PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44

Nahkpea
21.07.20, 22:00
Välismaalastega ongi alati see risk, et ei saa iial kindel olla, kuidas nad siin õnnestuvad. Enamust neist küll testitakse, aga mingil määral lotomänguks jääb see alati.

See aasta on Levadia välismaalastega küll alt läinud. Manucho võeti vanade heade Infoneti aegade põhjal, aga selle ajastu Manuchost pole just palju järel. Ukrainlased on ka sellised keskpärased, kindlasti mitte seda tüüpi mängijad, keda välismaalaste puhul eeldad, ehk et selged tugevdused.

Gando on vähemalt näidanud, et kvaliteet on tal iseenesest olemas.

Kasper
22.07.20, 18:19
Floralt saadud kaotus pani Levadia loobuma Sergei Frantsevi palkamisest ja Vladimir Vassiljev jätkab seetõttu peatreenerina hooaja lõpuni. https://soccernet.ee/artikkel/levadia-loobus-frantsevi-palkamisest-ja-nimetas-vassiljevi-hooaja-lopuni-peatreeneriks

tpx
22.07.20, 18:43
Floralt saadud kaotus pani Levadia loobuma Sergei Frantsevi palkamisest ja Vladimir Vassiljev jätkab seetõttu peatreenerina hooaja lõpuni. https://soccernet.ee/artikkel/levadia-loobus-frantsevi-palkamisest-ja-nimetas-vassiljevi-hooaja-lopuni-peatreeneriks

Kuidas loobuma või tuleb seda mõista, nagu sai Frantsev põhimõtteliselt peale viimast kaotust kinga. Mõttekäigu taga on SNis ilmunud artikkel OJ sulest, mis selgelt ja üheselt mõistetavalt ütles: Frantsev ON Levadia uus peatreener, see on otsustatud (https://soccernet.ee/artikkel/levadia-jargmiseks-peatreeneriks-saab-sergei-frantsev)

Nüüda aga järsku pole :fpalm:

Sambaz
22.07.20, 18:51
Jep, tõsiselt piinlik olukord. Järvela, veidi häbi ei ole?

purgeenius
22.07.20, 18:55
Frantsev oligi põhimõtteliselt uus peatreener ja ta ise ka teadis, et on ning sodis juba vihikusse koosseise. Järvelale ei peaks küll häbi olema. Ta tõi täiesti hea siseinfo lugejateni väga vara. Nüüd on mingid parastajad jms platsis.

Sambaz
22.07.20, 19:00
Frantsev oligi põhimõtteliselt uus peatreener ja ta ise ka teadis, et on ning sodis juba vihikusse koosseise. Järvelale ei peaks küll häbi olema. Ta tõi täiesti hea siseinfo lugejateni väga vara. Nüüd on mingid parastajad jms platsis.

Ajakirjanikule ei ole midagi piinlikumat kui tema inside info ei vasta tõele lõpuks. See ikka on piinlik. Järgmised lood, mida OJ teeb kinnitatud vormis ei suuda ma küll enam tõsiselt võtta.

LeeMarx
22.07.20, 19:26
Ajakirjanikule ei ole midagi piinlikumat kui tema inside info ei vasta tõele lõpuks. See ikka on piinlik. Järgmised lood, mida OJ teeb kinnitatud vormis ei suuda ma küll enam tõsiselt võtta.

Öösel magada ikka saad?

Nasfal
22.07.20, 19:26
Sambazi jutule +1 ja tõesti Järvela väljendamine ja artikkel oli tõesti täistegemine.

Aga kas sealt artikklist mul läheb kaduma või, mida see kaotus Florale nüüd siis muutis, et Vassiljeviga jätkatakse. See, et ta on uuekooli treener ja väärib võimalust selles ei kahtlegi ning, kas saadi aru, et 9.mai Fašištide, esiliiga vormi näitavate keskkaitsjatega ja tühjaks tõmmatud Manuchodega väga kaugemale ei purjetagi?

Nahkpea
22.07.20, 19:30
Aga kas sealt artikklist mul läheb kaduma või, mida see kaotus Florale nüüd siis muutis, et Vassiljeviga jätkatakse.

Ju on meistritiitli osas rätik ringi nüüdseks visatud, vahe liiga suur ja milleks palgata Frantsev, kelle finantsilised ootused on tõenäoliselt märksa kõrgemad kui Vassiljevil. Frantsevilt oleks vast oodatud üht ja ainult üht - tiitlit.

Sambaz
22.07.20, 19:31
Öösel magada ikka saad?

Arvestades sinu vilepartiid madalamates liigades, siis ei saa tõesti kui selline bardakk siin toimub😀

enrito
22.07.20, 19:36
Pole viitsinud veel artiklit lugeda aga kuidas see kaotus saab panna loobuma treenerist? Peaks just nagu signima kellegi, kes on Euroopa litsentsiga vähemalt abitreeneriks?

Myrgel
22.07.20, 19:48
Sellest, et Ott ei taha oma eksimust tunnistada, polegi antud küsimuses vast isegi primaarne. Mind kohaliku vuti tarbijana huvitab hoopis see, millise autoriteediga pidi olema algse loo allikas, et nii ebatavaliselt kindla väitega peale lennati? Mul esimese asjana käis küll üks hästi informeeritud inimene peast läbi, kes on oma head läbisaamist Frantseviga varasemalt ka kinnitanud, aga tahaks loota, et ta ei tegele klubide kohta kuulujuttude levitamisega. See oleks lihtsalt äärmiselt ebaeetiline.

rahvaspordipäev
22.07.20, 20:02

Kuule ole nüüd, info ju vastas tõele, lihtsalt muudeti ümber. Olümpiamängude tulemustest peaks ka 8 aastat hiljem teada andma, kui kõik dopinguvennad välja sõelutud on või?

Suvaline Jope
22.07.20, 20:32
Ju on meistritiitli osas rätik ringi nüüdseks visatud, vahe liiga suur ja milleks palgata Frantsev, kelle finantsilised ootused on tõenäoliselt märksa kõrgemad kui Vassiljevil. Frantsevilt oleks vast oodatud üht ja ainult üht - tiitlit.

Arvan sama. Usun, et üleminekuaknas antakse veel mõnele mõttetule mehele suusad ja eesmärgiks on vaid eurokoht.

Suvaline Jope
22.07.20, 20:35
Kuule ole nüüd, info ju vastas tõele, lihtsalt muudeti ümber. Olümpiamängude tulemustest peaks ka 8 aastat hiljem teada andma, kui kõik dopinguvennad välja sõelutud on või?

Seepärast võikski, seni kuni asi pole 100% kindel, TINGIVAT kõneviisi tarvitada.

vaikiv mees
22.07.20, 20:39
Ratas ka peaaegu sai 2016 EOK presidendiks,
see ei tähenda, et sai

info ju vastas tõele
spekulatsioon ei vastanud tõele

rahvaspordipäev
22.07.20, 20:54
Politsei- ja Piirivalveameti (PPA) avalikus andmebaasis on näha, et Frantsev registreeriti Eestis lühiajaliselt tööle 13. juulil 2020 ja kuni 2021. aasta 1. jaanuarini.

No spekuleerime siis, kuhu ta tööle registreeriti järgnevaks poolaastaks?

urmar
22.07.20, 21:04
Seepärast võikski, seni kuni asi pole 100% kindel, TINGIVAT kõneviisi tarvitada.

Kas mõtled ka olümpiat?

Suvaline Jope
22.07.20, 21:16
Kas mõtled ka olümpiat?

Ei, pidasin silmas OJ juttu.

No spekuleerime siis, kuhu ta tööle registreeriti järgnevaks poolaastaks?

Registreeritakse tööle -> VÕIMALUS alustada tööd.
Sõlmitakse leping -> alustab tööd.

nonoh
22.07.20, 21:29
Huvitav, kas eesti keele seletava sõnaraamatu juurde oleks võimalik seda teemat siin linkida? Noh, näitlikustamaks väljendit "pseudoprobleem"...

ericbana
22.07.20, 21:31
Mida te huiate. Igati normaalne oli selline lugu tol hetkel avaldada minu meelest. Nagu kõigi asjaosaliste jutust näha, siis tol hetkel tehtigi väga reaalset tööd Frantsevi palkamiseks.

LeeMarx
22.07.20, 22:26
Arvestades sinu vilepartiid madalamates liigades, siis ei saa tõesti kui selline bardakk siin toimub😀

Nii kurb :(

atleticomadrid
22.07.20, 23:04
Vassiljevile tuligi võimalus anda, ta on minu meelest oma töö ja panusega seda tõestanud ja nüüd on selleks ka parim moment.

ElNino9
23.07.20, 09:13
Ega Jürgens jumala eest Eestisse ei tule mängima. Ohtlik näide Flora pingipoisist Liivakust on ju võtta.

Sambaz
23.07.20, 09:29
Ega Jürgens jumala eest Eestisse ei tule mängima. Ohtlik näide Flora pingipoisist Liivakust on ju võtta.

Itaalias vist avanes see üleminekuaken 1 september, seega võib vabalt olla, et tiksub lihtsalt trenni teha täismeestega.

sanderk
23.07.20, 10:48

Pole vist esimene valik: https://soccernet.ee/artikkel/levadiaga-harjutav-jurgens-jatkaks-hea-meelega-romas

Liivakul oli Itaalia tippmeeskonna noorteakadeemia ja Flora pingi vahel ikka palju samme, et veel vast ei tasu Jürgensit maha kanda.

Jormma
23.07.20, 10:49

Palju see liivak seal välismaal kõmmutas ? värskenda mu mälu palun

$$$
23.07.20, 10:57

Ma mõtlesin, et kui on mingi koroona teema, siis poleks kõige hullem variant kui saaks vähemalt pool aastat mängida jalgpalli niisama treenimise asemel.

Sambaz
23.07.20, 11:00
Palju see liivak seal välismaal kõmmutas ? värskenda mu mälu palun

Aga Jorms, meenuta. Mul pole küll meeles.

-RoMaRiO-
23.07.20, 11:15
Võrdlused Liivakuga on ikka täiesti kohatud. Täiesti objektiivsed ja mõistlikused põhjused, miks kutt hetkel Levadiaga teeb. Kui isegi liituks, siis ilmselt amatöörmängijana hooaja lõpuni. Võimalusega lahkuda, kui turgudel, mida sihitakse, olukord stabiliseerub. Pool aastat meestevutti Eesti kõrgliigas ka kohe kindlasti mööda külgi maha ei jookseks.

palju muret tekitavam on asjaolu, et Levadia jätkab Vassiljeviga, mitte et mul Vassiljevi vastu midagi oleks, vaid see näib selge märk, et Levada on väsinud raha pumpamisest olukorras, kus positiivseid emotsioone kohe üldse vastu ei anta. Meistritiitlit ilmselt taaskord ei tule, aga palju olulisi mänge on veel ees, et see säästuvariant näib kõnekas, et kas ja kui kaua veel?

rallikas
23.07.20, 11:16
Liivak mängis hooaegadel 2013/14 ja 2014/15 Napoli Primavera eest kokku erinevates sarjades 36 mängu. Lõi 3 väravat, andis 1 väravasöödu. Mänguminuteud kogunes 2152.

Jürgens - 19 mängu, 12 väravat, 1 assist, 1421 minutit

Silver
23.07.20, 11:16
Vassiljevile tuligi võimalus anda, ta on minu meelest oma töö ja panusega seda tõestanud ja nüüd on selleks ka parim moment.

Suurepärane otsus Levadialt. Vassiljev on uuekooli noor treener, kellel on sellist tõuget vaja. Nii palju kui olen kuulnud, siis tegemist on väga põhjaliku ja andeka treeneriga, kes võiks oma võimaluse saada. Frantsevi edutamisega Levadia peatreeneriks oleks klubi teinud pigem kaks sammu tagasi, kui ühe edasi. Frantsev võib olla vanakooli karm treener, aga aeg on uus generatsioon põllule lasta. Flora vastu on tänavu väga raske ja ei usu, et Frantsevist oleks olnud siin ka mingit suurt päästjat. Vassiljevi eestvedamisel Levadiat on palju huvitavam jälgida, sest tema käekiri pole veel välja kujunenud. Henn teeb Floras väga head tööd ja tore on näha, kui noored saavad võimaluse tulla ja teha. Levadiale selle otsuse eest 5+.

tpx
23.07.20, 13:02

Täiesti nõus, mulle tundub Vassiljev olevat sümpaatne treener. Las proovib, äkki tuleb välja :cool:

telekavaataja
23.07.20, 14:31
Safronovi laenuleping lõpetati.

Sambaz
23.07.20, 14:45
Safronovi laenuleping lõpetati.

Siin tuleb siiski ikka vaadata Reimile otsa, kas ta oli suutnud mõndadest meestest välja imeda selle, mis eelduslikult oleks pidanud tagama edu. Ma ei nõustu mitte ühestki otsast selle kriitikaga, mis on jäänud viimasel silma, et välismaalsed on pelgalt süüdi Levadia ebaedus. Tundub täielik müstika ja ebareaaalne, et U20 maailmameister ei saa ennast käima eesti liigas, no ei tundu reaalne. Seal peab olema mingid muud agad - või noh, kuidas see Erki Nool ütles - " Eestisse sünnib mitu messit, aga meie treenerid teevad neist TVMK mängijad" Kuidagi kaudselt läheb sinna patta see Safronovi lugu küll. Iseenesest on tore, et noor Marko Lipp peab hakkama reaalselt vastutust võtma, aga mu meelest veidi liiga kiire laenulepingu lõpetamine.

Edit- ei näinud soccerneti lugu ja detaile, aga point jääb samaks .

pilsneris
23.07.20, 14:49
Ukrainlased soovisid meest tagasi, Levadia lubas: https://fcilevadia.ee/2020/07/23/fci-levadia-lopetas-sk-dnipro-1-soovil-oleksandr-safronovi-laenulepingu/

van der Sarjas
23.07.20, 19:35
Kahju tõdeda, aga tegemist siis ühe meie nn. superklubi hääbumisega. Kui pole kulda, pole ka härrastel enam huvi.
Lihtne. Klubi viimasel hooajal pandi noor treener pukki lihtsalt kulude kokkuhoiuks. Ilus oli kunagi, nüüdseks jäänud vaid intriigid.

Tofoa
23.07.20, 20:01
See ka päris kummaline väide, et Franchevi mittepalkamine näitab huvipuudumist. Minu meelest intelligentne otsus Vassiljeviga jätkata.

Nasfal
23.07.20, 20:25
See ka päris kummaline väide, et Franchevi mittepalkamine näitab huvipuudumist. Minu meelest intelligentne otsus Vassiljeviga jätkata.

+1

Ehk Härra Levadani jõudis ka lõpuks kohale ehe näide teisest pealinna klubist, kus on selgelt näha, et uuekooli treener võib olla palju õigem suund kui ühe hooaja päästeopratsioonidest nõukaaegsed dinosaurused.

-RoMaRiO-
23.07.20, 20:25

Vassiljevi kohta räägitakse palju positiivset ja loodetavasti kujuneb sellest geniaalne lüke mõlema osapoole jaoks, aga reaalsus on see, et Levadia ei ole klubi, kes hakkab noorest mehest peatreenerit kasvatama. Seal on vaja teha tulemust meistrivõistlustel ja eurosarjas ning seda kohe. Samuti on reaalsus see, et ei talvel ega praegu ei olnud Vassiljev Levadia ei esimene ega ka teine valik, vaid oma süsteemi poolsunnitud käik, mis tehti siis kui asjad läksid veel halvemaks. Kui tavaliselt näeme, et peatreeneri kohusetäitja määratakse püsivaks peatreeneriks juhul kui asjad hakkavad väga hästi sujuma, siis hetkel päris seda öelda ei saa. Alati on muidugi võimalus, et Levadia on oma mentaliteeti muutmas ning üritatakse restarti järgnevate hooaegade nimel, aga hetkel olen ma selles suhtes siiski suhteliselt skeptiline ja minu jaoks on praegune valik Levadia eksistentsi mõttes küsitav. Eriti kui eurosarjas järjekordselt esimesest ringist edasi ei mindaks, mis on niigi asetamata klubi jaoks keeruline.

Halb ründaja
23.07.20, 20:47
Vassiljevi FCI Levadia U21 küll midagi silmapaistvat ei olnud, samas neil materjal ka väga kehv olnud viimastel aastatel.

