minu mõttest aru ikka ju ma loodan;)

arvaja
18.07.05, 21:33
Algselt postitas gamer

Algselt postitas arvaja

ei usu,et ta vöidab

no on pessimist

Ma nagu eelmisele,et ta ei vöida,aga küll ta ikka võidab,see oli ju valesti kirjutatud.

Pilt
18.07.05, 22:06
kadriorul mängu vaadates olid düramo tibla mängijad päris haledad ja levadia näis nagu poole parem meeskond ..0-0 hoiab levadia ära :lahe:

Drogba
18.07.05, 22:08
Ega dinamo kadriorus ei särand jah minu arust levadia oli üle, kuid sellegi poolest võõrsil läheb üli raskeks

Pilt
18.07.05, 22:13
see siis düramo staadion
http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/middle_east/georgia/tbilisi_paichadze.shtml
ei tea kui palju sealt 75 000-st täis tuleb..5000? 5000 tulebki ja eesti meedia paneb publiku arvuks 500:lahe:

Epic
18.07.05, 22:22

see siis düramo staadion

Huumoripreemia.

Pilt
18.07.05, 23:07
:lahe:

17
18.07.05, 23:19

see siis düramo staadion
http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/middle_east/georgia/tbilisi_paichadze.shtml
ei tea kui palju sealt 75 000-st täis tuleb..5000? 5000 tulebki ja eesti meedia paneb publiku arvuks 500:lahe:

Keegi kuskil rääkis midagi 20 000ndest...:oih:

Pilt
18.07.05, 23:29
Algselt postitas 17

see siis düramo staadion

eip..seal kavas(levadia-tiblisi)on ka et 75 000;)

17
18.07.05, 23:30

Algselt postitas 17

see siis düramo staadion

eip..seal kavas(levadia-tiblisi)on ka et 75 000;)
Ei ei ei, sa said valesti aru. Ma mõtlesin et 20000ndest pealtvaatajast homsel mängul;)

Karla
18.07.05, 23:35
Algselt postitas 17

see siis düramo staadion

Kes küll sellist juttu rääkis kui küsida tohib?

Pilt
18.07.05, 23:35
a okei :õlu:
20 000 on päris palju ju..levadia palli valdamine käib siis ilge vilekoori läbi :mupet:

peace

17
18.07.05, 23:37
Algselt postitas Karla

Algselt postitas 17

see siis düramo staadion

Ikka võib küsida, aga praegu küll ette ei tule, kes seda rääkis, aga kuulsin küll kuskilt, kui ehk meenub, annan teada:)

Pilt
18.07.05, 23:41
kahju et liverpool järgmises ringis levadiaga kokku ei saa,lfc läheb selle leedu klubiga vist kokku:kaval:
lfc ja levadia mängu oleks tahtnud küll vaatama minna..ja seis on esimese poolaja lõpuks 0-6 ...ja mäng lõppes tulemusega 0-11:lahe:

Tomek
19.07.05, 00:30

kahju et liverpool järgmises ringis levadiaga kokku ei saa,lfc läheb selle leedu klubiga vist kokku:kaval:
lfc ja levadia mängu oleks tahtnud küll vaatama minna..ja seis on esimese poolaja lõpuks 0-6 ...ja mäng lõppes tulemusega 0-11:lahe:

Mees ära unista

Pilt
19.07.05, 00:33
Algselt postitas Tomek

Mees ära unista
ei unistagi..lihtsalt tahaksin head meeskonda mängimas näha eestis..levadia ei kuulu mu lemmiktiimide hulka lihtsalt postitan siin et teada kuda eurasarjas läheb;)

eston maravilha
19.07.05, 00:36

lihtsalt postitan siin et teada kuda eurasarjas läheb;)

selleks ei pea postitama, piisab ka postituste lugemisest

Pilt
19.07.05, 00:38
Algselt postitas eston maravilha

lihtsalt postitan siin et teada kuda eurasarjas läheb;)

selleks ei pea postitama, piisab ka postituste lugemisest
õige,õige..

Karla
19.07.05, 01:24
Pillureinger, kas sa ikka tänases mängus oled Levadia poolt?:doh:
Ma nagu vaatasin, et sulle eriti Levadia ei meeldi.

arvaja
19.07.05, 10:37
Eesti aja järgi kell 6 algab jah?Kas jalgpalli kodukas näitab ka realajas või keegi teab,kust kohast saaks seda interneti teel jälgida.

