PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43]

tpx
11.07.20, 12:47
Muideks, kas Levadia Rogici ajal juurutatud mängu eelsed pressikad on kukutatud ajaloo prügikasti? Pole nagu märganud nende sündmuste kajastamist. Võimalik, et ma lihtsalt olen pime ja pole neid märganud :rolleyes:

trk
11.07.20, 16:27
Väga keeruline on näha võimalust, kuidas Levadia saaks meistriks tulla, seda nii tänavu kui ka tulevikus. Vähemasti tänase presidendi ametiajal. Sellise juhtimise aeg on lihtsalt ümber. Muidugi saab ka nii, miks ei saa, aga selleks peaks klubi eelarve olema ca 2 korda suurem. Kui lisaraha ei taheta / suudeta panna, siis tiitlile ei mängita ning klubi tulevik on kardetavasti keeruline.
Frantsevi võimalik palkamine ainult kinnitab seda, lisaks näitab ka kontseptsiooni puudumist, kuidas reaalselt tiitlini jõuda.
Frantseviga kaasneb sihilik kohtunike töötlemine (sama oli ka pealtnäha hoopis teisttüüpi inimese Rogici puhul), mis teeb meeskonna ebameeldivamaks ja sellest on veidi kahju.

telekavaataja
11.07.20, 19:44
Muideks, kas Levadia Rogici ajal juurutatud mängu eelsed pressikad on kukutatud ajaloo prügikasti? Pole nagu märganud nende sündmuste kajastamist. Võimalik, et ma lihtsalt olen pime ja pole neid märganud :rolleyes:

Levadia Instagramis on rubriik mängueelsed jutud.

Suvaline Jope
12.07.20, 19:01
Minu kindlad andmed ütlevad, et Levadia järgmiseks peatreeneriks saab Sergei Frantsev.

https://soccernet.ee/artikkel/levadia-jargmiseks-peatreeneriks-saab-sergei-frantsev

Vaesed Elhi ja Kirss - just pääsesid Frantsevi karmi käe alt :rolleyes:

ericbana
18.07.20, 18:46
See Levadia kaitseliin on selline hunnik sitta, et aitaks ainult tervikuna minemasaatmine. Positsioonivalik ja tsoonide katmine täielik rahvaliiga tase. Kastis on üks ründaja, aga see suudetakse kaks korda mängu jooksul totaalselt ära kaotada.

Nasfal
18.07.20, 19:27
See Levadia kaitseliin on selline hunnik sitta, et aitaks ainult tervikuna minemasaatmine. Positsioonivalik ja tsoonide katmine täielik rahvaliiga tase. Kastis on üks ründaja, aga see suudetakse kaks korda mängu jooksul totaalselt ära kaotada.

See oleks tüüpiline Florakate ettekääne, et tänast ebaausat võitu kaitsta. Vahet pole kui hästi või halvasti see kaitseliin positsioneerib või tsoone katab, aga Tohveri Vilet nad kontrollialla ei saa.

ericbana
18.07.20, 19:39
See oleks tüüpiline Florakate ettekääne, et tänast ebaausat võitu kaitsta. Vahet pole kui hästi või halvasti see kaitseliin positsioneerib või tsoone katab, aga Tohveri Vilet nad kontrollialla ei saa.

Ja see on tüüpiline Levadikute ettekääne, et enda järjekordset sitta mängu kaitsta.

Nasfal
18.07.20, 19:41
Ja see on tüüpiline Levadikute ettekääne, et enda järjekordset sitta mängu kaitsta.

12vs11 esituse puhul ei pea midagi kaitsma.

Sinu jutt on umbes selline, et viskad tund aega kellelegi kaikaid kodaratesse ja siis kui ta lõpuks komistab siis sa näpuga näitad ja naerad, et hahahaha sitt oled.

Vask
18.07.20, 20:25
Mäng oli võrdne ja mulle paistis, et Levadia püüdis grammivõrra rohkem, aga jämedad kaitseeksimused maksid punkti. Selle jätmata penalti kohta ma ütleks, et selline 50-50 olukord. Mõni annaks ära, mõni kohtunik jätaks vilistamata. Mulle ei tundunud see tahtlik, samas käsi liikus palli trajektoorile ette. Maitse asi ja kannatanul on natuke õigus vinguda.

vanafänn
18.07.20, 22:11
Mäng oli maruvõrdne küll, lihtsalt too penalti hetk võis olla see konks selles mängus, et kelle poole kaldub. Käsi ei olnud keha vastas ning Järvelaid selgelt võttis selle palli maha oma parema käega.

Küll aga ütlen, et Levadia kaitseliin on nagu laste mänguväljak. Absoluutselt puudub igasugune kokkumäng, üksteise mõistmine ning seda ka Vassiljev tunnetab. Oleks vaid Morozovi sugune kindlus seal. Podla oli vanasti veel minu silmis üks parimaid kaitsjaid Premium liigas, kuid peale karistust on ta ikka rämedalt prohmakaid läbi lasknud (3s värav täna).

Suvaline Jope
19.07.20, 13:56
Mäng oli maruvõrdne küll, lihtsalt too penalti hetk võis olla see konks selles mängus, et kelle poole kaldub. Käsi ei olnud keha vastas ning Järvelaid selgelt võttis selle palli maha oma parema käega.

Küll aga ütlen, et Levadia kaitseliin on nagu laste mänguväljak. Absoluutselt puudub igasugune kokkumäng, üksteise mõistmine ning seda ka Vassiljev tunnetab.

Nõus. Podholjuzini mäng oli nii nõrk, et tundub isegi kahtlane olevat. Kotenko käitumine esimese värava olukorras jättis ka soovida.