Aga üldiselt, las proovib. Eesti üleminek noorte/madalama liiga satsist tiitliklubi etteotsa pole päris see, mis suures jalgpallis.

Frantševile võib ka varatalvel uuesti helistada.

Kasper
24.07.20, 12:58
Kui siin juba Vassiljev jutuks oli, siis siin mõned ta enda mõtted (https://soccernet.ee/artikkel/levadiat-kulla-suunas-tuurida-prooviv-vassiljev-uuest-ametist-see-on-toehetk-aga-ka-oige-valik-mitte-juhus#comment): kas kahtles enne otsuse vastu võtmist, kuhu täiendusi vajab, kuidas oma erinevaid rolle kombineerib, mis mulje Jürgens jätnud on jne.

$$$
24.07.20, 21:39
Kui siin juba Vassiljev jutuks oli, siis siin mõned ta enda mõtted (https://soccernet.ee/artikkel/levadiat-kulla-suunas-tuurida-prooviv-vassiljev-uuest-ametist-see-on-toehetk-aga-ka-oige-valik-mitte-juhus#comment): kas kahtles enne otsuse vastu võtmist, kuhu täiendusi vajab, kuidas oma erinevaid rolle kombineerib, mis mulje Jürgens jätnud on jne.

Hea lugemine, tänud.

Huvitavaid faktide all jäi silma:
Vladimir Vassiljev sündis 32 aastat tagasi 1988. aasta 13. veebruaril Venemaa idaservas Magadani oblastis Dukatis.

Oleks põnev teada, et kuidas siis Eestisse satuti.

sosku
24.07.20, 21:47
Oleks põnev teada, et kuidas siis Eestisse satuti.

siis oli teistsugune riigikord ning piiri kui sellist Eesti ja muu NL vahel ei olnud. Inimesi suunati (oli tollal selline nähtus: suunamine) siia tööle suvalisest Muhosranskist ja nii nad siia enamasti ka jäid.

(See nüüd ei kehtinud V.V. kohta, vaid üldisemalt)

Cerny Petr
24.07.20, 22:08
https://soundcloud.com/kolmas-poolaeg/206-osa-levadia-varske-juhendaja-vassiljev-rogic-muutis-mu-arusaamu-treeneriametist-taielikult

Vist on jälle aktuaalne. Vastuse saab ka maailma äärel sündimise küsimus.

vanafänn
25.07.20, 19:46
Raske on isegi alustada kuskilt, see hooaeg eriti on olnud Levadiale pöidlahoidmine raske. Igast august, kust saab, saadakse ka sisse. See kaitseliin käriseb rohkem, kui Maxima ebakvaliteetne kilekott vähese raskuse all.

Keegi värskendage mu mälu, et palju pääseb CLi ja mitu Euroopa Liigasse.

Kiire edit: persse, ma vist teen isegi Maxima kilekottidele liiga selle lausega

LaRaBla
25.07.20, 22:57
Raske on isegi alustada kuskilt, see hooaeg eriti on olnud Levadiale pöidlahoidmine raske. Igast august, kust saab, saadakse ka sisse. See kaitseliin käriseb rohkem, kui Maxima ebakvaliteetne kilekott vähese raskuse all.

Keegi värskendage mu mälu, et palju pääseb CLi ja mitu Euroopa Liigasse.

Kiire edit: persse, ma vist teen isegi Maxima kilekottidele liiga selle lausega

1+2. Kui karikavõitja pole esimese kolme seas, siis 1+1.

-21-
30.07.20, 11:59
Ühe vana sõbra liitumine päevakorras.

Tammetõru
30.07.20, 14:15
Ametlik! Aland FCI Levadias!

Jormma
30.07.20, 15:18
Ametlik! Aland FCI Levadias!

Millega jürgens tegeleb ?

Ratnikov
30.07.20, 17:01
hobustega

tpx
30.07.20, 18:07
hobustega

Puhas klassika :tearsofjoy:

purgeenius
30.07.20, 23:39
Kindlasti v2ga suur motivatsiooni t6us kutil,sest k6ik v6imalused t6usta esiv2ravavahiks ja t6estada palju. Ole ainult mees

atleticomadrid
31.07.20, 13:55

hobustega

Vanas - Roomas oli teatavasti populaarne spordiala kaarikuvõidusõit, seega on ka potensiaal olemas nendega midagi saavutada.

Jormma
01.08.20, 17:15
hobustega

Vanas - Roomas oli teatavasti populaarne spordiala kaarikuvõidusõit, seega on ka potensiaal olemas nendega midagi saavutada.

Täiskasvanud mehed võtavad 17 aastase poisi kallal. Teid on vist kuskil pereklubis tõelisteks inimesteks kasvatatud...teil oleks nüüd aeg välismaale minna, kuhugi sooja, et vigastusoht väiksem oleks.

Reina
01.08.20, 18:12
Teid on vist kuskil pereklubis tõelisteks inimesteks kasvatatud...teil oleks nüüd aeg välismaale minna, kuhugi sooja, et vigastusoht väiksem oleks.

Nagu Jürgensit, kelle papa kisas kõigi peale ja pani Nõmme enda kepi järgi tantsima v? Ja tänu kelle lobitööle on Jürgens mingiks Eesti Messiks upitatud ja Šapovalov maha surutud

rallikas
01.08.20, 18:30
Nagu Jürgensit, kelle papa kisas kõigi peale ja pani Nõmme enda kepi järgi tantsima v? Ja tänu kelle lobitööle on Jürgens mingiks Eesti Messiks upitatud ja Šapovalov maha surutud

Mis Šapovalovi statistika Saksas on? Läksid mõlemad samal ajal Eestist väljamaale.

Reina
01.08.20, 18:45
Mis Šapovalovi statistika Saksas on? Läksid mõlemad samal ajal Eestist väljamaale.

17 mängu, 4 väravat nojah. Muidugi seal liigas on ka näiteks Mainzi, Frankfurti ja Bayerni noored

Nasfal
01.08.20, 19:40
17 mängu, 4 väravat nojah. Muidugi seal liigas on ka näiteks Mainzi, Frankfurti ja Bayerni noored

Jah ja Jürgens taob suva kotikus 13 mänguga 8 väravat ja sa kujuta ette seal on mingised Milanid, Interit, Atalantad. Roomasse minnes tagus veel suuremas kotikus 4 mänguga 4. Seal mingid Napolid ja muud kaikad. Lambi haibitud vend. Sul on nii õigus.

Reina
01.08.20, 20:03
Jah ja Jürgens taob suva kotikus 13 mänguga 8 väravat ja sa kujuta ette seal on mingised Milanid, Interit, Atalantad. Roomasse minnes tagus veel suuremas kotikus 4 mänguga 4. Seal mingid Napolid ja muud kaikad. Lambi haibitud vend. Sul on nii õigus.

Kas ma väljendasin oma kommentaariga elevust Šapovalov üle või? Fakt on et Saksamaa noorteliigad on tugevaimad Euroopas, võrreldavad ainult Inglise noortesüsteemidega ja seal püsima jäämiseks tuleb palju rohkem pingutada. Saksamaal on ka umbes 5 korda rohkem jalgpalliklubisid Itaaliaga võrreldes ja suurem proffipüramiid. Jürgens on muidugi andekas aga see et teda haibitakse üle teiste välismaal mängivate noorte on promotöö. Nii et ei tasu kohe eestlaslikult sappi pritsima tulla :)

telekavaataja
02.08.20, 21:11
Kas Vassiljev on varasemalt ka seda liigutust teinud, et rünnakufaasis liiguvad äärekaotsejad poolikusse ja Peetson vajub keskkaitsjaks?

Ramm
02.08.20, 21:54
Mis on saanud Kouakou Fabrice Elysee Kouadio‘st? Pole üldse enam isegi varunimekirjas...

fcfloraforever
02.08.20, 22:26
Mis on saanud Kouakou Fabrice Elysee Kouadio‘st? Pole üldse enam isegi varunimekirjas...

Sitt on. Ausalt ilma ilustamata öeldes.

MRH
03.08.20, 01:41
https://m.soccernet.ee/artikkel/miks-saatis-levadia-manucho-duublisse-pareiko-klubi-hairib-tema-kehv-vorm

football2u
08.08.20, 15:27
Kuuldavasti on Manucho lahkumas selle suve jooksul. Keegi omab rohkem infot või saab ümber lükata? Tunduks loogiline, kuid mitte enne €-mänge.

-RoMaRiO-
14.08.20, 23:06
Vassiljevist on juba täitsa kahju. Mänguplaan toimib iseenesest väga kenasti, luuakse ohtralt momente, vastasel lastakse minimaalselt ohtlikuks saada, aga Levadia mängijad ei taha kohe üldse võrku üles leida ja kõik pooljuhuslik saadakse endale taha. Nii on ikka väga keeruline tulemust teha. Ja nii need neli punkti kahe viimase mänguga jälle kadunud on.

$$$
15.08.20, 18:51
Vassiljevist on juba täitsa kahju. Mänguplaan toimib iseenesest väga kenasti, luuakse ohtralt momente, vastasel lastakse minimaalselt ohtlikuks saada, aga Levadia mängijad ei taha kohe üldse võrku üles leida ja kõik pooljuhuslik saadakse endale taha. Nii on ikka väga keeruline tulemust teha. Ja nii need neli punkti kahe viimase mänguga jälle kadunud on.

Viimane värav on veidi ka väravavahi kapsaaias. Ma arvan, et selle oleks võinud ikka ära võtta. Suhteliselt pehme löök, aga kuna ta tegi mingi tobeda väikese hüppe seal täpselt enne lööki polnud enam jõudu tõugata nurka ennast.

peters
16.08.20, 23:40
Levadiast hakkab lausa kahju juba. Mingi kõlakas liigub, et neil keegi koroonas ka veel.

telekavaataja
20.08.20, 00:39
Levadia tõi endise abitreeneri klubisse tagasi. (https://soccernet.ee/artikkel/levadia-toi-endise-abitreeneri-klubisse-tagasi)
Mis mehega siis tegu on?
Inglisekeelsed subsid.

https://youtu.be/K0MNOdcG-dE

$$$
27.08.20, 22:59
Õiguse ja Roosnupu külmanärvilist ja enesekindlat pallivaldamist on väga 5+ olnud vaadata. Ja Komlov ka väga hea.

Ott Järvela
21.09.20, 15:29
Vladimir Vassiljev selgitas eile veel kord enda ja Marko Savici vahelist tööjaotust:

https://soccernet.ee/artikkel/kes-siis-ikkagi-levadia-peatreener-on-%E2%80%93-vaikne-vassiljev-voi-haalekas-savic

telekavaataja
24.09.20, 09:53
Yuri Žigajev käis Bogdan Vaštšukil külas.
- külastati Levadia treening (see oli koondisepausi ajal). Kuuldatavasti ei lubanud Savic liiga palju filmida.
- Räägiti Bogdaniga elust Tallinnas
- ambitsioonidest
- tema skandaalidest, vigastustest, suhetest Martin Reimiga ja eesti keele ja riigiga.

Inglisekeelsed subtiitrid.

https://youtu.be/tzy1Qv35brs

Kasper
02.10.20, 13:52
https://www.youtube.com/watch?v=qsNDknxGw80

Eesti U21 koondislane Karl Rudolf Õigus on tänavu Tallinna FCI Levadias üha enam pead tõstmas. Selja taga on esimesed silmapaistvad sooritused nii Premium kui ka Euroopa liigas, ent Õigus ise loodab end olevat alles oma teekonna alguses. Kust ta pärit on ning kuhu ta lõpuks jõuda soovib, seda täna selgitamegi.

Levadia ründemängija Õigus räägib, kuidas Fernando Torres temas jalgpallipisikut kasvatas ja kus oli Santoses treenides fookus. Tartu poisina on ta tänaseks mitu aastat Tallinnas elanud, pealinna eluga nüüdseks kohanenud ja püüab suuri kalasid, mille kättesaamist võiks aidata muuhulgas Saksamaa agentuur, kes lisaks Õigusele esindab ka Willy Caballerot.

Millised treenerid on Aleksandar Rogic, Martin Reim ja Vladimir Vassiljev? Miks on Levadia Premium liigas hetkel alles neljandal kohal? Kui palju teeb ta lisatrenne ning milline on seejuures mõju Mart Poomil? Mis aitab Õigusel jalgpallist pausi võtta ja kuidas ta jõudis kommenteerimiseni? Lisaks sellele kõigele sõnastab 21-aastane vutimees oma eesmärgid, millest üks on konkreetne: vaja on saada Eesti kõige ohtlikumaks mängijaks!

Õiguse oskustele ja potentsiaalile annab hinnangu ka Levadia treener Vladimir Vassiljev, kelle mahitusel pallur üldse Tallinnasse jõudis. Vassiljev lausus muuhulgas, et loodab Õiguses näha noort Tarmo Kinki, kellelt ründaja tänasel päeval treeningutel ka õppida saab.

Õigusest kui meeskonnakaaslasest räägib Markus Jürgenson, kel oli Õigusega sama noortetreener Hillar Otto näol. Omal ajal veel Flora pallurina Mart Reiniku kunstmurustaadionil Otto uue põlvkonna õpilastele innustust jagamas käinud Jürgenson avaldab, mida ta Õiguse Levadiaga liitumise järel tegi ning mida harrastab Ruudi, nagu meeskonnas teda kutsutakse, riietusruumis.

-RoMaRiO-
02.10.20, 16:48
https://fcilevadia.ee/2020/10/02/brent-lepistu-solmis-fci-levadiaga-uue-lepingu/

Lepistu senine hooaeg ei ole liiga särav olnud, aga tundub, et Levadial jätkub ambitsiooni ka edaspidiseks, mis on ütlemata tore uudis.

atleticomadrid
25.10.20, 20:47
Kes see kusekera oli? :D
https://m.sport.delfi.ee/jalgpall/article.php?id=91463876

telekavaataja
25.10.20, 20:55
Kes see kusekera oli? :D
https://m.sport.delfi.ee/jalgpall/article.php?id=91463876

Levadia oli varumeeste seas 4 meest.

Manucho, Kirss, Elhi ja Aland.

Kevv92
25.10.20, 20:58
Aland?

Iceman
25.10.20, 21:17
Aland või Elhi see oli. Ühe võib nahavärvi järgi välistada, Kirss tundub, et teep seal sooja, kui õigesti aru sain. :D

Meke
25.10.20, 22:35
Pigem Elhi, Aland sooja vast ei läinud tegema

purgeenius
26.10.20, 09:12
Kas oleks kuidagi šokis Narva publikut võimalik toetada?

telekavaataja
11.11.20, 21:13
Manucho ja Otšigava on lännu.

tomm
11.11.20, 22:47
Manucho ja Otšigava on lännu.

Sama teema, mis Transi meestega?

NuFc
20.11.20, 12:42
Zakaria Beglarišvili Eestis tagasi
https://soccernet.ee/artikkel/pomm-zakaria-beglarisvili-liitub-fci-levadiaga

-RoMaRiO-
20.11.20, 13:07
Ühtlasi tundub, et Kruglovi mängud Levadia eest saavad tänavuse hooajaga mängitud. Ilmselt jääb küsimus, kas väike põige veel Legionisse või putsad varna.

atleticomadrid
20.11.20, 13:24
Ühtlasi tundub, et Kruglovi mängud Levadia eest saavad tänavuse hooajaga mängitud. Ilmselt jääb küsimus, kas väike põige veel Legionisse või putsad varna.

Maardu poiss ju!

telekavaataja
28.11.20, 10:14
Purje ja Teniste liituvad Levadiaga?

Drogba
29.11.20, 11:15
Purje ja Teniste liituvad Levadiaga?

Kas Teniste mitte Tartu ei jää?

atleticomadrid
29.11.20, 14:17
Sel juhul jääks tõsine vanadekodu mekk man Levadiale.

xrip55
29.11.20, 14:32
Sel juhul jääks tõsine vanadekodu mekk man Levadiale.

aga nimeta mõni selle tasemega reaalne eesti kutt keda nende asemel võtta?

Vask
29.11.20, 16:44
Purje oleks vägagi vajalik täiendus Levadiale. Mõlemad liitujad võiksid Levadiale anda järgmisel hooajal palju juurde hõbeda võitluses.

atleticomadrid
30.11.20, 13:55
aga nimeta mõni selle tasemega reaalne eesti kutt keda nende asemel võtta?

