PDA

View Full Version : Tallinna FC Levadia

Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

luutik
16.02.06, 21:09
Algselt postitas oku

Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas luutik

Ütlesin, et parem on ikka Levadia. Kui väga vargusest soovid, siis näiteks Bryaunise meelitamine sobib sulle äkki?

akki raagid mis tegi levadia valesti, et neid varguses suudistada voi olen ma millestki valesti aru saanud?

Sa oled vist ikka kõigest õigesti aru saanud. Kui mees vahetab parema palga ja tuleviku nimel töökohta, siis tema uut tööandjat vargaks nimetada on minu arvates väiklane. Samamoodi \"meelitatakse\" mujal maailmas nii jalgpallis kui muudel elualadel. Kuigi mõni indiviid siin foorumis omab teistsugust maailmavaadet.

Ja mispärast siis Barca fännid Figot vilekontserdiga saatma hakkasid? Tavaline töökohavahetus ju.

lorenzo
16.02.06, 21:22
Algselt postitas luutik

Algselt postitas oku

Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas luutik

Ütlesin, et parem on ikka Levadia. Kui väga vargusest soovid, siis näiteks Bryaunise meelitamine sobib sulle äkki?

akki raagid mis tegi levadia valesti, et neid varguses suudistada voi olen ma millestki valesti aru saanud?

Sa oled vist ikka kõigest õigesti aru saanud. Kui mees vahetab parema palga ja tuleviku nimel töökohta, siis tema uut tööandjat vargaks nimetada on minu arvates väiklane. Samamoodi \"meelitatakse\" mujal maailmas nii jalgpallis kui muudel elualadel. Kuigi mõni indiviid siin foorumis omab teistsugust maailmavaadet.

Ja mispärast siis Barca fännid Figot vilekontserdiga saatma hakkasid? Tavaline töökohavahetus ju.

aga kas Barca fannid suudistavad Reali varguses? miks sa Bryaunist ei suudista mittelojaalsuses?

luutik
16.02.06, 21:47
Algselt postitas luutik

Ei teagi, kuidas neid õigemini nimetada? Kokkuostjad on ühtpidi õigem, samas ega (metalli)vargadki päris vale ole. Ah, parem siiski lihtsalt Levadia. :)

Kuule lorenzo, loe täpselt, mida ma alguses väitsin. Ütlesin ju selgelt, et parem ikka Levadia ja lõpeta oma edasine targutamine. Rootsi kunn ütles selgelt, et nad on metallivargad, kas sellega oled nõus? Igatahes kunniga ei tänita sa? :D
Tundub, et sul muud pole teha, kui minult aru pärida. Nii, kui midagi kirja panen, on kohe advokaat lorenzo platis ja pärib aru. :D oma mõtteid sul ka on? :(

lorenzo
16.02.06, 22:01
Algselt postitas luutik

Algselt postitas luutik

Ei teagi, kuidas neid õigemini nimetada? Kokkuostjad on ühtpidi õigem, samas ega (metalli)vargadki päris vale ole. Ah, parem siiski lihtsalt Levadia. :)

Kuule lorenzo, loe täpselt, mida ma alguses väitsin. Ütlesin ju selgelt, et parem ikka Levadia ja lõpeta oma edasine targutamine. Rootsi kunn ütles selgelt, et nad on metallivargad, kas sellega oled nõus? Igatahes kunniga ei tänita sa? :D
Tundub, et sul muud pole teha, kui minult aru pärida. Nii, kui midagi kirja panen, on kohe advokaat lorenzo platis ja pärib aru. :D oma mõtteid sul ka on? :(

vabanda, et Rootsi Kunni teksti enne ei marganud, aga samad sonad ka talle. aga miks mulle oma motted?kas ma pean jalgratast leiutama?;)
ara karda, ega sa mu vihavaenlane pole, nii et ara vota isiklikult;) ma loodan, et me jaame vaidlema siiski maailmavaadete ja arusaamade ule;)

luutik
16.02.06, 22:13
Algselt postitas lorenzo
...aga miks mulle oma motted?kas ma pean jalgratast leiutama?
tõepoolest, milleks? sul on õigus. :P

mikk
16.02.06, 23:46
Milline tundlikus? Jalkafännid peakisd ju olema sellega harjunud, et rivaalitsevate klubide toetavajad kasutavad veelgi räigemaid väljendeid.

luutik
17.02.06, 01:41
Lugesin täna soccerneti põhilehelt, et Levadial napib noortevõistkondi. Huvitav, kas on see tõsijutt või polegi?

oku
17.02.06, 09:48
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas luutik

Algselt postitas oku

Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas luutik

aga kas Barca fannid suudistavad Reali varguses? miks sa Bryaunist ei suudista mittelojaalsuses?

Hästi kokku võetud. Mida sa selle kohta kostad, lüütik? Tegelikult ei saa ma kohe mitte kuidagi aru, milles Levadia süüdi on, kui nad uue väravavahtide treeneri palkasid.

Warren
17.02.06, 10:01
Algselt postitas luutik

Lugesin täna soccerneti põhilehelt, et Levadial napib noortevõistkondi. Huvitav, kas on see tõsijutt või polegi?

See peaks ikka tõsi olema.

luutik
17.02.06, 22:04
Levadia toetatud avalik kiri on ikka täiega endale vee peale tõmmanud ! Tahame noortevuti arengu kiirendamist või mis seal ühes punktis oligi. Ligi veerand allakirjutanuist on pikalt Levadiaga seotud olnud, kuid nüüd selgub, et Levadia enda noortetöö on kõige viletsamal tasemel, teiste klubidega võrreldes. Õigemini, need grupid mis on, polegi pahad, aga enam noortetööd arendada ei viitsita. Vilistavad EJLi seadustele.
Ei tea, mis on selle põhjuseks? Äkki keegi oskab oletada?
Runno, oku , lorenzo jne. Kas keegi viitsib vastata? Teema on ka õige.:D

rohelineKonn
17.02.06, 22:29
Algselt postitas luutik

Levadia toetatud avalik kiri on ikka täiega endale vee peale tõmmanud ! Tahame noortevuti arengu kiirendamist või mis seal ühes punktis oligi. Ligi veerand allakirjutanuist on pikalt Levadiaga seotud olnud, kuid nüüd selgub, et Levadia enda noortetöö on kõige viletsamal tasemel, teiste klubidega võrreldes. Õigemini, need grupid mis on, polegi pahad, aga enam noortetööd arendada ei viitsita. Vilistavad EJLi seadustele.

lorenzot ma ei tunne, aga Oku ja Rünno eest julgen peaaegu et isegi vastata:

tõepoolest, see ei ole normaalne, et Leavadiasugune klubi ei ole piisavalt panustanud noortevuti arengusse. kui on tuvastatud EJL poolt kehtestatud reeglite rikkumine, siis peaks liit rakendama reegleid rikkunud klubi osas sanktsioone.

lorenzo
18.02.06, 12:20
Algselt postitas rohelineKonn

Algselt postitas luutik

lorenzot ma ei tunne, aga Oku ja Rünno eest julgen peaaegu et isegi vastata:

tõepoolest, see ei ole normaalne, et Leavadiasugune klubi ei ole piisavalt panustanud noortevuti arengusse. kui on tuvastatud EJL poolt kehtestatud reeglite rikkumine, siis peaks liit rakendama reegleid rikkunud klubi osas sanktsioone.

uhinen vastusega. samas ei oska ka mingit pohjust pakkuda su kusimusele, sest ise pole levadiaga kuidagi seotud. aga kusi levadalt:)
luutik, ma arvan, et sa oled minust ja minu seisukohtadest valesti aru saanud.

luutik
18.02.06, 19:43
No hea vähemalt, et enamus jääb minu seisukohtadega levadia suhtes nõusse. kuna lorenzo ei tunne levadia probleeme, sest pole nendega seotud, siis võib järeldada, et floraga on ta seotud, kuna nende probleemidega on hästi kursis!

lorenzo
18.02.06, 20:01
Algselt postitas luutik

No hea vähemalt, et enamus jääb minu seisukohtadega levadia suhtes nõusse. kuna lorenzo ei tunne levadia probleeme, sest pole nendega seotud, siis võib järeldada, et floraga on ta seotud, kuna nende probleemidega on hästi kursis!

luutik, vale info sul, sest ma pole kumbagi osapoolega seotud mitte mingil moel.

luutik
18.02.06, 20:48
Algselt postitas lorenzo

Algselt postitas luutik

luutik, vale info sul, sest ma pole kumbagi osapoolega seotud mitte mingil moel.
Ega ikka ei usu küll. Küllap ikka Floraga oled. :)

Silver
19.02.06, 22:52
FC Levadia Tallinn purustas tänases kontrollkohtumises uueks hooajaks meistriliigasse tõusnud FC Ajax Lasnamäe koguni 6:0.

Kaks väravat lõid Aleksandr Dmitrijev ja Nikita Andrejev, ühe tabamuse said kirja Ats Purje ja Vladimir Voskoboinikov.

FC Levadia: Kotenko (Stonys), Kalimullin, Lemsalu (Čepauskas), Šišov (Rõškevitš), Regelskis, Vassiljev (Nahk), Dmitrijev (Dovydenas), Malov (Šadrin), Purje (Zelinski), Andrejev (Voskoboinikov), Leitan (Smirnov).

Konkreetne!

marrrtin
20.02.06, 00:00
Jah, nägin ühe silmaga seda mängu.
Suht libe oli, aga Levadia omas täielikult.
Ajax ei saanud löögilegi ja kui sai, siis oli see karistuslöök ja sealt nad ka mdiagi ei nuputanud.

Pole ammu Levadiat mängimas näinud, aga uusi nägusid on palju. Loodame parimat uuel hooajal!

Dam, ma mõtlesin minna tegema natuke trenni männikule, aga mäng oli ees :(

MareYa88
22.02.06, 17:30
vabandage, selgitage minule palun kus asub see Punase tn kunstmuru???

siim089
22.02.06, 17:36
Algselt postitas MareYa88

vabandage, selgitage minule palun kus asub see Punase tn kunstmuru??? kui sa tead, kus asub uus Põhja PPrefektuur või siis kergejõustikuhall(samuti uus) ning selver,

Amadeus
22.02.06, 18:22
Algselt postitas MareYa88

vabandage, selgitage minule palun kus asub see Punase tn kunstmuru???

Lasnamäel ühesõnaga. Punase tänava kandis :)

Anetik
22.02.06, 19:56
MareYa88,
2ra muretse! ma juba tean :PPP

Sir. Nuutu
28.02.06, 17:54
Levadia tagus soomes tüübid kaugele lumealla. Võideti 0-7 TPS-i.
Testimisel olev üks venelastest lõi kah paar võravat. Nimelt kaks siis.

Kaspy
28.02.06, 17:59
Mis liigas see vene klubi mängib kust nad pärit on?

Sir. Nuutu
28.02.06, 18:02
Mõlema tüübi mänguõigused kuuluvad Lokomotiv Nižni Novgorod-i meeskonnale.

budu
28.02.06, 18:02
TPS on soome k2rgliigaklubi,krt kui juba soome k2rgliiga klubile niimoodi tuul alla tehti siis ei kujuta ette mis skooriga hakkavad eesti MV m2ngud l2ppema.levadia on see aasta v2ga ohtlik aga tvmk suudab l2bi raskuste ikka tiitlit kaitsta

Karla
28.02.06, 19:42
Algselt postitas Nuutu

Levadia tagus soomes tüübid kaugele lumealla. Võideti 0-7 TPS-i.
Testimisel olev üks venelastest lõi kah paar võravat. Nimelt kaks siis.
Ei löönud ta midagi.
See oli hoopis Nikita Andrejev.

Silver
28.02.06, 19:59
Vasuri puhuu!! :)

luutik
28.02.06, 20:55
Algselt postitas budulojus

TPS on soome k2rgliigaklubi,krt kui juba soome k2rgliiga klubile niimoodi tuul alla tehti siis ei kujuta ette mis skooriga hakkavad eesti MV m2ngud l2ppema.levadia on see aasta v2ga ohtlik aga tvmk suudab l2bi raskuste ikka tiitlit kaitsta

See on sul hea mõte.Mina loodan aga Flora peale. Levadiale siis 3 koht, kui Trans nõus on. :D

Kaspy
01.03.06, 08:17
Algselt postitas Nuutu

Selle lugesin ise ka artiklist välja aga pidasin silmas et mis liigas see klubi tugevuselt asub

Micropop
01.03.06, 10:40
Algselt postitas Kaspy

Algselt postitas Nuutu

Selle lugesin ise ka artiklist välja aga pidasin silmas et mis liigas see klubi tugevuselt asub

Eelmisel hooajal jäädi venemaa teises divisionis uurali tsoonis 9 ndaks.
http://www.sport-express.ru/football/football-chr-2div-ural-pov.shtml

jorss
01.03.06, 19:43
täna lev-atlantis justkui 3:1

jorss
04.03.06, 10:18
ka hypsi (II div) vastu saadi 3:1 võit.

