PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43

Mõnuagent 007
22.09.19, 11:50
Levadia on ilmselt sellega ka korralikult kaotanud, et nad Alekokile siirdusid. Noh, et Kadrioru staadion oli kenam ja ei jätnud nii kõledat muljet.

Mõnu, tänavu staadionil käinud 0,6ks mänguks, kuna ilm oli ilus ja mõtlesin, et näitan poisile, kuidas mängitakse. Maardu võitis Kalevit. Oli meeleolukas.

mjaasa
22.09.19, 12:43
Ma ei saa aru, miks sa lased puusalt? Mine näiteks Tammale ja vaata, kui palju on seal endisi mängijaid, pruute, sõpru, vanemaid ning noormängijaid. Olen kindel, et enamus algkoosseisu vendadel on mõni sugulane ja sõber mängu vaatamas. Välja arvatud siis välismängijatel. Kuigi isegi Slashevi(??) isa käib suht tihti mängu vaatamas. Peterburist.

nonoh
22.09.19, 13:16
Jep, Tartu tribka on tatte täis, kes ajavad suust päris naljakat iba. Olen isegi vahel mõelnud teha Twitteri konto nimega "shit tammeka fans say". Aga kohtume siis täna tammal. Võtsime maal ekstrakiiresti porgandi ära, et ikka mängule jõukaks.

Levadiast on kahju, et neil vähe fänne. Kujutan ette, et seos ka maardu premmi jõudmisega on maardukatel kellele pöialt hoida ja ei tunne enam vajadust Levadia mänge vaatamas käia.

atleticomadrid
23.09.19, 10:23
https://jktulevik.ee/wp-content/uploads/2019/05/60067474_585558858619608_9103579489094336512_n-1170x500.jpg
No näiteks siin pildil on koos kõik Viljandi mängijad koos oma emadega. Mai kuus toimunud mäng Floraga. Olin ise ka tunnistamas ja nägin ka mõnda papat, kõige kuulsam vast oma poja mängu jälgiv Helir-Valdor Seeder. Ja üks poisike kalpsas ringi särgiga "venna fänn", kah mingid sugulussideme kõrvad siit on vist paistmas...Ei saaks väita, et klubid selles vallas tööd ei teeks, iga asi võtab aega.
FC Kuressaare tänavuse hooaja rokkiv fänniseltskond koosneb ka paljuski mängijate tuttavatest ja Pärnu Vapruse mängudel käis näiteks suvel inimesi 50 km eemal asuvast Lihulast, sest 2 kohaliku poissi on end karude rivistusse mänginud.
Üldiselt on siililegi selge, et need ei ole teab mis hordid aga hordid ei külasta liigamänge nagunii. Samas näitavad numbrid selgelt tõusvat trendi ja eeldatavasti on lambi ants pealtvaatajatele lisaks tõusev ka sugulaste sõprade number.

Nasfal
23.09.19, 10:51
suht nilbe on tõsimeeli tulla kedagi "puusalt laskmises" süüdistama, ise räigelt demagoogitsedes ning võttes ühe erandnäite ja kandes selle üle tervikule. tegelt ka.

Arusaamatuks jääb ka, et mida sa ja sõpsid üritate mulle tõestada praegu muidu? Et tegelikult nii ei ole ja väljakul fännide ja klubiliikmete kaaslaste, sõprade ja sugulaste hordid? okei. väga tore. ma jään oma arvamuse juurde ja sul on vaba voli selle peale solvuda või mitte. mina vastasin lihtsalt küsimusele.

ja huvipärast siis igaks juhuks vaatasin mõnda protokolli siis pealtvaatajate suvalt valitud mängudel ja jään täielikult oma mõtte juurde. noh, näiteks vaatasin nõmme kaljut, aga... tõepoolest, nendega vist keegi väga nagunii sõber olla ei taha ka. Enne kui keegi panter infarkti saab, siis peegeldasin siin tagasi lihtsalt seda, mis siinsed rääkinud.

See on nii ründav ja alandav tekst kogu meie jalgpalli vaatavate ja selle vastu huvi tundvate inimeste suhtes, et miks sa üldse sõna võtad?

Kui sa ei taha meie jalgpalli vaatamas käia ära käi, aga ära hakka nagu viimane 13-aastane tiinekast tüdruk vabanduseks tooma, et aaaa teised ka ei käi ju.

marcello
23.09.19, 12:20
Kõik on nii rumalad ja lollustest pimestatud aga õnneks on foorumis plastic kes tuleb ja valgustab nagu 100 vatine pirn kõige pimedamas päraperses...
Lihtsalt meenutuseks kuidas ükskord see kõvatamine lõppes ( oli küll teine teema aga mäletatavasti käis tühja paukumine samal ajal teemas " Eesti jalgpall")

aajou, atletico munn.

ma soovisin lihtsalt leeromeno tähelepanu juhtida sellele, et meie varasem dialoog ei olnud just 1-1le selline, mis vääriks sellist viidet nagu ta esimeses lauses tegi. Kõik sitakotid ei peagi selllest aru saama (kahjuks paljud sinusugused seda teevad ning arvavad, et tegemist on maru laheda kohaga kus sõna sekka öelda).

Ja tõesti... ma olen fundamentaalselt selle vastu, et kui mingi arutelu käib, siis mingi sitakott lihtsalt tuleb ja esitab oma sümpaatiast lähtuvalt mingi random väiteid.... nagu sinusugune lammas just tegi. Lisaks ühele "vaatajale" on seda ka paljud teised varasemalt teinud.

Kui aru ei ole saada, siis ma mõtlen käitumist, kus .... kus 1-2-3 venda arutavad ning neljas vend lihtsalt tahab tulla sekka ja öelda midagi lahedat. Mis on umbes nulll seoses sellega, mille üle need 1-2-3 venda arutavad vaid suunatud ühe (noh neist kolmest) isiku vastu.

Et kas sa tra oled reaalselt ka selline sitakott?

Kui keegi ei saa aru millist sitakotti ma mõtlen.... Siis see on selline sitakott, kes kuulab, vaatab pealt ning omast arust analüüsib mingit situatsiooni ja vestlust.... Aga ta ei oska seda. Sest ta on reaalselt loll (selles ei ole midagi halba, paljud on lollid). Kuid kahjuks kulmineerub see tihti sellega, et ta omast arust arvab, et ta lõpuks sai millestki aru... Sai aru millestki, mis väärib tema arust sõna võtmist. Ja ta teeb seda. Ning ta on rahul sellega. Ja kuna 95% kõrvalt vaatajatest nagunii konteksti ning taustsüsteemi analüüsida ei suuda, siis... temast saab Martin Repinski. Ja ta arvabki et tal on õigus. Ja et ta teab. Ja et ta on tark. Ja et tema oli just see, kelle panus oli sellest dialoogist puudu!

Vastata ei ole vaja. See oli minu viimane avalik postitus siin foorumis (noh... nii päriselt ka. Mitte nagu ühe ojamaa fänni stiilis).

Stok
23.09.19, 14:14
Järelikult on konto kaaperdatud. Moded, pange plastic'99 lukku!

atleticomadrid
23.09.19, 14:48
kuskil üle 1 aasta olingi vait kusjuures ja siis tulin tagasi :)

kusjuures ma arvan, et teie mõlema 6k ja 10k postituse ülevaatusel leiaks nii mõndagi, mis täna trükimusta ei kannata, aga peab ikka viitsimist olema, et neid läbi kammida. ju siis teil on.

selles osas ikka mõnusad väikesed tüdrukud siin. keegi korra midagi oma lemmiku kohta ütleb, siis in corpore nutt lahti ja absoluutselt enam adekvaatseks jääda ei suudeta.

Tuletan meelde, et vastasin lihtsalt endale esitatud küsimusele, muud midagi. see, et see vastus teile ei meeldinud, ei peaks niiväga tasakaalust lööma. nagu aga näha, siis lööb. kurb ei ole veidi see fakt?

mulle meeldib golf, tennis ja saalihoki. rainisele meeldib võrkpall, mida kutsuti siin osade poolt just hiljuti kõige pedemaks spordialaks. rainisele võrreldes teiega siis suur au, et suutis pisaraid ja identiteedikriisi vältida.

Seega, hetkel küll naerate minu üle ja see on selline mõnus kollektiivne enesekaitse, saan aru. fassaad aga ära võtta on vaatepilt aga kaunis kurb.

Mina arvasin, et meil käib arutelu teemal kas ja kui palju on mängijate/personali sugulasi-sõpru külastamas Premium liiga kohtumisi. Oli arvamus 1 ja oli arvamus 2.
Ma ei saa üldse aru kuidas sa jõudsid selle sogani mis sa nüüd kokku soperdasid. Tüdrukud, nutt, tasakaalutus? Sulle võib su arvamus jääda ja peabki jääma aga tee palun vahet vastuväidetel(eriarvamusel) ja kollektiivsel enesekaitsel. Mina pole sulle vett peale üritanud tõmmata oma arvamuse eest seismise pärast aga tundub, et sa ajasid pangetäie sellegipoolest krae vahele.

Mõnuagent 007
23.09.19, 14:59
Kuulge, see läheb juba isiklikul tasemel vaidluseks siin, mis pole niiehknaa eriti konstruktiivne. Plasticu point, et klubidel endil on piisavalt ressurssi, et ajada endal esmalt inimesed kohale, siis hakata teiste poole vaatama, et mis sul viga on, et sa ei tule, on igati legit. Vastuväited ka iseenesest, aga kogu see isiklik kamm on liiast. Ei?

atleticomadrid
23.09.19, 16:22
atletico, kogu teema algas kui ma tegin ühe lambinalja (allpool), mille peale sa ei suutnud suud kinni hoida ja pidid ikka vajutama, eksole. Ja siis sa küsisid ning siis ma vastasin suhteliselt okeilt ja ammendavalt enda vaatest lähtuvalt. Minu vaadet ei suudetud aga lihtsalt ei suudetud alla neelata, tundub. Ma tõepoolest ei mõista, kuidas sellise vaate andmine saab niivõrd paigast välja lüüa mitmeid siin, et vaja hakata süüdistama mingites rünnakutes eesti jalgpalli vastu, hakata otsima välja mingeid aastatetaguseid postitusi jne. Eriti olukorras, kus kogu diskussiooni algatas see, et konkreetselt sina panid verbaalselt mulle veitsa molli (kusjuures no offence taken ja seetõttu läksingi diskussiooniga edasi, kuid panin vastu), mitte mina sulle või teile.

"jep, enne tulebki ennast tõestada! Klavan muutus ka jalgpallur Klavaniks alles augsburgi minnes, enne seda oli lihtsalt lenna ex-polt!" milllele sa vastasid:

Sind, plastic, keegi küll staarfoorumlaseks ei pidanud, võid noka kinni panna selles asjus.

See vastus on mult kirjutatud küll küllaltki "julge" käekirjaga kui nii võtta, aga see siiski ei esinda reaalsust valesti. Selle peale võib solvuda, kuid jätkuv küsimus on, et kas peaks, eksole.

Seega minu mõte ei olnud öelda, et "kõik, kes vutti vaatavad on idioodid", vaid seda, et paratamatult ei suudeta isegi oma siseringis asja piisavalt atraktiivseks teha ning siitplaanist on keeruline edasi minna ja naiivne oodata, et kellegi teisele (näiteks mulle), kellel mingit sidet klubiga ei ole, see teema atraktiivne oleks. Ja sorry, aga see on koomiline vaadata kui protokollist on kalju või levadia mängul MEISTRILIIGAS kantud 100 pealtvaatajat. Olukorras, kus klubidel on inimesed, kes selle valdkonnaga peaks tegutsema. See teeb mulle nalja, tegelt ka. Sest ma olen kindel selles. 100%. et kui ma ise teeks nädalast nädalasse ja aastast aastasse tööd selle nimel, et minu klubi tuldaks vaatama, siis 10 aasta tulem ei oleks 100 inimest. Võite nüüd uuesti mulle selle vaate eest näkku panna ja ülbeks kutsuda, kuid rõhutaksin, et see ei ole keiss, kus ma hindaks oma personaalseid võimeid üle, vaid ma arvan, et enamust teist, kes oma "klubi eest hoolivad" oleksid selles vallas 10x edukamad kui üks (täiesti utreeritud näide) Gerli, näiteks.

Ja lisaks - minu sõpruskond on juba kord selline, et kui meilt keegi mängiks meistriliigas, siis puhtalt konkreetset isikut oleks vaatamas keskmiselt 10-15 venda kodumängudel. lihtsalt, et oma sõpra toetada (arvestades, et seda tehakse juba mingi 2. liiga saalihokis nt). Ja kui me lisame siia juurde veel kogu saadud tagasiside kõikidelt, kes näiteks tammekaga kunagi seotud olnud (neid üle 10), siis mingi põhjus sellel on, miks kedagi täna nende tegevus või eesti klubijalgpall tervikuna ei koti. Ja siit see "komöödia" viide tuli ning ... sorry, jään selle juurde, et see hinnang ei ole far off.

Esiteks olgu tunnistatud, et see torge oli kah tehtud lihtsalt lolli naljana.
Teiseks ei süüdista sind üheski rünnakus Eesti jalgpalli vastu, küsisin küsimuse ja saades sellele vastuse millele enda vaatevinklist oli võimalus vastu vaielda arendasin teemat pisut edasi.
Kolmandaks otsis mingi ammu unustusse kõigi jaoks vajunud postituse välja marcello mitte mina, niiet kurat temaga!
Ja neljandaks! Sa vaatad valesid protokolle! :D Nõmme Kalju viimase vooru 114 silmapaari oli vist nende viimase viie aasta kehvim tulemus ja Levadia on by far kõige viletsam publikumagnet juba aastaid, mis muidugi ongi kivi nende põllul. Näiteks sellest protokollist loeks asju välja palju positiivsemaid: https://www.paidelinnameeskond.ee/paide-mangis-rekordpubliku-ees-floraga-viiki/

Nasfal
23.09.19, 16:34
Kuulge, see läheb juba isiklikul tasemel vaidluseks siin, mis pole niiehknaa eriti konstruktiivne. Plasticu point, et klubidel endil on piisavalt ressurssi, et ajada endal esmalt inimesed kohale, siis hakata teiste poole vaatama, et mis sul viga on, et sa ei tule, on igati legit. Vastuväited ka iseenesest, aga kogu see isiklik kamm on liiast. Ei?