Neid kutte peaks leidma nii oma akadeemiast, kui meelitama teistest klubidest. On Levadia treeningtingimused ju Flora järel paremuselt teised ja näib, et ka raha pole probleem(Zakariale köhitakse rohkem klotsi, kui Soome Veikkausliigas!).

Need praegused lepingupikendused + potentsiaalsed 30+ täiendused ilma nooremate mängijate kaasamiseta viitavad tugevalt taaskord ühe hooaja plaanile.
Paneme kogenud satsi kokku, euroopasse ikka välja veame ja siis sügisel vaatame jälle.

Mitte ainult Levadia, vaid ka teistel tuleb hakata mõtlema kuidas Flora praegusest eduseisusest ei saaks tabeli tipus aastatepikkust valitsemist. Ma väga kahtlen, et Levadia oma kogemustele panustamise ja näiteks Kalju enda second hand konteinerikaubaga pikas perspektiivis edu saavutab, välja jätta mõni üksik välgatus ehk?
Isegi Paide püüdmine läheb niiviisi keerukaks.

MNa
30.11.20, 17:26
Mu meelest Levadia teeks väga häid käike kui toodaks Teniste ja Purje. Suva välismaalaste asemel kes niikuinii on loto toodaks kindla teadatuntud tasemega sägad. Zaka lisaks. Panna juurde veel, et Õigus alustaks ka põhimehena +Komlovile senisest suurem roll. Polekski vaja furgooni ukrainasse saata.

Jaan95
08.12.20, 13:46
Kas Levadia mitte isolatsioonis ei peaks olema? Kotenko jalutab Ülemiste keskuses ringi. Mask ainult suu ees.

Kebab
08.12.20, 13:55
Kas Levadia mitte isolatsioonis ei peaks olema? Kotenko jalutab Ülemiste keskuses ringi. Mask ainult suu ees.

Ma loodan, et sa oled sellest juba Aivarit teavitanud.

Rein
08.12.20, 14:01

Siin on Teile käitumisjuhised 14-päevaseks jälgimisperioodiks:

Kasutage kaugtöö ja -õppimise võimalust.
Ärge lahkuge oma kodust või viibimiskohast:

v.a igapäevaseks toimetulekuks hädavajaliku hankimiseks;
v.a arsti kutsel raviasutuse visiidiks;
v.a teiste isikutega täielikku kontakti vältides õues (pargis, metsas jne) viibimiseks.
v.a kui 10 päeva pärast Terviseameti poolt tuvastatud lähikontakti tehtud SARS-CoV-2 PCR analüüsi tulemus on negatiivne;

Järgige terviseohutuse nõudeid:

peske regulaarselt seebi ja sooja veega käsi ja vajadusel desinfitseerige arvestades, et viirus võib levida saastunud esemetelt;
vältige kätega näo, silmade, suu ja nina puudutamist;
tuulutage regulaarselt ruume (vähemalt kaks korda päevas minimaalselt 15 minutit korraga);
köhimisel/aevastamisel katke nina ja suu paberräti või käsivarrega (kasutatud paber visake kohe ära ja seejärel peske käed).

Kui olete sunnitud igapäevaseks toimetulekuks hädavajalikku muretsedes viibima avalikus kohas kandke võimalusel maski.

Äkki käis leiba ostmas?
Või lõikas leiba lõigates näppu ja oli vaja plaastrit tuua.

Jaan95
08.12.20, 19:40
Siin on Teile käitumisjuhised 14-päevaseks jälgimisperioodiks:

Kasutage kaugtöö ja -õppimise võimalust.
Ärge lahkuge oma kodust või viibimiskohast:

v.a igapäevaseks toimetulekuks hädavajaliku hankimiseks;
v.a arsti kutsel raviasutuse visiidiks;
v.a teiste isikutega täielikku kontakti vältides õues (pargis, metsas jne) viibimiseks.
v.a kui 10 päeva pärast Terviseameti poolt tuvastatud lähikontakti tehtud SARS-CoV-2 PCR analüüsi tulemus on negatiivne;

Järgige terviseohutuse nõudeid:

peske regulaarselt seebi ja sooja veega käsi ja vajadusel desinfitseerige arvestades, et viirus võib levida saastunud esemetelt;
vältige kätega näo, silmade, suu ja nina puudutamist;
tuulutage regulaarselt ruume (vähemalt kaks korda päevas minimaalselt 15 minutit korraga);
köhimisel/aevastamisel katke nina ja suu paberräti või käsivarrega (kasutatud paber visake kohe ära ja seejärel peske käed).

Kui olete sunnitud igapäevaseks toimetulekuks hädavajalikku muretsedes viibima avalikus kohas kandke võimalusel maski.

Äkki käis leiba ostmas?
Või lõikas leiba lõigates näppu ja oli vaja plaastrit tuua.

Ta käis mänguasjade poes. Mõne jaoks võimalik, et ka see on leib.

Kotz
17.12.20, 17:39
Aland Kuresse?

maamesilane
17.12.20, 18:12
Karofeldist oleks igal juhul parem!

telekavaataja
17.12.20, 18:14
CI5xhnQhF4i

FCI Levadia esindusmeeskonna väravavaht Richard Aland lahkus klubist seoses lepingu lõppemisega.

“Oleme Richardile väga tänulikud meie klubi ja meeskonna heaks tehtud eest ning soovime talle palju edu ja kordaminekuid edasisel jalgpalliteel!” ütles Pareiko.

Ratnikov
17.12.20, 19:01
Liitub Viljandiga

Jaan95
18.12.20, 06:15
Liitub Viljandiga

Pigem vana hea tuttav Pärnu.

Hyrax
23.12.20, 18:19
Pole treener ja ei näe trenne ja misiganes, aga Käos on jumala ok mängija, oleks võinud arvestada temaga tuleviku mõttes. Klubi on Jürgensoni toonud sinna ja Elhi on ka olemas, ilmselgelt nühid pinki edasi nii et arusaadav et pigem mängib Transis.

Levadial soovitaks tegelt Jürgensoni proovida lõhkuva pooliku peal. Kogemust palju ja ma arvan, et sarnaselt Möölile sarnaselt veab ilusasti välja. Elhi on paremkaitses põhimehena jumala ok.

telekavaataja
23.12.20, 18:23
Mulle tundus just Käos jubekehvana see hooaeg. Mingites mängudes isegi üks halvemaid Transi ridades (tõsi häid mänge ka olnud).

Hyrax
23.12.20, 20:15
Mulle tundus just Käos jubekehvana see hooaeg. Mingites mängudes isegi üks halvemaid Transi ridades (tõsi häid mänge ka olnud).

Võib-olla sobib rohkem transi teemasse, aga Transis oli ikka vähe mängijaid see hooaeg keda esile tuua - üks halvemaid tundub veits liiga tegemine. Zaka, Mihhailov, Tounkara olid kindlasti okeid. Mööndustega olid Kovaltsuk, Matrossov, Käos ja Ivanjusin head. Ülejäänud ei mänginud enda taset välja. Ründefaasis oli Käos kindlasti väga hea - tema tsenderdused, nurgalöögid ja karistulöögid olid täitsa okeid. Eks ole see subjektiivne.

Mattis98
29.12.20, 12:38
Gando lahkus Levadiast.
Ei usu, et väga tõsi kuid siuksed klubid nagu Cagliari, Torino FC, Red Star, Fenerbahce ja Galatasaray olevat interneti avaruste sõnul temast huvitatud.

purgeenius
29.12.20, 13:49
Iga puder jahtub mingi hetk ära. Ma arvan, et praegu on see leige. Ei ole vast liiga suur kaotus Levadiale. Alati saab mõne ukrainlase asendama tuua.

Marin liitub ka kindlasti jälle.

Silver
30.12.20, 11:42
Peale Gando lahkusid ka Yurii Kolomoiets ja Nemanja Lakić-Pešic FCI Levadiast seoses töölepingu lõppemisega.

“Täname Yuriit ja Nemanjat FCI Levadia klubi ja meeskonna jaoks antud panuse eest ning soovime neile kõike head ja palju kordaminekuid edasisel jalgpalliteel,” sõnas FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko.

zaz
30.12.20, 14:53
Suurim uudis selle juures on, et Levadias mängis keegi Lakis-Besic. Kes see veel oli?! :)
Ma arvan, et ei ole suur kaotus klubile.

Samas, kesiganes seal klubis värbamisi teeb, võiks sel aastal natukene põhjalikumalt oma tööd teha, soovituslikult siis vaadata natuke enamat kui vaid CV.

Nasfal
30.12.20, 22:54
Suurim uudis selle juures on, et Levadias mängis keegi Lakis-Besic. Kes see veel oli?! :)
Ma arvan, et ei ole suur kaotus klubile.

Samas, kesiganes seal klubis värbamisi teeb, võiks sel aastal natukene põhjalikumalt oma tööd teha, soovituslikult siis vaadata natuke enamat kui vaid CV.

Ega Levas puhuvad uued tuuled. Sõlmitakse pikemaid lepinguid ning varasemad leegionärid saadeti minema, kes ehk olidki 1-2 mehe valikud. Samuti on Leval ju ikkagi treeneritepingil korralik mehitatus erinevaid mehi, mis ehk annab objektiivsema pilgu ka võõrleegionäride palkamise osas.

JuriM
03.01.21, 22:20
Leva mängijaid kehastades proovitakse Tinderis catfishida juba - popid poisid :D

telekavaataja
04.01.21, 13:51
Nüüd saab Vallner minu kui tema suurima heiteri suud kinni panna ja näidata, et ta saab Levadias tassida.

MNa
04.01.21, 15:39
Väga põnev duell esikinda kohale! Ennustan, et vähemalt debüütaastal Vallner veel selgelt pikemat kõrt ei tõmba.

vanafänn
06.01.21, 14:04
Nii, ma siis viskan ka oma sõna sisse.

Esiteks on Leva fännina veits kurb vaadata, kuidas Paide toob uksest-aknast mängijaid sisse. Küll aga, pange siia pin külge- Karl Andre Vallner mängib Levadias kaks väga head hooaega ning siis liigub Šveitsi/Saksamaa kõrgliiga madalama tabelipoole tiimi.

Tõi rõõmu näole too päev ja siiamaani buzzin, et seda tüüpi näha. (kurat, ostan vast tema nimega särgi isegi)

MNa
06.01.21, 14:23
Nii, ma siis viskan ka oma sõna sisse.

Esiteks on Leva fännina veits kurb vaadata, kuidas Paide toob uksest-aknast mängijaid sisse. Küll aga, pange siia pin külge- Karl Andre Vallner mängib Levadias kaks väga head hooaega ning siis liigub Šveitsi/Saksamaa kõrgliiga madalama tabelipoole tiimi.

Tõi rõõmu näole too päev ja siiamaani buzzin, et seda tüüpi näha. (kurat, ostan vast tema nimega särgi isegi)

Aasta julgeim ennustus ilmselt :D

ElNino9
08.01.21, 10:17
Kink ütles, et Liivak liitub nendega, kui välismaalt pakkumist ei tule.

atleticomadrid
08.01.21, 13:32
Kuuldavasti on Tallinna turgudelt müstilise kiirusega kaduma hakanud seapead! Ostjaskonna moodustavat ülekaalukalt mehed, kes huvitava eripärana, kannavad kõik kaela ümber rohevalgeid salle!

telekavaataja
08.01.21, 13:50
Milijan Ilic. Vasakkaitsja. Serbiast. Kogu karjäär pmst Serbias.

https://pbs.twimg.com/media/ErNQ_ygXMAEI8TD?format=jpg&name=4096x4096

marf
08.01.21, 14:03
mehe koduklubi särk pmst ei muutunud. https://fkindjija.rs/wp-content/uploads/2020/08/milijan-ili%C4%87.jpg

Johhaidi
08.01.21, 15:17
Tahtsin just sama tulla kirjutama, et särk täpselt üksühele, erinev logo ainult. 69536954

telekavaataja
08.01.21, 16:31
Poisid, kes olid Levadia treeningul:

Ilja Antonov
Hannes Anier
Kevin Mätas
Enest Agyiri (Ghana)
Abdallah Amar Yunis (Austraalia)
Strahinja Krstevski (Makedoonia)
Luka Lukovic (Serbia)

Info: https://soccernet.ee/artikkel/galerii-levadia-trennist-ponevaid-nagusid-anierist-antonovini-ja-manchester-cityst-crvena-zvezdani

-RoMaRiO-
08.01.21, 17:04
Ilic tundub eelmises klubis näidatu põhjal ikka väga rünnakule orienteeritud äärekaitsja olevat. Liiga tavapärane pole, et jaanuaris sõlmitakse leping välismängijaga ilma põhjaliku testiperioodita, et võib eeldada, et põrsas kotis ei ole ja Savic ta konkreetselt meeskonda tõi. Testimisel huvitava CV-ga mängijaid veelgi, aga eelkõige on meeldiv Anieri näha nimekirjas.

-RoMaRiO-
09.01.21, 14:11
"Eesti jalgpallis on reeglid sellised, et protokolli saab kanda kuni viis välismaalast, aga ise vaatame kuni kaheksat uut meest. Üks asi on edu Euroopa liigas, aga meil on vaja Eesti meistritiitel võita. Välismaalastega on kord nii, et küll ollakse kaartidega väljas, küll on keegi vigastatud. Tahame, et viis meest oleks alati võtta. Eesti turul pole praegu saadaval nii palju häid mehi ja välismaalased aitavad meil Flora ja Paidega konkureerida," selgitas Vassiljev.

Huvitav arvamus alles hiljuti Eesti koondisega töötanud treenerilt. Nii see paraku on. Küll jääb mulle jätkuvalt arusaamatuks, et kui klubid, kellel on kõrgemad sihid kui lihtsalt stabiilne tiksumine, on valmis oma piiratud vahenditega isegi praeguste reeglitega tooma mängijaid, kes ideaalolukorras (mida vigastustest ja liigsetest kaartidest hoidumine kahtlemata on) peavad istuma tribüünil, siis mille või kelle huvides see on? Kui nii väga on vaja kunstlikult hoida eestlaste ülekaalu algkoosseisus, siis las see isegi olla, aga viimane aeg oleks viia sisse 5+1 või 5+2 muudatus. Nüüd tuleb keegi ja ütleb ilmselt, et Levadia peab noortetööd parandama ja pikemas perspektiivis tööd tegema ja siis ei ole selliseid probleeme, et Eesti turul pole saada piisavalt heal tasemel mängijaid. Mingil määral kahtlemata, aga reaalsus jääb ikkagi samaks, et üks teine süsteem on loonud erinevate tegurite koosmõjul (kahtlemata ka enda väga hea töö) olukorra, kus lihtsalt ei ole võimalik parimate kohalike mängijate eest nendega võidelda. Üksinda kasvatada sellest süsteemist paremaid mängijaid ka mõne sateliitklubi näol pole aga reaalne. Kui ei suuda aga võidelda parimate kohalike mängijate nimel, siis on praeguste piirangutega ka meistriks tulek ebareaalne ja seetõttu me (vähemalt) lähimas tulevikus näemegi Flora ilmselget ülemvõimu ja sellele vastu saada on vaat et võimatu. Ja nüüd saimegi vastuse, et kelle huvides see on. Oleks erinevatest piirangutest, siis mingeid edulugusid või näha, et need edulood oleksid sündimas, siis ma veel usuksin sellesse, aga neid lihtsalt ei ole. Ei ole näha, et mõni mängija hakkaks jubedalt esile kerkima, et ta saab leegionäri asemel rohkelt minuteid. Ja kui mõnesse klubissegi jääb Jürgensi sarnane talent, siis ei jää ta ilma minutiteta. No kuidagi ei jää. Viimasest KTM "eduloost" Valgest ei tee aga ükski kunstlik pushimine jalgpallurit, kellest Eesti jalgpallil selle kõrgeimal tasemel kasu oleks. Mingidki eeldused loob ainult viie leegionäriga ideaalselt täppi panek, mis on kahtlemata keeruline ülesanne ja mis Levadial ei ole viimasel ajal liiga hästi õnnestunud. Ka Kaljul viimati mitte, kes 3-4 leegionäriga pani selgelt mööda, aga sellest hoolimata oleks Kalju eelmise hooaja parim rivistus koosnenud 7-st leegionärist (paneme siia ka Odilavio, kes kevadel veel rahvaliiga tasemel ei olnud). See on Eesti 4. võistkond, kelle väljakumängijatest ei kuulunud keegi koondisesse, aga kes edestas jälitajaid kalendriga.

Nüüd on tavapärane saag käima tõmmatud, jääb vaid oodata kesa oma traditsiooniliste teemadega ja siis saame öelda, et 2021 on ka Eesti alafoorumites alguse saanud :D

käbi
09.01.21, 15:56
Tooks Flora ka endale 3-5 välismaa täiendust, oleks teistele Ka eestlasi turul rohkem.

-RoMaRiO-
11.01.21, 13:06
Tooks Flora ka endale 3-5 välismaa täiendust, oleks teistele Ka eestlasi turul rohkem.

Minu maitse jaoks võiks Flora tõepoolest tuua 2-3 väga korralikul tasemel leegionäri, et suurendada oma võimalusi eurosarjas tõesti midagi ilusat korda saata. Ei kaotataks seejuures kuidagi oma identiteeti. Eelmine hooaeg mu arvates näitas, et rahvusvahelise taseme jaoks jäi see Eesti oludes väga hästi komplekteeritud sats mõnel positsioonil ikkagi natuke õhukeseks. Aga kui on valitud selline tee, et soovitakse edu saavutada ainult eestlastega, siis see on nende valik ja raske on justkui midagi ette heita. Veel vähem saab ette heita või midagi ära võtta Flora sportliku poole eest vastutavatelt inimestelt, kelle mängijate skautimine ja arendamine on tõesti kõrgel tasemel.

Paraku on praegusel hetkel sellel üllal ja suurel eesmärgil ka teine pool, et mingigi rahvusvahelise taseme jaoks on meil umbes pooleteist-kahe meeskonna jagu kohalikke mängijaid, mistõttu teiste jaoks jääb supp lahjaks ja konkurentidel jääb loota peamiselt ainult õnnestumistele välisturult ning tuleb katkised muruniidukeid üles putitada. Seega on tagatud nii enda sportlike eesmärkide täitmine kui ka see, et väga keeruline on neile kanna peale astuda, mis Flora vaatevinklist on ju igati õige käitumismudel. Laiemalt peaks aga nii jalgpallirahvast kui ka alaliitu muretsema panema, et need käärid liiga suureks ei läheks ja meistrikulla kättesaamine ainult vormistamise küsimus ei oleks. Lisaks varasemalt ülesehitatud parimale positsioonile mängijate värbamiseks on ka eurorahade finantsloogika ülesehitatud selliselt, et võitja võtab kõik, mis loob täiesti surnud ringi. Ja nagu spordis ikka, siis edu toodab edu.

Lepistu kommentaarid on aga intrigeerivad ja selle pealt jääb loota, et Levadia vs Eesti koondis võiks emotsionaalses plaanis taas sama vägev tulla, nagu need vastasseisud sajandivahetuse paiku olid.

telekavaataja
12.01.21, 13:30
Kruglov out
keskkaitsja Gruusiast Anton Tolordava in

https://pbs.twimg.com/media/ErhzIWAXYAAe4y2?format=jpg&name=4096x4096

Silver
12.01.21, 14:18
Kruglov Legionisse?

Ratnikov
12.01.21, 16:49
Kruglov Legionisse?

Allikad väitmas, et kaks varianti ja kõik on treeneritööga seotud. Üks on Kalju, teine on Infoneti kool. Palgasooviks (numbreid reetmata) on Eesti keskmine brutopalk netona.
Olemas ka teisi pakkumisi. Hetkel ta osaleb Maardu LM treeningutel

Saarlane
14.01.21, 00:18
Palgasooviks (numbreid reetmata) on Eesti keskmine brutopalk netona.

Eks me kõik tahaks brutopalka ikkagi brutopalgana saada, aga kahjuks makstakse ikka netona.

käbi
22.01.21, 21:57
Mis King tegi?

urmar
22.01.21, 21:58
Mis King tegi?

solvavad väljendid

-RoMaRiO-
22.01.21, 22:03
Särkide järgi võib eeldada, et Liivakut, Agyirit ja Abdallahi näeb ka hooajal Levadia särki kandmas. Esmamulje põhjal tundub täitsa põnev kooslus.

krissucool
23.01.21, 11:46
Oot, kes seal Levadias see peatreener siis on? Vassiljev või Savic?

fcfloraforever
23.01.21, 11:51
Oot, kes seal Levadias see peatreener siis on? Vassiljev või Savic?

Ise väidavad, et mõlemad aga tegelikult Savic.
Vassiljev on ju analüütik.

krissucool
23.01.21, 12:02
Ise väidavad, et mõlemad aga tegelikult Savic.
Vassiljev on ju analüütik.

Kuskil mingit artiklit ka sellest keegi kirjutanud on? Mina mäletasin et eelmine hooaja lõpp oli justkui Vassiljev ja nüüd järsku Järvela oma artiklis mainis et Savic. Ju ma siis midagi väga kahe silma vahele jätnud.

fcfloraforever
23.01.21, 12:12
Kuskil mingit artiklit ka sellest keegi kirjutanud on? Mina mäletasin et eelmine hooaja lõpp oli justkui Vassiljev ja nüüd järsku Järvela oma artiklis mainis et Savic. Ju ma siis midagi väga kahe silma vahele jätnud.

Nad ise on selliselt veidi ähmaselt seda kirjeldanud. Hetkel kahjuks pole aega artiklit otsida aga eelmisel hooajal Soccernetis nagu oli midagi. Aga kui vaadata kuidas mängudel toimetatakse ning ise olen ka paaril korral sattunud trenni nägema, siis ütleks et Savic ikka rohkem peatreener.
Suures plaanis muidugi vahet ei ole kui süsteem nende jaoks toimib. Hetkel tundub, et päris päris põnev kooslus on kokku saanud.
Eks näis kui tõsiseks Anieri vigastus osutub. Temast oleks kuradi kahju kui jälle pikalt ermal peaks olema.

krissucool
23.01.21, 12:17
Nad ise on selliselt veidi ähmaselt seda kirjeldanud. Hetkel kahjuks pole aega artiklit otsida aga eelmisel hooajal Soccernetis nagu oli midagi. Aga kui vaadata kuidas mängudel toimetatakse ning ise olen ka paaril korral sattunud trenni nägema, siis ütleks et Savic ikka rohkem peatreener.
Suures plaanis muidugi vahet ei ole kui süsteem nende jaoks toimib. Hetkel tundub, et päris päris põnev kooslus on kokku saanud.
Eks näis kui tõsiseks Anieri vigastus osutub. Temast oleks kuradi kahju kui jälle pikalt ermal peaks olema.

Jeap, seda küll.

Lihtsalt tundub nagu asi mida meie staarajakirjanikud võiksid Eesti liiga huvilistele seletada. Mina sain just mingist ühest lausest artiklis teada et Levadial justkui uus peatreener ja kiire googlega ei leidnud muud kui et mees Augustis abitreeneriks Levaadiasse toodi.

Ratnikov
23.01.21, 13:39
Jeap, seda küll.

Lihtsalt tundub nagu asi mida meie staarajakirjanikud võiksid Eesti liiga huvilistele seletada. Mina sain just mingist ühest lausest artiklis teada et Levadial justkui uus peatreener ja kiire googlega ei leidnud muud kui et mees Augustis abitreeneriks Levaadiasse toodi.

Savicil on UEFA A, Vova-Vasjal on UEFA PRO.
A kategooriaga eliitliiga tiimi juhendada ei saa, erandina tohib vist siis kui oled PROd omandamas.
Seega paberite järgi vóib Savic olla abitreener vói esindaja, peatreener aga mitte. Floras ja Kaljus vist olid säärased olukorrad 5-8 aastat tagasi.
Levadia juhtkonna väitel Savic on peatreener. Vova-Vasja on abitreeneri rollis olnud.

Vask
23.01.21, 13:43
Soccerneti podcastis "pikk ette" on ajakirjanikud üsna selgelt väljendanud arusaama, et praktiliselt on Savic peatreener

risto
23.01.21, 14:23
Soccerneti podcastis "pikk ette" on ajakirjanikud üsna selgelt väljendanud arusaama, et praktiliselt on Savic peatreener

Kas mitte Betsafe podcastis Kink seda ei kinnitanud?

Piirissaar
23.01.21, 16:35

Kas mitte Betsafe podcastis Kink seda ei kinnitanud?
Mu arust käis ka Tussisööjatest see nimi läbi.

-vandersell-
23.01.21, 21:59
solvavad väljendid

Kusjuures mängijana seda väga ei mäletaks, aga Kingil tundub suht lühike süütenöör olevat. Betsafe podcastis ka tulistab üsna tugevalt. Kuigi paljud mõtted tal on seal head olnud, siis vaikselt tekib minu jaoks siiski kuvand inimesest, kelle mentaliteet on "kõik teised on süüdi".

sosku
23.01.21, 22:26
Tal oli ka mängijana sellega probleeme, kui tribüünilt talle asjakohaseid "komplimente" hüüti. Tuli nii mõnigi kord ütlejaga dialoogi pidama ja lubas selle käigus nii mõndagi huvitavat korda saata. Selles suhtes on kõik korras, et midagi pole muutunud.

vanafänn
24.01.21, 02:34
Treeneripingil punase saamine pole küll väga kena, ning sellisel tööotsal peab aduma, et nii enam lahmida ei saa.

Vähemalt on tegemist kellegiga, kes julgeb välja öelda oma kriitilise arvamuse eesti jalgpalli kohta (nii enda klubi, koondis, kohtunikud). Ega kedagi teist vist eestis polegi ju, kes nii avalikult kritiseerib EJL jne?

Ratnikov
24.01.21, 09:48
Treeneripingil punase saamine pole küll väga kena, ning sellisel tööotsal peab aduma, et nii enam lahmida ei saa.

Vähemalt on tegemist kellegiga, kes julgeb välja öelda oma kriitilise arvamuse eesti jalgpalli kohta (nii enda klubi, koondis, kohtunikud). Ega kedagi teist vist eestis polegi ju, kes nii avalikult kritiseerib EJL jne?

Kriitikal ja kriitikal on vahe. See mida Kink teinud on lahmimise moodi. Kriitika ei tohi piirduda üksnes sellega, et kõik on peded vaid mina olen D'Artagnan. Paraku Tarmo pole sellest staadiumist kaugemale jõudnud. Ok, inimestele meeldib show, seega liigitame ta klounide hulka, mida ta reedel TT mängu ajal ka näitaski.

Kasper
24.01.21, 13:46

Nad ise on selliselt veidi ähmaselt seda kirjeldanud. Hetkel kahjuks pole aega artiklit otsida aga eelmisel hooajal Soccernetis nagu oli midagi.

Aga palun:

Kas on nii, et Savic juhendab ja Vassiljev otsustab? Vassiljev: me koos otsustame

https://soccernet.ee/artikkel/kas-on-nii-et-savic-juhendab-ja-vassiljev-otsustab-vassiljev-me-koos-otsustame

Kes siis ikkagi Levadia peatreener on – vaikne Vassiljev või häälekas Savic?

https://soccernet.ee/artikkel/kes-siis-ikkagi-levadia-peatreener-on-%E2%80%93-vaikne-vassiljev-voi-haalekas-savic

End peatreeneriks nimetanud Savic: peame oma suhtumist muutma

https://soccernet.ee/artikkel/end-peatreeneriks-nimetanud-savic-peame-oma-suhtumist-muutma

urmar
24.01.21, 13:48
Esimeses mängus olid mõlemad igatahes kirjas peatreeneritena.

Sambaz
25.01.21, 01:34
Kriitikal ja kriitikal on vahe. See mida Kink teinud on lahmimise moodi. Kriitika ei tohi piirduda üksnes sellega, et kõik on peded vaid mina olen D'Artagnan. Paraku Tarmo pole sellest staadiumist kaugemale jõudnud. Ok, inimestele meeldib show, seega liigitame ta klounide hulka, mida ta reedel TT mängu ajal ka näitaski.

ah, et nii jah? sa tegelane peaksid tegema endale selgeks mis on kriitika ja enesevabakriitika. mis puudutab esimesest, siis need rõhuasetused mida on kink välja toonud oma väljaütlemistes on olnud väga täpsed liidu suunas. olgu kasvõi teemaks, et voolaid pandi lihtsalt tanki peale seda fopaad ja liidul endal vastutus puudub. jälle lahmimine, eksole!? puhka jalga mees. mis puudutab enesekriitikavaba olukorda, siis selline kink ongi. jah, selline. aga pliis, mees ära aja sassi kaks asja millel ei ole oma vahel mitte mingit ühendust.

Cooked
25.01.21, 03:04
Kingil on tegelikult oskus ka enda üle nalja teha ning möönda, et kõik ei läinud päris nii, nagu temast ehk karjääri alguses loodeti. Meenub kohe üks betsafe'i taskuringhäälingu osa, kus Sappineni resultatiivsust kiitis ka Kink, lausega stiilis "ta lõi mõne mänguga sama palju kui ma terve karjääri jooksul".

Kohati on jah lahmiv, aga mulle tundub, et enamasti on Kingi väited ikka õigustatud. Tal on lihtsalt selline mahlane kõnepruuk, mida ei tohi sõna-sõnalt tõsiselt võtta, uba tuleb sealt seest välja kõdritseda.

marf
25.01.21, 08:10
Kink on ehe näide inimesest, kes enne ütleb ja pärast mõtleb. Lahmib midagi ja väga tihti 10 sek peale seda, ütleb ka ise "okei, päris nii hull tegelt asi ka pole." Enamasti on ikka tegemist väga subjektiivsete ja kallutatud arvamustega.

Saarlane
25.01.21, 21:20
Kui inimese reaktsiooniks on väljakul mis iganes põhjusel tekkinud konfrontatsiooni ajal küsida vastaselt: "A kus sina mänginud oled?", siis on see ilmselge viide nartsissismile.

Ratnikov
25.01.21, 22:14
ah, et nii jah? sa tegelane peaksid tegema endale selgeks mis on kriitika ja enesevabakriitika. mis puudutab esimesest, siis need rõhuasetused mida on kink välja toonud oma väljaütlemistes on olnud väga täpsed liidu suunas. olgu kasvõi teemaks, et voolaid pandi lihtsalt tanki peale seda fopaad ja liidul endal vastutus puudub. jälle lahmimine, eksole!? puhka jalga mees. mis puudutab enesekriitikavaba olukorda, siis selline kink ongi. jah, selline. aga pliis, mees ära aja sassi kaks asja millel ei ole oma vahel mitte mingit ühendust.

Ok man, sain aru, et kõik kes pole Pohlaku vastu olenemata sellest, kas ta on AP toetaja või neutraalne isik, on sinu vastu. Kui Putin on Pohlaku vastu siis oled Putini poolt. Kõik on selge. Tänks

Sambaz
25.01.21, 22:58
Ok man, sain aru, et kõik kes pole Pohlaku vastu olenemata sellest, kas ta on AP toetaja või neutraalne isik, on sinu vastu. Kui Putin on Pohlaku vastu siis oled Putini poolt. Kõik on selge. Tänks
Ma küll ei tea mis rohte sa võtad, aga ilmselt peaks rohkem sõrve mett sööma tõesti, sest hetkel oli nagu arutluse all Kink, mitte meemees.
https://www.passionweiss.com/wp-content/uploads/2015/12/nick-young-confused-face.jpg

Nasfal
25.01.21, 23:02
Ma küll ei tea mis rohte sa võtad, aga ilmselt peaks rohkem sõrve mett sööma tõesti, sest hetkel oli nagu arutluse all Kink, mitte meemees.
https://www.passionweiss.com/wp-content/uploads/2015/12/nick-young-confused-face.jpg

Piisas sellest, et mainida Liitu ja kohe lennatakse Pohlaku? kaitseks peale. See tõestab taaskord meie jalgpalli probleemide olemust.

Pints
25.01.21, 23:47

Mmmmmmm... mul on alati kodus kilo või pool Sõrve mett.
Ma tänan, et sa seda meelde tuletasid, rannaniitude mesi on parim.