PS. Kas mängu lõpus Flora omavärava olukord vabalöögiga Levadia kasuks ei oleks pidanuks lahenema?

Nahkpea
19.07.20, 23:34
Kotenko suurim häda ongi stabiilsus. Võib teha super mängu ja siis tuleb vahele kohe mäng, kus teeb selliseid amatöörile omaseid eksimusi. Kui nüüd üleminekuaknas uut väravavahti ei hangita, siis meistritiitlist tuleb kohe kindlasti suuke puhtaks pühkida. Mitte et see niigi lihtne ülesanne oleks, aga Kotenkoga pole eriti mõtet ettepoole vahtida, pigem tuleks tagantpoolt tulijaid tähelepanelikumalt vaadata.

Discball
21.07.20, 14:16
Aland lõpetas Floraga lepingu.

Kas Lepmetsa asendaja?

atleticomadrid
21.07.20, 14:49
Midagi peab soolas olema. Väravavahti ju Levadia otsib, seda on nad öelnud alates Lepmetsa lahkumisest saati.

Silver
21.07.20, 15:10
Midagi peab soolas olema. Väravavahti ju Levadia otsib, seda on nad öelnud alates Lepmetsa lahkumisest saati.

Kui juba Paplavskise sugune vend suudab Alandi üle mängida ja Flora Alandi niisama minema laseb, siis no ma ei tea. Digiajastu tippskautingsüsteem praakis ka mehe välja, järelikult ei keri. Ehk siis maakeeli, pole minu meelest Kotenkost väga parem variant. Aga mine tea, 26-aastane veel ja ehk on hiline ärkaja.. :)

matys
21.07.20, 15:23
Ehk siis maakeeli, pole minu meelest Kotenkost väga parem variant.

Kaljul ju KTM mängijat vaja, keda ei peaks 20 minutil välja võtma :D

Silver
21.07.20, 15:29
Kaljul ju KTM mängijat vaja, keda ei peaks 20 minutil välja võtma :D

Tõsi ta on, aga Meerits on kordades parem väravavaht.. :D

-RoMaRiO-
21.07.20, 15:33
Aland ei oleks Kalju KTM, aga skautingsüsteem nägi potentsiaali, et täita Mart Poomi kindad, mistõttu tuli mees Kaljust esimesel võimalusel päästa. Reaalsuses ega ta õiget võimalust Floras ei saanudki. Eelmise hooaja esimese poole mängis tegelikult väga hästi, aga siis tuli järgmine väravavaht Igonen, kes vajas ka päästmist ja vajaks hetkelgi, kui 19-aastane kohalik noormees esiliiga tasemelgi Igoneni üle mänginud. Levadia oleks huvitav käik küll.

Discball
21.07.20, 15:48
Kui juba Paplavskise sugune vend suudab Alandi üle mängida ja Flora Alandi niisama minema laseb, siis no ma ei tea. Digiajastu tippskautingsüsteem praakis ka mehe välja, järelikult ei keri. Ehk siis maakeeli, pole minu meelest Kotenkost väga parem variant. Aga mine tea, 26-aastane veel ja ehk on hiline ärkaja.. :)

Arvan, et seal midagi muud kui Paplavskise üle mängimine. Pigem suurem tõenäosus kuhugile edasi müüa, sest Aland eelmine aasta enne Igoneni tulekut oli Premium Liigas top 2 vv kindlasti.

LewanGOALski
21.07.20, 18:15
Oliver Jürgens olevat Levafiaga treenimas! Kas laenule??

matys
21.07.20, 19:45
Huvitav, kui palju Pareiko kogu selle praeguse möllu eest vastutab. Või aeti kogu halb aura Reimi peale. Võõrleegionärid minu meelest peaksid meeskonda tugevndama(olulisel määral, arvestades välismängijate piirangut). Hetkel Levadias olevatest võõrmängijatest Gando on olnud veidi üle keskmise taseme(kuigi mitte sellel tasemelmida leegionärilt ootaks), Kolomojets pole siiamaani ka ka erilist näidanud (tõsi viimased mängud on olnud lubavamad) aga Manucho, Safronov ja Otšigava on minu meelest selgelt lati alt läbi jooksnud. Ei oleks väga tabeliseis erinev, kui kaitses oleks Lipp ja Podzholjunin olnud ja ees Õigus Manucho asemel. Tõsi Levadias on kõik kehvad olnud, aga siiski ootaks leegionäridelt suuremat panust.

Quo Vadimus, Pareiko?

Nahkpea
21.07.20, 23:00
Välismaalastega ongi alati see risk, et ei saa iial kindel olla, kuidas nad siin õnnestuvad. Enamust neist küll testitakse, aga mingil määral lotomänguks jääb see alati.

See aasta on Levadia välismaalastega küll alt läinud. Manucho võeti vanade heade Infoneti aegade põhjal, aga selle ajastu Manuchost pole just palju järel. Ukrainlased on ka sellised keskpärased, kindlasti mitte seda tüüpi mängijad, keda välismaalaste puhul eeldad, ehk et selged tugevdused.

Gando on vähemalt näidanud, et kvaliteet on tal iseenesest olemas.