ROOTSI KUNN
08.03.06, 15:52
Levadial on sel aastal tõesti väga ambitsioonikad plaanid ja miks ei peakski olema ,kui klubi eelarve on 19.milj. krooni .!!!!!
Mina kui paadunud Flora fänn tahaksin muidugi oma lemiklklubi mõnes UEFA sarja alagrupis näha aga lepin ka Eesti Meistritiitliga ;) Aga üldiselt on hea ,et Eestis leidub inimesi ,kes selliseid summasid on nõus välja käima ,kuigi mina panustaks Viktor Levada asemel ka oma klubi noortetöösse. Võibolla ma eksin aga vist oli ka sel aastal neil jälle mingid noortevõistkonnad puudu. Üldiselt ei tahaks sellel teemal vinguda ,sest nagu öeldakse oma raha ja ise teab,mis teeb.
Pühapäeval tahaksin ma muidugi ,et Flora need 19.milj. pihuks ja põrmuks teeks aga selge see ,et raskeks läheb. Nagu ma eile kuulsin siis olevat TPS mänginud põhimeestega ,kui Levadialt 0-7 lutti said.
Igatahes on kodukamaral Levadia meile suurim vaenlane aga eurosarjades olen ma alati kõikidele Eesti klubidele pöialt hoidnud. Nii ka see kord !

Sir Allan
09.03.06, 23:12
Minul tekkis küsimus nimelt, kas FC Levadia maksab oma neljale noorte satsile kõik kinni ? A`la bussid, turniirid, särgid jms.

Kaspy
12.03.06, 16:19
Zelja on küll väga hullus hoos,3 kotti juba flora vastu ja 4-1
No ei tähendanud need treeningmängud ikka midagi:õnnelik:

2mSööt3mMööda
12.03.06, 16:20
On ainult üks Indrek Zelinski! :)

budu
12.03.06, 16:23
Indrek tahab vist koondisesse tagasi saada.Ehk on eesm2rgiks v2tnud neemelo 41 v2ravar yhe hooajal.

Ramm
12.03.06, 16:34

Indrek tahab vist koondisesse tagasi saada.Ehk on eesm2rgiks v2tnud neemelo 41 v2ravar yhe hooajal.

Ühest mängust pole mõtet mingeid järeldusi teha:doh:

Silver
12.03.06, 16:35
No, ootame nüüd neljandat! :D

marrrtin
12.03.06, 20:05
No, Levadia võiks Kingi Spartakist ära osta :D

Igatahes, LEVADIA MEISTRIKS!
Nagu parim!:D

Super, Flora 4-1 kotti.
Pidin minema, aga sünnipäev tuli vahele. Kahju.:oih:

:P

Drogba
12.03.06, 20:19
Mäng oli Levadia poolel tõesti hea, kuid väljak oli libe mis tegi mängimise väga raskeks. Andrejevi värav oli ilus.:)

Anetik
12.03.06, 21:08
m2ng oli hea, Zelinski suuuper! aga v2ga kylm oli =(((

midfielder
14.03.06, 22:09
Leidsin ühelt saidilt Levadia võimalikud vastased uefa cupi eelringis. Eesti kuulub Põhja-Euroopa regiooni ja seal alustavad 28 klubi. Kuna Eestil on koefitsent väga madal, siis pole Levadia ka loositud klubide seas, vaid on nö unseeded team.
Siin copy-paste eeldatavatest vastastest, mis juba praegu tunduvad kõvad pähklid.

Northern region (28? teams):

Unknown: coef.
------------------------ --- ----------------
FBK Kaunas Lit 1.925
Suduva Marijampole Lit 1.925
Valur Reykjavik Isl 1.595
IA Akranes Isl 1.595

Seeded teams coef. ---------- --- ----------------
Lyn Oslo Nor 8.921
Molde FK Nor 8.921
Start Kristiansand Nor 6.921
CW Den 5.593 - 23.593
UC2 Den 5.593 - 16.593

IFK Göteborg Swe 4.372
Åtvidabergs FF Swe 4.372
Haka Valkeakoski Fin 3.433
FK Ventspils Lat 3.365
HJK Helsinki Fin 2.433
Skonto Riga Lat 2.365
.
.
.
.
Unseeded teams

Drogheda United Irl 1.430
CW Est 0.88
Levadia Tallinn Est 0.880
CW Nir 0.770
UC2 Nir 0.770
CW Wal 0.770
UC2 Wal 0.770
CW Lux 0.605
UC2 Lux 0.605
GI Gotu Far 0.550
Skala IF Far 0.550

TrevoR
17.03.06, 14:45

Ehk on eesm2rgiks v2tnud neemelo 41 v2ravar yhe hooajal.kui nii jätkab siis tuleb ära kah.:)

arvaja
17.03.06, 16:29
Keegi oskab öelda.miks avamängus Smirnov ei teinud kaasa?vigastatud ja miks ta duublisse märgitud on?

Sir. Nuutu
17.03.06, 18:08
Kas ta mitte alavormis veel ei ole?
Võtab veel aega;)

Kaspy
20.03.06, 09:53
Sama tahaks küsida Nahk-i kohta
Mees oli eile kommentaatori jutu järgi pingil,kuigi sooja üldse ei teinudki ja hiljem shoppas Eedenis koos Dmitrjevi ja Vassiljeviga :D

duff_K
20.03.06, 10:52
Algselt postitas midfielder

Seeded teams coef. ---------- --- ----------------
Lyn Oslo Nor 8.921
Molde FK Nor 8.921
Start Kristiansand Nor 6.921
CW Den 5.593 - 23.593
UC2 Den 5.593 - 16.593

eino mis rasked vastased......Molde tase pidi olema ju Meistriliiga keskmikega võrdne :D :D :D :D :P :doh: :doh: :kaval: :kaval: :õnnelik: :deemon:

eestimees
20.03.06, 11:01
Algselt postitas arvaja

Keegi oskab öelda.miks avamängus Smirnov ei teinud kaasa?vigastatud ja miks ta duublisse märgitud on?

smirre veel vigastatud

PraS
20.03.06, 12:33
Algselt postitas eestimees

Algselt postitas arvaja

smirre veel vigastatud

Sina eksima.
Smirnov on terve ning teeb ilusti trenni, kuid tase pole veel rüütli jaoks piisav et platsil siblida.

Martin
20.03.06, 12:58
Algselt postitas PraS

Algselt postitas arvaja

smirre veel vigastatud

Sina eksima.
Smirnov on terve ning teeb ilusti trenni, kuid tase pole veel rüütli jaoks piisav et platsil siblida.

Täpselt nii. Rääkisin eile Rüütliga ja ta ütles, et Smirre treenib põhikoosseisuga, kuid enne murule siirdumist (mai) arvatavasti platsile ei tule. Parem meest hoida, kui uuesti lõhkuda.

Homie
20.03.06, 19:38
Kuhu on Kasimir talve jooksul liikunud?

duff_K
20.03.06, 19:47
ikka Maagi(merkuuri) tagasi......levadias oli ju ainult laenulepinguga....

arvaja
20.03.06, 20:04
Kasimir oli tegelikult hea.Kahju.et ta Maagis tagasi.aga Levadias oleks tal jah raske põhisse saada.

eestimees
20.03.06, 20:48
Algselt postitas Martin

Algselt postitas PraS

Algselt postitas arvaja

smirre veel vigastatud

Sina eksima.

Täpselt nii. Rääkisin eile Rüütliga ja ta ütles, et Smirre treenib põhikoosseisuga, kuid enne murule siirdumist (mai) arvatavasti platsile ei tule. Parem meest hoida, kui uuesti lõhkuda.

tänan selgituse eest

Kaspy
20.03.06, 22:13
Algselt postitas arvaja

Kasimir oli tegelikult hea.Kahju.et ta Maagis tagasi.aga Levadias oleks tal jah raske põhisse saada.

Tegelikult on hea et ta Maagis mängib,sest seal paistab ta ikka päris hästi silma ja saab mänguaega ka ;)

ROOTSI KUNN
22.03.06, 11:33
Vaatasin Levadia kodulehte ja ennäe ,kes seal treenerite nimekirjas!!!!
Aivar Tiidus!:oih:

arvaja
22.03.06, 11:42
Ta oli endine Kotkas Juuniori treener ja mingi kamm oli.et levadia ja juunior ühinesid vmt.Reali treener peaks kah olema>:)

Homie
22.03.06, 21:35
Ehk oskab keegi pajatada kuis Stonys täna väravas hakkama sai? Hea et Levadial nüüd kolm tasemel väravavahti on. Rüütli võiks järgmises voorus ka Lepmetsa proovida:)

mömm
22.03.06, 22:03
Algselt postitas mart44

Ehk oskab keegi pajatada kuis Stonys täna väravas hakkama sai? Hea et Levadial nüüd kolm tasemel väravavahti on. Rüütli võiks järgmises voorus ka Lepmetsa proovida:)
tal praktiliselt ei olnudki midagi teha

bomb
23.03.06, 16:44
Kui vigastused ei tule vahele siis see aasta paistab, et Zelinski on edukaim väravakütt.:lahe:

Ramm
29.03.06, 20:32
Tundub et see hooaeg on ründepaar Nikita ja Zelja väga ohtlikud vastaste jaoks..

Kaspy
30.03.06, 12:12
Kuidas Kotenko prohmakad ka mängus Vaprusega välja nägid ?

gamer
30.03.06, 12:23
Algselt postitas Kaspy

Kuidas Kotenko prohmakad ka mängus Vaprusega välja nägid ?

Oleski värava puhul hindas palli lendu natuke valesti, teisel poolajal tuli palli korjama, aga oh imet, pall tuli sülest välja ja veeres paar meetrit kaugemale.

oku
02.04.06, 15:12
Ma vaatan, et tänases mängus Ajaxi vastu on Zelja taandunud varumeeste pingile ja ründes on Andrejev - Purje. Tõenäoliselt antakse vanameistrile oodatavalt kergema mängu pärast puhkust. Andrejev - Purje peaks aga juba praegu olema eesti liiga tasemel väga korralik ründepaar.

siim089
02.04.06, 23:52
Algselt postitas Kaspy

Kuidas Kotenko prohmakad ka mängus Vaprusega välja nägid ? Olesk on tegija ! Kotenkole näitas koha kätte :)

Kaspy
04.04.06, 10:19
Tallinna Levadia esiründajana koduliigas juba kaheksa väravat löönud Indrek Zelinski teatas, et ei soovi Eesti jalgpallikoondisse tulla isegi juhul, kui peaks kutse saama.

Pikemalt Sl Õhtulehes

Samas kahju et Zelja enam koondisekutsest huvitatud pole :( Tahaks teda siiski mõnes lahkumismängus veel näha :lahe:

ROOTSI KUNN
04.04.06, 10:40
Ja ,jaa! Kui ma ei eksi siis keegi kunagi andis mingi lubaduse ,et vanadele koondise tuusadele hakatakse lahkumismänge pidama aga võibolla kehtis see nende kohta ,kel 100 mängu kotis.
Palju Jorhil on? Talle võiks küll lahkumismängu pidada,sest mees on meile väga palju ilusaid hetki pakkunud.

yheksa
04.04.06, 10:41
101

ROOTSI KUNN
04.04.06, 10:44
Algselt postitas yheksa

101

No aga siis on ju lahkumismängu täiega välja teeninud!!!:lahe:

lennat
09.04.06, 17:28
FC Levadia alistas JK Tuleviku 2:0. Väravad lõid vanameister Marek Lemsalu 59 min. ja noor meister Ats Purje 90+3 min.

arvaja
09.04.06, 17:34
Lemsalu täitsa hoogu läinud:)
Tuleviku halb hooaeg jätkub,

sosku
09.04.06, 17:35
Väga raskelt tuli see võit neile. Arvatavasti viletsaim mäng mida Levadia sel hooajal näidanud on. Zelinski oli seekord üks suur ja ümmargune null. Viimasel minutil võinuks Tulevik Savitski pealöögist vaat, et viigistadagi. Aga kohe seejärel tuli 2:0 väravaga lõppenud kiire vasturünnak.

arvaja
09.04.06, 17:46
Üks küsimus tekkis.mis mõttega Levadia endale Lepmetsa ostis?kas tõesti.et ta mängiks vaid duublis.Ei näe võimalust.et ta põhimeeskonnas mängida saaks.

budu
09.04.06, 19:02
Algselt postitas arvaja

Üks küsimus tekkis.mis mõttega Levadia endale Lepmetsa ostis?kas tõesti.et ta mängiks vaid duublis.Ei näe võimalust.et ta põhimeeskonnas mängida saaks.

arvan et tuleviku arvestades kuna on ju selge et yritataksekotenko maha myya ja siis oleks vaja ju uut varuv2ravavahti.

Anetik
12.04.06, 00:38
mis on Dmitrijeviga? ta ei mänginud kui ma mäletan juba 3 mängu ja lonkab...

runno
18.04.06, 17:16
veidi off topicut kah siia teemasse

Olümpia vastaskrundid Tallinnas ostab 600 miljoniga Levada
18. aprill 2006
BNS

Tallinnas hotelli Olümpia vastas asuvate linnale kuuluvate kruntide enampakkumisel tegi kõrgeima pakkumise ärimees Viktor Levada firma OÜ Meridiaane, kes lubas osta kolm kinnistut 596 miljoni krooni eest.

Kokku laekus Juhkentali tn 1b, Juhkentali tn 3D ja Juhkentali tn 3E kinnistute müügiks korraldatud avalikule kirjalikule enampakkumisele viis pakkumist. Kinnistute alghind oli 240 miljonit krooni, eksperthinnag pakkus aga kruntide hinnaks 70 miljonit krooni. Kruntide kogusuurus on 7384 ruutmeetrit.