Kaspy
19.07.05, 11:22
Algselt postitas arvaja

Eesti aja järgi kell 6 algab jah?Kas jalgpalli kodukas näitab ka realajas või keegi teab,kust kohast saaks seda interneti teel jälgida.

Arvatavasti www.fcflora.ee või siis www.livescore.com

arvaja
19.07.05, 12:06
www.soccerstand.com seal saab ju ka näha.

Drogba
19.07.05, 12:08
Algselt postitas arvaja

www.soccerstand.com seal saab ju ka näha.

Ja www.uefa.com sealt saab ka näha.

gamer
19.07.05, 12:09
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=177674

arvaja
19.07.05, 12:50
Kohtunikud on siis täna Horvaatiast.

Pilt
19.07.05, 12:59
www.soccernet.com seal näitab ka:P

17
19.07.05, 13:07
Algselt postitas 17

Algselt postitas Karla

Algselt postitas 17

see siis düramo staadion

Ikka võib küsida, aga praegu küll ette ei tule, kes seda rääkis, aga kuulsin küll kuskilt, kui ehk meenub, annan teada:)
Tänane Õhtuleht kirjutab ka selle publiku teemal. Ka sealgi oli ära märgitud arvuks 20 000:)

LeftWing
19.07.05, 13:20
http://www.stadiumguide.com/borispaichadze.htm

seal on infi staadioni kohta,,, palun v\'ga,,,

aga miks soccernet ei kirjuta sellest kuidas levadia gruusiasse lendas,, mingi ull action käis

Drogba
19.07.05, 13:28
Levadia üritab täna pääseda Meistrite liiga 2. eelringi

Täna õhtul kell 18.00 kohtub Tallinna Levadia Meistrite liiga 1. eelringi teises kohtumises Gruusia klubiga Tbilisi Dinamo.

Avamängu 1:0 võitnud Levadiale piisab edasipääsuks viigist või minimaalsest kaotusest juhul, kui lüüakse ise vähemalt üks värav.

Kiirele avaväravale Levadia poolt peatreener Tarmo Rüütli loodabki, kuna sel juhul peavad grusiinid lööma umbes 30-kraadises kuumuses vastu vähemalt kolm väravat. Võrreldes nädalataguse olukorraga on Rüütlil võimalik kasutada ründaja Indrek Zelinski teeneid, kes on taastunud vigastusest. Eeldatavasti alustab mees siiski varumeestepingilt ning algkoosseisus tuleb taas väljakule Vitali Leitan.

Dinamo peatreener Kakhaber Tskhadadze loodab, et tema meeskond suudab välja tulla kaotusseisust ning pääseb järgmisse ringi ehkki möönab, et Levadia on tugev meeskond.

“Teisipäeval tuleb koosseisus muutusi – nii kaitses, poolkaitses kui rünnakul. Nad (Levadia) mängivad seekord teise meeskonna vastu, mitte selle vastu, keda nad Tallinnas võitsid,” lubab Tskhadadze. Kindlasti jääb mängust kõrvale poolkaitsja Giorgi Nergadze, keda vaevab vigastus.

Selle paari võitja kohtub teises eelringis Taani meistri Kopenhagen Bröndbyga, kelle juhendajaks on endine tähtmängija Michael Laudrup.

arvaja
19.07.05, 13:35
Päris võimas staadion ikka.

Pilt
19.07.05, 13:50
http://www.stadiumguide.com
siin eesti staadioneid polegi:deemon:
hui ongi hea staadion mingi muldvana ju..

gamer
19.07.05, 13:56

http://www.stadiumguide.com
siin eesti staadioneid polegi:deemon:
hui ongi hea staadion mingi muldvana ju..

1976 ehitatud staadion on muldvana?

Pilt
19.07.05, 13:59
pealtvaates näeb küll nii välja ,ärme aastaid loe..välimus loeb..

Drogba
19.07.05, 14:23
Vähemalt neil on korralik staadion mis ka pealtvaatajaid palju mahutab.:õnnelik:

Karla
19.07.05, 15:05
ENamus istmed on puust..:)

lume
19.07.05, 15:24
Kunagi isegi käidud sellel statal,võimas katel.Edu Levadiale,kuigi kardan et see saab olema väga raske mäng ja Dünamo läheb edasi järgmisse ringi.

lennat
19.07.05, 15:29
http://www.imedi.ge/ Eurasiasat 42° East, 12609,4 MHz, Vertical, SR 3700 Ms/s, FEC 5/6.