Kasper
22.07.20, 19:19
Floralt saadud kaotus pani Levadia loobuma Sergei Frantsevi palkamisest ja Vladimir Vassiljev jätkab seetõttu peatreenerina hooaja lõpuni. https://soccernet.ee/artikkel/levadia-loobus-frantsevi-palkamisest-ja-nimetas-vassiljevi-hooaja-lopuni-peatreeneriks

tpx
22.07.20, 19:43
Floralt saadud kaotus pani Levadia loobuma Sergei Frantsevi palkamisest ja Vladimir Vassiljev jätkab seetõttu peatreenerina hooaja lõpuni. https://soccernet.ee/artikkel/levadia-loobus-frantsevi-palkamisest-ja-nimetas-vassiljevi-hooaja-lopuni-peatreeneriks

Kuidas loobuma või tuleb seda mõista, nagu sai Frantsev põhimõtteliselt peale viimast kaotust kinga. Mõttekäigu taga on SNis ilmunud artikkel OJ sulest, mis selgelt ja üheselt mõistetavalt ütles: Frantsev ON Levadia uus peatreener, see on otsustatud (https://soccernet.ee/artikkel/levadia-jargmiseks-peatreeneriks-saab-sergei-frantsev)

Nüüda aga järsku pole :fpalm:

Sambaz
22.07.20, 19:51
Jep, tõsiselt piinlik olukord. Järvela, veidi häbi ei ole?

purgeenius
22.07.20, 19:55
Frantsev oligi põhimõtteliselt uus peatreener ja ta ise ka teadis, et on ning sodis juba vihikusse koosseise. Järvelale ei peaks küll häbi olema. Ta tõi täiesti hea siseinfo lugejateni väga vara. Nüüd on mingid parastajad jms platsis.

Sambaz
22.07.20, 20:00
Frantsev oligi põhimõtteliselt uus peatreener ja ta ise ka teadis, et on ning sodis juba vihikusse koosseise. Järvelale ei peaks küll häbi olema. Ta tõi täiesti hea siseinfo lugejateni väga vara. Nüüd on mingid parastajad jms platsis.

Ajakirjanikule ei ole midagi piinlikumat kui tema inside info ei vasta tõele lõpuks. See ikka on piinlik. Järgmised lood, mida OJ teeb kinnitatud vormis ei suuda ma küll enam tõsiselt võtta.

LeeMarx
22.07.20, 20:26
Ajakirjanikule ei ole midagi piinlikumat kui tema inside info ei vasta tõele lõpuks. See ikka on piinlik. Järgmised lood, mida OJ teeb kinnitatud vormis ei suuda ma küll enam tõsiselt võtta.

Öösel magada ikka saad?

Nasfal
22.07.20, 20:26
Sambazi jutule +1 ja tõesti Järvela väljendamine ja artikkel oli tõesti täistegemine.

Aga kas sealt artikklist mul läheb kaduma või, mida see kaotus Florale nüüd siis muutis, et Vassiljeviga jätkatakse. See, et ta on uuekooli treener ja väärib võimalust selles ei kahtlegi ning, kas saadi aru, et 9.mai Fašištide, esiliiga vormi näitavate keskkaitsjatega ja tühjaks tõmmatud Manuchodega väga kaugemale ei purjetagi?

Nahkpea
22.07.20, 20:30
Aga kas sealt artikklist mul läheb kaduma või, mida see kaotus Florale nüüd siis muutis, et Vassiljeviga jätkatakse.

Ju on meistritiitli osas rätik ringi nüüdseks visatud, vahe liiga suur ja milleks palgata Frantsev, kelle finantsilised ootused on tõenäoliselt märksa kõrgemad kui Vassiljevil. Frantsevilt oleks vast oodatud üht ja ainult üht - tiitlit.

Sambaz
22.07.20, 20:31
Öösel magada ikka saad?

Arvestades sinu vilepartiid madalamates liigades, siis ei saa tõesti kui selline bardakk siin toimub😀

enrito
22.07.20, 20:36
Pole viitsinud veel artiklit lugeda aga kuidas see kaotus saab panna loobuma treenerist? Peaks just nagu signima kellegi, kes on Euroopa litsentsiga vähemalt abitreeneriks?

Myrgel
22.07.20, 20:48
Sellest, et Ott ei taha oma eksimust tunnistada, polegi antud küsimuses vast isegi primaarne. Mind kohaliku vuti tarbijana huvitab hoopis see, millise autoriteediga pidi olema algse loo allikas, et nii ebatavaliselt kindla väitega peale lennati? Mul esimese asjana käis küll üks hästi informeeritud inimene peast läbi, kes on oma head läbisaamist Frantseviga varasemalt ka kinnitanud, aga tahaks loota, et ta ei tegele klubide kohta kuulujuttude levitamisega. See oleks lihtsalt äärmiselt ebaeetiline.

rahvaspordipäev
22.07.20, 21:02

Kuule ole nüüd, info ju vastas tõele, lihtsalt muudeti ümber. Olümpiamängude tulemustest peaks ka 8 aastat hiljem teada andma, kui kõik dopinguvennad välja sõelutud on või?

Suvaline Jope
22.07.20, 21:32
Ju on meistritiitli osas rätik ringi nüüdseks visatud, vahe liiga suur ja milleks palgata Frantsev, kelle finantsilised ootused on tõenäoliselt märksa kõrgemad kui Vassiljevil. Frantsevilt oleks vast oodatud üht ja ainult üht - tiitlit.

Arvan sama. Usun, et üleminekuaknas antakse veel mõnele mõttetule mehele suusad ja eesmärgiks on vaid eurokoht.

Suvaline Jope
22.07.20, 21:35
Kuule ole nüüd, info ju vastas tõele, lihtsalt muudeti ümber. Olümpiamängude tulemustest peaks ka 8 aastat hiljem teada andma, kui kõik dopinguvennad välja sõelutud on või?