OÜ Meridiaane omanik on tuntud metalliärimees ja jalgpalliklubi Levadia omanik Viktor Levada. Krediidiinfo andmeil puudub 2004. aastal asutatud Meridiaanel igasugune käive. Ajakirjanduse teatel ostis firma 2004. aastal 25 miljoni krooni eest Tallinna vanalinnas vanalinnas Pikk 10/Lai 11 asuva maja.

Linnale kuulunud kruntide kõrval asunud teised kinnistud Olümpia hotelli vastas ostis tänavu KC Grupilt OÜ Redmont, kes müüs need aprilli alguses edasi Arco Varale ja Norra juhtivale kinnisvaraettevõtele Linstow. Nende tehingute hinda osapooled ei avalikustanud.

Sats1
18.04.06, 17:29
Levada soovib vist Pohlakule silmi ette anda, kellel on umbes 100 ha maad ja umbes 20 kinnistut.

marrrtin
18.04.06, 23:45
Njaa.

Kuulge düüdid, kas TVMKga on Männikul?:D ;)

marcello
18.04.06, 23:50
Sats,sa muutud juba naljakaks oma kompleksidega....

Oll
19.04.06, 10:41
Ta lihtsalt üritas demonstreerida oma lõputuid teadmisi, aga kukkus välja nagu tavaliselt...

ROOTSI KUNN
20.04.06, 07:58
Et siis pühapäeval juba murul ja Kadriorus!!!! Vähemalt nii väidab Õhtuleht.:lahe:

marrrtin
22.04.06, 20:05
Mina olen kohal! :kaval:

Raimo
22.04.06, 20:54
Algselt postitas runno
Tallinnas hotelli Olümpia vastas asuvate linnale kuuluvate kruntide enampakkumisel tegi kõrgeima pakkumise ärimees Viktor Levada firma OÜ Meridiaane, kes lubas osta kolm kinnistut 596 miljoni krooni eest.
Kokku laekus Juhkentali tn 1b, Juhkentali tn 3D ja Juhkentali tn 3E kinnistute müügiks korraldatud avalikule kirjalikule enampakkumisele viis pakkumist. Kinnistute alghind oli 240 miljonit krooni, eksperthinnag pakkus aga kruntide hinnaks 70 miljonit krooni. Kruntide kogusuurus on 7384 ruutmeetrit.

arvestades, et sellele krundile võib ehitada ca 25-korruselise maja (või majade kompleksi), on ehitusalast pinda ca 180 000 ruutmeetrit (iseenesest muidugi ei õnnestu kogu krunti 100% selliselt täis ehitada). See teeb ruudu hinnaks ca 3400 krooni. Nii et pole paha investeering. Eriti kui veel mõelda, et Maakri tänava tornis olevat osade korterite ruutmeetri hind ületanud 75 000 krooni.

Edit: see oli nüüd niisama vahelepõikeks väike ja kiire arvutus :o

TrevoR
22.04.06, 20:56
Algselt postitas MaRtin_12

Mina olen kohal! :kaval: Mina peaks ka olema:P

arvaja
22.04.06, 21:09
Jama värk et ei saa homme vaatama minna:(

Sir. Nuutu
24.04.06, 00:02
Kui tõsine too Indreku vigastus ka on, teab keegi?

LauraM
24.04.06, 00:14
Arvatavasti nädal väljakult eemal, kui sedagi. Pole väga hullu ühesõnaga.

lullu9
26.04.06, 20:09
kui keegi käis vaatamas u-21 - levadia mängu võix väikese kokkuvõtte teha

Kaspy
27.04.06, 12:21
Mängiti ikka Levadia poolt eriti huvitava koosseisuga :

FC Levadia: Modestas Stonys, Tarmo Kink (52. Andrei Kalimullin), Vladimir Voskoboinikov, Vitoldas Čepauskas, Marius Dovydenas, Maksim Smirnov, Anton Aristov, Vitali Leitan (46. Tihhon Šišov), Darius Regelskis, Jevgeni Gurtšioglujants, Nikita Andrejev (46. Aleksandr Dmitrijev).

Voskolt 3 väravat,kas tõesti on poiss ennast taas leidmas ? ;)

vincent
27.04.06, 13:04
Algselt postitas Kaspy

FC Levadia: Modestas Stonys, Tarmo Kink (52. Andrei Kalimullin), Vladimir Voskoboinikov, Vitoldas Čepauskas, Marius Dovydenas, Maksim Smirnov, Anton Aristov, Vitali Leitan (46. Tihhon Šišov), Darius Regelskis, Jevgeni Gurtšioglujants, Nikita Andrejev (46. Aleksandr Dmitrijev).

Kas minul on midagi kahe silma vahele jäänud või... :oih:?

edit: leidsin juba Rootsi Kunni jutu selle teema (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1817&page=3) alt.

budu
27.04.06, 17:03
Algselt postitas vincent

Algselt postitas Kaspy

Kas minul on midagi kahe silma vahele jäänud või... :oih:?

edit: leidsin juba Rootsi Kunni jutu selle teema (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1817&page=3) alt.

Arvan et Kink m2ngis lihtsalt treeningi m6ttes Levadia eest,kuna ta ise ju maininud et Eestisse m2ngima kindlsti ei tule.Tal leping ju Spartakiga veel kehtiv ja sama peaks kehtima ka Vosko kohta kes pidi veel ikka Fc Brusseli m2ngija olema.

ROOTSI KUNN
01.05.06, 07:41
Narva ikka oskab! Eelmise aasta pronks oli saavutus aga kas sealt edasi ka kunagi meistriks tullakse?
Sellise eeelarvega kindlasti mitte aga kui nad omale näiteks Sillamäe sadama peasponsoriks saavad siis miks mitte. Ja muidugi on Narva kiiremas korras korralikku staadioni vaja.
Vaatame mida nad edasi suudavad ja korraliku muru peal.
Minu ennustus läks täppi 1-1 ja Levadia kaotas esimesed punktid.:lahe:

kympa10
05.05.06, 14:44
ehk pakub huvi:

Pühapäeval 7. mail vastab www.etvsport.ee lugejate küsimustele jalgpallur Marek Lemsalu (http://etvsport.ee/index.php?0264)

marabella666
10.05.06, 09:57
Dovydenas viis eile hommikul jalgarattaga paar nartsissi Tõnismäele.
Ju on temalgi eesti vabastamise yle hea meel

soxx
17.05.06, 14:12
Nikita Andrejev kutsuti testimisele Moskva Lokomotiivisse
17. Mai 2006 | 11:23

FC Levadia Tallinna ründaja Nikita Andrejev (22.09.1988) kutsuti Venemaa kõrgliiga klubisse FC Lokomotiiv Moskva testimistele, mis toimuvad ajavahemikul 5.-17.juuni Itaalias ja 20.-29.juuni Austrias.

Sats1
22.05.06, 09:11
Uues ajakirjas „SPORT+“ on Nikita Andrejeviga (FC Levadia) suur intervjuu ning artikkel (fotodega) FC Levadia trennitööst (aeroobika tundide kasutamine kena naisõpetaja käe all)

ROOTSI KUNN
22.05.06, 12:23
Algselt postitas soxx

FC Levadia Tallinna ründaja Nikita Andrejev (22.09.1988) kutsuti Venemaa kõrgliiga klubisse FC Lokomotiiv Moskva testimistele, mis toimuvad ajavahemikul 5.-17.juuni Itaalias ja 20.-29.juuni Austrias.

Huli tolku sellest Andrejevist ,kui ta Vene kodanik on! Mind jätab täiesti külmaks.
Kui kutt ei taha või talle ei taheta kodakondsust anda siis Venesse mineku korral on ta meie jaoks kadunud.
Levadal ilmselt pohhui ,saab oma papi kätte aga koondise peale ei mõtle.
Üldiselt ma ei usu ,et Loko teda üldse tahab-pole nii kõva tegia .Väga ühekülgne minu meelest.

zaz
22.05.06, 13:22
Hooaja alguses Levadia-Flora mängus nähtu põhjal, ütleks mina küll, et Andrejevi näol on tegu vägagi asjaliku mehega... Kahju, et mehel Eesti kodakondus ainult puudu...

PraS
22.05.06, 13:34
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Algselt postitas soxx

Huli tolku sellest Andrejevist ,kui ta Vene kodanik on! Mind jätab täiesti külmaks.
Kui kutt ei taha või talle ei taheta kodakondsust anda siis Venesse mineku korral on ta meie jaoks kadunud.
Levadal ilmselt pohhui ,saab oma papi kätte aga koondise peale ei mõtle.
Üldiselt ma ei usu ,et Loko teda üldse tahab-pole nii kõva tegia .Väga ühekülgne minu meelest.

Miks peaks Levadiat kottima Eesti koondis. Nemad rõhuvad kvaliteedile mitte kvantiteedile. Erinevalt sinust leian ma, et Nikita näol on tegemist ainulaadse palluriga, kes erinevalt teistest ML palluritest realiseerib oma enamus võimalusi külmavereliselt ära. Iga meeskond oleks uhke kui selline pallur nende meeskonnas mängib. Kahju et mõnede klubide juhid peavasd rahvuslust palju tähtsamaks kui meeskonna edu. Ei väida ma siin seda, et meeskond peaks koosnema ainult \"võõrastest\", kuid tänu nendele tõuseks nii mõnegi meeskonna tase.

Sats1
22.05.06, 14:05
ROOTSI KUNN, zaz, PraS

Eestis üle või umbes 100 000 elanikut omavad Vene kodakondsust. Kui elanud Eestis Venemaa kodanik omab alaline Eesti Vabariigi elaniku staatus, siis SOOVI korral temal on no problem Eesti kodakondsuse saada.

Asi on teises: non-FCF mängijad (15-16 a. vanuses) ei tea-kas nad on vajalik noorte koondisteks või mitte ? Kedagi EJL-u ametnikutest ütles 15-16 aastajale Andrejevile-sa oled andekas mängija ning me paneme sinule lootusi. Sama lugu juhtus Paveli Apalinskiga (ex-Puuma, Lantana, Levadia, Merkuur, Trans, Dünamo )- omal ajal ta oli kõige andekam mängijaks mis ma kunagi Eestis nägin.

Üks asi kui meie jalgpall kaotab keskpäraseid noor mängijaid, teine asi-kui kaotame noor mängijaid kellel on ANNE.

eestimees
22.05.06, 14:41
Algselt postitas Sats1

Sama lugu juhtus Paveli Apalinskiga (ex-Puuma, Lantana, Levadia, Merkuur, Trans, Dünamo )- omal ajal ta oli kõige andekam mängijaks mis ma kunagi Eestis nägin.

Üks asi kui meie jalgpall kaotab keskpäraseid noor mängijaid, teine asi-kui kaotame noor mängijaid kellel on ANNE.

mis selles PA nii erilist oli? ehk räägid lähemalt?

Sats1
22.05.06, 14:50
EESTIMEES,

Kahjuks, sa külastad ainult koondise mänge ning ei näinud Apalinski 1997-2003 hooajadel Eesti klubide ridades.

eestimees
22.05.06, 15:17
Algselt postitas Sats1

EESTIMEES,

Kahjuks, sa külastad ainult koondise mänge ning ei näinud Apalinski 1997-2003 hooajadel Eesti klubide ridades.

SATS1

külastan EMV mänge väga palju, olenemata klubide heitlusest.....aga lihtsalt mu vanus on selline mis ei luba mul mäletada (liiga noor siis:)), pole teda näind ka vist mängimas, pavel apalinskit nooreseas..seega ehk räägid lähemalt kui hea ta ka siis oli?

Pavel APALINSKI (28.10.1982)
1999 FC Lantana Tallinn 12/1
2001 JK Trans Narva 3/0
2001 FC Levadia Tallinn 9/1
2002 FC Levadia Tallinn 22/2
2003 FC Levadia Tallinn 7/2
2005 JK Merkuur Tartu 13/1
2005 Trans Narva 5/0

ROOTSI KUNN
22.05.06, 15:30
Andrejevil oleks Eesti kodakondsusest kindlasti kasu . Esiteks oleks tal EU liikmesriigi kd-na lihtsam ka mujal mängida ,kui Eestis .
Aga ilmselt ei ole poisil korralikke nõustajaid,kes asja selgeks teeksid.
Et nüüd EJL Hakkaks temaga tegelema seda ma ei usu. See võiks ehk juhtuda ,kui ta Fora süsteemist pärineks aga muidu mitte.

eestimees
22.05.06, 15:38
minu teada on ikka maksim gruznov läbi aegade andekaim mängija eestis sest vaata mis eas ta juba tegi mehe tegusi EMV, tallegi taheti anda ju koondise mängimiseks passi

Sats1
22.05.06, 15:59
EESTIMEES,

Pavel Apalinski mängis vasaku poolkaitsjaks (enamasti) ning kui sul on huvi tema mängustiili kohta siis külasta JK Dünamo mängu (ta praegu mängib ründajaks). 2003 a. tema progress on lõppenud sest ta lõpetas regulaarselt trennist. Rootsi Kunn, vist nägi Apalinski mängimas enne 2000 a.

ROOTSI KUNN,

Kahjuks kaotame väga andekaid (tehniliselt !!!) mängijaid: Andrejev, P.Apalinski, Aivar Sosi, D.Kirillov...

dobermann
22.05.06, 16:17
Algselt postitas Sats1

Pavel Apalinski mängis vasaku poolkaitsjaks (enamasti) ning kui sul on huvi tema mängustiili kohta siis külasta JK Dünamo mängu (ta praegu mängib ründajaks). 2003 a. tema progress on lõppenud sest ta lõpetas regulaarselt trennist.