Ise praktiseerid seda isikliku kammi pidevalt ja siis tuled teistele etteheiteid tegema? Hoia kõigepealt ise distantsi isikliku ja foorumi asjade vahel ja siis vehi sõrmega teiste suunas.

Mõnuagent 007
23.09.19, 16:38
Ise praktiseerid seda isikliku kammi pidevalt ja siis tuled teistele etteheiteid tegema? Hoia kõigepealt ise distantsi isikliku ja foorumi asjade vahel ja siis vehi sõrmega teiste suunas.

Ma üritasin hetkel olukorda rahustada. Ehk üks on lõõpimine, teine juba üsna vihane omavahel sõimamine. Vähemalt sellisena tundus see lõpuks.

pilsneris
04.10.19, 18:20
Vladimir Vassiljev käis täna "Kolmandas poolajas". Mõnusa ja intelligentse jutuga mees. Rääkisime tema taustast (ta on sündinud Eestist 6000 km kaugusel :O ), Levadiast ja koondisest, kui 50minutiline saade labaselt kolmeks lahterdada.

https://soundcloud.com/kolmas-poolaeg/206-osa-levadia-varske-juhendaja-vassiljev-rogic-muutis-mu-arusaamu-treeneriametist-taielikult

Navas
06.10.19, 18:11
Peale Lepmetsa sellist pirukat võiks jälle esiväravavahi rolli üle võtta Aksalu.

telekavaataja
06.10.19, 18:12
Peale Lepmetsa sellist pirukat võiks jälle esiväravavahi rolli üle võtta Aksalu.

Aksalu ei tule seekord.

enrito
19.10.19, 14:46
Ei tea, kas Levadia kunagi mingisuguse korralikuma karistuse ka saab platsil toimuva eest või vaatame sellest kõigest mööda?

Sambaz
19.10.19, 15:03
Ei tea, kas Levadia kunagi mingisuguse korralikuma karistuse ka saab platsil toimuva eest või vaatame sellest kõigest mööda?

See punt tuleb haiglasse saata jes.

soc
19.10.19, 21:23
Emotsioon käib jalgpalli juurde ning juttud lisakaristustest klubile on kindlasti liialdus. Ma ei pretendeeri tõele, aga minu silmis oli teine punane pigem ülepingutatud.

kaala
19.10.19, 22:45
Emotsioon käib jalgpalli juurde ning juttud lisakaristustest klubile on kindlasti liialdus. Ma ei pretendeeri tõele, aga minu silmis oli teine punane pigem ülepingutatud.
https://www.youtube.com/watch?v=BN38W7j4Jiw

selgelt jalaga löögiliigutus on punane kaart

ericbana
23.10.19, 19:42
See U19 satsi tulemus on ikka päris rõve. Eesti parim U19 sats saab islandlastelt kahe mängu peale 16-1. Täiesti perses.

Tammetõru
23.10.19, 21:37
Peale võõrsilmängu kaotust mängiti kodus ilma mitme juhtmängijata. Tegelikult pole kindlasti Levadia Eesti parim u-19 tiim, Levadia kvalifitseerus sinna tänu u-19eliitliiga võidule, mis on tegelikult väga nõrk liiga, kuna kõik selle vanuse paremad vennad mängivad duublites või juba esindustes ehk siis see liiga on mõeldud neile,kes ei ole valmis kõrgemal mängimiseks. Esimeses mängus kaasa teinud Komlov ja Krutogolov pole minu teada see hooaeg u-19 eliitliigas minutitki mänginud. Õnneks korraldatakse järgmine aasta Eestis kvalifikatsiooni turniir 8 Eesti U-19 tiimi vahel ,kust saab teada reaalselt parima selle vanuse tiimi.

Silver
23.10.19, 22:24
See on ikka kaif kuidas järjekordselt metallivargaid kotitakse. Ja nii iga jumala kord rsk! :D

purgeenius
24.10.19, 09:38
Levadia on ikka rämedasse mudasse vajunud. Vist löövad pool koosseisu peale hooaega minema. Näha, et meeste probleemid peituvad peas.

Kribenski
24.10.19, 09:57
Levadia on ikka rämedasse mudasse vajunud. Vist löövad pool koosseisu peale hooaega minema. Näha, et meeste probleemid peituvad peas.

Või siis klubi kui Levadiat ei eksisteeri enam.. 😀

Stok
24.10.19, 10:55
Või siis klubi kui Levadiat ei eksisteeri enam.. ��

Ja mille poolest see hea või naermist väärt sündmus on?

sibierski
24.10.19, 11:13
Ikkagi, tulles tagasi eilse koslepi juurde, mis toimus natuke enne karikamängu, siis see on murettekitav. Kes siin peaks vastutuse võtma? Kas siin saab näpuga näidata vaid Levadia suunas? Jalgpalliliit ei peaks midagi nagu ütlema? 6,5 tuhande elanikuga linn (kes võtab mängijaid eranditult vaid oma linnast) taob kahe mängu kokkuvõttes meie tippsatsi noortele 16 väravat - no see pole normaalne. Kas see, kui hakkame meie noortele nüüd stippi maksma, teeb nad islandi noortest tugevamaks/paremaks? Ma väga kahtlen, kas selle Akranese esindusmeeskond üldse täisproff on, pigem mitte..

Tammetõru
24.10.19, 11:19
Nagu varem mainis siis Levadia u-19 pole kindlasti isegi Eesti u-19 vanuseklassi top 4,5 sats ehk kellegi teise tiimi mängimisel oleks kindlasti Eesti nr1 u19 satsi vääriline tulemus tulnud.

ericbana
24.10.19, 11:27
Nagu varem mainis siis Levadia u-19 pole kindlasti isegi Eesti u-19 vanuseklassi top 4,5 sats ehk kellegi teise tiimi mängimisel oleks kindlasti Eesti nr1 u19 satsi vääriline tulemus tulnud.

Vahet pole. Mitte ükski meie profimeeskonna U19 sats ei tohiks saada islandlastelt kahe mängu peale skooriga 16-1 taha. Kaotada mäng 12-1... See on täiesti kriminaalne minu meelest. Keegi seda mängu reaalselt nägi ka? Mis pagan seal toimus?

fcfloraforever
24.10.19, 11:27
Ikkagi, tulles tagasi eilse koslepi juurde, mis toimus natuke enne karikamängu, siis see on murettekitav. Kes siin peaks vastutuse võtma? Kas siin saab näpuga näidata vaid Levadia suunas? Jalgpalliliit ei peaks midagi nagu ütlema? 6,5 tuhande elanikuga linn (kes võtab mängijaid eranditult vaid oma linnast) taob kahe mängu kokkuvõttes meie tippsatsi noortele 16 väravat - no see pole normaalne. Kas see, kui hakkame meie noortele nüüd stippi maksma, teeb nad islandi noortest tugevamaks/paremaks? Ma väga kahtlen, kas selle Akranese esindusmeeskond üldse täisproff on, pigem mitte..

Jalgpalliliit vastutab Levadia noortetöö eest?

Tammetõru
24.10.19, 11:44
Vahet pole. Mitte ükski meie profimeeskonna U19 sats ei tohiks saada islandlastelt kahe mängu peale skooriga 16-1 taha. Kaotada mäng 12-1... See on täiesti kriminaalne minu meelest. Keegi seda mängu reaalselt nägi ka? Mis pagan seal toimus?

Pandi mingi lambi kaikapead mängima peale võõrsilmängu kaotust ja sealt see tuli ma arvan.

Tammetõru
24.10.19, 11:47
Ja levadia noortetöö on kindlalt viimastel aastatel vajaka jäänud.(Tulemused duubliga esiliigas,vähe oma klubi mängijaid noortekoondistes (U-17 ja üles poole))

Halb ründaja
24.10.19, 12:43
Meil suudavad isegi 3-4. liiga klubid sarnase skooriga saada ML klubidelt karikas. Et nagu ei kujuta ette, et Levadia u19 ei suudaks isegi kaitses niimodi seista, et iga ~7 minuti tagant sisse ei laseks.

Ott Järvela
24.10.19, 12:47
Levadia U19 - Akranes U19 mängust kirjutasin loo (https://soccernet.ee/artikkel/akranesi-tramm-lomastas-levadia-u19-kiiresti-ja-pohjalikult), kus kirjas:

"Tänase kohtumise tulemuse valguses on asjakohane märkida, et kui Islandi võistluste süsteem on üles ehitatud nii, et U19 vanuseklassi meistriks tulnud ja seeläbi UEFA Youth League'i kvalifitseerunud Akranes ongi tulnud tšempioniks konkureerides riigi U19 parimate jalgpalluritega, siis Eestis on U19 Eliitliiga praeguse seisuga jäänuki-staatuses.

Pärast U17 Eliitliigast väljumist asuvad Eesti parimad noored enamasti tippklubide U21 ehk duubelrivistuse koosseisus mängima Esiliigas või Esiliiga B-s. U19 Eliitliigas, mille mulluse meistrina Levadia UEFA Youth League'i jõudis, enamik selle vanuseklassi parimaid noori ei osale, vaid see jäetakse vahele. Kõige paremad U17 vanuseklassi mängijad osalevad Esiliigas või Esiliiga B-s ka paralleelselt U17 Eliitliigale.

Levadia juhtivatest U19 vanuseklassi jalgpalluritest ei teinud tänast mängu kaasa Artjom Komlov ja Anton Krutogolov, kes mõlemad on pälvinud tänavu mänguaega ka Premium liigas."

Katzuu
09.11.19, 15:41
Hahahaa Te ei arva kunagi ära kellest saab Leva uus treener 🤣🤣🤣

Suvaline Jope
09.11.19, 16:02
Hahahaa Te ei arva kunagi ära kellest saab Leva uus treener ������

Voskoboinikov?

Katzuu
09.11.19, 16:05
Voskoboinikov?

Ooo eii see oleks liiga lihtne :D peab ikka suurema kaarega mõtlema, mees keda kunagi ei seostaks Levadiaga :D

telekavaataja
09.11.19, 16:06
Norbert Hurt?

Katzuu
09.11.19, 16:08
No juba väga lähedal :D kolmandaga tuleb ära

Shparkz
09.11.19, 16:08
Reim

tähemärgid

Katzuu
09.11.19, 16:11
10 POINTS !! :D Reim

telekavaataja
09.11.19, 16:14
Natuke isegi pettunud. Lootsin "huvitavamat" uudist.

Katzuu
09.11.19, 16:16
Kas see,et Vova läheb Rogici juurde Poola on piisavalt huvitav ? 😄

Nahkpea
09.11.19, 16:23
On see mingi ametlik uudis või lihtsalt tagatubade sahin?

Kui see tõeks osutub, siis ma sellest võiks "huvitavam" uudis olla küll aru ei saa. Mingi välismaine tundmatu nimi oleks "huvitavam"? Miks?

Katzuu
09.11.19, 16:25
ei käi siin fooriumis niisama lahmimas 😊

telekavaataja
09.11.19, 16:31
On see mingi ametlik uudis või lihtsalt tagatubade sahin?

Kui see tõeks osutub, siis ma sellest võiks "huvitavam" uudis olla küll aru ei saa. Mingi välismaine tundmatu nimi oleks "huvitavam"? Miks?

Ma oma peas mõtlesin veel pervertsemaid lahendusi.

Nahkpea
09.11.19, 16:32
Ma oma peas mõtlesin veel pervertsemaid lahendusi.

Raika comebacki? :P

Shparkz
09.11.19, 16:55
Levada ise!

Raika comebacki? :P

Mattis98
10.11.19, 19:39
Bogdan Zajaci nimi olevat vahepeal läbi käinud?

seepolnudlahe
10.11.19, 22:13
Ootan homset põnevusega. Isiklikult tundub, et Frantsev vőib valituks saada.

Kribenski
11.11.19, 09:41
Ootan homset põnevusega. Isiklikult tundub, et Frantsev vőib valituks saada.

Pigem Frantsev läheb Narva. 😀

enrito
11.11.19, 10:52
Selline Levadia tüüpi pressiteade, eile: kell 12 anname teada praegu ei saa muud kommenteerida. täna: kell 10 kinnitab reim, et temast saab uus peatreener.

Veider saab olemas aga mis seal ikka. edu.

Katzuu
11.11.19, 11:41
To Nahkpea: Minu väited on alati õiged 😊

ElNino9
11.11.19, 12:00
Reim on lahe valik.
Loodetavasti lõpetab see ka venestamise klubis.

Sambaz
11.11.19, 12:05
Reim on lahe valik.

Miks peaks Reim lõpetama klubis nn venestamise? Mis kuradima vahet sel veel on?

eika
11.11.19, 12:25
Reim on lahe valik.
Viimases Levadia mängus käisid platsil: Lipp, Roosnupp, Jürgenson, Peetson, Õigus ja Kaljumäe ning lisaks olid platsil koondislased Lepmets, Kruglov ja Komlov. Et mis see aktsepteeritav osakaal oleks? 14/14 peaks kohalikud olema?

Kasper
11.11.19, 12:28
Morelli, Moreno, Marin ja Dudarev ei jätka.

JuriM
11.11.19, 12:29
Mis muud kui palju edu Martin ja loodetavasti saavad noored kutid võimaluse läbi lüüa. Flora peaks hea näide olema, keskpäraseid suva vendi ei tasuks sisse osta.