Seepärast võikski, seni kuni asi pole 100% kindel, TINGIVAT kõneviisi tarvitada.

vaikiv mees
22.07.20, 21:39
Ratas ka peaaegu sai 2016 EOK presidendiks,
see ei tähenda, et sai

info ju vastas tõele
spekulatsioon ei vastanud tõele

rahvaspordipäev
22.07.20, 21:54
Politsei- ja Piirivalveameti (PPA) avalikus andmebaasis on näha, et Frantsev registreeriti Eestis lühiajaliselt tööle 13. juulil 2020 ja kuni 2021. aasta 1. jaanuarini.

No spekuleerime siis, kuhu ta tööle registreeriti järgnevaks poolaastaks?

urmar
22.07.20, 22:04
Seepärast võikski, seni kuni asi pole 100% kindel, TINGIVAT kõneviisi tarvitada.

Kas mõtled ka olümpiat?

Suvaline Jope
22.07.20, 22:16
Kas mõtled ka olümpiat?

Ei, pidasin silmas OJ juttu.

No spekuleerime siis, kuhu ta tööle registreeriti järgnevaks poolaastaks?

Registreeritakse tööle -> VÕIMALUS alustada tööd.
Sõlmitakse leping -> alustab tööd.

nonoh
22.07.20, 22:29
Huvitav, kas eesti keele seletava sõnaraamatu juurde oleks võimalik seda teemat siin linkida? Noh, näitlikustamaks väljendit "pseudoprobleem"...

ericbana
22.07.20, 22:31
Mida te huiate. Igati normaalne oli selline lugu tol hetkel avaldada minu meelest. Nagu kõigi asjaosaliste jutust näha, siis tol hetkel tehtigi väga reaalset tööd Frantsevi palkamiseks.

LeeMarx
22.07.20, 23:26
Arvestades sinu vilepartiid madalamates liigades, siis ei saa tõesti kui selline bardakk siin toimub😀

Nii kurb :(

atleticomadrid
23.07.20, 00:04
Vassiljevile tuligi võimalus anda, ta on minu meelest oma töö ja panusega seda tõestanud ja nüüd on selleks ka parim moment.

ElNino9
23.07.20, 10:13
Ega Jürgens jumala eest Eestisse ei tule mängima. Ohtlik näide Flora pingipoisist Liivakust on ju võtta.

Sambaz
23.07.20, 10:29
Ega Jürgens jumala eest Eestisse ei tule mängima. Ohtlik näide Flora pingipoisist Liivakust on ju võtta.

Itaalias vist avanes see üleminekuaken 1 september, seega võib vabalt olla, et tiksub lihtsalt trenni teha täismeestega.

sanderk
23.07.20, 11:48

Pole vist esimene valik: https://soccernet.ee/artikkel/levadiaga-harjutav-jurgens-jatkaks-hea-meelega-romas

Liivakul oli Itaalia tippmeeskonna noorteakadeemia ja Flora pingi vahel ikka palju samme, et veel vast ei tasu Jürgensit maha kanda.

Jormma
23.07.20, 11:49

Palju see liivak seal välismaal kõmmutas ? värskenda mu mälu palun

$$$
23.07.20, 11:57

Ma mõtlesin, et kui on mingi koroona teema, siis poleks kõige hullem variant kui saaks vähemalt pool aastat mängida jalgpalli niisama treenimise asemel.

Sambaz
23.07.20, 12:00
Palju see liivak seal välismaal kõmmutas ? värskenda mu mälu palun

Aga Jorms, meenuta. Mul pole küll meeles.

-RoMaRiO-
23.07.20, 12:15
Võrdlused Liivakuga on ikka täiesti kohatud. Täiesti objektiivsed ja mõistlikused põhjused, miks kutt hetkel Levadiaga teeb. Kui isegi liituks, siis ilmselt amatöörmängijana hooaja lõpuni. Võimalusega lahkuda, kui turgudel, mida sihitakse, olukord stabiliseerub. Pool aastat meestevutti Eesti kõrgliigas ka kohe kindlasti mööda külgi maha ei jookseks.

palju muret tekitavam on asjaolu, et Levadia jätkab Vassiljeviga, mitte et mul Vassiljevi vastu midagi oleks, vaid see näib selge märk, et Levada on väsinud raha pumpamisest olukorras, kus positiivseid emotsioone kohe üldse vastu ei anta. Meistritiitlit ilmselt taaskord ei tule, aga palju olulisi mänge on veel ees, et see säästuvariant näib kõnekas, et kas ja kui kaua veel?

rallikas
23.07.20, 12:16
Liivak mängis hooaegadel 2013/14 ja 2014/15 Napoli Primavera eest kokku erinevates sarjades 36 mängu. Lõi 3 väravat, andis 1 väravasöödu. Mänguminuteud kogunes 2152.

Jürgens - 19 mängu, 12 väravat, 1 assist, 1421 minutit

Silver
23.07.20, 12:16
Vassiljevile tuligi võimalus anda, ta on minu meelest oma töö ja panusega seda tõestanud ja nüüd on selleks ka parim moment.

Suurepärane otsus Levadialt. Vassiljev on uuekooli noor treener, kellel on sellist tõuget vaja. Nii palju kui olen kuulnud, siis tegemist on väga põhjaliku ja andeka treeneriga, kes võiks oma võimaluse saada. Frantsevi edutamisega Levadia peatreeneriks oleks klubi teinud pigem kaks sammu tagasi, kui ühe edasi. Frantsev võib olla vanakooli karm treener, aga aeg on uus generatsioon põllule lasta. Flora vastu on tänavu väga raske ja ei usu, et Frantsevist oleks olnud siin ka mingit suurt päästjat. Vassiljevi eestvedamisel Levadiat on palju huvitavam jälgida, sest tema käekiri pole veel välja kujunenud. Henn teeb Floras väga head tööd ja tore on näha, kui noored saavad võimaluse tulla ja teha. Levadiale selle otsuse eest 5+.

tpx
23.07.20, 14:02

Täiesti nõus, mulle tundub Vassiljev olevat sümpaatne treener. Las proovib, äkki tuleb välja :cool:

telekavaataja
23.07.20, 15:31
Safronovi laenuleping lõpetati.