Kalevi vastu mängis viimati keskkaitses?!

eestimees
22.05.06, 16:24
Algselt postitas Sats1

EESTIMEES,

Pavel Apalinski mängis vasaku poolkaitsjaks (enamasti) ning kui sul on huvi tema mängustiili kohta siis külasta JK Dünamo mängu (ta praegu mängib ründajaks). 2003 a. tema progress on lõppenud sest ta lõpetas regulaarselt trennist. Rootsi Kunn, vist nägi Apalinski mängimas enne 2000 a.

ROOTSI KUNN,

Kahjuks kaotame väga andekaid (tehniliselt !!!) mängijaid: Andrejev, P.Apalinski, Aivar Sosi, D.Kirillov...

aivar sosi on nõmme kalju 2s

Amadeus
05.06.06, 14:52
Huvitav kuidas Levadial lasti Tuleviku vastu 12 mehega mängida - Flora koduka andmed

mazz
05.06.06, 15:32
Algselt postitas Amadeus

Huvitav kuidas Levadial lasti Tuleviku vastu 12 mehega mängida - Flora koduka andmed
Tundub, et Konstantin Nahk on unustatud nimekirjast maha võtta. Algse protokolli järgi pidi ta algkoosseisus alustama, aga soojendusel lõi mingi vana seljavigastus välja ja ta vaatas mängu kõrvalt.

U2
22.06.06, 00:01
Ega keegi ei tea tänase Valga mängu väravaautoreid?

norsk
22.06.06, 07:11
Algselt postitas U2

Ega keegi ei tea tänase Valga mängu väravaautoreid?

7., 23. K. Vassiljev, 13. Cepauskas, 56. V. Leitan

ethan
23.06.06, 13:45
14.30 algab siis UEFA Cupi loosimine. Flora, nagu ka Vineeri- ja Mööblikombinaadi, võimalustesse usku pole, kuid ehk on Levadia see, kes tänavu ainsana edeneda suudab. Hea loos, imho, oleks SAS-Ligaeni lõpuotsa tiim Randers või siis Superettanis mängiv Atvidaberg. Leedukate Suduvast ei oma ettekujutust. Teised käiks ilmselt ka Levadiale üle jõu. Eriti Bröndby, Brann, Start, IFK jts.

ethan
23.06.06, 16:03
Levadia kodus esimene mäng Hakaga :)

Edit: On vist loota, et kordusmängu näeb YLE pealt, nagu eelmine aasta MyPa v TVMK. Üldiselt peaks tulema tasavägine heitlus, avamängust tuleks kindlasti võtta eduseis kaasa.

midfielder
23.06.06, 18:21
Juhul kui Levadia Hakast jagu saab, siis teises ringis on ees ootamas lisaks avaringist edasipääsenud põhja-euroopa tsooni klubidele ka 3 satsi sama regiooni intertoto sarjast. Tõenäoliselt Newcastle, Twente ja Hibernian, kuid ka asetatud Club Brugge, kuna Belgiat loetakse ka põhja-euroopa tsooni kuuluvaks.

2nd Qualifying Round (64 teams)
Intertoto teams:
-----------------------------------------------------------------------------------------
IT01 @ 9.981 - 23.537 Grasshoppers Zürich, FK Teplice, AA Gent
IT02 @ 4.840 - 10.587 AE Larissa, Kayserispor, FC Sopron
IT03 @ 1.760 - 53.757 AJ Auxerre, Lokomotiv Plovdiv, Farul Constanta, Pobeda Prilep
IT04 @ 0.880 - 9.108 Petah-Tikva, Ethnikos, Osijek, Zrinjski, Partizani, Marsaxlokk
IT05 @ 0.770 - 75.950 Newcastle United, Lillestrøm, Keflavik, Dungannon Swifts
IT06 @ 0.770 - 19.640 FC Twente, Kalmar, Tampere United, Trans Narva, Carmarthen Town
IT07 @ 0.660 - 11.104 Lech Poznan, Ried, Dinamo Tbilisi, Tiraspol, Kilikia, MKT-Araz
IT08 @ 0.605 - 48.757 Olympique Marseille, Dnipro, FC Nitra, CS Grevenmacher
IT09 @ 0.550 - 46.960 Hertha BSC, FC Moscow, MTZ-Ripo Minsk, Shakhtyor Karaganda
IT10 @ 0.550 - 13.023 Hibernian, Odense, Shelbourne, Dinaburg, Vetra, HB Torshavn
IT11 @ 0.000 - 76.006 Villarreal, Zeta Golubovci, NK Maribor, Sant Julià

Northern region (22 teams):

Unknown: coef.
------------------------ --- ----------------
SK Brann Bergen * Nor 6.921
Randers FC * Den 5.593
IFK Göteborg * Swe 4.372
Åtvidabergs FF * Swe 4.372
IT05 @ 0.770 - 75.950
IT06 @ 0.770 - 19.640
IT10 @ 0.550 - 13.023

Seeded teams coef.
------------------------ --- ---------------- ------------------------ --- ----------------
Club Brugge Bel 49.981 .
Brøndby IF * Den 23.593 .
Gretna FC Sco 10.023 .
KSV Roeselare * Bel 9.981 .
Molde FK Nor 8.921
Lyn Oslo * Nor 8.921
Start Kristiansand * Nor 6.921

Unseeded teams coef.

Gefle IF * Swe 4.372
Haka Valkeakoski Fin 3.433
. FK Ventspils * Lat 3.365
. HJK Helsinki * Fin 2.433
. Skonto Riga * Lat 2.365
. FBK Kaunas * Lit 1.925
.Suduva Marijampole * Lit 1.925

eston maravilha
28.06.06, 16:25
levadia staadion (http://www.stadia.gr/levadia/levadia.html)

gianluca
03.07.06, 15:15
Haka treeneri kommentaar:

Hakalla on edessä joka tapauksessa lyhyt vierasmatka ja päävalmentaja Olli Huttunen odottaa valkeakoskelaiskannattajia paikan päälle myös vieraspeliin.

- Pelillisesti Levadia ei varmasti ollut helpoin mahdollinen vaihtoehto, mutta ilman muuta ainoa tavoitteemme on päästä jatkoon, Huttunen totesi.

Martin
06.07.06, 11:36
http://www.postimees.ee/060706/esileht/sport/208390.php

Tarmo Kink siirdus Moskva Spartakist FC Levadiasse
FC Levadia sõlmis töölepingu seni Moskva Spartakisse kuulunud 20-aastase ründaja Tarmo Kingiga.

Leping Kingiga kehtib 2008. aasta lõpuni, teatas Levadia pressiteenistus.

FC Levadias hakkab Eesti koondises viis ametlikku maavõistlust pidanud Kink kandma mängusärki numbriga 15.

Toimetas Mirjam Mäekivi, PM online

Martin
06.07.06, 11:37
Tarmo on ka mängijate nimekirjas, kes lähevad Haka vastu.

eestimees
06.07.06, 11:45
Algselt postitas Martin

Tarmo on ka mängijate nimekirjas, kes lähevad Haka vastu.

supper!!

gamer
06.07.06, 12:15
Vaene poiss ei saanüüd enam üldse rannavutti mängida ju. BTW ega ETV ei tee üllatust ja ei kanna mänge teles üle?

ROOTSI KUNN
06.07.06, 12:18
Kui leping sõlmitud siis peaks juba pühapäeval Flora vastu mängima:oih:
Aga jah ,päris huvitav saab olema!! Kas saab kohe põhisse ja kes põhist sel juhul välja puksitakse. Rüütlil on ikka üsna palju peamurdmist ,et milline koosseis see parim on.

Tundmatu1976
06.07.06, 12:31
ETV teeb ju niigipalju üllatust, et kannab teisipäeval TVMK mängu üle, olgem sellegagi rahul, samm siiski edasi.

ROOTSI KUNN
06.07.06, 12:45
Algselt postitas Tundmatu1976

ETV teeb ju niigipalju üllatust, et kannab teisipäeval TVMK mängu üle, olgem sellegagi rahul, samm siiski edasi.

Vaadates seda Fanera koosseisu ,mis kubiseb . mingitest läti ja leedu jurakatest siis oleks Eesti jalgpallile küll kasulikum ,kui ETV näitaks hoopis pühapäevast Flora ja Levadia mängu või siis Flora või Levadia UEFA mänge.:deemon:

soxx
06.07.06, 14:23
Florat pole mõtet näidata...haigutama ajab:oih:

gianluca
06.07.06, 15:11
Haka fännid siis järgmisel nädala Tallinnas:
Haka ja Matka-Vekka järjestävät fanimatkan Tallinnaan (http://www.fchaka.fi/uutiset.html?247)

Nii et siis soomlastel 2 kodumängu... Vähemasti kui meenutada kunagi nähtud karikafinaali Helsingis, siis poisid oskavad lärmi peris kenasti teha.

17
09.07.06, 20:29
Aii Kostja pani täna ikka üliilusa värava:) Lausa lust vaadata!

Ramm
09.07.06, 20:36
Aga mäng oli ikka suht igav..eriti teine poolaeg...väga kinnine mäng:(

eestimees
09.07.06, 20:53
Kink tegi päris hea mängu, tehnika on poisil ikka hea ja kiirus, vahel läks floora 3 kaitsjast nagu naksti mööda ja üleüldse floora kattis teda 3 mängijaga tavaliselt ning eriti tegid seda bärengrub ja reim. kink tegi tõesti häid liigutusi ja et väravat ei löönd jäi rohkem kaaslaste taha kuna levadia ei toitnud teda üldse söötudega ning nikita pidi koguaeg tagasi tulema et palli saada. ega kink enda peale eriti mängu millegi pärast ei võtnud ennem söötis kui tegi ise miski pärast. aga tubli poiss ning järgmine mäng lööd puuri täis! loodus säilib veel temasse!:lahe:

ROOTSI KUNN
12.07.06, 10:56
Selle aasta Eurosarjades peab ilmselt Levadia kastanid tulest välja tooma ,et natukenegi meie klubijalgpalli mainet parandada.
Loosiõnne üle ei saa väga nuriseda aga vastane on ikkagi tugevam ,kui eilne Fanerat kottinud islandi madruste meeskond. Levadial on juba kogemusi ja korra on nad ka teise ringi jõudnud. Seekord ei ole võimatu ka kolmandasse jõudmine ,kui järgmises ringis loosiõnn veel korra naerataks.
Levadiaga samal ajal mängib Flora Oslos Lyniga aga too klubi on praeguse Flora koosseisu jaoks ilmselgelt liiga kõva pähkel ,et edasi minna aga ühe ühe võidu võiks siitki ennastsalgava mänguga napsata
Loodame siis ,et homme näeme ilusat ,ründavat ja resultatiivset mängu Kadriorus.
ETV -ülekanne oleks igal juhul rohkem tervitatav ,kui eile.:)

soxx
13.07.06, 12:11
Haka peatreener: viik rahuldaks meid (http://www.sportnet.ee/index.php?id=29687)

RD
13.07.06, 12:38
ega keegi tartust levadia-haka mängu vaatama ei plaani minna?
nii väga see mäng ei huvita, et bussiga seiklema hakata, aga autoga variant oleks täitsa tore

marrrtin
13.07.06, 12:41
Jah, üle pika aja ka Eestis ja meeskonnas on toimunud väga palju muutusi.

Kink ka siis Levadias, mis oli tegelikult ammu teada, see oli vaid ajaküsimus.
Mängis hästi siis Flora vastu?

Ja võideti ka Florat, 1-0.
Vassiljev pani haige kolli, super.

Väga head näitajad see hooaeg Levadial.
Täna siis Hakaga mäng, oleks tähtsaim asi värav puhtana hoida.
Löhen igatahes vaatama.

gianluca
13.07.06, 13:01
Äratus Levadia fännid!!!

Koguge oma vägede riismed kokku ja elage õhtul häälekalt kaasa, kui te ei taha, et soomlastel oleks kaks kodumängu.

Nagu kirjutab FC Haka
koduleht: (http://www.fchaka.fi/uutiset.html?273)

Valkeakoskelta on tulossa satakunta fania kannustamaan Hakaa voittoon.

eestimees
13.07.06, 13:35
Algselt postitas MaRtin_12

Jah, üle pika aja ka Eestis ja meeskonnas on toimunud väga palju muutusi.

Kink ka siis Levadias, mis oli tegelikult ammu teada, see oli vaid ajaküsimus.
Mängis hästi siis Flora vastu?

suht hästi ikka

ROOTSI KUNN
13.07.06, 13:43
Sadakond fänni võõrsilmängus annab meie klubijalgpallis veel ilmselt pikalt oodata .
Muidugi kui Flora oleks Soomes mänginud siis võtaksin isegi sõidu ette .
Kuigi olen elu aeg Florat toetanud siis täna ja ka edaspidistes Euromängudes hoian Levadiale kõvasti pöialt ja täna olen kindlalt kohal.