17
19.07.05, 15:58
Algselt postitas lennat

http://www.imedi.ge/ Eurasiasat 42° East, 12609,4 MHz, Vertical, SR 3700 Ms/s, FEC 5/6.

Peab päris osav olema, et sellest kodulehest midagi aru saada:õnnelik:

lume
19.07.05, 16:04
Kas Tallinnas kuskil pubis näeb ehk seda mängu?

Drogba
19.07.05, 16:06
Algselt postitas lume

Ma ei usu, et seda mingid sky sportsid näitavad ma arvan kui mingi kanal näitb siis gruusia enda oma

17
19.07.05, 16:08
Algselt postitas Drogba

Algselt postitas lume

Ma ei usu, et seda mingid sky sportsid näitavad ma arvan kui mingi kanal näitb siis gruusia enda oma

Seda lennat ennem kirjutaski ju... Aga kui keegi hästi hea inimene leiab ehk mõne striimi siis oleks tore kui ta seda ka meiega jagaks:)

lennat
19.07.05, 16:09
Algselt postitas 17

Algselt postitas lennat

Peab päris osav olema, et sellest kodulehest midagi aru saada:õnnelik:

Sellel gruusia telekanalil näidatakse tänase mängu otseülekannet. Internetivariandis on vajalik sisselogimine, mis vähese keeleoskuse tõttu osutus ülejõukäivaks ürituseks, aga SAT-omanikud võivad selle kanali välja peilida. On-line raadio on FM 105,9 MHz http://www.radio-imedi.ge/eng/index.php ja see krapp isegi mängis natuke :naer4:

jorss
19.07.05, 16:10
imedi ongi gruusia kanal ja eestis täiesti nähtav. hetkel nt uudised :õnnelik:

IndrekL
19.07.05, 16:10
On-Line raadio on Gruusia keeles?:P

SleepWalking
19.07.05, 16:12
Algselt postitas Indrec
On-Line raadio on Gruusia keeles?:P

loomulikult läheb gruusia raadio jalgpalliülekande ajaks üle eesti keelele.

muide, käesolev on foorumi 222\'222 postitus. kas ma auhinna ka saan?

17
19.07.05, 16:15
Nojah, kes gruusia keelt mingil kahtlasel põhjusel valdab, siis online raadiot saate kuulata siit. (http://stream.imedi.ge:1059/)

jorss
19.07.05, 16:17
vaevalt, et mõnel pubil taldrik türksatile suunatud on.:oih:

17
19.07.05, 16:28
Sinna Imedi kodukale registreerimine, et pilti näha maksab igatahes. Kui ma õigesti aru saan, siis hinnad 20-120-240 USA dollarit, kel viitsimist ja raha üle, palun väga:)

:) (http://www.imedi.ge/live-register.php)

lennat
19.07.05, 16:30
Aga ikka oli inglise keelne raadionupp olemas http://www.radio-imedi.ge/eng/index.php

17
19.07.05, 16:45
Leidsin midagi (http://webtv.coolstreaming.it/mirror/wwitv/80.htm) aga kui see Imedi TV stream alla tõmmata, siis ei taha ta kuidagi pilti näidata. Ehk mõni targem onu proovib ja saab asja tööle?

lennat
19.07.05, 17:01
Hakkab pilti ette võtma, nõks ootama peab veel. http://media7.avstream.com/imeditv2

lume
19.07.05, 17:16
Algselt postitas lennat

Hakkab pilti ette võtma, nõks ootama peab veel. http://media7.avstream.com/imeditv2

Krt,mul ei taha pc seda kuidagi avada.

17
19.07.05, 17:17
Algselt postitas lume

Algselt postitas lennat

Krt,mul ei taha pc seda kuidagi avada.

Sama siin:(

Pilt
19.07.05, 17:19
Algselt postitas lennat

kurat mul ei mängi see:(

lennat
19.07.05, 17:21
Lootus kustub viimasena. Nagu filmis ...