Sambaz
23.07.20, 15:45
Safronovi laenuleping lõpetati.

Siin tuleb siiski ikka vaadata Reimile otsa, kas ta oli suutnud mõndadest meestest välja imeda selle, mis eelduslikult oleks pidanud tagama edu. Ma ei nõustu mitte ühestki otsast selle kriitikaga, mis on jäänud viimasel silma, et välismaalsed on pelgalt süüdi Levadia ebaedus. Tundub täielik müstika ja ebareaaalne, et U20 maailmameister ei saa ennast käima eesti liigas, no ei tundu reaalne. Seal peab olema mingid muud agad - või noh, kuidas see Erki Nool ütles - " Eestisse sünnib mitu messit, aga meie treenerid teevad neist TVMK mängijad" Kuidagi kaudselt läheb sinna patta see Safronovi lugu küll. Iseenesest on tore, et noor Marko Lipp peab hakkama reaalselt vastutust võtma, aga mu meelest veidi liiga kiire laenulepingu lõpetamine.

Edit- ei näinud soccerneti lugu ja detaile, aga point jääb samaks .

pilsneris
23.07.20, 15:49
Ukrainlased soovisid meest tagasi, Levadia lubas: https://fcilevadia.ee/2020/07/23/fci-levadia-lopetas-sk-dnipro-1-soovil-oleksandr-safronovi-laenulepingu/

van der Sarjas
23.07.20, 20:35
Kahju tõdeda, aga tegemist siis ühe meie nn. superklubi hääbumisega. Kui pole kulda, pole ka härrastel enam huvi.
Lihtne. Klubi viimasel hooajal pandi noor treener pukki lihtsalt kulude kokkuhoiuks. Ilus oli kunagi, nüüdseks jäänud vaid intriigid.

Tofoa
23.07.20, 21:01
See ka päris kummaline väide, et Franchevi mittepalkamine näitab huvipuudumist. Minu meelest intelligentne otsus Vassiljeviga jätkata.

Nasfal
23.07.20, 21:25
See ka päris kummaline väide, et Franchevi mittepalkamine näitab huvipuudumist. Minu meelest intelligentne otsus Vassiljeviga jätkata.

+1

Ehk Härra Levadani jõudis ka lõpuks kohale ehe näide teisest pealinna klubist, kus on selgelt näha, et uuekooli treener võib olla palju õigem suund kui ühe hooaja päästeopratsioonidest nõukaaegsed dinosaurused.

-RoMaRiO-
23.07.20, 21:25

Vassiljevi kohta räägitakse palju positiivset ja loodetavasti kujuneb sellest geniaalne lüke mõlema osapoole jaoks, aga reaalsus on see, et Levadia ei ole klubi, kes hakkab noorest mehest peatreenerit kasvatama. Seal on vaja teha tulemust meistrivõistlustel ja eurosarjas ning seda kohe. Samuti on reaalsus see, et ei talvel ega praegu ei olnud Vassiljev Levadia ei esimene ega ka teine valik, vaid oma süsteemi poolsunnitud käik, mis tehti siis kui asjad läksid veel halvemaks. Kui tavaliselt näeme, et peatreeneri kohusetäitja määratakse püsivaks peatreeneriks juhul kui asjad hakkavad väga hästi sujuma, siis hetkel päris seda öelda ei saa. Alati on muidugi võimalus, et Levadia on oma mentaliteeti muutmas ning üritatakse restarti järgnevate hooaegade nimel, aga hetkel olen ma selles suhtes siiski suhteliselt skeptiline ja minu jaoks on praegune valik Levadia eksistentsi mõttes küsitav. Eriti kui eurosarjas järjekordselt esimesest ringist edasi ei mindaks, mis on niigi asetamata klubi jaoks keeruline.

Halb ründaja
23.07.20, 21:47
Vassiljevi FCI Levadia U21 küll midagi silmapaistvat ei olnud, samas neil materjal ka väga kehv olnud viimastel aastatel.

Aga üldiselt, las proovib. Eesti üleminek noorte/madalama liiga satsist tiitliklubi etteotsa pole päris see, mis suures jalgpallis.

Frantševile võib ka varatalvel uuesti helistada.

Kasper
24.07.20, 13:58
Kui siin juba Vassiljev jutuks oli, siis siin mõned ta enda mõtted (https://soccernet.ee/artikkel/levadiat-kulla-suunas-tuurida-prooviv-vassiljev-uuest-ametist-see-on-toehetk-aga-ka-oige-valik-mitte-juhus#comment): kas kahtles enne otsuse vastu võtmist, kuhu täiendusi vajab, kuidas oma erinevaid rolle kombineerib, mis mulje Jürgens jätnud on jne.

$$$
24.07.20, 22:39
Kui siin juba Vassiljev jutuks oli, siis siin mõned ta enda mõtted (https://soccernet.ee/artikkel/levadiat-kulla-suunas-tuurida-prooviv-vassiljev-uuest-ametist-see-on-toehetk-aga-ka-oige-valik-mitte-juhus#comment): kas kahtles enne otsuse vastu võtmist, kuhu täiendusi vajab, kuidas oma erinevaid rolle kombineerib, mis mulje Jürgens jätnud on jne.

Hea lugemine, tänud.

Huvitavaid faktide all jäi silma:
Vladimir Vassiljev sündis 32 aastat tagasi 1988. aasta 13. veebruaril Venemaa idaservas Magadani oblastis Dukatis.

Oleks põnev teada, et kuidas siis Eestisse satuti.

sosku
24.07.20, 22:47
Oleks põnev teada, et kuidas siis Eestisse satuti.

siis oli teistsugune riigikord ning piiri kui sellist Eesti ja muu NL vahel ei olnud. Inimesi suunati (oli tollal selline nähtus: suunamine) siia tööle suvalisest Muhosranskist ja nii nad siia enamasti ka jäid.

(See nüüd ei kehtinud V.V. kohta, vaid üldisemalt)

Cerny Petr
24.07.20, 23:08
https://soundcloud.com/kolmas-poolaeg/206-osa-levadia-varske-juhendaja-vassiljev-rogic-muutis-mu-arusaamu-treeneriametist-taielikult

Vist on jälle aktuaalne. Vastuse saab ka maailma äärel sündimise küsimus.

vanafänn
25.07.20, 20:46
Raske on isegi alustada kuskilt, see hooaeg eriti on olnud Levadiale pöidlahoidmine raske. Igast august, kust saab, saadakse ka sisse. See kaitseliin käriseb rohkem, kui Maxima ebakvaliteetne kilekott vähese raskuse all.

Keegi värskendage mu mälu, et palju pääseb CLi ja mitu Euroopa Liigasse.

Kiire edit: persse, ma vist teen isegi Maxima kilekottidele liiga selle lausega

LaRaBla
25.07.20, 23:57
Raske on isegi alustada kuskilt, see hooaeg eriti on olnud Levadiale pöidlahoidmine raske. Igast august, kust saab, saadakse ka sisse. See kaitseliin käriseb rohkem, kui Maxima ebakvaliteetne kilekott vähese raskuse all.

Keegi värskendage mu mälu, et palju pääseb CLi ja mitu Euroopa Liigasse.

Kiire edit: persse, ma vist teen isegi Maxima kilekottidele liiga selle lausega

1+2. Kui karikavõitja pole esimese kolme seas, siis 1+1.

-21-
30.07.20, 12:59
Ühe vana sõbra liitumine päevakorras.

Tammetõru
30.07.20, 15:15
Ametlik! Aland FCI Levadias!

Jormma
30.07.20, 16:18
Ametlik! Aland FCI Levadias!

Millega jürgens tegeleb ?

Ratnikov
30.07.20, 18:01
hobustega

tpx
30.07.20, 19:07
hobustega

Puhas klassika :tearsofjoy:

purgeenius
31.07.20, 00:39
Kindlasti v2ga suur motivatsiooni t6us kutil,sest k6ik v6imalused t6usta esiv2ravavahiks ja t6estada palju. Ole ainult mees

atleticomadrid
31.07.20, 14:55

hobustega

Vanas - Roomas oli teatavasti populaarne spordiala kaarikuvõidusõit, seega on ka potensiaal olemas nendega midagi saavutada.

Jormma
01.08.20, 18:15
hobustega

Vanas - Roomas oli teatavasti populaarne spordiala kaarikuvõidusõit, seega on ka potensiaal olemas nendega midagi saavutada.

Täiskasvanud mehed võtavad 17 aastase poisi kallal. Teid on vist kuskil pereklubis tõelisteks inimesteks kasvatatud...teil oleks nüüd aeg välismaale minna, kuhugi sooja, et vigastusoht väiksem oleks.

Reina
01.08.20, 19:12
Teid on vist kuskil pereklubis tõelisteks inimesteks kasvatatud...teil oleks nüüd aeg välismaale minna, kuhugi sooja, et vigastusoht väiksem oleks.

Nagu Jürgensit, kelle papa kisas kõigi peale ja pani Nõmme enda kepi järgi tantsima v? Ja tänu kelle lobitööle on Jürgens mingiks Eesti Messiks upitatud ja Šapovalov maha surutud

rallikas
01.08.20, 19:30
Nagu Jürgensit, kelle papa kisas kõigi peale ja pani Nõmme enda kepi järgi tantsima v? Ja tänu kelle lobitööle on Jürgens mingiks Eesti Messiks upitatud ja Šapovalov maha surutud

Mis Šapovalovi statistika Saksas on? Läksid mõlemad samal ajal Eestist väljamaale.

Reina
01.08.20, 19:45
Mis Šapovalovi statistika Saksas on? Läksid mõlemad samal ajal Eestist väljamaale.

17 mängu, 4 väravat nojah. Muidugi seal liigas on ka näiteks Mainzi, Frankfurti ja Bayerni noored

Nasfal
01.08.20, 20:40
17 mängu, 4 väravat nojah. Muidugi seal liigas on ka näiteks Mainzi, Frankfurti ja Bayerni noored

Jah ja Jürgens taob suva kotikus 13 mänguga 8 väravat ja sa kujuta ette seal on mingised Milanid, Interit, Atalantad. Roomasse minnes tagus veel suuremas kotikus 4 mänguga 4. Seal mingid Napolid ja muud kaikad. Lambi haibitud vend. Sul on nii õigus.

Reina
01.08.20, 21:03
Jah ja Jürgens taob suva kotikus 13 mänguga 8 väravat ja sa kujuta ette seal on mingised Milanid, Interit, Atalantad. Roomasse minnes tagus veel suuremas kotikus 4 mänguga 4. Seal mingid Napolid ja muud kaikad. Lambi haibitud vend. Sul on nii õigus.

Kas ma väljendasin oma kommentaariga elevust Šapovalov üle või? Fakt on et Saksamaa noorteliigad on tugevaimad Euroopas, võrreldavad ainult Inglise noortesüsteemidega ja seal püsima jäämiseks tuleb palju rohkem pingutada. Saksamaal on ka umbes 5 korda rohkem jalgpalliklubisid Itaaliaga võrreldes ja suurem proffipüramiid. Jürgens on muidugi andekas aga see et teda haibitakse üle teiste välismaal mängivate noorte on promotöö. Nii et ei tasu kohe eestlaslikult sappi pritsima tulla :)

telekavaataja
02.08.20, 22:11
Kas Vassiljev on varasemalt ka seda liigutust teinud, et rünnakufaasis liiguvad äärekaotsejad poolikusse ja Peetson vajub keskkaitsjaks?

Ramm
02.08.20, 22:54
Mis on saanud Kouakou Fabrice Elysee Kouadio‘st? Pole üldse enam isegi varunimekirjas...

fcfloraforever
02.08.20, 23:26
Mis on saanud Kouakou Fabrice Elysee Kouadio‘st? Pole üldse enam isegi varunimekirjas...

Sitt on. Ausalt ilma ilustamata öeldes.

MRH
03.08.20, 02:41
https://m.soccernet.ee/artikkel/miks-saatis-levadia-manucho-duublisse-pareiko-klubi-hairib-tema-kehv-vorm

football2u
08.08.20, 16:27
Kuuldavasti on Manucho lahkumas selle suve jooksul. Keegi omab rohkem infot või saab ümber lükata? Tunduks loogiline, kuid mitte enne €-mänge.

-RoMaRiO-
15.08.20, 00:06
Vassiljevist on juba täitsa kahju. Mänguplaan toimib iseenesest väga kenasti, luuakse ohtralt momente, vastasel lastakse minimaalselt ohtlikuks saada, aga Levadia mängijad ei taha kohe üldse võrku üles leida ja kõik pooljuhuslik saadakse endale taha. Nii on ikka väga keeruline tulemust teha. Ja nii need neli punkti kahe viimase mänguga jälle kadunud on.

$$$
15.08.20, 19:51
Vassiljevist on juba täitsa kahju. Mänguplaan toimib iseenesest väga kenasti, luuakse ohtralt momente, vastasel lastakse minimaalselt ohtlikuks saada, aga Levadia mängijad ei taha kohe üldse võrku üles leida ja kõik pooljuhuslik saadakse endale taha. Nii on ikka väga keeruline tulemust teha. Ja nii need neli punkti kahe viimase mänguga jälle kadunud on.

Viimane värav on veidi ka väravavahi kapsaaias. Ma arvan, et selle oleks võinud ikka ära võtta. Suhteliselt pehme löök, aga kuna ta tegi mingi tobeda väikese hüppe seal täpselt enne lööki polnud enam jõudu tõugata nurka ennast.

peters
17.08.20, 00:40
Levadiast hakkab lausa kahju juba. Mingi kõlakas liigub, et neil keegi koroonas ka veel.

telekavaataja
20.08.20, 01:39
Levadia tõi endise abitreeneri klubisse tagasi. (https://soccernet.ee/artikkel/levadia-toi-endise-abitreeneri-klubisse-tagasi)
Mis mehega siis tegu on?
Inglisekeelsed subsid.

https://youtu.be/K0MNOdcG-dE

$$$
27.08.20, 23:59
Õiguse ja Roosnupu külmanärvilist ja enesekindlat pallivaldamist on väga 5+ olnud vaadata. Ja Komlov ka väga hea.

Ott Järvela
21.09.20, 16:29
Vladimir Vassiljev selgitas eile veel kord enda ja Marko Savici vahelist tööjaotust:

https://soccernet.ee/artikkel/kes-siis-ikkagi-levadia-peatreener-on-%E2%80%93-vaikne-vassiljev-voi-haalekas-savic

telekavaataja
24.09.20, 10:53
Yuri Žigajev käis Bogdan Vaštšukil külas.
- külastati Levadia treening (see oli koondisepausi ajal). Kuuldatavasti ei lubanud Savic liiga palju filmida.
- Räägiti Bogdaniga elust Tallinnas
- ambitsioonidest
- tema skandaalidest, vigastustest, suhetest Martin Reimiga ja eesti keele ja riigiga.

Inglisekeelsed subtiitrid.

https://youtu.be/tzy1Qv35brs

Kasper
02.10.20, 14:52
https://www.youtube.com/watch?v=qsNDknxGw80

Eesti U21 koondislane Karl Rudolf Õigus on tänavu Tallinna FCI Levadias üha enam pead tõstmas. Selja taga on esimesed silmapaistvad sooritused nii Premium kui ka Euroopa liigas, ent Õigus ise loodab end olevat alles oma teekonna alguses. Kust ta pärit on ning kuhu ta lõpuks jõuda soovib, seda täna selgitamegi.

Levadia ründemängija Õigus räägib, kuidas Fernando Torres temas jalgpallipisikut kasvatas ja kus oli Santoses treenides fookus. Tartu poisina on ta tänaseks mitu aastat Tallinnas elanud, pealinna eluga nüüdseks kohanenud ja püüab suuri kalasid, mille kättesaamist võiks aidata muuhulgas Saksamaa agentuur, kes lisaks Õigusele esindab ka Willy Caballerot.

Millised treenerid on Aleksandar Rogic, Martin Reim ja Vladimir Vassiljev? Miks on Levadia Premium liigas hetkel alles neljandal kohal? Kui palju teeb ta lisatrenne ning milline on seejuures mõju Mart Poomil? Mis aitab Õigusel jalgpallist pausi võtta ja kuidas ta jõudis kommenteerimiseni? Lisaks sellele kõigele sõnastab 21-aastane vutimees oma eesmärgid, millest üks on konkreetne: vaja on saada Eesti kõige ohtlikumaks mängijaks!

Õiguse oskustele ja potentsiaalile annab hinnangu ka Levadia treener Vladimir Vassiljev, kelle mahitusel pallur üldse Tallinnasse jõudis. Vassiljev lausus muuhulgas, et loodab Õiguses näha noort Tarmo Kinki, kellelt ründaja tänasel päeval treeningutel ka õppida saab.

Õigusest kui meeskonnakaaslasest räägib Markus Jürgenson, kel oli Õigusega sama noortetreener Hillar Otto näol. Omal ajal veel Flora pallurina Mart Reiniku kunstmurustaadionil Otto uue põlvkonna õpilastele innustust jagamas käinud Jürgenson avaldab, mida ta Õiguse Levadiaga liitumise järel tegi ning mida harrastab Ruudi, nagu meeskonnas teda kutsutakse, riietusruumis.

-RoMaRiO-
02.10.20, 17:48
https://fcilevadia.ee/2020/10/02/brent-lepistu-solmis-fci-levadiaga-uue-lepingu/

Lepistu senine hooaeg ei ole liiga särav olnud, aga tundub, et Levadial jätkub ambitsiooni ka edaspidiseks, mis on ütlemata tore uudis.

atleticomadrid
25.10.20, 21:47
Kes see kusekera oli? :D
https://m.sport.delfi.ee/jalgpall/article.php?id=91463876

telekavaataja
25.10.20, 21:55
Kes see kusekera oli? :D
https://m.sport.delfi.ee/jalgpall/article.php?id=91463876

Levadia oli varumeeste seas 4 meest.

Manucho, Kirss, Elhi ja Aland.

Kevv92
25.10.20, 21:58
Aland?

Iceman
25.10.20, 22:17
Aland või Elhi see oli. Ühe võib nahavärvi järgi välistada, Kirss tundub, et teep seal sooja, kui õigesti aru sain. :D

Meke
25.10.20, 23:35
Pigem Elhi, Aland sooja vast ei läinud tegema

purgeenius
26.10.20, 10:12
Kas oleks kuidagi šokis Narva publikut võimalik toetada?

telekavaataja
11.11.20, 22:13
Manucho ja Otšigava on lännu.

tomm
11.11.20, 23:47
Manucho ja Otšigava on lännu.

Sama teema, mis Transi meestega?

NuFc
20.11.20, 13:42
Zakaria Beglarišvili Eestis tagasi
https://soccernet.ee/artikkel/pomm-zakaria-beglarisvili-liitub-fci-levadiaga

-RoMaRiO-
20.11.20, 14:07
Ühtlasi tundub, et Kruglovi mängud Levadia eest saavad tänavuse hooajaga mängitud. Ilmselt jääb küsimus, kas väike põige veel Legionisse või putsad varna.

atleticomadrid
20.11.20, 14:24
Ühtlasi tundub, et Kruglovi mängud Levadia eest saavad tänavuse hooajaga mängitud. Ilmselt jääb küsimus, kas väike põige veel Legionisse või putsad varna.

Maardu poiss ju!

telekavaataja
28.11.20, 11:14
Purje ja Teniste liituvad Levadiaga?

Drogba
29.11.20, 12:15
Purje ja Teniste liituvad Levadiaga?

Kas Teniste mitte Tartu ei jää?

atleticomadrid
29.11.20, 15:17
Sel juhul jääks tõsine vanadekodu mekk man Levadiale.

xrip55
29.11.20, 15:32
Sel juhul jääks tõsine vanadekodu mekk man Levadiale.

aga nimeta mõni selle tasemega reaalne eesti kutt keda nende asemel võtta?

Vask
29.11.20, 17:44
Purje oleks vägagi vajalik täiendus Levadiale. Mõlemad liitujad võiksid Levadiale anda järgmisel hooajal palju juurde hõbeda võitluses.

atleticomadrid
30.11.20, 14:55
aga nimeta mõni selle tasemega reaalne eesti kutt keda nende asemel võtta?

Neid kutte peaks leidma nii oma akadeemiast, kui meelitama teistest klubidest. On Levadia treeningtingimused ju Flora järel paremuselt teised ja näib, et ka raha pole probleem(Zakariale köhitakse rohkem klotsi, kui Soome Veikkausliigas!).

Need praegused lepingupikendused + potentsiaalsed 30+ täiendused ilma nooremate mängijate kaasamiseta viitavad tugevalt taaskord ühe hooaja plaanile.
Paneme kogenud satsi kokku, euroopasse ikka välja veame ja siis sügisel vaatame jälle.

Mitte ainult Levadia, vaid ka teistel tuleb hakata mõtlema kuidas Flora praegusest eduseisusest ei saaks tabeli tipus aastatepikkust valitsemist. Ma väga kahtlen, et Levadia oma kogemustele panustamise ja näiteks Kalju enda second hand konteinerikaubaga pikas perspektiivis edu saavutab, välja jätta mõni üksik välgatus ehk?
Isegi Paide püüdmine läheb niiviisi keerukaks.

MNa
30.11.20, 18:26
Mu meelest Levadia teeks väga häid käike kui toodaks Teniste ja Purje. Suva välismaalaste asemel kes niikuinii on loto toodaks kindla teadatuntud tasemega sägad. Zaka lisaks. Panna juurde veel, et Õigus alustaks ka põhimehena +Komlovile senisest suurem roll. Polekski vaja furgooni ukrainasse saata.