-RoMaRiO-
27.01.21, 14:02
Levadia palkas endale juba kolmanda leegionäri keskkaitsesse. Sedapuhku koguni 202cm pikkune Luka Lukovic. Aastaid kümme ja mõni peale mängis Kaljus selline naljamees nagu Vitali Shuhanau, kes oli lausa 205cm ja peamäng ei olnud tema tugevusteks (neid tal muidugi ilmselgelt ei olnudki), aga päris igapäevane ei ole, et kahemeetrist väljakumängijat näeb. On meil neid Eesti liigas üldse veel olnud? Sander Post on erinevatel andmetel 199-201 ja Tjapkin ka veidi alla kahe meetri. Rohkem endale selliseid kolgesid ei meenu.

Tendents on muidugi huvitav. Kui mõni aeg tagasi võis öelda, et vähemalt keskkaitsjaid suudame me kenasti toota ja on neid hetkelgi ju kõrgemal tasemel mängimas, siis koduliiga kontekstis on see siinsete tippklubide jaoks üks peamiseid murekohti. Levadia on juba kolm leegionäri keskkaitsesse toonud, Kalju vajab ilmselgelt keskkaitsesse lisajõudu, vähemalt ühe, kuigi tegelikult kahe mängija jagu ja Paide on andnud samuti välja signaali, et keskkaitsesse võimaluse korral keegi veel juurde toodaks.

telekavaataja
27.01.21, 14:04
19-aastane ja 202 sentimeetri pikkune keskkaitsja Serbiast. Luka Lukovic.

https://soccernet.ee/public/gallery/1611745901.jpg

-RoMaRiO-
28.01.21, 19:08
Aamir Abdallahiga ka ametlikult allkirjad all. Tarmo Kink tegi podcastis juba nalja ära, et tegemist on vaesemehe Kingiga, aga endalegi jäi esimest korda ta tipphetki vaadates silma, et ikka väga sarnane tüpaažilt. Kahurit tal jalas ei ole, aga kohapealt minek ja petted on küll täiesti üks-ühele. Paremat jalga ei eksisteeri muidugi absoluutselt, et ennegi nähtud väga tugevalt ühejalgseid mängijaid, aga tal tundub parem jalg küll ainult kõndimiseks olevat. Vasak võib see-eest siin liigas küll piisavalt pahandust teha.

telekavaataja
01.02.21, 12:24
Ametlik siis.

https://pbs.twimg.com/media/EtIkQAaXcAIXN77?format=jpg&name=4096x4096

telekavaataja
03.02.21, 13:16
1+1

https://pbs.twimg.com/media/EtS-1PJXIAEbwQu?format=jpg&name=4096x4096

Kevv92
03.02.21, 14:13
Nagu ka podcastis öeldi, siis Levadia on väga kõva satsi kokku ajanud ja on võtta kaks võrdset alg 11, kui mitte rohkem. Eks näis, kas mängima ka pannakse, aga kui jah, siis võib väga huvitav hooaeg tulla ja kui koht saadakse, siis ka Euroopas korralikke esitusi oodata.

tomm
04.02.21, 15:20
Antonov.

Levadia ikka väga aktiivne olnud talvel.
Flora, Paide ja Levadia vahel tuleb kullaheitlus tōenäoliselt väga pōnev.

xrip55
06.02.21, 20:02
Las Bogdan ja Kink teevad enda punased hallis ära ja loodame, et hooajal nii ei juhtu

-vandersell-
06.02.21, 21:31
Las Bogdan ja Kink teevad enda punased hallis ära ja loodame, et hooajal nii ei juhtu

Kui kuulata Betsafe podcastis Kinki, siis tema kirg ja puuduv oskus oma emotsioone kontrollida, siis pigem pakuks, et see ei ole viimane punane kaart sellel aastal.

Roonz9
09.02.21, 07:39
Anier eelmine hooaeg:
https://m.youtube.com/watch?v=DG2cklw2bQA

telekavaataja
15.02.21, 13:33
See võib esmapilgul mõttetu uudis olla, aga Levadia puhul ei näe me nii tihti kollaboratsioone partneritega. Seega mina toetan!

https://pbs.twimg.com/media/EuQ4FCkXAAAehtq?format=jpg&name=4096x4096

telekavaataja
18.02.21, 11:58
Levadia laager jääb ära. Tulid koroonakeisid võistkonna sees.

1362338437416820738

Kotz
18.02.21, 12:08
Levadia laager jääb ära. Tulid koroonakeisid võistkonna sees.

Nad on juba laagris hotellis, arvatavasti istuvad hotellis lõpuni ka siis.

Ott Järvela
12.03.21, 11:45
Vladimir Vassiljev ja Brent Lepistu selgitavad, mida tähendab treenerite ja sportlaste jaoks olukord, kus mängukalender on pidevas muutumises ja ainuke kindel asi on, et midagi kindlat pole. "Eks me peame kogu aeg improviseerima. Ning see võistkond, kes kõige edukamalt improviseerib, saavutabki lõpuks ka kõige paremad tulemused," sõnab Vassiljev.

https://soccernet.ee/artikkel/lakkamatu-kalendriralli-paneb-treenerid-keerulisse-seisu-kes-sellest-voidab-parim-improviseerija

MNa
13.03.21, 15:33
Ma ei ole absoluutselt välismängijate vastu ega midagi, aga ma eelmise hooaja lõpus/talvepausil lootsin, et Levadia paneb selleks hooajaks kokku noortele Eesti mängijatele toetuva pundi. Roosnupp, Peetson, Õigus, Lipp, Vaštšuk, Komlov jne. Ja siis tuuakse lisaks Zaka, Antonov, nipetnäpet veel, et kompott tummiseks saada. Paganama lahe sats oleks olnud. Aga nüüd mindi ikkagi seda teed, et toodi vaguniga võõrmängijaid sisse ja Roosnupp, Õigus jne istuvad pingil ja sügavad kotte. Natuke lühinägelik mu arust.

ElNino9
13.03.21, 18:33
Ma ei ole absoluutselt välismängijate vastu ega midagi, aga ma eelmise hooaja lõpus/talvepausil lootsin, et Levadia paneb selleks hooajaks kokku noortele Eesti mängijatele toetuva pundi. Roosnupp, Peetson, Õigus, Lipp, Vaštšuk, Komlov jne. Ja siis tuuakse lisaks Zaka, Antonov, nipetnäpet veel, et kompott tummiseks saada. Paganama lahe sats oleks olnud. Aga nüüd mindi ikkagi seda teed, et toodi vaguniga võõrmängijaid sisse ja Roosnupp, Õigus jne istuvad pingil ja sügavad kotte. Natuke lühinägelik mu arust.

Nende nimetatud kohalike mängijatega ju tiitlit ei võida.

Siik
13.03.21, 18:44
Nende nimetatud kohalike mängijatega ju tiitlit ei võida.

Kusjuures, suures enamuses kohalike mängijatega Levadia viimati need meistritiitlid võitiski.

Sambaz
13.03.21, 23:14

Väga tore, et sa ei ole aga ikkagi kumab tekstist välja see klassikaline hala, et küll need pagulased võtavad jälle eestlastest töö ära umbes ja meie poisid kannatavad. Iga eduka klubi saladus on tihe konkurents treeningul, mis tagab ka sulle eeldusliku kvaliteetse üldpildi tiimist ja levadial on see aasta on need asjad väga paigas. Kui ikka Zaka väljavahetamisega sa saad tuua Zhurakhovskyi tasemega venna, siis ei saa need asjad üldse mitte pahad olla. Lipp alles paraneb vigastusest, Bogdan mängis täna täitsa okei mängu. Roosnupp, Peetson, Õigus on rotatsiooni mõttes väga - väga kasulikud mängijaid ja võiksid ka alustada ka põhis täiesti vabalt ja ilmselt järgmine mäng ongi juba teine alg 11. Kui kellegil hetkel PL on päris head rotatsiooni pakkuda, siis selleks on Levadia hetkel. Ja kokkuvõttes on vaja sel tiimil jõuda ka eestist väljaspoole.

MNa
13.03.21, 23:34
Väga tore, et sa ei ole aga ikkagi kumab tekstist välja see klassikaline hala, et küll need pagulased võtavad jälle eestlastest töö ära umbes ja meie poisid kannatavad. Iga eduka klubi saladus on tihe konkurents treeningul, mis tagab ka sulle eeldusliku kvaliteetse üldpildi tiimist ja levadial on see aasta on need asjad väga paigas. Kui ikka Zaka väljavahetamisega sa saad tuua Zhurakhovskyi tasemega venna, siis ei saa need asjad üldse mitte pahad olla. Lipp alles paraneb vigastusest, Bogdan mängis täna täitsa okei mängu. Roosnupp, Peetson, Õigus on rotatsiooni mõttes väga - väga kasulikud mängijaid ja võiksid ka alustada ka põhis täiesti vabalt ja ilmselt järgmine mäng ongi juba teine alg 11. Kui kellegil hetkel PL on päris head rotatsiooni pakkuda, siis selleks on Levadia hetkel. Ja kokkuvõttes on vaja sel tiimil jõuda ka eestist väljaspoole.

Ei taha üldse halada, et pahad välismehed tulevad ja võtavad töö ja ei teegi seda. On toodud huvitavaid mängijaid, Agyiri vb kõige elevusttekitavam näide. Aga mõte oli see, et oleks võinud moodustada neist noortest kohaliku taustaga meestest selgroo. Oleks olnud seksikam. Aga need ainult minu mõtted.

telekavaataja
15.03.21, 12:57
Kaklus Gandoga, KTM reegel, kohtumine Putiniga, sisseimetud värav APOELi vastu, lahkumismäng koondisest, tüli Pehrssoniga, Dzyuba ja palju muud.

Sergei Pareiko. Kahjuks ilma supakateta.

https://youtu.be/1TXWC8ZJNYw

Veel1v2rav
15.03.21, 13:32
Kaklus Gandoga, KTM reegel, kohtumine Putiniga, sisseimetud värav APOELi vastu, lahkumismäng koondisest, tüli Pehrssoniga, Dzyuba ja palju muud.

Kas youtube mingite kopikate eest RUS/ENG supakaid ise ei tee?

ElNino9
15.03.21, 13:33
Kahjuks ilma supakateta.
Rets vaatajate kaotus siis taaskord.

telekavaataja
15.03.21, 13:35

100 vähem umbes.

Navas
15.03.21, 13:38

Tuleb panna dislike, siis ehk saadakse aru. :D

tpx
15.03.21, 13:53

Kaks viimast episoodi on oma sisult olnud väga huvitavad kuulata. Hea töö, aitäh! :)

Veel1v2rav
15.03.21, 13:54
100 vähem umbes.

Kuhu tuhanded jäävad, mis eesti keelsel betsafe kanalil on, kui pribaltikal oleksid inglise/eesti keelsed supakad?

telekavaataja
15.03.21, 14:19
Kuhu tuhanded jäävad, mis eesti keelsel betsafe kanalil on, kui pribaltikal oleksid inglise/eesti keelsed supakad?

Panime enne Pribaltikale supakaid. Kõige rohkem oli subtiitrite kasutajaid Žigajevsi episoodidel. Eesti omadel 100-150 keskmiselt.

Tuleb panna dislike, siis ehk saadakse aru. :D

Võib ju panna, aga laias laastus on kanali sihtrühm muu. Kui see oleks paljudele eestlastele huvitav, ju siis neid intekaid ka väljaandeid kasutaks ja jalgpalliajakirjanikud neid tsiteeriks. Või kui need on huvitavad teemad eestlastele, siis ma kirjutaks pigem Betsafe Eesti poolele seda.

ElNino9
15.03.21, 14:37
100 vähem umbes.
?
Vaatasin kiirelt üle. Ikka märgatavalt suurem vahe ju. Tuhendetes isegi.

Vask
15.03.21, 14:57
Mulle iseenesest meeldiks eestikeelsed subtiitrid - hakkaksin isegi vaatama. Ma vist olen vähemus selles osas.

urmar
15.03.21, 16:06
Vosko intervjuud võiksid ilmuda Betsafes koos subtiitritega. See on ainus materjal, mida seal tõlkida tasuks. 200 vaatajaga saatele subt. lisada annab äkki 100 vaatajat juurde, kui sedagi. Tühi töö. Kunagine huvitav Balaball on peesse pandud.

Muu kraam on seal pigem Läti venelastele huvi pakkuv.

telekavaataja
15.03.21, 19:36
Vosko intervjuud võiksid ilmuda Betsafes koos subtiitritega. See on ainus materjal, mida seal tõlkida tasuks. 200 vaatajaga saatele subt. lisada annab äkki 100 vaatajat juurde, kui sedagi. Tühi töö. Kunagine huvitav Balaball on peesse pandud.

Muu kraam on seal pigem Läti venelastele huvi pakkuv.

Betsafe Прибалтика sisu ei ole urmarile mõeldud.

Tundmatu
16.03.21, 18:32
Aitäh, suurepärane nagu ikka

Ratnikov
16.03.21, 18:34
žopeikol oleks rinnahoidjat vaja

Silver
05.04.21, 21:28
Kus kohast seda Kingi Õhtulehe intekat saab kuulata, millest Betsafe'is räägiti? Ehk keegi sheerib.. :)

käbi
05.04.21, 21:51
Kinki intekat ei leidnud aga leidsin muud huvitavat https://www.youtube.com/watch?v=2TASgV0LURw&ab_channel=EJLTV
Huvitav kui Pareiko praegu seda vaatab, kas sama arvamus.
EDIT: see siis Kinki osa vast mis mõeldud https://www.ohtuleht.ee/811364/kolmas-poolaeg-tarmo-kink-magnus-pehrsson-oli-marionettnukk-seda-teavad-koik

Nasfal
05.04.21, 21:58
Tarmo Kink ütles täna taaskord lihtsalt nii tabavalt õigeid asju, et ma hakkan varsti ise reaalselt Taavi Ustaks ja promoma iga EJL uudise ja tegemise all betsafe podcasti gife. Mõnus on kuulata kui inimesel on julgus oma arvamust avaldada. Muidu loed Pohlaku lõuakoera Kalju alavääristamisi ja hakkad maailma asjadest valesti aru saama.

telekavaataja
05.04.21, 22:25
Tarmo Kink ütles täna taaskord lihtsalt nii tabavalt õigeid asju, et ma hakkan varsti ise reaalselt Taavi Ustaks ja promoma iga EJL uudise ja tegemise all betsafe podcasti gife. Mõnus on kuulata kui inimesel on julgus oma arvamust avaldada. Muidu loed Pohlaku lõuakoera Kalju alavääristamisi ja hakkad maailma asjadest valesti aru saama.

Mis Kink täna rääkis?

Tofoa
05.04.21, 22:44
Mis Kink täna rääkis?

Ma nägin mingisugust lõiku, kus Kink tunnistas, et ta pole kuulnudki Eesti U21 koondise kaptenist. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.

plain
05.04.21, 22:51
Ma nägin mingisugust lõiku, kus Kink tunnistas, et ta pole kuulnudki Eesti U21 koondise kaptenist. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.

Nägin mingit artiklit kus Häberli tunnistas, et polnud Henri Anierist kuulnud. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.

marcello
05.04.21, 23:22
Nägin mingit artiklit kus Häberli tunnistas, et polnud Henri Anierist kuulnud. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.

Konkreetsele küsimusele, miks pole nimekirjas näiteks Paide linnameeskonna ründajat Henri Anieri, kelle laagrisse mitte kaasamise kohta viimastel päevadel jalgpalliavalikkuses kõige enam on arutletud, kuid kes tegi eelmisel suvel Eesti liigasse naastes tugeva hooaja (11 Premium liiga mängus 10 väravat ja 2 väravasöötu - toim), vastas Häberli: "Ma ei taha hetkel rääkida nimedest. Muidugi ma tean seda mängijat. Ta võib näidata märtsis, kui tugev ta on. Uks on avatud igale mängijale.

Näita mulle ka seda artiklit kus Häberli tunnistab, et ei teadnud Anieri

Nasfal
05.04.21, 23:37

Villotat mõtled?

Tofoa
06.04.21, 07:10
Villotat mõtled?

Kink tegi tema nime lugedes suured silmad jah.

Ja see jutt, et Häberli Anieri ei teadnud, on ka mõnus pullisitt.

Veel1v2rav
06.04.21, 07:54
Kink ei teadnud Mattias Sappi ja tema jutu järgi sain aru, et ta kuulis kuskilt mingeid kõlakaid, et Häberli polnud Anierist midagi kuulnud. Seda ta ei öelnud, et lehest luges seda.

Tofoa
06.04.21, 08:55
Kink ei teadnud Mattias Sappi ja tema jutu järgi sain aru, et ta kuulis kuskilt mingeid kõlakaid, et Häberli polnud Anierist midagi kuulnud. Seda ta ei öelnud, et lehest luges seda.

"mida me keerutame, ma vaatan neid nime, mdmdm, mai tia nimesid, Magnus Villota, no joppenpuhh onju"

Drogba
06.04.21, 10:47
"mida me keerutame, ma vaatan neid nime, mdmdm, mai tia nimesid, Magnus Villota, no joppenpuhh onju"

Ma ei usu, et Kink teda päriselt ei tea. Pigem ta pidas silmas, et ta ei ole koondise tasemel mängumees. Tõsi kõige ilusamini see öeldud ei ole, aga sellepärast ta oma mahlakate ütlemistega meeldibk, samas nende ütlustega kogub ta ka omajagu vaenlasi endale.

Tofoa
06.04.21, 11:08
Ma ei usu, et Kink teda päriselt ei tea. Pigem ta pidas silmas, et ta ei ole koondise tasemel mängumees. Tõsi kõige ilusamini see öeldud ei ole, aga sellepärast ta oma mahlakate ütlemistega meeldibk, samas nende ütlustega kogub ta ka omajagu vaenlasi endale.

Noh, olgu. Nõus. Aga kes siis seal koondises pidanuks olema, kui paremad mehed ei saa tulla? Mõttetu paukumine.

Nasfal
06.04.21, 11:22
Noh, olgu. Nõus. Aga kes siis seal koondises pidanuks olema, kui paremad mehed ei saa tulla? Mõttetu paukumine.

Tema leidis, et oli paremaid, aga mõte oli ju see, et Häberli ei ole meestega tutvunud ja tal puudub ülevaade, kes meil siin üldse mängivad.

Aga noh tegelt mõte oli, et Kink ütleb reaalselt osasid vajalike asju otse välja. Meie vutimaastikul seda poliitilist lõuakoerte tindikeerutamist on südame pahaks ajamiseni niipalju, et üks selline paugutaja vend kellel ka jalgpalli knowhowd on mõjub värskendavana.

Tofoa
06.04.21, 11:33
Tema leidis, et oli paremaid, aga mõte oli ju see, et Häberli ei ole meestega tutvunud ja tal puudub ülevaade, kes meil siin üldse mängivad.

Aga noh tegelt mõte oli, et Kink ütleb reaalselt osasid vajalike asju otse välja. Meie vutimaastikul seda poliitilist lõuakoerte tindikeerutamist on südame pahaks ajamiseni niipalju, et üks selline paugutaja vend kellel ka jalgpalli knowhowd on mõjub värskendavana.

See ju ilmselgelt naiivne ja rumal arvamus, et Häberli pole meestega tutvunud. Arvab keegi tõsiselt, et Šveitsi kooliga (tipp)treener on kuidagi lohakas, laisk või rumal ja kehvem ekspert kui Tarmo Kink? Miks ta ei peaks teadma U21 koondise meeste kvaliteedi kohta? Miks sellises olukorras U21 kapteni põhimeeskonda edutamine poliitiline otsus on? Ja endiselt - millised olid need paremad mehed, kes kutsumata jäid? See, et Subkast oleks võinud paremaid mehi leida, keegi ei vaidle vastu. Aga no, vaadake ka, mis kell neid mehi otsima hakati. Mõttetu selle ühe nime osas ohkida, ja mõttetu ohkida ka nende järgmiste nimede osas. Mängu ju keegi neist niikuinii ei saanud, oli vaja leida lihtsalt keegi, kes trennis sparringpartneriks põhimeestele.

Kui meil on olemas Klavan-Mets-Tamm-Kuusk-Seppik-Paskotši-Baranov-Pürg, ja mingil põhjusel ei saanud tulla järgmised mehed Avilov-Pelt, ja tulid 10+ valik a'la Villota-Kaljumäe-Kase, siis miks me endiselt arutame selle üle, kes on seal 15. valik keskkaitsesse? Täiesti savi. Seal pole niikuinii enam ühtegi venda võtta, kelle tase rahvusvahelisel tasemel piisav oleks.

Ja see, et meil on mõni terava suuga vend, kes ei karda asju välja öelda - väga tore, aga no päris paska ei maksa ka suust välja ajada. Iga arvamus, mida karismaatiliselt, värvikalt ja humoorikalt suust välja aetakse, ei ole veel adekvaatne jutt. Tore oleks, kui kogu selle karisma juures faktid jäävad faktideks, ning kui midagi väidetakse, siis see ka ära tõestatakse. Muidu on selline tore, naised saunas rääkisid jutt.

Nasfal
06.04.21, 11:46
See ju ilmselgelt naiivne ja rumal arvamus, et Häberli pole meestega tutvunud. Arvab keegi tõsiselt, et Šveitsi kooliga (tipp)treener on kuidagi lohakas, laisk või rumal ja kehvem ekspert kui Tarmo Kink?

Häberli ise andis väga suure kondi hammaste vahele kaasaarvatud minule. Ma olin algusest peale tema osas optimistlik ja ka kaitsesin teda siinsamas foorumis ning usun siiani, et ta on õige treener lihtsalt see Flora-Ferencvarose sõpruskohtumine oli väga loll ja nogo käik. Las ta kutsus need mehed koondisesse, aga ta tõesti vaatas ainult ühte klubi ja jäi ikka väga piiratud ringiga.

Ega ükski treener ei suuda tänapäeval kõike ise teha abitreenereid on vaja see on fakt. Lihtsalt Poom on väravavahtide peal, Oper on trennides kohapeal ning ainsana jääbki valikutegemiste ja juurde lisaks Häberlile ka Hurt, mis tahes tahtmata inimlikult ehk natukene võibki liialt kallutada seda kompotti ühe klubi poole.

Ja edit: ma su esimese lõigule muidugi kirjutan alla

Tofoa
06.04.21, 11:51
Häberli ise andis väga suure kondi hammaste vahele kaasaarvatud minule. Ma olin algusest peale tema osas optimistlik ja ka kaitsesin teda siinsamas foorumis ning usun siiani, et ta on õige treener lihtsalt see Flora-Ferencvarose sõpruskohtumine oli väga loll ja nogo käik. Las ta kutsus need mehed koondisesse, aga ta tõesti vaatas ainult ühte klubi ja jäi ikka väga piiratud ringiga.

Ega ükski treener ei suuda tänapäeval kõike ise teha abitreenereid on vaja see on fakt. Lihtsalt Poom on väravavahtide peal, Oper on trennides kohapeal ning ainsana jääbki valikutegemiste ja juurde lisaks Häberlile ka Hurt, mis tahes tahtmata inimlikult ehk natukene võibki liialt kallutada seda kompotti ühe klubi poole.

Aga kui Hurt on Floras sarnase töö juba ära teinud? Ehk sorteerinud tema hinnangul kehvemad mehed välja ja jätnud paremad alles? Kas siis ta neid samu teadmisi ei võiks rakendada ka koondises? Me ju kõik teame neid nimesid, kes Florast viimase 3-4 aasta jooksul lahkunud on ja me kõik nägime eelmine sügis, kuidas need "suvalised" Seppikud-Pürgid-Sheinid-Poomid-Allikud lükkasid Paidele, Levadiale ja Kaljule päris valusalt sumpsi. Ja ikka on mingid vennad, kes igatsevad Salistet koondisesse, olgugi, et sügisel lõi Flora ühes mängus 7 väravat tema äärest.

Kui kevadel-suvel Levadia-Paide-Kalju mehed näitavad paremat minekut, kui Flora mehed, siis tuleb muidugi need otsused ringi vaadata. Täna aga sellist infot meil pole, mille pealt arvata või eeldada, et seda tegema peaks.

Ja muidugi on koondise treeneritel kohustus võtta koondisesse ka neid mehi, kes ei ole Floraga seotud (ega kunagi seotud olnud), kui nende kvaliteet on vastav. Ja neid mehi me oleme ka nüüd ikkagi koondises näinud. Pole päris nii, et võtakse ainult praeguseid Florakaid. Ma usun, et näeme ka järgmisel koondisekogunemisel Anieri, Vaštšuki, Õigust, Vallnerit.

-RoMaRiO-
06.04.21, 12:19
Aga kui Hurt on Floras sarnase töö juba ära teinud? Ehk sorteerinud tema hinnangul kehvemad mehed välja ja jätnud paremad alles? Kas siis ta neid samu teadmisi ei võiks rakendada ka koondises?

Absoluutselt, aga võtmeküsimus seisnebki selles, et kas inimene, kes konkreetselt ühe klubi komplekteerimise eest hoolitseb, peaks ka koondise valikutes niite tõmbama. Ei ole nagu 90ndad enam hetkel. Praegu on suures plaanis tõesti lihtne ka seda maha müüa, sest Flora on kodust jalgpalli domineerinud, aga kui jõuvahekorrad peaksidki ükskõik mis põhjusel muutuma, et siis enam ei mängi Hurda hinnangul enam parimad eestlased Floras?

plain
06.04.21, 12:49
See Anieri kohta öeldu oli pigem Ferencvarose mängule mõeldes ja poolnaljaga kommentaar, aga no mind ajas juba siis päris närvi kui Anieri ei kutsutud. Kõige rohkem häirib Eesti koondise juures seesama asi mida Kink rääkis podcastis, et koondise treenerid ei uuri klubidelt, kus mingid mängijad tugevad on ja kus neid mängitama peaks. Saan aru, et koondis pandi sisuliselt ühe õhtuga kokku aga siis on ju klubide treeneritel palju parem ülevaade mängijatest kui koondisetreeneritel, kes saavad enne Tšehhi mängu 2 tunnise trenni teha ja pannaks koosseis paika. Sulle ütleb Hurt lihtsalt, et teised vennad ei ole piisava tasemega ja teatud kohtadele pole mängijaidki. Hakkab Rootsi mäng pihta ning meil istuvad Frolov ja Antonov pingil aga kangutatakse Vassiljevile 90 minutit Rootsi vastu, kus mees tegi kõige kohutavama mängu koondise särgis mida mina näinud olen. Kuidagimoodi olid treenerid lihtsalt ära unustanud, et Antonov on enamus enda elu alumise poolikuna mänginud aga noh see selleks.

Tunnistan ausalt, et Hurt mulle Floras meeldis, kuna tal oli hea süsteem ja tõmbas selle klubi uuesti käima aga tema filosoofia, et võtame ainult Flora mängijaid, kuna see on meistriklubi ei sobi koondisesse. Tahaks näha kui nüüd Flora üks aasta reaalselt ei võida seda tiitlit, mis meil siis selle koondisega juhtuma peaks. Praegu oleks juba võinud tegelikult veel Saliste kaasa võtta, kui otsiti endale äärekaitsjat ja Levadiast jäi Beglarashvili kutsumata, keda Toomas Vara pidas küll vanameheks aga tegelikult on ju sama vana kui Anier. Pigem tekkis praegus valiktsükliga tunne, et meil on teistes klubides ka kvaliteetseid mängijaid aga neid lihtsalt ei ole koondisesse kutsutud kuna Floraga pidi Hispaaniasse soojamaareisile minema talvel.

Kevv92
06.04.21, 12:56
Kui Flora polnud riigis esimene, olid ikka väga paljud mehed neilt, keegi ikka mäletab veel seda aega ka nagunii. Siis olid ka teistest peajagu üle? Eks see aasta näeb, mis saab. Üldiselt ma koondise fänn olnud väga palju aastaid ja staadionitel mul naljalt mänge vahele pole jäänud, seega usun alati parimat isegi siis, kui tundub täiesti absurdne line-up.

Tofoa
06.04.21, 13:14
Tunnistan ausalt, et Hurt mulle Floras meeldis, kuna tal oli hea süsteem ja tõmbas selle klubi uuesti käima aga tema filosoofia, et võtame ainult Flora mängijaid, kuna see on meistriklubi ei sobi koondisesse. Tahaks näha kui nüüd Flora üks aasta reaalselt ei võida seda tiitlit, mis meil siis selle koondisega juhtuma peaks. Praegu oleks juba võinud tegelikult veel Saliste kaasa võtta, kui otsiti endale äärekaitsjat ja Levadiast jäi Beglarashvili kutsumata, keda Toomas Vara pidas küll vanameheks aga tegelikult on ju sama vana kui Anier. Pigem tekkis praegus valiktsükliga tunne, et meil on teistes klubides ka kvaliteetseid mängijaid aga neid lihtsalt ei ole koondisesse kutsutud kuna Floraga pidi Hispaaniasse soojamaareisile minema talvel.

Saliste ei saa hakkama sellisel tasemel. Vaata kasvõi Flora-Paide mängu möödunud sügisest. Kas Zaka on FIFA-lt eriloa saanud, et esindada Eesti koondist? Ei ole kuulnud, et oleks saanud.

plain
06.04.21, 13:29
Saliste ei saa hakkama sellisel tasemel. Vaata kasvõi Flora-Paide mängu möödunud sügisest. Kas Zaka on FIFA-lt eriloa saanud, et esindada Eesti koondist? Ei ole kuulnud, et oleks saanud.

Saliste on see hooaeg mulle juba parema mulje jätnud kui nüüd aus olla ja no Beglarishvili puhul oleks pidanud sa ise kodutöö ära tegema.
https://soccernet.ee/artikkel/beglarisvili-sai-eesti-passi-omanikuks-koondise-esindamise-oigus-seisab-fifa-taga
Selle pooleteist aasta taguse uudise kohaselt peaks juba suht kindlalt see eriluba olemas olema. Kui just Zakaria sellist otsust pole vastu võtnud, et ta ei saatnud FIFA-sse oma passikoopiat. Ise muidugi sellesse varianti väga ei usu. Kõige huvitavam on minu jaoks see, et kui Zakaria veel Floras mängis siis ikka mitmed inimesed nagu ootasid teda koondisesse ja enamus olid nõus, et ta teeks koondist tugevamaks aga nüüd kui Florast on ära läinud siis on täielik vaikus. Hurda puhul jääb vägisi selline tunne, et teiste klubide meestele ei anta võimalustki ennast tõestada kasvõi treeningmängudel ja ainult temal on õigus millised mängijad üldse koondisesse sobivad.

Tofoa
06.04.21, 13:58
Saliste on see hooaeg mulle juba parema mulje jätnud kui nüüd aus olla ja no Beglarishvili puhul oleks pidanud sa ise kodutöö ära tegema.
https://soccernet.ee/artikkel/beglarisvili-sai-eesti-passi-omanikuks-koondise-esindamise-oigus-seisab-fifa-taga
Selle pooleteist aasta taguse uudise kohaselt peaks juba suht kindlalt see eriluba olemas olema. Kui just Zakaria sellist otsust pole vastu võtnud, et ta ei saatnud FIFA-sse oma passikoopiat. Ise muidugi sellesse varianti väga ei usu. Kõige huvitavam on minu jaoks see, et kui Zakaria veel Floras mängis siis ikka mitmed inimesed nagu ootasid teda koondisesse ja enamus olid nõus, et ta teeks koondist tugevamaks aga nüüd kui Florast on ära läinud siis on täielik vaikus. Hurda puhul jääb vägisi selline tunne, et teiste klubide meestele ei anta võimalustki ennast tõestada kasvõi treeningmängudel ja ainult temal on õigus millised mängijad üldse koondisesse sobivad.

Ma olen jällegi kuulnud, et Zakal ei ole seda luba endiselt, ega tule ka tulevikus, kahjuks. Ehk lähipäevil tuleb mõni artikkel sel teemal.

urmar
06.04.21, 16:35
Kui Flora polnud riigis esimene, olid ikka väga paljud mehed neilt, keegi ikka mäletab veel seda aega ka nagunii. Siis olid ka teistest peajagu üle? Eks see aasta näeb, mis saab. Üldiselt ma koondise fänn olnud väga palju aastaid ja staadionitel mul naljalt mänge vahele pole jäänud, seega usun alati parimat isegi siis, kui tundub täiesti absurdne line-up.

Pakuks omakorda vasukaaluks 2015. aasta koondisestatistika, kui toimus 10 mängu, neis osales vaid 7 florakat, kes pidasid kokku 18 mängu:
Kams ja Alliku 4
Gussev 3
Baranov, Jürgenson ja Sappinen 2
Frolov 1 mäng.

Flora tuli muuseas 2015. aastal ka Eesti meistriks kaheksa punktilise edumaaga Levadia ees.

LaRaBla
06.04.21, 16:37
Pakuks omakorda vasukaaluks 2015. aasta koondisestatistika, kui toimus 10 mängu, neis osales vaid 7 florakat, kes pidasid kokku 18 mängu:
Kams ja Alliku 4
Gussev 3
Frolov 1 mäng.

Flora tuli muuseas 2015. aastal ka Eesti meistriks kaheksa punktilise edumaaga Levadia ees.

Palju 2015. aastal üldse Eesti liiga mängijad koondise eest platsile said? Ma päriselt ei tea ja tundub, et sul on statistika olemas, jaga palun.

urmar
06.04.21, 16:59
Palju 2015. aastal üldse Eesti liiga mängijad koondise eest platsile said? Ma päriselt ei tea ja tundub, et sul on statistika olemas, jaga palun.

Levadial oli 8 koondislast, kokku 28 mängu.

plain
06.04.21, 19:24
Kams ja Alliku 4
Gussev 3
Frolov 1 mäng.

2013 ja 2014 võitis ju liiga Levadia ja ega see 2015 ka mingi suur vahe seal ei olnud. Levadia mängis mingid õnnetud mängud viiki see hooaeg. Üldiselt kui vaadata seda Flora koosseisu, siis see oli suhteliselt noor ja polnud kedagi võtta. Seesama Saliste, kes väidetavalt ei ole piisavalt hea koondise jaoks oli Floras põhimees tol ajal. Levadia poolt said enamus mängud Pikk ja Antonov ning Luts tuli varust, ehk ega seal midagi müstilist pole, et 28 mängu kokku tuli. Pikk oli vist sisuliselt üks väheseid Premium Liiga mehi, kes 2015 mängis tähtsates mängudes põhikoosseisus. Enamus mehed sellel ajal olid välismaalt ja seda oli tegelikult päris kena vaadata.

urmar
06.04.21, 20:16
2013 ja 2014 võitis ju liiga Levadia ja ega see 2015 ka mingi suur vahe seal ei olnud. Levadia mängis mingid õnnetud mängud viiki see hooaeg. Üldiselt kui vaadata seda Flora koosseisu, siis see oli suhteliselt noor ja polnud kedagi võtta. Seesama Saliste, kes väidetavalt ei ole piisavalt hea koondise jaoks oli Floras põhimees tol ajal. Levadia poolt said enamus mängud Pikk ja Antonov ning Luts tuli varust, ehk ega seal midagi müstilist pole, et 28 mängu kokku tuli. Pikk oli vist sisuliselt üks väheseid Premium Liiga mehi, kes 2015 mängis tähtsates mängudes põhikoosseisus. Enamus mehed sellel ajal olid välismaalt ja seda oli tegelikult päris kena vaadata.

Näitasin lihtsalt, et tol aastal oli Florast üpris vähe koondislasi. Keegi üritas vastupidist väita, et alati on võetud just Florast.

Kevv92
06.04.21, 20:33
Mitte ALATI, on kindlasti erandeid, aga siiski. Päris nii ei olnud kirjas ju, et alati vōetud rohkem. Mitmel aastal oli Levadia kunn ja ilmselgelt sealt tuli palju koondislasi. Ja see 2011/2012 tsükkel oli ka muid mehi peale Florakate, kes kandsid ka põhiraskust, ja tulemust teame ise. Lihtsalt, KUI peaks jääma kulla asemel kolmandale kohale, ega siis ei saaks ju väita, et megakõva sats ja sp võtame.

kaala
06.04.21, 23:04
Vassiljev ja Konstantin Nahk lammutasid mölemad juba 2000ndate esimeses pooles kordamööda kauglööke sisse, ootasin pikalt et see kräsupea saaks löpuks sinisärki kanda, sest ühtegi hea löögiga venda meil polnud. Siis oli küll tunne, et juba ammu oleks vöinud see juhtuda

plain
07.04.21, 11:15
Näitasin lihtsalt, et tol aastal oli Florast üpris vähe koondislasi. Keegi üritas vastupidist väita, et alati on võetud just Florast.

Eks sellel ajal oli üldse Eest liigast vähe mängijaid ja tase oli koondises parem ka. Ma lihtsalt tõin välja väiksed nüansid, mis sa välja olid jätnud ja täpsustasin millised Levadia mängijad koondises olid. Täpsustus oli ka seetõttu vajalik, et 2021 meister ei ole ju veel Flora ja tegelikult peaks aasta varasemat tiitlivõitjat vaatama praeguses kontekstis.

urmar
07.04.21, 12:23
Kams ja Alliku 4
Gussev 3
Frolov 1 mäng.

Tõin lihtsalt välja aasta, kus koondises oli vähe Flora mängijaid ja kui veel näitlikustada, siis valikmängudes tegi kaasa vaid Alliku kahes mängus. Ülejäänud 16 osalust olid sõprusmängud.

Tooks välja ka Levadia numbrid valikmängudes: kokku 21 osalust
Pikk, S.Puri, Luts 4 mängu
Antonov 3 mängu
Kruglov, Teever 2 mängu
Pareiko, Ojamaa 1 mäng

Seega sõprusmaavõistlustes oli Levadial vaid 7 osalust.

Kui nüüd vaadata 2015 aasta koondisemänge, siis sõpakates olime väga head, kodus Islandiga 1:1, võõrsil Soomega 2:0, kodus Gruusiaga 3:0 ja St.Kittsiga 3:0.

Ka valikmängude tulemused olid üpriski head, alguses küll 0:3 võõrsil Šveitsiga, aga järgnesid kodused 2:0 San Marinoga ja 1:0 Leeduga, lõpetuseks siiski 3 kaotust, võõrsil Slov 0:1, Inglismaa 0:2 ja kodus 0:1 Šveitsile.

plain
07.04.21, 13:52
Tõin lihtsalt välja aasta, kus koondises oli vähe Flora mängijaid ja kui veel näitlikustada, siis valikmängudes tegi kaasa vaid Alliku kahes mängus. Ülejäänud 16 osalust olid sõprusmängud.

Tooks välja ka Levadia numbrid valikmängudes: kokku 21 osalust
Pikk, S.Puri, Luts 4 mängu
Antonov 3 mängu
Kruglov, Teever 2 mängu
Pareiko, Ojamaa 1 mäng

Seega sõprusmaavõistlustes oli Levadial vaid 7 osalust.

Kui nüüd vaadata 2015 aasta koondisemänge, siis sõpakates olime väga head, kodus Islandiga 1:1, võõrsil Soomega 2:0, kodus Gruusiaga 3:0 ja St.Kittsiga 3:0.

Ka valikmängude tulemused olid üpriski head, alguses küll 0:3 võõrsil Šveitsiga, aga järgnesid kodused 2:0 San Marinoga ja 1:0 Leeduga, lõpetuseks siiski 3 kaotust, võõrsil Slov 0:1, Inglismaa 0:2 ja kodus 0:1 Šveitsile.

Alati on hea kui sellised statistikad välja tuuakse ja tulevikus ka foorumist uuesti vaadata saab, kuid täpsuse huvides mainin, et Sander Puri ei olnud mingitmoodi Levadia mängija 2015. Lisaks olid Soome sõprusmängus Flora ja Levadia mehed pooleks (mõlemad 4 mehega) ning enamus kandejõudu kandsid jällegi välismaa klubides mängivad mehed. Gruusia vastu lõi kusjuures Pikk oma seni ainsa värava koondise eest.

urmar
07.04.21, 15:17
Alati on hea kui sellised statistikad välja tuuakse ja tulevikus ka foorumist uuesti vaadata saab, kuid täpsuse huvides mainin, et Sander Puri ei olnud mingitmoodi Levadia mängija 2015. Lisaks olid Soome sõprusmängus Flora ja Levadia mehed pooleks (mõlemad 4 mehega) ning enamus kandejõudu kandsid jällegi välismaa klubides mängivad mehed. Gruusia vastu lõi kusjuures Pikk oma seni ainsa värava koondise eest.

Kahjuks Puri sattus millegipärast mul Levadia mängijaks.

TheBroEx
08.04.21, 17:38
Lihtsalt mainin, et Kalju ja Levadia on olnud vanasti ja ka praegu sellised klubid, kes ikka üldjuhul kasutavad maksimumi ära võõrleegionäride puhul. Seega kui Levadia ja Kalju olid mõni hooaeg paremad kui Flora, siis võis jäädagi ekslik mulje, kui kaasati jälle florakas mõnel positsioonil, samas ei olnud ju mõtet võtta mõnda eestlasest varumeest Kaljust või Levadiast, kes olid mõne leegionäri asendus lihtsalt ja küllap ka tasemelt nõrgem kui Flora mees. Flora lihtsalt ongi selline klubi olnud, kes alati krabab peaaegu kõik Eesti parimad noored või vanad mängijad kokku, seetõttu valik tulebki ka sealt.

plain
08.04.21, 18:33
Lihtsalt mainin, et Kalju ja Levadia on olnud vanasti ja ka praegu sellised klubid, kes ikka üldjuhul kasutavad maksimumi ära võõrleegionäride puhul. Seega kui Levadia ja Kalju olid mõni hooaeg paremad kui Flora, siis võis jäädagi ekslik mulje, kui kaasati jälle florakas mõnel positsioonil, samas ei olnud ju mõtet võtta mõnda eestlasest varumeest Kaljust või Levadiast, kes olid mõne leegionäri asendus lihtsalt ja küllap ka tasemelt nõrgem kui Flora mees. Flora lihtsalt ongi selline klubi olnud, kes alati krabab peaaegu kõik Eesti parimad noored või vanad mängijad kokku, seetõttu valik tulebki ka sealt.

See on nüüd küll natuke vale väide, et Levadia on olnud alati võistkond, kes kasutab kõik leegionäride kohad ära kui liiga võidetakse. 2013 kui võideti 91 punktiga liiga, mängis Levadia ridades 3 välismaalast, kellest üks oli väravavaht. 2009 kui liiga võideti 97 punktiga oli neli leegionäri ja kaks neist olid Nikita Andrejev ja Vladislav Ivanov. (Edit: tegelikult nemad ei loe ka leegionäridena kuna Eestis kasvatatud poisid ja nägin, et kolmas mees neljast oli ka Yaroslav Dmitrjev, kes Eestis kasvanud) 2006-2007 kui Levadia domineeris liigat kandsid ka põhiraskust kõik Eesti mängijad ja leegionäride piirangut ei olnud vist needki aastad täidetud. Sellist valenarratiivi ei ole küll mõtet siin tekitama hakata. Kuigi viimastel aastatel nüüd on tõesti rohkem välismaalasi toodud, siis kindlasti mitte alati.

Nõmme Kalju on muidugi teine lugu ja seal tõesti olid välismaalased väga kandvas rollis. Nende puhul ei raatsi väga vaatama hakata kas leegionäride kohad olid kõik täidetud, sest ilmselt ikka oli küll. Samas olid osad leegionärid päris tihti vigastatud neil nagu näiteks Damiano Quintieri. Lisaks ei ole minu arust kunagi saanud piiramatult välismaalasi algkoosseisu panna, ehk enamasti pidid ikkagi ju Eesti mehed mängima.

TheBroEx
08.04.21, 19:22
See on nüüd küll natuke vale väide, et Levadia on olnud alati võistkond, kes kasutab kõik leegionäride kohad ära kui liiga võidetakse. 2013 kui võideti 91 punktiga liiga, mängis Levadia ridades 3 välismaalast, kellest üks oli väravavaht. 2009 kui liiga võideti 97 punktiga oli neli leegionäri ja kaks neist olid Nikita Andrejev ja Vladislav Ivanov. (Edit: tegelikult nemad ei loe ka leegionäridena kuna Eestis kasvatatud poisid ja nägin, et kolmas mees neljast oli ka Yaroslav Dmitrjev, kes Eestis kasvanud) 2006-2007 kui Levadia domineeris liigat kandsid ka põhiraskust kõik Eesti mängijad ja leegionäride piirangut ei olnud vist needki aastad täidetud. Sellist valenarratiivi ei ole küll mõtet siin tekitama hakata. Kuigi viimastel aastatel nüüd on tõesti rohkem välismaalasi toodud, siis kindlasti mitte alati.

Nõmme Kalju on muidugi teine lugu ja seal tõesti olid välismaalased väga kandvas rollis. Nende puhul ei raatsi väga vaatama hakata kas leegionäride kohad olid kõik täidetud, sest ilmselt ikka oli küll. Samas olid osad leegionärid päris tihti vigastatud neil nagu näiteks Damiano Quintieri. Lisaks ei ole minu arust kunagi saanud piiramatult välismaalasi algkoosseisu panna, ehk enamasti pidid ikkagi ju Eesti mehed mängima.

No kirjutasin esiteks "üldjuhul kasutavad maksimumi ära", ei ole kordagi väitnud nagu sa kirjutasid "...Levadia on olnud ALATI võistkond, kes kasutab kõik leegionäride kohad ära". Eks ole muidugi olnud erinevad perioode kõikidel klubidel, kaasa arvatud Floral, kellel endalgi leegionäre meeskonnas olnud erinevatel perioodidel. Samas on ikkagi ka selge, et kõik eestivenelased alati ei kvalifitseeru nagunii koondisesse erinevatel põhjustel ja Levadias on neid mehi kindlasti olnud aegade jooksul omajagu, kes nagu oleks Eesti lipuga mängumees, aga kes tegelikult teatud põhjustel lihtsalt ikkagi ei kvalifitseeru koondisesse. Kindlasti ei oska peast hakata võrdlusi tooma ja ausalt ei viitsi otsima ka hakata, aga arvan, et mehed kes pidid omal ajal Levadiast või mujalt koondises olema, siis nad seal ka olid või siis tõesti erinevatel põhjustel ei olnud (vigastatud, halb vorm, paremad mängumehed välisliigadest või kodusest liigast ees vastaval positsioonil jne). Ja muidugi nüüd tagantjärgi Levadia koosseisu vaadates tundub jah, et meeskond selliseid mehi täis, kes tänapäeval oleks koondises täitsa okeid mehed, aga tol 2013 aastal olid need samad mehed kõik poisikesed vanuses 17-20. Mõned ka 21 ja 22, kes ei pruukinud tol ajal küll võimelised koondises kandvat rolli vedada, mistõttu olid ka teised valikud küllap. Morozov(23), Podholjuzin(19), Artjunin(22), Pikk(19), Raudsepp(19), Elhi(19), Subbotin(22), Kaljumäe(21), Antonov(19), Marin(17), Rättel(19), Paur(17). 2013 oli veel näiteks Kruglov, Dmitrijev, Hunt + Antonov, Morozov kes olid ka koondises olemas päris tihti. Florast oli samal ajal kaasatud Palatu, Kams, Mööl, Frolov, Luts. Minu arust olid ka need valikud õigustatud tolle aja kohta. Kaljust oli tol ajal kaasatud Neemelo, Viikmäe, Eino Puri, Sisov, Kallaste, Bärengrub. 2014 olid Levadial 7 meest, Floral 5, Kaljust 4 meest kaasatud. See näitab ka, et kui Levadia oligi Eestis tol ajal kandvam jõud, siis sealt oli ka valikut. Ei olnud kogu aeg mingit florameelset surumist. Kui võtta need nimekirjad ette, siis täiesti oma aja kohta vastavad mängumehed ka mängisid. 2014 tulidki sisse podholjuzin, Artjunin, Pikk, Subbotin. Loomulikul teel olid tol ajal end mängimas pildile (noored kutid tol ajal). 2015 lisandus veel Raudsepp, samas siis tulid ka floras pildile Baranov, Lepistu, Gussev, Alliku, Jürgenson. Ei päde paljude inimeste jutt, et Flora-Flora ning Levadiale ja Kaljule tehakse liiga. Kui ikka Kalju ja Levadia olidki rohkem tegijad, siis sealt olid ka vastavalt mehi kaasatud ja isegi rohkem kui Florast. Mingil hetkel hakkasid muud klubid rohkem ära vajuma ja üksikud sähvatused leegionäride või vanemate mängijatega ilmselgelt enam ei too ju nii kutseid.