Pilt
19.07.05, 17:25
because the server is not available ..mul näitab sellist paska.:oih: aidake!!!pean nägema seda

Martin
19.07.05, 18:08
www.jalgpall.ee

FC Dinamo Tbilisi (GEO) - FC Levadia Tallinn (EST) 0:0 HETKESEIS

*Esimene kohtumine lõppes 1:0 FC Levadia võiduga

Õhutemperatuur +27

Peakohtunik: Alojzije Supraha (CRO)

Abikohtunikud: Darko Slivar (CRO), Predrag Borovec (CRO)

Neljas kohtunik: Zeljko Siric (CRO)

Väravad:

Hoiatused:

FC Dinamo: Zviad Sturua, Kakhaber Aladashvili, Revaz Kemoklidze, Sergo Orbeldaze, Ilia Kandelaki, David Odikadze, Lasha Nozadze, Shota Babunashvili, Giorgi Chelidze, Mikheil Bobokhidze, Levan Melkadze.

FC Levadia: Artur Kotenko, Andrei Kalimullin, Vitoldas Cepauskas, Tihhon Šišov, Sergei Hohlov-Simson, Konstantin Vassiljev, Konstantin Nahk, Aleksandr Dmitrijev, Siksten Kasimir, Marius Dovydenas, Indrek Zelinski.

Drogba
19.07.05, 18:10
Kasimir juba põhis. Ega jah minu arust ta oli parem kui Teniste.

EDIT: Miks Leitan varus ?:oih:

17
19.07.05, 18:12
Ja sealt gruusiakeelsest raadiost tuleb ainult mingi kohutav muusika, mängu ülekannet ei kuskil.

Kaspy
19.07.05, 18:12
Algselt postitas Drogba

Sest Zelja on põhis

LeftWing
19.07.05, 18:13
http://estfootball.ee/read.php?art_id=5901

siit vist tuleb midagi texti kujul

17
19.07.05, 18:13
Fakk miks see estfootball vene keeles on:deemon:

arvaja
19.07.05, 18:21
Algselt postitas Kaspy

Algselt postitas Drogba

Sest Zelja on põhis

Ma ei tea Leitan on nagu rohkem poolkaitse ja võiks Dmitrejevi asemel mängida(sry kui nimi valesti on)

Kaspy
19.07.05, 18:25
dimitrjev mängib keskel ju ja leitan ääreründaja v siis vahest ees kui ma ei eksi

arvaja
19.07.05, 18:29
Ei tea eestikatel pole küll dimitrjev eriti mängu saanud.

Pilt
19.07.05, 18:29
Algselt postitas Kaspy

dimitrjev mängib keskel ju ja leitan ääreründaja v siis vahest ees kui ma ei eksi
ei eksi jah leitnan on rohkem ees ja see mäng siis maestro zelinski tema asemel;)

Oll
19.07.05, 18:40
40. minut käib ja skoor on avamata.
Peaasi, et poolaja lõpus mingit lihtsat apsakat sisse ei tuleks.
:juuksed:

IndrekL
19.07.05, 18:41
Keegi oskab praegust mängu kommenteerida kah?

Pilt
19.07.05, 18:45
Algselt postitas Indrec

Keegi oskab praegust mängu kommenteerida kah?
levadia hoab 0-0-ist kinni;)

arvaja
19.07.05, 18:46
Le-Vaa-Diaa.

17
19.07.05, 18:49
Algselt postitas Oll

Ära sõnusid:(:(:(

Levan Melkadze 45

TonZo
19.07.05, 18:50
esimene poolaeg 1:0 grusiinidele

yldseis 1:1

Oll
19.07.05, 18:51
Algselt postitas 17

Algselt postitas Oll

Levan Melkadze 45

vittu!!!

arvaja
19.07.05, 18:55
krt,miks lastakse lõpus,see on ju nii valus.

Pilt
19.07.05, 18:56
düramo juhib 1-0:viha:

mürakaru
19.07.05, 18:56
mul näitab seisuks 1:0 dinamole aga ma alles tõlgin asja vene keelest:viha:

Pilt
19.07.05, 18:57
nohh..jahh..lootus sureb viimasena;)

mürakaru
19.07.05, 18:59
levadia võtab ennast kokku ja teise poolaja alul tõmbab kohe kolli vastu:D

IndrekL
19.07.05, 18:59
On jah kurat 1-0 (44\' [1 - 0] L. Melkadzehttp://www1.livescore.com/img/goal.gif) . Loodame, et Levadia suudab 2. poolajal golli lüüa ning eestlastele mängu päästa.