Stiivi
13.07.06, 21:36
2:0 võit siis levadiale, super :) a ise mängu ei näinud kahjuks :(

sdude
13.07.06, 21:38
kes veel ei tea, siis:

FC Levadia Tallinn - FC Haka Valkeakoski 2:0 (2:0)
Väravad: 33., 37. Ats Purje

Aramis
13.07.06, 22:32
Ilus mäng oli, eriti esimese poolaja teine pool. Purje ja Kink olid super ja ilm oli ka ilus. Soomlased nägid üllatavalt hädad välja.

eestimees
13.07.06, 22:34
dmitrijev tegi hea mängu, rabas igas liinis hästi ja muidugi lemsalu kindel nagu kalju. kink tegi ka häid liigutusi aga kaotas palli liiga palju ning kui oli värava võimalus ei löönd sest ta ei oska meil ju paremaga lüüa:doh: ei noo paar mängu veel siis hakkab väravaid lööma:) tehnika on hea poisil ikka, lootus säilib. võiks rohkem ise ka üritada nagu, talle ei sobi seljaga vist värava poole mängida sest kaotas koguaeg palle kui sommi selga tulid, peaks rohkem äärel olema, see mudugi mu arvamus

kaitz
13.07.06, 22:42
Algselt postitas Aramis

Ilus mäng oli, eriti esimese poolaja teine pool. Purje ja Kink olid super ja ilm oli ka ilus. Soomlased nägid üllatavalt hädad välja.

Soomes on vastupidi :D

nurmalna
13.07.06, 22:50
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas Aramis

Soomes on vastupidi :D

Eks ta nii kipub olema jah.

nurmalna
13.07.06, 22:57
Aga küsimus kohalviibijaile, kuidas publikut oli ja kas karjuti Soomlased ikka üle?

TrevoR
13.07.06, 23:09
Algselt postitas nurmalna

Aga küsimus kohalviibijaile, kuidas publikut oli ja kas karjuti Soomlased ikka üle?Publikut oli normaalselt, aga ei karjutud eriti. Kõige ägedam oli see paks soomlane VIP-s. Karjus, tegi lahedaid liigutusi jms. :P

eestimees
13.07.06, 23:10

Aga küsimus kohalviibijaile, kuidas publikut oli ja kas karjuti Soomlased ikka üle?

vähe oli aga siiski enam-vähem oli 1000 vast, ei karjutud üldse kusjuures:D sommid lausid purjus peaga paska

Karla
13.07.06, 23:12

vähe oli aga siiski enam-vähem oli 1000 vast, ei karjutud üldse kusjuures:D sommid lausid purjus peaga paska
Flora kodukal on öeldud, et 1800 pealtvaatajat oli.
Suht normaalaselt.

lennu
13.07.06, 23:33
Tallinna Levadia alustas UEFA karikasarja 2:0 võiduga Haka üle (http://etvsport.ee/index.php?0537271)

Levadia direktor Tšurilkin kinnitas publiku arvuks 2150.

eestimees
13.07.06, 23:34
Algselt postitas lennu

Tallinna Levadia alustas UEFA karikasarja 2:0 võiduga Haka üle (http://etvsport.ee/index.php?0537271)

suts hiljaks jäid või mis???

marabella666
13.07.06, 23:54
kes mängis levadias hästi? ei keegi, sähvatust polnud... nii kehva mänguga hakat võita, see näitab potentsiaali

PraS
13.07.06, 23:56

Algselt postitas lennu

suts hiljaks jäid või mis???

uudis oleks pidanud olema saidil sekund peale mängu?

Igatahes mina küll Levadia mängust eufoorias pole. Samas kui oleksi Levadia fänn siis oleks loomulikult rahul, kuid kui tavavaataja siis pani mängi mind ikka kohati haigutama.

Mängust oli ka seda näha, et mängijaid(eriti Levadia) on MM-i ikka hoolsasti vaadatud. Kukuti ikka väga kergelt ja Kink sai siis enne avaväravat ka kastis teesklemise eest ka väärilise kollase.

Minu arust oli terve Levadia üks hall mass täna. Eksiti ika väga palju söötudel samas ega sommid ka võlgu ei jäänud.

Sommid ise oli ikka väga udud, nii aeglaseid poisse ma pole küll vist eurosarjas kunagi näind. Popovichile oli minu arust küll tänase mängu parim. Teda oli näha kõikjal ning valesööte ma tema esituses ka väga palju ei näind.

Levadia parima tiitlit väärinuks vast Purje. Üritas alati kui palli sai ning valesööte temaltki väga vähe.

Kurb on ainult see, et Levadia poisid tobedaid kaarte teenisid. Arvan et Levadia peaks küll teise ringi suhteliselt kindlalt sammuma.

Ahjaa Fännid olid Haka poistel vägevad.
Levadialgi oli peatribüünil kaks fänni. Üks neist oli vist 4-5a. poiss kes terve mängu hüüdis \"Livadia, Liviadia\".

ROOTSI KUNN
14.07.06, 00:09
Mis puutub publikusse siis siin on lood ikka lausa sitad.Rahvast oli päris palju- kaks tuhat võis olla küll aga see ,mis moodi nad jalgpalli vaatavad see on alla igasuguse arvestuse.
Meie Flora fännide pundiga tegime ka suuremat lärmi väravate puhul ,kui kogu Levadiat toetav seltskond.
Inimesed istuvad ja vahivad nagu tummahambad. Isegi peale mängu lõppu ei määratud omasid aplausiga korralikult tänada. No mida vittu on veel vaja ,kui oma meeskond võidab?

Levadial on väga head võimalused edasi saada aga võõrsil peab targalt mängima.
Tnane mäng algas Levadia poolt väga ettevaatlikult aga mida edasi seda julgemaks mindi. Andrejev ja Purje olid aktiivsed ,Kingil kohe ei õnnestunud nagu eriti. Millegi pärast üritati kogu aeg palli õhus hoida ,kuigi paistis et sommidele just see meeldiski.
Ma ei ütleks ,et Kink oli väga hea aga tasapisi hakkab ennast leidma.Kohati hoidis üle või siis ei näinud heal positsioonil olevat kaaslast -seda just esimese poolaja lõpus.
Tegi ühe hea kauglöögi mis ilmselt raamidesse sattudes oleks värav olnud ja läbimurdel ,kui teenis endale kollase siis oleks ikka vasakuga pidanud põrutama.Leitan oli nõrk ja Lemsalu peab soomes ettevaatlik olema ,sest tema kiirus on ikka olematu.
Põtradel oli Vallu Popovitsh hull vana ,mängis targalt ja pidas lõpuni vastu ( 36 a. vana)
Teine poolaeg vajus Levadial ära aga õnneks ei suutnud põdrad peale ühe väga ohtliku olukorra midagi erilist luua. Kotenko oli tasemel.
Levadia parimad olid Andrejev ,Purje Dmitriev ja Vassiljev.

Raivo19
14.07.06, 00:57
Esimene poolaeg oli täielikult Levadia kontrolli all.Ja ei tasu selle teise pärast ka põdeda ehk nagu Marko Kristal ütles:polnd rohkem vaja ju!

Pealtvaatajatest niipalju,et kui eestlased on rohkem õllerahvas,siis soomlased ja venelased eelistavad küll vist viina.Isegi päevitamisest ei saa nii punast nina;)

priity
14.07.06, 11:36
ETV-st nähtud väravatest. Esimene värav ikka täielik Haka kaitsjate pläkk--ründaja lihtsalt lükkab palli endale jooksu peale ette ja kaitsjad ei oska selle peale midagi ette võtta... Teine värav üks kenamaid kombinatsioone Eesti klubide poolt sel hooajal: suurepärane sööt läbijooksvale ründajale, Purje ka tubli, ML-s on ta mitmed sellised võimalused realiseerimata jätnud.

lume
14.07.06, 14:04
Tuleb siis 27ndal ennast Valkeakoskile vedada ja vaadata kuidas Levadia edasi pääseb, vähemalt eeldused selleks on olemas.

nurmalna
15.07.06, 00:24
Tavaliselt suhtun väga negatiivselt välismängudesse, kuna kiputakse võõrsil tappa saama, aga seekord usku Levadiasse:õnnelik:

Refieus
18.07.06, 12:53
On keegi minemas ka?

FC Levadia kutsub jalgpallisõpru Soome toetama meeskonda UEFA karika kordusmängus Valkeakoski FC Hakaga.

Teenuste pakett maksumusega 2000 krooni sisaldab endas: praamipilet marsruudil Tallinn-Helsingi-Tallinn, transfer bussiga Helsingi-Valkeakoski-Helsingi, mängupilet, koht kaheses hotellitoas koos hommikusöögiga.

Soomes viibimise kava:

- 27. juulil kell 10.00 väljasõit Tallinnast Helsingisse praamiga Tallink AutoExpress. Saabumine kell 11.40.
- Mugavustega buss viib mängule Valkeakoskisse. Kohtumine algab kell 19.00.
- Pärast mängu majutamine Tampere hotellis.
- 28.juulil väljasõit Tamperest Helsingisse. Kell 12.30 väljasõit praamiga Tallink AutoExpress. Tallinnas kell 14.10.

Pakkumisest huvitatuil palutakse teatada klubile UEFA karika mängule sooviva(-te) isiku(-te) nime, perekonnanime, sünniaega ja kontaktandmeid. Kohtade arv on piiratud.

Lisainformatsiooni saab telefonil 6867 955 või 5149 041 või e-posti aadressil sport@levadia.ee.

NB! Välismaalase passi omanikud ja mitte EL-i kodanikud peavad vormistama Soome viisat.

ROOTSI KUNN
19.07.06, 16:41
Nikita Andrejevist oleme ilmselt siis ilma ,kui kutist peaks tegija saama ja lootust on ,et tast mängumees kasvatatakse. Kutt sai Venemaa U-19 koondisesse kutse!!
Kui liitub koondisega siis on vist jokk. Nüüd siis küsimus suurele ringile! Kas kutt ei taha Eesti kodakondsust või on see meie kuhtide tegemata töö?

Ramm
19.07.06, 16:47
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Nüüd siis küsimus suurele ringile! Kas kutt ei taha Eesti kodakondsust või on see meie kuhtide tegemata töö?

See pole kellegi tegemata töö,pigem tema vanemate ja iseenda tahe.. \"viitsib\" õppida keelt selgeks või mitte...

Rein
19.07.06, 17:14
ega see kodakondsuse saamine nüüd nii jube ületamatu protsess ka pole. pigem jäi see ikka viitsimise taha (peab siis ju keelt oskama, seadusi natuke tundma ja üldse eesti eluga kursis olema).

elx
19.07.06, 17:20
aga pange nüüd ennast tema olukorda.. teha karjääri eestis või venemaal? saades venemaa noortekoondisesse on ta ju raudselt ka sealsetel klubidel silma all. ja kui veel eesti keelega ka raskuseid, siis.. noh, miks mitte? kuigi Eesti on tal ikagi ju koduma..:oih:

Rein
19.07.06, 17:29
Algselt postitas elx

aga pange nüüd ennast tema olukorda.. teha karjääri eestis või venemaal? saades venemaa noortekoondisesse on ta ju raudselt ka sealsetel klubidel silma all. ja kui veel eesti keelega ka raskuseid, siis.. noh, miks mitte? kuigi Eesti on tal ikagi ju koduma..:oih:

sinu loogika järgi piisab, siis ainult kodakondsusest???

minu arust on on EU passi omanikul tunduvalt kergem Euroopa liigades mängida.pole see venemaa liiga nüüd teab mis hea midagi.(mõned klubid välja arvatud)

Sats1
19.07.06, 17:49
ROOTSI KUNN,

Kui kedagi koondiste vanem treeniritest/EJL-u JUHTIDEST sel või möödanud aastal ütleks Andrejevile, et EESTI JALGPALL vajab teda, siis me võiksime (pigem) Andrejevi meie koondise särkides vaadata. Aga sa tead KES juhtivad meie koondisi ning jalgpalli...

Andrejevi näol kaotame parima Opi partnerit ründeliinis.
Kaotame mängijaid kellel on ANNE...

Sats1
19.07.06, 18:13
Mis EJL JUHID tegid, et Andrejev toob kuulsust MEIE koondise ? Ärge peetage enda, et asi on PUHTALT kodakondsuses, VÄGA andekas noormees vajab selge perspektiivi näha, vaid mitte “elame-näeme”.

Peku
19.07.06, 18:23
Minu meelest on EJL hoidnud ilusat joont sellega, et ei luba umbkeelseid koondisesse. Andrejev oleks kindlasti hea täiendus, aga tõesti - miks lasta selline võimalus kaduma? ja üldsegi, äkki ta ei lähe :) edit: ahah, ei siiski jah.

Hellik
19.07.06, 18:27
Algselt postitas Sats1

Mis EJL JUHID tegid, et Andrejev toob kuulsust MEIE koondise ? Ärge peetage enda, et asi on PUHTALT kodakondsuses, VÄGA andekas noormees vajab selge perspektiivi näha, vaid mitte “elame-näeme”.

Aga äkki nägi Nikita ise Venemaa koondistes rohkem perspektiivi ja tunnetas \'oma juuri\' võimisiganes. EJL oleks pidanud talle ajuloputuse tegema või?
Rahvuskoondisse pääsemise eelduste täitmine võiks alata ikkagi mängija enda initsiatiivil. Muidu, miks Venemaa kodakondsetega piirduda? Võiks ju minna näiteks Brasiiliasse või Aafrikasse ja hakata seal laokil olevaid tänavatalente siia tooma jne :D

Sats1
20.07.06, 12:27
“Võiks ju minna näiteks Brasiiliasse või Aafrikasse ja hakata seal laokil olevaid tänavatalente siia tooma jne” / c/Mayhem

Sa ei elanud Eestis juba ammu ning ei tea “alaliselt elavat mittekodanike” ja “tumba-jumba” hõimuliige vahet.