Shparkz
11.11.19, 12:34
Samas üks korralik vene klubi kuluks Tallinnas ära küll ja ega hetkel ei ole seda ka Levadia. Tallinna suurimas linnaosas ei ole mitte ühtegi meistriliiga klubi, täiesti kasutamata potentsiaal. Infonet korraks oli ja iga teine mäng oli täismajale.

Reim on lahe valik.

rallikas
11.11.19, 12:37
Samas üks korralik vene klubi kuluks Tallinnas ära küll ja ega hetkel ei ole seda ka Levadia. Tallinna suurimas linnaosas ei ole mitte ühtegi meistriliiga klubi, täiesti kasutamata potentsiaal. Infonet korraks oli ja iga teine mäng oli täismajale.

Àkki Legion võtab selle rolli üle.

ericbana
11.11.19, 12:39
Marin ja Dudarev ei jätka.

Legion on juba ukse taga?

peters
11.11.19, 12:43

Kalju ju on juba üle võtnud. :D

Shparkz
11.11.19, 12:44
Kas Legion mitte Kadriorgu ei pidanud minema?

risto
11.11.19, 12:57
Reim ja Vastšuk. hehe....

purgeenius
11.11.19, 13:09
Vaštšukil käis kindlasti jõnks läbi kui kuulis, et Reim

MNa
11.11.19, 13:31
Morelli, Moreno, Marin ja Dudarev ei jätka.

Reim peatas lõunaameerikastumise!

kesa
11.11.19, 15:16
Viimases Levadia mängus käisid platsil: Lipp, Roosnupp, Jürgenson, Peetson, Õigus ja Kaljumäe ning lisaks olid platsil koondislased Lepmets, Kruglov ja Komlov. Et mis see aktsepteeritav osakaal oleks? 14/14 peaks kohalikud olema?

Ja Floral Igonen, Kreida, Sinjavski, Vassiljev, pingil Dõmov

Varsti Levadia ja Flora nagu ühe tagumiku kaks kannikat.
Üks staadion, sarnased värvid, Flora legendid Levadias...Levadia legend Floras.
Duublite tegijad mõlemal enamikus venekeelsed

Aga loodus tühja kohta ei salli...perspektiivis võib Legioni tõus tähendada Levadia langust...

Suvaline Jope
11.11.19, 16:13
Aga loodus tühja kohta ei salli...perspektiivis võib Legioni tõus tähendada Levadia langust...

Üldse tõstab Legioni, Nõmme Unitedi ja Kalevi (noorte) tõus huvitavaid küsimusi. Intervjuudes on juba maha hõigatud et nad oma andekaid noori enam naljalt maha ei müü. Arvata võib et igal mängijal on hind, kuid kõrge hinnalipik võib praegustele tippklubidele hakata probleeme valmistama. Senine "noortetöö" ei pruugi enam nii "viljakas" olla.

Tofoa
11.11.19, 16:52
To Nahkpea: Minu väited on alati õiged ��

Üks väide ülemöödunud hooajast päris pihta ei läinud.

Rogic teatas peale Tammekaga mängu, et astub tagasi .

Jään siis uudist ootama .

Aga muidu on alati tore siseinfot kuulda :)

Huvitav, et Dudareviga ei jätkata. Marin Legionisse?

Nahkpea
11.11.19, 16:59
To Nahkpea: Minu väited on alati õiged ��

See oli lõiguke saatesarjast "Pime kana leidis tera". Jah! Nii oli!

Austusega, kirglik sarjafänn.

Nahkpea
11.11.19, 17:02
Marin polnud just eriti rahul ka talle antava mänguajaga ehk et tema minek on üsna loogiline. Iseasi, et kuhu minna? Legion tunduks nagu üks selgemaid valikuid, aga no eks see paistab.

rookies
11.11.19, 22:50
Huvitav kas Reimi oma klubist saavad edukamad Levadiasse. Maarjamäe ja Viimsi ei asu teineteisest kaugel.

Tofoa
21.11.19, 13:54
Kirss Levadias. Väga põnev üleminek.

telekavaataja
21.11.19, 13:59
https://soccernet.ee/public/gallery/1574337284.jpg

Ta vist Roosnupuga hea sõber? Või ajan segamini midagi...

Sambaz
21.11.19, 14:01
Muidugi. Hea jooki panna Olybetis.

atleticomadrid
21.11.19, 14:06
Mängija jaoks on superklubiga liitumine samm edasi aga vaadates Levadia poolt siis kuidas see nende ikaldavat rünnakut paremaks peaks tegema...

Kribenski
21.11.19, 14:08
Kirss tegi viimane aasta kahjuks downgrade võrreldes eelmisete aastastega, kus tegemist oli tugeva mängumehega, kes andis 100% mängus alati. Veidikene kahju on, et konkurendi juurde läks.

enrito
21.11.19, 14:13
haha Peetsoniga koos koondisesse õlparit jooma.

ElNino9
21.11.19, 14:17
Mis teema tal selle joomisega on siis?

...Jumal...
21.11.19, 15:37
Mis teema tal selle joomisega on siis?

Nende postituste põhjal tundub, et maitseb.

Nahkpea
21.11.19, 16:42
"FCI Levadia ambitsioonid on kõrged, kindlasti oli ka see üks põhjustest, miks klubivahetuse kasuks otsustasin."

Huvitav, Kaljul pole kõrgeid ambitsioone?

Nasfal
21.11.19, 16:44
"FCI Levadia ambitsioonid on kõrged, kindlasti oli ka see üks põhjustest, miks klubivahetuse kasuks otsustasin."

Huvitav, Kaljul pole kõrgeid ambitsioone?

See on pigem selline kohustuslik shit n stuff, mida pressikal öelda. Oleks ta Florasse tulnud oleks täpselt sama lause kõlanud. Kaljul sellessuhtes vedas, et selliste vendadega rallit ei sõida ja tema lagi oli totaalselt käes nagunii. Kuskilt Paidest või Tammekast leiaks kindlasti mõne noore ja palju andekama/talendikama eestlase. Arvatavasti keegi ka silmapiiril on, sest KTM silmaspidades, siis niisama poleks tal minna lastud.

fcfloraforever
21.11.19, 16:46
See on pigem selline kohustuslik shit n stuff, mida pressikal öelda. Oleks ta Florasse tulnud oleks täpselt sama lause kõlanud. Kaljul sellessuhtes vedas, et selliste vendadega rallit ei sõida ja tema lagi oli totaalselt käes nagunii. Kuskilt Paidest või Tammekast leiaks kindlasti mõne noore ja palju andekama/talendikama eestlase. Arvatavasti keegi ka silmapiiril on, sest KTM silmaspidades, siis niisama poleks tal minna lastud.

Minu arust on see täpselt selline üleminek, et Kalju kaotab üsna palju aga Levadia ei võida mitte midagi.

Silver
21.11.19, 17:09
Minu arust on see täpselt selline üleminek, et Kalju kaotab üsna palju aga Levadia ei võida mitte midagi.

Minu arust on see täpselt selline üleminek, et Kalju ei kaota midagi aga Levadia ei võida ka mitte midagi.

-RoMaRiO-
21.11.19, 17:21
Minu arust on see täpselt selline üleminek, et Kalju ei kaota midagi aga Levadia ei võida ka mitte midagi.

Sportlikust printsiibist ei kaota Kalju tõesti enamat kui ühe keskpärase rollimängija, aga eeldades, et ka Telešile ja Reginaldile jäi tänavune hooaeg Kaljus viimaseks, siis KTM staatusega mängijatega kipub tuleval aastal taas väga nutuseks minevat.

Vahkito
21.11.19, 17:39
Kalju jaoks olid ka Sinjavski ka Pürg keskpärased mängijad, kes eriti mänguaega ei väärinud.

rallikas
21.11.19, 17:48
Kalju jaoks olid ka Sinjavski ka Pürg keskpärased mängijad, kes eriti mänguaega ei väärinud.

Minu arust peaks kõrgliigale seadma vanuse ülemise piirmäära. Üle 24 aastased mängida ei tohi ning koosseisus peab olema vähemalt 6 mängijat kes vastavad kriteeriumitele U-21, 4 mängijat U-19 ja 2 mängijat U-17. Küll siis hakkab Eesti koondis arenema ning oleme järgmiseks valiktsükliks suurturniiril.
---------
Aga Pürg

2014 18-aastasena 757 minutit, 8 mängu algkoosseisus, 2 vahetusest, keskmiselt 75 minutit mängus
2015 1312/15/5/65
2016 1440/16/0/90
2017 1046/12/3/70
2018 852/10/0/85 - Kuniks klubi reetis

Ole hea mine uttivisse.
-------------
Miks Maanas Tammekas mängida ei saaahh?? Pürgil oli 19-aastaselt juba 2000 minutit meistriliigas, Maanasel vaid 200. Miks Tammeka noortel mänguaega ei anna? Miks tuuakse välismaalt mingi Slastjoff ja Sairinen ja miks Anderson veel seal mängib? Äärekaitses on ka mingi Florakas Aloe. Nahhui, miks Tammeka omad noored seal ei ole, ahh?

eika
21.11.19, 17:56
Sinyavskil jäi Kalju karjääri viimasest 30st mängust kolmel väljakul käimata ja nendest 30st mängust 23 oli algkoosseisus ja Pürg alustas oma Florasse siirdumise tõttu poolikuks jäänud hooajal igat mängu Ugge kõrval algkoosseisus. Et kus ja mis mänguaja neile veel pidanuks leidma?

Vahkito
21.11.19, 18:45
Nuh jah. Sinjavski tegi 2017 päris hea hooaja, aga uue hooaja algul jäeti ikka rohkem pingile või duubel, eks see kah andis põhjust Flora poole kiigata. Mu meelest Maanast ei toodudki siia põhisse ja omad noored Tammekal juba vaikselt mehistuvad

Halb ründaja
21.11.19, 19:17
Sinyavskil jäi Kalju karjääri viimasest 30st mängust kolmel väljakul käimata ja nendest 30st mängust 23 oli algkoosseisus ja Pürg alustas oma Florasse siirdumise tõttu poolikuks jäänud hooajal igat mängu Ugge kõrval algkoosseisus. Et kus ja mis mänguaja neile veel pidanuks leidma?

Ma eeldan et sa lugesid Sinyavski Tuleviku perioodi sinna 30 sisse. Sinyavski pole isegi 30 mängu liigas Kalju eest mänginud.

eika
21.11.19, 20:10
V*ttu, jep. Aga siiski, näpsati ära siis, kui olid Kaljus just põhikoosseisu murdnud/jõudnud. Mitte, et seal otseselt vahet oleks, aga lihtsalt täpsuse huvides või nii.

peters
21.11.19, 20:40
Eks Kalju peab nüüd rohkem noortele panustama, nagu Kuno ikka rääkinud on, et panustavad väga tugevalt. Aga olgu, nali naljaks,võtke Marin ja Dudarev näiteks Levadiast vastukaaluks. Kumb üldsegi parem on, kas Kirss või Marin?

Halb ründaja
21.11.19, 21:03
Toogu parem Saliste ära, kas Kalju või Levadia. Flora enam kätt ette ka ei pane kuna leping läbi. Peaks nagu kõige kuumem kaup olema ML-s

purgeenius
21.11.19, 21:32
Mida te vingute, et Sinjavski ja Pürg Florasse läksid. Nõmme hoolitsegu oma poiste eest siis paremini. Pole raske ju valida, kui kokk Luiggi teeb iga päev süüa - olen soccerneti TV'st näinud, milliseid roogi tüübid saavad. Nõmmel peavad mehed ise oma võileiva kodust kaasa võtma. Saliste välismaale või siis LEva vs Nõmme.

Nahkpea
21.11.19, 21:52
Toogu parem Saliste ära, kas Kalju või Levadia. Flora enam kätt ette ka ei pane kuna leping läbi. Peaks nagu kõige kuumem kaup olema ML-s

Meerits võiks ka ehk üsna nõutud olla.

Suvaline Jope
21.11.19, 21:59
Mida te vingute, et Sinjavski ja Pürg Florasse läksid. Nõmme hoolitsegu oma poiste eest siis paremini. Pole raske ju valida, kui kokk Luiggi teeb iga päev süüa - olen soccerneti TV'st näinud, milliseid roogi tüübid saavad. Nõmmel peavad mehed ise oma võileiva kodust kaasa võtma. Saliste välismaale või siis LEva vs Nõmme.

Kui üks hea päev hakatakse ALC Arena kasutusele avalikke hankeid tegema siis tekib ka mõte Florat ja muid klubisid võrdlema hakata.

$$$
22.11.19, 02:59
Kui üks hea päev hakatakse ALC Arena kasutusele avalikke hankeid tegema siis tekib ka mõte Florat ja muid klubisid võrdlema hakata.
+100
Kui kogu kompleks kuulub EJLile siis miks seal flooral selline eelis on trenne ja muud säärast teha. #korruptsioon

telekavaataja
22.11.19, 14:26
Trevor Elhi

https://soccernet.ee/public/gallery/1574425331.jpg

Ott Järvela
28.11.19, 14:52
Suur lugu | Martin Reim: tahan Levadia mitmekülgsemaks muuta ja mängijad koondisesse aidata

https://soccernet.ee/artikkel/suur-lugu-martin-reim-tahan-levadia-mitmekulgsemaks-muuta-ja-mangijad-koondisesse-aidata

Ott Järvela
04.12.19, 14:55
Ründajat on Levadial vaja. Tema oleks põnev variant:

https://soccernet.ee/artikkel/levadia-uurib-legendaarse-infoneti-rundaja-juures-maad

Kasper
09.12.19, 17:47
Nüüd siis Manuchoga aastane leping ka tehtud.
https://foorum.soccernet.ee/attachment.php?attachmentid=6609&stc=1

Discball
16.12.19, 10:15
https://fcilevadia.ee/2019/12/16/fci-levadia-alustab-tana-hooajaeelset-ettevalmistust/

Lepistu ka alustamas ettevalmistust Levadiaga.

Discball
16.12.19, 10:18
https://fcilevadia.ee/2019/12/16/fci-levadia-tanab-marek-kaljumaed-ja-kirill-nesterovi/

dareth
16.12.19, 12:55
Palun vormistage lehel loend listina, mitte lõikudena.

https://www.w3schools.com/tags/tryit.asp?filename=tryhtml_list_test
ul style="list-style-type:none;" ka abiks

Kasper
16.12.19, 13:56
Levadia tegemistest lähemalt saab lugeda siit. Ja dareth saab koosseisu listina ka siit vaadata: https://soccernet.ee/artikkel/levadia-alustas-ettevalmistust-lepistu-ja-operiga-reim-selgitas-olukorda

Lühidalt: Oper ka ilmselt pundis, täpne koormus veel selgub. Gando kodumaal. Žurahhovski veel operatsioonile siirdumas. Andrejev uurib veel välismaa võimalusi. Lepistu liitub, kui just välismaale veel ei siirdu.

Sambaz
07.02.20, 17:57
Reim, äkki saadaks oma mehed raviasutusse? Elhi 4 minutil punane.

Nasfal
07.02.20, 18:41
Reim, äkki saadaks oma mehed raviasutusse? Elhi 4 minutil punane.

Eks tuleb kohe hooaja alguses ennast kehtestada eriti kui Ossipovi ka pole.

Kasper
07.02.20, 18:48
Eks kui treeningmängus tagant kossi pannakse, siis ilmselt ajabki veits närvi.

https://www.youtube.com/watch?v=CvUb6ZoKgB8&feature=emb_title

plastic'99
07.02.20, 19:04
treeningmängus kuskil külaliigas mingid vennad lihtsalt teesklevad ja hakkavad maas veerlema sellise asja peale w... kui sisutu saab üks meesterahvas olla :D kuidas on võimalik, et see transi vend suudab pärast mängu peeglisse vaadata? :D ilmselt muidugi saab... telekast ju näinud ja "käib mängu juurde" ja what not.

sosku
07.02.20, 19:23
Väge selgelt ei näe, kas Elhi paremsirge tabas aseri nina või mitte. Iseenesest vahet pole, selge punane, kuid narvaka põlvililangemine on küll stseen väga halva külateatri repertuaarist.

-RoMaRiO-
12.02.20, 16:58
Kui Flora pidi täna 0:1 alla vanduma lätlaste Mettale, siis Levadia alustas Türgi laagrit küll lubava 1:0 võiduga Artur Pika koduklubi Miedž Legnica vastu. Halliturniiri põhjal oli Levadia seis kohe ikka väga halb, aga ehk on koormused nüüd alla lastud ja kerge päike teeb ka rõõmu.

Kasper
12.02.20, 18:18
Kui Flora pidi täna 0:1 alla vanduma lätlaste Mettale, siis Levadia alustas Türgi laagrit küll lubava 1:0 võiduga Artur Pika koduklubi Miedž Legnica vastu. Halliturniiri põhjal oli Levadia seis kohe ikka väga halb, aga ehk on koormused nüüd alla lastud ja kerge päike teeb ka rõõmu.
Artur Pikale ka kindlasti kibe oma vanalt satsilt sisse saada. Mängis teise poolaja. Aga Levadialt hea töö, jah. Olen nõus, et Taliturniiril oli asi päris krobe.

purgeenius
13.02.20, 17:47
Vaatasin Elhi väravat. Mees peaks ju ääre kaitsja olema aga sellisel possal varastas palli. Kas ta eelmised mängud ka on ette nihutatud olnud?

-RoMaRiO-
13.02.20, 18:02
Vaatasin Elhi väravat. Mees peaks ju ääre kaitsja olema aga sellisel possal varastas palli. Kas ta eelmised mängud ka on ette nihutatud olnud?

Reim on viimastes mängudes kasutanud kolme keskkaitsjat ehk siis äärekaitsjad tegutsevad wing-backidena.

Parlour
14.02.20, 13:09

Elhi algselt ikka olnud ründaval poolel. Vahepeal oli kaitsva rolliga.

Kasper
14.02.20, 15:36
Kui tähelepanelikult vaatad, siis näed Elhilt väga head mängulugemist, kuidas tõuseb võimalust haistes oma kohalt spurdiga üles ja võidabki palli vahelt.

Sambaz
20.02.20, 11:11
Millega muidu Levadia noortesüsteem üldse tegeleb? Me teeme uhke eliitliiga meistrivõistlused, kus eeldatavalt on meie parimad pojad koos ja üks tiim saab 10-0 sisse, ebareaalne. Olgu siis ka mainitud, et väravatevahe on 14-1(!) Ja siin kohal me räägime meie tippmeeskonna järelkasvu noortest. Tõsiselt halb.

Shparkz
20.02.20, 11:13
Flora noortega sama palju võite. Halb.

Millega muidu Levadia noortesüsteem üldse tegeleb? Me teeme uhke eliitliiga meistrivõistlused, kus eeldatavalt on meie parimad pojad koos ja üks tiim saab 10-0 sisse, ebareaalne. Olgu siis ka mainitud, et väravatevahe on 14-1(!) Ja siin kohal me räägime meie tippmeeskonna järelkasvu noortest. Tõsiselt halb.

Vask
20.02.20, 11:15
Kas see on seesama koosseis, kes islandlastelt üle kümne välja korjas?

-RoMaRiO-
20.02.20, 11:22
Levadia U19 meeskonna parimad on hetkel esindusmeeskonnaga Türgis, aga kõige märkimisväärsem on asjaolu, et väravavahti kasutati väljakumängijana.

urmar
20.02.20, 11:28
Levadia U19 meeskonna parimad on hetkel esindusmeeskonnaga Türgis, aga kõige märkimisväärsem on asjaolu, et väravavahti kasutati väljakumängijana.

Pigem on Pjatajev siiski vv.

-RoMaRiO-
20.02.20, 11:43
Pigem on Pjatajev siiski vv.

Pjatajev mängiski väravas, Põldvee aga väljakul. Aastaid oled nende protokollidega seotud olnud, et miskit võiks ikka külge ka hakata.

urmar
20.02.20, 11:56
Pjatajev mängiski väravas, Põldvee aga väljakul. Aastaid oled nende protokollidega seotud olnud, et miskit võiks ikka külge ka hakata.

Mida sa kõvatad, noorteklassides on üpriski tavaline, kui üks vv mängib platsil, eriti siis, kui osa paremaid mängijaid veel eemal on. On juhtunud ka nii, et väravavaht mängib platsil, aga väravas on väljakumängija.

See muidugi ei õigusta Levadia viletsat mängutaset. Nagu ka Flora kehvavõitu taset selles liigas.

-RoMaRiO-
20.02.20, 12:05
Mida sa kõvatad, noorteklassides on üpriski tavaline, kui üks vv mängib platsil, eriti siis, kui osa paremaid mängijaid veel eemal on. On juhtunud ka nii, et väravavaht mängib platsil, aga väravas on väljakumängija.

See muidugi ei õigusta Levadia viletsat mängutaset. Nagu ka Flora kehvavõitu taset selles liigas.

:D

Noorteklassides võib absoluutselt igast asju juhtuda ja paljud väravavahid on tegutsenud mingil perioodil väljakumängijana ning saavad seejuures ka enam-vähem tasemel hakkama, aga me räägime hetkel mängijast, kes on jõudnud juba meesteklassi, kus on toimunud spetsialiseerumine. Kui meil on nüüd tõsiseltvõetav U19 Eliitliiga ja selle võistluse raames mängib esmajärjekorras väravavahina tegutsev mängija väljakul, siis see on ilmselgelt märkimisväärne ja piinlik juhtum.

urmar
20.02.20, 12:15
Need U19 liigad on meil alati tegelikust nõrgemad olnud, sõltumata nime kõlakusest, kus paljud vanuselt kõlblikud mängijad mängivad pigem meeste seas. Peaksid seda ka teadma.

-RoMaRiO-
20.02.20, 12:28
Need U19 liigad on meil alati tegelikust nõrgemad olnud, sõltumata nime kõlakusest, kus paljud vanuselt kõlblikud mängijad mängivad pigem meeste seas. Peaksid seda ka teadma.

Nojah, kui sa pole siiani aru saanud, et tänavusest hooajast on U19 Eliitliiga kontseptsioon muutunud ning meeskondadesse on registreeritud kõik (või siis vähemalt suurem enamus, pole täpset analüüsi teinud) selle vanuseklassi parimad mängijad ning mängud mängitakse perioodil, et see võimalikult vähe segaks meestejalgpalli, siis olen nõus alla andma.

urmar
20.02.20, 12:42
Nojah, kui sa pole siiani aru saanud, et tänavusest hooajast on U19 Eliitliiga kontseptsioon muutunud ning meeskondadesse on registreeritud kõik (või siis vähemalt suurem enamus, pole täpset analüüsi teinud) selle vanuseklassi parimad mängijad ning mängud mängitakse perioodil, et see võimalikult vähe segaks meestejalgpalli, siis olen nõus alla andma.

Seda lühikest turniiri mängitakse selleks, et Euroopasse pääseks parim meeskond, mitte nii, nagu mullu juhtus. Nimekirjas võivad ju kõik parimad olla, iseasi, kas ka mängivad.

Sambaz
20.02.20, 13:05
Mu eesmärk polnud selgeks teha, miks seda turniiri mängitakse, vaid mis kuradima numbrid vaatavad vastu meie tippmeeskonna noortelt. See, et mõned tegelased on türgis, ei ole pädev vabandus, et miks on sellised numbrid laual. Kui nüüd kujutada ette olukorda, kus aastaid Levada on teinud investeeringuid klubisse ja sisuliselt pole mitte kui midagi tagasi tulnud ja mingitel hetkedel ongi olukord, kus raha ei ole ja tuumik kaob ja need samad noored peavad hakkama tegusi tegema, et klubi au päästa näiteks.

Nasfal
20.02.20, 13:08
Mu eesmärk polnud selgeks teha, miks seda turniiri mängitakse, vaid mis kuradima numbrid vaatavad vastu meie tippmeeskonna noortelt. See, et mõned tegelased on türgis, ei ole pädev vabandus, et miks on sellised numbrid laual. Kui nüüd kujutada ette olukorda, kus aastaid Levada on teinud investeeringuid klubisse ja sisuliselt pole mitte kui midagi tagasi tulnud ja mingitel hetkdel ongi olukord, kus raha ei ole ja tuumik kaob ja need samad noored peavad hakkama tegusi tegema, et klubi au päästa näiteks.

Vaidleks vastu... vaadates võimekust, millega arendatakse, siis need mõned tegelased, kes Türgis on ongi see vili, mida noppida ja kõik muu on kohatäide. Väga naiivne ja enesepettus on loota, et nüüd suuname tähelepanu noortetööle ja treileritega laseme 3 aastapärast nagu noored vasikad kevadel karjamaale lahti.

Kribenski
12.03.20, 09:43
6679

Levadia iroonia on kõrgtase ����

telekavaataja
08.05.20, 11:19
Kas Yuri ei olnud palgaalandusega nõus?

B_62MnkAh-G

purgeenius
08.05.20, 11:22
Üsna kindel, et palgateema. Samas Levadial on asendust küll

Sambaz
08.05.20, 11:28
Ma ei usu, et palgateema. Kõik stabiilsem mängija mentaalselt Tkatšuk nüüd just ei olnud. Ei oleks ju liig spekuleerida, et korraldas miskit näiteks trennis. Muidugi natukene irooniline, et uudis tuleb suht samal ajal välja kui kontaktid trennis jälle lubatud..

telekavaataja
08.05.20, 14:28
Ma ei usu, et palgateema.

Ma pigem usun seda.

Kui sa oled närviline mängus, ei tähenda, et oled närviline elus. Vaata Poljakovi näiteks.

Kasper
08.05.20, 15:26
Reimi laused on suhteliselt üheselt arusaadavad:

Klubi pakutud tingimused talle ei sobinud ja ta ei soovinud enam meeskonnas olla. Treenerina tahan ma, et minu mängijad päriselt tahaksid siin olla. Kui tingimused muutusid, siis on igal mängijal õigus oma elu ise elada," selgitas peatreener Soccernet.ee-le. "Ma tean, et karantiiniaja tingimustes ei saanud ta klubiga kokkuleppele."

purgeenius
08.05.20, 20:37
Ma arvan, et ei ole mingi väga suur kaotus Levadiale. Tuli ju Lepistu ja on seal veel teisi noori kutte, kes saavad nüüd rohkem mängija.

Tkachuk lubas endale liiga palju lõualõksutamist. Selline tunne, et vend nägi peeglist kogu aeg Gattusot vastu vaatamas. Selle närvitsemisega keeras tala oma meeskonnale kahjuks.

Suvaline Jope
09.05.20, 10:35
Ma arvan, et ei ole mingi väga suur kaotus Levadiale. Tuli ju Lepistu ja on seal veel teisi noori kutte, kes saavad nüüd rohkem mängija.

Momendil ei ole küll Tkatchukile väärilist asendust. Tema roll Levadia mängu ehitamisel ja vastase mängu lõhkumisel oli väga suur.
Pealegi pole palju selliseid mängijaid kes suudaks ühe karistuslöögiga vastase väravavahi ja klubi auti lüüa.

telekavaataja
12.05.20, 10:40
Eesti koondise põhiväravavaht käib vabal ajal patrullimas.

https://scontent-hel2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/96354924_3402771716419378_5909221064755380224_o.jp g?_nc_cat=103&_nc_sid=110474&_nc_ohc=sSVh5IRRyIEAX8PP9XC&_nc_ht=scontent-hel2-1.xx&_nc_tp=7&oh=d489f6ae25980b09b17e1cbcafbec112&oe=5EDF24A6

purgeenius
12.05.20, 13:32
Nüüd kõik proovivad jalgpallur-lammutaja-ehitaja K. Rääbist üle trumbata. Laviin on lahti lastud.

On mingid kõlakad, et üks meistriliiga mängija on alustanud ka tööd kirurgina.

Tofoa
12.05.20, 14:33
Nüüd kõik proovivad jalgpallur-lammutaja-ehitaja K. Rääbist üle trumbata. Laviin on lahti lastud.

On mingid kõlakad, et üks meistriliiga mängija on alustanud ka tööd kirurgina.

Rääbis on ka näitleja ning ärimees.

telekavaataja
12.05.20, 14:44
Kes tahab võib tõlkida: https://rus.err.ee/1088798/jurij-tkachuk-v-intervju-err-sejchas-futbolisty-levadii-poluchajut-menshe-prodavcov-maxima

Põhipoint - Levadias alandati palka 50% ja mitte ainult eriolukorra ajaks.

Rääkis Lepmetsa teise töö olukorrast ning sellest, et niimõnigi veel mõtleb lahkumisele.

mjaasa
12.05.20, 15:29
Kes tahab võib tõlkida: https://rus.err.ee/1088798/jurij-tkachuk-v-intervju-err-sejchas-futbolisty-levadii-poluchajut-menshe-prodavcov-maxima

Põhipoint - Levadias alandati palka 50% ja mitte ainult eriolukorra ajaks.

Rääkis Lepmetsa teise töö olukorrast ning sellest, et niimõnigi veel mõtleb lahkumisele.

Portaalis (https://soccernet.ee/artikkel/tkatsuk-levadia-karpis-palka-50-protsenti-ja-ei-maksnud-enam-eluaseme-eest) juba tõlgitud kujul.

telekavaataja
12.05.20, 15:48
Selles mõttes pole Levadia ainus TOP4 võistkond, kellel palku kärbitud juba.

Aga ma ei tea, kas just WhatsApp chatis.

Sihvakas murukarikas
12.05.20, 20:52
https://objektiiv.ee/objektiivi-raadio-indrek-petersooga-jalgpallist-ja-kirikust/

Iceman
18.05.20, 10:10
eee mida??
https://soccernet.ee/artikkel/sokk-sergei-lepmets-lopetas-tippkarjaari?fbclid=IwAR0VDZLDLNucy76RxvIa_JEMZk1a TCwLtQ6Bw23fCM5_qMx_E1ubVPeMfe8

Silver
18.05.20, 10:30
Lepmetsal on minu teada mustmiljon (loe: ehk 4-5?) last. Nii palju, kui olen kuulnud, siis Levadias on ta olnud kogu aeg kergelt alamakstud ning kui nüüd pandeemia ajal öeldakse, et on palgas kerge hinnasula nii -50%, siis viskab ventikasse küll. Ma usun, et sai MuPos paremad tingimused kui Levadias. Täistööaeg või graafiku alusel mõnus vaikne tiksumine ning nädalavahetused on ka vabad. Igati loogiline otsus. Kahju, mees oli mõnusalt koloriitne kuju. Egas midagi, Kotenko peab puusad jälle tööle saama ja hakkab tulema..

Aga huvitav on jälgida, et mis on Levadia järgmised sammud vaadates järgnevatele hooaegadele. Täitsa aus koht on saadaval ja just 5-10 koha klubis mängivatele puurilukkudele. Samas ajalugu on näidanud, et asendus võib tulla ka välismaalt, sest mängijate turul on praegu pakkumus kordades kõrgem kui kohtade arv.

ericbana
18.05.20, 10:42
Levadia on vist Eesti kõige sitemini juhitud jalgpalliklubi.

carlo2
18.05.20, 10:42
Kotenko ka juba 38. Väga kaua ei mängi enam temagi.

MALAGA
18.05.20, 10:46
Oktoobris lööd peale mängu Neueriga high five , mais töötad mupos .

Kribenski
18.05.20, 10:54
Kotenko ka juba 38. Väga kaua ei mängi enam temagi.

No võib ka juhtuda, et Pareiko läheb jälle pingile. Paar hooaega tagasi juhtus nii.

https://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/sergei-pareiko-voib-premium-liigas-taas-valjakule-naasta?id=83464289

mcnamara
18.05.20, 11:26
Lepmetsa lugu näitab, et Eestis on siiski amatöörjalkaga tegemist. Tõeline profimängija ikka sellist otsust ei teeks.

Kribenski
18.05.20, 11:46
Lepmetsa lugu näitab, et Eestis on siiski amatöörjalkaga tegemist. Tõeline profimängija ikka sellist otsust ei teeks.

Superklubi ju. :D

baller
18.05.20, 11:50
Karantiini ajal leidsin endale hea töö ja klubi ei nõustunud sellega, et ma kombineerisin jalgpalli oma teise tööga. Ma pean mõtlema ka tulevikule.

Kas Viljandisse siirdumas? 😀

Suvaline Jope
18.05.20, 11:59
Superklubi ju. :D

Äraleierdatud teema. Superklubi tiitel riputati Levadiale ajakirjanduse poolt kaela.

Suvaline Jope
18.05.20, 12:01

Täiesti nõus.
Ega kriis pole veel läbi. Esimese paugu sai Levadia. Kes teab mis edasi hakkab juhtuma.

Kevv92
18.05.20, 12:16
Eks konkurendid võivadki käsi kokku lüüa ja ilkuda meedia poolt antud "superklubi" teemal, aga fakt see, et lõpetab praegune kindel koondise esikinnas ja väga kõval tasemel mängija. Sellised asjad ikka kurvad.

Jaan95
18.05.20, 12:45
Äraleierdatud teema. Superklubi tiitel riputati Levadiale ajakirjanduse poolt kaela.

Kas Pareiko on ajakirjanikuks hakanud?

rallikas
18.05.20, 12:52
Kas Pareiko on ajakirjanikuks hakanud?

Palun too artikkel, kus Pareiko ütleb Infoneti ja Levadia ühendklubi kohta Superklubi.

football2u
18.05.20, 13:29
Palun too artikkel, kus Pareiko ütleb Infoneti ja Levadia ühendklubi kohta Superklubi.

Ma tahaks naljaga vastata selle artikliga:
https://soccernet.ee/artikkel/pareiko-naaseks-eestisse-kui-oleks-superklubi

Nahkpea
18.05.20, 13:30
Liigselt ehk keskendutakse siin olukorra finantsilisele küljele ja jäetakse Lepmetsa öeldu esimene pool, et "olen profijalgpallist väsinud" kõrvale. Võib olla lihtsalt sel kriisiajal, jalgpallist eemal, said tema jaoks asjad selgemaks ja pole ka enam nii noor, et ei viitsigi iga päev end trennides piitsutada.

Kui veel Levadia pakutud tingimused ka just eriti mokka mööda polnud, siis ehk oligi see otsus kerge tulema.

peters
18.05.20, 13:43
Kui Lepmets on kogu aeg olnud selline pisut isemõtleja, siis Tatchuki puhul oli selge palgaküsimus ja Levadia poolt koroona kasutamine majanduslikuks kokkuhoiuks.

purgeenius
18.05.20, 14:07
Ilmselgelt on inimlik pettumus Lepmetsa poolt.

Vaadake Jordani filmis Pippeni keissi, kus juudist manager arvas, et mees võiks oma sita palga eest rahumeeli 5 aastat edasi rügada, sest idiootidest nõuandjad soovitasid sellise lepingu sõlmida.

Kevv92
"Levadia tegevjuht Sergei Hohlov-Simson märkis Delfile, et puurilukuga istutakse täna veel ühise laua taha maha, et olukorda arutada. Ta lisas, et koroonakriisist tingitud palgaalandus on nüüdseks tagasi pööratud. Mäletatavasti otsustas mai alguses kärbete tõttu lahkuda poolkaitsja Juri Tkatšuk."

Seega palgaalandust siiski käiku ei lastud.

Mõnuagent 007
Mul endal tekkis esimese hooga kohe küsimus, et kas Lepmets on jälle mingi jamaga hakkama saanud. Õnneks seekord ei tundu olevat, aga see on muidugi tase, et mupos makstakse paremat ja kindlamat palka, kui Eesti ühes suuremas tippklubis. Samas kunagi läks Ott Reinumäe parema meelega kulleriks või mingiks muuks autojuhiks, kui olla Floras.

Nahkpea
18.05.20, 14:12
Samas kunagi läks Ott Reinumäe parema meelega kulleriks või mingiks muuks autojuhiks, kui olla Floras.

Reinumäe ei läinud otseselt palga pärast, vaid pigem oli seal küsimus motivatsioonis. See oli aeg, kus keskpoolikus oli koondises suur konkurents ja ta lihtsalt ei näinud, et ta suudab sel tasemel läbi lüüa. Ise on ta midagi sellist igatahes öelnud.

Sambaz
18.05.20, 14:12
Seda folkloori, kus PL mängijad teenivad lisacashi on parajalt. Mu isiklik lemmik El Chapo aka Rames Mamedov.

atleticomadrid
18.05.20, 14:15
Mul endal tekkis esimese hooga kohe küsimus, et kas Lepmets on jälle mingi jamaga hakkama saanud. Õnneks seekord ei tundu olevat, aga see on muidugi tase, et mupos makstakse paremat ja kindlamat palka, kui Eesti ühes suuremas tippklubis. Samas kunagi läks Ott Reinumäe parema meelega kulleriks või mingiks muuks autojuhiks, kui olla Floras.

Kirjutame koroonakaotuse arvele siis selle aga nii ta paraku on, et isegi paduoptimist ei saa mööda vaadata faktist, et meie kodune jalgpall seisab savist vundamendil. Levadia kohapealt mulle tundub, et 2 kolmandata ei jää!

Välismaale soovis minna ka Reinumäe, aga keegi ei tundnud huvi. 2006. aastal küsis vaid 22aastane Reinumäe Flora soomlasest peatreenerilt Pasi Rautiainenilt: kas sina võtaks välisklubi treenerina mind oma meeskonda?

"Pasi mõtles nii kaua, et sellega oli vastus sisuliselt antud," muigab Reinumäe. "Seda mul oligi vaja teada. Ma polnud ju väga loov mängija. Olin sellist tüüpi jalgpallur, kes tegi täpselt seda, mida treener ütles. Enamasti täitsin kaitseülesandeid. Sageli pandi mind kellegi järel jooksma, mida laiem publik ehk tähele ei pannudki."

Loe lähemalt https://sport.ohtuleht.ee/599610/22aastaselt-tippjalgpallist-loobunud-ott-reinumae-raagib-8-aastat-hiljem-otsuse-pohjustest-ja-veoautojuhi-ametist

Ja olgu veel siis lisatud, et täna töötab laojuhatajana Forss autovaruosades ning pallib Kohila püsivuses!

-RoMaRiO-
18.05.20, 14:59
Ühelt poolt kõlab ju muidugi väga õnnetult, et Eesti koondise esiväravavaht eelistab Levadias mängimisele tööd mupos, aga kui vaadata veidi laiemalt, siis otsus hetkel lõpetada tundub inimlikult mõistetav. Lepmets on juba sellises vanuses, kus tuleb hakata mõtlema, mis saab pärast jalgpallurikarjääri. Olevik ja tulevik meelelahutussektoris on enam kui ebakindel. Koondise esindamine, mis ilmselt andis märkimisväärse lisa palgale, on pandud pausile ning tema jaoks oleks aasta-kaks maksimaalselt koondiseaastaid ees. Kui just ida poolt mingit kord kümnendis jackpoti lepingu näol ei tule, siis liiga helget tulevikku enam jalgpallurina ei paista. Samas vajab pere toitmist ning ees on ootamas mingigi stabiilsus.

Küll aga ajavad mind närvi interneti kangelased, kes ilmuvad alati siis välja kui midagi on vaja naeruvääristada ja parastada. Ajaks kordki end kodus pihku peksmise asemel staadionile, toetaks kohalikku jalgpalli sümboolse tasu eest ning vaataks, kuidas Eesti koondislane oma igapäevatööd teeb, et need mõned korrad aastas koondist vääriliselt esindada. Nendel hetkedel, kus meile justkui kohalik jalgpall nii väga jälle korda läheb, et siis saaks taas klähvima tulla kui putsis kõik see on. Ehk siis ei oleks koerte junnide patrullimine atraktiivsem tööots kui Eesti jalgpalli esindamine rahvusvahelisel tandril.

Stok
18.05.20, 15:16
Küll aga ajavad mind närvi interneti kangelased, kes ilmuvad alati siis välja kui midagi on vaja naeruvääristada ja parastada. Ajaks kordki end kodus pihku peksmise asemel staadionile

Ma tean ühte, kes on Tamme staadioni keskringis seksinud, aga staadionil pihkulöömisest pole seni õnneks kuulnud.

tpx
18.05.20, 15:24
Küll aga ajavad mind närvi interneti kangelased, kes ilmuvad alati siis välja kui midagi on vaja naeruvääristada ja parastada. Ajaks kordki end kodus pihku peksmise asemel staadionile, toetaks kohalikku jalgpalli sümboolse tasu eest ning vaataks, kuidas Eesti koondislane oma igapäevatööd teeb, et need mõned korrad aastas koondist vääriliselt esindada. Nendel hetkedel, kus meile justkui kohalik jalgpall nii väga jälle korda läheb, et siis saaks taas klähvima tulla kui putsis kõik see on. Ehk siis ei oleks koerte junnide patrullimine atraktiivsem tööots kui Eesti jalgpalli esindamine rahvusvahelisel tandril.

Osalt olen nõus ja osalt mitte. Ise pean ennast semi-staazikaks staadion külastajaks ja PLi jälgijaks nii tele vahendusel kui ka hea või halva ilmaga staadionil.

Aga Pre-Phersoni ajal käisin alehopil peaaegu kõiki kodumänge vaatamas. Aga alates Pheresoni ajast ei ole enam seda tunnet, sest see mis väljakul toimub on sunnitöö ja ei midagi enamat. Samas kui bussiviisi EJL tegelasi koos peabussijuhiga raiub kui rauda, et kõik on hästi ja kohe jõuame (utreerituna) viie parima jalgpallirahva sekka - ma olen sellest jutust väsinud, sõnad ja tulemused ei klapi. Minu sügavalt isiklik otsus on, et seniks kuni käib selline jant, kinnise tsunftilaadne juhtimine EJLis ja jant nende peatreeneitega, kes kord on sild ja kord krt teab mis, mina koondisemängule oma jalga ei tõsta. Seega ma ei ole nõus PL raames nö. koondisemängijate (utreeritud) ülistamisega. Sümpaatseid mängijaid on teisigi ja PL taset täna arvesse võttes ei anna "koondisetempel" midagi juurde

Samas pole siin midagi imestada, kui vähegi emotsionaalsema iseloomuga mängijal lihtsalt viskab ära, seda janti lihtsalt ei saa krt vaadata kõrvalt sellisel moel tuimalt kala nägu ees.

Mõnuagent 007
18.05.20, 15:30
Reinumäe ei läinud otseselt palga pärast, vaid pigem oli seal küsimus motivatsioonis. See oli aeg, kus keskpoolikus oli koondises suur konkurents ja ta lihtsalt ei näinud, et ta suudab sel tasemel läbi lüüa. Ise on ta midagi sellist igatahes öelnud.

Mul olid toona teised andmed. Et jutt oli toona see, et ta läks palka juurde küsima, vana karvane sõimas läbi ja siis läks mees kulleriks. Aga ma võin muidugi ka valesti mäletada.

Sambaz
18.05.20, 15:31
Ma tean ühte, kes on Tamme staadioni keskringis seksinud, aga staadionil pihkulöömisest pole seni õnneks kuulnud.

Mu meelest sa võid ikka tõsiselt putsi sõita mees. Sa said ju väga hästi aru, mida Romario mõtles sellega, aga ei, ei, teeme ikka seda klassikalist Hendrik Normanni sugust humoristi osakonda. Võta Mcna kaasa ja naerge kaarsilla alla näiteks. Tramaeivõi ikka.

Mõnuagent 007
18.05.20, 15:38
Mu meelest sa võid ikka tõsiselt putsi sõita mees. Sa said ju väga hästi aru, mida Romario mõtles sellega, aga ei, ei, teeme ikka seda klassikalist Hendrik Normanni sugust humoristi osakonda. Võta Mcna kaasa ja naerge kaarsilla alla näiteks. Tramaeivõi ikka.

Miks sa nii närvi seepeale läksid?

Stok
18.05.20, 15:43
Alkohoolikud ongi lühikese süütega.

ericbana
18.05.20, 15:50
Miks sa nii närvi seepeale läksid?

Ma ka ei saa aru. Väliterrassid on ju avatud uuesti.

LaRaBla
18.05.20, 15:50
Lepmetsale öeldi Levadiast, et sõitku kukele oma endise palga taastamisega ning see on tema 5d male oma tahtmise saavutamiseks? MUPO patrullis nüüd vaevalt isegi Eesti keskmine palk on?

Või kaasneb MUPOs töötamisega koht Keskerakonna valimisnimekirjas? :)

Nahkpea
18.05.20, 16:06
Lepmetsale öeldi Levadiast, et sõitku kukele oma endise palga taastamisega ning see on tema 5d male oma tahtmise saavutamiseks?

Hohlov-Simson ju ütles, et koroonakriisist tingitud palgaalandus on nüüdseks tagasi pööratud. No võiks ju natukenegi lugeda enne kommenteerimist, see käis siit samast teemastki läbi.

Suvaline Jope
18.05.20, 16:14
Osalt olen nõus ja osalt mitte. Ise pean ennast semi-staazikaks staadion külastajaks ja PLi jälgijaks nii tele vahendusel kui ka hea või halva ilmaga staadionil.

Aga Pre-Phersoni ajal käisin alehopil peaaegu kõiki kodumänge vaatamas. Aga alates Pheresoni ajast ei ole enam seda tunnet, sest see mis väljakul toimub on sunnitöö ja ei midagi enamat. Samas kui bussiviisi EJL tegelasi koos peabussijuhiga raiub kui rauda, et kõik on hästi ja kohe jõuame (utreerituna) viie parima jalgpallirahva sekka - ma olen sellest jutust väisnud, sõnad ja tulemused ei klapi. Minu sügavalt isiklik otsus on, et seniks kuni käib selline jant, kinnise tsunftilaadne juhtimine EJLis ja jant nende peatreeneitega, kes kord on sild ja kord krt teab mis, mina koondisemängule oma jalga ei tõsta. Seega ma ei ole nõus PL raames nö. koondisemängijate (utreeritud) ülistamisega. Sümpaatseid mängijaid on teisigi ja PL taset täna arvesse võttes ei anna "koondisetempel" midagi juurde

Väga hästi kokku võetud mõttekäik. Tunnen ise sama ja praeguse koondise olukorra jätkudes end staadionile ei vea.

Vask
18.05.20, 16:43
Eelmisel korral, kui Reim palgaprobleemidega meeskonda treenis, tuli ta veidi üllatuslikult Eesti meistriks, kui tollal superklubile tänasest lähemal olnud Levadia (võidud eurosarjas Twente, Crvena Zvezda ja Krakowi Wisla üle ja viik tollal Euroopa kirkaimate karikate eest võidelnud Galatasarayga) seljatati.

Sambaz
18.05.20, 17:18
Alkohoolikud ongi lühikese süütega.

Eks need lühikese süütenööriga eesti alkohoolikutest jalgpallifännid ikka räägivad poolajal, kuidas Stok, Mcna ja Urmar jalgpalli vaatavad. Ühel on käes alkovaba õlu, teisel on käes pirukas ja kolmas ei saa üldse midagi aru.

Jaan95
18.05.20, 17:36

Kes just tituleeris pole siin öeldud:
Kui FC Levadia ja FC Infonet pärast eelmist hooaega ühinesid ja end pidulikult «superklubiks» tituleerisid...
Loe lähemalt: https://sport.postimees.ee/4491486/uhend-levadia-esimene-tosine-lauahobe-valideeris-osaliselt-superklubi-nimetuse
Isegi üks Nõmme Kalju ARTIKKEL MAINIB:
...Sel hooajal on varasemalt kohtutud kahel korral – hooaja esimeses omavahelises kohtumises lepiti tulises mängus 2:2 viiki, mil Kaljul õnnestus küll 2 väravaga juhtima minna, kuid hooaja alguses end superklubiks nimetanud FCI Levadia tuli mängu tagasi ja vormistas lõppskoori.
http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-kodumangud-jatkuvad-derbiga/
Nii et, kes konkreetselt ütles, ma ei leidnud.
Või tuli Pareiko nimi tõesti sellest:
Varem on Pareiko märkinud, et teda motiveeriks Levadiaga liitumine siis, kui eurosarja silmas pidades võetaks eesmärgiks superklubi loomine.
Loe lähemalt https://sport.ohtuleht.ee/661310/levadia-pareiko-liitumine-oleks-suureparane-taiendus

QRkood
18.05.20, 17:48
Hohlov-Simson ju ütles, et koroonakriisist tingitud palgaalandus on nüüdseks tagasi pööratud. No võiks ju natukenegi lugeda enne kommenteerimist, see käis siit samast teemastki läbi.

Levadia vähendas 1. aprillist mängijate palku 50 protsendi võrra. Hohlov-Simsoni sõnul saavad pallurid maikuus täispalgast kätte 70 protsenti, juunist alates ennistatakse kriisieelsed palganumbrid.

Jaan95
18.05.20, 17:51
Delfi:
Klubi juhtkond ja treenerid kohtusid täna Lepmetsaga, et kuulda tema põhjendust profikarjääri lõpetamisele. Hohlov-Simson tõdes, et 33-aastast puurilukku nad ümber veenda ei suutnud. "Midagi (hommikusega võrreldes) muutunud ei ole. Ta on oma otsuse teinud ja profijalgpalli enam edasi ei mängi, vaid jätkab amatöörina meie teises meeskonnas esiliigas," sõnas ta.

urmar
18.05.20, 18:00
Esiliigas võtab Lepmets ju noortelt mänguaja, no see ei ole ka eriti loogiline lahendus.

Nahkpea
18.05.20, 18:15
Levadia vähendas 1. aprillist mängijate palku 50 protsendi võrra. Hohlov-Simsoni sõnul saavad pallurid maikuus täispalgast kätte 70 protsenti, juunist alates ennistatakse kriisieelsed palganumbrid.

Isegi kui 1. juunist ennistatakse kriisieelsed palganumbrid, siis ei ole lihtsalt loogiline, et Lepmetsa loobumise taga on pelgalt palk. Seda enam, et ega tal mingit otsest rahalist kriisi ka polnud, sai-leidis ajutise (nüüdseks vist rohkem kui ajutise) lahenduse. Kriisi olukorras võisid klubis ka mingid teised ja kolmandad tingimused muutuda. Ega kuskil pole ju otseselt öeldud ja pole ka Lepmets, et asi just nimelt rahas on.

Tofoa
18.05.20, 18:25
Millega Aksalu tegeleb?

Siik
18.05.20, 18:37
Isegi kui 1. juunist ennistatakse kriisieelsed palganumbrid, siis ei ole lihtsalt loogiline, et Lepmetsa loobumise taga on pelgalt palk. Seda enam, et ega tal mingit otsest rahalist kriisi ka polnud, sai-leidis ajutise (nüüdseks vist rohkem kui ajutise) lahenduse. Kriisi olukorras võisid klubis ka mingid teised ja kolmandad tingimused muutuda. Ega kuskil pole ju otseselt öeldud ja pole ka Lepmets, et asi just nimelt rahas on.

Kuuldavasti olevat juba eelmisel sügisel "must kass" Lepmetsa ja Levadia vahelt läbi jooksnud, kui üks Lähis-Ida klubi olevat Lepmetsa endale tahtnud aga Levadia nõudnud nii suurt ülemineku summat, et asi katki jäänud.

Nahkpea
18.05.20, 18:44
Kuuldavasti olevat juba eelmisel sügisel "must kass" Lepmetsa ja Levadia vahelt läbi jooksnud, kui üks Lähis-Ida klubi olevat Lepmetsa endale tahtnud aga Levadia nõudnud nii suurt ülemineku summat, et asi katki jäänud.

Võimalik.

Üks on selge, et kui tal oleks olnud motivatsiooni ja eelkõige tahet edasi panna, siis oleks ta ka seda teinud. Mingi kuu-paarike palgakärbet poleks küll midagi muutnud. Need loobumismõtted pidid tal kuskil tagakuklas juba varem olema.

Saarlane
18.05.20, 20:01
Minu jaoks on kõige kummalisem kommunikatsioonikanal - suhteliselt suvaline intervjuu. Levadia marineeris kaks päeva seda infot, lootes, et eriolukorra lõppedes muutub Lepmetsa mõttemaailm plaksust?

Nahkpea
18.05.20, 22:37
Samas, Voolaiu jutust selgub, et tahe on olemas, aga..."Erinevate asjaolude tõttu on kõik väga tobe kokkusattumus. Fakt on see, et kerge südamega ta praeguses seisus ei ole. Ta on väga-väga pettunud ja tahaks edasi teha seda, mis ta seni teinud on."

Millised asjaolud? Mis kokkusattumus? Siin on vist palju rääkimata asju õhus.

Pettumus peab ikka väga suur olema kui isegi tahte korral edasi teha ei suutnud Levadia leer teda kuidagi ümber veenda.

purgeenius
19.05.20, 09:05
Kas Lepmets on nüüd vabaagent? Võib olla trikitamine, et suvel liigub hoopis kuhugi tasuta ära, sest vabaagendid pidid hinnas olema. Tegu ju iiski koondise esikindaga.

Stok
19.05.20, 09:12
Vabaagent on see, kes oli eelmise üleminekuakna viimasel päeval lepinguta.

kesa
19.05.20, 09:26
https://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/jalgpallikoondise-esivaravavahist-sai-mupo-patrullija?id=89897033

Lepmest siis Mupo patrullija
Huvitav, kas tööle kutsujaks võis olla veel eelmisel hooajal Legionis mänginud, Lasnamäe Mupo piirkonna boss, Šahrijar Abdullajev

Ratnikov
19.05.20, 13:02
Ei tea, kui suurel määral see info vastab tõele, aga Maarjamäe nõlvadelt kesklinna tuul on toonud, et Levadia olevat tahtnud üldse loobuda - a la raha pole ja kõik.

atleticomadrid
19.05.20, 13:33
Kriis on Levada taskud tühjaks viinud? Emotsionaalne raha....

zaz
19.05.20, 13:43
Ei tea, kas vastab tõelegi see külajutt ju. Aga, kui vastab, siis pigem on saatuslikuks saanud need eurokaotused nagu viimati islandalastele jms.

ericbana
19.05.20, 13:44
Minu jaoks on kõige kummalisem kommunikatsioonikanal - suhteliselt suvaline intervjuu. Levadia marineeris kaks päeva seda infot, lootes, et eriolukorra lõppedes muutub Lepmetsa mõttemaailm plaksust?

Õpitakse parimatelt. Öösel FB kaudu oleks muidugi veel parem olnud.

Ratnikov
19.05.20, 13:51
Ei tea, kas vastab tõelegi see külajutt ju. Aga, kui vastab, siis pigem on saatuslikuks saanud need eurokaotused nagu viimati islandalastele jms.

Jutud sealt Maarjamäelt, mis kostavad meile kesklinna on äärmiselt pessimistlikud. Härra L olevat avaldanud meeskonna staarile, et kui sel aastal meistritiitlit ei võideta siis raudselt pannakse pillid kotti. Sellist juttu kuulsime ka kolm aastat tagasi, kui veel ühe härra L suust kostis mängijatele sama jutt. Edasi esimene L olevat palunud staaril oma tiimile sõnad edasi öelda, ent meeskonna staar viisakalt lükkas ettepaneku tagasi...

Suvaline Jope
19.05.20, 15:10
Nii et, kes konkreetselt ütles, ma ei leidnud.

Superklubi mainiti siis kui FCI ja Levadia ühinemisel tutvustati laual olnud variante ning millest üks oli ühinemine ka Kaljuga ning sellest oleks moodustunud superklubi.

Antud kontekstist välja rebitud lõigust on jahvatatud superklubi juttu mida FCI Levadia pole ise välja käinud.

Jaan95
19.05.20, 17:17
Superklubi mainiti siis kui FCI ja Levadia ühinemisel tutvustati laual olnud variante ning millest üks oli ühinemine ka Kaljuga ning sellest oleks moodustunud superklubi.

Antud kontekstist välja rebitud lõigust on jahvatatud superklubi juttu mida FCI Levadia pole ise välja käinud.

Selle võisid ajakirjanikud võtta Levada artiklist:

3. Ühendada kolm klubi ja teha üks superklubi.

13.11.2017, 18:59
Viktor Levada: Jalgpalliliit peab aru saama, et eksisteerib meie jaoks, mitte vastupidi

Muidugi oleks see hinnang pärast õige olnud kui kolm klubi oleks liitunud.

Jaan95
20.05.20, 13:15
Millega Aksalu tegeleb?

"Võtsime Aksaluga ühendust, kuid kahjuks pärast väikest mõtlemisaega ta siiski keeldus. Tal on pisut teistsugused plaanid," rääkis Hohlov-Simson
Aksalu lükkas Levadia pakkumise tagasi
ETV portaal

purgeenius
20.05.20, 13:27
Eesti nii väike. Aksalu tegi mõned kõne, et mis keiss seal on ja oligi vastus anda. Juhtkonnas ka ju mõni väga koloriitne isiksus kellega vb raske.

Mõnuagent 007
20.05.20, 13:49
Kui Soccernet teeb jälle aasta kokkuvõtet, siis kas aasta üleminekute seas Lepmets Levadia -> MUPO ka sees on?

Ratnikov
20.05.20, 13:51
Kui Soccernet teeb jälle aasta kokkuvõtet, siis kas aasta üleminekute seas Lepmets Levadia -> MUPO ka sees on?

Pärast selgub, et see hoopis mingi uus rahvaliigaklubi Mustamäe Pojat ehk MuPo

Mõnuagent 007
20.05.20, 14:16
Pärast selgub, et see hoopis mingi uus rahvaliigaklubi Mustamäe Pojat ehk MuPo

Kui see klubi loodaks, siis saadaks Lauri Laats kohe pressiteate ja oleks kindlasti tipuründaja.

Vask
20.05.20, 14:24
Tallinna Kuressaare oleks Premieri klubidest ainus, kelle koosseisu üks väravavaht mahtuda võiks. Eeldaks, et keegi võiks suvel lepingut pakkuda. Viljandi oleks teine loogiline samm, kui Nõmm välismaale läheb.

salajane33
20.05.20, 16:24
"Võtsime Aksaluga ühendust, kuid kahjuks pärast väikest mõtlemisaega ta siiski keeldus. Tal on pisut teistsugused plaanid," rääkis Hohlov-Simson
Aksalu lükkas Levadia pakkumise tagasi
ETV portaal

Läheb treeneriks ära? Kui Flora või mõni välismaa sats kohta ei paku siis ju pigem karjääri ei jätka?!

Silver
31.05.20, 16:43
Meelevaldne on siin ühe mängu põhjal mingit analüüsi teha, aga ARTUR KOTENKO! Vanus on kõigest number ja praegu tundub küll, et Sergei Lepmetsa küll keegi tagasi ei igatse. See oli meisterpartii ja no millised tõrjed! Kui nii jätkab, pole mingit uut väravavahti sellel hooajal küll vaja. Nauditav jalgpall, rõõm on suur, et meistriliiga on tagasi.

Sambaz
31.05.20, 17:29
Kvaliteetne mäng jep. Aga veel kvaliteetsem on kuulda SN lives, kuidas mõned nõuavad, et Kirss koondisesse juba. 😅

$$$
31.05.20, 17:34
Kvaliteetne mäng jep. Aga veel kvaliteetsem on kuulda SN lives, kuidas mõned nõuavad, et Kirss koondisesse juba. 😅

Reim koondisesse?

Sambaz
31.05.20, 17:43
Ole nüüd. Ma võtaks enne Aavo Sarapi poja, see pidi otsustama mänge.

telekavaataja
31.05.20, 21:50
Keegi võiks Kotenko tänaste tõrjet compilationi teha.

Mõnuagent 007
01.06.20, 07:53
Keegi võiks Kotenko tänaste tõrjet compilationi teha.

Ja siis tuleb euromäng...

zaz
01.06.20, 10:48
Päris palju toredat oli eilses mängus küll. Vaštšuk, Lepistu esimesed 45 minutit, Manucho, Lipp, Kotenko.
Aga samas tekitas väga palju küsimusi Podholjuzin. Kas ongi nii rabe või pole veel hoogu sisse saanud? Päris tiksuv pomm tundus seal taga.

Sihvakas murukarikas
01.06.20, 17:37
Keegi võiks Kotenko tänaste tõrjet compilationi teha.https://www.facebook.com/fcilevadia/posts/3141692895898472

-vandersell-
09.06.20, 21:24
Miks Kruglov pole viimased kaks mängu mänginud? Üks mäng oli pingil ja teisel isegi mitte pingil. Vigastus või ei mahu lihtsalt Reimi mudelisse enam?

Drogba
09.06.20, 22:31
Miks Kruglov pole viimased kaks mängu mänginud? Üks mäng oli pingil ja teisel isegi mitte pingil. Vigastus või ei mahu lihtsalt Reimi mudelisse enam?

Ikka mõlemas mängus vähemalt protokolli järgi pingil olnud. Ehk ikka tegu sellega, et Reim roteerib. Samamoodi on Jürgenson sisuliselt 2-st mängust eemale jäänud ( okei ühes mängis 1 minuti). Levadias ongi konkurents kaitsesse kõva ja paratamatult jääb keegi välja.

keenjus250
13.06.20, 21:09
Kolmes viimases kohtumises on pingil istunud kogenud Dmitri Kruglov, keda vaevab Reimi sõnul väike terviseprobleem. "Ta on trennides olnud, täitsa kõrval mitte, aga kuna meil on teised äärekaitsjad terved olnud, siis pole olnud vajadust riskida. Tänagi oli vaja teistele positsioonidele rohkem vahetusi teha. Kui oleks väga vaja, saaks ta mängida," sõnas Reim.

No täna oleks pigem olnud vaja, sest Elhi midagi erilist seal äärel pole. Kruglov ei ole päris mees, kes paratamatult välja jääks. Reimiga äkki tülli läinud või jäetakse meile midagi rääkimata?

Sambaz
29.06.20, 08:17
Tallinna FCI Levadia jalgpalliklubi kamerunlasest poolkaitsja Gando tähistas eile Eesti meistriliigas Narva Transi vastu löödud väravat žestiga, kus ta laskus esmalt ühele põlvele ja tõstis rusika üles. Sarnaseid žeste näeb spordis aina tihedamini, põhjuseks on liikumine nimega Black Lives Matter, millega nõutakse tumedanahaliste diskrimineerimise lõpetamist.

Eesti Jalgpalli Liidu distsiplinaarmäärus ütleb, et spordiüritusel ei ole lubatud edastada üritusega sobimatut sõnumit, näiteks poliitilist, ja seda ükskõik millisel viisil.

Alaliidu avalike suhete juht Mihkel Uiboleht ütles Delfile, et Gando juhtumi puhul tuleb esmalt ära oodata kohtunike raport.

"Kui mängud toimuvad nädalavahetusel, koostatakse raport tavaliselt esmaspäeval. Kui on vaja midagi otsustada, peame avama distsiplinaarmenetluse. Selle raames on kõigil asjaosalistel 24 tundi aega kommentaaride andmiseks. Vajadusel koguneb distsiplinaarkomisjon või teeb otsuse peainspektor. Otsus tehakse tavaliselt kolmapäevaks või neljapäevaks," rääkis ta.

Ideoloogilist seisukohta alaliit võtta ei kavatse, Gando karistamine või mittekaristamine toimub distsiplinaarmääruse alusel.

Uibolehe teada pole Eesti liigas varem Black Lives Matter liikumisega seotud temaatikat ette tulnud, sest liikumine selle tänapäevasel kujul on suurema hoo sisse saanud alles viimase kuu jooksul.

Muude poliitiliste žestide markantseim näide pärineb 2011. aastast. Levadia ja FC Flora vahel peetud mängus tõstis Levadia pallur Konstantin Nahk parema käe üles ja asetas vasaku nina juurde. Alaliit määras talle natsižesti eest 575 euro suuruse trahvi.

Nahk ütles toona Õhtulehele, et mingit meelsust ta žestiga ei väljendanud.

"Polnud muud, kui konflikt ühe vastase, Karl Palatuga. Ma ei väljendanud meelsust Eesti, Saksamaa ega Hitleri suhtes, mitte midagi sinnapoolegi. Palatu tiris mind üks kord särgist, siis teine kord. Kolmanda korraga suutis ta mind endast täiesti välja viia, närvid ei pidanud lihtsalt vastu. Teine variant olnuks talle lihtsalt vastu vahtimist virutada – kas see olnuks parem?"

Nahkpea
29.06.20, 12:51
Mina Gando juhtumi puhul karistamist ei poolda. Pole mõtet niigi skisofreenilist situatsiooni maailmas eskaleerida, muidu on jälle igasuguste Katrina Indianade meelest tegu hirmsa rassismiilmingu ja diskrimineerimisega.

Liit peaks saatma kõikidele klubidele meeldetuletuse, et poliitilised žestid ei kuulu jalgpallimängu juurde ja kui keegi niiväga põlvitada või mingit meelsust üles näidata tahab, siis tehku seda jalgpalliväliselt omast vabast ajast.

Sambaz
29.06.20, 13:23
A ei, polnudki pandudki mingil karistamise eesmärgil siia. Mängu vaadates ei pannud seda isegi tähele, et endalegi oli üllatus, et whats up. Kuid Nahka teed Naha seiklused sai küll tänu sellele loole ajaloost järgi uuesti vaadatud.

Nasfal
29.06.20, 16:31
A ei, polnudki pandudki mingil karistamise eesmärgil siia. Mängu vaadates ei pannud seda isegi tähele, et endalegi oli üllatus, et whats up. Kuid Nahka teed Naha seiklused sai küll tänu sellele loole ajaloost järgi uuesti vaadatud.

Vaatasin ka 2011. aasta Flora-Leva highlightse ja mingis mängus oli Artjunin Vasak Winger ja Janar Toomet tipuründes. Baranov mängis Kamsi asemel paremkaitset jne. Olid ajad olid majad....

atleticomadrid
29.06.20, 17:33
Baranka mängis koondises ka hiljuti RB, kas oli Ukraina vastu äkki.

Nahkpea
29.06.20, 17:51
Baranov alustaski karjääri paremkaitsjana, nihutati hiljem keskele.

Nasfal
29.06.20, 21:05
Jaa ma tean seda, aga naljakas mõelda 2020. aastal, et Baranaovit peeti paremkaitses sobilikumaks kui Kamsi. Thats my point. Lihtsalt naljakas seik minevikust. All good.

zaz
30.06.20, 10:26
Sel aastal olen vist natukene hoidnud pöialt ka Levadiale, et neil hästi läheks. Selline mõnus underdogide sats, kus päris mitmel vennal on tõestamise moment - Reimil, Lepistul, Vaštšukil, Elhil, Kirssil, Manuchol, tegelt ka Pareikol.
Ja lõbus kaasaelamine on olnud. Kui alul tundus, et mehed saavad käima ja näitavad kõigile sisu, siis nüüdseks on natukene kõikuma löönud see värk seal.
Vaštšukil on kohati teravust, aga samas ei ole lõpp-produkt kuigi veenev, Lepistu vajab veel aega, sest tundub, et tervet mängu mees ei jõua tasemel ära teha, Elhi on olnud suur pettumus, Manucho on veits nagu Neemelo, aga ei enamat, vaid Kirss on olnud korralik ja natukene parem kui oodatud. Aga samas, läks katki ka kohe...
Reim on aga olnud vilets. Mänguplaan on jama ja kui sa kolme keskkaitsjaga mängides 14 väravat lased sisse 9 mängu peale, on selge, et probleemid on suured. Ka rünnakul on asjad võrdlemisi juhuslikud, palli liigutatakse taga, ohutult, aeglaselt. Ei ole erilist särtsu sealt kujunemas ja ründemäng on seeläbi uinuv, igav ja ettenähtav, kahjuks isegi mõttetum kui oli Rogici käe all. Mis muidugi näitab, et see Reimi 3-5-2, mis ei toiminud ka koondises, ongi natukene katkine taburet.

Pareiko on vist see mees, kes vastutab üleminekute eest? Ma ütleks, et ses valdkonnas on Levadia kõige rohkem läbikukkunud. Teist hooaega järjest ei suudeta leida kvaliteetset ründajat ja selle asemel tuleb hunnik suvalisi mängijaid, kes ei mängi välja oodatavat taset. Ja siis veel räägitakse tiitliambitsioonist?