17
19.07.05, 19:01
Aga samas, kuna Levadia vajab väravat, siis peab rohkem ründama, kuid mida suuremate jõududega rünnata, seda rohkem jääb ruumi ka Tbilisile ning vastastel võib tekkida palju väga ohtlikke võimalusi niiet... Väga magus oleks pennaldega edasi saada:)

IndrekL
19.07.05, 19:03
Samas eelmine hooaeg jäädi just tänu nendele eemale :oih:!

Oll
19.07.05, 19:06
35 kraadises kuumuses ja ca 20000 kodumeeskonda toetava lõunamaalasega läheb väga raskeks ära lüüa...
Gruusia saun?

Sir. Nuutu
19.07.05, 19:07
Levadia on kaotusseisus 1-0

17
19.07.05, 19:10
EIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

2-0:(

Oll
19.07.05, 19:10
Algselt postitas 17

Gruusia saun!

17
19.07.05, 19:11
Algselt postitas Oll

Algselt postitas 17

Gruusia saun!

2-0 pole küll lootusetu, ent väga raske. Nüüd on kindlasti ühte väravat vaja.

Sergi Orbeldaze 50

Keskkaitsjast mansa kapten...

Oll
19.07.05, 19:12
Algselt postitas Oll

Algselt postitas 17

Algselt postitas Oll

Levan Melkadze 45

vittu!!!

vittu kuubis!

orbitaaljaam
19.07.05, 19:14
tv3 ei suutnud hetke tulemust edastada kuna mobiilisidet \"nii imelik kui see ka pole, ei ole võimalik saavutada\" ja internetist nad ka ei leidnud. kõva spordiajakirjanik@ kristian kalkun:viha:

SleepWalking
19.07.05, 19:15
elagu läbu?

noizy
19.07.05, 19:17
:doh: kuradi grusiinid rsk , dai bohh kuilevadia edasi ei saa

arvaja
19.07.05, 19:22
nüüd tuleb 1 ära lüüa ja edasipääs on meie.

mürakaru
19.07.05, 19:31
võitle levadia võitle!!!!!!:kisakõri:

Pilt
19.07.05, 19:34
täitsa putsis .2-0 zelinsiki tee ära;)

TonZo
19.07.05, 19:35
jäänud 15 minti armuaega ....

arvaja
19.07.05, 19:36

täitsa putsis .2-0 zelinsiki tee ära;)

Zelinski vahetati välja.Oleks lahe,kui Sadrin värava lööks.

Sir. Nuutu
19.07.05, 19:37
Vaadake, 90 minutil laiatab Kontenko palli teiseltpoolt väljakuotsast otse Diblade väravasse, nagu Tuleviku vastugi.:kaabu:

mürakaru
19.07.05, 19:39
maharadze vms sai tiblise poolelt punase:õnnelik: nüüd levadia surve pääle

Ramm
19.07.05, 19:43
Rsk posti löödi :viha:

Oll
19.07.05, 19:43
Algselt postitas Ramm

Rsk posti löödi :viha:

meie omad?

Ramm
19.07.05, 19:44
Jah karistuslöögi tsenderdusest hohlov-simson peaga posti..

TonZo
19.07.05, 19:44
kahuks vist edasi ei saa.... :( :(

Oll
19.07.05, 19:46
Algselt postitas Ramm

#¤?#¤ ¤#=¤# grusiinid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17
19.07.05, 19:47
Algselt postitas Oll

Algselt postitas Ramm

Raudselt oli see värav 20cm lubatud normist väiksem...

Oll
19.07.05, 19:48
minut normaalaja lõpuni...
:suurnutt:

Sir. Nuutu
19.07.05, 19:49
Algselt postitas 17

Algselt postitas Oll

Algselt postitas Ramm

Raudselt oli see värav 20cm lubatud normist väiksem...

Jah, ja väljak on 10m pikem.

Ramm
19.07.05, 19:50
Kotenko ründab ka juba vastase väravat...

kaigas
19.07.05, 19:50
puzi kui n2rvi selline asi ajab:S
kas sixu ka m2ngu sai?