Rahvuskoondisse pääsemise eelduste täitmine võiks alata ikkagi mängija enda initsiatiivil/ c/Mayhem

Sa arvad, et Nikital mõned aastat tagasi oli tarvis EJL-u kontori tulla, esitleda end ning küsida –“Kas mul on perspektiivi Eesti koondise pääseda ?” : )

jorss
20.07.06, 12:38
mina austan küll ennem sihukest nikitat, kui mingit kostjat, kes ennast nahaks tõmbab!

Rein
20.07.06, 12:48
Kas sinu arvates peab EJL kõik vähegi andekad noored jalgpallurid läbi käima ja küsima - vabandage noormees, kas sooviksite Eesti kodakondsust???

Eesti koodist peaksid ikka esindama inimesed kes ise tahavad omale kodakondsust (jutt käib mitte eestlastest). Kui austad Eestit ja siinseid inimesi peaks olema auasi Eesti koondist esindada. Koondis olgu ikka EESTI koondis mitte, aga mingi suvaline punt kus mängivad muulased kellel on suht savi kogu siinsest elust.

Silver
20.07.06, 12:49
Minu meelest ainuõige otsus. Andrejev tundub tore poiss, las mängib Venemaa noortekoondise eest. Kui mees tunneb, et on venelane ning peab kodumaaks Venemaad, siis on ju tegu ainuõige otsusega.

See, et sa kuskil mujal riigis elad ja seal hästi mängid ei tähenda veel, et peaksid kohe keeleeksami ära tegema ja kohalikku koondist esindama hakkama.

tank
20.07.06, 13:02
Ainus küsimus on siis, et miks sm. Andrejev, kes kodumaaks Venemaad peab, ikka veel Eestis elab? See, et suur Venemaa tahab oma koondisesse Eesti jalgpallikooli kasvandikku, on muidugi kompliment Eesti jalgpallikoolile.

Tundmatu
20.07.06, 13:14
Algselt postitas tank

Ainus küsimus on siis, et miks sm. Andrejev, kes kodumaaks Venemaad peab, ikka veel Eestis elab? See, et suur Venemaa tahab oma koondisesse Eesti jalgpallikooli kasvandikku, on muidugi kompliment Eesti jalgpallikoolile.

Ehk sellepärast, et siinse klubiga on lepingulistes suhetes.

Silver
20.07.06, 13:14
Issand küll, kui lammas saab olla? Kas see, et sa elad kodumaalt väljaspool on patt? Ju ta vanemad elavad siin, töötavad siin jne. Mis vahet sel on. Sinu jutust võib aru saada, et välismaal elamine on igatpidi vale ning lubamatu.

Sats1
20.07.06, 14:01
REIN & SILVER,

ma SUUREPÄRASELT SAAN (ning peamises jagan keskpäraste pallurite suhtes) teie mõtted “muulased koondises” kohta. Sama kirjutasid, mõtlevad ning ütlevad kümned mln. Venemaa elanikud mil mängujuhi Holdeni võeti Venemaa korvpalli koondise.

Aga Andrejevi juhul teeme tegemist mitte “VÄHEGI andekad noored jalgpalluritega” /c/ REIN, vaid \"VÄGA andeka noore jalgpalluriga”, palluriga kel on ANNE. Potentsiaali kohta ta on Reimiga võrreldav.

eestimees
20.07.06, 14:10
kahju et nikita eestit ei hakka esindama, oma poiss nagu juba:) purje ja kink koondisse:)

Rein
20.07.06, 14:20
Algselt postitas Sats1

REIN & SILVER,

ma SUUREPÄRASELT SAAN (ning peamises jagan keskpäraste pallurite suhtes) teie mõtted “muulased koondises” kohta. Sama kirjutasid, mõtlevad ning ütlevad kümned mln. Venemaa elanikud mil mängujuhi Holdeni võeti Venemaa korvpalli koondise.

Aga Andrejevi juhul teeme tegemist mitte “VÄHEGI andekad noored jalgpalluritega” /c/ REIN, vaid \"VÄGA andeka noore jalgpalluriga”, palluriga kel on ANNE. Potentsiaali kohta ta on Reimiga võrreldav.

see kui keegi on VÄGA andekas ei tähenda, et EJL peaks teda paluma minema. algatus peab tulema alati mängija poolt. Andrejev valis Venmaa kodakondsuse. Ju ta arvas, et see on õige otsus. Inimese tahtmine on tema taevariik. Selline palumine (nagu Holden) on nõme. Oleme parem natuke kehvemad, aga koondist esindavad vähemalt inimesed kes seda südamest tahavad.

eestimees
20.07.06, 14:24
Algselt postitas Rein

Algselt postitas Sats1

REIN & SILVER,

see kui keegi on VÄGA andekas ei tähenda, et EJL peaks teda paluma minema. algatus peab tulema alati mängija poolt. Andrejev valis Venmaa kodakondsuse. Ju ta arvas, et see on õige otsus. Inimese tahtmine on tema taevariik. Selline palumine (nagu Holden) on nõme. Oleme parem natuke kehvemad, aga koondist esindavad vähemalt inimesed kes seda südamest tahavad.

nigga please, musta eesti koondisse küll ei taha:D loodan et seda päeva ma ei peaks nägema

venemaal oli ilge kära selle musta ümber, paljud olid vihased ja ka mängijad võtsid negatiivseid hoiakuid, nagu Panov ütles et 10 aastat tagasi oleks see old mõeldamatu, kuhu me nii jõuame rahvuskoondiste tasemel? prantsusmaa ka ju aafrika parim meeskond sel MMil:P

asi mille üle vaielda nüüd vms, läks vene u21 siis läks, sitta ikka juhtub

yheksa
20.07.06, 14:25
Sats1 - mis juttu sa ajad? Mis anne, mis EJL?
Poiss ise ütles (http://www.soccernet.ee/news.php?id=12461), et ta on alati lootnud ja unistanud Venemaa koondise eest mängida, kodakondsusele pole mõelnudki. Mis vaeva peaksid siin veel mingid ametnikud nägema?
Asi korras, liigume edasi.

Teemasse ka - loodan, et Levadia endale edasipääsu välja võitleb.

Sats1
20.07.06, 15:33
“see kui keegi on VÄGA andekas ei tähenda, et EJL peaks teda paluma minema. algatus peab tulema alati mängija poolt” /c/ REIN

Sul on õigus juhul kui meie koondised kasutavad olümpiaprintsiibi- “osalemine on peamine”.
Mina soovin vaadata võidud, ilus mängupilt ning meie A-koondis teisel või kolmandal kohal valikgruppis.

“aga koondist esindavad vähemalt inimesed kes seda südamest tahavad“/c/ REIN

... ning inimesed kes tunnevad, et koondised vajavad neid

-Loom-
20.07.06, 16:16
Algselt postitas Sats1

“see kui keegi on VÄGA andekas ei tähenda, et EJL peaks teda paluma minema. algatus peab tulema alati mängija poolt” /c/ REIN

Sul on õigus juhul kui meie koondised kasutavad olümpiaprintsiibi- “osalemine on peamine”.
Mina soovin vaadata võidud, ilus mängupilt ning meie A-koondis teisel või kolmandal kohal valikgruppis.

“aga koondist esindavad vähemalt inimesed kes seda südamest tahavad“/c/ REIN

... ning inimesed kes tunnevad, et koondised vajavad neid

r2ige OT, aga oled sa idioot, v6i lihtsalt muulane?
Mul pole midagi venelaste vastu, aga t6siselt n2rvi ajab MÖLA teemal koondis peab vajama m2ngijat PLA PLA PLAAAA!
IGA MÄNGIJA PEAB TAHTMA ESINDADA OMA RIIKI, RAHVAST ja peaks olema au kuuluda koosseisu ka siis kui istud varumeeste pingil ! kes seda ei soovi m2ngigu minupoolest kasv6i moldova koondise eest!:viha:

tank
20.07.06, 16:32
Silver, ära rauska! Välismaal elamine ei ole patt, patt on see, et Eestimaal sündinu, kasvanu ja koolitatu peab Eestimaad välismaaks. Andrejev on sündinud Narvas, kasvanud üles Eesti Vabariigis, õppinud siin jalgpalli mängima ning sülitab teda kasvatanud riigi peale. Kas või sellega, et ei ole viitsinud/suutnud selgeks õppida selle riigi keelt. Millisest integratsioonist me räägime, sõbrad? Kelle poole hoiavad sellised sellid kui tuleb sõda Venemaaga?

PraS
20.07.06, 16:37
Ei saa miks on vaja sõimata teist inimest lambaks, idioodiks või mis tahes nime pidi. Temal on oma arvamus ja sinul oma!

Ise leian, et iga praegune meie koondislane, kelle rahvuseks on venemaa vaevalt oleks keeldunud mängima venemaa noortekoondistes. Ja vaevalt ka Kink oleks keeldunud Venemaa esindamisest kui teda oleks soovitud, kuid see on ka ainult minu arvamus.

-Loom-
20.07.06, 16:45
Algselt postitas PraS

Ei saa miks on vaja sõimata teist inimest lambaks, idioodiks või mis tahes nime pidi. Temal on oma arvamus ja sinul oma!

Ise leian, et iga praegune meie koondislane, kelle rahvuseks on venemaa vaevalt oleks keeldunud mängima venemaa noortekoondistes. Ja vaevalt ka Kink oleks keeldunud Venemaa esindamisest kui teda oleks soovitud, kuid see on ka ainult minu arvamus.
ei s6imanud idioodix, lihtsalt esitasin sellekohase kysimuse

Sats1
20.07.06, 16:57
Kelle poole hoiavad sellised sellid kui tuleb sõda Venemaaga?” /c/ tank

Sa jätkad atakeerima tühja ambrasuuri: ambrasuuri juures juba ammu ei ole kuulipildurit, ega kuulipildujat. Unusta sõna “sõda” kuni sa elad EU-s ning NATO käel. Su näol ma näen inimest, kes seni elab 90-te alguses.

Tundmatu
20.07.06, 17:05
Algselt postitas Sats1

Kelle poole hoiavad sellised sellid kui tuleb sõda Venemaaga?” /c/ tank

Sa jätkad atakeerima tühja ambrasuuri: ambrasuuri juures juba ammu ei ole kuulipildurit, ega kuulipildujat. Unusta sõna “sõda” kuni sa elad EU-s ning NATO käel. Su näol ma näen inimest, kes seni elab 90-te alguses.

Asi kisub juba väga kaugele teemast FC Levadia.
Kuid viimasele väitele vastukajaks küsin vaid, et elame ELis - jah, kuid Pronkssõdur tekitab ikkagi paksu verd...
Elame Eestis, siis.... kuid ei hakka asja politiseerima rohkem.
Igal on õigus omale arvamusele. Nikita ees müts maha, et nii kaugele jõudis, loodan, ta ei kahetse hiljem otsust.

Sats1
20.07.06, 17:16
“Ise leian, et iga praegune meie koondislane, kelle rahvuseks on venemaa vaevalt oleks keeldunud mängima venemaa noortekoondistes” /c/ PraS

Sa eksid-keelduvad peaaegu kõike kui tunnevad, et Eesti jalgpall vajab neid. Sa halvasti tunned Eestis elanud noormehi.

elx
20.07.06, 17:25
siin tuleb jah ilmselt mängu see, kus Eesti otsas vene rahvusest mängija on üles kasvanud. ilmselt iga Narvat külastanu teab mis olukord seal praegu on - poes seal eesti keelega hakkama ei saa, seega kas saab rääkida üldse teemal \"miks see noormees venemaad enda kodumaaks peab?\", kõik tundub lihtsalt liiga loomulik selliste asjade käiguks (kõik oleneb ikkagi keskkonnast kus kasvatakse).
ütleks veel paar avaldust aga tõesti, poliitikat on juba liiga palju.

PraS
20.07.06, 17:59
Algselt postitas Sats1

“Ise leian, et iga praegune meie koondislane, kelle rahvuseks on venemaa vaevalt oleks keeldunud mängima venemaa noortekoondistes” /c/ PraS

Sa eksid-keelduvad peaaegu kõike kui tunnevad, et Eesti jalgpall vajab neid. Sa halvasti tunned Eestis elanud noormehi.

Stas tõesti ei tunne, kuid jätkaks nüüd arutlusi teemal, et kumb pühapeäval edukam on kas TVMK või Levadia :õnnelik:

eestimees
20.07.06, 18:03
iga inimene kes on üks kõik mis rahvusest peaks ikka jääma oma rahvus koondise juurde ja vsjoooooooooo, soomalne soome oondisse ja japs jaapani koondisse, keegi ei taha et kellegikoondis muutuks prantsuse koondiseks, täis aafriklasi vms elukaid:P

kõik kes edasi seda teemat arendavad on jobud sest nii ütlen mina, minu sõna on seadus

EgoTrip
20.07.06, 23:26
ja teemaks on FC Levadia Tallinn?
tublid poisid :doh:

elx
20.07.06, 23:44
Poiss on ju FC Levadias, seega vägagi teemas sees.