plain
08.04.21, 19:44
No kirjutasin esiteks "üldjuhul kasutavad maksimumi ära", ei ole kordagi väitnud nagu sa kirjutasid "...Levadia on olnud ALATI võistkond, kes kasutab kõik leegionäride kohad ära". Eks ole muidugi olnud erinevad perioode kõikidel klubidel, kaasa arvatud Floral, kellel endalgi leegionäre meeskonnas olnud erinevatel perioodidel. Samas on ikkagi ka selge, et kõik eestivenelased alati ei kvalifitseeru nagunii koondisesse erinevatel põhjustel ja Levadias on neid mehi kindlasti olnud aegade jooksul omajagu, kes nagu oleks Eesti lipuga mängumees, aga kes tegelikult teatud põhjustel lihtsalt ikkagi ei kvalifitseeru koondisesse. Kindlasti ei oska peast hakata võrdlusi tooma ja ausalt ei viitsi otsima ka hakata, aga arvan, et mehed kes pidid omal ajal Levadiast või mujalt koondises olema, siis nad seal ka olid või siis tõesti erinevatel põhjustel ei olnud (vigastatud, halb vorm, paremad mängumehed välisliigadest või kodusest liigast ees vastaval positsioonil jne). Ja muidugi nüüd tagantjärgi Levadia koosseisu vaadates tundub jah, et meeskond selliseid mehi täis, kes tänapäeval oleks koondises täitsa okeid mehed, aga tol 2013 aastal olid need samad mehed kõik poisikesed vanuses 17-20. Mõned ka 21 ja 22, kes ei pruukinud tol ajal küll võimelised koondises kandvat rolli vedada, mistõttu olid ka teised valikud küllap. Morozov(23), Podholjuzin(19), Artjunin(22), Pikk(19), Raudsepp(19), Elhi(19), Subbotin(22), Kaljumäe(21), Antonov(19), Marin(17), Rättel(19), Paur(17). 2013 oli veel näiteks Kruglov, Dmitrijev, Hunt + Antonov, Morozov kes olid ka koondises olemas päris tihti. Florast oli samal ajal kaasatud Palatu, Kams, Mööl, Frolov, Luts. Minu arust olid ka need valikud õigustatud tolle aja kohta. Kaljust oli tol ajal kaasatud Neemelo, Viikmäe, Eino Puri, Sisov, Kallaste, Bärengrub. 2014 olid Levadial 7 meest, Floral 5, Kaljust 4 meest kaasatud. See näitab ka, et kui Levadia oligi Eestis tol ajal kandvam jõud, siis sealt oli ka valikut. Ei olnud kogu aeg mingit florameelset surumist. Kui võtta need nimekirjad ette, siis täiesti oma aja kohta vastavad mängumehed ka mängisid. 2014 tulidki sisse podholjuzin, Artjunin, Pikk, Subbotin. Loomulikul teel olid tol ajal end mängimas pildile (noored kutid tol ajal). 2015 lisandus veel Raudsepp, samas siis tulid ka floras pildile Baranov, Lepistu, Gussev, Alliku, Jürgenson. Ei päde paljude inimeste jutt, et Flora-Flora ning Levadiale ja Kaljule tehakse liiga. Kui ikka Kalju ja Levadia olidki rohkem tegijad, siis sealt olid ka vastavalt mehi kaasatud ja isegi rohkem kui Florast. Mingil hetkel hakkasid muud klubid rohkem ära vajuma ja üksikud sähvatused leegionäride või vanemate mängijatega ilmselgelt enam ei too ju nii kutseid.

Ega ma ei olegi väitnud, et Levadiast siis mehi koondises ei olnud ega ka seda, et tollel ajal need noorukid kindlasti koondises pidid olema. Sa lihtsalt ütlesid, et Levadia on selline klubi, kes üldjuhul kasutab leegionäride puhul maksimumi ära ja see on lihtsalt valeväide. Kui kunagi kaasati mitmetest klubidest mängijaid, siis praegusel ajal on ju selgelt näha, et enam seda ei tehta. Sellised mehed nagu Lepistu, Gussev ja Jürgenson, kes tol ajal olid koondises enam sinna valikusse ei kuulu. Ainuke asi, mis muutus on klubiline kuuluvus Lepistu ja Jürgensoni puhul. (Gussevil vigastused) Baranovit ikka kutsutakse ja tema mängib välismaal, ehk selle vastu ei saa olla ja Alliku vist enam tegelikult koondisesse ei kuulu ja nüüd erandina kutsuti. Tegelikult on ju imelik, et Vaštšuki, Mošnikovi, Anieri jne ei olnud kutsutud jaanuaris Hispaaniasse kaasa ning sellest on ka enamus fännid juba aru saanud. Antonov liigitati üldse paremkaitsjaks ühe või kahe premium liiga mängu põhjal kuigi tegemist on alumise poolikuga, keda meil oleks olnud hea Rootsi vastu proovida. (Ei kujuta ette miks keegi Häberlile öelnud pole, et tegelikult on Antonov enamus elu keskväljal mänginud kui Rootsi vastu sellist mängijat vaja oli Vassiljevi asemele) Ma varasemalt olen pigem ikka aru saanud, et algüksteist koosneb enamasti välismaal mängivatest mängijatest ja väga seda Meistriliiga klubilist kuuluvust ei täheldanud. Samas nüüd kui enamus mängijad tulevad kodusest liigast on asjad võtnud veidikene halvema pöörde.

lorenzo
08.04.21, 23:36
mis Raudsepast muidu saanud on? Kaljus lõpetas lepingu vist?

TheBroEx
09.04.21, 16:06
Ega ma ei olegi väitnud, et Levadiast siis mehi koondises ei olnud ega ka seda, et tollel ajal need noorukid kindlasti koondises pidid olema. Sa lihtsalt ütlesid, et Levadia on selline klubi, kes üldjuhul kasutab leegionäride puhul maksimumi ära ja see on lihtsalt valeväide. Kui kunagi kaasati mitmetest klubidest mängijaid, siis praegusel ajal on ju selgelt näha, et enam seda ei tehta. Sellised mehed nagu Lepistu, Gussev ja Jürgenson, kes tol ajal olid koondises enam sinna valikusse ei kuulu. Ainuke asi, mis muutus on klubiline kuuluvus Lepistu ja Jürgensoni puhul. (Gussevil vigastused) Baranovit ikka kutsutakse ja tema mängib välismaal, ehk selle vastu ei saa olla ja Alliku vist enam tegelikult koondisesse ei kuulu ja nüüd erandina kutsuti. Tegelikult on ju imelik, et Vaštšuki, Mošnikovi, Anieri jne ei olnud kutsutud jaanuaris Hispaaniasse kaasa ning sellest on ka enamus fännid juba aru saanud. Antonov liigitati üldse paremkaitsjaks ühe või kahe premium liiga mängu põhjal kuigi tegemist on alumise poolikuga, keda meil oleks olnud hea Rootsi vastu proovida. (Ei kujuta ette miks keegi Häberlile öelnud pole, et tegelikult on Antonov enamus elu keskväljal mänginud kui Rootsi vastu sellist mängijat vaja oli Vassiljevi asemele) Ma varasemalt olen pigem ikka aru saanud, et algüksteist koosneb enamasti välismaal mängivatest mängijatest ja väga seda Meistriliiga klubilist kuuluvust ei täheldanud. Samas nüüd kui enamus mängijad tulevad kodusest liigast on asjad võtnud veidikene halvema pöörde.

Nojah, seda aasta alguse mängu ma ise üldselt tõsiselt ei võta. Oli pigem nagu jah Flora mäng, aga ei arvanud tol korral kordagi, et nüüd selline koondis ongi ja Anieril näiteks ei ole üldselt võimalust. Teiste meeste suhtes on olukord nii ja naa olnud. Vaštšuk on tõesti teinud hea arengu viimastel aastatel, samas olen ka kindel, et see mees oleks ammu koondises olnud, kui ta oleks teinud elus mõned muud otsused või väljaütlemised. Arvan ka, et tal vaja veel kõvasti tööd teha, et võita paljude inimeste poolehoid. Mošnikov jällegi just seda tüüpi mängija olnud, et raske on astuda jälle koondisesse, kui on sellised mehed ees keskväljal nagu Vassiljev, Tunjov, Käit ja Kreida, lisaks säramine Paides ei tähenda seda, et mees suudab rahvusvahelisel tasemel samamoodi hakkama saada (lisaks vanus ka selline, et iga aastaga jäävad liigutused üha aeglasemaks, Eestis ei ole tõesti vahet, saad sellise tempoga vabalt hakkama). Lisaks Vassiljev näitab ka selgelt, et tema jaoks rahvusvaheline tase hakkab ka kaugeks jääma, aga mees oma mõtlemisega, kogemustega ja loovusega suudab hetkel veel lappida neid probleeme, mis tulenevad vastupidavuse või kiiruse kaduga. Aga no kahjuks pole enam palju jäänud, kui temast on pigem keskväljal kahju kui kasu (=üks mees vähemuses). Hetkeseisuga arvan, et kui mõlemad mehed heas hoos jätkavad ja teised eelnevad mehed ka terved, siis pigem hakkab kutseid saama Vaštšuk kui Mošnikov. Aga no kui teinekord jälle kõik mehed puudu, siis eelistaks ise ka, et kaasataks Mošnikov, siis oleks kutse ka väärt.

Tofoa
09.04.21, 21:19
Ma olen jällegi kuulnud, et Zakal ei ole seda luba endiselt, ega tule ka tulevikus, kahjuks. Ehk lähipäevil tuleb mõni artikkel sel teemal.

Nunäed, läkski juhuslikult 3 päeva aega (https://soccernet.ee/artikkel/fifa-sulges-beglarisvilile-eesti-koondise-ukse-zaka-see-teeb-vaga-kurvaks-eesti-esindamine-on-mu-uks-suuremaid-unistusi).

Nasfal
09.04.21, 22:04
Nunäed, läkski juhuslikult 3 päeva aega (https://soccernet.ee/artikkel/fifa-sulges-beglarisvilile-eesti-koondise-ukse-zaka-see-teeb-vaga-kurvaks-eesti-esindamine-on-mu-uks-suuremaid-unistusi).

Jättes kõrvale selle romantismi unelma, et kas ta peaks koondises mängima või ei, siis peab tõdema, et see põhjus miks ta jalgpallilist kodakondsust ei vahetatud on pehmelt öeldes absurdne.

Vask
10.04.21, 11:12
Ma saaksin aru, kui põhjus oleks see 1 mäng Gruusia A koondise eest, aga U21 tundub veidrana.

urmar
10.04.21, 12:44
Ma saaksin aru, kui põhjus oleks see 1 mäng Gruusia A koondise eest, aga U21 tundub veidrana.

Kurb on see, et UEFA ei arvesta sellega, et mängija saab kodakondsuse täiesti ametlikul teel, mingeid soodustusi kasutamata. Samas need, kes saavad kodakondsuse lihtsustatult, pigem fiktiivselt, ilma keelt oskamata, neil lubatakse rahulikult mängima hakata.

telekavaataja
10.04.21, 13:09
Kurb on see, et UEFA ei arvesta sellega, et mängija saab kodakondsuse täiesti ametlikul teel, mingeid soodustusi kasutamata. Samas need, kes saavad kodakondsuse lihtsustatult, pigem fiktiivselt, ilma keelt oskamata, neil lubatakse rahulikult mängima hakata.

Kas FIFA või UEFA?

Kotz
12.04.21, 11:20
Keegi teab, miks Levadia mängijad tähistades nii kirglikult Kalju pingile zestikuleerisid?

Ise ei näinud mängu, aga väravat vaadates hakkas kohe silma.

purgeenius
12.04.21, 13:34
Ütlesid, et nemad otsustavad mänge ja see oli ka antud mängus tõsi.

Suvaline Jope
12.04.21, 14:47
Keegi teab, miks Levadia mängijad tähistades nii kirglikult Kalju pingile zestikuleerisid?

Ise ei näinud mängu, aga väravat vaadates hakkas kohe silma.

https://www.youtube.com/watch?v=zTCMKD607qI

JuriM
18.04.21, 15:43
Päriz hea esimene poolaeg

fcfloraforever
18.04.21, 16:12
Podholjuzin koondisesse!
Tea kas Lepistu kõned jõudsid Häberlile kohale? Suu käib taas kiiremini kui jalad.

Kevv92
18.04.21, 18:45
Sitt mäng, aga kes sellest mängust nii varajases staadiumis miskit paika panema hakkab, sel vast nats sassis midagi. Pigem saada sellises staadiumis see valus kott, kui kuskil hiljem otsustavas mängus.

Aga podo heidist ma aru ei saa, teeb ei tea mitme mängu peale ühe käemängu ja sita mängu ning nüüd ei kannata kriitikat? Tuletame nüüd meelde, mis seltsimees Pürg koondises tegi kaitses olles jne.

Lepistu osas nõus, aga selline käitumine tal juba aastaid ja pole midagi uut.

telekavaataja
18.04.21, 18:48
Ma olen ka nõus, et ühe mängu pealt ei tasu suuri järeldusi teha.

Sambaz
18.04.21, 18:53
Mis see Lepistu seal nii erilist tegi, mida ei teeks üks teine frustratsioonis olev jalgpallur kes on ahastuses, sest kõik on nii lappes? Tegi konkreetse vea, siis mölisesid seal Kasega ja ilmselt saadeti üksteist perse ja das all. Igapäevane kui sa asja kirega teed.

fcfloraforever
18.04.21, 19:17
Iga suur mäng ei tea mitmes prohmakas peaks olema äratuskell, ei?

Kevv92
18.04.21, 19:55
Eelmine mäng oli ka suur mäng siis kui nii võtta. Oli miskit? Anier hakkab samamoodi lammutama ka Flora ja teiste vastu, eks hooajalõpus vaadatakse seisud ja punktid üle. Aga olles jälginud absoluutselt igat selle aasta mängu premmis ja karikates, siis Anier on selgelt hetkel parim ründaja meie liigas, nii jätkata.

Hyrax
18.04.21, 20:23
Pigem oli see Zahho võit. Muidu on Zahho olnud suht sirgjooneline ja mitte väga paindlik oma taktikat muutma või nägema võimalusi muutmiseks. Seekord tehti väga hea töö ära ja pmts Levadiat nõelati väga hästi. Paidel õnnestus ka, muidu oleks ilmselt väiksema skooriga lõppenud või siis Levadia oleks paar saanud vastu vajutada.

Levadia peab sellest mängust kõvasti õppima, sest ega Flora vastu saadakse samamoodi tala kui lastakse kontratel mängida.

Kevv92
18.04.21, 21:01
Täiesti nõus. Domineeriti palliga mängu, aga kaitsmine oli kontrate juures kohutav. Seda tõi treener ise ka välja. Eks nad nüüd teavad, mida muuta, õigel ajal said sahmaka, halvemaks sellest mängust julgen öelda sellel hooajal neil ei lähe.

EldurKull
18.04.21, 23:20
Müstiline mäng, arusaamatu oli see, et miks jäeti keskkaitsjate ja ülejäänud liinide vahele selline tühimik. Varasemalt on siis seda täitnud äärekaitsjad või alumine poolik, kuid täna lendasid kõik need kolm meest ülesse ja sealt see Paide kontrarünnaku jalgpall edukus tuli.

Mitmes suur mäng see juba on, milles Savis-Vassiljev kombo feilib? Isegi oma vigadest ei õpita.

Paide edus on süüdi ikka treeneritetiimi aju ehk Erki Keskülalt.

Wingback
19.04.21, 12:36
Levadia-Infonet'ist pidi ju superklubi saama...

ElNino9
19.04.21, 13:10
Levadia-Infonet'ist pidi ju superklubi saama...

FCI Nõmme Levadia

Vask
19.04.21, 14:28
Selle hooaja koosseis tundub tõesti meie mõistes zuperklubi vääriline. Bayern saab ka igal hooajal liigas mõne kaotuse, kus seljatagant korjatakse 4-5 palli välja, aga hooaja lõpu seisu teame kõik...

käbi
19.04.21, 14:42
Sellist kuiva hävingut küll Bayern viimased 10 aastat näinud pole :D

Vask
19.04.21, 17:48
Sellist kuiva hävingut küll Bayern viimased 10 aastat näinud pole :D

Tõsi, 1-5 on parem kaotus kui 0-4.