Oll
19.07.05, 19:51
Algselt postitas kaigas

puzi kui n2rvi selline asi ajab:S
kas sixu ka m2ngu sai?
Oli vist algkoosseisus

TonZo
19.07.05, 19:52
kõik. 2:1 edasi sai tbilisi,, kahju :(

Oll
19.07.05, 19:53
Algselt postitas TonZo

kõik. 2:1 edasi sai tbilisi,, kahju :(
Krt, TonZo, algul vaatasin, et 2. mängu skoor 2:1
Korraks tekkis lootus...

IndrekL
19.07.05, 19:55
Arvata oli, et Levadia vastu ei pea.

Sir. Nuutu
19.07.05, 19:56
2-0 siis Diblade kasuks. Kokkuvõttes siis 2-1
Kahju, aga mis parata.
Ehk TVMK või Flora suudavad paremini esineda.

LauraM
19.07.05, 19:57
Raisk! :viha:

LK

Oll
19.07.05, 19:57
Esimene värav löödi 45+2
Eriti valus

mürakaru
19.07.05, 19:58
pekki küll.....vääga kahju...levadia oleks järgmises voorus natuke jalgpalli rutiini lõhkuda ja brondyle ära teha:D ....aga jep loodab nüüd flora ja tvmk pääle

IndrekL
19.07.05, 20:00
Floral vist isegi suht suured võimalused, sest võõrsil suudeti võtte 2:1 võit. Tegelikult oleks võinud 2:0 ka võita, aga lasti lõpus sisse. Nii et kodus seame ikka kõrged ootused. Kas TVMK mängis kodus viiki?

mürakaru
19.07.05, 20:01
jep.tvmk tegi mypaga 1:1

Pilt
19.07.05, 20:02
kurb aga ei saa kaua kurvastada flora mäng on 9 päeva pärast .
edit:kaunas võitis tervelt 4-0 thoshavini(kokkuvõttes 8-2)ja läheb kokku liverpooliga;)

mürakaru
19.07.05, 20:03
oiii ma loodan et kaunas tõmbab poolile korralikult koti pähe:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õlu:

Pilt
19.07.05, 20:05
Algselt postitas mürakaru

oiii ma loodan et kaunas tõmbab poolile korralikult koti pähe:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õlu:
seda selles elus ilmselt ei juhtu;)

mürakaru
19.07.05, 20:15
õu...tns tõmbab veel täna liverpoolile 7:0 kotti:lahe:

IndrekL
19.07.05, 20:16
Mine panusta (http://www.willhill.com/iibs/en/buildcoupon.asp?couponChoice=FB391462) TNSi koef. on 21.00, kui võidad saad päris suure summa.

arvaja
19.07.05, 20:19
Kahju:doh:

Drogba
19.07.05, 20:30
Krt:viha: kahju et nii läks.:(

Karla
19.07.05, 20:44
Jama küll.:kurb5:
Oleks vähmelat ühe värava löönud, aga oleksid ei loe.:( :kurb1: :kurb5:

waluswend
19.07.05, 20:57
Tõeliselt kahju Levadiast:(

ethan
19.07.05, 21:00
millal läbu lõppeb?

IndrekL
19.07.05, 23:59
Homme hommikuks ennustan.

17
20.07.05, 02:58
Palju neid pealtvaatajaid siis lõpuks kogunes kah?

sitys
20.07.05, 09:33
Kahju tõepoolest.Aga seda ma arvasin,sama teed läheb ka Flora .TVMK-l on kogu mu lootus.

gamer
20.07.05, 09:35
Algselt postitas 17

Palju neid pealtvaatajaid siis lõpuks kogunes kah?

6000

kaitz
20.07.05, 11:54
Algselt postitas waluswend

Jumalast savi seda oli ka oodata:D

kaigas
20.07.05, 12:46
Algselt postitas kaitz

kle kaitz sa oled ikke m6nus ahv:D

budu
20.07.05, 13:31
ei saa aru jah miks möni mees nii pessimist on

holland
20.07.05, 14:41
levadia oli isegi tubli.et juba esimeses mängus vöit saadi ja ega see dinamo midagi nörk ei ole.eks nende löunamaalastega on alati yks jama old.nemad kergelt alla naljalt ei anna

waluswend
20.07.05, 15:57
levadia oli isegi tubli.et juba esimeses mängus vöit saadi ja ega see dinamo midagi nörk ei ole.eks nende löunamaalastega on alati yks jama old.nemad kergelt alla naljalt ei anna

Kes siis kergelt alla annab?