Sats1
21.07.06, 09:37
“see kui keegi on VÄGA andekas ei tähenda, et EJL peaks teda paluma minema. algatus peab tulema alati mängija poolt. Oleme parem natuke kehvemad, aga koondist esindavad vähemalt inimesed kes seda südamest tahavad” /c/ Rein

“Kui austad Eestit ja siinseid inimesi peaks olema auasi Eesti koondist esindada” /c/ Rein

“IGA MÄNGIJA PEAB TAHTMA ESINDADA OMA RIIKI, RAHVAST” /c/ Chobram

“Rahvuskoondisse pääsemise eelduste täitmine võiks alata ikkagi mängija enda initsiatiivil” /c/ Mayhem

M.Müürsepp tahab Eesti koondises mängida ? Kuusmaa ning Sokk tahtsid 90-tel Eesti koondises mängida ? Miks siis Eesti Korvpalli Liit tegi ning teeb kõik võimalik, et nad mängivad koondise ridades ? Vastus on lihtne- korvpalli koondis PÜÜAB võita.

Tundmatu
21.07.06, 10:17
Algselt postitas Sats1

M.Müürsepp tahab Eesti koondises mängida ? Kuusmaa ning Sokk tahtsid 90-tel Eesti koondises mängida ? Miks siis Eesti Korvpalli Liit tegi ning teeb kõik võimalik, et nad mängivad koondise ridades ? Vastus on lihtne- korvpalli koondis PÜÜAB võita.

Olgem ikka täpsed
Kui Müürsepp Tel avivi Maccabiga lepingu sõlmis siis 1993 EMi kuuenda koha saamisel ta ei osalenud, kuna siis püüti teda juudiks teha.

Samamoodi Kuusmaa ja Sokk Kreekas mängimise ajal ei esindanud Eesti koondist. Vaadates FIBA kodu lehekülgi ilutsevad seal kahe perekonna nimega mehed, ei ole puhtad Kuusmaa ja Sokk Eesti koondises mänginud.

Peale seda kui Müürsepp lahkus Iisraelist ja mängis Kreekas ja Venemaal esindas (sõna selline, kuna praegu pole kindlust, et ta ses valiktsüklis, mis augustis algab esindab) Eesti koondist.

Ka Kuusmaa peale Kreekast naasmist, kui mängis Eestis ja Belgias esindas koondist.

Kuid oli ajahetki kus Su toodud näite mängijad seda ei teinud!

Sats1
21.07.06, 10:50
Tundmatu,

Möödanud aastal M.Müürsepp tahtis koondises mängida ? Sel aastal ?

Tundmatu
21.07.06, 11:13
Algselt postitas Sats1

Tundmatu,

Möödanud aastal M.Müürsepp tahtis koondises mängida ? Sel aastal ?

Nõustun, et eelmisel aastal mängis.
Tõin välja Sulle vastukajaks need hetked, kui ta ei mänginud.
Seda kas ta see kord mängib, ma ei tea, tean vaid, et Kuartenes (Soome) toimuvas ettevalmistuslaagris (mis kestab 10-26 juuli) teda pole

vincent
21.07.06, 12:10
Jube OT on see asi siin juba, aga sellisele demagoogiale ei saa vastamata ka jätta. Võrrelda sellise kogenud mängija nagu Müürsepa veenmist mõnel noorel kutil sabas jooksmisega on ikka suht jabur. Stas, sa võid teda võrrelda Zidane\'i või Figoga, kui tahad - mehed olid oma koondisele palju andnud, tahtsid loobuda, et noorematele teed teha; aga siis tuli välja, et samal tasemel nooremaid polegi, veendi neid, ja mehed tulid tagasi. Ka Sokk ja Kuusmaa olid juba 90ndate alguseks n-ö tegijad. Siin on ikka oluline vahe, kas püüda lipu alla kokku saada kõiki hetke kõvemaid mehi või siis käia sabas mõnel noorel kutil jutuga \"kuule, tule ikka meie koondisesse\". Kas keegi käis omal ajal nt Operi ukse taga kraapimas? Või Terja? Kotenko?
Ja et sa ise selle võrdluse korvpalliga algatasid, toon siis ka ühe näite - olid sellised mehed nagu Makke ja Ärmpalu. Meestel oli võimalus tulla koondisega treenima, üks arvas, et läheb selle asemel vanemate pulma ja teine, et Ameerikasse puhkama. Mõlemast oleks koondisele kasu, mitte ainult praegu, vaid ka pikemas perspektiivis. Samas kumbki pole veel ennast kõrgemal tasemel näidanud - nüüd olekski olnud hea võimalus. Kas keegi jooksis neil järel, et mehed-mehed, mis te nüüd, me ikka ootame teid? Ei, öeldi mõlema puhul, et väga hea, ise tead. Kui näitad, et oled mees - ust me kellegi nina ees kinni ei löö. Aga seni me sinuga ei arvesta. Ja igati normaalne käitumine minu meelest.
Ning mis nüüd konkreetselt Andrejevit puudutab, siis kui mees ise peab oma kodumaaks Venemaad, no Jumal temaga. Mulle on igatahes selline käitumine oluliselt sümpaatsem kui kõigi nende eduvõimaluse järgi koondist valivate sellide oma. Salomon Kalou näide on muidugi üks markantsemaid. Foorumi teeneline natsionaalsotsialist siin kilkab, et eestlane mängigu ikka Eesti eest ja nii edasi - no milles siis probleem? Andrejev on venelane ja tahab mängida Venemaa eest, kõik peaks korras olema ju. See, et ta teises riigis, juhtumisi Eestis, elab - so what? Võtame näite - andekas 17-aastane kutt, kes omab Eesti kodakondsust, kuid on terve elu elanud... no kasvõi Lätis. Aga tunneb Eestiga sidet ja tahab mängida Eesti eest. Kui paljud ütleksid, et ta ei tohi tulla? Või kui paljud lätlased selle üle halaksid? Mingid võrdlused teada-tuntud ksenofoobia kantsi Venemaa suhtumisega mustanahalisse mängijasse on küll meelevaldsete paralleelide tõmbamine.
Seega üldine sügav soovitus oleks saada esiteks üle sellest jaburast paranoiast kõige suhtes, mis on Venemaa ja venelastega seotud. Ning teiseks mõista, et iga inimene valib ise, mis teed ta käia tahab. Nikita valis nii ja edu talle.

oku
21.07.06, 12:17
Amen!

elx
23.07.06, 19:23
1100 pealtvaatajat.. pole paha.. ja Kink ka jala valgeks saanud.

Karla
23.07.06, 19:31
Algselt postitas elx

1100 pealtvaatajat.. pole paha.. ja Kink ka jala valgeks saanud.
Päris vähe tegelt. Eelmine aasta oli samal üritusel poole rohkem rahvast.

elx
23.07.06, 19:33
ahjaa.. seal ju see üritus. siis muidugi

Ramm
23.07.06, 20:56
Levadia näitas päris ilusat mängu kui samas TVMK oli täielik 0,rünnak olematu..ei ma saa aru milleks neid lätakaid ja leedukaid sinna vaja...

TrevoR
23.07.06, 21:58
Esimene poolaeg väga hea mäng Levadia poolt, kohe alguses post ja siis natukese aja pärast Kinki värav. Teine poolaeg polnud nii hea, aga Levadia karistuslöögist tulnud värav oli ikka ülihea. Vaheajal penalte tõrjunud väravavaht oleks võinud natuke rohkem hüpata ka vms. :P

eestimees
24.07.06, 15:54
ats purje lõpetamine jätab kõvatsi soovida see hooaeg kohe, võimalus on poisil peaks iga mäng lööma 2-3 kolli

eestimees
24.07.06, 20:04
mis elukas see kaimar saag on? tal juba 21 kolli I liigas kirjas ja mänge on 16 alles jäänd et nikita 29 väravat rekordi ületamine on ainult aja küsimus.....mis tegu poisiga on ja kui võimekas ta üldse on et uuel aastal ML tegusid teha?

TrevoR
24.07.06, 22:23

mis elukas see kaimar saag on? tal juba 21 kolli I liigas kirjas ja mänge on 16 alles jäänd et nikita 29 väravat rekordi ületamine on ainult aja küsimus.....mis tegu poisiga on ja kui võimekas ta üldse on et uuel aastal ML tegusid teha?Kaimar Saar on üks siilipeaga ründaja Levadia 2 meeskonnas. :P Tegelikult mängib ta suht hästi, ei realiseeri küll kõiki võimalusi ära, aga väravaid ikkagi lööb kõvasti.

kusti2
24.07.06, 22:25
Miks levadial fänne pole?

eestimees
24.07.06, 23:03
Algselt postitas TrevoR

mis elukas see kaimar saag on? tal juba 21 kolli I liigas kirjas ja mänge on 16 alles jäänd et nikita 29 väravat rekordi ületamine on ainult aja küsimus.....mis tegu poisiga on ja kui võimekas ta üldse on et uuel aastal ML tegusid teha?Kaimar Saar on üks siilipeaga ründaja Levadia 2 meeskonnas. :P Tegelikult mängib ta suht hästi, ei realiseeri küll kõiki võimalusi ära, aga väravaid ikkagi lööb kõvasti.

võrreldes purje, nikita võib kingiga?

PraS
24.07.06, 23:13

Algselt postitas TrevoR

võrreldes purje, nikita võib kingiga?

Kaimar on rohkem selline ründaja, kes on kastis ohtlik. Kiirus pole tema trump.

nurmalna
25.07.06, 00:45
Ta väga jõuline, katab kehaga palli hästi.

eestimees
25.07.06, 10:19

kui suure tulevikuga poiss ka on? kas võib juba uuel hooajal levadia eest põhisse murda ja koondisse? u21 teda küll pole...kurat peab teda kaema minema

Jaak
25.07.06, 11:07

kui suure tulevikuga poiss ka on? kas võib juba uuel hooajal levadia eest põhisse murda ja koondisse? u21 teda küll pole...kurat peab teda kaema minema

ta veel ju u-19 vanuses

norsk
25.07.06, 16:15
Algselt postitas kusti2

Miks levadial fänne pole?
Hea küsimus.
Kunagi ju olid ja päris aktiivsed teised, tegid lärmi, käisid väljasõitudel ja puha.
Aga ilmselt ei ole head eestvedajat, nagu seda Maardu Ultras\'e eksisteerimise ajal oli. Potentsiaalseid asjaga kaasaminejaid on tribüünidel näha küll.

Sats1
26.07.06, 14:22
Tänases “Molodjozh Estonii” ajalehes on avaldanud suur intervjuu Nikita Andrejeviga:

“Molodjozh Estonii”: Kas sa ei tunne kahju, et ei saa Eesti koondiseks mängida ?

N.Andrejev: Ei. Näib, et ei võta koondisse ükski Nasvast

eestimees
26.07.06, 14:26
Algselt postitas Sats1

Tänases “Molodjozh Estonii” ajalehes on avaldanud suur intervjuu Nikita Andrejeviga:

“Molodjozh Estonii”: Kas sa ei tunne kahju, et ei saa Eesti koondiseks mängida ?

möh? ei saa hästi aru mis siin kirjas on

vincent
26.07.06, 14:35
Kui ma õigesti aru saan, siis Andrejev arvab, et Narvast ei võeta niikuinii kunagi kedagi koondisse. IMHO võiks selle pläma küll ükskord ära lõpetada, et vene nimega ja/või väljaspoolt Flora süsteemi olevad mängijad koondisse anyway ei saa. Vastupidiseid näiteid on Jelle ajast piisavalt võtta.

zaz
26.07.06, 14:36

Algselt postitas Sats1

möh? ei saa hästi aru mis siin kirjas on

Väheke mõttetööd ja küllap midagi ikka välja mõtleks, eksole;)

N. Andrejev: Ei. Näib, et koondisse ei võeta ühtki Narvast pärit pallurit. Näiteks.

Sats1
26.07.06, 14:56
“Ja et sa ise selle võrdluse korvpalliga algatasid, toon siis ka ühe näite - olid sellised mehed nagu Makke ja Ärmpalu. Meestel oli võimalus tulla koondisega treenima, üks arvas, et läheb selle asemel vanemate pulma ja teine, et Ameerikasse puhkama. Mõlemast oleks koondisele kasu, mitte ainult praegu, vaid ka pikemas perspektiivis. Samas kumbki pole veel ennast kõrgemal tasemel näidanud - nüüd olekski olnud hea võimalus. Kas keegi jooksis neil järel, et mehed-mehed, mis te nüüd, me ikka ootame teid? Ei, öeldi mõlema puhul, et väga hea, ise tead”/ c/ VINCENT

Makke on ikkagi koondises !!! Mis räägid ?
http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=327010

“IMHO võiks selle pläma küll ükskord ära lõpetada, et vene nimega ja/või väljaspoolt Flora süsteemi olevad mängijad koondisse anyway ei saa. Vastupidiseid näiteid on Jelle ajast piisavalt võtta» / c/ VINCENT

Mis pallurid (palun mõned nimed) Narva klubidest mängivad möödanud aastal noortekoondistes ?

1) Ametlikutes mängudes
2) Mitteametlikutes mängudes

vincent
26.07.06, 14:57
kuule mine magama...

Tundmatu
26.07.06, 15:07
Algselt postitas Sats1

“M.Müürsepp tahab Eesti koondises mängida ? Kuusmaa ning Sokk tahtsid 90-tel Eesti koondises mängida ? Miks siis Eesti Korvpalli Liit tegi ning teeb kõik võimalik, et nad mängivad koondise ridades ? Vastus on lihtne- korvpalli koondis PÜÜAB võita.

