320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

    Algselt postitas Amadeus
    Ei ole kumbki . hoopis 1:21. Mõlemad täringud on ju ühesugused.
    üldiselt võib siinkohal eeldada, et kahe veeretamise näol on tegemist kahe täiesti omavahel sõltumatu sündmusega. sõltumatute sündmuste toimumise tõenäosus aga on võrdne nende individuaalsete tõenäosuste korrutisega ehk kahe kuue veeretamise tõenäosuseks arvan ka mina olevat 1/6 * 1/6 = 1/36.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

      Mina teid ei usu. Ootan RK põhjapanevat analüüsi.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

        no andke andeks eks. kui ma omal ajal matemaatika riigieksami against all odds 41 punkti peale tegin, ei jäänud palju puudu, et õpetaja rõigas nutma oleks puhkenud - tema lootis minult ja pinginaabrilt kahe peale kokku kõige enam 15 punkti. naf seed.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

          Algselt postitas SleepWalking


          Algselt postitas Amadeus
          Ei ole kumbki . hoopis 1:21. Mõlemad täringud on ju ühesugused.
          üldiselt võib siinkohal eeldada, et kahe veeretamise näol on tegemist kahe täiesti omavahel sõltumatu sündmusega. sõltumatute sündmuste toimumise tõenäosus aga on võrdne nende individuaalsete tõenäosuste korrutisega ehk kahe kuue veeretamise tõenäosuseks arvan ka mina olevat 1/6 * 1/6 = 1/36.
          sa ei saanud endiselt aru. kui mõlemad täringud identsed siis on tõenäosus et näiteks tuleb 6 ja 4 kaks korda suurem kui siis kui täringud ei oleks identsed. võib tulla 6b ja 4 või 4 ja 6. saad aru. seega ei ole tõenäosus mitte 6 ruudus vaid 6+5+4+3+2+1=21

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

            Algselt postitas Amadeus
            sa ei saanud endiselt aru. kui mõlemad täringud identsed siis on tõenäosus et näiteks tuleb 6 ja 4 kaks korda suurem kui siis kui täringud ei oleks identsed. võib tulla 6b ja 4 või 4 ja 6. saad aru. seega ei ole tõenäosus mitte 6 ruudus vaid 6+5+4+3+2+1=21
            mina ei ole sellist mängu veel näinud, millel oleks kaks täringut, seega eeldasin otse loomulikult, et on üks täring ja vaja on leida see tõenäosus, millega veeretatakse kahe järjestikuse veeretamisega välja kaks kuut. kuna mõlemad veeretamised on teineteisest sõltumatud sündmused, siis ei ole küsimus mingisuguses kombinatsioonide arvus ega täringute identsuses vaid tõenäosus on elementaarselt 1/36.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

              Sul on lihtsalt mängul üks täring ära kadunud
              Ära muretse sina võid vabalt ka kaks korda visata sama täringuga ja ikka tuleb 1/21. sest ei ole ju vahet kumb number enne tuleb. 4 ja 6 on ikkagi sama mis 6 ja 4. küsi mõne inimese käest kel matemaatikaga raskusi ei ole ... näiteks minult

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                Algselt postitas Amadeus
                4 ja 6 on ikkagi sama mis 6 ja 4. küsi mõne inimese käest kel matemaatikaga raskusi ei ole ... näiteks minult
                4 ja 6 ei ole kaugeltki sama kui 6 ja 4.
                aitäh.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                  Algselt postitas SleepWalking


                  Algselt postitas Amadeus
                  4 ja 6 on ikkagi sama mis 6 ja 4. küsi mõne inimese käest kel matemaatikaga raskusi ei ole ... näiteks minult
                  4 ja 6 ei ole kaugeltki sama kui 6 ja 4.
                  aitäh.


                  sorry ófftopic juba pikalt

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                    Algselt postitas SleepWalking


                    Algselt postitas Amadeus
                    4 ja 6 on ikkagi sama mis 6 ja 4. küsi mõne inimese käest kel matemaatikaga raskusi ei ole ... näiteks minult
                    4 ja 6 ei ole kaugeltki sama kui 6 ja 4.
                    aitäh.
                    Vabandan, et off topicut jätkan, aga Sleepwalking, kui sa Amadeusi seletusest aru said siis palun seleta mulle ka, sest mina ei saanud.(
                    Mina sain ka vastuseks 1/36. TN, et ühel täringul tuleb silmade arvuks 6 on 1/6, seega lahendus peaks olema, et esimesel tuleb kuus JA teisel tuleb kuus, ehk arvudes 1/6*1/6=1/36 või... ?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                      Algselt postitas raido
                      Vabandan, et off topicut jätkan, aga Sleepwalking, kui sa Amadeusi seletusest aru said siis palun seleta mulle ka, sest mina ei saanud.(
                      Mina sain ka vastuseks 1/36. TN, et ühel täringul tuleb silmade arvuks 6 on 1/6, seega lahendus peaks olema, et esimesel tuleb kuus JA teisel tuleb kuus, ehk arvudes 1/6*1/6=1/36 või... ?
                      amadeusi idee oli see, et on kahe täringu puhul 21 erinevat varianti, mis võib jääda ehk
                      1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 4-4, 4-5, 4-6, 5-5, 5-6, 6-6. Ma arvan, et ka variandid 2-1, 3-1, 3-2 jne väärivad kaalumist.

                      Aga nüüd ma tunnen Levadia fännide ees küll juba süümepiinu. Loodame siis Liverpooli ja toetame ikka omasid

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'


                        Ma arvan, et ka variandid 2-1, 3-1, 3-2 jne väärivad kaalumist.
                        Täpselt! Kui need kombinatsioonid juurde liita, siis tulebki 36. Mulle igatahes koolis küll Amadeusi süsteemi ei õpetatud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                          Algselt postitas raido



                          Ma arvan, et ka variandid 2-1, 3-1, 3-2 jne väärivad kaalumist.
                          Täpselt! Kui need kombinatsioonid juurde liita, siis tulebki 36. Mulle igatahes koolis küll Amadeusi süsteemi ei õpetatud.
                          Koolis ei õpetatagi kõrgemat matemaatikat - mille alla kuulub ka statistika ja tõenäosusteooria. Selleks tuleb minna ülikooli mingit reaalteadust õppima.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                            Algselt postitas Amadeus
                            Koolis ei õpetatagi kõrgemat matemaatikat - mille alla kuulub ka statistika ja tõenäosusteooria. Selleks tuleb minna ülikooli mingit reaalteadust õppima.
                            Mitte, et ma originaalne olen ja Levadiast räägiks. Ma hoopiski kardan nüüd enam Eesti riigi ja SW pärast. Kas tõesti oli sellist õnnetust vaja!?

                            Levadiast kah: kahju, et nende mängustiil on sellel hooajal nii õudne. Hoopis teie meeskond. Halvas mõttes.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                              Liverpooli ei antud seekord, hoopis vähemglamuurne Tbilisi Dünamo loositi.

                              Algselt postitas Martin
                              Ma hoopiski kardan nüüd enam Eesti riigi ja SW pärast. Kas tõesti oli sellist õnnetust vaja!?
                              mul hakkas endal ka hirm riigi pärast, seetõttu olen igaks juhuks esmaspäevast alates puhkusel.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                                Algselt postitas Amadeus


                                Algselt postitas raido



                                Ma arvan, et ka variandid 2-1, 3-1, 3-2 jne väärivad kaalumist.
                                Täpselt! Kui need kombinatsioonid juurde liita, siis tulebki 36. Mulle igatahes koolis küll Amadeusi süsteemi ei õpetatud.
                                Koolis ei õpetatagi kõrgemat matemaatikat - mille alla kuulub ka statistika ja tõenäosusteooria. Selleks tuleb minna ülikooli mingit reaalteadust õppima.
                                õpetatakse küll! Statistika on keskkooli lõpueksami kohustuslik osa!

                                Igatahes Levadia versus Dinamo Tbilisi, Liverpool mängib Welslastega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X