Drogba
20.07.05, 16:42

Kes siis kergelt alla annab?

Tallinna Dünamo :D :P

eston maravilha
20.07.05, 18:00
Algselt postitas holland

nemad kergelt alla naljalt ei anna

mida see lausemoodustis tähendab? et ei hakka iga nalja peale naerma?

Karla
20.07.05, 18:40
Ma küll sain aru, mida ta mõtles.

kaitz
21.07.05, 14:51
Algselt postitas kaigas

Algselt postitas kaitz

AHV oled ikki sina KAIGAS Maga kaineks:deemon:

kaigas
21.07.05, 16:14
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas kaigas

Algselt postitas kaitz

AHV oled ikki sina KAIGAS Maga kaineks:deemon: :

2ra kujuta endale nii palju ette onju:viha: kui midagi m6istlikku ple 8elda siis hoia suu kinni!!!

17
21.07.05, 16:40
Algselt postitas kaigas

Algselt postitas kaitz

Algselt postitas kaigas

Algselt postitas kaitz

AHV oled ikki sina KAIGAS Maga kaineks:deemon: :

2ra kujuta endale nii palju ette onju:viha: kui midagi m6istlikku ple 8elda siis hoia suu kinni!!!

Rahunege härra kaigas ja prou kaitz. Suruge sõbralikult kätt ja leppige ära, okei?:)

piis härrased ja prouased

on nüüd parem Martin?:)

Martin
21.07.05, 16:44
Kaitz on naissoost. Väidetavalt.

Drogba
24.07.05, 22:59
FC VALGA - FC LEVADIA TALLINN 0:4 (0:2)
Õhutemperatuur +23, vahelduva pilvisusega ilm; väljak väga heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 50

Peakohtunik: Bruno Rammo
Abikohtunikud: Maikel Mikson, Urmo Visnapuu

Väravad: 7. Marius Dovydenas, 34. Ats Purje, 71. Andrei Šadrin, 75. Indrek Zelinski
Hoiatused: 25. Magnus Martinson - 77. Vitali Leitan

FC Valga: Jürgen Veber, Siim Treumuth, Timo Olesk, Tõnis Kaukvere, Rait Kuusk, Andrei Savotškin, Janar Tükk (90.+1. Lauri Nuuma), Roman Minlibajev, Magnus Martinson (89. Henri Paavo), Rait Kasterpalu, Marko Arge.

FC Levadia: Artur Kotenko, Andrei Kalimullin, Vitoldas Cepauskas, Tihhon Šišov, Sergei Hohlov-Simson, Konstantin Nahk (64. Siksten Kasimir), Marius Dovydenas (63. Vitali Leitan), Taijo Teniste, Aleksandr Dmitrijev, Ats Purje (46. Andrei Šadrin), Indrek Zelinski.

Ats lõi oma esimese kolli sel hooajal meistriliigas.:)

salmer
25.07.05, 13:11
Algselt postitas Martin

ei oska sugu kommenteerida, aga emast juttu ajab küll... ja roosa jalgrattaga sõidab kah...:D

budu
26.07.05, 21:06
kas kotenko narva vastu mängib homme

Karla
26.07.05, 21:07
Algselt postitas budulojus

Ei tea, aga homme saab teada.:oih:

kaala
27.07.05, 00:12
Algselt postitas Martin

ma tean et ei ole. ausalt:D

Siim
27.07.05, 00:54
Algselt postitas budulojus

«Tegelikult ei mõtlegi ma esialgu Lokomotivist. Homme (ehk täna - A.V.) on tähtis mäng Narva Transiga,» rõhutas noormees.

SL Õhtuleht (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=178091)

siim089
27.07.05, 21:03
kurvaks ikka teeb , et sellist mängu käis vaatamas 300 silmapaari:oih:
varsti hakkab juba Viljandis ka rohkem rahvast käima kui Levadia mängudel:õnnelik:

uvv
27.07.05, 21:07
\"sellist\" nagu Sa ütled mängu ei tohikski enamatele vaatajatele näidata.
Uskumatu Levadia....... täitsa piinlik kohe.
ega keegi ei tea, kas Purje neerud on ikka korras? Vend sai omade söödu selga, tormas linalaka lehvides rünnakule.
Jorh oli armas - Ats, vaata palli ka...