Olgem ausad siiski tõid korvpalli teema sisse Sina
Nagu varem oli oletuse tasand nüüd fakt

Müürsepp ei taha koondises mängida.

eestimees
26.07.06, 15:10
Nikita oleks tuld kohe Eesti koondisse värvata seda ennem u21 kutset, EJL oleks pidand end liigutama ja öeld \"poiss, tule meile!\" küll siis Nikita oleks ka tuld:) võib olla tõesti poiss tahaks eesti eest mängida aga arvab et väljaspool floora süsteemi ei võeta nagu arvas ja ütles avalikult seda vassiljev.mujal ikka on nii et kui nähakase et võib selle riigi eest mängida tehakse pakkumine - owen hargreaves (kanada, saksa, wales ja inglise eest oli valida). samuti tehti pakkumine ka kahele brassile jaapani JL poolt. näiteid on kus tehakse pakkumine ju...Pohlak minuarust ikka kontrollib seda süsteemi kes võetakse ja keda mitte;) Jelle oleks ise pidand Nikitaga rääkima sel teemal,m eil niigi siin andekaid ründajaid vähe ja tuleb hoida neid mis meil on mitte et las Zahhaviko, Saharov ja muud lahedad sägad müttavad meie koondise eest..andekatele mängijatele pannakse ikka käpp peale JL poolt kui teatakse et neil on valida kelle eest mängivad

nikita kartus on täietsi õigustatud, ma arvan et Terja saab ennem koondisse kui Purje kes näitab vaat millist mängu hetkel, samuti saaks Kristal ka kindlatsi ennem kui Vassiljev, eesti koondisse värbamise poliitika on üldse parajalt perses

Bobik
26.07.06, 20:01
ANDREJEV ON Venemaa kodakondsusega. Välismaalane vist ei saa ikka koondist esindada?

eestimees
26.07.06, 21:11
Algselt postitas Bobik

ANDREJEV ON Venemaa kodakondsusega. Välismaalane vist ei saa ikka koondist esindada?

kas pold mitte seadus nüüd et kuni 19 aastani saab valida kelle eest mängid nagu seda seadust muudeti Tim Cahilli asjaga? minu arust küll sellest rääkis ka M Luik pikalt ja laialt MMi ajal ja Nikita on siin eluaeg eland seega tal on õigus saada ka eesti kodakondsus

Darren
26.07.06, 21:18

Algselt postitas Bobik

kas pold mitte seadus nüüd et kuni 19 aastani saab valida kelle eest mängid nagu seda seadust muudeti Tim Cahilli asjaga? minu arust küll sellest rääkis ka M Luik pikalt ja laialt MMi ajal ja Nikita on siin eluaeg eland seega tal on õigus saada ka eesti kodakondsus

Eluaeg Eestis elamist ei taga veel õigust saada kodakondsust. Eestis teadupärast rakendatakse üldpõhimõttena ius sanguinis ehk vanematelt päritavat kondakondsuse põhimõtet. Andrejev on venelane ja soovib esindada Venemaa koondist, mis siin ikka pikalt arutada.

2mSööt3mMööda
26.07.06, 21:36
Mõni kihlveokontor on pannud Levadia koenfitsendiks Haka võidu üle 6 kuni 6.5
täitsa kreisi :)

Bobik
26.07.06, 22:32
Ma pidasin silmas seda, et venelasest noort ei saa kutsuda ju koondisesse, kuna ta pole eesti kodakondne. Enne peaks andma passi ja siis kutsuma. A, kui miskine uus seadus kuskil ripub, siis muidugi paneb sügama...

Sats1
27.07.06, 09:10
Algselt postitas Bobik

SPORDISEADUSE järgi:

\"§ 8. Rahvusvahelistest tiitlivõistlustest osavõtt

Rahvusvahelistel tiitlivõistlustel on Eesti rahvuskoondise koosseisus või individuaalselt õigus esineda Eesti kodanikel ja Eestis elavatel alla 18-aastastel alaealistel, kellel ei ole mõne muu riigi kodakondsust\" /c / SPORDISEADUS

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=1013701

eestimees
27.07.06, 10:11
Algselt postitas Sats1

Algselt postitas Bobik

SPORDISEADUSE järgi:

Rahvusvahelistel tiitlivõistlustel on Eesti rahvuskoondise koosseisus või individuaalselt õigus esineda Eesti kodanikel ja Eestis elavatel alla 18-aastastel alaealistel, kellel ei ole mõne muu riigi kodakondsust\" /c / SPORDISEADUS

tänan sind, seda ma just mõtlesingi!

teda oleks võind juba eelmine aasta U19 võtta, mingid floora vorsti-nahad mängivad seal aga 1 liiga parimat ründajat ei võeta sest see on eesti jalgpall ju

oku
27.07.06, 10:41
Algselt postitas daywalker

Mõni kihlveokontor on pannud Levadia koenfitsendiks Haka võidu üle 6 kuni 6.5
täitsa kreisi :)

Et mis? Haka või Levadia võidu peale? Kui Levadia võidu peale panustamine toob raha kuuekordselt tagasi, siis tõesti alahinnatakse Levadiat.

Darren
27.07.06, 10:53

Algselt postitas Sats1

Algselt postitas Bobik

SPORDISEADUSE järgi:

tänan sind, seda ma just mõtlesingi!

teda oleks võind juba eelmine aasta U19 võtta, mingid floora vorsti-nahad mängivad seal aga 1 liiga parimat ründajat ei võeta sest see on eesti jalgpall ju

Kuulge, selgitage mulle rumalale, kuidas oleks Andrejevi eelmine aasta saanud u-19 koondisse võtta?

oku
27.07.06, 11:07
Kui ma ei eksi, siis polekski. Tal on venemaa kodakondsus ja Stasi poolt riputatud seadus ütleb ju selgelt, et Eesti koondisse ta seetõttu kuuluda ei saa, vahet pole, kui vana ta on. Nii et eestimees pani siin sutsuke mööda. Andrejev ei oleks saanud ka siis vorstinahku asendada, kui teda Venemaa tahtnud poleks.

Tundmatu
27.07.06, 11:22
Algselt postitas Sats1

Algselt postitas Bobik

SPORDISEADUSE järgi:

Andrejevit saanuks Eesti koondisesse kaasata kui ta oleks nn Halli passi omanik ehk kodakondsuseta isik.
Kuid nii palju kui mina olen uudiseid lugenud on Andrejev Vene Föderatsiooni kodanik, seega on tal kodakondsus, millega välistab võimaluse esindada Eestit.

Sats1
27.07.06, 11:42
\"Kuulge, selgitage mulle rumalale, kuidas oleks Andrejevi eelmine aasta saanud u-19 koondisse võtta?\" / c/ DARREN

Kui Andrejev sai Venemaa kodakondsust sel aastal või möödanud aasta lõpus siis temal oli võimalus mängida eelmisel aastal (ning varem ka) KÕIKIDE Eesti koondiste ridades (u19 ka).

Tundmatu
27.07.06, 11:55
Algselt postitas Sats1

\"Kuulge, selgitage mulle rumalale, kuidas oleks Andrejevi eelmine aasta saanud u-19 koondisse võtta?\" / c/ DARREN

Kui Andrejev sai Venemaa kodakondsust sel aastal või möödanud aasta lõpus siis temal oli võimalus mängida eelmisel aastal (ning varem ka) KÕIKIDE Eesti koondiste ridades (u19 ka).

Millele see väide tugineb?
Ma võin tunduda võhik, kuid mu Venemaa kodanikest sõbrad/tuttavad on ikka saanud kodakondsuse, Venemaa oma, sünnijärgselt.
Minu arusaamise kohaselt, kuna uudistest on läbi jooksnud, et Andrejevi vanemad on Venemaa kodanikud, seega ka Nikita Andrejev on Venemaa kodanik sünnijärgselt.

Mõnuagent 007
27.07.06, 12:21
Algselt postitas Sats1
Eestis elavatel alla 18-aastastel alaealistel, kellel ei ole mõne muu riigi kodakondsust\" /c / SPORDISEADUS

nikital on ju vene kodakas. ta pole see hallipassimees.

taku*
27.07.06, 12:42
3. august kell 18.00 FC Levadia Tallinn – FC Soccernet Tallinn (Kadriorus)

kaks klubi, üks karikas, üks võitja:D

lapsed, tulge vaatama ilusat jalgpalli

eestimees
27.07.06, 12:53
Algselt postitas taku*

3. august kell 18.00 FC Levadia Tallinn – FC Soccernet Tallinn (Kadriorus)

kaks klubi, üks karikas, üks võitja:D

lapsed, tulge vaatama ilusat jalgpalli

mängu pilet 50 kr
a le coq 0,5 L 35 kr
Soccerneti VV poolt tõrjutud K Naha penalt - hindamatu

malagar
27.07.06, 12:54
oot oot - mis karikas?

Sats1
27.07.06, 13:17
Andrejev sai Venemaa kodakondsuse ainult 2005 a. suvel või sügisel.

taku*
27.07.06, 13:21
Algselt postitas malagar

oot oot - mis karikas?

SUUUR KARIKAS

Tundmatu
27.07.06, 13:57
Algselt postitas Sats1

Oskad, ehk mõne viite ka selle kohase anda.

Sats1
27.07.06, 14:33
Algselt postitas Tundmatu

Palun:

http://www.fcajax.ee/index.php?option=content&task=view&id=11&Itemid=44

eestimees
27.07.06, 14:37
Algselt postitas Sats1

Palun:

nu jah mis ma siis ütlesin, noo oleks tuld pass anda talle!:)

Sats1:ham4:

Tundmatu
27.07.06, 14:54
Algselt postitas Sats1

Palun:

Pidasin küll silmas viidet sellele, et siis talle kodakondsus anti st eelmisel aastal. Sest seda, kui inimestele Eesti kodakondsus antakse on kerge Riigiteatajast tuvastada.

Kuid tänud info eest

priity
27.07.06, 20:48
Algselt postitas Sats1

No põhimõtteliselt pole enne 18 eluaastat kodakondsust võtta tarvis. Küsimus ka suurele ringile--kas Andrejev peab nüüd siis ka Vene sõjaväes ära käima?

Raivo19
27.07.06, 20:55
ilmselt peab ta käituma vene seaduste kohaselt...kuid eks spordiroodud ja värgid päästavad ta väeosas sees istumisest

lume
28.07.06, 01:54
Sai siis käidud täna Haka - Levadia mängul Valkeakoskil ja kuigi 0-1 saadi lutti läks Levadia järgmisse ringi. Levadia tegi alguses kohe kaitses suure vea ja Innonenil ei olnud raske 10 meetri pealt pall väravasse kõksata. Peale seda oli Levadia selvästi parempi ja Kink oli paar korda lähedal et värav lüüa. Kink oli üldse hea ja üle platsi parim vend kindlasti. Teine poolaeg Haka surus aika kõvasti ja 90+2 minutillä oli Levadial õnne kui Haka ründaja lõi volleyst palli pendla kohalt ülinapilt mööda. Tallinnast oli rahvast päris palju kohal ja tore et saadi edasi järgmisse ringi. Super oli ka uudis Flora edasipääsemisest. Edu mõlemale tiimile ja loodab et reedel naeratab ka loosijumal.

Sats1
28.07.06, 09:20
\"Küsimus ka suurele ringile--kas Andrejev peab nüüd siis ka Vene sõjaväes ära käima?\" / c/ PRIITY

Eestis alaliselt elavad üle 100 000 Venemaa kodanikut, ning mitte keegi nende hulgast käib Vene sõjaväes

eestimees
28.07.06, 10:09
Algselt postitas lume

Kink oli üldse hea ja üle platsi parim vend kindlasti.

:ham4: :ham4: supper

priity
28.07.06, 11:02
Algselt postitas Sats1

\"Küsimus ka suurele ringile--kas Andrejev peab nüüd siis ka Vene sõjaväes ära käima?\" / c/ PRIITY

Eestis alaliselt elavad üle 100 000 Venemaa kodanikut, ning mitte keegi nende hulgast käib Vene sõjaväes

No näiteks Eesti kodanik kes elab välismaal, kuid kes on kaitseväekohuslane peaks küll Eesti sõjaväeteenistuse läbima. Eraldi küsimus on see, kas see kohustus ka reaalselt toimib... Arvan, et Venemaa seadused on samasugused. Need 100 000 Vene kodaniku Eestis ei ole kõik 17-18 aastased noormehed, nii et sõjaväekohuslasi on nende hulgas väga väike hulk.

Tundmatu
28.07.06, 11:11
Algselt postitas priity

Algselt postitas Sats1

No näiteks Eesti kodanik kes elab välismaal, kuid kes on kaitseväekohuslane peaks küll Eesti sõjaväeteenistuse läbima. Eraldi küsimus on see, kas see kohustus ka reaalselt toimib... Arvan, et Venemaa seadused on samasugused. Need 100 000 Vene kodaniku Eestis ei ole kõik 17-18 aastased noormehed, nii et sõjaväekohuslasi on nende hulgas väga väike hulk.

Eesti puhul kehtib.
Kuna mu enda vend elab juba aastaid välismaal, sai ta kutse.
Lisaks on ju Eesti kaitseväes käinud vähemalt üks noormees, kes sündis ja elas Kanadas, sellest ca aasta tagasi suured uudised ka ajalehtedes, et keelt ei osanud.
Kuid Venemaa puhul, kahtlen, kas peab minema, seal inimesi niigi palju ;)