Sambaz
30.06.20, 10:47
Sel aastal olen vist natukene hoidnud pöialt ka Levadiale, et neil hästi läheks. Selline mõnus underdogide sats, kus päris mitmel vennal on tõestamise moment - Reimil, Lepistul, Vaštšukil, Elhil, Kirssil, Manuchol, tegelt ka Pareikol.
Ja lõbus kaasaelamine on olnud. Kui alul tundus, et mehed saavad käima ja näitavad kõigile sisu, siis nüüdseks on natukene kõikuma löönud see värk seal.
Vaštšukil on kohati teravust, aga samas ei ole lõpp-produkt kuigi veenev, Lepistu vajab veel aega, sest tundub, et tervet mängu mees ei jõua tasemel ära teha, Elhi on olnud suur pettumus, Manucho on veits nagu Neemelo, aga ei enamat, vaid Kirss on olnud korralik ja natukene parem kui oodatud. Aga samas, läks katki ka kohe...
Reim on aga olnud vilets. Mänguplaan on jama ja kui sa kolme keskkaitsjaga mängides 14 väravat lased sisse 9 mängu peale, on selge, et probleemid on suured. Ka rünnakul on asjad võrdlemisi juhuslikud, palli liigutatakse taga, ohutult, aeglaselt. Ei ole erilist särtsu sealt kujunemas ja ründemäng on seeläbi uinuv, igav ja ettenähtav, kahjuks isegi mõttetum kui oli Rogici käe all. Mis muidugi näitab, et see Reimi 3-5-2, mis ei toiminud ka koondises, ongi natukene katkine taburet.

Pareiko on vist see mees, kes vastutab üleminekute eest? Ma ütleks, et ses valdkonnas on Levadia kõige rohkem läbikukkunud. Teist hooaega järjest ei suudeta leida kvaliteetset ründajat ja selle asemel tuleb hunnik suvalisi mängijaid, kes ei mängi välja oodatavat taset. Ja siis veel räägitakse tiitliambitsioonist?

Pluss üks.
Ja seda enam on halenaljakas kuulata kuidas Reim päris pidevalt halab, et mängijaid ei saa hakkama, eneseanalüüs täielikult muidugi tegemata endal. Aga noh, mul isiklikult on ka kadunud igasugune sümpaatia Reimi vastu, alates hetkest kui ta lasi juba koondise peatreeneri ajal toredaid veksleid mängijate suunas, siis see suun on jätkunud ka klubibaasil, kus see ollakse enesekriitikavaba ja mängijaid ongi pasad- punkt.

peters
30.06.20, 10:54

Selle asemel, et Kolometsasid otsida oleks ehk võinud Marinit rohkem usaldada. Eesti väidetavalt kõige talendikam noor Komlov on muutunud suvaliseks dublandiks

-RoMaRiO-
30.06.20, 11:53
Selle asemel, et Kolometsasid otsida oleks ehk võinud Marinit rohkem usaldada. Eesti väidetavalt kõige talendikam noor Komlov on muutunud suvaliseks dublandiks

Komlov on puhtalt lihtsalt Rogici haip, mille mitmed vutiajakirjanikud kenasti alla neelasid ning nüüd regulaarselt kuulajate/vaatajateni toovad, nagu olekski tegemist täiesti erakordse talendiga. Ei ole. Ta on üle keskmise lubav mängija, kellest võib kunagi midagi tulla, aga selliseid on meil isegi Eestis juba päris palju. See on täiesti tavaline töömeetod välistreenerite puhul viia vajadusel tähelepanu mujale, sest fännid ja meedia kuulab ikka meeleleldi lugusid sellest, kuidas üliandekad kohalikud noored on peale tulemas. Kuna Levadias neid andekaid noormängijaid liiga palju peale kasvamas ei ole, siis osutuski valituks Komlov. Tippjalgpallis näeme ka, kuidas Guardiola igal võimalikul moel kohalikku noort Fodenit kiidab. Ainus, milles kiitus ei väljendu, on mänguminutid. Ja kui Özcan Transi tagasituleku tegi, siis Raivo Saar pidi varsti A koondise uksele hakkama koputama. 44 minutit on seni see hooaeg saanud. Samuti igakord, kui asjad ei sujunud, siis viis jutu sellele, et küll on vahva, et näitasime Eesti jalgpallile, et meil on nii vahvad ja andekad noormängijad. Ehk siis jutu mõte on see, et nendest treenerite väljaütlemistest tuleb suuta ise teha järeldused ja kõike päris puhta kullana ei tasu võtta.

Halb ründaja
30.06.20, 12:00
Levadial kohati ikka tõesti lõnkab see mängupilt. Keskväljal pole ühtegi ehitajat ja tempo seadjat peale Tkatšuki lahkumist, sama probleem mis Transil Poljakovita.

atleticomadrid
30.06.20, 12:04
Peetson on ka väga selle riietusruumi poolse pingiserva äärele lükatud ent tõele au andes oli tema tõestamise aasta vist ka eelmisel hooajal ära.
Järgnev duell on muidugi väga oluline nii klubidele, kui ka nende peatreeneritele. Ka Kristal võib hakata kotte varsti pakkima, kuigi tema meeskonna probleemid on teise iseloomuga.

zaz
30.06.20, 12:16
Komlov on puhtalt lihtsalt Rogici haip, mille mitmed vutiajakirjanikud kenasti alla neelasid ning nüüd regulaarselt kuulajate/vaatajateni toovad, nagu olekski tegemist täiesti erakordse talendiga. Ei ole. Ta on üle keskmise lubav mängija, kellest võib kunagi midagi tulla, aga selliseid on meil isegi Eestis juba päris palju.

Sellel kohal usaldaks küll Reimi, jah. Kui ta noortest on kaasanud Õiguse ja Komlovi jätnud veel duublisse, siis küllap on see asjade reaalne seis.

Zebrette
30.06.20, 12:37
Või on Reim hoopis russofoob!:eek:

Sambaz
30.06.20, 12:57
Siin tuleks jah teha mingi poll ära enne homset lahingut, kes enne sacki saab, Reim või Kristal.

telekavaataja
10.07.20, 18:44
https://lh3.googleusercontent.com/-9vW8o1RdaEg/XwiKo7raCkI/AAAAAAAALK8/GjdTiaTBYTkVFUAN9lsEGTZkBDhF2RWZwCK8BGAsYHg/s0/2020-07-10.jpg

:tearsofjoy:

$$$
10.07.20, 20:03
Miks selline otsus? :O

EDIT: Lepmetsa keiss ja nüüd see, kas Pareikoga on raske läbi saada?

atleticomadrid
10.07.20, 20:42
Kuidagi väga läbi hammaste tundub, et on need Reimi vastused küsimustele "Miks ja mis juhtus?"

Ott Järvela
10.07.20, 21:07
Minu kindlad andmed ütlevad, et Levadia järgmiseks peatreeneriks saab Sergei Frantsev.

https://soccernet.ee/artikkel/levadia-jargmiseks-peatreeneriks-saab-sergei-frantsev

-RoMaRiO-
10.07.20, 21:56
Eeldades, et esimeseks mänguks saab kohtumine Floraga, siis sellest tõotab tulla ikka väga eriline kohtumine.

Siik
10.07.20, 22:34
Minu kindlad andmed ütlevad, et Levadia järgmiseks peatreeneriks saab Sergei Frantsev.

https://soccernet.ee/artikkel/levadia-jargmiseks-peatreeneriks-saab-sergei-frantsev

See Frantsevi Eestisse nn. tagasi toomine tundub nagu ilusate, kuid olnud aegade tagasi soovimine. Selline nagu oli Morelli tagasi toomine ja nagu nüüd on Manucho tagasi toomine, mis mõlemad ei ole sama head kui algne, tagaigatsetud versioon.

Halb ründaja
10.07.20, 23:05
See Frantsevi Eestisse nn. tagasi toomine tundub nagu ilusate, kuid olnud aegade tagasi soovimine. Selline nagu oli Morelli tagasi toomine ja nagu nüüd on Manucho tagasi toomine, mis mõlemad ei ole sama head kui algne, tagaigatsetud versioon.

Ega Levadial on raske. Eestist pole kedagi võtta vb ehk Prins teisele ringile. See hooaeg on nagunii päästeoperatsioon.

Frantsev vähemalt teab kui sitt mängijate tase on ja kuidas üleüldse Eestis mängitakse. Tundub väheke kindlam variant kui välismaalt keegi tuua.

tpx
11.07.20, 00:10

Lükkan selle väite ümber. Mul on kindlad andmed, Levadia neid ei kinnita, aga andmed on, et järgmiseks peatreeneriks saab Jumal!

Tofoa
11.07.20, 00:45
Lükkan selle väita ümber. Mul on kindlad andmed, Levadia neid ei kinnita, aga andmed on, et järgmiseks peatreeneriks saab Jumal!

Reede õhtu postitus confirmed. Kes on su lemmik RO?

Sambaz
11.07.20, 01:07
isegi kui see on tõene, et frantsev tuleb, on see veidi katrin lustlik ajakirjanduslik vekslite edestamine oma lugejatele, ilma reaalseid ametlikke seisukohtasi omamata klubi poolt. lust ja the sun võivad seda lubada endale, sest noh, võivad, sest lugejad tahavadki kõmu. väga tiheda soccerenti lugejana igapäevaselt, ei soovi ma küll lugeda midagi mis võiks meenutada lusti ega the sun' i.

tudeng
11.07.20, 08:42
isegi kui see on tõene, et frantsev tuleb, on see veidi katrin lustlik ajakirjanduslik vekslite edestamine oma lugejatele, ilma reaalseid ametlikke seisukohtasi omamata klubi poolt. lust ja the sun võivad seda lubada endale, sest noh, võivad, sest lugejad tahavadki kõmu. väga tiheda soccerenti lugejana igapäevaselt, ei soovi ma küll lugeda midagi mis võiks meenutada lusti ega the sun' i.

Ma samas täiesti vastupidisel arvamusel sinuga. "Kõlakad" on väga suur osa jalgpallist ka üldiselt, mida sa ikka loed siin järjest ainult mängude raporteid ja mängujärgseid intervjuusid. Sellel lool on kindel uudisväärtus. Vaata kasvõi kui mitu uudisteportaali on seda tsiteerinud. Usun, et pole päris naised saunas rääkisid allikas siin. Seega miks mitte avaldada päris uudis, mitte käia foorumis järjekordset kes-teab-see-teab postitust tegemas.

Sambaz
11.07.20, 08:56
Ma samas täiesti vastupidisel arvamusel sinuga. "Kõlakad" on väga suur osa jalgpallist ka üldiselt, mida sa ikka loed siin järjest ainult mängude raporteid ja mängujärgseid intervjuusid. Sellel lool on kindel uudisväärtus. Vaata kasvõi kui mitu uudisteportaali on seda tsiteerinud. Usun, et pole päris naised saunas rääkisid allikas siin. Seega miks mitte avaldada päris uudis, mitte käia foorumis järjekordset kes-teab-see-teab postitust tegemas.

jep, kõlakad ongi igapäevased, aga seal on ikka väga suur vahe, kas seda teeb soccerneti ajakirjanik, kelle iidol on sid lowe the guardianis või seda teeb tudeng või sambaz. hetkel jätabki sellise clickbait staatuse meki külge vähemalt minu jaoks. aga eks loodame pareiko ei helista OJ ja ei saa bänni järgmistelt levadia kodumängudelt:D

Marek_T
11.07.20, 09:04
jep, kõlakad ongi igapäevased, aga seal on ikka väga suur vahe, kas seda teeb soccerneti ajakirjanik, kelle idooliks on sid lowe the guardianis või seda teeb tudeng või sambaz. hetkel jätabki sellise clickbait staatuse meki külge vähemalt minu jaoks. aga eks loodame pareiko ei helista OJ ja ei saa bänni järgmistelt levadia kodumängudelt:D

Tugevatele ja usaldusväärsetele allikatele tuginedes faktilist kinnitamist (antud kaasuses Frantsevi treeneriks asumise pressiteadet) veel leidmata lugude avaldamine ei ole clikcbait, vaid tavaline läänelik ajakirjandluslik praktika siiski.

Nahkpea
11.07.20, 09:11
Kui Frantsevi nimi nii kiiresti pärast Reimi lahkumist üles on kerkinud, siis jääb mulje, et tegelikult on ta juba pikemat aega radaril olnud. Võib olla juba mõnda aega varuvariandina hoitud kui peaks minema nii nagu nüüdseks läinud on. Ehk juba mingid eelkõnelusedki peetud.

Sambaz
11.07.20, 09:23
Tugevatele ja usaldusväärsetele allikatele tuginedes faktilist kinnitamist (antud kaasuses Frantsevi treeneriks asumise pressiteadet) veel leidmata lugude avaldamine ei ole clikcbait, vaid tavaline läänelik ajakirjandluslik praktika siiski.
selgenz marek, siis me me võime ju ainult oletada kui palju uudiseid on avaldamata jäätud soccernetil:D

tpx
11.07.20, 11:23

Nõus, sellises kindlas kõneviisis pealkiri ja sisu ei lähe kokku. Oleks siis vähemalt pealkirjas, et SN arvates juhtub nii või naa aga ei. Artikli iseloomustus kui "katrin lustlik ajakirjandus" on väga tabav :)

Vask
11.07.20, 11:38
Miskipärast ei usu, aga ei julge ka välistada, et Frantsevi käe all meistritiitli peale sellel hooajal konkureeritakse. Levadia pole Bayern, kes pärast Guardiolat igal aastal poole hooaja pealt peatreenerit vahetades uut hingamist tuues taas meistitiitli ära võtab.