TVMK on meister!:lahe:

Sir. Nuutu
31.07.05, 15:50
Levadia võitis Dünamot 3-1
10. Andrei Šadrin, 86. Siksten Kasimir, 88. Vitoldas Cepauskas - 66. Erik Šteinberg

arvaja
31.07.05, 16:58
Levadial läks ikka väga napilt.

Silver
31.07.05, 17:11
Mängiti ka suhteliselt noore koosseisuga, mitmed vanad tegijad puhkasid! ;)

Drogba
31.07.05, 17:19
Siksten tegi siis täna oma esimese värva Levadia eest.:õnnelik:

Miks Purje ei mängind?:oih:

Homie
31.07.05, 18:14
jee Kasimir sai kah jala valgeks Levadia eest. Kindel põhikoosseisu mees

Oll
31.07.05, 23:26
Joppas teil...

17
31.07.05, 23:31
No kurat oli ikka mäng... Levadial oli ikka retsilt õnne et need kolm sanga sealt tulid, aga ei, Dünamo võitles südilt;)Suhteliselt tublid olid:)

Homie
01.08.05, 12:11
ega keegi mängul ei käinud. ehk räägiks kuidas väravad kah sündisid. huvitav oleks teada.

17
01.08.05, 12:15
Loe rohkem Soccerneti mart;)

Sir. Nuutu
03.08.05, 21:42
Levadia endised vastased siis grusiinid on 1-0 taga taanlaste vastu K. Lorentzen väravast.
Ei saa nemad kuhugi edasi.

Karla
10.08.05, 12:21
Karalius siirdub Kreekasse (http://www.fclevadia.ee/656est.html)

Drogba
10.08.05, 12:47
Mitmendas liigas see klubi mängib kuha Karalius läks? :oih: Keegi tiab ?
Ma arvan see klubi mingi väga hea ei saand olla, sest ega Karalius Levadias väga hea ei old.

lume
10.08.05, 13:01
Algselt postitas Drogba

Ma arvan see klubi mingi väga hea ei saand olla, sest ega Karalius Levadias väga hea ei old.

Meeskond nimega Achaiki lõpetas eelmise hooaja Kreeka tugevuselt kolmandas liigas 10.kohaga.

Karla
10.08.05, 13:01
Teise või kolmanda liiga klubi peaks olema.:oih:

siim089
10.08.05, 13:23
Algselt postitas lume

Algselt postitas Drogba

Meeskond nimega Achaiki lõpetas eelmise hooaja Kreeka tugevuselt kolmandas liigas 10.kohaga.Hhahahah :D

Sir. Nuutu
14.08.05, 19:11
FC LEVADIA TALLINN – JK MERKUUR TARTU 8:0 (6:0) LÕPPSEIS
Leitan ning Zelinski tagusid puuri täis ning ühe lisas ka Andrei Šadrin.
Karm.

PraS
14.08.05, 20:42
Algselt postitas siim089

Algselt postitas lume

Algselt postitas Drogba

Meeskond nimega Achaiki lõpetas eelmise hooaja Kreeka tugevuselt kolmandas liigas 10.kohaga.Hhahahah :D

Julgen väite, et leedukas ei pea sinna minnes talutäid tegema. Mõni teie klubist lahkunu just seda Norras tegema asus :)

Wingback
28.08.05, 22:01
Kas tõesti oli viimati 2000 pealtvaatajat ? Miks jääb pidevalt mulje, et pealtvaatajate arvu ümardatakse kuidagi liialt uhkeks ? Võin ka eksida muidugi...

Martin
28.08.05, 23:32
Algselt postitas -Marko-

Kas tõesti oli viimati 2000 pealtvaatajat ? Miks jääb pidevalt mulje, et pealtvaatajate arvu ümardatakse kuidagi liialt uhkeks ? Võin ka eksida muidugi...

Pole hullu, Tammeka puhul \"ümmardati\" täna mõnuga alla. Aga noh, pole hullu. Vähemalt inimesed käivad, mis sellest numbrist ikka.

siim089
28.08.05, 23:42
Algselt postitas Martin

Algselt postitas -Marko-

Pole hullu, Tammeka puhul \"ümmardati\" täna mõnuga alla. Aga noh, pole hullu. Vähemalt inimesed käivad, mis sellest numbrist ikka.
kampaania - inspektoritele prillid ?:oih: :doh: